Lista de start pentru Camelia Potec - In cautarea viitorilor campioni

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri spate - 9 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 01:07:07
3 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:55:24
5 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 00:54:13
6 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 00:59:00
7 Stoian Antonio 2902 2005 CSM Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:53:29
2 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:52:52
3 Acatrinei Robert 13266 2005 Dacia Mioveni 2012 00:51:39
4 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:51:27
5 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:51:34
6 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 00:51:73
7 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 YST Sport Club 00:52:76
8 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:53:35

Seria: 3
1 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 00:50:30
2 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:48:87
3 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 00:48:71
4 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:48:13
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:48:41
6 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:48:77
7 Godri-Mihai Alexis 12623 2005 C S LUNA Brasov 00:49:60
8 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:50:64

Seria: 4
1 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:47:08
2 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:45:70
3 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:45:55
4 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:44:80
5 Brindau David 13843 2005 C.S.M. Baia Mare 00:45:00
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:45:69
7 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:62
8 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:47:70

Seria: 5
1 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:26
2 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:44:15
3 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:43:58
4 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:43:32
5 Prall Iulian 13274 2005 Dacia Mioveni 2012 00:43:50
6 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 00:43:75
7 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:44:17
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:44:32

Seria: 6
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:43:21
2 Rad Lucas 2868 2005 CSM Arad 00:42:60
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:45
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:41:07
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:41:10
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:42:54
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:42:97

Seria: 7
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:39:65
2 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:39:42
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:38:88
4 Dinu Patrik 2530 2005 Atena Sport Club Constanta 00:38:09
5 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:38:60
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:39:41
7 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:39:42
8 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:39:75

Descalificari
1 Caramitru Filip
Observatii: lipsa
2849 2005 Stejarii Country Club 99:99:99
2 Stoian Antonio
Observatii: lipsa
2624 2005 Contratimp Campina 00:53:93
3 Cojocaru Tudor
Observatii: lipsa
2904 2005 C S LUNA Brasov 00:43:25

Proba 2 50 metri spate - 9 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 00:58:45
5 Vacaru Andreea 2903 2005 CSM Brasov 99:99:99
6 Iana Sara Cezara 2920 2005 CSS Resita 99:99:99

Seria: 2
1 Bastea Alexia 13307 2005 C S LUNA Brasov 00:55:51
2 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:55:22
3 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:53:44
4 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 00:53:35
5 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:53:36
6 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 00:55:08
7 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:55:45
8 Slobozianu Timeea Lavinia 2486 2005 Steaua CSA 00:56:34

Seria: 3
1 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:51:60
2 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:50:00
3 Curelea Alexia 13225 2005 CSM Pitesti 00:49:80
4 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:49:07
5 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:49:64
6 Teianu Ioana 13276 2005 Dacia Mioveni 2012 00:50:00
7 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:50:66
8 Rechitean Maria 13305 2005 C S LUNA Brasov 00:52:11

Seria: 4
1 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 00:48:27
2 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 00:47:97
3 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:47:78
4 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:46:45
6 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:81
7 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:48:17
8 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:48:29

Seria: 5
1 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:45:04
2 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 00:44:00
3 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:43:58
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:42:58
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:43:25
7 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:44:66
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:45:37

Seria: 6
1 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:41:66
2 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:41:31
3 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:40:44
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:39:80
5 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 C.S.M. Baia Mare 00:40:00
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:18
7 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:41:42
8 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:41:77

Descalificari
1 Mustea Andreea
Observatii:
2850 2005 Stejarii Country Club 99:99:99
2 Vacaru Andreea
Observatii: lipsa
2256 2005 Contratimp Campina 00:47:17
3 Scarlatescu Bianca
Observatii: lipsa
2366 2005 CSM Pitesti 00:43:73

Proba 3 50 metri spate - 10 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Buzatu Mircea 2412 2004 Energic L L Pitesti 01:02:41
6 Ghita Valentin 2901 2004 CSM Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:52:66
2 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:38
3 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:48:47
4 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 00:46:55
5 Apostol Costin 13752 2004 CSM Pitesti 00:48:05
6 Alexandru Antonio 13065 2004 Dacia Mioveni 2012 00:48:62
7 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 00:49:94
8 Gheorghe Cezar 1831 2004 Energic L L Pitesti 01:01:49

Seria: 3
1 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:46:19
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:43:67
3 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:43:10
5 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 00:42:88
6 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:43:16
7 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:45:63
8 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:36

Seria: 4
1 Iordache Constantin 11544 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:42:53
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:42:24
3 Stoian Alexandru 2860 2004 CSM Braila 00:42:00
4 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:41:16
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:41:79
6 Marton Artur 13279 2004 CSS Hunedoara 00:42:00
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:39
8 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:42:70

Seria: 5
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:41:08
2 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:40:54
3 Ursu Nicholas 2529 2004 Atena Sport Club Constanta 00:39:90
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 ABC Bucuresti 00:39:44
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:39:78
6 Dascalescu Mihnea 2864 2004 Club Municipal Oradea 00:40:30
7 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:41:06
8 Becze Zeteny Benedek 1793 2004 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:41:12

