Lista de start pentru Campionatul National de Inot - MASTERS

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri fluture - 19 ani - Baieti (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dincu Dragos 3726 1996 Fara club 99:99:99
2 Lazaroiu Edward 3612 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
3 Barbosu Tiberiu 3725 1996 Fara club 99:99:99
4 Burduja Nicolae 3720 1996 Club Daimon 00:50:00
5 Casian Andrei 3691 1996 Fara club 99:99:99
6 Vuculescu Edward 3611 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
7 Cinciu Mihai Daniel 3637 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Lisetchi Mihai 3689 1996 Masters Timisoara 00:39:03
2 Bodnar Silviu 3577 1996 Tribeach Brasov 00:37:00
3 Matei Bogdan 3697 1996 Brenntag 00:35:00
4 Balanescu Mihai 3696 1996 Brenntag 00:34:00
5 Dontu Romeo 3579 1996 Tribeach Brasov 00:35:00
6 Dutescu Paul 3581 1996 Tribeach Brasov 00:37:00
7 Vladimirescu Gelu 3623 1996 Aqua Sport Galati 00:38:00
8 Fortu Marius 3620 1996 Aqua Sport Galati 00:42:00

Seria: 3
1 Nemteanu Filip Cristian 3686 1996 Fara club 00:33:20
2 Nuteanu Teodor 3658 1996 Resita 07 00:33:00
3 Follert Iuliu 3598 1996 Tribeach Brasov 00:33:00
4 Paiu Cornel 3679 1996 Fara club 00:32:50
5 Magda Liviu 3595 1996 Tribeach Brasov 00:33:00
6 Buciuman Vasile 3672 1996 Gold Stars Baia Mare 00:33:00
7 Ion Adrian 3664 1996 Resita 07 00:33:00
8 Nicolescu Laurentiu 3704 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:34:00

Seria: 4
1 Dolinescu Stefan 3625 1996 Aqua Sport Galati 00:31:96
2 Murar George Iulian 3719 1996 Fara club 00:31:00
3 Ionescu Dragos 3587 1996 Tribeach Brasov 00:31:00
4 Nae Lucian 2046 1996 Bucharest Sport Club 00:30:00
5 Stanciulescu Razvan 3705 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:31:00
6 Catichi Cristian 3708 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:31:00
7 Postolache Octavian 3687 1996 Contratimp Campina 00:31:22
8 Buzatu Valeriu 3651 1996 Resita 07 00:32:00

Seria: 5
1 Popina Costin 3711 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:30:00
2 Tais Octavian 3714 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:30:00
3 Ungureanu Alexandru 3722 1996 Fara club 00:28:00
4 Lupu Valentin 3706 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:28:00
5 Coman Dragos 3723 1996 Fara club 00:28:00
6 Toba Alexandru 3683 1996 Fara club 00:30:00
7 Andronescu Matei 3701 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:30:00
8 Coltoi Mircea 3644 1996 Bucharest Sport Club 00:30:00

Proba 2 50 metri fluture - 19 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Avramescu Luiza 3703 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:50:00
4 Costache Cristina 3702 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:40:00
5 Pop Catalina 3599 1996 Tribeach Brasov 00:46:00
6 Prodan Victoria 3614 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 2
1 Sima Diana 3695 1996 Brenntag 00:37:00
2 Scurtu Silvia 3610 1996 Delfinul Bucuresti 00:36:00
3 Paraschiv Diana 3698 1996 Brenntag 00:35:00
4 Beloae Luiza 3721 1996 Fara club 00:34:00
5 Furnea Silvia 3694 1996 Brenntag 00:35:00
6 Nicolau Mihaela 3632 1996 Aqua Sport Galati 00:36:00
7 Basarab Irina 3699 1996 Brenntag 00:37:00
8 Birligea Mihaela 3634 1996 Aqua Sport Galati 00:38:00

Proba 3 100 metri spate - 19 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mihai Cosmin 3621 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
4 Simionescu Sandel 3629 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Stevens Robert 3616 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 2
1 Trohani George 3582 1996 Tribeach Brasov 02:00:00
2 Enache Eugen 3654 1996 Resita 07 01:45:00
3 Salajan Adrian 3668 1996 Gold Stars Baia Mare 01:40:00
4 Nuteanu Teodor 3658 1996 Resita 07 01:25:00
5 Lisetchi Mihai 3689 1996 Masters Timisoara 01:25:30
6 Tepeneu Mircea 3661 1996 Resita 07 01:40:00
7 Ionescu Lucian 3709 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:47:00
8 Petre Constantin 3663 1996 Resita 07 02:30:00

Seria: 3
1 Mandrila Catalin 3716 1996 Fara club 01:20:00
2 Georgescu Sebastian 3713 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:15:00
3 Anastasescu Horatiu Vlad 3606 1996 Delfinul Bucuresti 01:10:00
4 Coman Dragos 3723 1996 Fara club 01:08:00
5 Ungureanu Alexandru 3722 1996 Fara club 01:08:00
6 Miron Remus 3586 1996 Tribeach Brasov 01:11:30
7 Nemteanu Filip Cristian 3686 1996 Fara club 01:16:00
8 Eicher Marc 3688 1996 Masters Timisoara 01:21:00

