Lista de start pentru Concurs Municipal Copii 10-11 ani, Editia 2016

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 10 ani - Baieti (89 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Calinescu Necula Mario Andrei 3981 2006 Performer 99:99:99
4 Postu Nicolae 4028 2006 CS Atom 99:99:99
5 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
2 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 01:12:44
3 Marinescu Florin Valentin 3288 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:04:76
4 Peiu Mihai Catalin 3956 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:56:44
5 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:90
6 Petcu Lucescu Luca 3245 2006 Aqua Sport Citius 01:04:81
7 Botan Alexandru 4035 2006 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Calinescu Cristian Iustin Gabriel 3955 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:55:44
2 Ghiocel Cristian Andrei 3940 2006 Bucharest Sport Club 00:53:51
3 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 00:50:28
4 Danet Alexandru Andrei 3286 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:48:89
5 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:49:77
6 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:86
7 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:17
8 Pavel Rares Gabriel 3287 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:55:74

Seria: 4
1 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 00:47:85
2 Guta David 3935 2006 Renovatio S.C. 00:46:68
3 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:45:75
6 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:46:55
7 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:75
8 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 00:48:65

Seria: 5
1 Ellersdorfer Filip 2922 2006 Contratimp Campina 00:44:75
2 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 00:44:08
3 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43
4 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:42:96
5 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:43:01
6 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 00:43:77
7 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:44:10
8 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00

Seria: 6
1 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:42:45
2 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:42:26
3 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:41:85
4 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 00:41:27
5 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:41:43
6 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:06
7 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:42:38
8 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:42:78

Seria: 7
1 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:41:04
2 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:40:77
3 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:57
4 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:40:29
5 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:40:34
6 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:40:71
7 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:40:91

Seria: 8
1 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 00:39:85
2 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:39:39
3 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:39:04
4 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:38:58
5 Ghinda Cezar 4020 2006 Nautica Bacau 00:39:00
6 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:39:12
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:39:79
8 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:40:22

Seria: 9
1 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:37:93
2 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:37:52
3 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:37:34
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:36:85
5 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:37:00
6 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:37:46
7 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 00:37:91
8 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:38:55

Seria: 10
1 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:36:56
2 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:36:45
3 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:36:11
4 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:36:04
5 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:36:08
6 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:36:16
7 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 00:36:51
8 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:36:58

Seria: 11
1 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:35:71
2 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:35:53
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:35:10
4 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:34:35
5 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:34:81
6 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:35:10
7 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:35:57
8 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:35:77

Seria: 12
1 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:34:00
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:33:63
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:33:18
4 Anghel Darius Ionut 4021 2006 Energic L L Pitesti 00:32:00
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:32:26
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:33:22
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:33:77
8 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:34:21

Descalificari
1 Botez Dragos Florin
Observatii: lipsa
2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:09
2 Sugaru Rares
Observatii: lipsa
2544 2006 CSS 2 Bucuresti 00:45:71
3 Ciutacu Mihnea Andrei
Observatii: lipsa
1721 2006 Median Bucuresti 00:41:17

Proba 2 50 metri liber - 11 ani - Baieti (104 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Cretu Rares Alexandru 4026 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99
3 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Begu Andrei 15559 2005 Performer 99:99:99
5 Baciu Florin 4019 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Lorin Cristian Andrei 4025 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Bujor Nicolas 2308 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Mierlaru Matei Cristian 4036 2005 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Panaiteanu Alexandru 2820 2005 Median Bucuresti 00:53:87
2 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 00:52:19
3 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 00:45:97
4 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:43:46
6 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 00:49:98
7 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 00:52:73
8 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:33

Seria: 3
1 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:59
2 Olteanu Andrei 2474 2005 Aqua Life Swim 00:41:64
3 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:34
4 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:41:11
5 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:25
6 Ion Denis Andrei 3914 2005 CSS 4 Bucuresti 00:41:53
7 Lazar Andrei 4031 2005 Contratimp Campina 00:42:31
8 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:24

Seria: 4
2 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 00:40:25
3 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 00:39:90
4 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:76
5 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:77
6 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:40:22
7 Duta Valentin 4032 2005 Contratimp Campina 00:40:32
8 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:64

Seria: 5
1 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:38:10
2 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:98
3 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:37:90
4 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:37:62
5 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:37:81
6 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:37:91
7 Radoi Rares 4033 2005 Contratimp Campina 00:38:00
8 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:38:17

Seria: 6
1 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:43
3 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:36:99
4 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:70
5 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:86
6 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:37:03
7 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:37:30
8 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:51

Seria: 7
1 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:36:62
2 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:36:54
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:39
4 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:86
5 Serbanescu Stefan 3527 2005 Contratimp Campina 00:36:00
6 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 00:36:46
7 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:36:55
8 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:36:65

Seria: 8
1 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:35:59
2 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:35:48
3 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:41
4 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:35:33
5 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 00:35:38
6 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:35:47
7 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:53
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:35:73

Seria: 9
1 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:14
2 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:35:04
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:34:64
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:34:60
5 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:34:64
6 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:34:76
7 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:35:13
8 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:35:23

Seria: 10
1 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:59
2 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:25
3 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:34:00
4 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:33:98
5 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 00:34:00
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:34:01
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:34:39
8 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Performer 00:34:59

Seria: 11
1 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:33:50
2 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:33:23
3 Balaita Dragos 3335 2005 Nautica Bacau 00:33:00
4 Mistireanu Iustin 3334 2005 Nautica Bacau 00:33:00
5 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 00:33:00
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:33:11
8 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 00:33:64

Seria: 12
1 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:32:71
2 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:32:35
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:32:18
4 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:32:00
5 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 00:32:00
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:32:26
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:32:42
8 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 00:33:00

Seria: 13
1 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 00:31:74
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:31:16
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:30:73
4 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:30:00
5 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:30:55
6 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:30:92
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:31:49
8 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:31:81

