Lista de start pentru Cupa Primaverii - Campionat Municipal copii 7-8-9 ani Editia 2015

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pasa Onur Deniz 3290 2008 CSS Dinamo 99:99:99
4 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Laiu Rares Andrei 3223 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 99:99:99
8 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Bancila Mario Alexandru 3281 2008 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 01:38:26
6 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 99:99:99
8 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 01:33:78
3 Boboc George Andrei 2746 2008 Bucharest Sport Club 01:20:41
4 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:16:65
5 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 01:20:22
6 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS 1 Bucuresti 01:22:56
7 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 01:32:94
8 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 01:37:51

Seria: 5
1 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 01:08:00
2 Radu Horia 2734 2008 NAVI 01:07:24
3 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 01:06:66
4 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 01:05:64
5 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:06:46
6 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:07:22
7 Popa Tiberiu Gabriel 3144 2008 Bucharest Sport Club 01:07:97
8 Tudor Vlad 3145 2008 Bucharest Sport Club 01:08:95

Seria: 6
1 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 01:04:51
2 Fabian Mathias 3112 2008 Performer 01:03:00
3 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 01:01:71
4 Neagu Andrei 2772 2008 Atack Team 00:59:42
5 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 01:01:71
6 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 01:02:92
7 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:03:02
8 Safir Victor 3249 2008 Nautica Bacau 01:05:00

Seria: 7
1 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 00:59:03
2 Soare Luca Gabriel 2700 2008 Skills Sports 2009 00:58:99
3 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 00:57:59
4 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:56:93
5 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:57:59
6 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 00:58:38
7 Popa Adrian Mihail 3219 2008 Performer 00:59:00
8 Popa Casian 3184 2008 Delfinul Bucuresti 00:59:25

Seria: 8
1 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 00:54:86
3 Chioaru Dragos 3013 2008 Delfinul Bucuresti 00:53:23
4 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 00:52:69
5 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:53:09
6 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:54:43
7 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 00:54:75
8 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:55:78

Seria: 9
1 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:51:77
2 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:50:80
3 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:49:63
4 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:48:85
5 David Tudor 3237 2008 Nautica Bacau 00:49:00
6 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 00:49:71
7 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 00:51:77
8 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:52:63

Seria: 10
1 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 00:46:00
2 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 C.S. USV 00:43:98
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Aqua Life Swim 00:41:17
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Aqua Life Swim 00:38:80
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:40:27
6 Anton Ioan Alexandru 3201 2008 C.S. USV 00:42:31
7 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:45:98
8 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:47:73

Descalificari
1 Mihailescu Luca
Observatii: lipsa
3141 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ciunciu Mathias
Observatii: lipsa
3258 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Cristescu Robert
Observatii:
3240 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Andrei Stefan
Observatii: lipsa
3232 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Nae Cosmin
Observatii: lipsa
2751 2008 Bucharest Sport Club 01:44:15
7 Botoaca David
Observatii: lipsa
3250 2008 GRC Campina 01:30:00
8 Tarta Teodor
Observatii: lipsa
3115 2008 CSS 4 Bucuresti 00:54:48

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (106 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nicolau David 3217 2007 Atack Team 99:99:99
4 Ionita Mihai 3185 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Badea Gabriel 3243 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dan Ionut Gabriel 3271 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Dimirule Vlad Andrei 3270 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
6 Anghel Tudor Luca 3272 2007 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 3
1 Matache Antonio Andrei 3273 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Marinescu Florin Valentin 3288 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
4 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:17:24
5 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 01:23:95
6 Andone Alexandru 2972 2007 Aqua Sport Citius 01:25:12
7 Pascu Denis Andrei 3289 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
8 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Voicu Mihai 3164 2007 Aqua Sport Citius 01:13:54
2 Ostropel Andrei Ionut 2776 2007 Skills Sports 2009 01:10:93
3 Lungu Alexandru 3166 2007 Aqua Sport Citius 01:10:10
4 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 01:08:44
5 Berendel Patrick 2598 2007 Pescarusul Izvorani 01:09:14
6 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:10:53
7 Vatrai Victor Vladimir 2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:94
8 Popescu Andrei 3108 2007 NAVI 01:16:38

Seria: 5
1 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:05:16
2 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:04:60
4 Brezeanu Vlad 2623 2007 GRC Campina 00:59:91
5 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 01:02:78
6 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 01:04:14
7 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 01:05:16
8 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:07:05

Seria: 6
1 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:59:24
3 Coman Darius 2622 2007 GRC Campina 00:57:82
4 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Delfinul Bucuresti 00:56:18
6 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:58:07
7 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 00:58:80
8 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:59:26

Seria: 7
1 Nehir San David 2222 2007 CSS Dinamo 00:55:90
2 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:55:83
3 Raducanu Matei Stefan 2156 2007 CS Free Style 00:55:66
4 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS 1 Bucuresti 00:55:30
5 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:55:37
6 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:55:69
7 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 00:55:85
8 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:56:17

Seria: 8
1 Palsu Octavian 3134 2007 Tenis Club 2000 00:55:03
2 Dan Mario Cristian 2584 2007 Aqua Life Swim 00:54:22
3 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 00:53:51
4 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 00:52:04
5 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 00:52:86
7 Burcea Victor 2966 2007 Aqua Sport Citius 00:54:68
8 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 00:55:07

Seria: 9
1 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:51:46
2 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 00:51:42
3 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:51:09
4 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:50:26
5 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:50:31
6 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:51:32
7 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:51:45
8 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:51:98

Seria: 10
1 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 00:50:00
2 Solomitchi Richard 2599 2007 Pescarusul Izvorani 00:49:74
3 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:48:99
4 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:48:56
5 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 00:48:67
6 Dobroghi David Dumitru 3204 2007 C.S. USV 00:49:50
7 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Bucharest Sport Club 00:49:93
8 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 00:50:00

Seria: 11
1 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:47:73
2 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:47:45
3 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:46:62
4 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:46:32
5 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:46:47
6 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:47:01
7 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 00:47:73
8 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:48:27

Seria: 12
1 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:45:30
2 Badea Mihai 2618 2007 Tenis Club 2000 00:44:86
3 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:44:74
4 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 00:44:57
5 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:44:58
6 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:44:82
7 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:44:93

Seria: 13
1 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:43:94
2 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:43:64
3 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:41:54
4 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:40:75
5 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:41:32
6 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:43:39
7 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:43:82
8 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:44:00

Seria: 14
1 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:39:62
2 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Life Swim 00:38:40
4 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:37:65
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:37:66
6 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:38:09
7 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:39:24
8 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:40:44

Descalificari
1 Popescu Alexandru
Observatii: lipsa
3241 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Adam Matei
Observatii: lipsa
3264 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Arun Ismail
Observatii: lipsa
2988 2007 Atack Team 01:24:97
4 Dine Mihai
Observatii: lipsa
3086 2007 Median Bucuresti 01:04:06
5 Gomoi Andrei Horia
Observatii: lipsa
1975 2007 Bucharest Sport Club 00:58:45
6 Magdalena David
Observatii: lipsa
2996 2007 Steaua CSA 00:57:35
7 Ciocaltan Aurelian
Observatii: lipsa
3135 2007 Tenis Club 2000 00:53:77
8 Baluta Rares
Observatii:
2586 2007 Aqua Sport Citius 00:45:75
9 Nistorescu Alexandru
Observatii: lipsa
2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:37:83

