Lista de start pentru Cupa de Primavara - Copii 10 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 10 ani - Baieti (91 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Mahu Matei 2642 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Boca Daniel 2643 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Geampalia Robert 2446 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:03:87
4 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:53:74
5 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 00:54:03
6 Avramoniu Calin 1551 2004 CSS 2 Bucuresti 00:56:71
7 Sugaru Andrei 2542 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Moldovan Florin Vlad 1414 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:34
2 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:51:78
3 Manea Stefan 2644 2004 Bucharest Sport Club 00:50:00
5 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:61
6 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:50:44
7 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:03
8 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:47

Seria: 4
2 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:37
4 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:33
5 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:60
6 Militaru Alexandru Bogdan 2418 2004 CSS 4 Bucuresti 00:47:33
7 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 00:47:43
8 Balas Vlad George 2215 2004 NAVI 00:48:86

Seria: 5
1 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:46:09
2 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 00:45:19
3 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:21
4 Popovici Alexandru 2149 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:35
6 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:18
7 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:44
8 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:46:24

Seria: 6
1 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:43:20
2 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:42:23
3 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:15
4 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:63
5 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:75
6 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:19

Seria: 7
1 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:41:34
3 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:40:73
4 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:52
5 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:59
6 Culcea Matei 2417 2004 Renovatio S.C. 00:41:26
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:33
8 Vasile Rares Stefan 1435 2004 NAVI 00:41:60

Seria: 8
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Club Daimon 00:39:61
3 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:44
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:12
5 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:39:14
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:39:51
8 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 00:40:49

Seria: 9
1 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:39:01
2 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:38:74
3 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:38:22
4 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:22
5 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:37:66
7 Ene Alexandru Dan 1879 2004 Aqua Swim 00:38:91

Seria: 10
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:36:39
2 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:36:07
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:35:77
6 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:36:00
7 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:36:35

Seria: 11
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:35:51
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:35:48
3 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:35:30
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:35:22
5 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:35:29
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:47
7 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:35:49
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:54

Seria: 12
1 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:34:14
2 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:32:89
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:40
6 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:32:92
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:33:71
8 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:34:89

Descalificari
1 Zalismea Armand
Observatii: lipsa
2447 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Gelea Andrei
Observatii: lipsa
13396 2004 Triumf Bucuresti 00:56:45
3 Panait Rares Alexandru
Observatii: lipsa
13825 2004 Triumf Bucuresti 00:49:14
4 Vintila Daniel Alexandru
Observatii: lipsa
1415 2004 Bucharest Sport Club 00:47:46
5 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 00:47:14
6 Lupas-Ticu Ianis David
Observatii: lipsa
1691 2004 Renovatio S.C. 00:43:59
7 Ursache Tudor Stefan
Observatii: lipsa
2500 2004 Bucharest Sport Club 00:42:33
8 Pop Flavius Cristian
Observatii: lipsa
2501 2004 Bucharest Sport Club 00:43:31
9 Simion Stefan Niculae
Observatii: lipsa
1394 2004 Steaua CSA 00:41:29
10 Bujor Eduard Constantin
Observatii:
A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:42
11 Teodorescu Alexandru
Observatii: lipsa
1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:06
12 Turta Andrei
Observatii: lipsa
1419 2004 Steaua CSA 00:38:69
13 Manea Eduard Andrei
Observatii: lipsa
A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:10
14 Pavel Sergiu
Observatii: lipsa
1818 2004 GRC Campina 00:35:86
15 Soare Darius Ionut
Observatii:
13397 2004 Club Daimon 00:35:83
16 Rosu Patrick
Observatii: lipsa
A1125 2004 Steaua CSA 00:36:40
17 Nicola Madalin Ionut
Observatii:
A0790 2004 NAVI 00:32:72

Proba 2 50 metri liber - 10 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 01:00:79
6 Herciu Alexandra Ioana 2216 2004 NAVI 01:18:06

Seria: 2
1 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:67
2 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 00:52:85
3 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:72
4 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:09
5 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:18
7 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:19
8 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:24

Seria: 3
1 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:08
2 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 00:45:50
3 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:44:98
4 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:11
5 Grigore Patricia 2437 2004 Delfinul Bucuresti 00:44:16
6 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:39
7 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:84
8 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 00:48:52

Seria: 4
1 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:27
2 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 00:43:20
3 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:42:49
4 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:49
5 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:41:91
6 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:81
7 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:26

