Lista de start pentru Etapa Municipala Campionat National Semifond J II - Proba 100m Liber

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri liber - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:45
3 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 01:05:69
6 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:06:05

Seria: 3
1 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Dinamo Bucuresti 01:01:24
4 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:94
8 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:03:40

Proba 3 100 metri liber - 14 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:01

Seria: 2
2 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:23
4 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:03:62
5 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:42
7 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:05
8 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:10:01

Seria: 3
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:59:55
3 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:39
5 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:37
7 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:00:31

Descalificari
1 Popa Andrei
Observatii: lipsa
A0842 1999 CSS Dinamo 01:12:58

Proba 4 100 metri liber - 14 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 01:29:27
4 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:18
5 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:82

Seria: 2
1 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:17:72
3 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:12:72
4 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:70
7 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:22
8 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:90

Seria: 3
1 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:08:48
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:06:10
6 Vrabie Alexandra 9960 1999 Dinamo Bucuresti 01:06:33

Proba 5 100 metri liber - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:16:68
5 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:08
6 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:99

Seria: 3
2 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 01:08:44
3 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:06:12
4 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:93
7 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:45
8 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:91