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (95 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Stanescu Radu 3269 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Danet Alexandru Andrei 3286 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
4 Suciu Matei Alexandru 3122 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Pavel Rares Gabriel 3287 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
6 Ion Rares Andrei 3274 2006 Skills Sports 2009 99:99:99
7 Petcu Lucescu Luca 3245 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Filip Iustin 3153 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:46
3 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:57
5 Popa Matei 3188 2006 Delfinul Bucuresti 01:13:97
6 Lazar Nicolae Varlam 2801 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:26
7 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:31
8 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:85
2 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 01:00:09
3 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:06
4 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 00:57:26
5 Dogaru Daniel 3247 2006 Nautica Bacau 00:58:00
6 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:40
7 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:40
8 Visan Silviu 2977 2006 Aqua Sport Citius 01:11:22

Seria: 4
1 Szokoly Victor 2998 2006 Renovatio S.C. 00:56:24
2 Radu Mihai 3031 2006 NAVI 00:55:76
4 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:89
5 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:53:55
6 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:54:72
7 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:55:96
8 Ivanov Andrei 3189 2006 Delfinul Bucuresti 00:56:60

Seria: 5
1 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:52:00
2 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:16
3 Dumitrescu Mihai 3030 2006 NAVI 00:49:11
5 Dinu Vlad 3110 2006 NAVI 00:49:03
6 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:26
7 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:51:42
8 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 00:52:80

Seria: 6
1 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:48:49
2 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:47:72
3 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:47:01
4 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:09
5 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:46:48
6 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 00:47:63
7 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 00:48:09
8 Rusan Lorincz Tudor 2976 2006 Aqua Life Swim 00:48:72

Seria: 7
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:45:81
2 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:38
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:45:07
4 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:44:74
5 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:44:87
6 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 00:45:33
7 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:45:49
8 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:45:82

Seria: 8
1 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:44:49
2 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:44:08
3 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 00:43:47
4 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:42:92
5 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:43:39
6 Stoica Radu Mihai 1484 2006 Tenis Club 2000 00:43:92
7 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:44:48
8 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:44:66

Seria: 9
1 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:42:39
2 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:41:83
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:41:77
5 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:41:62
6 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 00:41:80
7 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:42:29
8 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Aqua Life Swim 00:42:41

Seria: 10
1 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:41:00
2 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:40:01
3 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:39:73
4 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:39:12
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:39:36
6 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:39:84
7 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:40:35
8 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:41:24

Seria: 11
1 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:38:69
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:38:22
3 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:37:80
4 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:37:42
5 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:37:55
6 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:38:10
7 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:38:38
8 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:38:85

Seria: 12
1 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:37:17
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:36:12
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:34:71
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:34:02
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:34:16
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:35:50
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:36:88
8 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Aqua Life Swim 00:37:35

Descalificari
1 Paleodimopoulos Nikolas
Observatii: lipsa
3128 2006 Renovatio S.C. 01:13:62
2 Voicu Catalin
Observatii: lipsa
2613 2006 NAVI 00:54:70
3 Fleschiu David
Observatii: lipsa
15556 2006 Atack Team 00:49:00
4 Muraru Kaan Stefan
Observatii: lipsa
2005 2006 Bucharest Sport Club 00:41:45

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 99:99:99
5 Panaite Sonia 3256 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Ionescu Alexandra 3226 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
1 Oancea Maria Teodora 3225 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Tanase Liana 3140 2008 Bucharest Sport Club 01:26:96
4 Fratila Karina 2702 2008 GRC Campina 01:17:31
5 Paduraru Alexia 2757 2008 Atack Team 01:26:07
6 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 01:32:18
7 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Purcar Stefania 3183 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Cotoc Ana 3121 2008 Steaua CSA 01:16:57
3 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:10:00
4 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:06:73
5 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:07:05
6 Marian Mara Andreea 1990 2008 Delfinul Bucuresti 01:13:83
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:16:13
8 Lupu Maria Victoria 3120 2008 Steaua CSA 01:17:11

Seria: 4
1 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:04:40
2 Freciu Ayanna 3010 2008 Pescarusul Izvorani 01:03:73
3 Georgescu Anne 2760 2008 Club Daimon 01:03:56
4 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 01:02:27
5 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:02:47
7 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:03:97

Seria: 5
2 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:59:09
3 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:57:42
4 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:53:18
5 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:53:28
6 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:58:72
7 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:00:58
8 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:01:85

Seria: 6
1 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:51:54
2 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:51:08
3 Minzu Gabriela Maria 2723 2008 Aqua Life Swim 00:50:76
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:47:95
5 Minzu Izabela Elena 2722 2008 Aqua Life Swim 00:49:47
6 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 00:50:93
7 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 00:51:23
8 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 00:52:00

Descalificari
1 Constantinescu Anna
Observatii: lipsa
1941 2008 Atack Team 99:99:99
2 Radu Alexandra
Observatii: lipsa
2943 2008 Aqua Sport Citius 01:15:45
3 Burlacu Amalia Valentina
Observatii: lipsa
3199 2008 C.S. USV 01:03:64
4 Burlacu Alexia Stefania
Observatii: lipsa
3198 2008 C.S. USV 01:04:64
5 Lepadatu Ioana
Observatii: lipsa
2701 2008 GRC Campina 01:01:56

Proba 5 50 metri liber - 8 ani - Fete (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Bunescu Flavia Alexandra 3260 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aquis Bucuresti 99:99:99
5 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Parvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Lazar Cristiana Bianca 3285 2007 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99

Seria: 2
1 Cuibus Georgia 3253 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Marin Stefania Ioana 3280 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
6 Curmei Maria Andrada 3279 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
7 Gonea Antonia 3278 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
8 Raducanu Alexandra 3262 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:17:05
2 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:08:00
3 Socate Bianca 3017 2007 Delfinul Bucuresti 01:06:18
4 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Aqua Sport Citius 01:03:60
5 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 Pescarusul Izvorani 01:04:63
6 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:66
7 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 01:15:91
8 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 01:17:60

Seria: 4
1 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 01:02:89
2 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 00:59:52
3 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:57:85
4 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:57:24
5 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 00:57:35
6 Socate Raluca 3018 2007 Delfinul Bucuresti 00:59:26
8 Enache Maria 2983 2007 Atack Team 01:03:19

Seria: 5
1 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:56:72
2 Marinete Mihaela 3133 2007 Tenis Club 2000 00:55:19
3 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 00:54:31
4 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:35
5 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:53:98
6 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:54:88
7 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 00:55:81
8 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 00:57:06

Seria: 6
1 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 00:53:09
2 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 Bucharest Sport Club 00:52:35
3 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:49:93
4 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:49:60
5 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:75
6 Boleacu Paula Maria 3197 2007 C.S. USV 00:51:98
7 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 00:52:94
8 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Life Swim 00:53:33

Seria: 7
1 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:47:29
2 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:46:21
3 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:46:06
4 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:45:34
5 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:45:94
6 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:46:20
7 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:47:24
8 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:47:97

Seria: 8
1 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:44:53
2 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:42:88
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:41:46
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:37:24
5 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:41:18
7 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:43:60
8 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:45:10

Descalificari
1 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 01:18:56
2 Aglitoiu Bianca
Observatii: lipsa
2984 2007 Atack Team 01:02:72
3 Istrate Rebeca
Observatii: lipsa
2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:41:96

