Lista de start pentru Cupa de Toamna copii 6-7-8-9 ani, Editia 2014

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Chioaru Dragos 3013 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Bercaru Stefan 3045 2008 NAVI 99:99:99
3 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 99:99:99
4 Ilie Dragos Stefan 3047 2008 NAVI 99:99:99
5 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 99:99:99
6 Stefan Alexandru Andrei 3048 2008 NAVI 99:99:99
7 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 99:99:99
8 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Ciocan Matei 3046 2008 NAVI 99:99:99
2 Mutici Alexandru 2752 2008 Bucharest Sport Club 01:55:00
3 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:46:95
4 Boboc George Andrei 2746 2008 Bucharest Sport Club 01:36:32
5 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 01:40:81
6 Danila Darius 2774 2008 Bucharest Sport Club 01:51:60
7 Danila David 2773 2008 Bucharest Sport Club 01:56:30
8 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 4
1 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 01:33:88
3 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 01:20:61
4 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 Club Daimon 01:13:26
5 Lungoci Stefan Robert 3006 2008 Club Daimon 01:14:65
6 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:23:20
7 Radu Horia 2734 2008 NAVI 01:31:44

Seria: 5
1 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 01:09:43
2 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Sport Citius 01:07:11
3 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 01:05:69
4 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 01:03:29
5 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 01:03:29
6 Beciu Stefan 2714 2008 Aqua Sport Citius 01:06:87
7 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:07:39
8 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 01:11:65

Seria: 6
1 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 01:03:19
2 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:58:56
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Aqua Sport Citius 00:44:11
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Aqua Sport Citius 00:42:57
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:43:50
6 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:57:65
7 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
8 Vasile David 2711 2008 Aqua Sport Citius 01:03:22

Descalificari
1 Petrisor Alexandru
Observatii: lipsa
2716 2008 Aqua Sport Citius 01:23:28
2 Purice Eduard Andrei
Observatii: lipsa
2753 2008 Bucharest Sport Club 01:35:89

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (78 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 99:99:99
4 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 99:99:99
5 Dima Cristian 1978 2007 NAVI 99:99:99
6 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Lica Filip 2969 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Arun Ismail 2988 2007 Atack Team 99:99:99
5 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Istrate Erik 2962 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 99:99:99
3 Pantelimon Eric 3058 2007 ABC Bucuresti 99:99:99
4 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Apostol Silviu 3057 2007 ABC Bucuresti 99:99:99
6 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 99:99:99
7 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 99:99:99
8 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Burcea Victor 2966 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Manta Theodor 3041 2007 NAVI 99:99:99
3 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 99:99:99
4 Berendel Patrick 2598 2007 Pescarusul Izvorani 01:20:25
5 Paul Ianis 3038 2007 NAVI 99:99:99
6 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 99:99:99
7 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Andone Alexandru 2972 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 01:15:69
2 Socol Denis Stefan 3009 2007 Club Daimon 01:13:19
4 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 01:03:76
5 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:06:05
6 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:12:14
7 Coreisa Eduard Gabriel 1992 2007 Delfinul Bucuresti 01:13:86
8 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:16:68

Seria: 6
1 Ilie Alexandru 2325 2007 NAVI 01:03:19
2 Brezeanu Vlad 2623 2007 GRC Campina 01:02:00
3 Solomitchi Richard 2599 2007 Pescarusul Izvorani 01:01:34
4 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 01:00:71
5 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 01:00:91
6 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 01:01:42
7 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 01:03:02
8 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 01:03:72

Seria: 7
1 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 01:00:00
2 Dan Mario Cristian 2584 2007 Aqua Sport Citius 00:59:53
3 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Sport Citius 00:58:62
4 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:58:41
5 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:58:50
6 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 00:59:30
7 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:59:76
8 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 01:00:34

Seria: 8
1 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:57:84
2 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Club Daimon 00:55:61
3 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:52:44
4 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:52:15
5 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:52:32
6 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:53:79
7 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:56:52
8 Coman Darius 2622 2007 GRC Campina 00:58:19

Seria: 9
1 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:51:95
2 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:50:58
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:48:59
4 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:47:07
5 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:48:49
6 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:50:23
7 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:50:98
8 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:52:00

Seria: 10
1 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:45:09
2 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:42:48
3 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:42:00
4 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Sport Citius 00:40:06
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:40:29
6 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:42:24
7 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:42:65
8 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:46:91

Descalificari
1 Ruse Matei
Observatii: lipsa
2967 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Gheamalinga Matei
Observatii: lipsa
2606 2007 NAVI 01:09:59

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Baieti (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciudatu Toma 2989 2006 Atack Team 99:99:99
2 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dima Tudor 2929 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Rusan Lorincz Tudor 2976 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 99:99:99
2 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dragutoiu Eduard 3000 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Dumitrescu Mihai 3030 2006 NAVI 99:99:99
5 Vlaicu Marius 2926 2006 C.S. Pinguinul 99:99:99
6 Visan Silviu 2977 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Szokoly Victor 2998 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Pologatu Robert 3029 2006 NAVI 99:99:99
2 Paunescu Radu 2980 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 99:99:99
4 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 01:22:98
6 Ellersdorfer Filip 2922 2006 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
7 Popescu Luca Gabriel 3060 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Negoita Andrei 2925 2006 C.S. Pinguinul 99:99:99

Seria: 4
1 Artene Alexandru 2415 2006 YST Sport Club 01:14:66
2 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 01:11:49
3 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:02:20
5 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 00:55:06
6 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 01:04:82
7 Lungoci Dumitru Andrei 3005 2006 Club Daimon 01:13:24
8 Antonescu Matei 2551 2006 Atack Team 01:16:29

Seria: 5
1 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:53:75
2 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:52:23
4 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 00:50:22
5 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Sport Citius 00:50:78
6 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 00:51:48
7 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 00:53:63
8 Ghita Matei 2930 2006 Renovatio S.C. 00:54:00

Seria: 6
1 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:48:23
2 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:47:12
3 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:46:90
4 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:46:50
5 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 00:46:58
6 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:47:07
7 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:47:40
8 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:48:58

Seria: 7
1 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:45:26
2 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:45:07
3 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:44:55
4 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:44:24
5 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Aqua Sport Citius 00:44:38
6 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:44:62
7 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:45:23
8 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:46:01

Seria: 8
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:42:94
2 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:41:37
3 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:40:05
4 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:39:74
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:39:79
6 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:41:12
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:42:54
8 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:43:00

Seria: 9
1 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Aqua Sport Citius 00:39:67
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:37:36
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:36:51
4 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:34:00
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:34:74
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:36:67
7 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:37:42
8 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:39:71

Descalificari
1 Radu Mihai
Observatii: lipsa
3031 2006 NAVI 99:99:99
2 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 00:54:48
3 Ioan German
Observatii: lipsa
3008 2006 Club Daimon 00:51:10

