Lista de start pentru Cupa JAKED - Copii 8-9 ani, Editia 2016

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 8 ani - Baieti (103 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pacuraru Andrei 4239 2008 NAVI 99:99:99
2 Hantulie Mihai 4238 2008 NAVI 99:99:99
5 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 99:99:99
6 Barbu Alexandru 4275 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Tanasie David 4274 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Isac Luca 4255 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Stefanescu David Stefan 4246 2008 Obswim 99:99:99
3 Iordache Rares Mihail 4245 2008 Obswim 99:99:99
4 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Barbu Sasha 4290 2008 Steaua CSA 99:99:99
6 Iordan Marc Gabriel 4247 2008 Obswim 99:99:99
7 Bogdan Matei 4252 2008 Atack Team 99:99:99
8 Potarca Bogdan Florin 4257 2008 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Lucaciu Ion 4295 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Ursachi David 4300 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 01:17:48
4 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 01:12:00
6 Enache Andrei 3402 2008 NAVI 01:44:63
7 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Steaua CSA 99:99:99
8 Anghel David 3291 2008 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
1 Ciobanu Vlad 4012 2008 Steaua CSA 01:07:22
2 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 01:05:11
3 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:59:58
4 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 00:58:82
5 Laiu Rares Andrei 3223 2008 Tenis Club 2000 00:59:13
6 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 01:04:18
7 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 01:05:38
8 Chibac David 4004 2008 NAVI 01:08:93

Seria: 5
1 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 00:58:21
2 Voicu Dragos 3979 2008 Delfinul Bucuresti 00:57:81
3 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 00:57:44
4 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 00:56:87
5 Cristache David 3947 2008 NAVI 00:57:38
6 Ermalai Ioan 3999 2008 NAVI 00:57:54
7 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 NAVI 00:58:20
8 Bancila Mario Alexandru 3281 2008 Skills Sports 2009 00:58:68

Seria: 6
1 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 00:55:73
2 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 00:55:15
3 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:53:85
4 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:53:37
5 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 00:53:46
6 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 Steaua CSA 00:54:18
7 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:55:61
8 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 00:55:95

Seria: 7
1 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:52:35
2 Moroseanu Cosmin 3831 2008 Aqua Sport Citius 00:50:55
3 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Sport Citius 00:50:13
4 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 00:49:17
5 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 00:49:38
7 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 00:52:05

Seria: 8
2 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 00:47:49
3 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 Obswim 00:47:16
6 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 00:47:18
7 Niculescu Sebastian 3858 2008 Atack Team 00:47:74
8 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 00:49:06

Seria: 9
1 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:46:11
2 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:87
3 Nistorescu David 3789 2008 C.S. Barracuda Campina 00:45:41
4 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:45:12
5 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:45:32
6 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 00:45:61
7 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:45:94
8 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 00:46:26

Seria: 10
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:44:91
2 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:44:31
3 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:42:82
4 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:42:59
5 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:42:73
6 Ciocan Matei 3046 2008 NAVI 00:43:44
7 Popa Adrian Mihail 3219 2008 Performer 00:44:40
8 Chiriac Andrei Catalin 4218 2008 Energic L L Pitesti 00:45:00

Seria: 11
1 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:41:88
2 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:41:00
3 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:40:14
4 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:39:98
5 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:40:08
6 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 00:40:99
7 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:41:46
8 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 00:42:55

Seria: 12
1 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:39:41
2 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:39:30
3 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:09
4 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:38:63
5 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:81
6 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:39:25
7 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:39:39
8 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:39:57

Seria: 13
1 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:38:48
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:00
3 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:36:89
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:36:45
6 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:36:93
7 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:38:28
8 Trasca Vlad Andrei 4291 2008 Winner Pitesti 00:38:54

Descalificari
1 Hornea Razvan
Observatii: lipsa
4272 2008 YST Sport Club 99:99:99
2 Stan David Alexandru
Observatii: lipsa
4258 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Ilie Dragos Stefan
Observatii: lipsa
3047 2008 Renovatio S.C. 01:16:92
4 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 00:50:42
5 Constantinescu Tudor
Observatii: lipsa
4018 2008 Renovatio S.C. 00:53:00
6 Biclineru Bogdan
Observatii: lipsa
3167 2008 Aqua Sport Citius 00:48:50
7 Lazin Carol
Observatii: lipsa
2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:46:27
8 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 00:46:49
9 Gaman Alexandru Ioan
Observatii:
14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:34:52

Proba 2 50 metri liber - 9 ani - Baieti (120 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Didiman Alexandru 4251 2007 Atack Team 99:99:99
2 Gheorghe Alexandru 4287 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Grintescu Vladimir 4281 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Bulancea Stoian Nicolas Augustin 4254 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Petreanu Andrei 4248 2007 Obswim 99:99:99
7 Cojocaru Matei Razvan Alexandru 4008 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
8 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Betiu Mihai Sebastian 4253 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Marinescu Nicolas 4294 2007 CSS Dinamo 99:99:99
3 Bogaciu Miron 4236 2007 NAVI 99:99:99
4 Mindruta Razvan 4235 2007 NAVI 99:99:99
5 Morar Eric Mihai 4299 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Banu Sebastian 4297 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Constantin Matei Daniel 4250 2007 Obswim 99:99:99
8 Vasile Stefan Valentin 4249 2007 Obswim 99:99:99

Seria: 3
1 Oprea Alexandru 4267 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Lica Filip 2969 2007 Aqua Sport Citius 01:16:15
3 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:08:42
4 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:89
5 Siliste Indru 3508 2007 Steaua CSA 01:08:42
6 Aluchienesei Bogdan Alexandru 3442 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:96
7 Pruna Mario Florin 3456 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:95
8 Chirita Vlad Alexandru 4271 2007 Omnix Club 99:99:99

Seria: 4
1 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 01:04:46
2 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:88
3 Alexe Toni 3970 2007 YST Sport Club 00:57:86
4 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 00:56:87
5 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:57:59
6 Popescu David 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:84
7 Pene David 3997 2007 NAVI 01:03:52
8 Iordan Andrei Bogdan 3799 2007 Obswim 01:05:16

Seria: 5
1 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:87
2 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 00:54:21
3 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:53:77
4 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:71
5 Matache Eduard Adrian 3448 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:19
6 Coman Stefan 3359 2007 Steaua CSA 00:53:95
7 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:77
8 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:73

Seria: 6
1 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 00:51:96
3 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:93
4 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 00:49:85
5 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 00:50:07
7 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:78

Seria: 7
1 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:79
2 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 00:48:23
3 Balaban Tudor Florin 3837 2007 Dinamo Bucuresti 00:47:85
4 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 00:47:16
6 Pantea Eric 3951 2007 NAVI 00:48:10
7 Socol Denis Stefan 3009 2007 Obswim 00:48:39
8 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 00:49:08

Seria: 8
2 Droc Claudiu Alexandru 1968 2007 NAVI 00:46:39
3 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 00:45:83
4 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 00:45:62
5 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:45:63
6 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:46:31
7 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 00:46:61
8 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:47:08

Seria: 9
1 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 00:45:03
2 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 00:44:81
3 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:44:08
4 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:43:65
5 Mihailov Luca Alexandru 4223 2007 Energic L L Pitesti 00:44:00
6 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:44:44
7 Voicu Paul Gabriel 4222 2007 Energic L L Pitesti 00:45:00
8 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 00:45:49

Seria: 10
1 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:43:49
2 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:42:48
4 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:41:44
5 Cazacu Andrei Liviu 4219 2007 Energic L L Pitesti 00:42:00
6 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:42:32
8 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:43:65

Seria: 11
1 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:40:56
2 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:40:40
3 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:39:85
4 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:39:68
7 Anghel Tudor Luca 3272 2007 Skills Sports 2009 00:40:49
8 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:40:98

