Lista de start pentru Cupa de Iarna Editia 2014 - copii 8,9,10 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 8 ani - Baieti (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Preda Filip Dominic 2465 2006 NAVI 99:99:99
3 Predila Robert Cristian 2475 2006 Performer 99:99:99
5 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Roman Andrei Antoniu 2458 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Buchman Eduard 2466 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:08:43
5 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:10:99
6 Artene Alexandru 2415 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Vlasceanu Serban Andrei 2496 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:04:43
2 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:01:45
3 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:59:15
4 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:58:40
5 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 00:59:14
6 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 00:59:36
7 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:67
8 Popescu Tudor 1759 2006 Bucharest Sport Club 01:04:68

Seria: 4
1 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 00:57:19
2 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 00:54:60
3 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:53:64
4 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:53:45
5 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:53:50
6 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:54:38
7 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:56:71
8 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 00:57:26

Seria: 5
1 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:52:80
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:51:52
3 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 00:51:48
4 Savuca Luca 2386 2006 Aqua Sport Galati 00:49:94
5 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:50:18
6 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:51:49
7 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 00:52:44

Seria: 6
1 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:49:10
2 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:47:27
3 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 00:47:16
4 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:45:89
5 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:46:80
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:47:25
7 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:48:21

Seria: 7
1 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:45:36
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:42:78
3 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:42:55
4 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:41:63
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:42:04
6 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:42:62
7 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:43:05
8 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:45:63

Seria: 8
1 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:41:46
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:40:70
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:38:10
4 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:37:83
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:37:90
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:40:27
7 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 00:40:78
8 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:41:51

Descalificari
1 Cristescu Nicolae Octavian
Observatii: lipsa
2484 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Ion Patrick
Observatii: lipsa
2508 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Mojorlic Liviu
Observatii: lipsa
2191 2006 Bucharest Sport Club 01:20:68
4 Vasile Marius Stefan
Observatii: lipsa
1516 2006 NAVI 00:52:87
5 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 00:49:20

Proba 2 50 metri liber - 9 ani - Baieti (110 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Davidescu Mario 2469 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Olteanu Andrei 2474 2005 Performer 99:99:99
6 Rusu Razvan 2461 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 99:99:99
4 Dima Sebastian 2460 2005 NAVI 99:99:99
5 Stamate Andrei 2504 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Irina Nicholas Alin 2506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Constantin Petru Marius 2494 2005 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:78
2 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:32
4 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:04:28
6 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:79
7 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:17:45

Seria: 4
1 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:31
2 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 01:00:78
3 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:10
5 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 00:58:16
6 Dragan Real Cristian 2063 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:54
7 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:77
8 Adam Robert Andrei 2223 2005 CSS Dinamo 01:03:82

Seria: 5
1 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:64
2 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:36
3 Constantin Andrei 2077 2005 Median Bucuresti 00:55:15
4 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:54:81
5 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:55:06
7 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:56

Seria: 6
1 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:54:41
2 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:92
3 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:61
4 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:17
6 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 00:53:79
7 Rauta Matei Cristian 2264 2005 NAVI 00:54:18
8 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:55

Seria: 7
1 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:52:17
2 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 00:52:05
3 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:51:66
4 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:38
5 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:50:70
6 Taut Alexandru 1762 2005 Pescarusul Izvorani 00:52:01
7 Marasac Luca Robert 2066 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:10
8 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 00:53:13

Seria: 8
1 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 00:50:06
2 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:48
3 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:02
4 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:89
5 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:48:98
6 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:47
7 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:87
8 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:50:13

Seria: 9
1 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:48:31
2 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:47:51
3 Dumitrescu Patrick 2076 2005 Club Daimon 00:46:95
4 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:55
5 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:64
6 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:47:21
7 Stanculea Tudor 2382 2005 Club Daimon 00:47:96
8 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 00:48:69

Seria: 10
1 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 00:45:97
2 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:45:70
3 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 00:45:24
4 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:44:78
5 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:24
6 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:56
7 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:45:81
8 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:46:25

Seria: 11
1 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:33
2 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:42:96
3 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:81
4 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:41:72
5 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:41:75
6 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:91
7 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:43:60
8 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:44:34

Seria: 12
1 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:45
2 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:41:36
3 Sirbu Robert 1866 2005 Aqua Sport Galati 00:40:72
4 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:40:41
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:40:56
6 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:41:36
7 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:40
8 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:48

Seria: 13
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:39:60
2 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:38:63
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:37:57
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:36:84
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:36:97
6 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:37:72
7 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:38:76
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:40:13

Seria: 14
1 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:36:08
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:35:86
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:35:24
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:34:31
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:34:71
6 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:35:65
7 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:36:00
8 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:36:49

Descalificari
1 Paraschiv Mario
Observatii: lipsa
2459 2005 NAVI 99:99:99
2 Voicu Mihnea Tudor
Observatii: lipsa
A0831 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Niculae Maryo Mihai
Observatii: lipsa
2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:13
4 Balaban Radu Mihai
Observatii: lipsa
1888 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:58
5 Lisac Tudor
Observatii: lipsa
2483 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Popa Marius Stefan
Observatii: lipsa
2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:53
7 Barascu Stefan Rares
Observatii: lipsa
2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:24
8 Ciobanu David
Observatii: lipsa
2434 2005 Delfinul Bucuresti 00:56:18
9 Dumitru Mihai Virgiliu
Observatii:
1728 2005 NAVI 00:53:58

Proba 3 50 metri liber - 10 ani - Baieti (82 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pop Flavius Cristian 2501 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:03:87
5 Ursache Tudor Stefan 2500 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Pitis Stefan 2435 2004 Delfinul Bucuresti 01:03:69
2 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:52
3 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:53:74
4 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:52:86
5 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 00:53:05
6 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:55:51
7 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 00:57:59

Seria: 3
1 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:03
2 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 00:50:92
3 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:50:27
4 Militaru Alexandru Bogdan 2418 2004 CSS 4 Bucuresti 00:49:16
5 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:07
6 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:82
7 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:25

Seria: 4
2 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:52
4 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 00:44:37
5 Culcea Matei 2417 2004 Renovatio S.C. 00:45:00
6 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 00:47:46
7 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:63
8 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 00:48:92

