Lista de start pentru Cupa de Primavara - Editia 2014, copii 7,8,9 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Performer 99:99:99
2 Badea Mihai 2618 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Dan Mario Cristian 2584 2007 Performer 99:99:99
4 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 99:99:99
5 Gheamalinga Matei 2606 2007 NAVI 99:99:99
6 Popescu Ianis 2607 2007 NAVI 99:99:99
7 Turcanu Matei 2552 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99
4 Matache Horia 2629 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Baluta Rares 2586 2007 Performer 99:99:99
7 Solomitchi Richard 2599 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
8 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Droc Claudiu 2553 2007 Atack Team 99:99:99
4 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 99:99:99
5 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Antonescu Matei 2551 2007 Atack Team 99:99:99
8 Matache Vlad 2630 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Aron Mario Robert 2205 2007 NAVI 01:35:79
2 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:33:80
3 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:30:31
4 Brezeanu Vlad 2623 2007 GRC Campina 01:17:00
5 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 01:20:49
6 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:30:41
7 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 01:34:73
8 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 01:13:30
3 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 01:04:83
4 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 01:03:39
5 Avram Luca 2300 2007 Bucharest Sport Club 01:04:03
6 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 01:09:60
7 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 01:12:82
8 Ilie Alexandru 2325 2007 NAVI 01:15:75

Seria: 6
1 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:01:70
2 Coman Darius 2622 2007 GRC Campina 01:00:21
4 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 00:54:00
5 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:57:36
6 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:59:54
7 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 01:01:13
8 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:02:09

Seria: 7
1 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:53:48
2 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:49:59
3 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:48:03
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 00:43:25
5 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 00:47:20
6 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:48:69
7 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 CSS 4 Bucuresti 00:50:52
8 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:53:61

Descalificari
1 Oancea Gruia
Observatii: lipsa
2585 2007 Performer 99:99:99
2 Nuta Damian
Observatii: lipsa
2550 2007 Atack Team 99:99:99
3 Cojocaru Flavius
Observatii: lipsa
2428 2007 C S Arena 2011 Bacau 99:99:99
4 Movila George
Observatii: lipsa
1919 2007 Atack Team 01:12:81
5 Anton Darius
Observatii: lipsa
2532 2007 Nautica Bacau 00:59:00

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 99:99:99
4 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ristea Vlad 2557 2006 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 99:99:99
3 Diaconu Razvan 2612 2006 NAVI 99:99:99
7 Daniel Petrov 2594 2006 Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99

Seria: 3
1 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 99:99:99
2 Sugaru Rares 2544 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 01:25:10
4 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:20:68
5 Predila Robert Cristian 2475 2006 Performer 01:20:76
6 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 01:25:44
7 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Paturan Luca 2555 2006 Atack Team 99:99:99

Seria: 4
2 Vlasceanu Serban Andrei 2496 2006 CSS 2 Bucuresti 01:04:51
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:00:80
4 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:59:26
5 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 00:59:36
7 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 01:06:14

Seria: 5
1 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:56:71
2 Antimiu Iulian 2254 2006 Contratimp Campina 00:56:14
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 00:52:90
5 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:66
6 Barbut Alexandru Florin 2068 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:03
7 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 00:56:62
8 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 00:57:26

Seria: 6
1 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:52:65
2 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:33
3 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:50:44
4 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:49:54
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:50:11
6 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 00:51:48
7 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 00:52:44
8 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 00:52:87

Seria: 7
2 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:48:58
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:47:83
4 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:47:36
5 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:47:60
6 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 00:48:10
7 Roman Andrei Antoniu 2458 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:73
8 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:49:35

Seria: 8
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:46:97
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:45:95
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:45:07
4 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:44:19
5 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:44:62
6 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:45:36
7 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:46:78
8 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:47:12

Seria: 9
1 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:43:01
2 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:42:04
4 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:40:06
5 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:40:06
6 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:42:00
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:42:55
8 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:44:16

Seria: 10
1 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:39:75
2 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:39:52
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:36:48
4 Raducanu Eduard 2531 2006 Atena Sport Club Constanta 00:35:75
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:35:84
6 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:36:51
7 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:39:71
8 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:39:76

Descalificari
1 Radu Alexandru
Observatii: lipsa
2556 2006 Atack Team 99:99:99
2 Biga Iulian Alexandru
Observatii: lipsa
2602 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Scriban Andrei
Observatii: lipsa
2611 2006 NAVI 99:99:99
4 Stoica Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
2604 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
5 Artene Alexandru
Observatii: lipsa
2415 2006 Renovatio S.C. 01:14:66
6 Buchman Eduard
Observatii: lipsa
2466 2006 NAVI 01:02:07
7 Rusu Mihai Daniel
Observatii: lipsa
2402 2006 Steaua CSA 01:17:73
8 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 00:54:92
9 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 00:49:20
10 Culea Petre Cristian
Observatii:
1614 2006 Median Bucuresti 00:41:63

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (123 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Performer 99:99:99
4 Secui Rares 2548 2005 Median Bucuresti 99:99:99
5 Baloi Alexandru 2560 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu George Calin 2543 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Stoian Andrei 2619 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Bistriceanu Paul Iulian 2523 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Filip Andrei 2561 2005 Atack Team 99:99:99
5 Micu Stefan Adrian Mario 2054 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Truta Cristian Alexandru 14555 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Andrei Radu 2620 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Andries Razvan 2457 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Performer 99:99:99
6 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 99:99:99
7 Marincea David 2590 2005 Performer 99:99:99
8 Mihalache Darius Mihai 2456 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Niculae Maryo Mihai 2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:13
2 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:00:83
3 Rusu Razvan 2461 2005 NAVI 01:00:55
4 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 00:59:29
5 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:90
6 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:00:81
7 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 01:06:94
8 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:78

Seria: 5
1 Olteanu Andrei 2474 2005 Performer 00:57:54
2 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:57:35
3 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:56
4 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:43
5 Constantin Andrei 2077 2005 Median Bucuresti 00:55:15
6 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:47
7 Popa Marius Stefan 2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:53
8 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:60

Seria: 6
1 Radu David 13941 2005 Delfinul Bucuresti 00:54:11
2 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:53:58
3 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49
6 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:53:11
8 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:13

Seria: 7
1 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:84
2 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:37
3 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:50:20
4 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:50:03
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:50:05
6 Constantin Petru Marius 2494 2005 Median Bucuresti 00:50:31
7 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:50:70
8 Irina Nicholas Alin 2506 2005 Bucharest Sport Club 00:51:87

Seria: 8
1 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:36
2 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:48:18
3 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:47:52
4 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 00:47:44
5 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 00:47:45
6 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 00:47:93
7 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 00:49:22
8 Jalboaie Luca 2534 2005 Nautica Bacau 00:50:00

Seria: 9
1 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 00:47:22
2 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:18
3 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:75
5 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:64
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:97
8 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:42

Seria: 10
1 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:46:21
4 Dumitrescu Patrick 2076 2005 Club Daimon 00:45:25
5 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:45:32
6 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:56
7 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 00:45:88
8 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:46:24

Seria: 11
1 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 00:44:70
2 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:44:34
3 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 00:44:22
5 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:20
6 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:44:30
7 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 00:44:63

Seria: 12
1 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 00:42:66
2 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:42:39
4 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:41:75
5 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 00:41:79
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:09
7 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:42:55
8 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:43:60

Seria: 13
1 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:66
2 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:41:36
3 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:40:56
4 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:40:17
5 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:18
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:21
7 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:41:36
8 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 00:41:73