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Baieti (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Craioveanu Leon 2992 2005 Atack Team 99:99:99
5 Damian Mihnea 2997 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Stancu Matei 2991 2005 Atack Team 99:99:99
3 Stoia Alexandru 2981 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Beschea Cristian 3062 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Miron Vlad 2932 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Simion Stefan 2990 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Anghel Robert Gabriel 2278 2005 Steaua CSA 01:08:47
2 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:56:00
3 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 Skills Sports 2009 00:54:65
4 Mastrini Nicholas 1693 2005 Renovatio S.C. 00:52:12
5 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:52:96
6 Lungu Radu 1875 2005 YST Sport Club 00:55:78
7 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 00:58:95
8 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 01:12:33

Seria: 4
2 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:49:45
3 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:48:84
4 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:47:65
5 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:48:40
6 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:49:35
7 Totan David 2937 2005 GRC Campina 00:50:00
8 Bogdan Alexandru 2933 2005 Renovatio S.C. 00:52:00

Seria: 5
2 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:46:90
3 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:45:77
4 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:45:59
5 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 00:45:74
6 Olteanu Andrei 2474 2005 Aqua Sport Citius 00:46:16
7 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 00:47:00

Seria: 6
1 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:45:32
2 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 YST Sport Club 00:44:50
4 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:42:60
6 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:44:43
7 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:44:99
8 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:45:55

Seria: 7
1 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:42:43
2 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:42:19
3 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:40
4 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:41:26
5 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:41:35
6 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:42:00
7 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:42:20
8 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:42:57

Seria: 8
1 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:41:18
2 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:40:14
3 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 00:39:78
4 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:39:39
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:39:40
6 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:39:79
7 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 00:40:29
8 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:41:19

Seria: 9
1 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:39:19
2 Rosca Nichita 2559 2005 Atack Team 00:39:00
3 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:38:90
4 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:38:02
6 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:38:92
7 Mihai David 2503 2005 Club Daimon 00:39:14
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:39:25

Seria: 10
1 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:37:92
2 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Sport Citius 00:37:39
3 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:36:63
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:34:63
5 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:34:78
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:36:84
7 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:37:73
8 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:37:92

Seria: 11
1 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:33:83
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:33:80
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:33:30
4 Enache Andrei 13937 2005 Renovatio S.C. 00:32:89
5 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:33:14
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:33:46
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:33:81
8 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:34:36

Descalificari
1 Zota Victor
Observatii: lipsa
2993 2005 Atack Team 99:99:99
2 Valcu David
Observatii: lipsa
2840 2005 Bucharest Sport Club 00:50:80
3 Comanescu David
Observatii: lipsa
1368 2005 Bucharest Sport Club 00:47:06
4 Irina Nicholas Alin
Observatii: lipsa
2506 2005 Bucharest Sport Club 00:47:32
5 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 00:44:22
6 Gherasim Rares Iulian
Observatii: lipsa
2329 2005 Performer 00:43:20
7 Preda Alexandru Florin
Observatii: lipsa
1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:38:86

Proba 5 50 metri liber - 6 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Minzu Gabriela Maria 2723 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Paduraru Alexia 2757 2008 Atack Team 99:99:99
4 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:47:44
3 Paraschiv Maria 2766 2008 Renovatio S.C. 01:43:52
4 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:29:15
5 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 01:37:88
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:44:88
8 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Georgescu Anne 2760 2008 Club Daimon 01:18:97
3 Dinca Mimi 3004 2008 Club Daimon 01:13:25
4 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 01:05:06
5 Freciu Ayanna 3010 2008 Pescarusul Izvorani 01:09:15
6 Fratila Karina 2702 2008 GRC Campina 01:15:00
7 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:19:96
8 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:26:23

Seria: 4
1 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 01:00:49
2 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:59:70
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 00:55:67
4 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:53:55
5 Minzu Izabela Elena 2722 2008 Aqua Sport Citius 00:55:06
6 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:58:00
7 Lepadatu Ioana 2701 2008 GRC Campina 01:00:00
8 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:02:84

Descalificari
1 Radu Alexandra
Observatii: lipsa
2943 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Popescu Natalia
Observatii: lipsa
2743 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Neamtu Ioana
Observatii: lipsa
3019 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stancu Larisa
Observatii:
2709 2008 Pescarusul Izvorani 01:20:28

Proba 6 50 metri liber - 7 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Socate Bianca 3017 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Enache Maria 2983 2007 Atack Team 99:99:99
4 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Soare Maria 2313 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Cioacata Bianca Elena 3003 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Tatu Maria Alexandra 2941 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Ariciu Mara 2921 2007 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
3 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 99:99:99
4 Savin Martha 3033 2007 NAVI 99:99:99
5 Serban Anastasia 3035 2007 NAVI 99:99:99
6 Socate Raluca 3018 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Mihai Ana Elisabeta 2940 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:27:67
2 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:16:73
3 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:04:81
4 Popa Oriana 2572 2007 Atack Team 01:02:98
5 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 01:04:23
6 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Bucharest Sport Club 01:07:20
7 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 01:19:25
8 Ciocan Daria 3034 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 Pescarusul Izvorani 01:00:35
2 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:55:27
3 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 00:51:83
4 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:49:71
5 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:51:07
6 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 00:54:50
7 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 00:59:83
8 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 01:01:30

Seria: 5
1 Voicu Ioana 3056 2007 ABC Bucuresti 00:47:30
2 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:46:03
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:45:06
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:42:17
5 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:44:81
6 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:45:71
7 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:47:22
8 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:48:63

Proba 7 50 metri liber - 8 ani - Fete (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pena Maria 3059 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Gugiu Maria 2985 2006 Atack Team 99:99:99
5 Geala Ana Maria 2995 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Dan Maria 3028 2006 NAVI 99:99:99
2 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 99:99:99
3 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Morari Madalina 3027 2006 NAVI 99:99:99
8 Bragnea Maria 2986 2006 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ene Miruna 2575 2006 Atack Team 01:16:22
3 Bordei Alexia 2936 2006 GRC Campina 01:10:00
4 Neagu Vanessa 2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:03:89
5 Neagoe Daria 2574 2006 Atack Team 01:06:49
6 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:14:19
8 Mircea Ana Maria 2951 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 01:00:69
2 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:58:27
3 Vasile Amalia 2935 2006 GRC Campina 00:55:00
4 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:53:15
5 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 00:54:04
6 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 00:55:87
7 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:58:47
8 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 01:02:03

Seria: 5
1 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:52:38
3 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:50:63
4 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 00:49:83
5 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:50:57
6 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:51:87
7 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 00:52:18
8 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Aqua Sport Citius 00:52:38

Seria: 6
1 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:49:02
2 Grosu Maria 1775 2006 Renovatio S.C. 00:47:61
3 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:46:34
4 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:45:96
5 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:46:09
6 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:46:97
7 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:48:11
8 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:49:04

Seria: 7
1 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:45:04
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:44:26
3 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:43:10
4 Dragomir Ioana 2258 2006 Contratimp Campina 00:42:73
5 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:43:10
6 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:43:79
7 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:44:34
8 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:45:78