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Fete (72 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Ciobanu Alexandra Teodora 3284 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
5 Ivan Carina Maria 3254 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Lazar Camelia Florentina 3215 2006 Aquis Bucuresti 99:99:99
7 Chihaia Sonia 3261 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Sultana Raisa 3231 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Bordei Alexia 2936 2006 GRC Campina 01:12:87
3 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:03:06
4 Neagu Vanessa 2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:01:82
5 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 01:01:99
6 Mircea Ana Maria 2951 2006 Aqua Sport Citius 01:03:61
7 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 01:18:55
8 Ivanus Karina Nicoleta 3283 2006 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99

Seria: 3
1 Vusca Andreea Karina 3221 2006 Performer 00:59:00
2 Rotaru Rianna Maria 1936 2006 C.S.Dinamic Sport 00:53:82
3 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:52:08
4 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:51:96
5 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:52:07
6 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 00:53:44

Seria: 4
1 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:50:78
2 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:50:27
3 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 00:49:71
4 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:48:30
5 Vasile Amalia 2935 2006 GRC Campina 00:49:59
6 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:50:03
7 Geala Ana Maria 2995 2006 Steaua CSA 00:50:39
8 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 00:51:43

Seria: 5
1 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:60
2 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:46:96
3 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:55
4 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:98
5 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:46:09
6 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Aqua Life Swim 00:46:76
7 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:47:07
8 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:48:00

Seria: 6
1 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:44:88
2 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:44:83
3 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:44:78
4 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:60
5 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 00:44:00
6 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 00:44:79
7 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:44:87
8 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:96

Seria: 7
1 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:42:54
2 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:42:00
3 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:41:49
4 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:41:19
5 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:41:23
6 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:41:51
7 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:42:53
8 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:43:12

Seria: 8
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:07
2 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:40:93
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:40:51
4 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:39:10
5 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:39:39
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:40:83
7 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:95
8 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:41:08

Seria: 9
1 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:38:64
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:37:62
3 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:36:81
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:36:23
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:36:58
7 Ostafi Delia Elena 3196 2006 C.S. USV 00:38:18
8 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:39:01

Descalificari
1 Kosa Silvia Andreea
Observatii:
3275 2006 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Morari Madalina
Observatii: lipsa
3027 2006 NAVI 00:54:29
3 Dan Maria
Observatii: lipsa
3028 2006 NAVI 01:01:54
4 Menciu Ioana Maria
Observatii:
1952 2006 Bucharest Sport Club 00:37:29

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Baieti (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 99:99:99
4 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Budei David 3233 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Bancila Mario Alexandru 3281 2008 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Chioaru Dragos 3013 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
7 Laiu Rares Andrei 3223 2008 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
2 Tudor Vlad 3145 2008 Bucharest Sport Club 01:45:51
3 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:42:47
4 Boboc George Andrei 2746 2008 Bucharest Sport Club 01:33:61
5 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:33:93
7 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 01:30:51
2 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 01:26:32
3 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 01:24:26
4 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:23:11
5 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 01:23:60
7 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 01:28:41
8 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 01:32:10

Seria: 6
1 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 01:14:12
2 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 01:13:59
3 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 01:10:99
4 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 01:08:93
5 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 01:10:36
6 David Tudor 3237 2008 Nautica Bacau 01:12:00
7 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 01:13:79
8 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 01:15:32

Seria: 7
1 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 01:08:00
2 Safir Victor 3249 2008 Nautica Bacau 01:07:00
3 Popa Adrian Mihail 3219 2008 Performer 01:05:00
4 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 01:03:96
5 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 01:04:05
6 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 01:05:35
7 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 01:07:52
8 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:08:82

Seria: 8
1 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 01:00:89
2 Anton Ioan Alexandru 3201 2008 C.S. USV 01:00:35
3 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Aqua Life Swim 00:54:54
4 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Aqua Life Swim 00:53:87
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:54:00
6 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 C.S. USV 01:00:08
7 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 01:00:49
8 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 01:02:15

Descalificari
1 Tarta Teodor
Observatii: lipsa
3115 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Ciunciu Mathias
Observatii: lipsa
3258 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Andrei Stefan
Observatii: lipsa
3232 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Mihailescu Luca
Observatii: lipsa
3141 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Popa Tiberiu Gabriel
Observatii:
3144 2008 Bucharest Sport Club 01:42:93
6 Nae Cosmin
Observatii: lipsa
2751 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Iordache Vlad
Observatii:
3050 2008 NAVI 01:25:21

Proba 8 50 metri bras - 8 ani - Baieti (88 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 99:99:99
5 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Andone Alexandru 2972 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 01:37:25
2 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:25:23
3 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:23:06
4 Burcea Victor 2966 2007 Aqua Sport Citius 01:21:88
5 Dan Mario Cristian 2584 2007 Aqua Life Swim 01:22:15
6 Voicu Mihai 3164 2007 Aqua Sport Citius 01:24:37
7 Palsu Octavian 3134 2007 Tenis Club 2000 01:36:55
8 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Delfinul Bucuresti 01:20:58
3 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 01:18:47
4 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:18:10
5 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 01:18:43
6 Lungu Alexandru 3166 2007 Aqua Sport Citius 01:19:47
7 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:20:14
8 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:20:78

Seria: 4
1 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 01:17:76
2 Dobroghi David Dumitru 3204 2007 C.S. USV 01:17:06
3 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 01:15:63
4 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:12:97
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:13:80
6 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 01:17:00
7 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 01:17:50

Seria: 5
1 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS 1 Bucuresti 01:12:84
2 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 01:12:23
4 Brezeanu Vlad 2623 2007 GRC Campina 01:11:64
5 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 01:11:78
6 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:11:93
8 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 01:12:84

Seria: 6
1 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 01:10:59
2 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 01:10:21
3 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:09:73
4 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 01:08:12
5 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 01:08:34
6 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 01:09:96
7 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 01:10:25
8 Arun Ismail 2988 2007 Atack Team 01:11:59

Seria: 7
1 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 01:07:49
2 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:06:39
3 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 01:05:00
4 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 01:05:00
5 Chiliment Alexis 3147 2007 Bucharest Sport Club 01:05:00
6 Solomitchi Richard 2599 2007 Pescarusul Izvorani 01:06:15
7 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 01:07:27
8 Berendel Patrick 2598 2007 Pescarusul Izvorani 01:08:04

Seria: 8
1 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:04:25
2 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 01:03:83
3 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 01:03:31
4 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 01:02:72
5 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:03:02
6 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 01:03:48
7 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 01:03:83
8 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 01:04:44

Seria: 9
1 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 01:02:13
2 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 01:01:67
3 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 01:01:04
4 Nehir San David 2222 2007 CSS Dinamo 01:00:07
5 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 01:00:58
6 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:01:64
7 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 01:01:84
8 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 01:02:38

Seria: 10
1 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:59:77
2 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:57:65
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:56:07
4 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:54:85
5 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:55:73
6 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:56:85
7 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:58:00
8 Badea Mihai 2618 2007 Tenis Club 2000 00:59:78

Seria: 11
1 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:54:54
2 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:54:21
3 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:53:66
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:52:99
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:53:07
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Life Swim 00:53:76
7 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:54:36

Descalificari
1 Magdalena David
Observatii: lipsa
2996 2007 Steaua CSA 01:19:74
2 Ciocaltan Aurelian
Observatii: lipsa
3135 2007 Tenis Club 2000 01:17:88
3 Gomoi Andrei Horia
Observatii: lipsa
1975 2007 Bucharest Sport Club 01:11:93
4 Coman Darius
Observatii: lipsa
2622 2007 GRC Campina 01:12:63
5 Nistorescu Alexandru
Observatii: lipsa
2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:54:55

