Lista de start pentru Cupa de Iarna, Editia 2014

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dan Mircea 3116 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Popa Tiberiu Gabriel 3144 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Tarta Teodor 3115 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
5 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Tudor Vlad 3145 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Voivozeanu Matei 3125 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 99:99:99
8 Mateescu Antonio Emanuel 3143 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Bratulescu Razvan 2695 2008 NAVI 02:31:25
3 Neagu Andrei 2772 2008 Atack Team 01:26:19
4 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 01:23:28
5 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 01:24:69
6 Rizescu Barbu 2768 2008 Delfinul Bucuresti 01:28:44
8 Popa Casian 3184 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
2 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:19:10
3 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 01:16:92
4 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:12:86
5 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:16:65
6 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:16:92
8 Rizescu Iorgu 2769 2008 Delfinul Bucuresti 01:22:55

Seria: 5
1 Popescu Darius George 2707 2008 CSS Dinamo 01:11:89
2 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 01:09:43
3 Miclaus Tudor Andrei 2763 2008 Steaua CSA 01:05:93
4 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 01:03:24
6 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 01:08:84
7 Ene Andrei 3192 2008 Atack Team 01:10:00
8 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 01:12:05

Seria: 6
1 Balasa Eduard Andrei 2708 2008 CSS Dinamo 01:02:76
2 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 01:01:25
3 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 01:00:04
4 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:58:53
5 Stan Georgescu Rares 2706 2008 CSS Dinamo 01:00:00
6 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 01:00:15
7 Vasile David 2711 2008 Aqua Sport Citius 01:02:64
8 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 01:02:76

Seria: 7
1 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 00:57:69
2 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 00:56:18
3 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 00:55:95
5 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:55:78
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:56:03
7 Beciu Stefan 2714 2008 Aqua Sport Citius 00:57:63
8 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:58:04

Seria: 8
1 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Sport Citius 00:52:60
2 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:49:55
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Aqua Sport Citius 00:44:11
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Aqua Sport Citius 00:42:17
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:42:79
6 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:45:98
7 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:52:43
8 Chioaru Dragos 3013 2008 Delfinul Bucuresti 00:54:80

Descalificari
1 Marcu Mateo
Observatii: lipsa
3168 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Danila David
Observatii: lipsa
2773 2008 Bucharest Sport Club 01:31:38
3 Mutici Alexandru
Observatii: lipsa
2752 2008 Bucharest Sport Club 01:36:45
4 Danila Darius
Observatii: lipsa
2774 2008 Bucharest Sport Club 01:20:60
5 Boboc George Andrei
Observatii: lipsa
2746 2008 Bucharest Sport Club 01:20:41
6 Radu Andrei Ionut
Observatii: lipsa
2771 2008 NAVI 01:04:51
7 Nita Stefan
Observatii: lipsa
3130 2008 Contratimp Campina 00:55:36

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (88 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Alexandru 3166 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Ionescu Albert Cristian 3123 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Popescu Andrei 3108 2007 NAVI 99:99:99
8 Voicu Mihai 3164 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ciocaltan Aurelian 3135 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 99:99:99
6 Palsu Octavian 3134 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Dine Mihai 3086 2007 Median Bucuresti 99:99:99
8 Giurcaneanu Petru 3187 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:28:82
2 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 01:20:01
3 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 01:15:53
4 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:12:70
5 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 01:15:20
6 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 01:19:09
7 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:22:75

Seria: 4
1 Gheamalinga Matei 2606 2007 NAVI 01:09:59
2 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 01:09:11
3 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 01:09:03
4 Nehir San David 2222 2007 CSS Dinamo 01:06:08
5 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:07:21
6 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS 1 Bucuresti 01:09:04
7 Berendel Patrick 2598 2007 Pescarusul Izvorani 01:09:14
8 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:12:33

Seria: 5
1 Burcea Victor 2966 2007 Aqua Sport Citius 01:04:80
2 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 01:03:45
3 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 01:02:50
4 Raducanu Matei Stefan 2156 2007 CS Free Style 01:00:00
5 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:01:58
6 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 01:02:84
7 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:03:47
8 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 01:05:31

Seria: 6
1 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 00:58:69
2 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Sport Citius 00:58:62
3 Paul Ianis 3038 2007 NAVI 00:58:27
4 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 00:57:17
5 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:57:86
6 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:58:41
7 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 00:58:68
8 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 00:59:62

Seria: 7
1 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 00:56:18
2 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:55:50
3 Badea Mihai 2618 2007 Tenis Club 2000 00:54:36
4 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:52:06
5 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:53:55
6 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 00:55:07
8 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 00:56:50

Seria: 8
1 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:51:76
2 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:51:13
3 Solomitchi Richard 2599 2007 Pescarusul Izvorani 00:51:07
4 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:49:99
5 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:50:26
6 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 00:51:11
7 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:51:30
8 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:51:81

Seria: 9
1 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 00:48:63
2 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:48:01
3 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:46:62
4 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:46:00
5 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:46:48
6 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:47:44
7 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:48:02
8 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:49:64

Seria: 10
1 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00
2 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:44:32
3 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:43:59
4 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:42:08
5 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:42:11
6 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:43:62
7 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:44:77
8 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:45:36

Seria: 11
1 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:40:44
2 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:39:62
3 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:39:00
4 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:38:12
5 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Sport Citius 00:38:40
6 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:39:58
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:40:07
8 Branimir Pavlov 3103 2007 Damini Sofia 00:41:00

Descalificari
1 Curtali Ioachim Gemal
Observatii: lipsa
3107 2007 NAVI 99:99:99
2 Stanca Teodor Cristian
Observatii: lipsa
3042 2007 NAVI 99:99:99
3 Mocanu Tudor
Observatii: lipsa
3162 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Chiliment Alexis
Observatii: lipsa
3147 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Paunescu Radu
Observatii: lipsa
2980 2007 Aqua Sport Citius 01:39:00
6 Coanda Eric
Observatii: lipsa
2961 2007 Aqua Sport Citius 00:56:17

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Baieti (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Furnica Razvan 3157 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Lazar Alexandru 3155 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Paleodimopoulos Nikolas 3128 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Radu Mihai 3031 2006 NAVI 99:99:99
5 Popa Matei 3188 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Ionescu Lucas Andrei 3150 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Radu Eduard 3151 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Ivanov Andrei 3189 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Popescu Tudor 3161 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Visan Silviu 2977 2006 Aqua Sport Citius 01:19:03
5 Popescu Luca Gabriel 3060 2006 Steaua CSA 01:25:60
6 Stoica Radu Mihai 1484 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Dinu Vlad 3110 2006 NAVI 99:99:99
8 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Sugaru Rares 2544 2006 CSS 2 Bucuresti 01:14:12
2 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 01:05:65
3 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 01:02:54
4 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:57
5 Pologatu Robert 3029 2006 NAVI 01:02:16
6 Szokoly Victor 2998 2006 Renovatio S.C. 01:02:75
7 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 01:08:00
8 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 01:17:10

Seria: 5
1 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 01:00:82
2 Radu Horia 2333 2006 Delfinul Bucuresti 01:00:09
3 Rusan Lorincz Tudor 2976 2006 Aqua Sport Citius 00:59:06
4 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 00:58:00
6 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 01:00:07
7 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 01:00:19
8 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 01:01:13

