Lista de start pentru Cupa de Toamna, copii 6-7-8-9 ani, Editia 2013

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 99:99:99
2 Anghel Anton 2296 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Tengher Stefan 2315 2007 Performer 99:99:99
4 Aron Mario Robert 2205 2007 NAVI 01:50:22
5 Dumitrache Matei 2301 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
7 Movila George 1919 2007 Atack Team 99:99:99
8 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 01:30:83
2 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 01:22:53
3 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 01:10:29
4 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 01:06:21
5 Petrescu Ioan 1974 2007 NAVI 01:08:00
6 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:11:74
7 Ilie Alexandru 2325 2007 Performer 01:23:00
8 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:31:05

Seria: 3
1 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 01:05:00
2 Avram Luca 2300 2007 Bucharest Sport Club 01:00:00
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:56:24
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 00:47:45
5 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:53:48
6 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:58:06
7 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 01:00:00
8 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 01:05:90

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andronie Mihai 2376 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 99:99:99
4 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 99:99:99
5 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 99:99:99
7 Lazar Nicusor 2291 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:11:85
3 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 01:08:05
4 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 01:05:63
5 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:05:75
6 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:09:42
7 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 01:23:70
8 Diaconescu Stefan 2332 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dragomir David 2326 2006 Performer 01:02:00
2 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 00:56:22
3 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 00:56:03
4 Antimiu Iulian 2254 2006 Contratimp Campina 00:55:00
7 Grecu Rares 2252 2006 A.S. Racetech Ploiesti 01:01:00
8 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:03:39

Seria: 4
1 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 00:53:63
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:52:70
3 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:51:35
4 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:50:62
5 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:51:28
6 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 00:51:77
7 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:53:39
8 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:54:13

Seria: 5
1 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:50:00
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:49:27
3 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:48:31
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:47:09
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:48:24
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:02
7 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:49:72
8 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:50:39

Seria: 6
1 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 00:46:12
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:43:00
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:40:91
4 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:40:05
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:40:74
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:41:13
7 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:43:34
8 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:46:44

Descalificari
1 Purcarea Raul Dan
Observatii: lipsa
2321 2006 Performer 99:99:99
2 Bucur Andreas Alin
Observatii: lipsa
2319 2006 Performer 99:99:99
3 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 00:55:05
4 Birghilescu Alexandru
Observatii: lipsa
1948 2006 Steaua CSA 00:56:14

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Baieti (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:53:35
3 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 99:99:99
4 Rauta Matei Cristian 2264 2005 NAVI 99:99:99
5 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 99:99:99
2 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 99:99:99
3 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 99:99:99
4 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Anghel Robert Gabriel 2278 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
7 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Boata Stefan 2280 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 99:99:99
4 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:04:98
5 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 01:15:85
7 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 99:99:99
8 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Performer 99:99:99

Seria: 4
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:02:34
2 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:87
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:58:64
6 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:32
7 Mihai Darius 2328 2005 Performer 01:02:00
8 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:02:45

Seria: 5
1 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Tenis Club 2000 00:56:95
2 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 C.S.Dinamic Sport 00:54:65
3 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 00:54:19
4 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:51:27
5 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:53:28
6 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:54:47
8 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:15

Seria: 6
1 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:50:43
2 Bujor Nicolas 2308 2005 Bucharest Sport Club 00:50:00
3 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:49:44
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:79
5 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:49:30
6 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 00:49:89
8 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:51:02

Seria: 7
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:20
2 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:46:83
3 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:45:23
4 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:45:01
5 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:45:15
6 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:45:81
7 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:47:00
8 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:48:72

Seria: 8
1 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:43:90
2 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:34
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:40:09
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:39:80
5 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:39:99
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:40:13
7 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:42:24
8 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:36

Seria: 9
1 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:38:89
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:37:67
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:37:10
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:36:06
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:36:43
6 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:37:30
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:38:00
8 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:39:25

Descalificari
1 Tomoioaga Alexandru Tiberius
Observatii: lipsa
2281 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Gherasim Rares Iulian
Observatii: lipsa
2329 2005 Performer 99:99:99
3 Stefanescu Alex
Observatii: lipsa
2253 2005 A.S. Racetech Ploiesti 00:59:00
4 Taut Alexandru
Observatii: lipsa
1762 2005 Performer 00:58:00
5 Petrescu Alexandru
Observatii: lipsa
2196 2005 Bucharest Sport Club 00:56:87
6 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 00:50:06

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Baieti (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andronie Luca 2377 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Buliga Ionut Alexandru 2283 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 99:99:99
5 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Grecu Stefan Catalin 2284 2004 Steaua CSA 99:99:99
7 Tengher Alexandru 2331 2004 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:35
2 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:43
3 Gavrila Adrian 2309 2004 Bucharest Sport Club 00:55:00
4 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 00:53:05
6 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:88
7 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 01:00:61
8 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:15:36

Seria: 3
1 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:36
2 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:79
3 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50
4 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:47:23
5 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:32
6 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 00:49:15
7 Dumitrescu Luca Ionut 1478 2004 Tenis Club 2000 00:50:81
8 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:52:90

Seria: 4
1 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:31
2 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 00:45:87
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:97
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:40
5 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:44:77
7 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:92

Seria: 5
1 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:43:80
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:39
4 Cazacu Alin 13347 2004 Performer 00:42:28
5 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:65
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:21
7 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:43:76
8 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:43:81

Seria: 6
1 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:10
2 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:41:70
4 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:59
5 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:40:75
6 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:41:70
7 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:41:87
8 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:42:19

Seria: 7
1 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:39:29
2 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:38:42
4 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:37:91
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:01
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:38:55
8 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:39:59

Seria: 8
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:37:71
2 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:05
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:36:53
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:17
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:36:32
6 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:37:03
7 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:37:35
8 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:81

