Lista de start pentru Cupa de Iarna copii 7-8-9 ani Editia 2015

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Popa Eduard Ionut 3968 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Cristache David 3947 2008 NAVI 99:99:99
6 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Suster Tudor Petre 14767 2008 Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Rizescu Barbu 2768 2008 Delfinul Bucuresti 01:19:61
4 Rizescu Iorgu 2769 2008 Delfinul Bucuresti 01:11:22
5 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 01:16:70
6 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 01:32:85
7 Voicu Dragos 3979 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:08:66
2 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 01:01:26
4 Balta Bogdan Mihai 3343 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:16
6 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 00:58:98
7 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 01:03:51

Seria: 4
1 Mihalea Adrian 3809 2008 Atack Team 00:54:14
2 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 00:52:67
3 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 00:51:47
4 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:50:58
5 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 00:51:10
6 Niculescu Sebastian 3858 2008 Atack Team 00:51:51
7 Ciocan Matei 3046 2008 NAVI 00:52:70

Seria: 5
1 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:48:96
2 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:47:20
3 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:46:25
4 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:45:96
5 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:46:03
7 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:48:33
8 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:24

Seria: 6
2 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 00:45:29
3 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:44:07
4 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:00
5 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:43:36
6 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:44:16
7 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:45:46
8 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 00:45:94

Seria: 7
1 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:42:82
2 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:42:37
3 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:39:39
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:35:65
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:00
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:41:43
7 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:42:39
8 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:42:97

Descalificari
1 Dinu Robert Cristian
Observatii: lipsa
3872 2008 YST Sport Club 99:99:99
2 Tava Razvan Doru
Observatii: lipsa
3021 2008 Bucharest Sport Club 00:58:59
3 Kavian Ahangar Elyas
Observatii: lipsa
3002 2008 Steaua CSA 00:58:21
4 Ciunciu Mathias
Observatii: lipsa
3258 2008 Bucharest Sport Club 01:09:84
5 Popa Casian
Observatii: lipsa
3184 2008 Delfinul Bucuresti 00:54:97
6 Radu Matei
Observatii: lipsa
3810 2008 Atack Team 00:46:96
7 Judet Toni Andrei
Observatii: lipsa
3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:87

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (84 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Popescu Tudor 3969 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Alexe Toni 3970 2007 YST Sport Club 99:99:99
6 Lucacu Ion 3978 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Banu Robert Andrei 3971 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Pantea Eric 3951 2007 NAVI 99:99:99
3 Filip Tudor Alexandru 3444 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:30
4 Pruna Mario Florin 3456 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:95
5 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:97
6 Radulescu Ovidiu Florin 3452 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:39
8 Popescu David 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Aluchienesei Bogdan Alexandru 3442 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:96
2 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:09
3 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:86
4 Dine Mihai 3086 2007 Median Bucuresti 01:04:06
5 Uriasu Andrei George 3474 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:07:67
6 Coman Stefan 3359 2007 Steaua CSA 01:09:13
7 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:10:14
8 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:88

Seria: 4
1 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 01:01:33
2 Matache Eduard Adrian 3448 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:36
3 Toader Matei 3812 2007 Atack Team 00:57:18
4 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:25
5 Matache Antonio Andrei 3273 2007 Skills Sports 2009 00:57:03
6 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:57:48
7 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:71
8 Pascu Denis Andrei 3289 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:03:91

Seria: 5
1 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:55:85
2 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 00:54:07
3 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 00:52:97
4 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 00:51:88
5 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:27
6 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 00:53:75
7 Udeanu Younes Cristian 3876 2007 Triumf Bucuresti 00:55:21
8 Andrei Mario Alexandru 3813 2007 Atack Team 00:55:99

Seria: 6
1 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 00:51:42
2 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:89
3 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:49:36
4 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:48:84
5 Balaban Tudor Florin 3837 2007 Dinamo Bucuresti 00:48:86
6 Dan Mario Cristian 2584 2007 YST Sport Club 00:49:91
7 Dimirule Vlad Andrei 3270 2007 Skills Sports 2009 00:51:20

Seria: 7
1 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:46:47
2 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 00:46:21
3 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:45:13
4 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 00:44:05
5 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:44:93
8 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:48:13

Seria: 8
1 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:43:13
2 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:42:65
3 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:42:27
4 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:42:13
5 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:42:16
6 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:42:32
7 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:42:80
8 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:43:17

Seria: 9
1 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:41:31
2 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:40:66
3 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 00:39:83
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:39:33
5 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:39:81
6 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:39:89
7 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:40:69
8 Anghel Tudor Luca 3272 2007 Skills Sports 2009 00:41:41

Seria: 10
1 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:39:30
2 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:38:90
3 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:38:80
4 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:37:50
5 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:38:14
6 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:38:90
7 Lupu Matei 2206 2007 Dinamo Bucuresti 00:39:19
8 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:39:31

Seria: 11
1 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:36:85
2 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:36:25
3 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:35:72
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:34:75
5 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:35:43
6 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:36:21
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:36:48
8 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:37:24

Descalificari
1 Vlasceanu David
Observatii: lipsa
3875 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Muraru Eduard Cristian
Observatii: lipsa
3977 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Modoran Mihnea Cosmin
Observatii: lipsa
16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:78
4 Chiliment Alexis
Observatii: lipsa
3147 2007 Bucharest Sport Club 00:45:95
5 Magdalena David
Observatii: lipsa
2996 2007 Steaua CSA 00:46:33

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Clinciu Alexandru 3967 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Moldovan Matei Ivan 3957 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ignat Alexandru 2078 2006 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Peiu Mihai Catalin 3956 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
2 Noe Loschi 3942 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ghiocel Cristian Andrei 3940 2006 Bucharest Sport Club 00:59:05
4 Danet Alexandru Andrei 3286 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:56:32
5 Pavel Rares Gabriel 3287 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:56:40
6 Marinescu Florin Valentin 3288 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:06:77
8 Calinescu Cristian Iustin Gabriel 3955 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99

Seria: 3
2 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 00:47:70
3 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:33
4 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 00:44:87
6 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:46:55
7 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:51:39
8 Vlasceanu Serban Andrei 2496 2006 CSS 2 Bucuresti 00:56:20

Seria: 4
1 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:43:68
2 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:42:83
3 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:42:38
4 Roman Andrei Antoniu 2458 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:32
5 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 00:41:66
6 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:42:45
7 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:43:12
8 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:44:17

Seria: 5
1 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:41:17
2 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:77
3 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:40:46
4 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:40:06
6 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:40:61
7 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:40:91
8 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:41:23

