Lista de start pentru Cupa Primaverii - Editia 2015, OPEN 10-18 ani, Copii, Cadeti, Juniori, Tineret

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 10 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Panaiteanu Alexandru 2820 2005 Median Bucuresti 00:59:29
2 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:38:55
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:37:46
4 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:37:00
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:38:01
7 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:40:46

Seria: 2
1 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:89
2 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:36:72
4 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:36:17
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:69
8 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:37:00

Seria: 3
4 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:67
5 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:35:70
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:74
7 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:35:81

Seria: 4
1 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:35:33
2 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Life Swim 00:35:23
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:35:12
5 Prall Iulian 13274 2005 Dacia Mioveni 2012 00:35:12
6 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:35:22
8 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 00:35:54

Seria: 5
1 Balaita Dragos 3335 2005 Nautica Bacau 00:35:00
7 Mistireanu Iustin 3334 2005 Nautica Bacau 00:35:00

Seria: 6
1 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 00:34:11
5 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:33:93

Seria: 7
1 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:33:74
8 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:33:80

Seria: 8
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:32:95
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:33:25

Seria: 9
4 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:32:47
6 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:32:61

Seria: 10
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:31:92
8 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:32:46

Seria: 11
2 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:31:70
6 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:31:59

Proba 2 50 metri liber - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:36:53
5 Costache Sebastian 3337 2004 Contratimp Campina 00:36:37

Seria: 3
1 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:35:92
2 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:35:77
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:35:71
8 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:36:16

Seria: 5
2 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:34:82
3 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:34:35
4 Alexandru Antonio 13065 2004 Dacia Mioveni 2012 00:34:22
5 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:34:31

Seria: 6
3 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:33:96
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:33:92
7 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 00:34:10
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:34:16

Seria: 7
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:33:66
4 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:33:58
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:33:74

Seria: 8
1 Magda Teodor 3336 2004 Contratimp Campina 00:33:51
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:33:43

Seria: 9
3 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:32:61
8 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:32:93

Seria: 10
1 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:40
6 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:32:12
7 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 00:32:30

Seria: 11
1 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:31:85
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:31:24
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:31:35
8 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:31:91

Seria: 12
7 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:30:86

Seria: 13
8 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:30:57

Proba 3 50 metri liber - 12 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:76

Seria: 4
4 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 00:35:00
7 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:35:27

Seria: 5
8 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 00:35:00

Seria: 6
2 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:34:07
6 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 00:34:03

Seria: 7
3 Adam Toma 2340 2003 Nautica Bacau 00:33:61
5 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:33:60

Seria: 8
2 Margine Laurentiu 13071 2003 Dacia Mioveni 2012 00:33:38
3 Frincu Mihai 3338 2003 Contratimp Campina 00:33:17
8 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Renovatio S.C. 00:33:55

Seria: 9
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:32:83
2 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 00:32:69
5 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:32:51

Seria: 10
2 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:32:25
3 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 00:32:00

Seria: 11
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:31:56
7 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:31:73

Seria: 12
1 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 00:31:09
5 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:30:60
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:24

Seria: 13
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:29:47

Seria: 14
3 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 00:28:34

Proba 4 50 metri liber - 13 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 00:37:23
8 Tronaru Andrei 3330 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
6 Paleodimopoulos Aris 3295 2002 Renovatio S.C. 00:34:48

Seria: 7
6 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:33:64

Seria: 10
5 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:31:98

Seria: 12
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:30:84
3 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 00:30:60
4 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 00:30:58
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:30:68

Seria: 13
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:30:49
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:30:31
6 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:29:83
7 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:30:48

Seria: 14
5 Stan Leon 11929 2002 Performer 00:27:46
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:28:95

Proba 5 50 metri liber - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
7 Olaru Adrian 2150 2001 Contratimp Campina 00:32:76

Seria: 13
3 Pavel Claudiu 2127 2001 Contratimp Campina 00:29:76
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:29:75

Seria: 14
1 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:29:31
2 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 00:28:54
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:26:47
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 00:28:36
8 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 00:29:43

Proba 6 50 metri liber - 10 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life Swim 00:47:50
5 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 00:51:72

Seria: 2
3 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:39:06
4 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:38:67
5 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:39:03
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:39:65
7 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:40:75

Seria: 3
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:38:29
3 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:37:74
4 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:37:49
5 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:37:67
6 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 00:37:83
7 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:38:00
8 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:38:58

Seria: 4
1 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:37:32
3 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:36:81
5 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:36:55
6 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 00:36:87
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:37:05
8 Teianu Ioana 13276 2005 Dacia Mioveni 2012 00:37:42

Seria: 5
3 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:35:68
5 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:35:62
6 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 00:35:71
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:36:09
8 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:36:36

Seria: 6
1 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:35:34
8 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:35:52

Seria: 7
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:34:32
8 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:34:69

Seria: 8
8 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 00:34:12

Seria: 9
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:33:02
5 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:33:11
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:33:78

Descalificari
1 Marina Hanna
Observatii: lipsa
1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:33:92

