Lista de start pentru Campionat Municipal copii 8-9 ani, Editia 2015

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 8 ani - Baieti (118 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Uriasu Andrei George 3474 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
5 Paun Rares 3495 2007 NAVI 99:99:99
6 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Siliste Indru 3508 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Adam Matei 3264 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Marian Razvan 3447 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Radulescu Ovidiu Florin 3452 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Matache Eduard Adrian 3448 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Zimnea David Alexandru 3455 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Pruna Mario Florin 3456 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Brill Mihnea 3497 2007 NAVI 99:99:99
7 Filip Tudor Alexandru 3444 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Aluchienesei Bogdan Alexandru 3442 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Florea Andrei 3494 2007 NAVI 99:99:99
3 Ivanof Alin 3496 2007 NAVI 99:99:99
4 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 01:33:88
5 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Chirca Andrei Vladimir 3443 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Grama Stefan 3480 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 5
3 Pascu Denis Andrei 3289 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:10:08
4 Marinescu Florin Valentin 3288 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:06:77
5 Matache Antonio Andrei 3273 2007 Skills Sports 2009 01:07:16
6 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 01:10:83
7 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 01:17:01
8 Badea Gabriel 3243 2007 Aqua Sport Citius 01:26:87

Seria: 6
1 Andone Alexandru 2972 2007 Aqua Sport Citius 01:02:78
2 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:01:10
3 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 01:00:69
4 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 00:59:75
6 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:00:82
7 Ostropel Andrei Ionut 2776 2007 Skills Sports 2009 01:01:61

Seria: 7
1 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 00:58:80
2 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:58:23
3 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 00:57:35
4 Ilie Alexandru 2325 2007 NAVI 00:56:32
5 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:56:57
6 Lungu Alexandru 3166 2007 Aqua Sport Citius 00:58:04
7 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 00:58:45
8 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:59:24

Seria: 8
1 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:55:85
2 Raducanu Matei Stefan 2156 2007 CS Free Style 00:55:66
3 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:54:43
4 Anghel Tudor Luca 3272 2007 Skills Sports 2009 00:53:02
5 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:53:47
7 Dimirule Vlad Andrei 3270 2007 Skills Sports 2009 00:55:84

Seria: 9
1 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS 1 Bucuresti 00:52:60
3 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 00:50:66
4 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:50:40
5 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:50:43
6 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:51:31
7 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:51:98
8 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 00:52:86

Seria: 10
1 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:50:28
2 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Bucharest Sport Club 00:49:93
3 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:48:78
4 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:48:61
5 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:48:76
6 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:48:99
7 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:50:26
8 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 00:50:33

Seria: 11
1 Ionescu Albert Cristian 3123 2007 Steaua CSA 00:48:09
2 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:47:45
3 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:47:08
4 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:46:49
5 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 00:47:00
6 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 00:47:20
7 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:47:79
8 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 00:48:23

Seria: 12
1 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:46:36
2 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:45:75
3 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:45:20
4 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:44:82
5 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:44:93
6 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:45:27
7 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:46:18
8 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:46:47

Seria: 13
1 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 00:43:78
3 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 00:43:00
4 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:42:75
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:43:12
7 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:43:67
8 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:43:93

Seria: 14
1 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:42:32
2 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:40:68
3 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:40:44
4 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:39:81
5 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:40:09
7 Stoleriu Radu 3507 2007 Nautica Bacau 00:42:00
8 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:42:49

Seria: 15
1 Proca Theodor 3353 2007 C.S. Aquatonics 00:38:50
2 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:38:09
3 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:37:83
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:36:47
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:36:93
6 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:37:85
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:38:40
8 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:39:81

Descalificari
1 Paduraru Matei Robert
Observatii: lipsa
3488 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Lupas-Ticu Matteo
Observatii: lipsa
2002 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Arun Ismail
Observatii: lipsa
2988 2007 Atack Team 01:24:97
4 Lica Filip
Observatii:
2969 2007 Aqua Sport Citius 01:16:15
5 Vatrai Victor Vladimir
Observatii: lipsa
2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:60
6 Dine Mihai
Observatii: lipsa
3086 2007 Median Bucuresti 01:04:06
7 Zelinca David Stefan
Observatii: lipsa
3020 2007 Bucharest Sport Club 00:54:47
8 Nehir San David
Observatii: lipsa
2222 2007 CSS Dinamo 00:55:90
9 Martinescu Andrei
Observatii: lipsa
2549 2007 Atack Team 00:51:42
10 Petrescu Ioan
Observatii: lipsa
1974 2007 Bucharest Sport Club 00:43:64
11 Pintiala Stefan Alexandru
Observatii: lipsa
2842 2007 CSS Dinamo 00:42:84
12 Popescu Matei Alexandru
Observatii: lipsa
2400 2007 Steaua CSA 00:40:66

Proba 2 50 metri liber - 9 ani - Baieti (106 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Asaftei Darius Valentin 3505 2006 NAVI 99:99:99
4 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pirvu Daniel 3512 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Pirvu Cristian 3510 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Toma Rares 3506 2006 NAVI 99:99:99
4 Corbu Alexandru 3501 2006 NAVI 99:99:99
5 Mihailescu Vlad Andrei 3503 2006 NAVI 99:99:99
6 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 99:99:99
7 Pirvu Adrian 3511 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Trufin Edward Cristian 3457 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Sarbov Ioan Adrian 3515 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Pirosca Costin 3493 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:87
2 Pavel Rares Gabriel 3287 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:06:95
3 Danet Alexandru Andrei 3286 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:03:18
4 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:57:42
5 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:74
6 Visan Silviu 2977 2006 Aqua Sport Citius 01:04:21
7 Popa Matei 3188 2006 Delfinul Bucuresti 01:08:38
8 Paleodimopoulos Nikolas 3128 2006 Renovatio S.C. 01:13:62

Seria: 5
1 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:48
2 Ion Rares Andrei 3274 2006 Skills Sports 2009 00:55:23
3 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 00:54:70
5 Radu Mihai 3031 2006 NAVI 00:54:64
6 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 00:54:88
7 Suciu Matei Alexandru 3122 2006 Steaua CSA 00:55:63
8 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 00:56:85

Seria: 6
1 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:53:11
2 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:28
3 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:57
4 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:37
5 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:51:39
6 Ellersdorfer Filip 2922 2006 C.S. Barracuda Campina 00:51:68
7 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:52:42
8 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:53:69

Seria: 7
2 Dumitrescu Mihai 3030 2006 NAVI 00:49:11
3 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:47:63
4 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:47:22
5 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:47:49
6 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:48:64
7 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 00:49:71
8 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 00:50:46

Seria: 8
1 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:84
2 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:45:96
3 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:81
4 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:45:47
6 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:45:81
7 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:46:59
8 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:47:00

Seria: 9
1 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:45:15
2 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:44:87
3 Stan Matei 15460 2006 Petrolul Ploiesti 00:44:00
4 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:43:39
5 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:67
6 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:33
7 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:45:10
8 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 00:45:33

Seria: 10
1 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:43:03
2 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:42:30
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:42:26
4 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:41:66
5 Dinu Stefan 3354 2006 C.S. Aquatonics 00:41:70
6 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:42:26
7 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:42:41
8 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:43:25