Seria: 6
1 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:39:42
2 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:37:93
3 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:37:46
4 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:36:90
5 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:37:14
6 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:37:52
7 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:39:39
8 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:39:47

Seria: 7
2 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:36:46
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:36:08
4 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:35:27
5 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:36:00
6 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:36:45
7 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:36:56
8 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:36:82

Seria: 8
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:34:08
3 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 00:33:30
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:32:82
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:33:25
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:33:92
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:34:30
8 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:35:13

Descalificari
1 Voicu Mihnea
Observatii: lipsa
3980 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Galesanu Stefan
Observatii: lipsa
3972 2006 YST Sport Club 99:99:99
3 Savulescu Tudor
Observatii: lipsa
3973 2006 YST Sport Club 99:99:99
4 Stanciu Vlad
Observatii: lipsa
3924 2006 YST Sport Club 00:53:17
5 Rosu Alexandru Ciprian
Observatii: lipsa
2444 2006 Bucharest Sport Club 00:46:32
6 Neagu Tudor Cristian Andrei
Observatii: lipsa
1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:40:29
7 Dragomir David
Observatii: lipsa
2326 2006 Renovatio S.C. 00:36:58
8 Bogdan David
Observatii: lipsa
12385 2006 Atack Team 00:34:81

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stroescu Bryanna 3948 2008 NAVI 99:99:99
4 Dumitru Andreea Gabriela 3965 2008 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Cosmaciuc Maria 3961 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stanica Alexandra 3949 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Onita Anca 3975 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:16:13
3 Patachi Simina Maria 3847 2008 Steaua CSA 01:03:57
5 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:04
6 Tanase Liana 3140 2008 Bucharest Sport Club 01:14:53
8 Iorga Maria Teodora 3950 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 00:54:13
2 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:52:23
3 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:50:07
4 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:94
5 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 00:49:33

Seria: 4
1 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:48:38
2 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Skills Sports 2009 00:47:37
3 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:47:18
4 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:46:59
6 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:21
7 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 00:48:05
8 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:48:86

Seria: 5
1 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:44:80
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:08
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:39:43
5 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:43:05
6 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:43:10
7 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:43:91
8 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:45:90

Descalificari
1 Cotoc Ana
Observatii: lipsa
3121 2008 Steaua CSA 01:01:39
2 Lupu Maria
Observatii: lipsa
3406 2008 NAVI 01:24:83
3 Miclea Ana Maria
Observatii: lipsa
2739 2008 Bucharest Sport Club 00:51:29
4 Grigoriu Otilia
Observatii: lipsa
2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:80
5 Lupu Maria Victoria
Observatii: lipsa
3120 2008 Steaua CSA 00:58:45
6 Freciu Ayanna
Observatii: lipsa
3010 2008 Renovatio S.C. 00:46:80
7 Diamandescu Eliza
Observatii: lipsa
3268 2008 Renovatio S.C. 00:43:59

Proba 5 50 metri liber - 8 ani - Fete (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bulumac Alexandra Denisa 3954 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
3 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:28
4 Curmei Maria Andrada 3279 2007 Skills Sports 2009 01:18:03
5 Lazar Cristiana Bianca 3285 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:20:72
7 Malureanu Maia Andreea 3966 2007 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
1 Neicu Sarah Gabriela 3467 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:49
2 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:60
3 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 00:59:99
4 Tota Ecaterina 3469 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:15
5 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:11
7 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:48
8 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:52

Seria: 3
1 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:55:40
2 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 00:53:31
3 Ciocan Daria 3034 2007 NAVI 00:52:28
4 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:51:09
5 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 00:51:52
7 Oltean Alexandra 3814 2007 Atack Team 00:55:00
8 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 00:55:74

Seria: 4
1 Iatan Ilinca Maria 3877 2007 Triumf Bucuresti 00:50:03
2 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 00:49:15
3 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:47:58
4 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:38
5 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 00:46:93
6 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 00:48:99
7 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 00:49:64
8 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 00:50:44

Seria: 5
1 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:45:26
2 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:50
3 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:43:68
4 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:43:21
5 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 00:43:45
6 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 00:44:33
7 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:44:67
8 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:10

Seria: 6
1 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:42:48
2 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:41:57
4 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:39:50
5 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:39:95
6 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Dinamo Bucuresti 00:41:53
7 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:42:00
8 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:60

Seria: 7
1 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:38:41
2 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:37:56
3 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:37:05
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:35:48
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:35:83
6 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:37:31
7 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:37:69
8 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:39:22

Descalificari
1 Dinu Ana Maria
Observatii: lipsa
3462 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:76
2 Zamfir Miruna Gabriela
Observatii: lipsa
16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:59
3 Minciuna Andreea
Observatii: lipsa
3182 2007 Delfinul Bucuresti 00:52:53
4 Alemnaritei Alexandra
Observatii: lipsa
1980 2007 NAVI 00:41:17

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jerdocica Andreea 3959 2006 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Gheorghe Ana Maria 3953 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
3 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Ivanus Karina Nicoleta 3283 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:16:04
5 Boboc Elena 3473 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:16:41
6 Tanase Daria 3952 2006 Atack Team 99:99:99
7 Ibraileanu Adela 3958 2006 Median Bucuresti 99:99:99
8 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Rogojina Iris 3098 2006 CSS 1 Bucuresti 01:02:02
3 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 00:53:94
4 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:48:44
5 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 00:50:62
6 Mares Stefania 3920 2006 Delfinul Bucuresti 00:56:27
7 Neagoe Daria 2574 2006 Atack Team 00:59:00
8 Ciobanu Alexandra Teodora 3284 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:12:02

Seria: 3
1 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:46:76
2 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:45:80
3 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:30
4 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:42:49
6 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:44:37
8 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:47:76

Seria: 4
2 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:41:37
3 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:31
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:39:15
5 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:39:95
7 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 00:41:65

Seria: 5
1 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:38:84
2 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:38:62
3 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:39
4 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:38:21
5 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:38:29
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:38:46
7 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:38:63
8 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:39:09

Seria: 6
1 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:37:85
2 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:37:45
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:36:46
4 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:01
5 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:36:31
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:36:99
7 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:37:50
8 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:38:16

Seria: 7
1 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:35:69
2 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:35:03
3 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:33:92
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:33:89
6 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:34:39
7 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:35:65
8 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:35:79

