Lista de start pentru Campionat Municipal copii 6-7-8-9-10 ani - Editia 2013

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 99:99:99
3 Bratu Emil Alexandru 1993 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
5 Serghie Enache David 1915 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
6 Coreisa Eduard Gabriel 1992 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Popa Anthony Razvan 1940 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 2
1 Turcanu Matei Andrei 1967 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Badea Robert Andrei 1966 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
4 Nistorescu Alexandru 2153 2007 GRC Campina 99:99:99
5 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 99:99:99
6 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 99:99:99
7 Droc Claudiu Alexandru 1968 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
8 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 CSS Dinamo 99:99:99
2 El Lakkis Sami 2237 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Aron Mario Robert 2205 2007 NAVI 99:99:99
4 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 01:21:01
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
6 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 99:99:99
8 Petrescu Ioan 1974 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
2 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
3 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00
4 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 01:00:00
5 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:01:00
6 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 01:10:00
7 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00

Descalificari
1 Movila George
Observatii: lipsa
1919 2007 Atack Team 99:99:99
2 Lazar Grosu Eduard Geo
Observatii:
2231 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Soare Robert
Observatii: lipsa
2190 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00

Proba 2 50 metri liber - 6 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rotaru Kristin Irina 1947 2007 CSS Dinamo 99:99:99
2 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 99:99:99
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 99:99:99
4 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 99:99:99
5 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 99:99:99
6 Istrate Rebeca 2152 2007 GRC Campina 99:99:99
7 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Baciu Daria 2186 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
3 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00
4 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:59:00
5 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:09:00
7 Mircea Cosmina Ioana 2007 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00

Descalificari
1 Georgescu Daria Maria
Observatii: lipsa
1959 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
2 Marin Teodora
Observatii: lipsa
1958 2007 Bucharest Sport Club 01:11:00
3 Dumitrescu Irina
Observatii: lipsa
1982 2007 NAVI 99:99:99

Proba 3 50 metri liber - 10 ani - Baieti (78 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stan Chris John 2175 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Jelescu Cristian 2183 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Voinea Mihnea 1842 2003 Delfinul Bucuresti 01:03:66
6 Debones Erik 2202 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 El Lakkis Hussein 2236 2003 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 2
2 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:14
3 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:65
4 Ion Andrei Nicolas 1824 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:29
5 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:50
6 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:93
8 Calin Teodor 1876 2003 Renovatio S.C. 00:57:10

Seria: 3
1 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 00:49:11
2 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50
3 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:93
4 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:27
5 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:05
6 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 00:48:03
7 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:48:90
8 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:14

Seria: 4
2 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:98
3 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:35
4 Voicila Robert Mihai 2084 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:75
6 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:94
7 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:45:41
8 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:21

Seria: 5
1 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:40
2 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 00:43:10
3 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:74
5 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:98
6 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:87
7 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:17
8 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:43:62

Seria: 6
1 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 00:40:79
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:62
3 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:54
4 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:40:52
5 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:40:53
6 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:40:62
7 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:40:70
8 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:40:87

Seria: 7
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:39:94
2 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:39:64
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:38:36
4 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:38:04
5 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:11
6 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:05
7 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:39:84
8 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:40:50

Seria: 8
1 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:37:79
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:36:55
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:24
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:35:89
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:36:15
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:36:52
7 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:85
8 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:37:85

Seria: 9
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:35:75
2 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:52
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:35:18
4 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:59
5 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:10
6 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:42
7 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:57
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:35:78

Seria: 10
1 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:26
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:02
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:88
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:32:92
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:33:52
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:33:97
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Performer 00:34:24
8 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:34:41

Descalificari
1 Popescu Daniel
Observatii:
2086 2003 Bucharest Sport Club 01:04:23
2 Gheorghe Denis Andrei
Observatii:
A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:17
3 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:35
4 Badica Mihnea
Observatii: lipsa
A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:46:18
5 Ilie Rares Andrei
Observatii: lipsa
1711 2003 Bucharest Sport Club 00:43:75
6 Badic David Andrei
Observatii:
1878 2003 Aqua Swim 00:40:89

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 99:99:99
5 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Busneag Teodor Anton 2232 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Costache Eduard Valentin 1916 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
4 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 99:99:99
6 Barbut Alexandru Florin 2068 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Angheluta Andrei Alessandro 1953 2006 NAVI 99:99:99
8 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 01:32:65
3 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 01:13:27
4 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:10:00
5 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:11:00
6 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:20:39
7 Mironescu Eric 2093 2006 Renovatio S.C. 01:49:56
8 Ologeanu Radu 1935 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 CSS Dinamo 01:08:31
4 Ignat Alexandru 2078 2006 Median Bucuresti 01:01:09
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:02:27
6 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 01:07:79
7 Lazar Nicolae Varlam 2193 2006 Bucharest Sport Club 01:09:00
8 Sterescu Stefan 2194 2006 Bucharest Sport Club 01:10:00

Seria: 5
1 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 00:59:58
2 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 00:58:40
3 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 00:56:25
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:55:52
5 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 00:55:57
6 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:57:34
7 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 00:58:78
8 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 01:00:85

Seria: 6
1 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:54:66
2 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:54:01
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:50:92
5 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:50:81
6 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:51:45
7 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:54:28
8 Cojocaru Stefan 1673 2006 GRC Campina 00:55:28

Seria: 7
1 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:46:90
2 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:46:25
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:45:26
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:41:44
5 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:43:03
6 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:45:34
7 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:46:76
8 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 00:48:36

Descalificari
1 Olaru Ricardo
Observatii: lipsa
2239 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Ene Alexandru
Observatii: lipsa
2209 2006 NAVI 99:99:99
3 Dorobat Radu Stefan
Observatii: lipsa
2192 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Muraru Kaan Stefan
Observatii: lipsa
2005 2006 Bucharest Sport Club 01:09:42
5 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 01:03:39
6 Popa Cristian
Observatii: lipsa
1489 2006 Tenis Club 2000 00:50:62

Proba 5 50 metri liber - 8 ani - Baieti (86 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dragan Real Cristian 2063 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Petrescu Alexandru 2196 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Marasac Luca Robert 2066 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Simionescu David 2179 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
5 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stan Alexandru Petre 2213 2005 NAVI 99:99:99
4 David Mihai Andrei 2230 2005 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
5 Galcescu Andrei 2211 2005 NAVI 99:99:99
6 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 99:99:99
7 Stan Alex Mark 2174 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mihailescu Matei 2229 2005 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Chiriac Alexandru 2155 2005 GRC Campina 99:99:99
4 Debones Alex 2197 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Pap Tamas 2233 2005 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
7 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 5
1 Toma Sebastian 2210 2005 NAVI 99:99:99
2 Haluca Radu Matei 2079 2005 CSS 4 Bucuresti 01:17:74
3 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:47
4 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:04:98
5 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:12
6 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:08:14
7 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:36
8 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
2 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:47
3 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:58:64
4 Constantin Andrei 2077 2005 Median Bucuresti 00:58:42
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:63
6 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:58:83
7 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:03
8 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:03:97

