Lista de start pentru Campionat Municipal Copii 10-11 ani, Editia 2015

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 11 ani - Baieti (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Serban Mario 3542 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Serbanescu Roberto Andrei 3533 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Zalismea Armand 2447 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Sugaru Andrei 2542 2004 CSS 2 Bucuresti 00:52:86
5 Kovacks Rares 3555 2004 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:75
2 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:48
4 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 00:44:86
5 Mociornita Raul Andrei 2647 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:43
6 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 00:46:13
7 Geampalia Robert 2446 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:13

Seria: 4
1 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:16
2 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:30
3 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
4 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:22
5 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:20
6 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:41:13
7 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:41
8 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:90

Seria: 5
1 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:32
2 Neacsu Florin Cristian 3531 2004 Performer 00:38:00
3 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:37:55
4 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:34
5 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:37:55
6 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 00:37:64
7 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:17
8 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:39:00

Seria: 6
1 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:99
2 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:35:88
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:35:40
4 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:34:62
5 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:88
6 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:35:72
7 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:35:92
8 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:30

Seria: 7
2 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 00:33:80
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:33:74
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:33:52
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:33:70
6 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:33:77
7 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:33:85
8 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:34:42

Seria: 8
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:33:45
2 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:33:10
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:33:00
4 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:32:12
5 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:32:80
6 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:33:13
8 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:49

Seria: 9
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 00:31:91
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:31:24
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:30:86
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:30:57
5 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:76
6 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:30:98
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:53
8 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSM Ploiesti 00:32:00

Descalificari
1 Cirstoiu David
Observatii: lipsa
1632 2004 Median Bucuresti 99:99:99
2 Dima Razvan
Observatii: lipsa
1764 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Lungulescu Vlad
Observatii: lipsa
3558 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Varjan Darius
Observatii: lipsa
3557 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Jesse Kirits
Observatii: lipsa
3556 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Bultoc Dan
Observatii: lipsa
3554 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Scurtu Alexandru Cristian
Observatii: lipsa
A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:72
8 Wang Octavian
Observatii: lipsa
3311 2004 Skills Sports 2009 00:50:69
9 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:34:31

Proba 2 50 metri liber - 11 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Verdes Melissa Laura 3534 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Ungur Ioana 3298 2004 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Grigoroiu Daria 3322 2004 Bucharest Sport Club 00:46:24
3 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:24
5 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:15
6 Radu Andreea 3323 2004 Bucharest Sport Club 00:44:97
7 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 00:46:80

Seria: 3
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:43:00
2 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:47
3 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:14
4 Brighitte Eva 3544 2004 Atack Team 00:39:00
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:39:10
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:84
7 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:54
8 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:22

Seria: 4
1 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:42
2 Brebu Ana 3523 2004 C.S. Aquatonics 00:37:40
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:10
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:35:59
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:36:35
6 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 00:37:24
7 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 00:37:90
8 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:82

Seria: 5
1 Stanilescu Thea A0650 2004 CSM Ploiesti 00:35:00
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:34:75
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:34:51
4 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:33:69
5 Radic Tara A1130 2004 NAVI 00:34:29
6 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 00:34:59
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:34:95
8 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:35:00

Seria: 6
1 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:33:38
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:33:18
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:32:68
4 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 00:31:25
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:32:73
7 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:33:24
8 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:33:60

Descalificari
1 Macovei Roxana
Observatii: lipsa
3559 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dinculescu Ema Ioana
Observatii: lipsa
1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:70
3 Stoica Anca
Observatii: lipsa
1371 2004 Median Bucuresti 00:43:91
4 Serman Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:41

Proba 3 50 metri liber - 10 ani - Baieti (114 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vulturu Darius 3551 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Abraham Lars 3552 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Florea Andrei 3550 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Matei Marian 2029 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:11
5 Ionescu George Calin 2543 2005 CSS 2 Bucuresti 00:50:86
6 Panaiteanu Alexandru 2820 2005 Median Bucuresti 00:56:20
8 Louis Martin 3553 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:15
2 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 00:49:59
3 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:48:66
4 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 Skills Sports 2009 00:47:87
5 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:48:08
6 Andries Razvan 2457 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:54
7 Lungu Radu 1875 2005 YST Sport Club 00:49:61

Seria: 5
1 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:60
2 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:46:11
3 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:99
4 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:16
5 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:18
6 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:06
7 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:47
8 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:83

Seria: 6
2 Stancu Sebastian 3528 2005 CSM Ploiesti 00:44:00
3 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:43:87
4 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 00:43:26
5 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:43:30
6 Toma Atal 3529 2005 CSM Ploiesti 00:44:00
7 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:27
8 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:95

Seria: 7
1 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:42:86
2 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 00:42:35
3 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:42:25
4 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:01
5 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:42:18
6 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:42:30
7 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:59

Seria: 8
3 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:61
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:81
6 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:40:66
7 Serbanescu Stefan 3527 2005 CSM Ploiesti 00:41:00
8 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:88

Seria: 9
1 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:39:58
3 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:39:08
4 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:38:87
5 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:92
6 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 00:39:24
7 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:39:47
8 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:68

Seria: 10
1 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:38:72
2 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:38:31
3 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:01
4 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:37:87
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:37:93
6 Truta Cristian Alexandru 14555 2005 Tenis Club 2000 00:38:06
7 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:38:57
8 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:38:84

Seria: 11
1 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:37:72
2 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:37:57
3 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:37:19
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:37:16
5 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:37:17
6 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:57
7 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:37:58
8 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:85

Seria: 12
1 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:94
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:69
3 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:36:58
5 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:24
6 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:36:68
7 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:36:70
8 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:37:09

Seria: 13
1 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:87
2 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:67
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:35:22
4 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:35:12
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:35:18
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:63
7 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:35:73
8 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:08

Seria: 14
1 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:34:97
2 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Life Swim 00:34:22
3 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:33:93
4 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:33:52
5 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:33:80
6 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:33:98
7 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:34:83
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:35:12

Seria: 15
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:33:14
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:32:61
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:31:92
4 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:31:29
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:31:59
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:32:47
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:32:84
8 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:33:25

