Lista de start pentru Cupa Asseco OPEN - Editia 2013, copii 9-16 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 9 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:44:11
3 Samuil Nicolov 2111 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:41:56
7 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:46:21

Seria: 2
1 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:40:00
2 Ene Alexandru Dan 1879 2004 Aqua Swim 00:39:92
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:70
4 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:39:60
5 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:39:60
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:79
7 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:39:98
8 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:40:00

Seria: 3
2 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:39:26
3 Sarbulescu Matei 2108 2004 Performer 00:39:00
4 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:38:50
6 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 00:39:05
7 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:39:43
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:39:58

Seria: 4
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:38:11
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50

Seria: 5
7 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:81

Seria: 6
3 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:37:13
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:37:12

Seria: 7
1 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:37:01
3 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:36:89

Seria: 8
8 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:73

Seria: 9
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:36:42
6 Becze Zeteny Benedek 1793 2004 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:36:00
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:36:50

Seria: 10
1 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:35:90
5 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:35:63
8 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:35:91

Seria: 11
3 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:35:24
6 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:35:34

Seria: 12
1 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:06

Seria: 13
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:34:34

Seria: 14
3 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:34:00

Descalificari
1 Popovici Alexandru
Observatii: lipsa
2149 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:00

Proba 2 50 metri liber - 10 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:40:62
6 Tabacu Petru 1739 2003 CSM Pitesti 00:41:99

Seria: 3
1 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:49
5 Hristov Filip 2124 2003 Swimming Club "ETAR" 00:39:00

Seria: 4
2 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:33
6 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:19
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:38:36

Seria: 5
1 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:37:85
3 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:37:73
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:37:79
8 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:97

Seria: 6
8 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:37

Seria: 7
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:36:80
6 Balan Rares 1858 2003 Aqua Sport Galati 00:36:94

Seria: 8
2 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Performer 00:36:60
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:50
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:36:55

Seria: 9
3 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:36:00
7 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:36:15

Seria: 10
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:35:76
4 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:57
6 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:35:86
7 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:35:89

Seria: 11
4 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:35:18
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:42

Seria: 12
5 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:61
8 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:10

Seria: 13
2 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:34:41
4 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:34:28

Seria: 14
1 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:26
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:02

Seria: 15
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:88
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:33:52
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:33:97

Seria: 17
2 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:96
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:32:93

Proba 3 50 metri liber - 11 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:36
4 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:98
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:38:00

Seria: 5
2 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:37:81
4 Teianu Andei 11824 2002 CSM Pitesti 00:37:50
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:69

Seria: 6
1 Mateescu Constantin Sebastian A1020 2002 Energic L L Pitesti 00:37:34
2 Borislav Iliev 2110 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:37:25
4 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:37:09
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:26

Seria: 7
2 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:36:99
7 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:37:00
8 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:37:05

Seria: 8
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:52
7 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 00:36:69

Seria: 9
4 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:95
5 Cabuz Paul 12079 2002 CSM Brasov 00:36:00

Seria: 11
1 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:35:43
2 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:35
8 Placinta Sebastian Stefan 12204 2002 C S Farul Constanta 00:35:45

Seria: 12
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:34:75
6 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:72
7 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:35:00

Seria: 13
1 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:34:51
3 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:34:36
8 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:34:59

Seria: 14
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:34:19
4 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 00:34:00
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:34:28

Seria: 15
3 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:33:82
8 Lacatus Matei 12067 2002 CSM Brasov 00:34:00

Seria: 17
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:83
7 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 CSM Pitesti 00:33:00

Seria: 18
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:32:15

Seria: 19
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:31:94
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:32:07

Seria: 20
7 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:31:47

Seria: 21
1 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:31:00

Seria: 23
1 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:29:51

Descalificari
1 Nicolae Andrei
Observatii: lipsa
10533 2002 CSM Pitesti 00:34:41

Proba 4 50 metri liber - 12 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
6 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:37:17

Seria: 7
5 David Bogdan 10532 2001 CSM Pitesti 00:36:86

Seria: 8
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:36:72

Seria: 10
2 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:35:89

Seria: 12
4 Pavel Claudiu 2127 2001 Contratimp Campina 00:34:59

Seria: 13
7 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:34:48

Seria: 15
1 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:34:00
6 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:33:88

Seria: 16
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:33:47
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:11
7 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:33:46

Seria: 17
1 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 00:33:00

Seria: 18
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:32:18
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:32:09
4 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:32:08

Seria: 19
1 Pricopianu Roberto 11382 2001 Petrolul Ploiesti 00:32:00
2 Petcu Tony 11851 2001 CSM Pitesti 00:32:00
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:31:78

Seria: 20
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:31:50
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:31:30

Seria: 21
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Performer 00:30:88

Seria: 22
2 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 00:30:00
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:29:73

Seria: 24
8 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:28:83

Descalificari
1 Solea Luca
Observatii: lipsa
A0199 2001 Tenis Club 2000 00:33:40

Proba 5 50 metri liber - 13 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
3 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:36:54

Seria: 9
2 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 00:36:00

Seria: 11
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:35:20

Seria: 12
3 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 00:34:71

Seria: 14
5 Luczay Peter 12629 2000 CSM Brasov 00:34:00
7 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:34:20

Seria: 15
5 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:73

Seria: 16
3 Bodiu Cristian 10735 2000 C S Farul Constanta 00:33:27
8 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 00:33:49

Seria: 17
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:32:63
8 Tirlea Ionut 11147 2000 CSM Pitesti 00:33:00

Seria: 18
7 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:32:42
8 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 00:32:60

Seria: 19
4 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:31:77
5 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 00:31:78
7 Baltoi Andrei George 11710 2000 CSM Pitesti 00:32:00

Seria: 20
2 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:31:42
6 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:31:38

Seria: 21
7 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 00:31:00

Seria: 22
6 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:29:95
7 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:30:09

Seria: 23
3 Bucur Alexandru 12077 2000 CSM Brasov 00:29:00
8 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:29:54

Seria: 25
2 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:27:70
8 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 00:28:00

Proba 6 50 metri liber - 14 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 16
5 Cozma Mihnea 11461 1999 Energic L L Pitesti 00:33:22

Seria: 17
5 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:75

Seria: 20
3 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:31
8 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:31:66

Seria: 21
4 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:30:61
5 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:63
8 Pintilie Mihai 2147 1999 Aqua Sport Galati 00:31:00

Seria: 22
4 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 00:29:69
8 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:39

Seria: 23
7 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 00:29:50

Seria: 24
6 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:28:30
7 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:28:55

Seria: 25
1 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 00:28:00
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:35

Seria: 26
2 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:90
3 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:25:61

