Lista de start pentru Cupa Prichindel Editia 2016 copii 6-7 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costache Mihnea 4184 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stefanut Valentin Ionut 4069 2010 Obswim 99:99:99
3 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Mehtupciu Radu 4135 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Filip Andrei 4133 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Cornea Darius 4131 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Siliste Alexandru 4113 2010 Steaua CSA 99:99:99
4 Geamanu David Rafael 4112 2010 Steaua CSA 99:99:99
5 Pintilie Andreas 4096 2010 Steaua CSA 99:99:99
6 Ciobanu Andrei 4130 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Deaconu David 4077 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Stoicescu Alexandru 4139 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Vlad Luca Ioan 4141 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Visan Andrei 4140 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Braniste Alexandru 4079 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Freciu Matei 4191 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Mares Luca 4208 2010 NAVI 99:99:99
4 Tacneanu Luca 4210 2010 NAVI 99:99:99
5 Radu Andrei 4209 2010 NAVI 99:99:99
6 Ghita Rares 4207 2010 NAVI 99:99:99
7 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 5
1 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Steaua CSA 99:99:99
3 Sava Robert 4211 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Vlad Sergiu 4156 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Voicu Andrei 4159 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 6
1 Mihu Andrei Iulian 4172 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Steaua CSA 01:07:46
3 Popa Andrei 4102 2010 Timex Bucuresti 00:58:00
4 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:46:00
5 Nicolae Darius 4101 2010 Timex Bucuresti 00:55:00
6 Carstea Eric 4103 2010 Timex Bucuresti 00:58:00
7 Bernovici Radu 3800 2010 Obswim 01:48:16

Descalificari
1 Vieru David Gabriel
Observatii: lipsa
4073 2010 Aquis Bucuresti 99:99:99
2 Sandu Tudor Andrei
Observatii: lipsa
4074 2010 Aquis Bucuresti 99:99:99
3 Ursu Mihai
Observatii: lipsa
4190 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Pissano Mirko
Observatii: lipsa
4174 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Voicu Pavel
Observatii: lipsa
4157 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Vizitiu Razvan
Observatii: lipsa
4162 2010 Atack Team 99:99:99
7 Albota Iustin
Observatii: lipsa
4163 2010 Atack Team 99:99:99
8 Duta Darius Gabriel
Observatii:
4173 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pandele Andrei 4153 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Barbu Alexandru 4170 2009 Atack Team 99:99:99
6 Terciu Stefan 4154 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
3 Mantea Vlad 4214 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Dumitrescu Luca Adrian 4064 2009 Obswim 99:99:99
5 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Obswim 99:99:99
7 Tanase David 4168 2009 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Stanciu Stefan Ioan 4116 2009 Steaua CSA 99:99:99
2 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Recacevschi Dragos 4123 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Bulumac Ianis 4199 2009 NAVI 99:99:99
5 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cracea Florinel 4122 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Mihai Andrei Razvan 4118 2009 YST Sport Club 99:99:99
8 Cirimpei Mircea Teodor 4115 2009 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Florea Bogdan 4098 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Nae Teodor Patrick 4203 2009 NAVI 99:99:99
3 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Neculai Ciprian 4188 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Mija Radu 4202 2009 NAVI 99:99:99
8 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 5
1 Melnic Rares 4201 2009 NAVI 99:99:99
2 Ionescu Radu 3883 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Jiletcovici Mihai 4093 2009 Aqua Life Swim 01:20:00
4 Fediuc Horia 4109 2009 Timex Bucuresti 01:11:00
5 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 01:12:67
6 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 6
1 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 01:10:68
2 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:09:98
4 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 01:04:31
5 Zaharia Timon 3370 2009 Aqua Sport Citius 01:05:74
7 Simion Andrei 4092 2009 Aqua Life Swim 01:10:00
8 Faget Luca 4108 2009 Timex Bucuresti 01:11:00

Seria: 7
1 Danu David 3350 2009 NAVI 01:03:09
3 Popa Armin 4110 2009 Timex Bucuresti 00:58:00
4 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 YST Sport Club 00:57:05
6 Radu Alexandru 4097 2009 Aqua Life Swim 00:59:00
8 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Sport Citius 01:03:93

