Lista de start pentru Campionat Municipal 6, 10 ani Editia 2014

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Neagu Andrei 2772 2008 Atack Team 99:99:99
4 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Radu Horia 2734 2008 NAVI 99:99:99
4 Soare Luca Gabriel 2700 2008 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Negru Eric Gabriel 2696 2008 NAVI 99:99:99
6 Boboc George Andrei 2746 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Danila David 2773 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Bratulescu Razvan 2695 2008 NAVI 99:99:99
4 Nae Cosmin 2751 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Mutici Alexandru 2752 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Danila Darius 2774 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Popescu Stefan 2717 2008 Performer 99:99:99
8 Prioteasa Andrei 2703 2008 Aqua Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Rizescu Iorgu 2769 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Radu Alexandru 2767 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Miclaus Tudor Andrei 2763 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 CSS Dinamo 99:99:99
5 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 99:99:99
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Rizescu Barbu 2768 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 5
1 Purice Eduard Andrei 2753 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 99:99:99
3 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 01:40:61
4 Balasa Eduard Andrei 2708 2008 CSS Dinamo 01:26:00
5 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 01:30:87
6 Costin Gabriel Eduard 2732 2008 Performer 99:99:99
7 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 6
1 Vieru Sebastian 2728 2008 Performer 01:13:00
3 Petrisor Alexandru 2716 2008 Performer 01:09:00
4 Beciu Stefan 2714 2008 Performer 01:05:00
5 Petringenaru Petru 2715 2008 Performer 01:07:00
6 Marinescu Matei 2719 2008 Performer 01:10:00
7 Vatafu David 2720 2008 Performer 01:12:00
8 Popescu Darius George 2707 2008 CSS Dinamo 01:13:00

Seria: 7
1 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Performer 01:02:00
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Performer 01:00:00
3 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 01:00:00
4 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:48:00
5 Stan Georgescu Rares 2706 2008 CSS Dinamo 00:54:40
6 Avakian Karen 2726 2008 Performer 01:00:00
7 Vasile David 2711 2008 Performer 01:01:00
8 Dinca Stefan 2712 2008 Performer 01:02:00

Descalificari
1 Popa Razvan
Observatii: lipsa
2744 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Sima Cezar
Observatii: lipsa
2729 2008 Performer 01:11:00

Proba 2 50 metri liber - 6 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stancu Larisa 2709 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
5 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Dumitrescu Mara 2742 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Georgescu Anne 2760 2008 Club Daimon 99:99:99
3 Fratila Karina 2702 2008 GRC Campina 01:25:00
4 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:15:00
5 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Atack Team 01:20:00
6 Paraschiv Maria 2766 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 99:99:99
8 Siriteanu Alexandra 2693 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 4
2 Piper Alesia 2721 2008 Performer 01:07:00
3 Cojocariu Ana Maria 2727 2008 Performer 01:04:00
4 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:56:00
5 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 01:00:00
6 Minzu Izabela Elena 2722 2008 Performer 01:05:00
7 Lepadatu Ioana 2701 2008 GRC Campina 01:09:00
8 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:10:00

Descalificari
1 Daia Maria
Observatii: lipsa
2775 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Popescu Natalia
Observatii: lipsa
2743 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Tamplaru Ania
Observatii: lipsa
2730 2008 Performer 01:10:00

Proba 3 50 metri liber - 10 ani - Baieti (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Schampeche Raul Mihai 2765 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Radu Alexandru Armand 2392 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:67
3 Manea Stefan 2644 2004 Bucharest Sport Club 00:54:05
4 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:03
5 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 00:52:57
6 Buliga Ionut Alexandru 2283 2004 Steaua CSA 00:54:25

Seria: 2
1 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:49:79
2 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:57
3 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 00:47:43
5 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:24
7 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:48:59
8 Mociornita Raul Andrei 2647 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:00

Seria: 3
1 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:60
2 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 00:45:87
3 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:28
5 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 00:43:59
6 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:82
7 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:46:00
8 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:98

Seria: 4
1 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:42:93
2 Ursache Tudor Stefan 2500 2004 Bucharest Sport Club 00:42:33
3 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:08
4 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:95
5 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:41:98
6 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:14
7 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:42:48
8 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:10