Seria: 6
1 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 00:55:58
2 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 00:54:48
3 Dumitrescu Mihai 3030 2006 NAVI 00:53:90
4 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 00:53:76
5 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:53:81
6 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:05
7 Dima Tudor 2929 2006 Renovatio S.C. 00:54:49
8 Ellersdorfer Filip 2922 2006 C.S. Barracuda Campina 00:56:04

Seria: 7
1 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:11
2 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:33
3 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:51:21
4 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:50:00
5 Dragutoiu Eduard 3000 2006 Steaua CSA 00:51:12
6 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:52:23
7 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 00:52:98
8 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:53:76

Seria: 8
1 Ghita Matei 2930 2006 Renovatio S.C. 00:49:09
2 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:70
3 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:47:61
4 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:46:61
5 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:47:07
6 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Sport Citius 00:47:88
7 Barbut Alexandru Florin 2068 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:71
8 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:49:14

Seria: 9
1 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 00:46:03
2 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:45:38
3 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 00:44:78
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:44:51
5 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:44:76
7 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:45:70
8 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:46:48

Seria: 10
1 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 00:44:05
2 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:43:87
3 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:43:23
4 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:42:72
5 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:43:20
6 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:43:40
7 Boris Todorov 3102 2006 Damini Sofia 00:44:02
8 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Aqua Sport Citius 00:44:38

Seria: 11
1 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:41:79
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:41:14
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:40:24
4 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:40:05
5 Honciu Vlad 3113 2006 C.S. Barracuda Campina 00:40:23
6 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:40:97
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:41:45
8 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:42:26

Seria: 12
1 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:39:36
2 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:38:90
3 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:38:10
4 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:38:03
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:38:10
6 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 00:38:44
7 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:39:22
8 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:39:99

Seria: 13
1 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Aqua Sport Citius 00:37:67
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:37:36
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:35:53
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:34:54
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:34:72
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:36:25
7 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:37:42
8 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:37:80

Descalificari
1 Filip Iustin
Observatii: lipsa
3153 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Teusdea Codrut
Observatii: lipsa
3127 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Suciu Matei Alexandru
Observatii: lipsa
3122 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Paraschiv Darius
Observatii: lipsa
3152 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Ciobanu Andrei
Observatii: lipsa
3158 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Antonie Victor Stefan
Observatii: lipsa
2793 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:99
7 Iancu Razvan Constantin
Observatii: lipsa
2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:06
8 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 00:45:33

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Baieti (112 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciocaltan Traian 3137 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Popescu Victor Mihai 1727 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Onel Rares Petru 3138 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Truta Cristian Alexandru 14555 2005 Tenis Club 2000 01:09:57
5 Cimpeanu Mihai Alexandru 3193 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Radulescu Mihai 3191 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Curca David 3126 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:11
2 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:13
3 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:27
4 Andries Razvan 2457 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:26
5 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:56:17
6 Mihai Darius 2328 2005 Pescarusul Izvorani 00:59:37
7 Miron Vlad 2932 2005 Renovatio S.C. 01:01:88
8 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 01:05:36

Seria: 3
1 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:55:00
2 Beschea Cristian 3062 2005 Bucharest Sport Club 00:53:28
3 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49
4 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:16
5 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:24
6 Anghel Robert Gabriel 2278 2005 Steaua CSA 00:53:25
7 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 00:53:79
8 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:24

Seria: 4
1 Adam Robert Andrei 2223 2005 CSS Dinamo 00:51:71
2 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:17
3 Valcu David 2840 2005 Bucharest Sport Club 00:50:80
4 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:84
5 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:50:29
6 Ionescu George Calin 2543 2005 CSS 2 Bucuresti 00:50:86
7 Lungu Radu 1875 2005 YST Sport Club 00:51:43
8 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:81

Seria: 5
1 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:49:35
2 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:47:90
3 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:47:52
4 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:42
5 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 00:47:44
6 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 Skills Sports 2009 00:47:87
7 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:08
8 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:49:51

Seria: 6
1 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:23
2 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:97
3 Olteanu Andrei 2474 2005 Aqua Sport Citius 00:46:16
4 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:99
5 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:99
6 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:46:94
7 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:47:06

Seria: 7
1 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:07
2 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:44:99
3 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 00:44:22
4 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:43:99
5 Lyuboslav Filchev 3105 2005 Damini Sofia 00:44:07
6 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:41
8 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:58

Seria: 8
1 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44
2 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:13
3 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 YST Sport Club 00:42:92
4 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:42:63
5 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:88
7 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:43:16

Seria: 9
1 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:42:55
2 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 00:42:42
3 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:41:69
4 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:41:30
5 Radu David 13941 2005 Delfinul Bucuresti 00:41:50
6 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:41:94
7 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:42:43
8 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:42:57

Seria: 10
1 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:13
2 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:83
4 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:40:29
5 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:40:36
6 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:40:45
7 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:40:83
8 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:41:15

Seria: 11
1 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:39:40
2 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 00:38:30
3 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:38:03
4 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:86
5 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:37:90
6 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 00:38:23
7 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:39:05
8 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:39:79

Seria: 12
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:37:82
2 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:73
3 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:37:34
4 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:36:81
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:19
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:70
7 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:74
8 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:37:84

Seria: 13
1 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:36:51
2 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:36:46
3 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:36:06
4 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:35:12
5 Aleksandar Dachkov 2938 2005 Swimming Club Dobrudzha 00:35:41
6 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Sport Citius 00:36:38
7 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:46
8 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:36:71

Seria: 14
1 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:33:93
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:33:22
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:33:01
4 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:32:48
5 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:32:89
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:33:14
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:33:88
8 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:34:02

Descalificari
1 Campan Radu
Observatii: lipsa
3190 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Irina Nicholas Alin
Observatii: lipsa
2506 2005 Bucharest Sport Club 00:47:32
3 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 00:44:99
4 Balica Cosmin Alexandru
Observatii: lipsa
1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:94
5 Dumitrescu Vlad Stefan
Observatii: lipsa
1311 2005 Bucharest Sport Club 00:43:79
6 Rosca Nichita
Observatii: lipsa
2559 2005 Atack Team 00:40:38

Proba 5 50 metri liber - 6 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tanase Liana 3140 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lupu Maria Victoria 3120 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Mihai Denisa 3181 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Marian Mara Andreea 1990 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Hatingher Alexia 3179 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Radu Alexandra 2943 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Cotoc Ana 3121 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:25:57
2 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:18:13
3 Georgescu Anne 2760 2008 Club Daimon 01:09:86
4 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:07:94
5 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:09:25
6 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 01:11:44
7 Paraschiv Maria 2766 2008 Renovatio S.C. 01:19:45

Seria: 4
1 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:06:72
2 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 01:04:30
3 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:03:18
4 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:00:15
5 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:02:47
6 Freciu Ayanna 3010 2008 Pescarusul Izvorani 01:03:73
7 Ardelean Ana 3132 2008 Aqua Sport Galati 01:05:00
8 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:06:98

Seria: 5
1 Minzu Gabriela Maria 2723 2008 Aqua Sport Citius 00:56:92
2 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 00:54:02
3 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:53:28
4 Minzu Izabela Elena 2722 2008 Aqua Sport Citius 00:49:47
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:49:86
6 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 00:53:37
7 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:56:44
8 Fortu Alessia 3131 2008 Aqua Sport Galati 00:59:00

