Lista de start pentru Cupa de Toamna - Copii 6-7-8 ani, Editia 2015

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Vieru Rares Andrei 3851 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Tarata David 3824 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Sai Kris Ayan Vlad 3859 2009 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Burlan David 3825 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Popescu Darius 3804 2009 Atack Team 99:99:99
3 Anghel Sebastian Stefan 3774 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Stelea Patrik Andrei 3772 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Bernovici Radu 3800 2009 Obswim 99:99:99
8 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
2 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Oprea Damian 3922 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Margarit Matei 3871 2009 YST Sport Club 99:99:99
8 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Roman Maria Lidia 3365 2009 Aqua Life Swim 01:39:97
2 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 01:39:07
3 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:28:26
4 Cristescu Stefan 3366 2009 Aqua Sport Citius 01:19:71
7 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 01:39:61

Seria: 5
2 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Sport Citius 01:07:29
3 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 01:06:25
4 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 01:05:00
5 Popa Claudiu 3428 2009 Aqua Life Swim 01:05:66
6 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 01:06:69
7 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 01:07:86
8 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 01:11:06

Seria: 6
1 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 01:02:09
2 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 01:00:00
3 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:54:00
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:43:45
5 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:48:00
6 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 00:56:00
7 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Life Swim 01:01:08
8 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 01:04:87

Descalificari
1 Tancoc Ionut
Observatii: lipsa
3771 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Surugiu Vlad
Observatii: lipsa
3805 2009 Atack Team 99:99:99
3 Costache Eduard
Observatii: lipsa
3868 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Vlasceanu Razvan Andrei
Observatii: lipsa
3395 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Ionescu Radu
Observatii: lipsa
3883 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Pirjol Andrei David
Observatii: lipsa
3409 2009 NAVI 99:99:99
7 Canamela Tudor
Observatii: lipsa
3846 2009 Aqua Vita Delta Tulcea 01:23:00
8 Paraschiv Mihai
Observatii: lipsa
3396 2009 Renovatio S.C. 01:35:23
9 Panait Andrei
Observatii: lipsa
3867 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
10 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 01:10:00

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (86 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Radu Matei 3810 2008 Atack Team 99:99:99
3 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Moroseanu Cosmin 3831 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Nistorescu David 3789 2008 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
7 Mihalea Adrian 3809 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 99:99:99
2 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Niculescu Sebastian 3858 2008 Atack Team 99:99:99
4 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitru Horia 3921 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Moga Mihai 3896 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Mihalache Radu Stefan 3780 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Ajami Karim 3895 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Nuta Cristian 3897 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Angelescu Mihai 3889 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Comanescu Matei 3887 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Comanescu Nicolas Bogdan 3888 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 01:20:54
6 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:40:00
7 Gheorghe Stefan 3801 2008 Obswim 99:99:99
8 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 5
1 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 01:14:24
3 Balta Bogdan Mihai 3343 2008 Dinamo Bucuresti 01:08:80
4 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 Obswim 01:08:13
5 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 01:08:14
6 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 01:08:84
7 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Sport Citius 01:12:41
8 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:16:61

Seria: 6
1 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:00:39
2 Bancila Mario Alexandru 3281 2008 Skills Sports 2009 00:59:93
3 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:56:14
4 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:55:07
5 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:56:11
6 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:57:78
7 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:00:16
8 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:04:38

Seria: 7
1 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:53:71
2 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 00:53:08
3 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:52:21
4 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:51:60
5 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:51:71
7 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:53:11
8 Popa Casian 3184 2008 Delfinul Bucuresti 00:54:97

Seria: 8
1 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:50:59
2 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 00:50:20
3 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 00:50:00
4 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 00:49:03
5 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 00:49:64
6 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:50:03

Seria: 9
2 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:47:32
3 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:46:93
4 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:46:00
7 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:48:12
8 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:48:51

Seria: 10
1 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:45:88
2 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:45:78
3 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:45:09
4 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:44:56
5 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:44:82
6 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:45:49
7 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:45:84
8 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:45:98

Seria: 11
1 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:43:29
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:77
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:35:97
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:38:14
6 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:39:71
8 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 00:43:57

Descalificari
1 Penciu David Ioan
Observatii: lipsa
3857 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
2 Kungul Theo
Observatii: lipsa
3863 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Dinu Robert Cristian
Observatii: lipsa
3872 2008 YST Sport Club 99:99:99
4 Mihailescu Luca
Observatii: lipsa
3141 2008 Bucharest Sport Club 01:26:34
5 Duta Nicolas Eduard
Observatii: lipsa
3235 2008 Aqua Sport Citius 01:17:17
6 Ciunciu Mathias
Observatii: lipsa
3258 2008 Bucharest Sport Club 01:09:84
7 Ciocan Matei
Observatii: lipsa
3046 2008 NAVI 00:52:70
8 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 00:50:42
9 Cimpoeru Robert
Observatii: lipsa
2999 2008 Steaua CSA 00:51:10
10 Dumitrescu Matei Gabriel
Observatii: lipsa
2749 2008 Bucharest Sport Club 00:48:33
11 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 00:46:49
12 Beciu Stefan
Observatii: lipsa
2714 2008 Aqua Life Swim 00:47:10
13 Artene Luca
Observatii: lipsa
3234 2008 Nautica Bacau 00:39:00
14 David Tudor
Observatii: lipsa
3237 2008 Nautica Bacau 00:41:00

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Baieti (96 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Paduraru Matei Robert 3488 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 99:99:99
4 Andrei Mario Alexandru 3813 2007 Atack Team 99:99:99
5 Iordan Andrei Bogdan 3799 2007 Obswim 99:99:99
6 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Balaban Tudor Florin 3837 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Udeanu Younes Cristian 3876 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Vladu Alexandru 3833 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Dragodan Horatiu 3834 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Toader Matei 3812 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Badea Gabriel 3243 2007 Aqua Sport Citius 01:22:55
3 Ostropel Andrei Ionut 2776 2007 Skills Sports 2009 01:01:61
4 Vatrai Victor Vladimir 2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:60
5 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:00:82
6 Socol Denis Stefan 3009 2007 Obswim 01:02:42
8 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 00:59:53
2 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 00:57:98
4 Dimirule Vlad Andrei 3270 2007 Skills Sports 2009 00:55:84
6 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:57:67
7 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:58:48
8 Andone Alexandru 2972 2007 Aqua Sport Citius 01:00:55

Seria: 5
1 Grama Stefan 3480 2007 Aqua Life Swim 00:55:64
2 Muresanu Adrian 3866 2007 Renovatio S.C. 00:53:00
3 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:52:23
4 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 00:50:89
5 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:51:31
6 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 00:52:79
8 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 00:55:83

Seria: 6
1 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:50:44
3 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:47:79
4 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 00:47:20
5 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:47:61
6 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 00:49:07
7 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:50:43
8 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:50:52

Seria: 7
1 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:46:68
2 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 00:46:33
3 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 00:45:83
4 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:45:47
5 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:45:54
6 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:45:85
7 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:46:47
8 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:46:97

Seria: 8
1 Lupu Cristian 3793 2007 CSM Ploiesti 00:45:00
2 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:44:72
3 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:44:18
5 Anghel Tudor Luca 3272 2007 Skills Sports 2009 00:44:16
6 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:44:41
7 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:44:85
8 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:45:35

