Lista de start pentru Cupa Bucuresti - Asseco 2011 - Open - Copii intre 9 - 16 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 10 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Marinescu Sebastian 11286 2001 CSM Pitesti 99:99:99
7 Uleanu Dragos Florin 11284 2001 CSM Pitesti 99:99:99
8 Grigore Eduard 11664 2001 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
4 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:01
5 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:47:13
8 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:55:29

Seria: 4
2 Calin George A0033 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:71
3 Zorliu Stefan Alexandru 11251 2001 CSM Pitesti 00:46:37
5 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:06
6 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:46:55

Seria: 5
2 Visan Alexandru A1036 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:14
4 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:44:00
5 Ionescu Filip A1064 2001 CSM Pitesti 00:44:00

Seria: 6
2 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:72
4 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 00:41:32
6 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 00:42:48

Seria: 7
2 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 00:40:53
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:40:33

Seria: 8
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:18
5 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:38:46
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:83

Seria: 9
7 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:37:65

Seria: 10
1 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:36:99
7 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:36:72

Seria: 11
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:36:31
4 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:80
8 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:36:33

Seria: 12
7 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:35:42
8 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:35:52

Seria: 13
4 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:34:13
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:65
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS 2 Bucuresti 00:34:72

Seria: 14
3 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:57

Seria: 15
3 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:77
7 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:33:24

Seria: 16
2 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:21

Descalificari
1 Kacso-Carstocea Matei
Observatii: lipsa
A0335 2001 C S Intersport 2004 00:46:96

Proba 2 50 metri liber - 9 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 00:56:12
5 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:55:87
6 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:13

Seria: 3
1 Oprea Serban Gabriel 9901 2002 CSM Pitesti 00:52:11
2 Neaga Mihai Laurentiu 9948 2002 CSM Pitesti 00:51:56
3 Iorga Rusten Andrei 9899 2002 CSM Pitesti 00:47:30
6 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:48:33
7 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:51:91

Seria: 4
4 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 CSM Pitesti 00:45:86
7 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:46:90
8 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:46:96

Seria: 5
6 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:44:59
7 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:45:37

Seria: 6
1 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:43:33
8 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:82

Seria: 7
6 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:46
7 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:40:54
8 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:41:20

Seria: 8
1 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:39:28
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:88

Seria: 9
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:37:65
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:37:51
6 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:65

Seria: 10
4 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:51
6 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:62
8 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:06

Seria: 12
6 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:35:14

Seria: 15
1 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:33:28
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:32:71

Descalificari
1 Neacsu Radu Costin
Observatii: lipsa
11247 2002 CSM Pitesti 00:55:62
2 Radulescu Alecsandru Christian
Observatii: lipsa
A0637 2002 Tenis Club 2000 00:39:85

Proba 3 50 metri liber - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99
5 Tudorache Vlad A0222 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Vasilescu Adrian Alexandru A1077 2000 Club Daimon 99:99:99

Seria: 2
1 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Baltoi Andrei George 11710 2000 CSM Pitesti 00:45:48
3 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:10
8 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:60

Seria: 6
5 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 00:41:53

Seria: 7
1 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:99
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:40:19

Seria: 8
3 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:61
7 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 00:39:26

Seria: 9
3 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:37:63
4 Raducu Florin A0859 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:25

Seria: 10
5 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:36:52

Seria: 11
2 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:24
3 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:87
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:29

Seria: 12
1 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:47
2 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:35:40
3 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:35:10
5 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:34:98

Seria: 13
2 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:34:71
5 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:34:16
8 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:80

Seria: 14
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:33:50
6 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 00:33:71

Seria: 17
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:31:15

Descalificari
1 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 00:43:00

Proba 4 50 metri liber - 12 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
3 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:42:24

Seria: 8
8 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:36

Seria: 9
1 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 00:37:83
8 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:10

Seria: 10
3 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:36:55

Seria: 11
5 Dulu Costin 10004 1999 Petrolul Ploiesti 00:35:80
6 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:35:94

Seria: 12
4 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:34:89

Seria: 13
1 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:74
3 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 00:34:48

Seria: 14
2 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:87
5 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:33:51
7 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:91
8 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:05

Seria: 15
2 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 00:33:20
5 Constantinescu Mihai 10003 1999 Petrolul Ploiesti 00:32:75
6 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:10

Seria: 16
3 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:02
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:32:16

Seria: 17
2 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:29
6 Nestor Vlad 9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:24
8 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:31:70

Seria: 18
8 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:79

Seria: 19
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:28:94
8 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:71

Seria: 20
7 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:27:31

Proba 5 50 metri liber - 13 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
2 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:71

Seria: 14
1 Neofet Theodor A0883 1998 Bucharest Sport Club 00:33:97

Seria: 15
8 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 00:33:34

Seria: 16
1 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 00:32:36
4 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:80
5 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 00:31:96
7 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:32:29
8 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:40

Seria: 17
5 Dan Cosmin A0036 1998 Aqua Center Buzau 00:31:00
7 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 00:31:45

Seria: 18
1 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:66
2 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:21
4 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 00:29:78
5 Patrascu Bogdan A0844 1998 CSS Dinamo 00:29:78
7 Dobos Florin A1100 1998 VIPSANGYM Piatra Neamt 00:30:60

Seria: 19
2 Cauc Dan 9346 1998 CSS Ploiesti 00:29:30

Proba 6 50 metri liber - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 17
4 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 00:30:87

Seria: 18
3 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 00:30:06
6 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:12

Seria: 19
1 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 00:29:50
6 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 00:28:96
7 Nitescu Cristian 8873 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:31

Seria: 20
8 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 00:28:02

Proba 7 50 metri liber - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 17
1 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 00:31:59

Seria: 19
4 Nassar Adi A0990 1996 Bucharest Sport Club 00:28:04
5 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 00:28:18

Seria: 20
1 Anghel Mihai 8710 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:50
3 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 00:26:61

Proba 8 50 metri liber - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 20
2 Mucenica Cosmin 8299 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:99
4 Albu Raul A0909 1995 Steaua CSA 00:25:20
5 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 00:26:40
6 Nica Dan 8343 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:77

Proba 9 50 metri liber - 9 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 01:03:94

Seria: 2
1 Lapadatu Ioana Alexandra A0254 2002 NAVI 00:58:45
2 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 00:53:57
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:10
5 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 00:49:68
8 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 00:58:84

Seria: 3
2 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:27
6 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:89

Seria: 4
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:35
6 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:71
7 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:43:02

Seria: 5
2 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:95
5 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:40:62

Seria: 6
1 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:40:39
6 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:93

Seria: 7
1 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:39:39

Seria: 8
2 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:38:43
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:38:04
6 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:38:16

Seria: 9
2 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:37:32
7 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:37:39

Descalificari
1 Zavoianu Alexandra
Observatii: lipsa
10578 2002 CSM Pitesti 00:48:82