Seria: 5
1 Stan Stefan A0660 2004 CSS Dinamo 00:41:62
2 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:40:69
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:31
4 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 00:39:79
5 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:20
6 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:42
7 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:89
8 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:75

Seria: 6
1 Vasile Rares Stefan 1435 2004 NAVI 00:39:68
2 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:39:12
3 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:38:69
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Club Daimon 00:38:41
5 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:38:52
6 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:70
7 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:39:34
8 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:78

Seria: 7
1 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:37:80
2 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:05
3 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:36:13
4 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:36:01
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:36:08
6 Ene Alexandru Dan 1879 2004 Aqua Swim 00:36:31
7 Pavel Sergiu 1818 2004 GRC Campina 00:37:13
8 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 00:38:07

Seria: 8
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:35:83
2 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:35:59
3 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:35:41
4 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:35:20
5 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:39
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:35:57
7 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:35:82
8 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:36:00

Seria: 9
1 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:34:94
2 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:34:89
3 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:34:68
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:34:20
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:34:28
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:34:70
7 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:34:93
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:35:03

Seria: 10
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08
2 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:32:61
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:32:37
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:70
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:32:24
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:32:52
7 Ichim Luca A1016 2004 Renovatio S.C. 00:32:68
8 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:33:91

Descalificari
1 Voda Petru
Observatii: lipsa
2759 2004 Atack Team 99:99:99
2 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 00:47:14
3 Moldovan Florin Vlad
Observatii: lipsa
1414 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:51
4 Pop Flavius Cristian
Observatii: lipsa
2501 2004 Bucharest Sport Club 00:43:31

Proba 4 50 metri liber - 10 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cobarjea Cristina 2731 2004 Performer 99:99:99
3 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 00:55:85
4 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:68
5 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 00:53:38
6 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 00:56:47

Seria: 2
2 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:68
3 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:60
4 Gorodefschi Ana 2641 2004 GRC Campina 00:45:83
5 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:25
6 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 00:47:23
7 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:47:75
8 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:85

Seria: 3
1 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:39
2 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:87
3 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:43:71
4 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:42:64
5 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:26
6 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:24
7 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:17
8 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 00:45:41

Seria: 4
1 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:47
2 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:72
3 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 00:40:35
4 Ursuleanu Mihaela 1680 2004 GRC Campina 00:39:55
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:39:64
6 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:70
7 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:41:91

Seria: 5
1 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:38:89
2 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:37:95
3 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:37:06
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:36:02
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:36:69
6 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:37:48
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:38:70
8 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:39:21

Seria: 6
1 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:35:26
2 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:32
3 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:34:22
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:33:34
5 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:33:39
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:34:27
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:35:01
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:35:92

Descalificari
1 Bente Lucia Maria
Observatii: lipsa
2580 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Mihale Veronica
Observatii: lipsa
1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:73
3 Voicu Andreea
Observatii: lipsa
2443 2004 Bucharest Sport Club 00:42:59

Proba 5 50 metri bras - 10 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Schampeche Raul Mihai 2765 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:12:08
5 Manea Stefan 2644 2004 Bucharest Sport Club 01:28:14

Seria: 2
1 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:69
2 Mociornita Raul Andrei 2647 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
3 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 01:03:09
4 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:01:94
5 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:02:06
6 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:75
7 Buliga Ionut Alexandru 2283 2004 Steaua CSA 01:05:29

Seria: 3
1 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 01:00:97
2 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:06
3 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:40
4 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:58:39
5 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:59:11
6 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:81
7 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:00:23
8 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:50

Seria: 4
1 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:93
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:66
3 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:55:96
4 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 00:55:60
5 Ursache Tudor Stefan 2500 2004 Bucharest Sport Club 00:55:90
7 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:56:68
8 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:51

Seria: 5
2 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33
3 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:28
4 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:54:02
5 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:03
6 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 00:54:30
7 Vasile Rares Stefan 1435 2004 NAVI 00:54:34
8 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 00:55:60

Seria: 6
1 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:49
2 Stan Stefan A0660 2004 CSS Dinamo 00:52:51
3 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:79
4 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:50:87
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:51:04
6 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:42
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:52:98

