Lista de start pentru Cupa Volksbank Editia 2013 - Sarbatoarea Craciunului

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 01:15:50
4 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:05:00
5 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 01:05:23

Seria: 2
1 Movila George 1919 2007 Atack Team 01:05:00
2 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Atack Team 01:05:00
3 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 01:05:00
4 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:05:00
5 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 01:05:00
6 Popa Anthony Razvan 1940 2007 C.S.Dinamic Sport 01:05:00
7 El Lakkis Sami 2237 2007 Atack Team 01:05:00
8 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:05:00

Seria: 3
1 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:04:00
2 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 01:03:50
3 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 CSS 4 Bucuresti 01:01:64
4 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 01:00:67
5 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 01:01:13
6 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:03:19
7 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 01:04:00

Seria: 4
1 Serghie Enache David 1915 2007 CSS 4 Bucuresti 00:58:65
2 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:53:98
3 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 00:50:53
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 00:43:25
5 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:50:25
6 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:53:48
7 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:54:86
8 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:59:91

Descalificari
1 Avram Luca
Observatii: lipsa
2300 2007 Bucharest Sport Club 01:04:03

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popescu Tudor 1759 2006 Bucharest Sport Club 01:22:38
3 Barbut Alexandru Florin 2068 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:03
4 Andronie Mihai 2376 2006 Delfinul Bucuresti 01:08:45
5 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:12:50
6 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:28
7 Radu Alexandru 1760 2006 Bucharest Sport Club 01:55:57

Seria: 2
1 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:06:00
2 Nastasa David 2383 2006 Club Daimon 01:05:00
3 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 01:04:24
4 Angheluta Andrei Alessandro 1953 2006 NAVI 01:02:74
5 Radu Horia 2333 2006 Delfinul Bucuresti 01:04:07
7 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 01:05:63
8 Rusu Mihai Daniel 2402 2006 Steaua CSA 01:08:00

Seria: 3
1 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:02:00
2 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 01:01:61
3 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 00:59:36
4 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:57:07
5 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 00:57:95
6 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:01:45
7 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:01:80
8 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 01:02:42

Seria: 4
1 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 00:54:12
2 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:53:39
3 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 00:52:46
4 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:51:52
5 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:52:09
6 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 00:52:87
7 Dragomir David 2326 2006 Performer 00:53:81
8 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 00:55:05

Seria: 5
1 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:49:10
2 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:48:24
3 Savuca Luca 2386 2006 Aqua Sport Galati 00:48:00
4 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:46:80
5 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:47:27
6 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:48:00
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:48:31
8 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:49:93

Seria: 6
1 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:45:72
2 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:45:59
3 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:43:11
4 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:42:27
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:42:55
6 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:43:57
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:45:63
8 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:46:76

Seria: 7
1 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:42:00
2 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:40:27
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:39:53
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:38:73
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:39:50
6 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 00:40:00
7 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:41:07
8 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:42:04

Descalificari
1 Martoiu Andrei
Observatii: lipsa
1954 2006 Bucharest Sport Club 01:04:43

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Baieti (110 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Boboc Mario 2405 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Ciobanu David 2434 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Adam Robert Andrei 2223 2005 CSS Dinamo 99:99:99
5 Radu David 13941 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mustea Serban Matei 2408 2005 Performer 99:99:99
3 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Niculae Maryo Mihai 2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:66
2 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:18:00
4 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:77
5 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:14:64
6 Balaban Radu Mihai 1888 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:95
7 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:50
8 Popa Marius Stefan 2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Anghel Robert Gabriel 2278 2005 Steaua CSA 01:08:91
2 Dragan Real Cristian 2063 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:53
3 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:67
4 Taut Alexandru 1762 2005 Performer 01:03:55
5 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:69
6 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:25
7 Simionescu David 2179 2005 CSS 4 Bucuresti 01:08:07
8 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:22

Seria: 5
1 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:20
2 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:13
3 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:82
4 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:56
5 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:60
6 Dumitrescu Patrick 2076 2005 Club Daimon 01:02:27
7 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 01:03:19
8 Marasac Luca Robert 2066 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:37

Seria: 6
1 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 01:00:62
2 Stanculea Tudor 2382 2005 Club Daimon 01:00:00
3 Mihai Darius 2328 2005 Performer 00:59:84
4 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 00:59:32
5 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:73
6 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 01:00:00
7 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 01:00:49
8 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 01:00:81

Seria: 7
1 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:58:93
3 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 00:55:38
4 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:54:81
5 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 00:55:29
6 David Mihai Andrei 2230 2005 Atack Team 00:56:69
7 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:67
8 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 00:59:29

Seria: 8
1 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:54:65
2 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 00:54:32
3 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:53:71
4 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:47
5 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 00:53:26
6 Rauta Matei Cristian 2264 2005 NAVI 00:54:18
7 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62
8 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 Atack Team 00:54:65

Seria: 9
1 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:52:00
2 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:51:66
3 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:38
4 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:32
6 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:51:02
7 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:51:97
8 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:52:17

Seria: 10
1 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 00:50:06
2 Sirbu Robert 1866 2005 Aqua Sport Galati 00:48:85
3 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:48:31
4 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:47:21
5 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:40
7 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:49:67
8 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:50:15

Seria: 11
1 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:47:00
2 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:45:39
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:44:60
4 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:43:73
5 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:87
6 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:45:01
7 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:46:25
8 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:47:12

Seria: 12
1 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:43:36
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:67
3 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:57
4 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:42:08
5 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:53
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:42:65
7 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:98
8 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:43:51

Seria: 13
1 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:40:54
2 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:40:06
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:38:19
4 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:37:79
5 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:38:15
6 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:39:02
7 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:40:07
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:41:22

Seria: 14
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:37:36
2 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:37:17
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:36:20
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:35:20
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:35:86
6 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:37:10
7 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:37:31
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:37:59

Descalificari
1 Draghici Alexandru Viorel
Observatii: lipsa
2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:32
2 Ghinescu Andrei
Observatii: lipsa
2420 2005 Atack Team 00:57:00
3 Melianu Nicolae Cristian
Observatii: lipsa
14437 2005 Bucharest Sport Club 00:48:69

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Baieti (104 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Radu Alexandru Armand 2392 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Marginean Luca 2441 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 99:99:99
6 Pitis Stefan 2435 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Militaru Alexandru Bogdan 2418 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:03:87
2 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
3 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:31
4 Balas Vlad George 2215 2004 NAVI 00:58:80
5 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:15
6 Grecu Stefan Catalin 2284 2004 Steaua CSA 01:01:71
7 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:02:97
8 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:05:01

Seria: 3
1 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:84
2 Andronie Luca 2377 2004 Delfinul Bucuresti 00:55:09
3 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 00:53:77
5 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:34
6 Buliga Ionut Alexandru 2283 2004 Steaua CSA 00:54:25
7 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:24

Seria: 4
1 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:52:86
2 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:36
3 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:63
4 Buzatu Mircea 2412 2004 Energic L L Pitesti 00:50:00
5 Cozea Vlad 2436 2004 Delfinul Bucuresti 00:50:00
6 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 00:51:29
7 Tengher Alexandru 2331 2004 Performer 00:52:57
8 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00