Descalificari
1 Balaci Alexandru
Observatii: lipsa
3938 2005 Renovatio S.C. 00:45:67
2 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii: lipsa
1506 2005 Bucharest Sport Club 00:40:49
3 Draghici Alexandru Viorel
Observatii: lipsa
2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:22
4 Oana Florin Laurentiu
Observatii: lipsa
2161 2005 Aqua Life Swim 00:33:36

Proba 3 50 metri liber - 10 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ivanus Karina Nicoleta 3283 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:03:81
6 Ciobanu Alexandra Teodora 3284 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:06:66

Seria: 2
1 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 00:53:91
2 Guta Eva 3936 2006 Renovatio S.C. 00:52:85
3 Nicolae Andreea Maria 2540 2006 CSS 2 Bucuresti 00:50:60
4 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:45:87
5 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:48:24
6 Jerdocica Andreea 3959 2006 Dinamo Bucuresti 00:50:63
7 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 00:52:89
8 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 YST Sport Club 00:54:23

Seria: 3
1 Diaconu Alexandra 4030 2006 Contratimp Campina 00:44:31
2 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:43:39
3 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:22
4 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:42:02
5 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:42:15
6 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:42:49
7 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:44:28
8 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:44:37

Seria: 4
1 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:41:38
2 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 00:41:05
3 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 00:40:55
4 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:39:91
5 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:31
6 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:66
7 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:14
8 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:41:85

Seria: 5
1 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:39:27
2 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:07
3 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:38:63
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:38:28
5 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:38:62
6 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:38:98
7 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:39:09
8 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:39:41

Seria: 6
1 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:38:19
2 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:37:99
3 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:37:62
4 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:37:50
5 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:37:53
6 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:37:77
7 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:38:00
8 Shvet Ilinca 2783 2006 Delfinul Bucuresti 00:38:24

Seria: 7
1 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:02
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:36:78
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:36:11
4 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:35:29
5 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:01
6 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:36:31
7 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:36:87
8 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:37:48

Seria: 8
1 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:35:03
2 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:34:44
3 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 00:34:00
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:32:67
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:33:29
6 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:34:04
7 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:34:86
8 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:35:16

Descalificari
1 Mares Stefania
Observatii: lipsa
3920 2006 Delfinul Bucuresti 00:56:27
2 Lazar Camelia Florentina
Observatii: lipsa
3215 2006 Aquis Bucuresti 01:02:04

Proba 4 50 metri liber - 11 ani - Fete (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Radoi Teodora 4038 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Ciocarlan Bianca 4039 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Postu Ioana Cristina 4027 2005 CS Atom 99:99:99
2 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 00:50:91
3 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:51
4 Filip Daria Andreea 3903 2005 Aquis Bucuresti 00:43:54
5 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 00:44:41
8 Benciu Carla 1499 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:23
2 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 00:41:93
3 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:40:96
4 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:40:57
5 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:40:73
6 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:41:60
7 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 00:41:95
8 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:43:26

Seria: 4
1 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:83
2 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:39:03
3 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:38:53
4 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:42
5 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:38:43
6 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:38:54
7 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:78
8 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:40:40

Seria: 5
1 Amuzescu Ella 4034 2005 Timex Bucuresti 00:37:00
2 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:36:54
3 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:36:18
4 Cobianu Denisa 1678 2005 NAVI 00:36:01
5 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:36:05
6 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:43
7 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Life Swim 00:36:91
8 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:37:30

Seria: 6
1 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:35:86
2 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:35:66
3 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:35:33
4 Andrei Eva 2250 2005 NAVI 00:34:87
5 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:34:91
6 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:35:60
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:35:66
8 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:35:88

Seria: 7
1 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:34:55
2 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:34:42
3 Gorecki Andra 2295 2005 NAVI 00:33:77
4 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:59
5 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 Contratimp Campina 00:33:71
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:34:22
8 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:34:72

Seria: 8
1 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:33:25
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:32:93
3 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:32:00
4 Costea Bianca Andreea 2388 2005 C.S. Barracuda Campina 00:31:12
5 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:31:60
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:32:37
7 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 00:32:96
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:33:43

Descalificari
1 Popa Thea
Observatii: lipsa
3930 2005 YST Sport Club 99:99:99
2 Andrei Ana Maria
Observatii: lipsa
3939 2005 Renovatio S.C. 00:46:56
3 Vladescu Carina
Observatii: lipsa
3543 2005 Atack Team 99:99:99
4 Petrache Maria
Observatii: lipsa
2288 2005 NAVI 00:34:51

Proba 5 100 metri spate - 11 ani - Baieti (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 01:44:18
4 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:38:22
5 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Performer 01:38:28
6 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Duta Valentin 4032 2005 Contratimp Campina 01:36:57
2 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:12
3 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:33:08
4 Radoi Rares 4033 2005 Contratimp Campina 01:31:33
5 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 01:31:56
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:33:09
7 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 01:35:00
8 Lazar Andrei 4031 2005 Contratimp Campina 01:37:23

Seria: 4
1 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 01:30:41
2 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:29:55
4 Serbanescu Stefan 3527 2005 Contratimp Campina 01:28:57
5 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 01:29:00
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:29:58
7 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
8 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:46

Seria: 5
1 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 01:28:00
3 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 01:25:26
4 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 01:24:36
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:24:46
6 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:25:78
7 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:26:95
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:28:53

Seria: 6
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:21:11
2 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 01:18:00
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 01:17:99
4 Enache Andrei 13937 2005 Performer 01:15:40
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 01:15:70
6 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 01:17:99
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:18:80
8 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 01:23:00

Descalificari
1 Oana Florin Laurentiu
Observatii: lipsa
2161 2005 Aqua Life Swim 01:26:05

Proba 6 100 metri spate - 11 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 01:44:36
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:37:49
4 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:34:83
5 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:00
6 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:42:82
7 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Filip Daria Andreea 3903 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:32:91
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:30:38
3 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
4 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:36
5 Andrei Eva 2250 2005 NAVI 01:29:94
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:30:09
7 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 01:30:79
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:34:70

