Lista de start pentru Campionatul Municipal - Baieti 11-13 ani / Fete 11-12 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 11 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Leoca David A1164 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:52:60
4 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 00:46:55
5 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 00:51:59
6 Botea Alexandru A1165 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Vasilescu Adrian Alexandru A1077 2000 Club Daimon 00:44:84
2 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:94
3 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:41:41
4 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:39:99
5 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:26
6 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:64

Seria: 4
1 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:17
2 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 00:37:84
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 CS Free Style 00:37:14
7 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:38:37

Seria: 5
3 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:87
4 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:48
5 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:35:81
6 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:36:00

Seria: 6
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:34:87
3 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:34:66
4 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:34:49
6 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:34:71
7 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:34:81

Seria: 7
1 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:34:16
2 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:09
5 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 00:33:71
7 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:15

Seria: 9
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:31:15

Descalificari
1 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Tudorache Vlad
Observatii:
A0222 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:39
3 Tamasan Dan Mihai
Observatii:
A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:45:00

Proba 2 50 metri liber - 12 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Dimitriu Bogdan A1160 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
3 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:49
5 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:37:20
6 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 00:37:70
8 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:39:79

Seria: 5
7 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:36:55
8 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:97

Seria: 6
2 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:74
5 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:34:52
8 Garnet Andrei 10863 1999 Tenis Club 2000 00:35:38

Seria: 7
3 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:87
4 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:51

Seria: 8
1 Paturca Vlad A0165 1999 CSS 2 Bucuresti 00:33:50
4 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:99
5 Nestor Vlad 9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:04
7 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:41
8 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:33:51

Seria: 9
2 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:31:69
5 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:71
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:31:57

Seria: 10
1 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:62
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:28:94
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:27:31
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:84

Descalificari
1 Rotaru Denis
Observatii: lipsa
A0187 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:30

Proba 3 50 metri liber - 13 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vlad Cristian A0847 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:69
2 Spinu Andrei 11589 1998 Tenis Club 2000 00:36:11

Seria: 8
2 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 00:33:34
3 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 00:32:36
6 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:37

Seria: 9
1 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:84
4 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:66
7 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:31:73
8 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 00:31:93

Seria: 10
2 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 00:29:78
6 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:50
7 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:81
8 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:62

Descalificari
1 Neofet Theodor
Observatii:
A0883 1998 Bucharest Sport Club 00:33:97

Proba 4 50 metri liber - 11 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Visoiu Ioana A1159 2000 CSS Dinamo 99:99:99
6 Deoanca Alexandra A1162 2000 NAVI 99:99:99
7 Ivan Laura 10867 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:81
3 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:60
5 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:84
6 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:65

Seria: 3
1 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 00:37:39
3 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:49
5 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 00:36:36

Seria: 4
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:34
5 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:99

Seria: 5
1 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 00:33:08
6 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:32:24
8 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08

Descalificari
1 Nuta Alexandra
Observatii: lipsa
A0530 2000 Club Daimon 00:47:67
2 Todos Alexandra
Observatii: lipsa
A0215 2000 Bucharest Sport Club 00:43:79

Proba 5 50 metri liber - 12 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rujancu Raluca A0864 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS 2 Bucuresti 00:45:42
5 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS 2 Bucuresti 00:46:77

Seria: 2
1 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:29
7 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:91

Seria: 3
2 Chiriac Ana Maria A0039 1999 CSS 2 Bucuresti 00:36:57
4 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:11
7 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:31
8 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:74

Seria: 4
1 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:50
2 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 00:35:00
3 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 00:34:66
6 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 00:34:93
7 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:04
8 Onoiu Andreea Cristina A0156 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:61

Seria: 5
2 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 00:32:44
3 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:95
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:82
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:31:09

Descalificari
1 Baisan Miruna
Observatii: lipsa
A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:74
2 Terzi Dominique
Observatii: lipsa
A0213 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:55
3 Rotaru Isabelle
Observatii: lipsa
A0188 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:98