Descalificari
1 Cioran Mihai Claudiu
Observatii: lipsa
3538 2005 NAVI 99:99:99
2 Marcu Sebastian
Observatii: lipsa
3545 2005 Atack Team 99:99:99
3 Niculae Maryo Mihai
Observatii: lipsa
2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:92
4 Anghel Alexandru Laurentiu
Observatii: lipsa
2282 2005 Steaua CSA 00:54:69
5 Damian Mihnea
Observatii: lipsa
2997 2005 Steaua CSA 00:50:48
6 Simion Stefan
Observatii: lipsa
2990 2005 Atack Team 01:05:09
7 Gosav George Mihai
Observatii: lipsa
2645 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:18
8 Valcu David
Observatii: lipsa
2840 2005 Bucharest Sport Club 00:44:30
9 Dorobantu Albu Denis Florian
Observatii: lipsa
2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:18
10 Ciurea Stefan
Observatii: lipsa
13930 2005 Performer 00:41:45
11 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 00:40:90
12 Rosca Nichita
Observatii: lipsa
2559 2005 Atack Team 00:40:38
13 Grigoras Stefan Cristian
Observatii: lipsa
2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:37
14 Mihai David
Observatii: lipsa
2503 2005 Bucharest Sport Club 00:36:22

Proba 4 50 metri liber - 10 ani - Fete (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popescu Milena 3549 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stoian Patricia 3548 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Buhaian Raluca Maria 2065 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:73
7 Banu Irina 3540 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Chirita Elisa 3547 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Lungu Alexandra 2957 2005 Aqua Sport Citius 00:54:30
3 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:48:38
4 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:20
5 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:48:21
6 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 00:49:72
7 Badescu Ioana 2959 2005 Aqua Sport Citius 00:51:85
8 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 00:54:62

Seria: 4
1 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life Swim 00:45:88
2 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:34
3 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:87
4 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 00:43:35
5 Matei Anastasia 2952 2005 NAVI 00:43:47
6 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:96
8 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:92

Seria: 5
1 Dobre Idora 3525 2005 CSM Ploiesti 00:43:00
2 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:42:89
3 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:42:61
4 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:42:31
6 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:42:81
7 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:96
8 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:43:13

Seria: 6
1 Ulmeanu Iulia 2322 2005 YST Sport Club 00:41:99
2 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:41:62
3 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:41:34
4 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:71
5 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:16
6 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 00:41:49
7 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:41:93
8 Nitu Sara 3524 2005 CSM Ploiesti 00:42:00

Seria: 7
1 Moise Natalia 3522 2005 C.S. Aquatonics 00:39:00
2 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:38:99
3 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:38:69
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:38:58
5 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:38:67
6 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:38:69
7 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:39:00
8 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:40:22

Seria: 8
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:38:29
2 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:38:07
3 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:37:08
4 Crisan Maria 3521 2005 C.S. Aquatonics 00:36:60
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:37:05
6 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:37:94
7 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:08
8 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:56

Seria: 9
1 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:36:57
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:36:18
3 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:36:11
4 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:35:87
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:36:09
6 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:36:13
7 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:36:55
8 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:36:59

Seria: 10
1 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:49
2 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:34:69
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:33:78
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:32:17
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:33:68
6 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:34:25
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:35:31
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:35:53

Descalificari
1 Zaharia Alexia
Observatii: lipsa
3537 2005 NAVI 99:99:99
2 Vladescu Carina
Observatii: lipsa
3543 2005 Atack Team 99:99:99
3 Ispas Mira
Observatii: lipsa
2955 2005 Aqua Sport Citius 00:55:21
4 Mircea Ioana Teodora
Observatii:
2453 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Slobozianu Timeea Lavinia
Observatii: lipsa
2486 2005 Steaua CSA 00:50:16
6 Stoiciu Cristina Elena
Observatii: lipsa
2195 2005 Bucharest Sport Club 00:45:35
7 Amuzescu Ella
Observatii: lipsa
2578 2005 Atack Team 00:42:34

Proba 5 100 metri bras - 11 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:48:95
5 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 01:52:35
6 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Sugaru Andrei 2542 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:45:73
2 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:40:10
3 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 01:39:20
4 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:38:83
5 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:38:96
6 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:39:66
8 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:47:04

Seria: 3
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:33:77
2 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:94
3 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:26:98
4 Neacsu Florin Cristian 3531 2004 Performer 01:20:00
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:25:43
6 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:29:12
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:32:34
8 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:38:20

Descalificari
1 Wang Octavian
Observatii: lipsa
3311 2004 Skills Sports 2009 02:13:51
2 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:42:12

Proba 6 100 metri bras - 11 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:05:56
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:00:26
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:56:12
3 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:52:08
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:41:87
5 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:72
6 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:53:03
7 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:58:44
8 Grigoroiu Daria 3322 2004 Bucharest Sport Club 02:03:78

Seria: 3
1 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 01:40:10
2 Stanilescu Thea A0650 2004 CSM Ploiesti 01:35:00
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:29:93
4 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:29:01
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:29:20
6 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:30:11
8 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:40:34

Descalificari
1 Serman Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:15

Proba 7 50 metri spate - 11 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Kovacks Rares 3555 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Varjan Darius 3557 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Serbanescu Roberto Andrei 3533 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Geampalia Robert 2446 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:94
5 Sugaru Andrei 2542 2004 CSS 2 Bucuresti 01:02:38
6 Zlotea Filip 13946 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:06
2 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:85
4 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:30
5 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 00:51:79
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:52:66

Seria: 4
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:38
2 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:73
3 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:48:47
5 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22
6 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:59
7 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:75
8 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:74

Seria: 5
1 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:12
2 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:45:90
3 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:71
4 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:67
5 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:68
6 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:80
7 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:46:50
8 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:65

Seria: 6
1 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:88
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:42:21
3 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:40:82
4 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:38
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:40:75
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:41:08
7 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 00:42:88
8 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:42:89

Seria: 7
1 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:39:89
2 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSM Ploiesti 00:39:00
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:37:84
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:34:06
5 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:78
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:97
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:30
8 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 00:39:93

