Lista de start pentru Campionat Municipal copii 6-7 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Paraschiv Mihai 3396 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 David Stefan 3367 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Zaharia Timon 3370 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Mihalache Darius 3435 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Roman Maria Lidia 3365 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 99:99:99
3 Gheorghe Vlad 3361 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 99:99:99
5 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 99:99:99
6 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 99:99:99
7 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Cristescu Stefan 3366 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
3 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Sarbov Adrian 3424 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Popa Claudiu 3428 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 99:99:99
4 Danu David 3350 2009 Atack Team 99:99:99
6 Visoiu Leonard 3414 2009 NAVI 99:99:99
7 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Bratu Octavian 3423 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Niculae Alexandru
Observatii: abandon
3413 2009 NAVI 99:99:99
2 Titu Patrick Andrei
Observatii: lipsa
3432 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Vlasceanu Razvan Andrei
Observatii: lipsa
3395 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Voicu Luca
Observatii: lipsa
3412 2009 NAVI 99:99:99
5 Pirjol Andrei David
Observatii: lipsa
3409 2009 NAVI 99:99:99

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Raycov Trifon 3437 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Pop Marcus 3378 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 99:99:99
3 Mutuliga Alexandru 3403 2008 NAVI 99:99:99
4 Gozu Vlad 3404 2008 NAVI 99:99:99
5 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Neagu Alexandru 3373 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Teaca David 3377 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 99:99:99
5 Ciunciu Mathias 3258 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Popescu Alexandru 3376 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Pacea Rares 3374 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Enache Andrei 3402 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 4
2 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Coman Stefan 3359 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Iordache Cristian 3426 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Mihailescu Luca 3141 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Balta Bogdan Mihai 3343 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Duica Tudor 3346 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 5
2 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 01:17:67
3 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:16:92
4 Pasa Onur Deniz 3290 2008 CSS Dinamo 01:16:34
5 Ciocan Matei 3046 2008 NAVI 01:16:60
7 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 01:19:41
8 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 01:38:88

Seria: 6
1 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 01:13:91
2 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 01:07:98
3 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 01:04:58
4 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 01:02:92
5 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:03:02
6 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 01:05:91
8 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 01:15:71

Seria: 7
1 Bancila Mario Alexandru 3281 2008 Skills Sports 2009 01:00:49
2 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 01:00:19
3 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:59:26
4 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:58:68
5 Popa Casian 3184 2008 Delfinul Bucuresti 00:59:25
6 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:59:90
7 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:00:49
8 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 01:01:26

Seria: 8
1 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:57:88
2 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:56:54
3 Tarta Teodor 3115 2008 CSS 4 Bucuresti 00:54:48
4 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 00:54:33
5 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 00:54:44
7 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 00:57:59
8 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 00:58:37

Seria: 9
1 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:52:63
2 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:51:71
3 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:51:10
4 Chioaru Dragos 3013 2008 Delfinul Bucuresti 00:50:59
5 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:50:79
6 Beciu Stefan 2714 2008 Aqua Life Swim 00:51:18
7 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:52:16
8 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:53:09

Seria: 10
1 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:49:91
2 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 00:49:64
3 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:47:07
4 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 00:46:17
5 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 00:46:50
6 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:47:48
7 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 00:49:71
8 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:50:40

Seria: 11
1 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:45:32
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:41:07
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:37:59
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:38:59
6 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:44:82
7 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:45:09

Descalificari
1 Anghel David
Observatii: lipsa
3291 2008 CSS Dinamo 99:99:99
2 Petringenaru Petru
Observatii: lipsa
3375 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Popa Razvan
Observatii: lipsa
2744 2008 Bucharest Sport Club 01:32:85
4 Duta Nicolas Eduard
Observatii: lipsa
3235 2008 Aqua Sport Citius 01:17:17
5 Panait Alexandru
Observatii: lipsa
3236 2008 Aqua Sport Citius 01:12:41
6 Soare Luca Gabriel
Observatii: lipsa
2700 2008 Skills Sports 2009 00:55:73
7 Budes Damian Andrei
Observatii: lipsa
14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:00
8 Dragota Adrian Cristian
Observatii: lipsa
2747 2008 Bucharest Sport Club 00:45:98

