Lista de start pentru Concurs Municipal Seniori, Juniori1, Juniori 2 Editia 2014

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri fluture - 14 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:40:34
4 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:38
5 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:40:15
6 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 00:47:57

Seria: 2
2 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 00:36:05
3 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:36
4 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 00:34:83
6 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:35:93
7 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:36:12

Seria: 3
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:31:99
7 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:33:54
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:34:57

Proba 2 50 metri fluture - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 00:36:72
5 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:29
8 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:87

Seria: 3
1 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:26
2 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:22
3 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:51

Seria: 4
7 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:76

Proba 3 50 metri fluture - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 00:32:03
6 Diaconescu Adrian A0862 1998 Median Bucuresti 00:33:03

Seria: 4
1 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:66
8 Stefan Valentin A1161 1998 Median Bucuresti 00:31:42

Proba 4 50 metri fluture - 17 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Negrescu David Stefan 12064 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
2 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:75
5 Basarabie Mihai 8868 1997 Dinamo Bucuresti 00:26:80

Descalificari
1 Simion Vlad Cristian
Observatii: lipsa
8942 1997 NAVI 00:28:01

Proba 6 50 metri fluture - 19 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Ungureanu Alexandru 6260 1995 Dinamo Bucuresti 00:27:00
4 Lomnoseanu Mihai 8096 1995 Dinamo Bucuresti 00:26:73

Proba 7 50 metri fluture - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:01
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:83
6 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Steaua CSA 00:48:59

Seria: 2
1 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 Delfinul Bucuresti 00:37:63
2 Danila Tia Maria A0331 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:21
3 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 00:35:27
6 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 00:35:71
7 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:36:66
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 00:38:43

Seria: 3
1 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 00:33:68
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 00:32:33

Proba 8 50 metri fluture - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:52
7 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 00:33:50

Proba 9 50 metri fluture - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:44:00

Seria: 2
4 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:34:02
5 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:05

Seria: 3
2 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 00:32:70
8 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:69

Proba 10 50 metri fluture - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:02

Proba 11 50 metri fluture - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1997 CSM Pitesti 00:31:00

Proba 12 100 metri liber - 14 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Spiridon Dragos A0200 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:15
3 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:65
5 Trandafir Mihai A0861 2000 Median Bucuresti 01:18:64
6 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:14

Seria: 3
1 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:56
2 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:57
3 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:09:97
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:09:46
7 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:14:55
8 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:18

Seria: 4
2 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:07:20
7 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 01:07:25
8 Manea Alexandru A1169 2000 Median Bucuresti 01:08:83

Seria: 5
1 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Delfinul Bucuresti 01:04:17
2 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:04:03

Proba 13 100 metri liber - 15 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Rusu Cristian 2520 1999 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 01:25:36
4 Busuioc Vlad Alexandru 13142 1999 Steaua CSA 01:17:50
7 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:73

Seria: 3
4 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 01:09:00
6 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00

Seria: 4
1 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:37
3 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:73
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:06:06
6 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:91

Seria: 5
4 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:59:61
5 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:68

Seria: 6
1 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:58:80
3 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:62
7 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:72
8 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:59:00

Proba 14 100 metri liber - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oancea Cristian 2521 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
4 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:06:05

Seria: 5
3 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:86
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:03:18

Seria: 6
2 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:06
6 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Dinamo Bucuresti 00:58:00

Proba 15 100 metri liber - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
7 Culea Stefan Florentin A0912 1997 Median Bucuresti 01:04:16

Seria: 6
5 Basarabie Mihai 8868 1997 Dinamo Bucuresti 00:54:80

Proba 17 100 metri liber - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Ungureanu Alexandru 6260 1995 Dinamo Bucuresti 00:54:50

Proba 18 100 metri liber - 13 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cristescu Daria Maria 13138 2001 Steaua CSA 01:33:10

Seria: 2
2 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:06
6 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:98
7 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Steaua CSA 01:31:42

Seria: 3
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:15:57
4 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:13:21
5 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 01:13:40
6 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:15:39
7 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:15:98

Seria: 5
1 Danila Tia Maria A0331 2001 CSS 1 Bucuresti 01:08:00
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 01:04:11

Descalificari
1 Platarescu Carla
Observatii: lipsa
A0750 2001 Delfinul Bucuresti 01:22:84
2 Stanciu Daria
Observatii: lipsa
A1028 2001 CSS Dinamo 01:19:43
3 Ionescu Corina
Observatii: lipsa
10877 2001 Steaua CSA 01:17:88