Seria: 5
1 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:14
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:49
3 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:89
4 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:42:48
5 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:83
6 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:43:20
7 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:70
8 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:23

Seria: 6
1 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:42:03
2 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:41:62
3 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:41:29
4 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:52
5 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:59
7 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:41:87
8 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:42:23

Seria: 7
1 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:40:19
2 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:06
3 Ene Alexandru Dan 1879 2004 Aqua Swim 00:39:92
4 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:39:51
5 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:39:81
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:92
7 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:40:12

Seria: 8
1 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 00:39:15
2 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:38:22
3 Halalau Vlad Anton 1543 2004 Steaua CSA 00:37:81
4 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:37:57
5 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:37:66
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:38:19
7 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:38:86
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:39:51

Seria: 9
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:37:16
2 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:97
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:36:73
4 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:36:65
5 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:36:70
6 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:36:84
7 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:37:00
8 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:37:27

Seria: 10
1 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:36:50
2 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:36:35
3 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:35:77
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:35:51
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:36:32
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:36:37
8 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:36:50

Seria: 11
1 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:35:24
2 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:34:14
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:33:58
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:33:36
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:33:43
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:34:06
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:40
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:46

Descalificari
1 Constantin David Leonard
Observatii: lipsa
A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:47
2 Balas Vlad George
Observatii: lipsa
2215 2004 NAVI 00:48:86
3 Uncu Eric
Observatii:
1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:60
4 Vasile Rares Stefan
Observatii: lipsa
1435 2004 NAVI 00:41:60
5 Girboan Radu Gabriel
Observatii: lipsa
2261 2004 NAVI 00:40:49
6 Sandu Claudiu Andrei
Observatii:
A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:47

Proba 4 50 metri liber - 8 ani - Fete (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lazar Simona Maria 2480 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Grama Alexia 2476 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana 2462 2006 NAVI 99:99:99
6 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 99:99:99
2 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 99:99:99
3 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:85
4 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:11:24
5 Ungvarth Andreea 2423 2006 CSS Dinamo 01:12:33
6 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 01:14:22
7 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Iordache Iris 2473 2006 Pescarusul Izvorani 01:04:13
2 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:52
3 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:30
4 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:57:35
5 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 00:57:69
6 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:59:17
7 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:02:55

Seria: 5
1 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 00:55:90
2 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 00:55:51
3 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:38
4 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 00:53:71
5 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:53:93
6 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:54:86
7 Gherman Ioana 2227 2006 Bucharest Sport Club 00:55:84
8 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 00:56:45

Seria: 6
1 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:52:54
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:50:41
3 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 00:48:00
4 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:46:90
5 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:46:96
6 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:49:19
7 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:51:19
8 Piper Andreea 2163 2006 Performer 00:52:66

Seria: 7
1 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:44:21
2 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:43:30
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:41:72
4 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:40:19
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:41:12
6 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 00:42:04
8 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:46:77

Descalificari
1 Soare Letitia
Observatii: lipsa
2407 2006 Performer 99:99:99
2 Bolohan Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1951 2006 Bucharest Sport Club 01:05:98
3 Stroe Ana Maria
Observatii: lipsa
1511 2006 Bucharest Sport Club 00:43:88

Proba 5 50 metri liber - 9 ani - Fete (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Slobozianu Timeea Lavinia 2486 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 99:99:99
2 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 01:12:76
3 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:93
4 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 01:03:13
5 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:03:67
6 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 01:09:32
7 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 99:99:99
8 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Mocanu Alexandra Stefania 1917 2005 CSS 4 Bucuresti 01:00:45
2 Badae Alexandra Claudia 2059 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:08
3 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:59:43
4 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:74
5 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:22
6 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:64
7 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:42
8 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 01:00:98

Seria: 4
1 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 00:56:30
2 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 00:53:97
3 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:53:51
4 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 00:52:26
5 Buliga Briana Teodora 2430 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:75
6 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:90
8 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:57:47

Seria: 5
1 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:50:18
2 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:49:50
3 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:49:09
4 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 00:48:72
5 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:95
6 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:47
7 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:50:02
8 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:29

Seria: 6
1 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 00:48:22
2 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:48:06
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:47:10
4 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:32
5 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:46:01
6 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:47:26
7 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:48:15
8 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:31

Seria: 7
1 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:45:03
2 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:43:74
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:42:92
4 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:42:59
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:42:60
6 Stanciu Yasmina Alina 2297 2005 Tenis Club 2000 00:43:62
8 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:45:18

Seria: 8
1 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:42:05
2 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:41:30
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:39:85
4 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:39:37
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:39:57
6 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:40:29
7 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:41:85
8 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:42:35

Seria: 9
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:38:79
2 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:38:52
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:37:52
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:36:99
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:50
6 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:37:76
7 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:38:59
8 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:39:11

Descalificari
1 Cobirija Cristina
Observatii: lipsa
2499 2005 Performer 99:99:99
2 Cornea Amalia
Observatii: lipsa
2497 2005 Performer 99:99:99
3 Secureanu Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1273 2005 CS Free Style 00:54:85
4 Duta Jassmine Andreea
Observatii: lipsa
1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:02

Proba 6 50 metri liber - 10 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Teodosiu Catinca 2491 2004 Steaua CSA 99:99:99
5 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Teodosiu Irina 2493 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:01:66
3 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:28
4 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:87
5 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 00:54:03
6 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:66
7 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:28

Seria: 3
1 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:94
2 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:48:96
3 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:47
4 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 00:46:54
5 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:36
6 Grigore Patricia 2437 2004 Delfinul Bucuresti 00:48:82
7 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 00:49:70
8 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 00:50:91

Seria: 4
1 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:27
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:43:71
3 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:43:49
4 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:41:25
5 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:42:00
6 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:53
7 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:21
8 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 00:46:51

Seria: 5
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:41:05
2 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:40:90
3 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:39:33
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:37:44
5 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:38:72
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:40:52
7 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:40:94
8 Gherman Maria A0821 2004 Bucharest Sport Club 00:41:05

Seria: 6
1 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:36:05
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:35:49
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:34:78
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:34:17
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:32
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:35:26
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:35:67
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:36:48