Proba 6 50 metri spate - 11 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Botea Alexandru A1165 2000 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Leoca David A1164 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Iancu Francisc A0095 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:01:85
3 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:71
4 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:54
5 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 00:48:69
6 Vasilescu Adrian Alexandru A1077 2000 Club Daimon 00:49:85
7 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:43:42
5 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:76
6 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 00:46:40
7 Tudorache Vlad A0222 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:01
8 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:40

Seria: 4
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 CS Free Style 00:41:77
3 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:81
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:39:44
5 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:40:39
6 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:41:20
8 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:93

Seria: 5
6 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:35:81
8 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:36

Descalificari
1 Trandafir Mihai
Observatii:
A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 metri spate - 12 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Garnet Andrei 10863 1999 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 00:48:05
2 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:46:56
4 Paturca Vlad A0165 1999 CSS 2 Bucuresti 00:42:31

Seria: 4
2 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:41:55
7 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:61

Seria: 5
1 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:37:95
2 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:36:52
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:35:41
4 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:08
5 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:29
7 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 00:37:88

Proba 8 50 metri spate - 11 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Visoiu Ioana A1159 2000 CSS Dinamo 99:99:99
2 Deoanca Alexandra A1162 2000 NAVI 99:99:99
5 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:76
6 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ivan Laura 10867 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:84
2 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 00:41:70
3 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:62
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:50
5 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:16
6 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:41:23
7 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 00:43:47
8 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:84

Descalificari
1 Nuta Alexandra
Observatii: lipsa
A0530 2000 Club Daimon 00:54:41
2 Todos Alexandra
Observatii: lipsa
A0215 2000 Bucharest Sport Club 00:49:77

Proba 9 200 metri spate - 13 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 99:99:99
6 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Patrascu Bogdan
Observatii: lipsa
A0844 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 10 200 metri spate - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 99:99:99
3 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Chiriac Ana Maria
Observatii: lipsa
A0039 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Rujancu Raluca
Observatii: lipsa
A0864 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 metri bras - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:49
7 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:84
8 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:13

Seria: 5
1 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:29:62
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:35
6 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:28:61

Proba 12 100 metri bras - 11 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 99:99:99
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 99:99:99
5 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
4 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Salcie Cristian A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 01:50:45
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:47:74
4 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 01:45:25
5 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 01:47:20
6 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:79
7 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Tudorache Vlad A0222 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
2 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:36:06
4 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:32:00

Proba 13 100 metri bras - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Vlad Cristian A0847 1998 CSS Dinamo 99:99:99
3 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
3 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:35:30
5 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:12

Seria: 5
2 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 01:28:66
3 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:71
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:10
7 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 01:29:43
8 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:77

Descalificari
1 Neofet Theodor
Observatii: lipsa
A0883 1998 Bucharest Sport Club 01:39:78

Proba 14 100 metri bras - 11 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:56:48
2 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:46:08
8 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 01:39:40
3 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:27:29
6 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:67
8 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:03

Proba 15 100 metri bras - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:92
5 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:16
6 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:00
7 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:20

Seria: 3
2 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:19
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:00
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:27:10
7 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:95

Descalificari
1 Baisan Miruna
Observatii: lipsa
A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:47

Proba 16 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Botea Alexandru A1165 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
4 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:42:00
5 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:42:12
6 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:48:06
7 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 00:51:31
8 Vasilescu Adrian Alexandru A1077 2000 Club Daimon 00:53:84

Seria: 3
2 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:89
5 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:41
6 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:39:46
7 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:40:30
8 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:40:77

Seria: 5
7 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:34:00

Descalificari
1 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 17 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Dimitriu Bogdan A1160 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:51:99
2 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:00

Seria: 3
1 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:40:31
4 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:38:54

Seria: 4
1 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:16
2 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:02
3 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:57
5 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:39

Seria: 5
1 Nestor Vlad 9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:13
3 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:68

