Lista de start pentru Cupa Asseco - Editia 2014, OPEN 9-16 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri spate - 11 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 99:99:99
3 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 01:35:00
4 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 01:33:90
7 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 99:99:99
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Ionita Mihai 2349 2003 CSS Ploiesti 01:33:10
6 Chen Andrei 2690 2003 Atack Team 01:30:00
7 Daniel Raikov 2656 2003 Triathlon Dalyan Rousse 01:33:00
8 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 01:33:70

Seria: 4
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:25:00
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:24:00
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:24:00
6 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:25:00
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:26:45

Seria: 5
7 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:22:00

Seria: 6
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:00
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:17:00

Descalificari
1 Lungu Alexandru
Observatii: lipsa
1687 2003 GRC Campina 01:30:28

Proba 2 100 metri spate - 12 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:37:63

Seria: 3
3 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:28:44
4 Martin Maximilian 10176 2002 Liceul Sportiv Pitesti 01:27:50

Seria: 4
7 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:25:00

Seria: 5
1 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:12
2 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:84
4 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:20:48
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:22:63

Seria: 6
2 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:18:58

Seria: 7
2 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul Sportiv Bacau 01:15:06
6 Preslav Marinov 2109 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:15:00
7 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:15:61
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:16:45

Seria: 8
6 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:09:64

Descalificari
1 Hari Nazurov
Observatii: lipsa
2661 2002 Triathlon Dalyan Rousse 01:35:00

Proba 3 100 metri spate - 13 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:34:44

Seria: 5
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:95
6 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:21:50

Seria: 6
5 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 01:17:40
8 Rebenciuc Rares 2650 2001 C.S. Barracuda Campina 01:20:45

Seria: 7
1 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:16:19

Seria: 8
2 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:11:65
5 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:08:34
8 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:11:99

Proba 4 100 metri spate - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:22:98

Seria: 6
1 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:20:22

Seria: 7
3 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:14:05
4 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:12:25

Seria: 8
3 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:09:00
4 Gambold Arthur Tom 2363 2000 Performer 01:08:00
7 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:11:65

Descalificari
1 Aleksandur Stochev
Observatii: lipsa
2665 2000 Triathlon Dalyan Rousse 01:28:00

Proba 5 100 metri spate - 15 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 01:26:31

Seria: 5
5 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:82

Seria: 6
7 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:26

Seria: 7
5 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:55

Seria: 8
1 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 01:11:99

Seria: 9
1 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:07:74
2 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:00
4 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:73
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:05:05
8 Mihaly Zsolt Hunor 10346 1999 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:08:00

Descalificari
1 Achimescu Cristi
Observatii: lipsa
A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:18:50

Proba 6 100 metri spate - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
5 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:04:11
7 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:07:30

Descalificari
1 Anghel Andrei
Observatii: lipsa
9723 1998 Bucharest Sport Club 01:04:83

Proba 7 100 metri spate - 11 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Darakchieva Gabriela 2348 2003 Swimming Club "ETAR" 01:38:00

Seria: 2
5 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 01:33:00

Seria: 3
5 Diana Shumbakova 2112 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:25:00

Seria: 4
3 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 01:19:50
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:24:00

Seria: 5
2 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:18:06
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:17:00

Seria: 6
1 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:15:50
8 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:55

Descalificari
1 Ioana Petrakieva
Observatii: lipsa
2658 2003 Triathlon Dalyan Rousse 01:37:00
2 Tataru Vanesa
Observatii: lipsa
A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:28:00

Proba 8 100 metri spate - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
3 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 01:34:00
6 Zaharieva Natalia 1826 2002 Swimming Club "ETAR" 01:35:00
7 Aleksandrina Encheva 2660 2002 Triathlon Dalyan Rousse 01:37:00

Seria: 3
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:24:53
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:27
8 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:29:50

Seria: 4
2 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:75
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:75

Seria: 5
8 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:18:35

Seria: 6
2 Ivanina Milanova 2659 2002 Triathlon Dalyan Rousse 01:15:00

Proba 9 100 metri spate - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:29:29
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:26:16
3 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:13

Seria: 4
1 Rijnea Ruxandra A1079 2001 CSS Ploiesti 01:23:80
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 01:18:77

Seria: 5
1 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 01:18:24
4 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:16:00

Seria: 6
5 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:12:53

Proba 10 100 metri spate - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Ivet Petkova 2663 2000 Triathlon Dalyan Rousse 01:31:00

Seria: 4
5 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:95

Seria: 5
5 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 01:16:97
6 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:80

Seria: 6
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:12:03
7 Todoran Ioana 10837 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:15:36

Proba 11 100 metri spate - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
7 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:18:23

Seria: 6
3 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:12:62
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:44

Proba 12 100 metri spate - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
6 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:19:61

Proba 13 50 metri liber - 9 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:41:36
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:40:13
4 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:39:66
5 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:39:69
7 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:41:29
8 Simeon Ganev 2653 2005 Triathlon Dalyan Rousse 00:42:00

Seria: 3
1 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:39:06
2 Martin Hristov 2526 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:00
4 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:38:47
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:39:53

Seria: 4
8 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:38:15

Seria: 5
2 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:36:97
5 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:36:67
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:36:84

Seria: 6
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:35:55

Seria: 7
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:35:50

Seria: 8
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:35:10

Seria: 9
1 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:34:99
4 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:34:68

Seria: 10
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:34:36
8 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:34:59

Seria: 12
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:33:09
6 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:33:30

Descalificari
1 Ciurea Stefan
Observatii: lipsa
13930 2005 Performer 00:48:84

Proba 14 50 metri liber - 10 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:39:84
6 Radoslav Kucarkov 2655 2004 Triathlon Dalyan Rousse 00:40:00

Seria: 3
3 Culcea Matei 2417 2004 Renovatio S.C. 00:38:50
6 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:38:74
7 Simeon Sirakov 2593 2004 Triathlon Dalyan Rousse 00:39:00

Seria: 4
1 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:38:07
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:37:50
6 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:37:89

Seria: 5
4 Halalau Vlad Anton 1543 2004 Steaua CSA 00:36:43

Seria: 6
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:36:39
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:36:07
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:36:00
5 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:35:59
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:36:29
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:36:40

Seria: 7
1 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:35:50
2 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:35:40
3 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:35:29
5 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:35:20
6 Pavel Sergiu 1818 2004 GRC Campina 00:35:40
8 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:35:50

Seria: 8
6 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:35:03

Seria: 9
2 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:34:93
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:34:70
6 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:34:89
7 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:34:94

Seria: 10
2 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:34:28
3 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:34:20

Seria: 11
1 Ursu Nicholas 2529 2004 Atena Sport Club Constanta 00:34:00
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:33:91

Seria: 13
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:32:89
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08

Seria: 14
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:32:80
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:32:72
8 Ichim Luca A1016 2004 Renovatio S.C. 00:32:80

Seria: 15
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:21
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:32:37

Seria: 16
8 Picui Andrei 11549 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:32:00