Seria: 7
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:50:68
2 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:66
3 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:50:56
4 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:44
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:50:52
6 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:50:59
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:50:66
8 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:50:82

Seria: 8
1 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:49:97
2 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:49:74
3 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:34
4 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:48:22
5 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Club Daimon 00:48:65
6 Pavel Sergiu 1818 2004 GRC Campina 00:49:36
7 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:49:94
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:04

Seria: 9
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:48:04
2 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:47:94
3 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:47:10
4 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:56
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:46:91
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:47:55
7 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:47:98
8 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:48:21

Seria: 10
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:80
2 Ichim Luca A1016 2004 Renovatio S.C. 00:45:48
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:93
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:41:59
5 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:86
6 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:45:28
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:45:77
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:46:06

Descalificari
1 Moldovan Florin Vlad
Observatii: lipsa
1414 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:32
2 Pop Flavius Cristian
Observatii: lipsa
2501 2004 Bucharest Sport Club 00:54:50
3 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 00:53:86

Proba 6 50 metri bras - 10 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 01:11:70
5 Gorodefschi Ana 2641 2004 GRC Campina 01:08:20
6 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 01:18:58
7 Cobarjea Cristina 2731 2004 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 01:02:90
3 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 01:00:69
4 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:97
5 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:44
6 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
7 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 01:02:39
8 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:18

Seria: 3
1 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:90
2 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:14
3 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:83
4 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:15
5 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:58:55
6 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:99
7 Ursuleanu Mihaela 1680 2004 GRC Campina 00:59:87
8 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:96

Seria: 4
1 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:75
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:55:14
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:20
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:52:74
6 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:53:01
7 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 00:57:20
8 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:57:93

Seria: 5
1 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:50:80
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:49:83
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:48:31
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:47:25
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:47:61
6 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:61
7 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:49:96
8 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:51:20

Seria: 6
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:47:14
2 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:46:19
3 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:44:25
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:42:39
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:01
6 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:44:91
7 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:47:05
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:47:15

Descalificari
1 Bente Lucia Maria
Observatii: lipsa
2580 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Mihale Veronica
Observatii: lipsa
1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:89
3 Voicu Andreea
Observatii: lipsa
2443 2004 Bucharest Sport Club 01:02:05

Proba 7 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Alexandru Robert Ionut Gate, Vlad Cristian Gherghel, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Cristian Andrei Chivu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 7 Raul Mihai Schampeche, Ioan Alexandru Birdau, Vlad Daniel Belega, Andrei Alexandru Lascu, 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Stafeta 8 David Andrei Bratu, Mihnea Cristian Gate, Eduard Constantin Bujor, Andrei Bajenaru, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Vlad Nicolae Gherghe, Dinu Ionescu, Rares Macoveanu, Andrei Lungu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Darius Costin Anghel, David Popovici, Cristian Lapadat, Madalin Ionut Nicola, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Matei Alexandru Stan, Mihai Lupului Stanescu, Radu Gabriel Girboan, Mihai Harsulescu, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreas Foea, Matei Cristian Rauta, Rares Stefan Vasile, Alexandru Tengher, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Codrut Fernando Romas, Ioan Dennis Dragomir, Mihai Comendant, David Doroghi, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Andrei Turta, Patrick Rosu, Dragos Ghile, Catalin Ionut Dumitrescu, 2001 Steaua CSA 99:99:99