Seria: 9
1 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:43:67
2 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:43:45
3 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:43:30
4 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:43:12
5 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:43:13
6 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 00:43:34
7 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:43:64
8 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:43:92

Seria: 10
1 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:42:05
3 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:40:44
4 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:39:81
5 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 00:40:15
6 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:40:62
7 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:40:81
8 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:42:84

Seria: 11
1 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:39:46
2 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:39:11
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:38:14
4 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:38:00
5 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:38:04
7 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:39:33
8 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:39:69

Seria: 12
2 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:36:93
3 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:36:06
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:35:73
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:37:27
8 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:37:57

Descalificari
1 Horia Ion Tudor
Observatii: lipsa
3479 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Nitu Andrei
Observatii: lipsa
3874 2007 YST Sport Club 99:99:99
3 Vlasceanu David
Observatii: lipsa
3875 2007 YST Sport Club 99:99:99
4 Ionita Petrisor
Observatii: lipsa
3821 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Rapanu Daniel Ioan
Observatii: lipsa
3870 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Gitoi Leonard Nicolas
Observatii: lipsa
3893 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Panait Calin
Observatii: lipsa
3839 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 00:57:00
8 Mischie Alexandru
Observatii: lipsa
3865 2007 Renovatio S.C. 00:56:00
9 Mazilu Alexandru
Observatii: lipsa
2398 2007 Steaua CSA 00:54:07
10 Dan Mario Cristian
Observatii: lipsa
2584 2007 YST Sport Club 00:49:91
11 Matias Alexandru
Observatii: lipsa
3246 2007 Nautica Bacau 00:44:00
12 Popescu Matei Alexandru
Observatii: lipsa
2400 2007 Steaua CSA 00:40:66
13 Deleu Mihnea
Observatii: lipsa
2533 2007 Nautica Bacau 00:39:00
14 Paun Andrei
Observatii: lipsa
1918 2007 Atack Team 00:37:50
15 Cojocaru Flavius
Observatii: lipsa
2428 2007 Nautica Bacau 00:36:00
16 Rado Veselinov
Observatii: lipsa
2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:36:51

Proba 4 50 metri liber - 6 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ganea Iustina 3815 2009 Atack Team 99:99:99
5 Burcescu Daria Ioana 3778 2009 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
2 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 99:99:99
3 Strat Miruna 3802 2009 Obswim 99:99:99
4 Duta Andreea teodora 3791 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
6 Borza Sofia 3806 2009 Atack Team 99:99:99
7 Dolocan Alessia 3816 2009 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Feher Delia Maria 3777 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Ghelezan Natalia Elena 3848 2009 Steaua CSA 99:99:99
3 Rizea Alessia Maria 3849 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 01:45:63
7 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 99:99:99
8 Grama Adriana 3776 2009 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 01:26:75
2 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 01:20:31
3 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 01:15:21
4 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 01:03:67
5 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 01:05:00
6 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 01:18:05
7 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 01:24:41
8 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 01:32:84

Seria: 5
1 Mircea Iasmina 3385 2009 Aqua Sport Citius 01:03:67
2 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:58:67
4 Farley Nicole 3407 2009 NAVI 00:49:49
6 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:55:17
8 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 01:03:67

Descalificari
1 Ajami Leila
Observatii: lipsa
3894 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Manea Amalia Andreea
Observatii: lipsa
3790 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
3 Loghin Livia
Observatii: lipsa
3879 2009 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Loghin Sofia
Observatii: lipsa
3880 2009 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Calapod Christine
Observatii: lipsa
3425 2009 Liceul Sportiv Bacau 00:54:47
6 Branisteanu Melisa
Observatii: lipsa
3852 2009 Nautica Bacau 00:54:00
7 Dan Carmen Maria
Observatii: lipsa
3398 2009 Renovatio S.C. 01:02:65

Proba 5 50 metri liber - 7 ani - Fete (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sofianu Paulina 3862 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Patachi Simina Maria 3847 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Stan Ana Maria 3782 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Misai Daria 3860 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Pocol Eleni 3861 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 01:39:99
4 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 01:21:11
5 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:24:55
7 Romano Edda 3900 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
4 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 01:02:24
6 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Sport Citius 01:07:38
8 Pavel Irina 3390 2008 Aqua Sport Citius 01:17:33

Seria: 4
1 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 00:59:65
2 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:56:49
3 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:55:46
4 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:54:28
5 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:55:20
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:55:99

Seria: 5
1 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:54:04
2 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:53:76
3 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Skills Sports 2009 00:52:83
4 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:51:66
5 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 00:51:87
6 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:66
7 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:53:88

Seria: 6
1 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:50:80
2 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:48:43
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:89
4 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:47:19
5 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:47:22
6 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:48:00
8 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:51:44

Seria: 7
1 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:46:75
2 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:46:12
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:40:63
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:43:00
7 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:46:32
8 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:47:17

Descalificari
1 Croitoru Aana Maria
Observatii: lipsa
3856 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
2 Popescu Antonia
Observatii: lipsa
3817 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Niculescu Maya
Observatii: lipsa
3811 2008 Atack Team 99:99:99
4 Vasea Sabina
Observatii: lipsa
3783 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Cociasu Sofia
Observatii: lipsa
3415 2008 Bucharest Sport Club 01:16:82
6 Cioc Maia
Observatii: lipsa
3843 2008 Aqua Vita Delta Tulcea 01:08:00
7 Macavei Raluca
Observatii: lipsa
3845 2008 Aqua Vita Delta Tulcea 01:04:00
8 Draguleanu Otilia
Observatii: lipsa
3228 2008 Aqua Sport Citius 01:03:24
9 Ciuperca Bianca
Observatii: lipsa
3844 2008 Aqua Vita Delta Tulcea 01:11:00
10 Paraschiv Maria
Observatii: lipsa
2766 2008 Renovatio S.C. 00:57:39
11 Jipa Alexandra
Observatii: lips
2758 2008 Atack Team 01:00:00
12 Neacsu Miruna
Observatii: lipsa
3016 2008 Delfinul Bucuresti 00:54:13
13 Voinea Ivana
Observatii: lipsa
2694 2008 NAVI 00:49:33
14 Stefura Ingrid
Observatii: lipsa
3248 2008 Nautica Bacau 00:43:00
15 Mistireanu Maria Georgia
Observatii: lipsa
3902 2008 Nautica Bacau 00:45:00

Proba 6 50 metri liber - 8 ani - Fete (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Raicu Nicola Maria 3890 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Diaconu Runi 3864 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 Obswim 99:99:99
3 Iatan Ilinca Maria 3877 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Stefanescu Ana Maria 3786 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Braticevici Carmen 3878 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
7 Mironescu Ilinca Maria 3798 2007 Obswim 99:99:99
8 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Scarlat Delia 3899 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Bugica Sofia 3901 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Bratu Ana 3898 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 01:10:22
4 Parvu Bianca 3481 2007 Aqua Life Swim 01:00:04
5 Margarit Andrada 3487 2007 YST Sport Club 01:04:92
6 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 01:05:35
8 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 01:12:64

Seria: 5
1 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:42
2 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:57:06
3 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:41
4 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:55:55
6 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 00:57:02
7 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:57:39
8 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 00:57:56

Seria: 6
1 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 00:53:47
2 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 00:52:94
3 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 00:52:60
4 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 00:51:52
6 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aquis Bucuresti 00:52:60
7 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:31
8 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 00:55:52

