Lista de start pentru Concurs Poliatlon - Faza pe Municipiu Cadeti 12-14 ani, Editia 2015

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri liber - 12 ani - Baieti (39 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rapanu Costel 3944 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 01:34:38
5 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 01:38:07

Seria: 2
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:21:92
5 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:53
6 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:99

Seria: 3
1 Iordache Damian 1908 2003 Renovatio S.C. 01:21:14
4 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:82
5 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:19
7 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:21:02

Seria: 4
2 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:16:15
4 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:66
5 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:15:09
8 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:66

Seria: 5
1 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 01:13:72
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:12:31
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:72
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:13:51
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:14:09

Seria: 6
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:11:10
4 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:10:91
5 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:10:93
6 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:11:36
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:12:00

Seria: 7
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:09:79
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:67
8 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:10:88

Seria: 8
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:01
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:06:44
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:11
5 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:21
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:07:37

Seria: 9
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:22
8 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:06:00

Seria: 10
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:02:56

Seria: 11
2 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 00:59:99

Descalificari
1 Vanghelie Stefan Alexandru
Observatii: lipsa
3567 2003 CSS 2 Bucuresti 01:44:72
2 El Lakkis Hussein
Observatii: lipsa
2236 2003 Skills Sports 2009 01:26:62
3 Morariu Luca Ioan
Observatii: lipsa
12567 2003 Performer 01:06:85

Proba 2 100 metri liber - 13 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Soare Mihai A0766 2002 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
8 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 01:27:05

Seria: 3
2 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:18:92
3 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 01:18:84
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:84
8 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:20

Seria: 4
1 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 01:17:57
6 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 01:16:12
7 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:41

Seria: 5
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:21
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:12:75
6 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:12:79

Seria: 6
1 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 01:12:20
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:62

Seria: 7
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:08:03
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:39

Seria: 9
3 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:05:01
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:04:45
7 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:05:64

Seria: 10
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:03:95
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:02:16
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:02:10
7 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:69
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:03

Seria: 11
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:62
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:59
7 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:00:44

Proba 3 100 metri liber - 14 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:91
4 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 01:21:21
7 Ion Stefan 3296 2001 Renovatio S.C. 01:25:14

Seria: 4
3 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:90

Seria: 6
8 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 01:12:22

Seria: 7
1 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:10:43
3 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 01:09:35
6 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:09:40

Seria: 8
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:17
7 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:04

Seria: 9
1 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:05:93
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:04:71
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:04

Seria: 10
4 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:00:98
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:02:36

Seria: 11
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:59:53
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:57:20
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 00:59:96
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:85

Proba 4 100 metri liber - 12 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dumitru Raluca 3943 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:43:00
4 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:23
7 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 01:51:33

Seria: 3
1 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:25
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:42
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:21:39
4 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:55
5 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:21:31
7 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:25:08
8 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00

Seria: 4
1 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:18:29
5 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:64
8 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:20:42

Seria: 5
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:14:80
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:13:19
5 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:71

Seria: 6
3 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:56
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:10:12
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:10:79

Seria: 7
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:48
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:07:32

Descalificari
1 Popa Madalina Elena
Observatii: lipsa
1309 2003 NAVI 01:22:03

Proba 5 100 metri liber - 13 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
6 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 01:41:71

Seria: 4
2 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:03
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:79
6 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:94

Seria: 5
6 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:13:59
7 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:52

Seria: 6
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 01:11:10
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:46
7 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:03

Seria: 7
1 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:62
2 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:08:65
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:67
7 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:23
8 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:65

Seria: 8
2 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:04:75
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:03:63
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Dinamo Bucuresti 01:03:43
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:04:60

Proba 6 100 metri liber - 14 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Vulpoiu Ana Maria 3758 2001 Triumf Bucuresti 01:31:25
5 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 01:30:45