Seria: 12
1 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:39:61
2 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:39:30
3 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:39:09
4 Marinescu Stefan Calin 4224 2007 Energic L L Pitesti 00:39:00
5 Oanta Rares Mihai 4220 2007 Energic L L Pitesti 00:39:00
6 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:39:14
7 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:39:58
8 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:39:63

Seria: 13
3 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:38:34
4 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:38:11
5 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:38:14
6 Cojocaru Sebastian 4292 2007 Winner Pitesti 00:38:50
7 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:38:73

Seria: 14
1 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:37:66
2 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:36:65
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:36:43
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:36:01
5 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:36:25
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:36:61
7 Lupu Matei 2206 2007 Dinamo Bucuresti 00:37:13
8 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:38:04

Seria: 15
1 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:35:62
2 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:35:14
3 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:34:62
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:33:28
5 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:33:70
6 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:34:75
7 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:35:54
8 Moraru Vladut Mihai 4221 2007 Energic L L Pitesti 00:36:00

Descalificari
1 Rapanu Daniel Ioan
Observatii: lipsa
3870 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dimirule Vlad Andrei
Observatii: lipsa
3270 2007 Skills Sports 2009 00:51:20
3 Andrei Mario Alexandru
Observatii: lipsa
3813 2007 Atack Team 00:50:95
4 Paduraru Matei Robert
Observatii: lipsa
3488 2007 Steaua CSA 00:52:50
5 Nuta Damian
Observatii: lipsa
2550 2007 Atack Team 00:47:53
6 Dan Mario Cristian
Observatii: lipsa
2584 2007 YST Sport Club 00:46:61
7 Trandafir Cosmin Cristian
Observatii: lipsa
1961 2007 Bucharest Sport Club 00:42:16
8 Dragulet Alexandru
Observatii: lipsa
3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:42:55
9 Huci Stefan Teodor
Observatii: lipsa
2302 2007 Bucharest Sport Club 00:39:77
10 Pintiala Stefan Alexandru
Observatii:
2842 2007 CSS Dinamo 00:39:87
11 Hamed Abdelrahman
Observatii: lipsa
2008 2007 Bucharest Sport Club 00:38:80
12 Golic Victor
Observatii: lipsa
2633 2007 Bucharest Sport Club 00:38:58
13 Baluta Rares
Observatii: lipsa
2586 2007 Aqua Sport Citius 00:38:96

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Fete (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mateescu Ana Maria 4273 2008 YST Sport Club 99:99:99
3 Scarano Elena 4259 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
4 Covaci Amira 4261 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Toma Teodora Nicoleta 4262 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Zarif Mara 4256 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
7 Caruntu Daria 4276 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Lacusta Ilinca Maria 4226 2008 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Nae Maria 4289 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Balanescu Alexia Catalina 4242 2008 Obswim 99:99:99
6 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 99:99:99
7 Darie Paula Maria 4225 2008 Energic L L Pitesti 99:99:99
8 Vasi Ariana Ana 4243 2008 Obswim 99:99:99

Seria: 3
1 Cosmaciuc Maria 3961 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:01
2 Voicu Ana Maria 3998 2008 NAVI 01:06:06
3 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:00:74
4 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:59:47
5 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 01:00:41
6 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:02:26
7 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 01:12:17
8 Gheorghe Maria 4266 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 00:57:24
2 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:03
3 Hondrea Olivia Ioana 3990 2008 Aqua Sport Citius 00:53:13
4 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:52:16
5 Stroescu Bryanna 3948 2008 NAVI 00:52:24
6 Iorga Maria Teodora 3950 2008 NAVI 00:55:80
7 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:82

Seria: 5
1 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:48:75
2 Stanica Alexandra 3949 2008 NAVI 00:47:55
3 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:46:99
4 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:46:71
5 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:46:89
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:47:23
7 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:47:64

Seria: 6
1 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:46:21
2 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:46:04
3 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:39
4 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:44:02
5 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 00:45:30
6 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:45:65
7 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:46:12
8 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:46:23

Seria: 7
1 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:43:68
2 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:43:18
3 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:42:87
4 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:47
5 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:42:55
6 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:43:03
7 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:43:40
8 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:43:91

Seria: 8
1 Tila Ariana 4293 2008 Winner Pitesti 00:42:10
2 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:40:71
3 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:38:90
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:36:56
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:38:59
6 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:39:42
7 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:41:58
8 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:42:26

Descalificari
1 Cojocaru Alessia
Observatii:
4288 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Predoiu Iarina
Observatii: lipsa
4280 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Albie Andreea Maria
Observatii:
4241 2008 Obswim 99:99:99
4 Paraschiv Maria
Observatii: lipsa
2766 2008 Renovatio S.C. 00:57:39
5 Neacsu Miruna
Observatii: lipsa
3016 2008 Delfinul Bucuresti 00:51:37

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Fete (94 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Niculae-Pindaru Alexia Maria 4244 2007 Obswim 99:99:99
4 Popescu Sara 4278 2007 NAVI 99:99:99
5 Apostol Livia 4264 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Rusu Diana Elena 4260 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Apostol Maya 4283 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Leu Sofia 4286 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Soproni Iris 4284 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Albusoiu Alexandra Nicoleta 4269 2007 Omnix Club 99:99:99
6 Grigore Maria 4234 2007 NAVI 99:99:99
7 Parvu Daria 4282 2007 Steaua CSA 99:99:99
8 Andritoiu Mara 4285 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Saraidan Ana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:52
4 Parvu Luciana 3994 2007 NAVI 01:08:06
5 Neicu Sarah Gabriela 3467 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:08
6 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:48
7 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:79

Seria: 4
1 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 Obswim 01:02:81
3 Malureanu Maia Andreea 3966 2007 Skills Sports 2009 00:59:39
4 Tota Ecaterina 3469 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:15
5 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 00:58:56
6 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:53
7 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:59
8 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:86

Seria: 5
2 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:53:56
3 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 00:52:99
4 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 00:52:53
5 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 00:52:92
6 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 00:53:31
7 Sava Carla 3995 2007 NAVI 00:55:48
8 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:01

Seria: 6
1 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:50:04
2 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:49:88
3 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:70
4 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:53
5 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:49:56
6 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 YST Sport Club 00:49:73
7 Gonea Antonia 3278 2007 Skills Sports 2009 00:50:01
8 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 00:51:81

Seria: 7
1 Ruse Claudia 2615 2007 NAVI 00:48:93
2 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 00:47:43
3 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:47:30
4 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:46:93
5 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 00:46:94
6 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:47:38
7 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:47:75
8 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:42

Seria: 8
1 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:10
2 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 00:44:84
3 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 00:43:45
4 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:42:25
5 Ciocan Daria 3034 2007 NAVI 00:42:69
6 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:44:05
7 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:45:27
8 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:38

Seria: 9
2 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:41:75
3 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:41:60
4 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:62
5 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:41:34
6 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:41:68
7 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:41:77
8 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 00:42:14

Seria: 10
1 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:40:36
2 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:39:55
3 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:39:11
4 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:38:84
5 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:38:90
6 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:39:31
7 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:12
8 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:40:45

Seria: 11
1 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:38:65
2 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:38:20
3 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 00:38:00
4 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:37:46
5 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:37:88
6 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:38:10
7 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:38:21
8 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:38:83

Seria: 12
1 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:36:62
2 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:35:47
3 Butnaru Alexandra 12459 2007 Winner Pitesti 00:34:68
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:34:32
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:34:60
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:35:24
7 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:35:47
8 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 00:37:00