Descalificari
1 Rotaru Denis
Observatii: lipsa
A0187 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:68

Proba 18 50 metri fluture - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:39:44

Seria: 4
4 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 00:35:00
7 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 00:36:09
8 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 00:38:00

Seria: 5
2 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:33:97
4 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:58
5 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 00:31:89
6 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 00:33:65
8 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 00:34:19

Descalificari
1 Spinu Andrei
Observatii: lipsa
11589 1998 Tenis Club 2000 00:46:36

Proba 19 50 metri fluture - 11 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:55

Seria: 2
3 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:56
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:39:27
8 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:45:11

Seria: 3
7 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:08
8 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:22

Descalificari
1 Todos Alexandra
Observatii: lipsa
A0215 2000 Bucharest Sport Club 00:58:43
2 Nuta Alexandra
Observatii:
A0530 2000 Club Daimon 99:99:99

Proba 20 50 metri fluture - 12 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:66
4 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:15

Seria: 2
1 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:43
2 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 00:40:57
4 Onoiu Andreea Cristina A0156 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:19
6 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 00:39:78

Seria: 3
1 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:11
2 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 00:38:00
3 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 00:36:54
4 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 00:34:47
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:88

Descalificari
1 Terzi Dominique
Observatii: lipsa
A0213 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:75
2 Rotaru Isabelle
Observatii: lipsa
A0188 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:51

Proba 21 200 metri liber - 11 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 99:99:99
2 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 99:99:99
3 Salcie Cristian A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:00
5 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 99:99:99
7 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 99:99:99
8 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:50:00
2 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:00
3 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 02:47:00
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:30:00
5 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 02:35:00
6 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:00
7 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 02:50:00
8 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 02:50:00

Proba 22 200 metri liber - 11 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 02:50:00
5 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 02:44:00
3 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:42:00
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:00
5 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:00
6 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:43:00
7 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 02:45:00

Proba 23 400 metri liber - 12 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 05:10:00
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 04:50:00
5 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 05:08:00
7 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 05:15:00
8 Nestor Vlad 9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 24 400 metri liber - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
3 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 05:25:00
2 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 05:12:00
6 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 05:10:00

Descalificari
1 Patrascu Bogdan
Observatii: lipsa
A0844 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 25 400 metri liber - 12 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 05:25:00
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:05:00
5 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 05:21:00
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 26 100 metri spate - 11 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:26:47
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:01
7 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:24:99
8 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:26:77

Proba 27 100 metri spate - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Rujancu Raluca A0864 1999 CSS 2 Bucuresti 01:36:87
4 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:27:80
5 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 01:28:00
6 Chiriac Ana Maria A0039 1999 CSS 2 Bucuresti 01:33:83
7 Onoiu Andreea Cristina A0156 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:07
8 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:24:36
3 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:10
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:36
6 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 01:22:93

Descalificari
1 Terzi Dominique
Observatii: lipsa
A0213 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:61
2 Rotaru Isabelle
Observatii: lipsa
A0188 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:03

Proba 28 100 metri spate - 11 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 99:99:99
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Leoca David A1164 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Salcie Cristian A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 CS Free Style 99:99:99
7 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
5 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:35:00
6 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 01:42:75

Seria: 4
2 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:67
3 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:25:19
8 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:34:24

Seria: 5
2 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:22:07
6 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:20:59
8 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:33

Proba 29 100 metri spate - 12 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Paturca Vlad A0165 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:38:17
8 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:91
4 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:24:75
5 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:25:06

Seria: 5
1 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:23:97
4 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:36

Seria: 6
1 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:64
2 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:17:52
3 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:15:37
8 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:19:06

Descalificari
1 Rotaru Denis
Observatii: lipsa
A0187 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 30 100 metri spate - 13 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:72

Seria: 4
6 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:25:50
7 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:31:04

Seria: 5
3 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:47
5 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:68
7 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 01:23:79

