Lista de start pentru Campionat Municipal Cadeti 12-14 ani Editia 2015

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 12 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vanghelie Stefan Alexandru 3567 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 00:45:66
7 Bertrou Clement 3562 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:80
5 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:00
6 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:38:23
7 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:38:58
8 Ion Andrei Nicolas 1824 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:00

Seria: 3
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:36
3 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:50
4 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:36:08
6 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:66
7 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:85

Seria: 4
3 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:74
5 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 00:35:31
6 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:76

Seria: 5
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:33:95
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:34:03

Seria: 6
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:66
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:33:28
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:33:12
5 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Renovatio S.C. 00:33:20
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:33:45
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:33:59

Seria: 7
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:37
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:31:97
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:31:88

Seria: 8
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 00:31:81
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:31:42
4 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:30:96
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:31:45

Seria: 9
1 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:25
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 00:30:19

Descalificari
1 Pislaru Matei
Observatii: lipsa
3293 2003 Aquis Bucuresti 00:46:76
2 El Lakkis Hussein
Observatii: lipsa
2236 2003 Skills Sports 2009 00:38:01
3 Dinca Raducu Alex
Observatii: lipsa
A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:19

Proba 2 50 metri liber - 13 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:01
4 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:32

Seria: 2
2 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:28

Seria: 3
2 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 00:36:76
8 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:37:60

Seria: 4
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:35:77
4 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 00:34:28
7 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:96
8 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:36:06

Seria: 5
2 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:10
3 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 00:34:00
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:90
7 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:13

Seria: 6
2 Tronaru Andrei 3330 2002 Steaua CSA 00:33:52
8 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:68

Seria: 7
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:41
8 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:32:89

Seria: 8
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:75

Seria: 9
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:29:76
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:29:41
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:30:59

Seria: 10
1 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:28:24
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:90
5 Stan Leon 11929 2002 Performer 00:27:28
6 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:89
8 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:28:60

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 00:34:21
2 Abry Matheo
Observatii: lipsa
2652 2002 Renovatio S.C. 00:31:19
3 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:70

Proba 3 50 metri liber - 14 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Tudor Matei A0432 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:00

Seria: 2
4 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 00:37:94

Seria: 3
5 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 00:36:28

Seria: 7
1 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:51
5 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:90
6 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 00:32:29

Seria: 8
2 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 00:31:50
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:83

Seria: 9
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:29:50
6 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:29:60

Seria: 10
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:27:65
4 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:27:24
7 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 00:27:95

Descalificari
1 Dobre Eduard Stefan
Observatii: lipsa
3307 2001 Skills Sports 2009 00:36:05

Proba 4 50 metri liber - 12 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Solomon Clara 3300 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Mazilu Denisa 3564 2003 Aqua Sport Citius 00:47:00
2 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:88
5 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:81
6 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:84

Seria: 3
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:27
2 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 00:36:30
6 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:03

Seria: 4
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:34:94
2 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:34:58
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 00:34:15
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:34:71

Seria: 5
3 Badoi Cristina 3563 2003 C.S. Aquatonics 00:33:00
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 00:32:28
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:33:16
8 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 00:34:01

Seria: 6
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:85
7 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:70

Proba 5 50 metri liber - 13 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 00:41:27
8 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 00:49:31

Seria: 3
3 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 00:35:71
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:28
5 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 00:35:42
8 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:40

Seria: 4
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:34:29
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:15
8 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:08

Seria: 5
1 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:81
2 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:33:19
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:36
7 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 00:33:34

Seria: 6
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:08
4 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:29:57
8 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:10

Seria: 7
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 00:28:09
4 Dascal Ana Iulia 11810 2002 Universitatea Cluj 00:27:19
8 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:29:45

Proba 6 50 metri liber - 14 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 00:39:02
4 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 00:37:72

Seria: 3
7 Murea Maria Alexia 1662 2001 CSS 1 Bucuresti 00:37:00

Seria: 4
6 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 00:34:54

Seria: 6
1 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:73
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:31:52
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:28

Seria: 7
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 00:29:38
2 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 00:28:97
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 00:27:34
6 Dascal Alexia 11750 2001 Universitatea Cluj 00:28:95
7 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 00:29:12

Proba 7 200 metri bras - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 99:99:99
4 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 99:99:99
5 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 03:18:00
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
2 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 03:06:00
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 03:05:00
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 03:06:00