Descalificari
1 Bultoc Dan
Observatii: lipsa
3554 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Wang Octavian
Observatii: lipsa
3311 2004 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Dima Razvan
Observatii: lipsa
1764 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Lungulescu Vlad
Observatii: lipsa
3558 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Jesse Kirits
Observatii: lipsa
3556 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Scurtu Alexandru Cristian
Observatii: lipsa
A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:19
7 Mociornita Raul Andrei
Observatii: lipsa
2647 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
8 Zalismea Armand
Observatii: lipsa
2447 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:57
9 Neacsu Florin Cristian
Observatii: lipsa
3531 2004 Performer 00:48:00

Proba 8 50 metri spate - 11 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Andreea 3323 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 99:99:99
5 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 99:99:99
6 Verdes Melissa Laura 3534 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:91
3 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:59
4 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:16
5 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:87
6 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:84
7 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:85

Seria: 3
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:48:19
2 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:45:03
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:88
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:42:28
5 Brebu Ana 3523 2004 C.S. Aquatonics 00:42:80
6 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:90
7 Brighitte Eva 3544 2004 Atack Team 00:46:00

Seria: 4
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:40:97
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:38:65
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:37:60
4 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 00:37:04
5 Radic Tara A1130 2004 NAVI 00:37:50
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:38:48
7 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:38:96
8 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:41:68

Descalificari
1 Macovei Roxana
Observatii: lipsa
3559 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Ungur Ioana
Observatii: lipsa
3298 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Stoica Anca
Observatii: lipsa
1371 2004 Median Bucuresti 00:52:84
4 Dinculescu Ema Ioana
Observatii: lipsa
1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:96
5 Baraitareanu Maria
Observatii: lipsa
A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:67

Proba 9 50 metri spate - 10 ani - Baieti (113 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Louis Martin 3553 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Florea Andrei 3550 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Matei Marian 2029 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99
5 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Vulturu Darius 3551 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Abraham Lars 3552 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:11
5 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 Skills Sports 2009 01:04:09
6 Ionescu George Calin 2543 2005 CSS 2 Bucuresti 01:04:73
7 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
2 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 00:59:95
3 Andries Razvan 2457 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:96
5 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:63
6 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:37
7 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:14
8 Panaiteanu Alexandru 2820 2005 Median Bucuresti 01:01:54

Seria: 5
2 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:55:38
3 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:54:33
4 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:41
5 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:53:56
7 Lungu Radu 1875 2005 YST Sport Club 00:56:03

Seria: 6
1 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:53:19
2 Truta Cristian Alexandru 14555 2005 Tenis Club 2000 00:52:06
3 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:91
4 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:51:24
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:51:60
6 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:05
7 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:52:54
8 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:33

Seria: 7
1 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:50:58
3 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:49:82
4 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:71
5 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:49:77
6 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:05
8 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:95

Seria: 8
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:49:36
2 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:18
3 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:05
4 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:48:00
5 Stancu Sebastian 3528 2005 CSM Ploiesti 00:48:00
7 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:36
8 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:49:56

Seria: 9
1 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:47:92
2 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:47:82
3 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:47:61
4 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:93
5 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:47:51
6 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:47:65
7 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:47:87
8 Serbanescu Stefan 3527 2005 CSM Ploiesti 00:48:00

Seria: 10
2 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 00:46:31
3 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:46:12
4 Toma Atal 3529 2005 CSM Ploiesti 00:46:00
5 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:02
6 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:46:13
7 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:46:48
8 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:46:88

Seria: 11
1 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:74
2 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:45:64
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:20
5 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:49
6 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:45:63
7 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:70
8 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:80

Seria: 12
1 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:44:51
2 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:44:43
3 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:43:98
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:45
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:80
6 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:32
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:44
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:44:64

Seria: 13
1 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:42:93
2 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:42:78
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:42:26
4 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:11
5 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:42:20
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:45
7 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:42:88
8 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:35

Seria: 14
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:41:89
2 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:41:83
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:41:44
4 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Life Swim 00:40:66
5 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:41:25
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:41:50
7 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:87
8 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:42:10

Seria: 15
1 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:40:50
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:38:90
3 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:38:16
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:36:20
5 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:36:80
6 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:38:79
7 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:39:35
8 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:40:63

Descalificari
1 Marcu Sebastian
Observatii: lipsa
3545 2005 Atack Team 99:99:99
2 Simion Stefan
Observatii: lipsa
2990 2005 Atack Team 01:13:50
3 Damian Mihnea
Observatii: lipsa
2997 2005 Steaua CSA 01:03:02
4 Cioran Mihai Claudiu
Observatii: lipsa
3538 2005 NAVI 99:99:99
5 Niculae Maryo Mihai
Observatii: lipsa
2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:50
6 Gosav George Mihai
Observatii: lipsa
2645 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:13
7 Anghel Alexandru Laurentiu
Observatii: lipsa
2282 2005 Steaua CSA 00:56:16
8 Ciurea Stefan
Observatii: lipsa
13930 2005 Performer 00:54:69
9 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 00:56:74
10 Dorobantu Albu Denis Florian
Observatii: lipsa
2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:12
11 Valcu David
Observatii: lipsa
2840 2005 Bucharest Sport Club 00:50:24
12 Rosca Nichita
Observatii: lipsa
2559 2005 Atack Team 00:49:15
13 Mihai David
Observatii: lipsa
2503 2005 Bucharest Sport Club 00:46:73
14 Grigoras Stefan Cristian
Observatii: lipsa
2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:62

Proba 10 50 metri spate - 10 ani - Fete (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stoian Patricia 3548 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Popescu Milena 3549 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Banu Irina 3540 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Buhaian Raluca Maria 2065 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:62
6 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Chirita Elisa 3547 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Mircea Ioana Teodora 2453 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 00:58:17
2 Badescu Ioana 2959 2005 Aqua Sport Citius 00:57:09
3 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:54:53
4 Matei Anastasia 2952 2005 NAVI 00:53:96
5 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:54:07
7 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 00:57:81
8 Lungu Alexandra 2957 2005 Aqua Sport Citius 01:02:23

Seria: 4
1 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life Swim 00:52:54
2 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:94
3 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:51:40
4 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:51:18
6 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:50
8 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:53:60

Seria: 5
1 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:98
2 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:97
3 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:49:28
4 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:06
5 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:49:08
6 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:49:84
7 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:50:08

