Lista de start pentru Cupa Campofrio Editia 2016, cadeti 12-14, juniori 15-16, tineret 17-18, Seniori

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 12 ani - Baieti (42 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
5 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 00:42:04

Seria: 3
1 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:41
2 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 00:38:98
5 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:37:94
8 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:41:08

Seria: 4
4 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 00:36:11
7 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:25

Seria: 5
2 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:71
3 Serban Mario 3542 2004 Aqua Sport Citius 00:34:90
4 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:34:62
5 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:34:85
7 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:93
8 Boca Daniel 2643 2004 Delfinul Bucuresti 00:36:05

Seria: 6
8 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:34:48

Seria: 7
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 00:33:75
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:33:52
5 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 00:33:50
6 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:33:57
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:74
8 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:33:83

Seria: 8
1 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:33:19
3 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:32:91
4 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:32:67
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:32:76
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:33:03
7 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:33:12

Seria: 9
2 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:43
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:32:12
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:32:30
7 Satnoianu Andrei 4047 2004 LPS Braila 00:32:50

Seria: 10
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:32:02
2 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:31:98

Seria: 12
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:30:58
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 00:30:80

Seria: 14
1 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:29:87
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:29:69
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:29:64
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:29:56
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:70

Seria: 18
6 Moscaliuc Calin 13853 2004 CSU Suceava 00:26:80

Descalificari
1 Panait Rares Alexandru
Observatii: lipsa
13825 2004 Triumf Bucuresti 00:36:24

Proba 2 50 metri liber - 13 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Badea Florentin Gabriel 4050 2003 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
4 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 00:41:99
6 Ruscu Albert Octavian 4051 2003 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
4 Pislaru Matei 3293 2003 Aquis Bucuresti 00:37:92
6 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:38:80

Seria: 4
6 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:36:74

Seria: 5
6 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:35:16

Seria: 6
2 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:16
5 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:94

Seria: 7
2 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:33:64
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:49

Seria: 8
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:33:12
8 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 00:33:20

Seria: 9
8 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 00:32:66

Seria: 10
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 Aqua Life Swim 00:31:73
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:32:04

Seria: 11
1 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 00:31:67
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:31:51
5 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:31:31
8 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 00:31:70

Seria: 12
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:30:95
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:30:78
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 00:30:99
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 00:31:08

Seria: 13
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:19
4 Balan Paul 4048 2003 LPS Braila 00:30:00
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:30:13
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:20
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:30:44

Seria: 16
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:28:19

Seria: 17
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:13

Descalificari
1 El Lakkis Hussein
Observatii:
2236 2003 Skills Sports 2009 00:38:01
2 Bertrou Clement
Observatii: lipsa
3562 2003 Renovatio S.C. 00:37:68
3 Chen Andrei
Observatii: lipsa
2690 2003 Timex Bucuresti 00:36:00

Proba 3 50 metri liber - 14 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tordai Bogdan 4058 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
2 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 00:37:08
3 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 00:36:38

Seria: 6
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:27
4 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:89
7 Paleodimopoulos Aris 3295 2002 Renovatio S.C. 00:34:21

Seria: 9
1 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:66
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:32:30
4 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 00:32:11

Seria: 10
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:31:98

Seria: 11
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:42

Seria: 13
2 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:30:27

Seria: 14
5 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 00:29:63
8 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:29:94

Seria: 15
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:29:14
5 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:29:00
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:29:33

Seria: 16
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:28:46
6 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:34
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:28:45

Seria: 17
7 Papuc David Alexandru 4049 2002 LPS Braila 00:28:00

Seria: 18
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:97
3 Stan Leon 11929 2002 Olimpia Bucuresti 00:26:79
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:29

Descalificari
1 Dumitrescu Stefan
Observatii: lipsa
A0594 2002 Median Bucuresti 00:34:02

Proba 4 50 metri liber - 15 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Groff Philippe 4061 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Osain Alexandru Stefan 4052 2001 Aquis Bucuresti 99:99:99
8 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29

Seria: 10
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:31:91
7 Deresoiu Raul 3770 2001 Energic L L Pitesti 00:32:00

Seria: 11
3 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:36

Seria: 12
1 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 00:31:01

Seria: 13
1 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 00:30:44
7 Tutugan Stefan 3320 2001 Bucharest Sport Club 00:30:33

Seria: 14
6 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:67

Seria: 15
1 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Steaua CSA 00:29:40
6 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:29:18
8 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 00:29:43

Seria: 16
2 Solea Luca A0199 2001 Steaua CSA 00:28:39
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:25

Seria: 17
2 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Delfinul Bucuresti 00:27:70
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:27:17

Seria: 18
1 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:27:16

Descalificari
1 Szavuj Oliver
Observatii: lipsa
3762 2001 Renovatio S.C. 00:31:27
2 Danila Cristian Nicolae
Observatii: lipsa
A0337 2001 CSS Dinamo 00:30:67
3 Florea Mihnea Ioan
Observatii:
A0599 2001 Steaua CSA 00:27:16

Proba 5 50 metri liber - 16 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:64

Seria: 6
6 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:04

Seria: 10
5 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:78

Seria: 11
7 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:59

Seria: 15
4 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:28:89

Seria: 16
5 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 00:28:23
8 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 00:28:56

Seria: 17
3 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 00:27:30
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:27:53

Descalificari
1 Eremia Alexandru
Observatii: lipsa
11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 metri liber - 17 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 15
2 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 00:29:29

