Lista de start pentru Campionatul Municipal - Copii 7,8,9 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Voinea Marc Cristian A0824 2004 CS Free Style 99:99:99
3 Toma Vlad A1133 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Sovar Marco A1132 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Popovici Sasa A0826 2004 CS Free Style 99:99:99
7 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Radu Paul Ionut A0728 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Sitaru Stefan A0379 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 El Lakkis Hussein A0819 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 99:99:99
8 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 01:51:58
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 01:19:46
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 01:00:27
5 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:01:41
7 Larion Aleksei A0723 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:59:97
2 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 00:57:97
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:56:71
4 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:45
5 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:67
6 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:90
7 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:59:59
8 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:23

Seria: 5
2 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:54:39
3 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:49:26
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:76
5 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:48:03
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:52:98
8 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:56:30

Descalificari
1 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Popanica Raboj Tudor
Observatii:
A1031 2004 CSS Dinamo 01:26:13
3 Dicu Vlad Andrei Costea
Observatii: lipsa
A0589 2004 Tenis Club 2000 00:55:57
4 Ichim Luca
Observatii: lipsa
A1016 2004 Aqua Center Buzau 00:54:45

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 99:99:99
4 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Micsa Liviu Filip A0698 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ghita Stefan Adrian A0711 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dragne Mihnea George A0289 2003 NAVI 99:99:99
4 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Negrila Florin Valentin A0732 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Bors Rares Mihai A0691 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ionita Florin A0689 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Gheorghe Denis Andrei A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Marin Radu A0688 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dascalu Dragos Adrian A1030 2003 CSS Dinamo 01:33:45
4 Marmara Mihnea Stefan A0400 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:39
5 Florete Fabian Andrei A1015 2003 Delfinul Bucuresti 01:25:36
6 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Neagoe Florin Laurentiu A0700 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
1 Ioan Luca Elian A0468 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:19
2 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:00:90
3 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 00:54:23
4 Bratulescu Valentin Alexandru A1151 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:89
5 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:44
6 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:55:63
7 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 01:00:92
8 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:02

Seria: 7
1 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:50:83
2 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 00:49:83
4 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:48:67
5 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:17
6 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:59
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:37
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:51:67

Seria: 8
1 Dumitru Tudor A0596 2003 Tenis Club 2000 00:48:22
2 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:47:54
3 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:06
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:45:53
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 00:46:25
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:24
7 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:47:77
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:48:26

Seria: 9
1 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:45:14
2 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:05
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:43:66
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:42:99
5 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:66
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:98
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:45:11
8 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:45:33

Seria: 10
1 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:40:23
2 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:13
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:39:36
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:37:74
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:29
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:88
7 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:20
8 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 00:41:98

Descalificari
1 Carstea Mihnea Stefan
Observatii: lipsa
A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Raportaru Stefan
Observatii: lipsa
A0332 2003 C S Intersport 2004 99:99:99
3 Dinica Ionut
Observatii: lipsa
12769 2003 Median Bucuresti 99:99:99
4 Banescu Cristian Florin
Observatii: lipsa
A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:37

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (99 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chivu Cristian Mihai A1134 2002 NAVI 99:99:99
4 Creasta Stefan A1139 2002 Club Daimon 99:99:99
5 Onea Cezar A1135 2002 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Costea Alexandru Robert A0483 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Raveanu Mihai Vladut A0476 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Lacatusi Marian Vlad A0717 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ilie Dennis Mihai A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:45
5 Stroe Alexandru A0481 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Groseanu George Eduard A0505 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 C.S. - I.B.M. 99:99:99
8 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Topala Andrei Alberto A0478 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:92
3 Roua Adrian A0472 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:09
4 Tanasescu Mihai Florentin A1147 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:82
5 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:13
6 Nicolae Victor Mihai A0474 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:13
7 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:07
8 Vita Andrei Gabriel A0502 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:18

Seria: 4
2 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:29
3 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 00:56:12
4 Mitrea Mihai A1150 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:95
5 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:02
6 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:24
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CS Free Style 00:58:77
8 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:59:38

Seria: 5
1 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:41
2 Stanescu Andrei A0769 2002 NAVI 00:54:62
3 Cojoaca Tudor Florin A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33
4 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:84
5 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:53:89
7 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:70
8 Munteanu Alex Mihail A1145 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:56

Seria: 6
1 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:52:58
2 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:26
3 Man Paul Gabriel A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:02
4 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:90
5 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:37
6 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:08
7 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:51
8 Constantinescu Andrei A0406 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:71

Seria: 7
1 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:69
2 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:25
3 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:09
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:75
5 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:94
6 Pandelea Theodor Razvan Marian A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:11
7 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:29
8 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:77

Seria: 8
1 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:48:33
2 Lungu Vlad A1035 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:74
3 Armeanu Stefan A1144 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:41
4 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:46:91
5 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:07
6 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:69
7 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:07
8 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:48:45

Seria: 9
1 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:06
3 Ionita Andrei A1143 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:31
4 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:44:87
5 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:94
6 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:43
7 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:04
8 Briceag Bogdan Ioan A1142 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:70

