Lista de start pentru Etapa Municipala Campionat National b10, 11/f 10

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Prichindel Daniel 2040 2002 CSS Dinamo 99:99:99
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:77
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:59
5 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:47:24

Seria: 2
1 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:43:73
2 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:43:31
3 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:44
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:40:86
5 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 00:40:98
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:74
7 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:43:36
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:87

Seria: 3
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:76
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:39:07
3 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:10
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:37:74
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:94
6 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:71
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:45
8 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:40:45

Seria: 4
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:75
2 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:34:01
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:33:39
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:31:73
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:32:16
6 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:33:81
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:69
8 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:36:26

Descalificari
1 Vanghelescu David
Observatii: lipsa
2012 2002 Bucharest Sport Club 01:09:80

Proba 2 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 00:51:01
3 Ionescu Gabriel Cosmin 2375 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:97
5 Lung Matei 2373 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:08
3 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:50
4 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:13
5 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:38
6 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:68
7 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:14:24

Seria: 3
1 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 00:58:94
3 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:55:70
4 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00
5 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:55:15
6 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:72
7 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:94
8 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:77

Seria: 4
1 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:09
2 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:51:66
3 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:50:87
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:15
5 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:50:80
6 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:95
7 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:52:03
8 Badic David Andrei 1878 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:90

Seria: 5
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:68
2 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:43:67
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:42:88
5 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:43:23
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:43:74
8 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:48:71

Seria: 6
1 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:96
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:10
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:71
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:39:02
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:39:06
6 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:39:72
7 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:41:93
8 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:42:56

Seria: 7
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:37:80
2 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:36:70
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:59
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:36:27
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:44
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:68
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:37:14
8 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:38:33

Descalificari
1 Carstea Mihnea Stefan
Observatii: lipsa
A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:94
2 Marinescu Alexandru Paul
Observatii:
A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:23

Proba 3 50 metri fluture - 10 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 99:99:99
5 Minciu Ingrid Andreea 2201 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Bogdan Patricia 2374 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:32

Seria: 3
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:57:60
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:02
3 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:54:05
4 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:63
5 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 00:52:49
6 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:25
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:29
8 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:90

Seria: 4
1 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:49:63
2 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:98
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:42:68
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:21
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:45:92
7 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:48:06
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:67

Seria: 5
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:40:73
2 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:39:22
3 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:08
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:35:58
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:37:99
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:24
7 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:40:67
8 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:40

Descalificari
1 Cinteza Alexandra Ioana
Observatii: lipsa
1322 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Cimpeanu Teodora Giuliana
Observatii: lipsa
A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:95
3 Diaconescu Alexandra
Observatii:
2370 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Vasile Andreea Gabriela
Observatii:
2371 2003 NAVI 99:99:99
5 Lupu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:26

Proba 4 100 metri bras - 11 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 99:99:99
3 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:00:17
5 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 02:05:57
6 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 01:52:22
2 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 01:47:11
3 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:42
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:39:51
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:76
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:45
7 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 01:49:59
8 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:56:27

Seria: 4
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:05
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:31:84
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 01:28:75
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:22:95
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:67
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:29:90
7 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 01:36:44
8 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 01:39:44

Proba 5 50 metri spate - 10 ani - Baieti (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chiriac Stefan 1389 2003 Bucharest Sport Club 00:49:07
3 Ionescu Gabriel Cosmin 2375 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:69
5 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:95

Seria: 2
2 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 00:55:60
3 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:81
4 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:67
5 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 00:53:37
7 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:32

Seria: 3
1 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:13
2 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:86
3 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:88
4 Lung Matei 2373 2003 Bucharest Sport Club 00:49:00
5 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:49:02
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:50:34
7 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:52:12
8 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:40

Seria: 4
1 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 00:48:17
2 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:47:47
3 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:27
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:45:44
5 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:25
6 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:39
7 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:59
8 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:46