Seria: 6
1 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:96
2 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:48:53
3 Ulmeanu Iulia 2322 2005 YST Sport Club 00:48:27
4 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:56
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:48:07
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:48:50
7 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:48:78
8 Dobre Idora 3525 2005 CSM Ploiesti 00:49:00

Seria: 7
1 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:47:39
2 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:47:33
3 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 00:47:15
4 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:47:02
6 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:47:33
7 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:47:36
8 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:47:49

Seria: 8
1 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 00:46:96
2 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:46:49
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:46:26
4 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:45:80
5 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:46:03
6 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:46:31
7 Crisan Maria 3521 2005 C.S. Aquatonics 00:46:50
8 Nitu Sara 3524 2005 CSM Ploiesti 00:47:00

Seria: 9
2 Moise Natalia 3522 2005 C.S. Aquatonics 00:44:50
3 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:05
4 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:43:45
6 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:16
7 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:44:93
8 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:45:42

Seria: 10
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:43:25
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:41:27
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:40:58
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:37:72
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:39:48
6 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:40:82
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:41:89
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:43:29

Descalificari
1 Vladescu Carina
Observatii: lipsa
3543 2005 Atack Team 99:99:99
2 Zaharia Alexia
Observatii: lipsa
3537 2005 NAVI 99:99:99
3 Slobozianu Timeea Lavinia
Observatii: lipsa
2486 2005 Steaua CSA 00:56:34
4 Ispas Mira
Observatii: lipsa
2955 2005 Aqua Sport Citius 00:51:31
5 Stoiciu Cristina Elena
Observatii: lipsa
2195 2005 Bucharest Sport Club 00:52:30
6 Amuzescu Ella
Observatii: lipsa
2578 2005 Atack Team 00:51:05
7 Radut Alexandra Maria
Observatii: lipsa
2824 2005 Steaua CSA 00:47:10
8 Jugureanu Ioana Iris
Observatii:
1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:98

Proba 11 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Serban Mario 3542 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 99:99:99
3 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 99:99:99
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 99:99:99
7 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 99:99:99
5 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 03:16:64
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 03:09:31
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 03:05:13
6 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 03:11:76
7 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 03:17:41
8 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSM Ploiesti 03:00:00
2 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 02:59:58
3 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 02:52:30
4 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 02:50:10
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 02:50:99
6 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 02:57:51
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:74
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 03:05:12

Descalificari
1 Dumitru Gabriel Ciprian
Observatii:
1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Romas Codrut Fernando
Observatii:
A0729 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Popovici David
Observatii:
1396 2004 NAVI 03:09:27

Proba 12 200 metri mixt - 11 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 99:99:99
3 Radic Tara A1130 2004 NAVI 99:99:99
4 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 99:99:99
6 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 03:52:16
3 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 03:34:74
5 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 03:27:29
7 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 03:10:07
2 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 03:05:00
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 03:03:07
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 02:57:39
5 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 03:01:16
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 03:05:00
7 Stanilescu Thea A0650 2004 CSM Ploiesti 03:05:00
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 03:12:13

Descalificari
1 Serman Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:00
2 Trandafir Iris
Observatii:
1390 2004 Bucharest Sport Club 03:40:03

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Codrut Fernando Romas, Vlad Andrei Iosipescu Chioseaua, Dinu Ionescu, Mircea Erik Arsenie, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandru Robert Ionut Gate, Cristian Andrei Chivu, Vlad Cristian Gherghel, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Lapadat, Darius Petrache, David Popovici, Madalin Ionut Nicola, 2000 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Eduard Constantin Bujor, Alex Antonio Zaporojan, Mihnea Cristian Gate, David Andrei Bratu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Emanuel George Borangel, Patrick Rosu, Dragos Ghile, Catalin Ionut Dumitrescu, 2000 Steaua CSA 99:99:99
7 Stafeta 6 Ioan Dennis Dragomir, Darius Gabriel Neagu, Andrei Lungu, Darius Costin Anghel, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Sara Maria Constantinescu, Timeea Radu, Iris Trandafir, Alina Maria Dragusi, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Daria Maria Ioana, Alexia Olteanu, Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, 2000 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristina Dumitrescu, Rebeca Geamanu, Diana Constantin, Corina Ioana Coman, 2000 Steaua CSA 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristina Mihaela Muresanu, Veronica Mihale, Elena Iuliana Dumitrescu, Ana Maria Bianca Dumitru, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 9 Ionut Adrian Andronic, Cristian Ionut Malus, Stefan Bujor, Filip Sebastian Dragu, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 10 Vlad Stefan Stancu, Razvan Rares Enculesei, Alexandru Florin Preda, Stefan Vasilescu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Narcis Petre, Vlad Alexandru Pricop, Eduard Andrei Rusu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 David Radu, Marius Razvan Mindroc, Sebastian Tutuianu, Emanoel Florin Gabriel Boboc, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Matei Petrascu, Mario Eduard Dumitru, Vlad Stefan Nichifor, Cristian Victor Mihu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Calin Andrei Georgeoni, Marian Andrei Mihailescu, Luca Mihai Nataprazu, Alexandru Edward Pandele, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Gabriel Lepus , Alexei Niculae, Stefan Cornaciu, Nicolae Stoican, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Sergiu Stefan Ungureanu, Mihai Cristian Tutugan, Luca Mihai Andrei, Lucas Ionut Gogoasa, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Aris Cristian Antonio Onea, Alexandru Mihai Luca , Emilian Stoica, Alexandru Mario Stefanache, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Daris Matei Tudor, Luca Ioan Preotu, Vladimir Stefan Budiaci, Andrei Enache, 2001 Performer 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 11 Matei Ionut Talagai, Dragos Ioan Puiu, Andrei Lazar, Eric Nicolae Trandafir, 2001 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 12 Nicolae Cristian Melianu, Adrian Petru Jianu, Dominique Gabriel Mares, Gabriel Razvan Stoian, 2001 Steaua CSA 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 7 Denisa Francesca Constantin, Alexandra Curcan, Alysa Trusca, Bianca Badea, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 8 Alexandra Maria Radut, Andreea Ofelia Voica, Diana Elena Grigorescu, Thea Grigorescu, 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Ioana Iris Jugureanu, Maria Vasile, Jassmine Andreea Duta, Andra Gorecki, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Florentina Diana Niculita, Alexandra Maria Fudulica, Maria Petrache, Ioana Marin, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ilinca Petrescu, Andreea Mihaela Calin, Maria-Bianca Drog, Ioana Teodora Gomoi, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Mara Bancila, Alexia Lorena Belghiru, Luiza Maria Minciu, Bianca Maria Balanescu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Daria Nicoleta Titiriga, Ioana Solomon, Anastasia Matei, Ioana Andra Strungareanu, 2001 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Andreea Laura Manea, Ana Maria Iancu, Alice Eugenia Anghel, Miruna Andreea Pascal, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 9 Petra Busurca, Iulia Ulmeanu, Eva Andrei, 2001 YST Sport Club 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 17 100 metri liber - 11 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:29
4 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:30
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:38:47
7 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 01:33:28
2 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:31:77
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:86
4 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:25:49
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:26:35
6 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:50
7 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:34
8 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:33:77