Descalificari
1 Dudoiu Maria
Observatii: lipsa
3129 2006 YST Sport Club 00:58:25
2 Lazar Simona Marina
Observatii: lipsa
1485 2006 Steaua CSA 00:43:39
3 Cristal Trindade Sofia
Observatii: lipsa
3485 2006 YST Sport Club 00:46:11
4 Grosu Maria
Observatii: lipsa
1775 2006 Steaua CSA 00:42:02
5 Pavel Patricia
Observatii: lipsa
3053 2006 Bucharest Sport Club 00:40:97
6 Milita Iasmin Ana
Observatii: lipsa
2479 2006 Steaua CSA 00:42:15
7 Stirbu Ioana Maria
Observatii: lipsa
15036 2006 Performer 00:32:81

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Suster Tudor Petre 14767 2008 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Niculescu Sebastian 3858 2008 Atack Team 99:99:99
4 Rizescu Iorgu 2769 2008 Delfinul Bucuresti 01:30:03
5 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 01:44:72
6 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
3 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 01:16:40
4 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 Median Bucuresti 01:13:84
6 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 01:16:88
7 Rizescu Barbu 2768 2008 Delfinul Bucuresti 01:23:11
8 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 01:28:10

Seria: 3
1 Radu Matei 3810 2008 Atack Team 01:12:60
2 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 01:09:95
3 Mihalea Adrian 3809 2008 Atack Team 01:08:85
4 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 01:07:30
5 Balta Bogdan Mihai 3343 2008 Dinamo Bucuresti 01:07:88
6 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 01:09:25
7 Ciocan Matei 3046 2008 NAVI 01:10:81
8 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:13:05

Seria: 4
1 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 01:06:25
2 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 01:05:43
4 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:01:84
5 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:02:02
6 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 01:04:51
7 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 01:05:48
8 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 01:06:68

Seria: 5
1 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 01:00:70
2 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:59:71
3 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:58:22
4 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:56:27
5 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:57:29
6 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:58:92
7 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 01:00:70
8 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 01:01:03

Seria: 6
1 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:55:69
2 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:53:59
3 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:52:54
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:48:53
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:12
6 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:53:19
7 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:55:24
8 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 00:56:20

Descalificari
1 Voicu Dragos
Observatii: lipsa
3979 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Ciunciu Mathias
Observatii: lipsa
3258 2008 Bucharest Sport Club 01:27:86
3 Tava Razvan Doru
Observatii: lipsa
3021 2008 Bucharest Sport Club 01:22:08
4 Kavian Ahangar Elyas
Observatii: lipsa
3002 2008 Steaua CSA 01:13:85
5 Judet Toni Andrei
Observatii: lipsa
3344 2008 Dinamo Bucuresti 01:03:31

Proba 8 50 metri bras - 8 ani - Baieti (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Coman Stefan 3359 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Popescu Tudor 3969 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Mario Alexandru 3813 2007 Atack Team 99:99:99
3 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 99:99:99
4 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 01:12:41
5 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:19:33
6 Lucacu Ion 3978 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 01:10:48
4 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 01:04:82
5 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:05:05
6 Dan Mario Cristian 2584 2007 YST Sport Club 01:05:18
7 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 01:09:14
8 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:12:26

Seria: 4
1 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 01:03:09
2 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:02:71
3 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 01:00:93
4 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:59:13
5 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:59:90
7 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:03:06
8 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:03:65

Seria: 5
1 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 00:58:49
2 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:58:25
3 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:57:80
4 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:57:56
5 Balaban Tudor Florin 3837 2007 Dinamo Bucuresti 00:57:76
6 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 00:58:24
7 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:58:30
8 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:58:77

Seria: 6
1 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:56:19
2 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:55:46
3 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:54:30
4 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:53:52
5 Lupu Matei 2206 2007 Dinamo Bucuresti 00:54:27
6 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:54:59
7 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:55:75
8 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:56:74

Seria: 7
1 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:53:29
2 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:52:77
3 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:52:04
4 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:51:89
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:51:99
6 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:52:33
7 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:52:86

Seria: 8
1 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:51:53
2 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:50:80
4 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:47:26
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:50:19
6 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:50:63
7 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:51:27
8 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:51:63

Descalificari
1 Muraru Eduard Cristian
Observatii: lipsa
3977 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Toader Matei
Observatii: lipsa
3812 2007 Atack Team 99:99:99
3 Magdalena David
Observatii: lipsa
2996 2007 Steaua CSA 01:06:48
4 Martinescu Andrei
Observatii: lipsa
2549 2007 Atack Team 01:05:12
5 Chiliment Alexis
Observatii: lipsa
3147 2007 Bucharest Sport Club 01:01:03
6 Badea Robert Andrei
Observatii: lipsa
1966 2007 NAVI 00:53:32
7 Rado Veselinov
Observatii: lipsa
2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:50:41

Proba 9 50 metri bras - 9 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Noe Loschi 3942 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Moldovan Matei Ivan 3957 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Clinciu Alexandru 3967 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 01:03:79
4 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 01:02:09
5 Roman Andrei Antoniu 2458 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:74
6 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:05:11
7 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:12:11
8 Ghiocel Cristian Andrei 3940 2006 Bucharest Sport Club 01:14:00

Seria: 3
1 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:58:18
2 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:57:31
3 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:56:61
4 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:56:04
5 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:26
6 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:56:95
7 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:57:77
8 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:33

Seria: 4
1 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:55:19
2 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:54:91
3 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 00:54:19
4 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:53:91
5 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:53:94
6 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:54:40
7 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:54:93
8 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:55:20

Seria: 5
1 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:53:11
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:52:81
3 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:52:57
4 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:51:62
5 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:52:41
6 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:52:66
7 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:53:00
8 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:53:60

Seria: 6
1 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:50:51
2 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:49:29
3 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:49:01
5 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:48:62
8 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:50:91

Seria: 7
1 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:46:61
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:45:77
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:44:25
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:42:55
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:44:20
6 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 00:44:70
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:45:83
8 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:46:80

Descalificari
1 Voicu Mihnea
Observatii: lipsa
3980 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Stanciu Vlad
Observatii: lipsa
3924 2006 YST Sport Club 01:12:41
3 Rosu Alexandru Ciprian
Observatii: lipsa
2444 2006 Bucharest Sport Club 01:06:34
4 Bogdan David
Observatii: lipsa
12385 2006 Atack Team 00:48:26
5 Neagu Tudor Cristian Andrei
Observatii: lipsa
1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:10
6 Dragomir David
Observatii: lipsa
2326 2006 Renovatio S.C. 00:50:39

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stroescu Bryanna 3948 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 99:99:99
2 Onita Anca 3975 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Patachi Simina Maria 3847 2008 Steaua CSA 01:32:94
4 Tanase Liana 3140 2008 Bucharest Sport Club 01:24:60
6 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:34:84
7 Iorga Maria Teodora 3950 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 01:12:15
2 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:05:99
3 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:03:25
4 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:02:75
5 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 01:02:84
6 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:04:20
7 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 01:10:44