Seria: 5
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:40:94
3 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:37:95
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:37:45
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:37:77
6 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:38:89
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:39:67
8 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:41:11

Seria: 6
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:36:48
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:35:04
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:32
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:33:71
5 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:34:21
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:35:01
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:35:55
8 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:37:01

Descalificari
1 Tudorescu Ioana
Observatii: lipsa
1850 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:10
2 Linca Irina
Observatii: lipsa
2438 2004 Delfinul Bucuresti 01:00:57
3 Dinculescu Ema Ioana
Observatii: lipsa
1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:68
4 Banescu Bianca
Observatii: lipsa
1441 2004 Steaua CSA 00:43:71
5 Ursuleanu Mihaela
Observatii: lipsa
1680 2004 GRC Campina 00:39:14

Proba 3 50 metri bras - 10 ani - Baieti (90 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sugaru Andrei 2542 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Boca Daniel 2643 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Mahu Matei 2642 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Moldovan Florin Vlad 1414 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:00
5 Militaru Alexandru Bogdan 2418 2004 CSS 4 Bucuresti 01:13:72
6 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:16:23
7 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:87
2 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 01:08:05
3 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:16
4 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:03:88
5 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:04:07
6 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:07
7 Balas Vlad George 2215 2004 NAVI 01:10:20
8 Geampalia Robert 2446 2004 CSS 1 Bucuresti 01:11:81

Seria: 4
2 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:47
4 Popovici Alexandru 2149 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:30
5 Culcea Matei 2417 2004 Renovatio S.C. 01:00:82
6 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:55
7 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:58
8 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 01:03:50

Seria: 5
1 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 00:59:76
2 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:25
3 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:94
4 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:49
5 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:58:80
6 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:59:11
7 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:40
8 Manea Stefan 2644 2004 Bucharest Sport Club 01:00:00

Seria: 6
1 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:03
2 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:93
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:56:75
5 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:56:68
6 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:56:92
7 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 00:57:26
8 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:58:39

Seria: 7
1 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:72
2 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:55:60
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:76
5 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:54:51
6 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:82
7 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 00:55:60
8 Vasile Rares Stefan 1435 2004 NAVI 00:55:90

Seria: 8
2 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:63
3 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:52:13
5 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:79
6 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:42
7 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:53:21

Seria: 9
1 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:20
2 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:02
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Club Daimon 00:50:71
4 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:67
5 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:50:68
6 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:50:80
7 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:51:04

Seria: 10
1 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:50:63
2 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:50:52
3 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:50:17
4 Pavel Sergiu 1818 2004 GRC Campina 00:49:15
6 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:50:35
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:50:66

Seria: 11
1 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:49:05
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:48:72
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:48:32
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:48:56
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:48:76
8 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:49:09

Seria: 12
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:76
2 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:46:43
3 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:44:71
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:43:53
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:44:30
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:93
7 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:52
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81

Descalificari
1 Avramoniu Calin
Observatii: lipsa
1551 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Nicolescu Eugen
Observatii:
1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:12:21
3 Zalismea Armand
Observatii: lipsa
2447 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:01
4 Lupas-Ticu Ianis David
Observatii: lipsa
1691 2004 Renovatio S.C. 01:00:97
5 Ursache Tudor Stefan
Observatii: lipsa
2500 2004 Bucharest Sport Club 00:55:90
6 Pop Flavius Cristian
Observatii: lipsa
2501 2004 Bucharest Sport Club 00:54:50
7 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 00:53:86
8 Teodorescu Alexandru
Observatii: lipsa
1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:73
9 Vintila Daniel Alexandru
Observatii: lipsa
1415 2004 Bucharest Sport Club 00:54:07
10 Milodin Eduard
Observatii: lipsa
1289 2004 Atack Team 00:51:48
11 Manea Eduard Andrei
Observatii: lipsa
A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:84
12 Turta Andrei
Observatii: lipsa
1419 2004 Steaua CSA 00:50:59
13 Simion Stefan Niculae
Observatii: lipsa
1394 2004 Steaua CSA 00:46:98
14 Rosu Patrick
Observatii: lipsa
A1125 2004 Steaua CSA 00:47:80

Proba 4 50 metri bras - 10 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:89
2 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:16
3 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 01:05:66
4 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:01
5 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:15
6 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 01:05:76
7 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:07:89
8 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 01:18:58