Proba 7 50 metri liber - 11 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Duca Daria 2639 2004 C.S. Barracuda Campina 00:41:12
2 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 00:40:49

Seria: 4
2 Stoica Izabela 13077 2004 Dacia Mioveni 2012 00:36:96

Seria: 5
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:36:13
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:36:00
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:35:61

Seria: 6
3 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:34:95
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:34:75

Seria: 7
2 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:34:44
3 Radic Tara A1130 2004 NAVI 00:34:29
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:34:51

Seria: 8
1 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:34:03
4 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:33:79
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:33:91

Seria: 9
1 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 00:33:68
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:28
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:33:38

Seria: 10
1 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:32:94
3 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 00:32:12
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:32:73

Proba 8 50 metri liber - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:37:99

Seria: 6
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:03
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:34:71

Seria: 7
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:34:62
5 Tudora Laura 13078 2003 Dacia Mioveni 2012 00:34:15

Seria: 8
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 00:33:96
7 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 00:34:00

Seria: 10
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:32:77

Seria: 11
6 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:30:67
8 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 00:31:28

Proba 9 50 metri liber - 13 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
4 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:36:54

Seria: 6
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:98
7 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:35:22

Seria: 8
2 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 00:34:00

Seria: 9
2 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:33:48

Seria: 10
5 Nicolaescu Ioana 3340 2002 Contratimp Campina 00:32:11

Seria: 11
2 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:30:78
4 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:30:06

Proba 10 50 metri liber - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
4 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 00:34:14

Seria: 10
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:32:88
8 Iacob Andreea 13233 2001 CSM Pitesti 00:32:96

Seria: 11
1 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 00:31:27
3 Vaduva Bianca Stefania 2129 2001 Contratimp Campina 00:30:35
5 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 00:30:32
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:14

Descalificari
1 Tutila Cristina Maria
Observatii: lipsa
A0363 2001 Steaua CSA 00:33:65
2 Mares Ema Stefania
Observatii: lipsa
2128 2001 Contratimp Campina 00:31:98

Proba 11 100 metri bras - 10 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 01:59:78
2 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 01:50:36
3 Mistireanu Iustin 3334 2005 Nautica Bacau 01:50:00
4 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:50:00
5 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 01:50:00
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:57:88
8 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 01:49:00
3 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 01:45:86
4 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 01:45:35
6 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Life Swim 01:46:50
8 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 01:49:06

Seria: 4
4 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:42:51
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:43:23
7 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 01:44:66
8 Balaita Dragos 3335 2005 Nautica Bacau 01:45:00

Seria: 5
7 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:41:32
8 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:41:89

Seria: 6
1 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 01:38:80
8 Enache Andrei 13937 2005 Performer 01:38:90

Seria: 7
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 01:35:98

Seria: 8
1 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 01:35:29
2 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 01:35:00

Seria: 9
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:32:43
8 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:33:68

Seria: 10
5 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 01:29:00

Proba 12 100 metri bras - 11 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:45:73
7 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:47:80

Seria: 4
1 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:44:71
2 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:43:46
3 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:42:96
5 Alexandru Antonio 13065 2004 Dacia Mioveni 2012 01:42:84

Seria: 5
1 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:41:37
2 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 01:40:45
4 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:39:02
5 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 01:39:48
6 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:40:10

Seria: 6
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:37:62
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:37:16
5 Magda Teodor 3336 2004 Contratimp Campina 01:37:32
7 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:38:30

Seria: 7
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:35:48
8 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 01:36:54

Seria: 8
5 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 01:34:71
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:26

Seria: 9
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:32:17
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:32:34
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:03

Seria: 10
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:31:25
7 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 01:30:84

Seria: 11
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:26:98

Descalificari
1 Doroghi David
Observatii: lipsa
1690 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Comendant Mihai
Observatii: lipsa
1302 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 13 100 metri bras - 12 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 01:50:00

Seria: 3
2 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 CSS 1 Bucuresti 01:47:00

Seria: 5
3 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:40:00

Seria: 6
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:38:05

Seria: 7
1 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Renovatio S.C. 01:36:11
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:35:43

Seria: 8
3 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 01:34:84
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:33:69
6 Adam Toma 2340 2003 Nautica Bacau 01:35:00

Seria: 9
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:32:80

Seria: 10
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:27:80
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:29:90

Seria: 11
2 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 01:26:62
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:66
8 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:27:15

Proba 14 100 metri bras - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 6
6 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 01:37:93

Seria: 7
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:35:68
7 Paleodimopoulos Aris 3295 2002 Renovatio S.C. 01:36:00

Seria: 9
3 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 01:32:43

Seria: 10
3 Postolache Eduardo 3339 2002 Contratimp Campina 01:29:86

Seria: 11
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:23:91
6 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 01:24:73

Seria: 12
1 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:23:02
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:18:88

Descalificari
1 Marin Stefan
Observatii: lipsa
A0126 2002 Steaua CSA 01:35:43

Proba 15 100 metri bras - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
2 Olaru Adrian 2150 2001 Contratimp Campina 01:29:96
8 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:32:00