Descalificari
1 Comnea Cristian
Observatii: lipsa
10262 1999 Bucharest Sport Club 00:32:08
2 Anghel Dumitru Silviu
Observatii: lipsa
A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:79
3 Coromelcea Victor
Observatii: lipsa
9358 1999 CSS Ploiesti 00:29:00
4 Mailat Eduard Gabriel
Observatii: lipsa
A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:18

Proba 7 50 metri liber - 15 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 18
1 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 00:32:45

Seria: 20
4 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 00:31:20

Seria: 21
6 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:88

Seria: 22
1 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 00:30:37

Seria: 23
2 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 00:29:28
4 Bracaci Daniel 2148 1998 Aqua Sport Galati 00:29:00
6 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 00:29:17

Seria: 24
1 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:28:77
4 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 00:28:00

Seria: 26
1 Lungu Horia 9439 1998 CSM Brasov 00:27:00
7 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 00:27:00
8 Teodorescu Bogdan 9442 1998 CSM Brasov 00:27:00

Descalificari
1 Nica Catalin
Observatii: lipsa
A0603 1998 Bucharest Sport Club 00:33:45

Proba 8 50 metri liber - 16 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 22
3 Culea Stefan Florentin A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 00:29:83

Seria: 24
2 Pantazi Madalin 8853 1997 Bucharest Sport Club 00:28:41
3 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 00:28:27

Seria: 25
4 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 00:27:01
5 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:06
6 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 00:27:46
7 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 00:27:93

Seria: 26
4 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 00:24:31
5 Scarlat Bogdan 8374 1997 CSM Pitesti 00:25:00
6 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 00:26:29

Proba 9 50 metri liber - 9 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSS Dinamo 00:43:00

Seria: 2
1 Cazan Alexia 1871 2004 Aqua Sport Galati 00:43:00
2 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:42:50
3 Mariya Dzhurova 2113 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:42:10
6 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:42:42
7 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:43:00

Seria: 3
3 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:32
6 Viktoriya Traykova 2114 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:41:25
8 Mindru Elena 1869 2004 Aqua Sport Galati 00:42:00

Seria: 4
2 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:39:02
6 Maticiuc Alexandra 2138 2004 CSM Brasov 00:39:00
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:39:67

Seria: 5
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:37:74

Seria: 6
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:37:10
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:37:27

Seria: 7
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:36:69
7 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 00:37:00

Seria: 8
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:36:54

Seria: 9
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:35:98

Seria: 10
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:61
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:67

Proba 10 50 metri liber - 10 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:70
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:43:06

Seria: 2
5 Nistor Alexandra 2130 2003 CSS Ploiesti 00:42:00

Seria: 3
4 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:39:73
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:66

Seria: 4
3 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:00

Seria: 5
2 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 C S Farul Constanta 00:37:87
4 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:37:66
8 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:38:22

Seria: 6
4 Cojocaru Ilinca 2139 2003 CSM Brasov 00:37:00

Seria: 7
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:36:92
3 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:36:73

Seria: 8
3 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:27
4 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:36:16
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:36:19
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:38

Seria: 9
1 Diana Shumbakova 2112 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:36:01
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:93

Seria: 10
1 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:35:75

Seria: 11
1 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:44
7 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:35:15
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:35:45

Seria: 12
2 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:55
3 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:34:53
5 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:34:38

Seria: 13
2 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:33:94

Seria: 14
2 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:33:00

Proba 11 50 metri liber - 11 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Ploscar Denisa 12073 2002 CSM Brasov 00:42:00

Seria: 3
1 Hristova Yoanna 2122 2002 Swimming Club "ETAR" 00:42:00
2 Leu Alexandra 12507 2002 CSM Pitesti 00:41:50

Seria: 4
1 Zaharieva Natalia 1826 2002 Swimming Club "ETAR" 00:39:50
4 Stefanova Simona 2121 2002 Swimming Club "ETAR" 00:38:40
5 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:90
7 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:39:09

Seria: 5
3 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:76
6 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:80

Seria: 6
1 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:34
2 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:37:30
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:08

Seria: 7
1 Tomele Cosmina 12081 2002 CSM Brasov 00:37:00
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:73
8 Balaita Madalina 12065 2002 CSM Brasov 00:37:00

Seria: 8
2 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:47

Seria: 9
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:86
7 Prisacaru Diana 12068 2002 CSM Brasov 00:36:00

Seria: 10
3 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:62
7 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:70
8 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:35:82

Seria: 11
3 Pancescu Roxana 12074 2002 CSM Brasov 00:35:00
5 Frandes Ioana 12071 2002 CSM Brasov 00:35:00
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:35:09

Seria: 13
5 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:33:74

Seria: 14
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:32:64
8 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:33:56

Seria: 15
1 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:32:56
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:32:36
8 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:61

Proba 12 50 metri liber - 12 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:39:76

Seria: 5
1 Florea Daria Mihaela A1026 2001 Energic L L Pitesti 00:38:22
7 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 00:37:90

Seria: 6
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:37:31
8 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:37:41

Seria: 8
7 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:36:47
8 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:36:58

Seria: 9
2 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 00:36:00
8 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:36:11

Seria: 10
2 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 00:35:69

Seria: 11
4 Constantin Andra Maria 11711 2001 CSM Pitesti 00:35:00

Seria: 12
6 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 00:34:55
7 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 00:34:74
8 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:34:99

Seria: 13
3 Nicolae Adriana Mihaela 10589 2001 CSM Pitesti 00:33:80
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 00:33:86
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:98
8 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 00:34:11

Seria: 14
6 Stroe Teodora Simina 11223 2001 C S Farul Constanta 00:32:99
7 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:33:00

Seria: 15
7 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:32:53

Seria: 16
1 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 00:32:00
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:30:60

Seria: 17
3 Constantin Mara 11522 2001 C S Farul Constanta 00:30:07

Descalificari
1 Raducanu Iuliana Andreea
Observatii: lipsa
A0780 2001 CSS Dinamo 00:35:13

Proba 13 50 metri liber - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
6 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 00:36:84

Seria: 12
1 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 00:34:96

Seria: 13
4 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:73

Seria: 16
2 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:31:56
3 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 00:31:00

Seria: 17
7 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:40

Proba 14 50 metri liber - 14 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
4 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:56

Seria: 12
4 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 00:34:16

Seria: 13
1 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:11

Seria: 14
1 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:33:51
3 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:93

Seria: 15
2 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 00:32:38
3 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:07
4 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:00
5 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 00:32:00

Seria: 16
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 00:30:54

Seria: 17
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:29:97

Descalificari
1 Baisan Miruna
Observatii: lipsa
A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:92

Proba 15 50 metri liber - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
5 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 00:32:83

Seria: 16
7 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 00:31:59
8 Popescu Emma 9501 1998 CSM Pitesti 00:32:00

Seria: 17
2 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 00:30:29
4 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 00:27:15

Proba 16 50 metri liber - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 16
6 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 00:31:00