Seria: 11
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:41:45
3 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 00:40:74
4 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:40:14
5 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:40:23
6 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:41:08
7 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:41:24
8 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:41:62

Seria: 12
2 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:39:36
3 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:38:50
4 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:38:29
5 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:38:38
6 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:38:59
7 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:39:36
8 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:40:06

Seria: 13
1 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:37:80
3 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:37:09
4 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:36:26
5 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:37:00
6 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:37:42
7 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:37:59
8 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:38:00

Seria: 14
1 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:35:58
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:35:25
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:34:40
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:32:00
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:33:60
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:34:97
7 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 00:35:48
8 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:36:18

Descalificari
1 Gu Runze
Observatii: lipsa
3476 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Cojan Robert
Observatii: lipsa
3502 2006 NAVI 99:99:99
3 Matache Mihnea
Observatii: lipsa
3519 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Coman Vlad Gabriel
Observatii: lipsa
3504 2006 NAVI 99:99:99
5 Szokoly Victor
Observatii: lipsa
2998 2006 Renovatio S.C. 00:54:28
6 Dima Tudor
Observatii: lipsa
2929 2006 Renovatio S.C. 00:49:77
7 Gafa Robert
Observatii: lipsa
3023 2006 Bucharest Sport Club 00:45:60
8 Dragomir David
Observatii: lipsa
2326 2006 Pescarusul Izvorani 00:41:12
9 Breazu Luca Ioan
Observatii: lipsa
1725 2006 NAVI 00:39:61
10 Pisoschi Matei Valeriu
Observatii: lipsa
1474 2006 Renovatio S.C. 00:37:52

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Fete (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Tota Ecaterina 3469 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Badea Cornelia Ioana 3490 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Margarit Andrada 3487 2007 YST Sport Club 99:99:99
6 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Chirila Bianca Elena 3472 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Neicu Sarah Gabriela 3467 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Parvu Bianca 3481 2007 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Dinu Ana Maria 3462 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Curmei Maria Andrada 3279 2007 Skills Sports 2009 01:31:33
5 Lazar Cristiana Bianca 3285 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:37:97
6 Dragnea Annabella Steliana 3464 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Chis Ioana 3471 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 01:18:56
2 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 01:07:63
3 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aquis Bucuresti 01:06:46
5 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 01:05:78
6 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 01:07:12
7 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 01:09:48
8 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 01:22:34

Seria: 6
1 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:02:83
2 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:02:56
3 Terteleac Mara Ioana 2546 2007 CSS 1 Bucuresti 01:01:65
4 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:16
5 Socate Bianca 3017 2007 Delfinul Bucuresti 01:00:62
6 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 01:01:92
8 Bunescu Flavia Alexandra 3260 2007 Bucharest Sport Club 01:03:10

Seria: 7
1 Socate Raluca 3018 2007 Delfinul Bucuresti 00:58:37
2 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 00:57:06
3 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 00:55:85
4 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:55:28
5 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 00:55:77
6 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 00:56:15
7 Gonea Antonia 3278 2007 Skills Sports 2009 00:57:86
8 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Aqua Sport Citius 00:59:08

Seria: 8
1 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 00:54:31
2 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 00:52:22
3 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:51:80
4 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:54
5 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:51:68
6 Popa Oriana 2572 2007 Atack Team 00:52:02
7 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:53:58
8 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:55:20

Seria: 9
1 Enache Maria 2983 2007 Atack Team 00:50:19
2 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:48:69
3 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:46:98
4 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:46:05
5 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:46:26
6 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:47:17
7 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:75
8 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 00:50:44

Seria: 10
1 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:45:80
2 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:44:56
3 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:43:44
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:42:79
5 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 00:43:28
6 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:43:60
7 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:44:84
8 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:45:94

Seria: 11
1 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:42:55
2 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Performer 00:41:19
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:39:92
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:36:01
5 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:38:65
6 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:40:90
7 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:41:96
8 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:42:59

Descalificari
1 Costache Alexia Maria
Observatii: lipsa
3486 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Chiriac Ema
Observatii: lipsa
3491 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Stanemir Denissa Alexia
Observatii: lipsa
3276 2007 Skills Sports 2009 01:05:35
4 Aglitoiu Bianca
Observatii: lipsa
2984 2007 Atack Team 01:02:72

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Fete (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sotchi Adina 3499 2006 NAVI 99:99:99
4 Cook Lara 3520 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Micu Aida 3513 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Manta Daria 3484 2006 YST Sport Club 99:99:99
7 Petcu Giulia 3500 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Banu Natalia 3478 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Boboc Elena 3473 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
3 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 01:23:64
4 Gugiu Maria 2985 2006 Atack Team 01:14:95
5 Ivanus Karina Nicoleta 3283 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:16:67
6 Ciobanu Alexandra Teodora 3284 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:32:32
8 Tanasa Mara Ilinca 3514 2006 CS Free Style 99:99:99

Seria: 3
1 Lazar Camelia Florentina 3215 2006 Aquis Bucuresti 01:04:65
5 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Aqua Sport Citius 00:58:22
6 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:59:00
7 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:04:32
8 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 01:13:96

Seria: 4
1 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:51:96
2 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:51:19
4 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 00:50:00
5 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:50:38
6 Ivan Carina Maria 3254 2006 Steaua CSA 00:50:45
7 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:51:46
8 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:52:07

Seria: 5
1 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 00:48:95
2 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:48:77
3 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:60
4 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:47:17
5 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:47:51
6 Andrei Alexia 3355 2006 C.S. Aquatonics 00:48:30
7 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:48:93
8 Niga Maria 2813 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:43

Seria: 6
1 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:46:09
2 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:45:51
3 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:40
4 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:45:13
5 Lungu Amalia 3356 2006 C.S. Aquatonics 00:45:30
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:45:46
7 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:96

Seria: 7
1 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:44:41
2 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:43:99
3 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 00:42:98
4 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:42:15
5 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 00:42:17
6 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 00:43:12
7 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:44:10
8 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:89

Seria: 8
1 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:41:97
2 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:41:50
3 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:40:80
4 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:49
5 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:40:69
6 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:41:35
7 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:41:73
8 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:09

Seria: 9
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:40:31
2 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:39:49
3 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:38:93
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:38:45
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:38:65
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:39:01
7 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:40:03
8 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:40:39

Seria: 10
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:89
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:37:23
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:36:39
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:34:00
6 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:36:67
7 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:37:29
8 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:38:44

Descalificari
1 Ionita Andrei
Observatii: lipsa
3517 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Cristal Trindade Sofia
Observatii: lipsa
3485 2006 YST Sport Club 99:99:99
3 Nemati Patricia
Observatii: lipsa
3518 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Iordache Iris
Observatii: lipsa
2473 2006 Pescarusul Izvorani 01:01:38
5 Dudoiu Maria
Observatii: lipsa
3129 2006 Renovatio S.C. 00:58:25
6 Neagu Vanessa
Observatii: lipsa
2327 2006 Pescarusul Izvorani 00:54:83
7 Geala Ana Maria
Observatii: lipsa
2995 2006 Steaua CSA 00:50:39
8 Stoian Teodora
Observatii: lipsa
2251 2006 Petrolul Ploiesti 00:47:00
9 Stirbu Ioana Maria
Observatii: lipsa
15036 2006 Performer 00:35:45