Seria: 8
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:41:01
2 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:40:30
3 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:39:11
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:38:14
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:38:97
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:40:07
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:40:46
8 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:41:04

Descalificari
1 Statescu Daria Sofia
Observatii: lipsa
2949 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Aglitoiu Bianca
Observatii: lipsa
2984 2006 Atack Team 99:99:99
3 Pavel Patricia
Observatii: lipsa
3053 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Taslaoanu Catalina
Observatii: lipsa
2818 2006 Steaua CSA 00:52:07

Proba 8 50 metri liber - 9 ani - Fete (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badescu Ioana 2959 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Nutu Bianca 2927 2005 C.S. Pinguinul 99:99:99
5 Dumitru Flavia 3052 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Delia 1910 2005 Pescarusul Izvorani 01:11:76
2 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:55:53
3 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Sport Citius 00:51:76
4 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:51:05
5 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Aqua Sport Citius 00:51:32
6 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:54:00
7 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:56:08
8 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:48:06
2 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:47:56
3 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:97
4 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 00:45:77
5 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:46:21
6 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:47:00
7 Cipca Aida Maria 2545 2005 CSS 2 Bucuresti 00:47:83
8 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:49:92

Seria: 4
1 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:45:47
2 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:45:25
3 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:00
4 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:44:06
5 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:44:50
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:45:19
7 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Sport Citius 00:45:45
8 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:45:51

Seria: 5
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:41:74
2 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:40:25
3 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:92
4 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:39:57
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:39:67
6 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:40:04
7 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:41:04
8 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:43:98

Seria: 6
1 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:39:42
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:39:28
3 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:38:59
4 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:37:88
5 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:38:38
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:38:92
7 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:39:35
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:39:53

Seria: 7
2 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:36:32
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:35:23
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:34:30
5 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:34:55
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:68
7 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:36:56
8 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:37:38

Descalificari
1 Lungu Alexandra
Observatii: lipsa
2957 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Balanescu Bianca Maria
Observatii: lips
1280 2005 Bucharest Sport Club 00:37:06

Proba 9 50 metri bras - 6 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 99:99:99
2 Vasile David 2711 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 99:99:99
5 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Beciu Stefan 2714 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 99:99:99
4 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 99:99:99
5 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Mutici Alexandru 2752 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
2 Boboc George Andrei 2746 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:20:00
5 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 01:20:00
6 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Petrisor Alexandru
Observatii: lipsa
2716 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Purice Eduard Andrei
Observatii: lipsa
2753 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Danila David
Observatii: lipsa
2773 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dragota Adrian Cristian
Observatii:
2747 2008 Bucharest Sport Club 01:06:00
5 Danila Darius
Observatii: lips
2774 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Baieti (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 99:99:99
4 Anoaica Andrei 2547 2007 Median Bucuresti 99:99:99
5 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 99:99:99
3 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 99:99:99
4 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 99:99:99
5 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 99:99:99
7 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 99:99:99
8 Arun Ismail 2988 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 4
1 Pantelimon Eric 3058 2007 ABC Bucuresti 99:99:99
2 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 01:42:81
4 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:37:81
5 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 01:40:92
7 Ilie Alexandru 2325 2007 NAVI 99:99:99
8 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 5
1 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 01:32:94
2 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 01:28:24
3 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:24:20
4 Solomitchi Richard 2599 2007 Pescarusul Izvorani 01:20:18
5 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:23:59
6 Dan Mario Cristian 2584 2007 Aqua Sport Citius 01:28:00
7 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:31:77
8 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:35:38

Seria: 6
1 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:16:08
2 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Sport Citius 01:15:35
3 Coman Darius 2622 2007 GRC Campina 01:15:00
4 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 01:12:19
5 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 01:14:77
6 Brezeanu Vlad 2623 2007 GRC Campina 01:15:00
7 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:15:36
8 Berendel Patrick 2598 2007 Pescarusul Izvorani 01:16:20

Seria: 7
1 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 01:10:83
2 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 01:04:07
3 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 01:03:10
4 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 01:01:12
5 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 01:02:47
6 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 01:03:72
7 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 01:08:59
8 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:11:72

Seria: 8
1 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:57:49
2 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:56:48
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:55:14
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:53:93
5 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Sport Citius 00:54:22
6 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:55:93
7 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:56:51
8 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:57:64

Descalificari
1 Ruse Matei
Observatii: lipsa
2967 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Coreisa Eduard Gabriel
Observatii: lipsa
1992 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Gheamalinga Matei
Observatii: lipsa
2606 2007 NAVI 01:46:01

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciudatu Toma 2989 2006 Atack Team 99:99:99
2 Dragutoiu Eduard 3000 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Vlaicu Marius 2926 2006 C.S. Pinguinul 99:99:99
6 Negoita Andrei 2925 2006 C.S. Pinguinul 99:99:99
7 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 99:99:99
2 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 01:24:10
3 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 01:20:03
4 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:17:99
5 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 01:19:43
7 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 01:27:46
8 Rusan Lorincz Tudor 2976 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 01:16:35
2 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:12:20
3 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Sport Citius 01:09:31
4 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 01:07:28
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:07:42
6 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:12:12
7 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 01:15:25

Seria: 4
1 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 01:04:68
2 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 01:03:18
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 01:02:81
4 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:02:72
5 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 01:02:75
6 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 01:03:09
7 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:03:62
8 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 01:05:76

Seria: 5
1 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:01:83
2 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 01:00:55
3 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 01:00:00
4 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:58:44
5 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:58:75
6 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Aqua Sport Citius 01:00:52
7 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 01:00:97
8 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:02:31

Seria: 6
1 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:55:38
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:55:12
3 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:55:00
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:54:10
5 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:54:62
6 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:55:10
7 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:55:36
8 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:57:13

Seria: 7
1 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:53:06
2 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:50:03
3 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:49:38
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:46:95
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:47:61
6 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Aqua Sport Citius 00:49:64
7 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:51:02
8 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:53:65

Descalificari
1 Dima Tudor
Observatii: lipsa
2929 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Artene Alexandru
Observatii:
2415 2006 YST Sport Club 01:23:96
3 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 01:16:69

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Simion Stefan 2990 2005 Atack Team 99:99:99
3 Damian Mihnea 2997 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Anghel Robert Gabriel 2278 2005 Steaua CSA 01:39:34
6 Beschea Cristian 3062 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:11:13
3 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 01:08:38
4 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 01:06:92
5 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 01:07:13
7 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 01:10:68
8 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:16:15

Seria: 4
1 Totan David 2937 2005 GRC Campina 01:06:00
2 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:05:04
3 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:04:44
4 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:02:68
5 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:02:72
6 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 01:04:95
7 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:05:43
8 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 01:06:82

Seria: 5
2 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 YST Sport Club 01:00:90
4 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 00:59:67
5 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:59:70
6 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 01:00:40
7 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:01:23
8 Lungu Radu 1875 2005 YST Sport Club 01:02:35

Seria: 6
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:58:56
2 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:57:31
3 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:57:17
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:56:91
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:56:92
6 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:57:29
7 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:58:35
8 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:59:59

