Lista de start pentru Cupa MB Distribution - Editia 2013

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri bras - 11 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 01:49:00
4 Dimtar Dzhurov 2344 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:47:18
5 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 01:48:80

Seria: 2
1 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:43:76
4 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 01:39:44
6 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:76
7 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:42

Seria: 3
1 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 01:39:29
2 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:38:97
6 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:35

Seria: 4
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:32:61
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:31:27
4 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 01:30:00
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:31:84

Seria: 5
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:67
6 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 01:29:06

Seria: 6
1 Preslav Marinov 2109 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:26:10
5 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:23:75

Descalificari
1 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 01:36:44

Proba 2 100 metri bras - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:40:56

Seria: 3
5 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:35:60
7 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:39:01

Seria: 4
5 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:30:27
6 Dragnea Alexandru 1578 2001 CSM Pitesti 01:31:05

Seria: 5
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:29:53
2 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:29:19

Seria: 6
2 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 01:25:00
3 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 01:24:00
8 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:26:20

Seria: 7
2 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:22:10
6 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 01:22:00
7 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:22:44

Proba 3 100 metri bras - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:41:16

Seria: 3
4 Tirlea Ionut 11147 2000 CSM Pitesti 01:35:00
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:39:39

Seria: 4
8 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:33:06

Seria: 7
1 Diaconu Andrei 2355 2000 Sporting Club Piatra Neamt 01:23:00
8 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:23:09

Seria: 8
2 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:16:00

Descalificari
1 Stanciu Eduard
Observatii: lipsa
11771 2000 CSS Dinamo 01:39:80

Proba 4 100 metri bras - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:73

Seria: 5
4 Cozma Mihnea 11461 1999 Energic L L Pitesti 01:27:17
5 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:27:97
7 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:50

Seria: 6
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:24:03
7 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 01:25:14

Seria: 7
4 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 01:20:00

Seria: 8
1 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:29
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:65

Proba 5 100 metri bras - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
8 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 01:29:83

Seria: 6
4 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:23:54

Seria: 7
3 Stefan Valentin A1161 1998 Median Bucuresti 01:21:09
5 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 01:21:00

Seria: 8
3 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:16
7 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 01:16:12

Proba 6 100 metri bras - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
4 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 01:10:29
6 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 01:16:00
8 Pantazi Madalin 8853 1997 Bucharest Sport Club 01:20:00

Proba 7 100 metri bras - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:96
5 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:45:25

Seria: 2
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:46
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:27
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:40:17
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:40:18
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:92
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:30

Seria: 3
8 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 01:40:00

Seria: 4
2 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:32:41
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:81
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:30:95
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:31:87
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:10

Proba 8 100 metri bras - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:40:61

Seria: 3
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:36:92
4 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:34:34
5 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:34:90
7 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 01:38:03

Seria: 4
5 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:31:76
7 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:32:46

Seria: 5
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:55
3 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:26:62

Seria: 6
7 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:24:55

Descalificari
1 Stanciu Daria
Observatii: lipsa
A1028 2001 CSS Dinamo 01:46:83

Proba 9 100 metri bras - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Tabacaru Maria 2360 2000 Bucharest Sport Club 01:37:00

Seria: 5
1 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:30:01
4 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:25:00
7 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 01:30:00

Seria: 6
1 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:62
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:74

Proba 10 100 metri bras - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:72

Seria: 3
1 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:23
2 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:37:08

Seria: 4
1 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:50

Seria: 5
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:86
8 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:24

Seria: 6
6 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 01:23:00
8 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:24:65

Proba 11 100 metri bras - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
3 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 01:20:44
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:18:00

Proba 12 100 metri bras - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:26:26

Seria: 6
2 Ungureanu Karina 8371 1997 CSM Pitesti 01:23:50

Proba 13 50 metri liber - 7 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:56:14
3 Scopos Luca 2365 2006 CSM Pitesti 00:50:00
4 Ghergu Mario 2354 2006 CSM Pitesti 00:50:00
5 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:50:00
6 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 00:53:72

Seria: 2
1 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:50:00
2 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:49:10
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:48:08
5 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:47:27
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:02
7 Nita Dragos 12464 2006 CSM Pitesti 00:50:00
8 Buru Teodor 1745 2006 CSM Pitesti 00:50:00

Seria: 3
1 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:45:63
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:43:41

Seria: 4
1 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:42:55
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:42:27
7 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:42:27

Seria: 5
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:41:07
5 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:40:27
6 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:40:58

Seria: 6
1 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:40:05
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:38:73

Descalificari
1 Constantin Eduard Andrei
Observatii:
1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:43:57
2 Tudor Luigi Nicolas
Observatii: lipsa
1697 2006 Bucharest Sport Club 00:45:59

Proba 14 50 metri liber - 8 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:46:04

Seria: 3
3 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:43:99

Seria: 4
3 Tabacu Dimitrie 1744 2005 CSM Pitesti 00:42:00
4 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:42:00
5 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 00:42:00
6 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 00:42:00
8 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:67

Seria: 5
1 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:41:46
3 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:40:29
4 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:40:21
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:41:22

Seria: 6
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:39:19
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:40:13

Seria: 7
1 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:38:18
5 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:38:00

Seria: 8
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:37:61

Seria: 9
4 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:37:00
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:37:36

Seria: 10
6 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:36:43

Seria: 11
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:36:00

Seria: 12
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:35:86

Seria: 13
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:35:20

Seria: 14
6 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:35:00

Descalificari
1 Vasilescu Stefan
Observatii:
1556 2005 Median Bucuresti 00:44:60
2 Balanescu Filip Andrei
Observatii: lipsa
13935 2005 Performer 00:37:10

Proba 15 50 metri liber - 9 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:44:11
8 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:46:03

Seria: 5
8 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:41:87

Seria: 6
2 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:39:38
3 Samuil Nicolov 2111 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:15
7 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:39:57

Seria: 7
2 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 00:38:15
3 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:38:03
4 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:38:00
6 Stoian Antonio 1618 2004 CSM Pitesti 00:38:10
7 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:38:15
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:40

Seria: 8
5 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:37:57
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:37:78
8 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:37:91

Seria: 9
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:37
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:37:27
5 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:37:00
8 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:37:49