Proba 10 50 metri liber - 10 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Constantin Andra Maria 11711 2001 CSM Pitesti 00:48:83
6 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 00:50:41

Seria: 3
4 Buzila Alexandra Ioana 10584 2001 CSM Pitesti 00:44:37
5 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:40
7 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:56

Seria: 4
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43
5 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:42:16
8 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 00:43:61

Seria: 5
1 Nicolae Adriana Mihaela 10589 2001 CSM Pitesti 00:41:11
3 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:90
4 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:40:51
7 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:41:09

Seria: 6
2 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:40:05
3 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:39:75
4 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:39:52
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:40:19

Seria: 7
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:76
4 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:72
6 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:79
7 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:39:39
8 Rijnea Ruxandra A1079 2001 CSS Ploiesti 00:39:50

Seria: 8
4 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:37:55
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50
8 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:38:70

Seria: 9
6 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:37:29

Seria: 10
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:35:66
7 Puchiu Ingrid 11306 2001 Dinamo Bucuresti 00:35:90
8 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:36:72

Seria: 11
1 Sima Ana A1080 2001 CSS Ploiesti 00:34:80

Seria: 12
1 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:26
7 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:33:20

Proba 11 50 metri liber - 11 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Todos Alexandra A0215 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Nuta Alexandra A0530 2000 Club Daimon 99:99:99

Seria: 2
7 Gheorghe Alexandra 11299 2000 CSM Pitesti 00:55:00

Seria: 4
2 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:43:01
4 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:79

Seria: 5
8 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:36

Seria: 6
5 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:39:70
8 Brauer Renate Maria 10942 2000 CSM Pitesti 00:40:46

Seria: 8
1 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 00:38:53
5 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:00

Seria: 9
3 Pitulan Antonia 11023 2000 NAVI 00:37:10
4 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:73
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:37:08

Seria: 10
2 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:88
3 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:56

Seria: 11
2 Pascu Iustina A1098 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 00:34:30
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:34
5 Dascalescu Dana A1099 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 00:33:60
6 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 00:34:07

Seria: 12
2 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 00:33:08
8 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:27

Seria: 13
2 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:32:24

Proba 12 50 metri liber - 12 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS 2 Bucuresti 00:47:90
3 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS 2 Bucuresti 00:46:00

Seria: 5
6 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:91

Seria: 7
5 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:74

Seria: 9
1 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:41
8 Cirstea Andreea 10000 1999 Petrolul Ploiesti 00:37:43

Seria: 10
4 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:04
5 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 00:35:23

Seria: 11
3 Moraru Mihaela 10008 1999 Petrolul Ploiesti 00:33:65
7 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 00:34:66
8 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 00:34:93

Seria: 13
3 Nastasa Adina A1097 1999 VIPSANGYM Piatra Neamt 00:32:00
4 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:31:64
5 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 00:31:98
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:31
8 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 00:32:51

Seria: 14
6 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:82

Proba 13 50 metri liber - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bleotu Iulia 9721 1998 Median Bucuresti 99:99:99
7 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
2 Alexe Monica Maria A0559 1998 Bucharest Sport Club 00:39:00

Seria: 10
1 Surubariu Andreea 9373 1998 Bucharest Sport Club 00:36:00

Seria: 12
3 Statescu Teodora A0984 1998 Delfinul Bucuresti 00:33:00

Seria: 13
1 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:42
6 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:08

Seria: 14
1 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 00:31:20
3 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 00:30:50
5 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:15

Seria: 15
5 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 00:27:81

Proba 14 50 metri liber - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
4 Sima Bianca 8955 1997 CSS Ploiesti 00:32:80
5 Macovei Irina A0986 1997 Delfinul Bucuresti 00:33:00
6 Savastita Andreea 9223 1997 Delfinul Bucuresti 00:33:00

Seria: 14
4 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 00:30:12
7 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:31:20
8 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 00:31:50

Seria: 15
7 Ivacson Bianca A1096 1997 VIPSANGYM Piatra Neamt 00:29:77
8 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 00:30:00

Proba 15 50 metri liber - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 14
2 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 00:31:00

Seria: 15
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 00:27:35

Proba 16 50 metri liber - 16 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Dragan Andreea Silvia A0915 1995 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 15
1 Idriceanu Diandra 8208 1995 CSS Ploiesti 00:29:80
2 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 CSM Pitesti 00:29:50
3 Manac Antoanela Felicia 8086 1995 CSM Pitesti 00:28:90
6 Singuran Andra Ioana 8077 1995 CSM Pitesti 00:29:00

Proba 17 50 metri bras - 9 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Oprea Serban Gabriel 9901 2002 CSM Pitesti 99:99:99
4 Petroff Andrei A0333 2002 C S Intersport 2004 01:06:56
5 Avadanei Radu Cristian A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:07:72
6 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:05:64
2 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 01:05:41
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 01:00:60

Seria: 4
4 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:51

Seria: 5
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:97
4 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:53:85

Seria: 6
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:39
7 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:21
8 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:54

Seria: 7
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:51:79
3 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:51:61
7 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:82

Seria: 9
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:49:22
2 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:05
4 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:47:15

Seria: 10
7 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:41

Seria: 11
5 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:42:40

Descalificari
1 Tudoran Petru Cezar
Observatii:
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:91
2 Radulescu Alecsandru Christian
Observatii: lipsa
A0637 2002 Tenis Club 2000 00:48:67

Proba 18 50 metri bras - 10 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Calin George A0033 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:55
5 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 01:00:63
6 Visan Alexandru A1036 2001 CSS 1 Bucuresti 01:03:78
7 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 01:05:52
8 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 01:06:46

Seria: 4
1 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:12
2 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:58:70
5 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:57:00
7 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:59:09
8 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:95

Seria: 5
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:50
8 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:56:20

Seria: 6
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:52:72
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:52:71
6 Bordei Catalin A0025 2001 CSS 2 Bucuresti 00:52:87

Seria: 7
1 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:52:17
8 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 00:52:62

Seria: 8
2 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:55
4 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:73
6 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:53

Seria: 9
8 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:41

Seria: 10
2 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:09
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:46:80

Seria: 11
1 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:44:15
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:43:31
6 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44
7 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:43:83

Seria: 12
8 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:69

Proba 19 50 metri bras - 11 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vasilescu Adrian Alexandru A1077 2000 Club Daimon 99:99:99
5 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Tudorache Vlad A0222 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Baltoi Andrei George 11710 2000 CSM Pitesti 99:99:99
7 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
3 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:34

Seria: 5
1 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:90
5 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 00:54:77
7 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:55:82

Seria: 6
2 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:52:87

Seria: 7
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:51:44
5 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:47
6 Raducu Florin A0859 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74

Seria: 8
1 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 00:50:87
5 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 00:49:76
7 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:50:62