Proba 5 50 metri bras - 8 ani - Baieti (90 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Raducanu Matei Stefan 2156 2007 CS Free Style 99:99:99
5 Badea Gabriel 3243 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Adam Matei 3264 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Siliste Indru 3508 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 99:99:99
4 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Lica Filip 2969 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Anghel Tudor Luca 3272 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:40:01
4 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 01:31:64
5 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 01:31:69
6 Brill Mihnea 3497 2007 NAVI 99:99:99
8 Matache Antonio Andrei 3273 2007 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 4
1 Andone Alexandru 2972 2007 Aqua Sport Citius 01:26:26
2 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:23:06
3 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 01:20:53
5 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 01:19:74
6 Ilie Alexandru 2325 2007 NAVI 01:21:79
7 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 01:25:40
8 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 01:27:37

Seria: 5
1 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:15:58
2 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 01:14:51
3 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 01:13:48
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:11:93
5 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Bucharest Sport Club 01:12:29
6 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:13:80
7 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 01:14:57
8 Lungu Alexandru 3166 2007 Aqua Sport Citius 01:15:58

Seria: 6
1 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 01:11:40
2 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 01:10:90
3 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 01:09:17
4 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 01:07:75
5 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 01:08:43
6 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:09:83
7 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:11:13
8 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:11:93

Seria: 7
1 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 01:07:47
2 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:07:03
3 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS 1 Bucuresti 01:06:72
4 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 01:05:24
5 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 01:06:51
6 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 01:06:74
8 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 01:07:56

Seria: 8
1 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 01:03:75
2 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:03:42
3 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 01:03:04
4 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 01:02:42
5 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 01:02:51
6 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 01:03:38
7 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 01:03:50

Seria: 9
1 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 01:01:67
2 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:01:52
3 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 01:01:00
4 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 01:00:58
5 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 01:00:96
6 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 01:01:48
7 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:01:64
8 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 01:02:20

Seria: 10
1 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:59:88
2 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:59:70
3 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:59:43
4 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:58:61
5 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:59:36
6 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:59:54
7 Ionescu Albert Cristian 3123 2007 Steaua CSA 00:59:72

Seria: 11
1 Proca Theodor 3353 2007 C.S. Aquatonics 00:57:00
2 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:56:00
4 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:54:55
5 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:54:84
6 Stoleriu Radu 3507 2007 Nautica Bacau 00:56:00
7 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:56:85

Seria: 12
1 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:53:66
2 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:53:07
3 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:52:32
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:51:64
5 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:52:29
6 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:52:43
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:53:46
8 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:53:77

Descalificari
1 Vatrai Victor Vladimir
Observatii: lipsa
2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Paduraru Matei Robert
Observatii: lipsa
3488 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Lupas-Ticu Matteo
Observatii: lipsa
2002 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Zelinca David Stefan
Observatii: lipsa
3020 2007 Bucharest Sport Club 01:18:47
5 Arun Ismail
Observatii: lipsa
2988 2007 Atack Team 01:07:35
6 Martinescu Andrei
Observatii: lipsa
2549 2007 Atack Team 01:05:12
7 Nehir San David
Observatii: lipsa
2222 2007 CSS Dinamo 01:00:07
8 Petrescu Ioan
Observatii: lipsa
1974 2007 Bucharest Sport Club 00:55:73
9 Pintiala Stefan Alexandru
Observatii: lipsa
2842 2007 CSS Dinamo 00:57:15

Proba 6 50 metri bras - 9 ani - Baieti (92 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ion Rares Andrei 3274 2006 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
1 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Sarbov Ioan Adrian 3515 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Pirosca Costin 3493 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Ellersdorfer Filip 2922 2006 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
3 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 01:21:22
5 Radu Mihai 3031 2006 NAVI 01:23:15
6 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 01:17:99
2 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 01:16:35
3 Suciu Matei Alexandru 3122 2006 Steaua CSA 01:13:22
4 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 01:10:57
5 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 01:11:54
6 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:13:77
7 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 01:16:48
8 Dumitrescu Mihai 3030 2006 NAVI 01:18:48

Seria: 5
1 Visan Silviu 2977 2006 Aqua Sport Citius 01:07:85
2 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:07:14
3 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:39
4 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 01:04:15
5 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 01:04:41
6 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 01:06:83
7 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 01:07:31
8 Paleodimopoulos Nikolas 3128 2006 Renovatio S.C. 01:09:25

Seria: 6
1 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 01:03:64
2 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 01:02:35
3 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:76
4 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 01:00:08
5 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 01:00:70
6 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 01:01:83
7 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 01:02:66
8 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 01:03:84

Seria: 7
1 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:59:22
3 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 00:58:29
5 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:58:27
6 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:58:31
8 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 00:59:80

Seria: 8
1 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:57:99
2 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:57:78
4 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:57:02
5 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:57:31
6 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:57:70
7 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:57:90
8 Stan Matei 15460 2006 Petrolul Ploiesti 00:58:00

Seria: 9
1 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:56:61
2 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:56:37
3 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:56:19
4 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:55:89
5 Dinu Stefan 3354 2006 C.S. Aquatonics 00:56:00
6 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:56:28
7 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:56:56
8 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:56:79

Seria: 10
1 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:55:60
2 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:55:21
3 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:54:23
4 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:53:00
5 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:53:96
6 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:55:19
8 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 00:55:63

Seria: 11
1 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:52:58
2 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:51:55
3 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:50:30
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:50:28
5 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:50:29
6 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:51:02
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:51:82
8 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:52:81

Seria: 12
1 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:49:43
2 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:47:43
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:46:80
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:42:75
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:46:49
6 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:46:85
7 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 00:48:87
8 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:49:60

Descalificari
1 Coman Vlad Gabriel
Observatii: lipsa
3504 2006 NAVI 99:99:99
2 Iordan Matei
Observatii: lipsa
2843 2006 CSS Dinamo 99:99:99
3 Pirvu Cristian
Observatii: lipsa
3510 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Dima Tudor
Observatii: lipsa
2929 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Dragomir David
Observatii: lipsa
2326 2006 Pescarusul Izvorani 00:58:69
6 Breazu Luca Ioan
Observatii: lipsa
1725 2006 NAVI 00:58:20
7 Botez Dragos Florin
Observatii:
2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:06
8 Gafa Robert
Observatii: lipsa
3023 2006 Bucharest Sport Club 00:57:36
9 Pisoschi Matei Valeriu
Observatii: lipsa
1474 2006 Renovatio S.C. 00:55:59

Proba 7 50 metri bras - 8 ani - Fete (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Popa Oriana 2572 2007 Atack Team 99:99:99
3 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Badea Cornelia Ioana 3490 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aquis Bucuresti 01:34:84
2 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 01:28:59
3 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Aqua Sport Citius 01:22:18
4 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 01:20:42
5 Socate Bianca 3017 2007 Delfinul Bucuresti 01:21:23
6 Socate Raluca 3018 2007 Delfinul Bucuresti 01:24:26
7 Bunescu Flavia Alexandra 3260 2007 Bucharest Sport Club 01:34:50

Seria: 4
1 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 01:18:44
2 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 01:14:73
3 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 01:12:44
4 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 01:11:02
5 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:11:29
6 Savin Martha 3033 2007 NAVI 01:13:32
7 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:15:21
8 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 01:18:62