Seria: 14
3 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:39:06
4 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:38:67
5 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:84
6 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:39:53
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:39:84
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:40:13

Seria: 15
1 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:38:05
2 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:36:84
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:36:00
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:35:50
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:35:55
6 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:36:67
7 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:36:97
8 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:38:52

Seria: 16
1 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:35:10
3 Dinu Patrik 2530 2005 Atena Sport Club Constanta 00:33:95
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:33:64
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:33:80
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:34:36
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:34:68
8 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:35:14

Descalificari
1 Rosca Nichita
Observatii: lipsa
2559 2005 Atack Team 99:99:99
2 Taut Alexandru
Observatii: lipsa
1762 2005 Pescarusul Izvorani 00:52:01
3 Preda Alexandru Stefan
Observatii: lipsa
2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:24
4 Oncescu Andrei
Observatii: lipsa
1757 2005 Bucharest Sport Club 00:53:79
5 Pricop Vlad Alexandru
Observatii: lipsa
13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:61
6 Comanescu David
Observatii: lipsa
1368 2005 Bucharest Sport Club 00:47:21
7 Dumitrescu Vlad Stefan
Observatii: lipsa
1311 2005 Bucharest Sport Club 00:45:81
8 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 00:45:47
9 Stefanache Alexandru Mario
Observatii: lipsa
1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:01
10 Kristian Kirilov
Observatii: lipsa
2527 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:45:00
11 Martin Hristov
Observatii: lipsa
2526 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:42:00
12 Kristiyan Kolev
Observatii: lipsa
2525 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:40:00
13 Stoica Emilian
Observatii: lipsa
1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:55
14 Nataprazu Luca Mihai
Observatii: lipsa
A0272 2005 NAVI 00:34:59

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Mihalache Amalia Maria 1937 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 2
1 Facci Vanessa 2600 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Gorcea Sabrina 2581 2007 Performer 99:99:99
4 Cotrut Mara 2573 2007 Atack Team 99:99:99
5 Popa Oriana 2572 2007 Atack Team 99:99:99
6 Mirea Miruna 2582 2007 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Terteleac Mara Ioana 2546 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Amariei Patricia 2610 2007 NAVI 99:99:99
3 Stamatoiu Irene Ioana 2609 2007 NAVI 99:99:99
4 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 01:36:22
5 Polihroniade Katerini Eugenia 2273 2007 NAVI 99:99:99
6 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 99:99:99

Seria: 4
1 Mihaila Daria Andreea 2316 2007 Performer 01:19:14
2 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Performer 01:12:39
3 Cernautanu Roberta 2440 2007 NAVI 01:10:19
4 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 01:01:91
5 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 01:02:52
6 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:10:99
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:14:06
8 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 NAVI 01:29:72

Seria: 5
1 Mircea Cosmina 2411 2007 Performer 00:59:59
2 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:56:12
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:50:62
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:44:63
5 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:48:71
6 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:51:34
7 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:56:15
8 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:59:99

Descalificari
1 Soare Maria
Observatii: lipsa
2313 2007 Performer 99:99:99
2 Scurtu Daria Andreea Madalina
Observatii: lipsa
2429 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Ruse Claudia
Observatii: lipsa
2615 2007 Steaua CSA 99:99:99

Proba 5 50 metri liber - 8 ani - Fete (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cristea Theea Maria 2603 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
4 Neagoe Daria 2574 2006 Atack Team 99:99:99
5 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 99:99:99
6 Bojidara Nedelcheva 2597 2006 Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99
7 Radulescu Alexandra 2583 2006 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Ene Miruna 2575 2006 Atack Team 99:99:99
2 Nicolae Andreea Maria 2540 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Panait Mara 1800 2006 Tenis Club 2000 01:18:65
4 Neagu Vanessa 2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:10:95
5 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 01:11:99
6 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 01:29:65
8 Mihalache Daria 2576 2006 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana 2462 2006 NAVI 01:07:26
2 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:05:54
3 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 01:03:11
4 Rotaru Rianna Maria 1936 2006 CSS 1 Bucuresti 01:02:55
5 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:09
6 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:92
7 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 01:05:81
8 Damian Elena Veronica 2286 2006 Steaua CSA 01:07:43

Seria: 4
1 Grama Alexia 2476 2006 Steaua CSA 01:00:33
2 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:57:86
3 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 00:55:80
5 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:35
7 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 01:00:00
8 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 01:02:03

Seria: 5
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:38
2 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:54:33
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:52:27
4 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:51:19
5 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:52:01
6 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:52:84
7 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 00:54:38
8 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:54:69

Seria: 6
1 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:62
2 Lazar Simona Maria 2480 2006 Steaua CSA 00:50:14
3 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:49:45
4 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:49:19
5 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 00:49:29
6 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:49:79
7 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 00:50:27
8 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:50:82

Seria: 7
1 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:47:57
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:47:48
3 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:46:90
4 Piper Andreea 2163 2006 Performer 00:45:95
5 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:46:60
6 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:47:00
7 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:47:55
8 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 00:49:00

Seria: 8
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:44:54
2 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:40:85
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:40:34
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:40:07
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:40:19
6 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:40:57
7 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:43:88
8 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 00:45:24

Descalificari
1 Mohd Dalal
Observatii: lipsa
2498 2006 Performer 99:99:99
2 Predica Adnana
Observatii: lipsa
2448 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dragomir Ioana
Observatii: lipsa
2258 2006 Contratimp Campina 00:55:00
4 Savulescu Ana Teodora
Observatii: lipsa
2481 2006 Steaua CSA 00:55:85

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Fete (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:43:42
3 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Presiana Atanasova 2596 2005 Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99
5 Raya Yordanova 2595 2005 Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Oboroceanu Ioana Alexia 2541 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Covaciu Mara Alexandra 2625 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Stefan Emilia Maria 2450 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cipca Aida Maria 2545 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Amuzescu Ella 2578 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
2 Munteanu Diana 1645 2005 Tenis Club 2000 01:29:77
3 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 00:59:47
4 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:22
5 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:22
6 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:93
7 Dinu Delia 1910 2005 Pescarusul Izvorani 01:30:65
8 Preda Alexia Victoria 2052 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Badae Alexandra Claudia 2059 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:68
2 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 00:53:56
3 Buliga Briana Teodora 2430 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:75
4 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:97
5 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:41
6 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:53:51
7 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 00:53:60
8 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 00:54:85

Seria: 5
1 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:29
4 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:48:15
7 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:50:26
8 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 00:51:31

Seria: 6
2 Rusu Ana Maria 2539 2005 Nautica Bacau 00:46:00
4 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:45:47
5 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:45:51
6 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:45:83
7 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:46:65
8 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 00:47:55

Seria: 7
1 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:02
3 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:66
4 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:43:58
5 Stanciu Yasmina Alina 2297 2005 Tenis Club 2000 00:43:62
6 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:78
7 Mariut Elisa 2538 2005 Nautica Bacau 00:45:00
8 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:32

Seria: 8
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:42:92
3 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:42:63
4 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:41:64
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:42:60
6 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:42:80
7 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:43:00

Seria: 9
1 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:41:42
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:39:61
3 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:39:43
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:38:66
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:39:57
7 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:39:91
8 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:41:43

Seria: 10
1 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:37:99
2 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:37:53
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:50
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:35:59
5 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:36:45
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:37:52
7 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:37:76
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:38:53