Seria: 5
1 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 00:48:41
2 Militaru Eduard 1637 2004 CSS 4 Bucuresti 00:47:73
3 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 00:46:94
4 Fortu Eduard 1861 2004 Aqua Sport Galati 00:45:45
5 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:45:54
6 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:32
8 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:74

Seria: 6
1 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:44:77
2 Gavrila Adrian 2309 2004 Bucharest Sport Club 00:44:45
3 Petrov Hristo 2390 2004 Swimming Club "ETAR" 00:44:30
4 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:07
5 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:23
7 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:48
8 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:93

Seria: 7
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:39
3 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:43:21
4 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:42:85
5 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 00:42:90
7 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:70
8 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:43:81

Seria: 8
1 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:83
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:41:87
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:41:70
5 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:76
6 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 00:42:55
7 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:42:79
8 Vasile Rares Stefan 1435 2004 NAVI 00:42:84

Seria: 9
1 Cazacu Alin 13347 2004 Performer 00:41:11
2 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:00
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:40:88
4 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:40:52
5 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:59
6 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:41:00
8 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:17

Seria: 10
1 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:40:08
2 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:39:57
3 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:38:99
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:38:03
5 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:38:96
6 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:39:53
7 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:39:80
8 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:45

Seria: 11
2 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:37:51
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:37:27
4 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:37:08
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:37:16
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:33
7 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:37:57
8 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:37:91

Seria: 12
1 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:36:97
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:36:32
3 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:35:77
4 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:35:49
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:35:51
6 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:35:94
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:36:37
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:37:00

Seria: 13
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:46
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:48
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:34:06
4 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:33:43
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:33:58
6 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:34:14
7 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:34:60

Descalificari
1 Geampalia Robert
Observatii: lipsa
2446 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Moldovan Florin Vlad
Observatii: lipsa
1414 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Zalismea Armand
Observatii: lipsa
2447 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Marin Calin Cristian
Observatii: lipsa
1646 2004 Tenis Club 2000 00:53:05
5 Gheorghe Cezar
Observatii: lipsa
1831 2004 Energic L L Pitesti 00:57:74
6 Culcea Matei
Observatii: lipsa
2417 2004 Renovatio S.C. 00:48:00
7 Lupas-Ticu Ianis David
Observatii: lipsa
1691 2004 Renovatio S.C. 00:44:37
8 Popovici Alexandru
Observatii: lipsa
2149 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:35
9 Sutach Ionut
Observatii: lipsa
1719 2004 Energic L L Pitesti 00:42:59
10 Nita Angelo Christian
Observatii: lipsa
1709 2004 Bucharest Sport Club 00:41:04
11 Halalau Vlad Anton
Observatii: lipsa
1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:81
12 Sandu Claudiu Andrei
Observatii:
A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:47

Proba 5 50 metri liber - 6 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:10:99
5 Tabacaru Andra 2445 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00
6 Cernautanu Roberta 2440 2007 NAVI 01:12:29

Seria: 2
1 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 01:10:00
2 fr nu 2285 2007 Steaua CSA 01:10:00
3 Mircea Cosmina 2411 2007 Performer 01:06:00
4 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 01:01:91
5 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:03:07
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00
8 Baciu Daria 2186 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00

Seria: 3
1 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:00:16
2 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:57:01
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:54:96
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:47:44
5 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:52:66
6 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 00:55:00
7 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:58:35
8 Petrea Andreea Maria 2000 2007 Aqua Sport Galati 01:01:00

Descalificari
1 Incontrero Karina
Observatii: lipsa
2424 2007 CSS Dinamo 01:10:00
2 Soare Maria
Observatii: lipsa
2313 2007 Performer 01:07:00

Proba 6 50 metri liber - 7 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Sersea Sonia 2299 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Alupei Stefania 2397 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Rotaru Rianna Maria 1936 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Ungvarth Andreea 2423 2006 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ungureanu Ana Maria 2426 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 01:19:98
4 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 01:16:79
5 Damian Elena Veronica 2286 2006 Steaua CSA 01:18:14
6 Medeleanu Francesca Maria 2159 2006 CSS 4 Bucuresti 01:26:90
7 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 01:15:44
2 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 01:12:79
3 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:04:31
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:03:41
5 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 01:03:81
7 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:14:44
8 Grigoras Anda Elena 2234 2006 Atack Team 01:16:63

Seria: 4
1 Mahriu Elisa Maria 1738 2006 Delfinul Bucuresti 01:01:73
2 Gherman Ioana 2227 2006 Atack Team 01:01:30
3 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:58:59
4 Piper Andreea 2163 2006 Performer 00:57:58
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 00:58:26
6 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:59:12
7 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:39
8 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 01:02:32

Seria: 5
1 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:56:68
2 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:52:66
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:52:24
4 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:49:19
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:49:43
6 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:52:54
7 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:54:30
8 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:57:35

Seria: 6
1 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 00:47:95
2 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:44:78
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:41:72
4 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:41:31
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:41:52
6 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 00:42:00
7 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:45:62
8 Petcu Eva Gabriela 2389 2006 Aqua Sport Galati 00:49:00

Descalificari
1 Soare Letitia
Observatii: lipsa
2407 2006 Performer 99:99:99
2 Neagu Vanessa
Observatii: lipsa
2327 2006 Performer 01:10:95

Proba 7 50 metri liber - 8 ani - Fete (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ionescu Ana Ioana 2396 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Incontrero Andreea Larisa 2219 2005 CSS Dinamo 99:99:99
3 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Badae Alexandra Claudia 2059 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 99:99:99
7 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Buhaian Raluca Maria 2065 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 01:12:15
3 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 01:05:01
4 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:24
5 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 01:04:62
6 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 01:11:00
7 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 01:13:77
8 Dinu Andrada Maria Magdalena 2017 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Dumitriu Ioana Maria 2181 2005 CSS 1 Bucuresti 01:03:55
2 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:21
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:56:90
4 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 00:55:42
5 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:68
6 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:59:17
7 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 01:02:29
8 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:62

Seria: 5
1 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:54:38
2 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:54:12
3 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 00:53:97
4 Radu Sonia 1854 2005 CSS Dinamo 00:52:67
5 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:52:84
6 Buliga Briana Teodora 2430 2005 CSS 1 Bucuresti 00:54:00
7 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:37
8 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 00:54:85

Seria: 6
1 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:51:58
2 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 00:48:88
3 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:48:06
4 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:46:55
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:47:26
6 Stanciu Yasmina Alina 2297 2005 Tenis Club 2000 00:48:48
7 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:51:34
8 Matei Anastasia 2410 2005 Performer 00:52:00

Seria: 7
1 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:32
2 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:43:74
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:43:53
4 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:42:95
5 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:43:09
6 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:43:61
7 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:45:23
8 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:46:01

Seria: 8
1 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:42:23
2 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:41:86
3 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:41:63
4 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:40:15
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:40:23
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:41:85
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:42:05
8 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:42:59

Seria: 9
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:39:94
2 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:39:27
3 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:38:52
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:36:99
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:56
7 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:39:88
8 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:40:06