Descalificari
1 Dumitrescu Mara
Observatii: lipsa
2742 2008 Bucharest Sport Club 01:58:20
2 Calin Catalina
Observatii: lipsa
2946 2008 Aqua Sport Citius 01:32:18

Proba 6 50 metri liber - 7 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Marinete Mihaela 3133 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 01:29:77
4 Lungu Carina 2823 2007 Steaua CSA 01:17:24
5 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 01:23:84
6 Serban Anastasia 3035 2007 NAVI 01:39:79
7 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Aglitoiu Bianca 2984 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Socate Bianca 3017 2007 Delfinul Bucuresti 01:14:94
2 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:11:33
3 Polihroniade Katerini Eugenia 2273 2007 NAVI 01:06:23
4 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 CSS Dinamo 01:05:00
5 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 Bucharest Sport Club 01:05:07
6 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 01:09:80
7 Socate Raluca 3018 2007 Delfinul Bucuresti 01:13:60
8 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 01:16:03

Seria: 4
1 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:02:51
2 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 01:00:39
3 Cernautanu Roberta 2440 2007 NAVI 00:57:81
4 Popa Oriana 2572 2007 Atack Team 00:57:25
5 Savin Martha 3033 2007 NAVI 00:57:77
6 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 00:58:43
7 Ariciu Mara 2921 2007 C.S. Barracuda Campina 01:01:23
8 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 Pescarusul Izvorani 01:04:63

Seria: 5
1 Ciocan Daria 3034 2007 NAVI 00:55:06
2 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:54:88
3 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 00:51:51
4 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:49:90
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:49:93
6 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 00:54:24
7 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 00:55:04
8 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:55:92

Seria: 6
1 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:49:28
2 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:47:15
3 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:46:75
4 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:46:10
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:46:27
6 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:46:84
7 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:47:97
8 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:49:39

Seria: 7
1 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 00:45:13
2 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:43:06
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:42:13
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:37:75
5 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:41:96
6 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:42:88
7 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 00:43:28

Descalificari
1 Boryana Krusteva
Observatii: lipsa
3104 2007 Damini Sofia 00:46:07

Proba 7 50 metri liber - 8 ani - Fete (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Dudoiu Maria 3129 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Cazacu Ioana 2827 2006 Steaua CSA 01:28:50
2 Stanescu Mona Stefania 2811 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:09
3 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:11:07
4 Neagu Vanessa 2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:03:89
5 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 01:08:11
6 Dan Maria 3028 2006 NAVI 01:11:17
7 Stanescu Ioana Eva 2809 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:34
8 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:32:00

Seria: 3
1 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:02:87
2 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:57:75
3 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:57:15
4 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:49
5 Knyszynski Dominica 3097 2006 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
6 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 00:57:69
7 Morari Madalina 3027 2006 NAVI 00:58:90
8 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:09

Seria: 4
1 Rogojina Iris 3098 2006 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
2 Niga Maria 2813 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:32
3 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 00:52:81
4 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:50:63
5 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:51:51
6 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:15
7 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:53:87
8 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:55:14

Seria: 5
1 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:14
2 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:26
3 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:48:23
4 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 00:46:68
5 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:47:54
6 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Aqua Sport Citius 00:48:31
7 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:39

Seria: 6
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:54
2 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:97
3 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:45:18
4 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:43:88
5 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:44:78
6 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:45:57
7 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:46:09
8 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:46:65

Seria: 7
1 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:42:59
2 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:41:51
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:41:04
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:40:51
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:40:83
6 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:41:08
7 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:42:23
8 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:43:42

Seria: 8
1 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:39:39
2 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:38:43
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:37:80
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:37:38
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:37:50
6 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:37:85
7 Dragomir Ioana 2258 2006 Contratimp Campina 00:39:23
8 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:39:91

Descalificari
1 Larga Ioana Sophie
Observatii: lipsa
3111 2006 NAVI 99:99:99
2 Lazzetti Elisa Maria
Observatii: lipsa
15697 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Negru Alexandra
Observatii: lipsa
1987 2006 NAVI 00:50:60

Proba 8 50 metri liber - 9 ani - Fete (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ispas Mira 2955 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Lungu Alexandra 2957 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Vijiala Andreu Laura Alexandra 3136 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Delia 1910 2005 Pescarusul Izvorani 01:00:64
2 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:69
3 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:54:64
4 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 00:53:97
5 Oboroceanu Ioana Alexia 2541 2005 CSS 2 Bucuresti 00:54:04
6 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:79
7 Badescu Ioana 2959 2005 Aqua Sport Citius 00:56:86

Seria: 3
1 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:52:29
2 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:51:83
3 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:50:07
4 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:32
5 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:90
6 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Sport Citius 00:50:83
7 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:84
8 Mocanu Alexandra Stefania 1917 2005 CSS 4 Bucuresti 00:53:89

Seria: 4
1 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 00:49:11
2 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:48:65
3 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Aqua Sport Citius 00:48:02
4 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:46:80
5 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:03
6 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 00:48:46
7 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:48:94
8 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:27

Seria: 5
1 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:46:48
2 Cipca Aida Maria 2545 2005 CSS 2 Bucuresti 00:45:66
3 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:45:44
4 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Sport Citius 00:45:22
5 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:45:42
6 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:45:51
8 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:50

Seria: 6
1 Amuzescu Ella 2578 2005 Atack Team 00:44:88
2 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Sport Citius 00:44:70
3 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:43:13
4 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:42:80
6 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:43:79
7 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:44:82
8 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 00:45:02

Seria: 7
1 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:64
2 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:62
3 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:41:21
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:40:10
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:41:16
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:41:29
7 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:41:93
8 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:42:78

Seria: 8
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:39:67
2 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:39:21
3 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:39:04
4 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:38:75
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:38:80
6 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:20
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:39:65
8 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:39:81

Seria: 9
1 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 00:38:07
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:37:26
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:37:06
4 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:35:92
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:36:56
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:37:23
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:38:04
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:38:59

Seria: 10
1 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:24
2 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:34:94
3 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:34:55
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:33:64
5 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:34:29
6 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:34:80
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:34:95
8 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:35:68

Descalificari
1 Stoiciu Cristina Elena
Observatii: lipsa
2195 2005 Bucharest Sport Club 00:45:77
2 Radut Alexandra Maria
Observatii: lipsa
2824 2005 Steaua CSA 00:43:07

Proba 9 50 metri bras - 6 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Tudor Vlad 3145 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Miclaus Tudor Andrei 2763 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Mateescu Antonio Emanuel 3143 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Bratulescu Razvan 2695 2008 NAVI 99:99:99
5 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Popa Tiberiu Gabriel 3144 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Rizescu Barbu 2768 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:57:76
4 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 01:39:53
6 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 02:02:00
7 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 99:99:99
8 Rizescu Iorgu 2769 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 01:28:33
2 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 01:25:08
3 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 01:18:36
4 Balasa Eduard Andrei 2708 2008 CSS Dinamo 01:17:00
5 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:17:40
6 Beciu Stefan 2714 2008 Aqua Sport Citius 01:20:07
7 Popescu Darius George 2707 2008 CSS Dinamo 01:28:00

Seria: 5
1 Vasile David 2711 2008 Aqua Sport Citius 01:16:37
2 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 01:14:24
4 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 01:08:81
5 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 01:09:98
6 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 01:14:12
7 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 01:14:65
8 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 01:16:61