Seria: 6
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:30
2 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:39:11
3 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 00:38:83
4 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:38:25
5 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:38:73
6 Picui Andrei 11549 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:39:07
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:22
8 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 00:39:40

Seria: 7
1 Barbul Zetea Luca 13259 2004 C.S.M. Baia Mare 00:38:00
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:30
3 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:35:30
4 Ichim Luca A1016 2004 YST Sport Club 00:34:09
5 Veiss Marius 2869 2004 Aqua01 Cluj 00:35:00
6 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:35:44
7 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:37:31
8 Crisan David 2866 2004 CSM Arad 00:38:20

Descalificari
1 Capota Radu
Observatii: lipsa
2853 2004 Stejarii Country Club 99:99:99
2 Juks Paul
Observatii: lipsa
2852 2004 Stejarii Country Club 99:99:99
3 Bratu David Andrei
Observatii: lipsa
1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:88

Proba 4 50 metri spate - 10 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 00:56:36
5 Ivan Veronica 2413 2004 Energic L L Pitesti 00:54:47

Seria: 2
1 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:49
2 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 00:49:59
3 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:47:29
4 Stoica Izabela 13077 2004 Dacia Mioveni 2012 00:45:62
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:45:90
6 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 00:48:57
7 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 00:50:22

Seria: 3
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:45:03
2 Ciupala Maria 13304 2004 C S LUNA Brasov 00:44:98
3 Maticiuc Alexandra 2138 2004 CSM Brasov 00:44:70
4 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:43:80
5 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:44:67
6 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:95
7 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:45:03
8 Harabagiu Ioana 1868 2004 Aqua Sport Galati 00:45:14

Seria: 4
1 Haulica Anca 13290 2004 CSS Hunedoara 00:43:00
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:42:85
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:42:26
4 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:40:97
5 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 00:41:06
6 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:42:28
7 Radu Noemi 13252 2004 C.S.M. Baia Mare 00:43:00
8 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:43:20

Seria: 5
1 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:49
2 Ceaca Diana 2871 2004 Aqua01 Cluj 00:40:00
3 Marton Janka 13680 2004 Club Sportiv Master Ski&Bike 00:38:95
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:38:00
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:38:65
6 Chis Roxana 13254 2004 C.S.M. Baia Mare 00:40:00
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:40:03
8 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 00:40:60

Descalificari
1 Stoica Anca
Observatii: lipsa
1371 2004 Median Bucuresti 00:52:84

Proba 5 100 metri spate - 11 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdan Matei 2848 2003 NAVI 99:99:99
2 Jumbei Nicolae 2851 2003 Stejarii Country Club 99:99:99
3 Bucsan Andrei 2855 2003 Energic L L Pitesti 01:55:00
4 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 01:44:00
5 Minciuna Eduard 2101 2003 Energic L L Pitesti 01:45:00
6 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 99:99:99
7 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 99:99:99
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:40:00
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:35:00
4 Gavrila Madalin 2859 2003 CSM Braila 01:30:00
5 Faur Andreas 12671 2003 C S LUNA Brasov 01:30:36
6 Scarlat Razvan 13075 2003 Dacia Mioveni 2012 01:33:00
7 Keller Eduard 12618 2003 C S LUNA Brasov 01:39:01
8 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 01:43:00

Seria: 3
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:27:36
2 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:24:00
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:69
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:20:27
5 Rogoveanu Vlad 13803 2003 Delphin Inot Club Constanta 01:20:63
6 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:22:91
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:25:80
8 Georgescu Rares 2856 2003 Energic L L Pitesti 01:29:00

Seria: 4
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:19:00
2 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 01:17:60
3 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 01:17:26
4 Gergely Mihai 2870 2003 Aqua01 Cluj 01:16:00
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:17:00
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:17:52
7 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:49
8 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:86

Descalificari
1 Balan Rares
Observatii: lipsa
1858 2003 Aqua Sport Galati 01:31:00

Proba 6 100 metri spate - 11 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gaitan Ana 15477 2003 CSM Brasov 99:99:99
3 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 01:38:00
4 Dumitrescu Andreea 13067 2003 Dacia Mioveni 2012 01:33:00
5 Tudora Laura 13078 2003 Dacia Mioveni 2012 01:36:00
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 99:99:99
7 Popescu Mara 2899 2003 CSM Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Radulescu Raisa 11274 2003 CSM Pitesti 01:32:00
2 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 01:30:00
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:27:55
4 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 01:25:00
5 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:25:42
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:30:00
7 Ples Mara 2857 2003 Swim To Perfection 01:30:00
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:32:01

Seria: 3
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:23:60
2 Ratiu Maysa 2872 2003 Aqua01 Cluj 01:20:00
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:58
4 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 01:13:86
5 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 01:14:00
6 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:16:47
7 Rus Rebeca 2858 2003 Swim To Perfection 01:23:25
8 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 C S Farul Constanta 01:24:00

