Lista de start pentru Etapa Municipala Campionat National Poliatlon Editia 2014

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri liber - 13 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 01:37:02
3 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:72
4 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:21:45
5 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:91
6 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:29:14
7 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 02:11:75

Seria: 3
1 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:18:30
2 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:18:10
3 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:16:62
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:14:44
5 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS 1 Bucuresti 01:16:52
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:50
7 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:18:23
8 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:38

Seria: 4
1 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:69
2 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:11:52
3 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 01:10:84
4 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:09:67
5 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:10:82
6 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:22
7 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 01:11:55
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:93

Seria: 5
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:08:91
2 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:06:79
3 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:04:99
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:01:51
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:03:40
6 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:06:24
7 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:08:45
8 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:09:47

Proba 2 100 metri liber - 12 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 01:38:08
5 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 02:00:62
6 Prichindel Daniel 2040 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:30:53
2 Pana Rares Stefan 11814 2002 Steaua CSA 01:28:11
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:27:46
4 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:03
5 Coman Radu Andrei A0580 2002 Steaua CSA 01:25:44
6 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:50
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:14
8 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 01:30:87

Seria: 3
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:88
2 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:84
3 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:25
4 Ionita Andrei 2511 2002 Pescarusul Izvorani 01:19:05
5 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 01:19:11
6 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 01:19:74
7 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:20:01
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:21:28

Seria: 4
1 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:94
2 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:16:27
3 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:77
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:13:54
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:62
7 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:92
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:18:93

Seria: 5
1 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:13:28
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:11:03
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:08:11
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:06:77
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:96
7 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:48
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:36

Descalificari
1 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:53
2 Balaceanu Andrei Cristian
Observatii:
A0306 2002 NAVI 01:07:06

Proba 3 100 metri liber - 11 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 99:99:99
5 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 99:99:99
3 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:58
4 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:37
5 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 01:38:41
6 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:44:51
7 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:30:49
3 Iordache Damian 1908 2003 Pescarusul Izvorani 01:30:19
4 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Club Daimon 01:29:65
5 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 01:29:93
6 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 01:30:40
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:34:09
8 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:18

Seria: 4
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:27:58
3 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 Steaua CSA 01:27:12
4 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:31
5 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:25:95
6 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:40
7 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:55
8 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:29:41

Seria: 5
1 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:64
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:23:25
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:16
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 01:19:25
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:20:11
6 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:20:34
7 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:23:53
8 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:37

Seria: 6
1 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:18:64
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:18:26
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:14
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:17:74
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:18:19
7 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 01:18:45
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:19:12

Seria: 7
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:33
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:69
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:11:45
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:11:16
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:45
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:12:20
7 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 01:13:90
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:15:06

Descalificari
1 Rizea David Stefan
Observatii: lipsa
2514 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Fotache Andrei
Observatii: lipsa
2516 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Zinca Radu Gabriel
Observatii: lipsa
1710 2003 Bucharest Sport Club 01:34:86
4 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 01:27:44
5 Meghea Dominic Andrei
Observatii: lipsa
12772 2003 Performer 01:16:35

Proba 4 100 metri liber - 12 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 01:45:87
4 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 01:27:50
5 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:30:61

Seria: 2
1 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:70
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:21:28
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:21
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:81
5 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:17:37
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:90
7 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:90
8 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:24

Seria: 3
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:13:59
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:81
3 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:11:37
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 01:08:08
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:42
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:11:54
7 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:13:58
8 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:46

Descalificari
1 Ghioca Maria
Observatii: lipsa
2249 2002 CSS Dinamo 01:56:16

Proba 5 100 metri liber - 11 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 far clu 2513 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 99:99:99
5 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:36:93
2 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:32:58
3 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:25:69
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:88
5 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 01:25:05
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:32:50
7 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 01:33:56
8 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:41:19

Seria: 4
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:20:24
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:18:74
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:18:05
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:11:25
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:16:53
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:11
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:19:68
8 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:24:12

Descalificari
1 Ghile Andra
Observatii: lipsa
1856 2003 Bucharest Sport Club 01:44:03

Proba 6 100 metri bras - 13 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 99:99:99
2 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 99:99:99
3 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 02:03:09
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:39:63
5 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 01:43:94
7 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 99:99:99
8 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:32:63
2 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:29:19
3 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:23:14
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:17:09
5 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:20:91
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:26:87
7 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:30:47
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 01:38:47