Seria: 7
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:55:21
4 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 Skills Sports 2009 00:54:20
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:55:00
6 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:55:03
7 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:55:54
8 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:56:52

Seria: 8
1 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:52:77
2 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:52:72
3 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Sport Citius 00:51:82
4 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:51:10
5 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:51:43
6 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:52:06
7 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:52:73
8 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:54:17

Seria: 9
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:51:03
2 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:50:72
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:49:83
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:48:20
5 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:48:74
6 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 00:50:61
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:50:91
8 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:51:07

Seria: 10
1 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:46:61
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:45:61
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:45:17
4 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:44:10
5 Enache Andrei 13937 2005 Renovatio S.C. 00:44:43
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:45:22
7 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:46:61
8 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:47:42

Descalificari
1 Miron Vlad
Observatii: lipsa
2932 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Zota Victor
Observatii: lipsa
2993 2005 Atack Team 99:99:99
3 Valcu David
Observatii: lipsa
2840 2005 Bucharest Sport Club 01:34:03
4 Mihai David
Observatii: lipsa
2503 2005 Club Daimon 01:09:60
5 Comanescu David
Observatii: lipsa
1368 2005 Bucharest Sport Club 01:09:35
6 Irina Nicholas Alin
Observatii: lipsa
2506 2005 Bucharest Sport Club 01:01:68
7 Rosca Nichita
Observatii: lipsa
2559 2005 Atack Team 01:00:03
8 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 00:55:55
9 Gherasim Rares Iulian
Observatii: lipsa
2329 2005 Performer 00:55:03

Proba 13 50 metri bras - 6 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Paraschiv Maria 2766 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Minzu Izabela Elena 2722 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
2 Fratila Karina 2702 2008 GRC Campina 01:20:00
3 Lepadatu Ioana 2701 2008 GRC Campina 01:15:00
4 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:07:00
5 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 01:07:00
6 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 01:16:38
7 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 01:33:19
8 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Balan Ilinca
Observatii: lipsa
2982 2008 Atack Team 99:99:99
2 Popescu Natalia
Observatii: lipsa
2743 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Neamtu Ioana
Observatii: lipsa
3019 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Daia Maria
Observatii:
2775 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 14 50 metri bras - 7 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Soare Maria 2313 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 Pescarusul Izvorani 01:24:11
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Bucharest Sport Club 01:31:75
6 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 99:99:99
7 Enache Maria 2983 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 01:11:85
2 Voicu Ioana 3056 2007 ABC Bucuresti 01:11:04
3 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 01:09:43
4 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:05:92
5 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 01:08:00
6 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 01:09:98
7 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 01:11:20
8 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 01:19:45

Seria: 4
1 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 01:03:57
2 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:00:29
3 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:58:77
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:51:28
5 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:57:49
6 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:59:41
7 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 01:00:59

Descalificari
1 Istrate Rebeca
Observatii:
2152 2007 C.S. Barracuda Campina 01:03:97

Proba 15 50 metri bras - 8 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 99:99:99
4 Geala Ana Maria 2995 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Gugiu Maria 2985 2006 Atack Team 99:99:99
2 Bragnea Maria 2986 2006 Atack Team 99:99:99
3 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 99:99:99
5 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Ene Miruna 2575 2006 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Bordei Alexia 2936 2006 GRC Campina 01:20:00
2 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:18:78
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:15:15
4 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 01:14:86
5 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 01:14:93
6 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 01:15:41
7 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 01:19:45
8 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:39:00

Seria: 4
1 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:12:34
2 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 01:11:57
3 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:09:61
4 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:09:13
5 Neagu Vanessa 2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:09:55
6 Vasile Amalia 2935 2006 GRC Campina 01:10:00
7 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:11:82
8 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 01:14:21

Seria: 5
1 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Aqua Sport Citius 01:06:22
2 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 01:04:27
3 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 01:03:26
4 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:01:11
5 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 01:02:26
6 Grosu Maria 1775 2006 Renovatio S.C. 01:04:21
7 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:05:96
8 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:08:34

Seria: 6
1 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 01:00:22
2 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:59:60
3 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:57:98
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:56:21
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:56:68
6 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 00:59:40
7 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 01:00:12

Seria: 7
1 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:54:87
2 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:53:90
3 Dragomir Ioana 2258 2006 Contratimp Campina 00:51:20
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:50:28
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:51:17
6 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:53:73
7 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:54:42
8 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:55:13

Descalificari
1 Pavel Patricia
Observatii: lipsa
3053 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Taslaoanu Catalina
Observatii: lipsa
2818 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Statescu Daria Sofia
Observatii: lipsa
2949 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Neagoe Daria
Observatii:
2574 2006 Atack Team 01:00:45

Proba 16 50 metri bras - 9 ani - Fete (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Dumitru Flavia 3052 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Nutu Bianca 2927 2005 C.S. Pinguinul 99:99:99

Seria: 2
1 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 01:22:59
2 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 01:14:56
3 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:10:84
4 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 01:04:05
5 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 01:07:12
6 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Aqua Sport Citius 01:10:86
7 Dinu Delia 1910 2005 Pescarusul Izvorani 01:21:69
8 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 01:02:97
2 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 01:02:15
3 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:01:52
4 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:01:28
5 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 01:01:45
6 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 01:02:04
7 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Sport Citius 01:02:94
8 Cipca Aida Maria 2545 2005 CSS 2 Bucuresti 01:03:23

Seria: 4
1 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Sport Citius 01:00:62
2 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 00:59:07
3 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:58:00
4 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:57:90
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:57:93
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:58:89
7 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 01:00:60
8 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:01:02

Seria: 5
1 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:56:60
2 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:56:34
3 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:55:48
4 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:55:09
5 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:55:16
6 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:56:25
7 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:56:52
8 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:57:28

Seria: 6
1 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:52:89
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:52:65
4 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:49:98
5 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:43
6 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:51:31
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:52:81
8 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:54:15

Seria: 7
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:49:69
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:49:37
3 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:47:91
4 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:46:00
5 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:47:03
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:71
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:49:57
8 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:49:84

Descalificari
1 Balanescu Bianca Maria
Observatii: lipsa
1280 2005 Bucharest Sport Club 00:50:64

