Lista de start pentru Campionat Municipal 7-8-9 ani - Editia 2014

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nehir San David 2222 2007 CSS Dinamo 99:99:99
2 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 99:99:99
3 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 99:99:99
4 Vatrai Victor Vladimir 2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Chiscop Vlad 2791 2007 Performer 99:99:99
6 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Ungur Mihai 2829 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Sandu Antonio 2790 2007 Performer 99:99:99
2 Ostropel Andrei Ionut 2776 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 99:99:99
4 Vasile Cristian 2834 2007 Performer 99:99:99
6 Marinescu Iannis 2789 2007 Performer 99:99:99
7 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Performer 01:33:89
2 Gheamalinga Matei 2606 2007 NAVI 01:18:49
4 Dan Mario Cristian 2584 2007 Performer 01:12:38
5 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 01:13:80
6 Baluta Rares 2586 2007 Performer 01:17:72
7 Dumitrache Matei 2301 2007 Bucharest Sport Club 01:21:48
8 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 01:38:27

Seria: 4
1 Aron Mario Robert 2205 2007 NAVI 01:10:46
2 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 01:07:79
3 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 01:07:28
4 Ilie Alexandru 2325 2007 NAVI 01:06:29
5 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:07:05
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:07:45
7 Popescu Ianis 2607 2007 NAVI 01:08:72
8 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 01:12:10

Seria: 5
1 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Bucharest Sport Club 01:01:77
2 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 01:00:34
3 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:58:25
5 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:57:89
6 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:58:28
7 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:01:70
8 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:02:42

Seria: 6
1 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:54:91
3 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:49:49
4 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:48:49
5 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:48:69
6 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:50:23
7 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:52:32
8 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 00:56:64

Seria: 7
1 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:48:31
2 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 00:46:05
3 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:44:90
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 00:41:14
5 Branimir Pavlov 2692 2007 DAMINI LV - Sofia 00:41:17
6 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:45:69
7 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:47:07
8 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 CSS 4 Bucuresti 00:48:38

Descalificari
1 Purcarea Raul
Observatii: lipsa
2787 2007 Performer 99:99:99
2 Vizitiu Andrei
Observatii: lipsa
2786 2007 Performer 99:99:99
3 Antonescu Matei
Observatii: lipsa
2551 2007 Atack Team 01:16:29
4 Dimulescu Andrei
Observatii: lipsa
2157 2007 Atack Team 00:57:36
5 Avram Luca
Observatii: lipsa
2300 2007 Bucharest Sport Club 00:51:69

Proba 5 50 metri liber - 8 ani - Baieti (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Teodorescu Luca Nicolae 2482 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pislot Rares Alexandru 2831 2006 CSS Dinamo 99:99:99
5 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Tuta Erik Andrei 2805 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Lazar Nicolae Varlam 2801 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Antonie Victor Stefan 2793 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Baiu Rares Alexandru 2822 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Rusu Mihai Daniel 2402 2006 Steaua CSA 01:17:73
2 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 01:13:42
3 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:58
4 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:02:20
5 Preda Filip Dominic 2465 2006 NAVI 01:03:02
6 Predila Robert Cristian 2475 2006 Performer 01:09:42
7 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 01:15:88
8 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 01:25:10

Seria: 5
1 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:58:42
2 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:55:81
3 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:66
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 00:52:90
5 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:53:06
6 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 00:54:92
7 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 00:57:26
8 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:58:74

Seria: 6
1 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 00:51:29
2 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:50:68
3 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:50:11
4 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:48:58
5 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 00:49:20
6 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:50:58
7 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Steaua CSA 00:51:23
8 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:33

Seria: 7
1 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:47:83
2 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:47:60
3 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:47:20
4 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:47:12
5 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:47:14
6 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:47:36
7 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 00:47:61
8 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 00:48:10

Seria: 8
1 Roman Andrei Antoniu 2458 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:91
2 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:45:46
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:45:07
4 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:44:62
5 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:44:83
6 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:45:26
7 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:45:70
8 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 00:46:01

Seria: 9
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:43:49
2 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:41:63
3 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:41:12
4 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:40:06
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:40:82
6 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:41:37
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:42:55
8 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:44:16

Seria: 10
1 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:39:76
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:39:04
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:36:51
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:35:84
5 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:36:48
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:38:16
7 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:39:71
8 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:40:06

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Baieti (109 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gosav George Mihai 2645 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Rosca Nichita 2559 2005 Atack Team 99:99:99
4 Rafira Marian Catalin 2832 2005 CSS Dinamo 99:99:99
5 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
2 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:47
3 Marincea David 2590 2005 Performer 01:02:03
4 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:13
5 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:00:64
6 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Performer 01:04:99
7 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:38
8 Valcu David 2840 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Mihalache Darius Mihai 2456 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:16
3 Adam Robert Andrei 2223 2005 CSS Dinamo 00:56:05
4 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:55:42
5 Dragan Real Cristian 2063 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:99
7 Niculae Maryo Mihai 2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:92
8 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 01:00:01

Seria: 4
2 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:52:96
4 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:51:40
5 Olteanu Andrei 2474 2005 Performer 00:51:95
7 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 00:53:79
8 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:33

Seria: 5
1 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:11
2 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:94
3 Rusu Razvan 2461 2005 NAVI 00:50:24
4 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:49:94
5 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:50:15
6 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:58
7 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:51:01
8 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 00:51:12

Seria: 6
1 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 00:49:75
2 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:49:10
3 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:51
4 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:47:65
6 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:83
7 Popa Marius Stefan 2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:43
8 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:87

Seria: 7
1 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:44
2 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:42
3 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:47:24
4 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:47:21
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 00:47:22
8 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 00:47:51

Seria: 8
1 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:46:72
2 Radu David 13941 2005 Delfinul Bucuresti 00:46:03
3 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:45:95
4 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:45:81
5 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:45:88
6 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:99
7 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:61
8 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:97

Seria: 9
1 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:64
2 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:46
3 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:44:99
4 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:89
5 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:44:97
6 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:45:32
7 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:45:47
8 Bistriceanu Paul Iulian 2523 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:69

Seria: 10
1 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 00:44:56
2 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:01
3 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 00:43:74
4 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:70
5 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:43:54
6 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:44:00
8 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:44:58

Seria: 11
1 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:42:20
2 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:41:47
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:21
4 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:40:13
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:40:56
7 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:09
8 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 00:42:34

Seria: 12
1 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:39:69
2 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:55
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:39:51
5 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:84
6 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:39:53
7 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:68
8 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:39:79

Seria: 13
1 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:38:26
2 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:37:99
3 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:36:63
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:35:55
5 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:35:71
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:36:84
7 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:38:02
8 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:38:52

Seria: 14
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:34:68
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:34:52
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:34:18
4 Enache Andrei 13937 2005 Renovatio S.C. 00:32:89
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:33:30
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:34:36
7 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:34:59
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:34:99