Proba 19 100 metri liber - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tabacaru Maria 2360 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
3 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:99

Seria: 4
1 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:80
2 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 01:09:85
6 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:84

Seria: 5
2 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:93
3 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:05:49
8 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:45

Proba 20 100 metri liber - 15 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 01:21:31

Seria: 3
1 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:48

Seria: 4
3 Iancu Albertha A0094 1999 Delfinul Bucuresti 01:09:08
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:08:68

Seria: 5
5 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:05:12
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:05:59
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Dinamo Bucuresti 01:06:00

Proba 21 100 metri liber - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:08:49
8 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:90

Proba 22 100 metri liber - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nica Stefania 1223 1997 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
7 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:09:90

Proba 23 200 metri bras - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 03:29:99
6 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 03:14:06
7 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 04:02:88
8 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 24 200 metri bras - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 03:12:83
5 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:56

Proba 25 200 metri bras - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:01

Proba 29 200 metri bras - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 03:30:31

Seria: 2
2 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:22:41
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 02:59:87
5 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 03:01:52
6 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:53
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 03:24:13

Descalificari
1 Ionescu Corina
Observatii: lipsa
10877 2001 Steaua CSA 03:29:43

Proba 30 200 metri bras - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:56

Proba 31 200 metri bras - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 03:33:22

Seria: 2
1 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 03:28:87

Proba 33 200 metri bras - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Buzatu Maria A0902 1997 Steaua CSA 99:99:99

Proba 34 100 metri spate - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:60
4 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:50
6 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:50
7 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:21

Seria: 2
2 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:48
8 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:14:49

Proba 35 100 metri spate - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 01:36:35
5 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 01:17:46

Seria: 2
1 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:55
3 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:88
4 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:32
7 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:70

Proba 36 100 metri spate - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stefan Valentin A1161 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
5 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:07:70

Proba 37 100 metri spate - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:98

Proba 40 100 metri spate - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:29:61
4 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:27:78

Seria: 2
2 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 01:20:56
7 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:26:16

Seria: 3
1 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:17:79
7 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:14:08

Proba 41 100 metri spate - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:29
4 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:62
5 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:95
6 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:47

Seria: 3
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:12:21

Proba 42 100 metri spate - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:81

Seria: 3
3 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:12:62
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:44
8 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:18:23

Proba 44 100 metri spate - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 01:13:66
4 Nicolae Cristina A0901 1997 Steaua CSA 01:04:00

Proba 45 200 metri fluture - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 99:99:99
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 46 200 metri fluture - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:99

Proba 47 200 metri fluture - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:24:08
6 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:10

Proba 51 200 metri fluture - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stan Denisa
Observatii:
A0648 2001 Steaua CSA 99:99:99

Proba 52 200 metri fluture - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:09
3 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 02:39:45

Proba 53 200 metri fluture - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:38:56
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:00

Proba 55 200 metri fluture - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Buzatu Maria A0902 1997 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
4 Nicolae Cristina A0901 1997 Steaua CSA 02:20:00

Proba 56 400 metri liber - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 05:48:25

Seria: 2
1 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Delfinul Bucuresti 05:27:13
2 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 04:59:84
3 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 04:48:00

Proba 57 400 metri liber - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 06:23:59
4 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 05:39:17

Seria: 2
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 04:19:22
5 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 04:31:67

Proba 58 400 metri liber - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 04:48:47
7 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 05:10:78

Proba 62 400 metri liber - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 05:55:18
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 05:46:76
5 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 05:40:31
7 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 Delfinul Bucuresti 06:00:41

Descalificari
1 Platarescu Carla
Observatii: lipsa
A0750 2001 Delfinul Bucuresti 06:22:88
2 Gadea Claudia
Observatii: lipsa
11021 2001 NAVI 04:44:88

Proba 63 400 metri liber - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 05:20:18
6 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 05:48:55

Seria: 2
6 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 04:47:65

Proba 64 400 metri liber - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Iancu Albertha A0094 1999 Delfinul Bucuresti 05:16:77
2 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 05:00:04

Proba 65 400 metri liber - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 04:44:51
8 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 05:17:09

Proba 66 400 metri liber - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Bogdaneci Alexandra 7537 1997 CSM Pitesti 04:45:00
7 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 05:00:66

Proba 67 50 metri bras - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Spiridon Dragos A0200 2000 Median Bucuresti 99:99:99
3 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:56
4 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:81
5 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:30
8 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:45:13
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:39:61
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:40:44
7 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 00:44:42
8 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:83