Seria: 8
1 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:55:53
2 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:55:00
3 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 00:53:32
4 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:50:02
5 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 00:50:39
6 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 00:54:81
8 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:55:65

Seria: 9
1 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 00:48:82
2 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 00:48:00
3 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:43:87
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:40:20
5 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:43:00
6 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:46:00
7 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:48:63
8 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 00:49:33

Descalificari
1 Ialovoi Denis
Observatii: lipsa
4169 2009 Atack Team 99:99:99
2 Demir Enis
Observatii: lipsa
4166 2009 Atack Team 99:99:99
3 Predila Radu Mihai
Observatii: lipsa
4063 2009 Obswim 99:99:99
4 Tanase Eduard
Observatii: lipsa
4165 2009 Atack Team 99:99:99
5 Ionescu Luca
Observatii: lipsa
4212 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Mantea Radu
Observatii: lipsa
4213 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stanga Alexandru
Observatii: lipsa
4167 2009 Atack Team 99:99:99
8 Stan Stefan
Observatii: lipsa
4091 2009 Aqua Life Swim 01:07:00
9 Tarata David
Observatii: lipsa
3824 2009 Aqua Sport Citius 01:08:16
10 Anghel Sebastian Stefan
Observatii: lipsa
3774 2009 Aqua Life Swim 00:59:00
11 Cristea Stefan
Observatii: lipsa
3773 2009 Aqua Life Swim 00:58:00
12 Sai Kris Ayan Vlad
Observatii: lipsa
3859 2009 Atack Team 01:02:00
13 Dumitrica Octav
Observatii: lipsa
4107 2009 Timex Bucuresti 00:55:00

Proba 3 50 metri liber - 6 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Andras Alexandra 4152 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
3 Iancu Sofia Maria 4117 2010 Steaua CSA 99:99:99
4 Tiru Catinca 4086 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stana Ilinca 4232 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Dinescu Ilinca 4142 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Manea Arya 4145 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Iancu Mihaela 4084 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Horn Eliza 4083 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Momanu Alexandra 4068 2010 Obswim 99:99:99

Seria: 4
1 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Bonta Ayana 4192 2010 NAVI 99:99:99
4 Olea Theodora 4205 2010 NAVI 99:99:99
5 Cîmpan Denisa 4204 2010 NAVI 99:99:99
6 Stanescu Maria 3397 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Popa Adelina 4177 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
2 Mânăstireanu Patricia Elena 4158 2010 Steaua CSA 99:99:99
3 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 01:30:00
4 Bojescu Maria 4087 2010 Aqua Life Swim 01:15:00
5 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 01:15:00
6 Cristea Andreea 4176 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Hogas Sabina 4179 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Matache Amalia 4206 2010 NAVI 99:99:99

Seria: 6
2 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 00:57:00
3 Timoftiuc Sofia 4104 2010 Timex Bucuresti 00:55:00
4 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:43:11
6 Jumatate Maria 4080 2010 Aqua Life Swim 00:57:00
7 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 01:10:00
8 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 01:15:00

Descalificari
1 Costea Aida
Observatii: lipsa
4072 2010 Aquis Bucuresti 99:99:99
2 Dinu Nadia
Observatii: lipsa
4144 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Voicu Maria
Observatii: lipsa
4150 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Vlad Iulia
Observatii: lipsa
4151 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Koszti Sara
Observatii: lipsa
4089 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Manole Bianca
Observatii: lipsa
4181 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Sebastian Maia
Observatii: lipsa
4106 2010 Timex Bucuresti 01:13:00
8 Chirita Natalia
Observatii: lipsa
4105 2010 Timex Bucuresti 00:55:00