Proba 9 50 metri bras - 9 ani - Baieti (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Filip Iustin 3153 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Petcu Lucescu Luca 3245 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Visan Silviu 2977 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Dumitrescu Mihai 3030 2006 NAVI 99:99:99
8 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 99:99:99
4 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 01:25:84
7 Radu Mihai 3031 2006 NAVI 99:99:99
8 Suciu Matei Alexandru 3122 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 01:14:98
2 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 01:11:58
3 Dogaru Daniel 3247 2006 Nautica Bacau 01:10:00
5 Dinu Vlad 3110 2006 NAVI 01:09:38
6 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 01:11:54
7 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:13:77
8 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 01:22:57

Seria: 4
1 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 01:08:34
2 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 01:05:00
3 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 01:04:68
4 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 01:04:00
5 Rusan Lorincz Tudor 2976 2006 Aqua Life Swim 01:04:41
6 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 01:04:90
7 Stoica Radu Mihai 1484 2006 Tenis Club 2000 01:07:03
8 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 01:08:95

Seria: 5
1 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:03:05
3 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 01:01:30
4 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 01:00:22
5 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 01:00:79
6 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 01:02:45
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 01:02:70
8 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:22

Seria: 6
1 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:59:78
2 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:59:74
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:58:87
4 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 00:58:48
5 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:58:60
6 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Aqua Life Swim 00:59:22
7 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:75
8 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 01:00:00

Seria: 7
1 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:57:70
3 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:56:99
4 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:56:61
5 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:56:69
6 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:57:17
7 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:57:50
8 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 00:58:31

Seria: 8
1 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:55:78
2 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:54:82
3 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:53:96
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:52:09
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:53:39
6 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:54:00
7 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:55:60
8 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:56:40

Seria: 9
1 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:51:55
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:51:02
3 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:50:30
4 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:49:71
5 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:50:28
6 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:50:42
7 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:51:37
8 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:52:00

Seria: 10
1 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:49:43
2 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:48:26
3 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:47:60
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:43:30
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:47:43
6 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:47:64
7 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Aqua Life Swim 00:48:87
8 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:49:60

Descalificari
1 Ion David Alexandru
Observatii:
3252 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Lazar Nicolae Varlam
Observatii: lipsa
2801 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Szokoly Victor
Observatii: lipsa
2998 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Paleodimopoulos Nikolas
Observatii: lipsa
3128 2006 Renovatio S.C. 01:09:25
5 Voicu Catalin
Observatii: lipsa
2613 2006 NAVI 01:02:66
6 Muraru Kaan Stefan
Observatii: lipsa
2005 2006 Bucharest Sport Club 00:57:31

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Fete (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Cotoc Ana 3121 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Lupu Maria Victoria 3120 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 99:99:99
3 Tanase Liana 3140 2008 Bucharest Sport Club 01:41:61
4 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:33:51
5 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:35:81
6 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:46:30
7 Marian Mara Andreea 1990 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Oancea Maria Teodora 3225 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:30:46
3 Fratila Karina 2702 2008 GRC Campina 01:22:64
4 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:17:17
5 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:17:75
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:24:37
7 Freciu Ayanna 3010 2008 Pescarusul Izvorani 01:30:00
8 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:32:49

Seria: 4
2 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:14:19
3 Minzu Izabela Elena 2722 2008 Aqua Life Swim 01:10:55
4 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:09:76
5 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:10:48
6 Minzu Gabriela Maria 2723 2008 Aqua Life Swim 01:11:29
7 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 01:15:00

Seria: 5
1 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 01:06:55
2 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 01:05:36
3 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:03:98
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 01:00:74
5 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 01:03:76
6 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 01:04:00
7 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 01:06:34
8 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:09:69

Descalificari
1 Radu Alexandra
Observatii: lipsa
2943 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Burlacu Alexia Stefania
Observatii: lipsa
3198 2008 C.S. USV 01:27:01
3 Lepadatu Ioana
Observatii: lipsa
2701 2008 GRC Campina 01:16:04
4 Burlacu Amalia Valentina
Observatii: lipsa
3199 2008 C.S. USV 01:16:11

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aquis Bucuresti 99:99:99
6 Stoian Oprea Alexandra Cristina 3277 2007 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
1 Socate Bianca 3017 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Gonea Antonia 3278 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 01:31:35
6 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
7 Socate Raluca 3018 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Bunescu Flavia Alexandra 3260 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:50
2 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 01:21:36
3 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:20:57
4 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:18:57
5 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 01:18:60
6 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 01:21:00
7 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 01:23:60
8 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:24:55

Seria: 4
1 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 Pescarusul Izvorani 01:17:50
2 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 01:16:68
3 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 01:14:00
4 Marinete Mihaela 3133 2007 Tenis Club 2000 01:11:82
5 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 01:13:44
6 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 01:16:09
7 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 01:17:46
8 Savin Martha 3033 2007 NAVI 01:17:97

Seria: 5
1 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 01:10:72
2 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 01:09:76
3 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:14
4 Enache Maria 2983 2007 Atack Team 01:07:36
6 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Life Swim 01:09:42
7 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 Bucharest Sport Club 01:10:01
8 Boleacu Paula Maria 3197 2007 C.S. USV 01:11:71

Seria: 6
1 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 01:04:42
2 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 01:02:69
3 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:58:72
5 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:58:67
6 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 01:00:15
7 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 01:03:95
8 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 01:05:20

Seria: 7
1 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:56:76
2 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:54:45
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:53:29
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:49:87
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:52:87
6 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:54:18
7 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:55:99
8 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:56:94

Descalificari
1 Cuibus Georgia
Observatii: lipsa
3253 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 01:28:59
3 Aglitoiu Bianca
Observatii: lipsa
2984 2007 Atack Team 01:07:87
4 Istrate Rebeca
Observatii: lipsa
2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:57:74

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mircea Ana Maria 2951 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Chihaia Sonia 3261 2006 NAVI 99:99:99
6 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Rotaru Rianna Maria 1936 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
2 Bordei Alexia 2936 2006 GRC Campina 01:26:03
3 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 01:17:91
4 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:12:63
5 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 01:13:05
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 01:24:95
7 Lazar Camelia Florentina 3215 2006 Aquis Bucuresti 99:99:99
8 Ivan Carina Maria 3254 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 01:10:16
2 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 01:07:20
3 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:07:04
4 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:06:37
5 Neagu Vanessa 2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:07:00
6 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:07:11
7 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:07:95
8 Geala Ana Maria 2995 2006 Steaua CSA 01:10:18

Seria: 4
1 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:05:66
2 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 01:04:44
3 Vusca Andreea Karina 3221 2006 Performer 01:04:00
4 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 01:02:76
5 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:03:53
6 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 01:04:34
7 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 01:04:50
8 Vasile Amalia 2935 2006 GRC Campina 01:06:03

Seria: 5
1 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:01:15
2 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 01:00:85
3 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
4 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 00:59:00
5 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:88
6 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:00:20
7 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 01:01:05
8 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 01:01:92

Seria: 6
1 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 00:58:18
2 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:57:98
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:57:75
4 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:57:25
5 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:57:62
6 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:87
7 Ostafi Delia Elena 3196 2006 C.S. USV 00:58:10
8 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:58:40

Seria: 7
1 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Aqua Life Swim 00:56:49
2 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:54:00
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:52:62
4 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:51:92
5 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:52:38
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:53:33
7 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:55:47
8 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:56:74