Proba 68 50 metri bras - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rusu Cristian 2520 1999 Median Bucuresti 99:99:99
6 Busuioc Vlad Alexandru 13142 1999 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:50

Proba 69 50 metri bras - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Oancea Cristian 2521 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08
5 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:31

Proba 73 50 metri bras - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cristescu Daria Maria 13138 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Steaua CSA 00:51:57
5 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33

Seria: 2
1 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:75
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:45:04
7 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Steaua CSA 00:49:57
8 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:51

Seria: 3
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:39
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:42:77
8 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:43:68

Descalificari
1 Stanciu Daria
Observatii: lipsa
A1028 2001 CSS Dinamo 00:48:78
2 Ionescu Corina
Observatii: lipsa
10877 2001 Steaua CSA 00:43:47

Proba 74 50 metri bras - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Tabacaru Maria 2360 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
4 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:96
6 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:11

Proba 75 50 metri bras - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:22
4 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:44:62
6 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 00:48:73

Seria: 3
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:38:24

Proba 77 50 metri bras - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:38:78

Proba 78 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:34:97
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:56

Proba 79 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:78
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:19:66
6 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:29:20

Descalificari
1 Achimescu Cristi
Observatii:
A0001 1999 Bucharest Sport Club 02:50:06
2 Alexandrescu Marco
Observatii: lipsa
A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:58

Proba 80 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 02:41:61

Proba 81 200 metri mixt - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Negrescu David Stefan 12064 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Copacel Claudiu
Observatii: abandon
8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:33

Proba 84 200 metri mixt - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 03:07:88

Seria: 2
1 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 03:07:09
2 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 02:57:26
4 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 02:47:66
6 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:60
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 03:04:54

Descalificari
1 Gadea Claudia
Observatii: lipsa
11021 2001 NAVI 02:39:82

Proba 85 200 metri mixt - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 03:07:96

Seria: 3
6 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:40:04
8 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:47:00

Proba 86 200 metri mixt - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:07

Seria: 3
2 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:82
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Dinamo Bucuresti 02:45:00

Proba 87 200 metri mixt - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 02:55:30
5 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 02:49:43

Seria: 3
1 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:72
5 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 02:31:34

Proba 88 200 metri mixt - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1997 CSM Pitesti 02:30:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 89 50 metri liber - 13 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Steaua CSA 00:42:81

Seria: 2
2 Cristescu Daria Maria 13138 2001 Steaua CSA 00:39:29
3 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:29
6 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:56
7 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Steaua CSA 00:39:60

Seria: 3
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:35:13
3 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:00
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:34:83
5 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 Delfinul Bucuresti 00:34:88
6 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:35:09
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 00:35:32

Seria: 4
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 00:33:86
3 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 00:33:00
6 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 00:33:24
7 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:33:65

Seria: 5
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:10

Seria: 6
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 00:29:66
6 Danila Tia Maria A0331 2001 CSS 1 Bucuresti 00:30:00

Descalificari
1 Stanciu Daria
Observatii: lipsa
A1028 2001 CSS Dinamo 00:36:96
2 Platarescu Carla
Observatii: lipsa
A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:37:53
3 Ionescu Corina
Observatii: lipsa
10877 2001 Steaua CSA 00:34:14

Proba 90 50 metri liber - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tabacaru Maria 2360 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:60
6 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 00:31:80
8 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:63

Seria: 6
1 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:30:76
2 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:40
8 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:47

Proba 91 50 metri liber - 15 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 00:41:09

Seria: 3
1 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:56
8 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:92

Seria: 4
2 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:33:51

Seria: 5
3 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:72
4 Iancu Albertha A0094 1999 Delfinul Bucuresti 00:31:67
5 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 00:31:67
7 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 00:32:49

Seria: 6
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:29:97

Proba 92 50 metri liber - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 00:32:74
5 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 00:32:83

Seria: 6
4 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:65

Proba 93 50 metri liber - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
7 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:30:47

Proba 94 50 metri liber - 14 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ciocau Carin Raul 2518 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:04
3 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:20
4 Spiridon Dragos A0200 2000 Median Bucuresti 00:36:62
5 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:67
7 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:91

Seria: 3
1 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:32
2 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:10
3 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 00:34:50
4 Trandafir Mihai A0861 2000 Median Bucuresti 00:32:60
5 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:87
7 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:35:20
8 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:81

