Lista de start pentru Campionat Municipal OPEN Copii 10-11, Cadeti 12-14, Juniori 15-16, Tineret 17-18, Editia 2015

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 10 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 21 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Panaiteanu Alexandru 2820 2005 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 00:53:45

Seria: 4
3 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:47:39
4 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 00:46:79
5 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:46:94

Seria: 5
1 Olteanu Andrei 2474 2005 Aqua Life Swim 00:46:16
5 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:45:11

Seria: 6
1 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:44:38
2 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 00:44:22
3 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:43:57
4 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:43:16
7 Cimpeanu Mihai Alexandru 3193 2005 CSS 2 Bucuresti 00:44:28
8 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:44:81

Seria: 7
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:42:41
4 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:41:82
5 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:42:23
6 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:42:30
8 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:94

Seria: 8
3 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:41:30
4 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:41:12
5 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:41:26
7 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:50
8 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:79

Seria: 9
2 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:40:52
4 Truta Cristian Alexandru 14555 2005 Tenis Club 2000 00:39:92
5 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:40:33
6 Onel Rares Petru 3138 2005 Tenis Club 2000 00:40:49

Seria: 10
2 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:39:66
4 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:39:26
6 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:39:66

Seria: 11
1 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:39:03
2 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:38:89
5 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:38:55
6 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:38:86

Seria: 12
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:38:46
3 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:38:26
7 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:38:43

Seria: 13
1 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:37:87
2 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:37:83
3 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:37:71
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:70
7 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:37:84

Seria: 14
1 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:37:48
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:40
4 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:19
8 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:37:55

Seria: 15
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:36:91
2 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:36:71
4 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Life Swim 00:36:38
5 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:46
8 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:17

Seria: 16
1 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:36:31
2 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:36:27

Seria: 17
1 Voloseniuc Matei 14133 2005 Sporting Club Piatra Neamt 00:35:50
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:35:12

Seria: 19
2 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:34:00
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:33:81

Seria: 20
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:33:54
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:33:46

Seria: 21
1 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:33:24
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:32:72

Seria: 22
2 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:32:26
6 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:32:22
7 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:32:31

Descalificari
1 Damian Mihnea
Observatii: lipsa
2997 2005 Steaua CSA 00:50:48
2 Curca David
Observatii: lipsa
3126 2005 Renovatio S.C. 00:49:89
3 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 00:44:99
4 Miron Vlad
Observatii: lipsa
2932 2005 Renovatio S.C. 00:46:71
5 Gherasim Rares Iulian
Observatii: lipsa
2329 2005 Performer 00:43:19
6 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii: lipsa
1506 2005 Bucharest Sport Club 00:42:86
7 Buzatu Radu Cristian
Observatii: lipsa
2416 2005 YST Sport Club 00:41:31
8 Lisac Tudor
Observatii: lipsa
2483 2005 Steaua CSA 00:39:78
9 Bujor Stefan
Observatii: lipsa
2489 2005 CS Free Style 00:37:57

Proba 2 50 metri liber - 11 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 24 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08
5 Wang Octavian 3311 2004 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
6 Bondei Radu 13826 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
7 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
7 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 00:56:45

Seria: 4
1 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 00:49:14
6 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 00:47:43
8 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:49:56

Seria: 5
2 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:96
3 Schampeche Raul Mihai 2765 2004 Steaua CSA 00:45:68
6 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:82
7 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 00:45:97

Seria: 6
6 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:15

Seria: 7
1 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:42:93
3 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:42:26

Seria: 8
1 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:75
2 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:41:42

Seria: 9
7 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:89

Seria: 10
1 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:78
5 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:39:34
8 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:88

Seria: 11
4 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:38:51
7 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:95

Seria: 12
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:38:41
8 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50

Seria: 13
6 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:37:80
8 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 00:37:93

Seria: 14
7 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:37:45

Seria: 15
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:69

Seria: 16
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:36:00
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 00:35:81
6 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:19
7 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:36:28

Seria: 17
5 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 00:34:97
7 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:35:47

Seria: 18
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:34:62
4 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:34:31
6 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:34:51
8 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:34:68

Seria: 19
1 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:34:16
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:33:78
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:33:98

Seria: 20
4 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:33:28
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:33:51
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:33:74

Seria: 21
6 Rotaru Cosmin 1188 2004 Sporting Club Piatra Neamt 00:32:75
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:25

Seria: 22
5 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:32:02
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:32:37

Seria: 23
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:31:40
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:31:81

Seria: 24
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:76

Descalificari
1 Tofan David Stefan
Observatii: lipsa
3312 2004 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Boca Daniel
Observatii: lipsa
2643 2004 Delfinul Bucuresti 00:48:69
3 Butuc Andrei Marius Cristian
Observatii: lipsa
1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
4 Bajenaru Andrei
Observatii: lipsa
1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:22

Proba 3 50 metri liber - 12 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mitu Cristian Iulian 3309 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Pislaru Matei 3293 2003 Aquis Bucuresti 99:99:99
7 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 3
4 Fotache Andrei 2516 2003 Tenis Club 2000 00:49:65
6 Gruia Vasile Robert 2517 2003 CSS 2 Bucuresti 00:53:25

Seria: 4
2 El Lakkis Hussein 2236 2003 Skills Sports 2009 00:47:44

Seria: 9
1 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:94

Seria: 10
3 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 00:39:48

Seria: 11
3 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:74

Seria: 12
4 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:37:94
5 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:19
6 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:31