Seria: 10
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:36:32
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:36:37
8 Barbul Zetea Luca 2343 2004 CSM Baia Mare 00:36:84

Seria: 11
4 Rotaru Cosmin 1188 2004 Sporting Club Piatra Neamt 00:35:95
5 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:35:99
6 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:36:00

Seria: 12
2 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:35:86
8 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:35:94

Seria: 13
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:47
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:35:51

Seria: 15
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:34:71
3 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:34:48
7 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:34:60
8 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:34:77

Seria: 16
3 Becze Zeteny Benedek 1793 2004 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:34:00

Seria: 17
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:33:43
6 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:33:58

Seria: 18
4 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:33:00

Descalificari
1 Tarara Tudor Ionut
Observatii: lipsa
A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:34:34

Proba 16 50 metri liber - 10 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 00:38:48

Seria: 8
1 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 00:37:91
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:37:80
4 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:37:50

Seria: 10
1 Toma Eduard 2357 2003 CSM Pitesti 00:36:80
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:36:52

Seria: 11
2 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:36:00
7 Adam Toma 2340 2003 Nautica Bacau 00:36:00
8 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:36:31

Seria: 12
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:35:51

Seria: 13
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:35:30
5 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:35:25
6 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:42
7 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:35:47

Seria: 14
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:34:94
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:35:18

Seria: 16
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:33:97
8 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 00:34:25

Seria: 18
2 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:33:27
5 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:33:07
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:19
7 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:28

Seria: 19
2 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:31
7 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:32:41

Seria: 20
1 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 00:31:70

Seria: 21
7 Deniel Genadiev Nankov 2359 2003 KPS Cherno More Varna 00:29:94

Proba 17 50 metri liber - 12 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
1 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:35:50

Seria: 14
2 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:35:15
3 David Bogdan 10532 2001 CSM Pitesti 00:35:00

Seria: 15
6 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:34:48

Seria: 17
2 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:33:59
7 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 00:33:60

Seria: 18
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:11

Seria: 19
1 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 00:32:76
3 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:32:08
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:32:03
6 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:32:19
8 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:32:77

Seria: 20
4 Doaga Claudiu Andrei 11726 2001 C S M 2010 Bacau 00:30:70
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:30:75

Seria: 21
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:30:26
2 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:29:59
3 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 00:29:30
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:27:99
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:29:29
8 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:30:65

Proba 18 50 metri liber - 11 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:37:89

Seria: 9
6 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 00:37:23

Seria: 10
2 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:36:50
3 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:36:38

Seria: 11
1 Ionescu Teodor 9921 2002 CSM Pitesti 00:36:00

Seria: 12
1 Dimtar Dzhurov 2344 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:35:91
3 Teianu Andei 11824 2002 CSM Pitesti 00:35:73
5 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:35:53
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:73

Seria: 14
1 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:35:17
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:98
7 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:16

Seria: 15
2 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 00:34:50

Seria: 16
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:23
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:34:17
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:33:96
6 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:01
7 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:34:21

Seria: 17
1 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 00:33:78
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:33:51
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:34

Seria: 18
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:33:31
8 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:33:34

Seria: 19
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:31:95

Seria: 20
2 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:31:57
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:31:28
6 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:31:47
7 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:65
8 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:31:78

Seria: 21
6 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:29:51

Descalificari
1 Dragan Rares Stefan
Observatii:
2042 2002 NAVI 00:34:35
2 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:33:95

Proba 19 50 metri liber - 7 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:54:89
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:53:40
5 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:53:84
6 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:55:00

Seria: 2
1 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:49:85
2 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:47:30
7 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 00:49:11
8 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:51:26

Seria: 3
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:45:01

Seria: 4
1 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:43:63
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:42:21

Seria: 6
1 Otoiu Ana 1555 2006 CSM Pitesti 00:40:81
8 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:41:31

Proba 20 50 metri liber - 8 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:46:55
6 Dumitru Alexandra 2353 2005 CSM Pitesti 00:47:00

Seria: 3
1 Tanya Nedyalkova 2347 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:45:94
2 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:32
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:44:55
4 Scarlatescu Bianca 2366 2005 CSM Pitesti 00:44:00
5 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:44:12
7 Ralica Miteva 2346 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:45:63
8 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:45:96

Seria: 4
2 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:42:95
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:42:23
6 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:42:59
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:43:61
8 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:43:74

Seria: 5
3 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:41:85
6 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:41:86
8 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:42:05

Seria: 6
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:40:36
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:40:23
6 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:40:51

Seria: 7
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:39:94
2 Ionita Alexia 2342 2005 CSM Baia Mare 00:39:60
3 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:39:27
4 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:38:52
7 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:39:88

Seria: 8
1 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:37:77
2 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:56

Descalificari
1 Ilie Claudia
Observatii: lipsa
2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:00
2 Calin Andreea Mihaela
Observatii:
1701 2005 Bucharest Sport Club 00:41:63

Proba 21 50 metri liber - 9 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Tica Maria 2341 2004 Nautica Bacau 00:46:00

Seria: 4
3 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:42:27

Seria: 5
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:42:00
2 Magdalena Vasileava 2345 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:41:97
4 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:41:40
7 Diculescu Alexandra 2367 2004 CSM Pitesti 00:42:00

Seria: 6
2 Mariya Dzhurova 2113 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:40:52
7 Viktoriya Traykova 2114 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:40:53

Seria: 8
6 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:37:44
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:37:74

Seria: 9
1 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:36:77
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:36:29
6 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 00:36:00
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:36:82

Seria: 10
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:35:67
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:26

Seria: 11
2 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:35:07
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:34:49
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:23

Proba 22 50 metri liber - 10 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Darakchieva Gabriela 2348 2003 Swimming Club "ETAR" 00:40:00

Seria: 7
5 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:38:54
6 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:30
8 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:39:97

Seria: 8
3 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:37:25

Seria: 9
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:35:83
4 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:35:75
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:35:82
7 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:36:65

Seria: 10
3 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:35:34
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:35:54
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:73

Seria: 11
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:82
5 Diana Shumbakova 2112 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:34:78
6 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:99

Seria: 12
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:34:40
2 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:34:03
5 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:75
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00
7 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:34:38

Seria: 13
1 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:32:89
3 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:32:00
5 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:32:00

