Lista de start pentru Etapa Municipala Campionat National Semifond b12-13/f 11-12, JII Editia 2014

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 400 metri liber - 12 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pana Rares Stefan 11814 2002 Steaua CSA 99:99:99
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 05:41:65
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 05:32:00
6 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:49:68
8 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 05:20:91
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 05:14:33
6 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 05:15:04
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:18:86
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:23:58

Seria: 5
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:07:14
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 04:59:53
6 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 05:04:04
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:12:07

Seria: 6
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 04:43:86
7 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 04:49:47

Descalificari
1 Rusu Alexandru Eduard Nicolae
Observatii: lipsa
A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 2 400 metri liber - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 06:09:58
4 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 05:24:62
7 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 06:20:06

Seria: 4
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 05:16:55
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 05:12:09
5 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 05:13:00

Seria: 5
2 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 05:05:94
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 05:02:71
7 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 05:05:99

Seria: 6
8 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 04:54:70

Proba 3 400 metri liber - 14 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
4 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 04:56:34

Proba 4 400 metri liber - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 6
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 04:36:00
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 04:19:22
5 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 04:31:67

Proba 5 400 metri liber - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
1 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 04:50:28
2 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 04:46:69

Proba 6 400 metri liber - 11 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 99:99:99
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 99:99:99
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 99:99:99
3 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 99:99:99
7 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Petrescu Maria
Observatii: lipsa
A0252 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Duta Letitia Maria
Observatii: lipsa
1780 2003 Steaua CSA 99:99:99

Proba 7 400 metri liber - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 06:02:34
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:00:59
5 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 06:01:41
6 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 06:10:76
7 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:44:69
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:30:90
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:30:62
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:33:27

Seria: 5
1 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 05:23:15
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 04:57:61
6 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 05:05:74
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 05:24:90

Descalificari
1 Rugina Alina Mihaela
Observatii: lipsa
1808 2002 Bucharest Sport Club 07:03:78

Proba 8 400 metri liber - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 05:38:33
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 05:30:06
7 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 Delfinul Bucuresti 05:40:50

Seria: 5
2 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 05:10:06
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 04:44:88
7 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 05:14:70

Proba 9 400 metri liber - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
8 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 05:45:36

Seria: 5
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 04:45:03

Proba 10 100 metri spate - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 01:27:46

Seria: 2
1 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:25:94
2 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:99
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:48
7 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 01:25:33
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:82

Seria: 3
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:38
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:67
6 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:14:96

Seria: 4
2 Stan Leon 11929 2002 Performer 01:09:46
8 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:11:00

Descalificari
1 Coman Liviu Alexandru
Observatii:
11930 2002 NAVI 01:15:05

Proba 11 100 metri spate - 13 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:71

Seria: 2
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:53

Seria: 3
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:14:06
7 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:16:19
8 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:80

Seria: 4
6 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:09:39

Proba 12 100 metri spate - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:32:36

Seria: 2
5 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Delfinul Bucuresti 01:20:92

Seria: 3
4 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 01:12:01

Seria: 4
3 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:64
7 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:09:62

Descalificari
1 Stan Filip
Observatii:
11031 2000 Performer 01:10:12

Proba 13 100 metri spate - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:21:09

Proba 14 100 metri spate - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
4 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:02:78
5 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:04:11

Proba 15 100 metri spate - 11 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 99:99:99
4 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:32:59

Seria: 2
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:23:60
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:22:56
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:32:01

Seria: 3
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:51
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:15:08

Proba 16 100 metri spate - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 01:37:15

Seria: 2
1 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 01:31:37
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:69
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:31
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:79
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:28:40

Seria: 3
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:15:37
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:20:44

Proba 17 100 metri spate - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:04
2 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:16:00

Proba 18 100 metri spate - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:95
7 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:17:47

Proba 19 200 metri bras - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:50:53
5 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 03:04:71
5 Stan Filip 11031 2000 Performer 02:50:05
7 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:47:81

Proba 20 200 metri bras - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 02:53:30
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:59:92

Proba 21 200 metri bras - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:55

