Lista de start pentru Campionat Municipal Copii 10-11 ani, Editia 2016

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri spate - 10 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 99:99:99
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 99:99:99
3 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 99:99:99
4 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 99:99:99
7 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 01:34:03
7 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:30:00
2 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 01:28:00
3 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 01:24:00
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:21:00
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:22:00
6 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 01:25:00
7 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 01:30:00
8 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 01:31:47

Descalificari
1 Costescu Stefan
Observatii:
15558 2006 Atack Team 01:43:40
2 Ion David Alexandru
Observatii:
3252 2006 Steaua CSA 99:99:99

Proba 2 100 metri spate - 11 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:58
4 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 01:36:99
6 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 01:41:62

Seria: 2
1 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 01:36:60
2 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:31:25
3 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 01:30:88
4 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:27:67
6 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 01:31:06
7 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:32:43
8 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:36:69

Seria: 3
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:25:00
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 01:23:04
3 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 01:20:20
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 01:12:90
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:16:40
6 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 01:21:89
7 Andron Teodor 3926 2005 YST Sport Club 01:24:89
8 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:26:95

Descalificari
1 Barascu Stefan Rares
Observatii: lipsa
2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:42
2 Patrascu Bogdan
Observatii: lipsa
15557 2005 Atack Team 01:28:20

Proba 3 100 metri spate - 10 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 99:99:99
5 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 99:99:99
2 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 01:30:00
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:25:00
5 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:29:00
6 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 99:99:99
7 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Avram Delia
Observatii:
2950 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 4 100 metri spate - 11 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 01:36:19
5 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:34:83
2 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 01:32:00
3 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 YST Sport Club 01:30:24
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:28:00
5 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 01:29:16
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:30:57
8 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 01:36:19

Seria: 3
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:27:54
2 Curcan Alexandra 2956 2005 NAVI 01:25:00
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 01:22:83
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:16:56
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:21:76
6 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:24:06
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 01:27:10
8 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:27:87

Descalificari
1 Urucu Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1615 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Baciuca Cristina Ramona
Observatii:
1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:80

Proba 5 50 metri liber - 10 ani - Baieti (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stanila Emil 4318 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Obswim 99:99:99
5 Braharu Vlad 4321 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Ionescu Andrei Gabriel 4324 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Pirvu Daniel 3512 2006 Steaua CSA 01:05:38
4 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:79
5 Pirvu Cristian 3510 2006 Steaua CSA 00:54:97
6 Bosca Vlad 4305 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Ionescu Robert Andrei 3905 2006 Obswim 99:99:99

Seria: 3
1 Pirvu Adrian 3511 2006 Steaua CSA 00:51:99
2 Ghiocel Cristian Andrei 3940 2006 Bucharest Sport Club 00:48:07
3 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 00:46:05
4 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:96
5 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:05
6 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:57
8 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:60

Seria: 4
1 Moldovan Matei Ivan 3957 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:48
3 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 00:43:77
4 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 00:43:00
5 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43
6 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:43:81
7 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 00:44:24

Seria: 5
1 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:11
3 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:15
4 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:41:06
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:41:14
6 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:41:17
7 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:42:08
8 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:42:71

Seria: 6
1 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:40:46
2 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:40:29
3 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 00:40:03
4 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:39:73
5 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:99
6 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:40:03
7 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:40:37
8 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:41:01

Seria: 7
1 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:39:33
2 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:12
3 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:38:90
4 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:38:55
5 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:38:82
6 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:38:96
7 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:39:13
8 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:39:46

Seria: 8
1 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:38:34
2 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:38:07
3 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:37:53
4 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:36:87
5 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:37:21
6 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:37:69
7 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:09
8 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:38:44

Seria: 9
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:36:45
2 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:36:04
3 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:35:76
4 Noe Loschi 3942 2006 Bucharest Sport Club 00:35:53
5 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:35:71
6 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:35:77
7 Roman Andrei Antoniu 2458 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:41
8 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 00:36:60

Seria: 10
1 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:35:17
2 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:35:10
3 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:35:05
4 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:34:77
5 Radu Matei 13163 2006 CSS Tg.Mures 00:34:80
6 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:35:10
7 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:35:13
8 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:35:20

Seria: 11
1 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:34:44
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:33:58
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:32:86
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:31:75
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:32:69
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:33:22
7 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:33:72

Descalificari
1 Paleodimopoulos Nikolas
Observatii: lipsa
3128 2006 Renovatio S.C. 00:49:07
2 Guta David
Observatii: lipsa
3935 2006 Renovatio S.C. 00:43:94
3 Ficiu Bogdan Andrei
Observatii:
3475 2006 CSS 1 Bucuresti 00:45:88
4 Buhoci Octavian Stefan
Observatii: lipsa
3149 2006 Bucharest Sport Club 00:41:49
5 Bogdan David
Observatii: lipsa
12385 2006 Atack Team 00:34:74

Proba 6 50 metri liber - 11 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Matei 4317 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Tirboiu Mihai 4319 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Martin Sebastian 4320 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Bucur Eric Stefan 4313 2005 YST Sport Club 00:49:32
5 Miuta Enea Rares Alexandru 2841 2005 Obswim 00:46:78
6 Mierlaru Matei Cristian 4036 2005 Triumf Bucuresti 00:49:69
7 Cionac Claudiu Sorin 4316 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Arama Luca 4309 2005 Obswim 99:99:99

Seria: 3
2 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:58
3 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 00:41:05
4 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:40:76
5 Begu Andrei 15559 2005 Performer 00:41:00
6 Ion Denis Andrei 3914 2005 CSS 4 Bucuresti 00:41:15
7 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 00:42:38
8 Baciu Florin 4019 2005 Steaua CSA 00:45:14

Seria: 4
1 Lorin Cristian Andrei 4025 2005 Dinamo Bucuresti 00:40:64
2 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 00:40:30
3 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:88
6 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:39:95
7 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:40:49

Seria: 5
2 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:22
3 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 00:36:61
4 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 00:36:29
5 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:39
6 Truta Cristian Alexandru 14555 2005 Tenis Club 2000 00:37:00
7 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:37:30