Proba 23 50 metri liber - 11 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:99
5 Leu Alexandra 12507 2002 CSM Pitesti 00:37:00
8 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:30

Seria: 10
2 Ban Ioana 2352 2002 CSS Ploiesti 00:35:46
4 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:26
6 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:45

Seria: 11
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:16
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:14

Seria: 12
3 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:33:92
4 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:33:56
8 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:34:45

Seria: 13
2 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:32:42
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:31:82
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:11
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:32:64
8 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:33:56

Proba 24 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:32:85

Seria: 2
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:22:85
3 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:18:15
4 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 01:17:20
5 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:17:30
6 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:20:55
7 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 01:21:33
8 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:24:50

Seria: 3
1 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:16:00
2 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:15:63
4 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:13:48
7 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 01:16:00
8 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:16:88

Seria: 4
1 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:12:01
2 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:11:12
7 Gambold Arthur Tom 2363 2000 Performer 01:12:00

Seria: 5
6 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:08:00

Proba 25 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:64
4 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:30

Seria: 2
2 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:70

Seria: 3
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:14:41

Seria: 4
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:10:11
8 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:13:00

Seria: 5
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:08:24
4 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:64
5 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:06:73
7 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 01:08:58

Seria: 6
2 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:54
8 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:05:93

Proba 26 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Diaconescu Adrian A0862 1998 Median Bucuresti 01:13:66
5 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:13:65

Seria: 4
4 Stefan Valentin A1161 1998 Median Bucuresti 01:10:00

Seria: 5
1 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:09:56

Seria: 6
1 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 01:04:00
4 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 01:02:00
5 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 01:02:59

Proba 27 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 01:10:03
6 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 01:11:00

Seria: 5
3 Pantazi Madalin 8853 1997 Bucharest Sport Club 01:07:21
8 Burcescu Alexandru 2368 1997 CSM Pitesti 01:10:00

Seria: 6
3 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:02:65
6 Scarlat Bogdan 8374 1997 CSM Pitesti 01:02:72
7 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 01:03:62

Proba 28 100 metri fluture - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:37:55
4 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 01:25:78
5 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 01:27:16
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:81
7 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:37:67

Seria: 2
1 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:24:00
3 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:17:43
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:16:43
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:19:57
8 Danila Tia Maria A0331 2001 CSS 1 Bucuresti 01:24:97

Seria: 3
8 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:16:00

Proba 29 100 metri fluture - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 01:23:69

Seria: 3
3 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 01:13:99

Seria: 4
1 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:84
3 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 01:10:76

Proba 30 100 metri fluture - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:32

Seria: 3
2 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 01:14:75
4 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:10
7 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:15:41

Seria: 4
4 Nastasa Adina A1097 1999 Sporting Club Piatra Neamt 01:07:56
6 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 CSM Pitesti 01:11:00
8 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:12:87

Proba 31 100 metri fluture - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 01:30:00

Seria: 2
2 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 01:20:00

Seria: 4
7 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:11:72

Descalificari
1 Andrei Andreea
Observatii: lipsa
9927 1998 Energic L L Pitesti 01:11:01

Proba 32 100 metri fluture - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 01:15:89
5 Ungureanu Karina 8371 1997 CSM Pitesti 01:13:40
6 Vijan Alexandra 8375 1997 CSM Pitesti 01:14:00

Seria: 4
5 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 01:08:13

Proba 33 50 metri spate - 7 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nita Dragos 12464 2006 CSM Pitesti 01:00:00
3 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:58:47
4 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:58:00
5 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:58:22
6 Ghergu Mario 2354 2006 CSM Pitesti 01:00:00
7 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 01:00:07

Seria: 2
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:57:33
2 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 00:56:72
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:56:64
4 Scopos Luca 2365 2006 CSM Pitesti 00:55:00
5 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:55:60
7 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:57:25
8 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:57:35

Seria: 3
1 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:54:12
4 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:51:90
5 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:51:94
6 Buru Teodor 1745 2006 CSM Pitesti 00:53:00
8 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:54:19

Seria: 4
1 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:51:77
6 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:50:98
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:51:49

Seria: 6
8 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:48:05

Seria: 7
8 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:47:55

Seria: 8
1 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:46:73
4 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:46:00
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:46:73

Seria: 9
7 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:45:61

Seria: 10
2 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:44:86

Descalificari
1 Tudor Luigi Nicolas
Observatii: lipsa
1697 2006 Bucharest Sport Club 00:51:84

Proba 34 50 metri spate - 8 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:56:70

Seria: 3
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:52:50
7 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:53:91

Seria: 4
4 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:50:25
5 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:50:50

Seria: 5
1 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:50:02
2 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 00:49:00
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:48:45
8 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:50:14

Seria: 6
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:75
5 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:47:65
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:47:96

Seria: 7
5 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 00:47:00
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:47:19

Seria: 8
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:46:43
8 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:46:80

Seria: 9
4 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:45:00

Seria: 11
1 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:44:45
2 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:44:39
3 Tabacu Dimitrie 1744 2005 CSM Pitesti 00:44:00

Seria: 13
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:42:53

Seria: 14
5 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:42:00
6 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:42:00

Seria: 15
3 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:41:43

Seria: 16
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:41:00

Seria: 17
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:40:47

Descalificari
1 Balanescu Filip Andrei
Observatii: lipsa
13935 2005 Performer 00:43:64

Proba 35 50 metri spate - 9 ani - Baieti (43 sportivi inscrisi in 20 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarbulescu Matei 2108 2004 Performer 99:99:99

Seria: 3
2 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:53:19

Seria: 4
3 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:50:84

Seria: 5
4 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:48:17
6 Cazacu Alin 13347 2004 Performer 00:48:71
7 Samuil Nicolov 2111 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:49:47

Seria: 6
1 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:48:00
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:47:65
6 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 00:47:92

Seria: 7
2 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:47:29

Seria: 8
5 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:46:19
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:53

Seria: 9
3 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:45:40
8 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:45:97

Seria: 10
1 Stoian Antonio 1618 2004 CSM Pitesti 00:44:90
3 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:44:80
5 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:44:76
6 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:44:84
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:44:89

Seria: 11
4 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:43:93
7 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:44:44

Seria: 12
3 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:42:91
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:42:86
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:43:13
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:43:67

Seria: 13
7 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:42:75
8 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:42:82

