Lista de start pentru Etapa Municipala Campionat National Semifond b12-13/f 11-12, JII

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 400 metri liber - 12 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 99:99:99
5 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 99:99:99
2 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 05:58:79

Seria: 4
2 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 05:27:44
5 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 05:24:05
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 05:28:71

Seria: 5
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 05:20:06
2 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 05:17:76
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 05:15:60
4 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 05:12:59
7 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 05:18:79

Seria: 6
2 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 05:03:58
3 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 04:58:02

Seria: 7
8 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 04:54:10

Descalificari
1 Coman Tudor
Observatii: abandon
2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 2 400 metri liber - 13 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 06:41:72
2 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 06:03:59
5 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 05:43:79
6 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 06:00:11
8 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 06:46:84

Seria: 4
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 05:22:63

Seria: 5
5 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 05:13:72
6 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 05:17:36
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 05:21:98

Seria: 6
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 05:08:56
6 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 04:58:05
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 05:07:78
8 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 05:09:80

Seria: 7
7 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 04:50:89

Descalificari
1 Vilcinschi Andrei
Observatii: lipsa
11791 2000 NAVI 05:27:13
2 Eremia Alexandru
Observatii: lipsa
11606 2000 Median Bucuresti 05:31:67

Proba 3 400 metri liber - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:34:43

Seria: 4
1 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:30:90

Seria: 6
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 04:56:91

Seria: 7
2 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 04:50:02
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 04:35:68
6 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 04:40:79

Descalificari
1 Teodor Stefan
Observatii: lipsa
A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:07:49

Proba 4 400 metri liber - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 05:26:64

Seria: 6
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 04:56:11

Seria: 7
1 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 04:52:67
3 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Dinamo Bucuresti 04:40:00

Proba 5 400 metri liber - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 04:36:70

Proba 6 400 metri liber - 11 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 99:99:99
7 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 99:99:99
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:15:00
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:15:00

Seria: 4
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:55:00
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:00:00

Seria: 5
7 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:38:00

Seria: 6
1 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 05:15:00
8 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 05:15:00

Descalificari
1 Ghioca Maria
Observatii: lipsa
2249 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 7 400 metri liber - 12 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 07:04:69
5 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
2 Danila Tia Maria A0331 2001 CSS 1 Bucuresti 06:19:22
3 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 06:15:13
6 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 06:16:17
7 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 06:29:72
8 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 06:42:21

Seria: 4
2 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 06:01:19
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 05:56:90
5 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 05:55:18
7 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 06:01:46
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 06:02:55

Seria: 5
1 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 05:40:80
2 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 05:37:60
3 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 05:25:24
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 05:18:49
5 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 05:22:72

Seria: 6
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 05:13:95
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 04:50:25
7 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 05:14:00

Proba 8 400 metri liber - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 06:01:69

Seria: 5
8 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 05:42:23

Seria: 6
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 04:53:06

Proba 9 400 metri liber - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 06:39:60

Seria: 5
6 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:35:28

Seria: 6
3 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 05:00:39
6 Vrabie Alexandra 9960 1999 Dinamo Bucuresti 05:01:00

Proba 10 100 metri spate - 12 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:39
2 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:25:05
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:22:83
4 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:21:17
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:24:75
8 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:28:46

Seria: 3
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:15:56
6 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:16:47
7 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:06

Seria: 4
5 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:10:61
6 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:11:92

Proba 11 100 metri spate - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:49
4 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:21
5 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:32

Seria: 2
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:26:93

Seria: 3
2 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:17:98
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:30
5 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:50

Seria: 4
2 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:12:02
7 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:13:15
8 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:15:25

Descalificari
1 Vilcinschi Andrei
Observatii: lipsa
11791 2000 NAVI 01:20:92

Proba 12 100 metri spate - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:83

Seria: 5
1 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:08:66
6 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:05:91
7 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:08:46

Proba 13 100 metri spate - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:04:34

Descalificari
1 Ambrono Andrei
Observatii: lipsa
A0997 1997 Bucharest Sport Club 01:04:31