Seria: 17
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 00:30:40
6 Ilie Bianca 8959 1997 CSS Ploiesti 00:30:23
8 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:30:47

Proba 17 100 metri spate - 11 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 99:99:99
4 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:00
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:00

Seria: 2
2 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 01:32:00
3 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
4 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 01:30:00
5 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 01:30:00

Seria: 3
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:00
2 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 01:27:00
3 Cabuz Paul 12079 2002 CSM Brasov 01:25:00

Seria: 4
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:20:00

Seria: 5
2 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 01:18:00
4 Preslav Marinov 2109 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:17:00

Seria: 6
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:16:00
6 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:16:00

Seria: 7
2 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:13:80

Proba 18 100 metri spate - 12 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Pavel Claudiu 2127 2001 Contratimp Campina 01:33:34

Seria: 3
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:24:28
7 Petcu Tony 11851 2001 CSM Pitesti 01:27:00

Seria: 4
2 Pricopianu Roberto 11382 2001 Petrolul Ploiesti 01:20:50
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Performer 01:20:00
8 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 01:22:08

Seria: 5
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:17:46

Seria: 6
1 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:16:95

Seria: 7
5 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:12:75

Seria: 8
8 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 01:12:00

Proba 19 100 metri spate - 13 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:22:41
6 Bodiu Cristian 10735 2000 C S Farul Constanta 01:25:14
8 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:30:00

Seria: 4
3 Diculescu Andrei 10893 2000 CSM Brasov 01:20:00
7 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 01:21:26

Seria: 5
6 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:17:78
7 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:18:43
8 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 01:19:00

Seria: 6
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:15:78
5 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:15:71

Seria: 7
1 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:14:10
3 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:13:60
7 Bucur Alexandru 12077 2000 CSM Brasov 01:14:00

Seria: 8
1 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:11:00
7 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:10:98

Proba 20 100 metri spate - 14 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:88

Seria: 4
1 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:21:65
4 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:36

Seria: 6
4 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:15:22
7 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:14
8 Dulu Costin 10004 1999 Petrolul Ploiesti 01:17:00

Seria: 7
4 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 01:12:00
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:14:45

Seria: 8
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:10:39
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:20

Seria: 9
1 Mihaly Zsolt Hunor 10346 1999 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:09:00
2 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:54
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:06:00

Descalificari
1 Comnea Cristian
Observatii: lipsa
10262 1999 Bucharest Sport Club 01:17:46
2 Mailat Eduard Gabriel
Observatii: lipsa
A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:79

Proba 21 100 metri spate - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
2 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:75
4 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:10:15
6 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:10:40

Seria: 9
8 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:09:54

Proba 22 100 metri spate - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
1 Penov Denislav 2123 1997 Swimming Club "ETAR" 01:19:00

Seria: 9
3 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 01:05:70
4 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 00:57:18
5 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS Ploiesti 01:04:00
7 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:07:68

Proba 23 100 metri spate - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:38:00
3 Radu Mihaela 10534 2002 CSM Pitesti 01:36:00
5 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:35:00
7 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
3 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:30:00
5 Frandes Ioana 12071 2002 CSM Brasov 01:29:00
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00

Seria: 3
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:24:00
7 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:00
8 Pancescu Roxana 12074 2002 CSM Brasov 01:28:00

Seria: 4
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:20:00
7 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:22:00

Proba 24 100 metri spate - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Mares Ema Stefania 2128 2001 Contratimp Campina 01:34:75
6 Dolchinkova Traiana 1571 2001 Swimming Club "ETAR" 01:36:15

Seria: 2
1 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:30:11
8 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:30:22

Seria: 3
1 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:26:29
2 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 01:25:19
3 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:25:01

Seria: 4
1 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 01:22:22
2 Stroe Teodora Simina 11223 2001 C S Farul Constanta 01:22:00
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:20:52

Seria: 5
3 Constantin Mara 11522 2001 C S Farul Constanta 01:16:95
5 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:16:25

Descalificari
1 Raducanu Iuliana Andreea
Observatii: lipsa
A0780 2001 CSS Dinamo 01:28:66
2 Rusu Roberta
Observatii:
11582 2001 NAVI 01:24:64

Proba 25 100 metri spate - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
6 Todoran Ioana 10837 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:21:71

Seria: 5
2 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 01:18:05
8 Darau Calina 10895 2000 CSM Brasov 01:20:00

Seria: 6
6 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:13:72

Proba 26 100 metri spate - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:17

Seria: 5
1 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 01:18:23
7 Moraru Mihaela 10008 1999 Petrolul Ploiesti 01:18:20

Seria: 6
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 01:10:20
8 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 CSM Pitesti 01:15:96

Proba 27 100 metri spate - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
8 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:22:69

Seria: 5
4 Stoica Luciana 9357 1998 CSS Ploiesti 01:16:20

Seria: 6
3 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 01:11:91
5 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:10:30

Proba 28 100 metri spate - 16 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Ilie Bianca 8959 1997 CSS Ploiesti 01:20:37

Seria: 5
6 Busuioc Alexandra 8961 1997 CSS Ploiesti 01:17:07

Seria: 6
1 Ristache Francisca 1224 1997 CSS Ploiesti 01:15:77
2 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 01:13:89
7 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 01:13:94

Proba 29 50 metri bras - 9 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:57:33

Seria: 2
4 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:53:95
5 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:54:00
6 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:54:49
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:56:81

Seria: 3
1 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:53:00
2 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 00:52:96
3 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:52:76
5 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:52:74
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:98
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:53:45

Seria: 4
1 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:52:48
2 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:52:07
3 Sarbulescu Matei 2108 2004 Performer 00:52:00
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:51:73
7 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:52:25
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:52:52

Seria: 5
1 Samuil Nicolov 2111 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:51:23
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:50:34

Seria: 6
1 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:50:01
2 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:49:57
6 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:56
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:00

Seria: 7
2 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:49:00

Seria: 10
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:45:74
8 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:46:00

Seria: 12
7 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:43:83

Descalificari
1 Nita Angelo Christian
Observatii:
1709 2004 Bucharest Sport Club 00:51:26

Proba 30 50 metri bras - 10 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:32

Seria: 3
6 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:90

Seria: 4
6 Hristov Filip 2124 2003 Swimming Club "ETAR" 00:52:00

Seria: 5
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:51:07
3 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:50:73
5 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:38
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:50:87
7 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:51:21

Seria: 6
3 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:49:55
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:39
8 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:28

Seria: 7
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:17
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:48:57
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:49:27

Seria: 8
6 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:47:84

Seria: 9
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:46:55
3 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:46:37
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:46:33
8 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:00

Seria: 10
2 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:90
3 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:84
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:45:80
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:45:84

Seria: 11
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32

Seria: 12
2 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:79
6 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72

Seria: 13
7 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:42:94

Proba 31 50 metri bras - 11 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:58:88