Seria: 10
1 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:44:73
2 Piciorus Alexandru A1141 2002 Petrolul Ploiesti 00:43:70
3 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:27
4 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:42:38
5 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:42:50
6 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:67
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:94

Seria: 11
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:94
3 Rath Razvan A0535 2002 Club Daimon 00:40:61
4 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:56
5 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:40:61
6 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 00:40:75
7 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:71
8 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:42:36

Seria: 12
1 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:34
2 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:39:85
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:94
4 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:65
5 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:09
7 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:14
8 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:40:54

Seria: 13
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:72
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:36:58
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:35:56
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:32:71
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:34:46
6 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:51
7 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:62
8 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:37:51

Descalificari
1 Mihaila Stefan
Observatii: lipsa
A0653 2002 Bucharest Sport Club 01:04:28
2 Coman Radu Andrei
Observatii:
A0580 2002 Atack Team 00:59:31
3 Bojec Alexandru Andrei
Observatii: lipsa
A0417 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:36
4 Popescu Matei
Observatii: lipsa
A1146 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:60
5 Popescu Andrei Florin
Observatii: lipsa
A0410 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:83
6 Marin Stefan
Observatii:
A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:62
7 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:39:28

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Suseven Deniz A1137 2004 CS Free Style 99:99:99
3 Radic Tara A1130 2004 NAVI 99:99:99
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Joita Ana Maria Iuliana A0667 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Popovici Alisia A0827 2004 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Surugiu Catarina A1136 2004 Atack Team 99:99:99
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 01:07:40
3 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:10
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:56:13
5 Hritcu Daria Ana Maria A1138 2004 Fara club 00:59:63
6 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CS Free Style 01:02:78
7 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:19:18
8 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:55:51
2 Pagu Ioana A0629 2004 Tenis Club 2000 00:49:37
3 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:45:64
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CS Free Style 00:42:18
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 C.S. - I.B.M. 00:43:72
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:88
7 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:49:90
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:55:54

Proba 5 50 metri liber - 8 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Felea Ioana A0330 2003 C S Intersport 2004 99:99:99
2 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Pop Yana Maria A0682 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Nita Raluca Alexandra A0684 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Negrescu Irina Cristina A0686 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Ivan Florentina Diana A0675 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ceparu Ioana A1027 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:45
6 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:90
7 Marian Bianca Nicoleta A0674 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:52
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:54:37
3 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:53:60
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:04
5 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:53:10
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:54:02
7 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 00:55:63
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:58:74

Seria: 4
1 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:50:74
2 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 00:49:46
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:44
4 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 00:46:19
5 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:48:14
6 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:30
7 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 00:50:23
8 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:48

Seria: 5
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:44:67
2 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:44:21
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:42:08
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:41:27
5 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:42:01
6 Spanu Clara A1041 2003 Petrolul Ploiesti 00:43:59
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:22
8 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:56

Descalificari
1 Poliacov Irina
Observatii: lipsa
A0352 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:89
2 Bronisevski Ilinca
Observatii: lipsa
A0347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:84

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bont Andreea A1158 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 99:99:99
3 Balan Maria A1152 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:56
4 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:58:52
5 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:14
6 Stoica Antonia Teodora A1154 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Costache Maria Andreea A0448 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Lapadatu Ioana Alexandra A0254 2002 NAVI 00:58:45
2 Bisag Irina Gabriela A1153 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:05
3 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:54:43
4 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:12
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:46
7 Ghetu Carla Ilinca A0767 2002 NAVI 00:55:17
8 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 00:58:49

Seria: 3
1 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 00:53:57
2 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:76
3 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:51:33
4 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:49:68
5 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:72
6 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:42
7 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:52:97
8 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:85

Seria: 4
1 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:48:23
2 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:19
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:89
4 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:20
5 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:60
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:06
7 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:27
8 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:70

Seria: 5
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:43:02
2 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:28
3 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:40:55
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:93
5 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:39:96
6 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:40:62
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:71
8 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:44:37

Seria: 6
2 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:38:43
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:38:04
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:37:12
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:37:39
6 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:38:10
8 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:92

Descalificari
1 Marin Maria Ioana
Observatii: lipsa
A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:25
2 Domnescu Alexandra Ilinca
Observatii: lipsa
A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:39:05
3 Tota Maria Ilinca
Observatii:
A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:44

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popanica Raboj Tudor A1031 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 El Lakkis Hussein A0819 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 99:99:99
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:32:06
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:26:19
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 01:20:40
4 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 01:18:49
5 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:19:41
7 Sitaru Stefan A0379 2004 CSS 1 Bucuresti 01:27:12
8 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 02:44:69

Seria: 3
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:15:18
3 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 01:05:53
4 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:89
5 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 01:05:07
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:06:36
7 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:13:94
8 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 01:15:84

Descalificari
1 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dicu Vlad Andrei Costea
Observatii: lipsa
A0589 2004 Tenis Club 2000 01:20:95
3 Ichim Luca
Observatii: lipsa
A1016 2004 Aqua Center Buzau 01:11:32