Seria: 6
1 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 01:07:38
2 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 01:05:35
3 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:57:46
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Aqua Sport Citius 00:55:91
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Aqua Sport Citius 00:56:46
6 Stan Georgescu Rares 2706 2008 CSS Dinamo 01:04:00
7 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 01:07:00
8 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Sport Citius 01:08:32

Descalificari
1 Marcu Mateo
Observatii: lipsa
3168 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Voivozeanu Matei
Observatii: lipsa
3125 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Stoica David
Observatii: lipsa
3169 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Danila Darius
Observatii: lipsa
2774 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Danila David
Observatii: lipsa
2773 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Mutici Alexandru
Observatii: lipsa
2752 2008 Bucharest Sport Club 01:57:44
7 Boboc George Andrei
Observatii: lipsa
2746 2008 Bucharest Sport Club 01:33:61
8 Radu Andrei Ionut
Observatii: lipsa
2771 2008 NAVI 01:13:79

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Lungu Alexandru 3166 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ciocaltan Aurelian 3135 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 99:99:99
5 Ionescu Albert Cristian 3123 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Burcea Victor 2966 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 99:99:99
8 Palsu Octavian 3134 2007 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 99:99:99
3 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 99:99:99
6 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Voicu Mihai 3164 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:48:73
2 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 01:30:59
3 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 01:25:37
4 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:24:20
5 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 01:25:37
6 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS 1 Bucuresti 01:26:35
7 Gheamalinga Matei 2606 2007 NAVI 01:46:01
8 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 01:55:81

Seria: 5
1 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 01:20:58
2 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 01:18:13
3 Badea Mihai 2618 2007 Tenis Club 2000 01:16:32
4 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Sport Citius 01:15:35
5 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 01:15:36
6 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 01:16:38
7 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 01:18:53
8 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:22:07

Seria: 6
1 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 01:14:77
2 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 01:14:55
3 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:14:07
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:13:92
5 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:13:95
6 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 01:14:30
7 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:14:61
8 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 01:15:34

Seria: 7
1 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:11:72
2 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 01:11:00
3 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 01:10:97
4 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 01:10:80
5 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 01:10:81
6 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:10:97
7 Nehir San David 2222 2007 CSS Dinamo 01:11:62
8 Solomitchi Richard 2599 2007 Pescarusul Izvorani 01:13:24

Seria: 8
1 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 01:10:21
2 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 01:08:07
3 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 01:03:83
4 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 01:02:42
5 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:03:02
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:05:51
7 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 01:08:86
8 Berendel Patrick 2598 2007 Pescarusul Izvorani 01:10:42

Seria: 9
1 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 01:00:58
2 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:59:40
3 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:57:45
4 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:56:33
5 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:56:85
6 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:58:24
7 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 01:00:07
8 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 01:00:58

Seria: 10
1 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:55:22
2 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:54:51
3 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Sport Citius 00:53:76
4 Branimir Pavlov 3103 2007 Damini Sofia 00:51:00
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:53:07
6 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:54:30
7 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:54:83
8 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:56:15

Descalificari
1 Paunescu Radu
Observatii: lipsa
2980 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stanca Teodor Cristian
Observatii: lipsa
3042 2007 NAVI 99:99:99
3 Curtali Ioachim Gemal
Observatii: lipsa
3107 2007 NAVI 99:99:99
4 Chiliment Alexis
Observatii: lipsa
3147 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Baieti (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popescu Luca Gabriel 3060 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Furnica Razvan 3157 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Vlad 3110 2006 NAVI 99:99:99
2 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Dobre Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ionescu Lucas Andrei 3150 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Radu Eduard 3151 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stoica Radu Mihai 1484 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Rusan Lorincz Tudor 2976 2006 Aqua Sport Citius 01:28:91
4 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 01:25:28
5 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 01:27:93
6 Sugaru Rares 2544 2006 CSS 2 Bucuresti 01:32:17
7 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Paleodimopoulos Nikolas 3128 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:17:99
2 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 01:17:27
3 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:16:69
4 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 01:08:09
5 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:12:12
6 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 01:17:19
7 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 01:17:84
8 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 01:19:79

Seria: 5
1 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:07:84
2 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 01:05:79
3 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 01:04:90
5 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:80
6 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:05:18
7 Dragutoiu Eduard 3000 2006 Steaua CSA 01:07:40
8 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 01:07:91

Seria: 6
1 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:03:46
2 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:02:72
3 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Sport Citius 01:01:91
4 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Aqua Sport Citius 01:00:52
5 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 01:00:64
6 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 01:02:03
7 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 01:02:85
8 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:03:62

Seria: 7
1 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 01:00:15
2 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:58:94
3 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:57:57
4 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:57:17
5 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:57:50
6 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:58:60
7 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 00:59:80
8 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 01:00:22

Seria: 8
1 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:56:61
2 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:56:14
3 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:53:96
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:53:65
5 Barbut Alexandru Florin 2068 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:86
6 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:54:23
7 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:56:40
8 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:56:69

Seria: 9
1 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:53:11
2 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:51:62
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:50:64
4 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:50:22
5 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:50:28
6 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:51:02
7 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:52:07
8 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:53:39

Seria: 10
1 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:49:75
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Aqua Sport Citius 00:48:98
3 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:47:60
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:45:28
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:47:43
6 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:48:26
7 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:49:70
8 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 00:50:16

Descalificari
1 Ciobanu Andrei
Observatii: lipsa
3158 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Paraschiv Darius
Observatii: lipsa
3152 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Suciu Matei Alexandru
Observatii: lipsa
3122 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 01:04:68

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Baieti (107 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Andries Razvan 2457 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Onel Rares Petru 3138 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Popescu Victor Mihai 1727 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Anghel Robert Gabriel 2278 2005 Steaua CSA 01:29:42
5 Valcu David 2840 2005 Bucharest Sport Club 01:34:03
7 Ciocaltan Traian 3137 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Miron Vlad 2932 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:66
2 Beschea Cristian 3062 2005 Bucharest Sport Club 01:22:47
3 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:42
4 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:13
5 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:11:13
6 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:13:42
7 Mihai Darius 2328 2005 Pescarusul Izvorani 01:22:88
8 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 01:27:61

Seria: 4
1 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:09:35
2 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:86
3 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:05
4 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:87
5 Adam Robert Andrei 2223 2005 CSS Dinamo 01:08:02
6 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:13
7 Ionescu George Calin 2543 2005 CSS 2 Bucuresti 01:08:96
8 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:71

Seria: 5
1 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:56
2 Radu David 13941 2005 Delfinul Bucuresti 01:07:33
3 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 01:06:82
4 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 01:05:00
5 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:30
6 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:06:93
7 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 01:07:44
8 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:66

Seria: 6
1 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:23
2 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:47
3 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 01:02:00
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:54
6 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 01:02:43
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:02:68
8 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:06

Seria: 7
1 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 YST Sport Club 01:00:90
2 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:53
4 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:92
5 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:00:00
6 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:00:12
7 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 01:00:61

Seria: 8
1 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:59:46
2 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:58:82
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:58:56
4 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:58:53
5 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:58:55
7 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:59:26
8 Lungu Radu 1875 2005 YST Sport Club 00:59:74

Seria: 9
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:58:30
2 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:84
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:57:21
4 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:37
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:56:92
6 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:57:29
7 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:58:19
8 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:58:35

Seria: 10
1 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 00:55:55
2 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:55:03
3 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:54:69
4 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:55
5 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:63
6 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 00:55:03
7 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:32
8 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:55:88