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lungu Maria Silviana 4066 2009 Obswim 99:99:99
4 Serbanescu Denisa 4216 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Ionita Ana 4215 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Campeanu Irina 4124 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Sora Andreea 4127 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
3 Sanchis Emma Stefania Ana 4065 2009 Obswim 99:99:99
5 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Mitina Anastasia 4231 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Stoiu Mihaela 4217 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Cabut Ecaterina 4194 2009 NAVI 99:99:99
2 Manea Daria 4196 2009 NAVI 99:99:99
3 Tutuianu Maria 4198 2009 NAVI 99:99:99
4 Petrescu Oana 4129 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Popescu Ines 4240 2009 YST Sport Club 99:99:99
6 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 99:99:99
7 Diguta Medeea 4195 2009 NAVI 99:99:99
8 Dinu Sonia 4148 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:58:43
2 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 01:21:03
3 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 01:10:93
4 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 01:08:00
5 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 01:10:00
6 Borza Sofia 3806 2009 Atack Team 01:15:00
7 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 01:30:15
8 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 99:99:99

Seria: 6
1 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 01:03:42
2 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:58:31
3 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:56:20
4 Tim Iulia 4111 2009 Timex Bucuresti 00:56:00
5 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:56:06
6 Grama Adriana 3776 2009 Aqua Life Swim 00:56:34
8 Feher Delia Maria 3777 2009 Aqua Life Swim 01:05:00

Seria: 7
1 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:53:25
2 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 00:49:44
3 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:46:62
4 Farley Nicole 3407 2009 NAVI 00:44:81
5 Nikolova Nikol 4076 2009 Swimming Club Atomik 00:45:05
6 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:48:88
7 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:51:11
8 Horn Clara 4099 2009 Aqua Life Swim 00:56:00

Descalificari
1 Manea Amalia Andreea
Observatii: lipsa
3790 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
2 Dobrican Maria Beatrice
Observatii: lipsa
4119 2009 YST Sport Club 99:99:99
3 Labes Izabela
Observatii: lipsa
4126 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Istrate Laura Ioana
Observatii: lipsa
4067 2009 Obswim 99:99:99
5 Iacob Natalia
Observatii: lipsa
4071 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
6 Stefanescu Ana Maria
Observatii: lipsa
4147 2009 Obswim 99:99:99
7 Balan Maria Alexandra
Observatii: lipsa
4070 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
8 Duta Andreea teodora
Observatii: lipsa
3791 2009 Aquis Bucuresti 01:00:00

Proba 5 50 metri bras - 6 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vlad Luca Ioan 4141 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Visan Andrei 4140 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Tacneanu Luca 4210 2010 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Filip Andrei 4133 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cornea Darius 4131 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Siliste Alexandru 4113 2010 Steaua CSA 99:99:99
5 Ciobanu Andrei 4130 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Braniste Alexandru 4079 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Radu Andrei 4209 2010 NAVI 99:99:99
4 Ghita Rares 4207 2010 NAVI 99:99:99
5 Mares Luca 4208 2010 NAVI 99:99:99
6 Voicu Andrei 4159 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Vlad Sergiu 4156 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Deaconu David 4077 2010 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
4 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Steaua CSA 99:99:99
5 Sava Robert 4211 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Freciu Matei 4191 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 5
1 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Steaua CSA 99:99:99
3 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Steaua CSA 01:31:46
4 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 01:01:00
5 Nicolae Darius 4101 2010 Timex Bucuresti 01:15:00
7 Pintilie Andreas 4096 2010 Steaua CSA 99:99:99
8 Geamanu David Rafael 4112 2010 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Stoicescu Alexandru
Observatii:
4139 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Mehtupciu Radu
Observatii: lipsa
4135 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Voicu Pavel
Observatii: lipsa
4157 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Saidac Alexandru
Observatii: lipsa
4189 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Pissano Mirko
Observatii: lipsa
4174 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Mihu Andrei Iulian
Observatii: lipsa
4172 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Ursu Mihai
Observatii: lipsa
4190 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Duta Darius Gabriel
Observatii: lipsa
4173 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
9 Vieru David Gabriel
Observatii: lipsa
4073 2010 Aquis Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 metri bras - 7 ani - Baieti (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Florea Bogdan 4098 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Recacevschi Dragos 4123 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Mantea Radu 4213 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Pandele Andrei 4153 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Terciu Stefan 4154 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Mantea Vlad 4214 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Cirimpei Mircea Teodor 4115 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 99:99:99
5 Stanciu Stefan Ioan 4116 2009 Steaua CSA 99:99:99
6 Simion Andrei 4092 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Jiletcovici Mihai 4093 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Danu David 3350 2009 NAVI 99:99:99
4 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Bulumac Ianis 4199 2009 NAVI 99:99:99
6 Neculai Ciprian 4188 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Cracea Florinel 4122 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Mihai Andrei Razvan 4118 2009 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 NAVI 99:99:99
2 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Nae Teodor Patrick 4203 2009 NAVI 99:99:99
5 Ionescu Radu 3883 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Mija Radu 4202 2009 NAVI 99:99:99
8 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 6
1 Dinu Cristian 4229 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
2 Radu Alexandru 4097 2009 Aqua Life Swim 01:48:00
3 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:33:91
4 Anghel Sebastian Stefan 3774 2009 Aqua Life Swim 01:28:00
8 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 7
2 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 01:17:40
3 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 01:13:20
4 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 01:11:88
5 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 01:12:79
6 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 01:16:85
7 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 01:18:52
8 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 01:26:05