Descalificari
1 Dragu Filip Sebastian
Observatii: lipsa
2589 2005 Performer 01:12:33
2 Micu Stefan Adrian Mario
Observatii: lipsa
2054 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:98
3 Vasile Nicolas Daniel
Observatii: lipsa
2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:27
4 Andries Razvan
Observatii: lipsa
2457 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:26
5 Calniceanu Ion Mihnea
Observatii: lipsa
2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:16
6 Georgescu Bogdan Gabriel
Observatii: lipsa
2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49
7 Paraschiv Mario
Observatii: abandon
2459 2005 NAVI 00:48:40
8 Irina Nicholas Alin
Observatii: lipsa
2506 2005 Bucharest Sport Club 00:47:32
9 Gherasim Rares Iulian
Observatii: lipsa
2329 2005 Performer 00:47:44
10 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 00:44:22
11 Talagai Matei Ionut
Observatii: lipsa
1845 2005 Steaua CSA 00:41:26
12 Petre Narcis
Observatii: lipsa
1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:57

Proba 8 50 metri liber - 7 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lungu Carina 2823 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Ahmad Zahed Kolaie Alma 2836 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Adam Andreea 2780 2007 Performer 99:99:99
3 Voicu Ioana 2833 2007 Performer 99:99:99
4 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 01:27:25
5 Cotrut Mara 2573 2007 Atack Team 01:29:74
6 Militaru Alexia 2816 2007 NAVI 99:99:99
7 Mihai Delia 2779 2007 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Oriana 2572 2007 Atack Team 01:13:40
2 Polihroniade Katerini Eugenia 2273 2007 NAVI 01:09:24
4 Mihalache Amalia Maria 1937 2007 C.S.Dinamic Sport 01:04:83
5 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 NAVI 01:05:07
6 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:08:97
7 Lazar Timeea Maria 2605 2007 C.S.Dinamic Sport 01:10:12
8 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 01:16:94

Seria: 4
1 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 01:02:52
2 Cernautanu Roberta 2440 2007 NAVI 00:59:70
3 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 00:56:07
4 Mircea Cosmina 2411 2007 Performer 00:51:10
5 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:55:27
6 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Performer 00:57:41
7 Gorcea Sabrina 2581 2007 Performer 01:01:30
8 Mihaila Daria Andreea 2316 2007 Performer 01:03:33

Seria: 5
1 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:49:60
2 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:48:67
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:48:17
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:42:17
5 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:47:14
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:48:54
7 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:48:71
8 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:50:56

Descalificari
1 Teiosanu Maria
Observatii: lipsa
2778 2007 Performer 99:99:99
2 Preotu Maria Antonia
Observatii: lipsa
15695 2007 Bucharest Sport Club 01:07:20

Proba 9 50 metri liber - 8 ani - Fete (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Isac Sofia 2830 2006 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
2 Cazacu Ioana 2827 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Niga Maria 2813 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stanescu Mona Stefania 2811 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Pastramagiu Andreea Cristina 1997 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
3 Predica Adnana 2448 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Radulescu Alexandra 2583 2006 Performer 01:16:60
6 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Anton Sara 2782 2006 Performer 99:99:99
8 Stanescu Ioana Eva 2809 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 01:11:56
2 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 01:05:81
3 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 01:04:11
4 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 01:02:03
5 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:09
7 Neagoe Daria 2574 2006 Atack Team 01:06:49
8 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:11:60

Seria: 5
2 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 00:57:49
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:55:85
4 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 00:54:38
5 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:35
6 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:15
7 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:57:68
8 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:00:25

Seria: 6
1 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:54:33
2 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:52:49
3 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:50:82
4 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 00:50:27
5 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:35
6 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 00:52:18
7 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:52:84
8 Gherman Ioana 2227 2006 Bucharest Sport Club 00:54:37

Seria: 7
1 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:49:46
2 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 00:49:29
3 Ichim Ana Alessia 1640 2006 YST Sport Club 00:47:87
4 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:47:57
5 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:47:69
6 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:49:10
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:49:45
8 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:49:82

Seria: 8
1 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:47:32
2 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:45:96
4 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 00:44:58
5 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:45:27
6 Piper Andreea 2163 2006 Performer 00:45:95
7 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:97
8 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:47:55

Seria: 9
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:42:05
2 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:40:57
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:39:65
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:39:05
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:39:11
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:40:07
7 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:41:04
8 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:44:37

Descalificari
1 Shvet Ilinca
Observatii: lipsa
2783 2006 Performer 99:99:99
2 Jianu Ana Hilerin
Observatii: lipsa
2781 2006 Performer 99:99:99
3 Mihalache Daria
Observatii: lipsa
2576 2006 Atack Team 01:13:85
4 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana
Observatii: lipsa
2462 2006 NAVI 01:05:20
5 Damian Elena Veronica
Observatii: lipsa
2286 2006 Steaua CSA 00:59:97
6 Fabian Sara Julia
Observatii:
14911 2006 Performer 00:45:31

Proba 10 50 metri liber - 9 ani - Fete (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Neacsu Georgiana Rebeca 2825 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Bujor Amalia Elena 2806 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Grigorescu Petra 2777 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:08:02
4 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:22
5 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 01:04:93
6 Preda Alexia Victoria 2052 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:76

Seria: 3
2 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:69
3 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:54:85
4 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 00:53:60
6 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 00:55:38
7 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 00:56:72
8 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:05

Seria: 4
1 Buliga Briana Teodora 2430 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:39
2 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:29
3 Cipca Aida Maria 2545 2005 CSS 2 Bucuresti 00:50:16
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:48:78
5 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:90
6 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:99
7 Badae Alexandra Claudia 2059 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:98
8 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:53:51

Seria: 5
1 Amuzescu Ella 2578 2005 Atack Team 00:48:77
2 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 00:48:03
3 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 00:47:55
4 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:45:47
5 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:45:51
6 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:47:56
7 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:48:06
8 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:48:77

Seria: 6
1 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:44:96
2 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:44:84
3 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:43:00
4 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:64
5 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:42:80
6 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 00:43:50
7 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:44:96
8 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:32

Seria: 7
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:42:22
2 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:62
3 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:41:16
4 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:40:25
5 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:40:51
6 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:41:26
7 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:41:64
8 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:52

Seria: 8
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:39:67
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:39:45
3 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:38:59
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:37:52
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:37:88
6 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:38:69
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:39:53
8 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:39:91

Seria: 9
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:37:14
2 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:36:40
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:35:50
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:34:30
5 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:34:55
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:76
7 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:36:71
8 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:37:38

Descalificari
1 Ghita Ana
Observatii: lipsa
2784 2005 Performer 99:99:99
2 Timaru Cristina
Observatii: lipsa
2785 2005 Performer 99:99:99
3 Dinu Andrada Maria Magdalena
Observatii: lipsa
2017 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:02
4 Pasa Sarah Corina
Observatii: lipsa
1392 2005 CSS Dinamo 00:53:97

Proba 12 50 metri bras - 7 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Baluta Rares 2586 2007 Performer 99:99:99
3 Gheamalinga Matei 2606 2007 NAVI 99:99:99
4 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 99:99:99
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 99:99:99
7 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Vasile Cristian 2834 2007 Performer 99:99:99
2 Nehir San David 2222 2007 CSS Dinamo 99:99:99
3 Dumitrache Matei 2301 2007 Bucharest Sport Club 02:03:17
4 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 01:32:66
5 Dan Mario Cristian 2584 2007 Performer 01:48:29
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Ungur Mihai 2829 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 01:28:24
2 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:25:38
3 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 01:22:83
4 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 01:15:18
5 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 01:21:56
6 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:24:20
7 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:26:14
8 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Performer 01:31:03