Seria: 7
2 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:44
4 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:46:26
5 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:46:99
6 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 00:49:15
7 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:49:62

Seria: 8
4 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:43:07
5 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:43:19
6 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:44:56
7 Stancu Aida 3792 2007 CSM Ploiesti 00:45:00
8 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:46:15

Seria: 9
1 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:42:57
2 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:42:00
3 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:40:45
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:39:32
5 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:39:68
6 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:41:93
7 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:42:48
8 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:42:59

Seria: 10
1 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:38:84
2 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:38:19
3 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:38:00
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:35:97
6 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 Renovatio S.C. 00:38:00
7 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:38:47
8 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:39:00

Descalificari
1 Oltean Alexandra
Observatii: lipsa
3814 2007 Atack Team 99:99:99
2 Ivan Ruxandra
Observatii: lipsa
3787 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Ionita Bianca
Observatii: lipsa
3840 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 01:09:00
4 Pletoiu Maria
Observatii: lipsa
2994 2007 Steaua CSA 01:04:98
5 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 01:09:68
6 Kristiansen Sofia
Observatii: lipsa
3841 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 00:56:00
7 Ciocan Daria
Observatii: lipsa
3034 2007 NAVI 00:52:28
8 Gorcea Sabrina
Observatii: lipsa
2581 2007 YST Sport Club 00:49:64
9 Turlica Georgiana
Observatii: lipsa
3842 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 00:47:00
10 Crucianu Alexandra
Observatii: lipsa
3853 2007 Nautica Bacau 00:51:00
11 Vasilescu Ema Cristina
Observatii: lipsa
3146 2007 Bucharest Sport Club 00:45:26
12 Posa Petra
Observatii: lipsa
3854 2007 Nautica Bacau 00:45:00
13 Preda Ioana
Observatii: lipsa
1956 2007 Bucharest Sport Club 00:43:68
14 Toader Francesca
Observatii: lipsa
2293 2007 Bucharest Sport Club 00:37:69

Proba 7 50 metri bras - 6 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Cristescu Stefan 3366 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Popa Claudiu 3428 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stelea Patrik Andrei 3772 2009 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Tarata David 3824 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Anghel Sebastian Stefan 3774 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Roman Maria Lidia 3365 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
2 Margarit Matei 3871 2009 YST Sport Club 99:99:99
6 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 99:99:99
8 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 5
1 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 99:99:99
2 Vieru Rares Andrei 3851 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 01:05:00
6 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Tancoc Ionut
Observatii: lipsa
3771 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Surugiu Vlad
Observatii: lipsa
3805 2009 Atack Team 99:99:99
3 Burlan David
Observatii: lipsa
3825 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Pirjol Andrei David
Observatii: lipsa
3409 2009 NAVI 99:99:99
5 Ionescu Radu
Observatii: lipsa
3883 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Paraschiv Mihai
Observatii: lipsa
3396 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Canamela Tudor
Observatii: lipsa
3846 2009 Aqua Vita Delta Tulcea 01:36:00
9 Ana Victor
Observatii: lipsa
3797 2009 CSM Ploiesti 01:20:00
10 Costache Eduard
Observatii: lipsa
3868 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 8 50 metri bras - 7 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Balta Bogdan Mihai 3343 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Matei 3810 2008 Atack Team 99:99:99
2 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Angelescu Mihai 3889 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Mihalache Radu Stefan 3780 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Mihalea Adrian 3809 2008 Atack Team 99:99:99
8 Nistorescu David 3789 2008 C.S. Barracuda Campina 99:99:99

Seria: 4
1 Comanescu Nicolas Bogdan 3888 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dumitru Horia 3921 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 01:35:61
4 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 01:32:31
5 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:33:37
8 Comanescu Matei 3887 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
2 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 01:19:20
3 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:18:97
4 Bancila Mario Alexandru 3281 2008 Skills Sports 2009 01:15:66
5 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 01:17:88
7 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:25:40
8 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 01:29:07

Seria: 6
1 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 01:15:51
2 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 01:13:37
3 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 01:11:48
4 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 01:10:50
6 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 01:12:94
7 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:13:85
8 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 01:15:55

Seria: 7
1 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 01:07:78
2 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:07:54
3 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 01:05:41
4 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 01:04:61
6 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 01:05:44
7 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 01:07:59

Seria: 8
2 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 01:02:80
5 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 01:01:28
6 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 01:01:98
7 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 01:03:18
8 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 01:03:61

Seria: 9
1 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 01:00:26
3 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:58:23
4 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:57:88
5 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 00:58:00
6 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:58:67
7 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:00:00
8 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 01:00:55

Seria: 10
1 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:55:82
2 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:55:43
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:49
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:49
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:50:08
6 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:54:59
7 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 00:55:61

Descalificari
1 Dinu Robert Cristian
Observatii: lipsa
3872 2008 YST Sport Club 99:99:99
2 Mihailescu Luca
Observatii: lipsa
3141 2008 Bucharest Sport Club 01:46:73
3 Dumitru Andrei Cristian
Observatii: lipsa
3886 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ciunciu Mathias
Observatii: lipsa
3258 2008 Bucharest Sport Club 01:27:86
5 Duta Nicolas Eduard
Observatii: lipsa
3235 2008 Aqua Sport Citius 01:19:07
6 Ciocan Matei
Observatii: lipsa
3046 2008 NAVI 01:10:81
7 David Tudor
Observatii: lipsa
3237 2008 Nautica Bacau 01:05:00
8 Cimpoeru Robert
Observatii: lipsa
2999 2008 Steaua CSA 01:09:25
9 Beciu Stefan
Observatii: lipsa
2714 2008 Aqua Life Swim 01:03:55
10 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 01:01:56
11 Dumitrescu Matei Gabriel
Observatii: lipsa
2749 2008 Bucharest Sport Club 01:00:70
12 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 00:59:59
13 Artene Luca
Observatii: lipsa
3234 2008 Nautica Bacau 00:56:00

Proba 9 50 metri bras - 8 ani - Baieti (83 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gitoi Leonard Nicolas 3893 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dragodan Horatiu 3834 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Vatrai Victor Vladimir 2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Vladu Alexandru 3833 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Balaban Tudor Florin 3837 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Grama Stefan 3480 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Badea Gabriel 3243 2007 Aqua Sport Citius 01:27:49
3 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:25:51
4 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 01:24:39
5 Andone Alexandru 2972 2007 Aqua Sport Citius 01:24:39
6 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 01:25:69

Seria: 4
2 Anghel Tudor Luca 3272 2007 Skills Sports 2009 01:13:26
3 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 01:11:43
4 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 01:10:48
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:11:27
7 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 01:15:93
8 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 01:21:40

Seria: 5
1 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:09:44
2 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 01:07:61
3 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 01:06:70
4 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:05:67
5 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 01:06:41
6 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:07:34
7 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 01:08:21
8 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 01:09:89

Seria: 6
1 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 01:04:50
2 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 01:04:21
3 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:03:06
4 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 01:02:67
5 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 01:02:69
6 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 01:03:21
7 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 01:04:28

Seria: 7
1 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 01:02:01
2 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:01:52
3 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:00:00
4 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 00:59:44
5 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:59:71
6 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 01:00:23
7 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:01:64
8 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 01:02:41

Seria: 8
1 Lupu Cristian 3793 2007 CSM Ploiesti 00:59:00
2 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:58:67
3 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:58:59
4 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:57:88
6 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:58:64
8 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:59:27