Seria: 3
1 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:19:47
2 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 01:19:00
3 Radic Tara A1130 2004 NAVI 01:18:24
4 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:17:44
5 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:17:72
6 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:18:62
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:19:24
8 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 01:25:42

Seria: 4
1 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:15:07
2 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:13:07
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:12:73
4 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 01:10:57
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:11:60
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:12:82
7 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:14:31

Descalificari
1 Grigoroiu Daria
Observatii: lipsa
3322 2004 Bucharest Sport Club 01:51:33
2 Stoica Anca
Observatii: lipsa
1371 2004 Median Bucuresti 01:43:76
3 Serman Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:50

Proba 18 100 metri liber - 11 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 99:99:99
5 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Cirstoiu David 1632 2004 Median Bucuresti 99:99:99
3 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:83
5 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 01:42:67
6 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Serban Mario 3542 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:88
2 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:34:82
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:31:08
4 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:22
6 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:62
7 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:34:94
8 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:40

Seria: 4
1 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:24:95
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:23:17
4 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:19:40
5 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:19:86
6 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:86
7 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 01:24:83
8 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:72

Seria: 5
1 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:18:55
2 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:16:39
3 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:15:41
4 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:15:11
5 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 01:15:30
6 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 01:15:64
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:16:40
8 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:18:95

Seria: 6
1 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:14:20
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:13:54
3 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:12:89
4 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:20
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:12:13
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:13:29
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 01:14:01
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:14:30

Seria: 7
1 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSM Ploiesti 01:10:00
2 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:09:98
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:08:83
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:07:59
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:08:14
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:89
8 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:10:10

Descalificari
1 Chiriac Constantin
Observatii:
1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Birdau Ioan Alexandru
Observatii: lipsa
1293 2004 CSS Dinamo 01:30:93
3 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:20:52
4 Neacsu Florin Cristian
Observatii: lipsa
3531 2004 Performer 01:10:00

Proba 19 50 metri bras - 11 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 99:99:99
3 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:89
4 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:70
8 Radu Andreea 3323 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:99
2 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:66
3 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:98
5 Brebu Ana 3523 2004 C.S. Aquatonics 00:57:60
6 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 00:58:42
7 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:83
8 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:10

Seria: 3
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:53:86
2 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:04
3 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:48:78
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:47:55
5 Brighitte Eva 3544 2004 Atack Team 00:48:00
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:49:78
7 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:51:27

Seria: 4
1 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:46:00
2 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:66
3 Stanilescu Thea A0650 2004 CSM Ploiesti 00:43:00
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:41:52
6 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:43:57
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:44:84
8 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:46:02

Descalificari
1 Macovei Roxana
Observatii: lipsa
3559 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dinculescu Ema Ioana
Observatii: lipsa
1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:65
3 Grigoroiu Daria
Observatii: lipsa
3322 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ungur Ioana
Observatii: lipsa
3298 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Baraitareanu Maria
Observatii: lipsa
A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:29
6 Stoica Anca
Observatii: lipsa
1371 2004 Median Bucuresti 00:56:08
7 Serman Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:24

Proba 20 50 metri bras - 11 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Serban Mario 3542 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Zlotea Filip 13946 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:21
4 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:20
6 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:75
8 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:06
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:66
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 00:55:60
4 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:28
6 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 00:55:62
7 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:50
8 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:00:98

Seria: 4
1 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:73
2 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:31
3 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:84
4 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:66
5 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:50:94
6 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:96
7 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:49
8 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:54:04

Seria: 5
2 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:48:76
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:48:57
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:48:42
6 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 00:48:61
7 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:49:83
8 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:60

Seria: 6
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:81
2 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:44
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:61
4 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:45:10
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 00:45:21
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:45:92
7 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:47:81
8 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:02

Seria: 7
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:44:54
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:51
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:41:59
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:42:58
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:25
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:44:79
8 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:45:00

Descalificari
1 Kovacks Rares
Observatii: lipsa
3555 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dima Razvan
Observatii: lipsa
1764 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Wang Octavian
Observatii: lipsa
3311 2004 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Bultoc Dan
Observatii: lipsa
3554 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Jesse Kirits
Observatii: lipsa
3556 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Lungulescu Vlad
Observatii: lipsa
3558 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Geampalia Robert
Observatii: lipsa
2446 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:66
8 Zalismea Armand
Observatii: lipsa
2447 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:01
9 Varjan Darius
Observatii: lipsa
3557 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
10 Mociornita Raul Andrei
Observatii: lipsa
2647 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:51
11 Birdau Ioan Alexandru
Observatii: lipsa
1293 2004 CSS Dinamo 00:50:56
12 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:48:21
13 Neacsu Florin Cristian
Observatii: lipsa
3531 2004 Performer 00:45:00

Proba 21 50 metri bras - 10 ani - Fete (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zaharia Alexia 3537 2005 NAVI 99:99:99
5 Mircea Ioana Teodora 2453 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Buhaian Raluca Maria 2065 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Banu Irina 3540 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Badescu Ioana 2959 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Lungu Alexandra 2957 2005 Aqua Sport Citius 01:10:71
4 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 01:08:31
6 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 01:10:81
8 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 01:06:51
2 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:04:49
3 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:67
4 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:01:16
5 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life Swim 01:02:94
7 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:05:50
8 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 01:06:98