Seria: 8
1 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:51:38
2 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:49:80
3 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:48:43
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:46:83
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:47:33
6 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:73
7 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:50:93
8 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:51:73

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Alexandru Danu, Andrei Misirgic, Andrei Neagu, Petru Chirita, 2004 Atack Team 99:99:99
2 Stafeta 5 Matei Crasan, Radu Cristian Alexandrescu, Vlad Tudor, George Andrei Boboc, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 David Stoica, Petru Apostol, Darius Musat, Andrei Constantinescu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Daniel Teodor Giuroiu, Stefan Dinca, David Vasile, Alexandru Ioan Gaman, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Karen Avakian, Stefan Badescu, Matei Marinescu, Erik Istrate, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Catalin Andrei Tanase, Adrian Cristian Dragota, Matei Gabriel Dumitrescu, Ianis Andrei Musetescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Mateen Sediq, Vlad Iordache, Stefan Iaschiu, Andrei Ionut Radu, 2004 NAVI 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Vlad Andrei Dimirule, Antonio Andrei Matache, Sami El Lakkis, Tudor Luca Anghel, 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
4 Stafeta 9 Andrei Paun , Andrei Martinescu, Damian Nuta, Andrei Dimulescu, 2003 Atack Team 99:99:99
5 Stafeta 10 Alexandru Dragulet, Toma Constantin Gheorghe, Alexandru Radu, David Marinescu, 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Victor Burcea, Mihai Dragoiu, David Blidaru, Alexandru Lungu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Matei Alexandru Popescu, Matei Stefan Bonciu, Mihail Alexandru Pagu, Cezar Antimir, 2003 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Vlad Georgescu, Stefan Tengher, Robert Andrei Badea, David Andrei Sibiseanu, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Andrei Dobre, Alexandru Mario Radu, Hassan El Lakkis, Victor Golic, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Mihai Constantin, Ioan Petrescu, Erik Filip Ghioca, Necirvan Alexandru Baytekin, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Robert Alexandru Peter, Rares Mihai, David Cristian Popescu, Matei Lupu, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Mario Robert Aron, Antonio Sandu, Vlad Chiscop, Eric Coanda, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Eduard Valentin Costache, Razvan Constantin Iancu, David Andrei Zaman, Stefan Laurentiu Zapuc, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Luca Matei Iliescu, Andrei Martoiu, Marius Stefan Vasile, Robert Mihai Duta, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Robert Cristian Predila, Dan Cristian Iancu, Nicolae Octavian Cristescu, Alexandru Gabriel Curecheriu, 2002 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Stafeta 3 Luca Seksi, Laszlo Igor Csendes, Mihnea Ionut Rosca, Alexandru Birghilescu, 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Mihai Alexandru Andrei, Luca Mihnea Istrate, Teofil Scortea, Andrei Iaschiu, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Dinu, Marius Rosu, Luca Ioan Breazu, Bogdan Tataru, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandru Mihai Gurau, Alexandru Sebastian Silaghi, Tudor Cristian Andrei Neagu, Eduard Andrei Constantin, 2002 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 8 Teodor Dobre, Calin Mihaescu, Serban Cojocaru, Silviu Visan, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 9 Andreas Alin Bucur, Vlad Mihalache, Vlad Matei, Luis Barbu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 10 Dragos Cristian Barnea, Dragos Florin Botez, Vlad Ionut Marinescu, Cristian Stefan Vasilescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 6 David Andrei Ionescu, Luigi Nicolas Tudor, Vladimir Andrei Zsehranszky, Horia Petru Anghel, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Irina Malus, Alesia Piper, Catalina Calin, Diana Ion, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Ana Irina Noemi Constantinescu, Tania Andreea Mitrana, Daria Crasan, Ilinca Ambrozie, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Larisa Ana Maria Popescu, Raluca Valcu, Ana Maria Dinca, Ana Maria Miclea, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Otilia Draguleanu, Daria Scarlat, Maria Teodora Oancea, Alexandra Ionescu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Maria Andrada Curmei, Oprea Alexandra Cristina Stoian , Stefania Ioana Marin, Antonia Gonea, 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Stafeta 5 Melissa Trusca, Mihaela Adriana Parvu, Daria Caruntu, Delia Mihai, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Maria Fulea, Teodora Ana Maria Niculae, Alexandra Alemnaritei, Iarina Andrei, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Francesca Toader, Petra Dora Matei, Timeea Maria Lazar, Ioana Preda, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Eremia Bianca Rusu, Miruna Vanghelescu, Roberta Cernautanu, Ioana Voicu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Briana Elena Constantinescu, Cosmina Mircea, Maria Argesanu, Ana Maria Cojocariu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Bianca Maria Eftimie, Claudia Ruse, Ingrid Frunza, Maria Pletoiu, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Ilinca Shvet, Andreea Piper, Alexandra Radulescu, Sara Anton, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Ana Maria Florea, Anna Denisa Nitu, Sara Mnajed, Lucia Elena Radulescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Maria Menciu, Ioana Rebecca Neagu, Ana Maria Stroe, Alexandra Maria Blejan, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Carla Maria Rauta, Maria Florentina Oprea, Andra Aslam, Clara Maria Chirita, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandra Corina Dumitrescu, Sonia Chihaia, Anca Bescheret, Bianca Stefania Maria Dinu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Maya Maria Visan, Cristina Taranu, Patricia Pavel, Ioana Alexandra Zamfiratu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Akinyi Isabelle Stupinean, Georgiana Andreea Dumitrescu, Gabriela Alexandra Stan, Thea Damaris Bunea , 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Daria Maria Ilie, Ana Teodora Savulescu, Simona Marina Lazar, Maria Amelie Preda, 2002 Steaua CSA 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 7 ani - Fete (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oancea Maria Teodora 3225 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Gavrus Ilinca 3227 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Cotoc Ana 3121 2008 Steaua CSA 99:99:99
6 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Lupu Maria Victoria 3120 2008 Steaua CSA 99:99:99
8 Panaite Sonia 3256 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 99:99:99
3 Purcar Stefania 3183 2008 Delfinul Bucuresti 01:28:18
4 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:25:16
5 Marian Mara Andreea 1990 2008 Delfinul Bucuresti 01:25:58
7 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 99:99:99
8 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:12:84
2 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:09:65
3 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:07:44
5 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:07:33
6 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:08:60
7 Paduraru Alexia 2757 2008 Atack Team 01:12:35
8 Tanase Liana 3140 2008 Bucharest Sport Club 01:24:00

Seria: 4
1 Georgescu Anne 2760 2008 Club Daimon 01:06:54
2 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 01:06:14
3 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 01:04:19
7 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:06:33

Seria: 5
1 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:01:38
2 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:00:47
3 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:58:49
5 Minzu Gabriela Maria 2723 2008 Aqua Life Swim 00:58:37
6 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:59:75
7 Freciu Ayanna 3010 2008 Pescarusul Izvorani 01:01:18
8 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:02:07

Seria: 6
1 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 00:57:00
2 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 00:56:37
3 Minzu Izabela Elena 2722 2008 Aqua Life Swim 00:55:46
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:50:70
5 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:54:37
6 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 00:55:82
7 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:56:97
8 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:57:35