Seria: 3
1 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:26:01
2 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:25:11
3 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:18:37
4 Costea Bianca Andreea 2388 2005 C.S. Barracuda Campina 01:18:02
5 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 01:18:14
6 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 01:20:00
7 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 01:26:00
8 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 01:26:37

Proba 7 50 metri bras - 10 ani - Baieti (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Calinescu Necula Mario Andrei 3981 2006 Performer 99:99:99
3 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:68
4 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:57
5 Petcu Lucescu Luca 3245 2006 Aqua Sport Citius 01:11:07
6 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 01:15:89
7 Botan Alexandru 4035 2006 YST Sport Club 99:99:99
8 Postu Nicolae 4028 2006 CS Atom 99:99:99

Seria: 2
1 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 01:06:06
2 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 01:04:44
3 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 01:02:09
4 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:69
5 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 01:01:55
6 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 01:03:79
7 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:05:11
8 Ghiocel Cristian Andrei 3940 2006 Bucharest Sport Club 01:10:37

Seria: 3
1 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 01:00:20
3 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 00:58:14
4 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:57:41
6 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 00:58:26
7 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:58:66
8 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:39

Seria: 4
1 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:57:27
2 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:56:95
3 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:56:61
4 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:02
5 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:56:04
6 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:56:95
7 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:57:20
8 Guta David 3935 2006 Renovatio S.C. 00:57:32

Seria: 5
1 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:55:57
2 Ghinda Cezar 4020 2006 Nautica Bacau 00:55:00
3 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:54:63
4 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:54:54
6 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:54:92
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:55:37
8 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:55:62

Seria: 6
1 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:53:99
2 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:53:91
3 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:53:45
4 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:53:00
5 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:53:11
6 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:53:60
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:53:94
8 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:52

Seria: 7
1 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:52:41
2 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:51:62
3 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:51:44
4 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:51:19
5 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:51:44
6 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 00:51:53
7 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:52:40
8 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:52:52

Seria: 8
1 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:50:91
2 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:50:39
3 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:49:71
4 Anghel Darius Ionut 4021 2006 Energic L L Pitesti 00:49:00
5 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:10
6 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:50:05
7 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:50:48
8 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:51:03

Seria: 9
1 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:48:60
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:48:36
3 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:48:22
4 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 00:47:31
5 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:48:00
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:48:26
7 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:48:54
8 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:49:00

Seria: 10
1 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:45:83
2 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:44:20
3 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:43:25
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:41:58
5 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:42:18
6 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:43:55
7 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:45:48
8 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:46:80

Descalificari
1 Botez Dragos Florin
Observatii: lipsa
2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:33
2 Sugaru Rares
Observatii: lipsa
2544 2006 CSS 2 Bucuresti 00:57:74
3 Ciutacu Mihnea Andrei
Observatii: lipsa
1721 2006 Median Bucuresti 00:54:58

Proba 8 50 metri bras - 11 ani - Baieti (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mierlaru Matei Cristian 4036 2005 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 99:99:99
5 Baciu Florin 4019 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Lorin Cristian Andrei 4025 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Cretu Rares Alexandru 4026 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:93
2 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:05:43
3 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 01:01:56
5 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:00:85
6 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:02:29
7 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 01:07:40
8 Begu Andrei 15559 2005 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Olteanu Andrei 2474 2005 Aqua Life Swim 00:59:55
2 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 00:57:72
3 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:58
4 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:55:94
5 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:43
6 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:92
7 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:58:21
8 Ion Denis Andrei 3914 2005 CSS 4 Bucuresti 01:00:78

Seria: 4
1 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:09
2 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 00:54:72
3 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:45
4 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:73
5 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:53:82
6 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:47
8 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:89

Seria: 5
1 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:52:83
2 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:14
3 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:51:78
5 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:51:65
6 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:51:94
7 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:52:51
8 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:10

Seria: 6
1 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:05
2 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:83
3 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:49:83
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:48:96
5 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:49:74
6 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:50:20
7 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:50:87
8 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:51:37

Seria: 7
1 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:81
2 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:48:11
3 Mistireanu Iustin 3334 2005 Nautica Bacau 00:48:00
4 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 00:47:52
5 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:86
6 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:48:02
7 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:47
8 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:48:90

Seria: 8
1 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:25
2 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:46:95
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:36
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:12
5 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 00:46:32
6 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:46:60
7 Balaita Dragos 3335 2005 Nautica Bacau 00:47:00
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:47:35

Seria: 9
1 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00
2 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 00:45:45
3 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:91
4 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:36
5 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:44:85
6 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:45:32
7 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:45:55
8 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 Skills Sports 2009 00:46:08

Seria: 10
1 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 00:43:00
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 00:42:11
3 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:41:70
4 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:38:00
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:41:55
6 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:42:07
7 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:42:18
8 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:44:00

Descalificari
1 Bujor Nicolas
Observatii: lipsa
2308 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Balaci Alexandru
Observatii: lipsa
3938 2005 Renovatio S.C. 01:00:83
3 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii: lipsa
1506 2005 Bucharest Sport Club 00:54:95
4 Draghici Alexandru Viorel
Observatii: lipsa
2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:57

Proba 9 50 metri bras - 10 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jerdocica Andreea 3959 2006 Dinamo Bucuresti 01:15:20
2 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 01:04:92
3 Guta Eva 3936 2006 Renovatio S.C. 01:01:87
4 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:00:51
5 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:01:17
6 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 01:02:78
7 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 01:05:23
8 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:59:38
2 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:58:92
3 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:58:55
4 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:57:75
5 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:78
6 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:58:64
7 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:59:04

Seria: 3
1 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:90
2 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:55:66
3 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:54:79
4 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:54:01
5 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:54:43
6 Nicolae Andreea Maria 2540 2006 CSS 2 Bucuresti 00:55:58
7 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:55:66
8 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:30

Seria: 4
1 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:53:93
2 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:53:05
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:52:99
4 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:52:73
5 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:52:75
6 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:53:00
7 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:70
8 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:53:95

