Lista de start pentru Campionatul Municipal - Copii 6 ani & 10 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 10 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marin Calin A0512 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:53
3 Dobrica Romulus Mario A1109 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:79
4 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:48:58
5 Filimon Victor Raul A1112 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:66
6 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:52:12
7 Metin Suseven A1033 2001 CS Free Style 00:56:22
8 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:63
2 Dumitru Mihai Adrian A1116 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:23
3 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:44:74
4 Popescu Dolj Stefan A1117 2001 CSS 1 Bucuresti 00:44:30
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:16
7 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:45:39

Seria: 3
1 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:44:23
2 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:43:42
3 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:72
4 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:40:86
5 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:74
6 Catalineanu Liviu Victor A1111 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:15
7 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:43:68

Seria: 4
1 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:67
2 Costas David A1113 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:59
3 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:18
4 Romaniuc George Valentin A1107 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:01
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:40:07
6 Galben Vlad Sebastian A1114 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:31
7 Moldovan Horia A1108 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:61
8 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:40:79

Seria: 5
1 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:85
2 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:92
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:79
4 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:37:09
5 Vladescu Antonie Iulian A1106 2001 CSS 1 Bucuresti 00:37:31
6 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:38:44
7 Achim Damian A1115 2001 CSS 1 Bucuresti 00:39:69
8 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 00:39:91

Seria: 6
1 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:36:33
2 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:36:31
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:35:65
4 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:35:42
5 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:35:52
6 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:35:66
7 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:36:33
8 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:36:37

Seria: 7
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:65
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:34:13
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:33:09
4 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:21
5 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:77
6 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:43
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS 2 Bucuresti 00:34:61
8 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:36

Descalificari
1 Dragomir Andrei Ionut
Observatii:
A0536 2001 Club Daimon 00:56:47
2 Macoveanu Alexandru
Observatii: lipsa
A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:44:41
3 Calin George
Observatii: lipsa
A0033 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:71
4 Danila Cristian Nicolae
Observatii:
A0337 2001 C S Intersport 2004 00:44:27

Proba 2 50 metri liber - 10 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hermann Diana Ioana A1123 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Serbanescu Ana Maria A1121 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Florea Laura Andreea 11706 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Purdea Ana Maria A1103 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Ciocarlan Theodora Beatrice A1119 2001 CSS 1 Bucuresti 00:56:24
5 Nicolaescu Ana A1102 2001 Atack Team 00:55:00
6 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CS Free Style 00:56:55
7 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 01:02:73
8 Petre Simona Mihaela A1120 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Milea Silvia A0622 2001 Tenis Club 2000 00:47:79
2 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 00:47:37
3 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:47:04
4 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:46:18
6 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:18
7 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:56
8 Pislari Denisa Mihaela A1118 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:79

Seria: 4
1 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:40
2 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 00:44:82
3 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:42:83
4 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:42:16
5 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:73
6 Pilica Elena Claudia A0368 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:94
7 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:92
8 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:45:69

Seria: 5
1 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:42:04
2 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:90
3 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:40:48
4 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:39:75
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:40:17
6 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:40:51
7 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:33
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:14

Seria: 6
1 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:39:37
2 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:79
3 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:72
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50
5 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:38:62
6 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:76
7 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:39:02
8 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:39:75

Seria: 7
1 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:38:05
2 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:37:29
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:35:66
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:33:20
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:26
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:12
7 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:37:42
8 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:38:45

Descalificari
1 Gheorghe Elena Madalina
Observatii: lipsa
A1122 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Voaides Malina Ana Maria
Observatii: lipsa
11769 2001 Atack Team 01:00:05
3 Boca Mara
Observatii: lipsa
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:10
4 Mitco Rebeca
Observatii: lipsa
A0608 2001 Tenis Club 2000 00:46:33

Proba 3 50 metri liber - 6 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CS Free Style 99:99:99
3 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:08:08
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 01:08:00
6 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
7 Popa Robert Andrei A0828 2005 CS Free Style 99:99:99