Descalificari
1 Lupu Cosmin Cristian
Observatii: lipsa
A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Dinca Raducu Alex
Observatii: lipsa
A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 metri bras - 13 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 99:99:99
6 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 99:99:99
6 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:00
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 02:58:00

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 03:25:00
2 Abry Matheo
Observatii: lipsa
2652 2002 Renovatio S.C. 03:15:00

Proba 9 200 metri bras - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 03:15:00

Seria: 4
1 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 03:08:47
3 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 03:00:71

Proba 10 200 metri bras - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 99:99:99
5 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 03:05:00

Proba 11 200 metri bras - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 04:48:71
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:22:37
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 03:16:63
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:49:59
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:00
7 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:07

Proba 12 200 metri bras - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:25:74
6 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 3
5 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 03:01:27
8 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 03:24:29

Proba 13 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 99:99:99
5 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:86
3 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:16:24
5 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:15:82
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 01:16:35
8 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:20:01

Seria: 4
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:13:16
7 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:64

Proba 14 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:32:02
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:53
6 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 01:34:55

Seria: 3
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:72

Seria: 4
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:14:83
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:09:47
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:10:18

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Zamfir David Marius Teodor
Observatii:
A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:11

Proba 15 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 01:24:63

Seria: 3
2 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:16:86

Seria: 4
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:05:98
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:09:32
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:35

Proba 16 100 metri fluture - 12 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 99:99:99
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:33:73

Seria: 2
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:13:54

Proba 17 100 metri fluture - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:03
3 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:22:36
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:80
5 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:25

Seria: 2
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:17:43
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:17

Proba 18 100 metri fluture - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 01:24:17

Seria: 2
2 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 01:16:37
4 Dascal Alexia 11750 2001 Universitatea Cluj 01:07:97
5 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 01:10:63
7 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:17:04
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:56

Proba 19 100 metri spate - 12 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Vanghelie Stefan Alexandru 3567 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:04
3 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:89

Seria: 4
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:21:83
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:69
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:21:73
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:25:87

Seria: 5
1 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:20:27
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:18:45
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:17:52
4 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 01:15:93
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 01:17:96
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:18:96

Descalificari
1 El Lakkis Hussein
Observatii: lipsa
2236 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Nitu Marius Adrian
Observatii: lipsa
A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 20 100 metri spate - 13 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 99:99:99
5 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Tronaru Andrei 3330 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 01:35:16
4 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:28:66
6 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:30:32
7 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:43
8 Minciu Edward A0307 2002 Aqua Sport Citius 01:40:00

Seria: 4
1 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:26:49
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:33
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:48
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:36

Seria: 5
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:17:52
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:16

Seria: 6
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:07:75
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:08:68
7 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:43
8 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:14:75

Descalificari
1 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:30

Proba 21 100 metri spate - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 3
5 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:79

Seria: 6
1 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:11:47
2 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:36
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:09:75

Proba 22 100 metri spate - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 01:40:00
2 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:09
4 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:29:45
7 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:94
8 Mazilu Denisa 3564 2003 Aqua Sport Citius 01:43:00

Seria: 3
7 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:50

Seria: 4
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:20:82
2 Badoi Cristina 3563 2003 C.S. Aquatonics 01:20:00
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:51

Proba 23 100 metri spate - 13 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 02:13:74
6 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
3 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 01:34:65
5 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:76

Seria: 3
1 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:92
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:69
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:12
4 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:21:60
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:76
6 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 01:23:67
8 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:57

Seria: 4
7 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:20:04
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:32

Proba 24 100 metri spate - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
6 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:35:92

Seria: 4
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:18:59
5 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:14
6 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 01:20:00

Proba 25 200 metri liber - 12 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 99:99:99
3 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 03:11:56
4 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:89
7 Vanghelie Stefan Alexandru 3567 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 03:01:59
2 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:86
6 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:31
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:59

Seria: 4
3 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 02:43:92
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:40:95
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 02:45:06
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:67

Seria: 5
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 02:39:62
2 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 02:37:80
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 02:32:62
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:37:51
7 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 02:38:94
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:91

Seria: 6
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:29:92
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:00
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:30:84

Seria: 7
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:24:32
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:22:50
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:23:74

Descalificari
1 Dinca Raducu Alex
Observatii: lipsa
A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 26 200 metri liber - 13 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 03:09:33
6 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 03:25:53