Proba 4 100 metri spate - 19 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vasilescu Raluca 3727 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Hodina Mihaela 3633 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
4 Voicu Gabriela 3584 1996 Tribeach Brasov 02:10:00
5 Rotaru Loredana 3666 1996 Fara club 99:99:99
6 Tanase Ene Marina 3724 1996 Fara club 99:99:99

Seria: 2
1 Iana Dorina 3656 1996 Resita 07 01:58:00
2 Munteanu Flavia 3590 1996 Tribeach Brasov 01:35:00
3 Kovacs Delia Ana 3675 1996 Gold Stars Baia Mare 01:22:00
4 Scurtu Silvia 3610 1996 Delfinul Bucuresti 01:20:00
5 Patrascoiu Anca 3573 1996 Tribeach Brasov 01:21:00
6 Bunaciu Carmen 3588 1996 Tribeach Brasov 01:28:00
7 Avramescu Luiza 3703 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:45:00
8 Teodorof Luminita 3681 1996 Fara club 02:05:37

Proba 5 50 metri bras - 19 ani - Baieti (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Anghel Cornel 3572 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Carp Ion 3630 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
4 Rata Liviu 3628 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Iosifescu Ionut Gabriel 3665 1996 Fara club 99:99:99
6 Stroe Ionut A1006 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Oprescu Liviu 3729 1996 Fara club 99:99:99

Seria: 2
1 Bucur Adrian 3627 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
2 Casian Andrei 3691 1996 Fara club 99:99:99
3 Mihaescu Andrei 3728 1996 Fara club 99:99:99
4 Cristian David Matei 3717 1996 Fara club 99:99:99
5 Anitoiu Ionut 3619 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
6 Tufaru Bogdan 3617 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
7 Mihai Cosmin 3621 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
8 Marian Alexandru 3626 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99

Seria: 3
1 Ambrozie Adrian Stefan 3646 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Cintea Stelian 3589 1996 Tribeach Brasov 01:00:00
3 Orel Lucian 3659 1996 Resita 07 00:56:00
4 Turcan Ionut 3636 1996 Fara club 00:45:00
5 Burduja Nicolae 3720 1996 Club Daimon 00:55:00
6 Bogdan Traian 3649 1996 Resita 07 00:59:00
7 Vuculescu Edward 3611 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
8 Cinciu Mihai Daniel 3637 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Giarmati Flavius 3655 1996 Resita 07 00:45:00
2 Vladimirescu Gelu 3623 1996 Aqua Sport Galati 00:44:00
3 Tura Cristian Claudiu 3673 1996 Gold Stars Baia Mare 00:43:00
4 Oros Razvan Cristian 3670 1996 Gold Stars Baia Mare 00:42:00
5 Gabor-Iliescu Paul 3596 1996 Tribeach Brasov 00:42:00
6 Popescu Daniel 3680 1996 Fara club 00:44:00
7 Pascu Paul Cristian 3622 1996 Aqua Sport Galati 00:44:00
8 Dutescu Paul 3581 1996 Tribeach Brasov 00:45:00

Seria: 5
1 Magda Liviu 3595 1996 Tribeach Brasov 00:40:00
2 Ionescu Valentin 3700 1996 Brenntag 00:40:00
3 Munteanu Marius 3669 1996 Gold Stars Baia Mare 00:40:00
4 Dolinescu Stefan 3625 1996 Aqua Sport Galati 00:38:38
5 Ionescu Alexandru 3692 1996 Fara club 00:39:00
6 Vranceanu Daniel 3624 1996 Aqua Sport Galati 00:40:00
7 Bodnar Silviu 3577 1996 Tribeach Brasov 00:40:00
8 Salajan Daniel 3671 1996 Gold Stars Baia Mare 00:40:00

Seria: 6
1 Postolache Octavian 3687 1996 Contratimp Campina 00:36:15
2 Anastase Silviu 3710 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:36:00
3 Nemoianu Costin 3578 1996 Tribeach Brasov 00:35:00
4 Nae Lucian 2046 1996 Bucharest Sport Club 00:33:00
5 Coltoi Mircea 3644 1996 Bucharest Sport Club 00:34:00
6 Ionescu Dragos 3587 1996 Tribeach Brasov 00:35:00
7 Popina Costin 3711 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:36:00
8 Follert Iuliu 3598 1996 Tribeach Brasov 00:36:50

Proba 6 50 metri bras - 19 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tilica Silvia 3731 1996 Fara club 99:99:99
2 Buga Florentina 3645 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Pandele Marga 3615 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
4 Sever Maria Cristina 3571 1996 Fara club 99:99:99
5 Prodan Victoria 3614 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
6 Dolinescu Anca 3631 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
7 Stan Adela 3641 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Tanase Ene Marina 3724 1996 Fara club 99:99:99
2 Bologa Ursula 3650 1996 Resita 07 01:10:00
3 Becheanu Liliana 3580 1996 Tribeach Brasov 01:00:00
4 Zarnovean Ingrid 3591 1996 Tribeach Brasov 00:58:00
5 Grigore Alexandrina 3635 1996 Aqua Sport Galati 00:58:55
6 Gabor-Iliescu Roxana 3597 1996 Tribeach Brasov 01:05:00
7 Hanescu Irina 3642 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Mihailescu Nicole 3600 1996 Tribeach Brasov 99:99:99