Proba 3 50 metri liber - 6 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 99:99:99
2 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Mircea Iasmina 3385 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Popa Roberta 3419 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 99:99:99
8 Cotoc Mara 3363 2009 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Farley Nicole 3407 2009 NAVI 99:99:99
3 Dan Carmen Maria 3398 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Calapod Christine 3425 2009 C.S. Zimbrul Bacau 00:58:00
5 Serman Larisa 3345 2009 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
7 Constantin Amalia 3408 2009 NAVI 99:99:99
8 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stanescu Maria
Observatii: lipsa
3397 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dragut Melisa Patricia
Observatii: lipsa
3399 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Cociasu Sofia 3415 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Enache Ioana 3436 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Pavel Irina 3390 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Leonte Bianca 3389 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 99:99:99
8 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Hatingher Alexia 3179 2008 Aqua Sport Citius 01:20:41
5 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Paraschiv Maria 2766 2008 Renovatio S.C. 01:13:82
3 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:06:54
4 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 01:04:92
5 Paduraru Alexia 2757 2008 Atack Team 01:05:83
6 Lupu Maria Victoria 3120 2008 Steaua CSA 01:06:72
7 Purcar Stefania 3183 2008 Delfinul Bucuresti 01:12:56

Seria: 5
1 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:04:40
2 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Skills Sports 2009 01:02:01
4 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 00:58:85
5 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 00:59:65
6 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:01:71
7 Georgescu Anne 2760 2008 Club Daimon 01:02:87
8 Cotoc Ana 3121 2008 Steaua CSA 01:04:89

Seria: 6
1 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:57:55
2 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:55:20
3 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 00:54:43
4 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:54:04
5 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:54:29
6 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:54:65
7 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:56:93
8 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:58:29

Seria: 7
1 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:50:80
2 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 00:50:41
3 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:47:47
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:42:01
5 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:47:17
6 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 00:47:89
7 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:50:58
8 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:50:89

Descalificari
1 Predesel Raisa
Observatii: lipsa
3394 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Cioc Teodora
Observatii: abandon
3400 2008 NAVI 99:99:99
3 Stan Maria Alexandra
Observatii: lipsa
3416 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ionescu Alexandra
Observatii: lipsa
3226 2008 Aqua Sport Citius 01:11:65
5 Tanase Liana
Observatii: lipsa
3140 2008 Bucharest Sport Club 01:14:53
6 Freciu Ayanna
Observatii: lipsa
3010 2008 Renovatio S.C. 01:01:64

Proba 5 50 metri bras - 7 ani - Baieti (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihailescu Luca 3141 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 99:99:99
3 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 99:99:99
7 Duica Tudor 3346 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Ciocan Matei 3046 2008 NAVI 99:99:99
3 Pasa Onur Deniz 3290 2008 CSS Dinamo 99:99:99
4 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Ciunciu Mathias 3258 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 99:99:99
8 Gozu Vlad 3404 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 01:54:59
3 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 01:47:78
4 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 01:37:81
5 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:41:08
6 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 01:52:00
7 Tarta Teodor 3115 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
8 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 01:32:10
2 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 01:31:08
4 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 01:25:21
5 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 Median Bucuresti 01:26:16
6 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:28:83
7 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 01:32:00
8 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:33:37

Seria: 5
1 Bancila Mario Alexandru 3281 2008 Skills Sports 2009 01:21:15
2 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 01:15:54
3 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 01:15:06
4 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:13:39
5 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:13:85
6 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 01:15:32
7 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 01:16:82
8 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 01:21:42

Seria: 6
1 Beciu Stefan 2714 2008 Aqua Life Swim 01:11:16
2 Chioaru Dragos 3013 2008 Delfinul Bucuresti 01:08:97
3 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:08:58
4 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 01:06:72
5 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 01:07:51
6 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 01:08:81
7 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 01:09:50
8 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 01:11:83

Seria: 7
1 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 01:03:99
2 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 01:02:06
3 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 01:01:56
4 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 01:01:11
5 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 01:01:26
6 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 01:01:59
7 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 01:02:28
8 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 01:04:59

Seria: 8
2 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:57:32
3 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:84
4 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:51:43
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:49
6 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 00:56:80
7 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:57:96

Descalificari
1 Petringenaru Petru
Observatii: lipsa
3375 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Panait Alexandru
Observatii: lipsa
3236 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Pop Marcus
Observatii: lipsa
3378 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Popa Razvan
Observatii: lipsa
2744 2008 Bucharest Sport Club 01:28:10
5 Dragota Adrian Cristian
Observatii: lipsa
2747 2008 Bucharest Sport Club 00:58:67
6 Budes Damian Andrei
Observatii: lipsa
14331 2008 Dinamo Bucuresti 01:00:00

Proba 6 50 metri bras - 7 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hatingher Alexia 3179 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Lupu Maria Victoria 3120 2008 Steaua CSA 01:38:08
3 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:28:82
5 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:26:74
6 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:35:94
7 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Cociasu Sofia 3415 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Paraschiv Maria 2766 2008 Renovatio S.C. 01:25:27
3 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Skills Sports 2009 01:19:54
4 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:17:08
5 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 01:17:55
6 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:24:21
7 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:25:00
8 Cotoc Ana 3121 2008 Steaua CSA 01:26:10

