Lista de start pentru Campionat Municipal Baieti 11-12-13/Fete 11-12

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 11 ani - Baieti (44 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Preda Alexandru A0389 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:46
3 Ionescu Gabriel Cosmin 2375 2003 Steaua CSA 00:43:25
4 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:42:44
5 Ion Andrei Nicolas 1824 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:47
7 Margelatu Andrei 2844 2003 Club Daimon 01:00:23

Seria: 3
3 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 00:40:32
8 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:25

Seria: 4
3 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:20
4 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:88
5 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:38:98
6 Voicila Robert Mihai 2084 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:29
7 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:56
8 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:01

Seria: 5
2 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 00:38:46
5 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:75
6 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:38:40
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:47

Seria: 6
1 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:37:21
2 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:66
4 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:36:44

Seria: 7
3 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:66
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:35:31
7 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:04
8 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 Steaua CSA 00:36:41

Seria: 8
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:34:23
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:52

Seria: 9
2 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:33:60
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:33:59
6 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:33:60

Seria: 10
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:32:96
6 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:33:04

Seria: 11
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:76
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:26
6 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:31:86
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:32:60
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:77

Seria: 12
2 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 00:31:66
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:31:12
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:31:51

Descalificari
1 Zinca Radu Gabriel
Observatii: lipsa
1710 2003 Bucharest Sport Club 00:40:78
2 Morariu Luca Ioan
Observatii: lipsa
12567 2003 Performer 00:33:15

Proba 2 50 metri liber - 12 ani - Baieti (39 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Prichindel Daniel 2040 2002 CSS Dinamo 00:46:50

Seria: 3
1 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 00:42:03
5 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:40:03
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:71

Seria: 4
1 Pana Rares Stefan 11814 2002 Steaua CSA 00:39:75
2 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 00:39:30

Seria: 5
1 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:83
4 Coman Radu Andrei A0580 2002 Steaua CSA 00:37:73
8 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 00:38:85

Seria: 6
5 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:36:50
7 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:36:74
8 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 00:37:23

Seria: 7
2 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:96

Seria: 8
2 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:34:45
3 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:37
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:13

Seria: 9
1 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:33:76
4 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:42
5 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:53
7 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:70

Seria: 10
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:33:11
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:32:92
5 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:32:93

Seria: 11
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:86
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:31:85
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:31:85

Seria: 12
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:31:71

Seria: 13
2 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 00:30:60
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:25
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:30:52
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:30:66
8 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:31:00

Seria: 14
1 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:30:01
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:28:16
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:06

Descalificari
1 Cordos Alexandru
Observatii: lipsa
2846 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Gogu Stelian Cristian
Observatii: lipsa
A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:01
3 Buliga Antonio Luciano
Observatii: lipsa
A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:61
4 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:04

Proba 3 50 metri liber - 13 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
3 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:99

Seria: 6
3 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:54
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 CSS 4 Bucuresti 00:36:56

Seria: 7
1 Vlad Giulio Marco 10856 2001 NAVI 00:36:24
6 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 00:35:74

Seria: 8
1 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:67
8 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 00:34:85

Seria: 9
8 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:77

Seria: 10
7 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:33:12
8 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:33:27

Seria: 12
1 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:31:81
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:31:38
8 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:31:84

Seria: 13
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:30:75
3 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 00:30:45
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:30:16

Seria: 14
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:29:57
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:28:83
5 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 00:28:54
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 00:29:35
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:29:91

Descalificari
1 Coman Tudor
Observatii:
2248 2001 CSS Dinamo 00:34:38

Proba 4 50 metri liber - 11 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 00:48:25
6 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 00:54:56

Seria: 2
2 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:88
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:39:97
4 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:39:06
5 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:84
6 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:83
7 Felea Ioana A0330 2003 CSS 4 Bucuresti 00:41:85
8 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:63

Seria: 3
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:38:03
2 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 00:37:83
4 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 00:37:00
5 Patru Maria 14326 2003 Atack Team 00:37:13
8 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:30

Seria: 4
3 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:36:13
8 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:99

Seria: 5
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:35:46
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:09
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:34:71
8 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:35:74

Seria: 6
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:34:18
2 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:75
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:33:34
6 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:67
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:34:45

Seria: 7
2 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:70
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:31:94
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:71

Descalificari
1 Minciu Ingrid Andreea
Observatii: lipsa
2201 2003 Bucharest Sport Club 00:46:08
2 Condurache Bianca Ana Maria
Observatii: lipsa
A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:92
3 Petrescu Maria
Observatii: lipsa
A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:33:14