Seria: 5
1 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:14
2 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:44:70
3 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:44:05
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:42:01
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:92
6 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:44:65
7 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:94
8 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:45:33

Seria: 6
1 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:41:61
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:40:47
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:40:36
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:97
5 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:40:15
6 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:36
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:79
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:41:73

Seria: 7
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:39:63
3 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 00:37:96
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:50
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:37:85
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:38:30
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:26
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:39:84

Descalificari
1 Badic David Andrei
Observatii: lipsa
1878 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:97
2 Doltu Mihai Cosmin
Observatii: lipsa
12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:09

Proba 6 50 metri spate - 10 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 99:99:99
4 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 99:99:99
5 Vasile Andreea Gabriela 2371 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Diaconescu Alexandra 2370 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 00:55:10
4 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:03
5 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:52:31
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:54:37
7 Minciu Ingrid Andreea 2201 2003 Bucharest Sport Club 00:55:72

Seria: 3
1 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:50:75
2 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:28
3 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:81
4 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:19
6 Bogdan Patricia 2374 2003 Bucharest Sport Club 00:50:00
7 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 00:50:74
8 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:00

Seria: 4
1 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:38
2 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:45:91
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:44:15
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:57
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:43:59
7 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:66
8 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:48:43

Seria: 5
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:70
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:40:40
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:39:57
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:36:23
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:86
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:81
7 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:40:94
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:16

Descalificari
1 Cimpeanu Teodora Giuliana
Observatii: lipsa
A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:93
2 Bratu Stefania
Observatii: lipsa
1557 2003 Tenis Club 2000 00:49:62
3 Lupu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:79

Proba 7 50 metri spate - 11 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:51:91

Seria: 2
2 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:47:13
3 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:74
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:43:40
5 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 00:44:11
6 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:93
7 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:50:61

Seria: 3
1 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:40:69
2 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:93
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:39:72
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:39:45
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:63
6 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:75
7 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:40:03
8 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:42:72

Seria: 4
2 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:33
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:35:51
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:33:18
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:35:15
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:38:03
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:38:39
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:05

Descalificari
1 Prichindel Daniel
Observatii:
2040 2002 CSS Dinamo 01:10:82
2 Vanghelescu David
Observatii: lipsa
2012 2002 Bucharest Sport Club 00:53:32
3 Doroghi Enzo
Observatii:
1794 2002 Renovatio S.C. 00:38:87

Proba 8 100 metri liber - 10 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 99:99:99
4 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 99:99:99
5 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 99:99:99
6 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Badic David Andrei 1878 2003 CSS 1 Bucuresti 01:38:16
3 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:00
4 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:00
5 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:00
6 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:00
7 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:00
8 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
2 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:00
3 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:00
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:00
5 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:00
6 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:00
7 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:29:41
8 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00

Seria: 5
1 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:00
2 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:00
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:23:00
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:22:39
5 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 01:22:82
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:27:22

Seria: 6
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:48
3 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:79
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 01:18:57
5 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:18:64
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:19:12
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:19:55
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 01:21:18

Seria: 7
1 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:17:23
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:31
3 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:12:15
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:11:85
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:14
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:13:94
7 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 01:15:53
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:18:26

Descalificari
1 Dragoiu Radu Andrei
Observatii: lipsa
A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:00
2 Dinca Raducu Alex
Observatii: lipsa
A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:28:95
3 Doltu Mihai Cosmin
Observatii: lipsa
12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:16

Proba 9 100 metri liber - 10 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Vasile Andreea Gabriela 2371 2003 NAVI 99:99:99
5 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 99:99:99
2 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:39:70
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:32:58
5 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 01:30:00

Seria: 3
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:27:26
6 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:25:69
7 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 01:28:52

Seria: 4
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:20:24
2 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:18:80
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:12:87
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:01
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:59
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:20:66