Seria: 9
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:35:90
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:35:03
3 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:34:55
4 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:34:02
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:34:34
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:34:60
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:47
8 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:35:99

Descalificari
1 Vintila Daniel Alexandru
Observatii: lipsa
1415 2004 Bucharest Sport Club 00:53:77
2 Nanulescu Alexandru Nichita
Observatii: lipsa
1899 2004 Bucharest Sport Club 00:45:54
3 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 00:47:14
4 Vasile Rares Stefan
Observatii: lipsa
1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:84
5 Nita Angelo Christian
Observatii: lipsa
1709 2004 Bucharest Sport Club 00:41:04
6 Comendant Mihai
Observatii: lipsa
1302 2004 Bucharest Sport Club 00:38:03
7 Gate Alexandru Robert Ionut
Observatii:
A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:40

Proba 5 50 metri liber - 6 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Performer 99:99:99
2 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 99:99:99
3 Lakkis Lama 2292 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
4 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:13:78
5 Mircea Cosmina Ioana 2007 2007 Bucharest Sport Club 01:18:63
6 fr nu 2285 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 NAVI 99:99:99
8 Mihaila Daria Andreea 2316 2007 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:10:92
2 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00
3 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:03:12
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:52:60
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 01:01:91
6 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 01:07:61
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00
8 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 01:12:77

Proba 6 50 metri liber - 7 ani - Fete (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 99:99:99
4 Oleacu Voicu Alina Maria 2320 2006 Performer 99:99:99
5 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Damian Elena Veronica 2286 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Neagoie Alexandra Ana Maria 2275 2006 NAVI 99:99:99
3 Mahriu Elisa Maria 1738 2006 Delfinul Bucuresti 01:33:44
4 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 01:15:03
5 Neagu Vanessa 2327 2006 Performer 01:23:00
6 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 99:99:99
8 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:05:66
3 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:05:03
4 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:03:74
5 Piper Andreea 2163 2006 Performer 01:04:28
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:05:11
7 Lakkis Leila 2303 2006 Bucharest Sport Club 01:10:00
8 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:14:44

Seria: 4
1 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:00:25
2 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:57:35
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:56:33
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 00:54:61
5 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 00:55:21
6 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:56:68
7 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:57:37
8 Stoian Teodora 2251 2006 A.S. Racetech Ploiesti 01:01:00

Seria: 5
1 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 00:52:76
2 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:49:85
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:47:36
4 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:41:31
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:42:21
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:47:36
7 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:52:14
8 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:54:31

Descalificari
1 Bolohan Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1951 2006 Bucharest Sport Club 01:12:79

Proba 7 50 metri liber - 8 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 99:99:99
5 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 99:99:99
3 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 01:17:54
4 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 01:00:07
6 Stoica Cristina 2324 2005 Performer 99:99:99
7 Dumitriu Ioana Maria 2306 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:58:16
2 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 00:55:86
3 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 00:53:00
4 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:52:77
5 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:52:84
6 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:54:12
7 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 00:56:12
8 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 01:00:00

Seria: 4
1 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:50:80
2 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:47:26
3 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:45:77
4 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:32
5 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:45:50
6 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:46:15
7 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:48:00
8 Stoian Doria 2082 2005 Contratimp Campina 00:52:63

Seria: 5
1 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:44:40
2 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:44:06
3 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:43:74
4 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:43:36
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:43:61
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:44:00
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:44:12
8 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:44:55

Seria: 6
1 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:42:07
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:40:23
3 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:39:93
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:38:49
5 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:39:86
6 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:39:94
7 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:40:34
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:42:27

Descalificari
1 Encescu Ana Cristina
Observatii: lipsa
2307 2005 Performer 99:99:99
2 Stoiciu Cristina Elena
Observatii: lipsa
2195 2005 Bucharest Sport Club 01:09:32

Proba 8 50 metri liber - 9 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Diaconescu Alexandra 2370 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 99:99:99
5 Herciu Alexandra Ioana 2216 2004 NAVI 99:99:99
6 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 01:06:75
2 Zeca Alexia 2102 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:82
3 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:22
4 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 00:49:18
5 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:51:39
6 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:53:34
7 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:12
8 Stanciu Yasmina Alina 2297 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:47
2 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:99
3 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:18
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:16
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:45:98
6 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:46:55
7 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:36
8 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 00:48:09

Seria: 4
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:44:37
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:63
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:42:34
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:38:02
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:39:50
6 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:42:42
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:43:11
8 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 00:45:11

Seria: 5
1 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:36:77
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:35:90
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:23
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:34:72
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:35:07
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:26
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:36:55
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:37:74

Descalificari
1 Iliescu Maria Alexandra
Observatii: lipsa
2289 2004 Steaua CSA 99:99:99

Proba 9 50 metri bras - 6 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 99:99:99
4 Petrescu Ioan 1974 2007 NAVI 99:99:99
5 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 99:99:99
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
5 Dumitrache Matei 2301 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 99:99:99
7 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:25:00
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00
4 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00
5 Avram Luca 2300 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00
6 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
7 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
8 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Huci Stefan Teodor
Observatii: lipsa
2302 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Baieti (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Horia 2333 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 99:99:99
4 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:58:95
5 Diaconescu Stefan 2332 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:25:60
2 Grecu Rares 2252 2006 A.S. Racetech Ploiesti 01:18:00
3 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 01:14:51
4 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 01:12:09
6 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 01:15:52
7 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 01:20:00
8 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:33:72

Seria: 3
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 01:10:97
2 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 01:09:82
3 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 01:08:23
4 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:07:91
5 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 01:08:12
6 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:09:22
7 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 01:10:93
8 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 01:12:05

