Lista de start pentru Concurs Municipal Copii 8-9 ani, Editia 2016

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 8 ani - Baieti (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pirvu Matei 4002 2008 NAVI 99:99:99
4 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Ciobanu Vlad 4012 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Ermalai Ioan 3999 2008 NAVI 99:99:99
3 Popa Daniel 4009 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 99:99:99
6 Chibac David 4004 2008 NAVI 99:99:99
7 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 NAVI 99:99:99
8 Penciu David Ioan 3857 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99

Seria: 3
1 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Cristache David 3947 2008 NAVI 01:17:18
3 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 Median Bucuresti 01:11:62
4 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 01:07:65
5 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 01:08:12
6 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 01:17:17
7 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Constantinescu Tudor 4018 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
3 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:59:29
4 Moroseanu Cosmin 3831 2008 Aqua Sport Citius 00:56:02
5 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 00:56:38
6 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:01:76
7 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:05:58
8 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 01:07:06

Seria: 5
1 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 00:55:24
2 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 00:52:26
3 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:50:03
5 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 00:49:38
6 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Sport Citius 00:50:13
7 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 00:52:97
8 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 00:55:73

Seria: 6
2 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:47:02
3 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:46:94
4 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 00:46:02
6 Radu Matei 3810 2008 Atack Team 00:46:96
7 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:47:37
8 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 00:48:24

Seria: 7
1 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:87
2 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:44:40
3 Nita Stefan 3130 2008 Contratimp Campina 00:44:21
4 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:42:82
5 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:44:13
6 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:44:31
7 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:45:12
8 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:45:96

Seria: 8
1 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:42:73
2 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:41:47
3 David Tudor 3237 2008 Nautica Bacau 00:41:00
4 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:40:64
5 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:41:00
6 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:41:46
7 Neacsu Darius 4014 2008 Contratimp Campina 00:42:03
8 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:42:75

Seria: 9
1 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:38
2 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:40:09
3 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:00
4 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:39:71
5 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:39:96
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:40:07
7 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:40:14
8 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:40:60

Seria: 10
1 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:39:17
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:00
3 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:37:87
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:34:92
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:36:75
6 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 00:38:00
7 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:38:87
8 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:39:59

Descalificari
1 Vanea Luca Bogdan
Observatii: lipsa
4017 2008 YST Sport Club 99:99:99
2 Ciobanu Theodor
Observatii: lipsa
4016 2008 YST Sport Club 99:99:99
3 Suster Tudor Petre
Observatii: lipsa
14767 2008 Triumf Bucuresti 01:06:85
4 Margineanu Mateo
Observatii: lipsa
3826 2008 Aqua Sport Citius 01:04:18
5 Mihalea Adrian
Observatii: lipsa
3809 2008 Atack Team 00:48:64
6 Niculescu Sebastian
Observatii: lipsa
3858 2008 Atack Team 00:47:74
7 Campeanu Bogdan
Observatii: lipsa
2960 2008 Aqua Sport Citius 00:46:11

Proba 2 50 metri liber - 9 ani - Baieti (89 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Horia Ion Tudor 3479 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 99:99:99
5 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Pene David 3997 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Droc Claudiu Alexandru 1968 2007 NAVI 99:99:99
4 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 01:03:52
5 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:10:14
6 Badea Gabriel 3243 2007 Aqua Sport Citius 01:22:55

Seria: 4
1 Paduraru Matei Robert 3488 2007 Steaua CSA 00:57:75
2 Vatrai Victor Vladimir 2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:74
3 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 00:54:32
4 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 00:52:65
5 Pantea Eric 3951 2007 NAVI 00:53:04
6 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 00:54:47
7 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:57:48
8 Alexe Toni 3970 2007 YST Sport Club 01:03:36

Seria: 5
1 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 00:51:35
2 Dan Mario Cristian 2584 2007 YST Sport Club 00:49:53
3 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 00:47:97
5 Dine Mihai 3086 2007 Median Bucuresti 00:47:88
7 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:50:44
8 Raducanu Matei Stefan 2156 2007 CS Free Style 00:51:61

Seria: 6
2 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:47:08
3 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 00:46:36
4 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 00:46:21
5 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:46:31
7 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 00:47:31

Seria: 7
1 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:45:95
2 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:44:71
3 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 00:44:05
4 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:43:65
5 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 00:44:00
6 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:44:44
7 Grama Stefan 3480 2007 Aqua Life Swim 00:45:04
8 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:46:01

Seria: 8
1 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:43:04
2 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:42:13
3 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:41:35
4 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:40:61
5 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:40:98
7 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:42:16
8 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 00:43:31

Seria: 9
1 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:40:46
2 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 00:40:00
3 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:39:81
4 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:39:62
5 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:39:64
6 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:39:90
7 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:40:40
8 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:40:61

Seria: 10
1 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:39:34
2 Lupu Matei 2206 2007 Dinamo Bucuresti 00:39:19
3 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:38:80
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:38:34
5 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:38:72
6 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:39:09
7 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:39:30
8 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:39:39

Seria: 11
1 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 00:38:00
2 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:37:50
3 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:37:03
4 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:36:26
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:36:85
6 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:37:18
7 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:37:66
8 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:38:14

Seria: 12
1 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:36:08
2 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:35:43
3 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:34:91
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:34:75
5 Proca Theodor 3353 2007 C.S. Aquatonics 00:34:80
6 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:35:00
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:35:62
8 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:36:25