Seria: 9
3 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:09
5 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:47:59
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:09

Seria: 10
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:46:77

Seria: 12
7 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:41:00

Descalificari
1 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 00:55:00

Proba 20 50 metri bras - 12 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
6 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:57:49

Seria: 6
4 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:70

Seria: 8
3 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:50:00

Seria: 10
3 Duta Angelo A0072 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:07
4 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:90
6 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:45:58

Seria: 11
2 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:79
8 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:43

Seria: 12
2 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:40:32
3 Nistor Mircea A0590 1999 Aqua Center Buzau 00:40:02
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:40:06

Seria: 13
2 Coromelcea Victor 9358 1999 CSS Ploiesti 00:39:00

Seria: 14
2 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:61
8 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:37:00

Proba 21 50 metri bras - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
5 Neofet Theodor A0883 1998 Bucharest Sport Club 00:45:00

Seria: 11
4 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:42:00

Seria: 12
1 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
4 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:91
5 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 00:40:00

Seria: 13
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:50
6 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 00:38:80
7 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:24

Proba 22 50 metri bras - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
1 Nitescu Cristian 8873 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:27
5 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 00:37:50
8 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:39

Seria: 14
3 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 00:34:00

Proba 23 50 metri bras - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
3 Ilina Dominic Cristian 8689 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:00

Seria: 14
1 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 00:36:97
5 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 00:32:36
6 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 00:34:24

Proba 24 50 metri bras - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
4 Fodor Bogdan A0903 1995 Steaua CSA 00:31:00
7 Constantin Mircea 8308 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:63

Proba 25 50 metri bras - 9 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 01:22:90
2 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 01:11:40
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:10
5 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:31
7 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:11:80

Seria: 3
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:00:87
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:59:08
6 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:58:29
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:00:60

Seria: 4
1 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:56:48

Seria: 5
2 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:53:73
4 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:52:69

Seria: 6
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:84
5 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:50:60
8 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:52:38

Seria: 7
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:01
2 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:49:75

Seria: 8
1 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:48:61

Descalificari
1 Tota Maria Ilinca
Observatii:
A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:80

Proba 26 50 metri bras - 10 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nicolae Adriana Mihaela 10589 2001 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 2
4 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:04:06
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:25
8 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 3
4 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:56:73
5 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:85

Seria: 4
6 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:79
7 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:56:13
8 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:56:70

Seria: 5
1 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:53:81
3 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:52:85
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:52:84
6 Rijnea Ruxandra A1079 2001 CSS Ploiesti 00:53:00
8 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:53:90

Seria: 6
2 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:63
3 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:93
4 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:50:54
6 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:99
7 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:51:70

Seria: 7
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:23
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:76
5 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:48:96
6 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:49:66

Seria: 8
6 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:48:43
8 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:48:69

Seria: 9
2 Sima Ana A1080 2001 CSS Ploiesti 00:47:00
6 Puchiu Ingrid 11306 2001 Dinamo Bucuresti 00:46:80
7 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:47:07

Seria: 10
5 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:42:42

Proba 27 50 metri bras - 11 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Todos Alexandra A0215 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
8 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:85

Seria: 4
2 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:55:95
4 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:00

Seria: 5
7 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:80

Seria: 8
3 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 00:48:28
5 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:48:15
7 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:48:50

Seria: 9
4 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:73
8 Pitulan Antonia 11023 2000 NAVI 00:47:43

Seria: 10
2 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:52
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:42:29

Seria: 11
8 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 00:42:10

Proba 28 50 metri bras - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS 2 Bucuresti 00:57:00

Seria: 4
5 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS 2 Bucuresti 00:54:00

Seria: 9
1 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:25
3 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:50

Seria: 10
1 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:30
8 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:40

Seria: 11
1 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 00:42:00
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:40:00
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:73

Proba 29 50 metri bras - 13 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bleotu Iulia 9721 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
7 Surubariu Andreea 9373 1998 Bucharest Sport Club 00:50:00
8 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 00:50:08

Seria: 8
4 Alexe Monica Maria A0559 1998 Bucharest Sport Club 00:48:00

Seria: 10
7 Statescu Teodora A0984 1998 Delfinul Bucuresti 00:44:39

Seria: 11
2 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:47
5 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:50

Seria: 12
1 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 00:38:92
2 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:83
4 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 00:36:94

Proba 30 50 metri bras - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
5 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 00:46:48

Seria: 10
6 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 00:43:38

Seria: 11
4 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:39:24
6 Savastita Andreea 9223 1997 Delfinul Bucuresti 00:40:00

Seria: 12
8 Sima Bianca 8955 1997 CSS Ploiesti 00:39:20

Proba 31 50 metri bras - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
2 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 00:48:49

Seria: 10
3 Stroe Larisa A0996 1996 Bucharest Sport Club 00:42:80

Proba 32 50 metri bras - 16 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dumitru Beatrice 7537 1995 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 12
3 Buzatu Maria A0902 1995 Steaua CSA 00:37:00
5 Singuran Andra Ioana 8077 1995 CSM Pitesti 00:36:99
6 Manac Antoanela Felicia 8086 1995 CSM Pitesti 00:37:12
7 Petcu Diana 8224 1995 CSS Ploiesti 00:38:50

Proba 33 100 metri spate - 11 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:00
2 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:30:22
4 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:00

Seria: 3
1 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:00
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:22:00
7 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:25:00

Seria: 5
1 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:16:00

Proba 34 100 metri spate - 12 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Dulu Costin 10004 1999 Petrolul Ploiesti 01:28:00
5 Nistor Mircea A0590 1999 Aqua Center Buzau 01:27:50
6 Constantinescu Mihai 10003 1999 Petrolul Ploiesti 01:28:50
7 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:37:00
8 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 01:40:00

Seria: 3
2 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:24:67
5 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 01:21:50
6 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:90

Seria: 4
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:20:00
4 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:17:00
6 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:80
8 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:20:01

Seria: 5
7 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:15:00
8 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:17:00

Proba 35 100 metri spate - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:75
8 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 01:26:18

Seria: 4
3 Patrascu Bogdan A0844 1998 CSS Dinamo 01:17:19
5 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:17:06
7 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:00

Seria: 5
4 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:13:06

Seria: 6
7 Dobos Florin A1100 1998 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:12:00
8 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:13:00

Proba 36 100 metri spate - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 01:18:24

Seria: 5
2 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 01:15:00
3 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 01:14:00
5 Stancu Alexandru A0922 1997 Bucharest Sport Club 01:14:00
6 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:14:01

Seria: 6
1 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 01:12:00

Proba 37 100 metri spate - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
2 Anghel Mihai 8710 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:80
3 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 01:05:75
6 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 01:06:07

Proba 38 100 metri spate - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Fodor Bogdan A0903 1995 Steaua CSA 01:01:61
5 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 01:04:95