Seria: 5
2 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
3 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:97
4 Ulmeanu Iulia 2322 2005 YST Sport Club 00:58:83
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:58:89
6 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:59:20
7 Moise Natalia 3522 2005 C.S. Aquatonics 01:00:00
8 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:56

Seria: 6
2 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:81
3 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:56:59
4 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:76
5 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:35
6 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:56:75
7 Crisan Maria 3521 2005 C.S. Aquatonics 00:57:00
8 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 00:58:81

Seria: 7
1 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:55:45
2 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:55:17
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:54:42
4 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:63
5 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:54:18
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:54:89
7 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:22
8 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:55:62

Seria: 8
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:53:38
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:52:50
3 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:52:18
4 Nitu Sara 3524 2005 CSM Ploiesti 00:52:00
5 Dobre Idora 3525 2005 CSM Ploiesti 00:52:00
6 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:52:43
7 Matei Anastasia 2952 2005 NAVI 00:53:13
8 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:53:45

Seria: 9
1 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:51:76
2 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:51:13
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:50:64
4 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:49:84
5 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:50:26
6 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:51:11
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:51:65
8 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:51:87

Seria: 10
1 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:49:23
2 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:26
3 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:93
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:42:83
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:47:53
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:48:00
7 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:48:66
8 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:49:53

Descalificari
1 Vladescu Carina
Observatii: lipsa
3543 2005 Atack Team 99:99:99
2 Chirita Elisa
Observatii: lipsa
3547 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Popescu Milena
Observatii: lipsa
3549 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Pene Maria
Observatii: lipsa
3546 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Ispas Mira
Observatii: lipsa
2955 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Rusanovschi Bianca
Observatii:
1849 2005 CSS 1 Bucuresti 01:13:55
7 Slobozianu Timeea Lavinia
Observatii: lipsa
2486 2005 Steaua CSA 01:09:39
8 Stoian Patricia
Observatii: lipsa
3548 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
9 Titiriga Daria Nicoleta
Observatii: lipsa
1274 2005 NAVI 01:04:05
10 Amuzescu Ella
Observatii: lipsa
2578 2005 Atack Team 01:00:01
11 Stoiciu Cristina Elena
Observatii: lipsa
2195 2005 Bucharest Sport Club 00:58:41

Proba 22 50 metri bras - 10 ani - Baieti (108 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Truta Cristian Alexandru 14555 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99
8 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:30
4 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:12:70
5 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 01:14:54
6 Andries Razvan 2457 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:20
8 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:66
2 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:09:52
5 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:82
8 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 01:11:82

Seria: 5
1 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:15
2 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:59
3 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:02:29
4 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 01:01:42
6 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:03:91
7 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:11
8 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:05:43

Seria: 6
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:20
3 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 00:58:79
4 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:58:39
5 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:58:53
6 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:59:93
8 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:01:27

Seria: 7
1 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:57:95
2 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:77
3 Lungu Radu 1875 2005 YST Sport Club 00:57:67
4 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:36
5 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:66
6 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:77
7 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:80
8 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:57:95

Seria: 8
1 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:30
2 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:09
3 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:56:62
4 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:56:52
5 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:52
7 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:57:29
8 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:57:31

Seria: 9
1 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:55:88
3 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:55:30
4 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:75
5 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:55:03
6 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:32
7 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:55:59
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:56:27

Seria: 10
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:54:54
2 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:24
3 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:73
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:53:50
5 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:53:66
6 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:54:17

Seria: 11
1 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:53:06
2 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:52:76
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:52:52
4 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:51:24
5 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Life Swim 00:51:82
6 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:63
7 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:91
8 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:53:13

Seria: 12
1 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:50:74
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:50:12
3 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:75
4 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:49:43
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:47
6 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 Skills Sports 2009 00:49:77
7 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:67
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:50:91

Seria: 13
1 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:48:60
2 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:09
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:47:86
4 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:77
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:77
6 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:48:02
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:48:27
8 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:49:00

Seria: 14
1 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:61
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:45:17
3 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:43:95
4 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:43:30
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:43:78
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:44:30
7 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:45:80
8 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:47:04

Descalificari
1 Florea Andrei
Observatii: lipsa
3550 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Vulturu Darius
Observatii: lipsa
3551 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Louis Martin
Observatii: lipsa
3553 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Abraham Lars
Observatii: lipsa
3552 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Marcu Sebastian
Observatii: lipsa
3545 2005 Atack Team 99:99:99
6 Cioran Mihai Claudiu
Observatii: lipsa
3538 2005 NAVI 99:99:99
7 Matei Marian
Observatii: lipsa
2029 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Simion Stefan
Observatii: lipsa
2990 2005 Atack Team 01:15:40
9 Niculae Maryo Mihai
Observatii: lipsa
2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:32
10 Damian Mihnea
Observatii: lipsa
2997 2005 Steaua CSA 01:06:37
11 Dorobantu Albu Denis Florian
Observatii: lipsa
2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:75
12 Valcu David
Observatii: lipsa
2840 2005 Bucharest Sport Club 01:08:97
13 Mihai David
Observatii: lipsa
2503 2005 Bucharest Sport Club 01:09:60
14 Mitrache Andrei
Observatii: lipsa
2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:02:02
15 Rosca Nichita
Observatii: lipsa
2559 2005 Atack Team 01:00:03
16 Gosav George Mihai
Observatii: lipsa
2645 2005 CSS 1 Bucuresti 01:00:71
17 Ciurea Stefan
Observatii: lipsa
13930 2005 Performer 00:56:98
18 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 00:55:55
19 Curariu Luca Victor
Observatii: lipsa
13929 2005 Performer 00:54:40
20 Grigoras Stefan Cristian
Observatii: lipsa
2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:59

Proba 23 50 metri fluture - 11 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:34
3 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 01:00:40
4 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:41
5 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:47
7 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:65
2 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 00:49:13
3 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:76
4 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:47:77
5 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:65
7 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:14
8 Radu Andreea 3323 2004 Bucharest Sport Club 00:53:66