Proba 5 50 metri liber - 12 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:76
6 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:37:76
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:83

Seria: 4
1 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:36:82
2 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:60
4 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:35:86
5 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:04
6 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:50
7 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 00:36:68

Seria: 5
3 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:34:97
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:51
6 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:07
7 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:16

Seria: 6
3 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:33:61
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:33:56

Seria: 7
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:31:57
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:67
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:66
8 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:33:34

Descalificari
1 Ghioca Maria
Observatii: lipsa
2249 2002 CSS Dinamo 00:46:21
2 Constantin Beatrice
Observatii: lipsa
A0529 2002 Club Daimon 00:34:15

Proba 6 200 metri spate - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 99:99:99
5 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 99:99:99
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Dumitrache Gabriel Ioan
Observatii: lipsa
A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 7 200 metri spate - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:40:00
5 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 8 50 metri spate - 11 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Preda Alexandru A0389 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:43
2 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:80
4 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:66
5 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 00:47:94
6 Voicila Robert Mihai 2084 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:97
7 Ionescu Gabriel Cosmin 2375 2003 Steaua CSA 00:51:13

Seria: 3
1 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:21
3 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:74
5 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:44:71

Seria: 4
1 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:44:34
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:68
3 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 00:42:37
4 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:02
5 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 Steaua CSA 00:42:16
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:59

Seria: 5
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:40:13
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:39:92
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:40:27
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:00

Seria: 6
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:39:51
2 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 00:39:04
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:38:81
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:39:69

Seria: 7
1 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:37:85
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:56
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:36:27
6 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29

Seria: 8
1 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 00:36:15
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:06
8 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:18

Descalificari
1 Ion Andrei Nicolas
Observatii: lipsa
1824 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:84
2 Zinca Radu Gabriel
Observatii: lipsa
1710 2003 Bucharest Sport Club 00:48:69
3 Morariu Luca Ioan
Observatii: lipsa
12567 2003 Performer 00:38:01

Proba 9 50 metri spate - 12 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cordos Alexandru 2846 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Prichindel Daniel 2040 2002 CSS Dinamo 00:58:78

Seria: 2
8 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 00:53:32

Seria: 3
2 Coman Radu Andrei A0580 2002 Steaua CSA 00:45:64
4 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 00:44:67
6 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:45:17
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:06
8 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 00:46:58

Seria: 4
7 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 00:44:11
8 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:44

Seria: 5
1 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:41:41
2 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:28
4 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:91
7 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:70

Seria: 6
4 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:21
5 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:38:55
6 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 00:38:87
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:39:35

Seria: 7
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:37:55
5 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:31
7 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:37:74

Seria: 8
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:35:13
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:50
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:33:00
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:33:84
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:34:70

Proba 10 50 metri spate - 11 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 01:07:01
2 Felea Ioana A0330 2003 CSS 4 Bucuresti 00:50:00
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:48:03
4 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 00:47:03
6 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:27
7 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 00:52:12

Seria: 2
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:66
2 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:46:13
3 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 00:45:12
4 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:44:50
5 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:73
6 Patru Maria 14326 2003 Atack Team 00:46:05
8 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:46:93

Seria: 3
1 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:19
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:38:40
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:79
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:34:93
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:39:12
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:32
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:42:24

Descalificari
1 Minciu Ingrid Andreea
Observatii: lipsa
2201 2003 Bucharest Sport Club 00:47:92
2 Condurache Bianca Ana Maria
Observatii: lipsa
A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:62
3 Petrescu Maria
Observatii: lipsa
A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:39:62

Proba 11 100 metri bras - 11 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 99:99:99
2 Preda Alexandru A0389 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 4
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:40:02

Seria: 5
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:38
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:38:39

Seria: 6
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:33:96
3 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:30:93
6 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 01:32:35
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:35:14

Proba 12 100 metri bras - 12 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:50:39
5 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:51:84
7 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:47:60
2 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 01:44:28
3 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 01:42:08
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:76
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:94
8 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:48:45

Seria: 5
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 01:38:04
3 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 01:37:03
5 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:36:57
6 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:44
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:99

Seria: 6
2 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:32:72
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:30:81

Seria: 7
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:25:47
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:49
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:28:03

Descalificari
1 Gogu Stelian Cristian
Observatii: lipsa
A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:56:96
2 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:49

Proba 13 100 metri bras - 13 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:53:72
6 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:53:86