Seria: 3
1 Ungurean Raluca Anamaria 3674 1996 Gold Stars Baia Mare 00:56:00
2 Petrescu Ecard Alexandra 3583 1996 Tribeach Brasov 00:55:00
3 Vegheriuc Carmen 3662 1996 Resita 07 00:52:00
4 Budiaci Ioana 3682 1996 Performer 00:48:00
5 Pau Iudita Agnes 3660 1996 Resita 07 00:49:00
6 Pop Catalina 3599 1996 Tribeach Brasov 00:52:00
7 Codresin Ionela 3652 1996 Resita 07 00:55:00
8 Bodnar Ioana 3576 1996 Tribeach Brasov 00:56:00

Seria: 4
1 Nicolau Mihaela 3632 1996 Aqua Sport Galati 00:45:00
2 Hoinarescu Irina 3712 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:42:00
3 Carp Iuliana 3609 1996 Delfinul Bucuresti 00:40:00
4 Beloae Luiza 3721 1996 Fara club 00:39:00
5 Lazlo Roxana 3657 1996 Resita 07 00:40:00
6 Hristov Alina 3585 1996 Tribeach Brasov 00:42:00
7 Sima Diana 3695 1996 Brenntag 00:44:00
8 Popescu Mirela 3574 1996 Tribeach Brasov 00:47:00

Proba 7 100 metri liber - 19 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Frank Loschi 3730 1996 Fara club 99:99:99
4 Stroe Anton Marius 3638 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Anghel Cornel 3572 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Vuculescu Edward 3611 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
3 Fratila Serban 3613 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
4 Barbosu Tiberiu 3725 1996 Fara club 99:99:99
5 Encica Adrian 3601 1996 Tribeach Brasov 99:99:99
6 Lazaroiu Edward 3612 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
7 Casian Andrei 3691 1996 Fara club 99:99:99

Seria: 3
1 Petre Constantin 3663 1996 Resita 07 02:00:00
2 Trohani George 3582 1996 Tribeach Brasov 01:45:00
3 Anghelus Cristian 3648 1996 Resita 07 01:37:00
4 Tura Cristian Claudiu 3673 1996 Gold Stars Baia Mare 01:25:00
5 Fluture Dan 3603 1996 Delfinul Bucuresti 01:25:00
6 Burduja Nicolae 3720 1996 Club Daimon 01:40:00
7 Frunzeti Mihai 3604 1996 Delfinul Bucuresti 01:50:00
8 Stevens Robert 3616 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 4
1 Ungureanu Ionut 3707 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:20:00
2 Fortu Marius 3620 1996 Aqua Sport Galati 01:17:00
3 Pascu Paul Cristian 3622 1996 Aqua Sport Galati 01:14:00
4 Eicher Marc 3688 1996 Masters Timisoara 01:11:00
5 Zarnovean Liviu 3592 1996 Tribeach Brasov 01:13:00
6 Tepeneu Mircea 3661 1996 Resita 07 01:17:00
7 Popescu Daniel 3680 1996 Fara club 01:20:00
8 Ionescu Lucian 3709 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:25:00

Seria: 5
1 Stanciulescu Razvan 3705 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:10:00
2 Mandrila Catalin 3716 1996 Fara club 01:07:00
3 Dolinescu Stefan 3625 1996 Aqua Sport Galati 01:05:07
4 Mitache Gabriel 3570 1996 Tribeach Brasov 01:04:50
5 Ion Adrian 3664 1996 Resita 07 01:05:00
6 Buzatu Valeriu 3651 1996 Resita 07 01:06:00
7 Cinciulescu Valentin 3607 1996 Delfinul Bucuresti 01:10:00
8 Lisetchi Mihai 3689 1996 Masters Timisoara 01:10:30

Seria: 6
1 Miron Remus 3586 1996 Tribeach Brasov 01:03:40
2 Toba Alexandru 3683 1996 Fara club 01:01:50
3 Anastasescu Horatiu Vlad 3606 1996 Delfinul Bucuresti 00:59:00
4 Ungureanu Alexandru 3722 1996 Fara club 00:56:00
5 Coman Dragos 3723 1996 Fara club 00:57:50
6 Lupu Valentin 3706 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:00:00
7 Murar George Iulian 3719 1996 Fara club 01:03:00
8 Georgescu Sebastian 3713 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:04:00

Proba 8 100 metri liber - 19 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vasilescu Raluca 3727 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Prodan Victoria 3614 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 2
2 Buga Florentina 3645 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Rotaru Loredana 3666 1996 Fara club 99:99:99
4 Radulescu Adina 3690 1996 Masters Timisoara 02:30:30
5 Tanase Ene Marina 3724 1996 Fara club 99:99:99
7 Hodina Mihaela 3633 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99