Seria: 4
1 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 01:07:05
3 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 01:01:78
4 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 01:01:10
5 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 01:01:70
6 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:02:65
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 01:06:40
8 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 01:07:12

Seria: 5
1 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 01:00:00
2 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:57:66
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:55:68
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:53:49
5 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:54:34
6 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:55:75
7 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:57:68
8 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 01:00:32

Descalificari
1 Lazar Nicusor
Observatii: lipsa
2291 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 01:12:10
3 Popa Cristian
Observatii: lipsa
1489 2006 Tenis Club 2000 01:05:25

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Baieti (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:19:53
4 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Anghel Robert Gabriel 2278 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Boata Stefan 2280 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Bujor Nicolas 2308 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Rauta Matei Cristian 2264 2005 NAVI 99:99:99
2 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 01:37:95
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:20:90
4 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 01:17:88
5 Mihai Darius 2328 2005 Performer 01:20:00
6 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 01:21:21
7 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 99:99:99
8 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:14:00
2 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:12:31
3 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 01:10:99
4 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:08:23
5 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:10:95
6 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:11:89
7 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:12:45
8 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:93

Seria: 5
1 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:05:07
2 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:03:64
4 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:00:81
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:01:66
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:30
7 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Tenis Club 2000 01:04:58
8 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:05

Seria: 6
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:59:81
2 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:59:32
3 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:58:56
4 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 C.S.Dinamic Sport 00:57:31
5 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:89
6 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:58:79
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:59:33
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 01:00:30

Seria: 7
1 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:55:99
3 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:53:97
4 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:03
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:53:90
6 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:54:43
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:55:62
8 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:57:07

Seria: 8
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:52:77
2 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:49:63
3 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:47:85
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:46:62
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:47:09
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:47:85
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:50:90
8 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:97

Descalificari
1 Gherasim Rares Iulian
Observatii: lipsa
2329 2005 Performer 99:99:99
2 Petrescu Alexandru
Observatii: lipsa
2196 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Tomoioaga Alexandru Tiberius
Observatii: lipsa
2281 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 01:02:20
5 Taut Alexandru
Observatii: lipsa
1762 2005 Performer 00:55:00

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Baieti (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andronie Luca 2377 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Buliga Ionut Alexandru 2283 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Grecu Stefan Catalin 2284 2004 Steaua CSA 99:99:99
5 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 99:99:99
6 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:53
2 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 01:13:47
3 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:34
4 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 01:07:53
5 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:18
6 Dumitrescu Luca Ionut 1478 2004 Tenis Club 2000 01:10:21
7 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:50
8 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:07
3 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:01:47
4 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 01:01:22
5 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 01:01:30
6 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:02:72
7 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:79
8 Gavrila Adrian 2309 2004 Bucharest Sport Club 01:05:00

Seria: 4
1 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:77
2 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:00:23
3 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:31
4 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:14
6 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:59:40
7 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:00:30
8 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:20

Seria: 5
1 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 00:58:54
2 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:50
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:38
4 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:88
5 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:07
8 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:58:93

Seria: 6
1 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:09
2 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:84
3 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:54:28
4 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:54:10
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:15
6 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:54:78
7 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:55:33

Seria: 7
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:53:65
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:85
3 Cazacu Alin 13347 2004 Performer 00:52:70
4 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:52:48
5 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:52:70
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:80
7 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:26
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:53:94

Seria: 8
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:51:95
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:51:13
3 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:74
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:50:34
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:00
7 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:51:48
8 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:52:25

Seria: 9
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:49:84
2 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:49:57
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:86
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:43:53
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:45:74
7 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:49:74
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:49:96

Descalificari
1 Nanulescu Alexandru Nichita
Observatii: lipsa
1899 2004 Bucharest Sport Club 01:04:54
2 Vintila Daniel Alexandru
Observatii: lipsa
1415 2004 Bucharest Sport Club 00:59:16
3 Vasile Rares Stefan
Observatii: lipsa
1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:41
4 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 00:57:54
5 Comendant Mihai
Observatii: lipsa
1302 2004 Bucharest Sport Club 00:56:32
6 Nita Angelo Christian
Observatii: lipsa
1709 2004 Bucharest Sport Club 00:49:17

Proba 13 50 metri bras - 6 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
4 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 99:99:99
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 2
3 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
4 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:11:00
5 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:12:00
6 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Lakkis Lama 2292 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 fr nu
Observatii: lipsa
2285 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Mircea Cosmina Ioana
Observatii: lipsa
2007 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 14 50 metri bras - 7 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lakkis Leila 2303 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 99:99:99
5 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Mahriu Elisa Maria 1738 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:33:53
4 Piper Andreea 2163 2006 Performer 01:23:96
5 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:25:00

Seria: 3
1 Neagu Vanessa 2327 2006 Performer 01:18:00
2 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:17:21
3 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:14:42
4 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:12:10
5 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:12:30
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:15:35
8 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:19:14

Seria: 4
1 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:05:64
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 01:01:55
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:58:80
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:58:52
5 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 00:58:65
6 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:58:81
7 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:03:44
8 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 01:07:46

Descalificari
1 Bolohan Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1951 2006 Bucharest Sport Club 01:58:48
2 Giuroiu Emma Ingrid
Observatii: lipsa
14713 2006 Performer 99:99:99
3 Stoian Teodora
Observatii: lipsa
2251 2006 A.S. Racetech Ploiesti 01:18:00

Proba 15 50 metri bras - 8 ani - Fete (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
6 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 99:99:99
7 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Performer 99:99:99
2 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:26:43
3 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:10:40
4 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 01:10:00
5 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 01:10:00
6 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 01:17:71
7 Dumitriu Ioana Maria 2306 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 01:06:00
2 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 01:04:28
3 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 01:02:28
4 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:01:02
5 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:01:58
6 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:03:28
7 Stoian Doria 2082 2005 Contratimp Campina 01:04:83
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:06:30