Seria: 2
3 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 00:54:40

Seria: 4
4 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:51:37

Seria: 6
4 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 00:49:29

Seria: 7
3 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:79
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:48:55
6 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:00

Seria: 8
1 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:48:27
2 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:84
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:69
5 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 00:47:22
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:12
8 Teianu Andei 11824 2002 CSM Pitesti 00:48:31

Seria: 9
1 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:91
6 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 00:46:41
7 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81

Seria: 11
2 Placinta Sebastian Stefan 12204 2002 C S Farul Constanta 00:45:09
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:44:67
7 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:45:22

Seria: 12
5 Preslav Marinov 2109 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:43:04

Seria: 13
1 Lacatus Matei 12067 2002 CSM Brasov 00:43:00
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:42:60

Seria: 14
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:41:37

Seria: 15
4 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:40:00

Seria: 16
6 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:39:05
7 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:28

Proba 32 50 metri bras - 12 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
7 Olaru Adrian 2150 2001 Contratimp Campina 00:49:00

Seria: 11
5 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:44:78
8 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:45:37

Seria: 12
8 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:44:37

Seria: 13
5 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:42:07

Seria: 14
4 Dragnea Alexandru 1578 2001 CSM Pitesti 00:41:00
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:41:36
7 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:41:78

Seria: 15
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:40:05
6 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 00:40:00
7 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:40:15

Seria: 16
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:38:65

Seria: 17
8 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 00:38:00

Descalificari
1 Solea Luca
Observatii: lipsa
A0199 2001 Tenis Club 2000 00:42:83

Proba 33 50 metri bras - 13 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:52:67

Seria: 10
7 Baltoi Andrei George 11710 2000 CSM Pitesti 00:46:00

Seria: 11
6 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:45:00

Seria: 12
1 Bodiu Cristian 10735 2000 C S Farul Constanta 00:44:10
3 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:43:55

Seria: 13
3 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:42:46
4 Tirlea Ionut 11147 2000 CSM Pitesti 00:42:00
8 Luczay Peter 12629 2000 CSM Brasov 00:43:00

Seria: 14
1 Boboc Razvan 1790 2000 CSM Pitesti 00:42:00
6 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:41:46

Seria: 15
1 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:40:27
5 Diculescu Andrei 10893 2000 CSM Brasov 00:40:00

Seria: 17
1 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:37:60

Descalificari
1 Stanciu Eduard
Observatii:
11771 2000 CSS Dinamo 00:46:00

Proba 34 50 metri bras - 14 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 9
5 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:33

Seria: 11
3 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:45:00

Seria: 12
4 Cozma Mihnea 11461 1999 Energic L L Pitesti 00:43:04

Seria: 14
8 Pintilie Mihai 2147 1999 Aqua Sport Galati 00:42:00

Seria: 16
1 Dulu Costin 10004 1999 Petrolul Ploiesti 00:39:50
2 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:39:12
4 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 00:38:00
8 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:39:67

Seria: 17
4 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 00:36:00

Seria: 18
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:27

Descalificari
1 Achimescu Cristi
Observatii: lipsa
A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:47:07
2 Coromelcea Victor
Observatii: lipsa
9358 1999 CSS Ploiesti 00:37:18

Proba 35 50 metri bras - 15 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
2 Bracaci Daniel 2148 1998 Aqua Sport Galati 00:41:50

Seria: 15
3 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 00:40:00

Seria: 16
5 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:37

Seria: 17
3 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 00:36:78
5 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 00:36:03
6 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 00:36:89

Seria: 18
2 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:32
5 Teodorescu Bogdan 9442 1998 CSM Brasov 00:33:20
8 Lungu Horia 9439 1998 CSM Brasov 00:36:00

Descalificari
1 Anghel Andrei
Observatii: lipsa
9723 1998 Bucharest Sport Club 00:35:00

Proba 36 50 metri bras - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 15
8 Penov Denislav 2123 1997 Swimming Club "ETAR" 00:41:00

Seria: 17
2 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 00:37:16

Seria: 18
1 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 00:35:08
4 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 00:32:06
6 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:59

Proba 37 50 metri bras - 9 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Viktoriya Traykova 2114 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:59:09
4 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:08
5 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:58:84
6 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 01:02:79

Seria: 2
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSS Dinamo 00:57:00
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:55:73
7 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:56:89

Seria: 3
1 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:54:00
4 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:52:67
5 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:96
8 Mindru Elena 1869 2004 Aqua Sport Galati 00:54:00

Seria: 4
1 Mariya Dzhurova 2113 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:52:33
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:41
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:52:11
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:52:21
8 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:52:46

Seria: 5
8 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:51:00

Seria: 7
4 Maticiuc Alexandra 2138 2004 CSM Brasov 00:47:00

Seria: 8
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:70
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:46:87

Seria: 10
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:45:27

Seria: 11
7 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:44:04

Proba 38 50 metri bras - 10 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:56:43
4 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:54:24
5 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:12
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:55:80
8 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 C S Farul Constanta 00:57:89

Seria: 3
2 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:53:87
3 Nistor Alexandra 2130 2003 CSS Ploiesti 00:53:00
6 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:53:07

Seria: 4
2 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:21

Seria: 5
3 Cojocaru Ilinca 2139 2003 CSM Brasov 00:50:00
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:88
6 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:50:00
7 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:64

Seria: 6
2 Diana Shumbakova 2112 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:48:42

Seria: 7
1 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:47:39
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:47:21
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:19
7 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:32
8 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:47:45

Seria: 8
1 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:47:00
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:46:73

Seria: 9
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:45:99
8 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:46:31

Seria: 10
3 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:44:93
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:43

Proba 39 50 metri bras - 11 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Zaharieva Natalia 1826 2002 Swimming Club "ETAR" 00:54:00

Seria: 4
3 Radu Mihaela 10534 2002 CSM Pitesti 00:52:07

Seria: 5
1 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:50:90
2 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:23
4 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:49:70

Seria: 6
1 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:49:45
3 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:32
5 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:19
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:33
7 Ploscar Denisa 12073 2002 CSM Brasov 00:49:00

Seria: 7
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:05

Seria: 8
8 Balaita Madalina 12065 2002 CSM Brasov 00:47:00

Seria: 9
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:45:79

Seria: 10
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:43
4 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:70
6 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:45:10

Seria: 11
1 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:44:11
2 Tomele Cosmina 12081 2002 CSM Brasov 00:44:00
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:43:20

Seria: 12
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:98

Proba 40 50 metri bras - 12 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 00:52:00

Seria: 6
8 Mares Ema Stefania 2128 2001 Contratimp Campina 00:49:57

Seria: 8
3 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:46:64
4 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:46:41

Seria: 9
1 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:46:28
2 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 00:46:07
4 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:45:79

Seria: 10
5 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:44:86
8 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 00:45:72