Seria: 5
1 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 01:10:22
2 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 01:09:76
4 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 01:07:16
5 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 01:07:24
6 Terteleac Mara Ioana 2546 2007 CSS 1 Bucuresti 01:09:03
7 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 01:09:92
8 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:80

Seria: 6
1 Gonea Antonia 3278 2007 Skills Sports 2009 01:07:02
2 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 01:06:73
3 Enache Maria 2983 2007 Atack Team 01:05:22
4 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 01:03:95
5 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 01:04:06
6 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 01:05:68
7 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 01:06:97
8 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 01:07:10

Seria: 7
1 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 01:01:73
2 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 01:00:36
3 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:57:74
4 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:57:29
5 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:57:67
6 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:59:75
7 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:95
8 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 01:02:66

Seria: 8
1 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:55:51
2 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:52:42
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:51:47
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:49:12
5 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Performer 00:50:00
6 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:52:19
7 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:54:00
8 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:55:55

Descalificari
1 Chiriac Ema
Observatii: lipsa
3491 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Curmei Maria Andrada
Observatii: lipsa
3279 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Stanemir Denissa Alexia
Observatii: lipsa
3276 2007 Skills Sports 2009 01:40:71
4 Aglitoiu Bianca
Observatii: lipsa
2984 2007 Atack Team 01:07:87

Proba 8 50 metri bras - 9 ani - Fete (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Cristal Trindade Sofia 3485 2006 YST Sport Club 99:99:99
2 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:30:01
5 Gugiu Maria 2985 2006 Atack Team 01:26:28
6 Niga Maria 2813 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 99:99:99
8 Cook Lara 3520 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Lazar Camelia Florentina 3215 2006 Aquis Bucuresti 01:14:77
2 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:08:37
3 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:07:11
5 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 01:05:72
6 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 01:07:88
7 Ivan Carina Maria 3254 2006 Steaua CSA 01:10:54
8 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:17:27

Seria: 4
1 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 01:04:09
2 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:03:61
3 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 01:03:14
4 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 01:01:71
6 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:03:53
7 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 01:03:93
8 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 01:04:50

Seria: 5
1 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 01:00:10
2 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:59:86
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:59:39
4 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:59:35
5 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 00:59:37
6 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:59:73
7 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
8 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:00:41

Seria: 6
1 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:58:84
2 Andrei Alexia 3355 2006 C.S. Aquatonics 00:58:00
3 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:57:98
4 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:57:79
5 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:87
6 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:00
7 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:58:58
8 Lungu Amalia 3356 2006 C.S. Aquatonics 00:59:00

Seria: 7
1 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:57:72
2 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:10
3 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:56:73
4 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:55:22
5 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:55:96
6 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 00:56:88
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:57:35
8 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:57:75

Seria: 8
1 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:54:33
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:53:33
3 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:51:42
4 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:50:93
5 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:51:42
6 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:51:92
7 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:54:08

Seria: 9
1 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:50:24
2 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:92
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:47:33
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:44:00
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:45:11
6 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:47:97
8 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:50:35

Descalificari
1 Micu Aida
Observatii: lipsa
3513 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Iordache Iris
Observatii: lipsa
2473 2006 Pescarusul Izvorani 01:24:51
3 Neagu Vanessa
Observatii: lipsa
2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:04:69
4 Geala Ana Maria
Observatii: lipsa
2995 2006 Steaua CSA 01:02:70
5 Stoian Teodora
Observatii: lipsa
2251 2006 Petrolul Ploiesti 00:55:00
6 Stirbu Ioana Maria
Observatii: lipsa
15036 2006 Performer 00:50:07

Proba 9 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Maria Roberta Karina Popa, Denisa Elena Mindroc, Andreea Simona Ciuhat, Sarah Gabriela Neicu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 8 Bianca Ioana Dumitru, Ioana Chis, Geanina Andreea Eliza Bulata, Bianca Elena Chirila, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Andreea Camelia Dorcea, Ecaterina Tota, Alexandra Maria Maican, Miruna Gabriela Zamfir, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Maria Camelia Mihalcea, Claudia Ruse, Bianca Maria Eftimie, Ingrid Frunza, 2003 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Maria Fulea, Martha Savin, Teodora Ana Maria Niculae, Iarina Andrei, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Francesca Toader, Petra Dora Matei, Timeea Maria Lazar, Miruna Vanghelescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Voicu, Roberta Cernautanu, Ema Cristina Vasilescu, Eremia Bianca Rusu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Maria Argesanu, Briana Elena Constantinescu, Melissa Trusca, Cosmina Mircea, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Ana Maria Cojocariu, Mihaela Adriana Parvu, Mara Ioana Macovei, Mara Blesneac, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 9 Irina Ana Preda, Alexandra Irina Anghel, Adela Ioana Croitoru, Anadiana Ion, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 10 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Ana Maria Florea, Sara Mnajed, Anna Denisa Nitu, Lucia Elena Radulescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 7 Iasmin Ana Milita, Simona Marina Lazar, Teodora Marina Ciocan, Alessia Iordan, 2002 Steaua CSA 99:99:99
5 Stafeta 8 Akinyi Isabelle Stupinean, Maria Niga, Georgiana Andreea Dumitrescu, Thea Damaris Bunea , 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Andreea Piper, Ilinca Shvet, Rebeca Frasineanu, Alexandra Radulescu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Ana Maria Stroe, Ioana Rebecca Neagu, Alexandra Maria Blejan, Ioana Maria Menciu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Corina Dumitrescu, Bianca Stefania Maria Dinu, Clara Maria Chirita, Andra Aslam, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria Florentina Oprea, Carla Maria Rauta, Anca Bescheret, Ioana Craiu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristina Taranu, Patricia Pavel, Theea Maria Cristea, Maya Maria Visan, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Maria Amelie Preda, Ana Teodora Savulescu, Andra Miruna Sebe, Daria Maria Ilie, 2002 Steaua CSA 99:99:99