Seria: 6
2 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:15
3 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:35:80
4 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:35:33
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:35:63
6 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:36:05
7 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 00:36:19
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 00:36:27

Seria: 7
1 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:35:15
2 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:35:11
3 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:34:79
4 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:67
5 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:34:76
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:79
7 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:35:11
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:35:20

Seria: 8
1 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:45
2 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:29
4 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:09
5 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:09
6 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:34:22
7 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:34:39
8 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:60

Seria: 9
1 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:06
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:80
4 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:33:19
5 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:33:57
6 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:33:85
7 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:34:00
8 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:34:07

Seria: 10
1 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:32:35
2 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:31:93
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:31:18
4 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:29:96
5 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:30:55
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:31:21
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:32:09
8 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 00:32:51

Descalificari
1 Preda George Teodor
Observatii:
4323 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Costante Vasile David
Observatii:
2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:51
3 Balaci Alexandru
Observatii: lipsa
3938 2005 Renovatio S.C. 00:45:67
4 Constantin David Mihai
Observatii: lipsa
2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:24
5 Baicu Angelo Patrick Cosmin
Observatii: lipsa
3025 2005 Bucharest Sport Club 00:38:27
6 Barascu Stefan Rares
Observatii: lipsa
2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:76
7 Comanescu David
Observatii: lipsa
1368 2005 Bucharest Sport Club 00:40:66
8 Talagai Matei Ionut
Observatii: lipsa
1845 2005 Steaua CSA 00:37:69
9 Vasile Nicolas Daniel
Observatii:
2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:98
10 Dorobantu Albu Denis Florian
Observatii:
2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:22
11 Stefanache Alexandru Mario
Observatii: lipsa
1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:17
12 Curariu Luca Victor
Observatii:
13929 2005 Aqua Sport Citius 00:33:95

Proba 7 50 metri liber - 10 ani - Fete (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sihota Ema 4315 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Ilie Daria 4310 2006 Obswim 99:99:99
5 Taranu Ioana Beatrice 4312 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Lazarciuc Maia 4314 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Focsaneanu Alexandra 4328 2006 Obswim 99:99:99

Seria: 2
1 Racoceanu Daniela 3937 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:70
3 Mares Stefania 3920 2006 Delfinul Bucuresti 00:56:27
4 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:47:76
7 Cojocaru Alesia 4325 2006 Timex Bucuresti 99:99:99
8 Ciobanu Raluca 4230 2006 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 00:46:70
2 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:45:72
3 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:43:39
4 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:42:15
5 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:42:35
6 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:44:28
8 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 00:47:54

Seria: 4
1 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:50
2 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 00:40:15
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:39:16
4 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 00:39:04
5 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:07
7 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:41:23
8 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:41:87

Seria: 5
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:38:60
2 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:38:33
3 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:38:15
4 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:93
5 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:97
6 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:38:16
8 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:39:02

Seria: 6
1 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:37:64
2 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:37:53
3 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:37:48
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:37:31
5 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:37:42
6 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:37:50
7 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:37:54
8 Shvet Ilinca 2783 2006 Delfinul Bucuresti 00:37:76

Seria: 7
1 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:36:36
2 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:36:03
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:35:89
4 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:35:29
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:35:61
6 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:01
7 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:36:31
8 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:37:11

Seria: 8
1 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:04
2 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:34:86
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:32:81
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:31:97
5 Ostafi Delia Elena 3196 2006 CSU Suceava 00:32:28
6 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:33:91
7 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:34:96
8 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:35:16

Descalificari
1 Guta Eva
Observatii: lipsa
3936 2006 Renovatio S.C. 00:50:20
2 Fratila Ioana Alexia
Observatii:
4233 2006 Performer 01:00:00
3 Dobrican Ioana Ruxandra
Observatii: lipsa
3974 2006 YST Sport Club 00:46:62
4 Gherman Ioana
Observatii: lipsa
2227 2006 Obswim 00:39:76
5 Bunea Thea Damaris
Observatii:
2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:58

Proba 8 50 metri liber - 11 ani - Fete (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Tararache Diana 3910 2005 Obswim 00:49:02
4 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 00:46:56
5 Pausescu Daniela 3909 2005 Obswim 00:46:60
6 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 CSS 1 Bucuresti 00:49:44
8 Blaga Iris 4326 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 00:40:56
2 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:39:89
3 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 00:38:75
4 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:38:12
5 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:74
6 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:89
7 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:40:40
8 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 00:45:72

Seria: 3
1 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:26
2 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:37:21
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:36:67
4 Amuzescu Ella 4034 2005 Timex Bucuresti 00:36:49
5 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:36:63
6 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:08
7 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:37:23
8 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:38:08

Seria: 4
1 Cobianu Denisa 1678 2005 NAVI 00:35:99
2 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:35:74
3 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:35:56
4 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:35:20
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:35:49
6 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:35:60
7 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:82
8 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:43

Seria: 5
1 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:34:77
2 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:34:51
3 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:34:49
4 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 00:34:41
5 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:34:47
6 Andrei Eva 2250 2005 NAVI 00:34:50
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:34:58
8 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:35:19

Seria: 6
1 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 00:33:08
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:32:93
3 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:32:86
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:32:37
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:32:89
7 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:97
8 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:33:11

Descalificari
1 Popescu Teodora
Observatii: lipsa
4311 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Marinescu Teodora
Observatii: lipsa
4306 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Curcan Alexandra
Observatii:
2956 2005 NAVI 00:32:45

Proba 9 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 99:99:99
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 99:99:99
4 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 99:99:99
5 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 99:99:99
7 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 99:99:99
7 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Mierlaru Matei Cristian 4036 2005 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
2 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:12:14
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 03:10:00
4 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:17
5 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 03:10:00
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 03:10:00
7 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:13:00

Seria: 5
1 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:00
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 03:00:00
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 03:00:00
5 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 03:00:00
6 Andron Teodor 3926 2005 YST Sport Club 03:00:36
7 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:00
8 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:45