Proba 7 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Godri-Mihai Alexis 12623 2005 C S LUNA Brasov 01:05:84
4 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:05:49
5 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:05:65
6 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 01:24:22
7 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 01:00:82
2 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:58:70
3 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 00:58:10
4 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:57:94
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:58:10
6 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 YST Sport Club 00:58:28
7 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 01:00:00
8 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:02:94

Seria: 3
1 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:54:71
2 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:52:14
3 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:49:91
4 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:49:58
5 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:49:73
6 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:50:41
7 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:03
8 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 00:55:00

Seria: 4
1 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 00:49:14
2 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:65
3 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:47:75
4 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:45:90
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:85
6 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 00:48:59
7 Acatrinei Robert 13266 2005 Dacia Mioveni 2012 00:49:07
8 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:49:40

Seria: 5
1 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:45:08
3 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:42:81
4 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:41:84
5 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:42:57
6 Brindau David 13843 2005 C.S.M. Baia Mare 00:43:00
7 Prall Iulian 13274 2005 Dacia Mioveni 2012 00:44:30
8 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:45:55

Seria: 6
1 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:40:96
2 Haidu Roland 13842 2005 C.S.M. Baia Mare 00:40:00
3 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:38:98
4 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:38:56
5 Dinu Patrik 2530 2005 Atena Sport Club Constanta 00:38:57
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:39:43
7 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:40:37
8 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:40:99

Seria: 7
1 Rad Lucas 2868 2005 CSM Arad 00:38:35
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:36:84
3 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:36:24
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:35:12
5 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:35:92
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:36:79
7 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:37:00
8 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:38:43

Descalificari
1 Caramitru Filip
Observatii: lipsa
2849 2005 Stejarii Country Club 99:99:99
2 Cojocaru Tudor
Observatii: lipsa
2904 2005 C S LUNA Brasov 00:43:44

Proba 8 50 metri fluture - 9 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iana Sara Cezara 2920 2005 CSS Resita 99:99:99
4 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 99:99:99
5 Mustea Andreea 2850 2005 Stejarii Country Club 99:99:99

Seria: 2
2 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 01:10:79
3 Rechitean Maria 13305 2005 C S LUNA Brasov 01:05:98
4 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:59:24
5 Slobozianu Timeea Lavinia 2486 2005 Steaua CSA 01:03:56
6 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 01:08:15
7 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 01:28:64

Seria: 3
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:56:51
2 Teianu Ioana 13276 2005 Dacia Mioveni 2012 00:55:69
3 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:52:95
4 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 00:50:97
5 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:52:91
6 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:75
7 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 00:56:36
8 Bastea Alexia 13307 2005 C S LUNA Brasov 00:58:81

Seria: 4
1 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:50:88
2 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:50:54
3 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:48:47
4 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:48:34
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:48:44
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:50:34
8 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:50:88

Seria: 5
1 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:46:30
2 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:44:99
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:44:61
4 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:43:17
5 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:44:21
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:44:91
7 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 00:45:00
8 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:46:75

Seria: 6
1 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 C.S.M. Baia Mare 00:41:00
2 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:40:34
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:39:64
4 Orban-Kis Orsolya 13160 2005 H2O Team Tg.Mures 00:37:39
5 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:38:62
6 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:39:96
7 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:40:56
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:42:92

Descalificari
1 Vacaru Andreea
Observatii: lipsa
2903 2005 CSM Brasov 99:99:99
2 Scarlatescu Bianca
Observatii: lipsa
2366 2005 CSM Pitesti 00:50:72

Proba 9 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghita Valentin 2901 2004 CSM Brasov 99:99:99
4 Buzatu Mircea 2412 2004 Energic L L Pitesti 00:59:00
5 Gheorghe Cezar 1831 2004 Energic L L Pitesti 01:10:14

Seria: 2
1 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:53:35
2 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:51:73
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 00:49:46
4 Alexandru Antonio 13065 2004 Dacia Mioveni 2012 00:47:96
5 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:48:09
6 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 00:49:48
7 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:75
8 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:58:41

Seria: 3
1 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:83
2 Apostol Costin 13752 2004 CSM Pitesti 00:43:29
3 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:42:96
4 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:42:83
5 Iordache Constantin 11544 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:42:95
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:05
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:12
8 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 00:45:14

Seria: 4
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:41:76
2 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:40:78
3 Becze Zeteny Benedek 1793 2004 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:40:00
4 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:39:42
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:39:80
6 Ursu Nicholas 2529 2004 Atena Sport Club Constanta 00:40:34
7 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 00:41:00

Seria: 5
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:38:80
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:38:70
3 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 00:38:42
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:19
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:38:32
6 Barbul Zetea Luca 13259 2004 C.S.M. Baia Mare 00:38:60
7 Picui Andrei 11549 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:38:80
8 Dascalescu Mihnea 2864 2004 Club Municipal Oradea 00:39:20

Seria: 6
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:37:97
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:79
3 Stoian Alexandru 2860 2004 CSM Braila 00:37:50
4 Ichim Luca A1016 2004 YST Sport Club 00:35:76
5 Crisan David 2866 2004 CSM Arad 00:37:05
6 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:37:60
7 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:37:96
8 Marton Artur 13279 2004 CSS Hunedoara 00:38:00