Descalificari
1 Iordache Nicoleta Bianca
Observatii:
2058 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Slobozianu Timeea Lavinia
Observatii: lipsa
2486 2005 Steaua CSA 00:50:16
3 Manea Andreea Laura
Observatii: lipsa
1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:27
4 Niculita Florentina Diana
Observatii: lipsa
2276 2005 NAVI 00:48:78
5 Tanya Nedyalkova
Observatii: lipsa
2347 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:49:27
6 Vasile Maria
Observatii: lipsa
1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:03
7 Ralica Miteva
Observatii: lipsa
2346 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:45:72
8 Cobianu Denisa
Observatii: lipsa
1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:44:50
9 Marginean Mara
Observatii: lipsa
2158 2005 Atack Team 00:43:50
10 Petrescu Ilinca
Observatii:
A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:38:59

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Berendel Patrick 2598 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99
5 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Dan Mario Cristian 2584 2007 Performer 99:99:99
3 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Badea Mihai 2618 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 99:99:99
7 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Coman Darius 2622 2007 GRC Campina 01:37:22
4 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 01:34:44
5 Brezeanu Vlad 2623 2007 GRC Campina 01:35:00
6 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 01:23:73
2 Avram Luca 2300 2007 Bucharest Sport Club 01:15:17
3 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:11:72
4 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 01:07:15
5 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 01:11:55
7 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:17:16
8 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 01:24:82

Seria: 5
1 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 01:06:00
2 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 01:05:70
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 01:03:77
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 01:02:47
5 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 01:02:56
6 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:04:13
7 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 01:05:92
8 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 01:06:81

Descalificari
1 Oancea Gruia
Observatii: lipsa
2585 2007 Performer 99:99:99
2 Cojocaru Flavius
Observatii: lipsa
2428 2007 C S Arena 2011 Bacau 99:99:99
3 Constantin Mihai
Observatii: lipsa
2632 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Anton Darius
Observatii: lipsa
2532 2007 Nautica Bacau 01:15:00

Proba 8 50 metri bras - 8 ani - Baieti (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Predila Robert Cristian 2475 2006 Performer 99:99:99
4 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Sugaru Rares 2544 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Scriban Andrei 2611 2006 NAVI 99:99:99
7 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:34:06
2 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 01:27:77
4 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:19:48
5 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 01:19:93
6 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 01:25:21
7 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 01:30:00

Seria: 3
1 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 01:19:43
2 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:18:50
3 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 01:14:91
4 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:13:14
5 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:14:31
6 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:15:04
8 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:19:47

Seria: 4
1 Roman Andrei Antoniu 2458 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:81
3 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 01:09:40
4 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 01:05:13
5 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 01:08:09
6 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:10:82
7 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 01:11:49
8 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:98

Seria: 5
1 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 01:04:35
2 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 01:03:31
4 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 01:00:55
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:02:71
7 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 01:03:32
8 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:04:50

Seria: 6
1 Barbut Alexandru Florin 2068 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:71
2 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:58:80
3 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:57:98
4 Antimiu Iulian 2254 2006 Contratimp Campina 00:57:84
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:57:97
6 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:58:75
7 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:59:33
8 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 01:00:00

Seria: 7
1 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:56:89
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:56:57
3 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:56:20
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:54:75
5 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:55:48
6 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:56:41
7 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:56:61
8 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:57:83

Seria: 8
1 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:53:42
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:51:02
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:47:99
4 Raducanu Eduard 2531 2006 Atena Sport Club Constanta 00:47:50
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:47:63
6 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:50:52
7 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:52:09
8 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:53:49

Descalificari
1 Rusu Mihai Daniel
Observatii: lipsa
2402 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Artene Alexandru
Observatii: lipsa
2415 2006 Renovatio S.C. 01:23:96
3 Buchman Eduard
Observatii: lipsa
2466 2006 NAVI 01:37:42
4 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 01:18:78
5 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 01:11:17
6 Rosu Marius
Observatii: lipsa
1515 2006 NAVI 01:03:18
7 Tataru Bogdan
Observatii:
1983 2006 NAVI 01:03:26

Proba 9 50 metri bras - 9 ani - Baieti (107 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu George Calin 2543 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Micu Stefan Adrian Mario 2054 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Radu 2620 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 99:99:99
3 Bistriceanu Paul Iulian 2523 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stoian Andrei 2619 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Niculae Maryo Mihai 2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:86
3 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:04
4 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:58
5 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 01:18:02
6 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:14
7 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:31:89
8 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:17:28
2 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:15:97
3 Popa Marius Stefan 2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:62
4 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:84
5 Olteanu Andrei 2474 2005 Performer 01:15:39
6 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:85
7 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 01:16:44
8 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:43

Seria: 5
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:47
3 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 01:08:58
4 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:08:11
5 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:57
7 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:42
8 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:14:72

Seria: 6
2 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:05:50
3 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:05:29
4 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:82
5 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:05:04
6 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:30
7 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 01:06:68

Seria: 7
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:04:41
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 01:03:40
3 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:02:91
4 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 01:01:18
5 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:58
6 Irina Nicholas Alin 2506 2005 Bucharest Sport Club 01:03:06
7 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 01:04:22

Seria: 8
1 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:01:12
3 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 01:00:26
5 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:92
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:00:41
7 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 01:01:04
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:01:12

Seria: 9
1 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:59:54
2 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:28
3 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:58:57
4 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:58:19
5 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:58:55
6 Jalboaie Luca 2534 2005 Nautica Bacau 00:59:00
7 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:42
8 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:59:59

Seria: 10
1 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:57:67
2 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 00:57:06
3 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:98
4 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:56:70
5 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 00:56:79
7 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:57:17
8 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:58:00

Seria: 11
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:56:48
2 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:89
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:54:27
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:53:03
6 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:54:45
8 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:56:52

Seria: 12
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:51:90
5 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:51:07
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:51:67
8 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:52:16

Seria: 13
1 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:50:35
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:11
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:49:04
4 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:47:23
6 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:49:82
7 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:25
8 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:76

Seria: 14
1 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:46:52
2 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:45:76
3 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:45:04
4 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:43:59
5 Dinu Patrik 2530 2005 Atena Sport Club Constanta 00:45:00
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:45:22
7 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:45:92
8 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:46:83

Descalificari
1 Truta Cristian Alexandru
Observatii: lipsa
14555 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Rosca Nichita
Observatii: lipsa
2559 2005 Atack Team 99:99:99
3 Pricop Vlad Alexandru
Observatii: lipsa
13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:92
4 Comanescu David
Observatii: lipsa
1368 2005 Bucharest Sport Club 01:09:35
5 Tanase Aurel Gabriel
Observatii:
1473 2005 Tenis Club 2000 01:07:44
6 Preda Alexandru Stefan
Observatii: lipsa
2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:87
7 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 01:04:49
8 Oncescu Andrei
Observatii: lipsa
1757 2005 Bucharest Sport Club 01:00:91
9 Dumitrescu Vlad Stefan
Observatii: lipsa
1311 2005 Bucharest Sport Club 00:59:92
10 Kristian Kirilov
Observatii: lipsa
2527 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:57:00
11 Stoica Emilian
Observatii: lipsa
1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:96
12 Stefanache Alexandru Mario
Observatii: lipsa
1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:32
13 Martin Hristov
Observatii: lipsa
2526 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:52:00
14 Nataprazu Luca Mihai
Observatii: lipsa
A0272 2005 NAVI 00:51:17
15 Taut Alexandru
Observatii: lipsa
1762 2005 Pescarusul Izvorani 00:50:91
16 Kristiyan Kolev
Observatii: lipsa
2525 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:52:00
17 Craciun David Stefan
Observatii:
1702 2005 Bucharest Sport Club 00:48:76