Seria: 4
1 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:00:44
2 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:58:31
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:56:81
4 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:56:46
5 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:56:58
6 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:57:09
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:58:90
8 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:00:75

Seria: 5
1 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:54:26
2 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:54:11
3 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:53:40
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:52:75
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:37
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:53:92
7 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:54:20
8 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:54:40

Descalificari
1 Encescu Ana Cristina
Observatii: lipsa
2307 2005 Performer 99:99:99
2 Stoiciu Cristina Elena
Observatii: lipsa
2195 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 16 50 metri bras - 9 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Diaconescu Alexandra 2370 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stanciu Yasmina Alina 2297 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Iliescu Maria Alexandra 2289 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 99:99:99
3 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 01:30:48
4 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:06:14
5 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 01:09:50
6 Zeca Alexia 2102 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:47
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:26
3 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:58:84
4 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 00:57:87
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:58:20
6 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 00:59:14
7 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:26
8 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:59

Seria: 4
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:57:39
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:53:83
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:52:72
4 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:51:00
5 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:52:13
6 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:53:01
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:50
8 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:57:58

Seria: 5
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:50:56
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:47:89
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:37
4 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:76
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:44:51
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:46:47
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:49:72
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:50:60

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Matei Valeriu Pisoschi, Cristian Popa, Radu Stefan Zorzoliu, Tudor Dan, 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Constantinescu, Teofil Scortea, Andrei Iaschiu, Luca Mihnea Istrate, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Marius Stefan Vasile, Mihai Alexandru Andrei, Luca Ioan Breazu, Marius Rosu, 2004 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Luigi Nicolas Tudor, Luca Matei Iliescu, Eduard Andrei Cristea, David Andrei Ionescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Tudor Cristian Andrei Neagu, Alexandru Sebastian Silaghi, Alexandru Mihai Gurau, Eduard Andrei Constantin, 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Luca Ioan Preotu, Vladimir Stefan Budiaci, Ionut Adrian Andronic, Filip Andrei Balanescu, 2003 Performer 99:99:99
4 Stafeta 8 Matei Petrascu, Vlad Stefan Nichifor, David Stefan Craciun , Cristian Victor Mihu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 9 Luca Pasa Ungurianu, Daris Matei Tudor, Florin Laurentiu Oana, Cristian Ionut Malus, 2003 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Nicolae Cristian Melianu, Lucas Ionut Gogoasa, David Andrei Toma, Vlad Stefan Dumitrescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Luca Mihai Nataprazu, Calin Andrei Georgeoni, Adrian Petru Jianu, Alexandru Edward Pandele, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Nicolae Stoican, Luca Mihai Andrei, Laurentiu Stefan Bogza, Vlad Gabriel Lepus , 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 George Harabagiu, Mihai Virgiliu Dumitru, Marian Andrei Mihailescu, Matei Cristian Rauta, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Razvan Mihai Boabes, Robert Gabriel Anghel, Razvan Nicolas Paraschiv, Stefan Boata, 2003 Steaua CSA 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandru Mario Stefanache, Narcis Petre, Cosmin Alexandru Balica, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Alexandru Florin Preda, Radu Andrei Bordescu, Vlad Stefan Stancu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Andrei Bajenaru, Cristian Andrei Chivu, Mihnea Cristian Gate, David Andrei Bratu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 8 Ioan Dennis Dragomir, Adrian Gavrila, Vlad Alexandru Strugariu, Rares Macoveanu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Codrut Fernando Romas, Dinu Ionescu, David Doroghi, Vlad Nicolae Gherghe, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Luca Ichim, Tudor Ionut Tarara, Vlad Anton Halalau, Claudiu Andrei Sandu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Madalin Ionut Nicola, Darius Costin Anghel, Matei Alexandru Stan, Cristian Lapadat, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Catalin Ionut Dumitrescu, Mihai Lupului Stanescu, Mircea Erik Arsenie, Andrei Lungu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioan Alexandru Birdau, Vlad Daniel Belega, Ionut Alexandru Buliga, Dragos Ghile, 2002 Steaua CSA 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandru Robert Ionut Gate, Vlad Cristian Gherghel, David Popovici, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 NAVI 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Vanessa Neagu, Andreea Piper, Emma Ingrid Giuroiu, Ioana Maria Stirbu, 2004 Performer 99:99:99
3 Stafeta 3 Ana Maria Stroe, Ioana Maria Menciu, Alexandra Maria Blejan, Ioana Rebecca Neagu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Clara Maria Chirita, Ioana Craiu, Maria Florentina Oprea, Andra Aslam, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Carla Maria Rauta, Maya Maria Visan, Alexandra Negru, Alexandra Corina Dumitrescu, 2004 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Leila Lakkis, Cristina Taranu, Denisa Mihaela Petrov, Eva Andreea Tudor, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Maria Petrache, Ioana Maria Dumitriu, Andreea Ofelia Voica, Oana Ilinca Voica, 2003 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Andreea Mihaela Calin, Mara Bancila, Alexia Lorena Belghiru, Bianca Maria Balanescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Marin, Alexandra Maria Fudulica, Ioana Teodora Gomoi, Ilinca Petrescu, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Mihaela Georgiana Ellersdorfer, Sonia Dragan, Hanna Marina, Denisa Cobianu, 2003 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
5 Stafeta 2 Miruna Zorzoliu, Smaranda Maria Cotruta, Elena Alexia Marin, Petra Busurca, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Andra Strungareanu, Ioana Solomon, Daria Nicoleta Titiriga, Florentina Diana Niculita, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Luiza Maria Minciu, Magida Ghazal, Cristina Niculescu , Mara Ionescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Alexia Maria Matei Guiman, Elena Iuliana Dumitrescu, Cristina Mihaela Muresanu, Rebeca Geamanu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Patricia Naidin, Elia Danciu, Daria Maria Ioana, Bianca Maria Ilie, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Teodora Fogoros, Anca Maria Tarabega, Alexia Olteanu, Daria Nistor, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Sara Maria Constantinescu, Iris Trandafir, Maria Stanica, Alina Maria Dragusi, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 23 50 metri spate - 6 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sabrina Ana Maria 2312 2007 Performer 99:99:99
4 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Performer 99:99:99
5 Mihaila Daria Andreea 2316 2007 Performer 99:99:99
6 Soare Maria 2313 2007 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 NAVI 99:99:99
2 fr nu 2285 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Popa Diana 2257 2007 Contratimp Campina 01:19:00
4 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:15:00
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 01:18:76
6 Lakkis Lama 2292 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
7 Polihroniade Katerini Eugenia 2273 2007 NAVI 99:99:99
8 Hobeanu Ana Erika 2271 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:07:39
3 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 01:05:31
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 00:58:44
5 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 01:04:20
6 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:05:65
7 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00
8 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 01:11:68