Proba 7 50 metri bras - 8 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Filip Dominic 2465 2006 NAVI 99:99:99
2 Buchman Eduard 2466 2006 NAVI 99:99:99
3 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 99:99:99
5 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Roman Andrei Antoniu 2458 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Artene Alexandru 2415 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:27:40
4 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 01:24:00
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:25:38
6 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:28:92
7 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:39:53
8 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:18:84
2 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:15:48
3 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:91
5 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 01:13:24
6 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 01:15:00
7 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 01:18:78
8 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 01:19:43

Seria: 4
2 Savuca Luca 2386 2006 Aqua Sport Galati 01:07:33
3 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 01:06:97
4 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:05:45
5 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:05:56
6 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 01:07:29
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:11:10
8 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 01:11:55

Seria: 5
2 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 01:03:18
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:01:09
4 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 01:00:49
5 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 01:00:55
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 01:01:16
7 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 01:03:69
8 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 01:05:13

Seria: 6
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:00:16
3 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:58:50
4 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:58:10
5 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:58:47
6 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:58:80
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 01:00:04
8 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 01:00:32

Seria: 7
1 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:55:12
2 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 00:52:69
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:51:20
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:50:03
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:50:57
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:52:46
7 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:54:14
8 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:55:87

Descalificari
1 Cristescu Nicolae Octavian
Observatii: lipsa
2484 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Mojorlic Liviu
Observatii: lipsa
2191 2006 Bucharest Sport Club 01:34:06
3 Popescu Tudor
Observatii: lipsa
1759 2006 Bucharest Sport Club 01:13:14
4 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 01:11:17
5 Kayabasi Ersagun
Observatii: lipsa
1754 2006 Median Bucuresti 01:04:35
6 Vasile Marius Stefan
Observatii: lipsa
1516 2006 NAVI 01:00:00

Proba 8 50 metri bras - 9 ani - Baieti (94 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Olteanu Andrei 2474 2005 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:45:77
4 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:33
5 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:25:87
6 Irina Nicholas Alin 2506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:62
3 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:22
4 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:16
5 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 01:17:17
6 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:18:13
7 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:69
8 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 01:23:09

Seria: 5
1 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 01:13:36
2 Marasac Luca Robert 2066 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:26
3 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:07
4 Rauta Matei Cristian 2264 2005 NAVI 01:10:84
5 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:86
6 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:51
7 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 01:13:32

Seria: 6
1 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 01:09:41
2 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:64
3 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 01:07:16
4 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 01:06:56
5 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:07:14
6 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 01:07:47
7 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:08:82
8 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:09:95

Seria: 7
1 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:68
2 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:56
3 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:18
4 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 01:02:75
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:11
6 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:04:41
7 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:05:35
8 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:43

Seria: 8
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:02:31
2 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:01:12
3 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:59:59
4 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:59:41
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:59:54
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:00:81
7 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:01:31
8 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:02:41

Seria: 9
1 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:59:25
2 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:58:21
3 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:57:17
4 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:56:70
5 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 00:57:06
6 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:58:19
7 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:58:22
8 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:29

Seria: 10
1 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:56:27
2 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:55:07
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:54:27
4 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:53:04
5 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:96
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:55
7 Sirbu Robert 1866 2005 Aqua Sport Galati 00:55:34
8 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:56:32

Seria: 11
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:03
2 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:51:67
3 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:51:05
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:50:88
5 Taut Alexandru 1762 2005 Pescarusul Izvorani 00:50:91
6 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:51:07
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:51:90
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:53:03

Seria: 12
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:49:47
2 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:48:96
3 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:46:62
4 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:45:22
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:46:52
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:46:81
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:49:00
8 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:50:12

Descalificari
1 Niculae Maryo Mihai
Observatii: lipsa
2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Voicu Mihnea Tudor
Observatii: lipsa
A0831 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Balaban Radu Mihai
Observatii: lipsa
1888 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Lisac Tudor
Observatii: lipsa
2483 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Ciobanu David
Observatii: lipsa
2434 2005 Delfinul Bucuresti 01:18:54
6 Popa Marius Stefan
Observatii: lipsa
2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:62

Proba 9 50 metri bras - 10 ani - Baieti (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Culcea Matei 2417 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Militaru Alexandru Bogdan 2418 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
3 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:16:42
5 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:12:60
6 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:78
7 Ursache Tudor Stefan 2500 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Pop Flavius Cristian 2501 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 01:09:74
2 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 01:07:53
3 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:75
4 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:30
5 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 01:03:50
7 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:08:86
8 Pitis Stefan 2435 2004 Delfinul Bucuresti 01:10:19

Seria: 3
1 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:18
2 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 01:01:53
3 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:51
4 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:59:17
5 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:59:23
6 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:23
7 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 01:01:56

Seria: 4
1 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:59:02
2 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:58:39
3 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 00:57:54
4 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:38
5 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:57:40
6 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:61
7 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:94
8 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:59:11

Seria: 5
1 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:56:98
2 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:56:68
4 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 00:54:99
5 Halalau Vlad Anton 1543 2004 Steaua CSA 00:55:59
7 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:56:92
8 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:04

Seria: 6
1 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:54:32
2 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:53:57
3 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:53:37
4 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:53:21
5 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:24
6 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:56
7 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:71
8 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 00:54:66

Seria: 7
1 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:63
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:33
3 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:52:13
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:51:63
5 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:51:83
6 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:52:25
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:52:53
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:52:98

Seria: 8
1 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:51:38
2 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:50:93
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:50:68
4 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:50:52
5 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:67
6 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:50:87
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:20
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:51:59

Seria: 9
1 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:49:93
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:48:72
3 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:48:56
4 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:47:80
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:07
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:48:59
7 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:79
8 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:34

Seria: 10
1 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:46:98
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:69
3 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:45:81
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:43:53
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:44:31
6 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:46:43
7 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:46:80
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:47:37

Descalificari
1 Balas Vlad George
Observatii: lipsa
2215 2004 NAVI 01:10:20
2 Constantin David Leonard
Observatii: lipsa
A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:07
3 Uncu Eric
Observatii:
1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:47
4 Girboan Radu Gabriel
Observatii: lipsa
2261 2004 NAVI 00:55:60
5 Vasile Rares Stefan
Observatii: lipsa
1435 2004 NAVI 00:55:90