Seria: 14
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:43
4 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:41:98
7 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:42:40

Seria: 15
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:41:91
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:41:33
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:41:48

Seria: 16
6 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:41:00

Seria: 17
1 Barbul Zetea Luca 2343 2004 CSM Baia Mare 00:40:95
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:40:65

Seria: 18
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:85
6 Rotaru Cosmin 1188 2004 Sporting Club Piatra Neamt 00:39:90

Seria: 19
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:39:63

Seria: 20
4 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:38:00
7 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:39

Seria: 21
8 Becze Zeteny Benedek 1793 2004 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:38:00

Descalificari
1 Tarara Tudor Ionut
Observatii: lipsa
A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:64

Proba 36 50 metri spate - 10 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 00:51:43

Seria: 5
5 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:38

Seria: 7
3 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 00:47:10
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:85
7 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:35

Seria: 8
2 Ionita Mihai 2349 2003 CSS Ploiesti 00:46:54

Seria: 9
1 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:75
2 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:45:55
6 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:45:45

Seria: 12
2 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:43:38
7 Toma Eduard 2357 2003 CSM Pitesti 00:43:60

Seria: 14
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:42:01

Seria: 15
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:41:66
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:41:73

Seria: 16
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:41:07
3 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:41:00
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:41:07

Seria: 17
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:40:15
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:79
8 Adam Toma 2340 2003 Nautica Bacau 00:41:00

Seria: 18
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:97
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:92

Seria: 19
2 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:39:42
3 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 00:39:00

Seria: 20
1 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:38:68
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:38:30
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:09
6 Deniel Genadiev Nankov 2359 2003 KPS Cherno More Varna 00:38:30

Seria: 21
1 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 00:37:70
6 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:37:30
7 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:50

Descalificari
1 Salajan Marck Stefan
Observatii: lipsa
A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:47:47
2 Cristache Mihai Valentin
Observatii: lipsa
1335 2003 Bucharest Sport Club 00:44:70

Proba 37 50 metri spate - 11 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:47:94

Seria: 10
8 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 00:45:00

Seria: 11
5 Teianu Andei 11824 2002 CSM Pitesti 00:44:00
6 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:44:17
8 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 00:44:47

Seria: 12
5 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:42:89

Seria: 13
2 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:42:72
4 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 00:42:48
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:64

Seria: 14
3 Ionescu Teodor 9921 2002 CSM Pitesti 00:42:00
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:46

Seria: 15
5 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:41:36
8 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:94

Seria: 16
2 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:41:01

Seria: 17
2 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 00:40:82
7 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:85

Seria: 18
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:39:72
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:93
8 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:40:03

Seria: 19
4 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:38:87
6 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:07
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:39:44

Seria: 20
5 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:38:03
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:76

Seria: 21
4 Preslav Marinov 2109 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:36:01
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:36:52

Seria: 22
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:35:35
2 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:34:29
8 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:35:66

Proba 38 50 metri spate - 12 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
5 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:45:10

Seria: 13
1 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:42:81
3 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:42:58

Seria: 16
5 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 00:41:00
8 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:41:18

Seria: 19
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:45
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:38:95

Seria: 21
2 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:37:38
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:36:99

Seria: 22
3 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 00:34:00
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:32:98
5 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:33:34
6 Doaga Claudiu Andrei 11726 2001 C S M 2010 Bacau 00:34:22
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:34:99

Proba 39 50 metri spate - 7 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:58:97
4 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:56:49
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:58:33
6 Piper Andreea 2163 2006 Performer 00:59:47

Seria: 2
1 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:56:12
8 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:56:27

Seria: 3
2 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:51:98

Seria: 4
1 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 00:50:36

Seria: 5
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:49:01
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:48:99
6 Todoran Marina 2361 2006 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:49:00
8 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:49:56

Seria: 8
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:45:63
6 Otoiu Ana 1555 2006 CSM Pitesti 00:45:60

Proba 40 50 metri spate - 8 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:08:23

Seria: 2
2 Dumitru Alexandra 2353 2005 CSM Pitesti 00:55:00
3 Ralica Miteva 2346 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:54:62
7 Tanya Nedyalkova 2347 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:55:01

Seria: 3
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:52:06
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:51:52
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:50:98
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:51:72
8 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:52:45

Seria: 4
3 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:49:93
4 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:49:57
6 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:49:99
8 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:50:55

Seria: 5
1 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:49:53
3 Scarlatescu Bianca 2366 2005 CSM Pitesti 00:49:00
7 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:49:22

Seria: 6
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:48:24
3 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:47:90
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:47:77
8 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:48:44

Seria: 7
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:47:33
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:47:07
6 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:47:24

Seria: 8
3 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:45:39
8 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:47:02

Seria: 9
2 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:44:97
4 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:44:16
6 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:44:68
7 Ionita Alexia 2342 2005 CSM Baia Mare 00:44:99

Seria: 10
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:83

Descalificari
1 Ilie Claudia
Observatii: lipsa
2092 2005 CSS 1 Bucuresti 00:54:00

Proba 41 50 metri spate - 9 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 00:54:80

Seria: 3
5 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:30
7 Tica Maria 2341 2004 Nautica Bacau 00:52:00

Seria: 4
2 Magdalena Vasileava 2345 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:49:99
5 Mariya Dzhurova 2113 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:49:65
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:35

Seria: 6
2 Diculescu Alexandra 2367 2004 CSM Pitesti 00:48:00
6 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:47:96

Seria: 7
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:47:15
5 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:47:08
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:47:61
8 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:47:64

Seria: 8
4 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 00:45:02

Seria: 9
8 Viktoriya Traykova 2114 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:45:01

Seria: 10
1 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:44:11
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:43:47

Seria: 11
2 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:42:39
3 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:41:71
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:80
8 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:42:98

Seria: 12
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:40:48

Seria: 13
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:40:23
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:43

Descalificari
1 Olteanu Alexia
Observatii: lipsa
2217 2004 NAVI 00:52:67

Proba 42 50 metri spate - 10 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
4 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:62

Seria: 6
7 Darakchieva Gabriela 2348 2003 Swimming Club "ETAR" 00:48:00

Seria: 7
1 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:47:64

Seria: 8
1 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:57
5 Diana Shumbakova 2112 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:45:33
7 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:96