Seria: 4
1 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 01:11:26
2 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 01:08:35
3 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 01:05:07
4 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 01:04:07
5 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 01:04:41
7 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:09:06
8 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:11:72

Seria: 5
1 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 01:01:24
2 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:58:39
3 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:55:93
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 00:55:14
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:55:15
6 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:57:86
7 Branimir Pavlov 2692 2007 DAMINI LV - Sofia 00:59:00
8 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 01:03:10

Descalificari
1 Avram Luca
Observatii: lipsa
2300 2007 Bucharest Sport Club 01:07:88

Proba 13 50 metri bras - 8 ani - Baieti (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Baiu Rares Alexandru 2822 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 99:99:99
4 Teodorescu Luca Nicolae 2482 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 99:99:99
6 Pislot Rares Alexandru 2831 2006 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
2 Preda Filip Dominic 2465 2006 NAVI 02:00:02
3 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 01:25:21
4 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:18:78
5 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 01:21:37
6 Predila Robert Cristian 2475 2006 Performer 01:25:28
7 Rusu Mihai Daniel 2402 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:16:24
2 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:12:83
3 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Steaua CSA 01:12:48
4 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 01:11:17
5 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:12:12
6 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 01:12:54
7 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:14:31
8 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 01:17:50

Seria: 4
1 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 01:09:84
2 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 01:08:91
3 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 01:07:96
4 Roman Andrei Antoniu 2458 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:71
5 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 01:07:28
6 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:08:67
7 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 01:08:95
8 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:57

Seria: 5
1 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 01:06:36
2 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 01:04:35
3 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 01:03:32
4 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 01:03:18
5 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 01:03:26
6 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:04:06
7 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:04:50
8 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:06:42

Seria: 6
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 01:02:81
2 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 01:00:55
3 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:58:75
4 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:57:83
5 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:58:46
6 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 01:00:00
7 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:02:31
8 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:03:02

Seria: 7
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:56:47
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:56:19
3 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:55:90
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:54:10
6 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:56:19
7 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:56:41
8 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:56:61

Seria: 8
1 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:53:49
2 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:52:09
3 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:50:52
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:47:01
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:47:61
6 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:51:02
7 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:52:30
8 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:53:86

Descalificari
1 Culea Petre Cristian
Observatii: lipsa
1614 2006 Median Bucuresti 00:55:38

Proba 14 50 metri bras - 9 ani - Baieti (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 99:99:99
3 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
4 Rosca Nichita 2559 2005 Atack Team 99:99:99
5 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 99:99:99
6 Gosav George Mihai 2645 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Adam Robert Andrei 2223 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Rafira Marian Catalin 2832 2005 CSS Dinamo 99:99:99
2 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 99:99:99
3 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:35:93
4 Niculae Maryo Mihai 2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:32
5 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:52
6 Valcu David 2840 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 99:99:99
8 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 01:21:54
2 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:89
3 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:17:28
4 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:84
5 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:15:97
6 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:17:32
7 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:30
8 Radu David 13941 2005 Delfinul Bucuresti 01:24:94

Seria: 4
1 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:60
2 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 01:13:32
3 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:30
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:92
5 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:42
6 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:87
7 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:45
8 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 01:13:86

Seria: 5
2 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:09:35
3 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:16
4 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:66
5 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 01:07:94
6 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:37
8 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:29

Seria: 6
2 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:04:49
3 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:02:72
4 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 01:02:67
5 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:67
6 Olteanu Andrei 2474 2005 Performer 01:03:19
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:05:04
8 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 01:05:59

Seria: 7
1 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:86
2 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 01:01:50
3 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:01:23
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:00:85
5 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:00:91
6 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 01:01:32
8 Popa Marius Stefan 2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:16

Seria: 8
2 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:00:08
3 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:59:59
4 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:42
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:59:54
6 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:59:92
7 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 01:00:26
8 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 01:00:57

Seria: 9
1 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:57:96
2 Bistriceanu Paul Iulian 2523 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:23
3 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:57:00
4 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:56:92
5 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:56:94
6 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:57:17
7 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:57:29
8 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 00:57:99

Seria: 10
2 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:32
3 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:55:16
5 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:54:27
7 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:36
8 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:56:52

Seria: 11
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:53:63
2 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:53:03
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:51:90
4 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:51:70
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:71
6 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:52:72
7 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 00:53:54
8 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:96

Seria: 12
1 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:51:17
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:76
3 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:49:54
4 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:48:76
5 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:93
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:11
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:51:07
8 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:51:61

Seria: 13
1 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:47:23
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:46:35
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:45:38
4 Enache Andrei 13937 2005 Renovatio S.C. 00:44:43
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:45:22
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:45:58
7 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:46:61
8 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:48:20

Descalificari
1 Vasile Nicolas Daniel
Observatii: lipsa
2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:13
2 Micu Stefan Adrian Mario
Observatii: lipsa
2054 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:83
3 Georgescu Bogdan Gabriel
Observatii: lipsa
2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:30
4 Irina Nicholas Alin
Observatii: lipsa
2506 2005 Bucharest Sport Club 01:01:68
5 Calniceanu Ion Mihnea
Observatii: lipsa
2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:53
6 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 00:55:55
7 Talagai Matei Ionut
Observatii: lipsa
1845 2005 Steaua CSA 00:54:17
8 Petre Narcis
Observatii: lipsa
1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:29

Proba 16 50 metri bras - 7 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Mihai Delia 2779 2007 Performer 99:99:99
5 Adam Andreea 2780 2007 Performer 99:99:99

Seria: 2
2 Lazar Timeea Maria 2605 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Voicu Ioana 2833 2007 Performer 99:99:99
4 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:33:87
5 Mihaila Daria Andreea 2316 2007 Performer 01:39:97
6 Iordache Alice Gabriela 2819 2007 Median Bucuresti 99:99:99
7 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Gorcea Sabrina 2581 2007 Performer 01:28:00
2 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 01:19:45
3 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Performer 01:11:48
4 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 01:10:25
5 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 01:11:02
6 Mircea Cosmina 2411 2007 Performer 01:16:07
7 Cernautanu Roberta 2440 2007 NAVI 01:24:29

Seria: 4
1 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 01:03:57
2 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:01:06
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:59:41
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:55:98
5 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:57:49
6 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 01:00:59
7 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:01:51
8 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:06:68

Descalificari
1 Hobeanu Ana Erika
Observatii: lipsa
2271 2007 NAVI 99:99:99
2 Preotu Maria Antonia
Observatii: lipsa
15695 2007 Bucharest Sport Club 01:31:75

Proba 17 50 metri bras - 8 ani - Fete (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gherman Ioana 2227 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Isac Sofia 2830 2006 Atack Team 99:99:99
5 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Radulescu Alexandra 2583 2006 Performer 99:99:99
3 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:28:20
5 Anton Sara 2782 2006 Performer 99:99:99
6 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 99:99:99
8 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 01:21:00
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:15:25
4 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 01:14:86
6 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:51
7 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:17:66
8 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:22:40

Seria: 4
1 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 01:13:85
2 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:13:68
3 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:98
4 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 01:09:60
5 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:10:23
7 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:13:82
8 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:32

Seria: 5
1 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:07
2 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 01:07:16
3 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:05:40
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:04:10
5 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 01:04:33
6 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 01:06:72
7 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:07:46
8 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:08:67