Proba 15 50 metri liber - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 00:38:50

Seria: 4
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:38:00
4 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:37:21
7 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 00:38:00

Seria: 5
8 Ionita Mihai 2349 2003 CSS Ploiesti 00:37:20

Seria: 7
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20

Seria: 8
2 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:35:08
3 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:35:00
4 Balan Rares 1858 2003 Aqua Sport Galati 00:35:00
7 Borcea Bogdan 12758 2003 CSS Ploiesti 00:35:10
8 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:35:17

Seria: 9
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:83
8 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:35:00

Seria: 10
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:34:23

Seria: 11
7 Chen Andrei 2690 2003 Atack Team 00:34:00

Seria: 12
1 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:33:60
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:33:57
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:33:59

Seria: 13
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:33:04
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:95
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:81
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:32:96

Seria: 14
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:32:60
7 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:77

Seria: 15
3 Daniel Raikov 2656 2003 Triathlon Dalyan Rousse 00:32:00

Seria: 16
2 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:31:95
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:31:83
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:31:66

Descalificari
1 Pandele Andrei Eduard
Observatii: lipsa
A0281 2003 NAVI 99:99:99
2 Lungu Alexandru
Observatii: lipsa
1687 2003 GRC Campina 00:37:28
3 Martin Filipov
Observatii: lipsa
2657 2003 Triathlon Dalyan Rousse 00:36:00

Proba 16 50 metri liber - 12 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 5
3 Ionita Andrei 2511 2002 Pescarusul Izvorani 00:36:73
7 Hari Nazurov 2661 2002 Triathlon Dalyan Rousse 00:37:00

Seria: 8
5 Borislav Iliev 2110 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:35:00

Seria: 11
2 Velizar Velikov 2662 2002 Triathlon Dalyan Rousse 00:34:00
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:33:65
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:34:00
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:01

Seria: 12
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:33:22

Seria: 13
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:32:88
6 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:32:92

Seria: 14
2 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:74
4 Visoiu Matei 2683 2002 C.S. Barracuda Campina 00:32:48

Seria: 15
5 Comendant Cristian 2679 2002 Bucharest Sport Club 00:32:00

Seria: 16
1 Martin Maximilian 10176 2002 Liceul Sportiv Pitesti 00:32:00
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:31:85

Seria: 17
4 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:31:15

Seria: 18
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:09
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:30:61
5 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 00:30:67

Seria: 20
7 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul Sportiv Bacau 00:29:76

Seria: 22
1 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:28:21

Descalificari
1 Rath Razvan
Observatii:
A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:25

Proba 17 50 metri liber - 13 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
1 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 00:37:09

Seria: 10
1 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:34:38
4 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 Steaua CSA 00:34:08

Seria: 11
3 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:34:00

Seria: 12
5 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:33:12

Seria: 15
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:05
4 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 00:32:00
6 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:32:01

Seria: 16
5 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:31:81

Seria: 17
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:31:40
2 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:31:27
3 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:31:22
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:31:15
6 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:31:26
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:31:64

Seria: 18
7 Ciobanescu David 11547 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:31:00
8 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 00:31:09

Seria: 19
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 00:30:17

Seria: 20
2 Leu Razvan Constantin 11533 2001 C S Farul Constanta 00:29:61
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:29:21

Seria: 21
4 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 00:28:54

Seria: 23
2 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:26:77

Proba 18 50 metri liber - 14 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:34:13

Seria: 14
5 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:32:51

Seria: 17
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:31:30

Seria: 18
2 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 00:31:00
3 Manea Alexandru A1169 2000 Median Bucuresti 00:30:83
6 Trandafir Mihai A0861 2000 Median Bucuresti 00:30:89

Seria: 19
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:30:14
6 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 00:30:25
7 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:30:38
8 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:30:50

Seria: 20
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:29:95

Seria: 21
2 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 00:29:00
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:28:60
6 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:28:84
7 Spiridon Dragos A0200 2000 Median Bucuresti 00:29:00

Seria: 22
2 Gambold Arthur Tom 2363 2000 Performer 00:28:00

Seria: 23
1 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Delfinul Bucuresti 00:27:02

Descalificari
1 Aleksandur Stochev
Observatii: lipsa
2665 2000 Triathlon Dalyan Rousse 00:32:00

Proba 19 50 metri liber - 15 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
8 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 00:33:60

Seria: 15
7 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 00:32:08

Seria: 19
1 Sarbu Vlad 2651 1999 Pescarusul Izvorani 00:30:41
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:30:01

Seria: 20
1 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:84
4 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:05

Seria: 21
1 Rusu Cristian 2520 1999 Median Bucuresti 00:29:00
5 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:28:57
8 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:01

Seria: 22
4 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:27:13
5 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:40
7 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 00:28:10
8 Lazar David 2688 1999 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:28:46

Seria: 23
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:48
6 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:68
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:79

Descalificari
1 Achimescu Cristi
Observatii: lipsa
A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:29:34
2 Tudose Vlad
Observatii: lipsa
A0885 1999 NAVI 00:27:63

Proba 20 50 metri liber - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 20
6 Bracaci Daniel 2148 1998 Aqua Sport Galati 00:29:50

Seria: 22
6 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 00:27:70

Seria: 23
4 Dumitru Razvan 8563 1998 Liceul Sportiv Pitesti 00:24:90
5 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 00:25:68
8 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 00:27:08

Proba 21 50 metri liber - 9 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:42:63
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:41:89
3 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:41:48
4 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:40:57
6 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:41:64
7 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:42:22

Seria: 2
2 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:39:67
3 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:39:61
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:39:57
7 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:39:91
8 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:40:25

Seria: 4
1 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:38:59
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:37:88
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:38:30

Seria: 5
1 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:37:56
2 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:37:52
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:37:14
7 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:37:52

Seria: 6
2 Ralica Miteva 2346 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:37:00
3 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:36:96
5 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:36:92

Seria: 7
8 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:74

Seria: 8
2 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:35:54
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:35:50

Proba 22 50 metri liber - 10 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ioana Dimitrova 2654 2004 Triathlon Dalyan Rousse 00:41:00

Seria: 2
4 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:39:50
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:39:64

Seria: 3
4 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:38:86
8 Ursuleanu Mihaela 1680 2004 GRC Campina 00:39:40

Seria: 4
2 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:38:00
3 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:37:95

Seria: 5
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:37:06
6 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:37:48
8 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:37:77

Seria: 6
1 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:37:01
4 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:36:91

Seria: 7
2 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:36:44

Seria: 9
1 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:35:04
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:35:01

Seria: 10
1 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:32
2 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Winner Pitesti 00:34:14
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:34:22

Seria: 11
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:33:56
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:33:34

Descalificari
1 Silisteanu Ecaterina
Observatii: lipsa
1346 2004 CS Free Style 00:38:89

Proba 23 50 metri liber - 11 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Anna Mariya Racheva 2669 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:40:00