Descalificari
1 Stoican Nicolae
Observatii:
A0651 2005 NAVI 99:99:99
2 Smadea Razvan Mihai
Observatii: lipsa
A0799 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 4 50 metri liber - 6 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 99:99:99
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:29:42
2 farra numme A0659 2005 CS Free Style 01:28:07
3 faraaa numeee A0661 2005 CS Free Style 01:08:46
4 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 00:54:94
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:08:14
6 Mihaila Francesca Andreea A0804 2005 CSS 1 Bucuresti 01:18:20
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 01:28:54
8 Aslam Andra A0235 2005 NAVI 01:34:88

Descalificari
1 Butiurca Andreea Larisa
Observatii: lipsa
A0237 2005 NAVI 99:99:99

Proba 5 50 metri bras - 10 ani - Baieti (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Metin Suseven A1033 2001 CS Free Style 01:25:64
6 Dumitru Mihai Adrian A1116 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:09:47
2 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 01:06:46
3 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 01:03:10
4 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 01:02:14
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 01:04:56
8 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 01:10:00

Seria: 3
2 Moldovan Horia A1108 2001 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
4 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:58:13
5 Filimon Victor Raul A1112 2001 CSS 1 Bucuresti 00:58:31
6 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:95
7 Galben Vlad Sebastian A1114 2001 CSS 1 Bucuresti 01:00:34
8 Dobrica Romulus Mario A1109 2001 CSS 1 Bucuresti 01:01:00

Seria: 4
1 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:56:66
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:50
4 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:45
5 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62
6 Vladescu Antonie Iulian A1106 2001 CSS 1 Bucuresti 00:55:22
7 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:56:20
8 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:58:07

Seria: 5
1 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:79
2 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:52:62
3 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:27
4 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:52:09
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:52:13
6 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49
7 Romaniuc George Valentin A1107 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:73
8 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:53:83

Seria: 6
1 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:55
2 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:50:01
3 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:49:50
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:48:55
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:20
6 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:73
7 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:53
8 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:51:27

Seria: 7
1 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:46:80
2 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:43:98
3 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44
4 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:69
5 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:43:31
6 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:43:83
7 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:75
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:47:70

Descalificari
1 Popescu Dolj Stefan
Observatii:
A1117 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Catalineanu Liviu Victor
Observatii:
A1111 2001 CSS 1 Bucuresti 01:13:00
3 Dragomir Andrei Ionut
Observatii: lipsa
A0536 2001 Club Daimon 01:15:00
4 Costas David
Observatii:
A1113 2001 CSS 1 Bucuresti 01:02:88
5 Macoveanu Alexandru
Observatii: lipsa
A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:08:57
6 Calin George
Observatii: lipsa
A0033 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:45
7 Androne Corneliu Cristian
Observatii:
A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:58:36
8 Achim Damian
Observatii:
A1115 2001 CSS 1 Bucuresti 00:55:01

Proba 6 50 metri bras - 10 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Purdea Ana Maria A1103 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Petre Simona Mihaela A1120 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Ciocarlan Theodora Beatrice A1119 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Florea Laura Andreea 11706 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CS Free Style 01:13:68
4 Pislari Denisa Mihaela A1118 2001 CSS 1 Bucuresti 01:05:75
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:25
7 Hermann Diana Ioana A1123 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Serbanescu Ana Maria A1121 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:04:06
2 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:40
3 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:66
4 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 01:01:40
5 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 01:02:39
7 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 01:04:04
8 Pilica Elena Claudia A0368 2001 CSS 1 Bucuresti 01:05:08

Seria: 4
1 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 01:00:30
2 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:58:40
3 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:85
4 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:56:69
5 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:56:73
6 Nicolaescu Ana A1102 2001 Atack Team 00:57:00
7 Milea Silvia A0622 2001 Tenis Club 2000 01:00:09
8 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 01:00:45

Seria: 5
1 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:79
2 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:53:81
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:53:19
4 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:52:85
5 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:53:03
6 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:53:81
7 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:54:11
8 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:56:13