Seria: 6
1 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 02:52:00
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 02:46:00
3 Enache Andrei 13937 2005 Performer 02:41:00
4 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 02:41:00
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 02:41:00
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 02:46:00
7 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 02:51:00
8 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 02:55:00

Descalificari
1 Patrascu Bogdan
Observatii: lipsa
15557 2005 Atack Team 03:20:40
2 Grigoras Stefan Cristian
Observatii:
2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Mihai David
Observatii:
2503 2005 Bucharest Sport Club 03:05:00

Proba 10 200 metri mixt - 11 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 99:99:99
6 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 YST Sport Club 03:18:90
2 Andrei Eva 2250 2005 NAVI 03:10:00
3 Gorecki Andra 2295 2005 NAVI 03:00:00
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 02:50:00
5 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 02:55:00
6 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 03:03:16
7 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:12:00
8 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 03:30:99

Descalificari
1 Iorga Andreea
Observatii:
3536 2005 Steaua CSA 99:99:99

Proba 11 50 metri bras - 10 ani - Baieti (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ionescu Andrei Gabriel 4324 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Pirvu Daniel 3512 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Stanila Emil 4318 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Braharu Vlad 4321 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Pirvu Adrian 3511 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Pirvu Cristian 3510 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Ionescu Robert Andrei 3905 2006 Obswim 01:07:48
3 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 01:04:89
4 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:73
5 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:38
6 Ghiocel Cristian Andrei 3940 2006 Bucharest Sport Club 01:05:39
7 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 01:08:55

Seria: 3
1 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 01:00:99
2 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:58:97
3 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:58:66
4 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:42
6 Noe Loschi 3942 2006 Bucharest Sport Club 00:58:74
7 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:59:19
8 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:03:42

Seria: 4
1 Moldovan Matei Ivan 3957 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:55
2 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:57:20
3 Roman Andrei Antoniu 2458 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:69
4 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:56:04
5 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 00:56:50
7 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:25
8 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 00:57:64

Seria: 5
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:55:37
2 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:52
3 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:53:62
4 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:53:45
5 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:53:53
6 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:67
7 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:54:58
8 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:55:57

Seria: 6
1 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:53:07
2 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:52:27
3 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:51:61
4 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:50:91
5 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:51:44
6 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:51:77
7 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:52:40
8 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:19

Seria: 7
1 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:50:48
2 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:50:01
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:10
4 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:48:54
5 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 00:48:60
7 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:50:05
8 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:50:83

Seria: 8
1 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:46:88
2 Radu Matei 13163 2006 CSS Tg.Mures 00:44:50
3 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:43:24
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:41:57
5 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:42:18
6 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:43:55
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:45:82

Descalificari
1 Bosca Vlad
Observatii: lipsa
4305 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Paleodimopoulos Nikolas
Observatii: lipsa
3128 2006 Renovatio S.C. 00:58:61
3 Guta David
Observatii: lipsa
3935 2006 Renovatio S.C. 00:57:02
4 Buhoci Octavian Stefan
Observatii: lipsa
3149 2006 Bucharest Sport Club 00:49:89
5 Bogdan David
Observatii: lipsa
12385 2006 Atack Team 00:48:26

Proba 12 50 metri bras - 11 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tirboiu Mihai 4319 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Miuta Enea Rares Alexandru 2841 2005 Obswim 99:99:99
4 Baciu Florin 4019 2005 Steaua CSA 01:10:94
6 Arama Luca 4309 2005 Obswim 99:99:99

Seria: 2
3 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 00:59:86
5 Ion Denis Andrei 3914 2005 CSS 4 Bucuresti 00:59:15
7 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:05:56
8 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:23

Seria: 3
2 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:54:95
3 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33
4 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 00:53:61
5 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:53:82
6 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 00:54:91
7 Truta Cristian Alexandru 14555 2005 Tenis Club 2000 00:56:00
8 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:07

Seria: 4
1 Begu Andrei 15559 2005 Performer 00:53:00
2 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:51:94
4 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:50:04
5 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:50:07
6 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:57
7 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:46
8 Lorin Cristian Andrei 4025 2005 Dinamo Bucuresti 00:53:47

Seria: 5
1 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 00:47:75
2 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:84
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:35
4 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:44:85
5 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:45:32
6 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 00:45:40
7 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:47:35

Seria: 6
1 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:42:76
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 00:42:11
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:40:93
4 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:40:52
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:40:52
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:19
7 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:62
8 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:52

Descalificari
1 Ionescu Matei
Observatii:
4317 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Preda George Teodor
Observatii: lipsa
4323 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Martin Sebastian
Observatii: lipsa
4320 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Bucur Eric Stefan
Observatii:
4313 2005 YST Sport Club 01:06:73
5 Comanescu David
Observatii: lipsa
1368 2005 Bucharest Sport Club 01:01:62
6 Iosip Matei Andrei
Observatii: lipsa
13939 2005 Performer 00:58:21
7 Balaci Alexandru
Observatii: lipsa
3938 2005 Renovatio S.C. 01:00:83
8 Constantin David Mihai
Observatii: lipsa
2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:92
9 Baicu Angelo Patrick Cosmin
Observatii: lipsa
3025 2005 Bucharest Sport Club 00:50:34
10 Talagai Matei Ionut
Observatii: lipsa
1845 2005 Steaua CSA 00:49:85

Proba 13 50 metri bras - 10 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Taranu Ioana Beatrice 4312 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 01:02:93
4 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:59:18
5 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:01:17
8 Racoceanu Daniela 3937 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 00:58:97
2 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:58:74
4 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:55:66
5 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:62
6 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:58:55
7 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:58:92
8 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:59:04

Seria: 4
1 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:22
2 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:93
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:52:27
4 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:86
5 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:52:11
6 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:52:70
7 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:53:39
8 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00

Seria: 5
1 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:49:43
2 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:66
3 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:48:40
4 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:46:59
5 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:48:37
7 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:49:40
8 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:50:63

Seria: 6
1 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:45:57
2 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:44:63
3 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:43:66
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:43:11
5 Ostafi Delia Elena 3196 2006 CSU Suceava 00:43:36
6 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:43:68
7 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:54
8 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:46:23