Seria: 6
1 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:03:79
2 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:01:67
3 Neagoe Daria 2574 2006 Atack Team 01:00:45
4 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:57:24
5 Ichim Ana Alessia 1640 2006 YST Sport Club 00:57:28
6 Piper Andreea 2163 2006 Performer 01:00:86
7 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 01:02:26
8 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 01:03:90

Seria: 7
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:75
2 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:55:63
3 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:54:87
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:50:28
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:51:17
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:55:53
7 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:56:21
8 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:56:77

Descalificari
1 Shvet Ilinca
Observatii: lipsa
2783 2006 Performer 99:99:99
2 Damian Elena Veronica
Observatii: lipsa
2286 2006 Steaua CSA 01:16:78
3 Lazar Simona Marina
Observatii: lipsa
1485 2006 Steaua CSA 01:14:93
4 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana
Observatii: lipsa
2462 2006 NAVI 01:13:14

Proba 18 50 metri bras - 9 ani - Fete (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 01:27:31
4 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:98
5 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 01:22:66
6 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 99:99:99
7 Neacsu Georgiana Rebeca 2825 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Badae Alexandra Claudia 2059 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:73
2 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:68
3 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:31
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 01:09:28
5 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 01:10:05
6 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:10:84
7 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 01:12:01

Seria: 3
1 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 01:08:22
2 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 01:07:65
3 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 01:07:18
4 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:84
5 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 01:07:12
6 Cipca Aida Maria 2545 2005 CSS 2 Bucuresti 01:07:58
7 Buliga Briana Teodora 2430 2005 CSS 1 Bucuresti 01:08:08
8 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:09:27

Seria: 4
1 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 01:05:38
2 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 01:04:92
3 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 01:02:70
4 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 01:02:15
5 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:02:42
7 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:94
8 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:05:76

Seria: 5
1 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:01:52
3 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:59:59
4 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:59:21
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:59:23
6 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:02
7 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:01:28
8 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 01:01:80

Seria: 6
1 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:21
2 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:57:28
3 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:56:66
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:56:32
5 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:56:35
6 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:57:16
7 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:53
8 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:58:89

Seria: 7
1 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:55:92
2 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:53:30
3 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:52:65
4 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:51:63
5 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:52:21
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:53:27
7 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:96
8 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:56:25

Seria: 8
1 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:50:32
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:49:57
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:71
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:47:62
5 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:47:71
6 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:49:37
7 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:49:79
8 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:50:53

Descalificari
1 Grigorescu Petra
Observatii: lipsa
2777 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dinu Andrada Maria Magdalena
Observatii: lipsa
2017 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:65
3 Pasa Sarah Corina
Observatii: lipsa
1392 2005 CSS Dinamo 01:04:21
4 Urucu Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1615 2005 Median Bucuresti 01:01:02

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Antonio Sandu, Cristian Vasile, Iannis Marinescu, Vlad Chiscop, 2004 Performer 99:99:99
3 Stafeta 3 Robert Alexandru Peter, Mario Robert Aron, Adrian Bocicai, Stefan Tengher, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Hassan El Lakkis, Victor Golic, Alexandru Mario Radu, Necirvan Alexandru Baytekin, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Abdelrahman Hamed, Ioan Petrescu, Cosmin Cristian Trandafir, Erik Filip Ghioca, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 David Andrei Dumitrache, Mario Cristian Dan, Rares Baluta, Eduard Ionut Petre, 2004 Performer 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Cristian Stefan Vasilescu, Vlad Ionut Marinescu, Dragos Cristian Barnea, Andrei Antoniu Roman, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 7 Matei Valeriu Pisoschi, Cristian Popa, Radu Stefan Zorzoliu, George Alexandru Postelnicu, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Stafeta 8 Alexandru Birghilescu, Nicolae Octavian Cristescu, Laszlo Igor Csendes, Mihnea Ionut Rosca, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Alexandru Gabriel Curecheriu, Dan Cristian Iancu, Ionut Dan Costache, Alexandru Constantinescu, 2003 Performer 99:99:99
3 Stafeta 3 Luigi Nicolas Tudor, Kaan Stefan Muraru, Vladimir Andrei Zsehranszky, David Andrei Ionescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Teofil Scortea, Luca Mihnea Istrate, Bogdan Tataru, Andrei Iaschiu, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Marius Stefan Vasile, Marius Rosu, Luca Ioan Breazu, Mihai Alexandru Andrei, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Horia Petru Anghel, Eduard Andrei Cristea, Eugeniu Stefanita Barbu, Luca Matei Iliescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandru Mihai Gurau, Alexandru Sebastian Silaghi, Tudor Cristian Andrei Neagu, Eduard Andrei Constantin, 2003 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Andrei Lazar, Dominique Gabriel Mares, Tudor Lisac, Gabriel Razvan Stoian, 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 9 David Mihai Constantin, Emanoel Florin Gabriel Boboc, Vlad Alexandru Pricop, Paul Iulian Bistriceanu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Cristian Victor Mihu, Vlad Stefan Nichifor, Matei Petrascu, David Stefan Craciun , 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Adrian Petru Jianu, Nicolae Stoican, Luca Mihai Nataprazu, Alexandru Edward Pandele, 2002 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Vladimir Stefan Budiaci, Cristian Ionut Malus, Filip Andrei Balanescu, Ionut Adrian Andronic, 2002 Performer 99:99:99
4 Stafeta 1 Luca Ioan Preotu, Luca Victor Curariu, Daris Matei Tudor, Florin Laurentiu Oana, 2002 Performer 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Olteanu, David Marincea, Vladimir Dumitrescu, Matei Andrei Iosip, 2002 Performer 99:99:99
6 Stafeta 4 Vlad Gabriel Lepus , Alexei Niculae, Mihai Ungureanu, Calin Andrei Georgeoni, 2002 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Nicolae Cristian Melianu, Mario Eduard Dumitru, Mihai Cristian Tutugan, Lucas Ionut Gogoasa, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 8 Sebastian Tutuianu, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Eduard Andrei Rusu, Emilian Stoica, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Briana Elena Constantinescu, Sabrina Gorcea, Ioana Voicu, Cosmina Mircea, 2004 Performer 99:99:99
4 Stafeta 1 Francesca Toader, Ioana Preda, Miruna Vanghelescu, Petra Dora Matei, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandra Alemnaritei, Roberta Cernautanu, Maria Fulea, Iarina Andrei, 2004 NAVI 99:99:99

Proba 25 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Ana Maria Iancu, Ioana Iris Jugureanu, Jassmine Andreea Duta, Andra Gorecki, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Miruna Zorzoliu, Anissia Dumitru, Alexandra Ursu, Eva Andrei, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Stafeta 3 Andreea Mihaela Calin, Bianca Maria Balanescu, Ilinca Petrescu, Ioana Teodora Gomoi, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Maria Fudulica, Florentina Diana Niculita, Ioana Andra Strungareanu, Ioana Marin, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Mara Bancila, Mara Ionescu, Luiza Maria Minciu, Alexia Lorena Belghiru, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Miruna Andreea Pascal, Alexandra Claudia Badae, Ana Maria Andreea Marchidanu, Alice Eugenia Anghel, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 C.S. Barracuda Campina 99:99:99