Proba 8 50 metri bras - 8 ani - Baieti (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dascalu Dragos Adrian A1030 2003 CSS Dinamo 99:99:99
5 Dragne Mihnea George A0289 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Bratulescu Valentin Alexandru A1151 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Marmara Mihnea Stefan A0400 2003 CSS 1 Bucuresti 01:33:41
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:16:20
4 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:11:16
5 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:13:33
6 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:54

Seria: 3
1 Dumitru Tudor A0596 2003 Tenis Club 2000 01:08:78
2 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:94
3 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 01:05:92
5 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:05
6 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 01:06:64
7 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:46
8 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 01:10:00

Seria: 4
1 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:29
2 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:50
3 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:00:84
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:00:52
5 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 01:00:64
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:29
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:03:94
8 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:87

Seria: 5
1 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:59:20
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:58:56
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 00:57:13
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:56:66
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:71
6 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:65
7 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:58:74
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 01:00:44

Seria: 6
1 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:51
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:54:82
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:52:76
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:51
5 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:51:09
6 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:54:68
7 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:33
8 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 00:56:04

Descalificari
1 Carstea Mihnea Stefan
Observatii: lipsa
A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dinica Ionut
Observatii: lipsa
12769 2003 Median Bucuresti 01:42:19
3 Banescu Cristian Florin
Observatii: lipsa
A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:97

Proba 9 50 metri bras - 9 ani - Baieti (92 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mitrea Mihai A1150 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Vita Andrei Gabriel A0502 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Nicolae Victor Mihai A0474 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Roua Adrian A0472 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Stroe Alexandru A0481 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 C.S. - I.B.M. 99:99:99
7 Munteanu Alex Mihail A1145 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Topala Andrei Alberto A0478 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Creasta Stefan A1139 2002 Club Daimon 99:99:99
4 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:15
5 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 01:21:04
7 Onea Cezar A1135 2002 Atack Team 99:99:99
8 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 99:99:99

Seria: 4
1 Stanescu Andrei A0769 2002 NAVI 01:16:97
3 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:50
5 Ionita Andrei A1143 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:92
6 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:31
7 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:74
8 Constantinescu Andrei A0406 2002 CSS 1 Bucuresti 01:17:98

Seria: 5
2 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 01:09:73
3 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:92
4 Pandelea Theodor Razvan Marian A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:30
5 Briceag Bogdan Ioan A1142 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:32
6 Lungu Vlad A1035 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:35
7 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:86
8 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:63

Seria: 6
1 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 01:07:03
2 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:42
3 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:89
4 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:05:64
5 Tanasescu Mihai Florentin A1147 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:89
6 Armeanu Stefan A1144 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:32
7 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:65
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:67

Seria: 7
1 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:42
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:12
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:96
4 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:47
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:66
6 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:04
7 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:17
8 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 01:05:44

Seria: 8
1 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:76
2 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CS Free Style 01:03:54
3 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:82
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:92
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:41
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:03:02
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:58
8 Cojoaca Tudor Florin A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:89

Seria: 9
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:24
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 01:00:60
3 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:58:85
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:99
5 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:33
6 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:86
7 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 01:00:84
8 Toma Marian Andrei A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:81

Seria: 10
1 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 00:57:15
2 Rath Razvan A0535 2002 Club Daimon 00:56:46
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:97
4 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:83
5 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:53:85
6 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:55:30
7 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:51
8 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:57:28

Seria: 11
1 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:54
2 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:21
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:72
4 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:51:56
5 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:82
6 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:73
7 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:39
8 Piciorus Alexandru A1141 2002 Petrolul Ploiesti 00:53:66

Seria: 12
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:50:46
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:49:22
3 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:29
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:42:40
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:07
6 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:48:67
7 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:49:96

Descalificari
1 Popescu Matei
Observatii: lipsa
A1146 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Tarara Robert Stefan
Observatii:
A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:24:73
3 Popescu Andrei Florin
Observatii: lipsa
A0410 2002 CSS 1 Bucuresti 01:23:12
4 Mihaila Stefan
Observatii: lipsa
A0653 2002 Bucharest Sport Club 01:24:03
5 Bojec Alexandru Andrei
Observatii: lipsa
A0417 2002 CSS 1 Bucuresti 01:14:44
6 Man Paul Gabriel
Observatii: lipsa
A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:78
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii: lipsa
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:57
8 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:91

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:21:04
3 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 01:18:49
4 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:64
5 Hritcu Daria Ana Maria A1138 2004 Fara club 01:12:08
6 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:20:00

Seria: 2
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:08:86
2 Pagu Ioana A0629 2004 Tenis Club 2000 01:03:35
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 C.S. - I.B.M. 01:01:64
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CS Free Style 00:55:48
5 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:59:85
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:94
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:06:00
8 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 01:09:13

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:25:84
2 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 01:22:40
3 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:16:96
4 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:58
5 Spanu Clara A1041 2003 Petrolul Ploiesti 01:13:33
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:19:23
7 Bronisevski Ilinca A0347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:24:75
8 Poliacov Irina A0352 2003 CSS 1 Bucuresti 01:30:25