Seria: 3
1 Petrescu Ecard Alexandra 3583 1996 Tribeach Brasov 01:59:00
2 Ungurean Raluca Anamaria 3674 1996 Gold Stars Baia Mare 01:50:00
3 Budiaci Ioana 3682 1996 Performer 01:30:00
4 Popescu Mirela 3574 1996 Tribeach Brasov 01:20:00
5 Avramescu Luiza 3703 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:30:00
6 Cumpanas Geanina 3653 1996 Resita 07 01:48:00
7 Teodorof Luminita 3681 1996 Fara club 01:51:00
8 Voicu Gabriela 3584 1996 Tribeach Brasov 02:06:00

Seria: 4
1 Costache Cristina 3702 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:19:00
2 Patrascoiu Anca 3573 1996 Tribeach Brasov 01:15:00
3 Tepelea Ramona 3593 1996 Tribeach Brasov 01:14:50
4 Beloae Luiza 3721 1996 Fara club 01:10:00
5 Carp Iuliana 3609 1996 Delfinul Bucuresti 01:10:00
6 Furnea Silvia 3694 1996 Brenntag 01:15:00
7 Kovacs Delia Ana 3675 1996 Gold Stars Baia Mare 01:15:00

Descalificari
1 Dolinescu Anca
Observatii: lipsa
3631 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
2 Stan Adela
Observatii: lipsa
3641 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Hoinarescu Irina
Observatii: lipsa
3712 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:20:00

Proba 9 200 metri mixt - 19 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badita Cezar 3732 1996 Fara club 99:99:99
5 Casian Andrei 3691 1996 Fara club 99:99:99

Seria: 2
1 Nemteanu Filip Cristian 3686 1996 Fara club 99:99:99
2 Popescu Daniel 3680 1996 Fara club 03:35:00
3 Oros Razvan Cristian 3670 1996 Gold Stars Baia Mare 03:20:00
4 Paiu Cornel 3679 1996 Fara club 03:05:00
5 Bodnar Silviu 3577 1996 Tribeach Brasov 03:15:00
6 Dontu Romeo 3579 1996 Tribeach Brasov 03:25:00
7 Salajan Adrian 3668 1996 Gold Stars Baia Mare 03:50:00
8 Ionescu Danes 3639 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Ion Adrian 3664 1996 Resita 07 03:00:00
2 Postolache Octavian 3687 1996 Contratimp Campina 02:49:56
3 Miron Remus 3586 1996 Tribeach Brasov 02:34:80
4 Nemoianu Costin 3578 1996 Tribeach Brasov 02:30:00
5 Lupu Valentin 3706 1996 C.S. Toma's Ploiesti 02:30:00
6 Georgescu Sebastian 3713 1996 C.S. Toma's Ploiesti 02:48:00
7 Mandrila Catalin 3716 1996 Fara club 02:55:00

Descalificari
1 Lazaroiu Edward
Observatii: lipsa
3612 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
2 Magda Liviu
Observatii: lipsa
3595 1996 Tribeach Brasov 03:05:00

Proba 10 200 metri mixt - 19 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasilescu Raluca 3727 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Munteanu Flavia 3590 1996 Tribeach Brasov 03:40:00
3 Birligea Mihaela 3634 1996 Aqua Sport Galati 03:15:00
4 Basarab Irina 3699 1996 Brenntag 03:00:00
5 Nicolau Mihaela 3632 1996 Aqua Sport Galati 03:15:00
6 Neamtu Ana 3693 1996 Brenntag 03:15:00
7 Iana Dorina 3656 1996 Resita 07 04:15:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 50 metri liber - 19 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vasilescu Raluca 3727 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Grigore Alexandrina 3635 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
4 Dolinescu Anca 3631 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Hodina Mihaela 3633 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
6 Buga Florentina 3645 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Prodan Victoria 3614 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
2 Tilica Silvia 3731 1996 Fara club 99:99:99
3 Radulescu Adina 3690 1996 Masters Timisoara 01:15:00
4 Voicu Gabriela 3584 1996 Tribeach Brasov 00:52:00
5 Grosu Daciana 3676 1996 Fara club 01:10:00
7 Tanase Ene Marina 3724 1996 Fara club 99:99:99
8 Pandele Marga 3615 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 3
2 Vegheriuc Carmen 3662 1996 Resita 07 00:45:00
3 Pop Catalina 3599 1996 Tribeach Brasov 00:41:00
5 Budiaci Ioana 3682 1996 Performer 00:39:00
6 Codresin Ionela 3652 1996 Resita 07 00:42:00
7 Ungurean Raluca Anamaria 3674 1996 Gold Stars Baia Mare 00:48:00

Seria: 4
1 Sima Diana 3695 1996 Brenntag 00:33:00
3 Carp Iuliana 3609 1996 Delfinul Bucuresti 00:31:00
4 Beloae Luiza 3721 1996 Fara club 00:30:00
5 Furnea Silvia 3694 1996 Brenntag 00:31:00
6 Costache Loredana 3575 1996 Tribeach Brasov 00:32:00
7 Paraschiv Diana 3698 1996 Brenntag 00:33:00
8 Popescu Mirela 3574 1996 Tribeach Brasov 00:36:00