Seria: 5
1 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:31
3 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:51:39
4 Shvet Ilinca 2783 2006 Delfinul Bucuresti 00:50:56
5 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:50:63
6 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:86
7 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:52:24
8 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:52:62

Seria: 6
1 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 00:50:00
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:49:64
3 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:48:53
4 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:48:07
5 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:48:29
6 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:48:56
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:49:96
8 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:50:14

Seria: 7
1 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:47:00
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:45:99
3 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:44:63
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:43:66
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:43:91
6 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:45:20
7 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:61
8 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:47:67

Descalificari
1 Lazar Camelia Florentina
Observatii: lipsa
3215 2006 Aquis Bucuresti 00:59:79
2 Taranu Cristina
Observatii: lipsa
1695 2006 Bucharest Sport Club 00:51:98

Proba 10 50 metri bras - 11 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radoi Teodora 4038 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 01:12:17
3 Benciu Carla 1499 2005 Bucharest Sport Club 01:01:64
6 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 01:09:61
7 Ciocarlan Bianca 4039 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Postu Ioana Cristina 4027 2005 CS Atom 99:99:99

Seria: 2
2 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 00:54:14
3 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:52:97
4 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:51
5 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:32
6 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Life Swim 00:53:51
7 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:54:83
8 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 00:56:55

Seria: 3
1 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:50:41
2 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:49:72
3 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:49:32
4 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:47:81
5 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:48:56
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:49:72
7 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:34
8 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:51

Seria: 4
1 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:47:73
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:47:43
3 Cobianu Denisa 1678 2005 NAVI 00:46:90
4 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:45:94
5 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:46:24
6 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:47:19
7 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:47:70
8 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:47:76

Seria: 5
1 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:45:00
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:43:01
3 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 00:42:31
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:40:59
5 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:42:27
6 Gorecki Andra 2295 2005 NAVI 00:42:92
7 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 Contratimp Campina 00:44:61

Descalificari
1 Vladescu Carina
Observatii: lipsa
3543 2005 Atack Team 00:59:17
2 Popa Thea
Observatii: lipsa
3930 2005 YST Sport Club 01:00:86
3 Andrei Ana Maria
Observatii: lipsa
3939 2005 Renovatio S.C. 00:56:13
4 Petrache Maria
Observatii: lipsa
2288 2005 NAVI 00:45:22

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Andra Miruna Sebe, Maria Amelie Preda, Alessia Iordan, Daria Maria Ilie, 2001 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Andreea Piper, Rebeca Frasineanu, Gabriela Maria Nistor, Delia Avram, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandra Maria Blejan, Theea Maria Cristea, Miruna Radu, Maya Maria Visan, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Corina Dumitrescu, Bianca Stefania Maria Dinu, Andra Aslam, Clara Maria Chirita, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria Florentina Oprea, Ioana Rebecca Neagu, Ana Maria Stroe, Ioana Maria Menciu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Lucia Elena Radulescu, Akinyi Isabelle Stupinean, Thea Damaris Bunea , Ana Maria Florea, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Ana Teodora Savulescu, Raluca Pana, Iasmin Ana Milita, Maria Grosu, 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Ilinca Shvet, Ana Comarniceanu, Sara Golea, Alexandra Radulescu, 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Alexandra Maria Radut, Diana Elena Grigorescu, Andreea Iorga, Thea Grigorescu, 2000 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Bianca Maria Balanescu, Magida Ghazal, Alexia Lorena Belghiru, Luiza Maria Minciu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Andra Gorecki, Ilinca Andrei, Alexandra Maria Fudulica, Ioana Marin, 2000 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria-Bianca Drog, Ioana Teodora Gomoi, Ilinca Petrescu, Andreea Mihaela Calin, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandra Curcan, Denisa Francesca Constantin, Bianca Badea, Alysa Trusca, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Miruna Andreea Pascal, Alice Eugenia Anghel, Maria Vasile, Jassmine Andreea Duta, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 12 Andreas Alin Bucur, Vlad Mihalache, Vlad Matei, Teodor Dobre, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 10 Luca Stefan Rotaru, Nicolae Octavian Cristescu, Stefan Badea, Robert Cristian Predila, 2001 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 11 Alexandru Andrei Danet, Rares Gabriel Pavel, Cristian Iustin Gabriel Calinescu, Mihai Catalin Peiu, 2001 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 8 Luis Barbu, Liviu Mojorlic, Calin Mihaescu, Razvan Matei, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Mihnea Ionut Rosca, Matei Valeriu Pisoschi, Luca Seksi, Alexandru Birghilescu, 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 David Andrei Ionescu, Kaan Stefan Muraru, Horia Petru Anghel, Alexandru Constantinescu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Andrei Iaschiu, Mihai Alexandru Andrei, Edris Sediq, Teofil Scortea, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Bogdan Tataru, Catalin Voicu, Luca Ioan Breazu, Luca Mihnea Istrate, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Robert Mihai Duta, Andrei Martoiu, Marius Stefan Vasile, Ionut Alexandru Tuchila, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 7 David Dragomir, Luca Beleuz, Cristian Popa, George Alexandru Postelnicu, 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Stafeta 9 Dragos Cristian Barnea, Vlad Manole, Stefan Laurentiu Zapuc, Cristian Stefan Vasilescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Baieti (16 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 16 Andrei Berteanu, Florin Baciu, David Florin Ilie, Matei Ionut Talagai, 2000 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 14 Valentin Duta, Rares Radoi, Stefan Serbanescu, Antonio Stoian, 2000 Contratimp Campina 99:99:99
3 Stafeta 11 Ionut Adrian Andronic, Cristian Ionut Malus, Luca Victor Curariu, Stefan Bujor, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 9 Eduard Andrei Rusu, Bogdan Adam, Stefan Cristian Grigoras, Vlad Alexandru Pricop, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Alexandru Mihai Luca , Marius Razvan Mindroc, Denis Florian Dorobantu Albu, Aris Cristian Antonio Onea, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 13 Narcis Petre, Alexandru Mario Stefanache, Emanoel Florin Gabriel Boboc, Sebastian Tutuianu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 15 Eric Nicolae Trandafir, Razvan Nicolas Paraschiv, Dragos Ioan Puiu, Daniel Vasile Tanase, 2000 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 17 Cristian Gabriel Mura, Stefan Rares Barascu, David Radu, Nicolas Daniel Vasile, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Stefan Cornaciu, Nicolae Stoican, Marian Andrei Mihailescu, Mihai Virgiliu Dumitru, 2000 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Matei Petrascu, Luca Mihai Andrei, Alexandru Dandareanu, Mihai Cristian Tutugan, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Vlad Alexandru Sendroiu, Luca Ioan Preotu, Tiberiu Terteleac, Daris Matei Tudor, 2000 Performer 99:99:99
4 Stafeta 1 Eric Pal, Robert Adam, Iustin Mistireanu, Stefan Cozma, 2000 Nautica Bacau 99:99:99
5 Stafeta 2 Filip Andrei Balanescu, Vladimir Stefan Budiaci, Gabriel Razvan Stoian, Andrei Enache, 2000 Performer 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandru Georgescu, David Mihai, Mario Eduard Dumitru, Cristian Victor Mihu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexei Niculae, Calin Andrei Georgeoni, Alexandru Edward Pandele, Luca Mihai Nataprazu, 2000 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Stefan Vasilescu, Alexandru Florin Preda, Razvan Rares Enculesei, Vlad Stefan Stancu, 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 15 100 metri liber - 10 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 99:99:99
2 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Shvet Ilinca 2783 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 99:99:99
6 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:35:00
3 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:30:00
4 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 01:29:99
6 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 01:35:00
7 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:24:00
2 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 01:24:00
3 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 01:23:00
4 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:22:00
5 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 01:23:00
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 01:23:00
7 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:24:00
8 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 01:27:00