Seria: 9
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:44:41

Seria: 10
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:43:89
3 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:43:59
4 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:43:05
7 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:44:08
8 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:44:15

Seria: 11
5 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:40:94
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:43

Seria: 12
4 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:40
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:40:40

Seria: 13
3 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:39:59
5 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:39:57
6 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:39:62

Seria: 14
2 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:38:00
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:37:70
4 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:36:00
8 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:93

Descalificari
1 Visalon Simona
Observatii: lipsa
1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:72

Proba 43 50 metri spate - 11 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
1 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:45:00
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:46

Seria: 11
1 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:87
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:87

Seria: 12
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:55
2 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:40:53
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:40:41
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:55
8 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:72

Seria: 13
2 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:39:86
7 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:39:90
8 Radu Mihaela 10534 2002 CSM Pitesti 00:40:40

Seria: 14
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:82
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:57
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:38:00
7 Ban Ioana 2352 2002 CSS Ploiesti 00:38:37

Proba 44 200 metri liber - 11 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:65
6 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 03:13:79
7 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 02:49:60
4 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 02:48:43
5 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 02:48:90

Seria: 4
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:44:21
7 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 02:45:00
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:64

Seria: 5
1 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:40:00
7 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:76

Seria: 7
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:26:37
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:24:51
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:27:00

Descalificari
1 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 02:43:06

Proba 45 200 metri liber - 13 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 03:03:00

Seria: 3
8 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 02:52:87

Seria: 4
1 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 02:46:31
6 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 02:43:07

Seria: 5
8 Licu Albert 11583 2000 NAVI 02:40:69

Seria: 6
3 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 02:32:47
7 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 02:34:00

Seria: 7
7 Tirlea Ionut 11147 2000 CSM Pitesti 02:29:00
8 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:30:54

Seria: 8
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 02:20:47
5 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 02:20:49
6 Diaconu Andrei 2355 2000 Sporting Club Piatra Neamt 02:22:00
8 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:23:59

Seria: 11
8 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 02:08:00

Proba 46 200 metri liber - 14 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:28
7 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:10

Seria: 5
2 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:39:42
5 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:94
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:56

Seria: 6
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:33:97

Seria: 7
1 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:29:35
5 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 02:25:00

Seria: 8
1 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 02:22:30

Seria: 9
3 Laszlo Paul 2356 1999 Sporting Club Piatra Neamt 02:17:00
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:15:92
6 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:62

Seria: 10
6 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 02:13:73
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:15:06

Descalificari
1 Popa Andrei
Observatii: lipsa
A0842 1999 CSS Dinamo 02:49:95

Proba 47 200 metri liber - 15 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
1 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 02:20:00
2 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:20:00
7 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 02:20:00

Seria: 10
1 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 02:15:00
5 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 02:11:16
7 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 02:15:00

Seria: 11
3 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 02:04:00
5 Glod Ionut 8925 1998 Liceul Sportiv Bacau 02:02:05
7 Dobos Florin A1100 1998 Sporting Club Piatra Neamt 02:05:00

Proba 48 200 metri liber - 16 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 99:99:99

Seria: 10
2 Burcescu Alexandru 2368 1997 CSM Pitesti 02:14:00
3 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 02:12:00
4 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 02:10:00

Seria: 11
1 Pantazi Madalin 8853 1997 Bucharest Sport Club 02:08:00
2 Scarlat Bogdan 8374 1997 CSM Pitesti 02:05:00
4 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS Ploiesti 02:01:03
6 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 02:04:00

Proba 49 200 metri liber - 12 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 02:52:91

Seria: 3
6 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 02:49:77

Seria: 4
4 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:41:49
5 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 02:42:00

Seria: 5
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:37:96
4 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 02:37:54

Seria: 6
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 02:35:09
2 Doaga Claudiu Andrei 11726 2001 C S M 2010 Bacau 02:34:00
4 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:30:71
5 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 02:30:90
8 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 02:36:61

Seria: 7
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:28:09

Seria: 8
2 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 02:22:00
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:21:97
7 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 02:22:00

Seria: 9
5 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 02:16:00
8 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:20:37

Proba 50 200 metri liber - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:89

Seria: 2
3 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 02:48:38
7 Rijnea Ruxandra A1079 2001 CSS Ploiesti 02:53:00

Seria: 3
2 Danila Tia Maria A0331 2001 CSS 1 Bucuresti 02:41:00
3 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 02:40:50
6 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 02:40:77
8 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 02:42:00

Seria: 4
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 02:32:36
5 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:32:02
7 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 02:37:01

Seria: 6
7 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:24:92

Proba 51 200 metri liber - 13 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 02:50:52
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 02:47:35

Seria: 3
5 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 02:39:51

Seria: 4
2 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:34

Seria: 5
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:28:28
6 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:29:22
7 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 02:29:82

Seria: 6
4 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 02:22:00
5 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 02:23:00

Seria: 7
8 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:21:25

Proba 52 200 metri liber - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:81

Seria: 3
4 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:82

Seria: 5
5 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:28:55
8 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:90

Seria: 6
3 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 CSM Pitesti 02:23:00
6 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 02:23:00
8 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:26:30

Seria: 7
5 Nastasa Adina A1097 1999 Sporting Club Piatra Neamt 02:14:50
7 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 02:19:65

Proba 53 200 metri liber - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
6 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 02:32:36

Seria: 5
1 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 02:30:54
3 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 02:28:88

Seria: 6
2 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 02:24:80

Seria: 7
3 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 02:16:20

Descalificari
1 Andrei Andreea
Observatii: lipsa
9927 1998 Energic L L Pitesti 02:25:52

Proba 54 200 metri liber - 16 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 02:37:55

Seria: 7
1 Ristache Francisca 1224 1997 CSS Ploiesti 02:20:00
2 Ungureanu Karina 8371 1997 CSM Pitesti 02:19:10
4 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 02:12:81
6 Vijan Alexandra 8375 1997 CSM Pitesti 02:17:50

Proba 55 200 metri liber - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:69
3 Zaharieva Natalia 1826 2002 Swimming Club "ETAR" 03:00:00
4 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 02:58:07
7 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:18:29

Seria: 2
1 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 02:53:28
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 02:45:06
6 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 02:49:78
8 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 02:56:25