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (14 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Carol Jurja, Enes Kazmacz, David Ioan Stroe, Mihnea Cosmin Modoran, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 11 Robert Ionut Prunea, Yusuf Enes Dumitrescu Sahin, Gabriel Dan Alexandru, Eduard Adrian Matache, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Mihnea Deleu, Radu Stoleriu, Alexandru Matias, Flavius Cojocaru, 2003 Nautica Bacau 99:99:99
5 Stafeta 10 Rares Baluta, Vlad Chiscop, Antonio Sandu, Rares Florea, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 12 David Alexandru Zimnea, Bogdan Alexandru Aluchienesei, Rares Andrei Nicolae, Andrei Vladimir Chirca, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 14 Tudor Alexandru Filip, Mario Florin Pruna, Adam Aboud, Ovidiu Florin Radulescu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 David Magdalena, Dimitrie Ivacencu, Albert Cristian Ionescu, Albert Valentin Barbu, 2003 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Gabriel Stamate, Matei Ruse, Stefan Chelu, Mario Robert Aron, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Vlad Georgescu, Matei Lupu, Robert Andrei Badea, David Andrei Sibiseanu, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Mario Radu, Cristian Andrei Dobre, Erik Filip Ghioca, Hassan El Lakkis, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Mihai Constantin, Victor Golic, Stefan Teodor Huci, Abdelrahman Hamed, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 David Cristian Popescu, Robert Alexandru Peter, Rares Mihai, Stefan Tengher, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Matei Gorcea, David Blidaru, Alexandru Lungu, Eric Coanda, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Cezar Antimir, Mihail Alexandru Pagu, Matei Stefan Bonciu, Matei Alexandru Popescu, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Vlad Ionut Marinescu, Cristian Stefan Vasilescu, David Andrei Zaman, Dragos Cristian Barnea, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Teodor Dobre, Calin Mihaescu, Razvan Matei, Serban Cojocaru, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 10 Tudor Cristian Andrei Neagu, Eduard Andrei Constantin, Alexandru Mihai Gurau, Alexandru Sebastian Silaghi, 2002 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 12 Dragos Florin Botez, Eduard Valentin Costache, Stefan Laurentiu Zapuc, Razvan Constantin Iancu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Tudor Dan, Alexandru Gabriel Curecheriu, Dan Cristian Iancu, Danut Vasilescu, 2002 YST Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Robert Mihai Duta, Octavian Stefan Buhoci, Ionut Alexandru Tuchila, Horia Petru Anghel, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 David Alexandru Ion, Costin Pirosca, Cristian Pirvu, Matei Alexandru Suciu, 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Mihai Alexandru Andrei, Marius Rosu, Catalin Voicu, Edris Sediq, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Iaschiu, Bogdan Tataru, Luca Mihnea Istrate, Teofil Scortea, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandru Birghilescu, Luca Seksi, Laszlo Igor Csendes, Mihnea Ionut Rosca, 2002 Steaua CSA 99:99:99
7 Stafeta 6 Vladimir Andrei Zsehranszky, Andrei Martoiu, Kaan Stefan Muraru, David Andrei Ionescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 8 Andreas Alin Bucur, Vlad Mihalache, Luis Barbu, Vlad Matei, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 13 50 metri spate - 8 ani - Fete (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gonea Antonia 3278 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dragnea Annabella Steliana 3464 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Margarit Andrada 3487 2007 YST Sport Club 99:99:99
3 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Tota Ecaterina 3469 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
7 Badea Cornelia Ioana 3490 2007 Steaua CSA 99:99:99
8 Dinu Ana Maria 3462 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Neicu Sarah Gabriela 3467 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Chirila Bianca Elena 3472 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Parvu Bianca 3481 2007 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 01:18:03
4 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 01:12:02
5 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aquis Bucuresti 01:12:25
6 Bunescu Flavia Alexandra 3260 2007 Bucharest Sport Club 01:16:47
7 Chis Ioana 3471 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 01:07:53
2 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 01:04:82
3 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:04:05
5 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:03:95
6 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:15
7 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 01:05:23

Seria: 6
1 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 01:01:78
2 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 01:00:52
3 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:58:86
4 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:58:26
5 Socate Raluca 3018 2007 Delfinul Bucuresti 00:58:56
6 Popa Oriana 2572 2007 Atack Team 00:59:45
7 Socate Bianca 3017 2007 Delfinul Bucuresti 01:01:56
8 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 01:02:76

Seria: 7
1 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:56:74
2 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:78
3 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 00:55:44
4 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:55:09
5 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:55:13
6 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:55:77
7 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 00:56:57
8 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 00:56:94

Seria: 8
1 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 00:54:09
2 Enache Maria 2983 2007 Atack Team 00:53:00
3 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:52:20
4 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:00
5 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 00:52:19
6 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:52:49
7 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Aqua Sport Citius 00:53:94
8 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:54:88

Seria: 9
1 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:51:24
2 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:50:56
3 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:49:17
4 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:48:92
5 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:48:98
6 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 00:49:41
7 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:51:20

Seria: 10
1 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:47:81
2 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:45:44
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Performer 00:45:00
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:42:43
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:44:90
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:45:12
7 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:45:92
8 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:48:87

Descalificari
1 Chiriac Ema
Observatii: lipsa
3491 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Costache Alexia Maria
Observatii: lipsa
3486 2007 YST Sport Club 99:99:99
3 Parvu Mihaela Adriana
Observatii: lipsa
3229 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Terteleac Mara Ioana
Observatii: lipsa
2546 2007 CSS 1 Bucuresti 01:14:63
5 Caruntu Daria
Observatii: lipsa
2945 2007 Aqua Sport Citius 01:02:99
6 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 01:10:68
7 Aglitoiu Bianca
Observatii: lipsa
2984 2007 Atack Team 00:52:00

Proba 14 50 metri spate - 9 ani - Fete (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tanasa Mara Ilinca 3514 2006 CS Free Style 99:99:99
5 Banu Natalia 3478 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Sotchi Adina 3499 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Petcu Giulia 3500 2006 NAVI 99:99:99
4 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 01:11:11
5 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 01:14:22
7 Micu Aida 3513 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Gugiu Maria 2985 2006 Atack Team 01:08:49
2 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 01:05:63
4 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 01:00:90
5 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:03:64
7 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Aqua Sport Citius 01:07:71
8 Lazar Camelia Florentina 3215 2006 Aquis Bucuresti 01:09:83

Seria: 4
1 Ivan Carina Maria 3254 2006 Steaua CSA 00:57:96
3 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:55:70
4 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:55:00
5 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:55:32
6 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:55:85
7 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:55:89
8 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:58:20

Seria: 5
2 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 00:53:53
3 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:52:75
4 Lungu Amalia 3356 2006 C.S. Aquatonics 00:52:50
5 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:52:56
6 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:30
7 Niga Maria 2813 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:77
8 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 00:53:96

Seria: 6
1 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:18
2 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:51:98
3 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:51:36
5 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:51:16
6 Andrei Alexia 3355 2006 C.S. Aquatonics 00:51:50
7 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:52:13
8 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:52:32

Seria: 7
1 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:50:49
2 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:09
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:49:74
4 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:48:60
5 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:84
6 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:49:77
7 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 00:50:41
8 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:50:75

Seria: 8
1 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:48:39
2 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:84
3 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:47:49
4 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:46:72
5 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:93
6 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:47:59
8 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:48:57

Seria: 9
1 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 00:46:30
2 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:45:88
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:45:56
4 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:44:85
5 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:01
6 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 00:45:83
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:46:23
8 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:46:69

Seria: 10
1 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:44:11
3 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:41:73
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:40:00
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:41:57
6 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:41:79
7 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:42:28
8 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:44:52

Descalificari
1 Ionita Andrei
Observatii: lipsa
3517 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Cristal Trindade Sofia
Observatii: lipsa
3485 2006 YST Sport Club 99:99:99
3 Manta Daria
Observatii: lipsa
3484 2006 YST Sport Club 99:99:99
4 Dudoiu Maria
Observatii: lipsa
3129 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Nemati Patricia
Observatii: lipsa
3518 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Cook Lara
Observatii: lipsa
3520 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Iordache Iris
Observatii: lipsa
2473 2006 Pescarusul Izvorani 01:04:30
8 Neagu Vanessa
Observatii: lipsa
2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:05:01
9 Comarniceanu Ana
Observatii: lipsa
1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:55:86
10 Geala Ana Maria
Observatii: lipsa
2995 2006 Steaua CSA 00:53:77
11 Stoian Teodora
Observatii: lipsa
2251 2006 Petrolul Ploiesti 00:51:00
12 Visan Maya Maria
Observatii: lipsa
2268 2006 Bucharest Sport Club 00:47:89
13 Stirbu Ioana Maria
Observatii: lipsa
15036 2006 Performer 00:42:16