Descalificari
1 Nitu Andrei
Observatii: lipsa
3874 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Cojocaru Matei Razvan Alexandru
Observatii: lipsa
4008 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Curtali Ioachim Gemal
Observatii: lipsa
3107 2007 NAVI 99:99:99
4 Dinu Victor Andrei
Observatii: lipsa
4015 2007 YST Sport Club 99:99:99
5 Banu Robert Andrei
Observatii: lipsa
3971 2007 YST Sport Club 01:15:32
6 Vlasceanu David
Observatii: lipsa
3875 2007 YST Sport Club 99:99:99
7 Stanca Teodor Cristian
Observatii: lipsa
3042 2007 NAVI 99:99:99
8 Balaban Tudor Florin
Observatii: lipsa
3837 2007 Dinamo Bucuresti 00:47:85
9 Stan Albert
Observatii: lipsa
2924 2007 YST Sport Club 00:48:23
10 Nuta Damian
Observatii: lipsa
2550 2007 Atack Team 00:47:53
11 Toader Matei
Observatii: lipsa
3812 2007 Atack Team 00:47:04
12 Martinescu Andrei
Observatii: lipsa
2549 2007 Atack Team 00:47:56
13 Chiscop Vlad
Observatii: lipsa
2791 2007 Aqua Sport Citius 00:41:44

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voicu Ana Maria 3998 2008 NAVI 99:99:99
4 Skoromoslei Vera Andreea 3251 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Croitoru Aana Maria 3856 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
2 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 99:99:99
4 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 01:24:83
5 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 01:28:55
6 Hondrea Olivia Ioana 3990 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Antone Cleopatra Marinela 4011 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99

Seria: 3
1 Stan Ana Maria 3782 2008 Aqua Life Swim 01:10:59
2 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 01:03:24
3 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:00:31
4 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Sport Citius 00:56:60
5 Stroescu Bryanna 3948 2008 NAVI 00:59:18
6 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:02:26
7 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:07:07
8 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 01:13:19

Seria: 4
1 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:53:45
2 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:51:59
3 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:51:25
4 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:50:54
5 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:50:89
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:51:29
7 Grigoriu Otilia 2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:80
8 Iorga Maria Teodora 3950 2008 NAVI 00:55:80

Seria: 5
1 Stanica Alexandra 3949 2008 NAVI 00:47:55
2 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:47:20
3 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:46:80
4 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:46:21
5 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:46:59
6 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:47:18
7 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:21
8 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:47:64

Seria: 6
1 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:45:65
2 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:44:63
3 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:44:02
4 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:43:68
5 Marinescu Alexia 3984 2008 C.S. Aquatonics 00:44:00
6 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:44:55
7 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 00:45:30
8 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:45:90

Seria: 7
1 Turcu Delia 4013 2008 Contratimp Campina 00:43:25
2 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:41:58
3 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:40:63
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:36:76
5 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 00:40:00
7 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:08
8 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:43:59

Descalificari
1 Dumitrescu Maria Alexandra
Observatii:
4010 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
2 Chirica Ana
Observatii: lipsa
3989 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ban Alexia Maria
Observatii: lipsa
3388 2008 Aqua Sport Citius 00:40:71

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Parvu Luciana 3994 2007 NAVI 99:99:99
4 Calavie Ioana Ana 4006 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Sava Carla 3995 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:59:48
3 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:54:47
4 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 00:53:11
5 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 00:53:52
6 Gonea Antonia 3278 2007 Skills Sports 2009 00:55:08
7 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 00:58:24
8 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 00:59:99

Seria: 3
1 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:52:45
2 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:50:59
3 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 00:50:00
4 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:53
5 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:49:67
6 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:53
7 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 00:51:23
8 Oltean Alexandra 3814 2007 Atack Team 00:52:63

Seria: 4
1 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:48:73
2 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:48:02
3 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:47:95
4 Crucianu Alexandra 3853 2007 Nautica Bacau 00:47:00
5 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 00:47:43
6 Maftei Denisa 3988 2007 Nautica Bacau 00:48:00
7 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 00:48:36
8 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:42

Seria: 5
1 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 00:46:93
2 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:46:34
3 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:46:02
4 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:43:41
5 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 00:43:72
6 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:46:24
7 Parvu Bianca 3481 2007 Aqua Life Swim 00:46:68
8 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 00:46:94

Seria: 6
1 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:42:42
2 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 00:42:00
3 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Dinamo Bucuresti 00:41:53
4 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:40:78
5 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:41:17
6 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 00:42:00
8 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:60

Seria: 7
1 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:40:45
2 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:40:15
3 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:39:62
4 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:39:05
5 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:39:48
6 Visinescu Oana 3983 2007 C.S. Aquatonics 00:40:00
7 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:40:44
8 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:53

Seria: 8
1 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:38:65
2 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:36:62
3 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:35:70
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:34:32
5 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:35:26
6 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:36:23
7 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:38:21
8 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:38:90

Descalificari
1 Recacevschi Evelina
Observatii:
3991 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Margarit Andrada
Observatii: lipsa
3487 2007 YST Sport Club 00:56:96
3 Vasilescu Ema Cristina
Observatii: lipsa
3146 2007 Bucharest Sport Club 00:42:25

Proba 5 50 metri bras - 8 ani - Baieti (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Daniel 4009 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Constantinescu Tudor 4018 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 NAVI 99:99:99
7 Moroseanu Cosmin 3831 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 01:37:46
3 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 01:28:43
4 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Sport Citius 01:25:47
5 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 01:26:47
7 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 01:19:07
2 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:13:05
3 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 01:12:12
4 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 01:07:46
5 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 01:11:55
6 Radu Matei 3810 2008 Atack Team 01:12:60
7 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 01:14:37
8 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:19:95