Seria: 7
1 Gergely Ferenc 13122 2004 H2O Team Tg.Mures 00:35:16
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:34:53
3 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:33:88
4 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:33:76
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:33:80
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 ABC Bucuresti 00:34:08
7 Veiss Marius 2869 2004 Aqua01 Cluj 00:35:00
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:35:61

Descalificari
1 Juks Paul
Observatii: lipsa
2852 2004 Stejarii Country Club 99:99:99
2 Capota Radu
Observatii: lipsa
2853 2004 Stejarii Country Club 99:99:99
3 Bratu David Andrei
Observatii: lipsa
1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:78

Proba 10 50 metri fluture - 10 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 00:55:09
5 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 01:01:59

Seria: 2
2 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 00:53:69
3 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:48:17
4 Maticiuc Alexandra 2138 2004 CSM Brasov 00:47:19
5 Stoica Izabela 13077 2004 Dacia Mioveni 2012 00:47:62
6 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 00:49:58
7 Ivan Veronica 2413 2004 Energic L L Pitesti 00:55:00

Seria: 3
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:46:94
2 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:46:51
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:45:33
4 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:44:69
5 Haulica Anca 13290 2004 CSS Hunedoara 00:45:00
6 Radu Noemi 13252 2004 C.S.M. Baia Mare 00:45:50
7 Ciupala Maria 13304 2004 C S LUNA Brasov 00:46:87
8 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:47:04

Seria: 4
1 Harabagiu Ioana 1868 2004 Aqua Sport Galati 00:43:62
2 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 00:42:50
3 Ceaca Diana 2871 2004 Aqua01 Cluj 00:41:00
4 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:38:56
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:40:06
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:47
7 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:42:96
8 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:75

Seria: 5
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:37:94
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:37:45
3 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 00:37:24
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:34:57
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:36:75
6 Marton Janka 13680 2004 Club Sportiv Master Ski&Bike 00:37:40
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:37:47
8 Chis Roxana 13254 2004 C.S.M. Baia Mare 00:38:20

Descalificari
1 Stoica Anca
Observatii: lipsa
1371 2004 Median Bucuresti 01:03:56

Proba 11 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jumbei Nicolae 2851 2003 Stejarii Country Club 99:99:99
2 Minciuna Eduard 2101 2003 Energic L L Pitesti 00:55:00
3 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 00:48:90
4 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:45:34
5 Keller Eduard 12618 2003 C S LUNA Brasov 00:47:91
6 Bucsan Andrei 2855 2003 Energic L L Pitesti 00:50:00
7 Bogdan Matei 2848 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:44:55
2 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:43:59
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:40:23
4 Gavrila Madalin 2859 2003 CSM Braila 00:40:00
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:10
6 Faur Andreas 12671 2003 C S LUNA Brasov 00:42:82
7 Scarlat Razvan 13075 2003 Dacia Mioveni 2012 00:44:25
8 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 00:44:69

Seria: 3
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:39:86
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:65
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:36:88
4 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:36:74
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:85
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:37:72
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:39:17
8 Georgescu Rares 2856 2003 Energic L L Pitesti 00:40:00

Seria: 4
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:44
2 Rogoveanu Vlad 13803 2003 Delphin Inot Club Constanta 00:34:64
3 Gergely Mihai 2870 2003 Aqua01 Cluj 00:34:00
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:46
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:34:00
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:62
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 00:35:77

Descalificari
1 Balan Rares
Observatii: lipsa
1858 2003 Aqua Sport Galati 00:34:68

Proba 12 50 metri fluture - 11 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popescu Mara 2899 2003 CSM Brasov 99:99:99
4 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 00:49:66
5 Gaitan Ana 15477 2003 CSM Brasov 99:99:99

Seria: 2
2 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 00:45:61
3 Ples Mara 2857 2003 Swim To Perfection 00:44:67
4 Radulescu Raisa 11274 2003 CSM Pitesti 00:42:60
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:42:68
6 Tudora Laura 13078 2003 Dacia Mioveni 2012 00:44:69
7 Dumitrescu Andreea 13067 2003 Dacia Mioveni 2012 00:46:56

Seria: 3
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:40:32
2 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:39:13
3 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 00:38:27
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:37:35
5 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:93
6 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:38:98
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:61
8 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 C S Farul Constanta 00:40:55

Seria: 4
1 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:61
2 Ratiu Maysa 2872 2003 Aqua01 Cluj 00:36:00
3 Rus Rebeca 2858 2003 Swim To Perfection 00:35:47
4 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:32:50
5 Huszar Ingrid 2863 2003 C.S. Crisul Oradea 00:34:20
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:94
7 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:36:47
8 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:37:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 13 50 metri liber - 9 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 00:51:86
3 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:49:45
4 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 YST Sport Club 00:45:94
5 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:49:03
6 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 00:50:38
7 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 00:53:00

Seria: 2
1 Godri-Mihai Alexis 12623 2005 C S LUNA Brasov 00:45:54
2 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:45:36
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:44:82
4 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 00:43:85
5 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:44:60
6 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:45:32
7 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:45:47
8 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:45:81