Seria: 11
4 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 00:42:75
6 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:43:68
8 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:44:60

Seria: 12
1 Stroe Teodora Simina 11223 2001 C S Farul Constanta 00:42:60
5 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:38:96
7 Constantin Andra Maria 11711 2001 CSM Pitesti 00:42:00
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:69

Proba 41 50 metri bras - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
3 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 00:47:05

Seria: 8
5 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 00:46:58

Seria: 12
2 Darau Calina 10895 2000 CSM Brasov 00:41:00
3 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:39:93

Seria: 13
8 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:61

Proba 42 50 metri bras - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:06

Seria: 9
3 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:45:81

Seria: 11
3 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:21

Seria: 13
1 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:38:24

Descalificari
1 Baisan Miruna
Observatii: lipsa
A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:22

Proba 43 50 metri bras - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 99:99:99

Seria: 13
4 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 00:36:40
5 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 00:37:33
7 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 00:38:15

Proba 44 50 metri bras - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
4 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:38:84

Seria: 13
2 Ilie Bianca 8959 1997 CSS Ploiesti 00:38:06
3 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 00:37:87
6 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 00:38:00

Proba 45 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 99:99:99
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:40
6 David Bogdan 10532 2001 CSM Pitesti 01:33:00
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Performer 01:35:00

Seria: 2
1 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:25:00
8 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Performer 01:25:00

Seria: 3
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:20:00
8 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:21:00

Seria: 4
3 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 01:12:00

Seria: 5
5 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:08:00
7 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 01:10:00

Proba 46 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:25:92
5 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 01:28:53

Seria: 2
2 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:22:85
3 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:22:61
4 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:21:16
7 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:23:06

Seria: 3
2 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:19:00
4 Bucur Alexandru 12077 2000 CSM Brasov 01:16:00
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:19:20

Seria: 4
2 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:14:66
4 Boboc Razvan 1790 2000 CSM Pitesti 01:11:00
6 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:13:25
7 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:14:90

Seria: 5
1 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:10:00

Proba 47 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:59
6 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:77

Seria: 3
3 Mihaly Zsolt Hunor 10346 1999 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:16:14

Seria: 5
3 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:08:06
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:07:88
6 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:09:13
8 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 01:10:56

Seria: 6
2 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:16
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:06:73

Descalificari
1 Anghel Dumitru Silviu
Observatii: lipsa
A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:64
2 Achimescu Cristi
Observatii: lipsa
A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:18:48

Proba 48 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 01:15:78
5 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 01:11:70
8 Lungu Horia 9439 1998 CSM Brasov 01:16:00

Seria: 5
2 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:09:56

Seria: 6
7 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:05:03

Proba 49 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Pantazi Madalin 8853 1997 Bucharest Sport Club 01:16:06

Seria: 6
1 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:07
3 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS Ploiesti 01:03:14
4 Nitulescu Costinel 9006 1997 CSM Pitesti 01:02:32
5 Scarlat Bogdan 8374 1997 CSM Pitesti 01:03:00
6 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:03:55

Proba 50 100 metri fluture - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 01:43:13
3 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:27:31
4 Florea Daria Mihaela A1026 2001 Energic L L Pitesti 01:25:00
5 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:26:16
6 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 01:28:03

Seria: 2
1 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:21:79
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:18:00
5 Constantin Mara 11522 2001 C S Farul Constanta 01:16:75
8 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:24:09

Proba 51 100 metri fluture - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 01:16:00

Seria: 3
3 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:69
7 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 01:14:42

Proba 52 100 metri fluture - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 01:17:00
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:54
7 Moraru Mihaela 10008 1999 Petrolul Ploiesti 01:18:20

Seria: 3
2 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:12:87

Proba 53 100 metri fluture - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 01:08:84
6 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:11:58
8 Popescu Emma 9501 1998 CSM Pitesti 01:16:00

Proba 54 100 metri fluture - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Busuioc Alexandra 8961 1997 CSS Ploiesti 01:15:00
4 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 01:08:13

Proba 55 200 metri mixt - 10 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 99:99:99
5 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 03:59:61

Seria: 2
2 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 03:45:26
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 03:35:29
4 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 03:30:00
5 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 03:33:93
6 Balan Rares 1858 2003 Aqua Sport Galati 03:40:00
7 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 03:47:66

Seria: 3
2 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 03:27:78
3 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 03:20:93
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 03:20:18
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 03:28:74

Seria: 4
1 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 03:19:94
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 03:17:41
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:09
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 03:18:03
7 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 03:18:97

Seria: 5
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:41
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 03:15:76

Seria: 6
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 03:07:56
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 03:08:26
8 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:00

Seria: 7
7 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 03:04:16

Proba 56 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 03:58:01

Seria: 2
1 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 03:48:55

Seria: 3
1 Borislav Iliev 2110 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 03:29:51
6 Placinta Sebastian Stefan 12204 2002 C S Farul Constanta 03:24:56

Seria: 4
8 Cabuz Paul 12079 2002 CSM Brasov 03:20:00

Seria: 5
1 Lacatus Matei 12067 2002 CSM Brasov 03:15:00
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 03:13:75
5 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 03:12:50
6 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 03:13:90
7 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:00

Seria: 6
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:57
5 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 03:06:84
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 03:06:96

Seria: 7
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 03:00:07
5 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 03:01:00

Seria: 8
8 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 CSM Pitesti 03:00:00

Seria: 9
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:48:12
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:52:30

Seria: 10
8 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:46:66

Descalificari
1 Nicolae Andrei
Observatii: lipsa
10533 2002 CSM Pitesti 03:30:00

Proba 57 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 03:20:52

Seria: 4
2 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 03:18:22
5 David Bogdan 10532 2001 CSM Pitesti 03:16:30

Seria: 5
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:54

Seria: 6
4 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 03:05:17

Seria: 7
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 03:02:35

Seria: 8
6 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 02:55:26

Seria: 9
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 02:49:71
8 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:53:35

Seria: 10
1 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:46:28
5 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 02:42:00

Seria: 11
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 02:34:13
7 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:39:03

Seria: 12
8 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 02:34:00

Proba 58 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
3 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Performer 03:06:85

Seria: 7
2 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 03:03:66
6 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 03:03:54
8 Luczay Peter 12629 2000 CSM Brasov 03:05:00

Seria: 8
1 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 02:59:73
3 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 02:54:99
4 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 02:53:61
7 Licu Albert 11583 2000 NAVI 02:58:53

Seria: 9
4 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 02:47:56
5 Diculescu Andrei 10893 2000 CSM Brasov 02:48:00

Seria: 10
2 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 02:43:85
3 Boboc Razvan 1790 2000 CSM Pitesti 02:42:00
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 02:44:15

Seria: 11
2 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 02:38:89
3 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:38:56

Proba 59 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
1 Cozma Mihnea 11461 1999 Energic L L Pitesti 03:04:68