Seria: 15
3 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:50

Seria: 16
4 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:76

Seria: 17
8 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:66

Seria: 18
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:34:56

Seria: 20
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:33:60
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:33:45
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:33:59

Seria: 21
2 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Renovatio S.C. 00:32:89
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:32:53
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:32:60

Seria: 22
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:34
3 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:05

Seria: 23
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:13
7 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:31:73

Seria: 24
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:30:49

Descalificari
1 Dinca Raducu Alex
Observatii: lipsa
A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:19

Proba 4 50 metri liber - 13 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Paleodimopoulos Aris 3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 9
3 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 00:40:39

Seria: 14
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:37:32
6 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 00:37:33

Seria: 15
7 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 00:36:77

Seria: 17
4 Comendant Cristian 2679 2002 Bucharest Sport Club 00:34:87
6 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 00:35:21

Seria: 18
3 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:34:45

Seria: 21
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:33:06

Seria: 23
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:75

Seria: 24
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:30:84
2 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:30:67
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:38

Seria: 25
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:74
5 Stan Leon 11929 2002 Performer 00:27:85
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:26
8 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:29:78

Descalificari
1 Coman Radu Andrei
Observatii: lipsa
A0580 2002 Steaua CSA 00:36:38

Proba 5 50 metri liber - 14 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
8 Vasile Cristian 3315 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Dobre Eduard Stefan 3307 2001 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Tutugan Stefan 3320 2001 Triumf Bucuresti 99:99:99
8 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 3
8 Ion Stefan 3296 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 14
5 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29

Seria: 17
2 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:39

Seria: 18
5 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 00:34:38

Seria: 19
4 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 00:33:77
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:13

Seria: 23
2 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:31:59
5 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 00:31:25
6 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:31:43

Seria: 24
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:30:16
5 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:30:23
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:31:00

Seria: 25
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 00:29:27
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:28:73
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:26:47
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:29:31

Descalificari
1 Vlad Giulio Marco
Observatii: lipsa
10856 2001 NAVI 00:34:60
2 Dumitrache Gabriel Ioan
Observatii: lipsa
A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:90

Proba 6 50 metri liber - 10 ani - Fete (57 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
4 Nuta Daria 3329 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Tanasa Mara 3325 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Lefter Maria 3301 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
3 Stamatiade Maria 3327 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life Swim 00:50:83
8 Florea Anda Maria 3326 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:36
2 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:00
3 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:46:41
7 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:47:26

Seria: 5
1 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 00:45:98
2 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:45:75
4 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 00:44:97
6 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:45:42
7 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 00:45:77

Seria: 6
1 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:55
2 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:44:38
3 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Life Swim 00:43:95
4 Vijiala Andreu Laura Alexandra 3136 2005 Tenis Club 2000 00:43:52
5 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:43:63
6 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:44:37
7 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:54
8 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:44:92

Seria: 7
4 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:41:93
5 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Aqua Life Swim 00:42:11
7 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:43:07
8 Cipca Aida Maria 2545 2005 NAVI 00:43:44

Seria: 8
1 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:41:46
4 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:40:07
7 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:41:04

Seria: 9
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:39:14
4 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:39:00
6 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:39:35
7 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:39:40
8 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:39:65

Seria: 10
2 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:38:29
5 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:37:84
8 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:39:00

Seria: 11
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:37:18
6 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:37:08
7 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:37:23
8 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:37:52

Seria: 12
1 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:77
3 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:36:55
4 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:36:43
6 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:36:56
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:36:96

Seria: 13
1 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:36:36
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:36:09

Seria: 14
2 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:34:69
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:34:32

Seria: 15
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:34:01

Seria: 16
2 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:33:00
8 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:33:15

Descalificari
1 Vladut Claudia
Observatii: lipsa
3328 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Radu Rebeca
Observatii:
2105 2005 CSS Dinamo 00:41:00

Proba 7 50 metri liber - 11 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radic Tara A1130 2004 NAVI 99:99:99
4 Grigoroiu Daria 3322 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Radu Andreea 3323 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
5 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 00:52:85
6 Altiparmak Clara Suzan 3313 2004 Skills Sports 2009 99:99:99
7 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
4 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 00:46:07
5 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:39
6 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 00:46:54
8 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:73

Seria: 5
3 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 00:45:41
5 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:06
8 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:01

Seria: 7
1 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:26
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:43:00
3 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:14
6 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 00:42:59

Seria: 8
3 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:33
5 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:13
6 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 00:40:51

Seria: 9
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:39:43

Seria: 10
1 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 00:39:00
4 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Aqua Life Swim 00:37:77
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:38:29

Seria: 11
3 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:37:06

Seria: 12
2 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:36:60

Seria: 13
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:35:89
6 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:35:94

Seria: 14
1 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:34:88
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:34:16
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:34:95

Seria: 15
1 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:34:03
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:33:94
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:33:92

Seria: 16
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:32:76
7 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 00:33:06

Descalificari
1 Ungur Ioana
Observatii: lipsa
3298 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Bucharest Sport Club 00:39:10
3 Ioana Daria Maria
Observatii:
1300 2004 NAVI 00:33:91

Proba 8 50 metri liber - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Moldovanu Ioana 3303 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 8
8 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:70