Proba 10 50 metri bras - 8 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Lazar Simona Maria 2480 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Grama Alexia 2476 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana 2462 2006 NAVI 99:99:99
5 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 99:99:99
6 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:52
4 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:22:81
5 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:22:95
7 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Ungvarth Andreea 2423 2006 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
1 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 01:18:37
2 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 01:14:67
3 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:13:07
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:08:97
5 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:12:17
6 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 01:14:00
7 Iordache Iris 2473 2006 Pescarusul Izvorani 01:18:21
8 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:20:51

Seria: 5
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:49
2 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:07:01
3 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:05:44
4 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:02:36
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:04:48
6 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 01:06:67
7 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:07:46
8 Piper Andreea 2163 2006 Performer 01:08:21

Seria: 6
1 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:58:88
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:57:22
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:52:21
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:54:11
6 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:56:77
7 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:58:81
8 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 00:59:85

Descalificari
1 Bolohan Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1951 2006 Bucharest Sport Club 01:34:08
2 Stroe Ana Maria
Observatii: lipsa
1511 2006 Bucharest Sport Club 00:55:53

Proba 11 50 metri bras - 9 ani - Fete (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cobirija Cristina 2499 2005 Performer 99:99:99
2 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 99:99:99
3 Slobozianu Timeea Lavinia 2486 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 99:99:99
7 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 99:99:99
8 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 01:27:00
3 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:98
4 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 01:18:91
5 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:35
6 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 01:22:68
7 Buliga Briana Teodora 2430 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 01:16:49
2 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:42
3 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 01:11:40
4 Stanciu Yasmina Alina 2297 2005 Tenis Club 2000 01:10:60
5 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:10:84
6 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 01:13:85
8 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:00

Seria: 4
1 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 01:09:64
2 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 01:08:66
3 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:07:50
4 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 01:04:48
5 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 01:05:02
6 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 01:07:76
7 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 01:09:21
8 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:32

Seria: 5
1 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:04:21
2 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:10
3 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 01:01:82
4 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:01:02
5 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 01:01:25
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 01:01:89
7 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:03:28
8 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:40

Seria: 6
1 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:00:44
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:59:70
3 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:59:20
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:56:32
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:58:95
6 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:59:65
7 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:59:99
8 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 01:01:00

Seria: 7
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:55:00
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:54:60
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:53:92
4 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:53:47
5 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:53:80
6 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:54:40
7 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:54:80
8 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:55:66

Seria: 8
1 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:52:75
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:51:88
3 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:51:34
4 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:50:08
5 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:51:15
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:60
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:52:34
8 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:53:30

Descalificari
1 Duta Jassmine Andreea
Observatii: lipsa
1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:40

Proba 12 50 metri bras - 10 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gherman Maria A0821 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 01:10:46
4 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:68
5 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:07:89
6 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:98
7 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 01:05:43
3 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:66
4 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:18
5 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:49
6 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:15
7 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 01:05:66
8 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 01:06:54

Seria: 4
1 Grigore Patricia 2437 2004 Delfinul Bucuresti 01:02:59
2 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:01:79
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:28
4 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:53:81
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:55:14
6 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 01:00:06
7 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:33
8 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:76

Seria: 5
1 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:52:35
2 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:51:59
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:51:00
4 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:50:07
5 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:50:16
6 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:51:56
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:20
8 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:53:70

Seria: 6
1 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:47:89
2 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:47:62
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:85
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:43:13
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:66
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:46:91
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:47:66
8 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:48:88

Descalificari
1 Teodosiu Irina
Observatii: lipsa
2493 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Teodosiu Catinca
Observatii: lipsa
2491 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Grigoras Raisa Ioana
Observatii: lipsa
2096 2004 NAVI 01:05:76