Descalificari
1 Sihota Ema
Observatii:
4315 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dobrican Ioana Ruxandra
Observatii: lipsa
3974 2006 YST Sport Club 01:24:40
3 Fratila Ioana Alexia
Observatii: lipsa
4233 2006 Performer 01:15:00
4 Gherman Ioana
Observatii: lipsa
2227 2006 Obswim 99:99:99
5 Guta Eva
Observatii: lipsa
3936 2006 Renovatio S.C. 00:58:24
6 Shvet Ilinca
Observatii:
2783 2006 Delfinul Bucuresti 00:48:46

Proba 14 50 metri bras - 11 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pausescu Daniela 3909 2005 Obswim 99:99:99
3 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 01:08:46
6 Tararache Diana 3910 2005 Obswim 99:99:99

Seria: 2
2 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:51:75
3 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:39
4 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:49:72
6 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:72
7 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 00:52:66
8 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 00:56:13

Seria: 3
1 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:48:93
2 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:47:19
3 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:46:33
4 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:46:06
5 Cobianu Denisa 1678 2005 NAVI 00:46:07
6 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:41
7 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:48:44
8 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:99

Seria: 4
1 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:45:78
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:45:49
3 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:45:22
4 Gorecki Andra 2295 2005 NAVI 00:42:92
5 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:43:01
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:45:23
7 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:45:50
8 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:45:94

Descalificari
1 Amuzescu Ella
Observatii: lipsa
4034 2005 Timex Bucuresti 99:99:99
2 Popescu Teodora
Observatii: lipsa
4311 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Marinescu Teodora
Observatii: lipsa
4306 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Urucu Bianca Ioana
Observatii:
1615 2005 CSS 1 Bucuresti 00:54:01
5 Anghel Alice Eugenia
Observatii:
2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:34

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Luca Stefan Rotaru, Robert Cristian Predila, Stefan Badea, Nicolae Octavian Cristescu, 2001 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Stafeta 9 Petre Cristian Culea, Rares Andrei Stefanescu, Bogdan Andrei Ficiu, Mihnea Andrei Ciutacu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 10 David Andrei Zaman, Dragos Cristian Barnea, Cristian Stefan Vasilescu, Stefan Laurentiu Zapuc, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 David Dragomir, Luca Beleuz, Cristian Popa, George Alexandru Postelnicu, 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 5 Cristian Pirvu, Adrian Pirvu, Daniel Pirvu, David Alexandru Ion, 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Luca Mihnea Istrate, Catalin Voicu, Bogdan Tataru, Luca Ioan Breazu, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Kaan Stefan Muraru, Andrei Martoiu, Marius Stefan Vasile, Ionut Alexandru Tuchila, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 David Andrei Ionescu, Horia Petru Anghel, Loschi Noe, Alexandru Constantinescu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Iaschiu, Mihai Alexandru Andrei, Teofil Scortea, Edris Sediq, 2001 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Luca Seksi, Mihnea Ionut Rosca, Matei Valeriu Pisoschi, Alexandru Birghilescu, 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Andreas Alin Bucur, Vlad Matei, Vlad Mihalache, Teodor Dobre, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Vlad Stefan Stancu, Razvan Rares Enculesei, Alexandru Florin Preda, Stefan Vasilescu, 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 9 Eduard Andrei Rusu, Bogdan Adam, Stefan Cristian Grigoras, Vlad Alexandru Pricop, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Nicolas Daniel Vasile, Marius Razvan Mindroc, Catalin Stefan Florin Cretu, Ion Mihnea Calniceanu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 12 Ionut Adrian Andronic, Cristian Ionut Malus, Luca Victor Curariu, Filip Sebastian Dragu, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Denis Florian Dorobantu Albu, Alexandru Viorel Draghici, Alexandru Mihai Luca , Aris Cristian Antonio Onea, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Vladimir Stefan Budiaci, Filip Andrei Balanescu, Gabriel Razvan Stoian, Andrei Enache, 2000 Performer 99:99:99
3 Stafeta 3 Dominique Gabriel Mares, Eric Nicolae Trandafir, Andrei Lazar, Adrian Petru Jianu, 2000 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Mario Eduard Dumitru, David Mihai, Alexandru Georgescu, Cristian Victor Mihu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Luca Mihai Andrei, Matei Petrascu, Alexandru Dandareanu, Mihai Cristian Tutugan, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Dragos Ioan Puiu, Florin Baciu, Daniel Vasile Tanase, Nicolae Cristian Melianu, 2000 Steaua CSA 99:99:99
7 Stafeta 6 Calin Andrei Georgeoni, Alexei Niculae, Alexandru Edward Pandele, Luca Mihai Nataprazu, 2000 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Sebastian Tutuianu, Emanoel Florin Gabriel Boboc, Narcis Petre, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Rebeca Frasineanu, Gabriela Maria Nistor, Delia Avram, Andreea Piper, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Iasmin Ana Milita, Simona Marina Lazar, Alessia Iordan, Daria Maria Ilie, 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandra Maria Blejan, Ana Maria Stroe, Theea Maria Cristea, Ema Sihota, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Bianca Stefania Maria Dinu, Ioana Craiu, Clara Maria Chirita, Andra Aslam, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria Florentina Oprea, Maya Maria Visan, Ioana Rebecca Neagu, Ioana Maria Menciu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Lucia Elena Radulescu, Sara Mnajed, Anna Denisa Nitu, Ana Maria Florea, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Ana Teodora Savulescu, Andra Miruna Sebe, Maria Grosu, Maria Amelie Preda, 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Alexandra Radulescu, Ana Comarniceanu, Sara Golea, Ilinca Shvet, 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Miruna Zorzoliu, Alexandra Ursu, Emma Lepoutre, Anissia Dumitru, 2000 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 5 Ana Maria Oprea, Bianca Badea, Alysa Trusca, Denisa Francesca Constantin, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Teodora Gomoi, Andreea Mihaela Calin, Alexandra Maria Fudulica, Maria-Bianca Drog, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Maria Petrache, Andra Gorecki, Alexandra Curcan, Ioana Marin, 2000 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Ilinca Petrescu, Mara Bancila, Luiza Maria Minciu, Bianca Maria Balanescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandra Dunareanu, Cristina Niculescu , Magida Ghazal, Mara Ionescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Miruna Andreea Pascal, Alice Eugenia Anghel, Ana Maria Andreea Marchidanu, Ioana Iris Jugureanu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Alexandra Maria Radut, Diana Elena Grigorescu, Andreea Iorga, Thea Grigorescu, 2000 Steaua CSA 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 100 metri liber - 10 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 01:55:21
4 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 01:42:07
5 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 01:49:43
6 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 01:36:57
2 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:73
3 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:35:35
4 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:34:11
5 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:35:11
6 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 01:35:49
7 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:82
8 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 01:39:61