Seria: 3
1 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:43:50
2 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:42:57
3 Acatrinei Robert 13266 2005 Dacia Mioveni 2012 00:41:94
4 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 00:41:18
5 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:41:35
6 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 00:42:34
7 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:42:57
8 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:43:54

Seria: 4
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:39:53
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:39:25
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:38:86
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:39
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:57
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:38:90
7 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 00:39:43
8 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:39:79

Seria: 5
1 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:38:15
2 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:37:92
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:37:73
5 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 00:37:52
6 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:37:92
7 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:38:02
8 Prall Iulian 13274 2005 Dacia Mioveni 2012 00:38:19

Seria: 6
1 Haidu Roland 13842 2005 C.S.M. Baia Mare 00:36:20
2 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:35:01
3 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:34:36
4 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:33:83
5 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:34:18
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:34:63
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:35:71
8 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:37:39

Seria: 7
1 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:33:46
2 Dinu Patrik 2530 2005 Atena Sport Club Constanta 00:33:23
3 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:32:94
4 Brindau David 13843 2005 C.S.M. Baia Mare 00:31:00
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:32:89
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:33:14
7 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:33:30
8 Rad Lucas 2868 2005 CSM Arad 00:33:80

Descalificari
1 Stoian Antonio
Observatii: lipsa
2902 2005 CSM Brasov 99:99:99
2 Cojocaru Tudor
Observatii: lipsa
2904 2005 C S LUNA Brasov 00:37:41

Proba 14 50 metri liber - 9 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mustea Andreea 2850 2005 Stejarii Country Club 99:99:99
4 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 01:02:79
5 Vacaru Andreea 2903 2005 CSM Brasov 99:99:99
6 Iana Sara Cezara 2920 2005 CSS Resita 99:99:99

Seria: 2
1 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 00:52:53
2 Slobozianu Timeea Lavinia 2486 2005 Steaua CSA 00:50:16
3 Rechitean Maria 13305 2005 C S LUNA Brasov 00:48:73
4 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:48:07
5 Bastea Alexia 13307 2005 C S LUNA Brasov 00:48:66
6 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:49:40
7 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 00:52:16
8 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 00:54:65

Seria: 3
2 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 00:45:03
3 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:43:98
4 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:43:00
5 Teianu Ioana 13276 2005 Dacia Mioveni 2012 00:43:71
6 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:44:96
7 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 00:45:90
8 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:48:06

Seria: 4
1 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:41:64
3 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:40:04
4 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:39:67
5 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 00:40:00
6 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:40:09
8 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:52

Seria: 5
1 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:39:53
2 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:38:14
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:37:52
4 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:37:06
5 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:37:27
6 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:37:88
7 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:39:45
8 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:39:56

Seria: 6
1 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 C.S.M. Baia Mare 00:36:40
2 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:76
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:35:23
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:34:30
5 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:34:55
6 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:35:49
7 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:36:32
8 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:36:56

Descalificari
1 Vacaru Andreea
Observatii: lipsa
2256 2005 Contratimp Campina 00:46:86
2 Curelea Alexia
Observatii: lipsa
13225 2005 CSM Pitesti 00:41:33
3 Scarlatescu Bianca
Observatii: lipsa
2366 2005 CSM Pitesti 00:41:55

Proba 15 100 metri liber - 10 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Marton Artur 13279 2004 CSS Hunedoara 99:99:99

Seria: 2
1 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Buzatu Mircea 2412 2004 Energic L L Pitesti 01:45:00
3 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:35:00
4 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 01:32:01
5 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:33:54
6 Gheorghe Cezar 1831 2004 Energic L L Pitesti 01:35:00
7 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:31:08
2 Apostol Costin 13752 2004 CSM Pitesti 01:30:00
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 01:29:27
5 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:12
6 Iordache Constantin 11544 2004 Liceul Sportiv Pitesti 01:29:67
7 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:30:00
8 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 01:31:75

Seria: 4
1 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 01:24:00
2 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:21:98
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:21:70
4 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 01:20:00
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:21:08
6 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:21:71
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:22:09
8 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:25:39

Seria: 5
1 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 01:20:00
2 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:17:97
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:17:15
4 Ursu Nicholas 2529 2004 Atena Sport Club Constanta 01:16:12
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:16:56
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 01:17:45
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:49
8 Stoian Alexandru 2860 2004 CSM Braila 01:20:00

Seria: 6
1 Ichim Luca A1016 2004 YST Sport Club 01:15:06
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:14:79
3 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 01:14:00
4 Dascalescu Mihnea 2864 2004 Club Municipal Oradea 01:14:00
5 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 01:14:00
6 Crisan David 2866 2004 CSM Arad 01:14:70
8 Barbul Zetea Luca 13259 2004 C.S.M. Baia Mare 01:16:00

Seria: 7
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:45
2 Veiss Marius 2869 2004 Aqua01 Cluj 01:13:00
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:12:66
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:11:84
5 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 01:12:00
6 Picui Andrei 11549 2004 Liceul Sportiv Pitesti 01:12:78
7 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 01:13:00
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 ABC Bucuresti 01:13:59