Seria: 3
1 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 01:10:89
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:96
3 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 01:06:25
4 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 01:03:81
5 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 01:04:68
6 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 01:06:37
7 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:81
8 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:65

Seria: 4
1 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:54
2 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:59:58
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:54
4 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:07
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:53:03
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:58:85
7 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:41
8 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:02:26

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bont Andreea A1158 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 01:51:91
5 Ghetu Carla Ilinca A0767 2002 NAVI 99:99:99
6 Stoica Antonia Teodora A1154 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Baraitareanu Mihaela A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 01:19:61
2 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:18:42
3 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 01:13:22
4 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:06
5 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:11:80
6 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 01:18:32
7 Balan Maria A1152 2002 CSS 1 Bucuresti 01:18:53
8 Lapadatu Ioana Alexandra A0254 2002 NAVI 01:46:42

Seria: 3
1 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:98
2 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:98
4 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 01:05:64
5 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:31
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:16
7 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:01
8 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 01:10:92

Seria: 4
1 Bisag Irina Gabriela A1153 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:98
2 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:02:23
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:00:60
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:66
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:00:48
6 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 01:01:64
7 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:74
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:92

Seria: 5
2 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:55:65
3 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:80
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:53:19
5 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:53:62
6 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:54:83
7 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:16
8 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:59:54

Seria: 6
1 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:64
2 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:84
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:49:75
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:35
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:48:61
6 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:50:60
8 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:52:69

Descalificari
1 Marin Maria Ioana
Observatii: lipsa
A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:89
2 Codarleanu Patricia Mihaela
Observatii: lipsa
A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:58:29
3 Domnescu Alexandra Ilinca
Observatii: lipsa
A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:52:38

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Tudor Ionut Tarara, Narri Aryan Andrei Sterian, Andrei Snagoveanu, Claudiu Andrei Sandu, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Andrei Lungu, Catalin Ionut Dumitrescu, Darius Costin Anghel, Madalin Ionut Nicola, 2004 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Vasileios Kokkinakis, Luca Andrei Macovei, Vlad Alexandru Badulescu, Ionut Vlasie, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Matei Badicut, Andrei Paltin, Calin Dumitru, Mihai Valentin Graef, 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stafeta 1 Matei Stefan Avram, Andrei Alexandru Vasile, Luca Ioan Morariu, Radu Cosug, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Tobias George Dumitrache, Markus Stoltz, Andrei Catalin Baciu, Andrei Grigore, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Raducu Alex Dinca, Radu Antal, Radu Tudor, Mihai Cosmin Doltu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Richard Alexandru Petre, Vlad Lungu, Alessandro Baciu, Bogdan Florin Gheorghiescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Sergiu Rosu, Radu Bogdan Sava, Cristi Marian Siminescu, Vlad Andrei Gorea, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 David Marius Teodor Zamfir, Fabian Valentin Basalau, Claudiu Ionut Vlad, Matei Ioan Lemnaru, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Leon Stan, Mihai Soare, Liviu Alexandru Coman, Andrei Cristian Balaceanu, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Vicenzo Popa, Andrei Vlad Tite, Dumitru Gabriel Bartic, Sergiu Marfon, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Eric Mocanu, Alexandru Daniel Voica, Alecsandru Christian Radulescu, Andrei Popa, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Stafeta 6 Cristian Dumitru Neacsu, Robert Alexandru Bera, Robert Cristian Sandu, Luca Vlad Dimitriu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (2 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Elia Danciu, Alexandra Patricia Naidin, Bianca Maria Ilie, Ioana Teodora Fogoros, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Sara Natalie Ivan, Sara Staciuc, Maria Baraitareanu, Cristina Dumitrescu, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Anca Vasilescu Guiu, Vanesa Tataru, Alexia Antonia Carata, Mihaela Grigoroiu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Elena Alexandra Radulescu, Ioana Alexa, Alexandra Claudia Ivan, Maria Elisabeta Burlacu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Ecaterina Scortea , Stanca Maria Zamfirescu , Alexandra Anissia Barbu, Andreea Cristina Nicola, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Catalina Colcer, Miruna Lucia Maria Iordache, Anna Maria Nahed, Maria Petrescu, 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Ana Maria Diaconu, Elena Chiriac, Catinca Denieul, Cristina Daniela Pavel, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristina Erika Mocanu, Carla Ilinca Ghetu, Maria Boboc , Lorena Gabriela Ivancov, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreea Ramona Dragoi, Sara Danciu, Ana Mustatea, Ioana Gadea, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Rebecca Chelu, Maria Ilinca Tota, Sabina Nicoleta Tudorache, Andra Mihaela Macoveiciuc, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Catinca Bejenaru, Narcisa Haiducu, Ioana Alexandra Piedemonte, Alexia Maria Georgescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 7 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Popovici Alisia A0827 2004 CS Free Style 99:99:99
6 Radic Tara A1130 2004 NAVI 99:99:99
7 Joita Ana Maria Iuliana A0667 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:15:29
3 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:06:86
4 Pagu Ioana A0629 2004 Tenis Club 2000 01:00:46
5 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CS Free Style 01:03:62
6 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 01:07:80
8 Suseven Deniz A1137 2004 CS Free Style 99:99:99