Descalificari
1 Mircea Cosmina Ioana
Observatii: lipsa
2007 2007 Bucharest Sport Club 01:10:30

Proba 24 50 metri spate - 7 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Damian Elena Veronica 2286 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 NAVI 99:99:99
4 Oleacu Voicu Alina Maria 2320 2006 Performer 99:99:99
5 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Neagoie Alexandra Ana Maria 2275 2006 NAVI 99:99:99
2 Visan Maya Maria 2268 2006 NAVI 99:99:99
3 Neagu Vanessa 2327 2006 Performer 01:12:00
4 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:11:06
5 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 01:11:39
6 Dragomir Ioana 2258 2006 Contratimp Campina 01:14:00
7 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 99:99:99
8 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Lakkis Leila 2303 2006 Bucharest Sport Club 01:10:00
2 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:07:27
4 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:04:78
5 Stoian Teodora 2251 2006 A.S. Racetech Ploiesti 01:05:00
6 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:06:81
7 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:08:63
8 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:10:81

Seria: 4
1 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:02:90
2 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:02:51
3 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:59:59
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:58:88
5 Piper Andreea 2163 2006 Performer 00:59:47
6 Mahriu Elisa Maria 1738 2006 Delfinul Bucuresti 01:01:57
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 01:02:52
8 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 01:03:10

Seria: 5
1 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:56:49
2 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 00:54:77
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:51:98
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:48:10
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:49:56
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:51:98
7 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:55:31
8 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:57:95

Descalificari
1 Bolohan Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1951 2006 Bucharest Sport Club 01:06:71

Proba 25 50 metri spate - 8 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitriu Ioana Maria 2306 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Apostol Ilinca 2259 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Tanase Iarina Maria 2262 2005 NAVI 99:99:99
4 Ciocirlan Maria Ruxandra 1488 2005 Tenis Club 2000 01:01:70
5 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 01:06:87
6 Stoica Cristina 2324 2005 Performer 99:99:99
7 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 NAVI 00:58:60
2 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:56:17
3 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 00:55:65
4 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:55:20
5 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:55:53
6 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:55:76
7 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 00:57:92
8 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 01:00:00

Seria: 4
1 Vacaru Andreea 2256 2005 Contratimp Campina 00:55:00
2 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:54:79
3 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:35
4 Stoian Doria 2082 2005 Contratimp Campina 00:53:00
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:53:16
6 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:53:57
7 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 00:54:94
8 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 00:55:00

Seria: 5
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:52:06
2 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:51:92
3 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:50:21
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:48:44
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:48:86
6 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:51:26
7 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:52:05
8 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:52:60

Seria: 6
1 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:47:99
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:47:77
3 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:47:43
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:90
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:45:99
6 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:47:59
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:47:85
8 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:48:10

Descalificari
1 Ulmeanu Iulia
Observatii:
2322 2005 Performer 99:99:99
2 Stoiciu Cristina Elena
Observatii: lipsa
2195 2005 Bucharest Sport Club 01:15:20

Proba 26 50 metri spate - 9 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Diaconescu Alexandra 2370 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Stanciu Yasmina Alina 2297 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:14
5 Herciu Alexandra Ioana 2216 2004 NAVI 01:16:77

Seria: 2
1 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 01:07:89
2 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:51
3 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 00:59:62
4 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 00:54:80
5 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 00:56:21
6 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 01:01:17
7 Zeca Alexia 2102 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:53
8 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:94

Seria: 3
1 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:95
2 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:82
3 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 00:53:14
4 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:52:73
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:52:83
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:53:24
7 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:92
8 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:22

Seria: 4
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:49:88
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:31
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:47:93
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:44:49
5 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:47:80
6 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:48:91
7 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:49:79
8 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:84

Seria: 5
1 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:42:98
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:41:83
3 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:41:71
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:43
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:40:99
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:80
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:42:39
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:44:11

Descalificari
1 Iliescu Maria Alexandra
Observatii: lipsa
2289 2004 Steaua CSA 99:99:99

Proba 27 50 metri spate - 6 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Anghel Anton 2296 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
4 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 99:99:99
5 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitrache Matei 2301 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Performer 99:99:99
3 Movila George 1919 2007 Atack Team 99:99:99
4 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:40:53
5 Aron Mario Robert 2205 2007 NAVI 01:48:35
6 Tengher Stefan 2315 2007 Performer 99:99:99
7 Peter Robert Alexandru 2270 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 C.S.Dinamic Sport 01:18:09
3 Ilie Alexandru 2325 2007 Performer 01:18:00
4 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 01:09:26
5 Petrescu Ioan 1974 2007 NAVI 01:14:20
6 Popa Luca 2255 2007 Contratimp Campina 01:18:00
7 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:18:19