Seria: 4
1 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:13:99
2 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:10:48
3 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:08:18
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 01:08:00
5 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 01:08:18
6 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:08:48
7 Paduraru Alexia 2757 2008 Atack Team 01:13:00
8 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:14:63

Seria: 5
1 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:05:45
2 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:01:72
3 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:00:24
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:58:35
5 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 00:58:67
6 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 01:01:72
7 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 01:03:55
8 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:07:41

Descalificari
1 Lospa Tamara
Observatii: lipsa
3391 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ionescu Alexandra
Observatii: lipsa
3226 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stan Maria Alexandra
Observatii: lipsa
3416 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Freciu Ayanna
Observatii: lipsa
3010 2008 Renovatio S.C. 01:26:54
5 Tanase Liana
Observatii: lipsa
3140 2008 Bucharest Sport Club 01:24:60

Proba 7 50 metri spate - 6 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihalache Darius 3435 2009 NAVI 99:99:99
2 Zaharia Timon 3370 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Cristescu Stefan 3366 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 David Stefan 3367 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Paraschiv Mihai 3396 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 99:99:99
3 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 99:99:99
6 Gheorghe Vlad 3361 2009 Steaua CSA 99:99:99
7 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 99:99:99
8 Roman Maria Lidia 3365 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
2 Titu Patrick Andrei 3432 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Sarbov Adrian 3424 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Popa Claudiu 3428 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 99:99:99
8 Niculae Alexandru 3413 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Voicu Luca 3412 2009 NAVI 99:99:99
3 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 99:99:99
4 Danu David 3350 2009 Atack Team 99:99:99
6 Visoiu Leonard 3414 2009 NAVI 99:99:99
7 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Bratu Octavian 3423 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Vlasceanu Razvan Andrei
Observatii: lipsa
3395 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Pirjol Andrei David
Observatii: lipsa
3409 2009 NAVI 99:99:99
3 Scortea Pavel
Observatii:
3410 2009 NAVI 99:99:99

Proba 8 50 metri spate - 6 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 99:99:99
2 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Mircea Iasmina 3385 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Popa Roberta 3419 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 99:99:99
8 Cotoc Mara 3363 2009 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Farley Nicole 3407 2009 NAVI 99:99:99
3 Dan Carmen Maria 3398 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Calapod Christine 3425 2009 C.S. Zimbrul Bacau 00:57:00
5 Serman Larisa 3345 2009 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
7 Constantin Amalia 3408 2009 NAVI 99:99:99
8 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stanescu Maria
Observatii: lipsa
3397 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dragut Melisa Patricia
Observatii: lipsa
3399 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 9 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 David Vasile, Stefan Beciu, Stefan Dinca, Cristian Iordache, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Stafeta 9 Trifon Raycov, Matei Crasan, Radu Cristian Alexandrescu, Denis Nicholas Manea, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 10 Ianis Andrei Musetescu, Catalin Andrei Tanase, David Stefan Radu, Matei Gabriel Dumitrescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Mateen Sediq, Vlad Gozu, Gabriel Aldea, Andrei Urzica, 2004 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Toni Andrei Judet, Alexandru Ioan Gaman, Damian Andrei Budes, Daniel Teodor Giuroiu, 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Stefan Badescu, Petru Apostol, David Stoica, Karen Avakian, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 David Teaca, Erik Istrate, Bogdan Campeanu, Darius Musat, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandru Ivanof, Mihai Robu, Andrei Constantinescu, Rares Pacea, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandru Ionescu, Alexandru Popescu, Bogdan Biclineru, Alexandru Neagu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Vlad Sararu, Alexandru Danu, Tudor Duica, Petru Chirita, 2004 Atack Team 99:99:99
8 Stafeta 8 Vlad Iordache, Matei Ciocan, Andrei Ionut Radu, Stefan Iaschiu, 2004 NAVI 99:99:99