Seria: 4
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:57:86
2 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:53:51
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 C.S. - I.B.M. 00:52:22
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CS Free Style 00:50:27
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:38
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:52:99
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:56:70
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:00:15

Descalificari
1 Surugiu Catarina
Observatii: lipsa
A1136 2004 Atack Team 99:99:99
2 Hritcu Daria Ana Maria
Observatii: lipsa
A1138 2004 Fara club 01:21:03

Proba 20 50 metri spate - 8 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Negrescu Irina Cristina A0686 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Nita Raluca Alexandra A0684 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Felea Ioana A0330 2003 C S Intersport 2004 99:99:99

Seria: 2
1 Pop Yana Maria A0682 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Petrariu Alexandra Bianca A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Marian Bianca Nicoleta A0674 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:31
4 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:95
5 Ceparu Ioana A1027 2003 Delfinul Bucuresti 01:21:39
6 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ivan Florentina Diana A0675 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 01:02:53
2 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 01:01:87
3 Zamfirescu Stanca Maria A0250 2003 NAVI 01:00:73
4 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 00:58:49
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:58:67
6 Poliacov Irina A0352 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:44
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:02:27
8 Bronisevski Ilinca A0347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:58

Seria: 5
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:58:06
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:57:62
3 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:28
4 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 00:53:10
5 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:54:31
6 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:36
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:57:62
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:26

Seria: 6
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:52:45
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:02
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:56
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:46:22
5 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:46:28
6 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:48:66
7 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 00:50:37
8 Spanu Clara A1041 2003 Petrolul Ploiesti 00:53:00

Proba 21 50 metri spate - 9 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stoica Antonia Teodora A1154 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 01:13:79
4 Balan Maria A1152 2002 CSS 1 Bucuresti 01:07:81
5 Bisag Irina Gabriela A1153 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:01
6 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 99:99:99
7 Costache Maria Andreea A0448 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:94
3 Ghetu Carla Ilinca A0767 2002 NAVI 00:59:25
4 Lapadatu Ioana Alexandra A0254 2002 NAVI 00:58:69
6 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:59:58
7 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:00:04
8 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 01:05:05

Seria: 3
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:65
2 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:57:38
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:26
4 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 00:54:20
5 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:39
6 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:56:26
7 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 00:57:65
8 Jiman Maria Ioana A0615 2002 Tenis Club 2000 00:58:33

Seria: 4
1 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:57
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:52:29
3 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:98
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:50:77
5 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:06
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:61
8 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:53:98

Seria: 5
1 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:50
2 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:48:19
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:47:88
4 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:64
5 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:86
6 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:48:00
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:20
8 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:54

Seria: 6
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:55
2 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:45:87
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:44:22
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:43:05
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:43:41
6 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:32
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:46:48

Descalificari
1 Bont Andreea
Observatii: lipsa
A1158 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Marin Maria Ioana
Observatii: lipsa
A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:63
3 Baraitareanu Mihaela
Observatii: lipsa
A0353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:98
4 Diaconu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:13
5 Domnescu Alexandra Ilinca
Observatii: lipsa
A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:47:33

Proba 22 50 metri spate - 7 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voinea Marc Cristian A0824 2004 CS Free Style 99:99:99
2 Sovar Marco A1132 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Radu Paul Ionut A0728 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 99:99:99
7 Popovici Sasa A0826 2004 CS Free Style 99:99:99
8 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Sabo Alexandru Mihail A0726 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Draghici Daniel Mario A0719 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Lita David Nicholas A0721 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Larion Aleksei A0723 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 01:25:56
3 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:13:36
4 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 01:08:86
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:09:31
6 Popanica Raboj Tudor A1031 2004 CSS Dinamo 01:25:20
7 Toma Vlad A1133 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 El Lakkis Hussein A0819 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:07:58
2 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:04:48
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 01:04:09
4 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:59
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 01:04:02
6 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:04:25
7 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:06:55
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:07:95

Seria: 5
1 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:76
2 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:58:74
3 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:55:31
4 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:51:68
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:31
7 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:59:76

Descalificari
1 Sitaru Stefan
Observatii: lipsa
A0379 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ichim Luca
Observatii: lipsa
A1016 2004 Aqua Center Buzau 00:57:43
4 Dicu Vlad Andrei Costea
Observatii: lipsa
A0589 2004 Tenis Club 2000 01:01:77

Proba 23 50 metri spate - 8 ani - Baieti (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Raportaru Stefan A0332 2003 C S Intersport 2004 99:99:99
4 Neagoe Florin Laurentiu A0700 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Baragau Ionut Alexandru A0697 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 99:99:99
6 Micsa Liviu Filip A0698 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Negrila Florin Valentin A0732 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ghita Stefan Adrian A0711 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Bratulescu Valentin Alexandru A1151 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
2 Ionita Florin A0689 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dascalu Dragos Adrian A1030 2003 CSS Dinamo 01:16:98
5 Dragne Mihnea George A0289 2003 NAVI 01:21:79
6 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Marin Radu A0688 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Bors Rares Mihai A0691 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
2 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:87
3 Dumitru Tudor A0596 2003 Tenis Club 2000 01:01:60
4 Florete Fabian Andrei A1015 2003 Delfinul Bucuresti 01:00:49
5 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:01:20
6 Ioan Luca Elian A0468 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:94
7 Marmara Mihnea Stefan A0400 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:33
8 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 01:16:38