Seria: 8
1 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 01:07:00
2 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 YST Sport Club 01:03:19
3 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 01:02:00
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:54:39
5 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 01:00:91
6 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 01:02:88
7 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 01:04:00
8 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 01:09:00

Descalificari
1 Zaharia Timon
Observatii: lipsa
3370 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stanga Alexandru
Observatii: lipsa
4167 2009 Atack Team 99:99:99
3 Ionescu Luca
Observatii: lipsa
4212 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Tarata David
Observatii: lipsa
3824 2009 Aqua Sport Citius 01:33:32
5 Bacalu Eduard
Observatii: lipsa
3434 2009 NAVI 01:46:87
6 Stan Stefan
Observatii: lipsa
4091 2009 Aqua Life Swim 02:07:00
7 Cristea Stefan
Observatii: lipsa
3773 2009 Aqua Life Swim 01:23:00

Proba 7 50 metri bras - 6 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andras Alexandra 4152 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Manea Arya 4145 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stana Ilinca 4232 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Tiru Catinca 4086 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Dinescu Ilinca 4142 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Matache Amalia 4206 2010 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Horn Eliza 4083 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Bojescu Maria 4087 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Cîmpan Denisa 4204 2010 NAVI 99:99:99
2 Popa Adelina 4177 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Olea Theodora 4205 2010 NAVI 99:99:99
7 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stanescu Maria 3397 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Mânăstireanu Patricia Elena 4158 2010 Steaua CSA 99:99:99
2 Bonta Ayana 4192 2010 NAVI 99:99:99
3 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 01:15:00
4 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:58:24
5 Jumatate Maria 4080 2010 Aqua Life Swim 01:10:00
6 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 01:25:00
7 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Nan Alexandra
Observatii: lipsa
4146 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Koszti Sara
Observatii: lipsa
4089 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Voicu Maria
Observatii: lipsa
4150 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Vlad Iulia
Observatii: lipsa
4151 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Iancu Mihaela
Observatii: lipsa
4084 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Hogas Sabina
Observatii: lipsa
4179 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Manole Bianca
Observatii: lipsa
4181 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Cristea Andreea
Observatii: lipsa
4176 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 8 50 metri bras - 7 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Mitina Anastasia 4231 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Campeanu Irina 4124 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
2 Dinu Sonia 4148 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Petrescu Oana 4129 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 99:99:99
5 Tutuianu Maria 4198 2009 NAVI 99:99:99
6 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Ionita Ana 4215 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Grama Adriana 3776 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Cabut Ecaterina 4194 2009 NAVI 99:99:99
3 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 99:99:99
7 Diguta Medeea 4195 2009 NAVI 99:99:99
8 Manea Daria 4196 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 5
1 Feher Delia Maria 3777 2009 Aqua Life Swim 01:37:00
2 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 01:23:68
3 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 01:20:00
4 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 01:17:35
6 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 01:20:57
7 Horn Clara 4099 2009 Aqua Life Swim 01:27:00