Descalificari
1 Rotaru Loredana
Observatii: lipsa
3666 1996 Fara club 99:99:99
2 Petrescu Ecard Alexandra
Observatii: lipsa
3583 1996 Tribeach Brasov 00:49:00
3 Hoinarescu Irina
Observatii: lipsa
3712 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:37:00
4 Teodorof Luminita
Observatii: lipsa
3681 1996 Fara club 00:51:17
5 Tepelea Ramona
Observatii: lipsa
3593 1996 Tribeach Brasov 00:32:50

Proba 12 50 metri liber - 19 ani - Baieti (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Frank Loschi 3730 1996 Fara club 99:99:99
4 Vuculescu Edward 3611 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
5 Culea Andrei 3640 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Lazaroiu Edward 3612 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
3 Anitoiu Ionut 3619 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
4 Casian Andrei 3691 1996 Fara club 99:99:99
5 Carp Ion 3630 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
6 Stevens Robert 3616 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
7 Fratila Serban 3613 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 3
1 Avramescu Razvan 3643 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dincu Dragos 3726 1996 Fara club 99:99:99
4 Georgescu Claudiu 3718 1996 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
5 Rata Liviu 3628 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
6 Anghel Cornel 3572 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Cinciu Mihai Daniel 3637 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Mihai Cosmin 3621 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99

Seria: 4
1 Nichifor Bogdan 3647 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Petre Constantin 3663 1996 Resita 07 00:55:00
3 Bogdan Traian 3649 1996 Resita 07 00:47:00
4 Burduja Nicolae 3720 1996 Club Daimon 00:45:00
5 Trohani George 3582 1996 Tribeach Brasov 00:45:00
6 Cintea Stelian 3589 1996 Tribeach Brasov 00:53:00
8 Cristian David Matei 3717 1996 Fara club 99:99:99

Seria: 5
1 Giarmati Flavius 3655 1996 Resita 07 00:40:00
4 Fluture Dan 3603 1996 Delfinul Bucuresti 00:36:00
5 Ionescu Lucian 3709 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:36:00
8 Anghelus Cristian 3648 1996 Resita 07 00:42:00

Seria: 6
1 Oros Razvan Cristian 3670 1996 Gold Stars Baia Mare 00:35:00
3 Popescu Daniel 3680 1996 Fara club 00:33:00
5 Ungureanu Ionut 3707 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:33:00
6 Tura Cristian Claudiu 3673 1996 Gold Stars Baia Mare 00:35:00
8 Turcan Ionut 3636 1996 Fara club 00:35:00

Seria: 7
2 Ionescu Alexandru 3692 1996 Fara club 00:32:00
4 Pascu Paul Cristian 3622 1996 Aqua Sport Galati 00:32:00
5 Rodian Odagiu 3684 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:32:00
6 Vranceanu Daniel 3624 1996 Aqua Sport Galati 00:32:00
7 Fortu Marius 3620 1996 Aqua Sport Galati 00:33:00
8 Bodnar Silviu 3577 1996 Tribeach Brasov 00:33:00

Seria: 8
1 Eicher Marc 3688 1996 Masters Timisoara 00:31:30
2 Gabor-Iliescu Paul 3596 1996 Tribeach Brasov 00:31:00
3 Nuteanu Teodor 3658 1996 Resita 07 00:30:00
4 Follert Iuliu 3598 1996 Tribeach Brasov 00:29:80
5 Salajan Daniel 3671 1996 Gold Stars Baia Mare 00:30:00
6 Zarnovean Liviu 3592 1996 Tribeach Brasov 00:31:00
7 Lisetchi Mihai 3689 1996 Masters Timisoara 00:31:30
8 Tepeneu Mircea 3661 1996 Resita 07 00:32:00

Seria: 9
1 Dolinescu Stefan 3625 1996 Aqua Sport Galati 00:29:32
2 Ion Adrian 3664 1996 Resita 07 00:29:00
3 Mandrila Catalin 3716 1996 Fara club 00:29:00
4 Buzatu Valeriu 3651 1996 Resita 07 00:29:00
6 Buciuman Vasile 3672 1996 Gold Stars Baia Mare 00:29:00
7 Banciog Marcel 3618 1996 Aqua Sport Galati 00:29:00
8 Cinciulescu Valentin 3607 1996 Delfinul Bucuresti 00:29:80

Seria: 10
2 Murar George Iulian 3719 1996 Fara club 00:28:00
3 Toba Alexandru 3683 1996 Fara club 00:27:40
5 Sovar Robert 3608 1996 Delfinul Bucuresti 00:27:00
6 Catichi Cristian 3708 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:27:50
7 Nemoianu Costin 3578 1996 Tribeach Brasov 00:28:00
8 Mitache Gabriel 3570 1996 Tribeach Brasov 00:28:00

Seria: 11
1 Ionescu Dragos 3587 1996 Tribeach Brasov 00:27:00
2 Coman Dragos 3723 1996 Fara club 00:26:50
3 Popina Costin 3711 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:26:00
4 Ungureanu Alexandru 3722 1996 Fara club 00:25:00
5 Burcea Emilian 3667 1996 Fara club 00:25:50
6 Anastasescu Horatiu Vlad 3606 1996 Delfinul Bucuresti 00:26:00
7 Nae Lucian 2046 1996 Bucharest Sport Club 00:27:00
8 Lupu Valentin 3706 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:27:00