Seria: 17
1 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:28:03
5 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:27:19

Seria: 18
7 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:27:13

Seria: 19
2 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:25:64
7 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:25:69
8 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 00:25:90

Proba 7 50 metri liber - 18 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 18
4 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 00:26:00

Seria: 19
1 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:25:74
6 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 00:25:24

Proba 8 50 metri liber - 19 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Grigore Andrei A0991 1997 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 19
3 Raiu Florin Alexandru 7916 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:25:00
4 Macovei Dan A0988 1997 Delfinul Bucuresti 00:23:00
5 Deznan Sergiu 4055 1997 Delfinul Bucuresti 00:24:80

Proba 9 50 metri liber - 12 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zamfir Alexandra 14329 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Blanaru Oana 3915 2004 Aqua Sport Citius 00:59:08
3 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 00:44:33
5 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 00:42:71
6 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:87
7 Vatasescu Mihaela 4057 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:39
3 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:39:67
4 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:39:43
6 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 00:39:71
7 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:87
8 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:53

Seria: 4
2 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 00:37:57
5 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 00:36:37
6 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 00:36:81
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:86

Seria: 5
2 Stanescu Ana Maria 14101 2004 C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 00:35:00
4 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 00:34:72
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:34:99
7 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:05

Seria: 6
4 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:08

Seria: 7
1 Aanitei Cosmina 13757 2004 CSU Suceava 00:34:00
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:33:88
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:33:87

Seria: 8
1 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:33:05
3 Radic Tara A1130 2004 NAVI 00:32:77
4 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 00:32:73
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:32:75
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:32:88
8 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:33:06

Seria: 10
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:31:24
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:20

Seria: 11
1 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 00:30:60
8 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:30:87

Descalificari
1 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Bucharest Sport Club 00:36:28

Proba 10 50 metri liber - 13 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Moldoveanu Zoe 4060 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Solomon Clara 3300 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:10

Seria: 3
2 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 00:39:80
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:62

Seria: 4
1 Mazilu Denisa 3564 2003 Aqua Sport Citius 00:38:90
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:63
8 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:39:39

Seria: 6
2 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:60
5 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:28
6 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:34
8 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 00:34:71

Seria: 7
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:33:09
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 00:33:42
7 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 00:33:97
8 Toma Alexandra 2691 2003 Timex Bucuresti 00:34:01

Seria: 9
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:31:98
6 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 00:32:00
7 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:33

Seria: 10
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:31:66
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:70

Seria: 11
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:47
5 Nastaca Ioana 12682 2003 CSU Suceava 00:29:50

Proba 11 50 metri liber - 14 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Filip Bianca Anne Marie 4053 2002 Aquis Bucuresti 99:99:99
5 Vasilescu Natalia 4054 2002 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:36:34

Seria: 5
3 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:93

Seria: 6
1 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:68
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:34:29

Seria: 7
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 00:33:70

Seria: 8
7 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:33:04

Seria: 9
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:02
5 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:31:90
8 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:32:39

Seria: 10
4 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 00:31:00
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:25
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Bucharest Sport Club 00:31:65

Seria: 12
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Dinamo Bucuresti 00:28:80
7 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:29:08

Descalificari
1 Marin Carmen
Observatii: lipsa
1442 2002 CSS Dinamo 00:31:58

Proba 12 50 metri liber - 15 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
1 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:34

Seria: 9
1 Nita Andreea 11633 2001 Steaua CSA 00:32:39
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:73

Seria: 11
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:26

Seria: 12
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:29:18
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 00:26:98
6 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 00:28:96
8 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 00:29:38

Descalificari
1 Frant Madalina
Observatii: lipsa
14561 2001 Triumf Bucuresti 00:34:79

Proba 13 50 metri liber - 16 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
8 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 11
2 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:29:89
3 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Performer 00:29:52

Seria: 12
2 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:29:00

Proba 14 50 metri liber - 17 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
7 Ilie Oana Diandra A0866 1999 Steaua CSA 00:34:63

Seria: 11
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:29:70

Seria: 12
5 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Delfinul Bucuresti 00:28:28

Proba 15 50 metri liber - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
2 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 00:32:90

Proba 16 50 metri liber - 19 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ciorap Naomi 3945 1997 Mega Sport 99:99:99

Proba 17 200 metri liber - 12 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boca Daniel 2643 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 03:21:60
3 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 03:20:97
5 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 03:14:16
6 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:59
7 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 03:36:66

Seria: 3
2 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:09
3 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 02:55:00
5 Serban Mario 3542 2004 Aqua Sport Citius 02:53:00
7 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 03:03:62
8 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:39

Seria: 4
1 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 02:49:93
2 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 02:49:00
3 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 02:46:37
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 02:45:06
6 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:38

Seria: 5
3 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 02:41:18
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 02:38:17
6 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 02:41:67
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:26

Seria: 6
4 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 02:33:96
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 02:34:06
8 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:37:04

Seria: 7
5 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:50
6 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:30:58
7 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 02:31:87

Seria: 8
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:32

Seria: 9
2 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 02:21:32
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 02:20:46
8 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 02:22:69

Seria: 11
7 Moscaliuc Calin 13853 2004 CSU Suceava 02:09:50

Descalificari
1 Panait Rares Alexandru
Observatii: lipsa
13825 2004 Triumf Bucuresti 03:06:71

Proba 18 200 metri liber - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Pislaru Matei 3293 2003 Aquis Bucuresti 03:09:25