Proba 39 100 metri spate - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Brauer Renate Maria 10942 2000 CSM Pitesti 99:99:99
7 Todos Alexandra A0215 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
3 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:26:00
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:25:00
6 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:26:01

Seria: 4
1 Dascalescu Dana A1099 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:23:00

Proba 40 100 metri spate - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:50
4 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 01:30:00
6 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:50

Seria: 3
1 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:27:80
2 Cirstea Andreea 10000 1999 Petrolul Ploiesti 01:26:31
8 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 01:29:35

Seria: 4
6 Moraru Mihaela 10008 1999 Petrolul Ploiesti 01:21:46
7 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:10
8 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 01:24:28

Seria: 5
8 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 01:16:21

Proba 41 100 metri spate - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
5 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 01:25:00

Seria: 4
2 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:74
4 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:08

Seria: 5
2 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 01:14:80
5 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:10:44

Proba 42 100 metri spate - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Macovei Irina A0986 1997 Delfinul Bucuresti 01:30:00

Seria: 3
7 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 01:27:74

Seria: 4
3 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 01:19:28

Seria: 5
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 01:16:00
7 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 01:14:88

Proba 43 100 metri spate - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 01:18:36

Proba 44 100 metri spate - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dumitru Beatrice 7537 1995 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 5
3 Manac Antoanela Felicia 8086 1995 CSM Pitesti 01:12:32
4 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 01:06:08
6 Idriceanu Diandra 8208 1995 CSS Ploiesti 01:13:00

Proba 45 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:37:00
4 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:40

Seria: 2
1 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00
3 Nestor Vlad 9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:54
5 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:00
8 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00

Seria: 3
2 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:00

Proba 46 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Dan Cosmin A0036 1998 Aqua Center Buzau 01:35:20

Seria: 2
4 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:17:01
6 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:00
7 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:00

Seria: 3
1 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:16:80
5 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:10:00
7 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:13:00
8 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:17:00

Proba 47 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Stancu Alexandru A0922 1997 Bucharest Sport Club 01:20:00

Seria: 3
4 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:10:00
6 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 01:12:00

Proba 48 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Nassar Adi A0990 1996 Bucharest Sport Club 01:07:67
2 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 01:05:00
5 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 01:03:00
6 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 01:03:80
8 Anghel Mihai 8710 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:00

Proba 49 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Mucenica Cosmin 8299 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:06

Seria: 4
3 Constantin Mircea 8308 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:26
4 Albu Raul A0909 1995 Steaua CSA 01:00:00
7 Nica Dan 8343 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:53

Proba 50 100 metri fluture - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 01:05:00

Proba 51 100 metri fluture - 12 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
4 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:50

Seria: 2
3 Nastasa Adina A1097 1999 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:18:00
5 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:17:00

Seria: 3
1 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:00

Proba 52 100 metri fluture - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 01:25:00

Seria: 2
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:17:00
6 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:90

Seria: 3
7 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:11:68

Proba 53 100 metri fluture - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 01:19:00
7 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 01:21:78

Seria: 3
2 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 01:10:95
8 Ivacson Bianca A1096 1997 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:14:00

Proba 54 100 metri fluture - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Buzatu Maria A0902 1995 Steaua CSA 01:08:00
5 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 CSM Pitesti 01:08:00
6 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 01:10:00

Proba 55 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
7 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 03:15:00
2 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 03:12:00
4 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:00
5 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 03:10:00
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:00
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 03:15:00

Seria: 4
1 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 03:10:00
5 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 03:05:00
6 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:00
7 Garbasevschi Matei A0078 2000 CSS Dinamo 03:08:20
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 03:10:00

Seria: 5
4 Badica Tudor A0011 2000 CSS Dinamo 02:55:14

Seria: 6
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:50:00

Seria: 7
7 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:48:00

Proba 56 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 04:06:90
3 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 03:37:00
4 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:75
6 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 03:54:00

Seria: 3
3 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 03:10:00

Seria: 4
3 Dulu Costin 10004 1999 Petrolul Ploiesti 03:06:00

Seria: 5
1 Constantinescu Mihai 10003 1999 Petrolul Ploiesti 03:00:00
5 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:90
7 Nistor Mircea A0590 1999 Aqua Center Buzau 02:59:54
8 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 03:02:00

Seria: 6
5 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 02:50:00

Seria: 7
5 Nestor Vlad 9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:80

Seria: 8
1 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 02:43:83
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:42:00
8 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:45:11

Seria: 9
1 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:62

Proba 57 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:00

Seria: 3
6 Neofet Theodor A0883 1998 Bucharest Sport Club 03:11:00

Seria: 4
2 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 03:07:70

Seria: 5
2 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 02:59:00
3 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 02:56:48

Seria: 6
1 Patrascu Bogdan A0844 1998 CSS Dinamo 02:52:84
2 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:50:49
3 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:00
6 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 02:50:11
7 Dan Cosmin A0036 1998 Aqua Center Buzau 02:51:20
8 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 02:54:44

Seria: 7
1 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:35
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:22

Seria: 8
2 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 02:41:06
3 Cauc Dan 9346 1998 CSS Ploiesti 02:38:80
4 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 02:37:25
5 Dobos Florin A1100 1998 VIPSANGYM Piatra Neamt 02:38:00

Proba 58 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 03:02:66

Seria: 5
6 Stancu Alexandru A0922 1997 Bucharest Sport Club 02:57:69

Seria: 7
3 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 02:47:00
6 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 02:47:02
8 Nitescu Cristian 8873 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:89

Seria: 8
6 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 02:40:86

Seria: 9
8 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 02:35:00

Proba 59 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
2 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 02:47:38

Seria: 9
2 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 02:28:27
3 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 02:25:37
6 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 02:28:02

Proba 60 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
4 Fodor Bogdan A0903 1995 Steaua CSA 02:14:77
5 Constantin Mircea 8308 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:23:79
7 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 02:31:95

Proba 61 200 metri mixt - 11 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Brauer Renate Maria 10942 2000 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 2
3 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 03:30:00
8 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
4 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 03:03:00
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 03:05:20

Seria: 4
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 03:00:00
2 Pascu Iustina A1098 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 02:58:00
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:55:01
5 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 02:55:02

Seria: 5
8 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:55:00

Descalificari
1 Nicolae Daniela
Observatii: abandon
A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 62 200 metri mixt - 12 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 03:16:44
5 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:90
6 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:33:54

Seria: 3
1 Cirstea Andreea 10000 1999 Petrolul Ploiesti 03:10:54
3 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:82
6 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 03:06:00
7 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:48
8 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:90

Seria: 5
1 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:70
4 Moraru Mihaela 10008 1999 Petrolul Ploiesti 02:50:00
6 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:51:92
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:50

Seria: 6
1 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:45:59
2 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 02:45:00
7 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:09