Descalificari
1 Iosifescu Ionut Gabriel
Observatii: lipsa
3665 1996 Fara club 99:99:99
2 Bucur Adrian
Observatii: lipsa
3627 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
3 Nitoiu Vlad
Observatii: lipsa
3685 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:40:00
4 Ionescu Valentin
Observatii: lipsa
3700 1996 Brenntag 00:37:00
5 Tufaru Bogdan
Observatii: lipsa
3617 1996 Aqua Sport Galati 00:37:00
6 Frunzeti Mihai
Observatii: lipsa
3604 1996 Delfinul Bucuresti 00:40:00
7 Dutescu Paul
Observatii: lipsa
3581 1996 Tribeach Brasov 00:35:00
8 Tulbea Gabriel
Observatii: lipsa
3715 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:33:00
9 Encica Adrian
Observatii: lipsa
3601 1996 Tribeach Brasov 00:35:00
10 Matei Bogdan
Observatii: lipsa
3697 1996 Brenntag 00:33:00
11 Balanescu Mihai
Observatii: lipsa
3696 1996 Brenntag 00:32:00
12 Stanciulescu Razvan
Observatii: lipsa
3705 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:29:00
13 Andronescu Matei
Observatii: lipsa
3701 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:28:00
14 Magda Liviu
Observatii: lipsa
3595 1996 Tribeach Brasov 00:27:00

Proba 13 100 metri fluture - 19 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Birligea Mihaela 3634 1996 Aqua Sport Galati 01:29:00
4 Scurtu Silvia 3610 1996 Delfinul Bucuresti 01:20:00
5 Nicolau Mihaela 3632 1996 Aqua Sport Galati 01:29:00

Proba 14 100 metri fluture - 19 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vladimirescu Gelu 3623 1996 Aqua Sport Galati 01:40:00
3 Postolache Octavian 3687 1996 Contratimp Campina 01:20:06
4 Georgescu Sebastian 3713 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:09:00
6 Ion Adrian 3664 1996 Resita 07 01:25:00
7 Dontu Romeo 3579 1996 Tribeach Brasov 01:32:00
8 Dincu Dragos 3726 1996 Fara club 99:99:99

Descalificari
1 Salajan Adrian
Observatii: lipsa
3668 1996 Gold Stars Baia Mare 01:30:00
2 Buzatu Valeriu
Observatii: lipsa
3651 1996 Resita 07 01:16:00

Proba 15 50 metri spate - 19 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Prodan Victoria 3614 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
3 Dolinescu Anca 3631 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
6 Pandele Marga 3615 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
7 Tilica Silvia 3731 1996 Fara club 99:99:99

Seria: 2
1 Tanase Ene Marina 3724 1996 Fara club 99:99:99
2 Grosu Daciana 3676 1996 Fara club 01:20:00
3 Bologa Ursula 3650 1996 Resita 07 01:10:00
4 Toth Eniko 3594 1996 Tribeach Brasov 00:56:00
6 Radulescu Adina 3690 1996 Masters Timisoara 01:15:00
7 Gabor-Iliescu Roxana 3597 1996 Tribeach Brasov 99:99:99
8 Vasilescu Raluca 3727 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Ungurean Raluca Anamaria 3674 1996 Gold Stars Baia Mare 00:53:00
2 Grigore Alexandrina 3635 1996 Aqua Sport Galati 00:49:57
3 Pau Iudita Agnes 3660 1996 Resita 07 00:41:00
4 Costache Cristina 3702 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:40:00
6 Pop Catalina 3599 1996 Tribeach Brasov 00:46:00
7 Voicu Gabriela 3584 1996 Tribeach Brasov 00:52:00
8 Iana Dorina 3656 1996 Resita 07 00:55:00

Seria: 4
1 Furnea Silvia 3694 1996 Brenntag 00:39:00
2 Kovacs Delia Ana 3675 1996 Gold Stars Baia Mare 00:38:00
3 Patrascoiu Anca 3573 1996 Tribeach Brasov 00:37:00
4 Lazlo Roxana 3657 1996 Resita 07 00:37:00
5 Paraschiv Diana 3698 1996 Brenntag 00:37:00
6 Costache Loredana 3575 1996 Tribeach Brasov 00:38:00
7 Sima Diana 3695 1996 Brenntag 00:39:00
8 Scurtu Silvia 3610 1996 Delfinul Bucuresti 00:40:00

Descalificari
1 Rotaru Loredana
Observatii: lipsa
3666 1996 Fara club 99:99:99
2 Mihailescu Nicole
Observatii: lipsa
3600 1996 Tribeach Brasov 99:99:99
3 Teodorof Luminita
Observatii: lipsa
3681 1996 Fara club 00:59:01
4 Bunaciu Carmen
Observatii: lipsa
3588 1996 Tribeach Brasov 00:40:50