Seria: 6
1 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:22:00
2 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 01:19:00
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 01:15:00
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:13:00
6 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:18:00
7 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 01:20:00
8 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 01:22:00

Descalificari
1 Nicolae Andreea Maria
Observatii: lipsa
2540 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Taranu Cristina
Observatii: lipsa
1695 2006 Bucharest Sport Club 01:30:00
3 Mares Stefania
Observatii: lipsa
3920 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Dragomir Ioana
Observatii: lipsa
2258 2006 C.S. Barracuda Campina 01:14:25

Proba 16 100 metri liber - 11 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Filip Daria Andreea 3903 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99
3 Postu Ioana Cristina 4027 2005 CS Atom 99:99:99
4 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 01:45:00
4 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 01:42:09
5 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 01:42:22
6 Cobianu Denisa 1678 2005 NAVI 99:99:99
7 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 01:36:28
2 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:33:30
3 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:29:90
4 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 01:28:75
5 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 01:29:84
6 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 01:31:68
7 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:34:28
8 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Life Swim 01:39:61

Seria: 4
1 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 01:23:45
2 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:77
3 Amuzescu Ella 4034 2005 Timex Bucuresti 01:22:00
4 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:21:31
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 01:21:52
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:22:70
7 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 01:23:27
8 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:26:09

Seria: 5
1 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 01:18:62
2 Gorecki Andra 2295 2005 NAVI 01:17:17
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:15:92
4 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:15:37
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:15:75
6 Andrei Eva 2250 2005 NAVI 01:16:20
7 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 01:17:38
8 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:19:89

Seria: 6
1 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 01:15:00
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 01:13:59
3 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 01:10:80
4 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 01:10:00
5 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:10:72
6 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:11:00
7 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 Contratimp Campina 01:14:57
8 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 01:15:00

Descalificari
1 Vladescu Carina
Observatii: lipsa
3543 2005 Atack Team 99:99:99
2 Andrei Ana Maria
Observatii: lipsa
3939 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 17 100 metri liber - 10 ani - Baieti (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Petcu Lucescu Luca 3245 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 99:99:99
3 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 99:99:99
4 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 99:99:99
7 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 99:99:99
5 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 99:99:99
6 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 01:40:00
5 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:32:00
2 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 01:30:00
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 01:30:00
4 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 01:30:00
5 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 01:30:00
6 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 01:30:00
7 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 01:32:00
8 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 01:35:00

Seria: 6
1 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 01:29:36
2 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 01:28:00
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:26:00
4 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 01:25:00
5 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:25:00
6 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 01:28:00
7 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 01:29:00
8 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:30:00

Seria: 7
1 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 01:22:00
2 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:20:00
3 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 01:17:32
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 01:17:00
5 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 01:17:00
6 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 01:18:00
7 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 01:20:00
8 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 01:24:00

Seria: 8
1 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 01:15:33
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 01:14:00
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:13:00
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:10:00
5 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 01:12:00
6 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 01:13:00
7 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 01:15:24
8 Anghel Darius Ionut 4021 2006 Energic L L Pitesti 01:16:00

Descalificari
1 Sugaru Rares
Observatii: lipsa
2544 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 18 100 metri liber - 11 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Baciu Florin 4019 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Olteanu Andrei 2474 2005 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 01:55:98
4 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:46:49
5 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:51:71
6 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 01:34:31
2 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 01:31:88
3 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:30:27
4 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 01:28:55
5 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 01:29:90
6 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:61
8 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:40:68

Seria: 5
1 Lazar Andrei 4031 2005 Contratimp Campina 01:27:36
2 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 01:25:00
3 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:68
4 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:23:73
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:24:53
6 Duta Valentin 4032 2005 Contratimp Campina 01:24:76
7 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:58
8 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:81

Seria: 6
1 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:22:47
2 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:22:27
3 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:07
4 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 01:20:87
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:20:91
6 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 01:21:22
7 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:22:39

Seria: 7
1 Serbanescu Stefan 3527 2005 Contratimp Campina 01:20:20
2 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:20:05
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 01:19:68
4 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:19:50
5 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 01:19:65
6 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 01:20:00
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:20:06
8 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:20:71

