Lista de start pentru Etapa Municipala Campionat National Semifond J II - Proba 100m Liber Editia 2014

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri liber - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:55
2 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:21:21
3 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:05:76
6 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:91
7 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:83

Seria: 2
2 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Delfinul Bucuresti 01:01:60
3 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:00:51
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:01:47
7 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 01:01:75
8 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 01:02:97

Proba 2 100 metri liber - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:03:06

Seria: 2
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:01:77
5 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 00:59:23

Proba 3 100 metri liber - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:05:53

Seria: 2
4 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:57:76

Proba 4 100 metri liber - 13 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:31:54
3 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:85
4 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 Delfinul Bucuresti 01:16:02
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 01:16:81
6 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:20:06

Seria: 2
1 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:36
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:09:96
3 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:06:50
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:08:63
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:32

Proba 5 100 metri liber - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:47
5 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:06:24
8 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:76