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Facci Vanessa 2600 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Gorcea Sabrina 2581 2007 Performer 99:99:99
6 Mihaila Daria Andreea 2316 2007 Performer 99:99:99
7 Mirea Miruna 2582 2007 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Terteleac Mara Ioana 2546 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:24:50
5 Mircea Cosmina 2411 2007 Performer 99:99:99
6 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 99:99:99
8 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:10:15
2 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 01:07:44
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 01:05:69
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:58:05
5 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:05:24
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 01:06:68
7 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 01:07:76
8 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 01:11:46

Descalificari
1 Scurtu Daria Andreea Madalina
Observatii: lipsa
2429 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Soare Maria
Observatii: lipsa
2313 2007 Performer 99:99:99
3 Mihalache Amalia Maria
Observatii: lipsa
1937 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Fete (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Nicolae Andreea Maria 2540 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Neagoe Daria 2574 2006 Atack Team 99:99:99
3 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 01:27:12
5 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:08
6 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:29:31
7 Anghel Sarah 2601 2006 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 3
1 Neagu Vanessa 2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:22:16
2 Panait Mara 1800 2006 Tenis Club 2000 01:20:15
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:17:24
5 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:17:27
6 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana 2462 2006 NAVI 01:19:18
7 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 01:21:94
8 Damian Elena Veronica 2286 2006 Steaua CSA 01:23:37

Seria: 4
1 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:85
2 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:14:40
3 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:13:82
4 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:12:17
5 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:12:43
6 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 01:13:85
7 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:85
8 Lazar Simona Maria 2480 2006 Steaua CSA 01:15:72

Seria: 5
1 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 01:11:56
3 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 01:06:67
4 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:06:01
5 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:06:65
6 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:07:46
7 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 01:10:82
8 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:75

Seria: 6
1 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 01:05:00
2 Piper Andreea 2163 2006 Performer 01:02:58
3 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:01:81
4 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:59:00
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 01:00:00
6 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:02:36
7 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:03:79
8 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 01:05:00

Seria: 7
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:71
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:56:21
3 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:54:87
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:52:21
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:54:11
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:55:53
7 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:56:77
8 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:58:81

Descalificari
1 Popa Miruna
Observatii: lipsa
2577 2006 Atack Team 99:99:99
2 Grama Alexia
Observatii: lipsa
2476 2006 Steaua CSA 01:23:47
3 Savulescu Ana Teodora
Observatii: lipsa
2481 2006 Steaua CSA 01:17:66
4 Radut Andreea
Observatii:
2166 2006 CSS 1 Bucuresti 01:09:60

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Fete (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:00:86
3 Munteanu Diana 1645 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Covaciu Mara Alexandra 2625 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Oboroceanu Ioana Alexia 2541 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Badae Alexandra Claudia 2059 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:98
5 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 01:44:86
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Cipca Aida Maria 2545 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Dinu Delia 1910 2005 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 3
1 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 01:13:84
3 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:10:84
5 Stanciu Yasmina Alina 2297 2005 Tenis Club 2000 01:10:60
6 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 01:11:04
7 Buliga Briana Teodora 2430 2005 CSS 1 Bucuresti 01:11:83
8 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:40

Seria: 4
1 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 01:08:22
2 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:84
3 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:94
4 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:03:28
5 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:03:62
6 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 01:05:38
7 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 01:07:18
8 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 01:08:63

Seria: 5
1 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 01:02:70
2 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 01:01:89
3 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:01:28
4 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:01:02
5 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 01:01:25
8 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 01:02:95

Seria: 6
2 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:59:99
3 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:59:14
4 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:58:46
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:58:95
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:59:23
8 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:02

Seria: 7
1 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:58:16
3 Rusu Ana Maria 2539 2005 Nautica Bacau 00:57:00
4 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:56:25
5 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:56:32
6 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:57:16
7 Mariut Elisa 2538 2005 Nautica Bacau 00:58:00
8 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:21

Seria: 8
1 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:55:24
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:54:40
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:53:53
4 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:53:50
5 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:53:52
6 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:53:88
7 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:96

Seria: 9
1 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:53:23
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:51:58
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:54
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:48:19
5 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:50:08
6 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:51:15
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:52:34
8 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:53:30

Descalificari
1 Slobozianu Timeea Lavinia
Observatii: lipsa
2486 2005 Steaua CSA 01:11:25
2 Niculita Florentina Diana
Observatii: lipsa
2276 2005 NAVI 01:09:28
3 Marginean Mara
Observatii: lipsa
2158 2005 Atack Team 01:01:80
4 Vasile Maria
Observatii: lipsa
1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:58
5 Manea Andreea Laura
Observatii: lipsa
1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:61
6 Tanya Nedyalkova
Observatii: lipsa
2347 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:57:33
7 Ralica Miteva
Observatii: lipsa
2346 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:55:83