Proba 8 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Cristiana Ciobanu, Alessia Roberta Vintila, Maria Baraitareanu, Maria Elisabeta Largeanu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Ana Maria Claudia Ivanov, Mara Nicolescu, Gabriela Crina Oprea, Elena Iuliana Dumitrescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Bianca Banescu, Rebeca Geamanu, Corina Ioana Coman, Cristina Dumitrescu, 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Patricia Naidin, Daria Maria Ioana, Bianca Maria Ilie, Elia Danciu, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Teodora Fogoros, Anca Maria Tarabega, Raisa Ioana Grigoras, Alexia Olteanu, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Ana Maria Bianca Dumitru, Cristina Mihaela Muresanu, Ioana Alexandra Serman, Alexia Maria Matei Guiman, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Sara Maria Constantinescu, Astrid Gabriela Stanica, Timeea Radu, Iris Trandafir, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 9 50 metri spate - 6 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 99:99:99
3 Stancu Larisa 2709 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Balaceanu Teodora Maria 2699 2008 NAVI 99:99:99
7 Siriteanu Alexandra 2693 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 99:99:99
4 Georgescu Anne 2760 2008 Club Daimon 99:99:99
5 Paduraru Alexia 2757 2008 Atack Team 99:99:99
7 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Dumitrescu Mara 2742 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:20:00
3 Tamplaru Ania 2730 2008 Performer 01:20:00
5 Stanculescu Daria 2724 2008 Performer 01:16:00
6 Minzu Izabela Elena 2722 2008 Performer 01:20:00
7 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Atack Team 01:28:00
8 Paraschiv Maria 2766 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Piper Alesia 2721 2008 Performer 01:15:00
2 Minzu Gabriela Maria 2723 2008 Performer 01:15:00
3 Avarvarei Cosmina Florentina 2733 2008 Performer 01:11:00
4 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 01:05:00
5 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 01:07:00
6 Cojocariu Ana Maria 2727 2008 Performer 01:12:00
7 Ion Diana 2725 2008 Performer 01:15:00
8 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:15:00

Descalificari
1 Popescu Natalia
Observatii: lipsa
2743 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Daia Maria
Observatii: lipsa
2775 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Fratila Karina
Observatii: lipsa
2702 2008 GRC Campina 01:34:00
4 Lepadatu Ioana
Observatii: lipsa
2701 2008 GRC Campina 01:16:00

Proba 10 50 metri spate - 6 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bratulescu Razvan 2695 2008 NAVI 99:99:99
4 Boboc George Andrei 2746 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Vieru Sebastian 2728 2008 Performer 99:99:99
3 Danila Darius 2774 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Prioteasa Andrei 2703 2008 Aqua Swim 99:99:99
5 Danila David 2773 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Costin Gabriel Eduard 2732 2008 Performer 99:99:99
7 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Radu Horia 2734 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Negru Eric Gabriel 2696 2008 NAVI 99:99:99
2 Godean Matei 2698 2008 NAVI 99:99:99
3 Mutici Alexandru 2752 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Miclaus Tudor Andrei 2763 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Neagu Andrei 2772 2008 Atack Team 99:99:99
6 Istrate Mihai 2718 2008 Performer 99:99:99
7 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 99:99:99
8 Soare Luca Gabriel 2700 2008 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 4
2 Patru Patrick Gabriel 2761 2008 CSS Dinamo 99:99:99
3 Rizescu Iorgu 2769 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Purice Eduard Andrei 2753 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 99:99:99
6 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 99:99:99
7 Rizescu Barbu 2768 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Nae Cosmin 2751 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 01:31:26
4 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 01:15:00
5 Balasa Eduard Andrei 2708 2008 CSS Dinamo 01:25:05
6 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 01:42:52
7 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 6
1 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 01:10:00
2 Vatafu David 2720 2008 Performer 01:10:00
3 Stan Georgescu Rares 2706 2008 CSS Dinamo 01:06:26
4 Marinescu Matei 2719 2008 Performer 01:06:00
5 Popescu Stefan 2717 2008 Performer 01:06:00
6 Popescu Darius George 2707 2008 CSS Dinamo 01:08:20
7 Avakian Karen 2726 2008 Performer 01:10:00
8 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 01:15:00

Seria: 7
1 Petringenaru Petru 2715 2008 Performer 01:04:00
2 Beciu Stefan 2714 2008 Performer 01:03:00
3 Dinca Stefan 2712 2008 Performer 01:01:00
4 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:53:00
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Performer 01:00:00
6 Vasile David 2711 2008 Performer 01:01:00
7 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Performer 01:03:00

Descalificari
1 Sima Cezar
Observatii: lipsa
2729 2008 Performer 99:99:99
2 Radu Alexandru
Observatii:
2767 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Popa Razvan
Observatii: lipsa
2744 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Petrisor Alexandru
Observatii: lipsa
2716 2008 Performer 01:05:00