Seria: 5
2 Nita Stefan 3130 2008 Contratimp Campina 01:05:30
3 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 01:04:77
4 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 01:04:07
5 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 01:04:61
7 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 01:05:49
8 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 Median Bucuresti 01:06:44

Seria: 6
1 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 01:03:45
3 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 01:01:16
4 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:00:22
5 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 01:00:33
6 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 01:01:63
7 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 01:03:31
8 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 01:03:53

Seria: 7
1 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 01:00:05
2 David Tudor 3237 2008 Nautica Bacau 00:59:00
3 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:58:25
4 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:58:17
5 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:58:22
6 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:58:75
7 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:59:48
8 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 01:00:21

Seria: 8
1 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 00:57:00
2 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:56:03
3 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:54:00
4 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:52:87
5 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:52:98
6 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:54:62
7 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:56:15
8 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:57:48

Seria: 9
1 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:52:20
2 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:51:46
3 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:48:36
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:48:13
5 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:48:26
6 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:00
7 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:51:85
8 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:52:31

Descalificari
1 Vanea Luca Bogdan
Observatii: lipsa
4017 2008 YST Sport Club 99:99:99
2 Margineanu Mateo
Observatii: lipsa
3826 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ciobanu Theodor
Observatii: lipsa
4016 2008 YST Sport Club 99:99:99
4 Suster Tudor Petre
Observatii: lipsa
14767 2008 Triumf Bucuresti 01:36:85
5 Mihalea Adrian
Observatii: lipsa
3809 2008 Atack Team 01:06:24
6 Niculescu Sebastian
Observatii: lipsa
3858 2008 Atack Team 01:05:25
7 Campeanu Bogdan
Observatii: lipsa
2960 2008 Aqua Sport Citius 01:02:46

Proba 6 50 metri bras - 9 ani - Baieti (85 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Horia Ion Tudor 3479 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Paduraru Matei Robert 3488 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Alexe Toni 3970 2007 YST Sport Club 99:99:99
3 Pantea Eric 3951 2007 NAVI 99:99:99
5 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
2 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:35:46
3 Badea Gabriel 3243 2007 Aqua Sport Citius 01:19:52
4 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 01:15:35
5 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 01:18:47
6 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 01:20:54

Seria: 4
1 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:11:92
2 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 01:10:72
3 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 01:06:20
4 Dan Mario Cristian 2584 2007 YST Sport Club 01:05:18
5 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 01:05:92
6 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:10:16
7 Vatrai Victor Vladimir 2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:71
8 Grama Stefan 3480 2007 Aqua Life Swim 01:13:41

Seria: 5
1 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 01:04:82
2 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 01:03:46
3 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 01:02:30
4 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 01:01:28
5 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 01:01:30
6 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:03:06
7 Raducanu Matei Stefan 2156 2007 CS Free Style 01:04:07

Seria: 6
1 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 01:01:03
2 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:59:99
4 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 00:59:00
6 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:59:38
8 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:01:11

Seria: 7
1 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:58:74
2 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:58:22
3 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:57:80
4 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:57:56
6 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:57:81
7 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:58:41
8 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 00:59:00

Seria: 8
1 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:57:26
2 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:56:86
3 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:56:35
4 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:55:75
5 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 00:55:99
6 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:56:52
7 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:57:02
8 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 00:57:52

Seria: 9
1 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:54:59
2 Lupu Matei 2206 2007 Dinamo Bucuresti 00:54:27
3 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:53:40
4 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:53:10
5 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:53:32
6 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:53:52
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:54:30
8 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:55:34

Seria: 10
1 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:52:16
2 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:51:63
3 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:50:94
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:50:63
5 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:50:64
6 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:51:53
7 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:51:89
8 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 00:53:00

Seria: 11
1 Proca Theodor 3353 2007 C.S. Aquatonics 00:50:00
2 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:49:52
3 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:48:94
4 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:44:95
5 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:47:00
6 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:49:16
7 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:49:89
8 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:50:12

Descalificari
1 Dinu Victor Andrei
Observatii: lipsa
4015 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Nitu Andrei
Observatii: lipsa
3874 2007 YST Sport Club 99:99:99
3 Banu Robert Andrei
Observatii: lipsa
3971 2007 YST Sport Club 99:99:99
4 Curtali Ioachim Gemal
Observatii: lipsa
3107 2007 NAVI 99:99:99
5 Toader Matei
Observatii: lipsa
3812 2007 Atack Team 99:99:99
6 Stanca Teodor Cristian
Observatii: lipsa
3042 2007 NAVI 99:99:99
7 Vlasceanu David
Observatii: lipsa
3875 2007 YST Sport Club 99:99:99
8 Cojocaru Matei Razvan Alexandru
Observatii: lipsa
4008 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
9 Martinescu Andrei
Observatii: lipsa
2549 2007 Atack Team 01:05:12
10 Chiscop Vlad
Observatii: lipsa
2791 2007 Aqua Sport Citius 00:59:27
11 Nuta Damian
Observatii: lipsa
2550 2007 Atack Team 00:59:03
12 Stan Albert
Observatii: lipsa
2924 2007 YST Sport Club 01:00:71
13 Balaban Tudor Florin
Observatii: lipsa
3837 2007 Dinamo Bucuresti 00:57:76