Seria: 8
2 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:55

Seria: 11
1 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 02:39:79
5 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 02:35:35
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:38:62
8 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 02:39:90

Seria: 12
4 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:44

Seria: 13
1 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 02:27:36
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:23:95
7 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 02:27:00

Descalificari
1 Mailat Eduard Gabriel
Observatii: lipsa
A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:79
2 Comnea Cristian
Observatii: lipsa
10262 1999 Bucharest Sport Club 02:53:21

Proba 60 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
6 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:88

Seria: 10
4 Teodorescu Bogdan 9442 1998 CSM Brasov 02:40:00
6 Lazaroiu Vlad A0845 1998 Steaua CSA 02:43:69

Seria: 12
1 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:33:93
3 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 02:31:75
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:76
6 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 02:32:03
7 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 02:32:83

Seria: 13
8 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 02:29:49

Proba 61 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
2 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 02:32:40

Seria: 13
2 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 02:24:33
3 Scarlat Bogdan 8374 1997 CSM Pitesti 02:23:64
4 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 02:11:00
5 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS Ploiesti 02:23:60

Proba 62 200 metri mixt - 10 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:35:69
5 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 03:36:71
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 03:48:00

Seria: 2
4 Cojocaru Ilinca 2139 2003 CSM Brasov 03:30:00
8 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 03:35:00

Seria: 3
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 03:27:55
2 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 03:26:51
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 03:25:16
8 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 C S Farul Constanta 03:28:76

Seria: 4
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 03:18:75

Seria: 5
5 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 03:16:00
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:60
7 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 03:17:59

Seria: 6
2 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 03:12:00
4 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 03:10:00
7 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 03:13:00

Seria: 8
7 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 03:00:48

Proba 63 200 metri mixt - 11 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stefanova Simona 2121 2002 Swimming Club "ETAR" 03:44:80
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:40:00
6 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:40:00

Seria: 2
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:32:44
6 Ploscar Denisa 12073 2002 CSM Brasov 03:33:00
7 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:35:00

Seria: 3
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:96
5 Pancescu Roxana 12074 2002 CSM Brasov 03:25:00
6 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:26:28
7 Prisacaru Diana 12068 2002 CSM Brasov 03:27:00

Seria: 4
1 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 03:23:85
2 Frandes Ioana 12071 2002 CSM Brasov 03:22:00
6 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 03:20:41
8 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 03:24:77

Seria: 5
3 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 03:16:26

Seria: 6
1 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:33
5 Tomele Cosmina 12081 2002 CSM Brasov 03:10:00
8 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 03:14:50

Seria: 7
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 03:04:65
7 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 03:08:64

Seria: 8
1 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 03:02:99
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:58:61
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:96
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 02:59:33
8 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 03:03:15

Seria: 9
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:50:90

Descalificari
1 Denieul Catinca
Observatii:
A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:35:00
2 Georgescu Alexia Maria
Observatii: lipsa
A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 03:32:00

Proba 64 200 metri mixt - 12 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 03:33:38

Seria: 4
3 Nicolae Adriana Mihaela 10589 2001 CSM Pitesti 03:20:00
5 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 03:19:00
7 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 03:22:36

Seria: 5
1 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 03:17:96
2 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 03:17:13
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 03:14:97
8 Florea Daria Mihaela A1026 2001 Energic L L Pitesti 03:18:41

Seria: 6
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 03:11:87

Seria: 7
2 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 03:07:26
3 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 03:05:84
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:53
6 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 03:06:27

Seria: 8
5 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 02:56:68

Seria: 9
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:53:05
2 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 02:51:58

Seria: 10
1 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 02:49:72
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:39:90

Proba 65 200 metri mixt - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
3 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 03:10:64

Seria: 8
2 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 03:00:06

Seria: 9
7 Luca Stefania A0117 2000 CSM Pitesti 02:52:00

Seria: 10
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:42:00
5 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 02:41:96

Seria: 11
7 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:37:50

Proba 66 200 metri mixt - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
8 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:30

Seria: 9
5 Moraru Mihaela 10008 1999 Petrolul Ploiesti 02:50:90
6 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 02:51:54

Seria: 10
2 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:46:92
6 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:09
8 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:90

Seria: 11
1 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:38:04
5 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 02:31:10

Descalificari
1 Baisan Miruna
Observatii: lipsa
A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:00

Proba 67 200 metri mixt - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
3 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 02:50:94
8 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 02:55:30

Seria: 11
2 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 02:37:11
3 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 02:31:34
6 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 02:36:44

Proba 68 200 metri mixt - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
7 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 02:48:30

Seria: 11
4 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 02:29:67

Descalificari
1 Zehra Aynur Alina Valeria
Observatii: lipsa
8937 1997 NAVI 02:39:78

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 69 50 metri spate - 9 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 00:58:72
3 Viktoriya Traykova 2114 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:51:42
4 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSS Dinamo 00:48:00
5 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:90
6 Mariya Dzhurova 2113 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:54:98
7 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 01:11:79

Seria: 2
1 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:48:00
2 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:48:00
6 Cazan Alexia 1871 2004 Aqua Sport Galati 00:48:00
7 Mindru Elena 1869 2004 Aqua Sport Galati 00:48:00
8 Maticiuc Alexandra 2138 2004 CSM Brasov 00:48:00

Seria: 3
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:45:12
8 Tila Vanessa Maria 11864 2004 CSM Pitesti 00:46:00

Seria: 4
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:44:11

Seria: 5
6 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:43:90
8 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:44:03

Seria: 6
1 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:43:58
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:42:98

Seria: 8
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:80
8 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:42:29

Seria: 11
1 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:43

Proba 70 50 metri spate - 10 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:47:64
5 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:38

Seria: 3
1 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:96
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:45:83
3 Diana Shumbakova 2112 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:45:66

Seria: 4
3 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:64
5 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:44:20
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:44:87

Seria: 5
3 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:75
4 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:43:65

Seria: 6
2 Cojocaru Ilinca 2139 2003 CSM Brasov 00:43:00
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:57

Seria: 7
1 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:42:68
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:43

Seria: 8
2 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 C S Farul Constanta 00:42:00
7 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:11

Seria: 9
1 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:41:58
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:40:62
7 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:41:40

Seria: 10
6 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:40:02

Seria: 11
2 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:36
3 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:39:00
8 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:39:57

Seria: 12
5 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:37:84

Proba 71 50 metri spate - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:42

Seria: 4
1 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:91
6 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:44:71
8 Hristova Yoanna 2122 2002 Swimming Club "ETAR" 00:45:00

Seria: 5
1 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:44:02
2 Ploscar Denisa 12073 2002 CSM Brasov 00:44:00

Seria: 6
8 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:61

Seria: 7
2 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:64
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:47
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:40
8 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 00:42:87

Seria: 8
1 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:27
6 Prisacaru Diana 12068 2002 CSM Brasov 00:42:00