Descalificari
1 Costea Bianca Andreea
Observatii:
2388 2005 Aqua Sport Galati 00:39:00

Proba 8 50 metri liber - 9 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Grigore Patricia 2437 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Luca Sabina 2442 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 01:07:71
6 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 99:99:99
7 Linca Irina 2438 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 01:03:91
2 Scripcariu Tecla 1765 2004 Performer 00:56:50
3 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:52
4 Chirciu Victoria Simona 1393 2004 CSS Dinamo 00:54:09
5 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:28
6 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 00:56:47
7 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:80
8 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:28

Seria: 3
1 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:03
2 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 CSS 4 Bucuresti 00:49:26
3 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 00:49:18
4 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 00:48:09
5 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:48:34
6 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:24
7 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:49:80
8 Ivan Veronica 2413 2004 Energic L L Pitesti 00:53:00

Seria: 4
1 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:36
2 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:46:54
3 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:35
4 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:45:90
5 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:18
6 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:46:53
7 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:84
8 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 00:48:00

Seria: 5
1 Curiac Mara 1452 2004 Performer 00:43:80
2 Cazan Alexia 1871 2004 Aqua Sport Galati 00:43:70
3 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:42:57
4 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:42:27
5 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:42:39
6 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:43:03
7 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:43:71
8 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:15

Seria: 6
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:41:47
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:41:05
3 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:40:75
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:37:74
6 Constantin Lorena 2421 2004 Atack Team 00:41:00
8 Harabagiu Ioana 1868 2004 Aqua Sport Galati 00:41:96

Seria: 7
1 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:36:77
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:35:67
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:23
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:34:49
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:35:07
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:35:26
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:35:71
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:36:82

Descalificari
1 Grigoras Clara Maria
Observatii: lipsa
2235 2004 Atack Team 01:25:54
2 Constantinescu Sara Maria
Observatii: lipsa
A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:37:44
3 Gherman Maria
Observatii: lipsa
A0821 2004 Atack Team 00:41:05

Proba 9 200 metri liber - 11 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:00
4 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 02:51:60
5 Stefan Costin Corneliu 2384 2002 Aqua Sport Galati 02:55:00

Seria: 2
1 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 02:50:00
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 02:49:60
3 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:49:00
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:84
5 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 02:48:19
6 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 02:49:23
7 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:99
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 02:50:60

Seria: 3
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:43
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:39:15
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:22:74
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 02:19:61
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:27:00
7 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:39:38
8 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 02:41:54

Descalificari
1 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Uliciu Cristian
Observatii: lipsa
A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 03:23:71
3 Balaceanu Andrei Cristian
Observatii:
A0306 2002 NAVI 02:22:47

Proba 10 200 metri liber - 10 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sohanu Alexandru 1796 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 99:99:99
6 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 02:56:00
2 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 02:55:00
3 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:00
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:00
5 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:00
6 Balan Rares 1858 2003 Aqua Sport Galati 02:55:00
8 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:00

Seria: 3
1 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:53:00
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 02:50:00
3 El Lakkis Hussein 2236 2003 Atack Team 02:44:89
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 02:43:00
5 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:44:00
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 02:45:00
7 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 02:50:00
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 02:55:00

Seria: 4
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:40:00
2 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:36:00
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:34:00
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:34:00
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:34:00
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 02:35:00
7 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:38:00
8 Negru Petrus 2385 2003 Aqua Sport Galati 02:40:00

Descalificari
1 Asprica Christian
Observatii: lipsa
1450 2003 Median Bucuresti 02:55:00

Proba 11 200 metri liber - 10 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 03:20:00
4 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 03:00:00
5 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 03:20:00

Seria: 2
1 Nistor Catinca Cristina 2414 2003 Performer 03:00:00
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:00
3 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 02:50:00
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:50:00
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:50:00
6 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 02:50:00
7 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 03:00:00

Seria: 3
1 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:00
2 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 02:41:00
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 02:39:00
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 02:35:00
5 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 02:39:00
6 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 02:40:00
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:00

Descalificari
1 Barbu Alexandra Anissia
Observatii: lipsa
A0245 2003 NAVI 02:50:00

Proba 12 50 metri bras - 6 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 01:39:07

Seria: 2
1 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 01:28:00
2 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 01:20:00
3 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:18:91
4 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:11:72
6 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 01:19:95
7 Movila George 1919 2007 Atack Team 01:25:00

Seria: 3
1 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 01:09:87
2 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:09:00
3 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 01:08:26
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 01:05:17
5 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 01:07:85
6 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 01:08:62
7 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 01:09:30
8 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 01:09:90

Descalificari
1 Mazilu Alexandru
Observatii: lipsa
2398 2007 Steaua CSA 01:29:00
2 Ivacencu Dimitrie
Observatii: lipsa
2399 2007 Steaua CSA 01:30:00
3 Avram Luca
Observatii: lipsa
2300 2007 Bucharest Sport Club 01:15:17

Proba 13 50 metri bras - 7 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 99:99:99
3 Barbut Alexandru Florin 2068 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:36:00
6 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Popescu Tudor 1759 2006 Bucharest Sport Club 01:32:68
2 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 01:19:74
3 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:18:81
5 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 01:16:45
6 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:18:84
7 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 01:25:53
8 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 01:35:33

Seria: 3
1 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 01:12:10
2 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 01:09:97
3 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 01:09:01
4 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 01:07:12
5 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 01:07:99
6 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:09:22
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:11:10
8 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:14:00

Seria: 4
1 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 01:06:91
2 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 01:05:72
3 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 01:05:25
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 01:02:24
5 Savuca Luca 2386 2006 Aqua Sport Galati 01:03:00
6 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:05:45
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 01:06:40
8 Angheluta Andrei Alessandro 1953 2006 NAVI 01:06:91

Seria: 5
1 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 01:00:55
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:00:16
3 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:59:78
4 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:58:31
5 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:58:50
6 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 01:00:00
7 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 01:00:32
8 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:01:26

Seria: 6
1 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:57:68
2 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:53:72
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:53:44
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:51:20
5 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 00:52:00
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:53:62
7 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:55:75
8 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:58:10

Descalificari
1 Martoiu Andrei
Observatii: lipsa
1954 2006 Bucharest Sport Club 01:39:53
2 Rusu Mihai Daniel
Observatii: lipsa
2402 2006 Steaua CSA 01:16:00

Proba 14 50 metri bras - 8 ani - Baieti (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 99:99:99
6 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 99:99:99
2 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Popa Marius Stefan 2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Mustea Serban Matei 2408 2005 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Marasac Luca Robert 2066 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Ciobanu David 2434 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Radu David 13941 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 01:30:83
4 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 01:22:74
5 Mihai Darius 2328 2005 Performer 01:27:81
6 Anghel Robert Gabriel 2278 2005 Steaua CSA 01:55:16
7 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 5
1 Rauta Matei Cristian 2264 2005 NAVI 01:18:49
2 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 01:17:88
3 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:12:45
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:10:34
5 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:10:70
6 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:17:10
7 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 01:18:02
8 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 01:18:77