Descalificari
1 Ionescu Alexandra
Observatii: lipsa
3226 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Diamandescu Eliza
Observatii: lipsa
3268 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Udrescu Bianca
Observatii: lipsa
3178 2008 Aqua Sport Citius 01:38:04
4 Radu Alexandra
Observatii: lipsa
2943 2008 Aqua Sport Citius 01:06:66
5 Fratila Karina
Observatii: lipsa
2702 2008 GRC Campina 01:02:12
6 Burlacu Amalia Valentina
Observatii: lipsa
3199 2008 C.S. USV 01:02:59
7 Voinea Ivana
Observatii: lipsa
2694 2008 NAVI 01:04:83
8 Burlacu Alexia Stefania
Observatii: lipsa
3198 2008 C.S. USV 01:06:57
9 Lepadatu Ioana
Observatii: lipsa
2701 2008 GRC Campina 00:58:17

Proba 20 50 metri spate - 8 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aquis Bucuresti 99:99:99
6 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Bunescu Flavia Alexandra 3260 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
2 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:06:03
3 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:19
5 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:05:11
6 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 Pescarusul Izvorani 01:05:87
7 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 01:10:10
8 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 01:11:71

Seria: 3
1 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 01:04:20
2 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 01:03:49
3 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 01:02:99
4 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 01:01:81
5 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 01:02:76
6 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:03:32
7 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 01:03:51
8 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 01:04:82

Seria: 4
1 Socate Bianca 3017 2007 Delfinul Bucuresti 01:01:56
2 Marinete Mihaela 3133 2007 Tenis Club 2000 01:01:08
3 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 NAVI 00:59:88
4 Boleacu Paula Maria 3197 2007 C.S. USV 00:58:69
5 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Life Swim 00:59:25
6 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 01:00:03
7 Socate Raluca 3018 2007 Delfinul Bucuresti 01:01:43

Seria: 5
1 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:54
3 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:56:00
4 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:55:09
5 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 00:55:44
6 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 Bucharest Sport Club 00:57:80
7 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:58:00
8 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:58:65

Seria: 6
1 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Aqua Sport Citius 00:53:94
2 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:51:09
3 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:50:33
4 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:49:17
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:49:66
6 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:50:56
7 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:51:24
8 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:81

Seria: 7
1 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:48:72
2 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:47:81
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:46:08
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:43:63
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:46:86
7 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:48:68
8 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:48:92

Descalificari
1 Cuibus Georgia
Observatii: lipsa
3253 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Parvu Mihaela Adriana
Observatii: lipsa
3229 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Raducanu Alexandra
Observatii: lipsa
3262 2007 NAVI 99:99:99
4 Facci Vanessa
Observatii: lipsa
2600 2007 Renovatio S.C. 01:10:68
5 Aglitoiu Bianca
Observatii: lipsa
2984 2007 Atack Team 01:05:00
6 Argesanu Maria
Observatii: lipsa
2944 2007 Aqua Sport Citius 01:01:78
7 Soare Maria
Observatii: lipsa
2313 2007 Bucharest Sport Club 00:57:98
8 Istrate Rebeca
Observatii: lipsa
2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:45:44

Proba 21 50 metri spate - 9 ani - Fete (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Chihaia Sonia 3261 2006 NAVI 99:99:99
3 Lazar Camelia Florentina 3215 2006 Aquis Bucuresti 99:99:99
4 Ivan Carina Maria 3254 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Sultana Raisa 3231 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 01:25:61
5 Neagu Vanessa 2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:05:01
6 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:07:04
7 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Aqua Sport Citius 01:18:61
8 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:24

Seria: 3
2 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:59:67
3 Rotaru Rianna Maria 1936 2006 C.S.Dinamic Sport 00:59:57
4 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:57:07
5 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:58:20
6 Geala Ana Maria 2995 2006 Steaua CSA 00:59:66
8 Neagoe Daria 2574 2006 Atack Team 01:01:58

Seria: 4
1 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:56:44
2 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 00:55:20
3 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:54:91
4 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:54:44
5 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Aqua Life Swim 00:54:51
6 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:55:00
7 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:55:89
8 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:56:85

Seria: 5
1 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:19
2 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 00:53:59
3 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:53:55
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:52:86
6 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:53:59
7 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:15
8 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 00:54:32

Seria: 6
1 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:37
2 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:51:77
3 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:21
4 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:49:77
5 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:49:80
6 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:51:36
7 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:18
8 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:52:75

Seria: 7
1 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:49:36
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:48:33
3 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:71
5 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:47:59
6 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:48:00
7 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:49:14
8 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:62

Seria: 8
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:47:39
2 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 00:47:00
3 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 00:46:30
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:46:11
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:46:27
6 Ostafi Delia Elena 3196 2006 C.S. USV 00:47:00
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:47:05
8 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:47:39

Seria: 9
1 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:45:32
2 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:44:20
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:42:92
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:42:16
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:42:28
6 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:43:25
7 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:44:51
8 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:45:88

Descalificari
1 Mircea Ana Maria
Observatii: lipsa
2951 2006 Aqua Sport Citius 01:12:51
2 Morari Madalina
Observatii: lipsa
3027 2006 NAVI 01:05:96
3 Dan Maria
Observatii: lipsa
3028 2006 NAVI 01:03:33
4 Taslaoanu Catalina
Observatii: lipsa
2818 2006 Steaua CSA 01:00:90
5 Bordei Alexia
Observatii: lipsa
2936 2006 GRC Campina 01:00:00
6 Vasile Amalia
Observatii: lipsa
2935 2006 GRC Campina 00:53:04
7 Pop Hora Lucia
Observatii: lipsa
1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:47:49

Proba 22 50 metri spate - 7 ani - Baieti (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Budei David 3233 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Marcu Mateo 3168 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Cristescu Robert 3240 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Andrei Stefan 3232 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Mocanu Andrei Stefan 3238 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Anghel David 3291 2008 CSS Dinamo 99:99:99
5 Pasa Onur Deniz 3290 2008 CSS Dinamo 99:99:99
7 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Ciunciu Mathias 3258 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Ionescu Andrei 3216 2008 Atack Team 99:99:99
2 Mihailescu Luca 3141 2008 Bucharest Sport Club 01:33:21
4 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:22:06
5 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 01:24:09
6 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 01:25:71
7 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS 1 Bucuresti 01:21:69
2 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 Steaua CSA 01:18:79
3 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 01:16:12
4 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:11:86
5 Soare Luca Gabriel 2700 2008 Skills Sports 2009 01:13:65
6 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 01:16:94
7 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 01:21:60

Seria: 5
1 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 01:10:57
2 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:10:09
3 Boboc George Andrei 2746 2008 Bucharest Sport Club 01:09:89
4 Radu Horia 2734 2008 NAVI 01:09:22
5 Fabian Mathias 3112 2008 Performer 01:09:39
6 Safir Victor 3249 2008 Nautica Bacau 01:10:00
7 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 01:10:10
8 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 01:11:63

Seria: 6
1 Tudor Vlad 3145 2008 Bucharest Sport Club 01:06:53
2 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 01:05:54
3 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:04:31
4 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 01:04:27
5 Neagu Andrei 2772 2008 Atack Team 01:04:30
6 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 01:05:31
7 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 01:06:23
8 Popa Tiberiu Gabriel 3144 2008 Bucharest Sport Club 01:08:92

Seria: 7
1 Popa Casian 3184 2008 Delfinul Bucuresti 01:03:51
2 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:03:15
3 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 01:01:05
4 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 01:00:48
5 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 01:00:55
6 Popa Adrian Mihail 3219 2008 Performer 01:03:00
7 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 01:03:25
8 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 01:04:14