Seria: 3
1 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:27:59
2 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:27:14
3 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 01:26:54
4 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:25:49
5 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:26:29
6 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 01:26:63
7 Shvet Ilinca 2783 2006 Delfinul Bucuresti 01:27:30
8 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:43

Seria: 4
1 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 01:25:02
2 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 01:24:68
3 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 01:23:60
4 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 01:23:14
5 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:23:35
6 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 01:24:47
7 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:24:80
8 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:25:17

Seria: 5
1 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 01:22:88
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 01:19:40
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:18:40
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:13:62
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 01:13:64
6 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 01:18:76
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 01:21:19
8 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 01:22:90

Descalificari
1 Lazarciuc Maia
Observatii: lipsa
4314 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 20 100 metri liber - 11 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:34
5 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 01:32:11
6 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:28:30
2 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 01:27:20
3 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 01:23:65
4 Amuzescu Ella 4034 2005 Timex Bucuresti 01:23:46
6 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 01:24:03
7 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:28:15
8 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 01:28:56

Seria: 3
2 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 YST Sport Club 01:22:55
3 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:33
4 Cobianu Denisa 1678 2005 NAVI 01:20:23
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 01:20:97
6 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 01:21:39
8 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:45

Seria: 4
1 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 01:19:17
2 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:18:37
3 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 01:17:80
4 Gorecki Andra 2295 2005 NAVI 01:15:21
5 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 01:16:60
6 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:18:35
7 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:18:73
8 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:18

Seria: 5
1 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:14:22
3 Curcan Alexandra 2956 2005 NAVI 01:13:17
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:07:92
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:12:88
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 01:13:59
7 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 01:14:09
8 Andrei Eva 2250 2005 NAVI 01:14:59

Descalificari
1 Ionescu Mara
Observatii: lipsa
A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:23:61
2 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Bucharest Sport Club 01:23:03
3 Vasile Maria
Observatii: lipsa
1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:77
4 Calin Andreea Mihaela
Observatii:
1701 2005 Bucharest Sport Club 01:13:96

Proba 21 100 metri liber - 10 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Roman Andrei Antoniu 2458 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Moldovan Matei Ivan 3957 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 01:41:73
2 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 01:37:55
3 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:07
4 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:83
5 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:86
6 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 01:36:73
8 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:16

Seria: 4
1 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 01:32:19
2 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 01:31:00
3 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:30:37
4 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 01:28:66
5 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 01:29:11
7 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 01:31:71
8 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 01:32:49

Seria: 5
1 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:26:94
2 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 01:24:98
3 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 01:23:13
4 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 01:22:71
5 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 01:22:79
6 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 01:23:82
7 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 01:25:30
8 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 01:28:17

Seria: 6
1 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:22:15
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 01:19:64
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:19:11
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:18:92
5 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 01:19:01
7 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 01:21:00
8 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:22:42

Seria: 7
1 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 01:16:91
2 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 01:15:81
3 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 01:12:31
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:09:90
5 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 01:11:89
6 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 01:14:96
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 01:16:38

Descalificari
1 Noe Loschi
Observatii:
3942 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ionescu Andrei
Observatii:
2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:34
3 Buhoci Octavian Stefan
Observatii: lipsa
3149 2006 Bucharest Sport Club 01:30:61
4 Matei Vlad
Observatii:
3159 2006 Aqua Sport Citius 01:19:58
5 Bogdan David
Observatii: lipsa
12385 2006 Atack Team 01:18:21

Proba 22 100 metri liber - 11 ani - Baieti (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ion Denis Andrei 3914 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
6 Ionescu Matei 4317 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Mierlaru Matei Cristian 4036 2005 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Baciu Florin 4019 2005 Steaua CSA 01:41:33
3 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:37:21
4 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 01:31:85
5 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:01
8 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:27:91
3 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:38
4 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 01:23:66
5 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:03
7 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:28:09
8 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 01:30:69

Seria: 4
1 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 01:23:21
2 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:22:51
3 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:28
4 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 01:20:41
5 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:87
6 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 01:22:36
7 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:22:79
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 01:23:57

Seria: 5
2 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:80
3 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:37
4 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:18:91
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:19:16
6 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 01:19:65
7 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:19:80
8 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:08

Seria: 6
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 01:18:44
2 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:18:06
4 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:87
5 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:17:45
6 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:72
7 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:39
8 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 01:18:83

Seria: 7
1 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:16:06
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:13:04
3 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 01:12:51
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 01:11:90
5 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:12:10
6 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:62
7 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:40
8 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 01:16:56

Seria: 8
1 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:10:56
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 01:09:62
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:06:48
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:05:78
5 Enache Andrei 13937 2005 Performer 01:06:08
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 01:09:40
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:09:70
8 Andron Teodor 3926 2005 YST Sport Club 01:10:62

Descalificari
1 Costante Vasile David
Observatii: lipsa
2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ilie David Florin
Observatii: lipsa
2488 2005 Steaua CSA 01:38:57
3 Comanescu David
Observatii: lipsa
1368 2005 Bucharest Sport Club 01:45:33
4 Talagai Matei Ionut
Observatii: lipsa
1845 2005 Steaua CSA 01:29:00
5 Baicu Angelo Patrick Cosmin
Observatii: lipsa
3025 2005 Bucharest Sport Club 01:25:76
6 Enculesei Razvan Rares
Observatii:
2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:19:84
7 Tutugan Mihai Cristian
Observatii:
2637 2005 Bucharest Sport Club 01:17:61