Seria: 4
3 Frant Madalina 14561 2001 Triumf Bucuresti 01:17:64
7 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:18:15

Seria: 5
2 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:14:38
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:11:66
8 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:60

Seria: 6
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 01:11:00
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:12

Seria: 7
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:49

Seria: 8
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:05:58
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:01:57
7 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:04:92
8 Rusu Roberta 11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:62

Proba 7 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Iordache Damian 1908 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
3 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 04:10:17
5 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 03:44:91
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 03:03:92
6 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 03:11:03
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 03:18:77

Seria: 4
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:82
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:59:30
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:58:53
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 03:01:46
8 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 03:03:09

Seria: 5
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:17
2 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:52:39
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:50:82
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 02:51:50
6 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 02:52:38
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:52:94
8 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 02:54:45

Seria: 6
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 02:48:50
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:45:53
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:50:66

Seria: 7
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 02:37:00
6 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:38:00
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:52

Seria: 8
2 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 02:30:00
7 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:31:57

Descalificari
1 Preda Luca Ioan
Observatii: lipsa
13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:26:08

Proba 8 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 99:99:99
6 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 03:16:74
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:62
8 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 03:26:22

Seria: 4
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:52
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 02:55:62

Seria: 6
1 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:31
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:45:71
7 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 02:49:25

Seria: 7
2 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:38:44
3 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:37:08
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:35:86
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:40:01

Seria: 8
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:98
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:25:73
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:29:18
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:37

Descalificari
1 Soare Mihai
Observatii:
A0766 2002 Aqua Life Swim 99:99:99

Proba 9 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 03:41:15

Seria: 3
5 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 03:06:37

Seria: 4
3 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:46

Seria: 5
3 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 02:52:18

Seria: 6
3 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 02:46:00
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 02:46:35

Seria: 7
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 02:43:44

Seria: 8
1 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 02:34:47
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:17:33

Descalificari
1 Ion Stefan
Observatii:
3296 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 10 200 metri mixt - 12 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 99:99:99
6 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 03:14:56
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 03:09:64
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:27:09

Seria: 3
1 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 03:04:17

Seria: 4
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:52:13
5 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 02:49:51
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:51:21
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 02:52:57

Seria: 5
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:42:70

Descalificari
1 Popa Madalina Elena
Observatii: lipsa
1309 2003 NAVI 03:09:08

Proba 11 200 metri mixt - 13 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
5 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:47

Seria: 3
2 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:07
3 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:44
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:72
7 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 03:04:09
8 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:66

Seria: 4
1 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 02:53:44
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 02:50:42
4 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 02:48:38

Seria: 5
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:89
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:33:11
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:37:05
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:32

Proba 12 200 metri mixt - 14 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 03:34:35
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 03:09:90
8 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 03:37:45

Seria: 3
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 02:56:80
6 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:59

Seria: 4
8 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 02:54:27

Seria: 5
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:37:66
3 Rusu Roberta 11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:17
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:26:43

Proba 13 100 metri bras - 12 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
6 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:55:72
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:52:74
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:51:96
5 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:52:44

Seria: 4
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:45:69
4 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:44:04
5 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:44:50
7 Iordache Damian 1908 2003 Renovatio S.C. 01:46:50
8 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 01:51:76

Seria: 5
1 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:43:38
2 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:02
3 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:37
7 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:43:17

Seria: 6
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:38
5 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:36:37
7 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:36:72
8 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:36:91

Seria: 7
1 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:01
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:34:67
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:34:33

Seria: 8
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:28:87
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:23:50
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:29:90
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:30:00
8 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 01:31:68

Seria: 9
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:23:00
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:21:50

Seria: 10
1 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 01:20:00
6 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:47

Descalificari
1 Vanghelie Stefan Alexandru
Observatii: lipsa
3567 2003 CSS 2 Bucuresti 02:33:59
2 El Lakkis Hussein
Observatii: lipsa
2236 2003 Skills Sports 2009 01:53:01