Seria: 6
1 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 01:08:19
2 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:07:37
3 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:06:44
4 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:05:83
7 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:07:39
8 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:09:24

Seria: 7
1 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 01:05:00
2 Sirbu Robert 1866 2005 Aqua Sport Galati 01:02:62
3 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS 1 Bucuresti 01:02:14
4 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:01:17
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:01:31
6 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 01:02:20
7 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:81
8 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 01:05:34

Seria: 8
1 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:00:52
2 Taut Alexandru 1762 2005 Performer 00:59:48
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:58:12
4 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:57:89
5 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:58:07
6 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:58:22
7 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:00:00
8 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:00:81

Seria: 9
1 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:08
2 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:56:70
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:55:44
4 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:54:43
5 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:55:21
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:22
7 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:57:07
8 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:57:47

Seria: 10
1 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:54:14
2 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:53:16
3 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:97
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:51:77
5 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:52:19
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:03
7 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:53:90
8 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 Atack Team 00:54:37

Seria: 11
1 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:51:09
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:49:47
3 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:47:85
4 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:46:19
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:46:62
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:48:96
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:50:43
8 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:51:44

Descalificari
1 Boboc Mario
Observatii: lipsa
2405 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Draghici Alexandru Viorel
Observatii: lipsa
2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stefanache Alexandru Mario
Observatii:
1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:43
4 Melianu Nicolae Cristian
Observatii: lipsa
14437 2005 Bucharest Sport Club 01:07:16

Proba 15 50 metri bras - 9 ani - Baieti (99 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pitis Stefan 2435 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Tengher Alexandru 2331 2004 Performer 99:99:99
2 Marginean Luca 2441 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Geampalia Robert 2446 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:27:55
5 Zalismea Armand 2447 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 99:99:99
8 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:38
3 Buliga Ionut Alexandru 2283 2004 Steaua CSA 01:13:44
4 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:11:80
6 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:13:91
7 Balas Vlad George 2215 2004 NAVI 01:17:84
8 Grecu Stefan Catalin 2284 2004 Steaua CSA 01:21:66

Seria: 4
1 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:15
2 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:07
3 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:04:54
4 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 01:03:50
5 Popovici Alexandru 2149 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:01
6 Militaru Eduard 1637 2004 CSS 4 Bucuresti 01:06:56
8 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:65

Seria: 5
1 Buzatu Mircea 2412 2004 Energic L L Pitesti 01:03:00
2 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:29
4 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 01:01:19
5 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:20
6 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 01:01:94
7 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:71
8 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:30

Seria: 6
1 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:77
2 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:00:30
3 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:59:60
4 Petrov Hristo 2390 2004 Swimming Club "ETAR" 00:59:16
5 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:29
6 Cozea Vlad 2436 2004 Delfinul Bucuresti 01:00:00
7 Gavrila Adrian 2309 2004 Bucharest Sport Club 01:00:35
8 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 01:00:94

Seria: 7
1 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:14
2 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:58:93
3 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:49
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:57:73
6 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 00:58:54
7 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:59:02
8 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 00:59:16

Seria: 8
1 Vasile Rares Stefan 1435 2004 NAVI 00:57:41
2 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:57:21
5 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:56:85
6 Fortu Eduard 1861 2004 Aqua Sport Galati 00:57:00
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:38
8 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:57:62

Seria: 9
1 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:37
2 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:55:23
3 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62
4 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:06
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:54:15
6 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:97
7 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:55:33

Seria: 10
1 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:85
2 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:52:50
3 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:52:24
4 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:51:83
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:51:99
6 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:52:25
7 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:63
8 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:53:88

Seria: 11
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:51:52
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:51:15
3 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:80
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
5 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:76
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:00
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:20
8 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:51:63

Seria: 12
1 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:49:80
2 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:49:01
3 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:48:56
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:47:99
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:07
7 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:49:05
8 Cazacu Alin 13347 2004 Performer 00:49:93

Seria: 13
1 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:47:80
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:47:57
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:46:43
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:43:53
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:44:31
6 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:47:30
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:47:80

Descalificari
1 Moldovan Florin Vlad
Observatii: lipsa
1414 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Gheorghe Cezar
Observatii: lipsa
1831 2004 Energic L L Pitesti 01:20:19
3 Culcea Matei
Observatii: lipsa
2417 2004 Renovatio S.C. 01:12:00
4 Marin Calin Cristian
Observatii: lipsa
1646 2004 Tenis Club 2000 01:07:53
5 Lupas-Ticu Ianis David
Observatii: lipsa
1691 2004 Renovatio S.C. 01:01:53
6 Solomon Teodor
Observatii: lipsa
A0647 2004 Tenis Club 2000 00:57:67
7 Neagu Darius Gabriel
Observatii:
1860 2004 Aqua Sport Galati 00:56:98
8 Sutach Ionut
Observatii: lipsa
1719 2004 Energic L L Pitesti 00:56:05
9 Halalau Vlad Anton
Observatii: lipsa
1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:59
10 Ghile Dragos
Observatii:
1634 2004 Steaua CSA 00:48:72
11 Nita Angelo Christian
Observatii: lipsa
1709 2004 Bucharest Sport Club 00:47:64

Proba 16 50 metri bras - 6 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 fr nu 2285 2007 Steaua CSA 01:31:00
3 Cernautanu Roberta 2440 2007 NAVI 01:27:61
4 Petrea Andreea Maria 2000 2007 Aqua Sport Galati 01:21:00
5 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 01:22:48
6 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:28:00

Seria: 2
1 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 01:20:98
2 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:19:88
3 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 01:15:70
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:59:82
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 01:15:10
6 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:15:89
7 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 01:20:10
8 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 01:21:00

Proba 17 50 metri bras - 7 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Alupei Stefania 2397 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 99:99:99
3 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Damian Elena Veronica 2286 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 01:49:55
2 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:17:52
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:16:34
4 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:14:42
5 Piper Andreea 2163 2006 Performer 01:14:83
6 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 01:17:03
8 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 01:58:48

Seria: 4
1 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:12:17
2 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:10:22
3 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:06:68
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 01:01:66
5 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:02:36
6 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:06:88
7 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 01:10:80

Seria: 5
1 Petcu Eva Gabriela 2389 2006 Aqua Sport Galati 00:59:00
2 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:58:17
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:57:22
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:55:36
5 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:55:53
6 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 00:57:28
7 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:58:81
8 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 01:00:00

Descalificari
1 Rotaru Rianna Maria
Observatii: lipsa
1936 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Soare Letitia
Observatii: lipsa
2407 2006 Performer 99:99:99
3 Neagu Vanessa
Observatii: lipsa
2327 2006 Performer 01:22:16
4 Mahriu Elisa Maria
Observatii:
1738 2006 Delfinul Bucuresti 01:12:62

Proba 18 50 metri bras - 8 ani - Fete (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 99:99:99
2 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Radu Sonia 1854 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 01:32:26
4 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 01:28:00
5 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 01:31:76
6 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Dinu Andrada Maria Magdalena 2017 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 01:25:10
2 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 01:17:59
3 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 01:14:18
4 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:10:40
5 Stanciu Yasmina Alina 2297 2005 Tenis Club 2000 01:12:21
6 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 01:17:39
7 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 01:21:49
8 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 01:27:80