Seria: 7
2 Nica Radu Stefan A0288 2003 NAVI 00:56:80
3 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:55:92
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:55:00
5 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:55:27
6 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
7 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:85
8 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:00:46

Seria: 8
1 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 00:54:33
2 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:97
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:21
4 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 00:52:64
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:52:98
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:53:81
7 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:54:25
8 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:54:61

Seria: 9
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:51:56
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 00:50:32
4 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:08
5 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 00:49:94
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:79
7 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:51:37
8 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:65

Seria: 10
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:47:33
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:46:04
3 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:45:76
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:16
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:45:33
6 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:98
7 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:94
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:54

Descalificari
1 Gheorghe Denis Andrei
Observatii: lipsa
A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dinica Ionut
Observatii: lipsa
12769 2003 Median Bucuresti 01:09:98
3 Banescu Cristian Florin
Observatii: lipsa
A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:49
4 Anton Sergiu Eduard
Observatii: lipsa
A0533 2003 Club Daimon 00:51:02

Proba 24 50 metri spate - 9 ani - Baieti (101 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Onea Cezar A1135 2002 Atack Team 99:99:99
4 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Ninu Adrian Ionut A0485 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Ionita Andrei A1143 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Briceag Bogdan Ioan A1142 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Mosteanu Iulian Viorel A0484 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stanescu Andrei A0769 2002 NAVI 99:99:99
6 Juncanaru Stefan Liviu A0497 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Munteanu Alex Mihail A1145 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Stroe Alexandru A0481 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Chivu Cristian Mihai A1134 2002 NAVI 99:99:99
2 Creasta Stefan A1139 2002 Club Daimon 99:99:99
3 Costea Alexandru Robert A0483 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:00
5 Vita Andrei Gabriel A0502 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:96
6 Raveanu Mihai Vladut A0476 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:00
7 Lacatusi Marian Vlad A0717 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Groseanu George Eduard A0505 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Tanasescu Mihai Florentin A1147 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:39
2 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 01:09:78
3 Tarara Robert Stefan A0783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:07:32
4 Nicolae Victor Mihai A0474 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:50
5 Ilie Dennis Mihai A0500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:54
6 Topala Andrei Alberto A0478 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:72
7 Pandelea Theodor Razvan Marian A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:09

Seria: 5
1 Roua Adrian A0472 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:45
3 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 01:01:73
4 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:08
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CS Free Style 01:01:44
6 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 01:01:81
7 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:38
8 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:19

Seria: 6
2 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:76
3 Cojoaca Tudor Florin A0493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:84
4 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:58:36
5 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:58:55
6 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:58:89
8 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:58

Seria: 7
1 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:17
2 Bojec Alexandru Andrei A0417 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:82
4 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:71
5 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:85
6 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:57:72
7 Lungu Vlad A1035 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:05
8 Armeanu Stefan A1144 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:31

Seria: 8
1 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:30
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:17
3 Ciocioi Cosmin A0420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:61
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:54:67
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:20
6 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:55:65
7 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:28
8 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:37

Seria: 9
1 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:29
2 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:00
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:11
4 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:25
5 Piciorus Alexandru A1141 2002 Petrolul Ploiesti 00:52:41
6 Tudor Dan A0423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:17
7 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:25
8 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33

Seria: 10
1 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:83
2 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:52
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:15
4 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:99
5 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:50:13
6 Voica Alexandru Daniel A0658 2002 Tenis Club 2000 00:51:48
7 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:56
8 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:08

Seria: 11
1 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:49:26
2 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 00:48:97
3 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:48:64
4 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:76
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:14
6 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:95
7 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:02
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:93

Seria: 12
1 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:01
2 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:83
3 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:23
4 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:80
5 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:22
8 Rath Razvan A0535 2002 Club Daimon 00:47:43

Seria: 13
1 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:57
2 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:60
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:40:26
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:37:57
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:38:83
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:40:94
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:11
8 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:44:79

Descalificari
1 Mitrea Mihai
Observatii: lipsa
A1150 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Popescu Matei
Observatii: lipsa
A1146 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Pana Rares Stefan
Observatii: lipsa
11814 2002 Atack Team 01:11:56
4 Mihaila Stefan
Observatii: lipsa
A0653 2002 Bucharest Sport Club 01:11:11
5 Man Paul Gabriel
Observatii: lipsa
A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:84
6 Constantinescu Andrei
Observatii: lipsa
A0406 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:49
7 Popescu Andrei Florin
Observatii: lipsa
A0410 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:41
8 Toma Marian Andrei
Observatii: lipsa
A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:25
9 Mocanu Eric
Observatii:
A0624 2002 Tenis Club 2000 00:46:66
10 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:93