Descalificari
1 Masut Smaranda
Observatii: lipsa
4298 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Olaru Iasmina
Observatii:
4268 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
3 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 01:09:68
4 Rasica Laura Georgia
Observatii: lipsa
4270 2007 Omnix Club 99:99:99
5 Bugica Sofia
Observatii: lipsa
3901 2007 Renovatio S.C. 00:59:70
6 Margarit Andrada
Observatii: lipsa
3487 2007 YST Sport Club 00:56:96
7 Nicolae Melania Ana Maria
Observatii: lipsa
4228 2007 Energic L L Pitesti 00:42:00

Proba 5 50 metri bras - 8 ani - Baieti (93 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Hantulie Mihai 4238 2008 NAVI 99:99:99
5 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 99:99:99
6 Ermalai Ioan 3999 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Enache Andrei 3402 2008 NAVI 99:99:99
2 Isac Luca 4255 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Tanasie David 4274 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Potarca Bogdan Florin 4257 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Bogdan Matei 4252 2008 Atack Team 99:99:99
8 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Chibac David 4004 2008 NAVI 99:99:99
2 Anghel David 3291 2008 CSS Dinamo 99:99:99
3 Voicu Dragos 3979 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Lucaciu Ion 4295 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Ursachi David 4300 2008 Steaua CSA 99:99:99
8 Cristache David 3947 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 01:55:87
2 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 01:25:83
3 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 01:23:24
4 Moroseanu Cosmin 3831 2008 Aqua Sport Citius 01:20:64
5 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 01:21:75
7 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 01:29:10

Seria: 5
1 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 01:15:74
2 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 01:14:59
3 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 01:13:55
4 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 01:12:75
5 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 01:13:22
6 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:13:85
7 Bancila Mario Alexandru 3281 2008 Skills Sports 2009 01:15:66
8 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 01:20:36

Seria: 6
1 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 01:11:98
2 Laiu Rares Andrei 3223 2008 Tenis Club 2000 01:11:03
3 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 01:09:95
6 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:10:40
7 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 01:11:55
8 Nistorescu David 3789 2008 C.S. Barracuda Campina 01:12:57

Seria: 7
1 Ciocan Matei 3046 2008 NAVI 01:07:66
2 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:06:45
3 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 01:04:92
4 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 01:04:66
5 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 01:04:72
6 Niculescu Sebastian 3858 2008 Atack Team 01:05:25
7 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 NAVI 01:07:14
8 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 01:08:25

Seria: 8
2 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 01:02:46
3 Popa Adrian Mihail 3219 2008 Performer 01:01:40
4 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 01:00:54
5 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 01:01:13
7 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 01:03:11
8 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 01:04:55

Seria: 9
1 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:00:22
2 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 01:00:05
3 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:59:23
4 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:58:22
5 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:58:74
7 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 01:00:21

Seria: 10
1 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:57:66
2 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 00:56:74
3 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:56:37
4 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 00:55:71
5 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:55:97
6 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:56:67
7 Chiriac Andrei Catalin 4218 2008 Energic L L Pitesti 00:57:00
8 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:58:17

Seria: 11
1 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:54:93
2 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:67
3 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:52:87
4 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:51:46
5 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:51:85
6 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:52:98
7 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:54:86
8 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:55:06

Seria: 12
1 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:50:97
2 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:49:56
3 Trasca Vlad Andrei 4291 2008 Winner Pitesti 00:48:18
4 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:47:85
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:48:13
6 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:48:36
7 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:50:17
8 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:00

Descalificari
1 Pacuraru Andrei
Observatii:
4239 2008 NAVI 99:99:99
2 Stan David Alexandru
Observatii: lipsa
4258 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Hornea Razvan
Observatii: lipsa
4272 2008 YST Sport Club 99:99:99
4 Cirstea Damian
Observatii: lipsa
4296 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Panait Alexandru
Observatii: lipsa
3236 2008 Aqua Sport Citius 01:24:78
6 Ilie Dragos Stefan
Observatii: lipsa
3047 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Constantinescu Tudor
Observatii: lipsa
4018 2008 Renovatio S.C. 01:08:34
8 Biclineru Bogdan
Observatii: lipsa
3167 2008 Aqua Sport Citius 01:09:07
9 Brad Patrick Luca Cristian
Observatii:
2705 2008 Steaua CSA 01:04:35
10 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 01:01:56
11 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 00:59:59
12 Lazin Carol
Observatii: lipsa
2923 2008 CSS 1 Bucuresti 01:00:33

Proba 6 50 metri bras - 9 ani - Baieti (104 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grintescu Vladimir 4281 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Bulancea Stoian Nicolas Augustin 4254 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Aluchienesei Bogdan Alexandru 3442 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Betiu Mihai Sebastian 4253 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Matache Eduard Adrian 3448 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Cojocaru Matei Razvan Alexandru 4008 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Pruna Mario Florin 3456 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Popescu David 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Droc Claudiu Alexandru 1968 2007 NAVI 99:99:99
3 Didiman Alexandru 4251 2007 Atack Team 99:99:99
4 Banu Sebastian 4297 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Morar Eric Mihai 4299 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 99:99:99
8 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 01:30:81
2 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 01:19:38
3 Alexe Toni 3970 2007 YST Sport Club 01:12:63
4 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:10:16
5 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:11:92
6 Pantea Eric 3951 2007 NAVI 01:14:73
7 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:29:45
8 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Coman Stefan 3359 2007 Steaua CSA 01:08:67
2 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 01:07:77
3 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:05:05
4 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 01:04:37
5 Voicu Paul Gabriel 4222 2007 Energic L L Pitesti 01:05:00
6 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 01:07:64
7 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 01:08:61
8 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 01:09:81

Seria: 6
1 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 01:03:65
2 Siliste Indru 3508 2007 Steaua CSA 01:03:24
3 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:02:21
4 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 01:02:01
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:02:14

Seria: 7
1 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 01:01:28
2 Cazacu Andrei Liviu 4219 2007 Energic L L Pitesti 01:01:00
3 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 01:00:71
4 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:59:81
5 Lica Filip 2969 2007 Aqua Sport Citius 01:00:44
6 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:00:91
7 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 01:01:03
8 Mihailov Luca Alexandru 4223 2007 Energic L L Pitesti 01:02:00

Seria: 8
2 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:58:63
3 Cojocaru Sebastian 4292 2007 Winner Pitesti 00:58:00
4 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:57:81
5 Marinescu Stefan Calin 4224 2007 Energic L L Pitesti 00:58:00
7 Oanta Rares Mihai 4220 2007 Energic L L Pitesti 00:59:00
8 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:59:27

Seria: 9
1 Balaban Tudor Florin 3837 2007 Dinamo Bucuresti 00:57:76
2 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 00:57:52
3 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:56:52
5 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:56:17
6 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:57:06
7 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:57:56

Seria: 10
2 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:54:59
3 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:54:30
5 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:53:99
6 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:54:41
7 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:55:09

Seria: 11
1 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:53:31
2 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:52:93
3 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:52:23
4 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:51:89
5 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:52:03
6 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:52:33
7 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:53:09
8 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:53:52

Seria: 12
1 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:51:53
2 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:51:25
4 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:49:87
5 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:49:89
6 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:50:87
7 Lupu Matei 2206 2007 Dinamo Bucuresti 00:51:34
8 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:51:74

Seria: 13
1 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:49:77
2 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:49:02
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:48:29
4 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:44:95
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:48:24
6 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:48:48
7 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:49:73
8 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:49:79