Seria: 3
1 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 02:41:53
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 02:41:19

Seria: 4
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:31:37
8 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 02:38:19

Seria: 5
2 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 02:29:39

Proba 56 200 metri spate - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 02:48:00
3 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 02:46:26
5 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 02:38:82
7 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 02:51:98

Seria: 2
1 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:34:47
2 Gambold Arthur Tom 2363 2000 Performer 02:34:00
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:32:29
6 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 02:33:83

Seria: 3
1 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 02:30:00
2 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 02:30:00

Proba 57 200 metri spate - 15 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 02:34:04

Seria: 3
4 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 02:25:00
5 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:28:67
8 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 02:30:00

Seria: 4
4 Glod Ionut 8925 1998 Liceul Sportiv Bacau 02:17:02
5 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 02:18:00
6 Dobos Florin A1100 1998 Sporting Club Piatra Neamt 02:21:50

Proba 58 200 metri spate - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:81
4 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:47
6 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:81

Seria: 2
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:33:28
4 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 02:31:81

Seria: 3
3 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:29:56
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:30:00

Seria: 4
1 Laszlo Paul 2356 1999 Sporting Club Piatra Neamt 02:23:50
2 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:22:00
7 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:22:00

Proba 59 200 metri spate - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 02:37:00

Seria: 4
3 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS Ploiesti 02:20:00
8 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 02:24:07

Descalificari
1 Bria Alexandru
Observatii: lipsa de valoare
A0994 1997 Bucharest Sport Club 02:30:00

Proba 60 200 metri spate - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 03:11:38
4 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 03:00:00
5 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 03:02:61
6 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 02:52:82
2 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 02:50:18
7 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 02:51:71
8 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 02:55:00

Seria: 3
8 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:40:66

Proba 61 200 metri spate - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Todoran Ioana 10837 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 02:46:00
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:41:50
5 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 02:42:76
6 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:00

Proba 62 200 metri spate - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 02:37:16
7 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:10

Proba 63 200 metri spate - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 02:34:00

Proba 64 200 metri spate - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 02:36:22
4 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 02:29:00
5 Ristache Francisca 1224 1997 CSS Ploiesti 02:33:80
6 Vijan Alexandra 8375 1997 CSM Pitesti 02:36:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 65 100 metri liber - 10 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 01:38:85
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:30:00
4 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 01:29:87
5 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 01:30:00

Seria: 2
1 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 01:27:40
8 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 01:28:52

Seria: 3
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:22:47
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:21:20
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 01:20:94
6 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:21:20

Seria: 4
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 01:19:12
7 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 01:20:21
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:20:85

Seria: 5
1 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:49
5 Diana Shumbakova 2112 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:18:01
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:18:59

Seria: 7
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 01:14:66
6 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 01:15:00

Seria: 8
6 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:13:00

Seria: 9
8 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 01:12:00

Descalificari
1 Grigoroiu Mihaela
Observatii: lipsa
A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:88
2 Radulescu Elena Alexandra
Observatii:
A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:00
3 Ivan Alexandra Claudia
Observatii: lipsa
A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:11

Proba 66 100 metri liber - 11 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Leu Alexandra 12507 2002 CSM Pitesti 01:23:00
5 Zaharieva Natalia 1826 2002 Swimming Club "ETAR" 01:23:00
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:84
7 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:97

Seria: 3
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:94

Seria: 4
1 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:20:40
2 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 01:20:10
3 Ban Ioana 2352 2002 CSS Ploiesti 01:19:60

Seria: 5
2 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:18:41
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:46

Seria: 6
2 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:55
6 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:17:37

Seria: 7
3 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:14:74
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:06

Seria: 8
2 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:13:71
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:12:03
7 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 01:13:73

Seria: 9
2 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:10:95
7 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:05

Seria: 10
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 01:09:10

Proba 67 100 metri liber - 12 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 01:23:49

Seria: 3
2 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 01:21:33
8 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:22:60

Seria: 4
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:86
6 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:20:06

Seria: 5
4 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:18:00
6 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:18:29

Seria: 6
3 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:66
4 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 01:16:44
8 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:17:77

Seria: 7
1 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:15:76
7 Danila Tia Maria A0331 2001 CSS 1 Bucuresti 01:15:37

Seria: 8
1 Rijnea Ruxandra A1079 2001 CSS Ploiesti 01:13:90
5 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:12:04
8 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 01:13:94

Seria: 9
1 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:11:72
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Steaua CSA 01:10:90

Seria: 10
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:09:88

Seria: 13
1 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:05:20
2 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:05:10

Descalificari
1 Florea Daria Mihaela
Observatii: lipsa
A1026 2001 Energic L L Pitesti 01:17:77
2 Rusu Roberta
Observatii:
11582 2001 NAVI 01:12:36

Proba 68 100 metri liber - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
2 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:25
4 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:25

Seria: 9
4 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 01:10:59

Seria: 10
1 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:91
4 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 01:08:49

Seria: 11
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:07:15
5 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 01:07:00
6 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:28

Seria: 12
3 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:06:12

Seria: 13
6 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:04:00
8 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:05:49

Proba 69 100 metri liber - 14 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:18

Seria: 6
5 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:50
7 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:17:72

Seria: 9
5 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:70

Seria: 10
3 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 CSM Pitesti 01:09:00
5 Ola Madalina 12525 1999 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:09:00
8 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00

Seria: 11
1 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:08:48
7 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:10

Seria: 12
2 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 01:06:57
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:06:10

Seria: 13
4 Nastasa Adina A1097 1999 Sporting Club Piatra Neamt 01:02:16
7 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:05:12

Proba 70 100 metri liber - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
6 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:90

Seria: 11
2 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 01:08:08
8 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:08:49

Seria: 12
4 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 01:06:00

Seria: 13
5 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:02:70

Descalificari
1 Andrei Andreea
Observatii: lipsa
9927 1998 Energic L L Pitesti 01:06:55

Proba 71 100 metri liber - 16 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
7 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:09:90

Seria: 11
4 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Delfinul Bucuresti 01:06:89

Seria: 12
1 Ungureanu Karina 8371 1997 CSM Pitesti 01:06:85
7 Vijan Alexandra 8375 1997 CSM Pitesti 01:06:63
8 Ristache Francisca 1224 1997 CSS Ploiesti 01:06:87