Seria: 3
4 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 02:51:46

Seria: 5
2 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:96
5 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 02:39:64
7 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 02:43:06

Seria: 6
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 02:35:68
6 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 02:35:00
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:35:96

Seria: 7
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:32:01
4 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 02:27:66

Seria: 8
1 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:34
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:25:67
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:23:57
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:25:59

Seria: 9
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:21:99
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:21:48

Seria: 10
3 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 02:17:07
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:16:27
8 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:20:20

Proba 19 200 metri liber - 14 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 02:44:31

Seria: 7
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:78
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:98

Seria: 8
3 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 02:23:70
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:22:77
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 02:27:56

Seria: 9
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:20:57

Seria: 10
4 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:15:79

Seria: 11
3 Croitor Sebastian 12048 2002 CSU Suceava 02:08:50
5 Cotos Serban 12342 2002 CSU Suceava 02:04:50
6 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:09:16

Descalificari
1 Dumitrescu Stefan
Observatii: lipsa
A0594 2002 Median Bucuresti 02:49:25

Proba 20 200 metri liber - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
1 Deresoiu Raul 3770 2001 Energic L L Pitesti 02:43:17

Seria: 6
1 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 02:36:48
3 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 02:34:35

Seria: 7
8 Tutugan Stefan 3320 2001 Bucharest Sport Club 02:33:50

Seria: 9
6 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 02:21:22

Seria: 11
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Steaua CSA 02:15:19

Descalificari
1 Groff Philippe
Observatii:
4061 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Szavuj Oliver
Observatii: lipsa
3762 2001 Renovatio S.C. 02:50:90

Proba 21 200 metri liber - 16 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
6 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:83

Seria: 9
5 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 02:20:50

Seria: 10
1 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 02:18:39
7 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:18:19

Seria: 11
2 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 02:09:48
8 Stan Filip 11031 2000 Steaua CSA 02:15:65

Proba 22 200 metri liber - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
2 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:17:54
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:17:54

Proba 23 200 metri liber - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
4 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:01:92

Proba 25 200 metri liber - 12 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Blanaru Oana 3915 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 99:99:99
3 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 03:43:91
4 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:38
5 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:26:78
6 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 03:16:51
2 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:55
4 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 02:52:98
7 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:22
8 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 03:16:84

Seria: 4
2 Stanescu Ana Maria 14101 2004 C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 02:50:00
3 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 02:49:24
7 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 02:50:75

Seria: 5
3 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 02:41:27
6 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 02:42:00

Seria: 6
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:74
7 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 02:38:18

Seria: 7
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 02:22:90
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 02:26:33

Proba 26 200 metri liber - 13 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Mazilu Denisa 3564 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:59
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 02:54:72

Seria: 4
1 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 02:50:82
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 02:48:89
6 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 02:49:41

Seria: 5
1 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 02:48:08
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:44:79
7 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 02:45:00

Seria: 6
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 02:39:43
2 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 02:34:08
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 02:29:58

Seria: 7
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:24:70
4 Nastaca Ioana 12682 2003 CSU Suceava 02:18:50
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:23:92

Proba 27 200 metri liber - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vasilescu Natalia 4054 2002 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
8 Filip Bianca Anne Marie 4053 2002 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
6 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 02:56:80

Seria: 4
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:52

Seria: 5
4 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 02:39:97

Seria: 7
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Dinamo Bucuresti 02:19:49

Descalificari
1 Marin Carmen
Observatii: lipsa
1442 2002 CSS Dinamo 02:28:03

Proba 28 200 metri liber - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:79

Seria: 6
8 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 02:39:97

Seria: 7
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:23:66

Descalificari
1 Frant Madalina
Observatii: lipsa
14561 2001 Triumf Bucuresti 02:49:16

Proba 29 200 metri liber - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
8 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 02:48:10

Seria: 7
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:20:56

Proba 30 200 metri liber - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Ilie Oana Diandra A0866 1999 Steaua CSA 99:99:99

Proba 31 200 metri liber - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
3 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 02:31:41

Proba 33 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
4 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:25:00
6 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 01:30:00
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
7 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:20:00

Seria: 5
3 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 01:14:14

Seria: 6
2 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:12:00
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:12:00

Seria: 7
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:10:00

Proba 34 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:31:58
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:76
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:32:70

Seria: 4
1 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:07
2 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:18:44
3 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:17:37
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:73
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:91
6 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 Aqua Life Swim 01:18:04

Seria: 5
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:57
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:15:59

Seria: 6
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:11:70
5 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 01:11:44
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:12:11
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:96

Seria: 7
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:05:48

Proba 35 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 01:32:88
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:58

Seria: 5
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:43

Seria: 6
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:11:20

Seria: 7
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:06:40
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:05:08
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:06:73

Seria: 8
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:07
2 Stan Leon 11929 2002 Olimpia Bucuresti 01:02:00
6 Cotos Serban 12342 2002 CSU Suceava 01:01:80

Proba 36 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
8 Tutugan Stefan 3320 2001 Bucharest Sport Club 01:23:99

Seria: 5
4 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:10

Seria: 6
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:12:20

Seria: 7
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:06:05
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:06:09
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:09

Seria: 8
8 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:05:03

Proba 37 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
2 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:40

Descalificari
1 Eremia Alexandru
Observatii: lipsa
11606 2000 Median Bucuresti 01:14:01

Proba 38 100 metri fluture - 17 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
6 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:34