Seria: 4
3 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:00:50
4 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 00:59:12
5 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:59:25
6 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 01:00:56
7 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:00:96

Seria: 5
2 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:56:43
3 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:54:45
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:51:20
6 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:54:99
7 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:56:55
8 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:58:24

Descalificari
1 Stanica Alexandra
Observatii: lipsa
3949 2008 NAVI 99:99:99
2 Cotoc Ana
Observatii: lipsa
3121 2008 Steaua CSA 01:26:10
3 Lupu Maria Victoria
Observatii: lipsa
3120 2008 Steaua CSA 01:18:03
4 Nicolae Lorena Nicoleta
Observatii: lipsa
3282 2008 Skills Sports 2009 01:01:22
5 Freciu Ayanna
Observatii: lipsa
3010 2008 Renovatio S.C. 01:00:69
6 Miclea Ana Maria
Observatii: lipsa
2739 2008 Bucharest Sport Club 01:02:36
7 Grigoriu Otilia
Observatii: lipsa
2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:57:57
8 Diamandescu Eliza
Observatii: lipsa
3268 2008 Renovatio S.C. 00:53:76

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 01:08:34
4 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 01:05:83
5 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 01:06:02
6 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 01:11:51
7 Ciocan Daria 3034 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 01:05:14
2 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 01:03:56
3 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 01:02:25
4 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 01:02:08
5 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 01:02:17
6 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 01:02:28
7 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 01:04:06
8 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 01:05:68

Seria: 3
2 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 01:00:84
3 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
4 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:57:57
5 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 00:59:28
6 Oltean Alexandra 3814 2007 Atack Team 01:00:00
7 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 01:01:34
8 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:83

Seria: 4
1 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:57:00
2 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:54:98
3 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:54:18
4 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:52:69
5 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:53:05
6 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:54:55
7 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:56:10
8 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:57:21

Seria: 5
1 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:52:24
3 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:49:34
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:46:86
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:48:78
6 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:49:55
7 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:50:24
8 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Dinamo Bucuresti 00:52:61

Descalificari
1 Lakkis Lama
Observatii: lipsa
2292 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Minciuna Andreea
Observatii: lipsa
3182 2007 Delfinul Bucuresti 01:01:40
3 Alemnaritei Alexandra
Observatii: lipsa
1980 2007 NAVI 00:49:70

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Fete (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 01:14:21
3 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 01:06:47
4 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:00:51
6 Rogojina Iris 3098 2006 CSS 1 Bucuresti 01:09:55
7 Jerdocica Andreea 3959 2006 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Tanase Daria 3952 2006 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:59:86
4 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:56:36
5 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:90
6 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:58:55
7 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:59:38
8 Neagoe Daria 2574 2006 Atack Team 01:00:45

Seria: 3
1 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:55:89
2 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 00:55:21
3 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:54:63
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:54:27
5 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:54:63
7 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:55:81
8 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:56:03

Seria: 4
1 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:73
2 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:25
3 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:53:08
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:52:89
5 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:52:99
6 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:53:23
7 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:53:62
8 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:53:95

Seria: 5
1 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:51:86
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:49:64
3 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:48:65
5 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:48:56
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:49:03
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:49:96
8 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:52:73

Seria: 6
1 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:47:16
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:46:00
3 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:45:09
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:43:91
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:44:66
6 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:45:20
7 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:61
8 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:47:67

Descalificari
1 Cristal Trindade Sofia
Observatii: lipsa
3485 2006 YST Sport Club 01:01:96
2 Pavel Patricia
Observatii: lipsa
3053 2006 Bucharest Sport Club 00:58:66
3 Lazar Simona Marina
Observatii: lipsa
1485 2006 Steaua CSA 00:57:75
4 Grosu Maria
Observatii: lipsa
1775 2006 Steaua CSA 00:54:79
5 Stirbu Ioana Maria
Observatii: lipsa
15036 2006 Performer 00:48:37

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Matei Cristian Neacsu, Patrick Gabriel Patru, Tudor Percea, Robert Cimpoeru, 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Gabriel Aldea, Stefan Iaschiu, Mateen Sediq, Andrei Urzica, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Daniel Teodor Giuroiu, Tudor Duica, Damian Andrei Budes, Alexandru Ioan Gaman, 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandru Danu, Vlad Sararu, Andrei Misirgic, Petru Chirita, 2004 Atack Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Catalin Andrei Tanase, David Stefan Radu, Matei Crasan, Adrian Cristian Dragota, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Carol Jurja, Eduard Adrian Matache, Enes Kazmacz, David Ioan Stroe, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Paun , Damian Nuta, Matei Toader, Andrei Martinescu, 2003 Atack Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Mihai Constantin, Abdelrahman Hamed, Andrei Florin Mihaila, Victor Golic, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Victor Petrescu, Robert Alexandru Peter, Rares Mihai, Ioan Bulica, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Achim Craciun, Vlad Georgescu, Robert Andrei Badea, David Andrei Sibiseanu, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandru Mario Radu, Hassan El Lakkis, Erik Filip Ghioca, Cristian Andrei Dobre, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Robert Ionut Prunea, Adam Aboud, Gabriel Dan Alexandru, David Popescu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 8 Cezar Antimir, Albert Valentin Barbu, Matei Alexandru Popescu, Matei Stefan Bonciu, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Alexandru Andrei Danet, Rares Gabriel Pavel, Cristian Iustin Gabriel Calinescu, Mihai Catalin Peiu, 2002 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
2 Stafeta 5 Mihnea Ionut Rosca, Matei Valeriu Pisoschi, Luca Seksi, Alexandru Birghilescu, 2002 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandru Constantinescu, Horia Petru Anghel, Loschi Noe, David Andrei Ionescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Andrei Iaschiu, Luca Mihnea Istrate, Edris Sediq, Teofil Scortea, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Marius Rosu, Luca Ioan Breazu, Bogdan Tataru, Mihai Alexandru Andrei, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Kaan Stefan Muraru, Andrei Martoiu, Marius Stefan Vasile, Ionut Alexandru Tuchila, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Dan Cristian Iancu, Vlad Stanciu, Tudor Dan, Alexandru Gabriel Curecheriu, 2002 YST Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 8 Cristian Stefan Vasilescu, Dragos Florin Botez, Matei Ivan Moldovan, Andrei Antoniu Roman, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Maria Teodora Iorga, Alexandra Stanica, Ivana Voinea, Ana Maria Sibiseanu, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ana Irina Noemi Constantinescu, Ana Maria Dinca, Daria Crasan, Ilinca Ambrozie, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Raluca Valcu, Maria Daia, Bianca Alexandra Lungu, Larisa Ana Maria Popescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ecaterina Tota, Sarah Gabriela Neicu, Denisa Elena Mindroc, Alexandra Maria Maican, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Teodora Ana Maria Niculae, Maria Fulea, Martha Savin, Iarina Andrei, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Timeea Maria Lazar, Francesca Toader, Ioana Voicu, Petra Dora Matei, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Miruna Vanghelescu, Ioana Preda, Ema Cristina Vasilescu, Roberta Cernautanu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Maria Camelia Mihalcea, Claudia Ruse, Bianca Maria Eftimie, Ingrid Frunza, 2003 Steaua CSA 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandra Irina Anghel, Adela Ioana Croitoru, Irina Ana Preda, Anadiana Ion, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Lucia Elena Radulescu, Georgiana Andreea Dumitrescu, Thea Damaris Bunea , Ana Maria Florea, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Andra Miruna Sebe, Ana Teodora Savulescu, Daria Maria Ilie, Maria Amelie Preda, 2002 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Maya Maria Visan, Theea Maria Cristea, Cristina Taranu, Alexandra Maria Blejan, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Carla Maria Rauta, Irina Meresescu, Anca Bescheret, Ioana Craiu, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Bianca Stefania Maria Dinu, Alexandra Corina Dumitrescu, Andra Aslam, Clara Maria Chirita, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Ana Maria Stroe, Ioana Rebecca Neagu, Maria Florentina Oprea, Ioana Maria Menciu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Raluca Pana, Natalia Stefania Danila, Catalina Taslaoanu, Alessia Iordan, 2002 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Alexandra Teodora Ciobanu, Karina Nicoleta Ivanus, Elena Boboc, Ana Maria Gheorghe, 2002 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 7 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stanica Alexandra 3949 2008 NAVI 99:99:99
3 Cosmaciuc Maria 3961 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dumitru Andreea Gabriela 3965 2008 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Patachi Simina Maria 3847 2008 Steaua CSA 99:99:99
6 Stroescu Bryanna 3948 2008 NAVI 99:99:99
7 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Tanase Liana 3140 2008 Bucharest Sport Club 01:16:20
5 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:09
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:19:88
8 Iorga Maria Teodora 3950 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 01:00:30
2 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Skills Sports 2009 00:58:11
4 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:55:59
6 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:57
7 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:58:80
8 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 01:00:79