Proba 26 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Daria Maria Ilie, Ana Teodora Savulescu, Teodora Marina Ciocan, Maria Amelie Preda, 2003 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Akinyi Isabelle Stupinean, Maria Niga, Sara Mnajed, Anna Denisa Nitu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Clara Maria Chirita, Carla Maria Rauta, Maria Florentina Oprea, Andra Aslam, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Maria Blejan, Ana Maria Stroe, Ioana Maria Menciu, Ioana Rebecca Neagu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Denisa Mihaela Petrov, Cristina Taranu, Eva Andreea Tudor, Miruna Radu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Andreea Piper, Emma Ingrid Giuroiu, Sara Julia Fabian, Ioana Maria Stirbu, 2003 Performer 99:99:99
7 Stafeta 6 Georgiana Andreea Dumitrescu, Thea Damaris Bunea , Ana Maria Florea, Lucia Elena Radulescu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 30 50 metri spate - 7 ani - Fete (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ahmad Zahed Kolaie Alma 2836 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lungu Carina 2823 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Popa Oriana 2572 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Militaru Alexia 2816 2007 NAVI 99:99:99
3 Iordache Alice Gabriela 2819 2007 Median Bucuresti 99:99:99
5 Adam Andreea 2780 2007 Performer 99:99:99
6 Mihai Delia 2779 2007 Performer 99:99:99
8 Ilie Ilinca 2835 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 NAVI 01:13:24
2 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Performer 01:10:52
3 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 01:09:83
5 Polihroniade Katerini Eugenia 2273 2007 NAVI 01:09:28
6 Mihalache Amalia Maria 1937 2007 C.S.Dinamic Sport 01:10:21
7 Mihaila Daria Andreea 2316 2007 Performer 01:11:58
8 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 01:14:42

Seria: 4
1 Cernautanu Roberta 2440 2007 NAVI 01:04:63
2 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:01:00
3 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:59:56
4 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 00:59:20
5 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 00:59:37
6 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:00:39
7 Lazar Timeea Maria 2605 2007 C.S.Dinamic Sport 01:01:99
8 Gorcea Sabrina 2581 2007 Performer 01:05:78

Seria: 5
1 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 00:55:14
2 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:53:62
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:50:92
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:47:90
5 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:50:45
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:52:82
7 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:53:91
8 Mircea Cosmina 2411 2007 Performer 00:55:99

Descalificari
1 Cotrut Mara
Observatii: lipsa
2573 2007 Atack Team 01:45:65
2 Teiosanu Maria
Observatii: lipsa
2778 2007 Performer 99:99:99
3 Preotu Maria Antonia
Observatii: lipsa
15695 2007 Bucharest Sport Club 01:08:80

Proba 31 50 metri spate - 8 ani - Fete (65 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Stanescu Mona Stefania 2811 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Niga Maria 2813 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stanescu Ioana Eva 2809 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Harsulescu Riana Maria 2814 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:17:80

Seria: 4
2 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 01:04:05
3 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:02:48
5 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 01:02:11
7 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 01:04:71

Seria: 5
3 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:58:49
4 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:58:41
5 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:58:42
6 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:58:62
7 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:40
8 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 01:01:43

Seria: 6
1 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:58:18
2 Predica Adnana 2448 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:69
3 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:57:32
4 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:56:08
5 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:89
6 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:66
7 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:57:78
8 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:58:21

Seria: 7
1 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 00:55:69
2 Piper Andreea 2163 2006 Performer 00:55:14
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:54:78
4 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 00:54:00
5 Gherman Ioana 2227 2006 Bucharest Sport Club 00:54:44
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:55:61
8 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:55:93

Seria: 8
1 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 00:53:10
2 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:52:59
3 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:68
4 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:50:63
5 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:50:94
6 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:27
7 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:53:09
8 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:53:79

Seria: 9
1 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:48:85
2 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:46:36
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:45:49
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:44:34
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:45:31
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:45:66
7 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 00:46:57
8 Ichim Ana Alessia 1640 2006 YST Sport Club 00:49:21

Descalificari
1 Anton Sara
Observatii: lipsa
2782 2006 Performer 99:99:99
2 Cazacu Ioana
Observatii: lipsa
2827 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Taslaoanu Catalina
Observatii: lipsa
2818 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Pastramagiu Andreea Cristina
Observatii: lipsa
1997 2006 CSS 4 Bucuresti 01:10:97
5 Damian Elena Veronica
Observatii: lipsa
2286 2006 Steaua CSA 01:16:92
6 Jianu Ana Hilerin
Observatii: lipsa
2781 2006 Performer 99:99:99
7 Radu Miruna
Observatii: lipsa
2837 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Shvet Ilinca
Observatii: lipsa
2783 2006 Performer 99:99:99
9 Neagoe Daria
Observatii: lipsa
2574 2006 Atack Team 01:06:16
10 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana
Observatii: lipsa
2462 2006 NAVI 01:01:86
11 Ardeleanu Petra
Observatii: lipsa
2463 2006 NAVI 01:03:98
12 Mihalache Daria
Observatii: lipsa
2576 2006 Atack Team 01:06:51
13 Lazar Simona Marina
Observatii: lipsa
1485 2006 Steaua CSA 01:00:93
14 Radulescu Alexandra
Observatii: lipsa
2583 2006 Performer 00:59:18
15 Grosu Maria
Observatii: lipsa
1775 2006 Tenis Club 2000 00:54:96

Proba 32 50 metri spate - 9 ani - Fete (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Cipca Aida Maria 2545 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Preda Alexia Victoria 2052 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:44
5 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Bujor Amalia Elena 2806 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Neacsu Georgiana Rebeca 2825 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 01:04:33
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:00:94
4 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:03
6 Amuzescu Ella 2578 2005 Atack Team 01:01:72
7 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:71
8 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 01:07:73

Seria: 3
1 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:00
2 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 00:55:98
3 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 00:55:44
4 Badae Alexandra Claudia 2059 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:95
5 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 00:55:08
6 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:55:45
7 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:81

Seria: 4
1 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 00:54:39
2 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:03
3 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:53:41
5 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:53:21
6 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:53:85
7 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:54:39
8 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:54:94

Seria: 5
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:51:87
2 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:51:34
3 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:50:75
4 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:50:66
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:50:66
6 Buliga Briana Teodora 2430 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:93
7 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:59
8 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:52:01

Seria: 6
1 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:50:51
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:50:32
3 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:59
4 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:48:29
5 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:49:06
6 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:49:64
7 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:50:47
8 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:50:54

Seria: 7
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:45:79
2 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:45:60
3 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:44:85
4 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:44:18
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:44:66
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:45:37
7 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:45:65
8 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:48:25

Seria: 8
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:43:85
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:42:06
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:39
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:40:37
5 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:40:85
6 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:41:42
7 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:42:85
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:16

Descalificari
1 Ghita Ana
Observatii: lipsa
2784 2005 Performer 99:99:99
2 Timaru Cristina
Observatii: lipsa
2785 2005 Performer 99:99:99
3 Urucu Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1615 2005 Median Bucuresti 01:02:31
4 Pasa Sarah Corina
Observatii: lipsa
1392 2005 CSS Dinamo 00:59:62
5 Dinu Andrada Maria Magdalena
Observatii: lipsa
2017 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:03
6 Duta Jassmine Andreea
Observatii: lipsa
1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:50