Seria: 8
3 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 01:01:63
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:61

Proba 39 100 metri fluture - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
7 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:02:18

Proba 40 100 metri fluture - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
4 Deznan Sergiu 4055 1997 Delfinul Bucuresti 00:57:00

Proba 41 100 metri fluture - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
2 Radic Tara A1130 2004 NAVI 01:18:00
3 Aanitei Cosmina 13757 2004 CSU Suceava 01:18:00

Seria: 3
1 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:16:50
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:15:00
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:15:00

Descalificari
1 Ilisei Erica
Observatii: lipsa
3316 2004 Steaua CSA 99:99:99

Proba 42 100 metri fluture - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:29:41
5 Toma Alexandra 2691 2003 Timex Bucuresti 01:35:00

Seria: 2
1 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:10
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:17:49
7 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 01:19:17
8 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:23:05

Seria: 3
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:12:98
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:16:65

Proba 43 100 metri fluture - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:61

Descalificari
1 Marin Carmen
Observatii: lipsa
1442 2002 CSS Dinamo 01:18:00

Proba 44 100 metri fluture - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Rusu Roberta 11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:84
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:21

Proba 45 100 metri fluture - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Performer 01:09:00

Proba 49 200 metri bras - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tordai Bogdan 4058 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 03:25:71
5 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 03:22:25
6 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 03:28:32

Seria: 3
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:52:49
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:96
6 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:49:18

Descalificari
1 Dimitriu Luca Vlad
Observatii:
12267 2002 Dinamo Bucuresti 02:52:95

Proba 50 200 metri bras - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
4 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 03:06:67

Seria: 3
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Steaua CSA 02:53:99
8 Solea Luca A0199 2001 Steaua CSA 03:00:67

Descalificari
1 Szavuj Oliver
Observatii: lipsa
3762 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 53 200 metri bras - 18 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:23
5 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 02:31:75

Proba 55 200 metri bras - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:07

Seria: 2
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 03:07:99
7 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 03:12:88

Descalificari
1 Mustatea Ana
Observatii: lipsa
A0144 2002 Bucharest Sport Club 03:09:68

Proba 56 200 metri bras - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 03:12:11
5 Nita Andreea 11633 2001 Steaua CSA 02:55:94

Proba 57 200 metri bras - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:40:20

Proba 61 100 metri spate - 12 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 99:99:99
7 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:55
4 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 01:33:68
7 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 01:47:65

Seria: 3
1 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:31:55
3 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:29:28
6 Satnoianu Andrei 4047 2004 LPS Braila 01:30:00
7 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:30:34

Seria: 4
1 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:27:28
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:27:14
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:26:00
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:26:16

Seria: 5
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:23:71
3 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:22:16
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:22:72
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:52

Seria: 6
4 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:19:42
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:34

Seria: 7
1 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:18:61
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:80
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:17:42
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:17:68

Seria: 8
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:13:49

Proba 62 100 metri spate - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 El Lakkis Hussein 2236 2003 Skills Sports 2009 01:47:15
6 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 01:44:41

Seria: 3
4 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:27:74
8 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 01:33:04

Seria: 4
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:26:11
4 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:25:10
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:49

Seria: 5
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:21:95

Seria: 6
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:21:16
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:19:99
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:20:62

Seria: 7
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:16:37
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:86

Seria: 8
1 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:49
3 Balan Paul 4048 2003 LPS Braila 01:14:00
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:15:00
7 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:15:10

Seria: 9
6 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 01:12:56
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:12:93

Proba 63 100 metri spate - 14 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 01:30:07
5 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 01:28:15

Seria: 4
7 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:19

Seria: 5
2 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:23:13
8 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:00

Seria: 6
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:20:27
6 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:20:10

Seria: 7
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:41

Seria: 8
2 Papuc David Alexandru 4049 2002 LPS Braila 01:15:00
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:89
8 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:15:77

Seria: 9
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:11:96
4 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:10:86
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:11:94

Seria: 10
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:13
4 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:07:11
6 Stan Leon 11929 2002 Olimpia Bucuresti 01:08:16

Seria: 11
2 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:05:64
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:81
7 Croitor Sebastian 12048 2002 CSU Suceava 01:05:70

Proba 64 100 metri spate - 15 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Groff Philippe 4061 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
5 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:02

Seria: 7
3 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:48

Seria: 9
1 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:13:15
2 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:12:74
8 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Steaua CSA 01:13:29

Seria: 10
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:07:53
8 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:57

Seria: 11
1 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Delfinul Bucuresti 01:05:97

Proba 65 100 metri spate - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
4 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:69

Seria: 6
5 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:19:61

Seria: 10
7 Stan Filip 11031 2000 Steaua CSA 01:10:12

Seria: 11
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:98

Proba 66 100 metri spate - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
2 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 01:09:58
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:07:76

Proba 67 100 metri spate - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
4 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:00:54
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:04:09

Proba 68 100 metri spate - 19 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Grigore Andrei A0991 1997 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 11
5 Raiu Florin Alexandru 7916 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00

Proba 69 100 metri spate - 12 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:50:66
5 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:16
6 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:71

Seria: 3
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:28:96
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:28:03
5 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:28:62
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:30:04

Seria: 4
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:24:18
6 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:24:46
7 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:26:45

Seria: 5
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:21:55
8 Radic Tara A1130 2004 NAVI 01:22:15

Seria: 6
2 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:18:68
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:18:86