Seria: 3
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:39:00
2 Ivet Licheva 2670 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:00
3 Nae Claudia 12021 2003 CSS Ploiesti 00:38:90
7 Ralica Popova 2671 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:00

Seria: 4
4 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 00:37:83
6 Ioana Petrakieva 2658 2003 Triathlon Dalyan Rousse 00:38:00
8 Nistor Alexandra 2130 2003 CSS Ploiesti 00:38:70

Seria: 5
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:37:35

Seria: 6
8 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 00:37:02

Seria: 7
1 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 C S Farul Constanta 00:36:62
5 Dimitrova Miglena 2081 2003 Swimming Club "ETAR" 00:36:00
7 Dumitras Alexia Larisa 12986 2003 C S Farul Constanta 00:36:45

Seria: 8
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:35:77
3 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:35:34
4 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:09
8 Patru Maria 14326 2003 Atack Team 00:36:00

Seria: 9
6 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:34:67
8 Croitoru Beatrice 12203 2003 C S Farul Constanta 00:35:05

Seria: 10
8 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:34:42

Seria: 11
5 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:33:24
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:33:34

Seria: 12
2 Katrina Thorp 2689 2003 Sofia Sport Club 00:32:81
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:74
8 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:33:14

Seria: 13
7 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:32:23
8 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:32:40

Descalificari
1 Tsvetina Tsaneva
Observatii: lipsa
2672 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:00
2 Tataru Vanesa
Observatii: lipsa
A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:99
3 Toma Alexandra
Observatii: lipsa
2691 2003 Atack Team 00:36:00

Proba 24 50 metri liber - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:01

Seria: 7
3 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:36:00
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:04

Seria: 8
5 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:35:12

Seria: 9
2 Stefanova Simona 2121 2002 Swimming Club "ETAR" 00:35:00
5 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:34:55

Seria: 10
4 Ban Ioana 2352 2002 CSS Ploiesti 00:33:70

Seria: 11
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:33:14

Seria: 13
1 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:32:26
3 Ivanina Milanova 2659 2002 Triathlon Dalyan Rousse 00:32:00

Seria: 14
8 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:67

Proba 25 50 metri liber - 13 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:34:47

Seria: 10
5 Stroea Ecaterina 11233 2001 CSS Ploiesti 00:33:80
6 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 00:34:14

Seria: 11
2 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:40

Seria: 12
3 Rijnea Ruxandra A1079 2001 CSS Ploiesti 00:32:50
4 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:32:46
7 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:32:86

Seria: 13
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 00:31:94

Seria: 14
2 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 00:30:92
4 Gherman Mara 11534 2001 C S Farul Constanta 00:30:50
5 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 00:30:60

Seria: 15
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 00:27:99
6 Constantin Mara 11522 2001 C S Farul Constanta 00:29:87
7 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 00:30:26

Descalificari
1 Belu Andreea
Observatii: lipsa
10878 2001 Delfinul Bucuresti 00:34:56
2 Tutila Cristina Maria
Observatii: lipsa
A0363 2001 Steaua CSA 00:33:65

Proba 26 50 metri liber - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
1 Chircioaga Andreea 12666 2000 Liceul Sportiv Pitesti 00:33:00

Seria: 13
2 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:17
5 Ivet Petkova 2663 2000 Triathlon Dalyan Rousse 00:32:00
6 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 00:32:06

Seria: 14
3 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:30:70

Seria: 15
1 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:30:35
3 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:83
5 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:29:21

Descalificari
1 Niculae Daniela Cristina
Observatii: lipsa
10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:59

Proba 27 50 metri liber - 15 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
7 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:56

Seria: 10
3 Selin Efraimova 2667 1999 Triathlon Dalyan Rousse 00:34:00

Seria: 11
7 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:33:51

Seria: 12
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 00:32:49

Seria: 14
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:80
7 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 00:31:22

Seria: 15
2 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:29:97
8 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 00:30:42

Proba 29 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:25:00
7 Borislav Iliev 2110 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:35:00

Seria: 3
4 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 01:19:50
8 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:22:00

Seria: 4
1 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul Sportiv Bacau 01:16:69
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:15:00
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:15:00

Proba 30 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 Steaua CSA 01:36:46
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:27:98
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:26:21

Seria: 3
1 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:21:84
2 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 01:20:67
6 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:20:58
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:21:09

Seria: 4
6 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 01:15:10

Seria: 5
8 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:12:94

Seria: 6
1 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:10:90

Proba 31 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:29:69

Seria: 3
3 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:20:28
5 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 01:20:00

Seria: 4
2 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:16:04
4 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:21
7 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:16:24
8 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:18:40

Seria: 5
2 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:12:00
7 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:12:19

Seria: 6
2 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:10:34
3 Gambold Arthur Tom 2363 2000 Performer 01:08:00
7 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 01:10:81
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:11:02

Proba 32 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:70

Seria: 5
1 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:30

Seria: 6
4 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:07:78

Seria: 7
1 Mihaly Zsolt Hunor 10346 1999 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:06:00
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:02
8 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:64

Descalificari
1 Achimescu Cristi
Observatii: lipsa
A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:11:26

Proba 33 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Diaconescu Adrian A0862 1998 Median Bucuresti 01:11:41
5 Stefan Valentin A1161 1998 Median Bucuresti 01:11:28
6 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 01:11:53

Seria: 6
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:00
6 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:08:84

Seria: 7
2 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 01:05:43
4 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 00:59:21
6 Dumitru Razvan 8563 1998 Liceul Sportiv Pitesti 01:04:50
7 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:05:50

Descalificari
1 Anghel Andrei
Observatii: lipsa
9723 1998 Bucharest Sport Club 01:01:00

Proba 34 100 metri fluture - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stefanova Simona 2121 2002 Swimming Club "ETAR" 01:40:00
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:78
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 01:20:56
6 Ban Ioana 2352 2002 CSS Ploiesti 01:25:10
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:03

Seria: 2
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:15:15
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:15:64

Descalificari
1 Denieul Catinca
Observatii: lipsa
A0445 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 35 100 metri fluture - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 01:21:18

Seria: 2
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:17:50
2 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:16:00
5 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 01:14:59
7 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 01:16:43

Seria: 3
6 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 01:11:30
7 Constantin Mara 11522 2001 C S Farul Constanta 01:12:11

Proba 36 100 metri fluture - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:50

Seria: 3
3 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 01:10:76
4 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:23
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 01:10:28

Proba 37 100 metri fluture - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:07
8 Iancu Albertha A0094 1999 Delfinul Bucuresti 01:18:00

Seria: 3
1 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:82
2 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:11:73
8 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:12:87

Proba 39 50 metri bras - 9 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Simeon Ganev 2653 2005 Triathlon Dalyan Rousse 00:54:00
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:53:03
6 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:53:63

Seria: 3
2 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:51:67
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:51:17
8 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:52:82

Seria: 4
2 Martin Hristov 2526 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:50:00
5 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:49:54
8 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:50:80

Seria: 5
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:48:93
3 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:48:76
7 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:49:00