Seria: 9
1 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:57:42
2 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:56:86
3 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:55:73
5 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:55:56
6 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:56:29
7 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:57:15
8 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:57:51

Seria: 10
1 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:54:07
2 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:53:40
3 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:53:21
4 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:52:45
5 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:52:92
6 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:53:32
7 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:53:77
8 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:54:65

Seria: 11
2 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:51:48
4 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:47:00
5 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:49:34
6 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:50:19
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:51:53
8 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:51:99

Descalificari
1 Horia Ion Tudor
Observatii: lipsa
3479 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Paduraru Matei Robert
Observatii: lipsa
3488 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Rapanu Daniel Ioan
Observatii: lipsa
3870 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Toader Matei
Observatii: lipsa
3812 2007 Atack Team 99:99:99
5 Vlasceanu David
Observatii: lipsa
3875 2007 YST Sport Club 99:99:99
6 Nitu Andrei
Observatii: lipsa
3874 2007 YST Sport Club 99:99:99
7 Panait Calin
Observatii: lipsa
3839 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 01:19:00
8 Mazilu Alexandru
Observatii: lipsa
2398 2007 Steaua CSA 01:12:26
9 Dan Mario Cristian
Observatii: lipsa
2584 2007 YST Sport Club 01:05:18
10 Popescu Matei Alexandru
Observatii: lipsa
2400 2007 Steaua CSA 00:58:25
11 Matias Alexandru
Observatii: lipsa
3246 2007 Nautica Bacau 00:59:00
12 Deleu Mihnea
Observatii: lipsa
2533 2007 Nautica Bacau 00:55:00
13 Paun Andrei
Observatii: lipsa
1918 2007 Atack Team 00:51:63
14 Cojocaru Flavius
Observatii: lipsa
2428 2007 Nautica Bacau 00:50:00

Proba 10 50 metri bras - 6 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 99:99:99
4 Duta Andreea teodora 3791 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
5 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 99:99:99
6 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
4 Rizea Alessia Maria 3849 2009 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 99:99:99
2 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Farley Nicole 3407 2009 NAVI 01:03:00
6 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 01:20:00
7 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Ghelezan Natalia Elena 3848 2009 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Feher Delia Maria
Observatii: lipsa
3777 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Mircea Iasmina
Observatii: lipsa
3385 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dan Carmen Maria
Observatii: lipsa
3398 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Burcescu Daria Ioana
Observatii: lipsa
3778 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Bacalu Denisa
Observatii: lipsa
3433 2009 NAVI 99:99:99
6 Mihai Denisa
Observatii: lipsa
3384 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Grama Adriana
Observatii: lipsa
3776 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Calapod Christine
Observatii: lipsa
3425 2009 Liceul Sportiv Bacau 01:16:35
9 Branisteanu Melisa
Observatii: lipsa
3852 2009 Nautica Bacau 01:06:00

Proba 11 50 metri bras - 7 ani - Fete (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Patachi Simina Maria 3847 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Pavel Irina 3390 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stan Ana Maria 3782 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
4 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 01:28:47
7 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:19:02
2 Paraschiv Maria 2766 2008 Renovatio S.C. 01:16:26
3 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 01:10:51
6 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:10:69
7 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:17:08

Seria: 4
1 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:08:48
2 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:08:18
3 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:07:68
4 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:06:65
5 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:07:06
6 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 01:08:18
7 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:08:33
8 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 01:08:55

Seria: 5
1 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:05:42
2 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:05:33
3 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 01:03:00
4 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:01:72
6 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 01:03:90
7 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:05:38
8 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Skills Sports 2009 01:05:88

Seria: 6
1 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:59:99
2 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:58:67
3 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:56:43
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:52:88
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:55:00
8 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:00:49

Descalificari
1 Popescu Antonia
Observatii: lipsa
3817 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Siriteanu Alexandra
Observatii: lipsa
2693 2008 NAVI 99:99:99
3 Mihaescu Alexandra Maria
Observatii: lipsa
3855 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
4 Vasea Sabina
Observatii: lipsa
3783 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Cioc Maia
Observatii: lipsa
3843 2008 Aqua Vita Delta Tulcea 01:52:00
6 Cociasu Sofia
Observatii: lipsa
3415 2008 Bucharest Sport Club 01:32:16
7 Draguleanu Otilia
Observatii: lipsa
3228 2008 Aqua Sport Citius 01:31:35
8 Ciuperca Bianca
Observatii: lipsa
3844 2008 Aqua Vita Delta Tulcea 01:36:00
9 Jipa Alexandra
Observatii: lipsa
2758 2008 Atack Team 01:10:00
10 Neacsu Miruna
Observatii: lipsa
3016 2008 Delfinul Bucuresti 01:10:44
11 Macavei Raluca
Observatii: lipsa
3845 2008 Aqua Vita Delta Tulcea 01:20:00
12 Voinea Ivana
Observatii: lipsa
2694 2008 NAVI 01:02:84
13 Stefura Ingrid
Observatii: lipsa
3248 2008 Nautica Bacau 00:58:00
14 Mistireanu Maria Georgia
Observatii: lipsa
3902 2008 Nautica Bacau 00:59:00

Proba 12 50 metri bras - 8 ani - Fete (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 Obswim 99:99:99
3 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Margarit Andrada 3487 2007 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Raicu Nicola Maria 3890 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Bugica Sofia 3901 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stefanescu Ana Maria 3786 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 01:27:98
6 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 01:40:71
7 Parvu Bianca 3481 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
3 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 01:13:68
4 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:12:98
5 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:13:08
6 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:38
7 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aquis Bucuresti 01:17:03
8 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:23

Seria: 5
1 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 01:11:40
2 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 01:08:07
3 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 01:07:24
4 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 01:05:68
6 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 01:07:37
7 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:39
8 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 01:12:01

Seria: 6
1 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:99
2 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:03:22
3 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 01:02:66
4 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 01:01:95
7 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 01:04:43
8 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 01:05:15

Seria: 7
2 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 01:00:85
3 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:59:00
4 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:58:53
5 Stancu Aida 3792 2007 CSM Ploiesti 00:59:00
6 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:59:14
8 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 01:01:54

Seria: 8
1 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:57:16
2 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:56:10
3 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:55:00
4 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:54:49
5 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:54:87
6 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 Renovatio S.C. 00:56:00
7 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:56:81
8 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:57:74

Seria: 9
2 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:51:00
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:49:55
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:46:86
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:48:78
6 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:50:85
7 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:52:94

Descalificari
1 Oltean Alexandra
Observatii: lipsa
3814 2007 Atack Team 99:99:99
2 Ciocan Daria
Observatii: lipsa
3034 2007 NAVI 99:99:99
3 Ivan Ruxandra
Observatii: lipsa
3787 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Ionita Bianca
Observatii: lipsa
3840 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 01:33:00
5 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 01:21:38
6 Pletoiu Maria
Observatii: lipsa
2994 2007 Steaua CSA 01:17:30
7 Kristiansen Sofia
Observatii: lipsa
3841 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 01:17:00
8 Crucianu Alexandra
Observatii: lipsa
3853 2007 Nautica Bacau 01:06:00
9 Turlica Georgiana
Observatii: lipsa
3842 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 01:02:00
10 Gorcea Sabrina
Observatii: lipsa
2581 2007 YST Sport Club 01:03:02
11 Vasilescu Ema Cristina
Observatii: lipsa
3146 2007 Bucharest Sport Club 01:01:34
12 Posa Petra
Observatii: lipsa
3854 2007 Nautica Bacau 01:01:00
13 Toader Francesca
Observatii: lipsa
2293 2007 Bucharest Sport Club 00:53:05
14 Preda Ioana
Observatii: lipsa
1956 2007 Bucharest Sport Club 00:54:18