Proba 34 50 metri spate - 7 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Nuta Damian 2550 2007 Atack Team 99:99:99
5 Sandu Antonio 2790 2007 Performer 99:99:99
6 Vatrai Victor Vladimir 2792 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ungur Mihai 2829 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Marinescu Iannis 2789 2007 Performer 99:99:99
2 Chiscop Vlad 2791 2007 Performer 99:99:99
3 Popescu David Cristian 2817 2007 NAVI 99:99:99
4 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 01:24:51
5 Dumitrache Matei 2301 2007 Bucharest Sport Club 01:33:58
6 Ostropel Andrei Ionut 2776 2007 Skills Sports 2009 99:99:99
7 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:19:43
2 Anoaica Andrei 2547 2007 Median Bucuresti 01:17:96
3 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 01:13:62
4 Dan Mario Cristian 2584 2007 Performer 01:10:71
5 Aron Mario Robert 2205 2007 NAVI 01:12:74
6 Gheamalinga Matei 2606 2007 NAVI 01:14:21
7 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 01:18:81

Seria: 4
1 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 01:08:54
2 Baluta Rares 2586 2007 Performer 01:07:95
3 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:06:86
4 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 01:05:45
5 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Performer 01:06:67
6 Ilie Alexandru 2325 2007 NAVI 01:07:16
7 Popescu Ianis 2607 2007 NAVI 01:08:42
8 Nehir San David 2222 2007 CSS Dinamo 01:10:47

Seria: 5
1 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:04:99
2 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Bucharest Sport Club 01:03:78
3 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 01:01:79
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:00:44
6 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 01:01:80
7 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 01:03:96
8 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 01:05:32

Seria: 6
1 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 CSS 4 Bucuresti 00:57:89
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:56:69
3 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:55:87
4 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:54:64
6 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:56:36
7 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:57:64
8 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 00:58:79

Seria: 7
1 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:52:33
2 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:50:50
3 Branimir Pavlov 2692 2007 DAMINI LV - Sofia 00:48:50
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 00:46:59
5 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:48:15
6 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:50:17
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 00:51:43
8 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:53:35

Descalificari
1 Vizitiu Andrei
Observatii: lipsa
2786 2007 Performer 99:99:99
2 Purcarea Raul
Observatii: lipsa
2787 2007 Performer 99:99:99
3 Antonescu Matei
Observatii: lipsa
2551 2007 Atack Team 01:22:36
4 Dimulescu Andrei
Observatii: lipsa
2157 2007 Atack Team 01:01:44
5 Avram Luca
Observatii: lipsa
2300 2007 Bucharest Sport Club 00:54:81

Proba 35 50 metri spate - 8 ani - Baieti (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tuta Erik Andrei 2805 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Pislot Rares Alexandru 2831 2006 CSS Dinamo 99:99:99
8 Lazar Nicolae Varlam 2801 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 01:17:27
5 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Antonie Victor Stefan 2793 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Iordan Matei 2843 2006 CSS Dinamo 99:99:99
8 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Rusu Mihai Daniel 2402 2006 Steaua CSA 01:15:20
2 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:04
3 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 01:05:62
4 Predila Robert Cristian 2475 2006 Performer 01:02:71
5 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:04:18
7 Preda Filip Dominic 2465 2006 NAVI 01:09:62
8 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 01:15:25

Seria: 5
1 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:01:37
2 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 00:59:75
3 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 00:58:73
4 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:47
5 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 00:58:60
6 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:59:46
7 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 01:01:18
8 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:02:19

Seria: 6
1 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:55:70
3 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:54:53
4 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:54:07
5 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 00:54:36
6 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 00:54:91
7 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:55:61
8 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:56:23

Seria: 7
1 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:53:92
2 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:53:57
4 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:52:81
5 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:52:84
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:53:29
7 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:53:70
8 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:53:95

Seria: 8
1 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 00:52:59
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:51:76
3 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:51:37
4 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:50:87
5 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:50:96
6 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:51:60
7 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:52:46
8 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:52:71

Seria: 9
1 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:50:43
2 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:49:53
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:48:37
4 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:47:55
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:47:58
6 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:48:70
7 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 00:49:55
8 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:50:47

Seria: 10
1 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:46:18
2 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:43:91
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:42:92
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:42:41
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:42:75
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:43:26
7 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:45:30
8 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:46:41

Descalificari
1 Teodorescu Luca Nicolae
Observatii: lipsa
2482 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Baiu Rares Alexandru
Observatii: lipsa
2822 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Voicu Catalin
Observatii: lipsa
2613 2006 NAVI 01:05:71
4 Silaghi Alexandru Sebastian
Observatii:
1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:55:11
5 Cristescu Nicolae Octavian
Observatii: lipsa
2484 2006 Steaua CSA 00:52:96

Proba 36 50 metri spate - 9 ani - Baieti (108 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Gosav George Mihai 2645 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Miuta Enea Rares Alexandru 2841 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Panaiteanu Alexandru 2820 2005 Median Bucuresti 99:99:99
4 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:30
5 Mihalache Darius Mihai 2456 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:29
6 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Performer 01:25:61
8 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:62
3 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 01:03:70
4 Dragan Real Cristian 2063 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:49
5 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:78
7 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:05
8 Marincea David 2590 2005 Performer 01:07:47

Seria: 4
1 Niculae Maryo Mihai 2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:50
2 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:00:03
3 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 00:59:31
5 Popa Marius Stefan 2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:07
7 Rusu Razvan 2461 2005 NAVI 01:01:23

Seria: 5
1 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:25
2 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 00:57:96
3 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 00:57:42
6 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:57:56
8 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 00:58:25

Seria: 6
1 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:00
3 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:38
4 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:09
6 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:77
7 Adam Robert Andrei 2223 2005 CSS Dinamo 00:55:98
8 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:03

Seria: 7
1 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:36
2 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:90
3 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:72
4 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 00:53:29
5 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:60
6 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:53:80
7 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:00
8 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:54:61

Seria: 8
2 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:75
3 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:70
4 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 00:52:43
5 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:52:52
6 Radu David 13941 2005 Delfinul Bucuresti 00:52:74
7 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:95
8 Olteanu Andrei 2474 2005 Performer 00:53:06

Seria: 9
1 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 00:51:60
2 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:51:27
4 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:49:87
5 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:50:28
6 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:50:64
7 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:51:34

Seria: 10
1 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:47
2 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:49:13
3 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 00:48:82
4 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:48:65
5 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:48:77
6 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:05
7 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:49:28
8 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:49:62

Seria: 11
1 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:48:30
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:47:98
3 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:51
4 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:47:08
5 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:47:26
6 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:47:70
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:24
8 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:48:41

Seria: 12
2 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:45:73
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:45:03
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:60
5 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:91
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:45:70
7 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:46:50
8 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:46:73

Seria: 13
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:44:32
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:21
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:44:02
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:43:45
5 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:68
6 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:44:15
7 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:44:27
8 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:44:48

Seria: 14
1 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:42:93
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:40:16
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:39:42
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:38:92
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:39:41
6 Enache Andrei 13937 2005 Renovatio S.C. 00:39:42
7 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:41:07
8 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:43:43