Seria: 9
2 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:40

Seria: 10
7 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:73

Seria: 11
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:99
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:00

Seria: 14
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:34:64
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:34:71

Seria: 15
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:49

Seria: 16
1 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:33:14
6 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:91

Descalificari
1 Popa Madalina Elena
Observatii: lipsa
1309 2003 NAVI 00:37:99

Proba 9 50 metri liber - 13 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 11
1 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:37:49

Seria: 12
7 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 00:36:68

Seria: 13
2 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:04
4 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:35:71
8 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:39

Seria: 15
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:91

Seria: 17
2 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:31:49

Descalificari
1 Ganea Liliana Elena
Observatii: lipsa
A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:36:54

Proba 10 50 metri liber - 14 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Kiraly Maria 3304 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
3 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 3
1 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 13
3 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:89

Seria: 14
3 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:34:33

Seria: 15
8 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 00:34:14

Seria: 16
3 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:32:86
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:46

Seria: 17
1 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:00
3 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 00:30:26
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 00:27:99
5 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 00:29:40
6 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 00:30:60
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 00:31:93
8 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 00:32:39

Descalificari
1 Moldovanu Ana
Observatii: lipsa
3302 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 11 200 metri liber - 12 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:25:00
3 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:00
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:67
6 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 03:22:00
8 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 02:47:19
6 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:70
7 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:00

Seria: 4
1 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 02:45:26
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:40:95

Seria: 5
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:62
3 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 02:30:58
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:30:22
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:34:21

Seria: 6
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:24:20
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:29:92

Descalificari
1 Meghea Dominic Andrei
Observatii: lipsa
12772 2003 Performer 02:35:00
2 Simion Matei Alexandru
Observatii: lipsa
A0532 2003 Renovatio S.C. 02:30:14

Proba 12 200 metri liber - 13 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:94

Seria: 3
2 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 03:01:51
3 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:58
5 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 02:52:33

Seria: 4
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:04
3 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:94
8 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:07

Seria: 5
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:35

Seria: 6
1 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 02:28:75
5 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 02:24:39

Seria: 7
2 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:21:42
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:18:01

Descalificari
1 Pusca Toma Sorin
Observatii: lipsa
A0809 2002 CSS Dinamo 03:25:53

Proba 13 200 metri liber - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:36:49
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:70

Seria: 6
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 02:27:40
7 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 02:27:51

Seria: 7
6 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:20:89

Descalificari
1 Tutugan Stefan
Observatii:
3320 2001 Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 metri liber - 15 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:19
8 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 03:08:42

Seria: 4
5 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 02:38:67

Seria: 6
3 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 02:25:97
6 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 02:27:19

Seria: 7
1 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 02:22:65
3 Bran Ionel A0026 2000 Steaua CSA 02:20:10
4 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 02:15:55

Seria: 8
1 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 02:14:46

Proba 15 200 metri liber - 16 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
8 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 02:35:85

Seria: 7
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:22:38

Seria: 8
3 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:05:10
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:00:15
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:13:47
8 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:14:66

Proba 16 200 metri liber - 17 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
8 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:22:65

Seria: 8
2 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:07:00
5 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:04:48
6 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 02:06:33

Proba 18 200 metri liber - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 02:55:00

Seria: 3
2 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 02:40:01
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:38:00
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 02:39:19
8 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 02:50:00

Seria: 4
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:35:96

Descalificari
1 Cinteza Alexandra Ioana
Observatii:
1322 2003 Tenis Club 2000 03:33:83

Proba 19 200 metri liber - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 02:53:28
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:03
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:12

Seria: 3
5 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 02:37:74

Seria: 4
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 02:34:27
8 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:26

Proba 20 200 metri liber - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 02:52:91
6 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 02:53:33

Seria: 3
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 02:45:52
4 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 02:36:62

Seria: 4
1 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 02:36:12
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:35:37

Seria: 5
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:13:21
7 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:23:83

Proba 21 200 metri liber - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 02:41:34

Seria: 5
2 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:22:12
3 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:17:77
8 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:26:30

Proba 22 200 metri liber - 16 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 02:30:62

Seria: 5
1 Iancu Albertha A0094 1999 Delfinul Bucuresti 02:25:03
5 Nastasa Adina A1097 1999 Sporting Club Piatra Neamt 02:16:50
6 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 02:19:65

Descalificari
1 Ilie Oana Diandra
Observatii: lipsa
A0866 1999 CSS Dinamo 03:05:89

Proba 23 200 metri liber - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 02:32:36
4 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 02:28:88

Proba 24 200 metri liber - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 25 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 99:99:99
7 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:16:00
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:16:00
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:17:00

Proba 26 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:24:06
2 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:11
7 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:64

Seria: 4
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:12:94
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:11:72
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:13:17

Seria: 5
7 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:10:66

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 27 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 01:27:31

Seria: 3
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:16:86

Seria: 4
1 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:13:24

Seria: 5
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:07:32

Descalificari
1 Popescu Robert
Observatii:
A0173 2001 NAVI 01:08:30

Proba 28 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:27:00

Seria: 4
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:11:02
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:12:01
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:13:35

Seria: 5
1 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:10:67
3 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:07:00

Proba 29 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
8 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 01:24:30

Seria: 4
5 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:11:26

Seria: 5
5 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:05:38
8 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:92