Seria: 8
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 01:18:44
2 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:17:82
4 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 01:15:88
5 Radoi Rares 4033 2005 Contratimp Campina 01:16:89
7 Mistireanu Iustin 3334 2005 Nautica Bacau 01:18:00
8 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 01:19:05

Seria: 9
1 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 01:15:00
2 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 01:14:02
3 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 01:14:00
4 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 01:13:00
5 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:13:81
6 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 01:14:00
7 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:14:24
8 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 01:15:00

Seria: 10
1 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 01:12:00
2 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:09:69
3 Enache Andrei 13937 2005 Performer 01:07:79
4 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 01:07:00
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:07:25
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 01:08:00
7 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 01:11:00
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:12:30

Descalificari
1 Barascu Stefan Rares
Observatii: lipsa
2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Draghici Alexandru Viorel
Observatii: lipsa
2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Balaci Alexandru
Observatii: lipsa
3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Paraschiv Razvan Nicolas
Observatii: abandon
2279 2005 Steaua CSA 01:32:34
5 Trandafir Eric Nicolae
Observatii: lipsa
14433 2005 Steaua CSA 01:23:21
6 Mihailescu Marian Andrei
Observatii: lipsa
2265 2005 NAVI 01:17:22
7 Oana Florin Laurentiu
Observatii: lipsa
2161 2005 Aqua Life Swim 01:17:55

Proba 19 50 metri spate - 10 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:57:96

Seria: 2
1 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 YST Sport Club 00:53:74
2 Diaconu Alexandra 4030 2006 Contratimp Campina 00:51:53
3 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:50:65
4 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:48:64
5 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:49:78
6 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:51:14
7 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:52:86
8 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 00:55:08

Seria: 3
1 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:47:46
2 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:46:48
3 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 00:45:43
4 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:52
5 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:45:03
6 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:45:80
7 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:15
8 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:65

Seria: 4
1 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:43:37
2 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:41:60
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:37:63
5 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:39:05
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:40:79
7 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:42:00
8 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:43:42

Descalificari
1 Lazar Camelia Florentina
Observatii: lipsa
3215 2006 Aquis Bucuresti 01:09:83
2 Mares Stefania
Observatii: lipsa
3920 2006 Delfinul Bucuresti 01:06:55
3 Nicolae Andreea Maria
Observatii: lipsa
2540 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Dragomir Ioana
Observatii: lipsa
2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:39:93

Proba 20 50 metri spate - 11 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Radoi Teodora 4038 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:50:51
5 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 00:53:00
7 Postu Ioana Cristina 4027 2005 CS Atom 99:99:99

Seria: 2
1 Filip Daria Andreea 3903 2005 Aquis Bucuresti 00:48:86
2 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:29
3 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:57
4 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:45:87
5 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:46:13
6 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:47:02
8 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:50:00

Seria: 3
1 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:44:49
2 Andrei Eva 2250 2005 NAVI 00:43:18
3 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 00:41:32
4 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:41:06
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:41:09
6 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:42:20
7 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:43:20
8 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:16

Seria: 4
1 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:40:60
2 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:40:08
3 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 Contratimp Campina 00:39:71
4 Costea Bianca Andreea 2388 2005 C.S. Barracuda Campina 00:34:92
5 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 00:37:56
6 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:80
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:40:37
8 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:40:83

Descalificari
1 Popa Thea
Observatii: lipsa
3930 2005 YST Sport Club 99:99:99
2 Andrei Ana Maria
Observatii: lipsa
3939 2005 Renovatio S.C. 01:01:35
3 Ciocarlan Bianca
Observatii: lipsa
4039 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Vladescu Carina
Observatii: lipsa
3543 2005 Atack Team 00:47:60

Proba 21 50 metri spate - 10 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Botan Alexandru 4035 2006 YST Sport Club 99:99:99
4 Postu Nicolae 4028 2006 CS Atom 99:99:99
5 Petcu Lucescu Luca 3245 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 01:19:66
4 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:52
5 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:70
7 Calinescu Necula Mario Andrei 3981 2006 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:57:14
2 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 00:54:67
3 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:52:07
4 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 00:50:71
5 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:50:94
6 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:12
8 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:50

Seria: 4
1 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:02
2 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:48:43
3 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:48:11
4 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:46:89
5 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:48:10
7 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:48:68
8 Ellersdorfer Filip 2922 2006 Contratimp Campina 00:50:12

Seria: 5
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:46:36
2 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:44:32
3 Ghinda Cezar 4020 2006 Nautica Bacau 00:44:00
4 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:42:69
5 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:42:95
6 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:44:11
7 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:45:43
8 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:46:40

Seria: 6
1 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:42:15
2 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:40:02
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:38:84
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:37:57
5 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:38:00
6 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:39:09
7 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 00:40:71
8 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:42:68

Descalificari
1 Sugaru Rares
Observatii: lipsa
2544 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Botez Dragos Florin
Observatii: lipsa
2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:85
3 Ciutacu Mihnea Andrei
Observatii: lipsa
1721 2006 Median Bucuresti 00:48:26

Proba 22 50 metri spate - 11 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mierlaru Matei Cristian 4036 2005 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 99:99:99
3 Bujor Nicolas 2308 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:48
6 Cretu Rares Alexandru 4026 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 00:53:92
2 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:51:42
3 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 00:50:71
4 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:65
5 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:70
6 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:32
8 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:59

Seria: 3
1 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 00:46:55
2 Lazar Andrei 4031 2005 Contratimp Campina 00:46:31
3 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:66
4 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:45:43
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:45:55
6 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:83
7 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:46:41
8 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:47:13

Seria: 4
1 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:30
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:44:08
3 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:43:92
4 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:42:55
5 Radoi Rares 4033 2005 Contratimp Campina 00:43:55
6 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:44:00
8 Duta Valentin 4032 2005 Contratimp Campina 00:45:31

Seria: 5
1 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Performer 00:42:23
2 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:41:93
3 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:53
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:39:43
5 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 00:39:89
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:40:85
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:98
8 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:42:27

Seria: 6
1 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 00:38:94
2 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 00:37:00
3 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:72
4 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:34:89
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:35:24
6 Balaita Dragos 3335 2005 Nautica Bacau 00:37:00
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:37:73
8 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:39:00