Proba 14 100 metri spate - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:21:65

Seria: 3
1 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:26

Seria: 4
1 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:37
4 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:09:51

Seria: 5
2 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:97
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:05:76
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:08:91

Descalificari
1 Popa Andrei
Observatii: lipsa
A0842 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 15 100 metri spate - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 99:99:99
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:29:09
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:51
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:76
5 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:28:24
8 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:30:94

Seria: 3
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:08
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:12

Seria: 4
1 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:21:35
2 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 01:20:83
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:19:63

Proba 16 100 metri spate - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 01:38:59

Seria: 2
6 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:54
7 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:29:61

Seria: 3
1 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:26:44
4 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:23:86
7 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:26:16
8 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:26:70

Seria: 4
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 01:19:97
6 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 01:20:46
8 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 01:23:31

Seria: 5
5 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:14:08
6 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:17:79

Proba 17 100 metri spate - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:99

Seria: 4
5 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:66

Seria: 5
1 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:62
2 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:80
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:13:17
8 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:29

Proba 18 100 metri spate - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 99:99:99
8 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:67

Seria: 3
6 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:17

Seria: 4
7 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:88

Seria: 5
3 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:05
7 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:18:23

Proba 19 400 metri bras - 12 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 99:99:99
4 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 99:99:99
5 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 99:99:99
7 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 99:99:99
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
8 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Coman Tudor
Observatii: abandon
2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 20 400 metri bras - 13 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 08:24:28
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 06:57:94
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 06:25:63
5 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 06:56:33
6 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 06:58:03
7 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 08:29:07

Proba 21 400 metri bras - 11 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 99:99:99
7 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:37:00

Descalificari
1 Ghioca Maria
Observatii: lipsa
2249 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Tudorache Sabina Nicoleta
Observatii:
A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:40:00

Proba 22 400 metri bras - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 07:42:31

Seria: 3
1 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 07:17:08
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 07:00:81
4 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 06:36:84
6 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 07:00:72
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 07:06:66
8 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 07:29:25

Proba 23 200 metri bras - 14 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:13:53

Proba 24 200 metri bras - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:91
6 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 26 200 metri bras - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:45:57
5 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:79

Proba 27 200 metri bras - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 99:99:99
5 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:23:03
3 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:25
6 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:18:12
7 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 03:28:87

Proba 28 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 99:99:99
5 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS 1 Bucuresti 01:40:97
4 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:34:52
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 99:99:99
8 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:24:19
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:22:49
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:71

Seria: 4
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:15:45

Seria: 5
2 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:11:74
8 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:14:90

Proba 29 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:22:85
4 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:20:81
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:32:85

Seria: 4
1 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:19:75
4 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:16
6 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:16:81
7 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 01:17:29
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:20:64

Seria: 5
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:21
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:11:12
7 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:13:48

Descalificari
1 Vilcinschi Andrei
Observatii: lipsa
11791 2000 NAVI 01:16:99

Proba 30 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:26:30

Seria: 5
4 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:10:26
5 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:10:40
6 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 01:11:53

Seria: 6
1 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:58
3 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:05:03

Proba 31 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
2 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:78
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:02:65

Proba 32 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:37:97

Seria: 3
1 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:45

Seria: 4
3 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:56

Seria: 6
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:02
6 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:05:49
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:08:24
8 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:09:70

Descalificari
1 Popa Andrei
Observatii: lipsa
A0842 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 33 100 metri fluture - 11 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 99:99:99
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 99:99:99
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 99:99:99
6 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 99:99:99
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 34 100 metri fluture - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:31:77
2 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:62
3 Danila Tia Maria A0331 2001 CSS 1 Bucuresti 01:24:48
4 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:19:57
6 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 01:27:83
8 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 01:39:23

Seria: 4
1 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:17:26
3 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:14:59
6 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 01:15:04
7 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 01:16:43
8 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:17:43

Proba 35 100 metri fluture - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:20:16

Seria: 4
4 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:39

Proba 36 100 metri fluture - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:30:01