Seria: 4
7 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:47:16

Seria: 5
1 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 01:39:64

Seria: 6
4 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:28:55

Seria: 7
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:27:82
3 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:18:79
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:16:81
5 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:18:25
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:26:87

Proba 14 100 metri bras - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 99:99:99
3 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:65
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:48:47
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:56:26
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:44:51
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:37:11
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:37:39

Seria: 4
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:27

Descalificari
1 Condurache Bianca Ana Maria
Observatii: lipsa
A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Simionescu Andreea
Observatii:
A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:57
3 Petrescu Maria
Observatii: lipsa
A0252 2003 Bucharest Sport Club 01:34:76

Proba 15 100 metri bras - 12 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 01:52:21
8 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:37:48
3 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:37:28
4 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:36:21

Seria: 4
1 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:65
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:39
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:25:51
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:39
7 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:30
8 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:36:16

Descalificari
1 Constantin Beatrice
Observatii: lipsa
A0529 2002 Club Daimon 01:41:97

Proba 16 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 01:35:33
4 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:18:19
5 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:20:58

Seria: 2
2 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 01:13:51
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:10:90
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:09:15
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:10:45
6 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:11:74
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:18:15

Proba 17 100 metri fluture - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:25
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 01:20:56
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:12:55
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:13:09
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:71
7 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:31:26
8 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 18 200 metri liber - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 Steaua CSA 99:99:99
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 99:99:99
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 99:99:99
7 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 99:99:99
2 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:43
5 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:50
6 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 02:53:23
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:67
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:47:15
5 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 02:46:41
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 02:47:70
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:50:05
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 02:53:96

Seria: 4
1 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 02:40:76
2 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 02:38:36
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:35:05
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:30:14
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:30:52
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:35:24
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:38:82
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:41:30

Descalificari
1 Morariu Luca Ioan
Observatii: lipsa
12567 2003 Performer 02:41:59

Proba 19 200 metri liber - 11 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 03:00:18
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:17:96
6 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 99:99:99
7 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 02:51:98
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 02:48:00
3 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:41:87
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 02:33:20
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 02:40:01
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 02:46:29
7 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:73

Descalificari
1 Colcer Catalina
Observatii: lipsa
A0253 2003 NAVI 02:55:42

Proba 20 400 metri liber - 12 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 99:99:99
5 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 99:99:99
3 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 99:99:99
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 99:99:99
7 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 99:99:99
8 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 5
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 04:57:00
3 Stan Leon 11929 2002 NAVI 04:50:00
6 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 04:50:00

Descalificari
1 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 21 400 metri liber - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 99:99:99
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
4 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 05:51:03
5 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 05:53:44

Seria: 4
1 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 05:46:93
2 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 05:26:49
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 05:16:24
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 05:18:16
6 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 05:24:62
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 05:28:08
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 05:47:94

Seria: 5
1 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 05:08:54
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 04:40:00
5 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 04:49:00
8 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 05:15:81

Descalificari
1 Coman Tudor
Observatii: lipsa
2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99
2 Dumitrache Gabriel Ioan
Observatii: lipsa
A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 05:21:81
3 Bordei Catalin
Observatii: lipsa
A0025 2001 CSS Dinamo 05:07:44

Proba 22 400 metri liber - 12 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 06:02:34
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:11:68
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:57:91
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:32:77
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 05:23:15
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 05:09:55
5 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 05:22:30
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 05:24:97
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:33:27
8 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 06:01:41

Descalificari
1 Constantin Beatrice
Observatii: lipsa
A0529 2002 Club Daimon 06:20:32

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 23 50 metri bras - 11 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 01:09:33

Seria: 2
1 Felea Ioana A0330 2003 CSS 4 Bucuresti 00:53:70
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:50:66
4 Patru Maria 14326 2003 Atack Team 00:49:47
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:92
6 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:83
7 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:52:59
8 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 00:53:82

Seria: 3
1 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:49:19
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:43:20
3 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:01
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:65
5 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:53
7 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:17
8 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:49:42

Descalificari
1 Barbu Ana Maria
Observatii:
2369 2003 CSS Dinamo 01:10:49
2 Minciu Ingrid Andreea
Observatii: lipsa
2201 2003 Bucharest Sport Club 01:04:37
3 Voicu Maria
Observatii: lipsa
2372 2003 NAVI 01:00:84
4 Condurache Bianca Ana Maria
Observatii: lipsa
A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:48
5 Cristea Bianca
Observatii: lipsa
2378 2003 Bucharest Sport Club 00:51:86
6 Petrescu Maria
Observatii: lipsa
A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:43:05