Descalificari
1 Rafira Marian Catalin
Observatii: lipsa
2832 2005 CSS Dinamo 99:99:99
2 Dragu Filip Sebastian
Observatii: lipsa
2589 2005 Performer 01:16:23
3 Valcu David
Observatii: lipsa
2840 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lisac Tudor
Observatii: lipsa
2483 2005 Steaua CSA 01:07:07
5 Micu Stefan Adrian Mario
Observatii: lipsa
2054 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:99
6 Oncescu Andrei
Observatii: lipsa
1757 2005 Bucharest Sport Club 00:58:43
7 Calniceanu Ion Mihnea
Observatii: lipsa
2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:82
8 Boabes Razvan Mihai
Observatii: lipsa
1880 2005 Steaua CSA 01:02:44
9 Georgescu Bogdan Gabriel
Observatii: lipsa
2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:35
10 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 00:56:74
11 Andries Razvan
Observatii: lipsa
2457 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:96
12 Gherasim Rares Iulian
Observatii: lipsa
2329 2005 Performer 00:55:86
13 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 00:55:24
14 Mitrache Andrei
Observatii:
2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:00
15 Talagai Matei Ionut
Observatii: lipsa
1845 2005 Steaua CSA 00:50:58
16 Irina Nicholas Alin
Observatii: lipsa
2506 2005 Bucharest Sport Club 00:51:77
17 Petre Narcis
Observatii: lipsa
1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:62

Proba 38 50 metri fluture - 7 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Gorcea Sabrina 2581 2007 Performer 99:99:99
5 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Performer 99:99:99

Seria: 2
2 Mircea Cosmina 2411 2007 Performer 99:99:99
3 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 99:99:99
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 99:99:99
6 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 99:99:99
7 Mihaila Daria Andreea 2316 2007 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:58:32
5 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Mihalache Amalia Maria 1937 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Descalificari
1 Preotu Maria Antonia
Observatii: lipsa
15695 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 39 50 metri fluture - 8 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
2 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:31:68
3 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 01:29:45
4 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 01:21:80
5 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:12
6 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:30:84
8 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 01:18:06
3 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 01:11:81
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:11:31
6 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 01:15:43
8 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:62

Seria: 4
1 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 01:10:25
2 Piper Andreea 2163 2006 Performer 01:07:23
3 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:06:59
4 Ichim Ana Alessia 1640 2006 YST Sport Club 01:04:31
5 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:05:16
6 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:07:05
7 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:09:62
8 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 01:10:39

Seria: 5
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:57:00
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:56:86
4 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:30
5 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:52:61
6 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:96
7 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:58:05
8 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 01:03:62

Seria: 6
1 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:49:63
2 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:47:35
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:46:15
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:44:24
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:44:49
6 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:47:35
7 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:48:77
8 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:49:99

Descalificari
1 Taslaoanu Catalina
Observatii: lipsa
2818 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Lazar Simona Marina
Observatii: lipsa
1485 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Radu Miruna
Observatii: lipsa
2837 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Gherman Ioana
Observatii: lipsa
2227 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ardeleanu Petra
Observatii: lipsa
2463 2006 NAVI 01:20:96
6 Damian Elena Veronica
Observatii: lipsa
2286 2006 Steaua CSA 01:11:74
7 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana
Observatii: lipsa
2462 2006 NAVI 01:19:93
8 Grosu Maria
Observatii: lipsa
1775 2006 Tenis Club 2000 01:00:42

Proba 40 50 metri fluture - 9 ani - Fete (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Badae Alexandra Claudia 2059 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 01:18:16
5 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Neacsu Georgiana Rebeca 2825 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 01:14:35
2 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:12:22
3 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:71
5 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:87
6 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 01:11:02
7 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:31
8 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:40

Seria: 4
2 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:04:19
3 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:01:18
4 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 01:00:79
5 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:01:04
6 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 01:01:51
7 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 01:06:03
8 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:51

Seria: 5
1 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:59:33
3 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:55:18
4 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:53
5 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:75
6 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:56:68
7 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:59:24
8 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:00:00

Seria: 6
1 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:53:01
2 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:52:13
3 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:51:04
4 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:50:28
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:50:34
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:51:47
7 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:52:91
8 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:53:06

Seria: 7
1 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:49:53
2 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:47:10
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:45:43
4 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:44:21
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:44:61
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:46:30
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:48:44
8 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:50:19

Seria: 8
1 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:43:38
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:41:96
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:40:22
4 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:38:62
5 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:39:96
6 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:41:46
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:42:92
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:05

Descalificari
1 Dinu Andrada Maria Magdalena
Observatii: lipsa
2017 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Pasa Sarah Corina
Observatii: lipsa
1392 2005 CSS Dinamo 01:07:75
3 Urucu Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1615 2005 Median Bucuresti 01:07:19
4 Duta Jassmine Andreea
Observatii: lipsa
1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:69

Proba 42 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Gheamalinga Matei 2606 2007 NAVI 99:99:99
3 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Performer 99:99:99
4 Baluta Rares 2586 2007 Performer 99:99:99
5 Dan Mario Cristian 2584 2007 Performer 99:99:99
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 99:99:99
7 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
8 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dumitrache Matei 2301 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 01:27:43
4 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:56:25
6 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Avram Luca
Observatii: lipsa
2300 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Branimir Pavlov
Observatii:
2692 2007 DAMINI LV - Sofia 00:59:00

Proba 43 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rusu Mihai Daniel 2402 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Tuchila Ionut Alexandru 2838 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 01:41:25
2 Preda Filip Dominic 2465 2006 NAVI 01:29:54
3 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:22:91
4 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 01:19:51
5 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 01:19:78
6 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 01:25:21
7 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 01:33:94
8 Predila Robert Cristian 2475 2006 Performer 02:00:07

Seria: 3
1 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:17:35
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:10:50
5 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 01:09:43
6 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:12:03
7 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:13:48
8 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:17:75

Seria: 4
1 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 01:07:37
2 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 01:03:81
3 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 01:02:63
4 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:02:03
5 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 01:02:18
6 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 01:03:12
7 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:05:95
8 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:66

Seria: 5
1 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:01:63
2 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:56:41
3 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:55:56
4 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:53:49
5 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:54:16
6 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:55:95
7 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:01:62
8 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 01:01:85

Seria: 6
1 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:51:69
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:51:46
4 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:45:79
5 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:49:35
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:81
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:51:50
8 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:53:23

Seria: 7
1 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:44:85
2 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:44:55
3 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:42:77
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:39:17
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:42:28
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:43:67
7 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:44:60
8 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:45:02

Descalificari
1 Baiu Rares Alexandru
Observatii: lipsa
2822 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Teodorescu Luca Nicolae
Observatii: lipsa
2482 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Popa Cristian
Observatii: lipsa
1489 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Cristescu Nicolae Octavian
Observatii: lipsa
2484 2006 Steaua CSA 01:12:45
5 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii:
1955 2006 Bucharest Sport Club 01:08:62
6 Culea Petre Cristian
Observatii:
1614 2006 Median Bucuresti 00:49:42

Proba 44 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (93 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marincea David 2590 2005 Performer 99:99:99
3 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 99:99:99
5 Dragomir Mircea Constantin 2826 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Ungureanu Mihai 1522 2005 NAVI 99:99:99
4 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
5 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Rusu Razvan 2461 2005 NAVI 99:99:99
7 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 99:99:99
8 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Performer 99:99:99
2 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Dragan Real Cristian 2063 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:25:24
2 Olteanu Andrei 2474 2005 Performer 01:22:63
3 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:16:07
4 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:40
5 Popa Marius Stefan 2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:14
6 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 01:22:46
7 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 01:23:79
8 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:13