Seria: 4
2 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:05
5 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:12:87

Proba 37 400 metri mixt - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 05:27:69

Proba 39 400 metri mixt - 14 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 99:99:99
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 05:07:46

Proba 40 400 metri mixt - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 06:06:70
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 05:29:83
6 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 99:99:99

Proba 41 400 metri mixt - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 05:48:47

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 42 100 metri liber - 11 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 99:99:99
3 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:33
6 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:36:22
7 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:21:35
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:94
4 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:19:48
5 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:20:21
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:84

Seria: 3
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:84
4 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:14:74

Seria: 4
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:56
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:11:54
7 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:13:59
8 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 01:13:73

Seria: 5
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:05
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 01:09:05
7 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:10:29

Proba 43 100 metri liber - 12 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 01:25:47
5 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:31:54

Seria: 2
1 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:05
6 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:21:30
7 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 01:21:42

Seria: 3
1 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:18:29
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:15:27
5 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:25
6 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:15:76
7 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:18:03
8 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:95

Seria: 4
1 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 01:13:61
3 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:12:04
5 Danila Tia Maria A0331 2001 CSS 1 Bucuresti 01:11:76
6 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:12:36

Seria: 5
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:09:88
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 01:08:94
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:04:81
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 01:05:10
8 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:11:30

Proba 46 100 metri liber - 12 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:10

Seria: 2
7 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:70

Seria: 3
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS 1 Bucuresti 01:20:46
2 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:07
6 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:18:10
8 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:21:40

Seria: 4
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:47
2 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:11:98
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:11:52
6 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:11:55
7 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:12:16
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:20

Seria: 5
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:07:95
4 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:07:34
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:08:91
8 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:09:27

Seria: 6
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:05:86
2 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:04:99
7 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:05:08

Proba 47 100 metri liber - 13 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:97

Seria: 2
2 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:09
3 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:49
4 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:91
5 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:24
6 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:07

Seria: 3
3 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:17:31
4 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:43
5 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 01:16:65
7 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 01:19:08

Seria: 4
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:09:68
5 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:11:29

Seria: 5
1 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:09:17
2 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:46
5 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 01:07:63
6 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:08:08

Seria: 6
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:04:26
4 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:02:44
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:04:53
8 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 01:07:03

Descalificari
1 Vilcinschi Andrei
Observatii: lipsa
11791 2000 NAVI 01:04:17

Proba 51 200 metri liber - 13 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 02:41:34
4 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:50
5 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:75
6 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:05
8 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 02:29:66
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:21:25
7 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:28:24

Descalificari
1 Barau Irina
Observatii: lipsa
11035 2000 Delfinul Bucuresti 02:56:52

Proba 52 200 metri liber - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:91

Seria: 2
2 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:27:96
3 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:25:75
5 Vrabie Alexandra 9960 1999 Dinamo Bucuresti 02:22:00
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:26:30
8 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 02:33:25

Proba 53 200 metri liber - 14 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:02

Seria: 2
2 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:29:10
4 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 02:15:08
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:31:67

Seria: 3
1 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:13:86
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:08:23
5 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:08:05
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:08:88
8 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:13:86

Descalificari
1 Popa Andrei
Observatii: lipsa
A0842 1999 CSS Dinamo 02:49:95

Proba 54 200 metri liber - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:23:81
6 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:28:83

Seria: 3
2 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Dinamo Bucuresti 02:09:00
7 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:13:51

Proba 55 200 metri liber - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 02:06:26

Descalificari
1 Ambrono Andrei
Observatii: lipsa
A0997 1997 Bucharest Sport Club 02:21:74

Proba 56 400 metri spate - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 07:20:00
5 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:30:00
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:30:00

Seria: 4
1 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:05:00
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 06:00:00
5 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:55:00
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 06:00:00
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:05:00

Proba 57 400 metri spate - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
6 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 06:42:81
2 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 06:33:79
4 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 06:08:55
5 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 06:23:46
7 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 06:41:59
8 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 06:44:30