Proba 24 50 metri bras - 11 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Preda Alexandru A0389 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Ionescu Gabriel Cosmin 2375 2003 Steaua CSA 01:02:69

Seria: 2
2 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:23
3 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 00:56:85
4 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:74
5 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:42
6 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 00:57:13
7 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:68
8 Ion Andrei Nicolas 1824 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:32

Seria: 3
1 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:55:19
4 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:52:03
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:53:95

Seria: 4
2 Voicila Robert Mihai 2084 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:16
6 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:49:11
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:63

Seria: 5
1 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:94
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:46:15
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:46:13

Seria: 6
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:43:53
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:43:45

Seria: 7
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:42:12
5 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:39:01
6 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:00

Descalificari
1 Talangescu Dan Cristian
Observatii:
A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:91
2 Zinca Radu Gabriel
Observatii: lipsa
1710 2003 Bucharest Sport Club 00:52:84
3 Andrei Stefan
Observatii: lipsa
A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:08
4 Morariu Luca Ioan
Observatii: lipsa
12567 2003 Performer 00:43:91

Proba 25 50 metri bras - 12 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 00:53:50
5 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 00:52:75
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:18
8 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 00:55:44

Seria: 4
3 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:09
5 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:48:59

Seria: 5
2 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 00:47:35
4 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 00:45:23
7 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:47:65
8 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:47:95

Seria: 6
1 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:44:72
2 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:99
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:42:85
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:44:46
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:76

Seria: 7
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:40:39
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:39:32
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:84
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:41:16
8 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:42:18

Descalificari
1 Prichindel Daniel
Observatii:
2040 2002 CSS Dinamo 01:01:96
2 Cordos Alexandru
Observatii: lipsa
2846 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Pusca Toma Sorin
Observatii: lipsa
A0809 2002 CSS Dinamo 00:50:49
4 Buliga Antonio Luciano
Observatii: lipsa
A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:05
5 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:39

Proba 26 100 metri liber - 11 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:17
3 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 01:32:12
4 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:68
6 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:65
7 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:34:76
8 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 01:45:95

Seria: 3
1 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:25:08
2 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:21:31
5 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:06
8 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 01:26:28

Seria: 4
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:17:85
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:16:32
3 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:81
5 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:15:04
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:16:04

Seria: 5
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:08:78
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:14:86

Descalificari
1 Voicu Maria
Observatii: lipsa
2372 2003 NAVI 01:50:92
2 Condurache Bianca Ana Maria
Observatii: lipsa
A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:38:34

Proba 27 100 metri liber - 12 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
5 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 01:30:77

Seria: 3
3 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:20:21
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:37
6 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:20:81
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:64

Seria: 4
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:13
8 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:28

Seria: 5
1 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:13:58
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:81
3 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:11:37
5 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:01
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:69
7 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 01:12:94

Descalificari
1 Ghioca Maria
Observatii: lipsa
2249 2002 CSS Dinamo 01:56:16
2 Constantin Beatrice
Observatii: lipsa
A0529 2002 Club Daimon 01:14:98

Proba 28 100 metri liber - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:26
4 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 01:31:49
5 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:69
8 Preda Alexandru A0389 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
5 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:27:58

Seria: 3
3 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 01:23:74
5 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:23:63
6 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:62
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:08

Seria: 4
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:59

Seria: 5
6 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 Steaua CSA 01:18:22
8 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:57

Seria: 6
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:16:35
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:71
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:15:36
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 01:17:19

Seria: 7
2 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:13:74
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:12:04
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:28
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:12:89

Seria: 8
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:85
3 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 01:11:19
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:11:51

Seria: 9
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:09:25
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:96
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:33
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 01:10:00

Descalificari
1 Zinca Radu Gabriel
Observatii: lipsa
1710 2003 Bucharest Sport Club 01:34:86
2 Andrei Stefan
Observatii: lipsa
A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:19
3 Pascu Nicu Laurentiu
Observatii: lipsa
1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:24

Proba 29 100 metri liber - 12 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 01:43:34

Seria: 2
1 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 01:30:82
3 Pana Rares Stefan 11814 2002 Steaua CSA 01:28:11
4 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:33

Seria: 3
4 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:23:50

Seria: 4
2 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:26
4 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:58
7 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:21:42

Seria: 5
1 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 01:19:11
2 Coman Radu Andrei A0580 2002 Steaua CSA 01:18:84
3 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 01:18:11
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:51
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:84