Descalificari
1 Rapanu Daniel Ioan
Observatii: lipsa
3870 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Andrei Mario Alexandru
Observatii: lipsa
3813 2007 Atack Team 01:03:04
3 Dan Mario Cristian
Observatii: lipsa
2584 2007 YST Sport Club 01:03:47
4 Paduraru Matei Robert
Observatii: lipsa
3488 2007 Steaua CSA 01:03:93
5 Nuta Damian
Observatii: lipsa
2550 2007 Atack Team 00:59:03
6 Golic Victor
Observatii: lipsa
2633 2007 Bucharest Sport Club 00:58:41
7 Avramescu Mihnea Cristian
Observatii: lipsa
3148 2007 Bucharest Sport Club 00:55:88
8 Huci Stefan Teodor
Observatii: lipsa
2302 2007 Bucharest Sport Club 00:57:80
9 Dragulet Alexandru
Observatii: lipsa
3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:55:18
10 Hamed Abdelrahman
Observatii: lipsa
2008 2007 Bucharest Sport Club 00:53:79
11 Baluta Rares
Observatii: lipsa
2586 2007 Aqua Sport Citius 00:55:49
12 Trandafir Cosmin Cristian
Observatii: lipsa
1961 2007 Bucharest Sport Club 00:50:64

Proba 7 50 metri bras - 8 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 99:99:99
2 Toma Teodora Nicoleta 4262 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Cosmaciuc Maria 3961 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Darie Paula Maria 4225 2008 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 99:99:99
6 Caruntu Daria 4276 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Covaci Amira 4261 2008 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Mateescu Ana Maria 4273 2008 YST Sport Club 99:99:99
2 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Lacusta Ilinca Maria 4226 2008 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 01:21:39
5 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:38:61
6 Voicu Ana Maria 3998 2008 NAVI 99:99:99
7 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Nae Maria 4289 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 01:16:81
2 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:19
3 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 01:11:77
5 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:10:03
8 Stroescu Bryanna 3948 2008 NAVI 01:20:80

Seria: 4
1 Stanica Alexandra 3949 2008 NAVI 01:08:53
2 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:07:41
3 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:05:72
4 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:04:20
5 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:04:73
6 Iorga Maria Teodora 3950 2008 NAVI 01:06:61
7 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 01:08:47
8 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 01:08:93

Seria: 5
1 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 01:01:81
2 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:00:90
3 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 01:00:56
4 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 01:00:18
5 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:00:39
6 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 01:00:76
7 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:01:45
8 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:02:91

Seria: 6
1 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:59:29
2 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:57:47
3 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:56:07
4 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 00:54:98
5 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:55:07
6 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:56:44
7 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:57:60
8 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:59:74

Seria: 7
1 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:54:45
3 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:52:51
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:47:50
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:48:95
6 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:53:03
7 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:53:30
8 Tila Ariana 4293 2008 Winner Pitesti 00:54:50

Descalificari
1 Predoiu Iarina
Observatii: lipsa
4280 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Neacsu Miruna
Observatii: lipsa
3016 2008 Delfinul Bucuresti 01:09:67
3 Hondrea Olivia Ioana
Observatii: lipsa
3990 2008 Aqua Sport Citius 01:12:16
4 Paraschiv Maria
Observatii: lips
2766 2008 Renovatio S.C. 01:16:26
5 Mitrana Tania Andreea
Observatii:
2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:14

Proba 8 50 metri bras - 9 ani - Fete (83 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tota Ecaterina 3469 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Malureanu Maia Andreea 3966 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Albusoiu Alexandra Nicoleta 4269 2007 Omnix Club 99:99:99
7 Saraidan Ana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Neicu Sarah Gabriela 3467 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Grigore Maria 4234 2007 NAVI 99:99:99
2 Sava Carla 3995 2007 NAVI 99:99:99
4 Apostol Livia 4264 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Rusu Diana Elena 4260 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Parvu Luciana 3994 2007 NAVI 99:99:99
8 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Parvu Daria 4282 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 01:13:06
6 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 01:16:56
7 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 Obswim 01:10:60
2 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 01:07:35
4 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 01:04:29
5 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 01:04:37
6 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:18

Seria: 6
1 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:37
2 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:02:22
3 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 01:01:47
4 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 01:01:35
5 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 01:01:40
6 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 01:02:06
7 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 01:02:25
8 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 01:04:20

Seria: 7
1 Ruse Claudia 2615 2007 NAVI 01:00:84
2 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 01:00:00
3 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:75
4 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:59:40
5 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:59:50
6 Gonea Antonia 3278 2007 Skills Sports 2009 00:59:83
7 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 01:00:36
8 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 01:01:03

Seria: 8
1 Ciocan Daria 3034 2007 NAVI 00:59:11
2 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:58:59
3 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:57:21
4 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:56:81
5 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:56:90
6 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:57:71
7 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 00:58:70
8 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:59:32

Seria: 9
2 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:56:10
3 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:97
4 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:53:65
5 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:54:16
6 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:56:06
7 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:56:17
8 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:56:69

Seria: 10
1 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:48
2 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:53:22
3 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:52:29
4 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:51:56
5 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:51:94
6 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:52:61
7 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 00:53:41
8 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:53:59

Seria: 11
1 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:49:70
2 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:48:70
3 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:46:71
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:45:01
5 Butnaru Alexandra 12459 2007 Winner Pitesti 00:45:08
6 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:47:09
7 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:48:79
8 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:50:91

Descalificari
1 Masut Smaranda
Observatii: lipsa
4298 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 01:21:38
3 Margarit Andrada
Observatii: lipsa
3487 2007 YST Sport Club 01:13:35
4 Bugica Sofia
Observatii: lipsa
3901 2007 Renovatio S.C. 01:13:31
5 Nicolae Melania Ana Maria
Observatii: lipsa
4228 2007 Energic L L Pitesti 01:05:00
6 Tudorache Maria Alexandra
Observatii: lipsa
3011 2007 YST Sport Club 01:09:96
7 Visan Bianca
Observatii: lipsa
3230 2007 Aqua Sport Citius 01:10:85
8 Calinoiu Stefania
Observatii: lipsa
3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:56:67

Proba 9 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Alexandru Ioan Gaman, Damian Andrei Budes, Tudor Duica, Daniel Teodor Giuroiu, 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 8 Adrian Cristian Dragota, David Stefan Radu, Radu Cristian Alexandrescu, Catalin Andrei Tanase, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 9 Ioan Ermalai, Vlad Iordache, Alexandru Sava, Alexandru Danu, 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 6 Mateen Sediq, Stefan Iaschiu, Gabriel Aldea, Andrei Urzica, 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 4 Karen Avakian, David Stoica, Petru Apostol, Stefan Badescu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 2 Matei Marinescu, Alexandru Ionescu, David Constantin, Robert Slave, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 3 Andrei Radu, Alexandru Ivanof, Darius Musat, Erik Istrate, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 5 Bogdan Campeanu, Mateo Marcu, Nicolas Eduard Duta, Mihai Robu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 7 Vlad Sararu, Andrei Misirgic, Sebastian Niculescu, Petru Chirita, 2003 Atack Team 99:99:99