Proba 7 50 metri bras - 8 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hondrea Olivia Ioana 3990 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Mihaescu Alexandra Maria 3855 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
5 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stanica Alexandra 3949 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Stroescu Bryanna 3948 2008 NAVI 01:29:73
3 Iorga Maria Teodora 3950 2008 NAVI 01:16:97
4 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 01:11:77
5 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 01:11:95
6 Stan Ana Maria 3782 2008 Aqua Life Swim 01:18:03
7 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 01:31:35
8 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
2 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:05:99
3 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 01:04:22
4 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:02:91
5 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:04:20
6 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:04:73
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:07:41
8 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:10:03

Seria: 4
1 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:02:36
2 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:01:73
3 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 01:01:22
4 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 01:00:56
5 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 01:00:69
6 Turcu Delia 4013 2008 Contratimp Campina 01:01:30
7 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 01:01:81
8 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:02:77

Seria: 5
1 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 01:00:18
2 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:59:29
3 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 00:59:00
4 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:57:98
5 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:58:24
6 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:59:24
7 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:59:89
8 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:00:39

Seria: 6
1 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 00:57:26
2 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:56:55
3 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:54:45
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:51:20
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:53:76
6 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 00:54:98
7 Marinescu Alexia 3984 2008 C.S. Aquatonics 00:57:00
8 Grigoriu Otilia 2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:57:57

Descalificari
1 Chirica Ana
Observatii: lipsa
3989 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ban Alexia Maria
Observatii: lipsa
3388 2008 Aqua Sport Citius 01:08:93

Proba 8 50 metri bras - 9 ani - Fete (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Calavie Ioana Ana 4006 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 01:23:07
5 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 01:16:10
4 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 01:07:35
5 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 01:08:11
6 Parvu Bianca 3481 2007 Aqua Life Swim 01:13:41
7 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 01:17:22

Seria: 3
1 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:18
2 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 01:05:68
3 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:04:61
4 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 01:04:00
5 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 01:04:29
6 Gonea Antonia 3278 2007 Skills Sports 2009 01:04:97
7 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 01:06:01
8 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 01:06:54

Seria: 4
1 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 01:02:44
2 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 01:02:37
3 Oltean Alexandra 3814 2007 Atack Team 01:01:33
4 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 01:01:15
5 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 01:01:18
6 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 01:01:94
7 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:37
8 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 01:03:75

Seria: 5
1 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 01:01:01
2 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 01:00:06
3 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:59:40
4 Maftei Denisa 3988 2007 Nautica Bacau 00:59:00
5 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 00:59:23
6 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:75
7 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:00:84

Seria: 6
1 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:58:70
2 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 00:58:00
3 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 00:57:40
4 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:56:83
5 Visinescu Oana 3983 2007 C.S. Aquatonics 00:57:00
6 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 00:58:00
7 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:58:06
8 Crucianu Alexandra 3853 2007 Nautica Bacau 00:59:00

Seria: 7
1 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:56:10
2 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:54:55
3 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:71
4 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Dinamo Bucuresti 00:52:61
5 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:53:70
6 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:54:47
7 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:21
8 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:56:81

Seria: 8
1 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:52:05
2 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:50:05
3 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:48:19
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:45:01
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:46:71
6 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:49:70
7 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:51:65
8 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:52:15

Descalificari
1 Margarit Andrada
Observatii: lipsa
3487 2007 YST Sport Club 01:13:35
2 Vasilescu Ema Cristina
Observatii: lipsa
3146 2007 Bucharest Sport Club 01:01:03

Proba 9 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 David Boboc, Daren Andrei Spiridon, Alexandru Cinciulescu, David Vasile, 2003 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Stafeta 7 Petru Chirita, Andrei Misirgic, Alexandru Danu, Vlad Sararu, 2003 Atack Team 99:99:99
5 Stafeta 8 Matei Gabriel Dumitrescu, David Stefan Radu, Radu Cristian Alexandrescu, Catalin Andrei Tanase, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Daniel Teodor Giuroiu, Damian Andrei Budes, Tudor Duica, Alexandru Ioan Gaman, 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Erik Istrate, Mihai Robu, Nicolas Eduard Duta, Matei Marinescu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandru Ivanof, Andrei Radu, Darius Musat, Mateo Marcu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 David Stoica, Karen Avakian, Petru Apostol, Stefan Badescu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Gabriel Aldea, Stefan Iaschiu, Mateen Sediq, Andrei Urzica, 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Bogdan Biclineru, Alexandru Ionescu, Cosmin Moroseanu, David Constantin, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 10 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 David Andrei Dumitrache, George Antonio Bujor, Matei Iordache, Stefan Grama, 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Stafeta 7 Gabriel Stamate, Matei Ruse, Stefan Chelu, Rares Baluta, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 8 Mihnea Deleu, Alexandru Matias, Leonard Maftei, Flavius Cojocaru, 2002 Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Hassan El Lakkis, Cristian Andrei Dobre, Erik Filip Ghioca, Alexandru Mario Radu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 David Cristian Popescu, Claudiu Alexandru Droc, Adrian Bocicai, Ovidiu Lupu, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Vlad Georgescu, Achim Craciun, Robert Andrei Badea, David Andrei Sibiseanu, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Rares Mihai, Victor Petrescu, Robert Alexandru Peter, Ioan Bulica, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Abdelrahman Hamed, Victor Golic, Stefan Teodor Huci, Mihai Constantin, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Mario Robert Aron, David Blidaru, Eric Coanda, Antonio Sandu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ilinca Ambrozie, Lidia Crasan, Daria Crasan, Raluca Valcu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Andreea Popescu, Rebeca Isac, Bianca Udrescu, Vera Andreea Skoromoslei, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Sara Tutuianu, Lorena Nicoleta Nicolae, Ivana Voinea, Ana Maria Sibiseanu, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Catalina Calin, Irina Malus, Diana Ion, Alesia Piper, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Tamara Lospa, Daria Scarlat, Otilia Draguleanu, Olivia Ioana Hondrea, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Maria Daia, Ana Maria Dinca, Ioana Neamtu, Anne Georgescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Ioana Cozma, Denisa Maftei, Alexandra Crucianu, Petra Posa, 2002 Nautica Bacau 99:99:99
2 Stafeta 5 Melissa Trusca, Ana Maria Cojocariu, Maria Argesanu, Mihaela Adriana Parvu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Voicu, Timeea Maria Lazar, Roberta Cernautanu, Francesca Toader, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Eva Maria Nitescu, Bianca Parvu, Ioana Ana Calavie, Amalia Andreea Traistaru, 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Miruna Vanghelescu, Raisa Popa, Ilinca Ilie, Alessia Vulturescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Maria Fulea, Alexandra Alemnaritei, Martha Savin, Iarina Andrei, 2002 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Briana Elena Constantinescu, Cosmina Mircea, Maria Teodora Oancea, Alexia Maria Casmoiu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Anadiana Ion, Bianca Socate, Andreea Camelia Dorcea, Irina Ana Preda, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 13 50 metri spate - 8 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hondrea Olivia Ioana 3990 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Dumitrescu Maria Alexandra 4010 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99