Seria: 6
1 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 01:15:51
3 Nikolova Nikol 4076 2009 Swimming Club Atomik 01:03:22
4 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:52:90
5 Farley Nicole 3407 2009 NAVI 00:59:80
6 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 01:10:54
7 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 01:13:43
8 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 01:17:05

Descalificari
1 Stoiu Mihaela
Observatii: lipsa
4217 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Labes Izabela
Observatii: lipsa
4126 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Serbanescu Denisa
Observatii: lipsa
4216 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Dobrican Maria Beatrice
Observatii: lipsa
4119 2009 YST Sport Club 99:99:99
5 Manea Amalia Andreea
Observatii: lipsa
3790 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
6 Ionita Ioana
Observatii: lipsa
3808 2009 Atack Team 01:20:00
7 Duta Andreea teodora
Observatii: lipsa
3791 2009 Aquis Bucuresti 01:50:00
8 Tim Iulia
Observatii: lipsa
4111 2009 Timex Bucuresti 01:12:00

Proba 9 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Radu Mantea, Florinel Cracea, Claudiu Bildea, Dragos Recacevschi, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Pavel Scortea, Radu Mija , Stefan Tataru, David Danu, 2004 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Gabriel Ciobanu, Antonio Alexandru Ciocanaru, Mihai Ciobanu, Gabriel Nae, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Stafeta 1 Flavius Ion, Alexandru Trandafir, Ianis Blejan, Albert Florian Scarlat, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Matei Andrei Bazgan, Youssef Abboud, Rares Ciomag, Ciprian Neculai, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Simion, Rares Rosu, Alexandru Radu, Bogdan Florea, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Stafeta 6 Mihai Romanescu, Iustin Parvu, Erik Barbieru, Cristian Oh, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Mircea Teodor Cirimpei, Stefan Ioan Stanciu, Matei Giza, Tudor Ion, 2004 Steaua CSA 99:99:99

Proba 10 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ioana Ionita, Maia Danu, Maia Ilinca Sepi, Sofia Borza, 2004 Atack Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Ana Ionita, Maya Cernea, Anna-Lisa Zaharia, Maria Cazacu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Anastasia Mitina, Adriana Grama, Clara Horn, Delia Maria Feher, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Denisa Bacalu, Ana Maria Tudor, Nicole Farley, Daria Manea, 2004 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Anita Robu, Maria Lentu, Denisa Mihai, Beatrice Mazilu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 50 metri spate - 6 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andras Alexandra 4152 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Manea Arya 4145 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dinescu Ilinca 4142 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Tiru Catinca 4086 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Iancu Sofia Maria 4117 2010 Steaua CSA 99:99:99
6 Dinu Nadia 4144 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Matache Amalia 4206 2010 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Iancu Mihaela 4084 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Bojescu Maria 4087 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stana Ilinca 4232 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
2 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Bonta Ayana 4192 2010 NAVI 99:99:99
5 Stanescu Maria 3397 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Popa Adelina 4177 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Momanu Alexandra 4068 2010 Obswim 99:99:99

Seria: 4
1 Olea Theodora 4205 2010 NAVI 99:99:99
2 Hogas Sabina 4179 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Mânăstireanu Patricia Elena 4158 2010 Steaua CSA 99:99:99
4 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 01:25:00
5 Cristea Andreea 4176 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Steaua CSA 99:99:99
8 Cîmpan Denisa 4204 2010 NAVI 99:99:99

Seria: 5
1 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 01:20:00
2 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 01:10:00
3 Timoftiuc Sofia 4104 2010 Timex Bucuresti 00:59:00
4 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:53:35
6 Jumatate Maria 4080 2010 Aqua Life Swim 01:05:00
7 Horn Eliza 4083 2010 Aqua Life Swim 01:10:00
8 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 01:25:00

Descalificari
1 Costea Aida
Observatii: lipsa
4072 2010 Aquis Bucuresti 99:99:99
2 Koszti Sara
Observatii: lipsa
4089 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Voicu Maria
Observatii: lipsa
4150 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Vlad Iulia
Observatii: lipsa
4151 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Manole Bianca
Observatii: lipsa
4181 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Sebastian Maia
Observatii: lipsa
4106 2010 Timex Bucuresti 00:59:00