Seria: 4
1 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:03:47
2 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 01:02:28
3 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 00:59:63
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 00:53:50
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:58:69
6 Avram Luca 2300 2007 Bucharest Sport Club 01:00:00
7 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 01:02:53
8 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 01:04:41

Descalificari
1 Dimulescu Andrei
Observatii: lipsa
2157 2007 Atack Team 01:26:72
2 Mihaila Andrei Florin
Observatii: lipsa
1964 2007 Bucharest Sport Club 01:28:28

Proba 28 50 metri spate - 7 ani - Baieti (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 99:99:99
7 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:12:35
2 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:09:74
3 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 01:09:56
4 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:06:20
7 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 01:10:67
8 Diaconescu Stefan 2332 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:05:26
2 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:04:48
3 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 01:03:86
4 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 01:01:63
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:03:02
6 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 01:03:87
7 Grecu Rares 2252 2006 A.S. Racetech Ploiesti 01:05:00
8 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 01:05:82

Seria: 4
1 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:00:10
2 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:59:75
3 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 00:57:83
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:56:10
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:56:30
6 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:58:46
7 Dragomir David 2326 2006 Performer 01:00:00
8 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 01:00:91

Seria: 5
1 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:55:69
2 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 00:55:08
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:54:86
4 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:53:39
5 Antimiu Iulian 2254 2006 Contratimp Campina 00:54:00
6 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:55:00
7 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:55:50
8 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 00:55:91

Seria: 6
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:52:83
2 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:49:37
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:47:15
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:45:90
5 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:46:94
6 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:48:67
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:52:16
8 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 00:52:89

Descalificari
1 Radu Horia
Observatii: lipsa
2333 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Andronie Mihai
Observatii: lipsa
2376 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Bucur Andreas Alin
Observatii: lipsa
2319 2006 Performer 99:99:99
4 Lazar Nicusor
Observatii: lipsa
2291 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Purcarea Raul Dan
Observatii: lipsa
2321 2006 Performer 99:99:99
6 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 01:07:12
7 Ciurea Luca
Observatii: lipsa
2009 2006 Bucharest Sport Club 01:09:66

Proba 29 50 metri spate - 8 ani - Baieti (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Anghel Alexandru Laurentiu 2282 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 NAVI 99:99:99
4 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 99:99:99
5 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 NAVI 99:99:99
6 Anghel Robert Gabriel 2278 2005 Steaua CSA 99:99:99
7 Boata Stefan 2280 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Mitrache Andrei 2260 2005 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
2 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 NAVI 99:99:99
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Performer 99:99:99
4 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 01:14:23
6 Niculae Alexei 2266 2005 NAVI 99:99:99
7 Rauta Matei Cristian 2264 2005 NAVI 99:99:99
8 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:07:19
2 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:12
3 Mihai Darius 2328 2005 Performer 01:05:00
4 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:03:20
5 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:39
6 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 01:05:24
7 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:57
8 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:11:37

Seria: 4
2 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:00:13
3 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Tenis Club 2000 00:59:71
5 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:59:38
6 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:59:93
7 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 C.S.Dinamic Sport 01:02:80
8 Stefanescu Alex 2253 2005 A.S. Racetech Ploiesti 01:03:00

Seria: 5
1 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:55:94
2 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:54:74
3 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 00:53:01
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:52:65
5 Bujor Nicolas 2308 2005 Bucharest Sport Club 00:53:00
6 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 00:54:60
7 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:55:45
8 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:57:35

Seria: 6
1 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:52:37
3 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:50:64
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:50:26
5 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:51
6 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:51:97
7 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:52:21
8 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:52:60

Seria: 7
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:49:22
2 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:48:47
3 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:30
4 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:31
5 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:47:65
6 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:48:31
7 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:48:52
8 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:49:97

Seria: 8
1 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:46:55
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:44:38
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:42:82
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:42:20
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:42:29
6 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:44:20
7 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:44:50
8 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:47:19

Descalificari
1 Tomoioaga Alexandru Tiberius
Observatii: lipsa
2281 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Petrescu Alexandru
Observatii: lipsa
2196 2005 Bucharest Sport Club 01:19:08
3 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 01:02:97
4 Taut Alexandru
Observatii: lipsa
1762 2005 Performer 00:57:60
5 Stoican Nicolae
Observatii: lipsa
A0651 2005 NAVI 00:52:02

Proba 30 50 metri spate - 9 ani - Baieti (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Buliga Ionut Alexandru 2283 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 99:99:99
5 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Tengher Alexandru 2331 2004 Performer 99:99:99

Seria: 2
2 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:78
3 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:04
4 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:12
6 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 01:00:22
7 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 01:02:75
8 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:20:47

Seria: 3
1 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:58:09
3 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:95
5 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:83
6 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:01
8 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:63

Seria: 4
1 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:87
3 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:52:11
4 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:51:89
5 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 00:52:07
6 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:15
7 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:52:25
8 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:78

Seria: 5
1 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 00:51:65
3 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:50:73
4 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:11
5 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:49:99
6 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:86
8 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:76

Seria: 6
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:92
2 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:05
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:47:16
4 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:46:81
5 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:46:86
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:94
7 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:48:35

Seria: 7
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:45:74
2 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:45:08
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:44:94
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:44:13
6 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:44:94
7 Cazacu Alin 13347 2004 Performer 00:45:30
8 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:46:19

Seria: 8
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:44:01
2 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:43:58
3 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:43:26
4 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:42:09
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:78
6 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:43:50
7 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:43:93
8 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:05