Seria: 2
1 Stan Ana Maria 3782 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Croitoru Aana Maria 3856 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
4 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:14:03
5 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 01:14:28
6 Skoromoslei Vera Andreea 3251 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Voicu Ana Maria 3998 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 01:09:82
2 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:08:51
3 Stroescu Bryanna 3948 2008 NAVI 01:06:21
4 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Sport Citius 01:02:12
5 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 01:04:60
6 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:07:19
7 Iorga Maria Teodora 3950 2008 NAVI 01:09:02
8 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 01:10:31

Seria: 4
1 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:58:11
2 Grigoriu Otilia 2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:56:15
3 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:54:86
4 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:54:80
5 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:54:84
6 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:55:86
7 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:57:08
8 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:58:80

Seria: 5
1 Turcu Delia 4013 2008 Contratimp Campina 00:54:21
2 Stanica Alexandra 3949 2008 NAVI 00:53:39
3 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:52:48
5 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:52:39
6 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:52:94
7 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 00:53:47
8 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:54:43

Seria: 6
1 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 00:51:90
2 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:51:59
3 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:51:33
4 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:44
5 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:51:31
6 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:51:46
7 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:51:80
8 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:13

Seria: 7
1 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:48:83
2 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:48:59
3 Marinescu Alexia 3984 2008 C.S. Aquatonics 00:46:00
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:41:89
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:45:87
6 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 00:46:00
7 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:48:68
8 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:49:38

Descalificari
1 Mihaescu Alexandra Maria
Observatii: lipsa
3855 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
2 Chirica Ana
Observatii: lipsa
3989 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ban Alexia Maria
Observatii: lipsa
3388 2008 Aqua Sport Citius 00:52:32

Proba 14 50 metri spate - 9 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Recacevschi Evelina 3991 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Parvu Bianca 3481 2007 Aqua Life Swim 01:00:67
4 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:56
5 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 00:58:93
6 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 01:06:49
7 Calavie Ioana Ana 4006 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Sava Carla 3995 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Gonea Antonia 3278 2007 Skills Sports 2009 00:58:09
2 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:57:40
3 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 00:55:28
4 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:99
5 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:55:11
6 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:55:53
7 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:57:78
8 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:58:10

Seria: 4
1 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 00:54:67
2 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:53:93
3 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 00:53:32
4 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:52:44
5 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:52:70
6 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:53:73
7 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 00:54:00
8 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:85

Seria: 5
1 Oltean Alexandra 3814 2007 Atack Team 00:52:13
2 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 00:51:89
3 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 00:50:65
4 Crucianu Alexandra 3853 2007 Nautica Bacau 00:50:00
5 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:50:38
6 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:51:07
7 Maftei Denisa 3988 2007 Nautica Bacau 00:52:00
8 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 00:52:19

Seria: 6
1 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:49:20
2 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 00:49:00
3 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:47:53
4 Visinescu Oana 3983 2007 C.S. Aquatonics 00:47:00
6 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:48:98
7 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:49:13
8 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:49:58

Seria: 7
1 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:46:92
2 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:46:45
3 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:19
4 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:45:86
5 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00
6 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:46:34
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Dinamo Bucuresti 00:46:46
8 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 00:47:00

Seria: 8
1 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:45:27
2 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:43:05
3 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:41:37
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:39:57
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:40:57
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:42:65
7 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:43:12
8 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:45:72

Descalificari
1 Parvu Luciana
Observatii: lipsa
3994 2007 NAVI 99:99:99
2 Margarit Andrada
Observatii: lipsa
3487 2007 YST Sport Club 01:09:03
3 Vasilescu Ema Cristina
Observatii: lipsa
3146 2007 Bucharest Sport Club 00:47:13

Proba 15 50 metri spate - 8 ani - Baieti (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ciobanu Vlad 4012 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Penciu David Ioan 3857 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99

Seria: 2
1 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 99:99:99
4 Pirvu Matei 4002 2008 NAVI 99:99:99
5 Sava Alexandru 4003 2008 NAVI 99:99:99
6 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 NAVI 99:99:99
7 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Ermalai Ioan 3999 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Constantinescu Tudor 4018 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Radu Matei 3810 2008 Atack Team 99:99:99
4 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Popa Daniel 4009 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Chibac David 4004 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Cristache David 3947 2008 NAVI 01:09:66
2 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 Median Bucuresti 01:05:87
3 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:03:99
5 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 01:03:95
6 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 01:04:54
7 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 01:06:70