Seria: 6
1 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:63
2 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:99
3 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:50:54
4 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:37
5 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:50:51
6 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:93
7 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:51:16
8 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:52:84

Seria: 7
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:05
3 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:48:43
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:42:42
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:47:07
6 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:48:69
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:48:96
8 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:49:66

Descalificari
1 Gheorghe Elena Madalina
Observatii: lipsa
A1122 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Mitco Rebeca
Observatii: lipsa
A0608 2001 Tenis Club 2000 01:07:70
3 Boca Mara
Observatii: lipsa
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:98
4 Voaides Malina Ana Maria
Observatii: lipsa
11769 2001 Atack Team 01:02:80
5 Ivan Jasminne Anne Marie
Observatii:
A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:76

Proba 7 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Alexandru Ioan Cernescu, Antonie Iulian Vladescu, Octavian Itul-Toderesc, Stefan Lucian Emil Becheru, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Florin Cardasol, Rares Marinica, Andrei Cosug, Mihnea Ionescu, 2001 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Robert Duican, Lucian Andrei Valle, Adrian Mindroc, Robert Popescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Luca Solea, Razvan Iliescu, Giulio Marco Vlad, Alexandru Hancu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Stafeta 2 Robert Constantin Miu, Vlad Marian Popescu, Ionel Lungu, Bogdan Alexandru Cismas, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Corneliu Cristian Androne, Stefan Popescu Dolj, Mihai Dragan, Gabriel Moise, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 8 Liviu Victor Catalineanu, Horia Moldovan, Vlad Sebastian Galben, George Valentin Romaniuc, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 8 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Jasminne Anne Marie Ivan, Elena Maria Kokkinakis, Elena Ioana Chiss, Laura Mihaela Duran, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Denisa Stan, Theodora Dragan, Claudia Gadea, Ana-Maria Buzea, 2001 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Amalia Gabriela Crismaru, Rut Bunea, Sorana Ioana Marin, Andreea Maria Muca, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Roberta Rusu, Adriana Davidescu, Corina Ionescu, Andreea Belu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Stafeta 2 Elisa Andreea Costache, Mihaela Stan, Irina Alexandra Tomuta, Antonia Francesca Ticu Marian, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Silvia Maria Bentea, Teona Petcu, Maria Stancu, Ana Barbu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 9 50 metri spate - 10 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hermann Diana Ioana A1123 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Serbanescu Ana Maria A1121 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Florea Laura Andreea 11706 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Ciocarlan Theodora Beatrice A1119 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 01:09:67
3 Nicolaescu Ana A1102 2001 Atack Team 01:04:00
4 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:64
7 Purdea Ana Maria A1103 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Petre Simona Mihaela A1120 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:56:91
4 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:55:05
5 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:55:09
6 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 00:55:45
7 Pislari Denisa Mihaela A1118 2001 CSS 1 Bucuresti 00:57:60

Seria: 4
1 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:50
2 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:90
3 Tiriblecea Ilinca A0652 2001 Atack Team 00:49:26
4 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:48:16
5 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:23
6 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:11
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:53:19
8 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:53:90

Seria: 5
1 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:47:91
2 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:25
3 Pilica Elena Claudia A0368 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:67
4 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:24
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:46:31
6 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:46:79
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:43
8 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:48:07

Seria: 6
1 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:46:15
2 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:46:06
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:60
4 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:43:99
5 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:29
6 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:44:82
7 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:46:13
8 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:46:20

Seria: 7
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:00
2 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:44
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:40:88
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:37:99
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:91
6 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:42:30
7 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:42:72
8 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:43:78

Descalificari
1 Gheorghe Elena Madalina
Observatii: lipsa
A1122 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Raducanu Iuliana Andreea
Observatii: lipsa
A0780 2001 CS Free Style 01:03:04
3 Voaides Malina Ana Maria
Observatii: lipsa
11769 2001 Atack Team 01:07:05
4 Mitco Rebeca
Observatii: lipsa
A0608 2001 Tenis Club 2000 00:57:75
5 Milea Silvia
Observatii: lipsa
A0622 2001 Tenis Club 2000 00:55:39
6 Boca Mara
Observatii: lipsa
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:54