Proba 12 50 metri spate - 7 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lungu Maria Silviana 4066 2009 Obswim 99:99:99
4 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stefanescu Ana Maria 4147 2009 Obswim 99:99:99

Seria: 2
1 Sora Andreea 4127 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Serbanescu Denisa 4216 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Campeanu Irina 4124 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
4 Ionita Ana 4215 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Sanchis Emma Stefania Ana 4065 2009 Obswim 99:99:99
7 Grama Adriana 3776 2009 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Diguta Medeea 4195 2009 NAVI 99:99:99
2 Manea Daria 4196 2009 NAVI 99:99:99
3 Tutuianu Maria 4198 2009 NAVI 99:99:99
4 Stoiu Mihaela 4217 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Petrescu Oana 4129 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 99:99:99
7 Cabut Ecaterina 4194 2009 NAVI 99:99:99
8 Dinu Sonia 4148 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:26:74
2 Borza Sofia 3806 2009 Atack Team 01:25:00
5 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 01:15:15
6 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 01:17:10
7 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 01:26:70
8 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 99:99:99

Seria: 6
1 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 01:10:29
2 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 01:03:89
5 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 01:02:66
6 Horn Clara 4099 2009 Aqua Life Swim 01:03:40
7 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 01:07:24
8 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 01:10:45

Seria: 7
1 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 01:00:75
2 Nikolova Nikol 4076 2009 Swimming Club Atomik 00:55:15
3 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:53:78
4 Farley Nicole 3407 2009 NAVI 00:51:19
5 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:53:54
6 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:53:97
7 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:55:72
8 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 01:01:40

Descalificari
1 Manea Amalia Andreea
Observatii: lipsa
3790 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
2 Labes Izabela
Observatii: lipsa
4126 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Istrate Laura Ioana
Observatii: lipsa
4067 2009 Obswim 99:99:99
4 Mitina Anastasia
Observatii: lipsa
4231 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Balan Maria Alexandra
Observatii: lipsa
4070 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
6 Iacob Natalia
Observatii: lipsa
4071 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
7 Dobrican Maria Beatrice
Observatii: lipsa
4119 2009 YST Sport Club 99:99:99
8 Feher Delia Maria
Observatii: lipsa
3777 2009 Aqua Life Swim 01:16:00
9 Duta Andreea teodora
Observatii: lipsa
3791 2009 Aquis Bucuresti 01:14:15
10 Tim Iulia
Observatii: lipsa
4111 2009 Timex Bucuresti 01:03:00
11 Vasilache Andreea
Observatii: lipsa
3352 2009 Skills Sports 2009 01:01:80

Proba 13 50 metri spate - 6 ani - Baieti (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefanut Valentin Ionut 4069 2010 Obswim 99:99:99
4 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Sava Robert 4211 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Cornea Darius 4131 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Filip Andrei 4133 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Mehtupciu Radu 4135 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Geamanu David Rafael 4112 2010 Steaua CSA 99:99:99
2 Deaconu David 4077 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Braniste Alexandru 4079 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Steaua CSA 99:99:99
8 Pintilie Andreas 4096 2010 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Visan Andrei 4140 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Freciu Matei 4191 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Mares Luca 4208 2010 NAVI 99:99:99
5 Ghita Rares 4207 2010 NAVI 99:99:99
6 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Pissano Mirko 4174 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stoicescu Alexandru 4139 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Tacneanu Luca 4210 2010 NAVI 99:99:99
3 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Steaua CSA 99:99:99
4 Vlad Luca Ioan 4141 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Voicu Andrei 4159 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Radu Andrei 4209 2010 NAVI 99:99:99