Seria: 9
1 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:52
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:79
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:85
4 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:45
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:64
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:40:73
7 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:41:48
8 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:41:83

Descalificari
1 Grecu Stefan Catalin
Observatii: lipsa
2284 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Dumitrescu Luca Ionut
Observatii: lipsa
1478 2004 Tenis Club 2000 01:05:73
3 Vintila Daniel Alexandru
Observatii: lipsa
1415 2004 Bucharest Sport Club 00:59:65
4 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 00:57:66
5 Gavrila Adrian
Observatii: lipsa
2309 2004 Bucharest Sport Club 00:55:00
6 Foea Andreas
Observatii: lipsa
1383 2004 NAVI 00:58:03
7 Ples Suero Vladyn
Observatii: lipsa
A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:22
8 Vasile Rares Stefan
Observatii: lipsa
1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:89
9 Nanulescu Alexandru Nichita
Observatii: lipsa
1899 2004 Bucharest Sport Club 00:51:52
10 Nita Angelo Christian
Observatii: lipsa
1709 2004 Bucharest Sport Club 00:49:06
11 Comendant Mihai
Observatii: lipsa
1302 2004 Bucharest Sport Club 00:44:84

Proba 31 50 metri fluture - 7 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Damian Elena Veronica 2286 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 99:99:99
6 Lakkis Leila 2303 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:27:09
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:23:67
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 01:18:57
5 Piper Andreea 2163 2006 Performer 01:21:23
6 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:26:20
7 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:39:00
8 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:17:14
2 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:58:39
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:57:47
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:52:92
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:53:43
6 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:58:10
7 Stoian Teodora 2251 2006 A.S. Racetech Ploiesti 01:15:00
8 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:17:72

Descalificari
1 Ichim Ana Alessia
Observatii: lipsa
1640 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Bolohan Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1951 2006 Bucharest Sport Club 02:01:03

Proba 32 50 metri fluture - 8 ani - Fete (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dumitriu Ioana Maria 2306 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Niculita Florentina Diana 2276 2005 NAVI 99:99:99
3 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:23:92
4 Cobianu Denisa 1678 2005 C.S. Barracuda Campina 01:07:93
5 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:10:80
7 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 99:99:99

Seria: 3
2 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:02:72
3 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:59:86
4 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:58:38
5 Stoian Doria 2082 2005 Contratimp Campina 00:59:00
6 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:00:67
7 Andrei Eva 2250 2005 Renovatio S.C. 01:05:00
8 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:05:31

Seria: 4
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:57:03
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:56:36
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:54:78
4 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:54:34
5 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:54:76
6 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:55:17
7 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:56:72
8 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:57:56

Seria: 5
1 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:51:67
2 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 00:50:25
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:49:09
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:47
5 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:47:34
6 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:49:55
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:50:72
8 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:51:90

Descalificari
1 Stoiciu Cristina Elena
Observatii: lipsa
2195 2005 Bucharest Sport Club 01:25:32
2 Stavaroiu Bianca Alexandra
Observatii: lipsa
1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:05:28

Proba 33 50 metri fluture - 9 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iliescu Maria Alexandra 2289 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 99:99:99
5 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 99:99:99
6 Munteanu Iulia Larisa 2290 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 01:09:24
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:04:24
3 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:60
4 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:44
5 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:40
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:00
7 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:76
8 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 01:20:10

Seria: 3
1 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:56:40
2 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:55:85
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:53:15
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:46:38
5 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:52:48
6 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:55:28
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:40
8 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:56:98

Seria: 4
1 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:47
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:40:37
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:39:99
4 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:39:39
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:39:48
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:40:13
7 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:40
8 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:45:93

Descalificari
1 Dumitrescu Elena Iuliana
Observatii: lipsa
1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 34 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Performer 99:99:99
3 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 99:99:99
4 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:39:27
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:20:00
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 01:17:10
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:18:17
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 01:06:43
2 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 01:05:84
3 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 01:05:13
4 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 01:03:89
5 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 01:04:26
6 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 01:05:37
7 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 01:06:00

Seria: 4
1 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:58:68
2 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:54:54
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:52:28
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:49:68
5 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:50:18
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:52:87
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:58:57
8 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 01:00:03

Descalificari
1 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 01:21:54
2 Ciurea Luca
Observatii: lipsa
2009 2006 Bucharest Sport Club 01:09:32

Proba 35 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Bujor Nicolas 2308 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Petrescu Alexandru 2196 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Boata Stefan 2280 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Performer 99:99:99
4 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 99:99:99
6 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 99:99:99
8 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:12:51
2 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:44
3 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:00:23
4 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:59:91
5 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 01:00:18
6 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:02:66
8 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:14:28

Seria: 4
1 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:57:31
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:54:29
4 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:53:96
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:54:27
6 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:55:84
7 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:56:78
8 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:82

Seria: 5
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:28
2 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:50:31
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:49:00
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:48:09
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:48:41
6 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:49:50
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:50:93
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:53:12

Seria: 6
1 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:46:58
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:43:40
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:41:08
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:38:58
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:38:75
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:43:26
7 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:45:00
8 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:47:84

Descalificari
1 Tomoioaga Alexandru Tiberius
Observatii: lipsa
2281 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 01:11:00
3 Stoican Nicolae
Observatii: lipsa
A0651 2005 NAVI 00:56:20

Proba 36 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Girboan Radu Gabriel 2261 2004 NAVI 99:99:99
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 Steaua CSA 01:36:02
3 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Steaua CSA 01:19:29
4 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 01:13:88
6 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:08
7 Buliga Ionut Alexandru 2283 2004 Steaua CSA 99:99:99
8 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:40
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:53
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:97
8 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:10:52

Seria: 4
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:36
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 01:00:99
3 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:58:82
4 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:55:53
5 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:57:22
6 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:87
7 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:53
8 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 Steaua CSA 01:02:43