Seria: 4
1 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:90
2 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:06:93
3 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 01:04:50
4 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:03:28
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:04:39
6 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 01:06:42
7 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 01:08:16
8 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 01:09:05

Seria: 5
1 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 01:01:12
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:00:75
3 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:59:99
4 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:57:68
5 Matei Anastasia 2410 2005 Performer 00:58:00
6 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:00:44
7 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:01:02
8 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 01:01:89

Seria: 6
1 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:56:92
2 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:55:00
3 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:54:40
4 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:53:85
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:53:92
6 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:54:43
7 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:56:81
8 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:57:00

Seria: 7
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:53:23
2 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:52:32
3 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:51:73
4 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:50:08
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:60
6 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:52:13
7 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:52:75
8 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:53:30

Proba 19 50 metri bras - 9 ani - Fete (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Linca Irina 2438 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 99:99:99
5 Grigore Patricia 2437 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 01:23:97
3 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 01:15:51
4 Cazan Alexia 1871 2004 Aqua Sport Galati 01:14:91
5 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:22
6 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 01:17:34
7 Luca Sabina 2442 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 01:13:70
2 Chirciu Victoria Simona 1393 2004 CSS Dinamo 01:13:29
3 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:17
4 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 01:06:97
5 Scripcariu Tecla 1765 2004 Performer 01:07:91
6 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:11
7 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 01:13:56
8 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 01:14:53

Seria: 4
1 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:59
2 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:21
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:26
4 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 CSS 4 Bucuresti 01:01:90
5 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 01:01:94
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:33
7 Iosep Ana 2182 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:32
8 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:05:90

Seria: 5
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:58:20
2 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:55:27
3 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:54:79
4 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:53:01
5 Curiac Mara 1452 2004 Performer 00:53:95
6 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:55:14
7 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:57:18
8 Harabagiu Ioana 1868 2004 Aqua Sport Galati 00:58:96

Seria: 6
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:52:83
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:51:94
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:50:25
4 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:50:07
6 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:50:51
7 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:52:35
8 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:85

Seria: 7
1 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:25
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:47:89
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:44:41
4 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:76
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:85
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:46:34
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:48:64
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:49:46

Descalificari
1 Constantinescu Sara Maria
Observatii: lipsa
A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:50:16

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Luigi Nicolas Tudor, Vladimir Andrei Zsehranszky, Eugeniu Stefanita Barbu, David Andrei Ionescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Iaschiu, Teofil Scortea, Luca Mihnea Istrate, Alexandru Constantinescu, 2004 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Luca Ioan Breazu, Marius Stefan Vasile, Mihai Alexandru Andrei, Marius Rosu, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Luca Seksi, Luca Ciprian Cirimpei, Alexandru Birghilescu, Laszlo Igor Csendes, 2004 Steaua CSA 99:99:99
5 Stafeta 2 Matei Valeriu Pisoschi, Cristian Popa, Radu Stefan Zorzoliu, Tudor Dan, 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Stafeta 8 Tudor Cristian Andrei Neagu, Alexandru Sebastian Silaghi, Alexandru Mihai Gurau, Eduard Andrei Constantin, 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (16 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 15 Tiberiu Terteleac, Alexandru Florin Preda, Vlad Stefan Stancu, Robert Andrei Popa, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 13 Cristian Ionut Malus, Vladimir Stefan Budiaci, Filip Andrei Balanescu, Ionut Adrian Andronic, 2003 Performer 99:99:99
3 Stafeta 11 Cristian Victor Mihu, David Stefan Craciun , Matei Petrascu, Vlad Stefan Nichifor, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 9 Luca Mihai Nataprazu, Adrian Petru Jianu, Calin Andrei Georgeoni, Alexandru Edward Pandele, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 12 Theodor Ioan Nitu, Lucas Ionut Gogoasa, Vlad Stefan Dumitrescu, David Andrei Toma, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 14 Daris Matei Tudor, Florin Laurentiu Oana, Luca Victor Curariu, Luca Ioan Preotu, 2003 Performer 99:99:99
8 Stafeta 16 Matei Mustea Serban, Matei Andrei Iosip, Stefan Ciurea, Rares Iulian Gherasim, 2003 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 David Ciobanu, David Radu, Bogdan Vasile Bentea, Luca Pasa Ungurianu, 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Alexandru Mario Stefanache, David Mihai Constantin, Vlad Alexandru Pricop, Stefan Cristian Grigoras, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandru Mihai Luca , Sebastian Tutuianu, Antonio Cristian Anghel, Aris Cristian Antonio Onea, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Razvan Baciu, Alexandru Georgescu, Patrick Dumitrescu, Andrei Enache, 2003 Club Daimon 99:99:99
5 Stafeta 2 Eduard Andrei Rusu, Narcis Petre, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Emilian Stoica, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandru Laurentiu Anghel, Razvan Mihai Boabes, Robert Gabriel Anghel, Dominique Gabriel Mares, 2003 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Vlad Gabriel Lepus , Nicolae Stoican, Luca Mihai Andrei, George Harabagiu, 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (13 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Stefan Catalin Grecu, Vlad Daniel Belega, Andrei Alexandru Lascu, Ioan Alexandru Birdau, 2002 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 11 David Andrei Bratu, Alexandru Robert Ionut Gate, Vlad Cristian Gherghel, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Codrut Fernando Romas, Mihai Comendant, Ioan Dennis Dragomir, Vlad Nicolae Gherghe, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 12 Andrei Cojocaru, Andrei Bajenaru, Gabriel Ciprian Dumitru, Eduard Constantin Bujor, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Cristian Lapadat, Matei Alexandru Stan, Darius Costin Anghel, Madalin Ionut Nicola, 2002 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Lungu, Mihai Harsulescu, Catalin Ionut Dumitrescu, Darius Petrache, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Mazilu, Eduard Fortu, Razvan Hodina, Darius Gabriel Neagu, 2002 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Stafeta 2 Patrick Rosu, Stefan Niculae Simion, Andrei Turta, Dragos Ghile, 2002 Steaua CSA 99:99:99
6 Stafeta 4 Luca Ichim, Eduard Andrei Manea, Andrei Snagoveanu, Claudiu Andrei Sandu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Vlad Andrei Iosipescu Chioseaua, Mihai Lupului Stanescu, Radu Gabriel Girboan, Rares Stefan Vasile, 2002 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Dinu Ionescu, Rares Macoveanu, David Doroghi, Alexandru Nichita Nanulescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ana Alessia Ichim, Ioana Diana Ivan, Andreea Radut, Ana Maria Ungureanu, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Maria Menciu, Ana Maria Stroe, Alexandra Maria Blejan, Ioana Rebecca Neagu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Thea Damaris Bunea , Georgiana Andreea Dumitrescu, Ana Maria Florea, Lucia Elena Radulescu, 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria Florentina Oprea, Maya Maria Visan, Clara Maria Chirita, Andra Aslam, 2004 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Eva Andreea Tudor, Cristina Taranu, Bianca Ioana Bolohan, Denisa Mihaela Petrov, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Simona Andreea Chiru, Ioana Maria Dumitriu, Claudia Ilie, Bianca Rusanovschi, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 7 Ioana Teodora Gomoi, Bianca Maria Balanescu, Mara Bancila, Ilinca Petrescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 8 Andreea Mihaela Calin, Mara Ionescu, Luiza Maria Minciu, Alexia Lorena Belghiru, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Miruna Zorzoliu, Elena Alexia Marin, Smaranda Maria Cotruta, Petra Busurca, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Stafeta 3 Oana Ilinca Voica, Thea Grigorescu, Maria Petrache, Andreea Ofelia Voica, 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Andreea Laura Manea, Ioana Iris Jugureanu, Andra Gorecki, Jassmine Andreea Duta, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristina Ramona Baciuca, Ana Maria Iancu, Andrada Maria Magdalena Dinu, Alice Eugenia Anghel, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Sonia Dragan, Hanna Marina, Mihaela Georgiana Ellersdorfer, Denisa Cobianu, 2003 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandra Maria Fudulica, Daria Nicoleta Titiriga, Ioana Andra Strungareanu, Ioana Marin, 2003 NAVI 99:99:99