Proba 10 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Yusuf Enes Dumitrescu Sahin, Eduard Adrian Matache, Robert Ionut Prunea, Bogdan Alexandru Aluchienesei, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 David Ioan Stroe, Enes Kazmacz, Rares Andrei Nicolae, Gabriel Dan Alexandru, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Carol Jurja, Mihnea Cosmin Modoran, David Popescu, Adam Aboud, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 12 Stefan Calin Marinescu, Luca Alexandru Mihailov, Rares Mihai Oanta, Vladut Mihai Moraru, 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Gabriel Stamate, Stefan Chelu, Matei Ruse, David Blidaru, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Albert Valentin Barbu, Matei Stefan Bonciu, Cezar Antimir, Matei Alexandru Popescu, 2002 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Erik Filip Ghioca, Alexandru Mario Radu, Hassan El Lakkis, Cristian Andrei Dobre, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Vlad Georgescu, Achim Craciun, David Andrei Sibiseanu, Robert Andrei Badea, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 David Cristian Popescu, Ioan Bulica, Rares Mihai, Victor Petrescu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Florin Mihaila, Mihai Constantin, Radu Cirsteanu, Alexis Chiliment, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Mario Robert Aron, Eric Coanda, Vlad Chiscop, Mihai Dragoiu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Matei Gorcea, Rares Florea, Darius Marangoci, Stefan Iordache, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Catalina Calin, Alexia Maria Ban, Tamara Lospa, Diana Ion, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Sara Tutuianu, Alexandra Stanica, Lorena Nicoleta Nicolae, Ana Maria Sibiseanu, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ana Irina Noemi Constantinescu, Anne Georgescu, Daria Crasan, Ilinca Ambrozie, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Raluca Valcu, Ioana Neamtu, Ana Maria Dinca, Bianca Alexandra Lungu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Irina Malus, Alesia Piper, Daria Scarlat, Bianca Udrescu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Natalia Ioana Sofronie, Maria Cosmaciuc, Ilinca Maria Xing Pan Ke, Larisa Ioana Macoveiciuc, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Maria Camelia Mihalcea, Alessia Rosu, Bianca Maria Eftimie, Ingrid Frunza, 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 7 Denisa Elena Mindroc, Ecaterina Tota, Sarah Gabriela Neicu, Maria Roberta Karina Popa, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 8 Andreea Camelia Dorcea, Bianca Socate, Raluca Socate, Alexandra Maria Maican, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Maria Argesanu, Melissa Trusca, Mihaela Adriana Parvu, Ana Maria Cojocariu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Martha Savin, Teodora Ana Maria Niculae, Alexandra Alemnaritei, Iarina Andrei, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Voicu, Francesca Toader, Miruna Vanghelescu, Timeea Maria Lazar, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Eremia Bianca Rusu, Roberta Cernautanu, Raisa Popa, Ema Cristina Vasilescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Briana Elena Constantinescu, Maria Teodora Oancea, Cosmina Mircea, Alexia Maria Casmoiu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Irina Ana Preda, Anadiana Ion, Alexandra Irina Anghel, Adela Ioana Croitoru, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 13 50 metri spate - 8 ani - Fete (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lacusta Ilinca Maria 4226 2008 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Mateescu Ana Maria 4273 2008 YST Sport Club 99:99:99
6 Caruntu Daria 4276 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Balanescu Alexia Catalina 4242 2008 Obswim 99:99:99
3 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 99:99:99
4 Darie Paula Maria 4225 2008 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Albie Andreea Maria 4241 2008 Obswim 99:99:99
7 Vasi Ariana Ana 4243 2008 Obswim 99:99:99
8 Toma Teodora Nicoleta 4262 2008 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
2 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:09:51
3 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:06:37
4 Voicu Ana Maria 3998 2008 NAVI 01:05:13
5 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:09
7 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 01:11:49
8 Cojocaru Alessia 4288 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 01:03:27
2 Cosmaciuc Maria 3961 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:92
3 Hondrea Olivia Ioana 3990 2008 Aqua Sport Citius 00:59:90
4 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:58:25
5 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:73
6 Stroescu Bryanna 3948 2008 NAVI 01:01:65
7 Iorga Maria Teodora 3950 2008 NAVI 01:01:93
8 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:04:10

Seria: 5
1 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:57:04
2 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 00:55:81
3 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:54:80
4 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:53:96
5 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:77
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:55:74
7 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 00:56:30
8 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:58:11

Seria: 6
1 Stanica Alexandra 3949 2008 NAVI 00:53:39
2 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:52:39
3 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:52:25
4 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:52:05
5 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:13
6 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:52:32
7 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:52:94
8 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 00:53:47

Seria: 7
1 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:51:99
2 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:51:44
3 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:51:11
4 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:49:38
5 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:49:60
6 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:51:31
7 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:51:80
8 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:52:04

Seria: 8
1 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:48:59
2 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:46:50
3 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:44:91
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:41:89
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:43:85
6 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:46:31
7 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:08
8 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:48:68

Descalificari
1 Gheorghe Maria
Observatii: lipsa
4266 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Zarif Mara
Observatii: lipsa
4256 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
3 Covaci Amira
Observatii: lipsa
4261 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Scarano Elena
Observatii: lipsa
4259 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
5 Predoiu Iarina
Observatii: lipsa
4280 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Paraschiv Maria
Observatii: lipsa
2766 2008 Renovatio S.C. 01:08:78

Proba 14 50 metri spate - 9 ani - Fete (89 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Parvu Daria 4282 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Niculae-Pindaru Alexia Maria 4244 2007 Obswim 99:99:99
5 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
3 Andritoiu Mara 4285 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Leu Sofia 4286 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Apostol Maya 4283 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Apostol Livia 4264 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Parvu Luciana 3994 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Grigore Maria 4234 2007 NAVI 99:99:99
2 Soproni Iris 4284 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:28
4 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:38
5 Neicu Sarah Gabriela 3467 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:10
7 Saraidan Ana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
2 Malureanu Maia Andreea 3966 2007 Skills Sports 2009 01:05:74
3 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 01:04:69
4 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 01:03:25
5 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 Obswim 01:03:66
6 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:46
7 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:33

Seria: 5
1 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 01:02:02
2 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:60
4 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 00:58:76
5 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 00:58:93
6 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 01:00:24
7 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:76

Seria: 6
1 Ruse Claudia 2615 2007 NAVI 00:57:10
2 Gonea Antonia 3278 2007 Skills Sports 2009 00:56:03
3 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:72
4 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:54:32
5 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:54:55
6 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:55:53
7 Sava Carla 3995 2007 NAVI 00:56:38
8 Tota Ecaterina 3469 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:38

Seria: 7
1 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 00:53:42
2 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:15
3 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:67
4 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:52:44
5 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 00:52:54
6 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:81
7 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:53:37
8 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:53:93

Seria: 8
1 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 00:52:30
3 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:50:85
4 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:64
5 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:50:65
6 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 00:51:30
7 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 00:52:11
8 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:52:40

Seria: 9
1 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:48:98
3 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:47:53
4 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:46:90
5 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:47:13
6 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:47:55
7 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:48:98
8 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 00:49:49

Seria: 10
1 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:46:56
2 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:46:33
3 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:19
4 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:45:84
5 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:45:86
6 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:46:28
7 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:46:34
8 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:46:78

Seria: 11
1 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:45:33
2 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:15
3 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:43:12
4 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:43:03
5 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:43:04
6 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:44:74
7 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:45:27
8 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:45:51

Seria: 12
1 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:42:87
2 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 00:42:00
3 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:40:70
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:39:52
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:40:57
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:41:91
7 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:42:78
8 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 00:43:00

Descalificari
1 Rasica Laura Georgia
Observatii: lipsa
4270 2007 Omnix Club 99:99:99
2 Ciuhat Andreea Simona
Observatii:
3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:00
3 Albusoiu Alexandra Nicoleta
Observatii: lipsa
4269 2007 Omnix Club 99:99:99
4 Margarit Andrada
Observatii: lipsa
3487 2007 YST Sport Club 01:09:03
5 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 01:12:09
6 Tudorache Maria Alexandra
Observatii: lipsa
3011 2007 YST Sport Club 00:59:25
7 Bugica Sofia
Observatii: lipsa
3901 2007 Renovatio S.C. 01:02:27
8 Nicolae Melania Ana Maria
Observatii: lipsa
4228 2007 Energic L L Pitesti 00:52:00
9 Ciocan Daria
Observatii: lipsa
3034 2007 NAVI 00:48:07