Proba 10 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Diana Ion, Irina Malus, Alesia Piper, Catalina Calin, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Bianca Leonte, Bianca Udrescu, Irina Pavel, Andreea Popescu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Tania Andreea Mitrana, Maria Daia, Lidia Crasan, Ana Irina Noemi Constantinescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Raluca Valcu, Bianca Alexandra Lungu, Daria Crasan, Larisa Ana Maria Popescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Otilia Draguleanu, Alexia Maria Ban, Daria Scarlat, Alexia Hatingher, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 50 metri spate - 7 ani - Fete (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Enache Ioana 3436 2008 NAVI 99:99:99
5 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Pavel Irina 3390 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Leonte Bianca 3389 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:38:04
5 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 99:99:99
6 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Cociasu Sofia 3415 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
2 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 01:13:71
3 Cotoc Ana 3121 2008 Steaua CSA 01:12:05
4 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:09:61
5 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:11:85
7 Lupu Maria Victoria 3120 2008 Steaua CSA 01:15:17
8 Purcar Stefania 3183 2008 Delfinul Bucuresti 01:16:60

Seria: 5
2 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 01:04:83
3 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:03:37
4 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:02:07
5 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:03:29
6 Georgescu Anne 2760 2008 Club Daimon 01:04:66
7 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:07:33
8 Hatingher Alexia 3179 2008 Aqua Sport Citius 01:09:21

Seria: 6
2 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:00:47
3 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:59:75
4 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:58:93
5 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:59:46
6 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 01:00:30
7 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:00:50
8 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:01:36

Seria: 7
1 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:56:53
2 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 00:55:10
3 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:54:00
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:50:70
5 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 00:51:95
6 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:54:37
7 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:55:13
8 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:58:49

Descalificari
1 Cioc Teodora
Observatii: lipsa
3400 2008 NAVI 99:99:99
2 Predesel Raisa
Observatii: lipsa
3394 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Ionescu Alexandra
Observatii: lipsa
3226 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stan Maria Alexandra
Observatii: lipsa
3416 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Tanase Liana
Observatii: lipsa
3140 2008 Bucharest Sport Club 01:16:20
6 Paduraru Alexia
Observatii: lipsa
2757 2008 Atack Team 01:12:35
7 Paraschiv Maria
Observatii: lipsa
2766 2008 Renovatio S.C. 01:08:78
8 Freciu Ayanna
Observatii: lipsa
3010 2008 Renovatio S.C. 01:01:18

Proba 12 50 metri spate - 7 ani - Baieti (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pacea Rares 3374 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Popescu Alexandru 3376 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Neagu Alexandru 3373 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Mutuliga Alexandru 3403 2008 NAVI 99:99:99
2 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Balta Bogdan Mihai 3343 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Pop Marcus 3378 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Gozu Vlad 3404 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Coman Stefan 3359 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 99:99:99
4 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 01:20:97
6 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 99:99:99
8 Iordache Cristian 3426 2008 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 Median Bucuresti 01:18:69
2 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:17:31
6 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 01:16:12
7 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 01:17:91
8 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:19:97

Seria: 5
2 Ciocan Matei 3046 2008 NAVI 01:10:45
3 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 01:08:74
4 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 01:07:34
5 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 01:07:53
6 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 01:10:44
7 Ciunciu Mathias 3258 2008 Bucharest Sport Club 01:12:32

Seria: 6
2 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 01:05:54
3 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 01:04:27
4 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 01:03:17
5 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 01:03:25
6 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:05:50
8 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 01:07:21

Seria: 7
1 Popa Casian 3184 2008 Delfinul Bucuresti 01:01:81
2 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 01:00:86
3 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:00:02
4 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:59:36
5 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:59:82
6 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 01:00:29
7 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 01:01:41
8 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:02:29

Seria: 8
1 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:58:80
2 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:58:01
4 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:55:92
5 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:56:84
6 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:57:12
7 Tarta Teodor 3115 2008 CSS 4 Bucuresti 00:58:72
8 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:58:98

Seria: 9
1 Beciu Stefan 2714 2008 Aqua Life Swim 00:55:35
2 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 00:53:79
3 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:52:50
4 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 00:52:21
5 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:52:33
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:53:27
7 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:54:07
8 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:55:86

Seria: 10
1 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 00:51:63
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:59
4 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:42:97
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:21
6 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 00:50:27
7 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:51:61
8 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:52:02

Descalificari
1 Raycov Trifon
Observatii: lipsa
3437 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Enache Andrei
Observatii: lipsa
3402 2008 NAVI 99:99:99
3 Teaca David
Observatii: lipsa
3377 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Petringenaru Petru
Observatii: lipsa
3375 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Popa Razvan
Observatii: lipsa
2744 2008 Bucharest Sport Club 01:21:52
6 Duica Tudor
Observatii: lipa
3346 2008 Atack Team 99:99:99
7 Mihailescu Luca
Observatii: lipsa
3141 2008 Bucharest Sport Club 01:15:98
8 Anghel David
Observatii: lipsa
3291 2008 CSS Dinamo 01:13:76
9 Pasa Onur Deniz
Observatii: lipsa
3290 2008 CSS Dinamo 01:14:56
10 Panait Alexandru
Observatii: lipsa
3236 2008 Aqua Sport Citius 01:12:86
11 Soare Luca Gabriel
Observatii: lipsa
2700 2008 Skills Sports 2009 01:13:65
12 Duta Nicolas Eduard
Observatii: lipsa
3235 2008 Aqua Sport Citius 01:06:70
13 Sediq Mateen
Observatii: lipsa
3051 2008 NAVI 01:05:88
14 Chioaru Dragos
Observatii: lipsa
3013 2008 Delfinul Bucuresti 00:57:03
15 Dragota Adrian Cristian
Observatii: lipsa
2747 2008 Bucharest Sport Club 00:49:92