Seria: 7
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:47:23

Seria: 8
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:46:67
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:46:52

Seria: 9
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:45:92

Seria: 10
8 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:45:22

Seria: 11
7 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:44:43

Descalificari
1 Ciurea Stefan
Observatii: lipsa
13930 2005 Performer 01:05:04

Proba 40 50 metri bras - 10 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Culcea Matei 2417 2004 Renovatio S.C. 00:59:85

Seria: 3
1 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:51:72
4 Radoslav Kucarkov 2655 2004 Triathlon Dalyan Rousse 00:51:00
7 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:51:72

Seria: 4
4 Petrov Hristo 2390 2004 Swimming Club "ETAR" 00:49:52
6 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:49:97

Seria: 5
1 Simeon Sirakov 2593 2004 Triathlon Dalyan Rousse 00:49:00
4 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:48:04
5 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:48:21
8 Pavel Sergiu 1818 2004 GRC Campina 00:49:36

Seria: 6
2 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:47:98
3 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:47:80
4 Picui Andrei 11549 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:47:60
5 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:47:80
6 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:47:94
7 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:48:00
8 Iordache Constantin 11544 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:48:00

Seria: 7
3 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:47:10
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:46:91
5 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:46:98
8 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:47:50

Seria: 8
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81

Seria: 9
1 Samuil Nicolov 2111 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:46:00
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:45:77
4 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:45:28
5 Ichim Luca A1016 2004 Renovatio S.C. 00:45:48
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:46:06

Seria: 10
2 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:45:00
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:93

Seria: 11
8 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:44:71

Seria: 12
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:86

Seria: 13
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:41:59

Proba 41 50 metri bras - 11 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Ionita Mihai 2349 2003 CSS Ploiesti 00:52:90
5 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 00:53:00

Seria: 3
6 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:51:60

Seria: 4
3 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 00:49:70

Seria: 5
6 Borcea Bogdan 12758 2003 CSS Ploiesti 00:48:80

Seria: 7
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:47:35
7 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 00:47:30

Seria: 8
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:46:26
7 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:46:61

Seria: 9
7 Balan Rares 1858 2003 Aqua Sport Galati 00:46:00

Seria: 10
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:44:84

Seria: 11
3 Chen Andrei 2690 2003 Atack Team 00:44:00
6 Daniel Raikov 2656 2003 Triathlon Dalyan Rousse 00:44:00

Seria: 12
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:06
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:43:45

Seria: 13
2 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:41:88
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:06

Seria: 14
2 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:40:34

Descalificari
1 Lungu Alexandru
Observatii: lipsa
1687 2003 GRC Campina 00:50:15
2 Martin Filipov
Observatii: lipsa
2657 2003 Triathlon Dalyan Rousse 00:48:00

Proba 42 50 metri bras - 12 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:49

Seria: 4
1 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 00:50:53

Seria: 8
2 Ionita Andrei 2511 2002 Pescarusul Izvorani 00:46:56

Seria: 9
6 Visoiu Matei 2683 2002 C.S. Barracuda Campina 00:45:90

Seria: 10
4 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:44:72
6 Dimtar Dzhurov 2344 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:45:00
7 Hari Nazurov 2661 2002 Triathlon Dalyan Rousse 00:45:00

Seria: 11
2 Comendant Cristian 2679 2002 Bucharest Sport Club 00:44:00
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:43:96

Seria: 12
1 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 00:43:50
3 Velizar Velikov 2662 2002 Triathlon Dalyan Rousse 00:43:00
8 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:43:67

Seria: 13
6 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:41:82
8 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:42:85

Seria: 14
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:40:96
5 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:40:00

Seria: 15
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:39:07

Seria: 16
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:27

Descalificari
1 Dimitriu Luca Vlad
Observatii: lipsa
12267 2002 Bucharest Sport Club 00:39:65

Proba 43 50 metri bras - 13 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:01:34

Seria: 11
1 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:44:60
5 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:44:00

Seria: 12
2 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:43:42
5 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 00:43:00

Seria: 13
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:42:54
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:41:17
7 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:42:42

Seria: 14
6 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:40:15
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:40:35

Seria: 15
5 Ciobanescu David 11547 2001 Liceul Sportiv Pitesti 00:39:02

Seria: 16
1 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:38:77
2 Leu Razvan Constantin 11533 2001 C S Farul Constanta 00:38:00
3 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 00:37:42

Proba 44 50 metri bras - 14 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 7
2 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:47:30

Seria: 8
3 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 00:46:46
5 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Delfinul Bucuresti 00:46:37

Seria: 10
1 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 00:45:13

Seria: 14
3 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:40:00
8 Spiridon Dragos A0200 2000 Median Bucuresti 00:41:00

Seria: 15
6 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:39:21
8 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:39:61

Seria: 16
5 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:37:40
8 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 00:38:99

Seria: 17
3 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:33:40
8 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 00:37:00

Descalificari
1 Aleksandur Stochev
Observatii: lipsa
2665 2000 Triathlon Dalyan Rousse 00:39:00

Proba 45 50 metri bras - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 15
1 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:55
2 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:33
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:50

Seria: 16
7 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:38:21

Seria: 17
1 Lazar David 2688 1999 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:36:56
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:81
6 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 00:34:30

Proba 46 50 metri bras - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 16
6 Bracaci Daniel 2148 1998 Aqua Sport Galati 00:38:00

Seria: 17
2 Stroe Mihai 11455 1998 C S LUNA Brasov 00:34:90
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:33
7 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 00:35:80

Proba 47 50 metri bras - 9 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:58:89
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:56:32
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:56:25
7 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:01:02

Seria: 2
1 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:53:52
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:52:65
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:53:30
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:53:50
8 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:53:88

Seria: 3
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:50:53
6 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:51:15
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:51:63
8 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:51:86

Seria: 4
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:50:02

Seria: 5
1 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:49:57
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:49:37
3 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:49:18

Seria: 6
2 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:71

Seria: 7
3 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:47:62

Proba 48 50 metri bras - 10 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Ursuleanu Mihaela 1680 2004 GRC Campina 00:58:45

Seria: 2
3 Ioana Dimitrova 2654 2004 Triathlon Dalyan Rousse 00:53:00

Seria: 3
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:51:20

Seria: 4
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:49:96
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:49:83

Seria: 6
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:48:31

Seria: 7
2 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:48:00
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:47:25
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:47:62
7 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:48:00
8 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:48:00

Seria: 8
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:47:14
6 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Winner Pitesti 00:46:50
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:47:15

Seria: 9
5 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:44:91
8 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:46:19

Seria: 10
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:44:25

Seria: 11
1 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:01
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:42:40

Proba 49 50 metri bras - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dumitras Alexia Larisa 12986 2003 C S Farul Constanta 00:54:20

Seria: 2
2 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:53:41
4 Croitoru Beatrice 12203 2003 C S Farul Constanta 00:52:02

Seria: 3
1 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 00:51:86
4 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:50:16