Seria: 8
1 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:00:42
2 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:59:82
4 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 00:58:00
5 David Tudor 3237 2008 Nautica Bacau 00:58:00
6 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:59:36
7 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 00:59:85
8 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 01:00:48

Seria: 9
1 Chioaru Dragos 3013 2008 Delfinul Bucuresti 00:57:03
2 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:56:43
3 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 00:55:62
4 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:55:24
5 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 00:55:58
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:56:03
7 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:56:67
8 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:57:12

Seria: 10
1 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 00:52:21
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Aqua Life Swim 00:50:59
3 Anton Ioan Alexandru 3201 2008 C.S. USV 00:48:37
4 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:43:03
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Aqua Life Swim 00:43:62
6 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 C.S. USV 00:49:62
7 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:52:07
8 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 00:53:03

Descalificari
1 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Laiu Rares Andrei
Observatii: lipsa
3223 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Botoaca David
Observatii: lipsa
3250 2008 GRC Campina 01:25:16
4 Comsa David
Observatii: lipsa
3266 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Nae Cosmin
Observatii: lipsa
2751 2008 Bucharest Sport Club 01:21:92
6 Tarta Teodor
Observatii: lipsa
3115 2008 CSS 4 Bucuresti 00:58:72

Proba 23 50 metri spate - 8 ani - Baieti (97 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Bute Dragos 3163 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Badea Gabriel 3243 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Florea Rares 3244 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Ostropel Andrei Ionut 2776 2007 Skills Sports 2009 01:55:94
2 Andone Alexandru 2972 2007 Aqua Sport Citius 01:19:50
3 Voicu Mihai 3164 2007 Aqua Sport Citius 01:17:11
4 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 01:16:86
5 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:17:06
6 Ionita Mihai 3185 2007 Delfinul Bucuresti 01:19:28
8 Nicolau David 3217 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 4
1 Berendel Patrick 2598 2007 Pescarusul Izvorani 01:13:83
2 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 01:12:43
3 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:09:93
5 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 01:07:69
6 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:11:77
7 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 01:12:50
8 Lungu Alexandru 3166 2007 Aqua Sport Citius 01:15:61

Seria: 5
1 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:06:00
3 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 01:02:86
4 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 01:02:54
5 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 01:02:57
6 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 01:03:43
8 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Delfinul Bucuresti 01:06:11

Seria: 6
1 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:01:69
2 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 01:01:48
5 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 01:01:16
6 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 01:01:45
7 Dan Mario Cristian 2584 2007 Aqua Life Swim 01:01:60
8 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:01:92

Seria: 7
1 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:00:28
2 Dobroghi David Dumitru 3204 2007 C.S. USV 00:59:96
3 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 00:59:23
4 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:59:14
5 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 00:59:21
6 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 00:59:52
7 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:00:15
8 Palsu Octavian 3134 2007 Tenis Club 2000 01:00:93

Seria: 8
1 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:58:49
2 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 00:58:23
4 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 00:56:32
5 Solomitchi Richard 2599 2007 Pescarusul Izvorani 00:57:73
6 Raducanu Matei Stefan 2156 2007 CS Free Style 00:58:16
7 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:58:36

Seria: 9
1 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:56:27
2 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:55:96
3 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:55:07
4 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Bucharest Sport Club 00:54:19
5 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:54:45
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:55:61
7 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:55:99
8 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 00:56:31

Seria: 10
1 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:54:04
2 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:53:09
3 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:52:70
4 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:52:64
5 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:52:67
6 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:52:75
7 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:53:93

Seria: 11
1 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:51:89
2 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:51:35
3 Matias Alexandru 3246 2007 Nautica Bacau 00:51:00
4 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:50:63
5 Badea Mihai 2618 2007 Tenis Club 2000 00:50:86
6 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:51:00
7 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:51:57
8 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:52:12

Seria: 12
1 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:49:90
2 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:48:58
3 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:48:49
4 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:47:86
5 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:48:46
6 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:48:50
7 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:48:71

Seria: 13
1 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:47:09
2 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:45:77
3 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Life Swim 00:45:47
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:42:03
6 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:45:68
7 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:46:50
8 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:47:68

Descalificari
1 Adam Matei
Observatii: lipsa
3264 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Zelinca David Stefan
Observatii: lipsa
3020 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Chiliment Alexis
Observatii: lipsa
3147 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Popescu Alexandru
Observatii: lipsa
3241 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Popescu Andrei
Observatii: lipsa
3108 2007 NAVI 01:28:48
6 Vatrai Victor Vladimir
Observatii: lipsa
2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:77
7 Gomoi Andrei Horia
Observatii: lipsa
1975 2007 Bucharest Sport Club 01:04:05
8 Burcea Victor
Observatii: lipsa
2966 2007 Aqua Sport Citius 01:05:30
9 Magdalena David
Observatii: lipsa
2996 2007 Steaua CSA 01:01:23
10 Nehir San David
Observatii: lipsa
2222 2007 CSS Dinamo 01:00:97
11 Ciocaltan Aurelian
Observatii: lipsa
3135 2007 Tenis Club 2000 00:57:94
12 Dine Mihai
Observatii: lipsa
3086 2007 Median Bucuresti 00:58:86
13 Brezeanu Vlad
Observatii: lipsa
2623 2007 GRC Campina 00:54:10
14 Coman Darius
Observatii: lipsa
2622 2007 GRC Campina 00:50:00
15 Nistorescu Alexandru
Observatii: lipsa
2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:41:97

Proba 24 50 metri spate - 9 ani - Baieti (93 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 99:99:99
3 Filip Iustin 3153 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stanescu Radu 3269 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:14
3 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:87
4 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:59
7 Suciu Matei Alexandru 3122 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 01:07:73
2 Popa Matei 3188 2006 Delfinul Bucuresti 01:05:00
3 Visan Silviu 2977 2006 Aqua Sport Citius 01:03:34
4 Radu Mihai 3031 2006 NAVI 01:01:54
5 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:84
7 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:45

Seria: 4
1 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 01:00:11
3 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 00:58:73
4 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:98
5 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:58:26
6 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:59:41
7 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 01:00:01
8 Dogaru Daniel 3247 2006 Nautica Bacau 01:01:00

Seria: 5
1 Rusan Lorincz Tudor 2976 2006 Aqua Life Swim 00:57:90
2 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:57:62
3 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 00:56:85
5 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:27
6 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:21
7 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 00:57:73

Seria: 6
1 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:54:00
2 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:53:26
3 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:89
4 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:52:08
7 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:49
8 Dinu Vlad 3110 2006 NAVI 00:54:26

Seria: 7
1 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:51:73
2 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 00:51:47
3 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:51:19
4 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life Swim 00:50:78
5 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:51:17
7 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:51:48

Seria: 8
2 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:50:09
3 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:98
4 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:49:55
5 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 00:49:92
6 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:50:00
7 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:50:14
8 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 00:50:69

Seria: 9
1 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:49:10
2 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Aqua Life Swim 00:49:03
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:48:52
4 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:48:22
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:48:47
6 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:48:65
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:49:04

Seria: 10
1 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:47:97
2 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life Swim 00:47:82
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:46:44
4 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:46:04
5 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:46:08
6 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:47:07
8 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:48:10

Seria: 11
1 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:45:48
2 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:45:30
3 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:44:65
4 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:43:85
5 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:44:41
6 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:45:12
7 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:45:43

Seria: 12
1 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:43:03
2 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:41:92
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:41:62
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:38:86
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:39:03
6 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Aqua Life Swim 00:41:62
7 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:42:80
8 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:43:10