Proba 13 50 metri fluture - 7 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:29:35
4 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:28:36
5 Lupu Maria Victoria 3120 2008 Steaua CSA 01:29:27
6 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:40:54
8 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:20:44
2 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:17:36
3 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:13:16
4 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:11:46
5 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 01:12:23
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:15:96
7 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:19:73
8 Cotoc Ana 3121 2008 Steaua CSA 01:24:22

Seria: 4
1 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:08:51
2 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:05:17
3 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:00:79
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:49:54
5 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 00:52:97
6 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 01:04:00
7 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 01:07:53
8 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:09:19

Descalificari
1 Paraschiv Maria
Observatii: lipsa
2766 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Freciu Ayanna
Observatii: lipsa
3010 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Cociasu Sofia
Observatii: lipsa
3415 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Tanase Liana
Observatii: lipsa
3140 2008 Bucharest Sport Club 01:58:21
5 Stan Maria Alexandra
Observatii: lipsa
3416 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 14 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 99:99:99
4 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Ciunciu Mathias 3258 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 99:99:99
4 Ciocan Matei 3046 2008 NAVI 99:99:99
6 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Beciu Stefan 2714 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Pop Marcus 3378 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 99:99:99
8 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 01:54:14
3 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 01:39:43
4 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 01:29:64
5 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:37:97
6 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:46:63
7 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:53:63
8 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 01:24:08
2 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 01:21:47
3 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 01:13:52
4 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 01:13:00
5 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:13:35
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 01:16:45
7 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 01:24:06
8 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 01:24:50

Seria: 6
1 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 01:07:16
2 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 01:06:61
3 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 01:04:00
4 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 01:02:87
5 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 01:02:91
6 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 01:06:30
7 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 01:06:62
8 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 01:08:51

Seria: 7
1 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 01:00:31
2 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:58:78
3 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:50:40
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:43
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:68
7 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 00:59:61
8 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 01:02:11

Descalificari
1 Petringenaru Petru
Observatii: lipsa
3375 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Popa Razvan
Observatii: lipsa
2744 2008 Bucharest Sport Club 01:47:63
3 Dragota Adrian Cristian
Observatii: lipsa
2747 2008 Bucharest Sport Club 00:57:69

Proba 15 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Catalina Calin, Diana Ion, Irina Malus, Alesia Piper, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexia Hatingher, Andreea Popescu, Tamara Lospa, Otilia Draguleanu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Lidia Crasan, Tania Andreea Mitrana, Ana Irina Noemi Constantinescu, Daria Crasan, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Raluca Valcu, Ana Maria Miclea, Maria Daia, Bianca Alexandra Lungu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexia Maria Ban, Daria Scarlat, Irina Pavel, Bianca Udrescu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Ana Maria Sibiseanu, Ivana Voinea, Jessica Magureanu, Maria Lupu, 2004 NAVI 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Cristian Iordache, Stefan Beciu, David Vasile, Stefan Dinca, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Stafeta 8 Andrei Urzica, Mateen Sediq, Matei Ciocan, Vlad Gozu, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 9 Vlad Iordache, Gabriel Aldea, Stefan Iaschiu, Andrei Ionut Radu, 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Catalin Andrei Tanase, David Stefan Radu, Ianis Andrei Musetescu, Matei Gabriel Dumitrescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Petru Chirita, Andrei Misirgic, Alexandru Danu, Vlad Sararu, 2004 Atack Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Darius Musat, David Stoica, Stefan Badescu, Karen Avakian, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Ioan Gaman, Damian Andrei Budes, Daniel Teodor Giuroiu, Toni Andrei Judet, 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandru Ivanof, Petru Apostol, Bogdan Campeanu, Erik Istrate, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Constantinescu, Bogdan Biclineru, Mihai Robu, Rares Pacea, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Mathias Ciunciu, Radu Cristian Alexandrescu, Denis Nicholas Manea, Matei Crasan, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99