Seria: 4
1 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:55:50
2 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:55:33
3 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:13
4 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 00:51:90
5 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:52:05
6 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:52:77
7 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:55:36
8 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 00:55:50

Seria: 5
1 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:51:78
2 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:50:86
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:66
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:43:61
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:46:81
6 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:50:48
7 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:51:55
8 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:51:80

Descalificari
1 Onita Anca
Observatii: lipsa
3975 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Cotoc Ana
Observatii: lipsa
3121 2008 Steaua CSA 01:10:67
3 Lupu Maria Victoria
Observatii: lipsa
3120 2008 Steaua CSA 01:05:28
4 Lupu Maria
Observatii: lipsa
3406 2008 NAVI 01:14:28
5 Miclea Ana Maria
Observatii: lipsa
2739 2008 Bucharest Sport Club 00:57:08
6 Grigoriu Otilia
Observatii: lipsa
2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:56:15

Proba 20 50 metri spate - 8 ani - Fete (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Curmei Maria Andrada 3279 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:37
7 Malureanu Maia Andreea 3966 2007 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:28
2 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:07
3 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 01:06:72
4 Tota Ecaterina 3469 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:93
5 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 01:03:57
6 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:13
7 Neicu Sarah Gabriela 3467 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:10
8 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:33

Seria: 3
1 Ciocan Daria 3034 2007 NAVI 01:00:26
2 Oltean Alexandra 3814 2007 Atack Team 00:59:00
3 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 00:58:40
4 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:56:16
5 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 00:57:10
7 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:10

Seria: 4
2 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 00:54:61
3 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:53:27
4 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:52:44
5 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 00:52:92
6 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:54:04
7 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 00:54:67
8 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 00:56:06

Seria: 5
1 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 00:52:11
2 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:68
3 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:68
4 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:49:58
5 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:64
6 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 00:50:31
7 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:50:84
8 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 00:52:19

Seria: 6
1 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:48:68
2 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Dinamo Bucuresti 00:47:16
3 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:46:88
4 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:45:84
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:46:45
6 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:47:00
7 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:47:68
8 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:49:08

Seria: 7
1 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:44:59
2 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:43:13
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:42:07
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:39:59
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:41:73
6 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:43:05
7 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:44:08

Descalificari
1 Lazar Cristiana Bianca
Observatii: lipsa
3285 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
2 Dinu Ana Maria
Observatii: lipsa
3462 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:62
3 Bulumac Alexandra Denisa
Observatii: lipsa
3954 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
4 Minciuna Andreea
Observatii: lipsa
3182 2007 Delfinul Bucuresti 00:58:76
5 Zamfir Miruna Gabriela
Observatii: lipsa
16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:60
6 Iatan Ilinca Maria
Observatii: lipsa
3877 2007 Triumf Bucuresti 00:55:61
7 Alemnaritei Alexandra
Observatii: lipsa
1980 2007 NAVI 00:45:72

Proba 21 50 metri spate - 9 ani - Fete (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Ibraileanu Adela 3958 2006 Median Bucuresti 99:99:99
5 Jerdocica Andreea 3959 2006 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 01:03:86
4 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 00:58:35
5 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 00:59:51
6 Mares Stefania 3920 2006 Delfinul Bucuresti 01:12:72

Seria: 3
1 Neagoe Daria 2574 2006 Atack Team 00:57:18
2 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:54:32
5 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:51:14
6 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:51:38
7 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:54:51

Seria: 4
1 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:48:57
4 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:46:78
5 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:46:83
6 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:65
7 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 00:47:78
8 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:48:64

Seria: 5
1 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:46:33
2 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:45:78
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:44:87
4 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:44:60
5 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:44:65
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:45:36
7 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:18
8 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:57

Seria: 6
1 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:44:52
2 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:50
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:42:71
4 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:42:33
5 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:42:50
6 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:42:81
7 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:44:21
8 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:44:54

Seria: 7
1 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:41:79
2 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:41:00
3 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:39:60
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:37:00
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:39:40
6 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:40:97
7 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:41:12
8 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:42:26