Descalificari
1 Moscu Gabriel
Observatii:
1327 2001 CSS 2 Bucuresti 02:05:47

Proba 7 50 metri bras - 12 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Prichindel Daniel 2040 2002 CSS Dinamo 01:03:47
4 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 00:58:71
5 Pana Rares Stefan 11814 2002 Steaua CSA 01:02:78

Seria: 2
2 Butufei Matei 1768 2002 Pescarusul Izvorani 00:56:69
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74
5 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:52:63
6 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:61
7 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 00:57:67

Seria: 3
1 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:50:62
2 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:26
4 Ionita Andrei 2511 2002 Pescarusul Izvorani 00:46:93
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:42
6 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:48:47
7 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 00:50:53
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:47

Seria: 4
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:34
3 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:44:72
4 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:19
5 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:44:36
6 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 00:45:23
7 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:47
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:60

Seria: 5
1 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:43:96
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:42:34
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:41:42
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:16
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:39:65
6 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:41:82
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:42:60
8 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:44:00

Descalificari
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii: lipsa
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:18
2 Stoica David
Observatii: lipsa
1387 2002 Bucharest Sport Club 00:47:65
3 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:39

Proba 8 50 metri bras - 11 ani - Baieti (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rizea David Stefan 2514 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 01:13:88
5 Iordache Damian 1908 2003 Pescarusul Izvorani 01:24:61
6 Fotache Andrei 2516 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:02:00
3 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 01:01:04
4 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 00:59:68
5 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:00:32
6 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:56
7 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:56
8 Ion Andrei Nicolas 1824 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:95

Seria: 3
1 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:64
2 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:63
4 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:55:32
5 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:74
6 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:57:35
7 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:57:96
8 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 00:58:87

Seria: 4
1 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:54:41
2 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:54:10
3 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:53:51
4 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:45
5 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:49
6 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 Steaua CSA 00:53:59
7 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:11
8 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:54:87

Seria: 5
1 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:74
2 Voicila Robert Mihai 2084 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:47
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:51:00
4 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:06
5 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Club Daimon 00:50:54
6 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:08
7 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:52:03

Seria: 6
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:63
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:49:50
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:49:20
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:75
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:17
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:30
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:49:57
8 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:49:93

Seria: 7
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 00:48:16
2 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:47:37
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:84
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:45:94
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:47:15
7 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:47:42
8 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:48:53

Seria: 8
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:89
3 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:43:27
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:40:36
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:06
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:43:45
7 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 00:44:03
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:45:74

Descalificari
1 Ionescu Gabriel Cosmin
Observatii: lipsa
2375 2003 Steaua CSA 01:02:69
2 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 00:55:91
3 Zinca Radu Gabriel
Observatii: lipsa
1710 2003 Bucharest Sport Club 00:52:84
4 Meghea Dominic Andrei
Observatii: lipsa
12772 2003 Performer 00:46:26

Proba 9 100 metri bras - 12 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 01:57:09
4 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:54:41
5 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 01:56:52
6 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 02:04:55
7 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:00
2 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 01:32:48
3 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:29:86
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:39
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:29:80
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:28
7 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:38:00
8 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:39:58

Proba 10 50 metri bras - 11 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 far clu 2513 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Minciu Ingrid Andreea 2201 2003 Bucharest Sport Club 01:09:50
5 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:87
3 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 00:59:41
5 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:85
6 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:48

Seria: 3
1 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 00:56:36
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:54
3 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:53:65
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 00:53:24
5 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:25
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:53:95
7 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:54:86
8 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:57:07

Seria: 4
1 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:73
2 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:52:31
3 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:92
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:17
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:49:56
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:51:47
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:52:55
8 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:80

Seria: 5
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:46:78
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:15
3 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:93
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:42:55
5 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:43:05
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:44:60
7 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:46:73
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:83

Descalificari
1 Ghile Andra
Observatii: lipsa
1856 2003 Bucharest Sport Club 00:58:51
2 Cinteza Alexandra Ioana
Observatii: lipsa
1322 2003 Tenis Club 2000 01:09:33

Proba 11 50 metri fluture - 13 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 01:08:07
5 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99
6 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:45:04
3 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:41:10
5 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:53
6 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:74
7 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:45
8 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 00:48:86