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Alexandru Constantinescu, Andreas Alin Bucur, Alexandru Gabriel Curecheriu, Dan Cristian Iancu, 2003 Performer 99:99:99
5 Stafeta 9 Eduard Andrei Cristea, Luca Matei Iliescu, Andrei Mirea , Alexandru Ciprian Rosu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Luca Seksi, Luca Ciprian Cirimpei, Laszlo Igor Csendes, Alexandru Birghilescu, 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Matei Valeriu Pisoschi, Cristian Popa, Radu Stefan Zorzoliu, Tudor Dan, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Iaschiu, Marius Rosu, Luca Mihnea Istrate, Teofil Scortea, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Tudor Cristian Andrei Neagu, Alexandru Sebastian Silaghi, Alexandru Mihai Gurau, Eduard Andrei Constantin, 2003 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Luigi Nicolas Tudor, Vladimir Andrei Zsehranszky, Kaan Stefan Muraru, David Andrei Ionescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (14 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Filip Andrei Balanescu, Cristian Ionut Malus, Vladimir Stefan Budiaci, Ionut Adrian Andronic, 2002 Performer 99:99:99
3 Stafeta 11 Vlad Stefan Nichifor, Matei Petrascu, David Stefan Craciun , Cristian Victor Mihu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 9 Theodor Ioan Nitu, Lucas Ionut Gogoasa, Vlad Stefan Dumitrescu, David Andrei Toma, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 10 Nicholas Alin Irina, Mario Eduard Dumitru, David Comanescu, Nicolae Cristian Melianu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 12 Luca Victor Curariu, Luca Ioan Preotu, Daris Matei Tudor, Florin Laurentiu Oana, 2002 Performer 99:99:99
7 Stafeta 14 Tiberiu Terteleac, Razvan Rares Enculesei, Alexandru Florin Preda, Robert Munteanu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Razvan Mihai Boabes, Matei Ionut Talagai, Dominique Gabriel Mares, Gabriel Razvan Stoian, 2002 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Luca Mihai Nataprazu, Calin Andrei Georgeoni, Adrian Petru Jianu, Alexandru Edward Pandele, 2002 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Narcis Petre, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Emilian Stoica, Eduard Andrei Rusu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Cosmin Alexandru Balica, Alexandru Mario Stefanache, Aris Cristian Antonio Onea, Vlad Alexandru Pricop, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Denis Florian Dorobantu Albu, Stefan Cristian Grigoras, Alexandru Mihai Luca , Sebastian Tutuianu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Enache, Alexandru Georgescu, Razvan Baciu, Patrick Dumitrescu, 2002 Club Daimon 99:99:99
7 Stafeta 6 Nicolae Stoican, Vlad Gabriel Lepus , Mihai Ungureanu, Luca Mihai Andrei, 2002 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Vlad Daniel Belega, Stefan Niculae Simion, Andrei Turta, Emanuel George Borangel, 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 9 Tudor Stefan Ursache, Stefan Felix Chiran, Flavius Cristian Pop, Rares Perut Huci, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 10 Andrei Cojocaru, Gabriel Ciprian Dumitru, Mihnea Cristian Gate, Cristian Andrei Chivu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 12 Luca Ichim, Alexandru Teodorescu, Cristian Vlad Vladutu, Claudiu Andrei Sandu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Rares Macoveanu, Vlad Nicolae Gherghe, Alexandru Nichita Nanulescu, David Doroghi, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Marius Cristian Butuc, Constantin Chiriac, Andrei Bajenaru, George Constantin Manea, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Patrick Rosu, Vlad Anton Halalau, Catalin Ionut Dumitrescu, Dragos Ghile, 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Lapadat, David Popovici, Darius Costin Anghel, Madalin Ionut Nicola, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Darius Petrache, Mihai Harsulescu, Mihai Lupului Stanescu, Matei Alexandru Stan, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 David Andrei Bratu, Alexandru Robert Ionut Gate, Vlad Cristian Gherghel, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Ioan Dennis Dragomir, Dinu Ionescu, Codrut Fernando Romas, Mihai Comendant, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Alexandra Maria Blejan, Ioana Maria Menciu, Cristina Taranu, Ioana Rebecca Neagu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Andra Aslam, Alexandra Corina Dumitrescu, Maria Florentina Oprea, Clara Maria Chirita, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ana Maria Vlad, Lucia Elena Radulescu, Georgiana Andreea Dumitrescu, Ana Maria Florea, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Simona Maria Lazar, Daria Maria Ilie, Ana Teodora Savulescu, Teodora Marina Ciocan, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Iulia Ulmeanu, Cristina Cobirija, Alexandra Breahna, Larisa Gabriela Ghita, 2002 Performer 99:99:99
5 Stafeta 8 Miruna Andreea Pascal, Alexandra Claudia Badae, Alice Eugenia Anghel, Ana Maria Iancu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Andreea Ofelia Voica, Maria Petrache, Oana Ilinca Voica, Denisa Francesca Constantin, 2002 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Andreea Laura Manea, Maria Vasile, Ioana Iris Jugureanu, Andra Gorecki, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Sonia Dragan, Hanna Marina, Mihaela Georgiana Ellersdorfer, Denisa Cobianu, 2002 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
5 Stafeta 2 Miruna Zorzoliu, Petra Busurca, Eva Andrei, Smaranda Maria Cotruta, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandra Maria Fudulica, Daria Nicoleta Titiriga, Ioana Andra Strungareanu, Ioana Marin, 2002 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Ilinca Petrescu, Luiza Maria Minciu, Mara Ionescu, Mara Bancila, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Ioana Teodora Gomoi, Andreea Mihaela Calin, Alexia Lorena Belghiru, Bianca Maria Balanescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Alexia Maria Matei Guiman, Cristina Mihaela Muresanu, Ana Maria Bianca Dumitru, Ioana Alexandra Serman, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Sara Maria Constantinescu, Iris Trandafir, Astrid Gabriela Stanica, Alina Maria Dragusi, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Daria Maria Ioana, Ioana Teodora Fogoros, Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Bianca Banescu, Rebeca Geamanu, Corina Ioana Coman, Cristina Dumitrescu, 2001 Steaua CSA 99:99:99
6 Stafeta 4 Mara Nicolescu, Ana Maria Claudia Ivanov, Gabriela Crina Oprea, Alexandra Raluca Petre, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 8 ani - Fete (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Bescheret Anca 2464 2006 NAVI 99:99:99
6 Lazar Simona Maria 2480 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Preda Maria Amelie 2477 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Predica Adnana 2448 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 01:27:16
3 Iordache Iris 2473 2006 Pescarusul Izvorani 01:07:00
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:06:54
7 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana 2462 2006 NAVI 99:99:99
8 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Ungvarth Andreea 2423 2006 CSS Dinamo 01:05:82
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:03:84
3 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 01:02:18
4 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:22
5 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:27
6 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:03:35
7 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:45
8 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 01:06:25

Seria: 5
1 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 01:00:38
2 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 00:58:91
3 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 00:58:80
4 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:66
5 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 00:58:63
6 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:58:87
7 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:59:81
8 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:00:95

Seria: 6
1 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:56:70
2 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:56:12
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:53:13
5 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:53:78
6 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:55:89
7 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:56:49
8 Piper Andreea 2163 2006 Performer 00:57:63

Seria: 7
1 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:50:63
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:47:28
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:44:34
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:46:89
6 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:47:32
7 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 00:49:51
8 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 00:52:47

Descalificari
1 Grama Alexia
Observatii: lipsa
2476 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Soare Letitia
Observatii: lipsa
2407 2006 Performer 99:99:99
3 Mohd Dalal
Observatii: lipsa
2498 2006 Performer 99:99:99
4 Bolohan Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1951 2006 Bucharest Sport Club 01:06:71
5 Timbus Alexandra Maria
Observatii: lipsa
1823 2006 Renovatio S.C. 01:09:85
6 Gherman Ioana
Observatii: lipsa
2227 2006 Bucharest Sport Club 00:54:44
7 Stroe Ana Maria
Observatii: lipsa
1511 2006 Bucharest Sport Club 00:49:18

Proba 20 50 metri spate - 9 ani - Fete (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cobirija Cristina 2499 2005 Performer 99:99:99
2 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 99:99:99
5 Buliga Briana Teodora 2430 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stefan Emilia Maria 2450 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Slobozianu Timeea Lavinia 2486 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 01:15:20
3 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:39
4 Mocanu Alexandra Stefania 1917 2005 CSS 4 Bucuresti 01:04:90
6 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:09:78
7 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 01:15:58
8 Iordache Nicoleta Bianca 2058 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Badae Alexandra Claudia 2059 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:89
2 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:99
3 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 00:59:83
4 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:57
5 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 00:59:62
6 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 00:59:85
7 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:02:82
8 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:48