Seria: 7
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:15:56
8 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 01:17:00

Descalificari
1 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Bucharest Sport Club 01:33:15

Proba 70 100 metri spate - 13 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:08
8 Solomon Clara 3300 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:32:02
2 Toma Alexandra 2691 2003 Timex Bucuresti 01:30:51
7 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:31:97

Seria: 4
1 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:52
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:71
8 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:27:81

Seria: 5
3 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 01:21:54
5 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:21:00

Seria: 6
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:19:49
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:20:42

Seria: 7
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:00
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:16:19

Proba 71 100 metri spate - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
8 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 01:32:14

Seria: 4
4 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:73

Seria: 5
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:12
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:21:60
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 01:20:44

Seria: 6
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:68
5 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:17:97
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Bucharest Sport Club 01:18:34

Proba 72 100 metri spate - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:31

Seria: 5
7 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:21:66

Seria: 6
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:18:03

Seria: 7
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:16:57
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:14

Proba 73 100 metri spate - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 7
3 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Performer 01:15:08

Proba 74 100 metri spate - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
4 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Delfinul Bucuresti 01:07:00

Proba 76 100 metri spate - 19 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Ciorap Naomi 3945 1997 Mega Sport 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 85 100 metri liber - 12 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 99:99:99
5 Blanaru Oana 3915 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 99:99:99
4 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:44:14

Seria: 3
1 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:96
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:32:91
3 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 01:28:59
5 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:33
6 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:30:85
8 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 01:34:19

Seria: 4
1 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:04
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:21:68
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:18:62
5 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:70
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:22:29
8 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:24:33

Seria: 5
2 Stanescu Ana Maria 14101 2004 C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 01:17:00
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:16:75

Seria: 6
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:15:14
7 Radic Tara A1130 2004 NAVI 01:15:71

Seria: 7
2 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:14:22
7 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:14:31

Seria: 8
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:41
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:12:67
7 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:12:85
8 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:13:18

Seria: 9
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:10:26
5 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 01:09:00
8 Aanitei Cosmina 13757 2004 CSU Suceava 01:11:00

Seria: 10
2 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:08:02
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:08:31

Descalificari
1 Vintila Alessia Roberta
Observatii: lipsa
1395 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stanica Astrid Gabriela
Observatii: lipsa
1829 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 86 100 metri liber - 13 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Solomon Clara 3300 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
5 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
4 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:08
7 Mazilu Denisa 3564 2003 Aqua Sport Citius 01:33:60

Seria: 4
3 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:79
6 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:52

Seria: 5
1 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:64
3 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:16:75
8 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:17:80

Seria: 6
1 Toma Alexandra 2691 2003 Timex Bucuresti 01:16:00
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 01:14:82

Seria: 7
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:14:07
4 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 01:13:70
5 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 01:14:00
8 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:14:43

Seria: 8
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:12:89

Seria: 9
1 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:11:00
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:08:65

Seria: 10
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:05:60
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:07:01

Seria: 11
1 Nastaca Ioana 12682 2003 CSU Suceava 01:04:50

Proba 87 100 metri liber - 14 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Filip Bianca Anne Marie 4053 2002 Aquis Bucuresti 99:99:99
8 Vasilescu Natalia 4054 2002 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
5 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 01:16:75
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:79

Seria: 6
2 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:15:63
8 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:16:18

Seria: 8
2 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:12:74
3 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 01:12:11

Seria: 9
3 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:23
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Bucharest Sport Club 01:09:65

Seria: 10
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:32

Seria: 11
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Dinamo Bucuresti 01:02:62
6 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:03:71

Descalificari
1 Marin Carmen
Observatii: lipsa
1442 2002 CSS Dinamo 01:08:65

Proba 88 100 metri liber - 15 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
1 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:14:38
6 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:07

Seria: 8
5 Nita Andreea 11633 2001 Steaua CSA 01:11:66

Seria: 10
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:39

Seria: 11
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:03:87

Descalificari
1 Frant Madalina
Observatii: lipsa
14561 2001 Triumf Bucuresti 01:17:64
2 Buzea Ana-Maria
Observatii: lipsa
11020 2001 Steaua CSA 01:05:50

Proba 89 100 metri liber - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
4 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:76

Seria: 11
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:02:16
7 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Performer 01:04:47

Proba 90 100 metri liber - 17 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
6 Ilie Oana Diandra A0866 1999 Steaua CSA 01:15:28

Seria: 11
4 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Delfinul Bucuresti 01:01:83
8 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:05:38

Proba 91 100 metri liber - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
7 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:40

Proba 101 100 metri liber - 12 ani - Baieti (45 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boca Daniel 2643 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 01:34:48
4 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:28:25
5 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:93
6 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:32:37

Seria: 3
3 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:49
6 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 01:22:73
7 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 01:22:86
8 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:92

Seria: 4
2 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:18:97
5 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:18:55
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 01:18:80
7 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:19:45
8 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:21:68

Seria: 5
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:16:19
3 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:16:16
8 Serban Mario 3542 2004 Aqua Sport Citius 01:18:00

Seria: 6
1 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 01:14:00
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:93
6 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:80
7 Satnoianu Andrei 4047 2004 LPS Braila 01:14:00
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:14:30

Seria: 7
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:13:31
3 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:13:19
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:13:29

Seria: 8
1 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:12:43
4 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:11:28
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:12:13

Seria: 9
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:11:07
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:09:55
7 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:11:06