Seria: 11
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:23:51

Seria: 12
2 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:19:58
7 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 01:22:75

Proba 16 100 metri bras - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
1 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:33:09

Seria: 12
8 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:23:04

Proba 17 100 metri bras - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 8
8 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:38

Seria: 11
7 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:78

Seria: 12
3 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:16:58

Proba 18 100 metri bras - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:99

Proba 19 100 metri bras - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
4 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 01:08:74

Proba 20 100 metri bras - 10 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 01:59:73
5 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life Swim 02:13:45

Seria: 2
1 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 01:55:32
2 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 01:54:49
3 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 01:53:25
4 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 01:52:50
5 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 01:53:07
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:54:14
7 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 01:55:00
8 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 01:55:45

Seria: 3
1 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:51:26
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:49:90
3 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:48:92
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:50:00
8 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:51:80

Seria: 4
1 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 01:45:59
2 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:45:11
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:43:33
8 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:47:03

Seria: 5
4 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 01:39:69
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:40:46

Seria: 6
1 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 01:38:79
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 01:39:68

Seria: 7
5 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:33:40

Descalificari
1 Marina Hanna
Observatii: lipsa
1676 2005 C.S. Barracuda Campina 01:39:87

Proba 21 100 metri bras - 11 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Radic Tara A1130 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
4 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 01:47:88
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:48:00
6 Stoica Izabela 13077 2004 Dacia Mioveni 2012 01:49:43

Seria: 4
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:44:00
7 Duca Daria 2639 2004 C.S. Barracuda Campina 01:45:36

Seria: 5
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:41:09
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:40:00
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:41:87
8 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:43:21

Seria: 6
2 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:37:67
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:37:66

Seria: 7
1 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:35:65
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:32:78

Seria: 8
1 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:00
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:30:61
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:29:20
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:31:82

Proba 22 100 metri bras - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:43:89
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:44:71

Seria: 5
1 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:38

Seria: 6
3 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:48
4 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 01:37:00
5 Dumitrescu Andreea 13067 2003 Dacia Mioveni 2012 01:37:01
7 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:38:00

Seria: 7
7 Tudora Laura 13078 2003 Dacia Mioveni 2012 01:34:55
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:35:65

Seria: 8
2 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 01:31:70
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:32:78

Proba 23 100 metri bras - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
6 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:09

Seria: 8
4 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:28:48
6 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:31:38

Seria: 9
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:21:10

Proba 24 100 metri bras - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
2 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:34:34

Seria: 9
1 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:27:48
3 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:22:93

Descalificari
1 Tutila Cristina Maria
Observatii: lipsa
A0363 2001 Steaua CSA 01:33:56

Proba 25 100 metri bras - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
7 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:27:20

Proba 26 100 metri bras - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
4 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 01:18:43

Proba 27 100 metri bras - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
2 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:24:44

Proba 28 100 metri bras - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
6 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:13
8 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Steaua CSA 01:28:10

Proba 29 200 metri liber - 12 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 02:59:46
5 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 03:00:00

Seria: 2
1 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:90
3 Adam Toma 2340 2003 Nautica Bacau 02:42:00
4 Margine Laurentiu 13071 2003 Dacia Mioveni 2012 02:38:92
5 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 02:41:86
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 02:45:82
7 Scarlat Razvan 13075 2003 Dacia Mioveni 2012 02:50:13
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:75

Seria: 3
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 02:37:71
2 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 02:35:48
5 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:30:84
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:38:65

Seria: 4
1 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:27:71
3 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:24:32
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:24:17
7 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 02:25:38
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:28:83

Seria: 5
1 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 02:22:35

Proba 30 200 metri liber - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Tronaru Andrei 3330 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 02:46:58

Seria: 3
3 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 02:35:00
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:30:30
6 Postolache Eduardo 3339 2002 Contratimp Campina 02:35:36

Seria: 4
4 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:22:70

Seria: 5
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:15:68
5 Stan Leon 11929 2002 Performer 02:16:57
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 02:20:34

Seria: 6
8 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:14:38

Descalificari
1 Marin Stefan
Observatii: lipsa
A0126 2002 Steaua CSA 02:37:40

Proba 31 200 metri liber - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Pavel Claudiu 2127 2001 Contratimp Campina 02:25:11
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 02:24:56

Seria: 5
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 02:20:27

Proba 32 200 metri liber - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
6 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 02:19:52

Seria: 6
2 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 02:11:12
7 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 02:11:97

Proba 33 200 metri liber - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
3 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:18:78

Seria: 6
1 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:13:47
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:00:15
5 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:00:93
6 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:05:10

Proba 34 200 metri liber - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
8 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:22:65

Seria: 6
3 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:04:48

Proba 36 200 metri liber - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dragomir Alexandra 13267 2003 Dacia Mioveni 2012 02:55:03
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:60

Seria: 2
4 Dumitrescu Andreea 13067 2003 Dacia Mioveni 2012 02:37:15
6 Tudora Laura 13078 2003 Dacia Mioveni 2012 02:44:99