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Tudor Cristian Andrei Neagu, Alexandru Sebastian Silaghi, Alexandru Mihai Gurau, Eduard Andrei Constantin, 2003 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 9 Alexandru Gabriel Curecheriu, Ionut Dan Costache, Dan Cristian Iancu, Alexandru Constantinescu, 2003 Performer 99:99:99
5 Stafeta 10 Alexandru Birghilescu, Luca Seksi, Mihnea Ionut Rosca, Laszlo Igor Csendes, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Radu Stefan Zorzoliu, Cristian Popa, Matei Valeriu Pisoschi, Tudor Dan, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 5 David Andrei Ionescu, Vladimir Andrei Zsehranszky, Kaan Stefan Muraru, Luigi Nicolas Tudor, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Teofil Scortea, Bogdan Tataru, Luca Mihnea Istrate, Andrei Iaschiu, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Dragos Florin Botez, Cristian Stefan Vasilescu, Alexandru Florin Barbut, Andrei Antoniu Roman, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Horia Petru Anghel, Eduard Andrei Cristea, Luca Matei Iliescu, Alexandru Ciprian Rosu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Performer 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (15 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 15 Alexandru Florin Preda, Razvan Rares Enculesei, Tiberiu Terteleac, Vlad Stefan Stancu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 13 Filip Andrei Balanescu, Florin Laurentiu Oana, Vladimir Stefan Budiaci, Ionut Adrian Andronic, 2002 Performer 99:99:99
3 Stafeta 11 Vlad Stefan Nichifor, Matei Petrascu, David Stefan Craciun , Cristian Victor Mihu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 9 Theodor Ioan Nitu, Lucas Ionut Gogoasa, Nicholas Alin Irina, Mario Eduard Dumitru, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 12 Luca Ioan Preotu, Daris Matei Tudor, Luca Victor Curariu, Cristian Ionut Malus, 2002 Performer 99:99:99
7 Stafeta 14 Stefan Ciurea, Matei Andrei Iosip, Rares Iulian Gherasim, Andrei Olteanu, 2002 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Adrian Petru Jianu, Vlad Gabriel Lepus , Calin Andrei Georgeoni, Alexandru Edward Pandele, 2002 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Stefan Cozma, Stefan Tica, Eric Pal, Robert Adam, 2002 Nautica Bacau 99:99:99
3 Stafeta 3 Aris Cristian Antonio Onea, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Eduard Andrei Rusu, Narcis Petre, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Paul Iulian Bistriceanu, Stefan Cristian Grigoras, Sebastian Tutuianu, Antonio Cristian Anghel, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 David Andrei Anghel, Stefan Caraenache, Marius Razvan Mindroc, Emanoel Florin Gabriel Boboc, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Tudor Lisac, Dominique Gabriel Mares, Matei Ionut Talagai, Gabriel Razvan Stoian, 2002 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Nicolae Stoican, Luca Mihai Andrei, Alexei Niculae, Mihai Ungureanu, 2002 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Sara Alexandra Petrescu Mircea, Ioana Diana Ivan, Rianna Maria Rotaru, Andreea Radut, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 7 Alexandra Maria Blejan, Ioana Maria Menciu, Ana Maria Stroe, Ioana Rebecca Neagu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 8 Ioana Maria Stirbu, Emma Ingrid Giuroiu, Andreea Piper, Sara Julia Fabian, 2003 Performer 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Clara Maria Chirita, Maria Florentina Oprea, Carla Maria Rauta, Andra Aslam, 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Maria Amelie Preda, Teodora Marina Ciocan, Daria Maria Ilie, Simona Maria Lazar, 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Thea Damaris Bunea , Georgiana Andreea Dumitrescu, Lucia Elena Radulescu, Ana Maria Florea, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Denisa Mihaela Petrov, Cristina Taranu, Eva Andreea Tudor, Ioana Alexandra Zamfiratu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Nautica Bacau 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 8 Petra Busurca, Eva Andrei, Alexandra Ursu, Miruna Zorzoliu, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Stafeta 9 Denisa Francesca Constantin, Diana Elena Grigorescu, Oana Ilinca Voica, Andreea Ofelia Voica, 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Ioana Teodora Gomoi, Andreea Mihaela Calin, Ilinca Petrescu, Bianca Maria Balanescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Mara Bancila, Magida Ghazal, Mara Ionescu, Alexia Lorena Belghiru, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Hanna Marina, Sonia Dragan, Mihaela Georgiana Ellersdorfer, Denisa Cobianu, 2002 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
4 Stafeta 1 Alice Eugenia Anghel, Ioana Iris Jugureanu, Andra Gorecki, Jassmine Andreea Duta, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Ana Maria Andreea Marchidanu, Cristina Ramona Baciuca, Alexandra Claudia Badae, Ana Maria Iancu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Andra Strungareanu, Iarina Maria Tanase, Alexandra Maria Fudulica, Ioana Marin, 2002 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Nautica Bacau 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 7 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
5 Mihalache Amalia Maria 1937 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 2
1 Facci Vanessa 2600 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Mirea Miruna 2582 2007 Performer 99:99:99
4 Terteleac Mara Ioana 2546 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Cotrut Mara 2573 2007 Atack Team 99:99:99
6 Gorcea Sabrina 2581 2007 Performer 99:99:99
7 Ruse Claudia 2615 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Stamatoiu Irene Ioana 2609 2007 NAVI 99:99:99
3 Polihroniade Katerini Eugenia 2273 2007 NAVI 01:23:16
4 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 01:18:03
5 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Performer 01:21:19
6 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 NAVI 01:29:09
7 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 99:99:99

Seria: 4
3 Mircea Cosmina 2411 2007 Performer 01:03:90
4 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 01:02:20
5 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:03:54
6 Cernautanu Roberta 2440 2007 NAVI 01:07:46
7 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 01:09:87
8 Mihaila Daria Andreea 2316 2007 Performer 01:15:85

Seria: 5
1 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:59:64
2 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:56:56
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:54:80
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:47:90
5 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:52:81
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:55:15
7 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:57:22

Descalificari
1 Popa Oriana
Observatii: lipsa
2572 2007 Atack Team 99:99:99
2 Amariei Patricia
Observatii: lipsa
2610 2007 NAVI 99:99:99
3 Soare Maria
Observatii: lipsa
2313 2007 Performer 01:12:00
4 Scurtu Daria Andreea Madalina
Observatii: lipsa
2429 2007 CSS 1 Bucuresti 01:08:38
5 Rusu Eremia Bianca
Observatii:
2298 2007 Bucharest Sport Club 01:00:39

Proba 20 50 metri spate - 8 ani - Fete (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Neagoe Daria 2574 2006 Atack Team 99:99:99
3 Mihalache Daria 2576 2006 Atack Team 99:99:99
4 Bojidara Nedelcheva 2597 2006 Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99

Seria: 2
1 Cristea Theea Maria 2603 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
2 Radulescu Alexandra 2583 2006 Performer 99:99:99
6 Anghel Sarah 2601 2006 Pescarusul Izvorani 99:99:99
8 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 01:09:87
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:04:19
4 Rotaru Rianna Maria 1936 2006 CSS 1 Bucuresti 01:03:33
5 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:66
7 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:09:85
8 Neagu Vanessa 2327 2006 Pescarusul Izvorani 01:11:72

Seria: 4
1 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:02:74
2 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 01:02:10
3 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana 2462 2006 NAVI 01:01:86
4 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:91
5 Predica Adnana 2448 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:31
6 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 01:02:00
8 Lazar Simona Maria 2480 2006 Steaua CSA 01:02:82

Seria: 5
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:65
2 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:59:26
5 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:58:42
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:58:87
7 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:64
8 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:00:21

Seria: 6
1 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 00:57:98
2 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:66
3 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:56:12
4 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:55:89
5 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 00:56:08
6 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:56:49
7 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:57:78
8 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:58:16

Seria: 7
1 Piper Andreea 2163 2006 Performer 00:55:14
2 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 00:53:10
3 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:53:00
4 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 00:52:00
5 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:52:59
6 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:53:09
7 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 00:54:27
8 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:55:61

Seria: 8
1 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:50:63
2 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 00:48:34
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:45:66
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:45:31
6 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:47:32
7 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:49:18
8 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:51:31

Descalificari
1 Ene Miruna
Observatii: lipsa
2575 2006 Atack Team 99:99:99
2 Grama Alexia
Observatii: lipsa
2476 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Mohd Dalal
Observatii: lipsa
2498 2006 Performer 99:99:99
4 Panait Mara
Observatii: lipsa
1800 2006 Tenis Club 2000 01:24:07
5 Damian Elena Veronica
Observatii:
2286 2006 Steaua CSA 01:16:92
6 Iordan Alessia
Observatii: lipsa
2492 2006 Steaua CSA 01:17:80
7 Nicolae Andreea Maria
Observatii: lipsa
2540 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Dragomir Ioana
Observatii: lipsa
2258 2006 Contratimp Campina 01:09:30
9 Zamfiratu Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
2507 2006 Bucharest Sport Club 01:04:71
10 Bescheret Anca
Observatii: lipsa
2464 2006 NAVI 01:02:11
11 Savulescu Ana Teodora
Observatii: lipsa
2481 2006 Steaua CSA 00:58:62
12 Milita Iasmin Ana
Observatii:
2479 2006 Steaua CSA 00:58:18
13 Neagu Ioana Rebecca
Observatii:
1510 2006 Bucharest Sport Club 00:44:34

Proba 21 50 metri spate - 9 ani - Fete (72 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:54:94
3 Amuzescu Ella 2578 2005 Atack Team 99:99:99
4 Dinu Delia 1910 2005 Pescarusul Izvorani 01:30:29
5 Preda Alexia Victoria 2052 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Presiana Atanasova 2596 2005 Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99
7 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stefan Emilia Maria 2450 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:21
2 Iordache Nicoleta Bianca 2058 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:51
3 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:96
4 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:16
5 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:02:82
6 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:56
7 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 01:09:78

Seria: 3
1 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 00:59:60
2 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:03
3 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:69
4 Rusu Ana Maria 2539 2005 Nautica Bacau 00:57:00
5 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:57:34
6 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 00:57:90
7 Badae Alexandra Claudia 2059 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:88
8 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 00:59:96