Seria: 10
3 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:09

Seria: 11
6 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:07:21
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:33

Seria: 12
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:06:45
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:06:10

Seria: 13
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:05:67

Seria: 14
8 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 01:04:25

Seria: 17
2 Moscaliuc Calin 13853 2004 CSU Suceava 00:59:15

Descalificari
1 Sarbulescu Matei
Observatii: lipsa
2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:82
2 Gelea Andrei
Observatii:
13396 2004 Triumf Bucuresti 01:34:49
3 Macoveanu Rares
Observatii:
A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:18:42
4 Pan Ionut Catalin
Observatii:
A0998 2004 Energic L L Pitesti 01:15:17

Proba 102 100 metri liber - 13 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 01:31:41

Seria: 3
1 Pislaru Matei 3293 2003 Aquis Bucuresti 01:26:14
4 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:21:92

Seria: 4
1 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:20:32
3 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:18:79

Seria: 5
1 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:82
4 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:65

Seria: 8
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:11:70
8 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 01:12:82

Seria: 9
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:10:93
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:09:63
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:11:10

Seria: 10
2 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:09:00
4 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:07:76
5 Balan Paul 4048 2003 LPS Braila 01:08:00
7 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:30

Seria: 11
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:67

Seria: 12
2 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:11
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:05:74
5 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:05:82
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:06:44

Seria: 13
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:66
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:05:00
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:63

Seria: 14
1 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:05
3 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 01:03:62

Seria: 16
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:01:23

Proba 103 100 metri liber - 14 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tordai Bogdan 4058 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
3 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 01:13:77
4 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 01:13:54
5 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 01:13:71

Seria: 7
4 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:97
5 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:13:08
7 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:31

Seria: 8
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:94
5 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 01:11:32
6 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 01:11:86

Seria: 10
8 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:09:52

Seria: 11
1 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:35

Seria: 13
6 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:05:42

Seria: 14
5 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:03:60
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:68

Seria: 15
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:02:34
4 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 01:02:00

Seria: 16
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:55
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:00:44
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:01:62
8 Papuc David Alexandru 4049 2002 LPS Braila 01:02:00

Seria: 17
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:25
4 Croitor Sebastian 12048 2002 CSU Suceava 00:57:90
5 Stan Leon 11929 2002 Olimpia Bucuresti 00:57:92
7 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:62

Seria: 18
1 Cotos Serban 12342 2002 CSU Suceava 00:56:50

Descalificari
1 Dumitrescu Stefan
Observatii: lipsa
A0594 2002 Median Bucuresti 01:16:70
2 Vasile Adrian Florin
Observatii: lipsa
A0553 2002 CSS Dinamo 01:06:65

Proba 104 100 metri liber - 15 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Groff Philippe 4061 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
8 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:81

Seria: 7
8 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:40

Seria: 9
3 Deresoiu Raul 3770 2001 Energic L L Pitesti 01:10:00

Seria: 10
1 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:09:40

Seria: 11
2 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Steaua CSA 01:07:29
3 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 01:07:14
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:06:67
5 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 01:06:84

Seria: 12
3 Tutugan Stefan 3320 2001 Bucharest Sport Club 01:05:96

Seria: 13
2 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:58
5 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:04:70

Seria: 14
2 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:89
7 Solea Luca A0199 2001 Steaua CSA 01:03:90

Seria: 15
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:14
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Steaua CSA 01:02:01

Seria: 16
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Delfinul Bucuresti 01:00:01

Seria: 17
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:58:92
8 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 00:59:86

Descalificari
1 Osain Alexandru Stefan
Observatii: lipsa
4052 2001 Aquis Bucuresti 99:99:99
2 Szavuj Oliver
Observatii: lipsa
3762 2001 Renovatio S.C. 01:10:42

Proba 105 100 metri liber - 16 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:33

Seria: 5
6 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:16

Seria: 7
2 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:29

Seria: 10
6 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:08:09

Seria: 13
4 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:26

Seria: 14
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:51

Seria: 15
7 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 01:02:58
8 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:03:06

Seria: 16
5 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:00:34

Seria: 17
1 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 00:59:80

Proba 106 100 metri liber - 17 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 15
1 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 01:03:03
6 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:02:24

Seria: 16
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:01:77

Seria: 18
2 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:55:27
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:96
8 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:57:48

Proba 107 100 metri liber - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 18
5 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:22
7 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 00:55:70

Proba 108 100 metri liber - 19 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Grigore Andrei A0991 1997 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 18
4 Macovei Dan A0988 1997 Delfinul Bucuresti 00:50:00
6 Raiu Florin Alexandru 7916 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00

Proba 109 200 metri fluture - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:41

Descalificari
1 Marin Carmen
Observatii: lipsa
1442 2002 CSS Dinamo 02:57:61

Proba 110 200 metri fluture - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rusu Roberta 11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 99:99:99

Proba 111 200 metri fluture - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:33:80

Proba 115 200 metri fluture - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:22:00
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:28:92

Proba 116 200 metri fluture - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 02:35:07
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 02:37:70
8 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 99:99:99

Proba 118 200 metri fluture - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:17
4 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 02:14:00

Proba 119 200 metri fluture - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:16:10

Proba 129 100 metri bras - 12 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 02:01:65
4 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:58:44
5 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 01:58:68
8 Blanaru Oana 3915 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Radic Tara A1130 2004 NAVI 01:51:60
2 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:49:18
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:97
5 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:99
6 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:15
7 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 01:49:79
8 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:51:73