Seria: 3
2 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:31:88
3 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 02:30:88
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:30:47

Proba 37 200 metri liber - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 02:45:00
3 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 02:40:18

Seria: 3
1 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 02:33:12
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 02:31:29
8 Nicolaescu Ioana 3340 2002 Contratimp Campina 02:36:32

Descalificari
1 Diaconu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:30

Proba 38 200 metri liber - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 02:39:38

Seria: 4
6 Vaduva Bianca Stefania 2129 2001 Contratimp Campina 02:26:35
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:28:43

Proba 39 200 metri liber - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 02:14:56

Proba 40 200 metri liber - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 02:32:97

Seria: 4
1 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 02:28:60

Proba 41 200 metri liber - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 02:30:62

Seria: 4
5 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 02:20:95

Proba 42 200 metri liber - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:26:71
3 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:22:12
8 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Steaua CSA 02:30:37

Proba 45 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 99:99:99
4 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 01:24:31
5 Margine Laurentiu 13071 2003 Dacia Mioveni 2012 01:31:84
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:20:53
7 Scarlat Razvan 13075 2003 Dacia Mioveni 2012 01:20:57
8 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 01:22:78

Seria: 3
1 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 01:13:70
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:11:42
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:13:65
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 01:13:80

Proba 46 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:20:69
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:14:19
6 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 01:16:23

Seria: 3
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:13:17
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:11:09
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:10:18

Seria: 4
1 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:08:39

Proba 47 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:10:70

Seria: 4
2 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:05:98
7 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:08:30

Proba 48 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:56
5 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:40

Proba 49 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:03:29
6 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:66
8 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:93

Proba 50 100 metri fluture - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:04:98

Proba 51 100 metri fluture - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 01:01:95

Proba 54 100 metri fluture - 12 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 99:99:99
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:23:16

Seria: 2
3 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 01:19:71
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:21:70

Seria: 3
1 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:13:54

Descalificari
1 Toma Alexandra
Observatii: lipsa
2691 2003 Atack Team 01:21:00

Proba 55 100 metri fluture - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:24:19

Seria: 2
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:25
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:20:80

Seria: 3
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:09:90
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:09:37

Proba 56 100 metri fluture - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:12:58
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:74

Proba 57 100 metri fluture - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 01:17:61

Proba 58 100 metri fluture - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:19:42

Seria: 3
2 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 01:11:55

Proba 59 100 metri fluture - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:55

Proba 60 100 metri fluture - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:00

Proba 61 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 03:04:84
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 03:01:60
5 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 03:00:08
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 03:03:92

Seria: 2
1 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 02:55:80
2 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 02:55:11
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:49:01
7 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 02:55:65
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:55:87

Seria: 3
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 02:45:00
3 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:44:15
7 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 02:45:00

Proba 62 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 02:47:38

Seria: 3
4 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:37:43
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:46:34

Seria: 4
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:34:52
5 Stan Leon 11929 2002 Performer 02:25:35

Proba 63 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 02:46:35

Seria: 3
1 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 02:45:43

Proba 64 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 02:58:11

Seria: 3
6 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 02:44:17

Proba 65 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:00

Seria: 4
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:15:43
6 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:29:40
8 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:53

Proba 66 200 metri mixt - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:47:34

Seria: 4
2 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:81
7 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:15

Proba 67 200 metri mixt - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 02:28:12

Proba 68 200 metri mixt - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitrescu Andreea 13067 2003 Dacia Mioveni 2012 03:08:06
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 03:10:58

Seria: 2
1 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 03:01:16
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:58:80
4 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 02:55:00

Seria: 3
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:51:21
2 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 02:39:74

Proba 69 200 metri mixt - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 03:04:08
5 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 03:05:31

Seria: 2
3 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:72
6 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 02:58:61
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:85

Seria: 3
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:35:36
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:37:05
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 02:51:30

Proba 70 200 metri mixt - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Vaduva Bianca Stefania 2129 2001 Contratimp Campina 02:56:31

Proba 71 200 metri mixt - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 72 200 metri mixt - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 03:00:21

Seria: 3
4 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 02:34:81

Proba 73 200 metri mixt - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:36:88
7 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 02:47:71

Proba 75 200 metri spate - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:22:69
8 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 02:37:26

Proba 76 200 metri spate - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 02:29:31
2 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:22:06
6 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 02:21:66

Descalificari
1 Alexandrescu Marco
Observatii: lipsa
A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:96

Proba 77 200 metri spate - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:14:37
5 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 02:17:69

Proba 79 200 metri spate - 18 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 02:32:00
6 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 02:39:41

Proba 80 200 metri spate - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 99:99:99

Proba 81 200 metri spate - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:47

Proba 82 200 metri spate - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:40
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:34:10

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 83 100 metri liber - 10 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life Swim 01:56:80
4 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 01:31:10
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:35:82

Seria: 2
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:29:31
3 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 01:29:00
5 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 01:28:88
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 01:29:10
7 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 01:29:94

Seria: 3
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 01:26:75
3 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:25:91
7 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:27:44
8 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:28:29