Proba 15 50 metri spate - 8 ani - Baieti (110 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Florea Andrei 3494 2007 NAVI 99:99:99
5 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Adam Matei 3264 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Siliste Indru 3508 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Paun Rares 3495 2007 NAVI 99:99:99
4 Zimnea David Alexandru 3455 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Radulescu Ovidiu Florin 3452 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ivanof Alin 3496 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
3 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Chirca Andrei Vladimir 3443 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Matache Eduard Adrian 3448 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Marian Razvan 3447 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Badea Gabriel 3243 2007 Aqua Sport Citius 01:36:64
5 Aluchienesei Bogdan Alexandru 3442 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 01:14:65
2 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 01:12:33
3 Lungu Alexandru 3166 2007 Aqua Sport Citius 01:11:22
5 Ostropel Andrei Ionut 2776 2007 Skills Sports 2009 01:09:56
6 Lica Filip 2969 2007 Aqua Sport Citius 01:12:28
7 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 01:13:64

Seria: 6
2 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:04:05
3 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 01:03:07
4 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 01:02:54
5 Ilie Alexandru 2325 2007 NAVI 01:03:07
6 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 01:03:43
7 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:04:15
8 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:05:44

Seria: 7
1 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 01:01:23
3 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:59:26
4 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:59:14
5 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 00:59:21
6 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 01:00:14
7 Andone Alexandru 2972 2007 Aqua Sport Citius 01:01:18
8 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 01:01:48

Seria: 8
1 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:58:75
3 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 00:57:08
4 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:56:82
5 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 00:56:84
6 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 00:57:78
7 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 00:58:50
8 Dine Mihai 3086 2007 Median Bucuresti 00:58:86

Seria: 9
1 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:56:69
2 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:56:38
3 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 00:54:90
4 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Bucharest Sport Club 00:54:19
5 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:54:40
6 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 00:55:76
7 Raducanu Matei Stefan 2156 2007 CS Free Style 00:56:41
8 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:56:76

Seria: 10
1 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:54:04
2 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:53:09
3 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:53:01
4 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:52:70
5 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:52:97
6 Ionescu Albert Cristian 3123 2007 Steaua CSA 00:53:04
7 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:53:77
8 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 00:54:13

Seria: 11
1 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:52:60
2 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:52:09
3 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:51:37
5 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:51:04
6 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 00:52:06
7 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:52:14
8 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 00:52:63

Seria: 12
1 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:50:50
2 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:49:90
4 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:48:50
5 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:48:71
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:49:83
7 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:50:23

Seria: 13
1 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:48:07
2 Stoleriu Radu 3507 2007 Nautica Bacau 00:48:00
3 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:46:69
4 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:46:29
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:46:50
6 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:46:91
7 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:48:04
8 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:48:22

Seria: 14
1 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:45:67
2 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:44:72
3 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:42:41
4 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:41:97
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:42:03
6 Proca Theodor 3353 2007 C.S. Aquatonics 00:42:60
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:45:47
8 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:45:70

Descalificari
1 Arun Ismail
Observatii: lipsa
2988 2007 Atack Team 99:99:99
2 Pruna Mario Florin
Observatii: lipsa
3456 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Paduraru Matei Robert
Observatii: lipsa
3488 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Brill Mihnea
Observatii: lipsa
3497 2007 NAVI 99:99:99
5 Zelinca David Stefan
Observatii: lipsa
3020 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Filip Tudor Alexandru
Observatii: lipsa
3444 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Vatrai Victor Vladimir
Observatii: lipsa
2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:77
8 Lupas-Ticu Matteo
Observatii: lipsa
2002 2007 Renovatio S.C. 01:29:26
9 Radu Alexandru
Observatii: lipsa
3186 2007 Delfinul Bucuresti 01:04:42
10 Nehir San David
Observatii: lipsa
2222 2007 CSS Dinamo 01:00:97
11 Martinescu Andrei
Observatii: lipsa
2549 2007 Atack Team 00:58:00
12 Pintiala Stefan Alexandru
Observatii: lipsa
2842 2007 CSS Dinamo 00:50:65
13 Cojocaru Flavius
Observatii: lipsa
2428 2007 Nautica Bacau 00:49:17
14 Petrescu Ioan
Observatii: lipsa
1974 2007 Bucharest Sport Club 00:50:63

Proba 16 50 metri spate - 9 ani - Baieti (104 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojan Robert 3502 2006 NAVI 99:99:99
2 Pirosca Costin 3493 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 99:99:99
4 Mihailescu Vlad Andrei 3503 2006 NAVI 99:99:99
5 Sarbov Ioan Adrian 3515 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Corbu Alexandru 3501 2006 NAVI 99:99:99
8 Coman Vlad Gabriel 3504 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Toma Rares 3506 2006 NAVI 99:99:99
4 Trufin Edward Cristian 3457 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Pirvu Adrian 3511 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Pirvu Daniel 3512 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Asaftei Darius Valentin 3505 2006 NAVI 99:99:99
2 Paleodimopoulos Nikolas 3128 2006 Renovatio S.C. 01:13:26
3 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:46
4 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 01:05:62
5 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 01:05:77
7 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:05
8 Pirvu Cristian 3510 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 01:03:69
2 Dumitrescu Mihai 3030 2006 NAVI 00:59:96
3 Visan Silviu 2977 2006 Aqua Sport Citius 00:58:40
4 Radu Mihai 3031 2006 NAVI 00:58:16
5 Suciu Matei Alexandru 3122 2006 Steaua CSA 00:58:35
6 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:58:71
7 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:01:63
8 Popa Matei 3188 2006 Delfinul Bucuresti 01:04:37

Seria: 5
1 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:85
2 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:57:40
3 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:57:14
4 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:27
5 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 00:56:75
6 Ellersdorfer Filip 2922 2006 C.S. Barracuda Campina 00:57:40
7 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 00:57:73
8 Szokoly Victor 2998 2006 Renovatio S.C. 00:57:98

Seria: 6
2 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:85
3 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:54:54
5 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 00:54:28
6 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:54:75
7 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:12
8 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:15

Seria: 7
1 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:49
2 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:52:60
3 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:05
4 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:37
5 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:51:91
6 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:52:07
7 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 00:53:06
8 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:53:64

Seria: 8
1 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 00:50:69
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:49:83
3 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:49:63
4 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:49:55
7 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:50:09

Seria: 9
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:49:33
2 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:49:25
3 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:48:89
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:48:19
5 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:48:49
6 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:49:05
7 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:49:29
8 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:49:34

Seria: 10
1 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:48:01
2 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:47:91
3 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:47:29
4 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:47:06
5 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:47:06
6 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:47:88
7 Stan Matei 15460 2006 Petrolul Ploiesti 00:48:00
8 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:48:13

Seria: 11
1 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:46:91
2 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:46:70
3 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:46:08
4 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:45:59
5 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:46:02
6 Dinu Stefan 3354 2006 C.S. Aquatonics 00:46:50
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:46:74
8 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:46:92