Seria: 5
1 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 01:00:76
2 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 01:00:19
3 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 00:59:85
4 Moroseanu Cosmin 3831 2008 Aqua Sport Citius 00:59:60
5 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:59:82
7 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 01:00:46
8 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:02:04

Seria: 6
1 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:57:89
3 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 00:56:59
5 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Sport Citius 00:55:04
6 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 00:56:71
7 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:57:10
8 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 00:58:25

Seria: 7
1 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:53:34
2 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:52:77
3 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:52:23
4 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:50:49
5 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:54
6 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:52:70
7 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:53:03
8 Nita Stefan 3130 2008 Contratimp Campina 00:53:51

Seria: 8
1 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:49:95
2 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:48:95
3 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:48:08
4 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:47:95
5 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:48:04
6 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:48:16
7 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:49:52
8 Neacsu Darius 4014 2008 Contratimp Campina 00:50:32

Seria: 9
1 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:47:36
2 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:46:45
3 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:46:35
4 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:45:65
5 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 00:46:00
6 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:46:38
7 David Tudor 3237 2008 Nautica Bacau 00:47:00
8 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:47:81

Seria: 10
1 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:45:03
2 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:44:51
3 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:44:12
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:82
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:42:01
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:44:24
7 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:44:98
8 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:08

Descalificari
1 Suster Tudor Petre
Observatii: lipsa
14767 2008 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Vanea Luca Bogdan
Observatii: lipsa
4017 2008 YST Sport Club 99:99:99
3 Niculescu Sebastian
Observatii: lipsa
3858 2008 Atack Team 99:99:99
4 Margineanu Mateo
Observatii: lipsa
3826 2008 Aqua Sport Citius 01:03:05
5 Ciobanu Theodor
Observatii: lipsa
4016 2008 YST Sport Club 99:99:99
6 Mihalea Adrian
Observatii: lipsa
3809 2008 Atack Team 00:59:87
7 Judet Toni Andrei
Observatii: lipsa
3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:56:97
8 Campeanu Bogdan
Observatii: lipsa
2960 2008 Aqua Sport Citius 00:53:58

Proba 16 50 metri spate - 9 ani - Baieti (88 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Horia Ion Tudor 3479 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Grama Stefan 3480 2007 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
6 Droc Claudiu Alexandru 1968 2007 NAVI 99:99:99
7 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Paduraru Matei Robert 3488 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Badea Gabriel 3243 2007 Aqua Sport Citius 01:08:93
3 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 01:07:28
4 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 00:59:79
5 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 01:05:70
6 Alexe Toni 3970 2007 YST Sport Club 01:08:03
7 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:08:93
8 Grigore Andrei 3996 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 00:59:14
2 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:56:69
3 Pantea Eric 3951 2007 NAVI 00:55:85
5 Raducanu Matei Stefan 2156 2007 CS Free Style 00:55:42
6 Vatrai Victor Vladimir 2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:54
8 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 00:59:70

Seria: 5
1 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 00:53:71
2 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:52:95
3 Dan Mario Cristian 2584 2007 YST Sport Club 00:52:78
6 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:52:91
7 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 00:53:09
8 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:54:11

Seria: 6
1 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:52:31
2 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:50:88
4 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 00:49:42
5 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:49:51
7 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 00:51:39
8 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:52:33

Seria: 7
1 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:49:16
2 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:48:71
3 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:48:41
4 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:48:28
5 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:48:39
6 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 00:48:58
7 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:49:07
8 Dine Mihai 3086 2007 Median Bucuresti 00:49:32

Seria: 8
1 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:47:60
2 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:46:90
3 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:46:61
4 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:46:17
5 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:46:58
6 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:46:63
7 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:47:50
8 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:47:89

Seria: 9
1 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:46:09
2 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 00:46:00
3 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:45:81
4 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:45:37
5 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:45:53
6 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:45:97
7 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 00:46:00
8 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:46:10

Seria: 10
1 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:44:26
2 Lupu Matei 2206 2007 Dinamo Bucuresti 00:43:94
3 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:43:82
4 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:43:12
5 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:43:38
6 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:43:92
7 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 00:44:00
8 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:45:18

Seria: 11
1 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:41:25
2 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:40:85
3 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:39:53
4 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:38:83
5 Proca Theodor 3353 2007 C.S. Aquatonics 00:38:90
6 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:40:14
7 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:41:00
8 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:42:44

Descalificari
1 Cojocaru Matei Razvan Alexandru
Observatii: lipsa
4008 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Toader Matei
Observatii: lipsa
3812 2007 Atack Team 99:99:99
3 Dinu Victor Andrei
Observatii: lipsa
4015 2007 YST Sport Club 99:99:99
4 Stanca Teodor Cristian
Observatii: lipsa
3042 2007 NAVI 99:99:99
5 Banu Robert Andrei
Observatii: lipsa
3971 2007 YST Sport Club 99:99:99
6 Curtali Ioachim Gemal
Observatii: lipsa
3107 2007 NAVI 99:99:99
7 Nitu Andrei
Observatii: lipsa
3874 2007 YST Sport Club 99:99:99
8 Vlasceanu David
Observatii: lipsa
3875 2007 YST Sport Club 99:99:99
9 Pene David
Observatii: lipsa
3997 2007 NAVI 99:99:99
10 Stan Albert
Observatii: lipsa
2924 2007 YST Sport Club 00:54:90
11 Martinescu Andrei
Observatii: lipsa
2549 2007 Atack Team 00:58:00
12 Nuta Damian
Observatii: lipsa
2550 2007 Atack Team 00:52:56
13 Balaban Tudor Florin
Observatii: lipsa
3837 2007 Dinamo Bucuresti 00:52:64
14 Chiliment Alexis
Observatii: lipsa
3147 2007 Bucharest Sport Club 00:50:28
15 Chiscop Vlad
Observatii: lipsa
2791 2007 Aqua Sport Citius 00:50:74