Seria: 11
1 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:54:30
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:53:06
3 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Sport Citius 00:51:82
4 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:51:63
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:71
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:52:52
7 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:53:50
8 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:41

Seria: 12
1 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 Skills Sports 2009 00:51:42
2 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:51:10
3 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:50:74
4 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:49:45
5 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:50:12
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:76
7 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 00:51:23
8 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:47

Seria: 13
1 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:48:27
2 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:48:02
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:77
4 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:47:09
5 Aleksandar Dachkov 2938 2005 Swimming Club Dobrudzha 00:47:12
6 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:47:86
7 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:09
8 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:48:89

Seria: 14
1 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:46:61
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:45:36
3 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:44:10
4 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:43:76
5 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:43:95
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:45:19
7 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:45:64
8 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:47:04

Descalificari
1 Truta Cristian Alexandru
Observatii: lipsa
14555 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Campan Radu
Observatii: lipsa
3190 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Irina Nicholas Alin
Observatii: lipsa
2506 2005 Bucharest Sport Club 01:01:68
4 Rosca Nichita
Observatii: lipsa
2559 2005 Atack Team 01:00:03
5 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 01:01:20
6 Dumitrescu Vlad Stefan
Observatii: lipsa
1311 2005 Bucharest Sport Club 00:58:67

Proba 13 50 metri bras - 6 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 99:99:99
5 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Minzu Gabriela Maria 2723 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:49:87
5 Tanase Liana 3140 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:34:15
3 Paraschiv Maria 2766 2008 Renovatio S.C. 01:25:27
4 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:17:17
5 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:18:72
7 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 01:34:39
8 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:44:33

Seria: 4
1 Minzu Izabela Elena 2722 2008 Aqua Sport Citius 01:14:47
2 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 01:11:86
3 Fortu Alessia 3131 2008 Aqua Sport Galati 01:10:00
4 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:05:55
5 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 01:06:55
6 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 01:10:29
7 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:11:91
8 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:14:99

Descalificari
1 Dumitrescu Mara
Observatii: lipsa
2742 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Radu Alexandra
Observatii: lipsa
2943 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Calin Catalina
Observatii: lipsa
2946 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Freciu Ayanna
Observatii: lipsa
3010 2008 Pescarusul Izvorani 01:38:21
5 Paduraru Alexia
Observatii: lipsa
2757 2008 Atack Team 01:29:00

Proba 14 50 metri bras - 7 ani - Fete (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Savin Martha 3033 2007 NAVI 99:99:99
3 Lungu Carina 2823 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Marinete Mihaela 3133 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Polihroniade Katerini Eugenia 2273 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Guta Mihaela 3109 2007 NAVI 99:99:99
2 Aglitoiu Bianca 2984 2007 Atack Team 99:99:99
3 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 01:36:53
5 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:42:58
6 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 Pescarusul Izvorani 01:30:83
2 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 01:25:45
3 Enache Maria 2983 2007 Atack Team 01:23:44
4 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 01:16:88
5 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:20:37
6 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 01:23:60
7 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:26:71
8 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 01:33:01

Seria: 5
1 Cernautanu Roberta 2440 2007 NAVI 01:16:09
2 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 01:15:49
3 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 01:14:01
4 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 01:05:49
5 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 01:09:42
6 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 01:15:00
7 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 01:16:01
8 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 CSS Dinamo 01:16:40

Seria: 6
1 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 01:02:70
2 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 01:02:53
3 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 00:59:89
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:59:48
5 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:59:61
7 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 01:02:69
8 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 01:03:97

Seria: 7
1 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:58:67
2 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:55:32
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:53:86
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:49:87
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:52:87
6 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:54:18
7 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:56:53
8 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:58:72

Descalificari
1 Ciocan Daria
Observatii: lipsa
3034 2007 NAVI 99:99:99
2 Boryana Krusteva
Observatii: lipsa
3104 2007 Damini Sofia 01:00:00

Proba 15 50 metri bras - 8 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 01:30:11
4 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 01:15:23
5 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:21:92
6 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:74
2 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 01:11:40
3 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 01:10:05
4 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:07:40
5 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:08:63
6 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 01:11:16
7 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 01:11:88
8 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 01:14:21

Seria: 4
1 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:05:96
2 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:04:78
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:04:19
4 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:14
5 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 01:03:19
6 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:49
7 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 01:04:84
8 Neagu Vanessa 2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:07:00

Seria: 5
1 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 01:02:65
2 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:19
3 Knyszynski Dominica 3097 2006 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
4 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:58:99
6 Rogojina Iris 3098 2006 CSS 1 Bucuresti 01:01:00
7 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 01:02:26
8 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:02:96

Seria: 6
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:57:75
2 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:55:47
3 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:54:99
4 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:53:71
5 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:53:79
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:55:45
7 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Aqua Sport Citius 00:57:27
8 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:57:98

Seria: 7
1 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:51:21
2 Dragomir Ioana 2258 2006 Contratimp Campina 00:50:16
3 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:49:59
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:47:33
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:49:26
6 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:91
7 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:51:20
8 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:52:07

Descalificari
1 Larga Ioana Sophie
Observatii: lipsa
3111 2006 NAVI 99:99:99
2 Negru Alexandra
Observatii: lipsa
1987 2006 NAVI 00:59:40

Proba 16 50 metri bras - 9 ani - Fete (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Amuzescu Ella 2578 2005 Atack Team 99:99:99
3 Vijiala Andreu Laura Alexandra 3136 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:00
5 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Lungu Alexandra 2957 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 01:16:76
2 Dinu Delia 1910 2005 Pescarusul Izvorani 01:13:60
3 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 01:06:93
4 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:05:85
5 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:41
6 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Aqua Sport Citius 01:10:26
7 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 01:14:56
8 Oboroceanu Ioana Alexia 2541 2005 CSS 2 Bucuresti 01:19:75

Seria: 3
1 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 01:05:05
2 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:04:21
3 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Sport Citius 01:02:94
4 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:58
5 Cipca Aida Maria 2545 2005 CSS 2 Bucuresti 01:02:93
6 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 01:04:05
7 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:98
8 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:22

Seria: 4
1 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:01:52
2 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:01:02
3 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:52
4 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:59:24
5 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:33
6 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:61
7 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:01:19
8 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:02:42

Seria: 5
1 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:58:89
2 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 00:58:62
4 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:57:81
5 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:57:92
6 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:58:62
7 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Sport Citius 00:58:83
8 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 00:59:15

Seria: 6
1 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:56:54
3 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:54:91
4 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:88
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:54:89
6 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:55:13
7 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:55:62
8 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:57:28

Seria: 7
1 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:63
2 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:52:89
3 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:52:65
4 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:51:37
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:51:97
6 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:52:88
7 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Sport Citius 00:53:13
8 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:53:64

Seria: 8
1 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:50:91
2 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:50:06
3 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:61
4 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:49:53
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:49:57
6 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:49:84
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:50:64
8 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:51:11

Seria: 9
1 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:49:23
2 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:48:61
3 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:46:00
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:42:90
5 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:45:64
6 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:47:12
7 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:71
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:49:37

Descalificari
1 Stoiciu Cristina Elena
Observatii: lipsa
2195 2005 Bucharest Sport Club 00:58:41
2 Radut Alexandra Maria
Observatii: lipsa
2824 2005 Steaua CSA 00:55:45