Seria: 12
1 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:44:93
2 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:44:54
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:44:20
4 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:43:91
5 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:44:19
6 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:44:41
7 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:44:78

Seria: 13
1 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:43:03
2 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:40:54
3 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:40:13
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:37:77
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:38:86
6 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 00:40:46
7 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:42:80
8 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:43:10

Descalificari
1 Gu Runze
Observatii: lipsa
3476 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Dima Tudor
Observatii: lipsa
2929 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Dobre Teodor
Observatii: lipsa
3156 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Matache Mihnea
Observatii: lipsa
3519 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Iordan Matei
Observatii: lipsa
2843 2006 CSS Dinamo 01:12:30
6 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 00:55:27
7 Gafa Robert
Observatii: lipsa
3023 2006 Bucharest Sport Club 00:53:71
8 Breazu Luca Ioan
Observatii: lipsa
1725 2006 NAVI 00:49:55
9 Dragomir David
Observatii: lipsa
2326 2006 Pescarusul Izvorani 00:49:76
10 Silaghi Alexandru Sebastian
Observatii: lipsa
1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:51:19
11 Pisoschi Matei Valeriu
Observatii: lipsa
1474 2006 Renovatio S.C. 00:45:43

Proba 17 50 metri fluture - 8 ani - Fete (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Badea Cornelia Ioana 3490 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 99:99:99
6 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 01:35:20
3 Socate Raluca 3018 2007 Delfinul Bucuresti 01:30:35
4 Socate Bianca 3017 2007 Delfinul Bucuresti 01:19:03
5 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 01:25:99
6 Bunescu Flavia Alexandra 3260 2007 Bucharest Sport Club 01:31:03
8 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:84
2 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:12:87
3 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 01:12:01
4 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 01:07:95
5 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 01:11:85
6 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 01:12:20
7 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:14:72
8 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:69

Seria: 4
1 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 01:03:78
2 Gorcea Sabrina 2581 2007 YST Sport Club 01:03:42
3 Savin Martha 3033 2007 NAVI 01:01:74
4 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 01:01:04
5 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 01:01:12
6 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:97
7 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 01:03:74
8 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 01:07:16

Seria: 5
1 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:58:21
2 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:52:99
3 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:52:86
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:51:22
5 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:52:10
6 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:52:88
7 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:55:87
8 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:59:41

Seria: 6
1 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:48:84
2 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:48:42
3 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:44:90
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:43:27
5 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:44:68
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:45:81
7 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:48:76
8 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Performer 00:49:36

Descalificari
1 Parvu Mihaela Adriana
Observatii: lipsa
3229 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 18 50 metri fluture - 9 ani - Fete (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Lazar Camelia Florentina 3215 2006 Aquis Bucuresti 99:99:99
2 Cristal Trindade Sofia 3485 2006 YST Sport Club 99:99:99
5 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 01:23:19
7 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 99:99:99
8 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:11:54
2 Ivan Carina Maria 3254 2006 Steaua CSA 01:06:90
3 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:04:56
4 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:04:01
5 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 01:04:42
6 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:04:64
7 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Aqua Sport Citius 01:09:44
8 Niga Maria 2813 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:55

Seria: 4
1 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:01:50
2 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:06
3 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:59:52
4 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:58:84
5 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:59:13
6 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:66
7 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:01:32
8 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 01:03:95

Seria: 5
1 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:65
2 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:57:83
3 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:57:08
4 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:56:09
5 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 00:56:32
6 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:80
7 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:57:86
8 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:68

Seria: 6
1 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 00:54:90
4 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:51:95
5 Lungu Amalia 3356 2006 C.S. Aquatonics 00:52:50
6 Andrei Alexia 3355 2006 C.S. Aquatonics 00:54:00
7 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:54:87
8 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 00:55:19

Seria: 7
2 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:50:47
3 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:49:22
4 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:49:08
5 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:49:12
6 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 00:50:20
7 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:50:54
8 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:51:05

Seria: 8
1 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:47:27
2 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:46:15
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:45:36
4 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:44:75
5 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:28
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:45:73
7 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:46:86
8 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:47:99

Seria: 9
2 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:41
3 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:40:95
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:37:80
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:40:70
6 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:41:58
7 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:42:58
8 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:44:48

Descalificari
1 Micu Aida
Observatii: lipsa
3513 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Cook Lara
Observatii: lipsa
3520 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Neagu Vanessa
Observatii: lipsa
2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:25:80
4 Comarniceanu Ana
Observatii: lipsa
1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:17:95
5 Iordache Iris
Observatii: lipsa
2473 2006 Pescarusul Izvorani 01:26:60
6 Stoian Teodora
Observatii: lipsa
2251 2006 Petrolul Ploiesti 00:54:00
7 Geala Ana Maria
Observatii: lipsa
2995 2006 Steaua CSA 00:53:95
8 Visan Maya Maria
Observatii: lipsa
2268 2006 Bucharest Sport Club 00:50:56
9 Stirbu Ioana Maria
Observatii: lipsa
15036 2006 Performer 00:42:86

Proba 19 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Petrescu Victor 3498 2007 NAVI 99:99:99
5 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Siliste Indru 3508 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 99:99:99
6 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 99:99:99
8 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:23:10
5 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:26:45
7 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Lungu Alexandru 3166 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 01:16:86
2 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 01:16:08
3 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 01:13:88
4 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 01:12:82
5 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Bucharest Sport Club 01:13:86
6 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 01:14:93
7 Ilie Alexandru 2325 2007 NAVI 01:16:18
8 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:22:32

Seria: 5
1 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 01:11:62
2 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:09:98
3 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 01:09:32
4 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:07:74
5 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 01:08:21
6 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:09:48
7 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 01:10:99
8 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 01:12:38

Seria: 6
1 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 01:06:66
2 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 01:03:43
3 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 01:02:88
4 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 01:01:54
6 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 01:03:11
7 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 01:04:16
8 Ionescu Albert Cristian 3123 2007 Steaua CSA 01:07:54

Seria: 7
1 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 01:00:85
2 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 01:00:75
3 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:00:18
4 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 00:59:43
5 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:59:96
6 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:00:22
7 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:00:83

Seria: 8
1 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:58:88
2 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 00:57:07
3 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:56:20
4 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:54:13
5 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:54:36
6 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:56:84
7 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:58:75
8 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:59:38

Seria: 9
1 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:51:94
2 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:48:88
3 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:47:67
4 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:45:81
5 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:47:12
7 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:51:42
8 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:53:18

Seria: 10
1 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:45:60
2 Proca Theodor 3353 2007 C.S. Aquatonics 00:45:20
3 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:44:35
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:41:39
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:43:41
6 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:44:41
7 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:45:51
8 Petre Eduard Ionut 2160 2007 YST Sport Club 00:45:71

Descalificari
1 Arun Ismail
Observatii: lipsa
2988 2007 Atack Team 99:99:99
2 Radu Alexandru
Observatii: lipsa
3186 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Vatrai Victor Vladimir
Observatii: lipsa
2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Brill Mihnea
Observatii: lipsa
3497 2007 NAVI 99:99:99
5 Adam Matei
Observatii: lipsa
3264 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Lica Filip
Observatii: lipsa
2969 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Zelinca David Stefan
Observatii: lipsa
3020 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Pintiala Stefan Alexandru
Observatii: lipsa
2842 2007 CSS Dinamo 01:02:17
9 El Lakkis Sami
Observatii: lipsa
2237 2007 Skills Sports 2009 01:01:53
10 Petrescu Ioan
Observatii: lipsa
1974 2007 Bucharest Sport Club 00:47:71