Seria: 6
1 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:04:22
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:49
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:00
8 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:04:62

Proba 30 100 metri fluture - 17 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Anton George 3082 1998 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 5
4 Petran Costin 9391 1998 CSS 4 Bucuresti 01:05:00

Seria: 6
2 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:02:42

Descalificari
1 Anghel Andrei
Observatii: lipsa
9723 1998 Bucharest Sport Club 01:01:00

Proba 31 100 metri fluture - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
3 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 01:01:95
6 Basarabie Mihai 8868 1997 Dinamo Bucuresti 01:02:12

Proba 33 100 metri fluture - 12 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:55:00
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:25:17
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:14:58
8 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:24:14

Proba 34 100 metri fluture - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:25

Seria: 2
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:80

Seria: 3
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:09:97

Proba 35 100 metri fluture - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:16:00
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:44

Seria: 3
1 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 01:11:29
7 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 01:10:81

Proba 36 100 metri fluture - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:13:05

Seria: 3
2 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 01:10:76
5 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:00
6 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 01:10:03

Proba 37 100 metri fluture - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:82

Seria: 3
4 Nastasa Adina A1097 1999 Sporting Club Piatra Neamt 01:07:98
8 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:90

Proba 38 100 metri fluture - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:22:03

Proba 42 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 03:09:91
5 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 02:54:54

Seria: 3
2 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:46:06
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 02:47:34

Descalificari
1 Voicu Costin Gabriel
Observatii: lipsa
A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Meghea Dominic Andrei
Observatii: lipsa
12772 2003 Performer 02:55:87
3 Simion Matei Alexandru
Observatii: lipsa
A0532 2003 Renovatio S.C. 02:55:11

Proba 43 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:53:71

Seria: 3
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:41:68
8 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:52:42

Seria: 4
7 Stan Leon 11929 2002 Performer 02:30:08

Proba 44 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 02:43:66

Seria: 4
2 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:26:05
8 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 02:34:45

Proba 45 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 03:29:66

Seria: 2
8 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:27:82

Seria: 3
5 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 02:39:91

Seria: 4
1 Bran Ionel A0026 2000 Steaua CSA 02:30:47

Descalificari
1 Dumitru Cosmin
Observatii: lipsa
A0071 2000 Tenis Club 2000 02:55:43

Proba 46 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:68

Seria: 4
5 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:19:66
6 Laszlo Paul 2356 1999 Sporting Club Piatra Neamt 02:25:00

Descalificari
1 Carlig Marius
Observatii: lipsa
2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Cretu Stefan Alexandru
Observatii: lipsa
1470 1999 Tenis Club 2000 03:00:49

Proba 47 200 metri mixt - 17 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:49:17

Seria: 4
3 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 02:19:92
4 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 02:18:89

Descalificari
1 Petran Costin
Observatii:
9391 1998 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Proba 51 200 metri mixt - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 03:47:03
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 03:32:36
5 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:36:27

Seria: 2
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:25:00

Seria: 3
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 02:44:77
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:56:81

Seria: 4
8 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:59

Proba 52 200 metri mixt - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:91
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:03:47
5 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 03:10:89
7 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:74

Seria: 3
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 02:52:96

Seria: 4
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:37:82
7 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:42:11

Descalificari
1 Ganea Liliana Elena
Observatii: lipsa
A0318 2002 Delfinul Bucuresti 03:18:39

Proba 53 200 metri mixt - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 02:55:56
3 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 02:51:06

Seria: 4
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:42:27
2 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 02:39:99
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:28:38

Proba 54 200 metri mixt - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 03:16:40

Proba 55 200 metri mixt - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 02:47:71
8 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 03:01:44

Seria: 4
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:38:72

Proba 56 200 metri mixt - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 03:00:21

Seria: 4
5 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 02:35:84

Proba 58 100 metri bras - 10 ani - Baieti (60 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 3
3 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 99:99:99
7 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
2 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 99:99:99
5 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 99:99:99
6 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 5
1 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 99:99:99
4 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 99:99:99
5 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 6
1 Onel Rares Petru 3138 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 7
1 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 99:99:99
2 Olteanu Andrei 2474 2005 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 8
4 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 9
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 10
3 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 11
3 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 12
3 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 01:48:00
6 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:48:00

Seria: 13
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 01:46:00
6 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 01:45:65
7 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 01:46:00
8 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:47:00

Seria: 14
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:44:01
2 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 01:44:00
5 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:43:00
6 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:44:00
7 Voloseniuc Matei 14133 2005 Sporting Club Piatra Neamt 01:44:00

Seria: 15
4 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:40:00
5 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:40:00
7 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 01:41:00

Seria: 17
1 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 01:36:00
4 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 01:35:00
5 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:35:00
8 Enache Andrei 13937 2005 Performer 01:36:00

Seria: 18
8 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:34:00

Descalificari
1 Dragomir Mircea Constantin
Observatii: lipsa
2826 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii: lipsa
1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Baicu Angelo Patrick Cosmin
Observatii:
3025 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lisac Tudor
Observatii: lipsa
2483 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Georgeoni Calin Andrei
Observatii:
1375 2005 NAVI 99:99:99
6 Cornaciu Stefan
Observatii:
2075 2005 NAVI 99:99:99
7 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Buzatu Radu Cristian
Observatii: lipsa
2416 2005 YST Sport Club 02:20:00
9 Gherasim Rares Iulian
Observatii: lipsa
2329 2005 Performer 01:45:00
10 Vasilescu Stefan
Observatii:
1556 2005 CSS 1 Bucuresti 01:43:00
11 Craciun David Stefan
Observatii:
1702 2005 Bucharest Sport Club 01:37:00