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Catalin Andrei Tanase, Adrian Cristian Dragota, Radu Cristian Alexandrescu, David Stefan Radu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 7 Sebastian Niculescu, Matei Radu, Adrian Mihalea, Andrei Ionescu, 2004 Atack Team 99:99:99
5 Stafeta 8 Mihai Angelescu, Matei Crasan, Matei Comanescu, Nicolas Bogdan Comanescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Andrei Urzica, Gabriel Aldea, Mateen Sediq, Stefan Iaschiu, 2004 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Karen Avakian, David Stoica, Petru Apostol, Stefan Badescu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Bogdan Campeanu, Erik Istrate, Mihai Robu, Matei Marinescu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Darius Musat, Andrei Radu, Alexandru Ivanof, Mateo Marcu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Daniel Teodor Giuroiu, Tudor Duica, Alexandru Ioan Gaman, Damian Andrei Budes, 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Petru Chirita, Andrei Misirgic, Alexandru Danu, Vlad Sararu, 2004 Atack Team 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Gabriel Stamate, Rares Baluta, Stefan Chelu, David Blidaru, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Alexandru Mario Radu, Cristian Andrei Dobre, Abdelrahman Hamed, Hassan El Lakkis, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 David Andrei Sibiseanu, Achim Craciun, Vlad Georgescu, Robert Andrei Badea, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 David Cristian Popescu, Ovidiu Lupu, Victor Petrescu, Robert Alexandru Peter, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Matei Lupu, Ioan Bulica, Stefan Tengher, Rares Mihai, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Stefan Teodor Huci, Victor Golic, Mihai Constantin, Ioan Petrescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Mario Robert Aron, Eric Coanda, Matei Ruse, Vlad Chiscop, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Cezar Antimir, Albert Valentin Barbu, Mihail Alexandru Pagu, Matei Stefan Bonciu, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ayanna Freciu, Otilia Grigoriu, Maria Paraschiv, Eliza Diamandescu, 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Stafeta 3 Ilinca Ambrozie, Daria Crasan, Raluca Valcu, Ana Irina Noemi Constantinescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexia Maria Ban, Alesia Piper, Tamara Lospa, Catalina Calin, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Irina Malus, Diana Ion, Daria Scarlat, Andreea Popescu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Lidia Crasan, Larisa Ana Maria Popescu, Ana Maria Dinca, Maria Daia, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Bianca Parvu, Amalia Andreea Traistaru, Eva Maria Nitescu, Ana Maria Stefanescu, 2003 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Stafeta 5 Cosmina Mircea, Maria Teodora Oancea, Mihaela Stanescu, Delia Mihai, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Teodora Ana Maria Niculae, Maria Fulea, Martha Savin, Iarina Andrei, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Roberta Cernautanu, Miruna Vanghelescu, Raisa Popa, Maria Soare, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Voicu, Petra Dora Matei, Eremia Bianca Rusu, Timeea Maria Lazar, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Maria Argesanu, Melissa Trusca, Ana Maria Cojocariu, Briana Elena Constantinescu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Bianca Maria Eftimie, Claudia Ruse, Maria Camelia Mihalcea, Ingrid Frunza, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 17 50 metri spate - 6 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borza Sofia 3806 2009 Atack Team 99:99:99
2 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 99:99:99
4 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 99:99:99
5 Dolocan Alessia 3816 2009 Atack Team 99:99:99
6 Ganea Iustina 3815 2009 Atack Team 99:99:99
7 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Rizea Alessia Maria 3849 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 01:20:00
5 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 01:22:06
7 Duta Andreea teodora 3791 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
8 Ghelezan Natalia Elena 3848 2009 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 01:17:73
2 Mircea Iasmina 3385 2009 Aqua Sport Citius 01:16:77
3 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 01:11:18
4 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 01:09:20
5 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 01:09:70
6 Dan Carmen Maria 3398 2009 Renovatio S.C. 01:12:66
8 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 01:19:80

Seria: 4
1 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 01:03:00
2 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:59:57
3 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:57:13
6 Farley Nicole 3407 2009 NAVI 00:57:96
7 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 01:02:98
8 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 01:06:85

Descalificari
1 Manea Amalia Andreea
Observatii: lipsa
3790 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
2 Strat Miruna
Observatii: lipsa
3802 2009 Obswim 99:99:99
3 Loghin Sofia
Observatii: lipsa
3880 2009 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Loghin Livia
Observatii: lipsa
3879 2009 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Robu Anita
Observatii: lipsa
3387 2009 Aqua Sport Citius 01:17:10
6 Calapod Christine
Observatii: lipsa
3425 2009 Liceul Sportiv Bacau 00:54:18
7 Branisteanu Melisa
Observatii: lipsa
3852 2009 Nautica Bacau 00:57:00

Proba 18 50 metri spate - 7 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
3 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:28:74
5 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 01:33:37
6 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
2 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 01:12:95
4 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Sport Citius 01:10:03

Seria: 4
1 Pavel Irina 3390 2008 Aqua Sport Citius 01:07:86
2 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 01:04:66
3 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:03:97
4 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 01:01:64
5 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:03:80
6 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:04:35
7 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 01:06:19

Seria: 5
1 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:00:65
2 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 01:00:40
3 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:00:25
4 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:59:47
5 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:00:11
7 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:00:47

Seria: 6
1 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:58:93
2 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:55:75
3 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:55:13
4 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:54:37
5 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:54:68
6 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:55:53
7 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:57:41
8 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:59:46

Seria: 7
1 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:52:05
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:46:26
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:47:00
6 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:49:00
7 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:78
8 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:53:18

Descalificari
1 Niculescu Maya
Observatii: lipsa
3811 2008 Atack Team 99:99:99
2 Mihaescu Alexandra Maria
Observatii: lipsa
3855 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
3 Patachi Simina Maria
Observatii: lipsa
3847 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Popescu Antonia
Observatii: lipsa
3817 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Croitoru Aana Maria
Observatii: lipsa
3856 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
6 Cioc Maia
Observatii: lipsa
3843 2008 Aqua Vita Delta Tulcea 01:20:00
7 Cociasu Sofia
Observatii: lipsa
3415 2008 Bucharest Sport Club 01:10:37
8 Draguleanu Otilia
Observatii: lipsa
3228 2008 Aqua Sport Citius 01:10:31
9 Jipa Alexandra
Observatii: lipsa
2758 2008 Atack Team 01:11:00
10 Macavei Raluca
Observatii: lipsa
3845 2008 Aqua Vita Delta Tulcea 01:13:00
11 Ciuperca Bianca
Observatii: lipsa
3844 2008 Aqua Vita Delta Tulcea 01:20:00
12 Paraschiv Maria
Observatii: lipsa
2766 2008 Renovatio S.C. 01:08:78
13 Neacsu Miruna
Observatii: lipsa
3016 2008 Delfinul Bucuresti 01:00:30
14 Voinea Ivana
Observatii: lipsa
2694 2008 NAVI 01:00:79
15 Mistireanu Maria Georgia
Observatii: lipsa
3902 2008 Nautica Bacau 00:50:00
16 Stefura Ingrid
Observatii: lipsa
3248 2008 Nautica Bacau 00:48:00