Seria: 3
1 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:38:52
2 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:38:12
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:36:63
4 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 00:35:48
5 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:52
6 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:37:06
7 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:46
8 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:75

Seria: 4
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:35:26
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 00:34:76
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:32:69
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:30:74
5 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 00:31:64
6 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:32:82
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:35:23
8 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:35:48

Descalificari
1 Solea Luca
Observatii: lipsa
A0199 2001 Tenis Club 2000 00:45:79

Proba 12 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Prichindel Daniel 2040 2002 CSS Dinamo 01:01:45
5 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:52:89

Seria: 2
1 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:92
2 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:16
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:25
4 Ionita Andrei 2511 2002 Pescarusul Izvorani 00:42:55
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:80
7 Butufei Matei 1768 2002 Pescarusul Izvorani 00:48:21
8 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:57

Seria: 3
1 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:41:22
2 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:79
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:07
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:39:64
5 Pana Rares Stefan 11814 2002 Steaua CSA 00:40:07
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:40:45
7 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 00:40:87
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:44

Seria: 4
1 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:71
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:38:23
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:80
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:38
5 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:37:74
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:38:64
8 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:39:22

Seria: 5
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:75
2 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:73
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:33:32
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:31:88
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:32:83
6 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 00:34:01
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:35:24
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:28

Descalificari
1 Stoica David
Observatii: lipsa
1387 2002 Bucharest Sport Club 00:51:79
2 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii: lipsa
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:38
3 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:10

Proba 13 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rizea David Stefan 2514 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 00:57:13
5 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:27
6 Fotache Andrei 2516 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:78
3 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:72
5 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:50:91
7 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 00:54:34
8 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:94

Seria: 3
1 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:49:53
2 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Club Daimon 00:48:98
3 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:33
4 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:47:88
5 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:48:11
6 Iordache Damian 1908 2003 Pescarusul Izvorani 00:48:81
7 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:49:42
8 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:50:03

Seria: 4
1 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 Steaua CSA 00:47:30
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:04
3 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:71
4 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:44:38
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:51
6 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 00:45:91
7 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:23
8 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:62

Seria: 5
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:43:67
2 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 00:42:64
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:42:05
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:41:93
5 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:42:00
6 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:42:18
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:44:20

Seria: 6
1 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:23
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:39:72
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:39:06
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:37:97
5 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:38:33
6 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:71
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:10
8 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:89

Seria: 7
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:32
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:48
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:36:27
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:62
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:89
6 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:36:40
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:37:14
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 00:37:80

Descalificari
1 Ionescu Gabriel Cosmin
Observatii: lipsa
2375 2003 Steaua CSA 01:03:72
2 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 00:55:39
3 Zinca Radu Gabriel
Observatii: lipsa
1710 2003 Bucharest Sport Club 00:50:16
4 Bruma Razvan Cristian
Observatii:
1320 2003 Tenis Club 2000 00:53:53
5 Meghea Dominic Andrei
Observatii: lipsa
12772 2003 Performer 00:42:85

Proba 14 50 metri fluture - 12 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:92
2 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:50
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:44:26
4 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:43:80
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:24
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:76
7 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:50:11
8 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 01:15:56

Seria: 2
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:40:40
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:16
3 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:34
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:33:48
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:34:13
6 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:38:77
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:52
8 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:00

Proba 15 50 metri fluture - 11 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 far clu 2513 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 99:99:99
3 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 01:02:16
4 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:22
5 Minciu Ingrid Andreea 2201 2003 Bucharest Sport Club 00:58:30
6 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:95
7 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:14
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:83
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:48:94
4 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00
5 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:48:06
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:49:63
8 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:53

Seria: 3
1 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:04
2 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:44:79
3 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:29
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 00:42:40
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:42:68
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:43:64
7 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:90
8 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 00:46:16

Seria: 4
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:40:73
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:61
3 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:37:17
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:34:80
5 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:44
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:37:99
7 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:40:67
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:09

Descalificari
1 Ghile Andra
Observatii: lipsa
1856 2003 Bucharest Sport Club 00:52:39

Proba 16 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 03:25:53
2 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 03:13:99
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:94
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 03:03:51
5 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 03:05:64
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 03:06:94
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:17:56
8 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 04:11:28