Descalificari
1 Juks Paul
Observatii: lipsa
2852 2004 Stejarii Country Club 99:99:99
2 Capota Radu
Observatii: lipsa
2853 2004 Stejarii Country Club 99:99:99
3 Bratu David Andrei
Observatii: lipsa
1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Alexandru Antonio
Observatii: lipsa
13065 2004 Dacia Mioveni 2012 01:27:00
5 Becze Zeteny Benedek
Observatii: lipsa
1793 2004 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:15:00

Proba 16 100 metri liber - 10 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Haulica Anca 13290 2004 CSS Hunedoara 99:99:99
4 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 01:50:00
5 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 01:46:56
3 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:33:99
4 Ciupala Maria 13304 2004 C S LUNA Brasov 01:30:43
5 Radu Noemi 13252 2004 C.S.M. Baia Mare 01:32:00
6 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 01:40:00
7 Ivan Veronica 2413 2004 Energic L L Pitesti 01:45:00

Seria: 3
1 Dragulin Vasia Carla 2847 2004 CSS Dinamo 01:30:00
2 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:00
3 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:28:00
4 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:27:97
5 Stoica Izabela 13077 2004 Dacia Mioveni 2012 01:28:00
6 Maticiuc Alexandra 2138 2004 CSM Brasov 01:28:31
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:29:39
8 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 01:30:00

Seria: 4
1 Chis Roxana 13254 2004 C.S.M. Baia Mare 01:24:00
2 Popescu Andreea 2867 2004 CSM Arad 01:23:45
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:21:22
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:00
5 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 01:21:00
6 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:21:28
7 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:24:00
8 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:26:37

Seria: 5
1 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 01:20:00
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 01:19:00
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:16:54
4 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 01:16:00
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:16:15
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:17:73
7 Harabagiu Ioana 1868 2004 Aqua Sport Galati 01:20:00
8 Ceaca Diana 2871 2004 Aqua01 Cluj 01:20:00

Descalificari
1 Stoica Anca
Observatii: lipsa
1371 2004 Median Bucuresti 01:43:76

Proba 17 100 metri liber - 11 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Jumbei Nicolae 2851 2003 Stejarii Country Club 99:99:99
4 Bucsan Andrei 2855 2003 Energic L L Pitesti 01:40:00
5 Bogdan Matei 2848 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Keller Eduard 12618 2003 C S LUNA Brasov 01:28:00
3 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 01:23:00
4 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 01:21:00
5 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:22:87
7 Minciuna Eduard 2101 2003 Energic L L Pitesti 01:35:00

Seria: 3
1 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:20:74
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:20:01
3 Georgescu Rares 2856 2003 Energic L L Pitesti 01:19:00
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:16:78
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:19:12
7 Faur Andreas 12671 2003 C S LUNA Brasov 01:20:04
8 Scarlat Razvan 13075 2003 Dacia Mioveni 2012 01:21:00

Seria: 4
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:01
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:12:95
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:11:29
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:82
5 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 01:11:19
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:12:89
7 Gavrila Madalin 2859 2003 CSM Braila 01:14:00
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:15:74

Seria: 5
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:08
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:33
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:41
4 Gergely Mihai 2870 2003 Aqua01 Cluj 01:07:00
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:08:00
7 Rogoveanu Vlad 13803 2003 Delphin Inot Club Constanta 01:09:70
8 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 01:10:20

Descalificari
1 Balan Rares
Observatii: lipsa
1858 2003 Aqua Sport Galati 01:25:99
2 Sipoteanu Alexandru
Observatii: lipsa
13076 2003 Dacia Mioveni 2012 01:19:00
3 Kugelman Patrick
Observatii: lipsa
2865 2003 CSM Arad 01:09:20

Proba 18 100 metri liber - 11 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gaitan Ana 15477 2003 CSM Brasov 99:99:99
2 Tudora Laura 13078 2003 Dacia Mioveni 2012 01:26:00
3 Ples Mara 2857 2003 Swim To Perfection 01:22:59
4 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 01:19:00
5 Dumitrescu Andreea 13067 2003 Dacia Mioveni 2012 01:21:00
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:23:66
7 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 01:26:65
8 Popescu Mara 2899 2003 CSM Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:17:85
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:76
3 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:15:04
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:14:77
5 Ratiu Maysa 2872 2003 Aqua01 Cluj 01:15:00
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:16:04
7 Radulescu Raisa 11274 2003 CSM Pitesti 01:17:00
8 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 01:18:00

Seria: 3
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:79
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:02
4 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 01:05:50
6 Rus Rebeca 2858 2003 Swim To Perfection 01:13:69
7 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:28
8 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 C S Farul Constanta 01:14:60

Descalificari
1 Artene Maria Raluca
Observatii: lipsa
A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:14:41
2 Spanu Clara
Observatii: lipsa
A1041 2003 CSS Ploiesti 01:09:25