Proba 19 50 metri spate - 8 ani - Fete (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iatan Ilinca Maria 3877 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Braticevici Carmen 3878 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Khattab Maya 3838 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Panturu Ana Maria Alesia 3803 2007 Obswim 99:99:99
4 Bugica Sofia 3901 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Mironescu Ilinca Maria 3798 2007 Obswim 99:99:99

Seria: 3
3 Margarit Andrada 3487 2007 YST Sport Club 01:09:03
4 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 01:06:72
5 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 01:07:51
6 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 01:09:30
8 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 01:04:81
2 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 01:03:25
5 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:00:95
6 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 01:02:76
7 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:15

Seria: 5
1 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 00:59:48
2 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:59:24
3 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 00:57:98
5 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:77
6 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:56
7 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:59:37
8 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 00:59:89

Seria: 6
1 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:56:18
2 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 00:55:54
4 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:51:92
5 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 00:52:19
6 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:54:26
8 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:56:28

Seria: 7
2 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:49:57
3 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:49:15
4 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:48:98
5 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:49:13
6 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:49:20
7 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:50:56
8 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:23

Seria: 8
1 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:48:87
3 Stancu Aida 3792 2007 CSM Ploiesti 00:47:00
4 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:46:32
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:46:45
6 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:47:81
8 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:48:92

Seria: 9
1 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:44:62
2 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:44:06
3 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:43:00
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:41:33
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:41:60
6 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:43:03
8 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 Renovatio S.C. 00:46:00

Descalificari
1 Raicu Nicola Maria
Observatii: lipsa
3890 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ionita Bianca
Observatii: lipsa
3840 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 01:21:00
3 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 01:10:68
4 Kristiansen Sofia
Observatii: lipsa
3841 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 01:15:00
5 Pletoiu Maria
Observatii: lipsa
2994 2007 Steaua CSA 01:00:98
6 Ciocan Daria
Observatii: lipsa
3034 2007 NAVI 01:00:26
7 Casmoiu Alexia Maria
Observatii: lipsa
3214 2007 Aquis Bucuresti 01:06:49
8 Turlica Georgiana
Observatii: lipsa
3842 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 00:57:00
9 Vasilescu Ema Cristina
Observatii: lipsa
3146 2007 Bucharest Sport Club 00:54:04
10 Crucianu Alexandra
Observatii: lipsa
3853 2007 Nautica Bacau 00:56:00
11 Gorcea Sabrina
Observatii: lipsa
2581 2007 YST Sport Club 00:50:83
12 Posa Petra
Observatii: lipsa
3854 2007 Nautica Bacau 00:48:00
13 Preda Ioana
Observatii: lipsa
1956 2007 Bucharest Sport Club 00:48:68
14 Toader Francesca
Observatii: lipsa
2293 2007 Bucharest Sport Club 00:44:08

Proba 20 50 metri spate - 6 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Costache Eduard 3868 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Sai Kris Ayan Vlad 3859 2009 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Vieru Rares Andrei 3851 2009 Steaua CSA 99:99:99
2 Tarata David 3824 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Margarit Matei 3871 2009 YST Sport Club 99:99:99
5 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Vlasceanu Razvan Andrei 3395 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Panait Andrei 3867 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Popescu Darius 3804 2009 Atack Team 99:99:99
4 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 01:40:48
5 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 01:45:89
7 Bernovici Radu 3800 2009 Obswim 99:99:99
8 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 4
2 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 01:13:72
4 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 01:06:44
5 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Sport Citius 01:06:63
6 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:11:31

Seria: 5
1 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 01:05:02
2 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 01:02:00
3 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:58:00
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:51:75
5 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:55:00
6 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 01:00:00
7 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 01:03:00
8 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 01:05:77

Descalificari
1 Surugiu Vlad
Observatii: lipsa
3805 2009 Atack Team 99:99:99
2 Pirjol Andrei David
Observatii: lipsa
3409 2009 NAVI 99:99:99
3 Ionescu Radu
Observatii: lipsa
3883 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Paraschiv Mihai
Observatii: lipsa
3396 2009 Renovatio S.C. 01:22:89
5 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 01:10:00
6 Canamela Tudor
Observatii: lipsa
3846 2009 Aqua Vita Delta Tulcea 01:19:00
7 Cristescu Stefan
Observatii: lipsa
3366 2009 Aqua Sport Citius 01:30:61

Proba 21 50 metri spate - 7 ani - Baieti (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nistorescu David 3789 2008 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
2 Moroseanu Cosmin 3831 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 99:99:99
5 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Gheorghe Stefan 3801 2008 Obswim 99:99:99
6 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Balta Bogdan Mihai 3343 2008 Dinamo Bucuresti 01:24:87
4 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Sport Citius 01:12:86
5 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 01:13:97
6 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 01:16:47
7 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:26:57

Seria: 4
1 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 Obswim 01:11:47
2 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 01:09:64
5 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 01:05:88
6 Ciunciu Mathias 3258 2008 Bucharest Sport Club 01:09:49
7 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:11:32
8 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:11:86

Seria: 5
1 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 01:04:57
2 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:02:29
4 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:59:85
5 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:59:90
6 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 01:00:97
7 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 01:04:09
8 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:05:50

Seria: 6
2 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 00:56:73
3 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 00:56:69
4 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:56:53
5 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:56:56
6 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 00:56:71
7 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 00:57:00
8 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:59:68

Seria: 7
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:56:10
2 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:54:40
3 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:53:31
4 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:52:54
5 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:52:70
7 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:54:76

Seria: 8
1 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:51:78
2 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:50:98
3 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:50:45
4 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:49:15
5 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:49:92
6 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:50:64
7 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:51:12

Seria: 9
1 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:47:91
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:46:49
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:41:92
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:42:43
7 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:47:54
8 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:49:02

Descalificari
1 Angelescu Mihai
Observatii: lipsa
3889 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Penciu David Ioan
Observatii: lipsa
3857 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
3 Dinu Robert Cristian
Observatii: lipsa
3872 2008 YST Sport Club 99:99:99
4 Comanescu Matei
Observatii: lipsa
3887 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Mihailescu Luca
Observatii: lipsa
3141 2008 Bucharest Sport Club 01:15:98
6 Comanescu Nicolas Bogdan
Observatii: lipsa
3888 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Duta Nicolas Eduard
Observatii: lipsa
3235 2008 Aqua Sport Citius 01:06:70
8 Ciocan Matei
Observatii: lipsa
3046 2008 NAVI 01:05:86
9 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 01:00:51
10 Cimpoeru Robert
Observatii: lipsa
2999 2008 Steaua CSA 00:58:67
11 Dumitrescu Matei Gabriel
Observatii: lipsa
2749 2008 Bucharest Sport Club 00:53:68
12 Popa Casian
Observatii:
3184 2008 Delfinul Bucuresti 00:56:27
13 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 00:51:88
14 Artene Luca
Observatii: lipsa
3234 2008 Nautica Bacau 00:45:00
15 David Tudor
Observatii: lipsa
3237 2008 Nautica Bacau 00:46:00