Seria: 3
2 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:50
3 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:01:79
4 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:02
5 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 01:01:56
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:33
7 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:14
8 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:66

Seria: 4
1 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:59:90
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:52
4 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:53:81
6 Grigore Patricia 2437 2004 Delfinul Bucuresti 00:54:54
7 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:58:84
8 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:14

Seria: 5
1 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:51:43
2 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:50:80
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:49:44
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:48:39
5 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:61
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:49:96
7 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:51:20
8 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:20

Seria: 6
1 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:47:66
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:46:34
3 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:45:84
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:42:98
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:85
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:46:19
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:47:62
8 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:47:91

Descalificari
1 Linca Irina
Observatii: lipsa
2438 2004 Delfinul Bucuresti 01:19:56
2 Tudorescu Ioana
Observatii: lipsa
1850 2004 CSS 1 Bucuresti 01:33:66
3 Dinculescu Ema Ioana
Observatii: lipsa
1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:18
4 Banescu Bianca
Observatii: lipsa
1441 2004 Steaua CSA 00:55:14
5 Ursuleanu Mihaela
Observatii: lipsa
1680 2004 GRC Campina 00:53:89

Proba 5 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Ioan Alexandru Birdau, Dragos Ghile, Andrei Alexandru Lascu, Vlad Daniel Belega, 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 8 Alex Antonio Zaporojan, Mihnea Cristian Gate, Andrei Cojocaru, Andrei Bajenaru, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 9 Claudiu Andrei Sandu, Luca Ichim, Andrei Snagoveanu, Cristian Vlad Vladutu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Alexandru Robert Ionut Gate, Vlad Cristian Gherghel, David Andrei Bratu, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Cristian Lapadat, Darius Costin Anghel, David Popovici, Madalin Ionut Nicola, 2001 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioan Dennis Dragomir, David Doroghi, Codrut Fernando Romas, Vlad Nicolae Gherghe, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Mihai Comendant, Andrei Lungu, Rares Macoveanu, Dinu Ionescu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandru Nichita Nanulescu, Rares Perut Huci, Vlad Alexandru Strugariu, Stefan Felix Chiran, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Matei Alexandru Stan, Darius Petrache, Mihai Harsulescu, Mihai Lupului Stanescu, 2001 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Cristian Andrei Chivu, Gabriel Ciprian Dumitru, Eduard Constantin Bujor, Constantin Chiriac, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 6 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Cristiana Ciobanu, Alessia Roberta Vintila, Maria Baraitareanu, Maria Elisabeta Largeanu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Mara Nicolescu, Elena Iuliana Dumitrescu, Alexandra Raluca Petre, Adriana Antonia Lazar , 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Timeea Radu, Maria Stanica, Iris Trandafir, Sara Maria Constantinescu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Bianca Maria Ilie, Daria Maria Ioana, Alexandra Patricia Naidin, Elia Danciu, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Alexandra Serman, Cristina Mihaela Muresanu, Alexia Maria Matei Guiman, Ana Maria Bianca Dumitru, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 7 50 metri spate - 10 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Herciu Alexandra Ioana 2216 2004 NAVI 01:13:22

Seria: 2
1 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:61
2 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:80
3 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:12
4 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:04
5 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:11
6 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 00:56:51
7 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:00:04
8 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 01:04:20

Seria: 3
1 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:71
2 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:53:59
3 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 00:53:28
4 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:16
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:56
7 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:71
8 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:92

Seria: 4
1 Grigore Patricia 2437 2004 Delfinul Bucuresti 00:50:91
2 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:75
3 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:48:89
4 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:48:38
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:48:41
6 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:48:91
8 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 00:51:50

Seria: 5
1 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:77
2 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:95
3 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:44:41
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:42:88
5 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:43:42
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:46:06
8 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:47:80

Seria: 6
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:42:75
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:41:71
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:49
4 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:37:04
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:39:58
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:40:92
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:42:06
8 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:42:83

Descalificari
1 Linca Irina
Observatii: lipsa
2438 2004 Delfinul Bucuresti 01:04:96
2 Tudorescu Ioana
Observatii: lipsa
1850 2004 CSS 1 Bucuresti 01:09:26
3 Dinculescu Ema Ioana
Observatii: lipsa
1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:96
4 Vintila Alessia Roberta
Observatii: lipsa
1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:49
5 Banescu Bianca
Observatii: lipsa
1441 2004 Steaua CSA 00:47:64