Proba 14 100 metri bras - 13 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Soare Mihai A0766 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 99:99:99
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
8 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:84
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:51

Seria: 5
4 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:36:95
5 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:38:72
6 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 01:40:81

Seria: 6
2 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:68
4 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:35:60
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:59

Seria: 7
3 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 01:34:30
7 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:86
8 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 01:35:04

Seria: 8
1 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:53
2 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 01:29:92

Seria: 9
2 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 01:22:54
7 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:87
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:23:46

Seria: 10
2 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:18:93
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:15:79
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:33
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:19:73

Proba 15 100 metri bras - 14 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
7 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:58:68

Seria: 4
1 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:47:99

Seria: 5
8 Ion Stefan 3296 2001 Renovatio S.C. 01:44:01

Seria: 6
1 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:86

Seria: 7
4 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:31:89
5 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 01:32:09

Seria: 8
5 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:28:46

Seria: 9
3 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 01:22:07
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:21:87
6 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:53

Seria: 10
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:12:53
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:21:41

Proba 16 100 metri bras - 12 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 99:99:99
6 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 02:05:49
3 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:53:41
5 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:52:57

Seria: 3
1 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:91
2 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:42:67
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:41:32
4 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:40:56
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:41:45
8 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:48:61

Seria: 4
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:29
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:35:12
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:36:25
8 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:17

Seria: 5
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:33:00
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:31:33

Seria: 6
1 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:31
7 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:29:26

Seria: 7
8 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:69

Descalificari
1 Popa Madalina Elena
Observatii: lipsa
1309 2003 NAVI 01:40:77

Proba 17 100 metri bras - 13 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
6 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 01:56:01
8 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:70

Seria: 4
4 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:34:18
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:96

Seria: 5
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:04
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Dinamo Bucuresti 01:32:77
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:31:59
6 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:85
8 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:09

Seria: 6
3 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:28:42
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:98

Seria: 7
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:09
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:18:82
6 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:24:63
7 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:25:66

Descalificari
1 Pavel Cristina Daniela
Observatii: lipsa
A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 18 100 metri bras - 14 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 01:50:31
7 Rusu Roberta 11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:14
3 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:35:26

Seria: 5
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:33:23

Seria: 6
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:92
4 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:27:48
6 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 01:28:74
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:39

Seria: 7
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:26:49
2 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:25:41
5 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:22:93

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 100 metri fluture - 12 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 99:99:99
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
4 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:25:10
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:30:07
7 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:53
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
2 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:20:73
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:16:65
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:18:95
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:24:81

Descalificari
1 Popa Madalina Elena
Observatii: lipsa
1309 2003 NAVI 01:42:39

Proba 20 100 metri fluture - 13 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
2 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:67
3 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:13
5 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:84

Seria: 5
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:36
3 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:18:00
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:61
7 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:25

Seria: 6
7 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:17

Descalificari
1 Gadea Ioana
Observatii: lipsa
A0076 2002 NAVI 01:08:20
2 Dragoi Andreea Ramona
Observatii: lipsa
A0260 2002 NAVI 01:08:33

Proba 21 100 metri fluture - 14 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99
6 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 99:99:99
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 6
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 01:16:21
2 Rusu Roberta 11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:07
3 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:08:94
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:10:60
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:53

Proba 22 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 99:99:99
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Iordache Damian 1908 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 99:99:99
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 99:99:99
7 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 99:99:99

Seria: 6
3 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:30:30
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:31:46
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:37:59
8 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:12

Seria: 7
1 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:20:52
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:93
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:57
5 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:66
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:15:59
7 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:18:64
8 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:53

Seria: 8
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:11:70
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:13:00

Seria: 9
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:07:51
6 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 01:07:00