Seria: 6
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:03

Seria: 7
1 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:97
3 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:69

Seria: 8
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:40
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:11:33
8 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:11:86

Seria: 9
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:60
2 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 01:09:36

Seria: 10
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:07:06
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:07:56

Seria: 11
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:11
3 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:02:69
7 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:05:95
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:06:49

Descalificari
1 Prichindel Daniel
Observatii:
2040 2002 CSS Dinamo 01:46:22
2 Pusca Toma Sorin
Observatii: lipsa
A0809 2002 CSS Dinamo 01:28:42
3 Gogu Stelian Cristian
Observatii: lipsa
A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:00

Proba 30 100 metri liber - 13 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:57

Seria: 3
2 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:82
8 Vlad Giulio Marco 10856 2001 NAVI 01:26:26

Seria: 4
1 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 01:21:79
5 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:19:76
6 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:03
8 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 01:22:52

Seria: 5
5 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:01

Seria: 6
4 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:14:53
5 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 01:14:63
7 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:29

Seria: 7
7 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:13:74
8 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:50

Seria: 8
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:10:13
5 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:71

Seria: 9
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:09:25
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:09:53

Seria: 10
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:07:83
3 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 01:07:29
4 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 01:06:83
7 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:08:49
8 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:08:96

Seria: 11
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:05:67
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:59:33
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:02:65
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:04:51

Descalificari
1 Dumitrache Gabriel Ioan
Observatii: lipsa
A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:67

Proba 31 200 metri bras - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 03:03:00
5 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 03:20:00
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 32 200 metri bras - 13 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 99:99:99
3 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 99:99:99
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 99:99:99
5 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 99:99:99
6 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 33 50 metri fluture - 11 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Felea Ioana A0330 2003 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
5 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 01:10:56

Seria: 2
3 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00
4 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 00:47:11
5 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:80

Seria: 3
1 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:62
2 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:44:00
4 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:63
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:42:68
6 Patru Maria 14326 2003 Atack Team 00:43:69
8 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:47:05

Seria: 4
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:41:02
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:01
5 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:39:93
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:40:27

Seria: 5
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:11

Descalificari
1 Voicu Maria
Observatii: lipsa
2372 2003 NAVI 01:04:65
2 Condurache Bianca Ana Maria
Observatii: lipsa
A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:92
3 Minciu Ingrid Andreea
Observatii: lipsa
2201 2003 Bucharest Sport Club 00:58:30
4 Cristea Bianca
Observatii: lipsa
2378 2003 Bucharest Sport Club 00:45:61
5 Petrescu Maria
Observatii: lipsa
A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:36:16

Proba 34 50 metri fluture - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 00:55:16

Seria: 3
3 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:72

Seria: 4
3 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:40:20
7 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:40:96
8 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:41:13

Seria: 5
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:83
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:35:70
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:32:49
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:32:50
7 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:34
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:14

Descalificari
1 Constantin Beatrice
Observatii: lipsa
A0529 2002 Club Daimon 00:40:85

Proba 35 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Preda Alexandru A0389 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Gabriel Cosmin 2375 2003 Steaua CSA 01:03:72
3 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 00:49:53
4 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:47:87

Seria: 3
2 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:71
5 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:66
6 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:14
7 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 00:45:90
8 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:04

Seria: 4
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:40:35
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:40:23
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:41:55
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:42:00

Seria: 5
1 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:68
2 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:39:17
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:22

Seria: 6
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:37:32
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:36:27
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:37:82

Seria: 7
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:35:68
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:43
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 00:35:74

Seria: 8
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:66

Descalificari
1 Zinca Radu Gabriel
Observatii: lipsa
1710 2003 Bucharest Sport Club 00:50:16
2 Carstea Mihnea Stefan
Observatii: lipsa
A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:94
3 Morariu Luca Ioan
Observatii: lipsa
12567 2003 Performer 00:35:77

Proba 36 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:51:79

Seria: 3
1 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:39
3 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:45

Seria: 4
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:95
2 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 00:40:87
4 Pana Rares Stefan 11814 2002 Steaua CSA 00:40:07

Seria: 5
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:38:09
8 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:39:70

Seria: 6
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:37:04
3 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:36:72
6 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:37:02
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:28

Seria: 7
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:68

Seria: 8
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:47
2 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 00:34:01
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:51
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:34:47

Seria: 9
2 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:31:88
3 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:30:73

Descalificari
1 Cordos Alexandru
Observatii: lipsa
2846 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 37 50 metri fluture - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50