Proba 63 200 metri mixt - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
7 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
2 Statescu Teodora A0984 1998 Delfinul Bucuresti 03:10:00

Seria: 4
6 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:50
8 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 03:00:00

Seria: 5
3 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:00

Seria: 6
3 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 02:43:00

Seria: 7
7 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 02:34:00

Proba 64 200 metri mixt - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 02:56:76
7 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 03:00:00

Seria: 5
2 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 02:52:00

Seria: 6
5 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 02:43:00
6 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 02:45:00
8 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 02:49:68

Seria: 7
1 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 02:36:50
8 Ivacson Bianca A1096 1997 VIPSANGYM Piatra Neamt 02:40:00

Proba 65 200 metri mixt - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Stroe Larisa A0996 1996 Bucharest Sport Club 02:50:00

Seria: 7
2 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 02:33:00

Proba 66 200 metri mixt - 16 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Dragan Andreea Silvia A0915 1995 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 6
4 Petcu Diana 8224 1995 CSS Ploiesti 02:42:00

Seria: 7
3 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 CSM Pitesti 02:31:16
4 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 02:29:00
5 Singuran Andra Ioana 8077 1995 CSM Pitesti 02:29:20
6 Buzatu Maria A0902 1995 Steaua CSA 02:32:71

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 67 50 metri spate - 9 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Georgescu Andreea A0258 2002 NAVI 01:09:66
2 Ghetu Carla Ilinca A0767 2002 NAVI 01:01:32
3 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:00:04
4 Lapadatu Ioana Alexandra A0254 2002 NAVI 00:58:69
6 Ivancov Lorena Gabriela A0256 2002 NAVI 01:01:15

Seria: 3
8 Boboc Maria A0255 2002 NAVI 00:56:77

Seria: 4
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:13
3 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:94
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:50:77
6 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:98
8 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:52:43

Seria: 5
6 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:48:30
7 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:48:63
8 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:49:83

Seria: 6
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:86
2 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:33

Seria: 7
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:55
4 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:45:87
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:46:48

Seria: 8
1 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:45:31

Seria: 9
1 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:43:56
8 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:43:77

Descalificari
1 Zavoianu Alexandra
Observatii: lipsa
10578 2002 CSM Pitesti 00:54:55

Proba 68 50 metri spate - 10 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 01:01:71

Seria: 3
1 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:55:52
3 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:43
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:04
5 Constantin Andra Maria 11711 2001 CSM Pitesti 00:53:14
7 Buzila Alexandra Ioana 10584 2001 CSM Pitesti 00:55:29

Seria: 4
7 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 00:52:11

Seria: 5
1 Nicolae Adriana Mihaela 10589 2001 CSM Pitesti 00:48:98
2 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:50
3 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:48:16
4 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:47:91
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:48:07

Seria: 6
4 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:46:84
5 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:46:92
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:43
8 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:47:88

Seria: 7
3 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:46:13
5 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:46:06
8 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:46:59

Seria: 8
4 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:44:07
5 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:60
7 Rijnea Ruxandra A1079 2001 CSS Ploiesti 00:45:20
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:59

Seria: 9
2 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:43:15
3 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:77
4 Sima Ana A1080 2001 CSS Ploiesti 00:42:00

Seria: 10
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:41:05
2 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:14
3 Puchiu Ingrid 11306 2001 Dinamo Bucuresti 00:40:02

Seria: 11
5 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:38:75

Proba 69 50 metri spate - 11 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Todos Alexandra A0215 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
5 Gheorghe Alexandra 11299 2000 CSM Pitesti 01:00:00

Seria: 3
2 Nuta Alexandra A0530 2000 Club Daimon 00:55:00

Seria: 6
3 Pitulan Antonia 11023 2000 NAVI 00:47:14
6 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:19

Seria: 7
6 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 00:46:25

Seria: 8
2 Brauer Renate Maria 10942 2000 CSM Pitesti 00:45:19
6 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00

Seria: 9
5 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 00:42:19

Seria: 10
4 Dascalescu Dana A1099 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 00:39:80
6 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:05
7 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:40:46
8 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:41:23

Seria: 11
1 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:13
7 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:00

Seria: 13
7 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:50

Proba 70 50 metri spate - 12 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
2 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS 2 Bucuresti 00:52:00
4 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS 2 Bucuresti 00:50:00

Seria: 7
2 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:30

Seria: 8
3 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:80

Seria: 10
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 00:40:00

Seria: 11
8 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 00:39:80

Seria: 12
2 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 00:37:20
3 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 00:36:80
5 Moraru Mihaela 10008 1999 Petrolul Ploiesti 00:36:70
8 Cirstea Andreea 10000 1999 Petrolul Ploiesti 00:38:00

Seria: 13
4 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:00
6 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 00:35:60

Proba 71 50 metri spate - 13 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Bleotu Iulia 9721 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 9
6 Alexe Monica Maria A0559 1998 Bucharest Sport Club 00:43:00

Seria: 11
2 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 00:39:00
3 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 00:38:92
4 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:66

Seria: 12
1 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:50
6 Surubariu Andreea 9373 1998 Bucharest Sport Club 00:37:00

Seria: 13
5 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 00:35:20
8 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 00:36:50

Seria: 14
1 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 00:34:30

Proba 72 50 metri spate - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
6 Savastita Andreea 9223 1997 Delfinul Bucuresti 00:39:00

Seria: 12
4 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 00:36:50
7 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 00:37:29

Seria: 13
1 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:36:50
2 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 00:35:90

Seria: 14
8 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 00:34:67

Proba 73 50 metri spate - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
7 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 00:43:34

Seria: 13
3 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 00:35:52

Seria: 14
3 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 00:33:00

Proba 74 50 metri spate - 16 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
2 Manac Antoanela Felicia 8086 1995 CSM Pitesti 00:34:20
4 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 00:31:00
5 Idriceanu Diandra 8208 1995 CSS Ploiesti 00:32:90
6 Singuran Andra Ioana 8077 1995 CSM Pitesti 00:33:64
7 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 CSM Pitesti 00:34:23

Proba 75 50 metri spate - 9 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Oprea Serban Gabriel 9901 2002 CSM Pitesti 99:99:99
8 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Soare Mihai A0766 2002 NAVI 00:58:68
3 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:56:08
5 Neaga Mihai Laurentiu 9948 2002 CSM Pitesti 00:55:36
6 Matache Nicolae Catalin A0466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:37
8 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:59:01

Seria: 4
2 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 CSM Pitesti 00:53:28
3 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:52:99
7 Iorga Rusten Andrei 9899 2002 CSM Pitesti 00:53:85

Seria: 5
1 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:51:90
8 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:52:27

Seria: 6
6 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:48:64

Seria: 7
1 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:07
3 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:93
4 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:83
5 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:92
6 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:97

Seria: 8
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:67
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:45:34

Seria: 9
2 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:43:11
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:16