Seria: 4
1 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:55:22
2 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:55:01
4 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:53:48
5 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:54:39
6 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:54:94

Seria: 5
2 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:50
3 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:52:14
4 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:51:85
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:52:01
6 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:52:49

Seria: 6
1 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:59
2 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:24
3 Buliga Briana Teodora 2430 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:93
4 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 00:50:51
5 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:50:54
6 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 00:51:11
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:51:45
8 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:51:68

Seria: 7
2 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:50:28
3 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:49:82
4 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:48:83
5 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:49:72
7 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:50:32

Seria: 8
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:46:06
2 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:45:60
3 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:45:32
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:44:66
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:44:85
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:45:48
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:45:90
8 Mariut Elisa 2538 2005 Nautica Bacau 00:48:00

Seria: 9
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:44:28
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:16
3 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:42:38
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:86
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:42:06
6 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:42:77
7 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:44:19
8 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:44:56

Descalificari
1 Oboroceanu Ioana Alexia
Observatii: lipsa
2541 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Munteanu Diana
Observatii: lipsa
1645 2005 Tenis Club 2000 01:19:19
3 Manea Andreea Laura
Observatii: lipsa
1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:14
4 Slobozianu Timeea Lavinia
Observatii: lipsa
2486 2005 Steaua CSA 00:56:34
5 Vasile Maria
Observatii: lipsa
1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:07
6 Marginean Mara
Observatii: lipsa
2158 2005 Atack Team 00:52:63
7 Tanya Nedyalkova
Observatii: lipsa
2347 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:53:17
8 Ralica Miteva
Observatii: lipsa
2346 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:50:35
9 Stanciu Yasmina Alina
Observatii:
2297 2005 Tenis Club 2000 00:50:20
10 Niculita Florentina Diana
Observatii: lipsa
2276 2005 NAVI 00:50:47

Proba 22 50 metri spate - 7 ani - Baieti (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Matache Horia 2629 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Baluta Rares 2586 2007 Performer 99:99:99
4 Dan Mario Cristian 2584 2007 Performer 99:99:99
5 Popescu Ianis 2607 2007 NAVI 99:99:99
6 Badea Mihai 2618 2007 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Gheamalinga Matei 2606 2007 NAVI 99:99:99
2 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Turcanu Matei 2552 2007 Atack Team 99:99:99
5 Matache Vlad 2630 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Solomitchi Richard 2599 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
7 Bocicai Adrian 2608 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Antonescu Matei 2551 2007 Atack Team 99:99:99
3 Berendel Patrick 2598 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Martinescu Andrei 2549 2007 Atack Team 99:99:99
5 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Droc Claudiu 2553 2007 Atack Team 99:99:99
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Anoaica Andrei 2547 2007 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99
3 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:33:33
4 Tengher Stefan 2315 2007 NAVI 01:28:84
5 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:32:50
6 Aron Mario Robert 2205 2007 NAVI 01:34:50
8 Dobre Cezar Alexandru 2634 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Performer 01:21:17
2 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 01:17:51
3 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 01:07:97
5 Badea Robert Andrei 1966 2007 NAVI 01:06:62
6 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 01:11:08
7 Ilie Alexandru 2325 2007 NAVI 01:20:52
8 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:24:78

Seria: 6
1 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:02:99
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:02:07
3 Avram Luca 2300 2007 Bucharest Sport Club 01:01:33
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 CSS 4 Bucuresti 01:00:32
5 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 01:00:95
6 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 01:01:44
7 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 01:02:29

Seria: 7
1 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:57:81
2 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:54:48
3 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:52:62
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 00:48:37
5 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 00:51:58
6 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:52:64
7 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:54:72
8 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 00:58:00

Descalificari
1 Oancea Gruia
Observatii: lipsa
2585 2007 Performer 99:99:99
2 Cojocaru Flavius
Observatii: lipsa
2428 2007 C S Arena 2011 Bacau 99:99:99
3 Nuta Damian
Observatii: lipsa
2550 2007 Atack Team 99:99:99
4 Anton Darius
Observatii: lipsa
2532 2007 Nautica Bacau 01:06:00
5 Movila George
Observatii: lipsa
1919 2007 Atack Team 01:05:15

Proba 23 50 metri spate - 8 ani - Baieti (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Scriban Andrei 2611 2006 NAVI 99:99:99
6 Biga Iulian Alexandru 2602 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 2
1 Voicu Catalin 2613 2006 NAVI 99:99:99
2 Daniel Petrov 2594 2006 Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99
3 Paturan Luca 2555 2006 Atack Team 99:99:99
4 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stoica Claudiu Ionut 2604 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 3
1 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 01:33:81
2 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:20:66
3 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 01:20:00
6 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 01:20:48
7 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 01:25:51
8 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 99:99:99

Seria: 4
1 Predila Robert Cristian 2475 2006 Performer 01:05:06
2 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:03:01
3 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 01:02:40
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:01:37
5 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 01:01:45
7 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:04:18
8 Vlasceanu Serban Andrei 2496 2006 CSS 2 Bucuresti 01:06:39

Seria: 5
1 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:12
2 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 00:58:73
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:58:36
4 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:56:83
5 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 00:57:83
7 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 01:00:77

Seria: 6
1 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:55:70
3 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:55:19
4 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:54:53
5 Antimiu Iulian 2254 2006 Contratimp Campina 00:54:60
6 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:55:39
7 Barbut Alexandru Florin 2068 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:64
8 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:56:75

Seria: 7
1 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 00:54:29
2 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:53:92
3 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:53:23
4 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Steaua CSA 00:52:96
5 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 00:53:00
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:53:54
7 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:54:12
8 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:54:44

Seria: 8
1 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:52:71
2 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:52:26
3 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:50:96
4 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:50:74
5 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:50:87
6 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:51:37
7 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:52:46
8 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:52:84

Seria: 9
1 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 00:49:55
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:49:01
3 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:48:45
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:46:41
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:47:58
6 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:48:80
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:49:53

Seria: 10
1 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:45:37
2 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:44:56
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:42:92
4 Raducanu Eduard 2531 2006 Atena Sport Club Constanta 00:40:50
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:42:44
6 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:43:91
7 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:45:30
8 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:46:18

Descalificari
1 Diaconu Razvan
Observatii: lipsa
2612 2006 NAVI 99:99:99
2 Sugaru Rares
Observatii: lipsa
2544 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Radu Alexandru
Observatii: lipsa
2556 2006 Atack Team 99:99:99
4 Ristea Vlad
Observatii: lipsa
2557 2006 Atack Team 99:99:99
5 Anghel Horia Petru
Observatii: lipsa
2635 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Rusu Mihai Daniel
Observatii: lipsa
2402 2006 Steaua CSA 01:15:20
7 Buchman Eduard
Observatii: lipsa
2466 2006 NAVI 01:15:91
8 Artene Alexandru
Observatii: lipsa
2415 2006 Renovatio S.C. 01:02:54
9 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 00:58:60
10 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 01:01:18
11 Breazu Luca Ioan
Observatii:
1725 2006 NAVI 00:55:61
12 Rosu Marius
Observatii: lipsa
1515 2006 NAVI 00:50:47

Proba 24 50 metri spate - 9 ani - Baieti (122 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Baloi Alexandru 2560 2005 Atack Team 99:99:99
2 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Marincea David 2590 2005 Performer 99:99:99
5 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Performer 99:99:99
6 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Performer 99:99:99
7 Secui Rares 2548 2005 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Ionescu George Calin 2543 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Niculae Maryo Mihai 2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:38
3 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 01:08:33
4 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:70
5 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:30
6 Mihalache Darius Mihai 2456 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:56
7 Filip Andrei 2561 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 4
2 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 01:04:62
3 Rusu Razvan 2461 2005 NAVI 01:03:19
4 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:02:13
5 Andries Razvan 2457 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:28
6 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:03:61
7 Popa Marius Stefan 2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:86
8 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 01:05:41