Proba 16 50 metri spate - 19 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anitoiu Ionut 3619 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
2 Carp Ion 3630 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
3 Marian Alexandru 3626 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
4 Mihai Cosmin 3621 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
6 Rata Liviu 3628 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
7 Cinciu Mihai Daniel 3637 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stevens Robert 3616 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
3 Cintea Stelian 3589 1996 Tribeach Brasov 01:00:00
4 Bogdan Traian 3649 1996 Resita 07 00:59:00
5 Petre Constantin 3663 1996 Resita 07 01:00:00
6 Paiu Cornel 3679 1996 Fara club 01:30:00
7 Vuculescu Edward 3611 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 3
1 Burduja Nicolae 3720 1996 Club Daimon 00:52:00
2 Simionescu Sandel 3629 1996 Aqua Sport Galati 00:45:86
3 Tepeneu Mircea 3661 1996 Resita 07 00:45:00
4 Enache Eugen 3654 1996 Resita 07 00:43:00
5 Tura Cristian Claudiu 3673 1996 Gold Stars Baia Mare 00:45:00
6 Ionescu Lucian 3709 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:00
8 Trohani George 3582 1996 Tribeach Brasov 00:55:00

Seria: 4
1 Pascu Paul Cristian 3622 1996 Aqua Sport Galati 00:42:00
2 Munteanu Marius 3669 1996 Gold Stars Baia Mare 00:40:00
3 Lisetchi Mihai 3689 1996 Masters Timisoara 00:37:30
4 Follert Iuliu 3598 1996 Tribeach Brasov 00:36:50
5 Vranceanu Daniel 3624 1996 Aqua Sport Galati 00:37:00
6 Mandrila Catalin 3716 1996 Fara club 00:38:00
7 Gabor-Iliescu Paul 3596 1996 Tribeach Brasov 00:41:00

Seria: 5
2 Postolache Octavian 3687 1996 Contratimp Campina 00:35:60
3 Toba Alexandru 3683 1996 Fara club 00:34:50
4 Nuteanu Teodor 3658 1996 Resita 07 00:34:00
5 Popina Costin 3711 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:34:00
6 Salajan Adrian 3668 1996 Gold Stars Baia Mare 00:35:00
7 Dolinescu Stefan 3625 1996 Aqua Sport Galati 00:35:69
8 Banciog Marcel 3618 1996 Aqua Sport Galati 00:36:21

Seria: 6
1 Eicher Marc 3688 1996 Masters Timisoara 00:33:30
3 Burcea Emilian 3667 1996 Fara club 00:31:00
4 Coman Dragos 3723 1996 Fara club 00:30:00
5 Ungureanu Alexandru 3722 1996 Fara club 00:30:00
6 Anastasescu Horatiu Vlad 3606 1996 Delfinul Bucuresti 00:31:00
7 Miron Remus 3586 1996 Tribeach Brasov 00:33:20
8 Nemteanu Filip Cristian 3686 1996 Fara club 00:34:00

Descalificari
1 Bucur Adrian
Observatii: lipsa
3627 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
2 Encica Adrian
Observatii: lipsa
3601 1996 Tribeach Brasov 99:99:99
3 Tufaru Bogdan
Observatii: lipsa
3617 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
4 Orel Lucian
Observatii: lipsa
3659 1996 Resita 07 00:50:00
5 Cocenescu Ovidiu
Observatii: lipsa
3677 1996 Fara club 00:42:00
6 Nicolescu Laurentiu
Observatii: lipsa
3704 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:36:00
7 Stanciulescu Razvan
Observatii: lipsa
3705 1996 C.S. Toma's Ploiesti 00:32:00

Proba 17 100 metri bras - 19 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hodina Mihaela 3633 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Buga Florentina 3645 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Pandele Marga 3615 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 2
3 Vegheriuc Carmen 3662 1996 Resita 07 01:50:00
4 Popescu Mirela 3574 1996 Tribeach Brasov 01:44:00
5 Budiaci Ioana 3682 1996 Performer 01:45:00
6 Cumpanas Geanina 3653 1996 Resita 07 01:50:00
7 Codresin Ionela 3652 1996 Resita 07 02:05:00
8 Iana Dorina 3656 1996 Resita 07 02:15:00

Seria: 3
2 Basarab Irina 3699 1996 Brenntag 01:35:00
3 Beloae Luiza 3721 1996 Fara club 01:35:00
4 Carp Iuliana 3609 1996 Delfinul Bucuresti 01:25:00
5 Lazlo Roxana 3657 1996 Resita 07 01:30:00
6 Neamtu Ana 3693 1996 Brenntag 01:35:00
7 Hristov Alina 3585 1996 Tribeach Brasov 01:37:00

Descalificari
1 Stan Adela
Observatii: lipsa
3641 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Bodnar Ioana
Observatii: lipsa
3576 1996 Tribeach Brasov 02:10:00
3 Petrescu Ecard Alexandra
Observatii: lipsa
3583 1996 Tribeach Brasov 02:00:00
4 Hoinarescu Irina
Observatii: lipsa
3712 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:40:00
5 Munteanu Flavia
Observatii: lipsa
3590 1996 Tribeach Brasov 01:40:00

Proba 18 100 metri bras - 19 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oprescu Liviu 3729 1996 Fara club 99:99:99
4 Rata Liviu 3628 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Iosifescu Ionut Gabriel 3665 1996 Fara club 99:99:99