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Dimitrie Ivacencu, Albert Cristian Ionescu, Matei Stefan Bonciu, Cezar Antimir, 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Matei Ruse, Antonio Sandu, Gabriel Stamate, David Andrei Dumitrache, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Robert Alexandru Peter, Matei Lupu, David Andrei Sibiseanu, Robert Andrei Badea, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Andrei Dobre, Alexandru Mario Radu, Hassan El Lakkis, Victor Golic, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioan Petrescu, Necirvan Alexandru Baytekin, Abdelrahman Hamed, Erik Filip Ghioca, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Vlad Chiscop, Victor Burcea, Mihai Dragoiu, Matei Gorcea, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Eduard Ionut Petre, Stefan Chelu, Rares Baluta, Mario Robert Aron, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Alexandru Dragulet, Petru Giurcaneanu, Alexandru Radu, David Marinescu, 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Filip Ellersdorfer, Vlad Honciu, Iulian Antimiu, Stefan Cojocaru, 2003 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
4 Stafeta 8 Robert Cristian Predila, Vlad Mihalache, Luis Barbu, Lorincz Tudor Rusan, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 9 Alexandru Mihai Gurau, Alexandru Sebastian Silaghi, Tudor Cristian Andrei Neagu, Eduard Andrei Constantin, 2003 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Alexandru Gabriel Curecheriu, Andreas Alin Bucur, Dan Cristian Iancu, Nicolae Octavian Cristescu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Mihnea Ionut Rosca, Luca Seksi, Eduard Dragutoiu, Alexandru Birghilescu, 2003 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Luigi Nicolas Tudor, Luca Matei Iliescu, Vladimir Andrei Zsehranszky, David Andrei Ionescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Bogdan Tataru, Luca Mihnea Istrate, Andrei Iaschiu, Teofil Scortea, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Dinu, Marius Rosu, Luca Ioan Breazu, Mihai Alexandru Andrei, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Horia Petru Anghel, Andrei Martoiu, Kaan Stefan Muraru, Eduard Andrei Cristea, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Teodor Dobre, Razvan Matei, Razvan Furnica, Calin Mihaescu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Cristian Gabriel Mura, Denis Florian Dorobantu Albu, Ion Mihnea Calniceanu, Marius Razvan Mindroc, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Emanoel Florin Gabriel Boboc, Antonio Cristian Anghel, Alexandru Mario Stefanache, Alexandru Mihai Luca , 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Vlad Alexandru Pricop, Sebastian Tutuianu, Stefan Cristian Grigoras, Aris Cristian Antonio Onea, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 12 Dragos Ioan Puiu, Razvan Nicolas Paraschiv, Mircea Constantin Dragomir, Dominique Gabriel Mares, 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Ionut Adrian Andronic, Cristian Ionut Malus, Florin Laurentiu Oana, Filip Sebastian Dragu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Luca Mihai Andrei, Mihai Cristian Tutugan, Sergiu Stefan Ungureanu, Mario Eduard Dumitru, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Marian Andrei Mihailescu, Alexei Niculae, Stefan Cornaciu, Vlad Gabriel Lepus , 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Vlad Alexandru Sendroiu, Stefan Ciurea, Rares Iulian Gherasim, Daris Matei Tudor, 2002 Performer 99:99:99
5 Stafeta 2 Vladimir Stefan Budiaci, Luca Victor Curariu, Filip Andrei Balanescu, Andrei Enache, 2002 Performer 99:99:99
6 Stafeta 4 Calin Andrei Georgeoni, Nicolae Stoican, Luca Mihai Nataprazu, Alexandru Edward Pandele, 2002 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 David Stefan Craciun , Vlad Stefan Nichifor, Matei Petrascu, Cristian Victor Mihu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 8 Eduard Andrei Rusu, Narcis Petre, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Emilian Stoica, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Melissa Trusca, Delia Mihai, Maria Argesanu, Daria Caruntu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Timeea Maria Lazar, Eremia Bianca Rusu, Ilinca Ilie, Maria Soare, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Francesca Toader, Petra Dora Matei, Miruna Vanghelescu, Ioana Preda, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Briana Elena Constantinescu, Cosmina Mircea, Ana Maria Cojocariu, Sabrina Gorcea, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 NAVI 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Sara Mnajed, Maria Niga, Georgiana Andreea Dumitrescu, Thea Damaris Bunea , 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Lucia Elena Radulescu, Akinyi Isabelle Stupinean, Anna Denisa Nitu, Ana Maria Florea, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Petra Ardeleanu, Anca Bescheret, Alexandra Corina Dumitrescu, Maria Florentina Oprea, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Denisa Mihaela Petrov, Cristina Taranu, Maya Maria Visan, Eva Andreea Tudor, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Maria Menciu, Ana Maria Stroe, Alexandra Maria Blejan, Ioana Rebecca Neagu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Carla Maria Rauta, Bianca Stefania Maria Dinu, Clara Maria Chirita, Andra Aslam, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Ilinca Shvet, Andreea Piper, Alexandra Radulescu, Emma Ingrid Giuroiu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Raluca Pana, Alessia Iordan, Andra Miruna Sebe, Teodora Marina Ciocan, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Iulia Ulmeanu, Alysa Trusca, Izabela Duta, Ioana Badescu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 7 Giulia Pelin, Oana Ilinca Voica, Thea Grigorescu, Andreea Ofelia Voica, 2002 Steaua CSA 99:99:99
5 Stafeta 8 Bianca Badea, Alexandra Curcan, Larisa Gabriela Ghita, Anastasia Matei, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Cristina Ramona Baciuca, Maria Vasile, Alice Eugenia Anghel, Miruna Andreea Pascal, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Teodora Gomoi, Ilinca Petrescu, Maria-Bianca Drog, Bianca Maria Balanescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Denisa Cobianu, Mihaela Georgiana Ellersdorfer, Hanna Marina, Sonia Dragan, 2002 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
5 Stafeta 2 Mara Bancila, Alexia Lorena Belghiru, Luiza Maria Minciu, Andreea Mihaela Calin, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Maria Petrache, Ioana Andra Strungareanu, Alexandra Maria Fudulica, Ioana Marin, 2002 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Jassmine Andreea Duta, Ana Maria Iancu, Ioana Iris Jugureanu, Andra Gorecki, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 23 50 metri spate - 6 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hatingher Alexia 3179 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Mihai Denisa 3181 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Tanase Liana 3140 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Marian Mara Andreea 1990 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Purcar Stefania 3183 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 01:19:81
5 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:12:84

Seria: 3
1 Radu Alexandra 2943 2008 Aqua Sport Citius 01:11:92
2 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:11:28
3 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:09:20
4 Paraschiv Maria 2766 2008 Renovatio S.C. 01:08:78
5 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:09:16
6 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:10:42
7 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 01:11:87
8 Georgescu Anne 2760 2008 Club Daimon 01:12:25

Seria: 4
1 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:08:01
2 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:06:22
3 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:03:88
4 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:01:93
5 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:02:99
6 Ardelean Ana 3132 2008 Aqua Sport Galati 01:05:00
7 Freciu Ayanna 3010 2008 Pescarusul Izvorani 01:07:66
8 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 01:08:13

Seria: 5
1 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:00:87
2 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:58:95
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 00:58:23
4 Minzu Izabela Elena 2722 2008 Aqua Sport Citius 00:55:46
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:56:50
6 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 00:58:78
7 Minzu Gabriela Maria 2723 2008 Aqua Sport Citius 01:00:65
8 Fortu Alessia 3131 2008 Aqua Sport Galati 01:01:00