Proba 59 100 metri bras - 11 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Wang Octavian 3311 2004 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
3 Schampeche Raul Mihai 2765 2004 Steaua CSA 99:99:99
5 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
8 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 5
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
3 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 99:99:99
4 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 99:99:99
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 7
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Popovici David 1396 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 8
1 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 9
2 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 10
1 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 11
2 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 16
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:00
8 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:39:00

Seria: 18
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:34:00
2 Rotaru Cosmin 1188 2004 Sporting Club Piatra Neamt 01:33:00

Seria: 19
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:30:00
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:29:00
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:30:00

Descalificari
1 Tofan David Stefan
Observatii: lipsa
3312 2004 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Boca Daniel
Observatii: lipsa
2643 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Bratu David Andrei
Observatii: lipsa
1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Radu Alexandru Armand
Observatii: lipsa
2392 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dumitru Gabriel Ciprian
Observatii:
1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Butuc Andrei Marius Cristian
Observatii: lipsa
1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Bajenaru Andrei
Observatii: lipsa
1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:00

Proba 60 100 metri bras - 12 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Mitu Cristian Iulian 3309 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
7 El Lakkis Hussein 2236 2003 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 4
7 Fotache Andrei 2516 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 6
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 12
7 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:49:00
8 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:58:55

Seria: 15
3 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:00
6 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:50

Seria: 16
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:38:89

Seria: 18
4 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Renovatio S.C. 01:30:00
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:31:36
7 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:33:68

Seria: 19
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:80

Descalificari
1 Lupu Cosmin Cristian
Observatii:
A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:48:01
2 Dinca Raducu Alex
Observatii: lipsa
A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:28:74

Proba 61 100 metri bras - 13 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
8 Comendant Cristian 2679 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 12
1 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 01:50:67
4 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:47:39

Seria: 13
1 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 01:46:72
5 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:45:17

Seria: 14
3 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 01:43:40

Seria: 15
1 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 01:42:75

Seria: 16
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:37:29
4 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:24

Seria: 17
6 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 01:35:43
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:35:68

Seria: 18
3 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:38

Seria: 19
2 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:29:33
7 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 01:30:00

Seria: 20
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:26:99
8 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:26:99

Seria: 21
7 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:21
8 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:20:72

Proba 62 100 metri bras - 14 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Dobre Eduard Stefan 3307 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 3
2 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 9
3 Vasile Cristian 3315 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 11
4 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:59:66

Seria: 15
2 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:66

Seria: 17
2 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:35:66

Seria: 19
4 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 01:27:47

Seria: 20
2 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:25:30
3 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:23:27
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:24:35

Seria: 21
1 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:17:43
2 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:15:74
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:13:74

Descalificari
1 Dumitrache Gabriel Ioan
Observatii: lipsa
A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Coman Tudor
Observatii:
2248 2001 CSS Dinamo 01:47:99
3 Vlad Giulio Marco
Observatii: lipsa
10856 2001 NAVI 01:45:27

Proba 63 100 metri bras - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 15
8 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:94

Seria: 16
6 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:37:39

Seria: 20
4 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:17
5 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:23:04

Proba 64 100 metri bras - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 16
2 Busuioc Vlad Alexandru 13142 1999 Steaua CSA 01:37:54

Seria: 17
3 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:38

Seria: 20
7 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:78

Seria: 21
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:83

Proba 65 100 metri bras - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 18
6 Anton George 3082 1998 Tenis Club 2000 01:32:85

Seria: 21
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:10

Proba 66 100 metri bras - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 21
4 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 01:08:74

Proba 67 100 metri bras - 10 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 99:99:99
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 99:99:99
7 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
4 Vijiala Andreu Laura Alexandra 3136 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 99:99:99
7 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Cipca Aida Maria 2545 2005 NAVI 99:99:99
3 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 6
1 Lefter Maria 3301 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 7
1 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 8
2 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 99:99:99
3 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 99:99:99
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 99:99:99
8 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 9
2 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:52:45
5 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 01:48:00
7 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 01:53:00
8 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 02:15:00

Seria: 10
3 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 01:40:00
8 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:44:00

Seria: 12
2 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:32:00

Descalificari
1 Balanescu Bianca Maria
Observatii:
1280 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ursu Alexandra
Observatii:
1776 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Radu Rebeca
Observatii:
2105 2005 CSS Dinamo 01:55:00

Proba 68 100 metri bras - 11 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Altiparmak Clara Suzan 3313 2004 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 5
5 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
3 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 7
2 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Grigoroiu Daria 3322 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 99:99:99
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 99:99:99
8 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 8
1 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Radu Andreea 3323 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 9
3 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:52:00

Seria: 11
1 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 01:36:00
8 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:38:00

Seria: 12
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:31:50
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:32:00

Seria: 13
1 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:31:00
2 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:30:00
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:30:00

Descalificari
1 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Manea Catalina
Observatii:
2422 2004 CSS Dinamo 01:45:00

Proba 69 100 metri bras - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
2 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 9
6 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:52:26