Seria: 3
1 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:09
2 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 02:52:30
3 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 02:43:21
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:28:93
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:36:67
6 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:46:28
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:53:16
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 03:02:27

Descalificari
1 Stoian Tiberiu Cosmin
Observatii:
1226 2001 Median Bucuresti 99:99:99

Proba 17 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Coman Radu Andrei A0580 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 03:27:51
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 03:14:33
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:00
3 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 03:05:25
4 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 03:02:22
5 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 03:03:25
6 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 03:08:85
7 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 03:09:58
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:08

Seria: 3
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:57:22
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:46:03
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:39:01
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:43:98
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:49:73
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 02:58:82
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:82

Descalificari
1 Neacsu Cristian Dumitru
Observatii: lipsa
11984 2002 Performer 02:59:98

Proba 18 200 metri mixt - 12 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 03:37:95
5 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 03:47:43
6 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:25
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:28
3 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:12:98
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:17
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:12:63
6 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 03:15:95
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:18:30
8 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 03:24:77

Seria: 3
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 03:02:94
2 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 03:00:51
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:52:98
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:49:16
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 02:51:46
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:38
7 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 03:01:41
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:69

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri liber - 11 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 far clu 2513 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Minciu Ingrid Andreea 2201 2003 Bucharest Sport Club 00:51:58
5 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 01:02:59

Seria: 2
2 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:65
3 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:16
4 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:84
5 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:44:85
6 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 00:45:44
7 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 00:51:05

Seria: 3
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:43:94
2 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:41:11
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:40:22
4 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:95
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:39:97
6 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:83
8 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:10

Seria: 4
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 00:39:74
2 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:39
3 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:03
4 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:35:70
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:35:77
6 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:38:03
7 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:38:75
8 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:84

Seria: 5
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:43
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:99
3 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:33:55
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:32:44
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:33:34
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:35:34
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:35:54

Descalificari
1 Ghile Andra
Observatii: lipsa
1856 2003 Bucharest Sport Club 00:43:83

Proba 20 50 metri liber - 12 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:16
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:43
4 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:01
5 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:24
6 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:39:15
7 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 00:59:13

Seria: 2
1 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:13
2 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:36:72
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:35:09
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:77
5 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:34:97
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:14
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:99
8 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:37:30

Seria: 3
1 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:34:32
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:98
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:11
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:31:31
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:31:70
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:32:75
8 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:57

Descalificari
1 Denieul Catinca
Observatii:
A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:33:61

Proba 21 50 metri liber - 11 ani - Baieti (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fotache Andrei 2516 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Iordache Damian 1908 2003 Pescarusul Izvorani 00:50:76
4 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:46:33
5 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:46
6 Rizea David Stefan 2514 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Gruia Vasile Robert 2517 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:96
2 Ion Andrei Nicolas 1824 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:48
4 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:42:72
5 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:20
7 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 00:44:62
8 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 00:45:20

Seria: 3
1 Lente Valentin 2512 2003 Pescarusul Izvorani 00:40:84
3 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:39:87
4 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:71
5 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:39:84
6 Voicila Robert Mihai 2084 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:39
7 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 00:40:83
8 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:21

Seria: 4
1 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:56
2 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:39:41
3 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:39:14
4 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:38:98
5 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:38:98
6 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:20
7 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:43
8 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Club Daimon 00:39:67

Seria: 5
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:47
2 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:38:20
3 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:38:04
4 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 Steaua CSA 00:37:76
5 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:82
6 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:19
8 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:38:54

Seria: 6
1 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:75
2 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:81
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:23
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 00:35:30
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:35:78
7 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:36:74
8 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:31

Seria: 7
1 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:35:04
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:34:94
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:34:24
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:33:60
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:81
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:34:44
7 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:34:97
8 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:35:17

Seria: 8
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:33:35
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:28
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:32:67
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:32:18
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:20
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:19
7 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 00:33:33
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:33:57

Descalificari
1 Ionescu Gabriel Cosmin
Observatii: lipsa
2375 2003 Steaua CSA 00:43:25
2 Stoica Cristian Mihai
Observatii:
1402 2003 CSS Dinamo 00:44:04
3 Zinca Radu Gabriel
Observatii: lipsa
1710 2003 Bucharest Sport Club 00:40:78
4 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 00:38:34
5 Meghea Dominic Andrei
Observatii: lipsa
12772 2003 Performer 00:35:76