Descalificari
1 Sandu Andra Ana Maria
Observatii: lipsa
A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
2 Tolea Claudia Ioana
Observatii: lipsa
1253 2003 CSS 1 Bucuresti 01:36:93
3 Cimpeanu Teodora Giuliana
Observatii: lipsa
A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:00
4 Simionescu Andreea
Observatii: lipsa
A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
5 Rosmenteniuc Ada Maria
Observatii: lipsa
A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00
6 Hazu Carmen Teodora
Observatii: lipsa
A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:00
7 Simionescu Alexandra
Observatii: lipsa
A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00
8 Taranu Melisa Clara Gabriela
Observatii: lipsa
A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
9 Ivan Alexandra Claudia
Observatii: lipsa
A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:11
10 Visalon Simona
Observatii: lipsa
1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:00

Proba 10 100 metri liber - 11 ani - Baieti (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 01:35:89
4 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:33:51
5 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 01:35:45
6 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:36:22

Seria: 2
1 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 01:30:87
2 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 01:28:34
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:50
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:26:71
5 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:11
6 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:27:71
7 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:28:42
8 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:00

Seria: 3
1 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 01:23:70
2 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:88
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 01:19:74
4 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 01:19:11
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:25
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:20:01
7 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:01
8 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:73

Seria: 4
1 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:71
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:15:03
3 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 01:14:47
4 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:74
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:74
6 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:92
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:76
8 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:81

Seria: 5
1 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:13:28
2 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 01:11:66
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:07:69
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:06:92
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:07:26
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:09:42
7 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:68
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:13:54

Descalificari
1 Neagu Constantin Alexandru
Observatii: lipsa
1288 2002 CSS Dinamo 01:43:32
2 Vanghelescu David
Observatii: lipsa
2012 2002 Bucharest Sport Club 02:00:62

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Baieti (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 14 100 metri spate - 11 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 99:99:99
5 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 99:99:99
3 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:29:36
4 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:82
5 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 01:27:46
7 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:25:24
2 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:12
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:16:45
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:15:32
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:15:61
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:21:32
7 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:92
8 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:26:81

Descalificari
1 Cristea Dragos Ioan
Observatii: lipsa
A0735 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 15 50 metri liber - 10 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Vasile Andreea Gabriela 2371 2003 NAVI 99:99:99
4 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 99:99:99
5 Diaconescu Alexandra 2370 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Minciu Ingrid Andreea 2201 2003 Bucharest Sport Club 00:51:58
2 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 00:48:70
3 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:99
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:44:74
5 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:99
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:13
8 Barbu Ana Maria 2369 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 00:43:83
2 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:42:89
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:83
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:30
5 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:35
6 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:79
7 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:43:06
8 Bogdan Patricia 2374 2003 Bucharest Sport Club 00:44:00

Seria: 4
2 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:95
3 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:03
4 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:36:65
6 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:38:54
7 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:39:97
8 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:41:11

Seria: 5
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:35:70
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:35:34
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:33:34
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:32:44
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:99
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:65
8 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:35:77

Descalificari
1 Cimpeanu Teodora Giuliana
Observatii: lipsa
A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:65
2 Bratu Stefania
Observatii: lipsa
1557 2003 Tenis Club 2000 00:40:86
3 Lupu Ana Maria
Observatii: lipsa
A0618 2003 Tenis Club 2000 00:36:73

Proba 16 50 metri liber - 10 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tipurita Radu 2379 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Ionescu Gabriel Cosmin 2375 2003 Steaua CSA 99:99:99
3 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:26
4 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:93
5 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:96
6 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:04:23

Seria: 2
1 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:99
2 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:50
3 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:56
4 Lung Matei 2373 2003 Bucharest Sport Club 00:43:00
5 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:43:38
6 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 00:44:04
7 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:27
8 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:47:46

Seria: 3
1 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:42
2 Badic David Andrei 1878 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:89
3 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:83
4 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:39:87
5 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:29
6 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:85
7 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:35
8 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:71