Seria: 3
3 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:35
4 Tronaru Andrei 3330 2002 Steaua CSA 02:51:09

Seria: 4
1 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 02:50:57
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 02:45:56
4 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:99

Seria: 5
3 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:26

Seria: 6
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:29:66

Seria: 7
2 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:22:79
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:10:90

Descalificari
1 Abry Matheo
Observatii: lipsa
2652 2002 Renovatio S.C. 02:51:68

Proba 27 200 metri liber - 14 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
2 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
8 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:07

Seria: 4
7 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 02:47:27

Seria: 5
5 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:82

Seria: 6
1 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 02:30:95
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 02:28:70
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:27:96
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:11

Seria: 7
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 02:16:31
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:12:15
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 02:24:63

Descalificari
1 Dobre Eduard Stefan
Observatii: lipsa
3307 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Proba 28 200 metri liber - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
4 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 02:36:77
6 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:84
8 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 03:00:18

Seria: 3
1 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:53
3 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:30:47
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 02:27:78

Seria: 4
2 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:26:38

Proba 29 200 metri liber - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 03:33:01

Seria: 2
2 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:88
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:53
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:03

Seria: 3
5 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 02:30:38
8 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 02:35:87

Seria: 4
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 02:27:51
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 02:10:09
5 Dascal Ana Iulia 11810 2002 Universitatea Cluj 02:10:26

Descalificari
1 Stanescu Renata Maria
Observatii:
3081 2002 Renovatio S.C. 02:58:53
2 Macoveiciuc Andra Mihaela
Observatii: lipsa
A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:27:61

Proba 30 200 metri liber - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 02:41:76

Seria: 3
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 02:32:75
6 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 02:30:53

Seria: 4
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 02:19:99
6 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 02:21:09
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:26:57

Descalificari
1 Tomuta Irina Alexandra
Observatii: lipsa
A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:33

Proba 31 400 metri mixt - 13 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 99:99:99
4 Stan Leon 11929 2002 Performer 05:18:00
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 99:99:99
7 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 32 400 metri mixt - 14 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 99:99:99
8 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 33 400 metri mixt - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 05:20:00
6 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 99:99:99
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Mocanu Cristina Erika
Observatii: lipsa
11924 2002 NAVI 99:99:99

Proba 34 400 metri mixt - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 05:47:28

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 35 100 metri liber - 12 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Mazilu Denisa 3564 2003 Aqua Sport Citius 01:33:00
5 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:26:21
7 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:25

Seria: 3
6 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 01:19:64

Seria: 4
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 01:13:70
8 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:16:04

Seria: 5
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:10:12
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:08:51
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:56

Seria: 6
1 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:06:54

Proba 36 100 metri liber - 13 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 01:38:30
4 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 01:25:49
8 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 01:51:21

Seria: 3
2 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:80
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:51
4 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:16:18
8 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 01:23:05

Seria: 4
1 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:67
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:13:33
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:18
6 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:13:59

Seria: 5
2 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:09:44
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:23
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:08

Seria: 6
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 01:02:00
4 Dascal Ana Iulia 11810 2002 Universitatea Cluj 00:59:11
7 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:06:51
8 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:67

Proba 37 100 metri liber - 14 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:21:67
5 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:17:88
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:85

Seria: 4
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:12
7 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:15:12

Seria: 5
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:06:71

Seria: 6
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:05:64
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 01:00:57
6 Dascal Alexia 11750 2001 Universitatea Cluj 01:02:52

Descalificari
1 Panait Ana Maria
Observatii: lipsa
3306 2001 Skills Sports 2009 01:30:45
2 Brat Rebeca Anastasia
Observatii: lipsa
3305 2001 Skills Sports 2009 01:30:46
3 Tomuta Irina Alexandra
Observatii: lipsa
A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:49

Proba 38 100 metri liber - 12 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 01:56:85

Seria: 2
1 El Lakkis Hussein 2236 2003 Skills Sports 2009 01:29:09
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:08
3 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:24:14
6 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:24:35

Seria: 3
1 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 01:23:00
2 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:22:77
3 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:99
4 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:08
7 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:22:87
8 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:12

Seria: 4
4 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:16:35

Seria: 5
1 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:15:84
4 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:13:51
5 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Renovatio S.C. 01:13:72
6 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:01

Seria: 6
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:13:09
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:11:96
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:10:93
5 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:11:36
7 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:12:89
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:13:35