Seria: 4
1 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 01:25:03
3 Teianu Ioana 13276 2005 Dacia Mioveni 2012 01:23:70
4 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 01:23:64
6 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 01:24:33
7 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:25:00
8 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:25:18

Seria: 5
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:21:76
3 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 01:21:30
5 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 01:21:18
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:21:70
7 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:22:85
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:23:26

Seria: 6
4 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:19:18
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 01:19:93

Seria: 8
1 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 01:17:35
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 01:17:04

Seria: 9
5 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:13:89

Seria: 10
6 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 01:12:90

Seria: 11
7 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 01:11:36

Descalificari
1 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Bucharest Sport Club 01:28:75

Proba 84 100 metri liber - 11 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:25:50
5 Stoica Izabela 13077 2004 Dacia Mioveni 2012 01:25:56
6 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:25:95

Seria: 4
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:23:65

Seria: 5
4 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:20:26

Seria: 6
1 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:19:61
3 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:19:24
6 Duca Daria 2639 2004 C.S. Barracuda Campina 01:19:35
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:44

Seria: 7
1 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 01:18:84
2 Radic Tara A1130 2004 NAVI 01:18:24
4 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:17:44
6 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:18:00

Seria: 8
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:16:50
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:15:49

Seria: 9
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:13:96

Seria: 10
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:13:03
5 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 01:11:72
8 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:13:24

Proba 85 100 metri liber - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:28:27

Seria: 4
2 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:24:47

Seria: 5
1 Dragomir Alexandra 13267 2003 Dacia Mioveni 2012 01:22:95

Seria: 7
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:00

Seria: 8
3 Dumitrescu Andreea 13067 2003 Dacia Mioveni 2012 01:15:68
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:16:04

Seria: 9
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:13:46
6 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 01:14:00
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:15:04

Seria: 10
7 Tudora Laura 13078 2003 Dacia Mioveni 2012 01:13:07

Seria: 11
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:11:36
4 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 01:09:27
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:11:54

Seria: 13
7 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:06:54

Proba 86 100 metri liber - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
3 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 01:18:00
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:18:80

Seria: 8
8 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:17:42

Seria: 9
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:14:13

Seria: 10
3 Nicolaescu Ioana 3340 2002 Contratimp Campina 01:12:57
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:11:58

Seria: 11
2 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:10:83

Seria: 12
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:07:39
7 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:08:65

Seria: 13
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:05:00

Descalificari
1 Stanescu Renata Maria
Observatii: lipsa
3081 2002 Renovatio S.C. 01:19:20

Proba 87 100 metri liber - 14 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
5 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:17:88

Seria: 8
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:15:67

Seria: 9
1 Iacob Andreea 13233 2001 CSM Pitesti 01:14:32
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:14:16

Seria: 12
4 Vaduva Bianca Stefania 2129 2001 Contratimp Campina 01:07:23
5 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:24
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:07:47

Seria: 13
2 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:06:41

Descalificari
1 Marin Sorana Ioana
Observatii: lipsa
A0462 2001 Steaua CSA 01:19:39
2 Tutila Cristina Maria
Observatii: lipsa
A0363 2001 Steaua CSA 01:13:21
3 Mares Ema Stefania
Observatii: lipsa
2128 2001 Contratimp Campina 01:10:32

Proba 88 100 metri liber - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 01:06:89

Proba 89 100 metri liber - 17 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
5 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:09:84
6 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:40

Descalificari
1 Gogu Denisa
Observatii: lipsa
A0907 1998 Bucharest Sport Club 01:07:03

Proba 90 100 metri liber - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
1 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:08:68

Seria: 13
4 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:04:34
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:05:59

Proba 91 100 metri liber - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
2 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Steaua CSA 01:08:41
8 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:72

Seria: 13
5 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:47

Proba 92 100 metri liber - 10 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 01:25:49
5 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:26:00
6 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:25:00
2 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 01:24:97
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 01:24:38
6 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 01:24:43
7 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 01:25:00
8 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:25:02

Seria: 3
1 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 01:23:36
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:22:39
4 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:21:45
7 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:23:33
8 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:23:53

Seria: 4
2 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Life Swim 01:20:19
3 Mistireanu Iustin 3334 2005 Nautica Bacau 01:20:00
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:20:72

Seria: 5
4 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 01:17:65
7 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 01:18:50

Seria: 6
1 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 01:17:33
2 Balaita Dragos 3335 2005 Nautica Bacau 01:17:00
8 Prall Iulian 13274 2005 Dacia Mioveni 2012 01:17:55

Seria: 7
1 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:16:18

Seria: 8
1 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:15:03

Seria: 9
2 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:13:19

Seria: 11
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:10:90
7 Enache Andrei 13937 2005 Performer 01:10:44

Proba 93 100 metri liber - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 01:23:97

Seria: 3
2 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:23:28
5 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:21:76
6 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:23:17

Seria: 4
1 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:20:52
4 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:19:55
5 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:19:86
7 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 01:20:42