Descalificari
1 Panaiteanu Alexandru
Observatii: lipsa
2820 2005 Median Bucuresti 00:55:93
2 Begu Andrei
Observatii: lipsa
15559 2005 Performer 99:99:99
3 Balaci Alexandru
Observatii: lipsa
3938 2005 Renovatio S.C. 00:51:50
4 Ursu Tudor Nicolae
Observatii: lipsa
2267 2005 NAVI 00:44:22

Proba 23 100 metri bras - 11 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 01:51:07
4 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 01:46:89
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:47:86
6 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 01:52:33

Seria: 2
1 Cobianu Denisa 1678 2005 NAVI 01:37:90
2 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 01:34:99
3 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:34:00
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:30:21
5 Costea Bianca Andreea 2388 2005 C.S. Barracuda Campina 01:31:35
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:34:58
7 Gorecki Andra 2295 2005 NAVI 01:36:30
8 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:45:36

Proba 24 100 metri bras - 11 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:54:85
2 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 Skills Sports 2009 01:47:08
3 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 01:45:81
4 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 01:44:92
5 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:00
6 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:46:51
7 Balaita Dragos 3335 2005 Nautica Bacau 01:47:32

Seria: 3
1 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 01:44:24
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:43:23
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:00
6 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 01:41:61
7 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 01:44:00
8 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 01:44:76

Seria: 4
1 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 01:34:00
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 01:32:56
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:30:85
4 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 01:25:88
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:30:45
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 01:31:35
7 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 01:32:80
8 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 01:36:95

Descalificari
1 Trandafir Eric Nicolae
Observatii: lipsa
14433 2005 Steaua CSA 01:41:35
2 Popa Alexandru Daniel
Observatii:
2100 2005 Energic L L Pitesti 01:39:02

Proba 25 50 metri fluture - 10 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 YST Sport Club 99:99:99
5 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 01:04:89

Seria: 2
1 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:56:16
2 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:11
3 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:52
5 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:53:16
6 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:53:72
7 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:71

Seria: 3
1 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:48:61
2 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:47:12
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:45:23
5 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:45:75
6 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:46:74
7 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:48:01
8 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 00:51:30

Seria: 4
1 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:43:70
2 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:42:19
3 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 00:42:00
4 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:77
5 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:41:98
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:42:14
7 Shvet Ilinca 2783 2006 Delfinul Bucuresti 00:42:28
8 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:44:28

Seria: 5
1 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:40:56
2 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:67
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:38:13
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:37:04
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:37:57
6 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:39:54
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:39:74
8 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:41:00

Descalificari
1 Lazar Camelia Florentina
Observatii: lipsa
3215 2006 Aquis Bucuresti 01:02:61
2 Stupinean Akinyi Isabelle
Observatii: lipsa
2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:68
3 Taranu Cristina
Observatii: lipsa
1695 2006 Bucharest Sport Club 00:46:36

Proba 26 50 metri fluture - 11 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:54:23
3 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:22
5 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:26
6 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 00:50:73
7 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:28
8 Radoi Teodora 4038 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Amuzescu Ella 4034 2005 Timex Bucuresti 00:46:00
2 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:14
3 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 00:43:58
4 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:43:36
5 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:50
6 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:43:94
7 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Life Swim 00:45:34
8 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 00:48:38

Seria: 3
1 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:42:82
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:41:24
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:40:06
4 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:39:28
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:39:63
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:40:51
7 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:41:82
8 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:43:30

Seria: 4
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:38:20
2 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:00
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:61
4 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 00:34:00
5 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:36:13
6 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:37:23
7 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:38:06
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:38:51

Descalificari
1 Ciocarlan Bianca
Observatii: lipsa
4039 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Iancu Ana Maria
Observatii:
1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:10

Proba 27 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Postu Nicolae 4028 2006 CS Atom 99:99:99
3 Calinescu Necula Mario Andrei 3981 2006 Performer 99:99:99
4 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 01:04:47
5 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:57
6 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Mojorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:58:59
2 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:14
3 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 00:55:86
5 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 00:54:65
6 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:56:73
7 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:58:25
8 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 01:01:76

Seria: 3
1 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 00:53:32
2 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:51:21
3 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:50:62
4 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:48:84
5 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:49:37
6 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:51:17
7 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:51:92
8 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:53:36

Seria: 4
1 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:47:64
3 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:46:62
4 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:45:26
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:45:82
6 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:46:62
7 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:54
8 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:47:70

Seria: 5
1 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:44:68
2 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 00:43:84
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:42:38
4 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:41:98
5 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:42:28
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:42:88
7 Ghinda Cezar 4020 2006 Nautica Bacau 00:44:00
8 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:44:70

Seria: 6
1 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:41:75
2 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:41:00
3 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:40:39
4 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:39:75
5 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:40:32
6 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:40:46
7 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:41:00
8 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:41:93

Seria: 7
1 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:38:29
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:37:41
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:37:36
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:34:66
5 Anghel Darius Ionut 4021 2006 Energic L L Pitesti 00:34:80
6 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:37:40
7 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:38:27
8 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:38:76

Descalificari
1 Manole Vlad
Observatii: lipsa
3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Botez Dragos Florin
Observatii: lipsa
2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:99
3 Ciutacu Mihnea Andrei
Observatii: lipsa
1721 2006 Median Bucuresti 00:46:67

Proba 28 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mierlaru Matei Cristian 4036 2005 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Baciu Florin 4019 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Bujor Nicolas 2308 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:13
3 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 00:54:44
4 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 00:49:27
5 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:46
6 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:55:38
7 Olteanu Andrei 2474 2005 Aqua Life Swim 01:07:42
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:90
3 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:47
4 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:05
6 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:47:54
7 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:47:98
8 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:49:02

Seria: 4
1 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:45:66
2 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:72
3 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:43:88
4 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:74
5 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:43:79
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:20
7 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:45:51
8 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:04