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Matei Lupu, Robert Alexandru Peter, Stefan Tengher, David Andrei Sibiseanu, 2004 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Erik Istrate, Gabriel Stamate, David Andrei Dumitrache, Victor Burcea, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Dimulescu, Damian Nuta, Andrei Martinescu, Andrei Paun , 2004 Atack Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Mario Radu, Victor Golic, Hassan El Lakkis, Cristian Andrei Dobre, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Erik Filip Ghioca, Mihai Constantin, Ioan Petrescu, Necirvan Alexandru Baytekin, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Antonio Sandu, Mario Robert Aron, Mario Cristian Dan, Eric Coanda, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Eduard Ionut Petre, Rares Baluta, Stefan Chelu, Vlad Chiscop, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Alexandru Gabriel Curecheriu, Andreas Alin Bucur, Dan Cristian Iancu, Nicolae Octavian Cristescu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Luca Nicolae Teodorescu, Laszlo Igor Csendes, Mihnea Ionut Rosca, Alexandru Birghilescu, 2003 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Luigi Nicolas Tudor, Vladimir Andrei Zsehranszky, Kaan Stefan Muraru, David Andrei Ionescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Teofil Scortea, Mihai Alexandru Andrei, Luca Mihnea Istrate, Andrei Iaschiu, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Marius Stefan Vasile, Luca Ioan Breazu, Marius Rosu, Bogdan Tataru, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Luca Matei Iliescu, Eduard Andrei Cristea, Horia Petru Anghel, Eugeniu Stefanita Barbu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Vlad Mihalache, Luis Barbu, Lorincz Tudor Rusan, Serban Cojocaru, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Gabriel Razvan Stoian, Andrei Lazar, Tudor Lisac, Adrian Petru Jianu, 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 7 Nichita Rosca, Luca Teodoru, Bogdan Patrascu, Antonio Vlasceanu, 2002 Atack Team 99:99:99
5 Stafeta 8 David Florin Ilie, Razvan Nicolas Paraschiv, Matei Ionut Talagai, Dominique Gabriel Mares, 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Vladimir Stefan Budiaci, Luca Victor Curariu, Luca Ioan Preotu, Filip Andrei Balanescu, 2002 Performer 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandru Edward Pandele, Nicolae Stoican, Calin Andrei Georgeoni, Luca Mihai Nataprazu, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Vlad Stefan Nichifor, Matei Petrascu, David Stefan Craciun , Cristian Victor Mihu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Luca Mihai Andrei, Mihai Cristian Tutugan, Sergiu Stefan Ungureanu, Mario Eduard Dumitru, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Laurentiu Stefan Bogza, Stefan Cornaciu, Alexei Niculae, Vlad Gabriel Lepus , 2002 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Ionut Adrian Andronic, Florin Laurentiu Oana, Cristian Ionut Malus, Filip Sebastian Dragu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Cosmina Mircea, Ana Maria Cojocariu, Briana Elena Constantinescu, Maria Argesanu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Maria Fulea, Teodora Ana Maria Niculae, Alexandra Alemnaritei, Iarina Andrei, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Francesca Toader, Eremia Bianca Rusu, Ioana Preda, Petra Dora Matei, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Ana Teodora Savulescu, Alessia Iordan, Ana Maria Geala, Iasmin Ana Milita, 2003 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Andreea Piper, Ilinca Shvet, Alexandra Radulescu, Emma Ingrid Giuroiu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Rebecca Neagu, Ana Maria Stroe, Alexandra Maria Blejan, Ioana Maria Menciu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Clara Maria Chirita, Maria Florentina Oprea, Carla Maria Rauta, Andra Aslam, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Anca Bescheret, Ioana Craiu, Alexandra Corina Dumitrescu, Bianca Stefania Maria Dinu, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Eva Andreea Tudor, Cristina Taranu, Denisa Mihaela Petrov, Ioana Alexandra Zamfiratu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Daria Maria Ilie, Teodora Marina Ciocan, Simona Maria Lazar, Maria Amelie Preda, 2003 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Daria Neagoe, Bianca Aglitoiu, Miruna Ene, Miruna Popa, 2003 Atack Team 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Alexandra Curcan, Alysa Trusca, Alexandra Breahna, Izabela Duta, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Oana Ilinca Voica, Andreea Ofelia Voica, Diana Elena Grigorescu, Denisa Francesca Constantin, 2002 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexia Lorena Belghiru, Mara Bancila, Andreea Mihaela Calin, Ioana Teodora Gomoi, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Mihaela Georgiana Ellersdorfer, Denisa Cobianu, Hanna Marina, Sonia Dragan, 2002 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria-Bianca Drog, Mara Ionescu, Luiza Maria Minciu, Daria Maria Petrescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Andra Strungareanu, Florentina Diana Niculita, Alexandra Maria Fudulica, Ioana Marin, 2002 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Anastasia Matei, Iulia Ulmeanu, Bianca Badea, Larisa Gabriela Ghita, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 23 50 metri spate - 6 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Neacsu Miruna 3016 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Paduraru Alexia 2757 2008 Atack Team 01:33:75
2 Minzu Gabriela Maria 2723 2008 Aqua Sport Citius 01:29:95
3 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:25:16
4 Georgescu Anne 2760 2008 Club Daimon 01:18:60
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:25:45
7 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:32:78
8 Radu Alexandra 2943 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Paraschiv Maria 2766 2008 Renovatio S.C. 01:17:71
2 Dinca Mimi 3004 2008 Club Daimon 01:14:54
3 Freciu Ayanna 3010 2008 Pescarusul Izvorani 01:12:84
4 Grigoriu Otilia 2928 2008 Renovatio S.C. 01:10:00
6 Popescu Larisa Ana Maria 2738 2008 Bucharest Sport Club 01:13:63
7 Voinea Ivana 2694 2008 NAVI 01:17:00
8 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 01:18:00

Seria: 4
1 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 01:06:78
2 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:06:14
3 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 Median Bucuresti 00:58:99
4 Minzu Izabela Elena 2722 2008 Aqua Sport Citius 00:55:46
5 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Steaua CSA 00:58:95
6 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Bucharest Sport Club 01:01:90
7 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:06:22
8 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:09:00

Descalificari
1 Balan Ilinca
Observatii: lipsa
2982 2008 Atack Team 99:99:99
2 Neamtu Ioana
Observatii: lipsa
3019 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Popescu Natalia
Observatii: lipsa
2743 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stancu Larisa
Observatii: lipsa
2709 2008 Pescarusul Izvorani 01:19:03
5 Valcu Raluca
Observatii:
2740 2008 Bucharest Sport Club 01:11:28

Proba 24 50 metri spate - 7 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Pletoiu Maria 2994 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Socate Bianca 3017 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Ariciu Mara 2921 2007 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
3 Savin Martha 3033 2007 NAVI 99:99:99
4 Arhire Roxana 3036 2007 NAVI 99:99:99
5 Ciocan Daria 3034 2007 NAVI 99:99:99
6 Serban Anastasia 3035 2007 NAVI 99:99:99
7 Socate Raluca 3018 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Cioacata Bianca Elena 3003 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Soare Maria 2313 2007 Aqua Sport Citius 01:12:00
2 Tudorache Maria Alexandra 3011 2007 Pescarusul Izvorani 01:11:08
3 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 01:08:89
4 Popa Oriana 2572 2007 Atack Team 01:04:88
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Bucharest Sport Club 01:08:80
6 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:10:84
7 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 01:11:25
8 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 01:25:01

Seria: 4
1 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:01:00
2 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 00:59:37
3 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:55:99
4 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:53:34
5 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:55:19
6 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:59:20
7 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 01:00:93
8 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 01:01:49