Seria: 5
1 Costache Sebastian 3337 2004 Contratimp Campina 01:19:23
2 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:18:50
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:17:94

Seria: 6
3 Alexandru Antonio 13065 2004 Dacia Mioveni 2012 01:16:92
4 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:16:88
5 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 01:16:89
7 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:17:08

Seria: 7
2 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:91
3 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:15:67
4 Magda Teodor 3336 2004 Contratimp Campina 01:15:61

Seria: 8
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 01:14:01
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:13:54
6 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 01:13:78
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:15:16

Seria: 9
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:12:89
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:12:89

Seria: 10
1 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:12:29
3 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 01:11:46
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:67

Seria: 11
6 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:10:00
8 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 01:11:09

Seria: 12
2 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 01:08:68

Seria: 13
8 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:07:83

Proba 94 100 metri liber - 12 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 01:40:46

Seria: 2
5 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 CSS 1 Bucuresti 01:24:28

Seria: 4
6 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:20:00

Seria: 5
3 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:18:09
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:18:13
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:24

Seria: 7
6 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:15:71
7 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Renovatio S.C. 01:15:98
8 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 01:16:27

Seria: 8
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:13:49
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:14:42

Seria: 9
4 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 01:12:49
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:13:09
7 Margine Laurentiu 13071 2003 Dacia Mioveni 2012 01:13:20
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:13:35

Seria: 10
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:11:96
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:11:36
7 Adam Toma 2340 2003 Nautica Bacau 01:12:00

Seria: 11
4 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:09:17

Seria: 12
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:08:92
3 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 01:08:25
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:00
6 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:08:26
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:08:89
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 01:08:94

Seria: 13
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00
4 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 01:06:02

Seria: 14
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:04:16

Seria: 16
8 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 01:02:90

Proba 95 100 metri liber - 13 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
6 Tronaru Andrei 3330 2002 Steaua CSA 01:17:00

Seria: 7
5 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:15:62

Seria: 9
1 Postolache Eduardo 3339 2002 Contratimp Campina 01:13:33

Seria: 10
8 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 01:12:40

Seria: 11
5 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 01:09:36

Seria: 12
4 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:07:90

Seria: 13
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:07:58
3 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:06:58
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:07:44

Seria: 14
3 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:04:91
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:05:98

Seria: 15
4 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 01:02:95
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:03:03
6 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:03:22
8 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:04:02

Seria: 16
2 Stan Leon 11929 2002 Performer 00:59:69

Descalificari
1 Marin Stefan
Observatii: lipsa
A0126 2002 Steaua CSA 01:13:62

Proba 96 100 metri liber - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
5 Olaru Adrian 2150 2001 Contratimp Campina 01:11:39

Seria: 13
5 Pavel Claudiu 2127 2001 Contratimp Campina 01:06:55
6 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 01:06:84

Seria: 14
1 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:05:26
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:05:17

Seria: 15
2 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:03:37
7 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:03:49

Seria: 16
5 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:59:33

Proba 97 100 metri liber - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
2 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:10:39
3 Trandafir Mihai A0861 2000 Median Bucuresti 01:09:79

Seria: 14
5 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:04:63
7 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:26

Seria: 15
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:51

Seria: 16
1 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 01:02:58
4 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:59:05
7 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 01:00:26

Proba 98 100 metri liber - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 15
3 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 01:03:03

Seria: 17
1 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:72
2 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:34
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:56:66
7 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:58:52
8 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:58:95

Proba 99 100 metri liber - 17 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
6 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:05:00

Seria: 16
6 Andrei Teodor 3333 1998 Clubul Natantibus Tulcea 00:59:54

Seria: 17
3 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:56:47
5 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:82

Proba 100 100 metri liber - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 16
3 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 00:59:47

Seria: 17
4 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 00:55:78

Proba 101 50 metri fluture - 10 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ulmeanu Iulia 2322 2005 YST Sport Club 00:49:57
3 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 00:49:25
4 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:48:76
5 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:49:17
6 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:49:26

Seria: 2
1 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:47:60
2 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:46:96
3 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:46:43
5 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:46:38
7 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:47:38
8 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:48:00

Seria: 3
1 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 00:45:35
2 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:44:12
3 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:44:05
4 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:43:86
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:43:89
6 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:44:10

Seria: 4
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:43:12
3 Teianu Ioana 13276 2005 Dacia Mioveni 2012 00:41:36

Seria: 5
1 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:40:05
3 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 00:39:23
4 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:39:13
5 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:39:16
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:39:63

Seria: 6
1 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:38:97
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:73

Seria: 8
3 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 00:35:60

Descalificari
1 Solomon Ioana
Observatii: lipsa
1884 2005 NAVI 00:46:02
2 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Bucharest Sport Club 00:46:94

Proba 102 50 metri fluture - 11 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 00:54:74

Seria: 3
8 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:46:00

Seria: 4
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:40:84
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:43:07

Seria: 5
8 Stoica Izabela 13077 2004 Dacia Mioveni 2012 00:40:41

Seria: 6
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:00

Seria: 7
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:37:25
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:36:98
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:37:19