Proba 25 50 metri fluture - 7 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 99:99:99
5 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:11:04
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 01:02:98
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:99
4 Dragusi Alina Maria A0343 2004 C.S. - I.B.M. 00:52:75
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CS Free Style 00:58:71
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:01:83
7 Pagu Ioana A0629 2004 Tenis Club 2000 01:04:77
8 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 01:13:42

Proba 26 50 metri fluture - 8 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Mara A1155 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:22:49
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:17:01
4 Iordache Miruna Lucia Maria A0251 2003 NAVI 01:06:19
6 Vasile Theodora Elena A0654 2003 CSS 1 Bucuresti 01:21:36
7 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Iliescu Denisa Cristina A0323 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:05:87
2 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 01:03:86
3 Ichim Alexia A0611 2003 Bucharest Sport Club 01:01:29
4 Spanu Clara A1041 2003 Petrolul Ploiesti 01:00:08
5 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:95
6 Cozma Sanziana Maria A0555 2003 Bucharest Sport Club 01:02:49
7 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:04:29
8 Carata Alexia Antonia A0350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:89

Seria: 3
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:56:05
2 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:53:57
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:52:23
4 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:33
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:49:08
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:89
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:96
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:22

Descalificari
1 Zamfirescu Stanca Maria
Observatii:
A0250 2003 NAVI 01:16:94

Proba 27 50 metri fluture - 9 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 99:99:99
3 Bisag Irina Gabriela A1153 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stoica Antonia Teodora A1154 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Balan Maria A1152 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Bont Andreea A1158 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Haiducu Narcisa A0356 2002 CSS 1 Bucuresti 01:37:37
2 Bejenaru Catinca A0360 2002 CSS 1 Bucuresti 01:17:77
3 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:34
4 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:07:40
5 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:08:68
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:72
7 Stan Nicola Mihaela A0354 2002 CSS 1 Bucuresti 01:29:46
8 Gujan Nicoleta A0607 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:05:63
2 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:04:99
3 Chiriac Elena A0454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:77
4 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:58:71
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:90
6 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:18
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:05
8 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:98

Seria: 4
1 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:52
2 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:80
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:52:26
4 Sapcaliu Maria A0642 2002 Tenis Club 2000 00:49:61
5 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:60
6 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:53:96
7 Mataoanu Daria A0129 2002 Bucharest Sport Club 00:54:94
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:10

Seria: 5
2 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:45:94
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:41:91
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:39:35
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:40:55
6 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:42:07
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:43
8 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:85

Descalificari
1 Domnescu Alexandra Ilinca
Observatii: lipsa
A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:47:37

Proba 28 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 99:99:99
6 El Lakkis Hussein A0819 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 99:99:99
2 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:41:97
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:32:41
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 01:20:61
5 Sitaru Stefan A0379 2004 CSS 1 Bucuresti 01:27:57
6 Radu Alin Gabriel A0801 2004 Bucharest Sport Club 01:36:40
7 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Club Daimon 02:01:06

Seria: 3
1 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 01:15:53
2 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:09:58
3 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 01:06:36
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:36
5 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 01:06:12
6 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 01:07:93
7 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:43
8 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:18:68

Descalificari
1 Stan Stefan
Observatii: lipsa
A0660 2004 CS Free Style 99:99:99
2 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
A0840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Popanica Raboj Tudor
Observatii: lipsa
A1031 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 29 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitru Tudor A0596 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Bratulescu Valentin Alexandru A1151 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Badicut Matei A0577 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Asladolahi Arian A0572 2003 Bucharest Sport Club 01:34:68
5 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:25:26
7 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 01:12:06
2 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:33
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:06:06
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 01:03:75
6 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:06:33
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:11:36
8 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:57

Seria: 4
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:05
2 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:78
3 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:57:57
4 Cosug Radu A0294 2003 NAVI 00:53:23
5 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:61
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:70
7 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:48
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:01:48

Seria: 5
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:06
2 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:21
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:46:18
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:04
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:45:84
6 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:46:32
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:47:84
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CS Free Style 00:51:85

Descalificari
1 Banescu Cristian Florin
Observatii: lipsa
A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:06
2 Dinica Ionut
Observatii: lipsa
12769 2003 Median Bucuresti 01:41:80
3 Dascalu Dragos Adrian
Observatii: lipsa
A1030 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Anton Sergiu Eduard
Observatii: lipsa
A0533 2003 Club Daimon 01:02:65

Proba 30 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (72 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Munteanu Alex Mihail A1145 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Ionita Andrei A1143 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Lungu Vlad A1035 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Briceag Bogdan Ioan A1142 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Armeanu Stefan A1144 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Baciu Alessandro A1149 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Creasta Stefan A1139 2002 Club Daimon 99:99:99
6 Necula Tudor Mihai A1148 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Radulescu Alecsandru Christian A0637 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
2 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:43
3 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 01:19:25
4 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:62
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CS Free Style 01:18:81
6 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:43
8 Coman Stefan Razvan A0494 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:83