Seria: 5
1 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:51:91
2 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:50:63
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:50:02
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:45:16
5 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:48:72
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:50:31
7 Voicu Ioana 3056 2007 ABC Bucuresti 00:51:29
8 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 00:52:87

Descalificari
1 Enache Maria
Observatii: lipsa
2983 2007 Atack Team 99:99:99

Proba 25 50 metri spate - 8 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gugiu Maria 2985 2006 Atack Team 99:99:99
2 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Dan Maria 3028 2006 NAVI 99:99:99
4 Geala Ana Maria 2995 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Pena Maria 3059 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Morari Madalina 3027 2006 NAVI 99:99:99
3 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Mircea Ana Maria 2951 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Meresescu Irina 3026 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Neagoe Daria 2574 2006 Atack Team 01:06:16
2 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:03:64
3 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 01:00:74
4 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 00:59:18
5 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 00:59:20
6 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 01:00:93
7 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 01:03:98
8 Neagu Vanessa 2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:06:84

Seria: 4
1 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:58:41
2 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:57:78
3 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Aqua Sport Citius 00:56:61
4 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:56:19
5 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:56:44
6 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:56:95
7 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 00:58:24
8 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 00:59:17

Seria: 5
1 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:55:89
2 Grosu Maria 1775 2006 Renovatio S.C. 00:54:96
3 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 00:54:00
4 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:53:37
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:53:62
6 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:54:86
7 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 00:55:69
8 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:56:08

Seria: 6
1 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:51:57
2 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:50:94
3 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:50:03
4 Dragomir Ioana 2258 2006 Contratimp Campina 00:49:82
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:49:90
6 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:50:63
7 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:51:39
8 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:53:24

Seria: 7
1 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:48:85
2 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:45:86
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:45:49
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:44:34
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:44:67
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:45:66
7 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:46:57
8 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:49:08

Descalificari
1 Statescu Daria Sofia
Observatii: lipsa
2949 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Bragnea Maria
Observatii: lipsa
2986 2006 Atack Team 99:99:99
3 Pavel Patricia
Observatii: lipsa
3053 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ene Miruna
Observatii: lipsa
2575 2006 Atack Team 99:99:99

Proba 26 50 metri spate - 9 ani - Fete (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Badescu Ioana 2959 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Nutu Bianca 2927 2005 C.S. Pinguinul 99:99:99
5 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Delia 1910 2005 Pescarusul Izvorani 01:11:70
2 Cipca Aida Maria 2545 2005 CSS 2 Bucuresti 00:58:64
3 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:58:40
4 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:56:62
5 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:58:05
6 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Aqua Sport Citius 00:58:45
7 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:02:31
8 Trusca Alysa 2954 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:55:45
2 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:54:00
3 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:28
4 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:52:01
5 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:52:73
6 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 00:53:85
7 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Sport Citius 00:55:08
8 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:56:00

Seria: 4
1 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:50:66
2 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:50:51
3 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:49:34
4 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:49:00
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:49:33
6 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:50:47
7 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:50:66
8 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:51:59

Seria: 5
1 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:48:78
2 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Sport Citius 00:48:27
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:48:20
4 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:47:78
5 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:48:17
6 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:48:25
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:48:29
8 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:48:83

Seria: 6
1 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:66
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:45:37
3 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:44:15
4 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:43:58
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:43:76
6 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:16
7 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:45:65
8 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:47:33

Seria: 7
1 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:42:58
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:41:66
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:18
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:39:80
5 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:40:44
6 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:41:31
7 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:41:77

Descalificari
1 Lungu Alexandra
Observatii: lipsa
2957 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Balanescu Bianca Maria
Observatii: lipsa
1280 2005 Bucharest Sport Club 00:43:25

Proba 27 50 metri spate - 6 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bercaru Stefan 3045 2008 NAVI 99:99:99
2 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 99:99:99
4 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cimpoeru Robert 2999 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Anghel Bogdan 3012 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 David Daniel 3064 2008 Atack Team 99:99:99
4 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 99:99:99
5 Stefan Alexandru Andrei 3048 2008 NAVI 99:99:99
6 Nicolae Alexandru 3065 2008 Median Bucuresti 99:99:99
7 Ciocan Matei 3046 2008 NAVI 99:99:99
8 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Iordache Vlad 3050 2008 NAVI 99:99:99
2 Chioaru Dragos 3013 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 01:28:41
5 Mutici Alexandru 2752 2008 Bucharest Sport Club 01:30:50
6 Danila Darius 2774 2008 Bucharest Sport Club 01:43:69
7 Ilie Dragos Stefan 3047 2008 NAVI 99:99:99
8 Draghia Albert 3014 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Danila David 2773 2008 Bucharest Sport Club 01:22:70
2 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 01:17:55
3 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 01:14:88
4 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 Club Daimon 01:14:55
5 Lungoci Stefan Robert 3006 2008 Club Daimon 01:14:84
6 Ciocan Robert Stefan 2762 2008 Steaua CSA 01:17:31
7 Boboc George Andrei 2746 2008 Bucharest Sport Club 01:20:44
8 Radu Horia 2734 2008 NAVI 01:23:75

Seria: 5
1 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 01:13:50
2 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 01:11:99
3 Radu Andrei Ionut 2771 2008 NAVI 01:05:06
4 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Sport Citius 01:02:66
5 Beciu Stefan 2714 2008 Aqua Sport Citius 01:04:75
6 Vasile David 2711 2008 Aqua Sport Citius 01:05:54
7 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 01:12:18
8 Marinescu Matei 2719 2008 Aqua Sport Citius 01:14:03

Seria: 6
1 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 01:02:11
2 Musetescu Ianis Andrei 2748 2008 Bucharest Sport Club 00:57:85
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Aqua Sport Citius 00:52:31
4 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:46:56
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Aqua Sport Citius 00:50:44
6 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:53:68
7 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:59:36
8 Danu Alexandru 2754 2008 Atack Team 01:02:50

Descalificari
1 Petrisor Alexandru
Observatii: lipsa
2716 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Purice Eduard Andrei
Observatii: lipsa
2753 2008 Bucharest Sport Club 01:34:43

Proba 28 50 metri spate - 7 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dinica Ciprian 3063 2007 Median Bucuresti 99:99:99
4 Georgescu Vlad 3043 2007 NAVI 99:99:99
5 Lica Filip 2969 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Dima Cristian 1978 2007 NAVI 99:99:99
2 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Istrate Erik 2962 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Lupu Ovidiu 3039 2007 NAVI 99:99:99
4 Maritiu Tudor 3040 2007 NAVI 99:99:99
6 Magdalena David 2996 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Andone Alexandru 2972 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Pantelimon Eric 3058 2007 ABC Bucuresti 99:99:99
3 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Paul Ianis 3038 2007 NAVI 99:99:99
5 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Burcea Victor 2966 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Apostol Silviu 3057 2007 ABC Bucuresti 99:99:99
8 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Mihai Rares 3044 2007 NAVI 99:99:99
2 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 01:15:26
4 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:13:30
6 Socol Denis Stefan 3009 2007 Club Daimon 01:14:87
7 Berendel Patrick 2598 2007 Pescarusul Izvorani 01:17:45
8 Stan Albert 2924 2007 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 6
1 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:09:77
2 Solomitchi Richard 2599 2007 Pescarusul Izvorani 01:08:65
3 Ilie Alexandru 2325 2007 NAVI 01:07:16
4 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 01:06:05
5 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 01:06:97
7 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 01:08:78
8 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 01:11:50