Seria: 4
1 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:58:23
2 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:57:95
3 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 00:57:69
4 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 00:57:10
5 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:57:24
7 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:58:20
8 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:58

Seria: 5
1 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:56:32
2 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:55:76
3 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:55:08
4 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:54:68
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:54:79
6 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:56
7 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:22
8 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 00:56:70

Seria: 6
1 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 00:53:93
2 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 00:52:55
4 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:51:89
5 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:52:45
6 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:52:51
7 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 00:52:63
8 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:58

Seria: 7
1 Stanciu Yasmina Alina 2297 2005 Tenis Club 2000 00:51:58
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:50:32
3 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:49:47
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:48:72
5 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:49:02
6 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:49:99
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:50:55
8 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:51:72

Seria: 8
1 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:47:44
2 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:46:96
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:46:55
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:45:86
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:45:90
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:46:95
7 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:47:24
8 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:47:70

Seria: 9
1 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:45:32
2 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:44:83
3 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:16
4 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:43:16
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:25
6 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:44:28
7 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:45:04
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:45:71

Descalificari
1 Cornea Amalia
Observatii: lipsa
2497 2005 Performer 99:99:99
2 Preda Alexia Victoria
Observatii: lipsa
2052 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Iancu Ana Maria
Observatii: lipsa
1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:56
4 Ulmeanu Iulia
Observatii: lipsa
2322 2005 Performer 00:57:90
5 Duta Jassmine Andreea
Observatii: lipsa
1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:50

Proba 21 50 metri spate - 10 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Teodosiu Catinca 2491 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:46
3 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:05:07
4 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 00:56:38
5 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:29
6 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 01:05:22
7 Teodosiu Irina 2493 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:55:64
2 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:41
3 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:92
4 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 00:53:41
5 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:80
6 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:22
7 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 00:54:93
8 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:02

Seria: 4
1 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 00:52:10
2 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:50:05
3 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:49:88
4 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:48:38
5 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:49:00
6 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:90
7 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:22
8 Grigore Patricia 2437 2004 Delfinul Bucuresti 00:53:19

Seria: 5
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:47:64
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:46:85
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:46:67
4 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:44:61
5 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:46:16
6 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:46:84
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:47:51
8 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:18

Seria: 6
1 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:42:98
2 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:53
3 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:39:71
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:39:43
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:39:58
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:40:92
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:42:06
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:43:59

Proba 22 50 metri spate - 8 ani - Baieti (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vlasceanu Serban Andrei 2496 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Preda Filip Dominic 2465 2006 NAVI 99:99:99
4 Predila Robert Cristian 2475 2006 Performer 99:99:99
5 Buchman Eduard 2466 2006 NAVI 99:99:99
6 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Matei Andrei Horia 2510 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Artene Alexandru 2415 2006 Renovatio S.C. 01:14:49
5 Beleuz Luca 2471 2006 Pescarusul Izvorani 01:15:01
7 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Matei Vlad Mihai 2509 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:08:48
2 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:04:98
4 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 01:00:77
5 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 01:02:01
6 Beleuz Andrei 2472 2006 Pescarusul Izvorani 01:03:14
7 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:47
8 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:13:42

Seria: 4
1 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:59:31
2 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 00:58:73
3 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:58:00
4 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:57:04
6 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 00:58:60
7 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 00:58:90
8 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:00:20

Seria: 5
1 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 00:56:23
2 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:55:72
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:55:30
4 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:54:89
5 Savuca Luca 2386 2006 Aqua Sport Galati 00:55:09
6 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:55:60
7 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:55:91
8 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:56:64

Seria: 6
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:54:40
4 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 00:53:12
5 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:53:54
6 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:54:19
7 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 00:54:36
8 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:54:46

Seria: 7
1 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:51:20
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:50:80
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:50:69
4 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:50:03
5 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:50:27
6 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:50:74
7 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:50:87
8 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:51:37

Seria: 8
1 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:47:34
2 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:46:73
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:43:99
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:43:19
5 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:43:91
6 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:44:65
7 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 00:47:25
8 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:47:78

Descalificari
1 Mojorlic Liviu
Observatii: lipsa
2191 2006 Bucharest Sport Club 01:20:66
2 Popescu Tudor
Observatii: lipsa
1759 2006 Bucharest Sport Club 01:22:75
3 Martoiu Andrei
Observatii: lipsa
1954 2006 Bucharest Sport Club 01:03:01
4 Vasile Marius Stefan
Observatii: lipsa
1516 2006 NAVI 00:57:83
5 Kayabasi Ersagun
Observatii: lipsa
1754 2006 Median Bucuresti 00:54:29
6 Mocanu Mihai
Observatii: lipsa
1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:54:12

Proba 23 50 metri spate - 9 ani - Baieti (110 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 99:99:99
3 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Micu Stefan Adrian Mario 2054 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Olteanu Andrei 2474 2005 Performer 99:99:99
7 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Davidescu Mario 2469 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Constantin Petru Marius 2494 2005 Median Bucuresti 99:99:99
3 Irina Nicholas Alin 2506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Andries Razvan 2457 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Rusu Razvan 2461 2005 NAVI 99:99:99
6 Paraschiv Mario 2459 2005 NAVI 99:99:99
7 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Mihalache Darius Mihai 2456 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:24
2 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:84
4 Rauta Matei Cristian 2264 2005 NAVI 01:07:54
5 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:57
6 Constantin Andrei 2077 2005 Median Bucuresti 01:12:72
7 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:10

Seria: 4
1 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:96
2 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:06:69
4 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:17
5 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 01:04:62
6 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 01:05:87
7 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:06:93
8 Dragan Real Cristian 2063 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:99

Seria: 5
1 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:50
2 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 01:01:66
5 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:37
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:36
8 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:66

Seria: 6
1 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:85
2 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:58:57
3 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 00:58:43
4 Adam Robert Andrei 2223 2005 CSS Dinamo 00:58:05
5 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:25
6 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 00:58:52
7 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:58:81
8 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 00:59:02

Seria: 7
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:57:89
2 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:57:35
3 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:31
4 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:57:09
5 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 00:57:18
6 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:57:34
7 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:56
8 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:57:96

Seria: 8
2 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:38
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:77
4 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:48
6 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:16
7 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:56:44
8 Taut Alexandru 1762 2005 Pescarusul Izvorani 00:57:09