Seria: 4
2 Ivet Licheva 2670 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:50:00
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:92
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 00:49:98
7 Anna Mariya Racheva 2669 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:50:00

Seria: 5
5 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:17
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:49:19
7 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:49:42
8 Nistor Alexandra 2130 2003 CSS Ploiesti 00:49:60

Seria: 6
6 Darakchieva Gabriela 2348 2003 Swimming Club "ETAR" 00:48:64

Seria: 8
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:46:73
3 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:46:31

Seria: 9
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:45:50

Seria: 10
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:44:60
4 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:43:05
6 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 00:44:00

Seria: 11
7 Diana Shumbakova 2112 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:43:00
8 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:01

Seria: 12
1 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:94
8 Patru Maria 14326 2003 Atack Team 00:42:00

Seria: 13
6 Nae Claudia 12021 2003 CSS Ploiesti 00:37:80

Descalificari
1 Ioana Petrakieva
Observatii: lipsa
2658 2003 Triathlon Dalyan Rousse 00:50:00

Proba 50 50 metri bras - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:50:90

Seria: 5
4 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:49:00

Seria: 6
8 Aleksandrina Encheva 2660 2002 Triathlon Dalyan Rousse 00:49:00

Seria: 7
1 Hristova Yoanna 2122 2002 Swimming Club "ETAR" 00:48:00

Seria: 8
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:21
5 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:46:28

Seria: 10
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:04
8 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:44:71

Seria: 11
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:42:12

Seria: 12
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:56
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:85

Descalificari
1 Ion Ana Maria
Observatii: lipsa
12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:75
2 Denieul Catinca
Observatii: lipsa
A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:45:59
3 Mustatea Ana
Observatii: lipsa
A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:42:03

Proba 51 50 metri bras - 13 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
1 Cristescu Daria Maria 13138 2001 Steaua CSA 00:48:83

Seria: 7
6 Stroea Ecaterina 11233 2001 CSS Ploiesti 00:47:80

Seria: 9
2 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Steaua CSA 00:45:28
4 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 00:44:78
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:27

Seria: 10
3 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 00:43:47

Seria: 11
6 Gherman Mara 11534 2001 C S Farul Constanta 00:42:20

Seria: 12
2 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 00:40:79
5 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:40:17
6 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:71

Seria: 13
7 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:38:96

Descalificari
1 Voaides Malina Ana Maria
Observatii: lipsa
11769 2001 Steaua CSA 00:48:26
2 Tutila Cristina Maria
Observatii: lipsa
A0363 2001 Steaua CSA 00:42:11

Proba 52 50 metri bras - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
3 Chircioaga Andreea 12666 2000 Liceul Sportiv Pitesti 00:45:17

Seria: 12
4 Ivet Petkova 2663 2000 Triathlon Dalyan Rousse 00:40:00

Seria: 13
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:11
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:36:92
8 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:39:37

Descalificari
1 Niculae Daniela Cristina
Observatii: lipsa
10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:96

Proba 53 50 metri bras - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:06

Seria: 8
7 Selin Efraimova 2667 1999 Triathlon Dalyan Rousse 00:47:00

Seria: 10
5 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:43:24

Seria: 13
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:37:59

Proba 54 50 metri bras - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 13
4 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 00:36:43

Proba 55 200 metri mixt - 10 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 99:99:99
5 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 99:99:99
7 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 03:30:00
4 Simeon Sirakov 2593 2004 Triathlon Dalyan Rousse 03:29:00
6 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 03:30:00
7 Pavel Sergiu 1818 2004 GRC Campina 03:31:24
8 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Samuil Nicolov 2111 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 03:25:00
3 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 03:23:00
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 03:16:00
5 Picui Andrei 11549 2004 Liceul Sportiv Pitesti 03:21:40
7 Popovici David 1396 2004 NAVI 03:25:00
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 03:25:00

Seria: 4
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 03:15:00
7 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 03:15:00
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 03:15:00

Seria: 7
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 03:00:00
3 Ichim Luca A1016 2004 Renovatio S.C. 02:59:00

Descalificari
1 Radoslav Kucarkov
Observatii:
2655 2004 Triathlon Dalyan Rousse 03:35:00
2 Comendant Mihai
Observatii: lipsa
1302 2004 Bucharest Sport Club 03:25:00

Proba 56 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Borcea Bogdan 12758 2003 CSS Ploiesti 03:30:70
5 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 03:29:50

Seria: 4
2 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 03:11:23
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 03:08:42
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 03:06:71
6 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 03:09:03

Seria: 5
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 03:05:98
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 03:03:18
7 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 03:06:59
8 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 03:06:66

Seria: 6
1 Balan Rares 1858 2003 Aqua Sport Galati 03:01:93
5 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 03:00:80
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:82

Seria: 7
7 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:09

Seria: 8
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:58:04
2 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:57:15
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:56:29
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 02:58:12

Seria: 9
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:53:05

Seria: 10
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:49:62

Proba 57 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Velizar Velikov 2662 2002 Triathlon Dalyan Rousse 03:24:00

Seria: 4
5 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:78

Seria: 5
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 03:03:94
5 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 03:03:25
6 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 03:05:25

Seria: 6
3 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 03:01:60
6 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 03:01:67

Seria: 8
3 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:56:89
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:02

Seria: 9
1 Martin Maximilian 10176 2002 Liceul Sportiv Pitesti 02:55:20
4 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 02:51:30
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:55:48

Seria: 10
1 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 02:50:20

Seria: 11
1 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:46:94

Seria: 12
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:39:07
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:43:98

Seria: 13
3 Preslav Marinov 2109 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 02:35:00
8 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:36:60

Seria: 14
1 Stan Leon 11929 2002 NAVI 02:30:38

Descalificari
1 Dimitriu Luca Vlad
Observatii: lipsa
12267 2002 Bucharest Sport Club 03:06:60
2 Zamfir David Marius Teodor
Observatii: lipsa
A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:78

Proba 58 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 03:00:68

Seria: 7
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 03:00:21
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 02:58:24
8 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 03:00:63

Seria: 8
4 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 02:56:22
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 02:57:32

Seria: 9
7 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 02:55:14

Seria: 10
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:14
4 Leu Razvan Constantin 11533 2001 C S Farul Constanta 02:48:00
7 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 02:50:14
8 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:50:83

Seria: 11
2 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 02:46:51
3 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 02:46:10
6 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:46:28
8 Ciobanescu David 11547 2001 Liceul Sportiv Pitesti 02:47:00

Seria: 12
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:43:58

Seria: 13
7 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 02:36:21

Seria: 14
7 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:28:93

Proba 59 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
8 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 03:02:38

Seria: 7
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 02:58:53
6 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 02:59:97

Seria: 9
2 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 02:55:00
6 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 02:54:53

Seria: 10
3 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 02:49:73

Seria: 11
5 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 02:45:95

Seria: 12
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 02:43:02

Seria: 13
1 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:36:54

Seria: 14
8 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:30:47

Proba 60 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 9
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:51:83