Seria: 3
4 Vlad Giulio Marco 10856 2001 NAVI 00:43:59

Seria: 4
6 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:40:55

Seria: 5
4 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:37:83
5 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 00:37:86
6 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:39:01

Seria: 7
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:34
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:35:26
6 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:35:40
7 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:35:49

Seria: 8
4 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:32:99
6 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:33:82
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:34:25

Seria: 9
1 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:32:82
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:29:24
5 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 00:30:52
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:31:51
7 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 00:32:09
8 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 00:32:91

Proba 38 100 metri spate - 11 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 99:99:99
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 99:99:99
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 99:99:99
8 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:23:60
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:11
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:16:33

Proba 39 100 metri spate - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:27
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:19
5 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:28:67
7 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:21:65
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:16:47
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:19
7 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:22:85
8 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:76

Descalificari
1 Constantin Beatrice
Observatii: lipsa
A0529 2002 Club Daimon 01:33:81

Proba 40 100 metri spate - 11 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:23:97
4 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:22:91
6 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:24:61
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:26:14
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:30:39

Seria: 4
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:69
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:21:38
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:49
4 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 01:17:26
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:17:52

Proba 41 100 metri spate - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Coman Radu Andrei A0580 2002 Steaua CSA 01:37:41

Seria: 3
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:82
2 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:25:94
5 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:31

Seria: 4
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:20:27
8 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:12

Seria: 5
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:11:00
5 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:10:29
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:15:65
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:44

Descalificari
1 Gogu Stelian Cristian
Observatii: lipsa
A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Pusca Toma Sorin
Observatii: lipsa
A0809 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 42 100 metri spate - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:79
4 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:87
5 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:84
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 CSS 4 Bucuresti 01:38:29
7 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:15

Seria: 4
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:44

Seria: 5
1 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:16:19
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:07:18
6 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:11:71

Descalificari
1 Vlad Giulio Marco
Observatii: lipsa
10856 2001 NAVI 99:99:99
2 Dumitrache Gabriel Ioan
Observatii: lipsa
A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:03

Proba 43 200 metri mixt - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 03:22:02
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 99:99:99
7 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:18:78

Seria: 3
3 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:57:99
7 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:58:80

Seria: 4
2 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:54
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 02:46:04
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 02:57:51

Descalificari
1 Cristea Bianca
Observatii: lipsa
2378 2003 Bucharest Sport Club 03:31:19
2 Petrescu Maria
Observatii: lipsa
A0252 2003 Bucharest Sport Club 03:01:16

Proba 44 200 metri mixt - 12 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 03:23:78

Seria: 2
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:91
2 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:49
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 03:05:31
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:71
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:03:47
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:47
7 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 03:12:67

Seria: 3
1 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:18
2 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 02:58:61
4 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 02:57:88
5 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:94
6 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 02:58:61

Seria: 4
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 02:57:03
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:41:16
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:45:69
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:08
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:66

Proba 45 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 03:03:60
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 03:06:14
7 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 03:09:03
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:74

Seria: 4
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 02:57:34
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 03:01:60

Seria: 5
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 02:55:80
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Renovatio S.C. 02:55:59
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:67
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:57:15

Seria: 6
1 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:53:85
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:53:19
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:52:93
8 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 02:54:84

Seria: 7
6 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:46:80

Descalificari
1 Morariu Luca Ioan
Observatii: lipsa
12567 2003 Performer 02:57:77

Proba 46 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:98
6 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:64

Seria: 4
1 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:84
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 02:59:98
3 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 02:59:19
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:82

Seria: 5
1 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 02:56:63
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:55:48
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:55:52

Seria: 6
6 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:53:36
7 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:57

Seria: 8
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:41:68
2 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:35:86
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:40:33

Descalificari
1 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:54

Proba 47 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
3 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 99:99:99
5 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 03:29:95

Seria: 3
3 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:80
6 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 03:07:88

Seria: 4
6 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 02:59:93

Seria: 5
7 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 02:56:22

Seria: 6
4 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 02:52:34

Seria: 7
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:14
3 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:45:43
4 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 02:44:92
5 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:44:94
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 02:50:04
8 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:50:65

Seria: 8
3 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 02:34:13
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:26:05
5 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:26:71
6 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 02:35:82
8 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 02:43:66

Descalificari
1 Dragomir Alexandru
Observatii: lipsa
A0592 2001 Median Bucuresti 03:08:53
2 Dumitrache Gabriel Ioan
Observatii: lipsa
A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:54