Proba 15 50 metri spate - 8 ani - Baieti (97 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Enache Andrei 3402 2008 NAVI 99:99:99
4 Isac Luca 4255 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Laiu Rares Andrei 3223 2008 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Bogdan Matei 4252 2008 Atack Team 99:99:99
4 Stefanescu David Stefan 4246 2008 Obswim 99:99:99
5 Hantulie Mihai 4238 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Pacuraru Andrei 4239 2008 NAVI 99:99:99
2 Barbu Alexandru 4275 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Iordan Marc Gabriel 4247 2008 Obswim 99:99:99
4 Ursachi David 4300 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Steaua CSA 99:99:99
6 Iordache Rares Mihail 4245 2008 Obswim 99:99:99
7 Potarca Bogdan Florin 4257 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Tanasie David 4274 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Ilie Dragos Stefan 3047 2008 Renovatio S.C. 01:25:07
2 Anghel David 3291 2008 CSS Dinamo 01:13:76
3 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 01:08:78
4 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:05:50
5 Chibac David 4004 2008 NAVI 01:08:34
6 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 01:09:42
7 Ciobanu Vlad 4012 2008 Steaua CSA 01:16:11
8 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
1 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 01:04:54
2 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 NAVI 01:03:24
3 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:02:67
4 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:02:04
5 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 01:02:40
6 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 01:03:05
7 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:03:79
8 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 01:05:00

Seria: 6
1 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 Steaua CSA 01:01:26
2 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 01:00:76
3 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 01:00:67
4 Cristache David 3947 2008 NAVI 01:00:30
6 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 01:00:71
7 Ermalai Ioan 3999 2008 NAVI 01:01:16
8 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 01:02:02

Seria: 7
2 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 00:59:05
3 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:57:92
4 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 00:57:37
6 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 00:58:97
7 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:59:07
8 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 00:59:84

Seria: 8
1 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 00:56:94
2 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 00:56:71
3 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:56:02
6 Moroseanu Cosmin 3831 2008 Aqua Sport Citius 00:56:66
7 Constantinescu Tudor 4018 2008 Renovatio S.C. 00:56:72
8 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:56:97

Seria: 9
1 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 00:54:27
2 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 00:53:56
3 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 00:53:10
4 Nistorescu David 3789 2008 C.S. Barracuda Campina 00:53:02
5 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:53:03
6 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 00:53:50
7 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:53:58
8 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 Obswim 00:54:53

Seria: 10
3 Chiriac Andrei Catalin 4218 2008 Energic L L Pitesti 00:51:00
4 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:49:48
5 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:49:53
6 Popa Adrian Mihail 3219 2008 Performer 00:51:80
7 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:52:64
8 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 00:52:89

Seria: 11
1 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:48:40
2 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:47:87
3 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:47:56
4 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:46:27
5 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:47:40
6 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:47:81
7 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:47:95
8 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:48:95

Seria: 12
1 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:89
2 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:45:41
3 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:45:03
4 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:44:77
5 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:45:00
6 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:08
7 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:45:85
8 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:46:21

Seria: 13
1 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:44:24
2 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:44:20
3 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:42:50
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:51
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:41:30
6 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:42:97
7 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:44:21
8 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:44:36

Descalificari
1 Stan David Alexandru
Observatii: lipsa
4258 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Barbu Sasha
Observatii: lipsa
4290 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Hornea Razvan
Observatii: lipsa
4272 2008 YST Sport Club 99:99:99
4 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 01:00:51
5 Zainea Rares
Observatii: lipsa
3873 2008 YST Sport Club 00:59:40
6 Lazin Carol
Observatii: lipsa
2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:57:67
7 Panait Alexandru
Observatii: lipsa
3236 2008 Aqua Sport Citius 00:55:04
8 Niculescu Sebastian
Observatii: lipsa
3858 2008 Atack Team 00:56:00
9 Ciocan Matei
Observatii: lipsa
3046 2008 NAVI 00:52:71
10 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 00:51:88

Proba 16 50 metri spate - 9 ani - Baieti (115 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Bulancea Stoian Nicolas Augustin 4254 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Cojocaru Matei Razvan Alexandru 4008 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Betiu Mihai Sebastian 4253 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Grintescu Vladimir 4281 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Petreanu Andrei 4248 2007 Obswim 99:99:99
4 Marinescu Nicolas 4294 2007 CSS Dinamo 99:99:99
5 Vasile Stefan Valentin 4249 2007 Obswim 99:99:99
7 Didiman Alexandru 4251 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Paiuc Alexandru 4279 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Bogaciu Miron 4236 2007 NAVI 99:99:99
3 Morar Eric Mihai 4299 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Pene David 3997 2007 NAVI 99:99:99
5 Mindruta Razvan 4235 2007 NAVI 99:99:99
6 Chirita Vlad Alexandru 4271 2007 Omnix Club 99:99:99
7 Ristache Damian 1945 2007 Steaua CSA 99:99:99
8 Constantin Matei Daniel 4250 2007 Obswim 99:99:99

Seria: 4
1 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 01:14:36
2 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:08:93
3 Aluchienesei Bogdan Alexandru 3442 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:06
4 Alexe Toni 3970 2007 YST Sport Club 01:04:04
5 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:72
6 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:70
7 Pruna Mario Florin 3456 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:79
8 Siliste Indru 3508 2007 Steaua CSA 01:22:15

Seria: 5
1 Iordan Andrei Bogdan 3799 2007 Obswim 01:02:18
2 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 01:01:31
3 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:15
4 Popescu David 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:61
5 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 00:59:79
6 Lica Filip 2969 2007 Aqua Sport Citius 01:00:82
8 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:96

Seria: 6
1 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:99
2 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 00:57:90
3 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:57:36
4 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 00:56:81
5 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:98
6 Matache Eduard Adrian 3448 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:80
7 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 00:57:97
8 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 00:58:32

Seria: 7
1 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:44
2 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:05
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 00:54:12
6 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 00:54:90
7 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:56:15
8 Coman Stefan 3359 2007 Steaua CSA 00:56:73

Seria: 8
1 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 00:53:68
2 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:52:91
3 Balaban Tudor Florin 3837 2007 Dinamo Bucuresti 00:52:64
5 Socol Denis Stefan 3009 2007 Obswim 00:52:61
7 Pantea Eric 3951 2007 NAVI 00:53:01
8 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:79

Seria: 9
1 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:52:33
2 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:51:07
3 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:50:79
4 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:50:65
5 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:50:74
6 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:50:88
7 Droc Claudiu Alexandru 1968 2007 NAVI 00:51:90
8 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 00:52:53

Seria: 10
1 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:50:41
2 Voicu Paul Gabriel 4222 2007 Energic L L Pitesti 00:50:00
4 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:48:91
5 Mihailov Luca Alexandru 4223 2007 Energic L L Pitesti 00:49:00
7 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:50:28
8 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 00:50:65

Seria: 11
2 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:48:01
5 Anghel Tudor Luca 3272 2007 Skills Sports 2009 00:47:71
6 Cazacu Andrei Liviu 4219 2007 Energic L L Pitesti 00:48:00
7 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:48:39
8 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:48:88

Seria: 12
1 Marinescu Stefan Calin 4224 2007 Energic L L Pitesti 00:47:00
2 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:46:70
3 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:46:58
4 Oanta Rares Mihai 4220 2007 Energic L L Pitesti 00:46:00
6 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:46:63
7 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:46:78
8 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:47:37

Seria: 13
2 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:45:03
3 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:44:96
4 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:44:40
5 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:44:92
6 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:44:99
7 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:45:18

Seria: 14
1 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:44:20
2 Lupu Matei 2206 2007 Dinamo Bucuresti 00:43:69
3 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:43:09
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:42:77
5 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:42:80
6 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:43:12
7 Moraru Vladut Mihai 4221 2007 Energic L L Pitesti 00:44:00

Seria: 15
1 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:41:25
2 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:40:85
3 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:39:46
4 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:37:96
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:38:65
6 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:39:95
7 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:40:89
8 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:42:43