Seria: 5
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:42:80
2 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:42:24
3 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:41:38
4 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:01
5 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:41:10
6 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:47
7 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:54
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:42:83

Seria: 6
2 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:40:15
3 Serbanescu Stefan 3527 2005 Contratimp Campina 00:39:45
4 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:38:55
5 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:38:59
6 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:03
7 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Performer 00:40:34
8 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:77

Seria: 7
1 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 00:38:00
2 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:37:92
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:37:23
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:36:99
5 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 00:37:00
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:37:64
7 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:99
8 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:38:24

Seria: 8
1 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:36:80
2 Mistireanu Iustin 3334 2005 Nautica Bacau 00:36:00
3 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:56
4 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:34:39
5 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:34:94
7 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 00:36:57
8 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:36:81

Seria: 9
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:33:91
2 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:33:77
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:32:84
4 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:32:54
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:32:72
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 00:33:19
7 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:33:83
8 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:34:10

Descalificari
1 Barascu Stefan Rares
Observatii: lipsa
2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:16
2 Draghici Alexandru Viorel
Observatii: lipsa
2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:41
3 Oana Florin Laurentiu
Observatii: lipsa
2161 2005 Aqua Life Swim 00:40:73
4 Mihailescu Marian Andrei
Observatii: lipsa
2265 2005 NAVI 00:35:83

Proba 29 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Gabriela Maria Nistor, Andreea Piper, Delia Avram, Rebeca Frasineanu, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Maria Amelie Preda, Iasmin Ana Milita, Simona Marina Lazar, Alessia Iordan, 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Ana Maria Stroe, Ioana Rebecca Neagu, Ioana Maria Menciu, Maria Florentina Oprea, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Clara Maria Chirita, Andra Aslam, Ioana Craiu, Bianca Stefania Maria Dinu, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Miruna Radu, Theea Maria Cristea, Alexandra Maria Blejan, Maya Maria Visan, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Thea Damaris Bunea , Lucia Elena Radulescu, Ana Maria Florea, Akinyi Isabelle Stupinean, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Ana Teodora Savulescu, Maria Grosu, Andra Miruna Sebe, Daria Maria Ilie, 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Alexandra Radulescu, Ilinca Shvet, Ana Comarniceanu, Sara Golea, 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 30 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Cristina Ramona Baciuca, Ana Maria Iancu, Maria Vasile, Miruna Andreea Pascal, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Alysa Trusca, Bianca Badea, Denisa Francesca Constantin, Alexandra Curcan, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Andreea Mihaela Calin, Maria-Bianca Drog, Ilinca Petrescu, Ioana Teodora Gomoi, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Marin, Andra Gorecki, Maria Petrache, Alexandra Maria Fudulica, 2000 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Solomon, Denisa Cobianu, Florentina Diana Niculita, Eva Andrei, 2000 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexia Lorena Belghiru, Alexandra Dunareanu, Bianca Maria Balanescu, Luiza Maria Minciu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Maria Pene, Anissia Dumitru, Emma Lepoutre, Alexandra Ursu, 2000 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Stafeta 8 Diana Elena Grigorescu, Thea Grigorescu, Alexandra Maria Radut, Andreea Iorga, 2000 Steaua CSA 99:99:99

Proba 31 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Vlad Mihalache, Liviu Mojorlic, Vlad Matei, Andreas Alin Bucur, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Luca Seksi, Mihnea Ionut Rosca, Alexandru Birghilescu, Matei Valeriu Pisoschi, 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Bogdan Tataru, Andrei Iaschiu, Teofil Scortea, Edris Sediq, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Horia Petru Anghel, Eduard Andrei Cristea, Alexandru Constantinescu, David Andrei Ionescu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Martoiu, Octavian Stefan Buhoci, Kaan Stefan Muraru, Robert Mihai Duta, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Mihai Alexandru Andrei, Catalin Voicu, Luca Mihnea Istrate, Luca Ioan Breazu, 2001 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 George Alexandru Postelnicu, David Dragomir, Luca Beleuz, Cristian Popa, 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Stafeta 8 Stefan Badea, Nicolae Octavian Cristescu, Robert Cristian Predila, Luca Stefan Rotaru, 2001 Aqua Life Swim 99:99:99

Proba 32 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Baieti (14 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Luca Victor Curariu, Filip Sebastian Dragu, Ionut Adrian Andronic, Cristian Ionut Malus, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 11 Nicolas Daniel Vasile, Marius Razvan Mindroc, Aris Cristian Antonio Onea, Alexandru Mario Stefanache, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Eduard Andrei Rusu, Bogdan Adam, Vlad Alexandru Pricop, Stefan Cristian Grigoras, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Emanoel Florin Gabriel Boboc, Sebastian Tutuianu, Emilian Stoica, Narcis Petre, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 12 Catalin Stefan Florin Cretu, Alexandru Mihai Luca , Denis Florian Dorobantu Albu, David Radu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 14 Andrei Lazar, Antonio Stoian, Stefan Serbanescu, Rares Radoi, 2000 Contratimp Campina 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Mihai Cristian Tutugan, Luca Mihai Andrei, Matei Petrascu, Alexandru Dandareanu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Nicolae Stoican, Mario Paraschiv, Stefan Cornaciu, Mihai Virgiliu Dumitru, 2000 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Tiberiu Terteleac, Daris Matei Tudor, Luca Ioan Preotu, Vlad Alexandru Sendroiu, 2000 Performer 99:99:99
5 Stafeta 2 Vladimir Stefan Budiaci, Filip Andrei Balanescu, Gabriel Razvan Stoian, Andrei Enache, 2000 Performer 99:99:99
6 Stafeta 4 Calin Andrei Georgeoni, Alexei Niculae, Alexandru Edward Pandele, Luca Mihai Nataprazu, 2000 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Mario Eduard Dumitru, Cristian Victor Mihu, David Mihai, Alexandru Georgescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 8 Vlad Stefan Stancu, Alexandru Florin Preda, Stefan Vasilescu, Razvan Rares Enculesei, 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Nautica Bacau 99:99:99