Proba 23 50 metri spate - 10 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ilie Daria 4310 2006 Obswim 99:99:99
5 Racoceanu Daniela 3937 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Taranu Ioana Beatrice 4312 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Sihota Ema 4315 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Fratila Ioana Alexia 4233 2006 Performer 01:10:00
4 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:37
5 Mares Stefania 3920 2006 Delfinul Bucuresti 01:06:55
6 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 00:54:59
2 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:53:71
4 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:49:01
5 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:49:88
7 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 00:54:47

Seria: 4
1 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:47:97
2 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:18
3 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:45:74
4 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:45:03
5 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 00:45:43
6 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:97
7 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:46:28
8 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:48:41

Seria: 5
1 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:42:55
2 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:40:79
3 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:39:05
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:36:25
5 Ostafi Delia Elena 3196 2006 CSU Suceava 00:38:56
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:40:56
7 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:41:60

Descalificari
1 Cojocaru Alesia
Observatii: lipsa
4325 2006 Timex Bucuresti 99:99:99
2 Lazarciuc Maia
Observatii: lipsa
4314 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Gherman Ioana
Observatii: lipsa
2227 2006 Obswim 00:50:59
4 Dobrican Ioana Ruxandra
Observatii: lipsa
3974 2006 YST Sport Club 00:51:02
5 Guta Eva
Observatii: lipsa
3936 2006 Renovatio S.C. 00:58:26
6 Bunea Thea Damaris
Observatii: lipsa
2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:52

Proba 24 50 metri spate - 11 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Tararache Diana 3910 2005 Obswim 00:59:87
2 Pausescu Daniela 3909 2005 Obswim 00:52:21
3 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:46:90
4 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:16
6 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 00:50:58
7 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 CSS 1 Bucuresti 00:55:59
8 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 01:01:35

Seria: 3
1 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:58
2 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:43:20
3 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:42:40
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:41:64
6 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:06
7 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:43:30
8 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:44:49

Seria: 4
1 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:40:78
2 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:40:10
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:39:48
4 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 00:37:42
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:38:81
6 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 00:39:83
7 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:40:55
8 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:17

Descalificari
1 Marinescu Teodora
Observatii: lipsa
4306 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Popescu Teodora
Observatii: lipsa
4311 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Blaga Iris
Observatii: lipsa
4326 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Bucharest Sport Club 00:45:22
5 Ionescu Mara
Observatii: lipsa
A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:41:62

Proba 25 50 metri spate - 10 ani - Baieti (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Roman Andrei Antoniu 2458 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Braharu Vlad 4321 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Obswim 99:99:99

Seria: 2
2 Ionescu Robert Andrei 3905 2006 Obswim 01:16:27
3 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:69
6 Pirvu Adrian 3511 2006 Steaua CSA 01:09:91
7 Pirvu Daniel 3512 2006 Steaua CSA 01:19:33
8 Moldovan Matei Ivan 3957 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 00:55:68
2 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:70
3 Guta David 3935 2006 Renovatio S.C. 00:51:15
5 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 00:48:95
6 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 00:54:41
7 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:79
8 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:03

Seria: 4
1 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 00:48:22
2 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:59
3 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:46:40
4 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:47
5 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:45:93
6 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:52
7 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:85
8 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:48:26

Seria: 5
1 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:45:08
2 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:44:28
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:43:75
4 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:41:56
5 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:42:12
6 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:44:11
7 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:44:88
8 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:45:22

Seria: 6
1 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:41:04
2 Radu Matei 13163 2006 CSS Tg.Mures 00:40:00
3 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:38:92
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:37:57
5 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:38:84
6 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:39:97
7 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:40:92
8 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:41:56

Descalificari
1 Bosca Vlad
Observatii: lipsa
4305 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Pirvu Cristian
Observatii:
3510 2006 Steaua CSA 00:57:78
3 Paleodimopoulos Nikolas
Observatii:
3128 2006 Renovatio S.C. 00:59:31
4 Vasile Marius Stefan
Observatii: lipsa
1516 2006 Bucharest Sport Club 00:48:68

Proba 26 50 metri spate - 11 ani - Baieti (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Martin Sebastian 4320 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Baciu Florin 4019 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Bucur Eric Stefan 4313 2005 YST Sport Club 01:16:59
4 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:48
5 Miuta Enea Rares Alexandru 2841 2005 Obswim 01:00:47
6 Lorin Cristian Andrei 4025 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Arama Luca 4309 2005 Obswim 99:99:99
8 Tirboiu Mihai 4319 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 00:48:57
3 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:47:32
4 Truta Cristian Alexandru 14555 2005 Tenis Club 2000 00:46:27
6 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:56

Seria: 4
1 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:49
2 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:95
4 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:30
5 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:42:59
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:71
7 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:43:48
8 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:15

Seria: 5
1 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:98
2 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:41:11
3 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 00:40:73
5 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:18
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:40:85
7 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:41:58
8 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:42:04

Seria: 6
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:63
2 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:38:34
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:37:67
4 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:91
5 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:36:30
7 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:38:62
8 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:39:75

Descalificari
1 Cionac Claudiu Sorin
Observatii:
4316 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ionescu Matei
Observatii:
4317 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Preda George Teodor
Observatii: lipsa
4323 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Balaci Alexandru
Observatii: lipsa
3938 2005 Renovatio S.C. 00:51:50
5 Talagai Matei Ionut
Observatii: lipsa
1845 2005 Steaua CSA 00:47:13
6 Ilie David Florin
Observatii: lipsa
2488 2005 Steaua CSA 00:48:66
7 Constantin David Mihai
Observatii: lipsa
2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:59
8 Barascu Stefan Rares
Observatii: lipsa
2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:70
9 Patrascu Bogdan
Observatii: lipsa
15557 2005 Atack Team 00:39:81
10 Curariu Luca Victor
Observatii:
13929 2005 Aqua Sport Citius 00:37:95