Proba 22 50 metri liber - 12 ani - Baieti (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Butufei Matei 1768 2002 Pescarusul Izvorani 00:53:76
5 Buliga Antonio Luciano A0422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:64
6 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:42:01
2 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:40:18
3 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 00:40:00
4 Coman Radu Andrei A0580 2002 Steaua CSA 00:39:40
5 Pana Rares Stefan 11814 2002 Steaua CSA 00:39:75
6 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:09
8 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 00:43:87

Seria: 3
1 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:85
2 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:20
3 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:36:86
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:36:56
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:65
6 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:03
7 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 00:37:23
8 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:38:90

Seria: 4
1 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:34
2 Ionita Andrei 2511 2002 Pescarusul Izvorani 00:35:42
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:98
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:74
5 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:84
6 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:35:02
7 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:35:53
8 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:36:50

Seria: 5
1 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:34:21
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:33:35
3 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:32:93
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:63
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:33:02
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:01
8 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:34:59

Seria: 6
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:32:00
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:31:01
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:30:76
5 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 00:30:78
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:36
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:31:78
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:61

Descalificari
1 Prichindel Daniel
Observatii:
2040 2002 CSS Dinamo 00:46:50
2 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii: lipsa
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:71
3 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:74
4 Coman Liviu Alexandru
Observatii: lipsa
11930 2002 NAVI 00:31:71

Proba 23 50 metri liber - 13 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99
5 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 00:41:12
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:38:14
4 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 00:37:22
5 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:42
6 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:85
7 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:43:35

Seria: 3
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:70
2 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:35:29
3 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:34:25
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:33:40
5 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:33:64
6 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS 1 Bucuresti 00:35:16
7 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:35:50
8 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:04

Seria: 4
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:32:77
2 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:55
3 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:32:19
4 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 00:31:93
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:32:03
6 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:27
7 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:32:58
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:84

Seria: 5
1 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:31:78
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:30:59
3 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 00:29:50
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:28:87
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:29:22
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 00:30:41
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:30:75
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:31:81

Descalificari
1 Nuta Gabriel
Observatii:
2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 24 50 metri spate - 11 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 far clu 2513 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 01:21:44
5 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Minciu Ingrid Andreea 2201 2003 Bucharest Sport Club 00:53:00
3 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:28
4 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:01
5 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 00:50:13
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:52:47
7 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:93

Seria: 3
1 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:80
2 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:51
3 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:38
4 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:66
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:47:27
6 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:48:43
8 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:49:59

Seria: 4
1 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:45:91
2 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:53
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:44:15
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 00:43:57
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:43:59
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:44:41
7 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:81
8 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:46:22

Seria: 5
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:42:54
2 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:81
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:39:57
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:36:23
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:39:12
6 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 00:39:62
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:32
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:16

Descalificari
1 Ghile Andra
Observatii: lipsa
1856 2003 Bucharest Sport Club 00:48:62

Proba 25 100 metri spate - 12 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 01:50:39
5 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 99:99:99
6 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:05
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:29:50
3 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:52
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:76
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:50
6 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:28:24
7 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:98
8 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:38:44

Seria: 3
1 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:75
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:75
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:20:87
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:19:50
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 01:20:45
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:98
7 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:22:85
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:26:57

Proba 26 50 metri spate - 11 ani - Baieti (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rizea David Stefan 2514 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Fotache Andrei 2516 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Gruia Vasile Robert 2517 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Iordache Damian 1908 2003 Pescarusul Izvorani 00:55:66
2 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 00:52:78
3 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:52:25
5 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:52:17
6 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 00:52:65
7 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 00:53:37

Seria: 3
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:50:34
2 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:49:61
5 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:62
6 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Club Daimon 00:49:32
7 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:96
8 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:51:02

Seria: 4
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:47:47
2 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 00:47:28
3 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:46:98
4 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:78
5 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:87
6 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:13
7 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:47
8 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:72

Seria: 5
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:17
2 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:44:65
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:43:60
4 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:43:56
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:43:59
6 Lente Valentin 2512 2003 Pescarusul Izvorani 00:44:32
7 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:04
8 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:45:33

Seria: 6
1 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:33
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:92
3 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:42:69
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:42:01
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:42:20
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:87
7 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 Steaua CSA 00:43:16
8 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:43:51