Proba 19 50 metri bras - 9 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoian Antonio 2902 2005 CSM Brasov 99:99:99
2 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:17:32
3 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:05:43
4 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 01:03:33
5 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:04:49
6 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 01:08:80

Seria: 2
1 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:02:72
2 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 01:02:21
3 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 01:00:26
4 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 00:59:62
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:59:76
6 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 01:02:00
7 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 YST Sport Club 01:02:65
8 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 01:02:85

Seria: 3
1 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:59:54
2 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:58:56
3 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:56:34
4 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:29
5 Prall Iulian 13274 2005 Dacia Mioveni 2012 00:55:68
6 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:57:29
7 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:58:66
8 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:59:59

Seria: 4
1 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 00:55:03
2 Acatrinei Robert 13266 2005 Dacia Mioveni 2012 00:54:26
3 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 00:53:08
4 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:52:72
5 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:52:73
6 Brindau David 13843 2005 C.S.M. Baia Mare 00:54:00
7 Godri-Mihai Alexis 12623 2005 C S LUNA Brasov 00:54:50
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:55:21

Seria: 5
1 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:51:61
2 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:51:07
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:50:72
4 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:49:83
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:51:03
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:51:43
8 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:52:19

Seria: 6
1 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:48:76
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:48:20
3 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:47:51
4 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:46:61
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:46:61
6 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 00:47:80
7 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:28
8 Haidu Roland 13842 2005 C.S.M. Baia Mare 00:49:00

Seria: 7
1 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:45:76
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:45:17
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:44:43
4 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:42:12
5 Dinu Patrik 2530 2005 Atena Sport Club Constanta 00:43:94
6 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:44:43
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:45:61
8 Rad Lucas 2868 2005 CSM Arad 00:45:90

Descalificari
1 Stoian Antonio
Observatii: lipsa
2624 2005 Contratimp Campina 99:99:99
2 Cojocaru Tudor
Observatii: lipsa
2904 2005 C S LUNA Brasov 00:50:46

Proba 20 50 metri bras - 9 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iana Sara Cezara 2920 2005 CSS Resita 99:99:99
4 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 01:35:16
5 Mustea Andreea 2850 2005 Stejarii Country Club 99:99:99

Seria: 2
1 Slobozianu Timeea Lavinia 2486 2005 Steaua CSA 01:11:25
2 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 01:06:45
3 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 01:05:56
5 Teianu Ioana 13276 2005 Dacia Mioveni 2012 01:05:00
6 Rechitean Maria 13305 2005 C S LUNA Brasov 01:06:16
7 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 01:06:47
8 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 01:18:14

Seria: 3
1 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 01:01:64
2 Bastea Alexia 13307 2005 C S LUNA Brasov 00:59:62
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:57:92
4 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 00:57:55
5 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:57:78
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:57:93
7 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 01:00:75
8 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 01:02:15

Seria: 4
1 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:56:52
2 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:55:16
4 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:53:27
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:53:30
6 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:54:80
7 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:55:49
8 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:56:94

Seria: 5
1 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 00:53:00
2 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:51:73
3 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:51:28
4 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:49:69
5 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:49:84
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:51:63
7 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:98
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:53:23

Seria: 6
1 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:49:27
2 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 C.S.M. Baia Mare 00:48:80
3 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:47:71
4 Orban-Kis Orsolya 13160 2005 H2O Team Tg.Mures 00:44:54
5 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:47:44
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:71
7 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:48:99
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:49:57

Descalificari
1 Curelea Alexia
Observatii: lipsa
13225 2005 CSM Pitesti 01:04:46
2 Scarlatescu Bianca
Observatii: lipsa
2366 2005 CSM Pitesti 00:54:11

Proba 21 50 metri bras - 10 ani - Baieti (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghita Valentin 2901 2004 CSM Brasov 99:99:99
4 Buzatu Mircea 2412 2004 Energic L L Pitesti 01:13:99
5 Gheorghe Cezar 1831 2004 Energic L L Pitesti 01:20:19

Seria: 2
1 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:00:41
2 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:56:72
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:55:53
4 Apostol Costin 13752 2004 CSM Pitesti 00:53:97
5 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 00:54:99
6 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 00:55:60
7 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 00:59:74
8 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:00:98

Seria: 3
1 Stoian Alexandru 2860 2004 CSM Braila 00:52:00
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:25
3 Marton Artur 13279 2004 CSS Hunedoara 00:51:00
4 Iordache Constantin 11544 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:50:51
6 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:51:04
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:51:80

Seria: 4
1 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:49:78
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:48:85
4 Ursu Nicholas 2529 2004 Atena Sport Club Constanta 00:47:80
5 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:81
6 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 00:48:63
7 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 00:49:54
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:04

Seria: 5
1 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:47:25
2 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:46:59
3 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:46:36
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:46:25
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:33
6 Picui Andrei 11549 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:46:43
7 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:46:86
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:47:47

Seria: 6
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:61
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:45:28
3 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:45:17
4 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:44:29
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:44:71
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 ABC Bucuresti 00:45:21
7 Ichim Luca A1016 2004 YST Sport Club 00:45:44
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:46:03