Proba 27 100 metri bras - 10 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 99:99:99
2 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Shvet Ilinca 2783 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:43:00
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:39:00
5 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:43:00
6 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 99:99:99
7 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Bunea Thea Damaris
Observatii: lipsa
2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 28 100 metri bras - 11 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 01:50:98
2 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 01:45:96
3 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 YST Sport Club 01:42:51
4 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 01:41:03
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:42:07
6 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:45:36
7 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:47:03
8 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 01:51:38

Seria: 3
1 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 01:38:42
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 01:37:78
3 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:34:58
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:27:45
5 Gorecki Andra 2295 2005 NAVI 01:33:80
6 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 01:35:57
7 Cobianu Denisa 1678 2005 NAVI 01:37:83
8 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 01:40:00

Proba 29 100 metri bras - 10 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 99:99:99
5 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
3 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 01:53:66
3 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 01:42:30
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 01:30:00
5 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 01:33:00
6 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:46:00
8 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Ficiu Bogdan Andrei
Observatii:
3475 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Buhoci Octavian Stefan
Observatii: lipsa
3149 2006 Bucharest Sport Club 01:46:00
3 Neagu Tudor Cristian Andrei
Observatii:
1455 2006 CSS 4 Bucuresti 01:50:00

Proba 30 100 metri bras - 11 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 99:99:99
4 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 01:41:35
5 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 01:41:61
6 Andron Teodor 3926 2005 YST Sport Club 01:49:64
7 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 02:01:50

Seria: 3
1 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:46
2 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:28
3 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:29:46
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 01:26:00
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 01:29:02
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 01:32:06
7 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 01:36:92
8 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:38:01

Descalificari
1 Baicu Angelo Patrick Cosmin
Observatii: lipsa
3025 2005 Bucharest Sport Club 01:53:92
2 Ciurea Stefan
Observatii:
13930 2005 Performer 01:49:52

Proba 31 50 metri fluture - 10 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Focsaneanu Alexandra 4328 2006 Obswim 99:99:99
5 Mares Stefania 3920 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:56:16
5 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 00:59:35
7 Sihota Ema 4315 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:51:04
2 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:44:73
5 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:44:73
6 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 00:47:34
7 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:49:06
8 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:04

Seria: 4
1 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 00:44:06
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:41:78
3 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:41:32
4 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:39:51
5 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:39:61
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:41:48
7 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:87
8 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:44:28

Seria: 5
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:33
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:38:63
3 Ostafi Delia Elena 3196 2006 CSU Suceava 00:35:86
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:35:42
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:35:47
6 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:36:88
7 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:39:06
8 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:35

Descalificari
1 Racoceanu Daniela
Observatii: lipsa
3937 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Gherman Ioana
Observatii: lipsa
2227 2006 Obswim 99:99:99
3 Guta Eva
Observatii: lipsa
3936 2006 Renovatio S.C. 01:18:74
4 Dobrican Ioana Ruxandra
Observatii: lipsa
3974 2006 YST Sport Club 01:19:71
5 Piper Andreea
Observatii: lipsa
2163 2006 Aqua Sport Citius 00:44:31

Proba 32 50 metri fluture - 11 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tararache Diana 3910 2005 Obswim 99:99:99
6 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 01:03:66
2 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:61
3 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:88
5 Amuzescu Ella 4034 2005 Timex Bucuresti 00:43:61
6 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:45:71
7 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:52:26
8 Pausescu Daniela 3909 2005 Obswim 99:99:99

Seria: 3
1 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:41:58
2 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 00:41:00
3 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:40:21
4 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:39:30
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:39:63
6 Curcan Alexandra 2956 2005 NAVI 00:40:87
7 Andrei Eva 2250 2005 NAVI 00:41:49
8 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:41:81

Seria: 4
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:38:57
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:37:87
3 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 00:36:93
4 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:34:54
5 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:36:26
6 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:57
7 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:38:06
8 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:38:90

Descalificari
1 Popescu Teodora
Observatii: lipsa
4311 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Marinescu Teodora
Observatii: lipsa
4306 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Vasile Maria
Observatii: lipsa
1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:50

Proba 33 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Robert Andrei 3905 2006 Obswim 99:99:99
2 Pirvu Cristian 3510 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Pirvu Daniel 3512 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Braharu Vlad 4321 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:52
2 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 00:56:85
3 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:52:17
4 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:49:89
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:51:17
7 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:48
8 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 00:59:79

Seria: 3
1 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 00:49:27
2 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 00:47:20
3 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:46:62
4 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:45:82
5 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:46:35
6 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:46:67
7 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:49:22
8 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:30

Seria: 4
1 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:45:54
2 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:44:70
3 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:43:46
4 Noe Loschi 3942 2006 Bucharest Sport Club 00:43:35
5 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:43:35
6 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:43:84
7 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:45:21
8 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:45:60

Seria: 5
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:41:98
3 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:40:32
4 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:39:75
5 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:40:22
6 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:40:58
7 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:41:27
8 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:42:48

Seria: 6
1 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 00:38:22
2 Radu Matei 13163 2006 CSS Tg.Mures 00:37:50
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:35:87
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:34:37
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:35:61
6 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:37:40
7 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:38:00
8 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:39:73

Descalificari
1 Guta David
Observatii: lipsa
3935 2006 Renovatio S.C. 01:03:00
2 Paleodimopoulos Nikolas
Observatii: lipsa
3128 2006 Renovatio S.C. 01:05:03
3 Pirvu Adrian
Observatii:
3511 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Bosca Vlad
Observatii: lipsa
4305 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Milosoiu Andrei
Observatii:
3916 2006 Aqua Sport Citius 00:55:29
6 Bogdan David
Observatii: lipsa
12385 2006 Atack Team 00:41:00

Proba 34 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ion Denis Andrei 3914 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
4 Miuta Enea Rares Alexandru 2841 2005 Obswim 99:99:99
5 Arama Luca 4309 2005 Obswim 99:99:99

Seria: 2
3 Lorin Cristian Andrei 4025 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Tirboiu Mihai 4319 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Mierlaru Matei Cristian 4036 2005 Triumf Bucuresti 01:07:28
2 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:32
4 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:90
6 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:34
7 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00