Seria: 7
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:08:09
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:65
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:05

Seria: 8
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:11
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:07:58

Descalificari
1 Dinca Raducu Alex
Observatii: lipsa
A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Vanghelie Stefan Alexandru
Observatii: lipsa
3567 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 39 100 metri liber - 13 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:00

Seria: 2
5 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 01:23:45
8 Minciu Edward A0307 2002 Aqua Sport Citius 01:30:00

Seria: 3
5 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:34
6 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 01:22:27

Seria: 4
1 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:18:84
2 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:72
3 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:17:93
5 Tronaru Andrei 3330 2002 Steaua CSA 01:16:45
6 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:96
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:84
8 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:20:33

Seria: 5
3 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:90
7 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:54
8 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:16:05

Seria: 6
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:51
6 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 01:12:20

Seria: 7
1 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:39
2 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:09:87
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:24

Seria: 8
2 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:06:99
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:05:23
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:59

Seria: 9
2 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:40
5 Stan Leon 11929 2002 Performer 00:59:69
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:47
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:02:79

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:69

Proba 40 100 metri liber - 14 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 01:27:38

Seria: 5
2 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:07

Seria: 7
3 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:67
8 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 01:10:72

Seria: 8
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:07:71
3 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:05:93
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:08

Seria: 9
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:00:78
4 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:59:56
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:05:00

Descalificari
1 Dobre Eduard Stefan
Observatii: lipsa
3307 2001 Skills Sports 2009 01:23:41

Proba 41 50 metri fluture - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:03

Seria: 2
1 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:06
2 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 00:38:42
3 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:85
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:94
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 00:35:04
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:37:37
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:41:24

Descalificari
1 Ionescu Giulia
Observatii:
3331 2003 Steaua CSA 00:49:16
2 Sandu Andra Ana Maria
Observatii: lipsa
A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:40

Proba 42 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:45:00
4 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:11
5 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:43:29
6 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:04

Seria: 2
1 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:40
2 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:62
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:24
4 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:35:88
5 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:36:03
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:37:20
7 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:24

Seria: 3
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:62
2 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:34:01
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 00:33:50
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:77
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 00:33:46
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 00:33:71
7 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:37
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:34:94

Descalificari
1 Pislaru Matei
Observatii: lipsa
3293 2003 Aquis Bucuresti 99:99:99
2 Marinescu Alexandru Paul
Observatii:
A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:08

Proba 43 200 metri fluture - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 99:99:99
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:30:00
6 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 99:99:99
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 44 200 metri fluture - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Dascal Alexia 11750 2001 Universitatea Cluj 02:30:50
7 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Tomuta Irina Alexandra
Observatii: lipsa
A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:57

Proba 45 200 metri fluture - 13 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:30:00
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:35:00
7 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 46 200 metri fluture - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 99:99:99
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 99:99:99

Proba 47 200 metri spate - 12 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 02:40:00

Proba 48 200 metri spate - 13 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 03:19:41
5 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 03:27:91
6 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 03:12:83
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:80
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 02:49:72
4 Dascal Ana Iulia 11810 2002 Universitatea Cluj 02:24:25
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:90

Descalificari
1 Fatu Mirela Gabriela
Observatii: lipsa
1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:87

Proba 49 200 metri spate - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:50:25

Descalificari
1 Panait Ana Maria
Observatii:
3306 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Proba 50 200 metri spate - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 99:99:99
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:40:00

Proba 51 200 metri spate - 13 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:35:00
4 Stan Leon 11929 2002 Performer 02:25:93
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:30:00

Descalificari
1 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 52 200 metri spate - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 3
7 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:32

Descalificari
1 Bordei Catalin
Observatii: lipsa
A0025 2001 CSS Dinamo 02:37:92

Proba 53 100 metri bras - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Solomon Clara 3300 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:38
3 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:40:56
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:38:14
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:40:83
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:91
8 Mazilu Denisa 3564 2003 Aqua Sport Citius 01:55:00

Seria: 4
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:69

Proba 54 100 metri bras - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 02:21:95

Seria: 3
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:04
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:30:34
4 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:28:88
6 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:85
7 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:09

Seria: 4
1 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:28:42
2 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:39
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:56
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:18:82

Descalificari
1 Gurau Alexandra Karina
Observatii: lipsa
2380 2002 CSS 2 Bucuresti 01:57:09

Proba 55 100 metri bras - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:14