Seria: 5
1 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:01:02
2 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:32
4 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:92
5 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 00:59:12
6 Constantin Andrei 2077 2005 Median Bucuresti 00:59:48
7 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:00:44
8 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:32

Seria: 6
2 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:56
3 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 00:57:03
4 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 00:56:74
5 Radu David 13941 2005 Delfinul Bucuresti 00:56:96
6 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:06
7 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:57:89
8 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:85

Seria: 7
1 Olteanu Andrei 2474 2005 Performer 00:56:42
2 Irina Nicholas Alin 2506 2005 Bucharest Sport Club 00:56:06
4 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 00:55:39
5 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:59
6 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 00:55:83
7 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:56:11
8 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:56:56

Seria: 8
3 Constantin Petru Marius 2494 2005 Median Bucuresti 00:54:07
4 Jalboaie Luca 2534 2005 Nautica Bacau 00:54:00
5 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:54:05
6 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:36
8 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:38

Seria: 9
2 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:53:64
3 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:53:29
4 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:89
6 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:53:54
7 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:72
8 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:53:82

Seria: 10
2 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:99
3 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:51:77
4 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 00:51:69
5 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:51:70
6 Dumitrescu Patrick 2076 2005 Club Daimon 00:51:92
7 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:52:63
8 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:52:89

Seria: 11
1 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 00:51:13
2 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 00:50:78
3 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:50:52
5 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 00:50:31
6 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:50:64
7 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 00:51:03
8 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 00:51:60

Seria: 12
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:49:76
2 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 00:49:57
4 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:28
5 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:49:32
6 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:49:48
7 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:62
8 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:49:90

Seria: 13
2 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:48:51
3 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:48:19
4 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:46:73
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:48:23
8 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:49:14

Seria: 14
1 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:12
2 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:66
3 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:45:03
5 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:45:03
6 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:45:38
7 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:74
8 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:46:50

Seria: 15
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:55
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:44:23
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:44:02
4 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:42:50
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:43:91
6 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:44:15
8 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:45:01

Seria: 16
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:41:58
2 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:40:14
3 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:39:57
4 Dinu Patrik 2530 2005 Atena Sport Club Constanta 00:38:50
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:39:42
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:39:85
7 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:41:10
8 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:41:65

Descalificari
1 Andrei Radu
Observatii: lipsa
2620 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Rosca Nichita
Observatii: lipsa
2559 2005 Atack Team 99:99:99
3 Stoian Andrei
Observatii: lipsa
2619 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Truta Cristian Alexandru
Observatii: lipsa
14555 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Micu Stefan Adrian Mario
Observatii: lipsa
2054 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:99
6 Preda Alexandru Stefan
Observatii: lipsa
2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:17
7 Oncescu Andrei
Observatii: lipsa
1757 2005 Bucharest Sport Club 00:58:43
8 Pricop Vlad Alexandru
Observatii: lipsa
13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:77
9 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 00:55:24
10 Taut Alexandru
Observatii: lipsa
1762 2005 Pescarusul Izvorani 00:54:38
11 Kristian Kirilov
Observatii: lipsa
2527 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:55:00
12 Comanescu David
Observatii: lipsa
1368 2005 Bucharest Sport Club 00:53:80
13 Mindroc Marius Razvan
Observatii:
2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:95
14 Stefanache Alexandru Mario
Observatii: lipsa
1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:70
15 Kristiyan Kolev
Observatii: lipsa
2525 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:50:00
16 Grigoras Stefan Cristian
Observatii: lipsa
2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:47
17 Martin Hristov
Observatii: lipsa
2526 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:49:00
18 Stoica Emilian
Observatii: lipsa
1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:51
19 Curariu Luca Victor
Observatii: lipsa
13929 2005 Performer 00:48:65
20 Nataprazu Luca Mihai
Observatii: lipsa
A0272 2005 NAVI 00:44:48

Proba 25 50 metri fluture - 8 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Lazar Simona Maria 2480 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana 2462 2006 NAVI 01:24:86
3 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 01:15:92
4 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:14:68
5 Rotaru Rianna Maria 1936 2006 CSS 1 Bucuresti 01:14:78
6 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:17:95
7 Damian Elena Veronica 2286 2006 Steaua CSA 01:22:76
8 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 01:33:77

Seria: 4
1 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 01:11:79
2 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 01:08:06
3 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:06:59
4 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 01:05:00
5 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:05:44
6 Piper Andreea 2163 2006 Performer 01:07:23
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 01:10:39
8 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:11:88

Seria: 5
1 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:03:61
2 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:00:42
3 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:00
4 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:55:00
5 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:96
6 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:58:66
7 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:02:14
8 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 01:03:62

Seria: 6
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:51:94
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:49:35
3 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:47:42
4 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:46:59
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:47:35
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:49:22
7 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:50:70
8 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:52:42

Descalificari
1 Grama Alexia
Observatii: lipsa
2476 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Zamfiratu Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
2507 2006 Bucharest Sport Club 01:18:06

Proba 26 50 metri fluture - 9 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:00:00
2 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:95
5 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:69
6 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 01:11:02
2 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:09:80
3 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 01:06:03
4 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 01:04:28
5 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 01:05:22
6 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:07:19
8 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 01:13:03

Seria: 3
2 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:03:07
3 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:71
8 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:04:12

Seria: 4
1 Rusu Ana Maria 2539 2005 Nautica Bacau 01:00:00
2 Mariut Elisa 2538 2005 Nautica Bacau 00:58:00
3 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:56:62
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:54:81
5 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:97
8 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:01:04

Seria: 5
1 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:54:66
2 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:54:39
3 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:53:78
4 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:52:51
5 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:75
6 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:53:92
7 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:54:47
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:54:75

Seria: 6
1 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:51:47
2 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:50:34
3 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:47:55
4 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:46:34
5 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:46:45
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:49:67
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:50:53
8 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:52:13

Seria: 7
1 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:44:73
2 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:43:50
3 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:43:25
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:40:60
5 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:41:56
6 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:43:47
7 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:05
8 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:46:31

Descalificari
1 Breahna Alexandra
Observatii:
2409 2005 Performer 01:14:35
2 Dunareanu Alexandra
Observatii:
2638 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Iancu Ana Maria
Observatii:
1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:71
4 Slobozianu Timeea Lavinia
Observatii: lipsa
2486 2005 Steaua CSA 01:03:56
5 Tanya Nedyalkova
Observatii: lipsa
2347 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:01:05
6 Manea Andreea Laura
Observatii: lipsa
1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:17
7 Vasile Maria
Observatii: lipsa
1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:38
8 Ralica Miteva
Observatii: lipsa
2346 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:03:45
9 Niculita Florentina Diana
Observatii: lipsa
2276 2005 NAVI 00:56:68

Proba 27 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 99:99:99
2 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Predila Robert Cristian 2475 2006 Performer 99:99:99
5 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 01:25:23
6 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:28:62
7 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
2 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:13:48
3 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 01:11:06
4 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 01:10:43
6 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:76
7 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:16:01
8 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 01:19:78

Seria: 4
2 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:04:87
3 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:04:16
5 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:03:86
6 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 01:04:78
7 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:05:95
8 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 01:09:43