Seria: 6
2 Mihu Andrei Iulian 4172 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Steaua CSA 01:02:19
4 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:52:00
5 Nicolae Darius 4101 2010 Timex Bucuresti 00:59:00
6 Bernovici Radu 3800 2010 Obswim 01:43:88
7 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Costache Mihnea 4184 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Ciobanu Andrei
Observatii: lipsa
4130 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Siliste Alexandru
Observatii: lipsa
4113 2010 Steaua CSA 99:99:99
3 Vieru David Gabriel
Observatii: lipsa
4073 2010 Aquis Bucuresti 99:99:99
4 Sandu Tudor Andrei
Observatii: lipsa
4074 2010 Aquis Bucuresti 99:99:99
5 Ursu Mihai
Observatii: lipsa
4190 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Voicu Pavel
Observatii: lipsa
4157 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Vlad Sergiu
Observatii: lipsa
4156 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Vizitiu Razvan
Observatii: lipsa
4162 2010 Atack Team 99:99:99
9 Albota Iustin
Observatii: lipsa
4163 2010 Atack Team 99:99:99

Proba 14 50 metri spate - 7 ani - Baieti (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mantea Radu 4213 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Terciu Stefan 4154 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Pandele Andrei 4153 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Recacevschi Dragos 4123 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
3 Cracea Florinel 4122 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Barbu Alexandru 4170 2009 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Jiletcovici Mihai 4093 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Simion Andrei 4092 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Cirimpei Mircea Teodor 4115 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Mihai Andrei Razvan 4118 2009 YST Sport Club 99:99:99
5 Stanciu Stefan Ioan 4116 2009 Steaua CSA 99:99:99
6 Dumitrescu Luca Adrian 4064 2009 Obswim 99:99:99
7 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Obswim 99:99:99

Seria: 4
1 Tanase David 4168 2009 Atack Team 99:99:99
2 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 NAVI 99:99:99
3 Nae Teodor Patrick 4203 2009 NAVI 99:99:99
4 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Mija Radu 4202 2009 NAVI 99:99:99
6 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Neculai Ciprian 4188 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Mantea Vlad 4214 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Bulumac Ianis 4199 2009 NAVI 99:99:99
2 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ionescu Radu 3883 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Melnic Rares 4201 2009 NAVI 99:99:99
8 Florea Bogdan 4098 2009 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 6
1 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 01:45:74
2 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 01:23:34
3 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 01:11:31
5 Faget Luca 4108 2009 Timex Bucuresti 01:11:00
6 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:11:31

Seria: 7
1 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 01:08:67
2 Sai Kris Ayan Vlad 3859 2009 Atack Team 01:07:00
3 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 01:04:54
4 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 01:01:81
6 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 01:06:82
7 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 YST Sport Club 01:07:87

Seria: 8
1 Danu David 3350 2009 NAVI 01:00:95
2 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 01:00:00
4 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:57:10
5 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:57:64
6 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Sport Citius 00:59:18
7 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 01:00:85

Seria: 9
1 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:56:37
3 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 00:54:70
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:47:03
5 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:54:55
6 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 00:54:97
7 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 00:55:64
8 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 00:57:00

Descalificari
1 Predila Radu Mihai
Observatii: lipsa
4063 2009 Obswim 99:99:99
2 Demir Enis
Observatii: lipsa
4166 2009 Atack Team 99:99:99
3 Stanga Alexandru
Observatii: lipsa
4167 2009 Atack Team 99:99:99
4 Ionescu Luca
Observatii: lipsa
4212 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Tanase Eduard
Observatii: lipsa
4165 2009 Atack Team 99:99:99
6 Ialovoi Denis
Observatii: lipsa
4169 2009 Atack Team 99:99:99
7 Anghel Sebastian Stefan
Observatii: lipsa
3774 2009 Aqua Life Swim 01:10:00
8 Stan Stefan
Observatii: lipsa
4091 2009 Aqua Life Swim 01:28:00
9 Radu Alexandru
Observatii: lipsa
4097 2009 Aqua Life Swim 01:02:00
10 Tarata David
Observatii: lipsa
3824 2009 Aqua Sport Citius 01:09:44
11 Dumitrica Octav
Observatii: lipsa
4107 2009 Timex Bucuresti 00:59:00
12 Zaharia Timon
Observatii: lipsa
3370 2009 Aqua Sport Citius 01:00:95
13 Cristea Stefan
Observatii: lipsa
3773 2009 Aqua Life Swim 00:55:60