Seria: 4
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:44:53
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:38:89
6 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:41:70
7 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 01:43:88

Seria: 5
3 Stanescu Ana Maria 14101 2004 C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 01:35:00
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:36:21
8 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:37:66

Seria: 6
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:32:78

Seria: 7
4 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:26:80
6 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:27:71

Seria: 8
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:25:29
8 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:25:85

Descalificari
1 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Bucharest Sport Club 01:43:46

Proba 130 100 metri bras - 13 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Mazilu Denisa 3564 2003 Aqua Sport Citius 02:07:09
7 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
3 Solomon Clara 3300 2003 CSS 1 Bucuresti 01:47:10

Seria: 4
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:41:45
5 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 01:39:24
8 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:45:55

Seria: 5
2 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:06
4 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:34:71
5 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:34:86
6 Toma Alexandra 2691 2003 Timex Bucuresti 01:35:00

Seria: 6
1 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:34:05
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:30:63
4 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:29:26
5 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:31
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:31:33
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:60

Seria: 7
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:27:07

Proba 131 100 metri bras - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Filip Bianca Anne Marie 4053 2002 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
2 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:28:42
7 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:28:59

Seria: 8
1 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:25:66
2 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:24:39

Proba 132 100 metri bras - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:74
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:27:48
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:92

Seria: 8
3 Nita Andreea 11633 2001 Steaua CSA 01:21:32

Descalificari
1 Buzea Ana-Maria
Observatii: lipsa
11020 2001 Steaua CSA 01:33:23

Proba 133 100 metri bras - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 8
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:97

Proba 134 100 metri bras - 17 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
5 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Delfinul Bucuresti 01:18:00
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:24:05

Descalificari
1 Ilie Oana Diandra
Observatii: lipsa
A0866 1999 Steaua CSA 01:36:21

Proba 145 100 metri bras - 12 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Boca Daniel 2643 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:54:09
3 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:50:69
5 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:49:20
6 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 01:50:80
7 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:57:58

Seria: 3
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:44:04
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:42:63
6 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:42:12
7 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:77
8 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:25

Seria: 4
1 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:38:67
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:36:85
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:36:32
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:36:57
6 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 01:38:00
7 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:38:63
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:39:66

Seria: 5
3 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:34:11

Seria: 6
6 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:13
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:33:33
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:33:71

Seria: 7
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:30:48

Seria: 8
1 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:88
3 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:25:72
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:24:71
5 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 01:25:35
6 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:26:79

Descalificari
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio
Observatii: lipsa
1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:16

Proba 146 100 metri bras - 13 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 02:03:63

Seria: 3
3 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:37
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:73

Seria: 5
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:34:33
7 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 01:34:25
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:34:67

Seria: 6
4 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 01:31:56

Seria: 7
2 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:29:86
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 Aqua Life Swim 01:28:87
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:31:42

Seria: 8
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:27:75

Seria: 9
1 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:21:50
8 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:23:47

Seria: 10
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:93

Proba 147 100 metri bras - 14 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Tordai Bogdan 4058 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
2 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 01:34:19
4 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 01:33:89
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:97
6 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 01:34:16

Seria: 6
1 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:47
2 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:32:30
5 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:31:94

Seria: 7
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:12
5 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:28:89
7 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 01:29:92

Seria: 9
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:35
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 01:20:13

Seria: 10
1 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:17:35
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:94
6 Stan Leon 11929 2002 Olimpia Bucuresti 01:13:52
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:18:70

Proba 148 100 metri bras - 15 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:40:20

Seria: 7
6 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:29:37

Seria: 8
8 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:28:46

Seria: 9
2 Solea Luca A0199 2001 Steaua CSA 01:20:98
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Steaua CSA 01:20:46

Descalificari
1 Groff Philippe
Observatii:
4061 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Nuta Gabriel
Observatii:
2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:48:27
3 Szavuj Oliver
Observatii: lipsa
3762 2001 Renovatio S.C. 01:32:09

Proba 149 100 metri bras - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
4 Stan Filip 11031 2000 Steaua CSA 01:19:02
7 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:17

Descalificari
1 Eremia Alexandru
Observatii: lipsa
11606 2000 Median Bucuresti 01:27:65

Proba 150 100 metri bras - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
7 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:16:58

Proba 151 100 metri bras - 18 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 10
5 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 01:10:60

Descalificari
1 Dinca Andreas
Observatii:
A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:28

Proba 152 100 metri bras - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Grigore Andrei A0991 1997 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 153 200 metri spate - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 02:58:86
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Bucharest Sport Club 02:49:82
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:68
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 02:49:72
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:60
8 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 155 200 metri spate - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:32:69

Proba 159 200 metri spate - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 03:02:98
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 02:50:00
7 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:24:64
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:21:89
7 Croitor Sebastian 12048 2002 CSU Suceava 02:26:00

Proba 160 200 metri spate - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
4 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 02:28:67
5 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Steaua CSA 02:48:37
6 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 02:55:21

Proba 161 200 metri spate - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:20:19
6 Stan Filip 11031 2000 Steaua CSA 02:24:77
8 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 02:26:96

Proba 162 200 metri spate - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:26:22
2 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 02:25:31

Proba 173 200 metri mixt - 12 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 03:24:52
5 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:33:96
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 03:10:47
7 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:34
8 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:13

Seria: 4
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 03:01:01
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 03:00:04