Proba 11 50 metri spate - 10 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cobarjea Cristina 2731 2004 Performer 99:99:99
4 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 00:58:58
5 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 00:59:26

Seria: 2
1 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:33
2 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 00:53:31
3 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:97
4 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:96
5 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:96
6 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 00:53:17
7 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:92
8 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 00:56:62

Seria: 3
2 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:06
3 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:87
6 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:51:23
7 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:11
8 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:91

Seria: 4
1 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:67
2 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:47:80
3 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:47:29
4 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:46:79
5 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:95
6 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:47:64
7 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 00:48:57
8 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:81

Seria: 5
1 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:73
2 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:44:41
3 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:43:20
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:42:28
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:42:88
6 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:43:42
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:45:03
8 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:45:79

Seria: 6
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:40:97
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:40:03
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:39:43
4 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:37:04
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:38:88
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:39:46
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:49
8 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:41:98

Descalificari
1 Bente Lucia Maria
Observatii: lipsa
2580 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Mihale Veronica
Observatii: lipsa
1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:59
3 Voicu Andreea
Observatii: lipsa
2443 2004 Bucharest Sport Club 00:49:59
4 Vintila Alessia Roberta
Observatii: lipsa
1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:49

Proba 12 50 metri spate - 10 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Schampeche Raul Mihai 2765 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:03:31
6 Radu Alexandru Armand 2392 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Ene Alexandru Dan 1879 2004 Aqua Swim 00:59:02
2 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 00:58:03
3 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 00:56:38
4 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:54:29
5 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:06
7 Manea Stefan 2644 2004 Bucharest Sport Club 00:59:00
8 Buliga Ionut Alexandru 2283 2004 Steaua CSA 01:02:73

Seria: 3
1 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:39
2 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:85
3 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:56
4 Vasile Rares Stefan 1435 2004 NAVI 00:50:89
5 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 00:51:79
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:52:66
7 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:93
8 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 00:53:97

Seria: 4
1 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:50:06
2 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:96
3 Ursache Tudor Stefan 2500 2004 Bucharest Sport Club 00:49:55
4 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:27
5 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:38
6 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:49:66
7 Moldovan Florin Vlad 1414 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:97
8 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:24

Seria: 5
1 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:98
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:75
3 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:48:47
4 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22
5 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:48:41
6 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:48:65
7 Stan Stefan A0660 2004 CSS Dinamo 00:48:97
8 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:22

Seria: 6
2 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:46:50
3 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:46:34
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Club Daimon 00:45:30
5 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:69
6 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:36
7 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:30
8 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:47:85

Seria: 7
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:43:67
2 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:16
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 00:42:88
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:42:41
5 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:42:81
6 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:43:15
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:43:45
8 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:63

Seria: 8
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:42:21
2 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:42:13
3 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:41:92
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:41:74
5 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:41:81
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:42:06
7 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:42:13
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:39

Seria: 9
1 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:41:17
2 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:41:06
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:40:47
4 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:39:94
5 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:40:19
6 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:40:93
7 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:41:16
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:41:26

Seria: 10
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:39
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:38:25
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:37:39
4 Ichim Luca A1016 2004 Renovatio S.C. 00:34:09
5 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:37:39
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:15
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:30
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:39:78

Descalificari
1 Pop Flavius Cristian
Observatii: lipsa
2501 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Voda Petru
Observatii: lipsa
2759 2004 Atack Team 99:99:99
3 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 00:57:66
4 Butuc Andrei Marius Cristian
Observatii: lipsa
1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:65

Proba 13 50 metri fluture - 10 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cobarjea Cristina 2731 2004 Performer 99:99:99
2 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 01:13:03
4 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 01:09:28
5 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 01:09:48
6 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 01:12:91
7 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:25
2 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:53
3 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:07
4 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:53
5 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:10
6 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:27
7 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 01:01:70
8 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:98

Seria: 3
1 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 00:55:09
3 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:84
4 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:50:88
5 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:76
6 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:52:42
7 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:54:33
8 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:56:40

Seria: 4
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:49:35
2 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:46:51
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:93
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:44:12
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:44:78
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:46:31
7 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:47:23
8 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:50:75