Seria: 10
1 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:87
2 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:41:96
5 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:40:00
6 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:67
7 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:42:00

Seria: 11
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:33:84
5 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 01:34:00

Seria: 13
5 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:31
8 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:31:10

Seria: 14
1 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:69

Proba 70 100 metri bras - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:09
6 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:34:18

Seria: 12
3 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:31:74
4 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:31:34

Seria: 13
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:29:68

Seria: 14
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:21:76

Proba 71 100 metri bras - 14 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 99:99:99
6 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 10
4 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:14

Seria: 11
2 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:34:34

Seria: 12
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 01:32:02
8 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:33:60

Seria: 13
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:92

Seria: 14
6 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 01:24:19
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:24:53

Descalificari
1 Tutila Cristina Maria
Observatii:
A0363 2001 Steaua CSA 01:33:56

Proba 72 100 metri bras - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:74
8 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Steaua CSA 01:28:10

Proba 73 100 metri bras - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
7 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:35:89

Seria: 13
7 Iancu Albertha A0094 1999 Delfinul Bucuresti 01:30:19

Seria: 14
2 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:24:47

Proba 74 100 metri bras - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
4 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 01:18:43

Proba 76 200 metri spate - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 02:43:22
6 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 02:32:31
2 Stan Filip 11031 2000 Performer 02:27:39

Proba 77 200 metri spate - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:52:99
4 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 02:37:00

Seria: 2
3 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:25:10
5 Laszlo Paul 2356 1999 Sporting Club Piatra Neamt 02:20:09
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:29:22

Proba 78 200 metri spate - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:18:21
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:26:84
8 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:50

Proba 80 200 metri spate - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:46:41
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:34:31

Proba 81 200 metri spate - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 83 200 metri spate - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 02:36:22

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 93 100 metri liber - 10 ani - Fete (48 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
4 Vijiala Andreu Laura Alexandra 3136 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Lefter Maria 3301 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
3 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 5
3 Cipca Aida Maria 2545 2005 NAVI 99:99:99
5 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
2 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 99:99:99
6 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 7
1 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:45:00
2 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 01:39:41
3 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:37:19
4 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:35:00

Seria: 8
1 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 01:33:58
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:30:34
5 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 01:30:77
7 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 01:33:00

Seria: 9
2 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:29:96
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 01:28:00
5 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 01:28:00
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:30:00

Seria: 10
2 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:25:65
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:25:00
6 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 01:25:00
7 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 01:26:16

Seria: 11
3 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:21:63
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 01:22:89

Seria: 12
8 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:20:59

Seria: 14
7 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 01:15:00

Descalificari
1 Oprea Ana Maria
Observatii:
2106 2005 CSS Dinamo 01:27:00

Proba 94 100 metri liber - 11 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Grigoroiu Daria 3322 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
8 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
2 Radu Andreea 3323 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
1 Radic Tara A1130 2004 NAVI 99:99:99
2 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 99:99:99
8 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
1 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 7
6 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 01:38:00
7 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 01:39:62
8 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:48:00

Seria: 8
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:31:61
6 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:77
8 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:33:63

Seria: 9
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:29:39

Seria: 10
8 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Aqua Life Swim 01:27:25

Seria: 11
1 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 01:23:00
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:22:77
4 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:21:21
6 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:22:37
8 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:23:06

Seria: 12
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:19:82

Seria: 13
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:15:89
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:16:26
7 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 01:17:09

Seria: 14
1 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:15:52

Descalificari
1 Ilie Daria Nicola
Observatii: lipsa
1647 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Stanica Astrid Gabriela
Observatii: lipsa
1829 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 95 100 metri liber - 12 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Moldovanu Ioana 3303 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 7
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:17

Seria: 8
2 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:65

Seria: 9
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:28:20

Seria: 10
4 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:30

Seria: 11
5 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:21:31

Seria: 12
4 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 01:17:97
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:19:40

Seria: 13
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:16:04

Seria: 14
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:14:77
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:14:86

Seria: 15
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:13:30
4 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:60
5 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:81

Seria: 17
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:07:61
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:48

Proba 96 100 metri liber - 13 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
1 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 01:30:22
8 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:30:23

Seria: 10
5 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:64

Seria: 12
2 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:51
5 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:28

Seria: 13
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:16:27
4 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:15:65

Seria: 15
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:01
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:12:83

Seria: 16
1 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:11:16
7 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:05
8 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:11:19

Seria: 18
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:06:12

Descalificari
1 Ganea Liliana Elena
Observatii: lipsa
A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:18:80

Proba 97 100 metri liber - 14 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 99:99:99
6 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 4
8 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 13
1 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:17:66
8 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:17:88

Seria: 14
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 01:14:95
4 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:14:66

Seria: 15
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:36
8 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:14:16

Seria: 16
3 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:10:76
5 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 01:10:06
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:77

Seria: 17
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:09:20
8 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 01:09:44

Seria: 18
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:06:65
7 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 01:06:68

Seria: 19
3 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:03:46
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 01:01:62
8 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 01:06:07

Descalificari
1 Moldovanu Ana
Observatii: lipsa
3302 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Muca Andreea Maria
Observatii: lipsa
A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:85
3 Tutila Cristina Maria
Observatii: lipsa
A0363 2001 Steaua CSA 01:13:21

Proba 98 100 metri liber - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
5 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:76

Seria: 17
3 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Steaua CSA 01:08:41