Seria: 13
3 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 01:03:46

Proba 79 100 metri liber - 16 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burcescu Alexandru 2368 1997 CSM Pitesti 99:99:99

Seria: 13
5 Culea Stefan Florentin A0912 1997 Median Bucuresti 01:05:68

Seria: 17
2 Pantazi Madalin 8853 1997 Bucharest Sport Club 00:59:53
4 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS Ploiesti 00:58:90
6 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 00:59:48

Seria: 18
1 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 00:58:51
2 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 00:58:00
4 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 00:55:78
5 Scarlat Bogdan 8374 1997 CSM Pitesti 00:57:00

Proba 80 100 metri liber - 10 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Adam Toma 2340 2003 Nautica Bacau 01:30:00
3 Toma Eduard 2357 2003 CSM Pitesti 01:28:00
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:26:36
5 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 01:27:00
7 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:23:94
5 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:23:06

Seria: 3
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 01:22:12
5 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 01:22:00
6 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:22:00

Seria: 4
1 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 01:21:50
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:19:59
7 Ionita Rares A0694 2003 CS Free Style 01:20:61
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:55

Seria: 5
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 01:18:57
8 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:19:41

Seria: 6
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:41

Seria: 7
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:15:66
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 01:15:88
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:16:06
8 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:16:32

Seria: 8
3 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 01:13:50

Seria: 9
8 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:09

Seria: 13
8 Deniel Genadiev Nankov 2359 2003 KPS Cherno More Varna 01:07:35

Descalificari
1 Nicolae Alexandru
Observatii:
11290 2003 CSM Pitesti 01:16:00

Proba 81 100 metri liber - 11 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:28:43

Seria: 2
3 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:58
4 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 01:23:00
6 Tudor Bogdan A0776 2002 Median Bucuresti 01:23:70
7 Mateescu Constantin Sebastian A1020 2002 Energic L L Pitesti 01:24:52
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:14

Seria: 3
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:16
3 Piciorus Alexandru A1141 2002 CSS Ploiesti 01:22:00
4 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 01:21:94
7 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 01:22:16
8 Teianu Andei 11824 2002 CSM Pitesti 01:23:00

Seria: 4
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:50
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:20:01
5 Ionescu Teodor 9921 2002 CSM Pitesti 01:20:00
6 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 01:20:17

Seria: 5
5 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 01:18:11
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:84

Seria: 6
1 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 01:17:20
3 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 01:16:46
5 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:16:45
6 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:71

Seria: 7
1 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:12
3 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 01:15:73
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:46

Seria: 8
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:13:54
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:15:40

Seria: 9
4 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 01:11:66
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:68

Seria: 10
6 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 01:10:61

Seria: 11
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:09:46
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:09:42

Seria: 12
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:08:59
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:07:91

Seria: 13
6 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:06:00

Proba 82 100 metri liber - 12 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
1 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 01:19:00
4 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:18:10

Seria: 6
2 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:16:80
7 David Bogdan 10532 2001 CSM Pitesti 01:17:10

Seria: 8
2 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:13:59
5 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:47

Seria: 9
1 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:12:82
2 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:12:58
3 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 01:11:78

Seria: 10
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:10:81

Seria: 11
1 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:09:75

Seria: 12
5 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 01:08:00
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:08:53

Seria: 13
2 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 01:06:00
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:05:86
7 Doaga Claudiu Andrei 11726 2001 C S M 2010 Bacau 01:06:01

Seria: 14
7 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:04:99

Seria: 15
5 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 01:03:00

Seria: 16
7 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:01:51

Proba 83 100 metri liber - 13 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:10:69

Seria: 5
3 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:18:50

Seria: 6
8 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 01:17:36

Seria: 8
1 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:14:43
7 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 01:14:00

Seria: 9
6 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:11:94

Seria: 10
1 Tirlea Ionut 11147 2000 CSM Pitesti 01:11:00
3 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:10:59
4 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 01:10:08
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:11:09

Seria: 11
3 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 01:09:25
4 Manea Alexandru A1169 2000 Median Bucuresti 01:08:83
7 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:09:68

Seria: 12
3 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:08:36
6 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 01:08:48

Seria: 13
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:06:82
4 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:05:45

Seria: 14
1 Gambold Arthur Tom 2363 2000 Performer 01:05:00
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:04:26

Seria: 15
7 Diaconu Andrei 2355 2000 Sporting Club Piatra Neamt 01:03:50

Seria: 16
4 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:01:00
5 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:01:17
8 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:02:44

Seria: 17
1 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:00:00

Descalificari
1 Trandafir Mihai
Observatii: lipsa
A0861 2000 Median Bucuresti 01:18:64

Proba 84 100 metri liber - 14 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
4 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:38

Seria: 9
7 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 01:12:58

Seria: 10
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:10:21
7 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:85

Seria: 11
5 Cozma Mihnea 11461 1999 Energic L L Pitesti 01:09:14

Seria: 12
2 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:52
8 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:75

Seria: 14
2 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:65
3 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:04:30
5 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 01:04:27
8 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 01:05:42

Seria: 15
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:03:71
3 Laszlo Paul 2356 1999 Sporting Club Piatra Neamt 01:03:00

Seria: 16
1 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:01:97
3 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:01:17

Seria: 17
3 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:37
5 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:59:35
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:59:55
8 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00

Seria: 18
8 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:60

Descalificari
1 Carlig Marius
Observatii: lipsa
2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00

Proba 85 100 metri liber - 15 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 01:24:65

Seria: 14
6 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:04:38

Seria: 15
2 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 01:03:00
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:99
6 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 01:03:00
8 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:03:88

Seria: 16
2 Militaru Alexandru 9503 1998 CSM Pitesti 01:01:40
6 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 01:01:36

Seria: 18
3 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 00:57:00
6 Glod Ionut 8925 1998 Liceul Sportiv Bacau 00:58:00
7 Dobos Florin A1100 1998 Sporting Club Piatra Neamt 00:58:50

Proba 86 50 metri bras - 7 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:04:35
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 01:01:66

Seria: 2
1 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:00:76
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:58:81

Seria: 3
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:57:22
7 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 00:57:28

Seria: 4
1 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:56:07
8 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:56:43