Seria: 4
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:32:36
4 Manea Alexandru A1169 2000 Median Bucuresti 00:31:31
5 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:31:38
6 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 00:31:88

Seria: 5
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:29:94
4 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:29:54
8 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:31:29

Seria: 6
2 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Delfinul Bucuresti 00:29:11

Proba 95 50 metri liber - 15 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
6 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 00:39:88
8 Rusu Cristian 2520 1999 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
6 Busuioc Vlad Alexandru 13142 1999 Steaua CSA 00:35:06

Seria: 4
2 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:31:94
3 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:31:56
8 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:51

Seria: 5
1 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:79
7 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:39

Seria: 6
3 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:28:55
6 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:63

Seria: 7
1 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:18
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:27:22
3 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:90
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:28:30

Descalificari
1 Comnea Cristian
Observatii:
10262 1999 Steaua CSA 00:32:08
2 Bonea Sabin
Observatii:
9982 1999 NAVI 00:30:01

Proba 96 50 metri liber - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Oancea Cristian 2521 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
2 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:30:23
5 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:66

Seria: 6
7 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:18
8 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:38

Seria: 7
6 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Dinamo Bucuresti 00:27:00

Proba 97 50 metri liber - 17 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Negrescu David Stefan 12064 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
1 Culea Stefan Florentin A0912 1997 Median Bucuresti 00:29:30
4 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:34

Seria: 7
5 Basarabie Mihai 8868 1997 Dinamo Bucuresti 00:25:00
7 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 00:27:25

Proba 98 50 metri liber - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
5 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:52

Proba 99 50 metri liber - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
4 Lomnoseanu Mihai 8096 1995 Dinamo Bucuresti 00:24:95

Proba 100 100 metri fluture - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Danila Tia Maria A0331 2001 CSS 1 Bucuresti 01:22:28

Seria: 2
1 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 01:13:77
8 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:16:00

Proba 101 100 metri fluture - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:17:78

Seria: 2
5 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:39
7 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 01:13:76

Proba 102 100 metri fluture - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:12:87
3 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:12:03
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:82

Proba 104 100 metri fluture - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Buzatu Maria A0902 1997 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
4 Nicolae Cristina A0901 1997 Steaua CSA 01:05:73

Proba 105 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:32:85
4 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:19:75

Seria: 2
1 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:17:40
3 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:13:54
5 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:12:84
7 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 01:16:65

Proba 106 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:00
7 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:53
8 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:18:48

Seria: 3
2 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:64
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:02
7 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:07:78

Descalificari
1 Comnea Cristian
Observatii: lipsa
10262 1999 Steaua CSA 99:99:99

Proba 107 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Stefan Valentin A1161 1998 Median Bucuresti 01:13:97
6 Diaconescu Adrian A0862 1998 Median Bucuresti 01:13:66

Seria: 3
1 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:58
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:05:03
8 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 01:11:53

Proba 108 100 metri fluture - 17 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Negrescu David Stefan 12064 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Culea Stefan Florentin A0912 1997 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:02:58
4 Basarabie Mihai 8868 1997 Dinamo Bucuresti 00:58:80

Proba 111 50 metri spate - 13 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cristescu Daria Maria 13138 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:52
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:43:31
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:42:10
4 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 00:39:60
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:41:68
7 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Steaua CSA 00:47:87

Seria: 3
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:27
8 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 00:38:54

Proba 112 50 metri spate - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tabacaru Maria 2360 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
8 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:47
2 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:36:89
3 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:61
6 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:36:64

Proba 113 50 metri spate - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:51

Seria: 3
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 00:36:33

Proba 115 50 metri spate - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 00:33:75

Proba 116 50 metri spate - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:80
4 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:40:01
5 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:40
6 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:63
7 Ciocau Carin Raul 2518 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 00:37:36
2 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:36:01
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:33

Proba 117 50 metri spate - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
3 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:06
4 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:08
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:96
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:02

Proba 122 100 metri bras - 13 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Steaua CSA 99:99:99
2 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:27
3 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:58
4 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:78
6 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Steaua CSA 01:45:73
7 Cristescu Daria Maria 13138 2001 Steaua CSA 02:03:26

Seria: 2
1 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:35:74
3 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:74
6 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:33:56
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 01:35:61

Seria: 3
6 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:25:12
7 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 01:26:28
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:55

Descalificari
1 Ionescu Corina
Observatii: lipsa
10877 2001 Steaua CSA 01:34:34

Proba 123 100 metri bras - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 01:27:50
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:74
5 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:62