Proba 25 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Teodora Filipescu, Tecla Scripcariu, Raphaela Cantacuz, Mara Curiac, 2002 Performer 99:99:99
4 Stafeta 7 Ioana Alexandra Serman, Alessia Roberta Vintila, Maria Elisabeta Largeanu, Maria Baraitareanu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 8 Veronica Mihale, Ana Maria Bianca Dumitru, Alexia Maria Matei Guiman, Cristina Mihaela Muresanu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Rebeca Geamanu, Bianca Banescu, Corina Ioana Coman, Cristina Dumitrescu, 2002 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Bianca Maria Ilie, Daria Maria Ioana, Elia Danciu, Alexandra Patricia Naidin, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Harabagiu, Alexia Cazan, Vicentia Stroe, Elena Salavastru, 2002 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Stafeta 2 Irina Linca, Ruxandra Elena Popa, Patricia Grigore, Patricia Elena Militaru, 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Astrid Gabriela Stanica, Iris Trandafir, Andreea Voicu, Alina Maria Dragusi, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Ioana Teodora Fogoros, Raisa Ioana Grigoras, Anca Maria Tarabega, Alexia Olteanu, 2002 NAVI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 26 50 metri spate - 6 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 01:26:21
2 Incontrero Karina 2424 2007 CSS Dinamo 01:21:00
3 Baciu Daria 2186 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
4 Soare Maria 2313 2007 Performer 01:15:60
5 Sabrina Ana Maria 2312 2007 Performer 01:17:97
6 Tabacaru Andra 2445 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
7 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 01:21:34

Seria: 2
1 Mircea Cosmina 2411 2007 Performer 01:12:00
2 Cernautanu Roberta 2440 2007 NAVI 01:11:36
3 fr nu 2285 2007 Steaua CSA 01:06:97
4 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:03:54
5 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:04:70
6 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 01:08:17
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:11:74
8 Scurtu Daria Andreea Madalina 2429 2007 CSS 1 Bucuresti 01:15:00

Seria: 3
1 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:59:48
2 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:58:25
3 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:57:22
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:53:03
5 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 00:54:94
6 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:58:00
7 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 00:59:00
8 Petrea Andreea Maria 2000 2007 Aqua Sport Galati 01:00:00

Proba 27 50 metri spate - 7 ani - Fete (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Alupei Stefania 2397 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Sersea Sonia 2299 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ungvarth Andreea 2423 2006 CSS Dinamo 99:99:99
6 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 01:20:38
2 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 01:14:88
3 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 01:13:42
4 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:41
5 Grigoras Anda Elena 2234 2006 Atack Team 01:13:15
6 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:48
7 Damian Elena Veronica 2286 2006 Steaua CSA 01:18:61
8 Pastramagiu Andreea Cristina 1997 2006 CSS 4 Bucuresti 01:37:16

Seria: 3
1 Medeleanu Francesca Maria 2159 2006 CSS 4 Bucuresti 01:10:64
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 01:06:54
5 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 01:06:62
6 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:06:78
7 Rotaru Rianna Maria 1936 2006 CSS 1 Bucuresti 01:10:49

Seria: 4
1 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:05:47
2 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:02:15
3 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 01:01:38
4 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 00:59:22
6 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:01:53
7 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 01:02:47
8 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:05

Seria: 5
1 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:58:33
2 Piper Andreea 2163 2006 Performer 00:57:98
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:56:27
4 Petcu Eva Gabriela 2389 2006 Aqua Sport Galati 00:56:00
5 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:56:12
6 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:56:49
7 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:58:03
8 Gherman Ioana 2227 2006 Atack Team 00:58:64

Seria: 6
1 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 00:52:00
2 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:49:18
3 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:48:20
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:44:34
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:48:19
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:48:55
7 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 00:49:21
8 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:54:39

Descalificari
1 Soare Letitia
Observatii: lipsa
2407 2006 Performer 99:99:99
2 Timbus Alexandra Maria
Observatii: lipsa
1823 2006 Renovatio S.C. 01:09:85
3 Bolohan Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1951 2006 Bucharest Sport Club 01:06:71
4 Neagu Vanessa
Observatii: lipsa
2327 2006 Performer 01:11:72
5 Mahriu Elisa Maria
Observatii: lipsa
1738 2006 Delfinul Bucuresti 01:00:75

Proba 28 50 metri spate - 8 ani - Fete (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 99:99:99
6 Badae Alexandra Claudia 2059 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Buhaian Raluca Maria 2065 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Incontrero Andreea Larisa 2219 2005 CSS Dinamo 01:20:69
3 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 01:14:81
4 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:09
5 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:49
6 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:03
7 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitriu Ioana Maria 2181 2005 CSS 1 Bucuresti 01:08:43
2 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:82
3 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:10
4 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:87
5 Breahna Alexandra 2409 2005 Performer 01:05:00
6 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 01:05:16
7 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 01:08:15
8 Dinu Andrada Maria Magdalena 2017 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:20

Seria: 4
1 Matei Anastasia 2410 2005 Performer 01:04:00
2 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:02:82
3 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:59:81
5 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 00:59:62
6 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 01:01:44
8 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 01:04:83

Seria: 5
1 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:59:50
2 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:58:82
3 Stanciu Yasmina Alina 2297 2005 Tenis Club 2000 00:57:97
4 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 00:57:21
6 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:58:76
7 Radu Sonia 1854 2005 CSS Dinamo 00:59:10
8 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:52

Seria: 6
1 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:56:48
2 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 00:55:65
3 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:54:79
4 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:52:06
6 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:55:29
7 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:55:76
8 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:57:00

Seria: 7
1 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:50:98
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:50:32
3 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:49:93
4 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:49:22
5 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:49:57
6 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:49:99
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:50:55
8 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:51:72

Seria: 8
1 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:48:44
2 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:47:90
3 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:47:24
4 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:47:00
5 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:47:02
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:47:47
7 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:48:00
8 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:48:47