Seria: 10
6 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:77

Seria: 11
7 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:72

Seria: 12
4 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 02:36:92
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:00

Seria: 13
2 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 02:35:80

Seria: 14
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:19:66

Proba 61 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
4 Stroe Mihai 11455 1998 C S LUNA Brasov 02:45:00

Seria: 12
2 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 02:41:61
6 Bracaci Daniel 2148 1998 Aqua Sport Galati 02:40:00

Seria: 13
5 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:33:93
6 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 02:35:00

Seria: 14
2 Dumitru Razvan 8563 1998 Liceul Sportiv Pitesti 02:25:00
3 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 02:22:91
5 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 02:20:00
6 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 02:23:70

Descalificari
1 Anghel Andrei
Observatii: lipsa
9723 1998 Bucharest Sport Club 02:31:24

Proba 62 200 metri mixt - 10 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Ursuleanu Mihaela 1680 2004 GRC Campina 03:40:76
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 03:40:00
2 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 03:30:00
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 03:30:00
8 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 03:40:00

Seria: 4
3 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 03:15:00
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 03:15:00
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 03:15:00

Seria: 5
7 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Winner Pitesti 03:15:00
8 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 03:15:00

Seria: 6
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 03:05:00

Seria: 7
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 03:00:00

Proba 63 200 metri mixt - 11 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 3
4 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 C S Farul Constanta 03:25:00
5 Croitoru Beatrice 12203 2003 C S Farul Constanta 03:26:70
6 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 03:30:00

Seria: 4
2 Nae Claudia 12021 2003 CSS Ploiesti 03:17:90
6 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 03:15:60
7 Dimitrova Miglena 2081 2003 Swimming Club "ETAR" 03:18:30

Seria: 5
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 03:15:00
4 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 03:10:34
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 03:10:45

Seria: 7
1 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 03:01:16
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 03:01:50

Seria: 8
1 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 02:55:80
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:82

Seria: 9
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 02:46:04

Descalificari
1 Tataru Vanesa
Observatii: lipsa
A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 03:28:08

Proba 64 200 metri mixt - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
8 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 03:20:00

Seria: 5
2 Zaharieva Natalia 1826 2002 Swimming Club "ETAR" 03:15:00
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:12:26
6 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 03:13:90

Seria: 6
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:03:47
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:54
7 Ivanina Milanova 2659 2002 Triathlon Dalyan Rousse 03:05:00
8 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 03:05:66

Seria: 7
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 02:57:14
6 Ban Ioana 2352 2002 CSS Ploiesti 02:58:90

Seria: 8
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:32

Seria: 9
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:41:36

Descalificari
1 Denieul Catinca
Observatii: lipsa
A0445 2002 Bucharest Sport Club 03:19:03
2 Mustatea Ana
Observatii: lipsa
A0144 2002 Bucharest Sport Club 02:58:61

Proba 65 200 metri mixt - 13 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 6
2 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 03:04:31
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:03:80

Seria: 7
2 Rijnea Ruxandra A1079 2001 CSS Ploiesti 02:59:30

Seria: 8
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 02:54:27
3 Gherman Mara 11534 2001 C S Farul Constanta 02:52:89
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 02:56:80

Seria: 9
5 Constantin Mara 11522 2001 C S Farul Constanta 02:43:00
6 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 02:47:22
8 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:50:24

Seria: 10
1 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 02:39:99
7 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:39:82
8 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 02:41:05

Descalificari
1 Tutila Cristina Maria
Observatii: lipsa
A0363 2001 Steaua CSA 03:03:15

Proba 66 200 metri mixt - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
6 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 02:53:63

Seria: 10
2 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 02:39:16
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:35:00
6 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:38:86

Descalificari
1 Chircioaga Andreea
Observatii: lipsa
12666 2000 Liceul Sportiv Pitesti 02:58:00

Proba 67 200 metri mixt - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 8
4 Iancu Albertha A0094 1999 Delfinul Bucuresti 02:50:90

Seria: 9
1 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:73
2 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 02:47:71

Seria: 10
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:38:04

Proba 68 200 metri mixt - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
7 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 02:49:00

Seria: 10
5 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 02:37:11

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 69 100 metri liber - 9 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 01:35:00
7 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:30:00
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:28:00
3 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 01:27:40
4 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:27:00
8 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 01:32:00

Seria: 4
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 01:26:00
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:26:00
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:27:00

Seria: 5
1 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:25:00

Seria: 6
2 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 01:22:54
4 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 01:22:00
8 Ralica Miteva 2346 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:23:00

Seria: 7
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 01:21:00
6 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 01:20:40

Seria: 8
8 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:20:00

Proba 70 100 metri liber - 10 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Ioana Dimitrova 2654 2004 Triathlon Dalyan Rousse 01:42:00
4 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:33:00
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:43:23

Seria: 3
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:27:00

Seria: 4
1 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:27:00
6 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:26:00

Seria: 5
8 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:25:00

Seria: 6
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:22:00
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 01:22:00

Seria: 7
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:45

Seria: 8
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 01:20:00
3 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Winner Pitesti 01:18:00

Seria: 9
1 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:17:00

Seria: 10
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:14:00
8 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 01:15:73

Descalificari
1 Silisteanu Ecaterina
Observatii: lipsa
1346 2004 CS Free Style 99:99:99
2 Olteanu Alexia
Observatii: lipsa
2217 2004 NAVI 01:28:00

Proba 71 100 metri liber - 11 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Ioana Petrakieva 2658 2003 Triathlon Dalyan Rousse 01:30:00

Seria: 4
4 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:25:08
5 Nistor Alexandra 2130 2003 CSS Ploiesti 01:25:80
7 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 01:26:65

Seria: 5
2 Ivet Licheva 2670 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:24:00
4 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:23:66
5 Nae Claudia 12021 2003 CSS Ploiesti 01:23:70
6 Ralica Popova 2671 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:24:00
7 Anna Mariya Racheva 2669 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:25:00

Seria: 6
5 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 01:22:00
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:22:58

Seria: 7
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:20:08

Seria: 8
2 Dimitrova Miglena 2081 2003 Swimming Club "ETAR" 01:19:10

Seria: 9
2 Croitoru Beatrice 12203 2003 C S Farul Constanta 01:16:61
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:16:04
5 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:81
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:16:32
7 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 C S Farul Constanta 01:16:63
8 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 01:17:67

Seria: 10
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:14:77
5 Katrina Thorp 2689 2003 Sofia Sport Club 01:14:28
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:15:40

Seria: 11
3 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:12:34
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:48
7 Diana Shumbakova 2112 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:13:00

Seria: 12
4 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 01:09:50
6 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:10:68

Descalificari
1 Tsvetina Tsaneva
Observatii: lipsa
2672 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:24:00
2 Tataru Vanesa
Observatii: lipsa
A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:21:31

Proba 72 100 metri liber - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:73

Seria: 7
5 Stefanova Simona 2121 2002 Swimming Club "ETAR" 01:20:00
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:21:28