Proba 20 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (84 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 99:99:99
2 Corbu Alexandru 3501 2006 NAVI 99:99:99
4 Paleodimopoulos Nikolas 3128 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Sarbov Ioan Adrian 3515 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Dumitrescu Mihai 3030 2006 NAVI 99:99:99
8 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:62
2 Radu Mihai 3031 2006 NAVI 01:15:55
3 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:10
4 Suciu Matei Alexandru 3122 2006 Steaua CSA 01:10:39
5 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 01:10:72
6 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:11
7 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 01:17:59
8 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:97

Seria: 4
2 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:06:33
3 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:25
4 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 01:05:61
5 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 01:05:82
6 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 01:06:29
7 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:85
8 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:78

Seria: 5
1 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 01:04:89
3 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 01:00:00
4 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:61
6 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 01:00:85
7 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:04:01
8 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 01:05:02

Seria: 6
1 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:58:06
2 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:57:88
3 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:13
4 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:55:52
5 Stan Matei 15460 2006 Petrolul Ploiesti 00:56:00
6 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:57:27
7 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:57:92
8 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:58:09

Seria: 7
1 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:55:33
2 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:53:69
3 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:53:33
4 Dinu Stefan 3354 2006 C.S. Aquatonics 00:52:50
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:53:32
6 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:53:64
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:53:97
8 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:55:33

Seria: 8
1 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:51:97
2 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:51:31
3 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:50:88
4 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:49:42
6 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 00:51:16
7 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:51:33

Seria: 9
1 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:47:14
2 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:46:84
3 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 00:44:88
4 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:44:54
5 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:44:86
6 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:45:72
7 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:46:94
8 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:47:89

Seria: 10
1 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:44:00
2 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:43:57
3 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:43:00
4 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:42:38
5 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:42:67
6 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:43:35
7 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:43:94
8 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:44:27

Seria: 11
1 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:41:64
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:39:42
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:38:65
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:36:56
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:37:63
6 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:38:65
7 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:40:45
8 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:41:69

Descalificari
1 Dobre Teodor
Observatii: lipsa
3156 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Coman Vlad Gabriel
Observatii: lipsa
3504 2006 NAVI 99:99:99
3 Pirvu Cristian
Observatii: lipsa
3510 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 01:08:62
5 Breazu Luca Ioan
Observatii: lipsa
1725 2006 NAVI 01:00:99
6 Gafa Robert
Observatii: lipsa
3023 2006 Bucharest Sport Club 00:59:53
7 Dragomir David
Observatii: lipsa
2326 2006 Pescarusul Izvorani 00:49:67
8 Pisoschi Matei Valeriu
Observatii: lipsa
1474 2006 Renovatio S.C. 00:52:14

Proba 21 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Melissa Trusca, Cosmina Mircea, Briana Elena Constantinescu, Maria Argesanu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Teodora Ana Maria Niculae, Maria Fulea, Iarina Andrei, Martha Savin, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Francesca Toader, Timeea Maria Lazar, Petra Dora Matei, Miruna Vanghelescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Voicu, Roberta Cernautanu, Eremia Bianca Rusu, Ema Cristina Vasilescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Bianca Visan, Maria Teodora Oancea, Ana Maria Cojocariu, Mara Ioana Macovei, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Alessia Rosu, Maria Camelia Mihalcea, Bianca Maria Eftimie, Ingrid Frunza, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Teodora Marina Ciocan, Daria Maria Ilie, Andra Miruna Sebe, Maria Amelie Preda, 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 8 Alessia Iordan, Iasmin Ana Milita, Simona Marina Lazar, Ana Teodora Savulescu, 2002 Steaua CSA 99:99:99
5 Stafeta 9 Raluca Pana, Catalina Taslaoanu, Natalia Stefania Danila, Carina Maria Ivan, 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Thea Damaris Bunea , Lucia Elena Radulescu, Ana Maria Florea, Anna Denisa Nitu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Alexandra Radulescu, Andreea Piper, Ilinca Shvet, Rebeca Frasineanu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Ana Maria Stroe, Ioana Rebecca Neagu, Ioana Maria Menciu, Alexandra Maria Blejan, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Bianca Stefania Maria Dinu, Clara Maria Chirita, Andra Aslam, Alexandra Corina Dumitrescu, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Anca Bescheret, Maria Florentina Oprea, Carla Maria Rauta, Ioana Craiu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Miruna Radu, Theea Maria Cristea, Cristina Taranu, Patricia Pavel, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Maria Niga, Sara Mnajed, Akinyi Isabelle Stupinean, Georgiana Andreea Dumitrescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Alexandru Matias, Flavius Cojocaru, Mihnea Deleu, Radu Stoleriu, 2003 Nautica Bacau 99:99:99
4 Stafeta 7 Eric Coanda, Vlad Chiscop, Antonio Sandu, Matei Ruse, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 8 Rares Baluta, Stefan Chelu, Mario Robert Aron, Gabriel Stamate, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Cezar Antimir, Albert Valentin Barbu, Matei Stefan Bonciu, Matei Alexandru Popescu, 2003 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Cristian Andrei Dobre, Cosmin Cristian Trandafir, Erik Filip Ghioca, Alexandru Mario Radu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Vlad Georgescu, Ioan Bulica, Robert Andrei Badea, David Andrei Sibiseanu, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Robert Alexandru Peter, Stefan Tengher, David Cristian Popescu, Matei Lupu, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Mihai Constantin, Abdelrahman Hamed, Hassan El Lakkis, Victor Golic, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Dimitrie Ivacencu, Mihail Alexandru Pagu, Albert Cristian Ionescu, David Magdalena, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Vlad Mihalache, Serban Cojocaru, Luis Barbu, Andreas Alin Bucur, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 9 Stefan Laurentiu Zapuc, Andrei Ionescu, Dragos Florin Botez, Razvan Constantin Iancu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Razvan Matei, Silviu Visan, Vlad Matei, Calin Mihaescu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 12 Radu Stefan Zorzoliu, Nikolas Paleodimopoulos, George Alexandru Postelnicu, Victor Szokoly, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Tudor Dan, Dan Cristian Iancu, Alexandru Gabriel Curecheriu, Danut Vasilescu, 2002 YST Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Horia Petru Anghel, Eduard Andrei Cristea, David Andrei Ionescu, Vladimir Andrei Zsehranszky, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Luca Seksi, Mihnea Ionut Rosca, Alexandru Birghilescu, Laszlo Igor Csendes, 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Bogdan Tataru, Luca Mihnea Istrate, Teofil Scortea, Andrei Iaschiu, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Mihai Alexandru Andrei, Catalin Voicu, Marius Rosu, Edris Sediq, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Martoiu, Octavian Stefan Buhoci, Kaan Stefan Muraru, Robert Mihai Duta, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Cristian Pirvu, Costin Pirosca, David Alexandru Ion, Matei Alexandru Suciu, 2002 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Vlad Ionut Marinescu, Dragos Cristian Barnea, Cristian Stefan Vasilescu, David Andrei Zaman, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99