Seria: 6
4 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:13:00
6 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:16:94
7 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:17:74

Descalificari
1 Patrascu Bogdan
Observatii: lipsa
A0844 1998 CSS Dinamo 01:15:33

Proba 31 50 metri bras - 11 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Visoiu Ioana A1159 2000 CSS Dinamo 99:99:99
5 Ivan Laura 10867 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:79
3 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:55:95
4 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:59
5 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:77
7 Deoanca Alexandra A1162 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:48:50
2 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:21
3 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:13
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:41:78
5 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 00:42:10
6 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 00:45:80
7 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:48:15
8 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 00:49:27

Descalificari
1 Nuta Alexandra
Observatii: lipsa
A0530 2000 Club Daimon 99:99:99
2 Todos Alexandra
Observatii: lipsa
A0215 2000 Bucharest Sport Club 00:58:17

Proba 32 200 metri bras - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 03:03:00
5 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 33 50 metri bras - 11 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 01:01:12

Seria: 2
2 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:19
4 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:47
5 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:21
6 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:15
7 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:55:82

Seria: 3
2 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:49:76
4 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:46:77
5 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:47:59
6 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:09
7 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 00:49:94
8 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:51:44

Seria: 4
3 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:41:00
6 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:42:36

Descalificari
1 Vasilescu Adrian Alexandru
Observatii: lipsa
A1077 2000 Club Daimon 01:03:52
2 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 34 50 metri bras - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dimitriu Bogdan A1160 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:78

Seria: 2
1 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:56:35
3 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 00:52:45
8 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:57:44

Seria: 3
1 Garnet Andrei 10863 1999 Tenis Club 2000 00:50:29
3 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:48:04

Seria: 4
1 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:43
2 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:62
4 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:40:05
5 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:40:06
7 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:83
8 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:90

Proba 35 200 metri bras - 13 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vlad Cristian A0847 1998 CSS Dinamo 99:99:99
5 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 99:99:99
6 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 36 100 metri liber - 11 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Deoanca Alexandra A1162 2000 NAVI 99:99:99
6 Ivan Laura 10867 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:74
3 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:54
6 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:36
7 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:37:02

Seria: 3
1 Dumitrescu Andreea A0069 2000 Tenis Club 2000 01:23:50
5 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 01:20:57
6 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:97
8 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:23:62

Seria: 4
1 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:58
3 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 01:16:54
4 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:14
5 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:83

Seria: 5
1 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:15
2 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:11:74
6 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:11:64

Proba 37 100 metri liber - 12 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Rujancu Raluca A0864 1999 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS 2 Bucuresti 01:48:71
4 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:80
8 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS 2 Bucuresti 01:53:44

Seria: 3
2 Chiriac Ana Maria A0039 1999 CSS 2 Bucuresti 01:22:18
3 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 01:21:93
4 Onoiu Andreea Cristina A0156 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:54

Seria: 4
2 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:80
6 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:16:66
7 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:80
8 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:81

Seria: 5
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:10:77
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:44
5 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:42
7 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 01:14:02

Descalificari
1 Baisan Miruna
Observatii: lipsa
A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:74
2 Terzi Dominique
Observatii: lipsa
A0213 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:39
3 Rotaru Isabelle
Observatii: lipsa
A0188 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:58

Proba 38 100 metri liber - 11 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99
2 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Leoca David A1164 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Zus Cristian 10859 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Botea Alexandru A1165 2000 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:45
3 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:32:52
6 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:00
7 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 01:47:34
8 Salcie Cristian A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:23:00
6 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 CS Free Style 01:26:21
7 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:99
8 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 01:28:94

Seria: 4
1 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:21:61
2 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 01:20:20
4 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:00
7 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:68
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:22:02

Seria: 5
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:40
2 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:18:08
3 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:17:95
5 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 01:17:80
7 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:18:14
8 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:64

Seria: 6
1 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:90
8 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 01:16:98