Descalificari
1 Preda Robert Alexandru
Observatii: lipsa
12797 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Lupu Cosmin Cristian
Observatii: lipsa
A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 23 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 99:99:99
5 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 99:99:99
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
4 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 5
4 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Soare Mihai A0766 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 6
2 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 01:32:88
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:54

Seria: 8
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:27
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:12:01
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:21
5 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:11:20
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:43

Seria: 9
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:06:41
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:07:83
8 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:09:35

Proba 24 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
3 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
7 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 5
3 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 6
1 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 01:44:64
4 Tutugan Stefan 3320 2001 Triumf Bucuresti 01:27:10

Seria: 7
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:18:45

Seria: 8
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:09

Seria: 9
1 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:08:08
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:05:42
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:05:98

Proba 25 100 metri spate - 12 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:46:96
6 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 01:59:56

Seria: 3
1 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:60
3 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:32:02
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:31:87
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:33:07
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:53
8 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:36:45

Seria: 4
1 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:29:45
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:49
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:26:42
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:50

Seria: 5
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:24:06

Seria: 6
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:19:62

Seria: 7
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:00
8 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:16:92

Descalificari
1 Grigoroiu Mihaela
Observatii:
A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Popa Madalina Elena
Observatii: lip[sa
1309 2003 NAVI 01:31:15

Proba 26 100 metri spate - 13 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 01:57:17
8 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
3 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:61
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:85
8 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:76

Seria: 5
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:29
2 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:12
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 01:20:44
5 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:20:94
6 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:06
8 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:24:94

Seria: 6
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:72
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:34
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:85
5 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:17:97
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:36

Seria: 7
1 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Dinamo Bucuresti 01:16:90
2 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:16:09
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:13:14

Descalificari
1 Rugina Alina Mihaela
Observatii: lipsa
1808 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 27 100 metri spate - 14 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99
5 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
5 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 01:48:02
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 01:33:48

Seria: 4
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:78

Seria: 5
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:21:66

Seria: 6
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:18:03
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:18:32

Seria: 7
5 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:11:43
6 Rusu Roberta 11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:59
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:14

Proba 28 100 metri spate - 12 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Rapanu Costel 3944 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 99:99:99
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:47:59
4 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 01:44:41
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Iordache Damian 1908 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
2 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:17

Seria: 4
5 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:49

Seria: 5
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:26:11
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:24:02
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:61
6 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:25:87
7 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:26:95
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:49

Seria: 6
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:22:97
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:21:83

Seria: 7
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:21:00
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:20:25
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:19:99
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:20:27
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:21:16

Seria: 8
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:44
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:17:00
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:12
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:16:38

Seria: 9
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:15:10
7 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:15:40
8 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:16:00

Seria: 10
1 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 01:10:00

Descalificari
1 El Lakkis Hussein
Observatii: lipsa
2236 2003 Skills Sports 2009 01:47:15
2 Vanghelie Stefan Alexandru
Observatii: lipsa
3567 2003 CSS 2 Bucuresti 02:15:71
3 Preda Robert Alexandru
Observatii: lipsa
12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:34:64
4 Lupu Cosmin Cristian
Observatii: lipsa
A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:40:27

Proba 29 100 metri spate - 13 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Soare Mihai A0766 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
4 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 01:34:55

Seria: 4
1 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 01:33:15
2 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 01:29:84
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:46
4 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 01:28:44
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:57
8 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:88

Seria: 5
1 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:27:38
3 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:25:71

Seria: 6
3 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:21:65
4 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:48
5 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:53
7 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:22:43

Seria: 7
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:68

Seria: 9
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:15:24
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:14:19
4 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:10:86
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:11:94

Seria: 10
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:07:11
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:42
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:05:64
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:13

Proba 30 100 metri spate - 14 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:40:84
6 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 01:39:16
8 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:93

Seria: 4
7 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 01:31:17

Seria: 6
2 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:22:38
8 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:23:38

Seria: 7
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:20:64

Seria: 8
1 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:19:20
6 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 01:17:27
7 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:55
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:53