Seria: 4
1 Tutui Antonio Gabriel A0411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:53
2 Rosca Cristian A0416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:32
3 Ionescu Marius Cristian A0504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:49
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:55
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:52
6 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:58
7 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:38
8 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:12

Seria: 5
1 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:87
2 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:03:27
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 01:00:83
5 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 01:01:21
6 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:03

Seria: 6
1 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:10
2 Gheorghiescu Bogdan Florin A0424 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:42
4 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:66
5 Piciorus Alexandru A1141 2002 Petrolul Ploiesti 00:56:22
6 Petre Richard Alexandru A0409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:61
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:05
8 Tite Andrei Vlad A0487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:39

Seria: 7
1 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:54:82
2 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:02
3 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:16
4 Marin Stefan A0126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:65
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:60
7 Rath Razvan A0535 2002 Club Daimon 00:54:69
8 Mocanu Eric A0624 2002 Tenis Club 2000 00:55:31

Seria: 8
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:82
2 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:49:13
3 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:46:84
4 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:43
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:79
6 Sava Radu Bogdan A0425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:89
7 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:49
8 Bera Robert Alexandru A0413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:61

Seria: 9
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:46:00
2 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:45
3 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:39:36
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:37:37
5 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:38:11
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:39:61
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:80
8 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:13

Descalificari
1 Tanasescu Mihai Florentin
Observatii:
A1147 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Popescu Andrei Florin
Observatii: lipsa
A0410 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Pandelea Theodor Razvan Marian
Observatii:
A1156 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Mitrea Mihai
Observatii: lipsa
A1150 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Popescu Matei
Observatii: lipsa
A1146 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Mihaila Stefan
Observatii: lipsa
A0653 2002 Bucharest Sport Club 01:31:26
7 Constantinescu Andrei
Observatii: lipsa
A0406 2002 CSS 1 Bucuresti 01:24:50
8 Toma Marian Andrei
Observatii: lipsa
A0415 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:23
9 Cristea Dragos Ioan
Observatii: lipsa
A0735 2002 CSS Dinamo 01:03:53
10 Man Paul Gabriel
Observatii: lipsa
A0619 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:20
11 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:56:49
12 Dumitrescu Stefan
Observatii:
A0594 2002 Median Bucuresti 00:50:66

Proba 31 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (2 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Ioana Teodora Fogoros, Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, Elia Danciu, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria Baraitareanu, Sara Staciuc, Cristina Dumitrescu, Sara Natalie Ivan, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 32 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Anca Vasilescu Guiu, Mihaela Grigoroiu, Vanesa Tataru, Alexia Antonia Carata, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Anna Maria Nahed, Maria Petrescu, Catalina Colcer, Miruna Lucia Maria Iordache, 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 33 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Meg-Lidia Guias, Daria Mataoanu, Patricia Mihaela Codarleanu, Maria Rhfir, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Rebecca Chelu, Sabina Nicoleta Tudorache, Andra Mihaela Macoveiciuc, Maria Ilinca Tota, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Andreea Ramona Dragoi, Ana Mustatea, Ioana Gadea, Sara Danciu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Elena Chiriac, Catinca Denieul, Naomi Cergan, Cristina Daniela Pavel, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Irina Gabriela Bisag, Alexia Maria Georgescu, Ioana Alexandra Piedemonte, Narcisa Haiducu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 NAVI 99:99:99

Proba 34 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Tudor Ionut Tarara, Eduard Andrei Manea, Claudiu Andrei Sandu, Narri Aryan Andrei Sterian, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Matei Alexandru Stan, Catalin Ionut Dumitrescu, Andrei Lungu, Madalin Ionut Nicola, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 35 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Andrei Nicolae Olteanu, Radu Tudor, Ionut Vlasie, Vlad Alexandru Badulescu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Matei Badicut, Mihai Valentin Graef, Andrei Paltin, Calin Dumitru, 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Dimitrie Iancu, Matei Stefan Avram, Luca Ioan Morariu, Radu Cosug, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Grigore, Andrei Catalin Baciu, Markus Stoltz, Tobias George Dumitrache, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Vasileios Kokkinakis, Raducu Alex Dinca, Andrei David, Luca Andrei Macovei, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 36 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Bogdan Ioan Briceag, Richard Alexandru Petre, Alessandro Baciu, Robert Alexandru Bera, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Cristian Dumitru Neacsu, Luca Vlad Dimitriu, Robert Cristian Sandu, Bogdan Florin Gheorghiescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 David Cristian Rusu, Nick Adrian Vasilescu, Sergiu Marfon, David Marius Teodor Zamfir, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Andrei Roceanu, Leon Stan, Liviu Alexandru Coman, Andrei Cristian Balaceanu, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Fabian Valentin Basalau, Albert Cristian Dragan, Matei Ioan Lemnaru, Claudiu Ionut Vlad, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Eric Mocanu, Alecsandru Christian Radulescu, Andrei Popa, Alexandru Daniel Voica, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Stafeta 6 Radu Bogdan Sava, Cristi Marian Siminescu, Sergiu Rosu, Vlad Andrei Gorea, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99