Seria: 7
4 Otoiu Ana 1555 2006 CSM Pitesti 00:50:18

Proba 87 50 metri bras - 8 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 01:01:89

Seria: 2
2 Ralica Miteva 2346 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:59:74
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:58:90
7 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:59:99
8 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:01:02

Seria: 3
3 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:56:92
5 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:56:81
8 Tanya Nedyalkova 2347 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:58:75

Seria: 4
2 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:55:42
3 Scarlatescu Bianca 2366 2005 CSM Pitesti 00:55:00
4 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:54:55
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:55:00
7 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:55:51

Seria: 5
1 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:53:92
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:37
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:53:30
6 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:53:40
7 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:53:85
8 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:54:40

Seria: 6
1 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:52:75
5 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:52:13

Seria: 7
2 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:50:52

Seria: 8
6 Ionita Alexia 2342 2005 CSM Baia Mare 00:49:75

Proba 88 50 metri bras - 9 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Viktoriya Traykova 2114 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:58:79
6 Tica Maria 2341 2004 Nautica Bacau 00:59:00

Seria: 3
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:57:95
4 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 00:56:52
6 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:57:18

Seria: 4
6 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:31

Seria: 5
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:53:83

Seria: 6
2 Magdalena Vasileava 2345 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:52:34
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:52:13
7 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:52:35

Seria: 7
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:50:25
6 Mariya Dzhurova 2113 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:50:45
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:50:60

Seria: 8
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:49:72
4 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:25
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:49:58
8 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:50:07

Seria: 9
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:47:89

Seria: 10
1 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:46:47

Seria: 11
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:44:41

Seria: 12
1 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 00:43:95
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:76
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:85

Descalificari
1 Militaru Patricia Elena
Observatii: lipsa
A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:53:01

Proba 89 50 metri bras - 10 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
4 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:53:07

Seria: 6
4 Darakchieva Gabriela 2348 2003 Swimming Club "ETAR" 00:52:00
6 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:52:18

Seria: 7
1 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:50:66

Seria: 8
1 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:50:00

Seria: 9
3 Diana Shumbakova 2112 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:47:47
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:46:78
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:17

Seria: 10
2 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:46:31
7 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:46:38
8 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:46:73

Seria: 11
2 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:62
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:44:50
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:44:60
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:66

Seria: 12
2 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:43:85
8 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:44:00

Descalificari
1 Simionescu Andreea
Observatii: lipsa
A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:86
2 Vasilescu Guiu Anca
Observatii: lipsa
12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:88
3 Grigoroiu Mihaela
Observatii: lipsa
A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:15

Proba 90 50 metri bras - 11 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
5 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:23

Seria: 8
7 Radu Mihaela 10534 2002 CSM Pitesti 00:50:00

Seria: 9
1 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:16
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:83
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:47:75
7 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:33

Seria: 10
3 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:46:21
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:45:20
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:64
6 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:46:28

Seria: 11
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:04
8 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:45:17

Seria: 12
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:17
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:56
5 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:42:03

Proba 91 50 metri bras - 7 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nita Dragos 12464 2006 CSM Pitesti 01:05:00
5 Scopos Luca 2365 2006 CSM Pitesti 01:05:00
6 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 01:10:93

Seria: 2
5 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 01:00:32
7 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:01:34
8 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 01:05:00

Seria: 3
1 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:59:44
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:58:31
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:58:10
5 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:57:68
7 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:59:00
8 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:00:16

Seria: 4
6 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:55:75
7 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:56:89

Seria: 5
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:54:00
8 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:54:66

Seria: 6
7 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:53:49

Seria: 8
7 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:51:20

Descalificari
1 Iaschiu Andrei
Observatii:
1724 2006 NAVI 01:02:24
2 Tudor Luigi Nicolas
Observatii: lipsa
1697 2006 Bucharest Sport Club 01:00:55

Proba 92 50 metri bras - 8 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:00:99
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 01:00:30

Seria: 3
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:58:12

Seria: 4
1 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 00:57:00
2 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:56:45
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:55:62
4 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 00:55:00
5 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:55:46

Seria: 5
1 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:54:63
2 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:54:14
4 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:53:92
5 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:53:97
7 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:54:43

Seria: 6
2 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:53:23
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:03

Seria: 8
8 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:51:47

Seria: 9
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:50:24

Seria: 10
3 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:48:96

Seria: 12
1 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:48:00
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:47:85

Seria: 13
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:46:62
7 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:47:00

Seria: 14
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:46:00

Seria: 16
2 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:45:00

Descalificari
1 Georgeoni Calin Andrei
Observatii: lipsa
1375 2005 NAVI 01:10:34
2 Stoican Nicolae
Observatii: lipsa
A0651 2005 NAVI 01:00:81

Proba 93 50 metri bras - 9 ani - Baieti (39 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:57:62

Seria: 4
8 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:57:33

Seria: 5
6 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:54:00

Seria: 6
1 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:53:50
3 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:80
4 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:52:34
8 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:53:65

Seria: 7
1 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:52:25
2 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:52:00
3 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:51:92
4 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:48
5 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:51:48
6 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:51:99
7 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:52:24
8 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:52:29

Seria: 8
2 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 00:51:20
3 Samuil Nicolov 2111 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:51:15
6 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:51:15

Seria: 9
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:49:98
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:00

Seria: 10
2 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:49:05
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:48:72
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:49:01
7 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 00:49:17

Seria: 11
3 Barbul Zetea Luca 2343 2004 CSM Baia Mare 00:48:11
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:07
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:48:56

Seria: 12
3 Rotaru Cosmin 1188 2004 Sporting Club Piatra Neamt 00:47:80
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:47:80
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:47:99

Seria: 13
8 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:47:30

Seria: 14
6 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:46:10
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:46:43

Seria: 16
1 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:45:10

Seria: 17
2 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:43:53
4 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:43:00

Descalificari
1 Arsenie Mircea Erik
Observatii:
1373 2004 NAVI 00:52:59
2 Tarara Tudor Ionut
Observatii: lipsa
A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:74
3 Cazacu Alin
Observatii:
13347 2004 Performer 00:49:93

Proba 94 50 metri bras - 10 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:50:60

Seria: 9
2 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:50:00
3 Adam Toma 2340 2003 Nautica Bacau 00:50:00
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:50:07

Seria: 10