Seria: 5
1 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:54:59
3 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:50
4 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:51:93
5 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:11
6 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:55
7 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:53:57
8 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:55:06

Seria: 6
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:76
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:47:56
3 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:46:09
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:45:69
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:44
7 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:48:20

Seria: 7
1 Cazacu Alin 13347 2004 Performer 00:43:10
2 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:45
3 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:14
4 Doroghi David 1690 2004 Bucharest Sport Club 00:41:58
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:84
6 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:39
7 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:89
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:43:16

Seria: 8
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:41:48
2 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:40:90
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:38:67
4 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:38:20
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:38:33
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:40:28
7 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:41:24
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:41:52

Descalificari
1 Gavrila Adrian
Observatii: lipsa
2309 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Grecu Stefan Catalin
Observatii: lipsa
2284 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Foea Andreas
Observatii: lipsa
1383 2004 NAVI 01:13:95
4 Vintila Daniel Alexandru
Observatii: lipsa
1415 2004 Bucharest Sport Club 01:06:68
5 Nanulescu Alexandru Nichita
Observatii: lipsa
1899 2004 Bucharest Sport Club 01:04:39
6 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 01:03:20
7 Ples Suero Vladyn
Observatii: lipsa
A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:37
8 Vasile Rares Stefan
Observatii: lipsa
1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:52
9 Comendant Mihai
Observatii: lipsa
1302 2004 Bucharest Sport Club 00:45:37
10 Nita Angelo Christian
Observatii: lipsa
1709 2004 Bucharest Sport Club 00:49:55

Proba 37 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Ioana Maria Menciu, Ana Maria Stroe, Ioana Rebecca Neagu, Cristina Taranu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Negru, Clara Maria Chirita, Andra Aslam, Maria Florentina Oprea, 2004 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Leila Lakkis, Eva Andreea Tudor, Denisa Mihaela Petrov, Alexandra Maria Blejan, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 NAVI 99:99:99

Proba 38 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Maria Petrache, Andreea Ofelia Voica, Oana Ilinca Voica, Ioana Maria Dumitriu, 2003 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Andreea Mihaela Calin, Bianca Maria Balanescu, Mara Bancila, Alexia Lorena Belghiru, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandra Maria Fudulica, Ioana Teodora Gomoi, Ilinca Petrescu, Ioana Marin, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Mihaela Georgiana Ellersdorfer, Denisa Cobianu, Hanna Marina, Sonia Dragan, 2003 C.S. Barracuda Campina 99:99:99
5 Stafeta 2 Smaranda Maria Cotruta, Elena Alexia Marin, Petra Busurca, Miruna Zorzoliu, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stafeta 4 Daria Nicoleta Titiriga, Ioana Solomon, Ioana Andra Strungareanu, Florentina Diana Niculita, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Cristina Niculescu , Luiza Maria Minciu, Mara Ionescu, Magida Ghazal, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 39 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Ana Maria Bianca Dumitru, Cristina Mihaela Muresanu, Rebeca Geamanu, Elena Iuliana Dumitrescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Teodora Fogoros, Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, Daria Maria Ioana, 2002 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Anca Maria Tarabega, Alexia Olteanu, Elia Danciu, Daria Nistor, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Astrid Gabriela Stanica, Iris Trandafir, Alina Maria Dragusi, Sara Maria Constantinescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 40 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 David Andrei Ionescu, Eduard Andrei Cristea, Luigi Nicolas Tudor, Luca Matei Iliescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Luca Mihnea Istrate, Teofil Scortea, Alexandru Constantinescu, Andrei Iaschiu, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Luca Ioan Breazu, Marius Stefan Vasile, Marius Rosu, Mihai Alexandru Andrei, 2004 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Tudor Dan, Radu Stefan Zorzoliu, Matei Valeriu Pisoschi, Cristian Popa, 2004 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 41 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Vladimir Stefan Budiaci, Daris Matei Tudor, Ionut Adrian Andronic, Filip Andrei Balanescu, 2003 Performer 99:99:99
4 Stafeta 7 Cristian Victor Mihu, David Stefan Craciun , Vlad Stefan Nichifor, Matei Petrascu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 8 Florin Laurentiu Oana, Luca Ioan Preotu, Cristian Ionut Malus, Luca Pasa Ungurianu, 2003 Performer 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Alexandru Mario Stefanache, Narcis Petre, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Cosmin Alexandru Balica, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Calin Andrei Georgeoni, Luca Mihai Nataprazu, Alexandru Edward Pandele, Adrian Petru Jianu, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Vlad Stefan Dumitrescu, David Andrei Toma, Lucas Ionut Gogoasa, Nicolae Cristian Melianu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 42 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Mihai Harsulescu, Andrei Cojocaru, George Constantin Manea, David Andrei Bratu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 7 David Doroghi, Vlad Nicolae Gherghe, Codrut Fernando Romas, Dinu Ionescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 8 Ioan Dennis Dragomir, Vlad Alexandru Strugariu, Rares Macoveanu, Rares Perut Huci, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Tudor Ionut Tarara, Claudiu Andrei Sandu, Luca Ichim, Alexandru Teodorescu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Matei Alexandru Stan, Madalin Ionut Nicola, Darius Costin Anghel, Cristian Lapadat, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Mircea Erik Arsenie, Catalin Ionut Dumitrescu, Andrei Lungu, Mihai Lupului Stanescu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Ionut Alexandru Buliga, Vlad Daniel Belega, Dragos Ghile, Ioan Alexandru Birdau, 2002 Steaua CSA 99:99:99
7 Stafeta 6 Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Vlad Cristian Gherghel, David Popovici, Alexandru Robert Ionut Gate, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 NAVI 99:99:99