Seria: 4
2 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 06:04:24
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 05:24:36
8 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 06:08:26

Descalificari
1 Stanciu Daria
Observatii: lipsa
A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 58 400 metri spate - 12 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 99:99:99
3 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 99:99:99
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 99:99:99
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 99:99:99
3 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 99:99:99
7 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
6 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 05:43:00

Descalificari
1 Marinica Rares
Observatii:
11027 2001 NAVI 99:99:99

Proba 59 400 metri spate - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 06:17:97
5 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 06:52:67
6 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 05:56:88
2 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 05:47:88
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 05:37:16
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 05:28:90
5 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 05:31:20
7 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 05:55:68

Descalificari
1 Vilcinschi Andrei
Observatii: lipsa
11791 2000 NAVI 06:11:59

Proba 60 200 metri spate - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:18
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:39:18
5 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:87

Descalificari
1 Barau Irina
Observatii: lipsa
11035 2000 Delfinul Bucuresti 02:55:20

Proba 61 200 metri spate - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 02:51:36
7 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:03
8 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 62 200 metri spate - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 03:01:11
3 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:74
4 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:30:38
5 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:47
6 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:62

Seria: 2
1 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:28:59
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:23:01
5 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:23:42

Proba 63 200 metri spate - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 02:27:16
7 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:27:77
8 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:28:67

Proba 64 200 metri spate - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 02:24:07

Descalificari
1 Ambrono Andrei
Observatii: lipsa
A0997 1997 Bucharest Sport Club 02:26:47

Proba 65 100 metri bras - 11 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gurau Alexandra Karina 2380 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:44:36
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:12
5 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:38:91
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:08

Seria: 3
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:83
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:81
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:37:39

Seria: 4
8 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:29:86

Proba 66 100 metri bras - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:54:28

Seria: 2
2 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:06

Seria: 3
2 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:34
3 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:34:34
6 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:34:90

Seria: 4
2 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:26:62
6 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:25:12
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:55

Proba 67 100 metri bras - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:47:19

Seria: 4
1 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:29:66
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:74
5 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:62

Proba 68 100 metri bras - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:00
7 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:72
8 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 01:46:69

Seria: 3
1 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:35:89
7 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:85

Seria: 4
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:24:65

Proba 69 100 metri bras - 12 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99
6 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
5 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:29:19

Seria: 3
3 Popescu Robert A0173 2001 NAVI 01:22:10
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:19:20
7 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:23:14
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:26:87

Proba 70 100 metri bras - 13 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:53:34
5 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:33

Seria: 2
1 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:39:39
2 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:32:55
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:31:76
6 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:31:97
7 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:19
8 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 01:39:80

Seria: 3
1 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:24:35

Proba 71 100 metri bras - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:75

Seria: 2
4 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:42

Seria: 3
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:22:19

Proba 72 100 metri bras - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:92
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:75

Proba 74 200 metri fluture - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 02:48:17
7 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 99:99:99

Proba 75 200 metri fluture - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:38:56
5 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:80
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:12

Proba 76 200 metri fluture - 14 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 02:26:86
6 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:90

Proba 77 200 metri fluture - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:24:84
7 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Radu Sergiu
Observatii: lipsa
8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:10

Proba 78 200 metri fluture - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 02:19:10

Proba 79 200 metri mixt - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 03:16:40
4 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:79

Seria: 2
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:35:00
6 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:47:00
8 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 02:53:63

Descalificari
1 Barau Irina
Observatii: lipsa
11035 2000 Delfinul Bucuresti 03:07:96

Proba 80 200 metri mixt - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:07
7 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:07

Seria: 2
2 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 02:50:27
3 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:82
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:38:04
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Dinamo Bucuresti 02:50:52

Descalificari
1 Baisan Miruna
Observatii: lipsa
A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:00
2 Iancu Albertha
Observatii: lipsa
A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:90

Proba 81 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:15
4 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:79
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:56:09
6 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:88
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:30:67
4 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:23:95
5 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:75
7 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:36:60

Proba 82 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:69
6 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:76
8 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:49:17