Proba 10 50 metri spate - 10 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 99:99:99
2 Dumitru Mihai Adrian A1116 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Metin Suseven A1033 2001 CS Free Style 01:02:69
4 Dobrica Romulus Mario A1109 2001 CSS 1 Bucuresti 00:57:85
5 Catalineanu Liviu Victor A1111 2001 CSS 1 Bucuresti 00:58:01
6 Marin Calin A0512 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:13
7 Popescu Dolj Stefan A1117 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Filimon Victor Raul A1112 2001 CSS 1 Bucuresti 00:57:35
2 Moldovan Horia A1108 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:76
3 Achim Damian A1115 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:31
5 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:53:40
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33
7 Romaniuc George Valentin A1107 2001 CSS 1 Bucuresti 00:57:32
8 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:57:52

Seria: 3
2 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:72
3 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:51:34
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:50:52
5 Costas David A1113 2001 CSS 1 Bucuresti 00:51:28
6 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:51:55
7 Galben Vlad Sebastian A1114 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:11
8 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:52:75

Seria: 4
1 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:43
2 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:49:14
3 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:47:51
5 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:48:15
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:49:05
7 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:35

Seria: 5
2 Vladescu Antonie Iulian A1106 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:89
3 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:28
4 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 00:46:10
6 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:86
8 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:07

Seria: 6
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:44:87
2 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:43:64
3 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:43:32
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:33
5 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:28
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:58
7 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:43:77
8 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:44:94

Seria: 7
1 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:38
2 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:40:38
3 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:28
4 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:09
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:39:18
6 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:39:45
7 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:83
8 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:42:28

Descalificari
1 Calin George
Observatii: lipsa
A0033 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:97
2 Florea Mihnea Ioan
Observatii:
A0599 2001 Atack Team 00:52:14
3 Stanescu Vlad Andrei
Observatii:
A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:50:49
4 Macoveanu Alexandru
Observatii: lipsa
A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:47:06
5 Dragomir Andrei Ionut
Observatii: lipsa
A0536 2001 Club Daimon 00:46:26
6 Crisan Maxim JR
Observatii: lipsa
A0541 2001 Steaua CSA 00:47:02

Proba 11 50 metri spate - 6 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Aslam Andra A0235 2005 NAVI 01:51:60
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:32:13
2 farra numme A0659 2005 CS Free Style 01:26:21
3 Mihaila Francesca Andreea A0804 2005 CSS 1 Bucuresti 01:19:00
4 Stroescu Ioana Alexandra A0662 2005 NAVI 00:56:74
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:14:00
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 01:24:24
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:30:05
8 faraaa numeee A0661 2005 CS Free Style 01:32:16

Descalificari
1 Butiurca Andreea Larisa
Observatii: lipsa
A0237 2005 NAVI 01:40:40

Proba 12 50 metri spate - 6 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CS Free Style 99:99:99
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 99:99:99
3 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:19:00
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 01:10:00
5 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:12:58
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:27:00
7 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 99:99:99
8 Popa Robert Andrei A0828 2005 CS Free Style 99:99:99

Descalificari
1 Smadea Razvan Mihai
Observatii: lipsa
A0799 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 13 50 metri fluture - 10 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Petre Simona Mihaela A1120 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:23
5 Pislari Denisa Mihaela A1118 2001 CSS 1 Bucuresti 01:08:91
7 Serbanescu Ana Maria A1121 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Hermann Diana Ioana A1123 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:16
2 Marin Sorana Ioana A0462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:61
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:54:69
4 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:52:74
5 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:53:44
6 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:58:58
7 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:59:72
8 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:41

Seria: 3
1 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:77
2 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:51:29
3 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:50:93
4 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:47:62
5 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:48:01
6 Duran Laura Mihaela A0369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:51:07
7 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:68
8 Pilica Elena Claudia A0368 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:42