Seria: 3
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:46:56
2 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:28
3 Brebu Ana 3523 2004 C.S. Aquatonics 00:41:30
4 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:41:01
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:41:02
6 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 00:41:47
7 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:42:43
8 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:47:26

Seria: 4
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:39:92
2 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:36:98
3 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 00:35:04
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:33:70
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:34:80
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:36:41
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:37:25
8 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:40:84

Descalificari
1 Stoica Anca
Observatii: lipsa
1371 2004 Median Bucuresti 01:03:56
2 Brighitte Eva
Observatii: lipsa
3544 2004 Atack Team 00:49:00

Proba 24 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zlotea Filip 13946 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:56
3 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:56
4 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:01
5 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:53:04
6 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:87
7 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:40

Seria: 3
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:42
2 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:65
3 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:50:03
4 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:48:69
6 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:26
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:82
8 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:75

Seria: 4
1 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:22
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:10
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:37
4 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:78
6 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:43:48
7 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32
8 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:42

Seria: 5
1 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:39:64
2 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:38:41
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:37
4 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:36:94
5 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSM Ploiesti 00:37:00
6 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:37:59
7 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:38:93
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:40:08

Seria: 6
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:36:71
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:36:41
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:33:69
4 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:30:86
5 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:33:02
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 00:33:79
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:36:47
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:81

Descalificari
1 Zalismea Armand
Observatii: lipsa
2447 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:32
2 Geampalia Robert
Observatii: lipsa
2446 2004 CSS 1 Bucuresti 01:25:06
3 Neacsu Florin Cristian
Observatii: lipsa
3531 2004 Performer 00:50:00
4 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:42:17

Proba 25 50 metri fluture - 10 ani - Fete (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Buhaian Raluca Maria 2065 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 01:05:61
5 Lungu Alexandra 2957 2005 Aqua Sport Citius 01:10:10
8 Badescu Ioana 2959 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:18
3 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:57:36
4 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:78
5 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:56:93
6 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:56
7 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life Swim 01:00:25

Seria: 4
2 Matei Anastasia 2952 2005 NAVI 00:54:21
3 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:26
4 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 00:52:96
5 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:12
6 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:53:94
7 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 00:55:51
8 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:32

Seria: 5
2 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:49:31
3 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:19
5 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:48:76
6 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:49:26
7 Dobre Idora 3525 2005 CSM Ploiesti 00:50:00

Seria: 6
1 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:22
2 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:46:96
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:46:38
4 Ulmeanu Iulia 2322 2005 YST Sport Club 00:45:34
5 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:46:02
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:46:80
7 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:47:00
8 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:47:28

Seria: 7
1 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:45:16
2 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:44:52
3 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:44:12
4 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:82
5 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:44:11
6 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:44:25
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:44:77
8 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:22

Seria: 8
1 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:43:42
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:42:37
3 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:41:29
4 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:41:22
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:41:27
6 Moise Natalia 3522 2005 C.S. Aquatonics 00:41:80
7 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:42:92
8 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:43:68

Seria: 9
1 Crisan Maria 3521 2005 C.S. Aquatonics 00:40:50
2 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:39:69
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:38:85
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:73
5 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:38:56
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:39:63
7 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:40:05
8 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:40:69

Descalificari
1 Amuzescu Ella
Observatii: lipsa
2578 2005 Atack Team 99:99:99
2 Ispas Mira
Observatii: lipsa
2955 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Banu Irina
Observatii: lipsa
3540 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Mircea Ioana Teodora
Observatii: lipsa
2453 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Zaharia Alexia
Observatii: lipsa
3537 2005 NAVI 99:99:99
6 Buse Sara Maria
Observatii: lipsa
11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:59:31
7 Slobozianu Timeea Lavinia
Observatii: lipsa
2486 2005 Steaua CSA 01:03:56
8 Stoiciu Cristina Elena
Observatii: lipsa
2195 2005 Bucharest Sport Club 00:56:27
9 Titiriga Daria Nicoleta
Observatii: lipsa
1274 2005 NAVI 00:50:14
10 Nitu Sara
Observatii:
3524 2005 CSM Ploiesti 00:48:00
11 Stavaroiu Bianca Alexandra
Observatii: lipsa
1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:51:52

Proba 26 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99
7 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:07:91
6 Andries Razvan 2457 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:04

Seria: 3
1 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:24
2 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:13
4 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:01:19
5 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:86
6 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:43
7 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:44
8 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 01:06:66

Seria: 4
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:28
2 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:24
3 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:15
4 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:56:33
5 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:98
7 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:59:65
8 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:54

Seria: 5
1 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:55:80
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:55:54
3 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:88
5 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:82
6 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:55:39
8 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:56:00

Seria: 6
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:53:21
2 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:52:96
3 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:52:64
4 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 00:52:12
5 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:52:14
6 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:52:68
8 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:74

Seria: 7
1 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:51:10
2 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:50:68
5 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 00:50:24
6 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:46
7 Stancu Sebastian 3528 2005 CSM Ploiesti 00:51:00
8 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:62

Seria: 8
1 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:39
2 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:48:30
3 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:47:68
4 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:47:19
5 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:57
6 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:21
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:61
8 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:47

Seria: 9
1 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:46:18
3 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Life Swim 00:45:21
4 Serbanescu Stefan 3527 2005 CSM Ploiesti 00:45:00
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:10
6 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:45:82
7 Truta Cristian Alexandru 14555 2005 Tenis Club 2000 00:46:49
8 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:46:84

Seria: 10
1 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:44:17
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:79
3 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:43:18
4 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:41:93
5 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:85
6 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:60
8 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:19

Seria: 11
1 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:46
2 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:40:50
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:39:58
5 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:39:53
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:40:16
7 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:41:00
8 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:41:68

Seria: 12
1 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:39:20
2 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:38:60
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:38:24
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:37:65
5 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:38:08
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:38:60
7 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:38:96
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:39:25

Seria: 13
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:36:31
2 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:35:23
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:34:21
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:33:49
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:33:71
6 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:34:78
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:35:31
8 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:37:52