Seria: 9
1 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:38
2 Dumitrescu Patrick 2076 2005 Club Daimon 00:54:41
3 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:00
5 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:73
7 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 00:54:56
8 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:55:41

Seria: 10
1 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:53:25
2 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:05
3 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:51:60
4 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:51:41
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 00:51:60
6 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:99
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:00

Seria: 11
1 Sirbu Robert 1866 2005 Aqua Sport Galati 00:50:71
2 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:50:60
3 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:10
4 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:49:76
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:99
6 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:50:14
7 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:50:64
8 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:50:93

Seria: 12
1 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:49:37
2 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:48:56
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:46:92
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:46:49
5 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:46:50
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:48:23
7 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:76
8 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:49:48

Seria: 13
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:06
2 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:45:38
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:45:03
4 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:44:63
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:44:72
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32
7 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:90
8 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:46:16

Seria: 14
1 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:44:45
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:41:29
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:40:99
4 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:39:96
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:40:53
6 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:41:10
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:42:30
8 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:44:62

Descalificari
1 Lisac Tudor
Observatii: lipsa
2483 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Balaban Radu Mihai
Observatii: lipsa
1888 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:89
3 Niculae Maryo Mihai
Observatii: lipsa
2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:38
4 Popa Marius Stefan
Observatii: lipsa
2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:86
5 Calniceanu Ion Mihnea
Observatii: lipsa
2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:82
6 Stanculea Tudor
Observatii: lipsa
2382 2005 Club Daimon 00:59:20
7 Ciobanu David
Observatii: lipsa
2434 2005 Delfinul Bucuresti 01:02:34
8 Iosip Matei Andrei
Observatii:
13939 2005 Performer 00:56:56
9 Marasac Luca Robert
Observatii:
2066 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:60
10 Talagai Matei Ionut
Observatii: lipsa
1845 2005 Steaua CSA 00:53:54
11 Barascu Stefan Rares
Observatii: lipsa
2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:37
12 Andrei Luca Mihai
Observatii: lipsa
1377 2005 NAVI 00:53:29

Proba 24 50 metri spate - 10 ani - Baieti (82 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ursache Tudor Stefan 2500 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:07:90

Seria: 2
1 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:03:96
2 Militaru Alexandru Bogdan 2418 2004 CSS 4 Bucuresti 01:01:66
4 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:90
5 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:57
6 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 01:00:51
7 Pitis Stefan 2435 2004 Delfinul Bucuresti 01:02:02

Seria: 3
1 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 00:58:10
3 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:98
4 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:55:52
5 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:61
6 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 00:57:24
8 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:58:51

Seria: 4
1 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:20
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:92
3 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:16
4 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:53:04
5 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:53:04
6 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:48
7 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 00:54:77

Seria: 5
1 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:73
2 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:46
3 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:65
4 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:50:93
5 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:51:06
6 Culcea Matei 2417 2004 Renovatio S.C. 00:52:00
7 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:67
8 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 00:53:03

Seria: 6
1 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:83
3 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:53
4 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:49:22
5 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:49:24
6 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:49:99
7 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:50:65

Seria: 7
1 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:48:71
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:47:65
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:80
4 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:46:19
5 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 00:46:55
6 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:64
7 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:45
8 Halalau Vlad Anton 1543 2004 Steaua CSA 00:48:78

Seria: 8
1 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:30
2 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:45:09
3 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:44:52
4 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:44:13
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:44:15
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:45:07
7 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:45:27
8 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:45:32

Seria: 9
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:43:93
2 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:43:13
3 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:42:87
4 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:42:68
5 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:42:82
6 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:42:91
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:43:67
8 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:05

Seria: 10
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:42:50
2 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:42:04
3 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:41:61
4 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:41:35
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:41:48
6 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:74
7 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:42:24
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:42:62

Seria: 11
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:41:14
2 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:40:46
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:39:01
4 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:15
5 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:65
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:40
7 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:40:55
8 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:41:17

Descalificari
1 Pop Flavius Cristian
Observatii: lipsa
2501 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Girboan Radu Gabriel
Observatii: lipsa
2261 2004 NAVI 01:00:00
3 Balas Vlad George
Observatii: lipsa
2215 2004 NAVI 00:57:31
4 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 00:57:66
5 Constantin David Leonard
Observatii: lipsa
A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:44
6 Lupului Stanescu Mihai
Observatii: lipsa
1382 2004 NAVI 00:50:15
7 Vasile Rares Stefan
Observatii: lipsa
1435 2004 NAVI 00:50:89

Proba 25 50 metri fluture - 8 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana 2462 2006 NAVI 99:99:99
3 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 99:99:99
5 Zamfiratu Ioana Alexandra 2507 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Ungvarth Andreea 2423 2006 CSS Dinamo 99:99:99
7 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ardeleanu Petra 2463 2006 NAVI 99:99:99
2 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:22:49
4 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 01:15:80
5 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 01:15:92
6 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:40
7 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 02:01:03
8 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:09
2 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:06:88
3 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 01:04:96
4 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:01:34
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:03:61
6 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:06:59
7 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:08:33
8 Piper Andreea 2163 2006 Performer 01:10:81

Seria: 4
1 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:50:70
3 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:48:63
4 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 00:47:40
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:48:26
6 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:49:17
7 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:49:38
8 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:59:70

Descalificari
1 Comarniceanu Ana
Observatii: lipsa
1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:17:95
2 Stroe Ana Maria
Observatii: lipsa
1511 2006 Bucharest Sport Club 00:49:22

Proba 26 50 metri fluture - 9 ani - Fete (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 99:99:99
4 Cobirija Cristina 2499 2005 Performer 99:99:99
5 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 99:99:99
6 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:95
4 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 01:14:35
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 01:15:58
6 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 01:25:32
7 Ghita Larisa Gabriela 2468 2005 Performer 99:99:99
8 Slobozianu Timeea Lavinia 2486 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:10:80
2 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:40
3 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:07:19
4 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:05:81
5 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 01:06:65
6 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:07:75

Seria: 4
1 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:97
2 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 01:01:71
4 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:59:49
5 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 01:00:74
7 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 01:02:03
8 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 01:04:95

Seria: 5
1 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:56:46
2 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:55:83
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:54:81
4 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:54:66
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:54:75
6 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:55:59
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:56:13
8 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:56:62