Seria: 8
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:35:15

Seria: 9
2 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:33:70

Proba 103 50 metri fluture - 12 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 00:44:22

Seria: 4
2 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 00:42:00
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:41:24
6 Tudora Laura 13078 2003 Dacia Mioveni 2012 00:41:87
8 Dumitrescu Andreea 13067 2003 Dacia Mioveni 2012 00:43:55

Seria: 5
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:38

Seria: 6
2 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:38:39
7 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 00:38:42

Seria: 7
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:36:99
5 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:36:16

Seria: 8
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 00:35:88
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:35:01
6 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 00:35:63
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:35:92

Seria: 9
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:32:79

Proba 104 50 metri fluture - 13 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
8 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
6 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:39:28

Seria: 6
3 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:37:81
4 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 00:37:49
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:38:37

Seria: 7
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:05

Seria: 8
2 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:67

Seria: 9
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:30:91
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:31:61

Proba 105 50 metri fluture - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 7
3 Iacob Andreea 13233 2001 CSM Pitesti 00:36:96

Seria: 8
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:35:79

Seria: 9
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:01
6 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 00:33:23
7 Vaduva Bianca Stefania 2129 2001 Contratimp Campina 00:33:70

Descalificari
1 Tutila Cristina Maria
Observatii: lipsa
A0363 2001 Steaua CSA 00:37:40
2 Mares Ema Stefania
Observatii: lipsa
2128 2001 Contratimp Campina 00:35:00

Proba 106 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:47:48
5 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:51:10

Seria: 2
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:84
3 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:44:40
5 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:80
7 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:47:31

Seria: 3
1 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:43:66
2 Mistireanu Iustin 3334 2005 Nautica Bacau 00:43:00
5 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:63
8 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:43:76

Seria: 4
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:40:47
7 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:41:23
8 Prall Iulian 13274 2005 Dacia Mioveni 2012 00:41:54

Seria: 5
1 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 00:39:56
4 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:38:98

Seria: 6
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:38:02
8 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:38:96

Seria: 7
2 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:36:59
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:36:53
7 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:36:86

Seria: 8
4 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:35:55

Seria: 9
1 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:35:25
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:34:91
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:34:71
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:34:89
8 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:35:50

Proba 107 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:43:77

Seria: 3
3 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:41:82
4 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:41:56
6 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:42:17
7 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:43:48

Seria: 4
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:41:49
2 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:40:89
5 Magda Teodor 3336 2004 Contratimp Campina 00:39:90

Seria: 5
3 Alexandru Antonio 13065 2004 Dacia Mioveni 2012 00:39:17
5 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:39:17
8 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:39:64

Seria: 6
1 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:38:41
3 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:40
6 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:37:59

Seria: 7
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:36:54
8 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:37:07

Seria: 8
2 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:36:12
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:36:47

Seria: 10
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:33:69

Seria: 11
8 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:33:38

Seria: 12
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:31:51

Proba 108 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:41

Seria: 4
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:40:44
4 Margine Laurentiu 13071 2003 Dacia Mioveni 2012 00:39:66

Seria: 5
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:39:42
6 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:24
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:39:47

Seria: 6
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:37:75
4 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 00:37:28

Seria: 7
3 Scarlat Razvan 13075 2003 Dacia Mioveni 2012 00:36:53

Seria: 8
1 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 00:36:40
5 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:35:88
6 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:36:03

Seria: 9
6 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:34:92
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:35:07

Seria: 10
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:34:22
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 00:33:79
4 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 00:33:47
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 00:34:00
7 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:11

Seria: 11
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:32:06

Seria: 12
2 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 00:30:66

Proba 109 50 metri fluture - 13 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tronaru Andrei 3330 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 6
5 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 00:37:30

Seria: 7
1 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:36:95

Seria: 8
7 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:36:21

Seria: 9
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:35:00

Seria: 10
2 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 00:34:01
8 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 00:34:50

Seria: 11
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:32:80
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:32:55
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:32:24
6 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:32:25
7 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:32:69

Seria: 12
4 Stan Leon 11929 2002 Performer 00:29:23
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:30:79
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:31:98

Proba 110 50 metri fluture - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:36:53

Seria: 8
3 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 00:36:00

Seria: 11
5 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 00:32:11

Seria: 12
3 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 00:29:78
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:29:51
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:30:10

Proba 111 200 metri fluture - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 113 200 metri fluture - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:01

Proba 114 200 metri fluture - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:76
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:33:80

Proba 115 200 metri fluture - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 02:40:00
7 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 116 200 metri fluture - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:28:65
4 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:20:03
5 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 02:22:00
6 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:40

Proba 119 100 metri spate - 10 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Ulmeanu Iulia 2322 2005 YST Sport Club 01:44:97
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:35:00
6 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 01:44:36
7 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life Swim 01:55:32

Seria: 3
1 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:35:00
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:31:84
3 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 01:30:29
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:35:00

Seria: 5
1 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:27:03
3 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 01:25:68

Seria: 6
2 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 01:24:25
7 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 01:24:35