Seria: 8
4 Ivanina Milanova 2659 2002 Triathlon Dalyan Rousse 01:18:00
6 Zaharieva Natalia 1826 2002 Swimming Club "ETAR" 01:18:60
7 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:19:26

Seria: 9
4 Ban Ioana 2352 2002 CSS Ploiesti 01:15:80

Seria: 11
2 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 01:12:94
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:00
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:13:59

Seria: 12
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:09:73

Seria: 13
8 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:09:27

Proba 73 100 metri liber - 13 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
2 Rijnea Ruxandra A1079 2001 CSS Ploiesti 01:15:00
6 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:14:94

Seria: 11
5 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:32

Seria: 12
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:10:81
2 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:10:76

Seria: 13
1 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:09:19
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:08:63

Seria: 14
2 Gherman Mara 11534 2001 C S Farul Constanta 01:08:00
4 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 01:06:27
6 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 01:07:91

Seria: 15
1 Constantin Mara 11522 2001 C S Farul Constanta 01:05:49
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 01:01:62
6 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:04:81

Descalificari
1 Stroea Ecaterina
Observatii: lipsa
11233 2001 CSS Ploiesti 01:20:00
2 Tutila Cristina Maria
Observatii: lipsa
A0363 2001 Steaua CSA 01:13:21

Proba 74 100 metri liber - 14 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
5 Ivet Petkova 2663 2000 Triathlon Dalyan Rousse 01:18:00

Seria: 12
7 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:80
8 Chircioaga Andreea 12666 2000 Liceul Sportiv Pitesti 01:11:30

Seria: 13
4 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 01:08:49

Seria: 14
1 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 01:08:44
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:07:15

Seria: 15
2 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:92
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:03:66
7 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:05:46

Descalificari
1 Niculae Daniela Cristina
Observatii: lipsa
10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:72

Proba 75 100 metri liber - 15 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
1 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:15:64

Seria: 12
3 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:81

Seria: 13
6 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:08:68
7 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:86

Seria: 14
3 Iancu Albertha A0094 1999 Delfinul Bucuresti 01:07:20

Seria: 15
3 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:04:34
8 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:05:59

Descalificari
1 Stoican Ana
Observatii: lipsa
9988 1999 NAVI 01:08:48

Proba 76 100 metri liber - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
5 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:08:49

Seria: 14
7 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 01:08:08

Proba 77 100 metri liber - 9 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Simeon Ganev 2653 2005 Triathlon Dalyan Rousse 01:35:00
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 01:30:00
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:30:00

Seria: 4
3 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 01:25:00
4 Martin Hristov 2526 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:25:00
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:26:00
8 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 01:26:00

Seria: 5
2 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:24:00
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 01:24:00
8 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:25:00

Seria: 8
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 01:19:00
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:19:00
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:18:00
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 01:18:00

Seria: 10
8 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 01:15:00

Seria: 12
8 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 01:13:08

Proba 78 100 metri liber - 10 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 99:99:99
6 Culcea Matei 2417 2004 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 99:99:99
3 Radoslav Kucarkov 2655 2004 Triathlon Dalyan Rousse 01:33:00
5 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:30:66
8 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:29:23
4 Halalau Vlad Anton 1543 2004 Steaua CSA 01:27:27
5 Simeon Sirakov 2593 2004 Triathlon Dalyan Rousse 01:28:00
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 01:29:45
7 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:30:00

Seria: 4
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:25:94

Seria: 5
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:23:00
7 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 01:24:30

Seria: 6
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:21:73
3 Ichim Luca A1016 2004 Renovatio S.C. 01:20:45
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 01:20:00
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:20:00
8 Samuil Nicolov 2111 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:22:00

Seria: 7
1 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 01:20:00
2 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:20:00
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 01:20:00
4 Neamtu Andrei 1360 2004 Triumf Bucuresti 01:19:24
7 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:20:00
8 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 01:20:00

Seria: 8
7 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:19:00
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:19:00

Seria: 9
2 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:50
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 01:15:00
7 Ursu Nicholas 2529 2004 Atena Sport Club Constanta 01:16:50
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:17:00

Seria: 10
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:15:00
2 Picui Andrei 11549 2004 Liceul Sportiv Pitesti 01:15:00

Seria: 13
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:11:00

Descalificari
1 Lungu Andrei
Observatii:
A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:20:00

Proba 79 100 metri liber - 11 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Daniel Raikov 2656 2003 Triathlon Dalyan Rousse 01:30:00

Seria: 4
5 Ionita Mihai 2349 2003 CSS Ploiesti 01:25:00
6 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 01:25:40

Seria: 5
1 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 01:24:80

Seria: 6
7 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 01:21:40

Seria: 7
5 Borcea Bogdan 12758 2003 CSS Ploiesti 01:19:90

Seria: 8
4 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:17:00
5 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 01:17:00

Seria: 9
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:16:81
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:16:34
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:16:35

Seria: 11
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:13:92
8 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:12

Seria: 12
1 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:12:89
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:85

Seria: 13
3 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 01:11:19
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:11:54

Seria: 14
2 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:10:46
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:10:56

Seria: 15
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:33
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:96
7 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:09:84
8 Chen Andrei 2690 2003 Atack Team 01:10:00

Descalificari
1 Martin Filipov
Observatii: lipsa
2657 2003 Triathlon Dalyan Rousse 01:30:00

Proba 80 100 metri liber - 12 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Hari Nazurov 2661 2002 Triathlon Dalyan Rousse 01:26:00

Seria: 5
4 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:22:22

Seria: 6
2 Dimtar Dzhurov 2344 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:21:00
6 Velizar Velikov 2662 2002 Triathlon Dalyan Rousse 01:21:00

Seria: 10
6 Borislav Iliev 2110 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:15:00
7 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:15:00

Seria: 11
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:97
5 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:53

Seria: 12
2 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:69
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:12:18
5 Comendant Cristian 2679 2002 Bucharest Sport Club 01:12:00
7 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:12:81

Seria: 13
1 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 01:11:66
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:11:03
6 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 01:11:20
8 Martin Maximilian 10176 2002 Liceul Sportiv Pitesti 01:11:80

Seria: 14
5 Lutescu Cristian 1355 2002 Triumf Bucuresti 01:10:24

Seria: 16
6 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:57
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:08:84

Seria: 17
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:07:69
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:07:56

Seria: 18
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:81
8 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:07:06

Seria: 19
5 Preslav Marinov 2109 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:05:00
6 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:05:04
7 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul Sportiv Bacau 01:05:11

Seria: 20
5 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:02:39

Descalificari
1 Ghita Sebastian
Observatii:
1356 2002 Triumf Bucuresti 01:11:33

Proba 81 100 metri liber - 13 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:22:63

Seria: 9
5 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 01:15:00

Seria: 10
3 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 Steaua CSA 01:14:63
5 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:14:53

Seria: 11
3 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:13:74

Seria: 14
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:71
3 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:10:29
4 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:10:09
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:10:29