Descalificari
1 Dudoiu Maria
Observatii: lipsa
3129 2006 YST Sport Club 99:99:99
2 Boboc Elena
Observatii: lipsa
3473 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
3 Ciobanu Alexandra Teodora
Observatii: lipsa
3284 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
4 Ivanus Karina Nicoleta
Observatii: lipsa
3283 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
5 Gheorghe Ana Maria
Observatii: lipsa
3953 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
6 Tanase Daria
Observatii: lipsa
3952 2006 Atack Team 99:99:99
7 Lazar Simona Marina
Observatii: lipsa
1485 2006 Steaua CSA 00:51:29
8 Milita Iasmin Ana
Observatii: lipsa
2479 2006 Steaua CSA 00:49:78
9 Cristal Trindade Sofia
Observatii: lipsa
3485 2006 YST Sport Club 00:57:95
10 Pavel Patricia
Observatii: lipsa
3053 2006 Bucharest Sport Club 00:47:75
11 Grosu Maria
Observatii: lipsa
1775 2006 Steaua CSA 00:47:46

Proba 22 50 metri spate - 7 ani - Baieti (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cristache David 3947 2008 NAVI 99:99:99
4 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 01:21:52
6 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 99:99:99
7 Popa Eduard Ionut 3968 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 Median Bucuresti 01:10:65
2 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 01:09:57
3 Ciocan Matei 3046 2008 NAVI 01:05:86
4 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 01:05:31
7 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:10:17
8 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 01:16:12

Seria: 3
3 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 01:00:75
5 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:59:68
6 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 01:00:91
7 Balta Bogdan Mihai 3343 2008 Dinamo Bucuresti 01:02:59

Seria: 4
1 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 00:58:67
3 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:53:98
4 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 00:53:20
5 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:53:68
6 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 00:54:06
7 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:56:97
8 Mihalea Adrian 3809 2008 Atack Team 00:59:00

Seria: 5
1 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:51:39
2 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:50:68
3 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:49:76
4 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:48:59
5 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:49:52
7 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:50:90
8 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:53:03

Seria: 6
1 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:78
2 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:47:19
3 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:46:21
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:41:06
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:08
6 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:46:68
7 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:47:62
8 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:48:33

Descalificari
1 Voicu Dragos
Observatii:
3979 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Dinu Robert Cristian
Observatii: lipsa
3872 2008 YST Sport Club 99:99:99
3 Radu Matei
Observatii: lipsa
3810 2008 Atack Team 99:99:99
4 Kavian Ahangar Elyas
Observatii: lipsa
3002 2008 Steaua CSA 01:05:50
5 Tava Razvan Doru
Observatii: lipsa
3021 2008 Bucharest Sport Club 01:08:72
6 Petrisor Alexandru
Observatii: lipsa
2716 2008 CSS 4 Bucuresti 01:03:17
7 Ciunciu Mathias
Observatii: lipsa
3258 2008 Bucharest Sport Club 01:01:52
8 Zainea Rares
Observatii: lipsa
3873 2008 YST Sport Club 00:59:40
9 Niculescu Sebastian
Observatii: lipsa
3858 2008 Atack Team 01:05:00
10 Popa Casian
Observatii: lipsa
3184 2008 Delfinul Bucuresti 00:56:27
11 Budes Damian Andrei
Observatii: lipsa
14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:54

Proba 23 50 metri spate - 8 ani - Baieti (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Matache Antonio Andrei 3273 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Popescu Tudor 3969 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Pruna Mario Florin 3456 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Popescu David 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Filip Tudor Alexandru 3444 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Alexe Toni 3970 2007 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Pantea Eric 3951 2007 NAVI 99:99:99
3 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:13:88
4 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:33
5 Radulescu Ovidiu Florin 3452 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:59

Seria: 4
4 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:03:65
5 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:35
6 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:12
7 Coman Stefan 3359 2007 Steaua CSA 01:09:26
8 Aluchienesei Bogdan Alexandru 3442 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00

Seria: 5
1 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:88
2 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 01:02:05
3 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:60
5 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:29
6 Matache Eduard Adrian 3448 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:02
7 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:02:35
8 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 01:02:88

Seria: 6
2 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:56:59
3 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:55:76
4 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:54:32
5 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:54:49
6 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:05
7 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:09
8 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 00:58:32

Seria: 7
1 Dan Mario Cristian 2584 2007 YST Sport Club 00:53:88
2 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:53:09
3 Anghel Tudor Luca 3272 2007 Skills Sports 2009 00:52:71
4 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:50:79
5 Balaban Tudor Florin 3837 2007 Dinamo Bucuresti 00:52:64
6 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:53:00
7 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:53:54
8 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 00:53:94

Seria: 8
1 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:50:34
2 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 00:49:63
3 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:49:49
4 Dine Mihai 3086 2007 Median Bucuresti 00:49:32
5 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:49:48
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:49:83
8 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:50:51

Seria: 9
2 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:48:45
3 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:48:28
4 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:47:89
5 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:47:96
6 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:48:35
7 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:48:71
8 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:49:31

Seria: 10
1 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:46:42
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:45:97
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:45:37
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:45:11
5 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:45:18
6 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:45:53
7 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:46:10
8 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:46:50

Seria: 11
1 Lupu Matei 2206 2007 Dinamo Bucuresti 00:43:94
2 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:41:53
3 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:41:05
4 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:38:83
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:40:26
6 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:41:25
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:43:38
8 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:45:08

Descalificari
1 Banu Robert Andrei
Observatii: lipsa
3971 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Pascu Denis Andrei
Observatii: lipsa
3289 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
3 Vlasceanu David
Observatii: lipsa
3875 2007 YST Sport Club 99:99:99
4 Lucacu Ion
Observatii: lipsa
3978 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Toader Matei
Observatii: lipsa
3812 2007 Atack Team 99:99:99
6 Muraru Eduard Cristian
Observatii: lipsa
3977 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Uriasu Andrei George
Observatii: lipsa
3474 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
8 Udeanu Younes Cristian
Observatii: lipsa
3876 2007 Triumf Bucuresti 01:09:43
9 Prunea Robert Ionut
Observatii: lipsa
16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:72
10 Radu Alexandru
Observatii: lipsa
3186 2007 Delfinul Bucuresti 01:04:42
11 Andrei Mario Alexandru
Observatii: lipsa
3813 2007 Atack Team 00:59:00
12 Martinescu Andrei
Observatii: lipsa
2549 2007 Atack Team 00:58:00
13 Magdalena David
Observatii: lipsa
2996 2007 Steaua CSA 00:49:58
14 Trandafir Cosmin Cristian
Observatii:
1961 2007 Bucharest Sport Club 00:49:07