Seria: 6
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:53:78
2 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:51:12
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:49:90
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:48:48
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:49:67
6 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:50:42
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:51:19
8 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:54:18

Seria: 7
1 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:45:12
2 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:44:68
3 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:43:46
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:07
5 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:43:25
6 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:05
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:44:73
8 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:46:62

Descalificari
1 Iancu Ana Maria
Observatii: lipsa
1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:71
2 Ulmeanu Iulia
Observatii: lipsa
2322 2005 Performer 01:13:03
3 Buse Sara Maria
Observatii: lipsa
11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:01:04
4 Duta Jassmine Andreea
Observatii: lipsa
1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:71

Proba 27 50 metri fluture - 10 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Ionita Andreea Nicoleta 1312 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:77
2 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 01:09:75
4 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:25
5 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 01:02:88
6 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 01:09:32
7 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:96
8 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:40
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:55:28
4 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:53:42
5 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:53:62
6 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 00:58:36
7 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:26
8 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:60

Seria: 4
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:52:31
2 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:51:08
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:85
4 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:42:07
5 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:48:30
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:51:03
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:76
8 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:52:47

Seria: 5
1 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:41:40
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:40:37
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:39:99
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:36:51
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:38:65
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:40:06
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:41:33
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:02

Descalificari
1 Ivanov Ana Maria Claudia
Observatii: lipsa
1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Grigore Patricia
Observatii: lipsa
2437 2004 Delfinul Bucuresti 01:09:08
3 Dinculescu Ema Ioana
Observatii: lipsa
1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:00

Proba 28 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Buchman Eduard 2466 2006 NAVI 99:99:99
4 Artene Alexandru 2415 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Preda Filip Dominic 2465 2006 NAVI 99:99:99
7 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 99:99:99
8 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:43:69
3 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:31:22
7 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:17
2 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 01:16:81
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:14:86
4 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:04:16
5 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 01:05:32
6 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 01:15:51
7 Dragomir David 2326 2006 Pescarusul Izvorani 01:18:24
8 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:21:49

Seria: 5
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 01:03:22
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 01:02:43
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 01:00:19
4 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:57:02
5 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 01:00:10
6 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:01:16
7 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 01:03:12
8 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:03:86

Seria: 6
1 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:56:41
2 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:54:91
3 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:53:45
4 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:90
5 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:51:05
6 Savuca Luca 2386 2006 Aqua Sport Galati 00:54:48
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:55:64
8 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:56:48

Seria: 7
2 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:48:24
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:47:96
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:43:45
5 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:45:94
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:47:97
7 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:48:40
8 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:74

Descalificari
1 Zorzoliu Radu Stefan
Observatii: lipsa
1490 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Kayabasi Ersagun
Observatii: lipsa
1754 2006 Median Bucuresti 99:99:99
3 Popa Cristian
Observatii: lipsa
1489 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Pisoschi Matei Valeriu
Observatii: lipsa
1474 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Mojorlic Liviu
Observatii: lipsa
2191 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Vasile Marius Stefan
Observatii: lipsa
1516 2006 NAVI 01:25:23
7 Martoiu Andrei
Observatii: lipsa
1954 2006 Bucharest Sport Club 01:28:62
8 Popescu Tudor
Observatii: lipsa
1759 2006 Bucharest Sport Club 01:32:61
9 Culea Petre Cristian
Observatii:
1614 2006 Median Bucuresti 00:49:64

Proba 29 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Olteanu Andrei 2474 2005 Performer 99:99:99
6 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 99:99:99
2 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 99:99:99
5 Rauta Matei Cristian 2264 2005 NAVI 99:99:99
6 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 99:99:99
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:08
4 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:15
5 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:17
6 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:21:21
7 Irina Nicholas Alin 2506 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:17
2 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:11:16
3 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 01:10:93
4 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 01:07:33
6 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:11:08
7 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:63
8 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:13:18

Seria: 5
1 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 01:05:32
2 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 01:03:66
3 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:02:94
5 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:02:66
6 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 01:03:56
7 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:00
8 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 01:07:30

Seria: 6
1 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:01:15
2 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:22
4 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:57:28
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:57:94
6 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:02
7 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:14
8 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:01:40

Seria: 7
1 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:55:97
2 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:54:33
3 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:51
4 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:52:49
5 Sirbu Robert 1866 2005 Aqua Sport Galati 00:53:23
6 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:54:22
7 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:09
8 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:60

Seria: 8
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:98
2 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:50:75
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:50:21
4 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:48:12
5 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:48:77
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:29
7 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:09
8 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:52:37

Seria: 9
1 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:47:85
2 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:46:12
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:45:83
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:44:31
5 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:44:62
6 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:45:93
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:47:31
8 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:47:92

Seria: 10
1 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:41:81
2 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:41:27
3 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:38:25
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:37:79
5 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:38:13
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:38:75
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:41:29
8 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:43:59

Descalificari
1 Talagai Matei Ionut
Observatii: lipsa
1845 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Gherasim Rares Iulian
Observatii: lipsa
2329 2005 Performer 99:99:99
3 Calniceanu Ion Mihnea
Observatii: lipsa
2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ciobanu David
Observatii: lipsa
2434 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Andrei Luca Mihai
Observatii: lipsa
1377 2005 NAVI 01:10:23
6 Stanculea Tudor
Observatii: lipsa
2382 2005 Club Daimon 01:01:65
7 Petre Narcis
Observatii:
1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:27

Proba 30 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (78 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ursache Tudor Stefan 2500 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 99:99:99
6 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:25:43
2 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:69
3 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:53
4 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:08:04
5 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 01:08:25
7 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:17:47
8 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:06:23
2 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:97
3 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:62
5 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:03:56
6 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:76
7 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:98

Seria: 4
1 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:34
2 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 00:59:42
4 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:83
5 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:99
6 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:38
7 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:59:65

Seria: 5
1 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:55
2 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:55:42
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:53:94
4 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49
5 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:53:08
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:26
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:57:01
8 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:34

Seria: 6
1 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:52:04
2 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:51:73
3 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:50:62
4 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:52
5 Culcea Matei 2417 2004 Renovatio S.C. 00:50:00
6 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:51:71

Seria: 7
1 Halalau Vlad Anton 1543