Seria: 7
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:79
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 00:40:47
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:40:00
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:39:24
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:83
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:40:21
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:41:61

Seria: 8
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:09
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:38:30
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:37:85
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:50
5 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 00:37:60
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:09
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:55
8 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:39:17

Descalificari
1 Ionescu Gabriel Cosmin
Observatii: lipsa
2375 2003 Steaua CSA 00:51:13
2 Zinca Radu Gabriel
Observatii: lipsa
1710 2003 Bucharest Sport Club 00:48:69
3 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 00:48:17
4 Meghea Dominic Andrei
Observatii: lipsa
12772 2003 Performer 00:40:55

Proba 27 50 metri spate - 12 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 99:99:99
4 Butufei Matei 1768 2002 Pescarusul Izvorani 00:57:98
5 Prichindel Daniel 2040 2002 CSS Dinamo 01:10:82

Seria: 2
3 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:47:96
4 Pana Rares Stefan 11814 2002 Steaua CSA 00:46:72
5 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:47:72
6 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 00:50:65
7 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 00:53:59

Seria: 3
2 Coman Radu Andrei A0580 2002 Steaua CSA 00:45:72
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:44:86
4 Ionita Andrei 2511 2002 Pescarusul Izvorani 00:43:15
5 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:44:56
6 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:67
7 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:93
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:46:47

Seria: 4
1 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:64
2 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:16
3 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:41:60
4 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:41:01
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:52
7 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:46
8 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:42:72

Seria: 5
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:40:03
2 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:75
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:38:68
4 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:21
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:38
6 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 00:38:87
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:93
8 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:40:69

Seria: 6
1 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:37:15
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:37:01
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:31
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:34:63
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:36:52
7 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:09
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:38:03

Descalificari
1 Vanghelescu David
Observatii:
2012 2002 Bucharest Sport Club 00:53:32
2 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii: lipsa
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:06
3 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:81
4 Coman Liviu Alexandru
Observatii: lipsa
11930 2002 NAVI 00:35:15

Proba 28 100 metri spate - 13 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Nuta Gabriel 2515 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Ciuhat Florin Alexandru A0045 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 99:99:99
3 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:91
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 99:99:99
6 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99
7 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 01:36:77
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:26:17
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:24:48
4 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:21:98
5 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:87
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:96
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:26:84
8 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:81

Seria: 4
1 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:20:63
2 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:25
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:12:39
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:08:84
5 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:11:92
6 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:14:36
7 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:16:19
8 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 01:21:17

Descalificari
1 Filoti Theodor
Observatii: lipsa
1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 29 200 metri liber - 12 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:86
2 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 03:00:00
3 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 02:54:75
4 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 02:49:78
5 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 02:54:38
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:12
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:40
8 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:15
2 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 02:40:08
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:34:21
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 02:29:39
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:31:37
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:01
7 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 02:41:03
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:96

Proba 30 200 metri liber - 12 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 03:19:18
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 02:58:97
5 Coman Radu Andrei A0580 2002 Steaua CSA 03:04:63
6 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:87
2 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 02:52:33
3 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:34
4 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club 02:46:63
5 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:47:67
6 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:82
7 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:49
8 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 02:57:94

Seria: 3
1 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 02:46:19
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 02:45:56
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:39:38
5 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 02:39:50
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:84
7 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:74

Seria: 4
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:72
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:36:08
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:23:02
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:24:51
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:30:30
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 02:36:69
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:01

Descalificari
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii: lipsa
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:76
3 Neacsu Cristian Dumitru
Observatii: lipsa
11984 2002 Performer 02:46:58
4 Coman Liviu Alexandru
Observatii: lipsa
11930 2002 NAVI 02:27:00

Proba 31 200 metri liber - 13 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 03:21:33
5 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 99:99:99
6 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS 1 Bucuresti 03:06:27
2 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 02:59:42
3 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 02:52:91
4 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 02:43:21
5 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:63
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:24
7 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:26
8 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:79

Seria: 3
1 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:23
2 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:14
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:37:96
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 02:35:69
5 Cardasol Florin 11028 2001 CSS Dinamo 02:36:66
6 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 02:38:47
7 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 02:41:33
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 02:43:00

Seria: 4
1 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 02:34:42
2 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:25:22
3 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 02:20:91
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:17:82
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:20:01
6 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 02:24:70
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 02:30:50
8 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:35:17