Seria: 3
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:34:35
5 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:92
8 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:35:26

Seria: 4
5 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 01:23:79
7 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:27:48
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 01:28:74

Descalificari
1 Tomuta Irina Alexandra
Observatii: lipsa
A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Brat Rebeca Anastasia
Observatii: lipsa
3305 2001 Skills Sports 2009 01:50:31

Proba 56 100 metri bras - 12 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:47:74
5 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:48:01
6 El Lakkis Hussein 2236 2003 Skills Sports 2009 02:00:92
7 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
8 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
4 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:36:26
5 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:36:91

Seria: 4
3 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Renovatio S.C. 01:34:47
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:32:80
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:33:69
7 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:35:43

Seria: 5
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:27:60
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:27:15

Seria: 6
7 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:66

Descalificari
1 Vanghelie Stefan Alexandru
Observatii: lipsa
3567 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Dinca Raducu Alex
Observatii: lipsa
A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:28:74

Proba 57 100 metri bras - 13 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tronaru Andrei 3330 2002 Steaua CSA 99:99:99
3 Minciu Edward A0307 2002 Aqua Sport Citius 01:53:00

Seria: 3
1 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 01:45:55
2 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:39:37
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:72
7 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:40:01
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:98

Seria: 4
1 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:35:80
2 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 01:35:07
6 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:81
8 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 01:35:81

Seria: 5
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:24:96
7 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 01:30:73
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:38

Seria: 6
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 01:24:00
3 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:20:74
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:33
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:21:29

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 01:37:86

Proba 58 100 metri bras - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
1 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:32:16
2 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:29:33

Seria: 6
2 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 01:22:75
5 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:19:58
8 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:24:87

Proba 59 200 metri mixt - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:98
6 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:66
7 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 03:15:54

Seria: 3
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 02:56:35
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:51:21

Descalificari
1 Rosmenteniuc Ada Maria
Observatii: lipsa
A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:42:84

Proba 60 200 metri mixt - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:47
3 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:02
4 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:66
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:34

Seria: 3
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 02:23:20
5 Dascal Ana Iulia 11810 2002 Universitatea Cluj 02:26:58
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:89
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:57
8 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:72

Proba 61 200 metri mixt - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 3
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:37:66

Proba 62 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 El Lakkis Hussein 2236 2003 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
1 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 03:15:00
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 03:03:60
8 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:47

Seria: 3
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:61
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:55:87

Seria: 4
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 02:42:53
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:42:87

Proba 63 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Paleodimopoulos Aris 3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 03:16:74
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Tronaru Andrei 3330 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:63
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:78
7 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 03:09:58

Seria: 3
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:80
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:46:94
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:99
8 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:84

Seria: 4
4 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:37:43
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:37:63
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:40:01
8 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:56

Descalificari
1 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:22

Proba 64 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 03:05:40
6 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 03:04:23

Seria: 3
3 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 02:49:00

Seria: 4
1 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 02:45:35
3 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 02:39:69

Descalificari
1 Dobre Eduard Stefan
Observatii: lipsa
3307 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Proba 65 400 metri liber - 12 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 06:19:15
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 05:40:52
6 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 05:19:51
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 05:04:51

Proba 66 400 metri liber - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 05:22:26
7 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 05:22:11

Descalificari
1 Costache Elisa Andreea
Observatii: lipsa
A0467 2001 Steaua CSA 05:07:47

Proba 67 400 metri liber - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:40:01

Seria: 2
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 04:52:91
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 05:18:69
8 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 05:22:30

Proba 68 400 metri liber - 12 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 99:99:99
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 99:99:99
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 99:99:99
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 99:99:99
7 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 99:99:99
6 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
2 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 05:05:00
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 05:05:00

Descalificari
1 Dinca Raducu Alex
Observatii: lipsa
A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 69 400 metri liber - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 05:21:81

Seria: 4
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 05:02:23
8 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 05:09:69

Descalificari
1 Bordei Catalin
Observatii: lipsa
A0025 2001 CSS Dinamo 05:07:44
2 Florea Mihnea Ioan
Observatii: lipsa
A0599 2001 Steaua CSA 04:59:64

Proba 70 400 metri liber - 13 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 05:25:59

Seria: 4
4 Stan Leon 11929 2002 Performer 04:35:53
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 04:39:00

Descalificari
1 Basalau Fabian Valentin
Observatii: lipsa
A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99