Seria: 5
1 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:40:11
2 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:38:65
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:37:67
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:34:57
5 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:36:65
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:37:92
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:38:81
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:02

Descalificari
1 Mihale Veronica
Observatii: lipsa
1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:34
2 Bente Lucia Maria
Observatii: lipsa
2580 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Voicu Andreea
Observatii: lipsa
2443 2004 Bucharest Sport Club 00:53:69

Proba 14 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Schampeche Raul Mihai 2765 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:13:95
2 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:41
3 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:31
5 Ene Alexandru Dan 1879 2004 Aqua Swim 01:04:09
6 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:09:19
7 Buliga Ionut Alexandru 2283 2004 Steaua CSA 01:12:17

Seria: 3
1 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:00:62
2 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 01:00:00
3 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 00:58:25
4 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:81
5 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:89
6 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:59
7 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:00:06
8 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:00:82

Seria: 4
1 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:57:29
2 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 00:57:14
3 Moldovan Florin Vlad 1414 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:62
4 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:56:03
5 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:15
6 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:87
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:25
8 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:56

Seria: 5
1 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:98
2 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:54:19
3 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:56
4 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:52:33
5 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:34
6 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:53:67
7 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:21
8 Ursache Tudor Stefan 2500 2004 Bucharest Sport Club 00:55:58

Seria: 6
1 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:51:75
2 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:40
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 Bucharest Sport Club 00:49:46
4 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:47:83
5 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:48:05
6 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:51:07
7 Stan Stefan A0660 2004 CSS Dinamo 00:51:40
8 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:10

Seria: 7
1 Vasile Rares Stefan 1435 2004 NAVI 00:47:03
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:44:32
4 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:43:85
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:12
6 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:83
7 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:46:37
8 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Club Daimon 00:47:09

Seria: 8
1 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44
2 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:05
3 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:41:37
4 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:40:78
5 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:40:89
6 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:45
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:43:32
8 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:43:47

Seria: 9
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:40:07
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:45
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:38:81
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:38:70
5 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:38:80
6 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:39:22
7 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:39:76
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:40:72

Seria: 10
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:38:47
2 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:38:00
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:34:78
4 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:34:13
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:34:53
6 Ichim Luca A1016 2004 Renovatio S.C. 00:37:16
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:19
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:38:69

Descalificari
1 Manea Stefan
Observatii: lipsa
2644 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Pop Flavius Cristian
Observatii: lipsa
2501 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 01:03:20

Proba 15 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Sara Maria Constantinescu, Astrid Gabriela Stanica, Timeea Radu, Iris Trandafir, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Cristina Mihaela Muresanu, Ioana Alexandra Serman, Ana Maria Bianca Dumitru, Alexia Maria Matei Guiman, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Elia Danciu, Alexandra Patricia Naidin, Daria Maria Ioana, Bianca Maria Ilie, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Anca Maria Tarabega, Ioana Teodora Fogoros, Alexia Olteanu, Raisa Ioana Grigoras, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Mara Nicolescu, Ana Maria Claudia Ivanov, Gabriela Crina Oprea, Elena Iuliana Dumitrescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Bianca Banescu, Corina Ioana Coman, Cristina Dumitrescu, Rebeca Geamanu, 2001 Steaua CSA 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Constantin Chiriac, Andrei Cojocaru, Alexandru Robert Ionut Gate, Mihnea Cristian Gate, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Lungu, Vlad Nicolae Gherghe, Mihai Comendant, Codrut Fernando Romas, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Tudor Stefan Ursache, Stefan Felix Chiran, Alexandru Nichita Nanulescu, Dinu Ionescu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Darius Costin Anghel, Cristian Lapadat, Madalin Ionut Nicola, David Popovici, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Matei Alexandru Stan, Alexandru Tengher, Mihai Lupului Stanescu, Mihai Harsulescu, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Mircea Erik Arsenie, Ioan Dennis Dragomir, David Doroghi, Rares Macoveanu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Catalin Ionut Dumitrescu, Patrick Rosu, Andrei Turta, Dragos Ghile, 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Andrei Bajenaru, David Andrei Bratu, Vlad Cristian Gherghel, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99