Proba 8 50 metri spate - 10 ani - Baieti (88 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boca Daniel 2643 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:03:96
5 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 01:08:85
6 Sugaru Andrei 2542 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Mahu Matei 2642 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Moldovan Florin Vlad 1414 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:63
2 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 01:00:00
3 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 00:57:68
4 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:65
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:58:07
8 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:03:55

Seria: 3
3 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:55:52
4 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:55:09
5 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:44
6 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:30
8 Balas Vlad George 2215 2004 NAVI 00:57:31

Seria: 4
1 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:70
3 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:46
5 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:29
6 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:30
7 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:39
8 Popovici Alexandru 2149 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:68

Seria: 5
1 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 00:51:79
2 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:62
3 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:51:07
4 Culcea Matei 2417 2004 Renovatio S.C. 00:50:78
8 Manea Stefan 2644 2004 Bucharest Sport Club 00:52:00

Seria: 6
1 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:34
2 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:49:88
3 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:53
5 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:22
7 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:50:15
8 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:69

Seria: 7
1 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:48:47
2 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:48:08
3 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:38
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:10
5 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:30
6 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:47:60
7 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:48:41
8 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:98

Seria: 8
1 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Club Daimon 00:45:97
2 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:45:32
3 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:83
4 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:43:58
5 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:05
6 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:45:29
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:69
8 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:46:19

Seria: 9
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:42:50
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:42:24
3 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:42:13
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:42:01
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:42:06
6 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:42:21
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:42:41
8 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:43:11

Seria: 10
2 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:41:17
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:40:57
4 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:39:94
6 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:41:16
7 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:41:48
8 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:41:93

Seria: 11
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:61
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:38:54
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:38:37
4 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:88
5 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:38:19
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:47
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:40
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:39:78

Descalificari
1 Pop Flavius Cristian
Observatii: lipsa
2501 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 00:57:66
3 Geampalia Robert
Observatii: lipsa
2446 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:94
4 Lupas-Ticu Ianis David
Observatii: lipsa
1691 2004 Renovatio S.C. 00:56:91
5 Militaru Alexandru Bogdan
Observatii:
2418 2004 CSS 4 Bucuresti 00:56:53
6 Zalismea Armand
Observatii: lipsa
2447 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:57
7 Manea Eduard Andrei
Observatii: lipsa
A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:37
8 Snagoveanu Andrei
Observatii: lipsa
A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:19
9 Vasile Rares Stefan
Observatii:
1435 2004 NAVI 00:50:89
10 Vintila Daniel Alexandru
Observatii: lipsa
1415 2004 Bucharest Sport Club 00:51:47
11 Teodorescu Alexandru
Observatii: lipsa
1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:65
12 Simion Stefan Niculae
Observatii: lipsa
1394 2004 Steaua CSA 00:49:22
13 Ursache Tudor Stefan
Observatii: lipsa
2500 2004 Bucharest Sport Club 00:49:55
14 Turta Andrei
Observatii: lipsa
1419 2004 Steaua CSA 00:41:81
15 Rosu Patrick
Observatii: lipsa
A1125 2004 Steaua CSA 00:40:19

Proba 9 50 metri fluture - 10 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:46
3 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:42
4 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:25
5 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:20
6 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 01:09:75
7 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:11:03
8 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 01:15:69

Seria: 3
1 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:54
2 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:26
3 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:58
4 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:52:47
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:53:88
6 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 00:58:36
7 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:59:99

Seria: 4
1 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:76
2 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:50:37
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:50:28
4 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:46:00
5 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:48:22
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:50:35
7 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:51:08

Seria: 5
1 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:02
2 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:38:65
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:37:92
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:36:14
5 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:37:47
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:38:57
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:41:48
8 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:73

Descalificari
1 Tudorescu Ioana
Observatii: lipsa
1850 2004 CSS 1 Bucuresti 01:18:68
2 Baraitareanu Maria
Observatii: lipsa
A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:15:51
3 Dinculescu Ema Ioana
Observatii: lipsa
1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:00
4 Banescu Bianca
Observatii: lipsa
1441 2004 Steaua CSA 00:52:42

Proba 10 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (82 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Moldovan Florin Vlad 1414 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Militaru Alexandru Bogdan 2418 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:41
2 Balas Vlad George 2215 2004 NAVI 01:10:43
4 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:98
5 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:06:23
6 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:09:19