Seria: 8
8 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:10:20

Descalificari
1 Grigore Eduard
Observatii:
11664 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Proba 39 100 metri liber - 12 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
8 Dimitriu Bogdan A1160 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:31:55

Seria: 3
1 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 01:28:39
2 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:13
3 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:24:23

Seria: 4
3 Garnet Andrei 10863 1999 Tenis Club 2000 01:19:61
6 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:67

Seria: 5
4 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:17:07
6 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:01

Seria: 6
4 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:14:50
5 Paturca Vlad A0165 1999 CSS 2 Bucuresti 01:15:53
6 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:14
7 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:57

Seria: 7
2 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:12:57
3 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:39
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:11:61
7 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:69

Seria: 8
1 Nestor Vlad 9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:18
4 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:80
5 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:08:11
7 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:80

Seria: 9
3 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:66
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:02:39
5 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:03:36

Descalificari
1 Rotaru Denis
Observatii: lipsa
A0187 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Popa Andrei
Observatii: lipsa
A0842 1999 CSS Dinamo 01:29:20

Proba 40 100 metri liber - 13 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vlad Cristian A0847 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
4 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:23

Seria: 4
5 Spinu Andrei 11589 1998 Tenis Club 2000 01:19:57

Seria: 6
3 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 01:15:88

Seria: 7
1 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:13:20
4 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:90
5 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:94
8 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:28

Seria: 8
2 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:28
3 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:43
6 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:89

Seria: 9
1 Patrascu Bogdan A0844 1998 CSS Dinamo 01:06:20
2 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:05:49
6 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:04:79
7 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:49
8 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:29

Descalificari
1 Neofet Theodor
Observatii: lipsa
A0883 1998 Bucharest Sport Club 01:16:51

Proba 41 100 metri fluture - 12 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:73
4 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:16:26
5 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:76
6 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 43 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:19:74
4 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:15:24
5 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:17:81
6 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 44 200 metri mixt - 11 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 03:55:32
5 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:34:70
6 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:64
6 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 03:12:66
7 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 03:21:51
8 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 03:33:29

Seria: 3
1 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:58:23
2 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:54:51
7 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 02:57:00
8 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:64

Proba 45 200 metri mixt - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:33:54

Seria: 2
2 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 03:16:44
3 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:94
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 03:05:00

Seria: 3
3 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:84
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:09
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:45:59
6 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:51:90

Descalificari
1 Baisan Miruna
Observatii: lipsa
A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:43

Proba 46 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 03:56:51
6 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 03:43:92
2 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 03:33:35

Seria: 3
3 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:60

Seria: 4
1 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:76

Seria: 5
2 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:17
3 Nestor Vlad 9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:87
4 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:43
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:85

Seria: 6
1 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:45:11
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:42:14
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:71
6 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 02:42:13

Descalificari
1 Achimescu Cristi
Observatii:
A0001 1999 Bucharest Sport Club 03:06:83
2 Hasegan Vlad
Observatii:
A0878 1999 Bucharest Sport Club 03:01:76

Proba 47 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 03:25:81
4 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 03:23:50
5 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 03:25:63
6 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 03:27:19
7 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:34:69
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 03:44:03

Seria: 3
1 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:65
2 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:95
6 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 03:15:54
7 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 03:20:36
8 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 03:22:15

Seria: 4
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 03:00:97
7 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:50
8 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 03:12:43

Seria: 5
6 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 02:52:00
8 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:57:09

Descalificari
1 Marin Razvan
Observatii:
10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:13:41

Proba 48 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
5 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 03:01:66
6 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 03:04:60

Seria: 5
1 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 02:56:01

Seria: 6
3 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:06
5 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 02:37:25
7 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 02:44:68
8 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:50:17

Descalificari
1 Neofet Theodor
Observatii: lipsa
A0883 1998 Bucharest Sport Club 03:13:97
2 Patrascu Bogdan
Observatii: lipsa
A0844 1998 CSS Dinamo 02:50:97