Proba 22 200 metri bras - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 03:23:17
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 02:57:94
5 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:81
6 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 03:24:29
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 24 400 metri bras - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 99:99:99
2 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 99:99:99
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stan Leon 11929 2002 Performer 06:00:00
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Rusu Alexandru Eduard Nicolae
Observatii: lipsa
A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 25 400 metri bras - 13 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 06:09:82
5 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 06:04:63
6 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 06:39:44
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Moscu Gabriel
Observatii: lipsa
1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Hentia Alexandru
Observatii:
1329 2001 CSS 2 Bucuresti 08:16:02

Proba 26 400 metri bras - 11 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 99:99:99
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 99:99:99
6 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 99:99:99
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Petrescu Maria
Observatii: lipsa
A0252 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 27 400 metri bras - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 07:05:11
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 06:19:41
5 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 06:49:67
6 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 07:36:46

Proba 29 200 metri fluture - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 02:25:56
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:99
6 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:37:67

Proba 30 200 metri fluture - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:21:06

Proba 31 200 metri fluture - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:44
5 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 02:45:82

Proba 32 200 metri fluture - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:94

Proba 33 400 metri mixt - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stan Filip 11031 2000 Performer 05:15:00
7 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 34 400 metri mixt - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 05:07:46
5 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 05:13:87

Proba 35 400 metri mixt - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:23:60

Proba 36 400 metri mixt - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 06:31:72
6 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 99:99:99

Proba 37 400 metri mixt - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 05:28:78

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 47 100 metri liber - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:50:92
4 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:25:08

Seria: 2
4 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:70
6 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:76
8 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:22:06

Seria: 3
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:94

Descalificari
1 Duta Letitia Maria
Observatii: lipsa
1780 2003 Steaua CSA 99:99:99
2 Petrescu Maria
Observatii: lipsa
A0252 2003 Bucharest Sport Club 01:17:97

Proba 48 100 metri liber - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:19:92
3 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:16:36
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:93
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:03

Seria: 3
1 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:81
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:69
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:40
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:06:12
6 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:11:37
7 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 01:12:64
8 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:13:59

Descalificari
1 Rugina Alina Mihaela
Observatii: lipsa
1808 2002 Bucharest Sport Club 01:30:23

Proba 49 100 metri liber - 12 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:58
5 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:32
6 Pana Rares Stefan 11814 2002 Steaua CSA 01:24:18

Seria: 2
1 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:81
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:39
5 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:12:06
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:41
8 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 01:14:92

Seria: 3
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:24
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:06:68
5 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:07:27
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:10:36

Seria: 4
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:54
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:04:83
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:02

Descalificari
1 Peiu Daniel
Observatii: lipsa
A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:53
2 Rusu Alexandru Eduard Nicolae
Observatii: lipsa
A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:33
3 Sandu Robert Cristian
Observatii:
A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:35
4 Rusu David Cristian
Observatii:
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:10
5 Doroghi Enzo
Observatii:
1794 2002 Bucharest Sport Club 01:09:36

Proba 50 100 metri liber - 13 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:19
3 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:08
7 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:14:63

Seria: 3
6 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 01:08:26

Seria: 4
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:04:31
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:59:39
5 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:03:78
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:05:47

Descalificari
1 Florea Mihnea Ioan
Observatii:
A0599 2001 Steaua CSA 01:05:03

Proba 51 200 metri liber - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 03:20:79
2 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 02:52:91
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 02:45:56
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:58
6 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 Delfinul Bucuresti 02:49:85
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:46
8 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 02:30:50
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:23:83
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:13:21
6 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 02:22:81
8 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:35:37

Proba 52 200 metri liber - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 02:41:34

Seria: 2
3 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:22:12
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:21:01
7 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:28:24

Proba 53 200 metri liber - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 02:22:65
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 02:17:66
5 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:19:58
7 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:27:03

Seria: 2
1 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 02:14:46

Proba 54 200 metri liber - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:25:44

Seria: 2
3 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:05:73
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:00:15
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:03:17
8 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 02:14:73

Proba 55 200 metri liber - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:25:58

Seria: 2
2 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:12:35
6 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:07:00
7 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:13:51

Proba 56 400 metri spate - 11 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 99:99:99
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 99:99:99
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 99:99:99
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 99:99:99
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 57 400 metri spate - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 06:32:53
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:21:96
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 05:45:48
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:12:51
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:23:04