Seria: 9
1 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:46:55
2 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:44:97
3 Petrescu Ilinca A0811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:16
4 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:43:16
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:83
6 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:44:28
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:46:49
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:46:99

Descalificari
1 Ionescu Ana Ioana
Observatii: lipsa
2396 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Vasile Maria
Observatii: lipsa
1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:57
3 Buliga Briana Teodora
Observatii: lipsa
2430 2005 CSS 1 Bucuresti 01:03:00
4 Apostol Ilinca
Observatii: lipsa
2259 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:57:48
5 Ursu Alexandra
Observatii:
1776 2005 Tenis Club 2000 00:53:93

Proba 29 50 metri spate - 9 ani - Fete (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voicu Andreea 2443 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Grigore Patricia 2437 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 99:99:99
3 Iosep Ana 2182 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 01:14:26
5 Luca Sabina 2442 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Linca Irina 2438 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:25
2 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 01:03:17
3 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:19
4 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:06
5 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:76
6 Chirciu Victoria Simona 1393 2004 CSS Dinamo 01:02:77
7 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 01:07:97
8 Grigoras Clara Maria 2235 2004 Atack Team 01:10:60

Seria: 4
1 Ivan Veronica 2413 2004 Energic L L Pitesti 00:57:00
2 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:24
3 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 00:55:07
4 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:92
6 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 00:55:58
7 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:56:51
8 Scripcariu Tecla 1765 2004 Performer 00:57:36

Seria: 5
1 Baraitareanu Maria A1040 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:12
2 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:52:67
3 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:52:06
4 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:84
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:52:06
6 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:52:49
7 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:52:73
8 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:41

Seria: 6
1 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:30
2 Harabagiu Ioana 1868 2004 Aqua Sport Galati 00:50:38
3 Curiac Mara 1452 2004 Performer 00:50:05
4 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:47:96
5 Cazan Alexia 1871 2004 Aqua Sport Galati 00:49:95
6 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:15
7 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:50:77
8 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 CSS 4 Bucuresti 00:51:61

Seria: 7
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:47:64
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:47:00
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:43:59
6 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:46:85
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:47:61
8 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:47:70

Seria: 8
1 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:42:98
2 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:80
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:40:48
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:39:43
5 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:39:71
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:41:71
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:42:06
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:43:47

Descalificari
1 Constantin Lorena
Observatii: lipsa
2421 2004 Atack Team 00:54:00
2 Constantinescu Sara Maria
Observatii: lipsa
A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:46:84
3 Gherman Maria
Observatii: lipsa
A0821 2004 Atack Team 00:45:87

Proba 30 50 metri spate - 6 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 01:28:91
3 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 01:10:00
4 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 01:10:00
5 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 01:10:00
6 Nehir San David 2222 2007 CSS Dinamo 01:23:13

Seria: 2
1 Popa Anthony Razvan 1940 2007 C.S.Dinamic Sport 01:10:00
3 Mazilu Alexandru 2398 2007 Steaua CSA 01:09:00
4 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:08:32
6 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00
7 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 01:10:00

Seria: 3
1 Movila George 1919 2007 Atack Team 01:05:15
2 El Lakkis Sami 2237 2007 Atack Team 01:03:98
3 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 CSS 4 Bucuresti 01:02:37
4 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:02:07
5 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 01:02:10
6 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 Atack Team 01:03:78
7 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 01:04:50
8 Marinescu David 2432 2007 Delfinul Bucuresti 01:08:00

Seria: 4
1 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:59:54
2 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:58:01
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:52:64
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 00:48:37
5 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:52:62
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 00:54:82
7 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:58:33

Descalificari
1 Gheorghe Toma Constantin
Observatii: lipsa
1942 2007 Club Daimon 01:10:00
2 Mihaila Andrei Florin
Observatii: lipsa
1964 2007 Bucharest Sport Club 01:09:00
3 Gavrilescu Radu Mihai
Observatii: lipsa
2419 2007 Atack Team 01:10:00
4 Avram Luca
Observatii: lipsa
2300 2007 Bucharest Sport Club 01:01:33

Proba 31 50 metri spate - 7 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popescu Tudor 1759 2006 Bucharest Sport Club 01:27:99
3 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:20:79
4 Artene Alexandru 2415 2006 Renovatio S.C. 01:12:00
5 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 01:12:00
6 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:90
8 Radu Alexandru 1760 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Rusu Mihai Daniel 2402 2006 Steaua CSA 01:10:00
2 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 01:07:12
3 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 01:05:32
4 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:04:68
5 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 01:04:83
6 Barbut Alexandru Florin 2068 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:76
7 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 01:07:30
8 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Performer 01:11:00

Seria: 3
1 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Renovatio S.C. 01:02:24
2 Angheluta Andrei Alessandro 1953 2006 NAVI 01:01:53
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:00:62
4 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 00:59:33
5 Nastasa David 2383 2006 Club Daimon 01:00:00
6 Dragomir David 2326 2006 Performer 01:00:77
7 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 01:01:90
8 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 01:03:74

Seria: 4
1 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 00:58:60
2 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:58:22
3 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:57:25
4 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:56:64
5 Savuca Luca 2386 2006 Aqua Sport Galati 00:57:00
6 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 00:57:83
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:58:47
8 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 00:59:12

Seria: 5
1 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:55:71
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:54:89
3 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:54:19
4 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:52:30
5 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:54:12
6 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:54:46
7 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:55:60
8 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 00:55:83

Seria: 6
1 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:51:94
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:51:49
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:50:98
4 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:50:69
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:50:77
6 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:51:39
7 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:51:84
8 Rosu Alexandru Ciprian 2444 2006 Bucharest Sport Club 00:52:00

Seria: 7
1 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 00:48:00
2 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:46:73
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:45:61
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:43:51
5 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:43:91
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:46:20
7 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:47:55
8 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:48:05

Descalificari
1 Andronie Mihai
Observatii: lipsa
2376 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Radu Horia
Observatii: lipsa
2333 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 32 50 metri spate - 8 ani - Baieti (110 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ciobanu David 2434 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Buzatu Radu Cristian 2416 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Simionescu David 2179 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
6 Niculae Maryo Mihai 2032 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Radu David 13941 2005 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:91
5 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:35
7 Gherasim Rares Iulian 2329 2005 Performer 99:99:99
8 Mustea Serban Matei 2408 2005 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Marius Stefan 2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:49
2 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:34
3 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 01:19:64
5 Dragan Real Cristian 2063 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:19
6 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:16
7 Balaban Radu Mihai 1888 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:17
8 Anghel Robert Gabriel 2278 2005 Steaua CSA 01:22:89

Seria: 4
1 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:03
2 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:40
3 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 01:10:14
4 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:94
5 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:40
6 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:86
7 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:44
8 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 01:12:92

Seria: 5
1 Rauta Matei Cristian 2264 2005 NAVI 01:07:54
2 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 01:06:33
3 Taut Alexandru 1762 2005 Performer 01:05:99
4 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:30
5 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:45
6 Mihai Darius 2328 2005 Performer 01:06:15
7 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 01:06:69
8 Adam Robert Andrei 2223 2005 CSS Dinamo 01:07:68