Descalificari
1 Marcu Sebastian
Observatii: lipsa
3545 2005 Atack Team 99:99:99
2 Niculae Maryo Mihai
Observatii: lipsa
2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Damian Mihnea
Observatii: lipsa
2997 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Matei Marian
Observatii: lipsa
2029 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Lungu Radu
Observatii: lipsa
1875 2005 YST Sport Club 01:11:84
6 Boabes Razvan Mihai
Observatii: lipsa
1880 2005 Steaua CSA 01:10:93
7 Cioran Mihai Claudiu
Observatii: lipsa
3538 2005 NAVI 99:99:99
8 Costante Vasile David
Observatii:
2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
9 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 01:03:90
10 Dorobantu Albu Denis Florian
Observatii: lipsa
2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:97
11 Ciurea Stefan
Observatii: lipsa
13930 2005 Performer 00:53:77
12 Valcu David
Observatii: lipsa
2840 2005 Bucharest Sport Club 00:55:70
13 Grigoras Stefan Cristian
Observatii: lipsa
2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:98
14 Mitrache Andrei
Observatii: lipsa
2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:50:28
15 Toma Atal
Observatii:
3529 2005 CSM Ploiesti 00:50:00
16 Curariu Luca Victor
Observatii: lipsa
13929 2005 Performer 00:44:10
17 Mihai David
Observatii: lipsa
2503 2005 Bucharest Sport Club 00:39:51

Proba 27 100 metri spate - 11 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
4 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:25:65
5 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 01:27:20
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:30:54
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Radic Tara A1130 2004 NAVI 01:25:05
2 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:23:79
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:21:30
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:18:02
5 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 01:19:57
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:22:16
7 Stanilescu Thea A0650 2004 CSM Ploiesti 01:25:00
8 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:25:25

Descalificari
1 Serman Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Manea Catalina
Observatii: lipsa
2422 2004 CSS Dinamo 01:45:88
3 Brebu Ana
Observatii: lipsa
3523 2004 C.S. Aquatonics 01:30:00

Proba 28 100 metri spate - 11 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Serban Mario 3542 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 99:99:99
5 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 99:99:99
3 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:30:34
4 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 01:24:68
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:16
6 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:24
8 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:24:20
2 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSM Ploiesti 01:23:00
3 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:19:61
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:13:90
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:18:89
6 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:21:00
7 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 01:23:10
8 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:24:31

Descalificari
1 Birdau Ioan Alexandru
Observatii: lipsa
1293 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Wang Octavian
Observatii: lipsa
3311 2004 Skills Sports 2009 99:99:99

Proba 29 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Andreea Ofelia Voica, Thea Grigorescu, Alexandra Maria Radut, Diana Elena Grigorescu, 2001 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Jassmine Andreea Duta, Andra Gorecki, Ioana Iris Jugureanu, Maria Vasile, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandra Maria Fudulica, Maria Petrache, Florentina Diana Niculita, Ioana Marin, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexia Lorena Belghiru, Maria-Bianca Drog, Ilinca Petrescu, Ioana Teodora Gomoi, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreea Mihaela Calin, Bianca Maria Balanescu, Mara Bancila, Luiza Maria Minciu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Alice Eugenia Anghel, Ana Maria Iancu, Miruna Andreea Pascal, Andreea Laura Manea, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandra Curcan, Bianca Badea, Denisa Francesca Constantin, Alysa Trusca, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 30 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Eduard Andrei Rusu, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Emilian Stoica, Vlad Alexandru Pricop, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 David Marincea, Filip Sebastian Dragu, Ionut Adrian Andronic, Cristian Ionut Malus, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 10 Emanoel Florin Gabriel Boboc, Marius Razvan Mindroc, Sebastian Tutuianu, Narcis Petre, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 12 Nicolas Daniel Vasile, Alexandru Mihai Luca , Aris Cristian Antonio Onea, Alexandru Mario Stefanache, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Mario Eduard Dumitru, Cristian Victor Mihu, Matei Petrascu, Vlad Stefan Nichifor, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Dominique Gabriel Mares, Eric Nicolae Trandafir, Gabriel Razvan Stoian, Adrian Petru Jianu, 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Vladimir Stefan Budiaci, Daris Matei Tudor, Luca Ioan Preotu, Andrei Enache, 2001 Performer 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Edward Pandele, Alexei Niculae, Calin Andrei Georgeoni, Luca Mihai Nataprazu, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Stefan Cornaciu, Mario Paraschiv, Marian Andrei Mihailescu, Nicolae Stoican, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Matei Ionut Talagai, Nicolae Cristian Melianu, Dragos Ioan Puiu, Andrei Lazar, 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Tiberiu Terteleac, Vlad Stefan Stancu, Stefan Vasilescu, Razvan Rares Enculesei, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 6 Mihai Cristian Tutugan, Sergiu Stefan Ungureanu, Luca Mihai Andrei, Lucas Ionut Gogoasa, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 31 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Corina Ioana Coman, Rebeca Geamanu, Diana Constantin, Cristina Dumitrescu, 2000 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Patricia Naidin, Alexia Olteanu, Daria Maria Ioana, Bianca Maria Ilie, 2000 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Timeea Radu, Iris Trandafir, Alina Maria Dragusi, Sara Maria Constantinescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristina Mihaela Muresanu, Diana Vlad , Ana Maria Bianca Dumitru, Elena Iuliana Dumitrescu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 32 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Alexandru Robert Ionut Gate, Andrei Bajenaru, Andrei Cojocaru, Cristian Andrei Chivu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Marius Cristian Butuc, Gabriel Ciprian Dumitru, Eduard Constantin Bujor, Alex Antonio Zaporojan, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Dinu Ionescu, Vlad Andrei Iosipescu Chioseaua, Codrut Fernando Romas, Ioan Dennis Dragomir, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 David Popovici, Darius Petrache, Cristian Lapadat, Madalin Ionut Nicola, 2000 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Patrick Rosu, Catalin Ionut Dumitrescu, Emanuel George Borangel, Dragos Ghile, 2000 Steaua CSA 99:99:99
6 Stafeta 4 Darius Gabriel Neagu, Mircea Erik Arsenie, Darius Costin Anghel, Andrei Lungu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 David Andrei Bratu, Vlad Cristian Gherghel, Mihnea Cristian Gate, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99