Seria: 10
2 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:60

Seria: 11
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:40:94

Seria: 12
8 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:39:84

Seria: 14
8 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:37:57

Descalificari
1 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:54:10
2 Radulescu Alecsandru Christian
Observatii: lipsa
A0637 2002 Tenis Club 2000 00:48:97

Proba 76 50 metri spate - 10 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Uleanu Dragos Florin 11284 2001 CSM Pitesti 99:99:99
4 Ionescu Filip A1064 2001 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 3
2 Calin George A0033 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:91
4 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:98
7 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:58:59

Seria: 4
4 Visan Alexandru A1036 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:50
5 Zorliu Stefan Alexandru 11251 2001 CSM Pitesti 00:52:66
6 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:53:00
8 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:54:50

Seria: 5
2 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 00:50:17
5 Ilie Radu A0101 2001 NAVI 00:49:81

Seria: 6
4 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22
8 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:43

Seria: 7
2 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:47:59
7 Cosug Andrei 11632 2001 NAVI 00:47:65
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:48:11

Seria: 8
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:60

Seria: 9
1 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:43:63
4 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:42:86
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:06
8 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:70

Seria: 10
1 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:42:11

Seria: 11
3 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:83
4 Bordei Catalin A0025 2001 CSS 2 Bucuresti 00:39:88
8 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:41:25

Seria: 12
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:39:45
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:39:18
5 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:28

Seria: 14
7 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:09

Descalificari
1 Marinescu Sebastian
Observatii: lipsa
11286 2001 CSM Pitesti 99:99:99
2 Grigore Eduard
Observatii:
11664 2001 Median Bucuresti 99:99:99
3 Cernescu Alexandru Ioan
Observatii:
A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:38

Proba 77 50 metri spate - 11 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vasilescu Adrian Alexandru A1077 2000 Club Daimon 99:99:99
6 Baltoi Andrei George 11710 2000 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99
2 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Cuculea Sefan 10765 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Tudorache Vlad A0222 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
3 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 00:49:91
4 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 00:49:70

Seria: 6
1 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:49:29
5 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:40

Seria: 8
3 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:02
4 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:89
5 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:44:00
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:46:81

Seria: 9
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:43:00
5 Raducu Florin A0859 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:99

Seria: 10
3 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:49
4 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:41:30

Seria: 11
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:41:20
5 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:40:61
6 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:86

Seria: 12
3 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:36
6 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:39:44

Seria: 14
6 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:36:92

Seria: 15
7 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:35:81

Descalificari
1 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 00:50:00
2 Comsa Mihai
Observatii: lipsa
10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:54

Proba 78 50 metri spate - 12 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 5
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:50:47

Seria: 6
2 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 00:48:82

Seria: 10
6 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:41:55
7 Dulu Costin 10004 1999 Petrolul Ploiesti 00:41:97
8 Ionescu Alexandru 10759 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:77

Seria: 11
7 Constantinescu Mihai 10003 1999 Petrolul Ploiesti 00:41:00

Seria: 12
1 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:80
7 Nistor Mircea A0590 1999 Aqua Center Buzau 00:39:73

Seria: 13
3 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:19
4 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:37:95
6 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 00:38:25

Seria: 14
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:37:24
5 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:36:52

Seria: 15
1 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:95
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:35:52
3 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:29
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20

Seria: 16
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:32:44

Descalificari
1 Tudose Vlad
Observatii: lipsa
A0885 1999 NAVI 00:44:35

Proba 79 50 metri spate - 13 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
1 Vasilica Andrei 10397 1998 Delfinul Bucuresti 00:39:00
2 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:38:50
5 Dan Cosmin A0036 1998 Aqua Center Buzau 00:38:00
7 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:00
8 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 00:39:00

Seria: 14
2 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:00

Seria: 15
4 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 00:35:10
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 00:35:50

Seria: 16
2 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:34:00
3 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 00:33:50
8 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 00:35:00

Seria: 17
1 Patrascu Bogdan A0844 1998 CSS Dinamo 00:32:10

Proba 80 50 metri spate - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
3 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 00:36:82
4 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:09

Seria: 15
8 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 00:36:00

Seria: 16
1 Ene Andrei Octavian 9254 1997 NAVI 00:34:50
5 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 00:33:22
6 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 00:34:00
7 Stancu Alexandru A0922 1997 Bucharest Sport Club 00:34:00

Proba 81 50 metri spate - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 17
2 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 00:31:37
3 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 00:30:00
6 Nassar Adi A0990 1996 Bucharest Sport Club 00:30:00
7 Anghel Mihai 8710 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:80

Proba 82 50 metri spate - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 17
4 Fodor Bogdan A0903 1995 Steaua CSA 00:28:00
5 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 00:29:84
8 Nica Dan 8343 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:20

Proba 83 50 metri fluture - 9 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:08:68
5 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:07:40

Seria: 2
4 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:59:45
7 Cergan Naomi A0457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:18
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:72

Seria: 3
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:55:40
5 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:86
6 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:53:96

Seria: 4
3 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:85
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:92

Seria: 5
1 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 00:47:37

Seria: 6
1 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:45:94

Seria: 7
2 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 00:42:42
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 00:42:07

Seria: 8
7 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:40:55

Seria: 9
1 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:39:35

Descalificari
1 Zavoianu Alexandra
Observatii: lipsa
10578 2002 CSM Pitesti 01:00:00
2 Macoveiciuc Andra Mihaela
Observatii:
A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:80

Proba 84 50 metri fluture - 11 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Todos Alexandra A0215 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
7 Brauer Renate Maria 10942 2000 CSM Pitesti 00:49:88
8 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:53

Seria: 5
2 Pitulan Antonia 11023 2000 NAVI 00:46:83
4 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 00:46:08

Seria: 8
3 Pascu Iustina A1098 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 00:39:90
4 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:56

Seria: 9
2 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:86
5 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:22
7 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:39:27

Descalificari
1 Dascalescu Dana
Observatii:
A1099 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 00:39:49

Proba 85 50 metri fluture - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:20

Seria: 6
5 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:30
7 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:12

Seria: 7
5 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:51

Seria: 8
1 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 00:40:57
6 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 00:40:00

Seria: 9
6 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 00:38:50

Seria: 10
4 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:35:00
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:50
7 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 00:36:54
8 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:11

Seria: 11
1 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 00:34:96
2 Nastasa Adina A1097 1999 VIPSANGYM Piatra Neamt 00:34:50
6 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:30

Proba 86 50 metri fluture - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bleotu Iulia 9721 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
6 Alexe Monica Maria A0559 1998 Bucharest Sport Club 00:45:00

Seria: 7
1 Surubariu Andreea 9373 1998 Bucharest Sport Club 00:43:00
6 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 00:42:19

Seria: 9
4 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 00:38:14

Seria: 10
1 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 00:38:00
5 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 00:35:00