Proba 22 50 metri spate - 8 ani - Baieti (88 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 99:99:99
5 Rapanu Daniel Ioan 3870 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Dragodan Horatiu 3834 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Anghel Tudor Luca 3272 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Iordan Andrei Bogdan 3799 2007 Obswim 99:99:99
5 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Vladu Alexandru 3833 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Udeanu Younes Cristian 3876 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
8 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Socol Denis Stefan 3009 2007 Obswim 01:11:54
2 Ostropel Andrei Ionut 2776 2007 Skills Sports 2009 01:09:56
3 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 01:08:43
4 Vatrai Victor Vladimir 2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:77
6 Badea Gabriel 3243 2007 Aqua Sport Citius 01:08:93
7 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:10:34
8 Balaban Tudor Florin 3837 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 01:05:12
4 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:58:19
5 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 00:58:30
6 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 01:00:04
7 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:04:15
8 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:05:44

Seria: 5
1 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 00:56:92
2 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 00:56:77
3 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 00:54:12
4 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:54:09
5 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:54:12
6 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:56:76
7 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:56:88
8 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:57:90

Seria: 6
1 Dan Mario Cristian 2584 2007 YST Sport Club 00:53:88
3 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:53:09
4 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:53:04
5 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:53:05
6 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 00:53:29
7 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:53:87
8 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 00:53:94

Seria: 7
1 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:52:91
2 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:52:50
3 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:51:92
4 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:51:60
5 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:51:62
6 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:52:30
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:52:70
8 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:52:97

Seria: 8
1 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:50:63
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:50:39
3 Lupu Cristian 3793 2007 CSM Ploiesti 00:50:00
4 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:49:16
5 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:49:42
6 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:50:23
7 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:50:45
8 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:50:65

Seria: 9
1 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 00:48:71
2 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:48:47
3 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:48:14
5 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:48:04
6 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:48:39
7 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:48:50

Seria: 10
1 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:46:66
4 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:42:72
5 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:45:08
6 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:46:19
7 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:46:50
8 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:46:91

Seria: 11
1 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:42:00
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:40:26
5 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:40:73
6 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:41:05
7 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:41:84
8 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:42:03

Descalificari
1 Gitoi Leonard Nicolas
Observatii: lipsa
3893 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Vlasceanu David
Observatii: lipsa
3875 2007 YST Sport Club 99:99:99
3 Nitu Andrei
Observatii: lipsa
3874 2007 YST Sport Club 99:99:99
4 Paduraru Matei Robert
Observatii: lipsa
3488 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Horia Ion Tudor
Observatii: lipsa
3479 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Panait Calin
Observatii: lipsa
3839 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 01:08:00
7 Mazilu Alexandru
Observatii: lipsa
2398 2007 Steaua CSA 01:03:65
8 Andone Alexandru
Observatii: lipsa
2972 2007 Aqua Sport Citius 00:58:39
9 Chiliment Alexis
Observatii: lipsa
3147 2007 Bucharest Sport Club 00:53:54
10 Matias Alexandru
Observatii: lipsa
3246 2007 Nautica Bacau 00:48:00
11 El Lakkis Sami
Observatii: lipsa
2237 2007 Skills Sports 2009 00:48:93
12 Popescu Matei Alexandru
Observatii: lipsa
2400 2007 Steaua CSA 00:46:42
13 Deleu Mihnea
Observatii: lipsa
2533 2007 Nautica Bacau 00:46:00
14 Paun Andrei
Observatii: lipsa
1918 2007 Atack Team 00:41:25
15 Cojocaru Flavius
Observatii: lipsa
2428 2007 Nautica Bacau 00:41:00

Proba 23 50 metri fluture - 7 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Pavel Irina 3390 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
3 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 01:48:32
7 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 3
1 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:12:60
2 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:12:14
3 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:11:56
4 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:10:43
5 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:11:35
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:11:67
7 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 01:12:23
8 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:12:95

Seria: 4
1 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:09:19
2 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:08:85
3 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:01:04
4 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:00:57
5 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:00:88
6 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:04:57
8 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 01:09:92

Seria: 5
1 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:55:56
2 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:54:00
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:80
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:46:00
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:49:54
7 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:54:33
8 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:59:68

Descalificari
1 Mistireanu Maria Georgia
Observatii: lipsa
3902 2008 Nautica Bacau 99:99:99
2 Paraschiv Maria
Observatii: lipsa
2766 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Cociasu Sofia
Observatii: lipsa
3415 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Cioc Maia
Observatii: lipsa
3843 2008 Aqua Vita Delta Tulcea 01:57:00
5 Draguleanu Otilia
Observatii: lipsa
3228 2008 Aqua Sport Citius 01:26:66
6 Macavei Raluca
Observatii: lipsa
3845 2008 Aqua Vita Delta Tulcea 01:28:00
7 Ciuperca Bianca
Observatii: lipsa
3844 2008 Aqua Vita Delta Tulcea 01:54:00
8 Voinea Ivana
Observatii: lipsa
2694 2008 NAVI 01:09:11
9 Stefura Ingrid
Observatii: lipsa
3248 2008 Nautica Bacau 00:52:00

Proba 24 50 metri fluture - 8 ani - Fete (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Enache Alexia 3820 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Raisa 3892 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:29:42
8 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:69
2 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 01:09:44
3 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:94
4 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 01:08:02
5 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:08:05
6 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 01:09:05
8 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:23

Seria: 4
3 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 01:02:76
4 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 01:01:04
5 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:97
7 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 01:03:74
8 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 01:07:95

Seria: 5
2 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:53:92
3 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:52:27
4 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:51:69
5 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:52:05
6 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:52:79
8 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:58:32

Seria: 6
2 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:49:30
3 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:48:26
4 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:46:18
5 Stancu Aida 3792 2007 CSM Ploiesti 00:47:00
6 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:48:78
7 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:49:83
8 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:51:01

Seria: 7
1 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:45:14
3 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:41:98
4 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:40:00
5 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:41:69
6 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:43:00
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:44:68
8 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:45:93

Descalificari
1 Ovreuta Maria
Observatii: lipsa
3516 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Kristiansen Sofia
Observatii: lipsa
3841 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 99:99:99
4 Stoian Oprea Alexandra Cristina
Observatii: lipsa
3277 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Raicu Nicola Maria
Observatii: lipsa
3890 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Casmoiu Alexia Maria
Observatii: lipsa
3214 2007 Aquis Bucuresti 01:20:94
7 Pletoiu Maria
Observatii: lipsa
2994 2007 Steaua CSA 01:24:03
8 Ionita Bianca
Observatii: lipsa
3840 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 01:38:00
9 Tudorache Maria Alexandra
Observatii: lipsa
3011 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
10 Ciocan Daria
Observatii: lipsa
3034 2007 NAVI 01:13:64
11 Crucianu Alexandra
Observatii: lipsa
3853 2007 Nautica Bacau 01:05:00
12 Vasilescu Ema Cristina
Observatii: lipsa
3146 2007 Bucharest Sport Club 01:03:63
13 Gorcea Sabrina
Observatii: lipsa
2581 2007 YST Sport Club 01:03:42
14 Turlica Georgiana
Observatii: lipsa
3842 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 00:56:00
15 Posa Petra
Observatii: lipsa
3854 2007 Nautica Bacau 00:55:00
16 Preda Ioana
Observatii: lipsa
1956 2007 Bucharest Sport Club 00:50:12
17 Toader Francesca
Observatii: lipsa
2293 2007 Bucharest Sport Club 00:43:38