Descalificari
1 Paduraru Alexia
Observatii: lipsa
2757 2008 Atack Team 01:12:35
2 Dumitrescu Mara
Observatii: lipsa
2742 2008 Bucharest Sport Club 01:26:83
3 Cotoc Ana
Observatii: lipsa
3121 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Lupu Maria Victoria
Observatii: lipsa
3120 2008 Steaua CSA 99:99:99

Proba 24 50 metri spate - 7 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Irina Ana 3096 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Minciuna Andreea 3182 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Marinete Mihaela 3133 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 01:29:04
2 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:29
3 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 Pescarusul Izvorani 01:11:55
4 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 01:10:79
5 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:10:82
7 Serban Anastasia 3035 2007 NAVI 01:17:94
8 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 01:10:10
2 Ciocan Daria 3034 2007 NAVI 01:06:69
3 Savin Martha 3033 2007 NAVI 01:06:39
4 Socate Raluca 3018 2007 Delfinul Bucuresti 01:05:73
5 Socate Bianca 3017 2007 Delfinul Bucuresti 01:05:84
6 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 CSS Dinamo 01:06:40
7 Polihroniade Katerini Eugenia 2273 2007 NAVI 01:09:28
8 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 01:10:68

Seria: 4
1 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 01:05:57
2 Cernautanu Roberta 2440 2007 NAVI 01:04:63
3 Soare Maria 2313 2007 Bucharest Sport Club 01:04:43
4 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 01:01:27
5 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 01:02:77
6 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 01:04:62
7 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 Bucharest Sport Club 01:05:10
8 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:05:65

Seria: 5
1 Ariciu Mara 2921 2007 C.S. Barracuda Campina 00:59:87
2 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:57:93
3 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:57:08
4 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 00:56:00
5 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 00:56:93
6 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 00:57:24
7 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:59:44
8 Popa Oriana 2572 2007 Atack Team 01:00:76

Seria: 6
1 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:54:00
2 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:52:62
3 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:51:91
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:50:97
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:51:72
6 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:52:33
7 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 00:52:94
8 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:55:46

Seria: 7
2 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:48:72
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:47:09
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:43:63
5 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:45:44
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:48:49
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:49:40
8 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 00:50:42

Descalificari
1 Aglitoiu Bianca
Observatii: lipsa
2984 2007 Atack Team 99:99:99
2 Lungu Carina
Observatii: lipsa
2823 2007 Steaua CSA 01:15:56
3 Boryana Krusteva
Observatii: lipsa
3104 2007 Damini Sofia 00:50:02

Proba 25 50 metri spate - 8 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Cazacu Ioana 2827 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Morari Madalina 3027 2006 NAVI 01:13:98
4 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:11:29
5 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 01:13:32
6 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:29:33
7 Vasile Anca Maria 3194 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Neagu Vanessa 2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:06:84
3 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 01:00:68
4 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:59:38
7 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:05:05
8 Dan Maria 3028 2006 NAVI 01:09:19

Seria: 4
1 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 00:59:17
2 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:57:78
3 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:17
4 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:56:19
5 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:56:99
6 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:66
7 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:27
8 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:59:35

Seria: 5
1 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:85
2 Niga Maria 2813 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:82
3 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:55:68
4 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:86
5 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:58
7 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Aqua Sport Citius 00:55:84
8 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:55:89

Seria: 6
1 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:52:35
2 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:68
3 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:51:29
4 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:50:74
5 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:50:80
6 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:66
7 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:52:26
8 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:52:78

Seria: 7
1 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:49:03
2 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:48:65
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:47:92
4 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:46:57
5 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:47:59
6 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:48:50
7 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 00:48:97
8 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:50:34

Seria: 8
1 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:45:49
2 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:44:32
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:43:66
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:42:93
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:43:25
6 Dragomir Ioana 2258 2006 Contratimp Campina 00:44:28
7 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:45:13
8 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:46:27

Descalificari
1 Larga Ioana Sophie
Observatii: lipsa
3111 2006 NAVI 99:99:99
2 Stanescu Mona Stefania
Observatii: lipsa
2811 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:01
3 Ardeleanu Petra
Observatii: lipsa
2463 2006 NAVI 00:59:51
4 Stanescu Ioana Eva
Observatii: lipsa
2809 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:28
5 Negru Alexandra
Observatii: lipsa
1987 2006 NAVI 00:55:69

Proba 26 50 metri spate - 9 ani - Fete (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lungu Alexandra 2957 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Ispas Mira 2955 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Vijiala Andreu Laura Alexandra 3136 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Badescu Ioana 2959 2005 Aqua Sport Citius 01:06:45
2 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:49
3 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 00:57:81
4 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:75
5 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:56:94
6 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 00:59:62
7 Dinu Delia 1910 2005 Pescarusul Izvorani 01:05:37
8 Nitu Maria Mihaela 3195 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Aqua Sport Citius 00:56:08
2 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:55:36
3 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:14
4 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:88
5 Tanase Iarina Maria 2262 2005 Bucharest Sport Club 00:54:89
6 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:55:18
7 Mocanu Alexandra Stefania 1917 2005 CSS 4 Bucuresti 00:55:67
8 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:35

Seria: 4
1 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:54:66
2 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Sport Citius 00:53:96
3 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:53:85
4 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 00:53:35
5 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:53:60
6 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:53:88
7 Amuzescu Ella 2578 2005 Atack Team 00:54:42
8 Cipca Aida Maria 2545 2005 CSS 2 Bucuresti 00:54:83

Seria: 5
1 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:07
2 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:52:98
3 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:50
4 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:51:85
6 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Sport Citius 00:52:54
7 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:03
8 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:28

Seria: 6
1 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:59
2 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 00:50:92
3 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:50:54
4 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:49:34
5 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:50:51
6 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:50:70
7 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:51:18
8 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:51:60

Seria: 7
1 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:48:50
2 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:48:25
3 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:47:87
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:47:33
5 Petrache Maria 2288 2005 NAVI 00:47:83
6 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:48:17
7 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Sport Citius 00:48:27
8 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:48:59

Seria: 8
1 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:66
2 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:46:49
3 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:46:19
4 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:45:65
5 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:46:03
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:46:26
7 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:46:53

Seria: 9
1 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:43:77
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:43:32
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:43:25
4 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 00:41:38
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:42:13
6 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:43:29
7 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:43:53
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:16

Seria: 10
1 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:41:11
2 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:40:74
3 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:39:65
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:38:79
5 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:39:18
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:39:98
7 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:40:82
8 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:41:19

Descalificari
1 Stoiciu Cristina Elena
Observatii: lipsa
2195 2005 Bucharest Sport Club 00:52:30
2 Radut Alexandra Maria
Observatii: lipsa
2824 2005 Steaua CSA 00:47:10

Proba 27 50 metri spate - 6 ani - Baieti (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Voivozeanu Matei 3125 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Popa Razvan 2744 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Mateescu Antonio Emanuel 3143 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Tarta Teodor 3115 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Pana Robert Andrei 3124 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Petrisor Alexandru 2716 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
5 Dan Mircea 3116 2008 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
6 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Tudor Vlad 3145 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Mihailescu Luca 3141 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Popa Casian 3184 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Rizescu Iorgu 2769 2008 Delfinul Bucuresti 01:41:65
3 Mutici Alexandru 2752 2008 Bucharest Sport Club 01:30:50
4 Neagu Andrei 2772 2008 Atack Team 01:20:28
5 Rizescu Barbu 2768 2008 Delfinul Bucuresti 01:27:98
6 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 01:33:84
7 Bratulescu Razvan 2695 2008 NAVI 01:47:91
8 Popa Tiberiu Gabriel 3144 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
2 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:12:66
3 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 01:12:24
4 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:10:99
6 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 01:12:24
7 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 01:14:05
8 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:17:31