Seria: 5
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:64
2 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:40
3 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:69
4 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 01:05:69
6 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:02
7 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:09:91

Seria: 6
1 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 01:04:04
6 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:55
8 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 01:04:96

Seria: 7
1 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:00:54
2 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:00:04
3 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:45
4 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:57:94
6 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:58:70
7 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:22
8 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:99

Seria: 8
1 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:47
2 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:55:54
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:53:59
5 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:74
6 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:54:53
7 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 00:56:44
8 Cornaciu Stefan 2075 2005 NAVI 00:57:83

Seria: 9
1 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:52:78
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:41
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:50:75
4 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:13
5 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:50:46
6 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:51:70
7 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:73
8 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:53:24

Seria: 10
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:66
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:47:75
3 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:78
4 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:45:08
5 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:45:09
6 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:47:59
7 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:65

Seria: 11
1 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:42:55
2 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:41:74
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:40:96
4 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:40:48
5 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:40:55
6 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:41:40
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:41:84
8 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:42:81

Seria: 12
1 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:40:48
2 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:38:17
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:37:34
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:35:12
5 Enache Andrei 13937 2005 Renovatio S.C. 00:36:24
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:37:46
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:38:56
8 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:40:48

Descalificari
1 Lisac Tudor
Observatii: lipsa
2483 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Paraschiv Mario
Observatii: lipsa
2459 2005 NAVI 99:99:99
3 Calniceanu Ion Mihnea
Observatii: lipsa
2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Miuta Enea Rares Alexandru
Observatii: lipsa
2841 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Valcu David
Observatii: lipsa
2840 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Dragu Filip Sebastian
Observatii: lipsa
2589 2005 Performer 99:99:99
7 Irina Nicholas Alin
Observatii: lipsa
2506 2005 Bucharest Sport Club 01:07:04
8 Boabes Razvan Mihai
Observatii: lipsa
1880 2005 Steaua CSA 01:10:93
9 Oncescu Andrei
Observatii: lipsa
1757 2005 Bucharest Sport Club 01:03:66
10 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 01:02:94
11 Talagai Matei Ionut
Observatii: lipsa
1845 2005 Steaua CSA 01:01:37
12 Gherasim Rares Iulian
Observatii: lipsa
2329 2005 Performer 01:02:65
13 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 01:03:90
14 Iosip Matei Andrei
Observatii:
13939 2005 Performer 00:58:10
15 Petre Narcis
Observatii: lipsa
1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:03
16 Gogoasa Lucas Ionut
Observatii:
1506 2005 Bucharest Sport Club 00:49:58

Proba 47 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Daria Andreea Mihaila, Sabrina Gorcea, Cosmina Mircea, Briana Elena Constantinescu, 2004 Performer 99:99:99
4 Stafeta 1 Roberta Cernautanu, Maria Fulea, Iarina Andrei, Alexandra Alemnaritei, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Petra Dora Matei, Miruna Vanghelescu, Ioana Preda, Francesca Toader, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 48 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Thea Damaris Bunea , Lucia Elena Radulescu, Ana Maria Florea, Georgiana Andreea Dumitrescu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Carla Maria Rauta, Clara Maria Chirita, Andra Aslam, Maria Florentina Oprea, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Rebecca Neagu, Ana Maria Stroe, Ioana Maria Menciu, Alexandra Maria Blejan, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Eva Andreea Tudor, Cristina Taranu, Denisa Mihaela Petrov, Ioana Alexandra Zamfiratu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Emma Ingrid Giuroiu, Andreea Piper, Ioana Maria Stirbu, Sara Julia Fabian, 2003 Performer 99:99:99
7 Stafeta 6 Ana Teodora Savulescu, Maria Amelie Preda, Teodora Marina Ciocan, Daria Maria Ilie, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Proba 49 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Cristina Ramona Baciuca, Ana Maria Andreea Marchidanu, Miruna Andreea Pascal, Alexandra Claudia Badae, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Andreea Ofelia Voica, Maria Petrache, Denisa Francesca Constantin, Oana Ilinca Voica, 2002 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandra Maria Fudulica, Ioana Andra Strungareanu, Ioana Marin, Florentina Diana Niculita, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexia Lorena Belghiru, Ilinca Petrescu, Bianca Maria Balanescu, Ioana Teodora Gomoi, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreea Mihaela Calin, Luiza Maria Minciu, Mara Bancila, Mara Ionescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Thea Grigorescu, Diana Elena Grigorescu, Alexandra Maria Radut, Georgiana Rebeca Neacsu, 2002 Steaua CSA 99:99:99
7 Stafeta 6 Anissia Dumitru, Miruna Zorzoliu, Eva Andrei, Alexandra Ursu, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Stafeta 8 Alice Eugenia Anghel, Andra Gorecki, Ioana Iris Jugureanu, Ana Maria Iancu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 50 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Rares Baluta, David Andrei Dumitrache, Eduard Ionut Petre, Mario Cristian Dan, 2004 Performer 99:99:99
4 Stafeta 1 Hassan El Lakkis, Cosmin Cristian Trandafir, Ioan Petrescu, Necirvan Alexandru Baytekin, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Abdelrahman Hamed, Victor Golic, Erik Filip Ghioca, Alexandru Mario Radu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 51 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Radu Stefan Zorzoliu, Cristian Popa, George Alexandru Postelnicu, Matei Valeriu Pisoschi, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Iaschiu, Luca Mihnea Istrate, Teofil Scortea, Bogdan Tataru, 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandru Ciprian Rosu, Luca Matei Iliescu, Kaan Stefan Muraru, Eugeniu Stefanita Barbu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Dan Cristian Iancu, Alexandru Gabriel Curecheriu, Alexandru Constantinescu, Ionut Dan Costache, 2003 Performer 99:99:99
5 Stafeta 2 David Andrei Ionescu, Eduard Andrei Cristea, Luigi Nicolas Tudor, Vladimir Andrei Zsehranszky, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Marius Stefan Vasile, Luca Ioan Breazu, Marius Rosu, Mihai Alexandru Andrei, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandru Sebastian Silaghi, Tudor Cristian Andrei Neagu, Eduard Andrei Constantin, Alexandru Mihai Gurau, 2003 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 8 Laszlo Igor Csendes, Alexandru Birghilescu, Mihnea Ionut Rosca, Luca Seksi, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Proba 52 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Sebastian Tutuianu, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Eduard Andrei Rusu, Emilian Stoica, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 8 Nicolas Daniel Vasile, Antonio Cristian Anghel, Catalin Stefan Florin Cretu, Alexandru Mario Stefanache, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 9 Emanoel Florin Gabriel Boboc, Marius Razvan Mindroc, Alexandru Mihai Luca , Stefan Cristian Grigoras, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Calin Andrei Georgeoni, Luca Mihai Nataprazu, Alexandru Edward Pandele, Adrian Petru Jianu, 2002 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Cristian Victor Mihu, David Stefan Craciun , Matei Petrascu, Vlad Stefan Nichifor, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Vladimir Stefan Budiaci, Filip Andrei Balanescu, Luca Ioan Preotu, Ionut Adrian Andronic, 2002 Performer