Descalificari
1 Dobre Teodor
Observatii: lipsa
3156 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Petcu Lucescu Luca
Observatii: lipsa
3245 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ivanov Andrei
Observatii: lipsa
3189 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Paleodimopoulos Nikolas
Observatii: lipsa
3128 2006 Renovatio S.C. 01:13:26
5 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:05
6 Voicu Catalin
Observatii: lipsa
2613 2006 NAVI 01:03:69
7 Lazar Nicolae Varlam
Observatii: lipsa
2801 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:89
8 Dumitrescu Mihai
Observatii: lipsa
3030 2006 NAVI 00:59:96
9 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 00:55:27
10 Szokoly Victor
Observatii: lipsa
2998 2006 Renovatio S.C. 00:57:98
11 Zob Alexandru Mihai
Observatii: lipsa
1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:52:60
12 Stefanescu Rares Andrei
Observatii:
2495 2006 Median Bucuresti 00:53:06
13 Marinescu Vlad Ionut
Observatii:
2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:37
14 Rosu Alexandru Ciprian
Observatii:
2444 2006 Bucharest Sport Club 00:52:07
15 Stoica Radu Mihai
Observatii:
1484 2006 Tenis Club 2000 00:50:28
16 Muraru Kaan Stefan
Observatii: lipsa
2005 2006 Bucharest Sport Club 00:49:33
17 Rosu Marius
Observatii:
1515 2006 NAVI 00:47:88
18 Tataru Bogdan
Observatii: lipsa
1983 2006 NAVI 00:46:02

Proba 25 50 metri fluture - 7 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Cotoc Ana 3121 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Minzu Izabela Elena 2722 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Minzu Gabriela Maria 2723 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Lupu Maria Victoria 3120 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 99:99:99
3 Tanase Liana 3140 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 99:99:99
8 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 01:00:00
5 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 01:10:00
7 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Voinea Ivana
Observatii: lipsa
2694 2008 NAVI 99:99:99
2 Lepadatu Ioana
Observatii: lipsa
2701 2008 GRC Campina 01:12:40
3 Fratila Karina
Observatii: lipsa
2702 2008 GRC Campina 01:16:24

Proba 26 50 metri fluture - 8 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Socate Bianca 3017 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 99:99:99
7 Bunescu Flavia Alexandra 3260 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:20:21
3 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:22
4 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 01:17:99
5 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:13
6 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 01:18:78
8 Socate Raluca 3018 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 01:14:97
2 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Life Swim 01:11:89
3 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 01:08:71
4 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 01:05:65
5 Savin Martha 3033 2007 NAVI 01:05:82
7 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:14:72
8 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 Bucharest Sport Club 01:16:55

Seria: 4
1 Marinete Mihaela 3133 2007 Tenis Club 2000 01:04:00
2 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:57:59
3 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:54:25
4 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:52:86
5 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:52:99
6 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:57:40
7 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:59:31
8 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 01:05:22

Seria: 5
1 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:50:12
2 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:49:36
3 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:48:39
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:45:26
5 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:46:70
7 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:49:67
8 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:51:49

Descalificari
1 Cuibus Georgia
Observatii: lipsa
3253 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Argesanu Maria
Observatii: lipsa
2944 2007 Aqua Sport Citius 01:35:20
3 Soare Maria
Observatii: lipsa
2313 2007 Bucharest Sport Club 01:09:05
4 Istrate Rebeca
Observatii: lipsa
2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:48:42

Proba 27 50 metri fluture - 9 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:37:17
5 Ivan Carina Maria 3254 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Chihaia Sonia 3261 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Rotaru Rianna Maria 1936 2006 C.S.Dinamic Sport 01:13:21
3 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:10:97
5 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 01:10:79
7 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 01:16:02
8 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 01:35:16

Seria: 3
1 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:09:90
2 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 01:06:67
3 Geala Ana Maria 2995 2006 Steaua CSA 01:06:30
4 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 01:04:42
5 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:56
6 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:41
7 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:07:88

Seria: 4
1 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:03:48
2 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:02:73
3 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:02:03
4 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:57
5 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Aqua Life Swim 01:01:32
6 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 01:02:65
7 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:33
8 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 01:03:80

Seria: 5
1 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 01:00:22
2 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:58:85
3 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:58:05
4 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:55:32
5 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 00:56:32
6 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:58:49
7 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:59:13
8 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:48

Seria: 6
1 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:54:06
3 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:51:31
4 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:50:78
5 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:50:99
6 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:51:70
7 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:52:61
8 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 00:55:00

Seria: 7
1 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:50:01
2 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:48:00
3 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:56
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:46:40
5 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:47:31
6 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:47:80
7 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:48:04
8 Ostafi Delia Elena 3196 2006 C.S. USV 00:50:25

Seria: 8
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:82
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:43:66
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:41:25
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:40:79
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:40:95
6 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:42:58
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:45:23
8 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:45:97

Descalificari
1 Taslaoanu Catalina
Observatii: lipsa
2818 2006 Steaua CSA 01:23:19
2 Bordei Alexia
Observatii: lipsa
2936 2006 GRC Campina 01:10:16
3 Morari Madalina
Observatii: lipsa
3027 2006 NAVI 01:11:57
4 Vasile Amalia
Observatii: lipsa
2935 2006 GRC Campina 01:10:00
5 Pop Hora Lucia
Observatii: lipsa
1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:51:95

Proba 28 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 99:99:99
4 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Boboc George Andrei 2746 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 99:99:99
5 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 99:99:99
3 Tudor Vlad 3145 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 99:99:99
5 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 99:99:99
7 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 99:99:99
8 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Popa Tiberiu Gabriel 3144 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 6
1 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 David Tudor 3237 2008 Nautica Bacau 01:12:00
3 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 00:58:00
4 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Aqua Life Swim 00:48:00
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Aqua Life Swim 00:49:00
6 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:59:01
7 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Patru Patrick Gabriel
Observatii: lipsa
2761 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Ciunciu Mathias
Observatii: lipsa
3258 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Musetescu Ianis Andrei
Observatii: lipsa
2748 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Nae Cosmin
Observatii: lipsa
2751 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Mihailescu Luca
Observatii: lipsa
3141 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 29 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Dan Mario Cristian 2584 2007 Aqua Life Swim 01:20:38
4 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 01:17:46
5 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 01:19:89
6 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 01:21:21
7 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:23:81
8 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:35:56

Seria: 4
1 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:16:51
3 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 01:14:22
5 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life Swim 01:12:82
6 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:14:35
7 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 01:14:79
8 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 01:17:32

Seria: 5
1 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:11:07
2 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 01:09:03
3 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:07:74
4 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 01:06:98
5 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 01:07:16
6 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 01:08:79
7 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:10:08
8 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 01:11:42

Seria: 6
1 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 01:06:79
2 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 01:06:50
3 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 01:05:24
4 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:02:90
6 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 01:05:99
7 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 01:06:52
8 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 01:06:91

Seria: 7
2 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:00:22
3 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 00:59:00
4 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:58:82
5 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:58:83
7 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 01:00:68
8 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 01:02:38

Seria: 8
1 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:55:73
2 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:53:18
3 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:50:68
4 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:48:88
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:50:33
6 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:51:94
7 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:53:29
8 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:55:98

Seria: 9
2 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:46:76
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:45:60
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:43:69
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Life Swim 00:45:71
7 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:47:12
8 Badea Mihai 2618 2007 Tenis Club 2000 00:47:87

Descalificari