Seria: 9
2 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 00:41:13
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:87
5 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:72
6 Frandes Ioana 12071 2002 CSM Brasov 00:41:00
8 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:58

Seria: 10
1 Radu Mihaela 10534 2002 CSM Pitesti 00:40:16
3 Pancescu Roxana 12074 2002 CSM Brasov 00:40:00

Seria: 11
4 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:82
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:39:00
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:39:40

Seria: 12
2 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:38:00
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:94

Descalificari
1 Zaharieva Natalia
Observatii:
1826 2002 Swimming Club "ETAR" 00:45:90

Proba 72 50 metri spate - 12 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 00:45:00
6 Dolchinkova Traiana 1571 2001 Swimming Club "ETAR" 00:45:75

Seria: 4
2 Vaduva Bianca Stefania 2129 2001 Contratimp Campina 00:44:75

Seria: 5
5 Florea Daria Mihaela A1026 2001 Energic L L Pitesti 00:43:70
7 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 00:44:00

Seria: 6
3 Raducanu Ania Mihaela 10542 2001 CSM Pitesti 00:43:00
6 Nicolae Adriana Mihaela 10589 2001 CSM Pitesti 00:43:00

Seria: 7
7 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:42:65

Seria: 8
3 Mares Ema Stefania 2128 2001 Contratimp Campina 00:41:87
4 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:41:72

Seria: 10
4 Rusu Roberta 11582 2001 NAVI 00:39:64
5 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:00
8 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 00:40:32

Seria: 11
6 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:02

Seria: 12
1 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 00:38:48
7 Stroe Teodora Simina 11223 2001 C S Farul Constanta 00:38:37
8 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 00:38:50

Seria: 13
7 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:36:47
8 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:37:26

Seria: 14
2 Constantin Mara 11522 2001 C S Farul Constanta 00:34:00

Descalificari
1 Raducanu Iuliana Andreea
Observatii: lipsa
A0780 2001 CSS Dinamo 00:42:88

Proba 73 50 metri spate - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
2 Csendes Maria A0053 2000 Steaua CSA 00:40:05

Seria: 12
6 Todoran Ioana 10837 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:37:94

Seria: 13
1 Darau Calina 10895 2000 CSM Brasov 00:37:00
2 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:36:35

Seria: 14
7 Hermenean Ioana 10835 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:34:00

Proba 74 50 metri spate - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
6 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:51

Seria: 10
7 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:07

Seria: 12
4 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:82

Seria: 13
3 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 CSM Pitesti 00:35:94
5 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:80
6 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 00:36:33

Seria: 14
5 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 00:33:50

Proba 75 50 metri spate - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
4 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 00:34:63

Seria: 14
1 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 00:34:21
4 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 00:32:80

Proba 76 50 metri spate - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
3 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 00:33:75
6 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 00:33:91
8 Ilie Bianca 8959 1997 CSS Ploiesti 00:34:46

Proba 77 50 metri spate - 9 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:50:84

Seria: 2
1 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:47:66
4 Ene Alexandru Dan 1879 2004 Aqua Swim 00:46:00
5 Samuil Nicolov 2111 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:46:02

Seria: 3
1 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 00:45:97
2 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:45:72
3 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:45:68
5 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:45:60
6 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:45:69
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:45:75
8 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:46:00

Seria: 4
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:79
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:44:71
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:44:94
8 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:45:13

Seria: 5
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:13
4 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:43:93
5 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:44:00
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:44:41

Seria: 6
1 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:43:48
2 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:43:43
7 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:43:44

Seria: 7
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:42:27
7 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:42:64

Seria: 8
8 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:42:15

Seria: 9
7 Becze Zeteny Benedek 1793 2004 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:41:45

Seria: 10
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:76

Seria: 12
1 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:39:50
8 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:64

Seria: 13
2 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:68

Descalificari
1 Sarbulescu Matei
Observatii:
2108 2004 Performer 00:45:00

Proba 78 50 metri spate - 10 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:51:92
4 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:12

Seria: 2
2 Tabacu Petru 1739 2003 CSM Pitesti 00:47:00
3 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:45

Seria: 4
1 Badic David Andrei 1878 2003 Aqua Swim 00:45:00
2 Hristov Filip 2124 2003 Swimming Club "ETAR" 00:45:00
4 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:44:70

Seria: 5
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:16

Seria: 6
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:43:30
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:43:08
5 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:43:22
6 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:36
8 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:43:61

Seria: 7
6 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:42:34
8 Balan Rares 1858 2003 Aqua Sport Galati 00:43:00

Seria: 8
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:41:86
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:41:73

Seria: 9
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:30

Seria: 10
1 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 00:41:00
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:79
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:49

Seria: 11
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:39
3 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:94
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:92
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:40:18
8 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:40

Seria: 12
3 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:39:24
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:39:12

Seria: 13
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:51
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:38:67

Seria: 14
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:38:09

Descalificari
1 Prescornita Eduard Teodor
Observatii: lipsa
A0538 2003 Skills Sports 2009 00:44:19
2 Vasile Andrei Alexandru
Observatii: lipsa
A0293 2003 NAVI 00:44:65

Proba 79 50 metri spate - 11 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Dinculescu Calin Victor A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:58
7 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:47:07

Seria: 3
4 Teianu Andei 11824 2002 CSM Pitesti 00:45:38

Seria: 7
2 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:48
3 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:42:34
5 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:42:28

Seria: 8
1 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:42:05
2 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:42:00
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:88
7 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:42:00

Seria: 9
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:39
8 Placinta Sebastian Stefan 12204 2002 C S Farul Constanta 00:41:66

Seria: 10
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:64
7 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:99
8 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 CSM Pitesti 00:41:00

Seria: 11
2 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 00:40:03
6 Cabuz Paul 12079 2002 CSM Brasov 00:40:00

Seria: 12
6 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:39:37
7 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:46

Seria: 13
1 Carje Andrei 1229 2002 CSM Pitesti 00:39:00
7 Lacatus Matei 12067 2002 CSM Brasov 00:39:00

Seria: 14
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:38:03

Seria: 15
1 Preslav Marinov 2109 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:37:30
7 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:37:18

Seria: 16
2 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:36:47
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:36:49

Seria: 17
2 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:34:61
8 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:35:00

Proba 80 50 metri spate - 12 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:41:78

Seria: 9
2 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:41:41
4 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 00:41:00
5 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:41:18

Seria: 11
4 Pavel Claudiu 2127 2001 Contratimp Campina 00:39:78

Seria: 12
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:45

Seria: 14
4 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 00:37:38
6 Petcu Tony 11851 2001 CSM Pitesti 00:38:00

Seria: 15
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:37:13
5 Pricopianu Roberto 11382 2001 Petrolul Ploiesti 00:37:00