Seria: 3
1 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:62
2 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:01:87
3 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:01:18
4 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:00:72
5 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 01:01:16
6 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:32
8 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:31

Seria: 4
2 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:56
3 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 00:59:32
4 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:58:95
5 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:19
7 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 00:59:83

Seria: 5
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:83
2 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:13
4 Popovici Alexandru 2149 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:06
5 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:56
6 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:81
7 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:48
8 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:58:86

Seria: 6
1 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:71
3 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:53:67
5 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:56
6 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:21
7 Culcea Matei 2417 2004 Renovatio S.C. 00:54:70

Seria: 7
1 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:69
2 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:26
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:51:73
4 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:51:07
5 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:51:17
6 Vasile Rares Stefan 1435 2004 NAVI 00:51:74
7 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:52:33
8 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:53:08

Seria: 8
1 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:95
2 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:13
3 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:48
4 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:46:09
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:46:70
7 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Club Daimon 00:48:27
8 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:31

Seria: 9
1 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:03
2 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:24
3 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:43:47
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:45
5 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:42:98
7 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:44:44
8 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:45:96

Seria: 10
1 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:41:58
2 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:40:27
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:39:81
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:39:71
5 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:39:76
6 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:40:00
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:33
8 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:24

Seria: 11
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:38:80
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:38:69
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:36:24
4 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:34:82
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:35:78
6 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:16
7 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:38:80
8 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:39:09

Descalificari
1 Pop Flavius Cristian
Observatii: lipsa
2501 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Vintila Daniel Alexandru
Observatii: lipsa
1415 2004 Bucharest Sport Club 01:06:68
3 Geampalia Robert
Observatii: lipsa
2446 2004 CSS 1 Bucuresti 01:25:06
4 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 01:03:20
5 Manea Stefan
Observatii: lipsa
2644 2004 Bucharest Sport Club 01:00:00
6 Lupas-Ticu Ianis David
Observatii: lipsa
1691 2004 Renovatio S.C. 00:59:42
7 Zalismea Armand
Observatii: lipsa
2447 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:32
8 Teodorescu Alexandru
Observatii: lipsa
1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:68
9 Simion Stefan Niculae
Observatii: lipsa
1394 2004 Steaua CSA 00:54:48
10 Manea Eduard Andrei
Observatii: lipsa
A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:20
11 Ursache Tudor Stefan
Observatii: lipsa
2500 2004 Bucharest Sport Club 00:55:58
12 Turta Andrei
Observatii: lipsa
1419 2004 Steaua CSA 00:46:37
13 Rosu Patrick
Observatii: lipsa
A1125 2004 Steaua CSA 00:43:85

Proba 11 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ana Maria Bianca Dumitru, Ioana Alexandra Serman, Cristina Mihaela Muresanu, Alexia Maria Matei Guiman, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Daria Maria Ioana, Elia Danciu, Alexandra Patricia Naidin, Bianca Maria Ilie, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Astrid Gabriela Stanica, Iris Trandafir, Sara Maria Constantinescu, Timeea Radu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Teodora Fogoros, Alexia Olteanu, Raisa Ioana Grigoras, Anca Maria Tarabega, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Adriana Antonia Lazar , Alexandra Raluca Petre, Elena Iuliana Dumitrescu, Ana Maria Claudia Ivanov, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Andrei Bajenaru, Alexandru Robert Ionut Gate, Vlad Cristian Gherghel, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 David Popovici, Darius Costin Anghel, Madalin Ionut Nicola, Cristian Lapadat, 2001 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Vlad Nicolae Gherghe, Andrei Lungu, Ioan Dennis Dragomir, Codrut Fernando Romas, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Rares Macoveanu, Dinu Ionescu, David Doroghi, Mihai Comendant, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandru Nichita Nanulescu, Stefan Felix Chiran, Rares Perut Huci, Vlad Alexandru Strugariu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Mihai Harsulescu, Darius Petrache, Matei Alexandru Stan, Mihai Lupului Stanescu, 2001 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 David Andrei Bratu, Cristian Andrei Chivu, Gabriel Ciprian Dumitru, Andrei Cojocaru, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Claudiu Andrei Sandu, Luca Ichim, Andrei Snagoveanu, Cristian Vlad Vladutu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99