Seria: 6
1 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 01:10:10
3 Popescu Darius George 2707 2008 CSS Dinamo 01:06:27
4 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:05:99
5 Fabian Mathias 3112 2008 Performer 01:06:00
6 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 01:07:90
8 Stan Georgescu Rares 2706 2008 CSS Dinamo 01:10:50

Seria: 7
1 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 01:05:31
2 Balasa Eduard Andrei 2708 2008 CSS Dinamo 01:03:78
3 Miclaus Tudor Andrei 2763 2008 Steaua CSA 01:03:12
4 Vasile David 2711 2008 Aqua Sport Citius 01:02:80
5 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 01:02:85
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 01:03:14
7 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 01:04:45
8 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 01:05:47

Seria: 8
1 Beciu Stefan 2714 2008 Aqua Sport Citius 01:01:29
2 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Sport Citius 01:00:88
3 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 01:00:64
4 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 00:59:85
6 Chioaru Dragos 3013 2008 Delfinul Bucuresti 01:00:81
7 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 01:00:93
8 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 01:02:58

Seria: 9
1 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 00:58:07
2 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 00:54:99
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Aqua Sport Citius 00:52:31
4 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:46:56
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Aqua Sport Citius 00:50:44
6 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:53:68
7 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:57:39
8 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:59:36

Descalificari
1 Marcu Mateo
Observatii: lipsa
3168 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Danila Darius
Observatii: lipsa
2774 2008 Bucharest Sport Club 01:16:27
3 Danila David
Observatii: lipsa
2773 2008 Bucharest Sport Club 01:11:01
4 Boboc George Andrei
Observatii: lipsa
2746 2008 Bucharest Sport Club 01:09:89
5 Ene Andrei
Observatii: lipsa
3192 2008 Atack Team 01:10:00
6 Nita Stefan
Observatii: lipsa
3130 2008 Contratimp Campina 01:00:00

Proba 28 50 metri spate - 7 ani - Baieti (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Alexandru 3166 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Bulica Ioan 3106 2007 NAVI 99:99:99
3 Ciocaltan Aurelian 3135 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Avramescu Mihnea Cristian 3148 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Palsu Octavian 3134 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Ionescu Albert Cristian 3123 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Voicu Mihai 3164 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
5 Ionita Mihai 3185 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Popescu Andrei 3108 2007 NAVI 99:99:99
2 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 01:28:28
3 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:19:99
4 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:17:07
6 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 01:23:50
7 Radu Alexandru 3186 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Dine Mihai 3086 2007 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 01:14:68
2 Berendel Patrick 2598 2007 Pescarusul Izvorani 01:13:83
3 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:11:77
4 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:11:06
5 Burcea Victor 2966 2007 Aqua Sport Citius 01:11:26
6 Paul Ianis 3038 2007 NAVI 01:12:88
7 Gheamalinga Matei 2606 2007 NAVI 01:14:21
8 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 01:15:44

Seria: 5
1 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 01:10:25
2 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:08:70
3 Nehir San David 2222 2007 CSS Dinamo 01:07:62
4 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 01:04:76
5 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 01:05:98
6 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 01:08:18
7 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 01:09:02
8 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 01:10:38

Seria: 6
1 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 01:04:44
2 Raducanu Matei Stefan 2156 2007 CS Free Style 01:04:00
3 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 01:03:38
4 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:02:71
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:02:99
6 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:03:52
7 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 01:04:16
8 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 01:04:57

Seria: 7
1 Badea Mihai 2618 2007 Tenis Club 2000 01:02:62
2 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 01:01:35
3 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 01:00:85
4 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 01:00:76
5 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Sport Citius 01:00:84
6 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 01:01:16
8 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:02:62

Seria: 8
1 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:59:47
2 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 00:58:67
3 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 00:57:94
4 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:56:14
5 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:56:36
6 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:58:41
7 Solomitchi Richard 2599 2007 Pescarusul Izvorani 00:59:30
8 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 01:00:43

Seria: 9
1 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:55:61
2 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:54:97
3 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:54:28
4 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:53:87
5 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:54:24
6 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 00:54:36
7 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:55:23
8 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:55:91

Seria: 10
1 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:53:12
2 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:50:21
3 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:48:77
4 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:48:48
5 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:48:71
6 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:49:98
7 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:53:00
8 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:53:84

Seria: 11
1 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:47:39
2 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Sport Citius 00:45:98
3 Branimir Pavlov 3103 2007 Damini Sofia 00:45:06
4 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:44:57
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:44:62
6 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:45:77
7 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:46:50
8 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:47:80

Descalificari
1 Bute Dragos
Observatii: lipsa
3163 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Zelinca David Stefan
Observatii: lipsa
3020 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Giurcaneanu Petru
Observatii: lipsa
3187 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Curtali Ioachim Gemal
Observatii: lipsa
3107 2007 NAVI 99:99:99
5 Stanca Teodor Cristian
Observatii: lipsa
3042 2007 NAVI 99:99:99
6 Chiliment Alexis
Observatii: lipsa
3147 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Paunescu Radu
Observatii: lipsa
2980 2007 Aqua Sport Citius 01:18:00
8 Coanda Eric
Observatii: lipsa
2961 2007 Aqua Sport Citius 01:02:57

Proba 29 50 metri spate - 8 ani - Baieti (100 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ionescu Lucas Andrei 3150 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Lazar Alexandru 3155 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Furnica Razvan 3157 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Popescu Tudor 3161 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stoica Radu Mihai 1484 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Paleodimopoulos Nikolas 3128 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
2 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Dragutoiu Eduard 3000 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Popa Matei 3188 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Dinu Vlad 3110 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 01:15:25
2 Popescu Luca Gabriel 3060 2006 Steaua CSA 01:11:32
3 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 01:10:23
4 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 01:08:06
5 Radu Alexandru 1760 2006 Bucharest Sport Club 01:09:57
6 Dumitrescu Mihai 3030 2006 NAVI 01:11:11
7 Pologatu Robert 3029 2006 NAVI 01:12:25
8 Visan Silviu 2977 2006 Aqua Sport Citius 01:16:52

Seria: 5
1 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 01:07:88
2 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:59
3 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 01:06:24
4 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 01:05:36
5 Szokoly Victor 2998 2006 Renovatio S.C. 01:05:76
6 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 01:06:44
7 Rusan Lorincz Tudor 2976 2006 Aqua Sport Citius 01:07:53
8 Radu Mihai 3031 2006 NAVI 01:08:03

Seria: 6
1 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 01:02:80
2 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:02:19
3 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:04
4 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 01:00:74
5 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 01:01:10
6 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 01:02:17
7 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 01:02:71
8 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 01:04:24

Seria: 7
1 Ellersdorfer Filip 2922 2006 C.S. Barracuda Campina 00:58:13
2 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:47
3 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:47
5 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:56:21
8 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:58:74

Seria: 8
1 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:15
2 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:54:90