Seria: 7
8 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:20:93

Proba 120 100 metri spate - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 99:99:99
5 Radic Tara A1130 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 4
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:28:00
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:28:00
8 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:30:00

Seria: 5
6 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 01:26:66

Seria: 6
8 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:24:90

Proba 121 100 metri spate - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:22

Seria: 3
4 Tudora Laura 13078 2003 Dacia Mioveni 2012 01:30:13
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:30:14
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:31:15

Seria: 4
1 Dumitrescu Andreea 13067 2003 Dacia Mioveni 2012 01:29:37
7 Dragomir Alexandra 13267 2003 Dacia Mioveni 2012 01:29:27

Seria: 5
7 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:27:00
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:27:09

Seria: 6
1 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 01:24:80
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:22:56

Seria: 8
7 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:15:08

Descalificari
1 Simionescu Andreea
Observatii: lipsa
A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:94

Proba 122 100 metri spate - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:29:16
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:64
6 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:28:24

Seria: 5
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:26:70
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:25:23

Seria: 6
3 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:22:24
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:12

Seria: 7
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:20:44
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:17:65
7 Nicolaescu Ioana 3340 2002 Contratimp Campina 01:20:12

Seria: 8
2 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:14:72

Descalificari
1 Stanescu Renata Maria
Observatii: lipsa
3081 2002 Renovatio S.C. 01:32:40

Proba 123 100 metri spate - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:22:13

Seria: 7
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:19:89
3 Vaduva Bianca Stefania 2129 2001 Contratimp Campina 01:18:73

Seria: 8
1 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:15:37

Proba 124 100 metri spate - 18 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
4 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 01:11:32
6 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 01:13:66

Proba 125 100 metri spate - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 01:25:47

Seria: 7
6 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:19:54

Proba 126 100 metri spate - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:18:45

Seria: 8
3 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:12:66

Proba 127 100 metri spate - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:12:03
8 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:95

Proba 128 100 metri spate - 10 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 01:40:00
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 01:31:81
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:30:39
5 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 01:30:56
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:33:29

Seria: 3
3 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 01:28:31
7 Balaita Dragos 3335 2005 Nautica Bacau 01:30:00

Seria: 4
1 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Life Swim 01:26:05
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:24:88
8 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 01:26:32

Seria: 5
4 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 01:22:00

Seria: 6
4 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:19:75

Seria: 7
1 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 01:19:00

Descalificari
1 Cozma Stefan
Observatii:
2336 2005 Nautica Bacau 01:17:00

Proba 129 100 metri spate - 11 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 99:99:99
2 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:30:00
8 Costache Sebastian 3337 2004 Contratimp Campina 01:30:21

Seria: 4
2 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:16
5 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 01:24:68

Seria: 5
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:24:25
2 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:24:00
7 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:24:00

Seria: 7
3 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 01:17:54
5 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 01:17:51

Seria: 8
7 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:15:81

Proba 130 100 metri spate - 12 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
8 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 01:52:14

Seria: 3
2 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:55
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:26:45
5 Frincu Mihai 3338 2003 Contratimp Campina 01:26:89
6 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:29:54

Seria: 4
3 Scarlat Razvan 13075 2003 Dacia Mioveni 2012 01:24:70
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:24:61
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:25:80

Seria: 5
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:23:61

Seria: 6
1 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:21:45
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:20:61
5 Adam Toma 2340 2003 Nautica Bacau 01:20:00
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:21:83

Seria: 7
2 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 01:17:96
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:18:00
8 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:19:17

Seria: 8
5 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 01:12:15

Proba 131 100 metri spate - 13 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 01:35:89
7 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 01:36:00

Seria: 6
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:20:27
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:21:32

Seria: 7
6 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 01:17:84

Seria: 8
1 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:16:50
3 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:13:18
8 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:16:52

Seria: 9
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:08:71
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:11:91

Seria: 10
1 Stan Leon 11929 2002 Performer 01:06:89

Descalificari
1 Marin Stefan
Observatii: lipsa
A0126 2002 Steaua CSA 01:20:00

Proba 132 100 metri spate - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:22:07

Seria: 8
2 Pavel Claudiu 2127 2001 Contratimp Campina 01:14:57
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:13:98

Seria: 9
1 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:11:47
6 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:09:15

Seria: 10
8 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:07:18

Proba 133 100 metri spate - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:22:91

Seria: 8
4 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 01:12:01

Seria: 9
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:64

Proba 134 100 metri spate - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:68
7 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:10:75

Seria: 10
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:03:61
6 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:73
7 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:06

Descalificari
1 Comnea Cristian
Observatii: lipsa
10262 1999 Steaua CSA 01:09:58

Proba 135 100 metri spate - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
8 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:24:39

Seria: 10
4 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:01:50
5 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:02:69

Proba 136 100 metri spate - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
2 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 01:04:31

Proba 142 200 metri bras - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:03:50
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:40:00
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:52:55
7 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:30
8 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 143 200 metri bras - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:23

Proba 144 200 metri bras - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 02:32:87