Seria: 18
6 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:06:34

Seria: 19
6 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:03:66
7 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:47

Descalificari
1 Stan Ioana Alina
Observatii: lipsa
11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:06:24

Proba 99 100 metri liber - 16 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
8 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:15:64

Seria: 16
4 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:81

Seria: 17
4 Iancu Albertha A0094 1999 Delfinul Bucuresti 01:07:20
7 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:08:68

Seria: 18
3 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:28

Seria: 19
1 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:05:59
2 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:04:34
4 Nastasa Adina A1097 1999 Sporting Club Piatra Neamt 01:01:60

Proba 100 100 metri liber - 17 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 16
2 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:90

Seria: 17
2 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:08:49

Seria: 18
8 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 01:07:03

Proba 101 100 metri liber - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 18
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 01:06:89

Proba 111 100 metri liber - 10 ani - Baieti (69 sportivi inscrisi in 22 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 99:99:99
4 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 99:99:99
5 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 99:99:99
6 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 99:99:99
8 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cimpeanu Mihai Alexandru 3193 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 99:99:99
7 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
1 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Onel Rares Petru 3138 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 6
4 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 7
1 Truta Cristian Alexandru 14555 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 8
5 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 99:99:99
7 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 9
2 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 10
2 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 11
5 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 01:33:30
7 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 01:35:00

Seria: 12
1 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:31:96

Seria: 13
1 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:28:35
2 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:28:00
4 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:27:00

Seria: 14
2 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 01:26:00
8 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:27:00

Seria: 15
4 Voloseniuc Matei 14133 2005 Sporting Club Piatra Neamt 01:22:50
8 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 01:24:00

Seria: 16
2 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 01:21:00
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:21:00
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:21:00

Seria: 17
3 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:19:11
7 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 01:20:00
8 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 01:20:55

Seria: 18
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:17:11

Seria: 19
1 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 01:16:98

Seria: 21
6 Enache Andrei 13937 2005 Performer 01:13:56

Seria: 22
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:12:00
8 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:13:00

Seria: 23
6 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:11:00

Descalificari
1 Lisac Tudor
Observatii: lipsa
2483 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii: lipsa
1506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Lazar Andrei
Observatii:
1844 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Damian Mihnea
Observatii: lipsa
2997 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Bujor Stefan
Observatii: lipsa
2489 2005 CS Free Style 99:99:99
6 Olteanu Andrei
Observatii:
2474 2005 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
9 Buzatu Radu Cristian
Observatii: lipsa
2416 2005 YST Sport Club 01:35:00
10 Gherasim Rares Iulian
Observatii: lipsa
2329 2005 Performer 01:29:00
11 Georgeoni Calin Andrei
Observatii: lipsa
1375 2005 NAVI 01:31:79
12 Stancu Vlad Stefan
Observatii:
A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 01:23:00
13 Terteleac Tiberiu
Observatii:
1735 2005 CSS 1 Bucuresti 01:23:42

Proba 112 100 metri liber - 11 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 20 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:91
7 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
3 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Bondei Radu 13826 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
6 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
3 Schampeche Raul Mihai 2765 2004 Steaua CSA 99:99:99
6 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 7
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 8
2 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 9
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 99:99:99
8 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 10
1 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:41:27

Seria: 11
4 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 01:32:43
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:34:28

Seria: 12
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:73
5 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 01:29:27

Seria: 13
5 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:27:34

Seria: 14
6 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:25:64

Seria: 16
7 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 01:21:05
8 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:22:32

Seria: 17
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 01:20:52
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:19:86
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:18:90

Seria: 18
2 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:18:34
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:17:15
6 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:17:81
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:18:70

Seria: 19
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 01:15:74
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:16:84
8 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:17:10

Seria: 20
6 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:14:44

Seria: 21
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:13:66
2 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:58
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:13:56

Seria: 23
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:21
7 Rotaru Cosmin 1188 2004 Sporting Club Piatra Neamt 01:11:20

Seria: 24
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:09:91
7 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:10:10

Descalificari
1 Tofan David Stefan
Observatii: lipsa
3312 2004 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Bratu David Andrei
Observatii: lipsa
1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Butuc Andrei Marius Cristian
Observatii: lipsa
1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Boca Daniel
Observatii: lipsa
2643 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Bajenaru Andrei
Observatii: lipsa
1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:22

Proba 113 100 metri liber - 12 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Gruia Vasile Robert 2517 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
2 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Fotache Andrei 2516 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
6 El Lakkis Hussein 2236 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
7 Mitu Cristian Iulian 3309 2003 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 8
6 Ene Cristian 3324 2003 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 10
4 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 CSS 1 Bucuresti 01:36:83

Seria: 11
2 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:35:00

Seria: 12
3 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:30:49
6 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:31:04
8 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:13

Seria: 13
3 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:27:72
6 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:28:00

Seria: 14
1 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:70
7 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:24

Seria: 15
5 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:22:77

Seria: 16
4 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:58

Seria: 18
1 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:18:48

Seria: 19
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:16:19
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:15:74
6 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:80

Seria: 20
4 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Renovatio S.C. 01:14:00
7 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:15:00
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:15:29

Seria: 22
1 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:12:89
5 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:11:36
6 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:35
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:12:56

Seria: 23
2 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:11:11
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:69
5 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:10:58

Seria: 25
1 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:13
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:08:46
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:33