Descalificari
1 Eftimie Andrei
Observatii: lipsa
4303 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Andrei Mario Alexandru
Observatii: lipsa
3813 2007 Atack Team 99:99:99
3 Gheorghe Alexandru
Observatii: lipsa
4287 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Rapanu Daniel Ioan
Observatii: lipsa
3870 2007 Renovatio S.C. 01:02:15
5 Zelinca David Stefan
Observatii: lipsa
3020 2007 Bucharest Sport Club 00:54:35
6 Pitigoi Darius Gabriel
Observatii:
3055 2007 Bucharest Sport Club 00:54:11
7 Nuta Damian
Observatii: lipsa
2550 2007 Atack Team 00:52:56
8 Dan Mario Cristian
Observatii: lipsa
2584 2007 YST Sport Club 00:52:78
9 Paduraru Matei Robert
Observatii: lipsa
3488 2007 Steaua CSA 00:49:35
10 Dragulet Alexandru
Observatii: lipsa
3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:49:93
11 Tengher Stefan
Observatii: lipsa
2315 2007 NAVI 00:48:71
12 Trandafir Cosmin Cristian
Observatii: lipsa
1961 2007 Bucharest Sport Club 00:47:74
13 Huci Stefan Teodor
Observatii: lipsa
2302 2007 Bucharest Sport Club 00:47:55
14 Mihai Rares
Observatii: lipsa
3044 2007 NAVI 00:46:10
15 Golic Victor
Observatii: lipsa
2633 2007 Bucharest Sport Club 00:45:63
16 Hamed Abdelrahman
Observatii: lipsa
2008 2007 Bucharest Sport Club 00:45:97
17 Baluta Rares
Observatii: lipsa
2586 2007 Aqua Sport Citius 00:44:35

Proba 17 50 metri fluture - 8 ani - Fete (49 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Toma Teodora Nicoleta 4262 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 99:99:99
2 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 99:99:99
3 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:21:68
4 Hondrea Olivia Ioana 3990 2008 Aqua Sport Citius 01:13:58
5 Stroescu Bryanna 3948 2008 NAVI 01:14:47
7 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Voicu Ana Maria 3998 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:09:35
2 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 01:07:86
3 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 01:05:26
4 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:95
5 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 01:04:45
6 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 01:06:27
7 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 01:08:03
8 Iorga Maria Teodora 3950 2008 NAVI 01:11:66

Seria: 5
1 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:59:45
2 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:58:81
3 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:57:94
4 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:55:82
5 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:57:78
6 Stanica Alexandra 3949 2008 NAVI 00:58:74
7 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:59:25
8 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:01:19

Seria: 6
1 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:55:09
2 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:54:66
3 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:52:08
4 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:49:68
5 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:51:76
6 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:53:57
7 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:54:83
8 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:55:42

Seria: 7
1 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:47:47
2 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:46:84
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:51
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:39:89
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:43:32
6 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:46:50
7 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:47:12
8 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:48:95

Descalificari
1 Paraschiv Maria
Observatii: lipsa
2766 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Mateescu Ana Maria
Observatii: lipsa
4273 2008 YST Sport Club 99:99:99
3 Caruntu Daria
Observatii: lipsa
4276 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Covaci Amira
Observatii: lipsa
4261 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Cretu Ioana Elisabeta
Observatii: lipsa
3393 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Cosmaciuc Maria
Observatii:
3961 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Predoiu Iarina
Observatii: lipsa
4280 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 18 50 metri fluture - 9 ani - Fete (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Saraidan Ana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Neicu Sarah Gabriela 3467 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Tota Ecaterina 3469 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Sava Carla 3995 2007 NAVI 99:99:99
3 Parvu Daria 4282 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Grigore Maria 4234 2007 NAVI 99:99:99
8 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Apostol Livia 4264 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 01:13:45
3 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 01:08:20
4 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 01:05:97
5 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 01:07:45
6 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:09:34

Seria: 5
1 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 01:02:80
3 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:59:92
4 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 00:58:77
6 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:10
7 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:02:76
8 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:38

Seria: 6
1 Ruse Claudia 2615 2007 NAVI 00:58:10
2 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 00:57:04
3 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:55:54
4 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:54:99
5 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:55:09
6 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:56:06
7 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 00:57:12
8 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 00:58:63

Seria: 7
1 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 00:53:55
2 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 00:51:43
3 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:50:33
4 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:49:44
5 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:50:24
6 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:50:62
7 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:94

Seria: 8
1 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:48:90
2 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:47:55
3 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:46:47
4 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:45:41
5 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:72
6 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:47:49
7 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:48:40
8 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:49:00

Seria: 9
1 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:45:41
2 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:44:46
3 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:43:20
4 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:42:84
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:43:00
6 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:43:88
7 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 00:45:00
8 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:45:41

Seria: 10
1 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:42:40
2 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:41:13
3 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:38:60
4 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:38:28
5 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:38:29
6 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 00:41:00
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:42:39
8 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:42:57

Descalificari
1 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Tudorache Maria Alexandra
Observatii: lipsa
3011 2007 YST Sport Club 99:99:99
3 Margarit Andrada
Observatii: lipsa
3487 2007 YST Sport Club 99:99:99
4 Bugica Sofia
Observatii: lipsa
3901 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Socate Bianca
Observatii:
3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:20
6 Nicolae Melania Ana Maria
Observatii: lipsa
4228 2007 Energic L L Pitesti 00:59:00
7 Ciocan Daria
Observatii: lipsa
3034 2007 NAVI 00:54:45

Proba 19 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ursachi David 4300 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Hantulie Mihai 4238 2008 NAVI 99:99:99
4 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 99:99:99
6 Ermalai Ioan 3999 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Laiu Rares Andrei 3223 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Potarca Bogdan Florin 4257 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Isac Luca 4255 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
4 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Enache Andrei 3402 2008 NAVI 99:99:99
8 Ciobanu Vlad 4012 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Cristache David 3947 2008 NAVI 99:99:99
2 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 01:47:63
3 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 01:18:24
4 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 01:16:29
5 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 01:17:40
6 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:19:91
8 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
1 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 01:12:91
2 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 01:12:26
3 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:09:71
5 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 01:09:05
6 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:10:25
8 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 01:14:18

Seria: 6
1 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 NAVI 01:05:12
2 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 01:02:04
4 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:58:82
6 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 01:01:66
8 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 01:06:88

Seria: 7
1 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:58:42
2 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 00:58:18
3 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:54:43
4 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:53:74
5 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 00:54:15
7 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:58:28
8 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 00:58:69

Seria: 8
1 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 00:52:48
2 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:51:07
3 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:49:62
4 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:48:40
5 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:49:02
6 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:50:31
7 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:51:81

Seria: 9
1 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:47:58
2 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:47:46
3 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:47:13
4 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:46:71
5 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:46:90
6 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:47:46
7 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:53
8 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:47:88

Seria: 10
1 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:44:83
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:96
3 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:41:00
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:11
5 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:39:20
6 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:42:78
7 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:43:00
8 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:46:51

Descalificari
1 Zainea Rares
Observatii: lipsa
3873 2008 YST Sport Club 99:99:99
2 Stan David Alexandru
Observatii: lipsa
4258 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Hornea Razvan
Observatii: lipsa
4272 2008 YST Sport Club 99:99:99
4 Constantinescu Tudor
Observatii: lipsa
4018 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Nistorescu David
Observatii: lipsa
3789 2008 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
6 Chibac David
Observatii: lipsa
4004 2008 NAVI 99:99:99
7 Marasescu Denis Gabriel
Observatii:
3976 2008 CSS 1 Bucuresti 01:49:43
8 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 01:07:19
9 Panait Alexandru
Observatii: lipsa
3236 2008 Aqua Sport Citius 01:12:29
10 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 00:59:61
11 Chiriac Andrei Catalin
Observatii: lipsa
4218 2008 Energic L L Pitesti 00:59:00
12 Biclineru Bogdan
Observatii: lipsa
3167 2008 Aqua Sport Citius 01:03:06
13 Ciocan Matei
Observatii: lipsa
3046 2008 NAVI 00:54:59
14 Lazin Carol
Observatii: lipsa
2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:53:52