Seria: 2
2 Mihai Cosmin 3621 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
3 Lazaroiu Edward 3612 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
4 Burduja Nicolae 3720 1996 Club Daimon 02:05:00
6 Banciog Marcel 3618 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99

Seria: 3
2 Bodnar Silviu 3577 1996 Tribeach Brasov 01:35:00
3 Georgescu Sebastian 3713 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:28:00
4 Oros Razvan Cristian 3670 1996 Gold Stars Baia Mare 01:25:00
5 Follert Iuliu 3598 1996 Tribeach Brasov 01:26:00
6 Vladimirescu Gelu 3623 1996 Aqua Sport Galati 01:34:00
7 Munteanu Marius 3669 1996 Gold Stars Baia Mare 01:40:00
8 Popescu Daniel 3680 1996 Fara club 01:42:00

Seria: 4
1 Nemoianu Costin 3578 1996 Tribeach Brasov 01:24:00
2 Miron Remus 3586 1996 Tribeach Brasov 01:21:70
3 Coltoi Mircea 3644 1996 Bucharest Sport Club 01:15:00
4 Stroe Ionut A1006 1996 Bucharest Sport Club 01:07:00
5 Nae Lucian 2046 1996 Bucharest Sport Club 01:12:00
6 Lupu Valentin 3706 1996 C.S. Toma's Ploiesti 01:17:00
7 Postolache Octavian 3687 1996 Contratimp Campina 01:23:76
8 Ionescu Dragos 3587 1996 Tribeach Brasov 01:25:00

Descalificari
1 Anghel Cornel
Observatii: lipsa
3572 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Bucur Adrian
Observatii: lipsa
3627 1996 Aqua Sport Galati 99:99:99
3 Dutescu Paul
Observatii: lipsa
3581 1996 Tribeach Brasov 01:40:00

Proba 19 400 metri liber - 19 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prodan Victoria 3614 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
2 Radulescu Adina 3690 1996 Masters Timisoara 12:59:30
4 Ungurean Raluca Anamaria 3674 1996 Gold Stars Baia Mare 07:47:00
6 Voicu Gabriela 3584 1996 Tribeach Brasov 10:20:00
8 Tanase Ene Marina 3724 1996 Fara club 99:99:99

Seria: 2
1 Munteanu Flavia 3590 1996 Tribeach Brasov 06:45:00
2 Popescu Mirela 3574 1996 Tribeach Brasov 06:20:00
3 Patrascoiu Anca 3573 1996 Tribeach Brasov 06:00:00
4 Birligea Mihaela 3634 1996 Aqua Sport Galati 06:00:00
5 Basarab Irina 3699 1996 Brenntag 06:00:00
6 Neamtu Ana 3693 1996 Brenntag 06:15:00
7 Nicolau Mihaela 3632 1996 Aqua Sport Galati 06:25:00
8 Kovacs Delia Ana 3675 1996 Gold Stars Baia Mare 07:45:00

Descalificari
1 Teodorof Luminita
Observatii: lipsa
3681 1996 Fara club 08:33:35
2 Petrescu Ecard Alexandra
Observatii: lipsa
3583 1996 Tribeach Brasov 08:00:00
3 Mihailescu Nicole
Observatii: lipsa
3600 1996 Tribeach Brasov 99:99:99

Proba 20 400 metri liber - 19 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Danes 3639 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Lazaroiu Edward 3612 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
3 Fratila Serban 3613 1996 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
4 Trohani George 3582 1996 Tribeach Brasov 08:30:00
5 Petre Constantin 3663 1996 Resita 07 10:00:00
6 Casian Andrei 3691 1996 Fara club 99:99:99

Seria: 2
1 Salajan Adrian 3668 1996 Gold Stars Baia Mare 07:40:00
2 Popescu Daniel 3680 1996 Fara club 06:35:00
3 Oancea Florin 3678 1996 Fara club 06:30:00
4 Fluture Dan 3603 1996 Delfinul Bucuresti 06:00:00
5 Dontu Romeo 3579 1996 Tribeach Brasov 06:25:00
6 Holban Mihai 3602 1996 Delfinul Bucuresti 06:30:00
7 Fortu Marius 3620 1996 Aqua Sport Galati 07:20:00
8 Ionescu Lucian 3709 1996 C.S. Toma's Ploiesti 07:46:00

Seria: 3
1 Mitache Gabriel 3570 1996 Tribeach Brasov 05:45:00
2 Mandrila Catalin 3716 1996 Fara club 05:37:00
3 Murar George Iulian 3719 1996 Fara club 05:09:00
5 Miron Remus 3586 1996 Tribeach Brasov 05:08:00
6 Coman Dragos 3723 1996 Fara club 05:14:00
7 Ion Adrian 3664 1996 Resita 07 05:40:00
8 Lisetchi Mihai 3689 1996 Masters Timisoara 05:59:30

Descalificari
1 Nemteanu Filip Cristian
Observatii: lipsa
3686 1996 Fara club 99:99:99
2 Rodian Odagiu
Observatii: lipsa
3684 1996 C.S. Toma's Ploiesti 05:00:00