Seria: 4
1 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 00:47:49
2 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:46:17
3 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 00:45:84
4 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:45:76
5 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:82
6 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:45:90
7 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:41
8 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:47:54

Seria: 5
1 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 00:44:98
2 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 00:44:20
3 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:43:04
4 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:42:18
5 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:42:82
6 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:43:18
7 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:77
8 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:45:12

Seria: 6
1 Truta Cristian Alexandru 14555 2005 Tenis Club 2000 00:42:00
2 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:41:54
4 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:40:37
5 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:40:49
6 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:41:38
7 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:68
8 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:42:14

Seria: 7
1 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:39:86
2 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:67
3 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:08
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:38:15
5 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:38:55
6 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:25
7 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:76
8 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:98

Seria: 8
1 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:97
2 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:35:88
3 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:35:49
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:34:99
5 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:35:19
6 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:52
7 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 00:36:21
8 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:37:59

Seria: 9
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:33:91
2 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:33:22
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:33:10
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:32:09
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:32:72
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 00:33:19
7 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:33:82
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:34:94

Descalificari
1 Martin Sebastian
Observatii: lipsa
4320 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Preda George Teodor
Observatii: lipsa
4323 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Bucur Eric Stefan
Observatii: lipsa
4313 2005 YST Sport Club 99:99:99
4 Comanescu David
Observatii: lipsa
1368 2005 Bucharest Sport Club 00:49:02
5 Barascu Stefan Rares
Observatii: lipsa
2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:16
6 Balaci Alexandru
Observatii: lipsa
3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Patrascu Bogdan
Observatii: lipsa
15557 2005 Atack Team 00:41:30

Proba 35 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Raluca Pana, Maria Grosu, Simona Marina Lazar, Alessia Iordan, 2001 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Akinyi Isabelle Stupinean, Lucia Elena Radulescu, Ana Maria Florea, Sara Mnajed, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Ana Maria Stroe, Theea Maria Cristea, Ioana Maria Menciu, Ioana Rebecca Neagu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Gabriela Maria Nistor, Andreea Piper, Delia Avram, Rebeca Frasineanu, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Maya Maria Visan, Miruna Radu, Alexandra Maria Blejan, Maria Florentina Oprea, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Bianca Stefania Maria Dinu, Ioana Craiu, Andra Aslam, Clara Maria Chirita, 2001 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Maria Amelie Preda, Daria Maria Ilie, Andra Miruna Sebe, Ana Teodora Savulescu, 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Alexandra Radulescu, Ilinca Shvet, Ana Comarniceanu, Sara Golea, 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 36 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Cristina Ramona Baciuca, Ioana Iris Jugureanu, Miruna Andreea Pascal, Alice Eugenia Anghel, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Alysa Trusca, Bianca Badea, Stefania Mocanu, Ana Maria Oprea, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Andreea Mihaela Calin, Maria-Bianca Drog, Alexandra Maria Fudulica, Ioana Teodora Gomoi, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Marin, Andra Gorecki, Maria Petrache, Alexandra Curcan, 2000 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Solomon, Denisa Cobianu, Florentina Diana Niculita, Eva Andrei, 2000 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Mara Bancila, Alexandra Dunareanu, Ilinca Petrescu, Bianca Maria Balanescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandra Ursu, Anissia Dumitru, Emma Lepoutre, Miruna Zorzoliu, 2000 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Stafeta 8 Diana Elena Grigorescu, Alexandra Maria Radut, Thea Grigorescu, Andreea Iorga, 2000 Steaua CSA 99:99:99

Proba 37 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Rares Andrei Stefanescu, Bogdan Andrei Ficiu, Petre Cristian Culea, Mihnea Andrei Ciutacu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 7 Vlad Mihalache, Andreas Alin Bucur, Vlad Matei, Teodor Dobre, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 8 George Alexandru Postelnicu, Cristian Popa, Luca Beleuz, David Dragomir, 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
3 Stafeta 3 Teofil Scortea, Bogdan Tataru, Edris Sediq, Andrei Iaschiu, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Horia Petru Anghel, Alexandru Constantinescu, David Andrei Ionescu, Loschi Noe, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Martoiu, Eduard Andrei Cristea, Kaan Stefan Muraru, Ionut Alexandru Tuchila, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 David Andrei Zaman, Dragos Cristian Barnea, Cristian Stefan Vasilescu, Stefan Laurentiu Zapuc, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandru Birghilescu, Mihnea Ionut Rosca, Luca Seksi, Matei Valeriu Pisoschi, 2001 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 38 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Vlad Stefan Stancu, Alexandru Florin Preda, Stefan Vasilescu, Razvan Rares Enculesei, 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 9 Nicolae Cristian Melianu, Daniel Vasile Tanase, Andrei Mincu, Dragos Ioan Puiu, 2000 Steaua CSA 99:99:99
5 Stafeta 10 Luca Victor Curariu, Filip Sebastian Dragu, Ionut Adrian Andronic, Cristian Ionut Malus, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Eduard Andrei Rusu, Bogdan Adam, Vlad Alexandru Pricop, Stefan Cristian Grigoras, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Nicolas Daniel Vasile, Marius Razvan Mindroc, Aris Cristian Antonio Onea, Denis Florian Dorobantu Albu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Matei Petrascu, Mihai Cristian Tutugan, Luca Mihai Andrei, Alexandru Dandareanu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Calin Andrei Georgeoni, Alexei Niculae, Alexandru Edward Pandele, Luca Mihai Nataprazu, 2000 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Vladimir Stefan Budiaci, Filip Andrei Balanescu, Gabriel Razvan Stoian, Andrei Enache, 2000 Performer 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandru Georgescu, Cristian Victor Mihu, David Mihai, Mario Eduard Dumitru, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Emanoel Florin Gabriel Boboc, Sebastian Tutuianu, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Narcis Petre, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Dominique Gabriel Mares, Eric Nicolae Trandafir, Adrian Petru Jianu, Andrei Lazar, 2000 Steaua CSA 99:99:99