Seria: 6
1 Marasac Luca Robert 2066 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:84
3 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 01:03:39
4 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 01:02:97
5 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:36
6 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:69
7 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:00
8 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:99

Seria: 7
1 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 01:02:41
2 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:22
3 Stanculea Tudor 2382 2005 Club Daimon 01:00:00
4 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:61
5 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 01:00:00
6 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:02:13
7 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 01:02:27

Seria: 8
1 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:58:73
2 Dumitrescu Patrick 2076 2005 Club Daimon 00:58:47
3 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:58:18
4 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 00:57:89
5 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:57:96
6 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 00:58:43
7 David Mihai Andrei 2230 2005 Atack Team 00:58:47

Seria: 9
1 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:57:35
2 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 00:57:00
3 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:86
4 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:56:44
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:56:56
6 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:00
7 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:31
8 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:46

Seria: 10
1 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:55:45
2 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:54:73
3 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:54:00
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:52:50
5 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:53:29
6 Sirbu Robert 1866 2005 Aqua Sport Galati 00:54:30
7 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 00:55:19
8 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 00:56:10

Seria: 11
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:52:20
2 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:51:79
3 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:62
4 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:50:50
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:50:60
6 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:50:64
7 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:52:02
8 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:52:41

Seria: 12
1 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:50:06
2 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:92
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:48:45
4 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:47:65
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:75
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:49:37
7 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:49:99
8 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:10

Seria: 13
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:47:19
2 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:92
3 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:12
4 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:45:65
5 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:90
6 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:46:80
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:46:98
8 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:47:25

Seria: 14
1 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:44:72
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:43:64
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:42:53
4 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:40:47
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:41:43
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:43:40
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:44:45
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:45:38

Descalificari
1 Puiu Dragos Ioan
Observatii: lipsa
2403 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Boboc Mario
Observatii: lipsa
2405 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Draghici Alexandru Viorel
Observatii: lipsa
2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:10
4 Paraschiv Razvan Nicolas
Observatii: lipsa
2279 2005 Steaua CSA 01:03:70
5 Voicu Mihnea Tudor
Observatii: lipsa
2228 2005 Atack Team 01:02:80
6 Ghinescu Andrei
Observatii: lipsa
2420 2005 Atack Team 00:59:00

Proba 33 50 metri spate - 9 ani - Baieti (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lascu Andrei Alexandru 2406 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Pitis Stefan 2435 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Gavrila Adrian 2309 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Grecu Stefan Catalin 2284 2004 Steaua CSA 99:99:99
7 Zalismea Armand 2447 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Geampalia Robert 2446 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:13:53
4 Buliga Ionut Alexandru 2283 2004 Steaua CSA 01:05:92
5 Balas Vlad George 2215 2004 NAVI 01:06:77
7 Militaru Alexandru Bogdan 2418 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 01:05:65
2 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 01:02:86
4 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:99
5 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:50
6 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:67
7 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:68
8 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:05:74

Seria: 4
3 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:44
4 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:01
6 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:57:52
7 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:63
8 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 00:59:65

Seria: 5
1 Popovici Alexandru 2149 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:49
2 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:83
4 Fortu Eduard 1861 2004 Aqua Sport Galati 00:54:59
5 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:66
6 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:44
7 Tengher Alexandru 2331 2004 Performer 00:56:40
8 Buzatu Mircea 2412 2004 Energic L L Pitesti 00:57:00

Seria: 6
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:10
2 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:78
3 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 00:53:30
4 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:22
5 Militaru Eduard 1637 2004 CSS 4 Bucuresti 00:52:38
6 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:37
7 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:92
8 Petrov Hristo 2390 2004 Swimming Club "ETAR" 00:54:36

Seria: 7
1 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:52:11
2 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:51:53
3 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:51:16
4 Vasile Rares Stefan 1435 2004 NAVI 00:50:89
5 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 00:50:91
6 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:51:52
7 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:64
8 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:19

Seria: 8
1 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:83
2 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:50:15
3 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:66
4 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:49:63
5 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:63
6 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:49:83
8 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 00:50:84

Seria: 9
2 Cazacu Alin 13347 2004 Performer 00:48:71
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:89
4 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:53
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:46:79
6 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:47:65
8 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:48

Seria: 10
1 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:46:19
2 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:45:77
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:44:89
4 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:44:79
5 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:44:84
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:45:57
7 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:46:14
8 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:46:41

Seria: 11
1 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:44:76
2 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:44:40
3 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:05
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:43:67
5 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:43:93
6 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:44:23
7 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:44:60
8 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:44:78

Seria: 12
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:43:13
2 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:42:82
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:74
4 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:41:48
5 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:41:61
6 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:42:75
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:42:86
8 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:43:46

Seria: 13
1 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:41:17
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:40:65
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:39:01
4 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:15
5 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:65
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:85
7 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:41:14
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:41:40

Descalificari
1 Radu Alexandru Armand
Observatii: lipsa
2392 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Marginean Luca
Observatii: lipsa
2441 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Moldovan Florin Vlad
Observatii: lipsa
1414 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:09
4 Andronie Luca
Observatii: lipsa
2377 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Gheorghe Cezar
Observatii: lipsa
1831 2004 Energic L L Pitesti 01:01:49
6 Culcea Matei
Observatii: lipsa
2417 2004 Renovatio S.C. 00:59:00
7 Lupas-Ticu Ianis David
Observatii: lipsa
1691 2004 Renovatio S.C. 00:58:10
8 Marin Calin Cristian
Observatii: lipsa
1646 2004 Tenis Club 2000 00:57:24
9 Belega Vlad Daniel
Observatii: lipsa
1802 2004 Steaua CSA 00:54:77
10 Sutach Ionut
Observatii: lipsa
1719 2004 Energic L L Pitesti 00:50:47
11 Nita Angelo Christian
Observatii: lipsa
1709 2004 Bucharest Sport Club 00:49:06
12 Halalau Vlad Anton
Observatii: lipsa
1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:78

Proba 34 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 03:42:90
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 03:26:82

Seria: 2
1 Stefan Costin Corneliu 2384 2002 Aqua Sport Galati 03:15:00
2 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 03:12:00
3 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 03:10:00
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 03:09:67
5 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 03:10:00
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:75
7 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:00
8 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 03:15:00

Seria: 3
1 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 03:06:23
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 03:04:03
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:45:01
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 02:40:57
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:42:84
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:48:12
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 03:04:09
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 03:09:01

Descalificari
1 Popa Vicenzo
Observatii: lipsa
A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:00
2 Uliciu Cristian
Observatii: lipsa
A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 03:15:00
3 Radulescu Constantin Ciprian Emin
Observatii: lipsa
A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:00
4 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 35 200 metri mixt - 10 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 03:32:56
4 Nistor Catinca Cristina 2414 2003 Performer 03:29:00
5 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 03:32:52

Seria: 2
2 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 03:27:00
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:26:00
4 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 03:22:78
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 03:26:58
7 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 03:27:00

Seria: 3
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 03:17:59
3 Petrescu Maria A0252 2003 Bucharest Sport Club 03:05:91
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 02:58:18
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003