Proba 124 100 metri bras - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 01:41:51

Seria: 2
8 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:35:89

Seria: 3
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:24:65

Descalificari
1 Iancu Albertha
Observatii: lipsa
A0094 1999 Delfinul Bucuresti 01:30:24

Proba 125 100 metri bras - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:32:09

Proba 126 100 metri bras - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:26:26

Proba 127 100 metri bras - 14 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:56:09

Seria: 2
1 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:48
2 Spiridon Dragos A0200 2000 Median Bucuresti 01:41:64
3 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:84
4 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:26
5 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 01:35:30
6 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:39:39
8 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:48:19

Seria: 3
1 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:30:43
2 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:27:68
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:25:45
8 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:30:92

Proba 128 100 metri bras - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Rusu Cristian 2520 1999 Median Bucuresti 99:99:99
4 Busuioc Vlad Alexandru 13142 1999 Steaua CSA 01:50:56

Seria: 2
7 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:75

Seria: 3
5 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:19:62
7 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:42

Proba 129 100 metri bras - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Oancea Cristian 2521 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:92
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:75

Proba 133 200 metri liber - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 02:58:19

Seria: 2
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:92
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 02:30:53
7 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 02:33:75
8 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:49:26

Seria: 3
8 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 02:28:28

Descalificari
1 Platarescu Carla
Observatii: lipsa
A0750 2001 Delfinul Bucuresti 03:05:38
2 Ionescu Corina
Observatii: lipsa
10877 2001 Steaua CSA 03:01:91
3 Stanciu Daria
Observatii: lipsa
A1028 2001 CSS Dinamo 03:29:95
4 Gadea Claudia
Observatii: lipsa
11021 2001 NAVI 02:20:84

Proba 134 200 metri liber - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 02:29:66

Proba 135 200 metri liber - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:74

Seria: 3
1 Iancu Albertha A0094 1999 Delfinul Bucuresti 02:27:96
2 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:25:75
3 Vrabie Alexandra 9960 1999 Dinamo Bucuresti 02:20:00
5 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 02:19:65
7 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:26:30

Proba 136 200 metri liber - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 02:28:88
6 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 02:32:36

Seria: 3
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 02:16:20

Proba 138 200 metri liber - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 02:40:95
4 Licu Albert 11583 2000 NAVI 02:34:61
5 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 02:40:82

Seria: 2
1 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 02:32:84
2 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Delfinul Bucuresti 02:29:42
5 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 02:26:13

Seria: 3
1 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:23:59

Proba 139 200 metri liber - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Busuioc Vlad Alexandru 13142 1999 Steaua CSA 99:99:99
7 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
4 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:25:87
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:30:85
8 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:45

Seria: 3
3 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:08:05
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:05:10
6 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:08:23

Proba 140 200 metri liber - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 02:27:70
6 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:28:83

Seria: 3
2 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:13:51
7 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:21:70

Descalificari
1 Radu Sergiu
Observatii: lipsa
8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:23:81

Proba 141 200 metri liber - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 02:06:26

Proba 144 200 metri spate - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 03:09:35
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 03:01:47
5 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 03:02:61

Seria: 2
1 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 02:50:29
6 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:37:32
7 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 02:50:18

Proba 145 200 metri spate - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:35:57
8 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 02:55:20

Proba 146 200 metri spate - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:16

Seria: 2
2 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:86

Proba 148 200 metri spate - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 02:36:22
4 Nicolae Cristina A0901 1997 Steaua CSA 02:17:00

Proba 149 200 metri spate - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 02:43:38
5 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 02:46:26

Seria: 2
7 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:28

Proba 150 200 metri spate - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Comnea Cristian 10262 1999 Steaua CSA 02:52:10

Seria: 2
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:29:95
3 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:27:80
4 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:21:06
6 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:28:59

Proba 151 200 metri spate - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:25:96

Proba 155 400 metri mixt - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Steaua CSA 99:99:99
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Gadea Claudia
Observatii:
11021 2001 NAVI 99:99:99

Proba 156 400 metri mixt - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 05:28:78

Proba 157 400 metri mixt - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 159 400 metri mixt - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Buzatu Maria A0902 1997 Steaua CSA 99:99:99

Proba 160 400 metri mixt - 14 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 99:99:99
6 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 161 400 metri mixt - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 05:07:46

Proba 162 400 metri mixt - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:40:31