Descalificari
1 Stanescu Renata Maria
Observatii: lipsa
3081 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dragulet Claudia Maria
Observatii: lipsa
A0315 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 58 400 metri spate - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 99:99:99
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 99:99:99
4 Stan Leon 11929 2002 Performer 05:10:00
6 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 99:99:99
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 99:99:99
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 59 400 metri spate - 13 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
8 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 06:10:78
5 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 05:30:25

Descalificari
1 Marinica Rares
Observatii: lipsa
11027 2001 NAVI 99:99:99

Proba 60 200 metri spate - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:50:25
4 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 02:39:70

Proba 61 200 metri spate - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:87

Proba 62 200 metri spate - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stan Filip 11031 2000 Performer 02:32:34
3 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:24:30
6 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 02:31:66
7 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 02:37:26

Proba 63 200 metri spate - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:22:06

Proba 64 200 metri spate - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:18:21

Proba 69 100 metri bras - 11 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:52:39
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:42:67

Seria: 2
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:36:73
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:36:25
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:36:78

Seria: 3
7 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:15

Descalificari
1 Petrescu Maria
Observatii: lipsa
A0252 2003 Bucharest Sport Club 01:34:00

Proba 70 100 metri bras - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:32:14
5 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:32:41
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:04

Seria: 3
1 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:31:59
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:56
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:21:76
6 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:28:42

Proba 71 100 metri bras - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:14

Seria: 2
2 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:35:71

Seria: 3
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:92
5 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:25:12
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 01:32:02

Proba 78 100 metri bras - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 02:06:95
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:47:60
4 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:62

Seria: 2
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:38
7 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 01:41:05

Seria: 3
1 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:27:95
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:27:70
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:20:72
5 Stan Leon 11929 2002 Performer 01:22:95
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:30:17

Seria: 4
7 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:03

Descalificari
1 Rusu Alexandru Eduard Nicolae
Observatii: lipsa
A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:42
2 Peiu Daniel
Observatii: lipsa
A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:24

Proba 79 100 metri bras - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:31:61
8 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:42:09

Seria: 3
6 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:23:49
7 Mindroc Adrian A0121 2001 Bucharest Sport Club 01:27:81

Seria: 4
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:17:43
3 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:15:74
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:13:74

Descalificari
1 Moscu Gabriel
Observatii: lipsa
1327 2001 CSS 2 Bucuresti 01:37:95

Proba 80 100 metri bras - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:14
6 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:48:19
7 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Delfinul Bucuresti 01:33:09

Seria: 3
3 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:23:20

Seria: 4
1 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:19:02

Proba 81 100 metri bras - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:17:00
8 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:19:16

Proba 82 100 metri bras - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:10

Proba 83 200 metri mixt - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 03:41:59
5 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 02:54:27
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:33:37
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:50:24

Proba 84 200 metri mixt - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:45:01
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:35:00
7 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 03:16:40

Proba 85 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:45:63

Seria: 2
1 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 02:39:91
2 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:38
6 Stan Filip 11031 2000 Performer 02:34:43
7 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 02:38:22

Proba 86 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:41:65

Seria: 2
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:19:66

Proba 87 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:49:17

Seria: 2
3 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 02:31:24
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:76

Proba 88 100 metri fluture - 11 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 99:99:99
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 99:99:99
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 99:99:99
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 99:99:99
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 99:99:99

Proba 89 100 metri fluture - 12 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:30:51

Seria: 2
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:20:80
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:11:01
7 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 01:20:56

Proba 90 100 metri fluture - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 Delfinul Bucuresti 01:28:03

Seria: 2
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:17:04
3 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:14:62
6 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:16:00
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:44

Proba 91 100 metri fluture - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:00

Proba 92 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:24:11
5 Pana Rares Stefan 11814 2002 Steaua CSA 99:99:99
6 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 99:99:99
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:15:30
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:10:66
8 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:18:69

Proba 93 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:13:90
7 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:35

Seria: 3
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:07:32

Descalificari
1 Marinica Rares
Observatii: lipsa
11027 2001 NAVI 01:09:96

Proba 94 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Delfinul Bucuresti 01:16:99

Proba 95 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:04:66
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:78
6 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:04:22
7 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:05:38
8 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:07:33

Proba 96 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petran Costin 9391 1998 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
4 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:51

Seria: 3
3 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:02:66
5 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:01:00