Seria: 9
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:80

Seria: 10
3 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:52
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:06:98
7 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:08:88

Descalificari
1 Ciuhat Florin Alexandru
Observatii: lipsa
A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:33
2 Mindroc Adrian
Observatii: lipsa
A0121 2001 Bucharest Sport Club 01:20:94

Proba 31 200 metri liber - 12 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
4 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 03:08:47
6 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 03:02:43
3 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 02:50:82
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:84
6 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 02:50:98
8 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 03:07:01

Seria: 4
1 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 02:44:25
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 02:39:43
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 02:35:91
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:45:09

Seria: 5
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 02:32:79
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:27:69
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:30:47

Seria: 6
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:24:86

Descalificari
1 Popa Madalina Elena
Observatii: lipsa
1309 2003 NAVI 02:56:72

Proba 32 200 metri liber - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
2 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:53

Seria: 4
2 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 02:41:08
4 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:49

Seria: 5
3 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 02:28:03
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 02:27:51
8 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:43

Seria: 6
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Dinamo Bucuresti 02:19:49
6 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:22:74
7 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:24:70
8 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 02:25:65

Descalificari
1 Rugina Alina Mihaela
Observatii: lipsa
1808 2002 Bucharest Sport Club 03:17:70

Proba 33 200 metri liber - 14 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
1 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99
3 Vulpoiu Ana Maria 3758 2001 Triumf Bucuresti 03:34:02

Seria: 3
5 Frant Madalina 14561 2001 Triumf Bucuresti 02:49:16

Seria: 4
6 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 02:39:97
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:87

Seria: 5
2 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:99
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 02:32:75

Seria: 6
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:23:66
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:21:80
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:11:55

Proba 34 200 metri liber - 12 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
6 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 03:35:67
3 Iordache Damian 1908 2003 Renovatio S.C. 03:01:18

Seria: 3
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 02:56:69
2 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 02:51:46
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:46:59
6 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:33
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:03

Seria: 4
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:39:97
3 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 02:37:80
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 02:39:70

Seria: 5
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:36:03
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:16
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 02:33:96
5 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 02:34:17
7 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 02:35:68

Seria: 6
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:30:84
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 02:30:00
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 02:30:50
8 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 02:32:62

Seria: 7
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:25:67
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:24:71
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:25:94
7 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:34

Seria: 8
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:24:00
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:22:50
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:23:57

Seria: 9
7 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 02:16:00
8 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:18:10

Descalificari
1 Nicolae Robert Ionut
Observatii: lipsa
1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:89
2 El Lakkis Hussein
Observatii: lipsa
2236 2003 Skills Sports 2009 03:42:65
3 Preda Luca Ioan
Observatii: lipsa
13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:60

Proba 35 200 metri liber - 13 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Coman Radu Andrei A0580 2002 Aqua Life Swim 03:00:57

Seria: 3
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 02:49:21
5 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 02:47:91
8 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 02:59:85

Seria: 4
1 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 02:40:01
7 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:99

Seria: 5
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:36:08

Seria: 6
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:78
6 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:31:59
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:35

Seria: 7
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 02:24:39
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 02:27:56

Seria: 8
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:22:90
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:24:37

Seria: 9
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:17:37
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:15:68
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:09:16

Descalificari
1 Soare Mihai
Observatii:
A0766 2002 Aqua Life Swim 99:99:99

Proba 36 200 metri liber - 14 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ion Stefan 3296 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
5 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 03:00:93
8 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
4 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 02:36:48
5 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 02:37:27

Seria: 5
3 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:17
6 Tutugan Stefan 3320 2001 Triumf Bucuresti 02:34:82

Seria: 6
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 02:32:57

Seria: 7
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:67
2 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 02:26:05

Seria: 8
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:66
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:05
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 02:19:05

Seria: 9
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 02:13:30
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:08:05
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 02:14:30