Proba 17 50 metri fluture - 8 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stanica Alexandra 3949 2008 NAVI 99:99:99
5 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 99:99:99
6 Stan Ana Maria 3782 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Hondrea Olivia Ioana 3990 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stroescu Bryanna 3948 2008 NAVI 01:21:93
2 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 01:11:55
3 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 01:08:17
4 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 01:06:27
5 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 01:08:03
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:09:35
7 Iorga Maria Teodora 3950 2008 NAVI 01:17:01
8 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 01:26:66

Seria: 3
1 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:04:29
2 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:02:08
3 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:59:61
4 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 00:58:00
5 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:58:41
6 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 01:01:86
7 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:02:97
8 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 01:04:45

Seria: 4
1 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:57:78
2 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:55:65
3 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:54:66
4 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:53:57
5 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:53:82
6 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:55:09
7 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:57:66

Seria: 5
1 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:51:49
2 Marinescu Alexia 3984 2008 C.S. Aquatonics 00:50:00
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:76
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:41:89
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:44:87
6 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:49:91
7 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:51:21
8 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:51:76

Descalificari
1 Ban Alexia Maria
Observatii: lipsa
3388 2008 Aqua Sport Citius 00:57:94

Proba 18 50 metri fluture - 9 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Parvu Bianca 3481 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Calavie Ioana Ana 4006 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 01:28:47
3 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 01:08:43
4 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:93
5 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:05:59
6 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 01:20:94
7 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:03:31
2 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 01:01:71
3 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:00:81
4 Maftei Denisa 3988 2007 Nautica Bacau 00:59:00
5 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:59:01
6 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 01:01:03
7 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:20
8 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:38

Seria: 4
1 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:57:44
3 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 00:55:34
4 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 00:54:50
5 Crucianu Alexandra 3853 2007 Nautica Bacau 00:55:00
6 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:55:38
7 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:56:55
8 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 00:58:00

Seria: 5
1 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:53:68
2 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:57
3 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:50:06
4 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:49:92
5 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 00:50:00
6 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:50:33
7 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:94
8 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 00:54:00

Seria: 6
1 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:48:80
2 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:47:83
3 Visinescu Oana 3983 2007 C.S. Aquatonics 00:47:00
4 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:45:41
5 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:46:36
6 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:47:49
7 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:48:64
8 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:49:36

Seria: 7
1 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:43:41
2 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:42:55
3 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:39:08
4 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:38:67
5 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:38:98
6 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Dinamo Bucuresti 00:42:39
7 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:43:00
8 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:44:60

Descalificari
1 Margarit Andrada
Observatii: lipsa
3487 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Vasilescu Ema Cristina
Observatii: lipsa
3146 2007 Bucharest Sport Club 00:56:06

Proba 19 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 NAVI 99:99:99
3 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 99:99:99
3 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:26:46
4 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 01:22:42
5 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 01:22:45
6 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:16:35
2 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Sport Citius 01:12:29
3 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 01:08:51
4 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 01:02:86
5 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 01:06:11
7 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 01:12:91
8 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 01:20:79

Seria: 4
1 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 01:01:84
2 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 01:00:48
3 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:56:83
4 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:56:47
5 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:56:73
6 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:58:82
7 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 01:00:81

Seria: 5
1 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:53:97
2 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:53:20
3 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:51:68
4 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:50:31
5 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:51:67
6 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:51:92
7 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:93
8 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:54:08

Seria: 6
1 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:49:14
2 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:48:14
3 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:47:46
4 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:46:51
5 David Tudor 3237 2008 Nautica Bacau 00:47:00
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:47:78
7 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:49:10
8 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:49:62

Seria: 7
1 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:46:25
2 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:45:23
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:96
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:11
5 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:39:20
6 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 00:44:00
7 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:45:40
8 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:46:30

Descalificari
1 Vanea Luca Bogdan
Observatii: lipsa
4017 2008 YST Sport Club 99:99:99
2 Suster Tudor Petre
Observatii: lipsa
14767 2008 Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Cristache David
Observatii: lipsa
3947 2008 NAVI 99:99:99
4 Niculescu Sebastian
Observatii: lipsa
3858 2008 Atack Team 99:99:99
5 Ciobanu Theodor
Observatii: lipsa
4016 2008 YST Sport Club 99:99:99
6 Constantinescu Tudor
Observatii: lipsa
4018 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Neacsu Darius
Observatii: lipsa
4014 2008 Contratimp Campina 01:10:00
8 Campeanu Bogdan
Observatii: lipsa
2960 2008 Aqua Sport Citius 01:02:04

Proba 20 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Grama Stefan 3480 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Paduraru Matei Robert 3488 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
4 Pantea Eric 3951 2007 NAVI 99:99:99
5 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 99:99:99
8 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:40:99
2 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:14:81
4 Vatrai Victor Vladimir 2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:18
5 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 01:10:40
6 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 01:13:25
7 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 01:26:58

Seria: 4
1 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:03:61
2 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 01:03:19
3 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 01:02:00
4 Dan Mario Cristian 2584 2007 YST Sport Club 01:00:43
5 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 01:00:83
6 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:02:35
7 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 01:03:29
8 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 01:03:78