Seria: 5
2 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 02:55:64
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 02:55:20
4 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 02:55:13
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 02:55:44
7 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 02:55:79

Seria: 6
3 Aanitei Cosmina 13757 2004 CSU Suceava 02:53:00
7 Radic Tara A1130 2004 NAVI 02:53:70

Seria: 7
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 02:45:40
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 02:48:50

Seria: 8
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 02:39:51

Descalificari
1 Ivan Sara Natalie
Observatii: lipsa
A1010 2004 CSS Dinamo 03:03:29

Proba 174 200 metri mixt - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:26
2 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 03:15:32
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 03:05:66

Seria: 4
6 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 03:00:74

Seria: 6
1 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 02:54:33
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:03

Seria: 7
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:52:13
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 02:47:72
8 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 02:52:60

Seria: 8
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:43:66
2 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:41:55
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 02:43:56

Proba 175 200 metri mixt - 14 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
3 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:34
5 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:51

Seria: 4
8 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 03:04:09

Seria: 6
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Bucharest Sport Club 02:53:53
4 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 02:52:74
5 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 02:52:80

Seria: 7
2 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 02:48:61

Seria: 8
8 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 02:44:55

Descalificari
1 Marin Carmen
Observatii: lipsa
1442 2002 CSS Dinamo 02:47:83

Proba 176 200 metri mixt - 15 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:09
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:62

Seria: 5
1 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 02:56:59
5 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:13

Seria: 6
6 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 02:53:09

Seria: 7
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:96

Seria: 8
4 Rusu Roberta 11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:17
5 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:36:05

Proba 177 200 metri mixt - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 8
6 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Performer 02:40:46

Proba 178 200 metri mixt - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Ilie Oana Diandra A0866 1999 Steaua CSA 03:00:61

Proba 179 200 metri mixt - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
8 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 02:59:00

Proba 189 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 03:43:04
2 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 03:22:25
3 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 03:19:58
4 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 03:16:04
6 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:03

Seria: 4
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 03:09:27
5 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 03:08:91

Seria: 5
1 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 03:05:59
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:03:41
3 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 03:01:05
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 03:00:73
7 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 03:03:48

Seria: 6
1 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 03:00:00
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 02:57:79
8 Serban Mario 3542 2004 Aqua Sport Citius 03:00:00

Seria: 7
1 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 02:56:39
4 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 02:51:23
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:38
6 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:55:12
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 02:56:35

Seria: 9
1 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:47:41
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:08
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:64

Seria: 10
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 02:42:85
8 Popovici David 1396 2004 NAVI 02:43:77

Seria: 11
8 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 02:42:06

Seria: 12
1 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 02:36:84
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 02:37:58

Descalificari
1 Huivan Alexandru Andrei
Observatii:
1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:75
2 Pan Ionut Catalin
Observatii: lipsa
A0998 2004 Energic L L Pitesti 03:10:00
3 Dumitrescu Catalin Ionut
Observatii:
13180 2004 Steaua CSA 02:55:23

Proba 190 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 03:18:60
8 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 03:45:52

Seria: 4
2 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 03:11:03
7 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:34
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:13:49

Seria: 6
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 02:58:73
6 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:12

Seria: 7
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:52:39
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 02:57:09

Seria: 8
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:50:66
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:49:46
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:48:24
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 Aqua Life Swim 02:48:50

Seria: 9
2 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 02:46:95
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:44:48
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:46:58

Seria: 10
5 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 02:42:32
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:96

Seria: 11
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 02:41:30
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 02:37:75
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:38:00

Seria: 12
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:30:50

Descalificari
1 Secarin Robert
Observatii: lipsa
1546 2003 Energic L L Pitesti 02:50:00

Proba 191 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tordai Bogdan 4058 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 03:13:43
4 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 03:08:60

Seria: 5
6 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 03:01:72

Seria: 6
4 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:70

Seria: 8
7 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:54

Seria: 10
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:43:21
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 02:42:29
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:31

Seria: 12
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:54
4 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:29:03
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:33:98
7 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:37

Seria: 13
2 Stan Leon 11929 2002 Olimpia Bucuresti 02:20:35
6 Cotos Serban 12342 2002 CSU Suceava 02:18:50
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:26:90
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:98

Descalificari
1 Dumitrescu Stefan
Observatii: lipsa
A0594 2002 Median Bucuresti 03:07:54
2 Vasile Adrian Florin
Observatii: lipsa
A0553 2002 CSS Dinamo 02:46:97
3 Aspru Alesandro
Observatii:
1341 2002 Energic L L Pitesti 02:39:00

Proba 192 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Groff Philippe 4061 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
4 Deresoiu Raul 3770 2001 Energic L L Pitesti 03:00:18

Seria: 6
7 Tutugan Stefan 3320 2001 Bucharest Sport Club 02:59:41

Seria: 8
2 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 02:50:14
8 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:03

Seria: 9
3 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 02:45:75

Seria: 10
1 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 02:43:64

Seria: 11
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:50
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:04

Seria: 13
1 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Delfinul Bucuresti 02:28:03

Descalificari
1 Szavuj Oliver
Observatii: lipsa
3762 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 193 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
3 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 02:58:09

Seria: 12
3 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:19

Proba 194 200 metri mixt - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
2 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:40:64

Seria: 13
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:18:25

Proba 196 200 metri mixt - 19 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
4 Deznan Sergiu 4055 1997 Delfinul Bucuresti 02:10:00
5 Raiu Florin Alexandru 7916 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:12:00