Seria: 7
1 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 01:04:97
2 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 01:04:16
3 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 01:03:70
4 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Club Daimon 01:03:29
5 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 01:03:35
6 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 01:04:00
7 Dan Mario Cristian 2584 2007 Aqua Sport Citius 01:04:90
8 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 01:05:37

Seria: 8
1 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 01:01:44
2 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:00:40
3 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:58:40
4 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:57:78
5 Anoaica Andrei 2547 2007 Median Bucuresti 00:57:79
6 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:00:28
7 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 01:00:73
8 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 01:01:80

Seria: 9
1 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 00:56:65
2 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:56:36
3 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:53:35
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:51:43
5 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:53:12
6 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:53:64
7 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:56:54
8 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:56:69

Seria: 10
1 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:49:71
2 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:49:36
3 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:48:15
4 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Sport Citius 00:45:98
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:46:59
6 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:49:03
7 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 00:49:61
8 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:49:98

Descalificari
1 Zelinca David Stefan
Observatii: lipsa
3020 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Turbatu Catalin
Observatii: lipsa
2971 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Manta Theodor
Observatii: lipsa
3041 2007 NAVI 99:99:99
4 Ruse Matei
Observatii: lipsa
2967 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Coreisa Eduard Gabriel
Observatii: lipsa
1992 2007 Delfinul Bucuresti 01:14:83
6 Gheamalinga Matei
Observatii: lipsa
2606 2007 NAVI 01:14:21
7 Gheorghe Toma Constantin
Observatii: lipsa
1942 2007 Club Daimon 01:08:18

Proba 29 50 metri spate - 8 ani - Baieti (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Mihai 3031 2006 NAVI 99:99:99
2 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Rusan Lorincz Tudor 2976 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Visan Silviu 2977 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Paunescu Radu 2980 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Szokoly Victor 2998 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Dumitrescu Mihai 3030 2006 NAVI 99:99:99
4 Negoita Andrei 2925 2006 C.S. Pinguinul 99:99:99
6 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Livciuc Cezar 3061 2006 Median Bucuresti 99:99:99
8 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Popescu Luca Gabriel 3060 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Ellersdorfer Filip 2922 2006 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
3 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Antonescu Matei 2551 2006 Atack Team 01:22:36
6 Pologatu Robert 3029 2006 NAVI 99:99:99
7 Vlaicu Marius 2926 2006 C.S. Pinguinul 99:99:99
8 Sediq Edris 3032 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 4
4 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:02:19
5 Artene Alexandru 2415 2006 YST Sport Club 01:02:54
6 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 01:05:71
7 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 01:07:55
8 Lungoci Dumitru Andrei 3005 2006 Club Daimon 01:13:65

Seria: 5
1 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 00:58:90
3 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:54:53
4 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:47
5 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 00:53:68
6 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:54:96
7 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 00:57:59
8 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 01:00:30

Seria: 6
1 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Sport Citius 00:52:96
2 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:52:07
3 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:51:73
4 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:50:73
5 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:51:15
6 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:51:81
7 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:52:14
8 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 00:53:06

Seria: 7
1 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:50:43
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:49:94
4 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:49:72
5 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:49:73
6 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:50:00
7 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:50:16
8 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:50:47

Seria: 8
1 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:49:35
2 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:48:47
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:47:12
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:46:41
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:47:07
6 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:47:58
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:49:04
8 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Aqua Sport Citius 00:49:55

Seria: 9
1 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Aqua Sport Citius 00:45:46
2 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:43:91
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:40:77
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:41:99
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:43:26
7 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:45:30
8 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:45:97

Descalificari
1 Ciudatu Toma
Observatii: lipsa
2989 2006 Atack Team 99:99:99
2 Dragutoiu Eduard
Observatii: lipsa
3000 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Dima Tudor
Observatii: lipsa
2929 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Ciurea Luca
Observatii: lipsa
2009 2006 Bucharest Sport Club 01:09:66
5 Anghel Horia Petru
Observatii: lipsa
2635 2006 Bucharest Sport Club 01:06:24
6 Costescu Stefan
Observatii: lipsa
15558 2006 Atack Team 01:05:62
7 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 00:56:83
8 Ioan German
Observatii: lipsa
3008 2006 Club Daimon 00:50:08
9 Bogdan David
Observatii:
12385 2006 Atack Team 00:42:92

Proba 30 50 metri spate - 9 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Miron Vlad 2932 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stancu Matei 2991 2005 Atack Team 99:99:99
6 Stoia Alexandru 2981 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Zota Victor 2993 2005 Atack Team 99:99:99
2 Simion Stefan 2990 2005 Atack Team 99:99:99
3 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 99:99:99
4 Anghel Robert Gabriel 2278 2005 Steaua CSA 01:06:85
5 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 01:16:23
6 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Beschea Cristian 3062 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Damian Mihnea 2997 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:00:44
2 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:57:89
3 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 00:57:42
6 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:57:53
7 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:58:25
8 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 01:00:80

Seria: 4
1 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 00:55:17
3 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:53:35
4 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 YST Sport Club 00:52:76
5 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:53:29
6 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:53:61
7 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:54:71
8 Lungu Radu 1875 2005 YST Sport Club 00:56:03

Seria: 5
1 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:52:38
2 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:51:73
3 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:51:34
4 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:51:24
5 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:51:27
6 Olteanu Andrei 2474 2005 Aqua Sport Citius 00:51:42

Seria: 6
1 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:50:58
2 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:49:62
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:48:77
4 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:48:41
6 Rosca Nichita 2559 2005 Atack Team 00:49:00
7 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:50:28
8 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:51:21

Seria: 7
1 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:48:13
2 Mihai David 2503 2005 Club Daimon 00:47:68
3 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 00:47:32
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:46:45
5 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:47:26
6 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:34
7 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:47:70
8 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:48:37

Seria: 8
1 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:45:70
2 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:44:80
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:44:32
4 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:44:15
5 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:44:17
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:44:65
7 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:45:55
8 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:46:12

Seria: 9
1 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Sport Citius 00:43:26
2 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:42:97
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:42:78
4 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:45
5 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:42:54
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:42:93
7 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:43:21
8 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:43:58

Seria: 10
1 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:41:10
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:39:65
3 Enache Andrei 13937 2005 Renovatio S.C. 00:39:42
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:37:50
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:39:41
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:39:42
7 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:41:07
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:42:26