Proba 25 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 01:40:08
5 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Ciunciu Mathias 3258 2008 Bucharest Sport Club 01:35:82
2 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:27:21
3 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 01:23:63
4 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:19:91
6 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:26:51
7 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:34:73
8 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:38:63

Seria: 4
1 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 01:15:72
2 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 01:10:09
3 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 01:07:50
7 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 01:13:51
8 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 01:16:99

Seria: 5
1 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 01:06:59
2 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 01:05:30
5 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:01:00
6 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 01:03:60
7 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 01:05:87
8 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 01:06:63

Seria: 6
1 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:58:46
2 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:57:90
3 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:56:99
4 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:54:82
5 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:56:69
6 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:57:69
7 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:58:31
8 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:59:42

Seria: 7
1 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:50:87
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:07
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:60
6 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:46:01
7 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
8 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:54:68

Descalificari
1 Penciu David Ioan
Observatii: li
3857 2008 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
2 Dumitru Andrei Cristian
Observatii: lipsa
3886 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Mihailescu Luca
Observatii: lipsa
3141 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Duta Nicolas Eduard
Observatii: lipsa
3235 2008 Aqua Sport Citius 01:22:45
5 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 01:07:19
6 Cimpoeru Robert
Observatii: lipsa
2999 2008 Steaua CSA 01:07:37
7 Ciocan Matei
Observatii: lipsa
3046 2008 NAVI 01:07:77
8 Dumitrescu Matei Gabriel
Observatii: lipsa
2749 2008 Bucharest Sport Club 01:01:92
9 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 00:59:61
10 David Tudor
Observatii: lipsa
3237 2008 Nautica Bacau 00:50:00
11 Artene Luca
Observatii: lipsa
3234 2008 Nautica Bacau 00:43:00

Proba 26 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vatrai Victor Vladimir 2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Anghel Tudor Luca 3272 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Vladu Alexandru 3833 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dragodan Horatiu 3834 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Badea Gabriel 3243 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 01:29:44
3 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 01:17:93
4 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 01:11:02
5 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:11:34
6 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:18:87
8 Stangaciu Eugen 3881 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 01:07:70
2 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:05:55
3 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 01:05:02
5 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 01:04:86
6 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 01:05:35
7 Dan Mario Cristian 2584 2007 YST Sport Club 01:06:18
8 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 01:10:17

Seria: 5
2 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:00:80
3 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:00:00
4 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:59:25
5 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:59:49
7 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 01:01:26
8 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 01:02:17

Seria: 6
1 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:58:97
2 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:57:31
3 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:56:73
4 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 00:56:16
5 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:56:41
6 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 00:56:94
7 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:58:45
8 Lupu Cristian 3793 2007 CSM Ploiesti 00:59:00

Seria: 7
1 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:55:84
2 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:54:49
3 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:54:16
4 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:52:54
5 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:53:18
6 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:54:36
7 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 00:55:58
8 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:56:06

Seria: 8
1 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:52:12
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:51:42
3 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:50:56
4 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:49:97
6 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:50:90
7 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:52:07
8 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:52:42

Seria: 9
1 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:47:71
2 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:47:12
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:45:60
5 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 00:45:00
7 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:47:43
8 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:48:88

Seria: 10
1 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:44:22
2 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:42:92
3 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:42:69
4 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:39:74
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:41:39
6 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:42:74
7 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:43:41

Descalificari
1 Rapanu Daniel Ioan
Observatii: lipsa
3870 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Paduraru Matei Robert
Observatii: lipsa
3488 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Andone Alexandru
Observatii: lipsa
2972 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Panait Calin
Observatii: lipsa
3839 2007 Aqua Vita Delta Tulcea 99:99:99
5 Gitoi Leonard Nicolas
Observatii: lipsa
3893 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Coanda Eric
Observatii: lipsa
2961 2007 Aqua Sport Citius 01:03:29
7 El Lakkis Sami
Observatii: lipsa
2237 2007 Skills Sports 2009 01:01:53
8 Mazilu Alexandru
Observatii: lipsa
2398 2007 Steaua CSA 01:00:67
9 Deleu Mihnea
Observatii: lipsa
2533 2007 Nautica Bacau 00:50:00
10 Paun Andrei
Observatii: lipsa
1918 2007 Atack Team 00:44:68
11 Cojocaru Flavius
Observatii: lipsa
2428 2007 Nautica Bacau 00:47:00
12 Popescu Matei Alexandru
Observatii: lipsa
2400 2007 Steaua CSA 00:44:65

Proba 27 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Irina Malus, Tamara Lospa, Catalina Calin, Alexia Maria Ban, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Lidia Crasan, Daria Crasan, Ana Irina Noemi Constantinescu, Ilinca Ambrozie, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Ana Maria Dinca, Bianca Alexandra Lungu, Maria Daia, Raluca Valcu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Diana Ion, Bianca Udrescu, Daria Scarlat, Alesia Piper, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 28 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Bianca Socate, Andreea Camelia Dorcea, Anadiana Ion, Raluca Socate, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Mihaela Stanescu, Delia Mihai, Maria Teodora Oancea, Cosmina Mircea, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Alessia Vulturescu, Miruna Vanghelescu, Roberta Cernautanu, Raisa Popa, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Martha Savin, Maria Fulea, Iarina Andrei, Teodora Ana Maria Niculae, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Petra Dora Matei, Timeea Maria Lazar, Eremia Bianca Rusu, Ioana Voicu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Melissa Trusca, Maria Argesanu, Briana Elena Constantinescu, Ana Maria Cojocariu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Bianca Maria Eftimie, Claudia Ruse, Ingrid Frunza, Maria Camelia Mihalcea, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Proba 29 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 David Stefan Radu, Catalin Andrei Tanase, Adrian Cristian Dragota, Radu Cristian Alexandrescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Petru Chirita, Alexandru Danu, Andrei Misirgic, Vlad Sararu, 2004 Atack Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandru Panait, Mateo Marcu, Matei Marinescu, Erik Istrate, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Bogdan Campeanu, Alexandru Ivanof, Darius Musat, Petru Apostol, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Stefan Badescu, Andrei Radu, Karen Avakian, David Stoica, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Tudor Duica, Alexandru Ioan Gaman, Daniel Teodor Giuroiu, Damian Andrei Budes, 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Gabriel Aldea, Andrei Urzica, Stefan Iaschiu, Mateen Sediq, 2004 NAVI 99:99:99

Proba 30 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Mihai Dragoiu, Vlad Chiscop, Matei Gorcea, Eric Coanda, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Stefan Chelu, Dragos Bute, Antonio Sandu, David Blidaru, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Erik Filip Ghioca, Mihai Constantin, Hassan El Lakkis, Abdelrahman Hamed, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Matei Lupu, Stefan Tengher, Rares Mihai, Achim Craciun, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Georgescu, Ioan Bulica, David Andrei Sibiseanu, Robert Andrei Badea, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristian Andrei Dobre, Cosmin Cristian Trandafir, Ioan Petrescu, Alexandru Mario Radu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Gabriel Stamate, Mario Robert Aron, Matei Ruse, Rares Baluta, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Cezar Antimir, Albert Valentin Barbu, Matei Stefan Bonciu, Mihail Alexandru Pagu, 2003 Steaua CSA 99:99:99