Seria: 11
3 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:84
4 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:92
7 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:71

Seria: 12
1 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 00:32:00
3 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 00:31:62

Proba 87 50 metri fluture - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
2 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 00:36:50
3 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 00:36:00

Seria: 11
8 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 00:35:00

Seria: 12
7 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 00:31:98
8 Ivacson Bianca A1096 1997 VIPSANGYM Piatra Neamt 00:32:50

Proba 88 50 metri fluture - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
5 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 00:29:60

Proba 89 50 metri fluture - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
5 Dragan Andreea Silvia A0915 1995 Steaua CSA 00:33:00

Seria: 12
2 Singuran Andra Ioana 8077 1995 CSM Pitesti 00:31:98
4 Nicolae Cristina A0901 1995 Steaua CSA 00:29:53
6 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 CSM Pitesti 00:31:88

Proba 90 50 metri fluture - 10 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:87

Seria: 2
1 Buzila Alexandra Ioana 10584 2001 CSM Pitesti 01:05:16
2 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:02:45
3 Nicolae Adriana Mihaela 10589 2001 CSM Pitesti 01:00:00
6 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:41

Seria: 3
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:65
3 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 00:52:74
4 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:51:29
8 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 00:57:15

Seria: 4
1 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:50:03
2 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:49:39
5 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 00:48:01
6 Rijnea Ruxandra A1079 2001 CSS Ploiesti 00:49:00

Seria: 5
5 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:12

Seria: 6
2 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:45:02
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:43
4 Puchiu Ingrid 11306 2001 Dinamo Bucuresti 00:43:91
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:45:96

Seria: 7
4 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 00:41:48
7 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:42:43
8 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:79

Seria: 8
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 00:40:20
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:39:78
8 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 00:41:41

Seria: 9
3 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:38:30

Descalificari
1 Nistor Ioana Alexandra
Observatii:
A0152 2001 C S Intersport 2004 00:46:83
2 Postolache Andreea Miruna
Observatii:
A0177 2001 Delfinul Bucuresti 00:46:92
3 Muca Andreea Maria
Observatii:
A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:41

Proba 91 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 CSM Pitesti 99:99:99
5 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 3
3 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 01:00:83
4 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:79
6 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 01:02:66
8 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:08:89

Seria: 4
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:60

Seria: 5
2 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:13
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:50:66
7 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:51:16

Seria: 6
1 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:57
3 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:43
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:46:00
6 Ionescu Victor A0326 2002 CSS Dinamo 00:46:84
7 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:30

Seria: 7
2 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:45

Seria: 9
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:39:61
4 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:39:36

Seria: 10
1 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:38:80

Seria: 11
1 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:36:19

Descalificari
1 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
A0320 2002 Delfinul Bucuresti 00:59:29
2 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:56:49

Proba 92 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Zorliu Stefan Alexandru 11251 2001 CSM Pitesti 99:99:99
4 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 01:13:11
6 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:07:12
2 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:05:00
7 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:02

Seria: 4
6 Vlad Denis Andrei A0517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:29
7 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:36

Seria: 5
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:62

Seria: 6
2 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:48:61
5 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:17

Seria: 7
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:44:00
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:38
8 Bordei Catalin A0025 2001 CSS 2 Bucuresti 00:44:30

Seria: 8
1 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:42:00
2 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:41:43

Seria: 9
6 Serdin Cosmin A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:39:58
8 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:17

Seria: 10
2 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:38:28
5 Duican Robert A0067 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:78
7 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:38:56
8 Mindroc Adrian A0121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:21

Seria: 12
6 Popescu Robert A0173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:69

Descalificari
1 Cojocaru Andrei Ioan
Observatii: descalif.
11450 2001 CSS Dinamo 00:51:45

Proba 93 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Vasilescu Adrian Alexandru A1077 2000 Club Daimon 99:99:99
2 Baltoi Andrei George 11710 2000 CSM Pitesti 99:99:99
5 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Sandru Paul Eduard 11792 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 4
3 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:93
5 Raducu Florin A0859 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:11

Seria: 5
1 Licu Albert 11583 2000 Tenis Club 2000 00:51:31
4 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:49:94

Seria: 6
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:49:60

Seria: 7
3 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:33
4 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:42:22
5 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:42:42

Seria: 8
4 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:40:30
6 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:40:76
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:42:17

Seria: 9
5 Troanca Stefan 10781 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:41
7 Marin Razvan 10758 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:89

Seria: 13
6 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:34:00

Descalificari
1 Iancu Francisc
Observatii: lipsa
A0095 2000 Bucharest Sport Club 00:56:00

Proba 94 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
2 Cozma Mihnea A0881 1999 Bucharest Sport Club 00:55:30

Seria: 5
5 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:00

Seria: 8
5 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:40:31
7 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:41:80

Seria: 9
1 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:40:06
3 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:50

Seria: 10
4 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:36:50
6 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:10

Seria: 11
2 Nistor Mircea A0590 1999 Aqua Center Buzau 00:36:00
5 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 00:35:69
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:36:00
7 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:02
8 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:33

Seria: 12
8 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:39

Seria: 13
5 Nestor Vlad 9880 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:80
8 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:34:34

Seria: 14
2 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:10
7 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:68

Descalificari
1 Tudose Vlad
Observatii: lipsa
A0885 1999 NAVI 00:43:69

Proba 95 50 metri fluture - 13 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
3 Neofet Theodor A0883 1998 Bucharest Sport Club 00:40:31

Seria: 10
3 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 00:38:00

Seria: 11
3 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:36:00
4 Dan Cosmin A0036 1998 Aqua Center Buzau 00:35:42

Seria: 12
1 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 00:35:19
3 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 00:34:68
5 Golovca Valentin A0846 1998 CSS Dinamo 00:34:54
7 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:00

Seria: 13
1 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:33
2 Cauc Dan 9346 1998 CSS Ploiesti 00:34:00
3 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:33:97

Seria: 14
5 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 00:31:89
8 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:00

Proba 96 50 metri fluture - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
2 Gojgar Alexandru A0917 1997 CSS Dinamo 00:34:80
4 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:40

Seria: 13
7 Kera Robert A0995 1997 Bucharest Sport Club 00:34:00

Seria: 14
1 Nitescu Cristian 8873 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:84
3 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 00:32:00
6 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 00:32:00

Seria: 15
8 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 00:30:51

Proba 97 50 metri fluture - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
4 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 00:33:55

Seria: 15
1 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 00:28:89
3 Cusmir Radu A0906 1996 Steaua CSA 00:28:15
4 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 00:28:00
6 Cherestes Andrei A0905 1996 Steaua CSA 00:28:25
7 Nassar Adi A0990 1996 Bucharest Sport Club 00:28:60

Proba 98 50 metri fluture - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
4 Nica Dan 8343 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:52