Seria: 4
1 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:46:92
2 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:46:32
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:45:98
4 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:44:90
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:45:67
6 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:12
7 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:46:83
8 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:41

Seria: 5
1 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:43:53
2 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:40:48
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:40:20
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:36:44
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:39:78
6 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:40:39
7 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:44
8 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:43

Descalificari
1 Gheorghe Elena Madalina
Observatii: lipsa
A1122 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Raducanu Iuliana Andreea
Observatii: lipsa
A0780 2001 CS Free Style 01:15:12
3 Boca Mara
Observatii: lipsa
A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:28

Proba 14 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Catalineanu Liviu Victor A1111 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Filimon Victor Raul A1112 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:14:06
4 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:72
5 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:05:90
6 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 01:13:11
7 Dumitru Mihai Adrian A1116 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Galben Vlad Sebastian A1114 2001 CSS 1 Bucuresti 00:59:31
3 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:57:42
4 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:57:06
5 Romaniuc George Valentin A1107 2001 CSS 1 Bucuresti 00:57:32
6 Moise Gabriel A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:58:12
7 Dobrica Romulus Mario A1109 2001 CSS 1 Bucuresti 00:59:11
8 Achim Damian A1115 2001 CSS 1 Bucuresti 01:00:01

Seria: 4
1 Stanescu Vlad Andrei A0322 2001 Delfinul Bucuresti 00:56:57
5 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:36
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:79
7 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:56:12
8 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:56:80

Seria: 5
1 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 00:53:49
2 Androne Corneliu Cristian A0429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:51:32
3 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:47
4 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:08
5 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:73
6 Vladescu Antonie Iulian A1106 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:61
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:51:45
8 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:29

Seria: 6
1 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:45:71
2 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:43:87
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:42:90
4 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:41:43
5 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:41:91
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:38
7 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:44:76
8 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:46:09

Seria: 7
1 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:40:12
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:38:41
3 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:78
4 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:69
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:36:74
6 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:98
7 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:39:58
8 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:17

Descalificari
1 Popescu Dolj Stefan
Observatii:
A1117 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Calin George
Observatii: lipsa
A0033 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dragomir Andrei Ionut
Observatii: lipsa
A0536 2001 Club Daimon 01:10:00
4 Costas David
Observatii:
A1113 2001 CSS 1 Bucuresti 00:58:85
5 Macoveanu Alexandru
Observatii: lipsa
A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:56:08
6 Moldovan Horia
Observatii:
A1108 2001 CSS 1 Bucuresti 00:55:66
7 Crisan Maxim JR
Observatii: lipsa
A0541 2001 Steaua CSA 00:54:67

Proba 15 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Laura Mihaela Duran, Elena Maria Kokkinakis, Jasminne Anne Marie Ivan, Elena Ioana Chiss, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Ana-Maria Buzea, Theodora Dragan, Denisa Stan, Claudia Gadea, 2001 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Elisa Andreea Costache, Andreea Maria Muca, Antonia Francesca Ticu Marian, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Andreea Belu, Roberta Rusu, Corina Ionescu, Adriana Davidescu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Stafeta 2 Irina Alexandra Tomuta, Maria Ioana Pana, Mihaela Stan, Sorana Ioana Marin, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Silvia Maria Bentea, Ana Barbu, Teona Petcu, Maria Stancu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Gabriel Moise, Stefan Lucian Emil Becheru, Octavian Itul-Toderesc, Alexandru Ioan Cernescu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Mihnea Ionescu, Rares Marinica, Andrei Cosug, Florin Cardasol, 2001 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Robert Duican, Adrian Mindroc, Robert Popescu, Lucian Andrei Valle, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Luca Solea, Alexandru Hancu, Giulio Marco Vlad, Razvan Iliescu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Stafeta 2 Denis Andrei Vlad, Vlad Marian Popescu, Luca Andrei Rosmenteniuc, Bogdan Alexandru Cismas, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Antonie Iulian Vladescu, Corneliu Cristian Androne, Damian Achim, George Valentin Romaniuc, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99