Seria: 5
1 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 00:59:00
2 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:58:34
3 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:55:37
5 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:55:21
6 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:58:07
7 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:58:57
8 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:59:94

Seria: 6
1 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:52:08
2 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:52:05
3 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:51:42
4 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:49:75
5 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:49:90
6 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:51:45

Seria: 7
1 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 00:48:82
2 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:48:13
3 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:47:33
4 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 00:47:20
5 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:47:23
6 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:47:89
7 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:48:34
8 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:49:70

Seria: 8
1 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 00:47:00
2 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:46:87
3 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:46:54
4 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:45:44
5 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:46:44
6 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:46:69
7 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:46:90
8 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 00:47:00

Seria: 9
1 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:44:69
2 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:44:52
3 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:43:90
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:42:64
5 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:43:71
6 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:44:47
7 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:44:68
8 Lupu Matei 2206 2007 Dinamo Bucuresti 00:44:80

Seria: 10
1 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:41:36
2 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:40:26
3 Proca Theodor 3353 2007 C.S. Aquatonics 00:39:00
4 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:38:24
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:38:65
6 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:39:73
7 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:40:35
8 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:42:00

Descalificari
1 Cojocaru Matei Razvan Alexandru
Observatii: lipsa
4008 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Stanca Teodor Cristian
Observatii: lipsa
3042 2007 NAVI 99:99:99
3 Curtali Ioachim Gemal
Observatii: lipsa
3107 2007 NAVI 99:99:99
4 Alexe Toni
Observatii: lipsa
3970 2007 YST Sport Club 99:99:99
5 Banu Robert Andrei
Observatii: lipsa
3971 2007 YST Sport Club 99:99:99
6 Vlasceanu David
Observatii: lipsa
3875 2007 YST Sport Club 99:99:99
7 Nitu Andrei
Observatii: lipsa
3874 2007 YST Sport Club 99:99:99
8 Stan Albert
Observatii: lipsa
2924 2007 YST Sport Club 01:12:16
9 Dinu Victor Andrei
Observatii: lipsa
4015 2007 YST Sport Club 99:99:99
10 Chiliment Alexis
Observatii: lipsa
3147 2007 Bucharest Sport Club 00:54:39
11 Chiscop Vlad
Observatii: lipsa
2791 2007 Aqua Sport Citius 00:52:07
12 Nuta Damian
Observatii: lipsa
2550 2007 Atack Team 00:52:20

Proba 21 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ana Maria Sibiseanu, Ivana Voinea, Sara Tutuianu, Lorena Nicoleta Nicolae, 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Raluca Valcu, Lidia Crasan, Daria Crasan, Ilinca Ambrozie, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Diana Ion, Tamara Lospa, Catalina Calin, Irina Malus, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Alesia Piper, Bianca Udrescu, Daria Scarlat, Otilia Draguleanu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Neamtu, Ana Maria Miclea, Maria Daia, Ana Maria Dinca, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Bianca Parvu, Eva Maria Nitescu, Ioana Ana Calavie, Amalia Andreea Traistaru, 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Stafeta 5 Cosmina Mircea, Mihaela Stanescu, Briana Elena Constantinescu, Maria Teodora Oancea, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Roberta Cernautanu, Timeea Maria Lazar, Francesca Toader, Ioana Voicu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Alemnaritei, Maria Fulea, Martha Savin, Iarina Andrei, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Alessia Vulturescu, Ilinca Ilie, Raisa Popa, Miruna Vanghelescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Mihaela Adriana Parvu, Maria Argesanu, Melissa Trusca, Ana Maria Cojocariu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Denisa Maftei, Ioana Cozma, Petra Posa, Alexandra Crucianu, 2002 Nautica Bacau 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 David Andrei Dumitrache, Matei Iordache, George Antonio Bujor, Stefan Grama, 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Stafeta 5 Mihai Dragoiu, Stefan Chelu, Antonio Sandu, David Blidaru, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Victor Golic, Cosmin Cristian Trandafir, Abdelrahman Hamed, Alexandru Mario Radu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Vlad Georgescu, Ioan Bulica, Robert Andrei Badea, David Andrei Sibiseanu, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 David Cristian Popescu, Achim Craciun, Victor Petrescu, Rares Mihai, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Erik Filip Ghioca, Cristian Andrei Dobre, Mihai Constantin, Hassan El Lakkis, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandru Matias, Flavius Cojocaru, Mihnea Deleu, Leonard Maftei, 2002 Nautica Bacau 99:99:99
8 Stafeta 8 Rares Baluta, Mario Robert Aron, Gabriel Stamate, Matei Ruse, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 David Boboc, Daren Andrei Spiridon, Alexandru Cinciulescu, David Vasile, 2003 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Stafeta 5 Vlad Iordache, Andrei Urzica, Mateen Sediq, Gabriel Aldea, 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Mihai Robu, Darius Musat, Matei Marinescu, Nicolas Eduard Duta, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Ioan Gaman, Daniel Teodor Giuroiu, Damian Andrei Budes, Tudor Duica, 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 David Stoica, Stefan Badescu, Alexandru Ivanof, Karen Avakian, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Petru Apostol, Erik Istrate, Mateo Marcu, Andrei Radu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Catalin Andrei Tanase, Radu Cristian Alexandrescu, David Stefan Radu, Matei Gabriel Dumitrescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 8 Petru Chirita, Alexandru Danu, Andrei Misirgic, Vlad Sararu, 2003 Atack Team 99:99:99