Seria: 15
2 Constantin Mircea 8308 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:34
5 Albu Raul A0909 1995 Steaua CSA 00:28:00

Proba 99 100 metri liber - 11 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Boesian Nevada 10774 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:96

Seria: 3
1 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:38
4 Brauer Renate Maria 10942 2000 CSM Pitesti 01:31:12
8 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:81

Seria: 5
3 Pitulan Antonia 11023 2000 NAVI 01:25:22
6 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:25:71
7 Cretu Simona A0052 2000 Tenis Club 2000 01:25:86

Seria: 6
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 NAVI 01:24:68

Seria: 7
4 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:58
6 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:00

Seria: 8
3 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Tenis Club 2000 01:16:54
4 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:14
5 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:06

Seria: 9
1 Dascalescu Dana A1099 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:15:00
6 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:15

Seria: 10
3 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:11:64
6 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:11:74
8 Pascu Iustina A1098 2000 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:12:00

Proba 100 100 metri liber - 12 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS 2 Bucuresti 01:47:00
7 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
8 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS 2 Bucuresti 01:45:00

Seria: 3
3 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:92

Seria: 7
3 Cirstea Andreea 10000 1999 Petrolul Ploiesti 01:20:00

Seria: 8
1 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:71
2 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:00
6 Pasa Meltem Diana A0163 1999 Delfinul Bucuresti 01:16:66
7 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 01:17:16
8 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:80

Seria: 9
2 Sintea Chira Teodora 10396 1999 NAVI 01:14:52
7 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 01:15:00

Seria: 10
2 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:11:80
4 Moraru Mihaela 10008 1999 Petrolul Ploiesti 01:10:50
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:10:77

Seria: 11
1 Nastasa Adina A1097 1999 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:09:00
3 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 01:08:50
8 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:04

Seria: 12
1 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:80

Proba 101 100 metri liber - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
1 Alexe Monica Maria A0559 1998 Bucharest Sport Club 01:26:01
2 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 01:25:73

Seria: 6
5 Surubariu Andreea 9373 1998 Bucharest Sport Club 01:22:00

Seria: 9
5 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:42
8 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 01:15:00

Seria: 10
7 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:95

Seria: 11
5 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:14

Seria: 12
2 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:06:00
6 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 01:05:80
7 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:06:00

Seria: 13
3 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 01:02:51

Proba 102 100 metri liber - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
4 Zavoian Elena A0983 1997 Delfinul Bucuresti 01:13:36

Seria: 10
1 Anghel Maria 9255 1997 NAVI 01:12:00

Seria: 11
2 Sima Bianca 8955 1997 CSS Ploiesti 01:08:80
4 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 01:08:00
6 Bobe Ana A0981 1997 Delfinul Bucuresti 01:08:60

Seria: 12
3 Balan Andreea A0980 1997 Delfinul Bucuresti 01:05:40
4 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 01:05:12
8 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:08:00

Seria: 13
7 Ivacson Bianca A1096 1997 VIPSANGYM Piatra Neamt 01:04:00

Proba 103 100 metri liber - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
7 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 01:24:12

Seria: 11
7 Ganovici Viviana A0910 1996 Steaua CSA 01:09:00

Seria: 13
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 01:00:77

Proba 104 100 metri liber - 16 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
5 Idriceanu Diandra 8208 1995 CSS Ploiesti 01:05:20

Seria: 13
1 Buzatu Maria A0902 1995 Steaua CSA 01:04:00
2 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 CSM Pitesti 01:03:23
5 Manac Antoanela Felicia 8086 1995 CSM Pitesti 01:01:01
8 Dragan Andreea Silvia A0915 1995 Steaua CSA 01:04:97

Descalificari
1 Nicolae Cristina
Observatii: lipsa
A0901 1995 Steaua CSA 01:03:00

Proba 105 100 metri liber - 9 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Rhfir Maria A0638 2002 Bucharest Sport Club 01:45:00
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:36:00
6 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:40:00

Seria: 3
2 Tota Maria Ilinca A0456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:00
5 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:32:00
6 Mustatea Ana A0144 2002 NAVI 01:34:00
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 01:35:00

Seria: 4
6 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 Aqua Center Buzau 01:29:95
7 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:30:00

Seria: 5
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:25:01

Seria: 6
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 01:21:01
8 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:25:00

Seria: 7
1 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Bucharest Sport Club 01:21:00

Descalificari
1 Zavoianu Alexandra
Observatii: lipsa
10578 2002 CSM Pitesti 01:59:00

Proba 106 100 metri liber - 10 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Siliste Maria A0198 2001 Median Bucuresti 99:99:99
3 Constantin Andra Maria 11711 2001 CSM Pitesti 01:49:26
4 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 01:45:83
6 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 01:50:00

Seria: 2
3 Buzila Alexandra Ioana 10584 2001 CSM Pitesti 01:39:57
5 Nicolae Adriana Mihaela 10589 2001 CSM Pitesti 01:36:88
7 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:45:00

Seria: 4
1 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Delfinul Bucuresti 01:30:01
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:30:00
4 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:27:00
5 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:27:00
8 Stancu Maria A0205 2001 Bucharest Sport Club 01:31:00

Seria: 5
4 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 01:25:00
8 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:26:45

Seria: 6
2 Petcu Teona A0166 2001 Bucharest Sport Club 01:24:00
3 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 01:22:36
6 Lazar Ana Maria A0616 2001 Aqua Center Buzau 01:22:45

Seria: 7
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 NAVI 01:20:00
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
7 Stan Denisa A0648 2001 NAVI 01:20:05
8 Puchiu Ingrid 11306 2001 Dinamo Bucuresti 01:21:00

Seria: 9
3 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:14:00

Descalificari
1 Ionescu Corina
Observatii:
10877 2001 Tenis Club 2000 01:28:16

Proba 107 100 metri liber - 9 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 99:99:99
4 Oprea Serban Gabriel 9901 2002 CSM Pitesti 99:99:99
5 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 99:99:99
7 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 99:99:99
8 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 3
8 Iorga Rusten Andrei 9899 2002 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 4
1 Neaga Mihai Laurentiu 9948 2002 CSM Pitesti 99:99:99
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 99:99:99
7 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 5
6 Siminescu Cristi Marian A0426 2002 CSS 1 Bucuresti 01:35:00
8 Rosu Sergiu A0428 2002 CSS 1 Bucuresti 01:40:00

Seria: 6
2 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 01:30:00
7 Gorea Vlad Andrei A0427 2002 CSS 1 Bucuresti 01:30:00
8 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 01:32:00

Seria: 7
5 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 01:24:19

Seria: 8
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:22:00
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:21:00

Seria: 9
4 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 01:19:01

Seria: 12
1 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:15:80

Descalificari
1 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
A0320 2002 Delfinul Bucuresti 01:36:00

Proba 108 100 metri liber - 10 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv