Lista de start pentru Campionat Municipal Baieti 11-12-13, Fete 11-12 - Editia 2013

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 11 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Prichindel Daniel 2040 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Achimescu Andrei 1558 2002 CSS Dinamo 00:53:15

Seria: 2
1 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 00:48:28
4 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:42:26
5 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:43:03
8 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 00:50:33

Seria: 3
1 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:41:79
3 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:40:79
4 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:87
5 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 00:40:00
7 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:52
8 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:42:01

Seria: 4
1 Pana Rares Stefan 11814 2002 Performer 00:39:75
2 Coman Radu Andrei A0580 2002 Performer 00:39:56
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:38:92
5 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:39:16
7 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:73
8 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:79

Seria: 5
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:68
2 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:38:18
3 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:23
5 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:37:23
6 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:33
7 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:38:43

Seria: 6
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:36:68
3 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:36:54
4 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:34
6 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:36:60

Seria: 7
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:05
8 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:13

Seria: 8
4 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:34:59
6 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:16
8 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:50

Seria: 9
2 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:23
3 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:34:17
4 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:33:96
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:01
6 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:34:17
7 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:34:33

Seria: 10
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:77
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:33:51
7 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:33:74

Seria: 11
1 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:33:26
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:31

Seria: 12
3 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:31:78
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:32:15

Seria: 13
1 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:31:47
8 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:65

Seria: 14
6 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:29:51

Proba 2 50 metri liber - 12 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99
7 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 00:43:30
6 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:43:35
7 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:66

Seria: 3
2 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:38

Seria: 4
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Performer 00:39:22
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:39:30

Seria: 6
5 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:38

Seria: 7
2 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:35:97
4 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:35:50
5 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:35:64
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:70

Seria: 8
1 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:35:29
3 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:35:15
7 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:35:29

Seria: 9
1 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:34:48

Seria: 10
2 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:65
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:33:40
6 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:33:59

Seria: 11
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:32:77
4 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:32:58
7 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:11

Seria: 12
1 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:41
2 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:32:19
5 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:31:78

Seria: 13
3 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:30:65
4 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Performer 00:30:41
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:30:47
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:30:75

Seria: 14
3 Antoniy Moraliyski 2243 2001 KPS Cherno More Varna 00:29:42
7 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:29:73

Proba 3 50 metri liber - 13 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Spiridon Dragos A0200 2000 Median Bucuresti 99:99:99
5 Crainiceanu Alexandru 2244 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:04

Seria: 3
6 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00

Seria: 5
8 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:89

Seria: 6
1 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:18
7 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:87
8 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:19

Seria: 7
1 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 00:36:09
3 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:35:69

Seria: 8
2 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:35:20
5 Busuioc Vlad Alexandru 13142 2000 Performer 00:35:00

Seria: 9
8 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 00:34:50

Seria: 10
4 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:33:39
8 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:33:77

Seria: 11
2 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:07
5 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 00:32:60
6 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:06

Seria: 12
4 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 00:31:67
7 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 00:32:37
8 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:32:42

Seria: 13
2 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:15
7 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:31:38

Seria: 14
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:30:09
2 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:29:54
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:27:70
5 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:29:24
8 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:30:38

Proba 4 50 metri liber - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Lazar Roxana 1666 2002 Performer 00:52:22

Seria: 2
1 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:43:63
5 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:40:68
6 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:41:22
8 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:44

Seria: 3
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:30
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:38
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:08
6 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:76
8 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:28

Seria: 4
3 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:86
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:73
5 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:35:82
8 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:36:87

Seria: 5
1 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:35:64
8 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:70

Seria: 6
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:33:56
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:33:56
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:33:74
8 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:92

Seria: 7
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:61
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:32:08
7 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:32:56
8 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:32:64

Descalificari
1 Marin Maria Ioana
Observatii:
A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:16

Proba 5 50 metri liber - 12 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Constantinescu Alexandra 2245 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Performer 00:42:35
3 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:40:79
4 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:39:58
7 Cristescu Daria Maria 13138 2001 Performer 00:43:00

Seria: 3
1 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:01
4 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 00:36:96
7 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:38:39

Seria: 4
1 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:36:57
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:36:21
6 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:35:89
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:28

Seria: 5
2 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:35:46
3 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:34:88
4 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 00:34:14
5 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:34:21
7 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 00:35:64

Seria: 6
1 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:33:76
2 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:33:65
4 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:33:00
5 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 00:33:24

Seria: 7
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:10
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 00:31:28
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:30:24
5 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:30:81

Proba 6 200 metri spate - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 99:99:99
5 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 99:99:99
3 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:34:00
5 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 99:99:99
6 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 99:99:99
7 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 7 200 metri spate - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 99:99:99
5 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 99:99:99
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 99:99:99
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 99:99:99
7 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 8 50 metri spate - 11 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 00:55:57
6 Achimescu Andrei 1558 2002 CSS Dinamo 99:99:99
7 Prichindel Daniel 2040 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:54:87
2 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:51:91
4 Pana Rares Stefan 11814 2002 Performer 00:50:56
5 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:50:88
6 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:85
8 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 00:55:24

Seria: 3
1 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:48:43
2 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:47:96
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:93
4 Coman Radu Andrei A0580 2002 Performer 00:45:72
6 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:70
7 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:27
8 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:13

Seria: 4
2 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:09
4 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:60
5 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:34
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:79

Seria: 5
1 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:94
3 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:99
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:02
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:09
7 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:41:37
8 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:48

Seria: 6
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:07
3 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:38:87
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:38
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:76
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:39:44

Seria: 7
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:36:13
5 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:34:61
6 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:35:66
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:37:00
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:38:03

Descalificari
1 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:24

Proba 9 50 metri spate - 12 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
3 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:51:56
7 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 00:52:31

Seria: 3
5 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:45:73

Seria: 4
1 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:17
3 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:43:59
7 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:45:10

Seria: 5
2 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:41:18
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:40:21

Seria: 6
1 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:39:45
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:39:02
8 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:87

Seria: 7
1 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Performer 00:37:87
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:34:99
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:33:34

Proba 10 50 metri spate - 11 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:36
3 Lazar Roxana 1666 2002 Performer 00:46:97
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:46
5 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:46:34
6 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:47:76
7 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:55:20

Seria: 2
1 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:71
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:40
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:41:99
4 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:41:50
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:52
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:37
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:47
8 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:52

Seria: 3
1 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:87
2 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:72
3 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:39:40
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:57
5 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:82
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:55
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:72
8 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:41:09

Proba 11 100 metri bras - 11 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 99:99:99
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 99:99:99
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 01:51:42
7 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:15
6 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:42
7 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:18
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:49:00

Seria: 5
1 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 01:40:00
5 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 01:36:44
6 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 01:39:44
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:39:92
8 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:36

Seria: 6
2 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:32:61
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 01:30:82

Seria: 7
7 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:27:23
8 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:67

Descalificari
1 Constantin Daniel Cristian
Observatii:
A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tarta-Arsene Luca Cristian
Observatii: lipsa
A0212 2002 C S Intersport 2004 99:99:99
3 Sarafu Cosmin
Observatii: lipsa
1806 2002 Median Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 metri bras - 12 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
6 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 99:99:99
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
5 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:52:57
6 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
3 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:40:82
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:40:56

Seria: 6
1 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:35:60
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 01:29:53
5 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:30:27
7 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:32:63
8 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 01:35:72

Seria: 7
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:27:22
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:22:10
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:23:49
6 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:26:99

Proba 13 100 metri bras - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Busuioc Vlad Alexandru 13142 2000 Performer 99:99:99

Seria: 3
3 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:53:34
8 Spiridon Dragos A0200 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:16
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:40:72

Seria: 5
2 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 01:39:80
3 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:24
4 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:36:42

Seria: 6
6 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:31:12

Seria: 7
1 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:27:68
3 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:24:35

Proba 14 100 metri bras - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 99:99:99
5 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:48:91

Seria: 3
1 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:45:25
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:40:98
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:40:17
5 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 01:40:85
6 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:46
7 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:49
8 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:33

Seria: 5
1 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:58
2 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:34:28
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:15
8 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:34:83

Proba 15 100 metri bras - 12 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 01:53:83
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 01:45:67
5 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Performer 01:45:73
6 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:50:44
7 Cristescu Daria Maria 13138 2001 Performer 99:99:99

Seria: 3
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:42:42

Seria: 4
1 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 01:38:03
2 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:37:53
3 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:35:76
4 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 01:35:34
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:35:61
6 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:36:62
7 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:37:75
8 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:39:21

Seria: 5
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 01:30:86
4 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:26:62
5 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:55
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:34:41

Proba 16 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
4 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 99:99:99
5 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:34:66
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Performer 01:36:95
7 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:91
2 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:22:49
8 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Performer 01:31:68

Seria: 4
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:16:38
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:17:45

Proba 17 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:38:39
6 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:38:49

Seria: 3
3 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:20:73
4 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:20:37
5 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:20:55
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:05
7 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:22:85

Seria: 4
1 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:18:40
2 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:17:30
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:11:43
5 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:12:01
6 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:16:67
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:18:59

Proba 18 100 metri fluture - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:41:28
3 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:21:31
4 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:16:00
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:20:66
6 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 01:28:03
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:52:97

Proba 19 200 metri liber - 11 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 99:99:99
3 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Coman Radu Andrei A0580 2002 Performer 99:99:99
2 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 99:99:99
3 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 99:99:99
4 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 02:59:86
5 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 03:01:64
6 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 99:99:99
7 Pana Rares Stefan 11814 2002 Performer 99:99:99
8 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 02:51:07
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:45:54
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:30:27
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:27:33
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:30:26
6 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 02:45:52
7 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 02:46:19
8 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 02:58:71

Descalificari
1 Uliciu Cristian
Observatii: lipsa
A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Costroj Antonio
Observatii: lipsa
A0540 2002 Steaua CSA 99:99:99

Proba 20 200 metri liber - 11 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 03:03:40
2 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 02:55:11
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:38:70
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 02:34:30
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:35:82
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 02:51:83
7 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 03:01:62
8 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 99:99:99

Proba 21 400 metri liber - 12 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 99:99:99
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 99:99:99
3 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 99:99:99
7 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 99:99:99
2 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 99:99:99
6 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 99:99:99
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 99:99:99

Proba 22 400 metri liber - 13 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Crainiceanu Alexandru 2244 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
4 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 07:10:13

Seria: 4
1 Licu Albert 11583 2000 NAVI 05:47:56
2 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 05:43:79
3 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 05:35:69
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 05:31:81
5 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 05:35:33
6 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 05:42:28
7 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 05:46:16
8 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 06:07:20

Seria: 5
1 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 05:21:52
2 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 05:15:87
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 05:12:18
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 04:58:05
5 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 05:04:76
6 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 05:15:29
7 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 05:16:60
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 05:21:98

Proba 23 400 metri liber - 12 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 07:05:87
2 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 06:29:72
3 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 06:24:13
4 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 06:12:67
5 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 06:15:13
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 06:25:39
7 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 06:41:47

Seria: 2
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 06:00:06
2 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 05:34:91
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 05:30:31
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 05:02:31
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 05:28:31
6 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 05:32:71
7 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 05:35:12
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 06:10:91

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 24 100 metri liber - 11 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nita Alexandra 2039 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:06
6 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:41:21
8 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:84
4 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:21:43
5 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:21:61
8 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:63

Seria: 3
2 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:94
5 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:19:88
6 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:40

Seria: 4
1 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:18:74
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:18:41
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:91
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:46
8 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:56

Seria: 5
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 01:13:73

Seria: 6
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:12:03
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 01:10:67
7 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:11:82
8 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:26

Proba 25 100 metri liber - 12 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Performer 01:58:19
3 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 01:32:18
5 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:31:54
7 Cristescu Daria Maria 13138 2001 Performer 01:59:00

Seria: 2
1 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:75
3 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 01:23:28
6 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:24:44
7 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 01:25:47

Seria: 3
1 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 01:21:33
3 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:19:88
4 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 01:19:57
7 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:21:30
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:36

Seria: 4
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:18:50
5 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:18:29
7 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:18:58

Seria: 5
1 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 01:16:02
2 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 01:15:37
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:13:94
4 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:13:00
6 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:14:45
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 01:15:57
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:66

Seria: 6
2 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 01:10:90
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:09:96
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:05:20
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:06:26

Proba 26 100 metri liber - 11 ani - Baieti (44 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:51:72
2 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 01:40:43
4 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 01:36:92
6 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 01:38:07

Seria: 3
2 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:32:97
4 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:31:00
5 Coman Radu Andrei A0580 2002 Performer 01:31:36
8 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:35:73

Seria: 4
2 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:71
3 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:30
5 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:12
6 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:50
7 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 01:30:31
8 Pana Rares Stefan 11814 2002 Performer 01:30:98

Seria: 5
2 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:54
4 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:78
5 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:23:86
6 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:34

Seria: 6
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:84
6 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 01:22:98
8 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 01:23:70

Seria: 7
2 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 01:21:34
3 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 01:19:79
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:20
8 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:16

Seria: 8
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:05
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:71

Seria: 9
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:77
2 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 01:15:36
3 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 01:14:75
7 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:15:70
8 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:45

Seria: 10
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:07
7 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 01:13:76

Seria: 11
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:10:64

Seria: 12
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:09:46
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:08:53
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:09:15

Descalificari
1 Achimescu Andrei
Observatii: lipsa
1558 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Neagu Constantin Alexandru
Observatii: lipsa
1288 2002 CSS Dinamo 01:43:32
4 Cristea Dragos Ioan
Observatii: lipsa
A0735 2002 CSS Dinamo 01:35:45
5 Basalau Fabian Valentin
Observatii:
A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:73

Proba 27 100 metri liber - 12 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
5 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 01:37:02

Seria: 3
3 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:37
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:31:75
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Performer 01:33:16

Seria: 4
4 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:99

Seria: 5
1 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 01:24:81
3 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:24:20

Seria: 6
5 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 01:22:62

Seria: 7
4 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:07
5 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:19:67
7 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:21:40

Seria: 8
7 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:18:10

Seria: 9
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:14:47
5 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:62
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:89

Seria: 10
5 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 01:11:37
6 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:12:53
8 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:14:44

Seria: 11
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:11:15
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 01:10:81
4 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Performer 01:10:24

Seria: 12
8 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:09:75

Seria: 13
2 Antoniy Moraliyski 2243 2001 KPS Cherno More Varna 01:06:45
5 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:02:33
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:05:08
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:06:57

Proba 28 100 metri liber - 13 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Crainiceanu Alexandru 2244 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
8 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:53:03

Seria: 4
1 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:43

Seria: 5
7 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:60

Seria: 6
1 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 01:23:60
2 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:09
4 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:49
7 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:23:53

Seria: 8
1 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:18:50
2 Busuioc Vlad Alexandru 13142 2000 Performer 01:18:00
4 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:16:60
6 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:53

Seria: 10
2 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:12:60
3 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:11:97
4 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 01:11:26

Seria: 11
3 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 01:10:66
6 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:10:76
7 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:11:09
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:11:20

Seria: 12
2 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:09:25
4 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:07:78
5 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:08:36
7 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:44

Seria: 13
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:06:82
3 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:04:20
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:01:17
8 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:07:16

Descalificari
1 Spiridon Dragos
Observatii:
A0200 2000 Median Bucuresti 99:99:99
2 Peiu Alexandru
Observatii: lipsa
1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:24
3 Visan Alexandru
Observatii:
A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 01:21:49
4 Trandafir Mihai
Observatii: lipsa
A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 01:18:64

Proba 29 50 metri bras - 11 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:24
5 Nita Alexandra 2039 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:54:81
3 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:16
4 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:69
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:53
6 Lazar Roxana 1666 2002 Performer 00:52:17
7 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:58:15

Seria: 3
1 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:21
2 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:45:10
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:73
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:56
5 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:42:03
6 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:04
7 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:45:20
8 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:46:28

Proba 30 50 metri bras - 11 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Prichindel Daniel 2040 2002 CSS Dinamo 99:99:99
6 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 00:59:73
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:16
7 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:17
8 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 01:00:42

Seria: 3
1 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:53:34
3 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:43
4 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:51:37
5 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74
6 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:52:93
7 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:53:23

Seria: 4
1 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 00:50:53
2 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:49:90
3 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:63
4 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:47:22
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:34
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:34
8 Tarta-Arsene Luca Cristian A0212 2002 C S Intersport 2004 00:51:31

Seria: 5
1 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:77
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:10
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:60
5 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:78
6 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:46:17
7 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:46:22
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:46:82

Seria: 6
1 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:45:22
6 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:95
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:17

Seria: 7
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:52
6 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:39:05

Descalificari
1 Achimescu Andrei
Observatii: lipsa
1558 2002 CSS Dinamo 01:07:33
2 Neagu Constantin Alexandru
Observatii: lipsa
1288 2002 CSS Dinamo 00:53:54
3 Dimitriu Luca Vlad
Observatii:
12267 2002 Bucharest Sport Club 00:40:64

Proba 31 50 metri bras - 12 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 99:99:99
3 Moscu Gabriel 1327 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:48
3 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 00:55:16
5 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:54:83

Seria: 3
2 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00

Seria: 4
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Performer 00:50:09

Seria: 5
2 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:46:21

Seria: 6
2 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:43:97
3 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:42:83
4 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:41:53
8 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:45:37

Seria: 7
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:39:15
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:37:20
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:38:19
7 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:40:15
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:41:36

Descalificari
1 Hentia Alexandru
Observatii: lipsa
1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:54:39
2 Eremia Luca
Observatii: lipsa
A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:41:78

Proba 32 200 metri bras - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 99:99:99
4 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 99:99:99
2 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 99:99:99
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 99:99:99

Proba 33 200 metri bras - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 99:99:99
2 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 99:99:99
3 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:59:00
5 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Spiridon Dragos A0200 2000 Median Bucuresti 99:99:99
7 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 99:99:99
8 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 34 50 metri fluture - 11 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghioca Maria 2249 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:56:10
5 Fatu Mirela Gabriela 1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 00:51:17
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:86
5 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:45:86

Seria: 3
2 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:62
7 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:65
8 Lazar Roxana 1666 2002 Performer 00:45:07

Seria: 4
1 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:40:96
2 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:53
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:36:63
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:39:73
8 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:02

Seria: 5
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:35
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:33:81

Proba 35 50 metri fluture - 12 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Cristescu Daria Maria 13138 2001 Performer 00:52:00
4 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 00:45:57
6 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:08
7 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Performer 00:51:44

Seria: 3
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:83
3 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:43:19
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:42:58
5 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:42:58
6 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:43:61

Seria: 4
3 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:37:66
4 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:36:55
6 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:39:28

Seria: 5
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:35:21
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:32:33
5 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 00:33:68
6 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:34:42
7 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 00:35:27
8 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 00:36:55

Proba 36 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 01:09:80

Seria: 2
1 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:54:64
2 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:15
3 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:79
4 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:48:57
5 Pana Rares Stefan 11814 2002 Performer 00:48:64
7 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:51:79
8 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:58:21

Seria: 3
1 Coman Radu Andrei A0580 2002 Performer 00:47:97
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:16
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:95
6 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:72
7 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:47:94
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:06

Seria: 4
1 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:94
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:03
5 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:75

Seria: 5
2 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:40:98
3 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:69
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:83
8 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:41:60

Seria: 6
4 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:24
5 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:38:43
6 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:48

Seria: 7
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:35:75
6 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:36:28
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:60

Seria: 9
2 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:32:71
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:32:61

Descalificari
1 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
2 Cristea Dragos Ioan
Observatii: lipsa
A0735 2002 CSS Dinamo 00:43:73

Proba 37 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 01:11:99

Seria: 3
2 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:77

Seria: 4
6 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:42:10
7 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:15
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:45:20

Seria: 5
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:41:58
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:96
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Performer 00:41:32

Seria: 6
1 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:39:09
2 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:38:68
3 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:38:46
7 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:82

Seria: 7
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:04
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:36:08
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:38:12

Seria: 8
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Performer 00:35:31
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:33:71
8 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:35:48

Seria: 9
5 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:31:64
8 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:33:57

Proba 38 50 metri fluture - 13 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:34:36

Seria: 3
5 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:46:40

Seria: 4
4 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:41:68

Seria: 5
5 Busuioc Vlad Alexandru 13142 2000 Performer 00:40:00

Seria: 6
8 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:38

Seria: 7
2 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:36:96
5 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 00:36:05

Seria: 8
1 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 00:35:43
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:34:90
5 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:34:57
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:19
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:36

Seria: 9
1 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:33:54
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:31:99
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:30:44
7 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:33:36

Proba 39 100 metri spate - 11 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:30:94
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:16
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:27:39
6 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:29:29
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:37

Seria: 3
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:26:56
2 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:24:76
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:22:32
8 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:86

Proba 40 100 metri spate - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 01:47:40
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 01:31:51
5 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:36:22
6 Cristescu Daria Maria 13138 2001 Performer 99:99:99

Seria: 2
3 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:28:66
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:27:98
7 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:30:90

Seria: 3
3 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:23:86
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:20:52
6 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 01:24:64
7 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:26:44

Descalificari
1 Constantinescu Alexandra
Observatii: lipsa
2245 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 41 100 metri spate - 11 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 99:99:99
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 99:99:99
6 Coman Radu Andrei A0580 2002 Performer 99:99:99

Seria: 2
8 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:26:99
5 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:26:81
7 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:53
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:14

Seria: 4
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:18:16
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:23

Seria: 5
1 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:15:61

Proba 42 100 metri spate - 12 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Raduta Raul Andrei 11704 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:43:68

Seria: 3
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:73

Seria: 4
1 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Performer 01:20:93
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:16:40

Seria: 5
2 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:14:43
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:13:07

Proba 43 100 metri spate - 13 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:93
5 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:32:36
6 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:77
7 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:79

Seria: 3
2 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:28:94
4 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:63
6 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:27:31

Seria: 4
2 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:20:22
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:30
6 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:18:43
7 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:20:92

Seria: 5
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:10:28
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:12:97
6 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:13:97
7 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:15:50
8 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:15:71

Descalificari
1 Peiu Alexandru
Observatii: lipsa
1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:18
2 Nicula Eduard
Observatii:
10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:21

Proba 44 200 metri mixt - 11 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 03:30:00
6 Budiaci Tania Elena A1157 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 03:26:58
2 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:25
3 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:13:72
6 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 03:18:39

Seria: 3
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:85
3 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 03:02:94
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:58:19
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 03:00:98
7 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 03:07:52

Seria: 4
1 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 02:53:35
2 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:50:62

Descalificari
1 Ion Ana Maria
Observatii: lipsa
12028 2002 Delfinul Bucuresti 03:12:67

Proba 45 200 metri mixt - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 03:48:11
5 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:30:52

Seria: 2
5 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 03:12:73
7 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 03:22:45
8 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 03:27:39

Seria: 3
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 03:07:88
6 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 03:04:54
8 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 03:07:94

Seria: 4
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 02:50:10
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:39:90
5 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 02:49:72
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:50:24
7 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 02:52:31
8 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 02:53:69

Proba 46 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 99:99:99
2 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 99:99:99
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 03:33:55
2 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 03:25:25
4 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 03:10:83

Seria: 3
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 03:09:01
2 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:85
3 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 03:05:17
4 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 03:04:58
5 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 03:04:73
8 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 03:09:80

Seria: 4
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 03:04:09

Seria: 5
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:02
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:50:28

Seria: 6
5 Stan Leon 11929 2002 NAVI 02:44:59
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:47:57
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:48:12

Seria: 7
7 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:42:84

Proba 47 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 03:18:22
5 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 03:16:55
6 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 03:18:54
7 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:29:65
8 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 03:34:09

Seria: 3
6 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 03:06:16
7 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:06

Seria: 4
2 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 03:02:27
5 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 03:00:06
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 03:00:63
7 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 03:03:51

Seria: 5
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 02:53:30
5 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:52:17
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 02:58:24

Seria: 6
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:46:28
4 Antoniy Moraliyski 2243 2001 KPS Cherno More Varna 02:44:59
8 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 02:49:47

Seria: 7
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:31:19
5 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 02:34:13

Proba 48 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 03:36:95
5 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 03:48:11

Seria: 4
1 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 03:03:54
3 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 03:00:20
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 02:59:31

Seria: 5
2 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 02:55:76
6 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 02:53:61
7 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 02:56:92

Seria: 6
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:44
2 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:47:64

Seria: 7
1 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 02:43:02
2 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 02:38:89
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:37:24
6 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:37:72
8 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 02:43:85