Seria: 4
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:05
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:38:98
4 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:38:62
5 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:38:98
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:39:00
7 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:39:41
8 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:39:84

Seria: 5
1 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 00:38:34
2 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:37:48
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:00
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:35:47
5 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:57
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:36:14
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:37:85
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:40

Seria: 6
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:35:30
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:34:94
3 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:41
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:33:89
5 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:34:37
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:34:44
7 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:35:04
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:42

Seria: 7
1 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:79
2 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:33:49
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:33:25
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:20
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:32:40
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:28
7 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 00:33:69

Descalificari
1 Dragoiu Radu Andrei
Observatii: lipsa
A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:71
2 Doltu Mihai Cosmin
Observatii: lipsa
12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:81

Proba 17 50 metri liber - 11 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Prichindel Daniel 2040 2002 CSS Dinamo 99:99:99
5 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:46

Seria: 2
2 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:42:26
3 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:40:79
4 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:39:87
5 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 00:40:00
6 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:41:79

Seria: 3
1 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:85
2 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:38:43
3 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 00:37:23
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:77
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:20
6 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:38:38
7 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 00:38:85
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:91

Seria: 4
1 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:36:54
2 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:34
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:34
4 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:34:59
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:98
6 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:35:53
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:65

Seria: 5
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:01
2 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:33:95
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:33:37
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:33:31
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:34
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:33:60
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:01
8 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:34:21

Seria: 6
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:74
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:65
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:31:01
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:29:18
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:30:76
6 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:31:18
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:31:80
8 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:32:93

Descalificari
1 Neagu Constantin Alexandru
Observatii: lipsa
1288 2002 CSS Dinamo 00:45:08
2 Vanghelescu David
Observatii: lipsa
2012 2002 Bucharest Sport Club 00:43:87
3 Marin Stefan
Observatii:
A0126 2002 Steaua CSA 00:36:50

Proba 18 50 metri bras - 10 ani - Fete (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Bianca 2378 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 99:99:99
4 Vasile Andreea Gabriela 2371 2003 NAVI 99:99:99
5 Diaconescu Alexandra 2370 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Minciu Ingrid Andreea 2201 2003 Bucharest Sport Club 01:14:27
2 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 01:05:46
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:02:20
4 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:99
6 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:86

Seria: 3
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:62
2 Bogdan Patricia 2374 2003 Bucharest Sport Club 00:55:00
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:54:18
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:24
5 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:25
6 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62
7 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:55:47
8 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 00:59:74

Seria: 4
1 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:53:07
2 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:86
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:88
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:17
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:49:56
6 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:50:12
7 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:73
8 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:53:16

Seria: 5
1 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:47:97
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:46:73
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:44:60
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:42:69
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:11
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:62
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:46:78
8 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:48:95

Descalificari
1 Cimpeanu Teodora Giuliana
Observatii: lipsa
A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:87
2 Cinteza Alexandra Ioana
Observatii: lipsa
1322 2003 Tenis Club 2000 01:09:33

Proba 19 50 metri bras - 11 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:14
3 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:53:34
4 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 00:52:64
5 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:29
7 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 00:57:67
8 Prichindel Daniel 2040 2002 CSS Dinamo 01:09:42

Seria: 2
1 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:50:84
2 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:49:56
4 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:47:35
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:42
6 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:48:44
7 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 00:50:53
8 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:51:89

Seria: 3
1 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:60
2 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:22
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:53
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:44:00
5 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:44:36
6 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:46:22
8 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:46:96

Seria: 4
1 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:95
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:42:60
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:40:64
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:37:81
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:29
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:42:51
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:43:17
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:43:96

Descalificari
1 Vanghelescu David
Observatii: lipsa
2012 2002 Bucharest Sport Club 00:58:71
2 Neagu Constantin Alexandru
Observatii: lipsa
1288 2002 CSS Dinamo 00:53:54
3 Sandu Robert Cristian
Observatii: lipsa
A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:69
4 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:39

Proba 20 50 metri bras - 10 ani - Baieti (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tipurita Radu 2379 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Lung Matei 2373 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:28
5 Ionescu Gabriel Cosmin 2375 2003 Steaua CSA 99:99:99
6 Badic David Andrei 1878 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:77
2 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:26
3 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:22
4 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 00:58:73
5 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:58:94
6 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:25
7 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 00:59:68
8 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:04:90

Seria: 3
1 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:40
2 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:00
3 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:40
4 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:44
5 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:71
6 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:56:79
7 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:50
8 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:66

Seria: 4
1 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:54:87
2 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:54:41
3 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:53:25
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:94
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:54:08
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:54:43
8 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:17

Seria: 5
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:50:07
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:63
3 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:53
5 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:49:52
6 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:49:57
7 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:49:93
8 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:51:57

Seria: 6
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:48:30
2 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:47:37
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:45:94
4 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:63
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:45:74
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:46:26
7 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:48:23
8 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:17

Seria: 7
1 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 00:45:11
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:43:45
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:06
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:40:36
5 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:94
6 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:43:27
7 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:05
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32

Descalificari
1 Dragoiu Radu Andrei
Observatii: lipsa
A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:74
2 Doltu Mihai Cosmin
Observatii: lipsa
12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:30

Proba 21 200 metri liber - 11 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 99:99:99
3 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 03:28:93
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 03:07:61
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:49
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 02:49:60
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:44:21
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:47:74
6 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 02:52:33
7 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 02:57:94
8 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 03:10:39

Seria: 3
1 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 02:43:06
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:32:67
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:23:02
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:24:51
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:72
7 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:43
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:84

Descalificari
1 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:76

Proba 22 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Andra Ghile, Patricia Bogdan, Ingrid Andreea Minciu, Bianca Cristea, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Simona Visalon, Maria Elisabeta Burlacu, Alexandra Claudia Ivan, Alexandra Simionescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Andreea Cristina Nicola, Anna Maria Nahed, Catalina Colcer, Ecaterina Scortea , 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Alexandra Mitea, Claudia Ioana Tolea, Vanesa Tataru, Anca Vasilescu Guiu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Ana Maria Lupu, Alexandra Ioana Cinteza, Stefania Bratu, Claudia Ciuca, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Andrei Catalin Baciu, Stefan Chiriac, Daniel Popescu, Radu Gabriel Zinca, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Costin Alin Rusen, Marius Adrian Nitu, Luca Ioan Preda, Daniel Gabriel Dobre, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Luca Ioan Morariu, Arthur Cristian Peter, Matei Stefan Avram, Andrei Dragos Paduraru, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Raducu Alex Dinca, Luca Andrei Macovei, Vasileios Kokkinakis, Radu Tudor, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Robert Ionut Hurmuzache, Alexandru Gabriel Costache, Alexandru Dimitrie Iancu, Andrei Alexandru Vasile, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Mihai Valentin Cristache, Andrei Grigore, Tobias George Dumitrache, Marck Stefan Salajan, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 David Cristian Rusu, Razvan Rath, David Marius Teodor Zamfir, Vicenzo Popa, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Suero Christian Ples, Daniel Peiu, Fabian Valentin Basalau, Gabriel Hliban, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Leon Stan, Andrei Popa, Andrei Cristian Balaceanu, Liviu Alexandru Coman, 2000 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Rares Irimescu, Toma Sorin Pusca, Liviu Adrian Iacob, Dragos Ioan Cristea, 2000 CSS Dinamo 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Andrei Tanasescu, Stefan Mitelut, Rares Stefan Dragan, Cristian Petrescu, 2000 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 David Stoica, Luca Vlad Dimitriu, Matei Ioan Lemnaru, Rares Stanescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Daniel Cristian Constantin, Alexandru Eduard Nicolae Rusu, Constantin Ciprian Emin Radulescu, Nick Adrian Vasilescu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99