Seria: 15
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:09:97
5 Ciobanescu David 11547 2001 Liceul Sportiv Pitesti 01:09:10
6 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:09:30

Seria: 16
3 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:08:49
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:08:12
5 Leu Razvan Constantin 11533 2001 C S Farul Constanta 01:08:35
8 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 01:08:91

Seria: 17
3 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 01:07:30
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:07:26

Seria: 18
4 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:05:63
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:06:08
7 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 01:06:83

Seria: 20
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:03:40

Seria: 22
1 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:58:69

Proba 82 100 metri liber - 14 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
4 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:14:48

Seria: 11
4 Trandafir Mihai A0861 2000 Median Bucuresti 01:13:09

Seria: 12
6 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:12:60

Seria: 14
8 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 01:11:00

Seria: 15
3 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:09:13

Seria: 16
1 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:08:90
2 Manea Alexandru A1169 2000 Median Bucuresti 01:08:83

Seria: 17
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:08:00
4 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:07:20
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:07:70
8 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:08:10

Seria: 18
1 Spiridon Dragos A0200 2000 Median Bucuresti 01:07:00
6 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 01:06:77

Seria: 19
1 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 01:05:21

Seria: 20
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:02:59
7 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:03:34

Seria: 21
7 Gambold Arthur Tom 2363 2000 Performer 01:01:00
8 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Delfinul Bucuresti 01:01:74

Descalificari
1 Aleksandur Stochev
Observatii: lipsa
2665 2000 Triathlon Dalyan Rousse 01:14:00

Proba 83 100 metri liber - 15 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
7 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 01:13:97

Seria: 18
3 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:14

Seria: 19
2 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:05
8 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:44

Seria: 20
2 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:03:06
4 Lazar David 2688 1999 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:02:00
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:68
8 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 01:04:31

Seria: 21
3 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 00:59:80
4 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:59:22

Seria: 22
2 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:74
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:56:74
6 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:34
8 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:72

Descalificari
1 Rusu Cristian
Observatii: lipsa
2520 1999 Median Bucuresti 01:05:00

Proba 84 100 metri liber - 16 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 19
3 Bracaci Daniel 2148 1998 Aqua Sport Galati 01:05:00

Seria: 21
1 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:01:55
2 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 01:00:70
5 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 00:59:50
6 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:00:58

Seria: 22
4 Dumitru Razvan 8563 1998 Liceul Sportiv Pitesti 00:54:80
5 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 00:54:86
7 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 00:57:88

Proba 85 50 metri spate - 9 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:02:82
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:50:32
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:51:45

Seria: 2
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:48:29
4 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:45:65
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:45:90
7 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:48:25
8 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:49:00

Seria: 3
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:44:85
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:45:37
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:45:60

Seria: 4
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:16
7 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:44:18
8 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:44:66

Seria: 5
3 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:43:28
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:43:85
8 Ralica Miteva 2346 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:44:00

Seria: 6
2 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:42:85

Seria: 7
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:42:06

Seria: 8
2 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:41:48
5 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:41:00
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:39
7 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:41:57

Proba 86 50 metri spate - 10 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:47:14
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:46:79

Seria: 3
2 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:45:03

Seria: 4
4 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:44:00
5 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:44:00

Seria: 5
5 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:43:20
6 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:43:42

Seria: 6
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:42:88
8 Ioana Dimitrova 2654 2004 Triathlon Dalyan Rousse 00:43:00

Seria: 7
1 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:42:28
4 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:41:98
5 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:42:00

Seria: 8
3 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Winner Pitesti 00:41:10

Seria: 9
3 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:40:03
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:49
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:40:97

Seria: 10
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:38:88
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:39:46

Seria: 11
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:37:04

Descalificari
1 Silisteanu Ecaterina
Observatii: lipsa
1346 2004 CS Free Style 00:44:41

Proba 87 50 metri spate - 11 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:46:70

Seria: 3
1 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 00:45:41
3 Ivet Licheva 2670 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:45:00

Seria: 5
1 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 00:44:00
2 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:43:44
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:16

Seria: 6
1 Darakchieva Gabriela 2348 2003 Swimming Club "ETAR" 00:43:00
5 Dumitras Alexia Larisa 12986 2003 C S Farul Constanta 00:42:80

Seria: 7
3 Croitoru Beatrice 12203 2003 C S Farul Constanta 00:42:00
6 Nae Claudia 12021 2003 CSS Ploiesti 00:42:00

Seria: 9
1 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 C S Farul Constanta 00:40:76
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:32
5 Patru Maria 14326 2003 Atack Team 00:40:00

Seria: 10
1 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:39:62
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:38:57

Seria: 11
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:86
5 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:36:70

Seria: 12
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:35:59

Seria: 13
8 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:35:18

Descalificari
1 Tataru Vanesa
Observatii: lipsa
A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:73
2 Ioana Petrakieva
Observatii: lipsa
2658 2003 Triathlon Dalyan Rousse 00:45:00

Proba 88 50 metri spate - 12 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:02
6 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:44:15

Seria: 6
3 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:42:82
4 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:63

Seria: 7
2 Aleksandrina Encheva 2660 2002 Triathlon Dalyan Rousse 00:42:00
8 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:47

Seria: 8
1 Zaharieva Natalia 1826 2002 Swimming Club "ETAR" 00:41:70

Seria: 9
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:39:82
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:06

Seria: 10
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:09

Seria: 11
1 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:37:75
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:57

Seria: 13
4 Ivanina Milanova 2659 2002 Triathlon Dalyan Rousse 00:33:00

Proba 89 50 metri spate - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 6
6 Cristescu Daria Maria 13138 2001 Steaua CSA 00:42:83

Seria: 8
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:84

Seria: 10
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:91
8 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:39:70

Seria: 11
6 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 00:36:90
7 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 00:37:25

Seria: 12
2 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 00:35:88
6 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:35:80

Seria: 13
1 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 00:35:07
3 Constantin Mara 11522 2001 C S Farul Constanta 00:34:33

Descalificari
1 Stroea Ecaterina
Observatii: lipsa
11233 2001 CSS Ploiesti 00:37:90

Proba 90 50 metri spate - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
5 Ivet Petkova 2663 2000 Triathlon Dalyan Rousse 00:38:00

Seria: 12
1 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:22
3 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 00:35:79
7 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:19

Seria: 13
2 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 00:35:00
5 Todoran Ioana 10837 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:34:08
6 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:34:46
7 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:35:01

Proba 91 50 metri spate - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 8
4 Selin Efraimova 2667 1999 Triathlon Dalyan Rousse 00:41:00

Seria: 12
5 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:76
8 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 00:36:33

Proba 93 50 metri spate - 9 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 8 serii)

<
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:46:73
3 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:45:70
4 Simeon Ganev 2653 2005 Triathlon Dalyan Rousse 00:45:00
7 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:47:08

Seria: 3
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:44:32
2 Martin Hristov 2526 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:44:00
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:43:90
8 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:44:48

Seria: 4
7 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:43:00

Seria: 6
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:41:39

Seria: 7
2