Descalificari
1 Valcu David
Observatii: lipsa
2840 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Craioveanu Leon
Observatii: lipsa
2992 2005 Atack Team 99:99:99
3 Anghel Alexandru Laurentiu
Observatii: lipsa
2282 2005 Steaua CSA 00:56:16
4 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 00:56:74
5 Comanescu David
Observatii: lipsa
1368 2005 Bucharest Sport Club 00:53:80
6 Irina Nicholas Alin
Observatii: lipsa
2506 2005 Bucharest Sport Club 00:51:77
7 Gherasim Rares Iulian
Observatii: lipsa
2329 2005 Performer 00:52:70
8 Lisac Tudor
Observatii: lipsa
2483 2005 Steaua CSA 00:48:75

Proba 31 50 metri fluture - 7 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Keiany Maryam 3066 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Soare Maria 2313 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Aqua Sport Citius 01:21:88
4 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:07:24
5 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 01:15:21
6 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 01:28:91
7 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
8 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:59:29
2 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:56:60
3 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:54:57
4 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:51:95
5 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:52:49
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:55:18
7 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:57:23
8 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:03:84

Proba 32 50 metri fluture - 8 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Geala Ana Maria 2995 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Radulescu Alexandra 2583 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:27:69
5 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:14:73
2 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 01:10:94
3 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:09:41
4 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Aqua Sport Citius 01:07:59
5 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:07:88
6 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 01:10:25
7 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 01:12:13
8 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 01:20:96

Seria: 4
1 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:04:57
2 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 01:03:90
3 Grosu Maria 1775 2006 Renovatio S.C. 01:00:42
4 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:59:48
5 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:59:76
6 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:03:48
7 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:04:56
8 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 01:05:60

Seria: 5
1 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:57:00
2 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:55:44
3 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:52:70
4 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:48:77
5 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:52:61
6 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 NAVI 00:54:94
7 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:55:54
8 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:59:13

Seria: 6
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:47:67
2 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:46:30
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:45:25
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:44:24
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:44:49
6 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:46:15
7 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:47:00
8 Dragomir Ioana 2258 2006 Contratimp Campina 00:48:52

Descalificari
1 Pavel Patricia
Observatii: lipsa
3053 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Morari Madalina
Observatii: lipsa
3027 2006 NAVI 99:99:99

Proba 33 50 metri fluture - 9 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 01:04:00
5 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 01:06:74
6 Nutu Bianca 2927 2005 C.S. Pinguinul 99:99:99
7 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 01:03:40
2 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:01:04
3 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:00:20
4 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:59:24
5 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 01:00:09
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:00:35
7 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Sport Citius 01:02:66
8 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 01:03:91

Seria: 3
1 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:57:22
3 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:53:06
4 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:52:75
5 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:01
6 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Sport Citius 00:54:40
7 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 00:56:27
8 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Aqua Sport Citius 00:59:00

Seria: 4
1 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:52:11
2 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:51:04
3 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:50:87
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:50:19
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:50:28
6 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:50:88
7 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:51:15
8 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:52:55

Seria: 5
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:48:44
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:46:30
4 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:05
5 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:44:21
6 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:46:09
7 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:48:34
8 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:48:47

Seria: 6
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:41:96
2 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:40:77
3 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:39:90
4 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:38:53
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:39:41
6 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:39:96
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:40:87
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:43:17

Descalificari
1 Stavaroiu Bianca Alexandra
Observatii: lipsa
1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:55:18
2 Balanescu Bianca Maria
Observatii: lipsa
1280 2005 Bucharest Sport Club 00:44:61

Proba 34 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Sandu Antonio 2790 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 99:99:99
7 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Craciun Achim 3037 2007 NAVI 99:99:99
2 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 99:99:99
4 Coreisa Eduard Gabriel 1992 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 99:99:99
7 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 NAVI 99:99:99
8 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 01:41:39
2 Dan Mario Cristian 2584 2007 Aqua Sport Citius 01:30:76
4 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 01:13:70
5 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 01:23:39
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:25:67
7 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 01:32:35
8 Ilie Alexandru 2325 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 5
1 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 01:11:58
2 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:08:43
3 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 01:07:00
4 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 01:01:73
5 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 01:05:94
6 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 01:07:79
7 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 01:11:00
8 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:13:61

Seria: 6
1 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:57:76
2 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:55:33
3 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:51:50
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:45:14
5 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Sport Citius 00:45:71
6 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:54:12
7 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:55:75
8 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:00:27

Descalificari
1 Stan Albert
Observatii:
2924 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Zelinca David Stefan
Observatii: lipsa
3020 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Tengher Stefan
Observatii: lipsa
2315 2007 NAVI 99:99:99
4 Gheamalinga Matei
Observatii: lipsa
2606 2007 NAVI 01:25:15

Proba 35 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
5 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Radu Alexandru 1760 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Negoita Andrei 2925 2006 C.S. Pinguinul 99:99:99
2 Artene Alexandru 2415 2006 YST Sport Club 01:22:90
3 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 01:14:16
4 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Sport Citius 01:12:45
5 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 01:13:36
7 Vlaicu Marius 2926 2006 C.S. Pinguinul 99:99:99
8 Rusan Lorincz Tudor 2976 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
2 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:05:95
3 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:02:96
4 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 01:00:74
5 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:01:62
7 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:06:46
8 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 01:09:43

Seria: 4
1 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:57:58
2 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:55:66
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:54:16
4 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:53:68
5 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:53:93
6 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Aqua Sport Citius 00:54:92
7 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:55:84
8 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:57:99

Seria: 5
1 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:51:69
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Aqua Sport Citius 00:51:46
3 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:51:00
4 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:49:42
5 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:50:68
6 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:51:25
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:51:50
8 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:52:44

Seria: 6
1 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:44:59
2 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:43:67
3 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:42:77
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:39:17
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:42:16
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:43:57
7 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:44:38
8 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:49:35

Descalificari
1 Dragutoiu Eduard
Observatii: lipsa
3000 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Anghel Horia Petru
Observatii: lipsa
2635 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 01:14:93
4 Ciurea Luca
Observatii: lipsa
2009 2006 Bucharest Sport Club 01:09:32
5 Mojorlic Liviu
Observatii:
2191 2006 Bucharest Sport Club 01:05:38

Proba 36 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Beschea Cristian 3062 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 99:99:99
5 Anghel Robert Gabriel 2278 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
4 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 01:10:57
5 Lungu Radu 1875 2005 YST Sport Club 01:15:60
6 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 99:99:99
8 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 01:10:29
2 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:08:07
3 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:05:45
4 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 01:03:91
5 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 01:04:00
7 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 01:09:74
8 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:10:30

Seria: 4
1 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:02:77
2 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 01:01:37
3 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 01:00:82
5 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:00:28
6 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 01:01:28
7 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:01:85

Seria: 5
1 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:56:09
2 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:96
3 Mihai David 2503 2005 Club Daimon 00:52:17
4 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 YST Sport Club 00:51:70
5 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:52:14
6 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:53:00
7 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:56:02

Seria: 6
2 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:49:73
3 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:49:22
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:48:80
5 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:48:89
7 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:49:91
8 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 00:51:03

Seria: 7
1 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:48:62
2