Seria: 26
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:00
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:06:74

Descalificari
1 Meghea Dominic Andrei
Observatii: lipsa
12772 2003 Performer 01:13:09
2 Simion Matei Alexandru
Observatii: lipsa
A0532 2003 Renovatio S.C. 01:08:94

Proba 114 100 metri liber - 13 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
6 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 11
8 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 01:36:44

Seria: 13
8 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:28:42

Seria: 14
3 Marfon Sergiu A0123 2002 CSS Dinamo 01:24:98
4 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:53

Seria: 15
1 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:23:50
2 Comendant Cristian 2679 2002 Bucharest Sport Club 01:23:23

Seria: 16
1 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:21:42

Seria: 18
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:18:40

Seria: 19
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:15:62

Seria: 20
2 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 01:14:92
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:02

Seria: 22
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:51

Seria: 23
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:39

Seria: 24
3 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:09:89
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:35
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:09:57
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:24

Seria: 26
3 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:07:25
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:06:68
6 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:07:27
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:10

Seria: 27
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:05:27
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:37

Seria: 28
2 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:51
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:04:33

Seria: 30
8 Stan Leon 11929 2002 Performer 01:01:07

Descalificari
1 Coman Radu Andrei
Observatii: lipsa
A0580 2002 Steaua CSA 01:18:84

Proba 115 100 metri liber - 14 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Tutugan Stefan 3320 2001 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
3 Dobre Eduard Stefan 3307 2001 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 5
5 Vasile Cristian 3315 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 15
6 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:03

Seria: 16
5 Vlad Giulio Marco 10856 2001 NAVI 01:20:60

Seria: 17
6 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:13

Seria: 20
1 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:15:02

Seria: 21
5 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 01:13:24

Seria: 24
2 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:93

Seria: 25
2 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:08:84
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:08:66
4 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 01:08:26

Seria: 26
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:07:29

Seria: 27
7 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:06:16
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:06:32

Seria: 28
1 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:05:03
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:03:98
7 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 01:04:94

Seria: 29
6 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:02:44
7 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:03:00

Seria: 30
3 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:59:33
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:59:38

Descalificari
1 Iliescu Razvan
Observatii:
A0612 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Dumitrache Gabriel Ioan
Observatii: lipsa
A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:67

Proba 116 100 metri liber - 15 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
3 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:94

Seria: 14
5 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:77

Seria: 20
3 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:14:41

Seria: 22
4 Trandafir Mihai A0861 2000 Median Bucuresti 01:11:33

Seria: 23
8 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:11:29

Seria: 26
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:07:93

Seria: 27
1 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:06:29
2 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:05:76
3 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:05:46

Seria: 28
4 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:03:14

Seria: 29
2 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 01:02:97
3 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 01:01:56
4 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:01:30
5 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:01:47

Proba 117 100 metri liber - 16 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 18
3 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:21

Seria: 21
7 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 01:13:62

Seria: 24
1 Busuioc Vlad Alexandru 13142 1999 Steaua CSA 01:10:11

Seria: 28
3 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 01:04:31
8 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:16

Seria: 29
8 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:03:06

Seria: 30
2 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:78
4 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:59:00
5 Laszlo Paul 2356 1999 Sporting Club Piatra Neamt 00:59:00

Seria: 31
2 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:56:72
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:80
6 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:56:15
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:58:52

Proba 118 100 metri liber - 17 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 21
8 Anton George 3082 1998 Tenis Club 2000 01:13:90

Seria: 27
6 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:05:53

Seria: 29
1 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:00

Seria: 30
7 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:00:58

Seria: 31
1 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:57:76
3 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:82
7 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 00:57:48

Descalificari
1 Anghel Andrei
Observatii: lipsa
9723 1998 Bucharest Sport Club 01:00:58

Proba 119 100 metri liber - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Basarabie Mihai 8868 1997 Dinamo Bucuresti 00:55:20

Seria: 31
4 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 00:55:78

Proba 125 50 metri fluture - 10 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:00:00
5 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 01:00:56
6 Cipca Aida Maria 2545 2005 NAVI 01:02:55

Seria: 3
1 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:57:91
2 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:48
3 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 00:56:27
4 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:55:81
5 Vijiala Andreu Laura Alexandra 3136 2005 Tenis Club 2000 00:55:85
7 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:57:78

Seria: 4
1 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:55:17
3 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:52:55
4 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:64
7 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:54:52

Seria: 5
3 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Life Swim 00:49:75
4 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 00:49:25
5 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:49:26
6 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:50:14
7 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:50:33

Seria: 6
1 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:48:55
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:48:37
4 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:47:71
6 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:48:10
7 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:48:48

Seria: 7
2 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:47:19
5 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:46:00
6 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:46:96
7 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:47:23

Seria: 8
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:44:63
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:43:54
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:44:42
7 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:45:33

Seria: 10
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:39:63
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:38:97
6 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:39:98

Seria: 11
1 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:38:61

Descalificari
1 Niculescu Cristina
Observatii:
1898 2005 Bucharest Sport Club 00:53:94
2 Stavaroiu Bianca Alexandra
Observatii:
1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:51:52
3 Fudulica Alexandra Maria
Observatii:
A0600 2005 NAVI 00:41:22

Proba 126 50 metri fluture - 11 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Radu Andreea 3323 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 01:00:78
8</