Proba 20 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (101 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bulancea Stoian Nicolas Augustin 4254 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Alexe Toni 3970 2007 YST Sport Club 99:99:99
4 Lica Filip 2969 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Cojocaru Matei Razvan Alexandru 4008 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 99:99:99
3 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Droc Claudiu Alexandru 1968 2007 NAVI 99:99:99
7 Mindruta Razvan 4235 2007 NAVI 99:99:99
8 Pene David 3997 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Aluchienesei Bogdan Alexandru 3442 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pruna Mario Florin 3456 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Popescu David 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Matache Eduard Adrian 3448 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Morar Eric Mihai 4299 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Paiuc Alexandru 4279 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ristache Damian 1945 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Betiu Mihai Sebastian 4253 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Bogaciu Miron 4236 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 5
1 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:28:07
2 Coman Stefan 3359 2007 Steaua CSA 01:14:90
3 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 01:12:16
4 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 01:09:30
5 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 01:09:77
6 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:12:38
7 Siliste Indru 3508 2007 Steaua CSA 01:18:67
8 Grintescu Vladimir 4281 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 6
1 Pantea Eric 3951 2007 NAVI 01:04:72
2 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 01:01:69
4 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 01:00:83
7 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 01:01:75
8 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 01:07:07

Seria: 7
3 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:58:57
6 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:59:94
8 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 01:00:06

Seria: 8
2 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:54:39
3 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:53:98
4 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 00:52:99
6 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:54:04
7 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:54:45
8 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 00:54:97

Seria: 9
2 Oanta Rares Mihai 4220 2007 Energic L L Pitesti 00:52:00
3 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:51:42
4 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:50:82
6 Moraru Vladut Mihai 4221 2007 Energic L L Pitesti 00:52:00
7 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:52:07
8 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:52:39

Seria: 10
2 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:48:75
3 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:47:46
4 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:47:23
5 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:47:23
6 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:47:46
8 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:50:07

Seria: 11
1 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:46:44
3 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:45:47
5 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:44:98
6 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:45:97
8 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:46:90

Seria: 12
1 Lupu Matei 2206 2007 Dinamo Bucuresti 00:43:67
2 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:42:64
3 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:41:30
4 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:41:04
5 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:41:28
6 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:42:26
7 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:43:65
8 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:44:24

Seria: 13
1 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:40:50
2 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:39:62
3 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:37:94
4 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:37:07
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:37:77
6 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:39:35
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:40:26
8 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:40:84

Descalificari
1 Eftimie Andrei
Observatii: lipsa
4303 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Rapanu Daniel Ioan
Observatii: lipsa
3870 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Zelinca David Stefan
Observatii: lipsa
3020 2007 Bucharest Sport Club 01:01:30
4 Paduraru Matei Robert
Observatii: lipsa
3488 2007 Steaua CSA 01:01:15
5 Pitigoi Darius Gabriel
Observatii:
3055 2007 Bucharest Sport Club 01:01:50
6 Dan Mario Cristian
Observatii: lipsa
2584 2007 YST Sport Club 01:00:01
7 Cazacu Andrei Liviu
Observatii: lipsa
4219 2007 Energic L L Pitesti 01:00:00
8 Marinescu Stefan Calin
Observatii: lipsa
4224 2007 Energic L L Pitesti 00:55:00
9 Pintiala Stefan Alexandru
Observatii: lipsa
2842 2007 CSS Dinamo 00:55:46
10 Mihailov Luca Alexandru
Observatii: lipsa
4223 2007 Energic L L Pitesti 01:00:00
11 Dragulet Alexandru
Observatii: lipsa
3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:54:56
12 Trandafir Cosmin Cristian
Observatii: lipsa
1961 2007 Bucharest Sport Club 00:53:00
13 Nuta Damian
Observatii: lipsa
2550 2007 Atack Team 00:52:20
14 Huci Stefan Teodor
Observatii: lipsa
2302 2007 Bucharest Sport Club 00:51:35
15 Baluta Rares
Observatii: lipsa
2586 2007 Aqua Sport Citius 00:49:70
16 Tengher Stefan
Observatii: lipsa
2315 2007 NAVI 00:49:45
17 Golic Victor
Observatii: lipsa
2633 2007 Bucharest Sport Club 00:46:22
18 Mihai Rares
Observatii: lipsa
3044 2007 NAVI 00:44:81
19 Hamed Abdelrahman
Observatii: lipsa
2008 2007 Bucharest Sport Club 00:46:31

Proba 21 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Diana Ion, Tamara Lospa, Catalina Calin, Alexia Maria Ban, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Neamtu, Bianca Alexandra Lungu, Ana Maria Dinca, Anne Georgescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Stanica, Lorena Nicoleta Nicolae, Sara Tutuianu, Ana Maria Sibiseanu, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Alesia Piper, Bianca Udrescu, Daria Scarlat, Irina Malus, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Natalia Ioana Sofronie, Maria Cosmaciuc, Ilinca Maria Xing Pan Ke, Larisa Ioana Macoveiciuc, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Alexandra Irina Anghel, Irina Ana Preda, Anadiana Ion, Adela Ioana Croitoru, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 7 Miruna Gabriela Zamfir, Ecaterina Tota, Maria Roberta Karina Popa, Denisa Elena Mindroc, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 8 Bianca Socate, Andreea Camelia Dorcea, Raluca Socate, Alexandra Maria Maican, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Mihaela Adriana Parvu, Maria Argesanu, Melissa Trusca, Ana Maria Cojocariu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Eremia Bianca Rusu, Timeea Maria Lazar, Francesca Toader, Ioana Voicu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Martha Savin, Teodora Ana Maria Niculae, Iarina Andrei, Alexandra Alemnaritei, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Ema Cristina Vasilescu, Ioana Preda, Roberta Cernautanu, Miruna Vanghelescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Briana Elena Constantinescu, Cosmina Mircea, Maria Teodora Oancea, Alexia Maria Casmoiu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Alessia Rosu, Maria Camelia Mihalcea, Ingrid Frunza, Bianca Maria Eftimie, 2002 Steaua CSA 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 David Stefan Radu, Catalin Andrei Tanase, Adrian Cristian Dragota, Radu Cristian Alexandrescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Tudor Duica, Alexandru Ioan Gaman, Daniel Teodor Giuroiu, Damian Andrei Budes, 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 David Stoica, Alexandru Ivanof, Karen Avakian, Petru Apostol, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Stefan Badescu, Andrei Radu, Erik Istrate, Darius Musat, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Urzica, Alexandru Danu, Mateen Sediq, Gabriel Aldea, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Petru Chirita, Andrei Ionescu, Vlad Sararu, Andrei Misirgic, 2003 Atack Team 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Enes Kazmacz, Mihnea Cosmin Modoran, David Ioan Stroe, Rares Andrei Nicolae, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Erik Filip Ghioca, Cristian Andrei Dobre, Mihai Constantin, Alexandru Mario Radu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Cezar Antimir, Albert Valentin Barbu, Matei Stefan Bonciu, Matei Alexandru Popescu, 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Vlad Georgescu, Ioan Bulica, David Andrei Sibiseanu, Robert Andrei Badea, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Robert Alexandru Peter, Achim Craciun, Victor Petrescu, David Cristian Popescu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Florin Mihaila, Radu Cirsteanu, Hassan El Lakkis, Alexis Chiliment, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Gabriel Stamate, Mario Robert Aron, Stefan Chelu, Matei Ruse, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Carol Jurja, Adam Aboud, Gabriel Dan Alexandru, David Popescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99