Seria: 16
3 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 00:36:00

Seria: 17
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:34:99
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:34:23
7 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:34:88

Seria: 18
1 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 00:34:00
2 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:33:34

Proba 81 50 metri spate - 13 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
1 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:44:56

Seria: 7
1 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:42:70

Seria: 10
4 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:40:41

Seria: 12
4 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 00:39:10

Seria: 13
4 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:38:18
5 Vilcinschi Andrei 11791 2000 NAVI 00:38:48

Seria: 14
2 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:38:00
3 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:37:78

Seria: 15
3 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:37:08

Seria: 16
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:35:50
5 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:35:60
6 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:36:01
8 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 00:36:86

Seria: 18
4 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 00:32:00
7 Bucur Alexandru 12077 2000 CSM Brasov 00:34:00
8 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:34:04

Descalificari
1 Serban Bogdan
Observatii: lipsa
11030 2000 NAVI 00:38:11

Proba 82 50 metri spate - 14 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
1 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:41:65

Seria: 14
5 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:38

Seria: 15
6 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:37:10

Seria: 16
1 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:36:62

Seria: 17
4 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:06

Seria: 18
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:32:57
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:52

Seria: 19
1 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:31:50
2 Mihaly Zsolt Hunor 10346 1999 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:31:00
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:39
8 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:31:61

Descalificari
1 Comnea Cristian
Observatii: lipsa
10262 1999 Bucharest Sport Club 00:37:32

Proba 83 50 metri spate - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
8 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 00:39:00

Seria: 17
3 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:34:38
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 00:34:44

Seria: 18
6 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 00:33:20

Proba 84 50 metri spate - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 15
4 Penov Denislav 2123 1997 Swimming Club "ETAR" 00:37:00

Seria: 19
3 Ambrono Andrei A0997 1997 Bucharest Sport Club 00:30:48
4 Glinta Robert 9019 1997 CSM Pitesti 00:26:52
5 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS Ploiesti 00:28:70
6 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 00:30:60

Proba 85 100 metri bras - 11 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 99:99:99
4 Zaharieva Natalia 1826 2002 Swimming Club "ETAR" 01:55:00
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:45:00
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:00
4 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:45:00
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:00
6 Ploscar Denisa 12073 2002 CSM Brasov 01:45:00
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:00
8 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 01:50:00

Seria: 3
3 Tomele Cosmina 12081 2002 CSM Brasov 01:40:00
6 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:00
7 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:00
8 Balaita Madalina 12065 2002 CSM Brasov 01:44:00

Seria: 4
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:35:00
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:00
8 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 01:38:00

Seria: 5
2 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:00

Proba 86 100 metri bras - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:40:69
4 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 01:38:88
5 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:39:21

Seria: 4
1 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:37:87
3 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:35:61
4 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:34:49
7 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:37:75

Seria: 5
1 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:03
4 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:26:62
6 Stroe Teodora Simina 11223 2001 C S Farul Constanta 01:30:43
8 Constantin Andra Maria 11711 2001 CSM Pitesti 01:34:00

Seria: 6
7 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:24:55

Proba 87 100 metri bras - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 01:45:03

Seria: 4
2 Georgescu Laura 1339 2000 NAVI 01:36:70

Seria: 5
7 Darau Calina 10895 2000 CSM Brasov 01:32:00

Seria: 6
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:96

Proba 88 100 metri bras - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:40:00

Seria: 5
5 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:23

Seria: 6
1 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:24:65

Proba 89 100 metri bras - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Bocan Beatrice 8889 1998 Steaua CSA 01:29:69

Seria: 6
3 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 01:19:96
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:18:00
6 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 01:20:50

Proba 90 100 metri bras - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
2 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 01:20:53
8 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:26:26

Proba 91 100 metri bras - 11 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 99:99:99
4 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 01:48:00
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:50:00

Seria: 2
1 Irimescu Rares A0327 2002 CSS Dinamo 01:48:00
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:00
3 Placinta Sebastian Stefan 12204 2002 C S Farul Constanta 01:45:00
6 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:00
7 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:00
8 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 01:48:00

Seria: 3
1 Teianu Andei 11824 2002 CSM Pitesti 01:42:00
3 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:00
5 Lacatus Matei 12067 2002 CSM Brasov 01:38:00
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:00

Seria: 4
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:34:00
8 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 01:38:00

Seria: 5
7 Preslav Marinov 2109 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:31:15

Seria: 6
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Bucharest Sport Club 01:28:00

Seria: 7
5 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:24:00

Proba 92 100 metri bras - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:44:22

Seria: 3
7 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:40:82

Seria: 4
5 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:33:49
7 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:36:18

Seria: 5
1 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:31:63
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 01:30:95
6 Dragnea Alexandru 1578 2001 CSM Pitesti 01:31:00

Seria: 6
4 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:27:22
8 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 01:30:27

Seria: 7
7 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 01:25:00
8 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:26:37

Seria: 8
1 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:22:10

Descalificari
1 Eremia Luca
Observatii: lipsa
A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 01:35:72

Proba 93 100 metri bras - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 01:40:00
4 Luczay Peter 12629 2000 CSM Brasov 01:38:00
6 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:40:00

Seria: 4
1 Bodiu Cristian 10735 2000 C S Farul Constanta 01:36:57

Seria: 5
2 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:31:12

Seria: 6
5 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:27:68
6 Diculescu Andrei 10893 2000 CSM Brasov 01:29:00
7 Boboc Razvan 1790 2000 CSM Pitesti 01:30:00

Seria: 7
6 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:24:35

Seria: 8
8 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:22:61

Proba 94 100 metri bras - 14 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Vlad Roberto A0230 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:05

Seria: 5
4 Cozma Mihnea 11461 1999 Energic L L Pitesti 01:30:68
5 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:73
8 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 01:32:66

Seria: 6
1 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00

Seria: 7
1 Pintilie Mihai 2147 1999 Aqua Sport Galati 01:26:00
3 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:24:03

Seria: 8
4 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 01:20:00
7 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 01:21:88

Seria: 9
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:31
7 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 01:16:90

Descalificari
1 Achimescu Cristi
Observatii: lipsa
A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:44:67
2 Serban Mihai Denis
Observatii:
9981 1999 NAVI 01:21:34
3 Coromelcea Victor
Observatii: lipsa
9358 1999 CSS Ploiesti 01:19:00

Proba 95 100 metri bras - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
6 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 01:34:01

Seria: 7
2 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:76

Seria: 8
2 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 01:21:81
3 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 01:21:09
5 Paraschiv Razvan 9350 1998 CSS Ploiesti 01:20:00

Seria: 9
1 Teodorescu Bogdan 9442 1998 CSM Brasov 01:17:00
2 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 01:16:51
3 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:16

Proba 96 100 metri bras - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
4 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 01:23:24

Seria: 9
4 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 01:10:29
6 Nitulescu Costinel