Seria: 5
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:57:62
2 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:56:41
4 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:55:31
5 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:55:36
6 Antimiu Iulian 2254 2006 Contratimp Campina 00:56:41
7 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:56:50
8 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 01:02:46

Seria: 6
1 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:53:49
2 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:81
3 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:49:35
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:45:94
5 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:48:96
6 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:49:64
7 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:51:46
8 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:53:83

Seria: 7
1 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:45:79
2 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:45:43
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:42:28
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:39:17
5 Raducanu Eduard 2531 2006 Atena Sport Club Constanta 00:41:50
6 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:42:77
7 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:45:53
8 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:45:94

Descalificari
1 Rusu Mihai Daniel
Observatii: lipsa
2402 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Popa Cristian
Observatii: lipsa
1489 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Artene Alexandru
Observatii: lipsa
2415 2006 Renovatio S.C. 01:22:90
4 Buchman Eduard
Observatii: lipsa
2466 2006 NAVI 01:24:25
5 Pisoschi Matei Valeriu
Observatii: lipsa
1474 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 01:17:75
7 Breazu Luca Ioan
Observatii: lipsa
1725 2006 NAVI 01:10:50
8 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 01:08:62
9 Tataru Bogdan
Observatii:
1983 2006 NAVI 01:03:81
10 Rosu Marius
Observatii: lipsa
1515 2006 NAVI 00:55:56

Proba 28 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (96 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Marius Stefan 2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dumitrescu Patrick 2076 2005 Club Daimon 99:99:99
5 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 99:99:99

Seria: 2
2 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Olteanu Andrei 2474 2005 Performer 01:22:63
2 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:16:14
3 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:13:95
4 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 01:12:36
7 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:17:43

Seria: 4
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 01:10:23
2 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 01:09:70
3 Irina Nicholas Alin 2506 2005 Bucharest Sport Club 01:08:12
4 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 01:05:63
7 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:77
8 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:28

Seria: 5
1 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 01:03:90
3 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 01:00:28
5 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:22
8 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:04:01

Seria: 6
1 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:59:22
2 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:58:70
3 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:58:45
4 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:58:07
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:27
6 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:45
8 Jalboaie Luca 2534 2005 Nautica Bacau 01:00:00

Seria: 7
1 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 00:57:83
2 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:47
3 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:55:68
4 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:55:22
5 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:55:25
6 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 00:56:44
7 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:57:28
8 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:57:94

Seria: 8
2 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:85
4 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:52:49
8 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 00:55:08

Seria: 9
1 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:09
2 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:50:87
3 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:29
4 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:48:12
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:66
6 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:50:75
7 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:63
8 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:41

Seria: 10
1 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:47:75
2 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:46:38
3 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:45:04
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:44:62
5 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 00:44:66
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:45:30
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:46:76
8 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:86

Seria: 11
1 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:43:42
2 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:41:74
4 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:41:27
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:41:29
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:41:56
7 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:42:55
8 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:43:58

Seria: 12
1 Dinu Patrik 2530 2005 Atena Sport Club Constanta 00:40:40
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:38:13
3 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:37:00
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:35:68
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:36:24
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:37:57
7 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:40:09
8 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:40:87

Descalificari
1 Pricop Vlad Alexandru
Observatii: lipsa
13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Lisac Tudor
Observatii: lipsa
2483 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Vasile Nicolas Daniel
Observatii:
2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stoian Andrei
Observatii: lipsa
2619 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Paraschiv Mario
Observatii: lipsa
2459 2005 NAVI 99:99:99
6 Georgescu Bogdan Gabriel
Observatii:
2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Andrei Radu
Observatii: lipsa
2620 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Surugiu Laurentiu Andrei
Observatii:
2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:40
9 Lungu Radu
Observatii: lipsa
1875 2005 Renovatio S.C. 01:15:60
10 Truta Cristian Alexandru
Observatii: lipsa
14555 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
11 Preda Alexandru Stefan
Observatii: lipsa
2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:28
12 Grigoras Stefan Cristian
Observatii: lipsa
2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:69
13 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 01:02:94
14 Comanescu David
Observatii: lipsa
1368 2005 Bucharest Sport Club 01:00:04
15 Luca Alexandru Mihai
Observatii:
2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:99
16 Oncescu Andrei
Observatii: lipsa
1757 2005 Bucharest Sport Club 01:03:66
17 Kristian Kirilov
Observatii: lipsa
2527 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:59:00
18 Kristiyan Kolev
Observatii: lipsa
2525 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:55:00
19 Curariu Luca Victor
Observatii: lipsa
13929 2005 Performer 00:53:24
20 Stoica Emilian
Observatii: lipsa
1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:73
21 Stefanache Alexandru Mario
Observatii: lipsa
1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:74
22 Martin Hristov
Observatii: lipsa
2526 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:55:00
23 Nataprazu Luca Mihai
Observatii: lipsa
A0272 2005 NAVI 00:41:40

Proba 29 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Andreea Radut, Sara Alexandra Petrescu Mircea, Ioana Diana Ivan, Rianna Maria Rotaru, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 7 Ioana Rebecca Neagu, Ana Maria Stroe, Ioana Maria Menciu, Alexandra Maria Blejan, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Maya Maria Visan, Clara Maria Chirita, Andra Aslam, Carla Maria Rauta, 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Raluca Pana, Teodora Marina Ciocan, Daria Maria Ilie, Simona Maria Lazar, 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Adnana Predica, Lucia Elena Radulescu, Ana Maria Florea, Thea Damaris Bunea , 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Performer 99:99:99
2 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Nautica Bacau 99:99:99
3 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 30 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Diana Elena Grigorescu, Maria Petrache, Oana Ilinca Voica, Denisa Francesca Constantin, 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 7 Ioana Teodora Gomoi, Ilinca Petrescu, Mara Bancila, Bianca Maria Balanescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 8 Miruna Zorzoliu, Eva Andrei, Petra Busurca, Alexandra Ursu, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Alexia Lorena Belghiru, Mara Ionescu, Magida Ghazal, Andreea Mihaela Calin, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Mihaela Georgiana Ellersdorfer, Denisa Cobianu, Hanna Marina, Sonia Dragan, 2002 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
4 Stafeta 1 Alice Eugenia Anghel, Andra Gorecki, Ioana Iris Jugureanu, Jassmine Andreea Duta, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristina Ramona Baciuca, Ana Maria Iancu, Miruna Andreea Pascal, Alexandra Claudia Badae, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Solomon, Ioana Andra Strungareanu, Ioana Marin, Alexandra Maria Fudulica, 2002 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 31 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (13 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Petre Cristian Culea, Rares Andrei Stefanescu, Mihnea Andrei Ciutacu, Ersagun Kayabasi, 2003 Median Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 11 Alexandru Sebastian Silaghi, Tudor Cristian Andrei Neagu, Eduard Andrei Constantin, Alexandru Mihai Gurau, 2003 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 12 Nicolae Octavian Cristescu, Mihnea Ionut Rosca, Laszlo Igor Csendes, Alexandru Birghilescu, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Tudor Dan, Radu Stefan Zorzoliu, Matei Valeriu Pisoschi, Cristian Popa, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 5 David Andrei Ionescu, Eduard Andrei Cristea, Luigi Nicolas Tudor, Vladimir Andrei Zsehranszky, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Mihai Alexandru Andrei, Luca Mihnea Istrate, Teofil Scortea, Andrei Iaschiu, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Dragos Florin Botez, Alexandru Florin Barbut, Cristian Stefan Vasilescu, Andrei Antoniu Roman, 2003 Colegiul "Emil Racovita"