Proba 24 50 metri spate - 9 ani - Baieti (59 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Ignat Alexandru 2078 2006 Median Bucuresti 99:99:99
4 Noe Loschi 3942 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Clinciu Alexandru 3967 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 01:04:56
3 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:85
4 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:53:46
5 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:53:81
6 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:56:63
7 Vlasceanu Serban Andrei 2496 2006 CSS 2 Bucuresti 01:05:39

Seria: 4
1 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 00:51:91
2 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:50:29
3 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:49:55
4 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:49:27
5 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:49:29
6 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:10
8 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 00:52:61

Seria: 5
1 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:48:89
3 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:47:34
4 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:47:05
5 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:47:05
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:47:53
7 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:48:82
8 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:49:01

Seria: 6
1 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:45:94
2 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:45:32
3 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:44:82
4 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:43:97
5 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:44:78
6 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:45:08
7 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:45:90
8 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:45:96

Seria: 7
1 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:43:56
2 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:43:35
3 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:42:93
5 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:42:81
6 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:43:01
7 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:43:37
8 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:43:76

Seria: 8
1 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:41:82
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:40:33
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:40:06
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:37:28
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:37:57
6 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 00:40:17
7 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:41:24
8 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:41:84

Descalificari
1 Voicu Mihnea
Observatii: lipsa
3980 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Savulescu Tudor
Observatii: lipsa
3973 2006 YST Sport Club 99:99:99
3 Pavel Rares Gabriel
Observatii: lipsa
3287 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
4 Galesanu Stefan
Observatii: lipsa
3972 2006 YST Sport Club 99:99:99
5 Danet Alexandru Andrei
Observatii: lipsa
3286 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
6 Ghiocel Cristian Andrei
Observatii: lipsa
3940 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Calinescu Cristian Iustin Gabriel
Observatii: lipsa
3955 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
8 Marinescu Florin Valentin
Observatii: lipsa
3288 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
9 Stanciu Vlad
Observatii: lipsa
3924 2006 YST Sport Club 01:07:15
10 Peiu Mihai Catalin
Observatii: lipsa
3956 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
11 Rosu Alexandru Ciprian
Observatii: lipsa
2444 2006 Bucharest Sport Club 00:51:32
12 Neagu Tudor Cristian Andrei
Observatii: lipsa
1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:48:01
13 Bogdan David
Observatii: lipsa
12385 2006 Atack Team 00:42:69

Proba 25 50 metri fluture - 7 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Patachi Simina Maria 3847 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Iorga Maria Teodora 3950 2008 NAVI 99:99:99
6 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Stroescu Bryanna 3948 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 01:17:21
3 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 01:09:11
5 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 01:08:17
8 Tanase Liana 3140 2008 Bucharest Sport Club 01:58:21

Seria: 3
1 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:04:29
2 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:02:52
3 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Skills Sports 2009 01:01:25
4 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:57:24
5 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:59:61
6 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 01:01:86
7 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:02:97
8 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:04:37

Seria: 4
1 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:55:65
2 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:52:01
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:46:19
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:41:89
6 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:48:95
7 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:54:33
8 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:56:86

Descalificari
1 Lupu Maria
Observatii: lipsa
3406 2008 NAVI 99:99:99
2 Onita Anca
Observatii: lipsa
3975 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Lupu Maria Victoria
Observatii: lipsa
3120 2008 Steaua CSA 01:29:27
4 Grigoriu Otilia
Observatii: lipsa
2928 2008 Dinamo Bucuresti 01:05:47
5 Miclea Ana Maria
Observatii: lipsa
2739 2008 Bucharest Sport Club 01:09:35
6 Cotoc Ana
Observatii: lipsa
3121 2008 Steaua CSA 01:24:22
7 Sibiseanu Ana Maria
Observatii: lipsa
2770 2008 NAVI 00:44:87

Proba 26 50 metri fluture - 8 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 01:17:80
5 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ciocan Daria 3034 2007 NAVI 01:13:64
2 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 01:03:42
3 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:02:30
4 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 00:59:47
6 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 01:03:08
7 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 01:03:63

Seria: 3
1 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 00:58:10
2 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:14
3 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 00:55:34
4 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:52:79
5 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:76
6 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 00:56:26
7 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:57:64
8 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:59:28

Seria: 4
2 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:48:13
3 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:48:08
4 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:44:66
5 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:47:83
6 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:48:09
7 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:48:40
8 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:50:12

Seria: 5
1 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:43:38
2 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Dinamo Bucuresti 00:42:39
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:41:60
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:38:98
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:39:08
6 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:41:72
7 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:42:55
8 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:44:32

Descalificari
1 Voicu Alessia Ana Maria
Observatii: lipsa
3139 2007 NAVI 01:01:71
2 Alemnaritei Alexandra
Observatii: lipsa
1980 2007 NAVI 00:49:36

Proba 27 50 metri fluture - 9 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 01:18:20
5 Jerdocica Andreea 3959 2006 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 01:00:13
2 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 00:57:22
4 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:76
5 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:55:35
6 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:56:16
7 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:59:00
8 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 01:13:37

Seria: 3
2 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:53:45
3 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:51:42
6 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:52:12
7 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:63
8 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:54:71

Seria: 4
1 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:49:02
2 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:47:02
3 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:45:79
4 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:45:45
5 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:45:57
6 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:46:64
7 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:48:97
8 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:49:09

Seria: 5
1 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:44:13
2 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:59
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:41:51
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:40:56
5 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:41:32
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:42:19
7 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:43:70
8 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:44:56

Seria: 6
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:67
2 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:39:51
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:38:13
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:37:00
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:37:73
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:38:63
7 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:39:54
8 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:39:74

Descalificari
1 Mares Stefania
Observatii: lipsa
3920 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Milita Iasmin Ana
Observatii: lipsa
2479 2006 Steaua CSA 00:55:86
3 Lazar Simona Marina
Observatii: lipsa
1485 2006 Steaua CSA 00:53:72
4 Grosu Maria
Observatii: lipsa
1775 2006 Steaua CSA 00:50:24
5 Pavel Patricia
Observatii: lipsa
3053 2006 Bucharest Sport Club 00:50:80

Proba 28 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 99:99:99
2 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 01:34:26
3 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 01:25:85
6 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 01:30:35

Seria: 3
1 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 01:14:18
2 Ciocan Matei 3046 2008 NAVI 01:07:77
3 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 01:03:97
4 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 01:01:76
5 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 01:01:92
6 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 01:07:37
8 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:17:17

Seria: 4
1 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:00:79
2 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:56:99
3 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:55:26
4 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:54:60
5 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:55:13
6 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:56:47
8 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 01:01:06