Seria: 7
1 Veiss Marius 2869 2004 Aqua01 Cluj 00:44:00
2 Gergely Ferenc 13122 2004 H2O Team Tg.Mures 00:42:80
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:42:58
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:41:59
5 Dascalescu Mihnea 2864 2004 Club Municipal Oradea 00:42:20
6 Barbul Zetea Luca 13259 2004 C.S.M. Baia Mare 00:42:60
7 Crisan David 2866 2004 CSM Arad 00:42:85
8 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:25

Descalificari
1 Capota Radu
Observatii: lipsa
2853 2004 Stejarii Country Club 99:99:99
2 Juks Paul
Observatii: lipsa
2852 2004 Stejarii Country Club 99:99:99
3 Bratu David Andrei
Observatii: lipsa
1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:66
4 Alexandru Antonio
Observatii: lipsa
13065 2004 Dacia Mioveni 2012 00:53:92
5 Becze Zeteny Benedek
Observatii: lipsa
1793 2004 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:48:00

Proba 22 50 metri bras - 10 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 01:03:23
4 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 01:01:00
5 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 01:02:05

Seria: 2
1 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:00:77
2 Haulica Anca 13290 2004 CSS Hunedoara 00:56:00
3 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 00:53:00
4 Harabagiu Ioana 1868 2004 Aqua Sport Galati 00:51:66
5 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:52:40
6 Radu Noemi 13252 2004 C.S.M. Baia Mare 00:53:00
7 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 00:59:02

Seria: 3
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:51:27
2 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:04
3 Chis Roxana 13254 2004 C.S.M. Baia Mare 00:50:00
4 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:48:18
5 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:49:23
6 Ciupala Maria 13304 2004 C S LUNA Brasov 00:50:02
7 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:51:20
8 Stoica Izabela 13077 2004 Dacia Mioveni 2012 00:51:45

Seria: 4
1 Maticiuc Alexandra 2138 2004 CSM Brasov 00:47:98
2 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:47:39
3 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 00:46:22
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:45:93
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:46:19
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:46:69
7 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:47:89
8 Ceaca Diana 2871 2004 Aqua01 Cluj 00:48:00

Seria: 5
1 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:44:25
2 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:66
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:01
4 Marton Janka 13680 2004 Club Sportiv Master Ski&Bike 00:41:29
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:42:39
6 Popescu Andreea 2867 2004 CSM Arad 00:43:15
7 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:43:96
8 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:52

Proba 23 100 metri bras - 11 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 99:99:99
4 Faur Andreas 12671 2003 C S LUNA Brasov 01:46:54
5 Scarlat Razvan 13075 2003 Dacia Mioveni 2012 01:58:00
6 Jumbei Nicolae 2851 2003 Stejarii Country Club 99:99:99
7 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Keller Eduard 12618 2003 C S LUNA Brasov 01:44:21
2 Georgescu Rares 2856 2003 Energic L L Pitesti 01:42:00
3 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 01:40:58
4 Gavrila Madalin 2859 2003 CSM Braila 01:40:00
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:40:00
7 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:42:02
8 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 01:45:00

Seria: 3
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:39:42
2 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:38:76
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:38
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:34:94
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:35:00
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:37:00
7 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:39:00
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:40:00

Seria: 4
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:33:96
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:86
3 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:29:00
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:27:00
6 Gergely Mihai 2870 2003 Aqua01 Cluj 01:30:00
7 Rogoveanu Vlad 13803 2003 Delphin Inot Club Constanta 01:31:97
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:34:12

Descalificari
1 Sipoteanu Alexandru
Observatii: lipsa
13076 2003 Dacia Mioveni 2012 01:59:00
2 Balan Rares
Observatii: lipsa
1858 2003 Aqua Sport Galati 01:41:00
3 Kugelman Patrick
Observatii: lipsa
2865 2003 CSM Arad 01:27:30

Proba 24 100 metri bras - 11 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Mara 2899 2003 CSM Brasov 99:99:99
2 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 99:99:99
3 Ratiu Maysa 2872 2003 Aqua01 Cluj 99:99:99
4 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 01:58:00
6 Ples Mara 2857 2003 Swim To Perfection 99:99:99
7 Gaitan Ana 15477 2003 CSM Brasov 99:99:99
8 Rus Rebeca 2858 2003 Swim To Perfection 99:99:99

Seria: 2
1 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 01:48:00
2 Tudora Laura 13078 2003 Dacia Mioveni 2012 01:44:00
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:36:78
5 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:40:00
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:43:91
7 Dumitrescu Andreea 13067 2003 Dacia Mioveni 2012 01:48:00
8 Radulescu Raisa 11274 2003 CSM Pitesti 01:52:21

Seria: 3
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:34:71
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:15
3 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 01:30:00
4 Huszar Ingrid 2863 2003 C.S. Crisul Oradea 01:26:00
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:83
6 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 01:30:00
7 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:34:51
8 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:36:00

Descalificari
1 Artene Maria Raluca
Observatii: lipsa
A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 99:99:99
2 Nistor Alexandra
Observatii: lipsa
2130 2003 CSS Ploiesti 01:43:67