Proba 15 50 metri fluture - 7 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
5 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 99:99:99
6 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Horn Clara 4099 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Grama Adriana 3776 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Tutuianu Maria 4198 2009 NAVI 99:99:99
2 Farley Nicole 3407 2009 NAVI 99:99:99
4 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 99:99:99
7 Manea Daria 4196 2009 NAVI 99:99:99
8 Petrescu Oana 4129 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Dinu Sonia 4148 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Nikolova Nikol 4076 2009 Swimming Club Atomik 00:59:20
6 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Ionita Ana 4215 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Stoiu Mihaela
Observatii: lipsa
4217 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Campeanu Irina
Observatii: lipsa
4124 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dobrican Maria Beatrice
Observatii: lipsa
4119 2009 YST Sport Club 99:99:99
4 Serbanescu Denisa
Observatii: lipsa
4216 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Feher Delia Maria
Observatii: lipsa
3777 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Manea Amalia Andreea
Observatii: lipsa
3790 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
7 Mitina Anastasia
Observatii: lipsa
4231 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Vasilache Andreea
Observatii: lipsa
3352 2009 Skills Sports 2009 99:99:99
9 Duta Andreea teodora
Observatii: lipsa
3791 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99

Proba 16 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Zaharia Timon 3370 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Cracea Florinel 4122 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 YST Sport Club 99:99:99
2 Florea Bogdan 4098 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Simion Andrei 4092 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Jiletcovici Mihai 4093 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 99:99:99
8 Mihai Andrei Razvan 4118 2009 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Cirimpei Mircea Teodor 4115 2009 Steaua CSA 99:99:99
2 Pandele Andrei 4153 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Mantea Radu 4213 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Neculai Ciprian 4188 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 99:99:99
8 Mantea Vlad 4214 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 99:99:99
4 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Danu David 3350 2009 NAVI 99:99:99
6 Mija Radu 4202 2009 NAVI 99:99:99
7 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 99:99:99
8 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 6
1 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Ionescu Radu 3883 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 7
2 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 01:16:00
3 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 01:01:00
4 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:52:00
5 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:57:30
6 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 01:11:00
8 Stanciu Stefan Ioan 4116 2009 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Cristea Stefan
Observatii: lipsa
3773 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Tarata David
Observatii: lipsa
3824 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stan Stefan
Observatii: lipsa
4091 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Terciu Stefan
Observatii: lipsa
4154 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Ionescu Luca
Observatii: lipsa
4212 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Costache Mihnea
Observatii: lipsa
4184 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Radu Alexandru
Observatii: lipsa
4097 2009 Aqua Life Swim 01:24:00
8 Anghel Sebastian Stefan
Observatii: lipsa
3774 2009 Aqua Life Swim 01:18:00

Proba 17 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Anna-Lisa Zaharia, Maria Cazacu, Ana Ionita, Maya Cernea, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Nicole Farley, Ana Maria Tudor, Daria Manea, Denisa Bacalu, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Anita Robu, Maria Lentu, Denisa Mihai, Beatrice Mazilu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Maia Ilinca Sepi, Sofia Borza, Maia Danu, Ioana Ionita, 2004 Atack Team 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Gabriel Ciobanu, Rares Rosu, Gabriel Nae, Mihai Ciobanu, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Stafeta 5 Albert Florian Scarlat, Alexandru Trandafir, Ianis Blejan, Flavius Ion, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Cristian Oh, Mihai Romanescu, Erik Barbieru, Iustin Parvu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Pavel Scortea, Stefan Tataru, David Danu, Radu Mija , 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Radu Mantea, Florinel Cracea, Dragos Recacevschi, Claudiu Bildea, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Kris Ayan Vlad Sai, Eduard Tanase, Alexandru Barbu, Andrei Gurdis, 2004 Atack Team 99:99:99
7 Stafeta 6 Ciprian Neculai, Matei Andrei Bazgan, Youssef Abboud, Rares Ciomag, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99