Seria: 5
1 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:50:84
2 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:48:28
3 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:46:71
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:84
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:19
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:47:88
7 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:50:31
8 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:54:24

Descalificari
1 Tava Razvan Doru
Observatii: lipsa
3021 2008 Bucharest Sport Club 01:17:40
2 Kavian Ahangar Elyas
Observatii: lipsa
3002 2008 Steaua CSA 01:19:91
3 Popa Razvan
Observatii: lipsa
2744 2008 Bucharest Sport Club 01:47:63
4 Ciunciu Mathias
Observatii: lipsa
3258 2008 Bucharest Sport Club 01:09:15
5 Niculescu Sebastian
Observatii: lipsa
3858 2008 Atack Team 00:59:00

Proba 29 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Coman Stefan 3359 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 01:29:95
3 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 01:08:37
4 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 01:04:93
5 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 01:05:79
6 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:10:89
7 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 01:16:71
8 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:03:61
2 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:02:35
3 Dan Mario Cristian 2584 2007 YST Sport Club 01:00:43
4 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:58:45
5 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:58:66
6 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:00:67
7 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 01:02:98
8 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 01:03:73

Seria: 4
1 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:55:64
2 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:54:39
3 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:52:96
4 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:52:05
5 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:52:20
6 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:53:18
7 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:55:43
8 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 00:56:65

Seria: 5
1 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:49:90
2 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:48:88
3 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:48:34
4 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:47:23
5 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:47:43
6 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:48:87
7 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:48:90
8 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:51:49

Seria: 6
1 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:46:87
2 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:46:14
3 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:45:67
4 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:44:68
5 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:45:18
6 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:45:99
7 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:46:45
8 Lupu Matei 2206 2007 Dinamo Bucuresti 00:47:02

Seria: 7
1 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:42:64
2 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:41:36
3 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:40:60
4 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:39:25
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:39:37
6 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:40:87
7 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:41:36
8 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:44:65

Descalificari
1 Andrei Mario Alexandru
Observatii: lipsa
3813 2007 Atack Team 99:99:99
2 Muraru Eduard Cristian
Observatii: lipsa
3977 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Magdalena David
Observatii: lipsa
2996 2007 Steaua CSA 01:12:02

Proba 30 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Noe Loschi 3942 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Clinciu Alexandru 3967 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:58:25
4 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 00:56:46
5 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:57:05
6 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:05:04

Seria: 2
1 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:54:70
2 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:99
3 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:53:36
4 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:52:52
5 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 00:53:23
7 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:54:59
8 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 00:55:86

Seria: 3
1 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:61
2 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:51:38
3 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:48:59
4 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:47:93
5 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:48:00
6 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:48:64
7 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:51:56
8 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:52:22

Seria: 4
1 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:45:47
2 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:44:51
3 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:43:35
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:44:15
7 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:44:54
8 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:46:67

Seria: 5
1 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:42:10
2 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:41:47
3 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:40:50
4 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:40:39
5 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:40:45
6 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:41:15
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:41:98
8 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:42:28

Seria: 6
1 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:39:80
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:38:53
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:37:63
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:34:84
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:35:61
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:38:51
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:38:76
8 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 00:40:13

Descalificari
1 Ghiocel Cristian Andrei
Observatii: lipsa
3940 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Rosu Alexandru Ciprian
Observatii: lipsa
2444 2006 Bucharest Sport Club 00:53:81
3 Neagu Tudor Cristian Andrei
Observatii: lipsa
1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:42:38
4 Bogdan David
Observatii: lipsa
12385 2006 Atack Team 00:43:20

Proba 31 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Ilinca Ambrozie, Lidia Crasan, Ana Irina Noemi Constantinescu, Ana Maria Dinca, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Stanica, Ivana Voinea, Ana Maria Sibiseanu, Maria Teodora Iorga, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Daria Crasan, Bianca Alexandra Lungu, Maria Daia, Raluca Valcu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 32 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Iarina Andrei, Maria Fulea, Martha Savin, Teodora Ana Maria Niculae, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Petra Dora Matei, Timeea Maria Lazar, Francesca Toader, Ioana Voicu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Ema Cristina Vasilescu, Roberta Cernautanu, Ioana Preda, Miruna Vanghelescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Maria Camelia Mihalcea, Claudia Ruse, Ingrid Frunza, Bianca Maria Eftimie, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Proba 33 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ana Teodora Savulescu, Daria Maria Ilie, Andra Miruna Sebe, Maria Amelie Preda, 2002 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Maya Maria Visan, Theea Maria Cristea, Alexandra Maria Blejan, Cristina Taranu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Irina Meresescu, Ioana Craiu, Carla Maria Rauta, Anca Bescheret, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Bianca Stefania Maria Dinu, Clara Maria Chirita, Andra Aslam, Alexandra Corina Dumitrescu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Ana Maria Stroe, Ioana Rebecca Neagu, Ioana Maria Menciu, Maria Florentina Oprea, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 34 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Tudor Percea, Patrick Gabriel Patru, Matei Cristian Neacsu, Robert Cimpoeru, 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Adrian Cristian Dragota, Catalin Andrei Tanase, Matei Gabriel Dumitrescu, David Stefan Radu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Tudor Duica, Alexandru Ioan Gaman, Daniel Teodor Giuroiu, Toni Andrei Judet, 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Petru Chirita, Alexandru Danu, Andrei Misirgic, Vlad Sararu, 2004 Atack Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Gabriel Aldea, Andrei Urzica, Mateen Sediq, Stefan Iaschiu, 2004 NAVI 99:99:99

Proba 35 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Matei Stefan Bonciu, Albert Valentin Barbu, Cezar Antimir, Matei Alexandru Popescu, 2003 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Erik Filip Ghioca, Hassan El Lakkis, Ioan Petrescu, Victor Golic, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Victor Petrescu, Achim Craciun, David Cristian Popescu, Rares Mihai, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Georgescu, Ioan Bulica, David Andrei Sibiseanu, Robert Andrei Badea, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristian Andrei Dobre, Cosmin Cristian Trandafir, Mihai Constantin, Alexandru Mario Radu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 36 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Luca Seksi, Mihnea Ionut Rosca, Alexandru Birghilescu, Matei Valeriu Pisoschi, 2002 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 David Andrei Ionescu, Eduard Andrei Cristea, Alexandru Constantinescu, Horia Petru Anghel, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Teofil Scortea, Luca Mihnea Istrate, Andrei Iaschiu, Edris Sediq, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Luca Ioan Breazu, Bogdan Tataru, Mihai Alexandru Andrei, Marius Rosu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Martoiu, Octavian Stefan Buhoci, Kaan Stefan Muraru, Loschi Noe, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99