Seria: 7
1 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:56:41
2 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 00:55:42
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:13
5 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:53:57
6 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 00:54:32
7 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:55:55
8 Filip Robert 1756 2005 Bucharest Sport Club 00:58:21

Seria: 8
2 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:50:19
3 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:48:72
4 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:43
5 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:48:02
6 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:49:99
7 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:50:49

Seria: 9
1 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:47:11
2 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:46:75
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:46:19
4 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:45:41
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:45:73
6 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:46:60
7 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 00:47:06
8 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:47:12

Seria: 10
1 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:44:18
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:43:45
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:42:16
4 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:41:10
5 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:03
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:42:29
7 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:88
8 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:38

Seria: 11
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:40:19
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:39:05
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:37:10
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:36:45
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:36:53
6 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:38:89
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:39:99
8 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:02

Descalificari
1 Oncescu Andrei
Observatii: lipsa
1757 2005 Bucharest Sport Club 01:02:45
2 Melianu Nicolae Cristian
Observatii: lipsa
14437 2005 CSS Dinamo 00:54:19
3 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 00:51:27
4 Mastrini Nicholas
Observatii: lipsa
1693 2005 Renovatio S.C. 00:52:12

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Baieti (86 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cirstoiu David 1632 2004 Median Bucuresti 99:99:99
3 Balas Vlad George 2215 2004 NAVI 99:99:99
4 Nouri Taher Mario 1321 2004 Tenis Club 2000 01:55:69
5 Baciu Stefan 2241 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Popovici Alexandru 2149 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Dragne Radu 2240 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 01:08:54
2 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:85
3 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:03:87
4 Avramoniu Calin 1551 2004 CSS 2 Bucuresti 01:00:59
5 Belega Vlad Daniel 1802 2004 CSS Dinamo 01:01:64
6 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:35
7 Bodirla Vlad 1561 2004 Bucharest Sport Club 01:07:01
8 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 CSS Dinamo 01:41:22

Seria: 3
1 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:88
2 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:02
3 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:54:53
4 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:10
5 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:20
6 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 00:54:57
7 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:01
8 Dinu Daniel Lucian 1903 2004 CS Free Style 00:59:15

Seria: 4
2 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:45
3 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:80
4 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 00:48:98
5 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 00:49:14
6 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:50:00
7 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 00:51:98
8 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:53:74

Seria: 5
1 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 00:48:39
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:36
3 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 00:47:53
4 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:47:23
5 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:32
6 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:47:64
7 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:38
8 Neagu Razvan 1736 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:81

Seria: 6
1 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:23
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 00:45:92
3 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:45:46
4 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:44:90
5 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:45:40
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:11
8 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:33

Seria: 7
1 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:71
2 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:26
3 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 00:42:58
4 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:17
5 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 00:42:42
6 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:39
7 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:48
8 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:44:88

Seria: 8
1 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:41:84
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:41:70
3 Ene Alexandru Dan 1879 2004 Aqua Swim 00:39:92
5 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:39:60
6 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:41:63
7 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:76
8 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:41:87

Seria: 9
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:76
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:38:55
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:38:23
5 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:25
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:38:42
7 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:38:60
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:79

Seria: 10
1 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:37:91
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:37:71
3 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:37:00
4 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:36:50
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:73
6 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:37:03
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:01

Seria: 11
1 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:35:99
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:35:56
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:35:34
4 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:34:34
5 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:34:55
6 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:35:47
7 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:35:91
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:36:42

Descalificari
1 Marin Calin Cristian
Observatii: lipsa
1646 2004 Tenis Club 2000 00:53:05
2 Nanulescu Alexandru Nichita
Observatii: lipsa
1899 2004 Bucharest Sport Club 00:45:54
3 Costache Ionut
Observatii: lipsa
1679 2004 GRC Campina 00:39:59
4 Gate Alexandru Robert Ionut
Observatii:
A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:40
5 Halalau Vlad Anton
Observatii: lipsa
1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:81

Proba 7 50 metri liber - 10 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vrajmasu Cristina 2224 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Felea Ioana A0330 2003 C S Intersport 2004 01:06:84
5 Radu Ana Maria A0346 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Savin Catalina 1631 2003 Median Bucuresti 00:54:99
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:51:17
4 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:13
5 Minciu Ingrid Andreea 2201 2003 Bucharest Sport Club 00:50:00
6 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:32
7 Gheorghe Ioana 1825 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:95

Seria: 3
1 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:47:22
2 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:44:85
3 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:43:95
4 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:48
5 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 00:43:83
6 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:30
8 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:43

Seria: 4
1 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:83
2 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:35
3 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:14
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:39:97
6 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:99
7 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:83
8 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:43:06

Seria: 5
1 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:39:73
2 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:37:29
3 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:27
4 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:36:16
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:36:19
6 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:03
7 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:62
8 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:39:80

Seria: 6
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:35:70
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:34:55
3 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:33:55
5 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:75
6 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:34:46
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:49
8 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:35:82

Descalificari
1 Patru Maria
Observatii: lipsa
14326 2003 Bucharest Sport Club 00:45:91
2 Iordache Miruna Lucia Maria
Observatii: lipsa
A0251 2003 NAVI 00:39:87

Proba 8 50 metri liber - 7 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Gigiu Ioana Alexia 2023 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Medeleanu Francesca Maria 2159 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
5 Piper Andreea 2163 2006 Performer 99:99:99
6 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Grigoras Anda Elena 2234 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:56:19
4 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:19:32
6 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 99:99:99
7 Gherman Ioana 2227 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
8 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 01:14:13
2 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 01:05:09
3 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 01:04:09
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:01:40
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 01:03:66
6 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:04:16
7 Dragusi Anastasia Teodora 2088 2006 Bucharest Sport Club 01:10:00
8 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:14:66

Seria: 5
1 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:59:40
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:57:25
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:47:42
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:42:60
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:45:33
6 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 00:54:29
7 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 00:58:83
8 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:01:38

Descalificari
1 Baciu Ana
Observatii: lipsa
2238 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Rotaru Rianna Maria
Observatii: lipsa
1936 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Mahriu Elisa Maria
Observatii: lipsa
1738 2006 Delfinul Bucuresti 01:33:44

Proba 9 50 metri liber - 8 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Anichitei Ilinca 2204 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 99:99:99
4 Bulic Andreea Maria 2214 2005 NAVI 99:99:99
5 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 GRC Campina 99:99:99
6 Dumitriu Ioana Maria 2181 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Mocanu Alexandra Stefania 1917 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:05:84
2 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 00:59:23
3 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 00:58:06
4 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:03
5 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:57:15
6 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 00:59:20
7 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 01:04:63
8 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:93

Seria: 4
1 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:55:94
2 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 00:54:41
3 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:47:86
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:46:99
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:47:26
6 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 CS Free Style 00:52:84
8 Radu Sonia 1854 2005 CSS Dinamo 00:56:92

Seria: 5
1 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 00:45:83
2 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:45:74
3 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:32
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:44:40
5 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:44:55
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:45:35
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:45:77
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:46:38

Seria: 6
1 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:43:35
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:41:27
3 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:40:86
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:38:91
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:40:35
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:40:99
7 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 00:41:58
8 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:43:61

Descalificari
1 Duta Jassmine Andreea
Observatii: lipsa
1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:68

Proba 10 50 metri liber - 9 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 99:99:99
2 Iosep Ana 2182 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Grigoras Clara Maria 2235 2004 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
4 Zeca Alexia 2102 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:43
5 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 99:99:99
6 Gherman Maria A0821 2004 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
7 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Gheorghe Alesia 2226 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Bucharest Sport Club 00:55:00
2 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:54:05
4 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 CSS 4 Bucuresti 00:50:05
5 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 00:50:84
6 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:29
7 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:28
8 Chivu Andreea Nicola 2199 2004 Bucharest Sport Club 00:56:00

Seria: 3
1 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 00:49:20
2 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:47
3 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:47:62
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:29
5 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:36
6 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:48:35
7 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 00:49:18
8 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:90

Seria: 4
1 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 00:45:11
2 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:44:25
3 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:43:71
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:38:02
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:39:67
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSS Dinamo 00:43:91
7 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:44:37
8 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:99

Seria: 5
1 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:37:27
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:36:54
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:35:58
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:53
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:56
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:35:98
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:36:69
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:37:74

Descalificari
1 Silisteanu Ecaterina
Observatii: lipsa
1346 2004 CS Free Style 00:51:39

Proba 11 50 metri bras - 10 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Debones Erik 2202 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Gheorghe Denis Andrei A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:71
5 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:89

Seria: 2
1 Voinea Mihnea 1842 2003 Delfinul Bucuresti 01:19:07
3 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:88
4 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:27
5 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:66
6 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:09:53
7 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 01:16:50

Seria: 3
1 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:59
2 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:52
4 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 01:01:04
5 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:01:32
6 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:02:10
7 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 01:04:58
8 Calin Teodor 1876 2003 Renovatio S.C. 01:05:22

Seria: 4
1 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:85
2 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:74
3 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:28
4 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:07
5 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:26
6 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:66
7 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:76
8 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 01:01:02

Seria: 5
1 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:42
2 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 00:59:41
3 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:73
4 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:18
5 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:78
6 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:59:11
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Performer 00:59:41
8 Ion Andrei Nicolas 1824 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00

Seria: 6
1 Voicila Robert Mihai 2084 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:63
2 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:55:91
3 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:55:80
5 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:55:26
6 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:55:84
7 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:56:42
8 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:04

Seria: 7
1 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:53:63
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:45
3 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:90
4 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:51:10
5 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:52:84
6 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:53:07
7 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:53:51
8 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:54:80

Seria: 8
1 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:50:39
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:50:11
3 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:49:93
4 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:39
5 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:63
6 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:97
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:28

Seria: 9
1 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:48:96
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:68
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:47:42
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:45:84
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:46:37
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:47:42
7 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:48:57
8 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:31

Seria: 10
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:45:80
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32
3 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:79
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:42:94
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:30
6 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:45:24
7 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:63
8 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:84

Descalificari
1 Vasiluta Robert Maximilian
Observatii:
A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:85
2 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:94
3 Ilie Rares Andrei
Observatii: lipsa
1711 2003 Bucharest Sport Club 00:55:24
4 Badica Mihnea
Observatii: lipsa
A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:51:03

Proba 12 50 metri bras - 7 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 CSS Dinamo 99:99:99
4 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 99:99:99
5 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Angheluta Andrei Alessandro 1953 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 99:99:99
2 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:30:08
3 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 01:25:25
5 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:25:00
6 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:30:00
8 Ignat Alexandru 2078 2006 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 01:23:70
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 01:18:71
3 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 01:16:29
4 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:15:44
5 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 01:15:64
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 01:16:74
7 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 01:20:00
8 Lazar Nicolae Varlam 2193 2006 Bucharest Sport Club 01:24:00

Seria: 4
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:13:10
2 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 01:10:49
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:07:94
4 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 01:06:46
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 GRC Campina 01:07:06
6 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 01:08:89
7 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 01:11:20
8 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 01:14:87

Seria: 5
2 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 01:02:00
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 01:00:08
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:56:81
5 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:59:50
6 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 01:00:15
7 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 01:04:13
8 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 01:06:14

Descalificari
1 Sterescu Stefan
Observatii: lipsa
2194 2006 Bucharest Sport Club 01:25:00
2 Muraru Kaan Stefan
Observatii: lipsa
2005 2006 Bucharest Sport Club 01:33:72
3 Popa Cristian
Observatii: lipsa
1489 2006 Tenis Club 2000 01:05:25

Proba 13 50 metri bras - 8 ani - Baieti (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Debones Alex 2197 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stan Alex Mark 2174 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Chiriac Alexandru 2155 2005 GRC Campina 99:99:99
3 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 99:99:99
5 Constantin Andrei 2077 2005 Median Bucuresti 99:99:99
6 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Filip Robert 1756 2005 Bucharest Sport Club 01:34:09
2 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:21:79
3 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:18:36
4 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:12:45
5 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 01:17:88
6 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:19:57
7 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 01:25:36
8 Pap Tamas 2233 2005 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 4
2 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:10:47
3 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:37
4 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:08:22
5 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:08:23
6 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:10:17

Seria: 5
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 01:07:46
2 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 01:05:35
3 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:03:01
4 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:02:81
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:02:89
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 01:03:55
7 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:73
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 01:07:95

Seria: 6
1 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS 1 Bucuresti 01:02:14
2 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:01:55
3 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 01:01:34
4 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 01:00:72
5 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:01:22
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:01:44
7 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:01:70
8 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 01:02:60

Seria: 7
1 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:59:16
2 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:37
3 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:56:03
4 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:54:43
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:55:04
6 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:57:04
7 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:57:47
8 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:00:00

Seria: 8
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:53:76
2 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:50:06
3 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:49:46
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:48:42
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:48:58
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:49:63
7 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 C.S.Dinamic Sport 00:51:00
8 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:54:26

Descalificari
1 Melianu Nicolae Cristian
Observatii: lipsa
14437 2005 CSS Dinamo 99:99:99
2 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 01:11:89
3 Oncescu Andrei
Observatii: lipsa
1757 2005 Bucharest Sport Club 01:10:95
4 Mastrini Nicholas
Observatii: lipsa
1693 2005 Renovatio S.C. 01:12:06

Proba 14 50 metri bras - 9 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popovici Alexandru 2149 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Bodirla Vlad 1561 2004 Bucharest Sport Club 01:50:61
5 Balas Vlad George 2215 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:19:28
2 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 01:13:67
3 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:84
4 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:07
6 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:87
7 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 01:16:20
8 Belega Vlad Daniel 1802 2004 CSS Dinamo 01:20:20

Seria: 3
1 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:06:13
2 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:05
3 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 01:04:70
4 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 01:03:66
6 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:82
7 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:05:38
8 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:57

Seria: 4
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:26
2 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:02:75
3 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:59
4 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:27
5 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:32
6 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 01:02:64
7 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 01:03:02
8 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:54

Seria: 5
1 Neagu Razvan 1736 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:78
2 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:22
3 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:82
4 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:00:25
5 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:33
6 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:01:11
7 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 01:01:53
8 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 01:02:15

Seria: 6
1 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:00:06
2 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:59:29
3 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:64
4 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:57:86
5 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:58:25
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:73
7 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:00:00
8 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:11

Seria: 7
1 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:35
2 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:08
3 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:56:91
4 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:56:41
5 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 00:56:57
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:32
8 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:86

Seria: 8
1 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:33
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 00:54:98
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:53:94
4 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:98
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:53:16
6 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:53:95
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:55:23
8 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:56:32

Seria: 9
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:52:48
2 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:52:07
3 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 00:51:26
4 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:87
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:51:00
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:51:64
7 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:52:25

Seria: 10
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
2 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:49:82
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:56
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:43:83
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:45:74
6 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:49:57
7 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:49:96
8 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:80

Descalificari
1 Marin Calin Cristian
Observatii: lipsa
1646 2004 Tenis Club 2000 01:07:53
2 Nanulescu Alexandru Nichita
Observatii: lipsa
1899 2004 Bucharest Sport Club 01:04:54
3 Halalau Vlad Anton
Observatii: lipsa
1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:07
4 Costache Ionut
Observatii: lipsa
1679 2004 GRC Campina 00:52:70

Proba 15 50 metri bras - 10 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Felea Ioana A0330 2003 C S Intersport 2004 99:99:99
3 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 01:05:97
4 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 01:03:53
5 Minciu Ingrid Andreea 2201 2003 Bucharest Sport Club 01:05:00
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:07:62

Seria: 2
1 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:27
3 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:97
4 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:62
5 Savin Catalina 1631 2003 Median Bucuresti 00:56:90
6 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:07
7 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:99
8 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:80

Seria: 3
1 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:56:06
2 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:55:24
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:54:18
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:53:16
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:24
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:55:60
8 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:52

Seria: 4
1 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:73
2 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:50:94
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:50:71
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:17
5 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:50:00
6 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:86
7 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:14
8 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:53:07

Seria: 5
1 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:75
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:39
3 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:45:68
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:44:71
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:43
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:45:99
7 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:46:73
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:47:21

Descalificari
1 Patru Maria
Observatii: lipsa
14326 2003 Bucharest Sport Club 00:58:63
2 Iordache Miruna Lucia Maria
Observatii: lipsa
A0251 2003 NAVI 00:54:91

Proba 16 50 metri bras - 7 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 99:99:99
5 Piper Andreea 2163 2006 Performer 99:99:99
6 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:40:49
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:30:48
3 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:28:15
4 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:24:42
5 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:25:00
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 01:29:88
7 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:35:01
8 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 01:58:48

Seria: 3
1 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:19:14
2 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:05:64
3 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 01:02:94
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:58:52
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 01:01:81
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:05:53
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 01:10:60
8 Dragusi Anastasia Teodora 2088 2006 Bucharest Sport Club 01:19:60

Proba 17 50 metri bras - 8 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Bulic Andreea Maria 2214 2005 NAVI 99:99:99
5 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:23:20
2 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:12:74
3 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 01:07:16
4 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:03:55
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:07:02
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:08:85
7 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:16:56
8 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:39:35

Seria: 3
1 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:02:28
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:59:84
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:59:14
4 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:58:31
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:59:11
6 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 00:59:78
8 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:02:33

Seria: 4
1 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:57:33
2 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:55:53
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:54:45
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:52:75
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:53:92
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:55:22
7 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 00:56:26
8 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:57:89

Descalificari
1 Stoiciu Cristina Elena
Observatii: lipsa
2195 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Urucu Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1615 2005 Median Bucuresti 01:01:02

Proba 18 50 metri bras - 9 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 99:99:99
3 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 99:99:99
4 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 CSS 4 Bucuresti 01:12:22
6 Iosep Ana 2182 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:38
3 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:08:66
4 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:06:86
5 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 01:07:22
6 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 01:09:42
7 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:52
8 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:99

Seria: 3
1 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:65
2 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:47
3 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:59:47
4 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 00:58:50
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:59:20
8 Chivu Andreea Nicola 2199 2004 Bucharest Sport Club 01:06:00

Seria: 4
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:57:99
2 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:56:33
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:52:46
4 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:51:00
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:51:02
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:53:27
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:78
8 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSS Dinamo 00:58:01

Seria: 5
1 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:44
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:04
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:28
4 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:44:04
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:45:13
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:46:87
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:49:72
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:50:96

Descalificari
1 Ilie Daria Nicola
Observatii: lipsa
1647 2004 Tenis Club 2000 01:23:97
2 Silisteanu Ecaterina
Observatii: lipsa
1346 2004 CS Free Style 01:09:50
3 Stanciu Maria Stefania
Observatii: lipsa
A0364 2004 Triumf Bucuresti 01:01:56
4 Lazar Adriana Antonia
Observatii: lipsa
2198 2004 Bucharest Sport Club 01:05:00

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Matei Stefan Avram, Andrei Dragos Paduraru, Luca Ioan Morariu, Alexandru Dimitrie Iancu, 2001 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Marius Adrian Nitu, Daniel Gabriel Dobre, Rares Ionita, Costin Alin Rusen, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Grigore, Mihai Valentin Cristache, Marck Stefan Salajan, Tobias George Dumitrache, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Radu Tudor, Mihai Cosmin Doltu, Vlad Alexandru Badulescu, Luca Andrei Macovei, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Radu Antal, Ionut Vlasie, Cosmin Cristian Lupu, Raducu Alex Dinca, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Sebastian Gabriel Barnea, Cristian Florin Banescu, Radu Andrei Dragoiu, Costin Gabriel Voicu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Arthur Cristian Peter, Andrei Alexandru Vasile, Robert Ionut Hurmuzache, Alexandru Gabriel Costache, 2001 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ioana Ilie, Ioana Alexandra Mitea, Vanesa Tataru, Claudia Ioana Tolea, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Maria Petrescu, Alexandra Anissia Barbu, Andreea Cristina Nicola, Anna Maria Nahed, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Alexa, Mihaela Grigoroiu, Maria Elisabeta Burlacu, Alexandra Claudia Ivan, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Carmen Teodora Hazu, Simona Visalon, Ada Maria Rosmenteniuc, Elena Alexandra Radulescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Catalina Colcer, Madalina Elena Popa, Ecaterina Scortea , Miruna Lucia Maria Iordache, 2001 NAVI 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Teofil Scortea, Luca Mihnea Istrate, Andrei Iaschiu, Alexandru Constantinescu, 2004 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Luigi Nicolas Tudor, Vladimir Andrei Zsehranszky, Eduard Andrei Cristea, David Andrei Ionescu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandru Mihai Gurau, Alexandru Sebastian Silaghi, Tudor Cristian Andrei Neagu, Eduard Andrei Constantin, 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Luca Ioan Breazu, Andrei Alessandro Angheluta, Marius Stefan Vasile, Marius Rosu, 2004 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Vlad Gabriel Lepus , Luca Mihai Andrei, Laurentiu Stefan Bogza, Calin Andrei Georgeoni, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 9 Luca Mihai Nataprazu, Nicolae Stoican, Adrian Petru Jianu, Alexandru Edward Pandele, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 12 Matei Mihailescu, Mihai Andrei David, Tamas Pap, Mihnea Tudor Voicu, 2003 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Vlad Stefan Nichifor, David Stefan Craciun , Matei Petrascu, Cristian Victor Mihu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Sebastian Tutuianu, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Eduard Andrei Rusu, Emilian Stoica, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandru Mihai Luca , Narcis Petre, Antonio Cristian Anghel, Aris Cristian Antonio Onea, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Ionut Malus, Vladimir Stefan Budiaci, Filip Andrei Balanescu, Ionut Adrian Andronic, 2003 Performer 99:99:99
5 Stafeta 2 David Mihai Constantin, Stefan Caraenache, David Andrei Anghel, Stefan Cristian Grigoras, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Tiberiu Terteleac, Alexandru Florin Preda, Radu Andrei Bordescu, Robert Andrei Popa, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 8 Robert Filip, Vlad Stefan Dumitrescu, Lucas Ionut Gogoasa, Theodor Ioan Nitu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (13 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Patrick Rosu, Dragos Ghile, Stefan Niculae Simion, Andrei Turta, 2002 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 11 Matei Alexandru Stan, Catalin Ionut Dumitrescu, Cristian Lapadat, Madalin Ionut Nicola, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 9 Angelo Christian Nita, Andrei Taranu, Ioan Dennis Dragomir, Codrut Fernando Romas, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 12 Andrei Lungu, Andreas Foea, Cris Adrian Scarlat, Vlad Andrei Iosipescu Chioseaua, 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Mihai Comendant, Rares Macoveanu, Dinu Ionescu, Vlad Nicolae Gherghe, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Alexandru Robert Ionut Gate, Vlad Cristian Gherghel, David Popovici, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Mihai Harsulescu, Rares Stefan Vasile, David Andrei Bratu, Constantin Chiriac, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Vlad Popescu, Ianis David Lupas-Ticu, Cristi Ghinea , David Doroghi, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Stafeta 2 Luca Ichim, Tudor Ionut Tarara, Emanuel George Borangel, Claudiu Andrei Sandu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 George Constantin Manea, Gabriel Ciprian Dumitru, Mihnea Cristian Gate, Cristian Andrei Chivu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Eduard Andrei Manea, Alexandru Teodorescu, Andrei Snagoveanu, Razvan Neagu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Clara Maria Chirita, Ioana Craiu, Maria Florentina Oprea, Andra Aslam, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ana Maria Stroe, Ioana Maria Menciu, Cristina Taranu, Ioana Rebecca Neagu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Eva Andreea Tudor, Denisa Mihaela Petrov, Anastasia Teodora Dragusi, Alexandra Maria Blejan, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 25 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ioana Marin, Ioana Andra Strungareanu, Alexandra Maria Fudulica, Ioana Teodora Gomoi, 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Andreea Mihaela Calin, Bianca Maria Balanescu, Mara Ionescu, Mara Bancila, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Sonia Dragan, Hanna Marina, Denisa Cobianu, Mihaela Georgiana Ellersdorfer, 2003 GRC Campina 99:99:99
6 Stafeta 4 Miruna Zorzoliu, Smaranda Maria Cotruta, Petra Busurca, Elena Alexia Marin, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stafeta 6 Simona Andreea Chiru, Claudia Ilie, Ioana Maria Dumitriu, Ilinca Anichitei, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 26 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Bianca Maria Ilie, Ioana Teodora Fogoros, Elia Danciu, Alexandra Patricia Naidin, 2002 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Ana Maria Bianca Dumitru, Alexandra Raluca Petre, Alexia Maria Matei Guiman, Cristina Mihaela Muresanu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristina Dumitrescu, Maria Elisabeta Largeanu, Ioana Alexandra Serman, Alessia Roberta Vintila, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Sara Maria Constantinescu, Iris Trandafir, Maria Stanica, Alina Maria Dragusi, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Daria Maria Ioana, Anca Maria Tarabega, Daria Nistor, Ana Mitelut, 2002 NAVI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 27 50 metri spate - 6 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Istrate Rebeca 2152 2007 GRC Campina 99:99:99
3 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 99:99:99
4 Dumitrescu Irina 1982 2007 NAVI 99:99:99
5 Panter Iulia 2207 2007 NAVI 99:99:99
6 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 99:99:99
7 Gheorghe Andra 2185 2007 Median Bucuresti 99:99:99
8 Rotaru Kristin Irina 1947 2007 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Mircea Cosmina Ioana 2007 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
3 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:11:00
4 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 01:00:00
5 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:10:00
7 Baciu Daria 2186 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
8 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Georgescu Daria Maria
Observatii: lipsa
1959 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
2 Marin Teodora
Observatii: lipsa
1958 2007 Bucharest Sport Club 01:11:00

Proba 28 50 metri spate - 6 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gheorghe Andrei 2184 2007 Median Bucuresti 99:99:99
4 Bratu Emil Alexandru 1993 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Coreisa Eduard Gabriel 1992 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Popa Anthony Razvan 1940 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 2
1 Serghie Enache David 1915 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
3 Badea Robert Andrei 1966 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
5 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 99:99:99
6 Droc Claudiu Alexandru 1968 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Performer 99:99:99
8 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Raducanu Matei Stefan 2156 2007 CS Free Style 99:99:99
2 Lupas-Ticu Matteo 2002 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Aron Mario Robert 2205 2007 NAVI 99:99:99
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 CSS Dinamo 99:99:99
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
6 Nistorescu Alexandru 2153 2007 GRC Campina 99:99:99
7 Lazar Andrei 1965 2007 CS Free Style 99:99:99

Seria: 4
1 Petrescu Ioan 1974 2007 NAVI 99:99:99
2 Lazar Grosu Eduard Geo 2231 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
4 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00
6 El Lakkis Sami 2237 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
7 Lupu Matei 2206 2007 NAVI 99:99:99
8 Nehir San David 2222 2007 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 5
1 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 01:15:11
2 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 01:15:00
3 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:14:00
4 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:59:00
5 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 01:00:00
6 Bara Ianis Alexandru 2188 2007 Bucharest Sport Club 01:15:00
7 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 01:15:00
8 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00

Descalificari
1 Turcanu Matei Andrei
Observatii: lipsa
1967 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Spataru Eduard
Observatii: lipsa
1920 2007 Atack Team 99:99:99
3 Movila George
Observatii: lipsa
1919 2007 Atack Team 99:99:99
4 Radu Alexandru Mario
Observatii: lipsa
2189 2007 Bucharest Sport Club 01:50:00
5 Soare Robert
Observatii: lipsa
2190 2007 Bucharest Sport Club 01:20:00

Proba 29 50 metri spate - 10 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Savin Catalina 1631 2003 Median Bucuresti 99:99:99
5 Vrajmasu Cristina 2224 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:58:63
3 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:54
4 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:25
5 Minciu Ingrid Andreea 2201 2003 Bucharest Sport Club 00:55:00
6 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:56:60
7 Radu Ana Maria A0346 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:00

Seria: 3
1 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:95
2 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:03
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:50:75
4 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:81
6 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 00:50:89
7 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:51:60

Seria: 4
1 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:84
2 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:38
3 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:46:41
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:96
5 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:46:22
6 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:31
7 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:47:64
8 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:62

Seria: 5
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:44:87
2 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:44:41
3 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:43:89
4 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:85
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:57
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:44:15
8 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:90

Seria: 6
1 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:38
2 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:40
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:39:57
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:37:84
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:93
6 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:40:10
7 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:41:40
8 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:42:68

Descalificari
1 Gheorghe Ioana
Observatii: lipsa
1825 2003 CSS 1 Bucuresti 01:25:00
2 Felea Ioana
Observatii: lipsa
A0330 2003 C S Intersport 2004 00:50:00
3 Patru Maria
Observatii: lipsa
14326 2003 Bucharest Sport Club 00:52:97
4 Iordache Miruna Lucia Maria
Observatii: lipsa
A0251 2003 NAVI 00:44:68

Proba 30 50 metri spate - 7 ani - Fete (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vlad Ana Maria 2061 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Gigiu Ioana Alexia 2023 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Radut Andreea 2166 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Pastramagiu Andreea Cristina 1997 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Piper Andreea 2163 2006 Performer 99:99:99
3 Rotaru Rianna Maria 1936 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
4 Gherman Ioana 2227 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
5 Grigoras Anda Elena 2234 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
7 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Pana Raluca 2177 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dragne Ana Maria 1973 2006 CS Free Style 99:99:99
2 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:28:52
3 Mahriu Elisa Maria 1738 2006 Delfinul Bucuresti 01:21:76
4 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 01:15:69
5 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:20:77
6 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 01:28:49
7 Medeleanu Francesca Maria 2159 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
8 Costea Maria Alexandra 2221 2006 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
1 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:10:60
2 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:09:90
3 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:07:27
4 Dragusi Anastasia Teodora 2088 2006 Bucharest Sport Club 01:01:96
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 01:05:38
6 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 01:07:95
7 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 01:10:34
8 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:15:15

Seria: 5
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:59:74
2 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:57:51
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:55:33
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:48:10
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:49:56
6 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 00:57:19
7 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:58:00
8 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:00:05

Descalificari
1 Baciu Ana
Observatii: lipsa
2238 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 31 50 metri spate - 8 ani - Fete (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Busurca Petra 2203 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Bulic Andreea Maria 2214 2005 NAVI 99:99:99
8 Dumitriu Ioana Maria 2181 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Mocanu Alexandra Stefania 1917 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 GRC Campina 99:99:99
3 Rodriguez Ramirez Zaharia Bria 2220 2005 CSS Dinamo 99:99:99
4 Incontrero Andreea Larisa 2219 2005 CSS Dinamo 99:99:99
5 Corneliac Maria Roxana 2218 2005 CSS Dinamo 99:99:99
6 Marginean Mara 2158 2005 Atack Team 99:99:99
7 Dinu Andrada Maria Magdalena 2017 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ignat Maria 2176 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 01:12:28
2 Radu Sonia 1854 2005 CSS Dinamo 01:08:50
3 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:01
4 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:59:44
5 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 01:00:77
6 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 01:08:03
7 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:11:00
8 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:10

Seria: 4
1 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:58:01
2 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:56:90
3 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 00:55:53
4 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 00:54:94
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:54:97
6 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 00:55:65
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:57:02
8 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 CS Free Style 00:58:60

Seria: 5
1 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:35
2 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:52:87
3 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:52:60
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:50:65
5 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:52:35
6 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 00:52:77
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:53:16
8 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:53:57

Seria: 6
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:48:86
2 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:48:44
3 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:47:77
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:06
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:46:78
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:47:93
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:48:44
8 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 00:49:65

Descalificari
1 Duta Jassmine Andreea
Observatii: lisa
1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 32 50 metri spate - 9 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Capanu Nora 2242 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
3 Cobzaru Andreea 2180 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
4 Gheorghe Alesia 2226 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
5 Herciu Alexandra Ioana 2216 2004 NAVI 99:99:99
6 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Grigoras Clara Maria 2235 2004 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
2 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Performer 99:99:99
3 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 01:01:70
4 Stanica Astrid Gabriela 1829 2004 Bucharest Sport Club 00:58:70
5 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:61
6 Zeca Alexia 2102 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:96
8 Gherman Maria A0821 2004 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 3
1 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 00:57:12
2 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:29
3 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 00:56:21
4 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:13
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:55:19
6 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:24
7 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 00:56:51
8 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:58:69

Seria: 4
1 Lazar Adriana Antonia 2198 2004 Bucharest Sport Club 00:55:00
2 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:32
3 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:80
4 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:52:73
5 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:68
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:92
7 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 00:54:80
8 Chivu Andreea Nicola 2199 2004 Bucharest Sport Club 00:55:00

Seria: 5
1 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 CSS 4 Bucuresti 00:51:66
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:48:81
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:45:12
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:47:64
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSS Dinamo 00:49:45
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:50:27
8 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:68

Seria: 6
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:43:90
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:42:29
3 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:42:16
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:43
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:80
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:42:25
7 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:42:98
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:44:11

Descalificari
1 Iosep Ana
Observatii: lipsa
2182 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Silisteanu Ecaterina
Observatii: lipsa
1346 2004 CS Free Style 00:49:79

Proba 33 50 metri spate - 10 ani - Baieti (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stan Chris John 2175 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Jelescu Cristian 2183 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 El Lakkis Hussein 2236 2003 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
6 Debones Erik 2202 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:03:75
3 Voinea Mihnea 1842 2003 Delfinul Bucuresti 01:00:70
4 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:13
5 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:52
6 Gheorghe Denis Andrei A0687 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:60
7 Calin Teodor 1876 2003 Renovatio S.C. 01:05:22
8 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:49

Seria: 3
1 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:69
2 Vasiluta Robert Maximilian A0715 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:43
3 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:54:60
4 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:52
5 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:54
6 Ion Andrei Nicolas 1824 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:40
7 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 00:55:62
8 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:79

Seria: 4
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:53:60
2 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:11
4 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:52:25
5 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:57
6 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 00:52:78
7 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:14

Seria: 5
1 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:52:17
2 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:86
3 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:49:02
4 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:81
5 Voicila Robert Mihai 2084 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:97
6 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:39
7 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:62
8 Asprica Christian 1450 2003 Median Bucuresti 00:52:20

Seria: 6
1 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:57
2 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:59
3 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:47
4 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:46:98
5 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:13
6 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:47:47
7 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:46
8 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:81

Seria: 7
1 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Performer 00:46:31
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:27
3 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:17
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:45:45
5 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:45:80
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:46:25
7 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 00:46:28
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:85

Seria: 8
1 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:44:65
2 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:43:61
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:43:30
4 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:67
5 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:42:69
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:43:59
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:44:19
8 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:44:70

Seria: 9
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:41:86
2 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:52
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:41:07
4 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:40
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:79
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:30
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:41:73
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:42:34

Seria: 10
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:40:18
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:92
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:38:87
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:38:09
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:38:67
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:26
7 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:94
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:39

Descalificari
1 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:26
2 Ilie Rares Andrei
Observatii: lipsa
1711 2003 Bucharest Sport Club 00:52:60
3 Badica Mihnea
Observatii: lipsa
A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:54:00

Proba 34 50 metri spate - 7 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Barbut Alexandru Florin 2068 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Angheluta Andrei Alessandro 1953 2006 NAVI 99:99:99
5 Cealicu Teodor 2208 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Performer 99:99:99
3 Ologeanu Radu 1935 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Zob Alexandru Mihai 1656 2006 C.S. Toma's Ploiesti 01:28:18
8 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 01:10:47
3 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 01:09:66
4 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 01:09:10
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 GRC Campina 01:09:55
6 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:09:89
7 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 01:11:28
8 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 01:17:79

Seria: 4
1 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 01:07:12
2 Mojorlic Liviu 2191 2006 Bucharest Sport Club 01:06:00
3 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 01:05:32
4 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:05:04
6 Birghilescu Alexandru 1948 2006 CSS Dinamo 01:05:82
7 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 01:06:61
8 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 01:07:84

Seria: 5
1 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 01:03:71
2 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 01:02:82
3 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 01:02:01
4 Lazar Nicolae Varlam 2193 2006 Bucharest Sport Club 01:01:00
5 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 01:01:97
6 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 01:02:43
7 Ignat Alexandru 2078 2006 Median Bucuresti 01:03:50
8 Sterescu Stefan 2194 2006 Bucharest Sport Club 01:05:00

Seria: 6
1 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:00:10
2 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:56:90
3 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:56:19
5 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:55:79
6 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 00:56:79
7 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:00:00
8 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 01:00:91

Seria: 7
1 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 00:54:52
2 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:52:30
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:49:79
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:45:93
5 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:47:30
6 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:51:29
7 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:53:51
8 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:54:86

Descalificari
1 Ene Alexandru
Observatii: lipsa
2209 2006 NAVI 99:99:99
2 Busneag Teodor Anton
Observatii: lipsa
2232 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Mironescu Eric
Observatii: lipsa
2093 2006 Renovatio S.C. 01:35:68
4 Olaru Ricardo
Observatii: lipsa
2239 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Dorobat Radu Stefan
Observatii: lipsa
2192 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 01:12:35
7 Muraru Kaan Stefan
Observatii: lipsa
2005 2006 Bucharest Sport Club 01:05:26
8 Popa Cristian
Observatii: lipsa
1489 2006 Tenis Club 2000 00:55:50

Proba 35 50 metri spate - 8 ani - Baieti (95 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Performer 99:99:99
2 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stan Petrut Alexandru 2057 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Popa Marius Stefan 2055 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stan Alex Mark 2174 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Fedorca Cezar 2178 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
7 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Tota Dimitrie 2035 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Caraenache Stefan 2067 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Marasac Luca Robert 2066 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Dragan Real Cristian 2063 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stan Alexandru Petre 2213 2005 NAVI 99:99:99
5 Debones Alex 2197 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 David Mihai Andrei 2230 2005 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
2 Chiriac Alexandru 2155 2005 GRC Campina 99:99:99
3 Adam Robert Andrei 2223 2005 CSS Dinamo 99:99:99
4 Voicu Mihnea Tudor 2228 2005 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
5 Saravastru Andrei 2212 2005 NAVI 99:99:99
6 Toma Sebastian 2210 2005 NAVI 99:99:99
7 Petrescu Alexandru 2196 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Galcescu Andrei 2211 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 6
1 Mihailescu Matei 2229 2005 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
2 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:14:85
3 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 01:12:33
4 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:15
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:12:29
6 Constantin Andrei 2077 2005 Median Bucuresti 01:12:72
7 Moscu Andrei 1550 2005 CSS 2 Bucuresti 01:19:67
8 Pap Tamas 2233 2005 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 7
1 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:90
2 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 01:03:59
3 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:02:73
4 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:41
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:51
8 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:79

Seria: 8
1 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:59:96
2 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 00:59:72
3 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:37
4 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:58:99
5 Filip Robert 1756 2005 Bucharest Sport Club 00:59:20
7 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:59:93
8 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:00:13

Seria: 9
2 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 00:57:54
3 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:56:32
4 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:54:11
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:54:81
6 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 00:57:18
7 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:58:06
8 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:58:79

Seria: 10
1 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:53:91
2 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:20
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:86
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:51:08
5 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:51:79
6 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:52:04
7 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Performer 00:52:65
8 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:95

Seria: 11
1 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:62
2 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:49:97
3 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:48:47
4 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:47:96
5 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Performer 00:48:45
6 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:48:86
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:50:27
8 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:50:64

Seria: 12
1 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:46:55
2 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:90
3 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:42:89
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:42:29
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:42:82
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:45:03
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:46:20
8 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:31

Descalificari
1 Simionescu David
Observatii: lipsa
2179 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Barascu Stefan Rares
Observatii: lipsa
2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Oncescu Andrei
Observatii: lipsa
1757 2005 Bucharest Sport Club 01:03:20
4 Melianu Nicolae Cristian
Observatii: lipsa
14437 2005 CSS Dinamo 01:05:24
5 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Bucharest Sport Club 00:59:38
6 Mastrini Nicholas
Observatii: lipsa
1693 2005 Renovatio S.C. 00:58:19

Proba 36 50 metri spate - 9 ani - Baieti (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Balas Vlad George 2215 2004 NAVI 99:99:99
4 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:10:23
5 Nouri Taher Mario 1321 2004 Tenis Club 2000 01:38:57
6 Dragne Radu 2240 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Popovici Alexandru 2149 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Cirstoiu David 1632 2004 Median Bucuresti 01:08:75
2 Bodirla Vlad 1561 2004 Bucharest Sport Club 01:01:42
3 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:77
4 Dinu Daniel Lucian 1903 2004 CS Free Style 00:59:86
6 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:30
7 Belega Vlad Daniel 1802 2004 CSS Dinamo 01:02:75
8 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 01:09:16

Seria: 3
1 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 00:58:89
2 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:58:51
3 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 00:58:33
4 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:36
5 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:58:09
6 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 00:58:45
7 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:63
8 Neagu Razvan 1736 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:41

Seria: 4
1 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:01
2 Avramoniu Calin 1551 2004 CSS 2 Bucuresti 00:55:96
3 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:83
4 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:44
5 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 00:55:54
6 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:95
7 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:36
8 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:05

Seria: 5
1 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:55:00
2 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 00:54:36
4 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:53:40
5 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:53:64
6 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:30
7 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:66
8 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 00:55:09

Seria: 6
1 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:53:34
2 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 00:52:77
3 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:52
4 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:25
5 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:52:42
6 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:53
7 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 00:52:97
8 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:37

Seria: 7
1 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:19
2 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 00:51:84
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:87
4 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:50:83
5 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:86
7 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:51:95
8 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:22

Seria: 8
1 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:49:34
2 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:48:35
3 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:94
4 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:47:01
5 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:91
6 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:48:09
8 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:49:99

Seria: 9
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:46:49
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:45:32
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:44:94
4 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:44:28
5 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:44:84
6 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:45:08
7 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:45:97

Seria: 10
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:13
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:43:93
3 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:43:43
4 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:42:64
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:78
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:93
7 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:44:01
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:44:15

Seria: 11
1 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:42:27
2 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:41:98
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:76
4 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:45
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:64
6 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:72
7 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:25
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:42:37

Descalificari
1 Baciu Stefan
Observatii: lipsa
2241 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Marin Calin Cristian
Observatii: lipsa
1646 2004 Tenis Club 2000 01:00:22
3 Panait Rares Alexandru
Observatii: lipsa
13825 2004 Triumf Bucuresti 00:54:16
4 Nanulescu Alexandru Nichita
Observatii: lipsa
1899 2004 Bucharest Sport Club 00:51:52
5 Halalau Vlad Anton
Observatii: lipsa
1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:11
6 Costache Ionut
Observatii: lipsa
1679 2004 GRC Campina 00:46:86

Proba 37 50 metri fluture - 10 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:01:63
5 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:31

Seria: 2
2 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:32
3 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:57:19
4 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:56:07
5 Radulescu Elena Alexandra A0681 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:70
6 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:68
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:66

Seria: 3
1 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:84
2 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:54:05
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:50:08
4 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:47:50
5 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:49:89
6 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:36
7 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:25
8 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00

Seria: 4
1 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:98
2 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:23
3 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:43:79
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:51
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:42:68
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:43:87
7 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:87

Seria: 5
1 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:41:85
2 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:40:16
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:38:96
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:36:34
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:37:50
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:56
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:68
8 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:40

Descalificari
1 Patru Maria
Observatii: lipsa
14326 2003 Bucharest Sport Club 01:01:08
2 Iordache Miruna Lucia Maria
Observatii: lipsa
A0251 2003 NAVI 00:47:30

Proba 38 50 metri fluture - 7 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 99:99:99
5 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 99:99:99

Seria: 2
2 Craiu Ioana 1753 2006 NAVI 99:99:99
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:16:00
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 99:99:99
6 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 99:99:99
7 Piper Andreea 2163 2006 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Dragusi Anastasia Teodora 2088 2006 Bucharest Sport Club 01:15:00
2 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:10:00
3 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:10:00
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:50:00
5 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:55:00
6 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:10:00
7 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:11:00
8 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 01:16:00

Descalificari
1 Pop Hora Lucia
Observatii: lipsa
1950 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Ichim Ana Alessia
Observatii: lipsa
1640 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Dumitrescu Georgiana Andreea
Observatii: lipsa
2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 39 50 metri fluture - 8 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 99:99:99
4 Stoiciu Cristina Elena 2195 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Bulic Andreea Maria 2214 2005 NAVI 99:99:99
2 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:10:80
3 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:05:80
4 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:01:61
5 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:05:31
6 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:08:09

Seria: 3
1 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:00:67
2 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:59:50
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:57:03
5 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:56:54
6 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:57:97
7 Marin Elena Alexia A0796 2005 Renovatio S.C. 01:00:30
8 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 01:01:31

Seria: 4
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:55:17
2 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 00:54:04
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:50:72
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:47
5 Marina Hanna