Lista de start pentru Cupa de Primavara, Editia 2013 - copii 7, 8, 9, 10 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandu Rares Mihai 1971 2006 CS Free Style 99:99:99
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 CSS Dinamo 99:99:99
4 Badea Robert 2097 2006 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Litan Alexandru 1500 2006 CSS Dinamo 99:99:99
8 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Lazar Stefan Andrei 1804 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Ignat Alexandru 2078 2006 Median Bucuresti 99:99:99
4 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 01:45:41
5 Mironescu Eric 2093 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
7 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 99:99:99
8 Stanescu Sebastian 2098 2006 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 01:20:75
2 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 01:15:33
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:10:42
4 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 01:08:59
5 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 01:08:65
6 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:11:90
7 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:16:99
8 Tincoca Giuliano 1713 2006 Energic L L Pitesti 01:34:31

Seria: 4
1 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 00:59:26
2 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:58:00
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:57:00
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:55:52
5 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:56:32
7 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:58:87
8 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:06:75

Seria: 5
1 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:52:90
2 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:47:97
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:47:01
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:42:71
5 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:43:46
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:47:48
7 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 00:51:50
8 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:53:37

Descalificari
1 Tataru Bogdan
Observatii: lipsa
1983 2006 NAVI 99:99:99
2 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Constantin Eduard Andrei
Observatii: lipsa
1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:57:00

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Constantin Andrei 2077 2005 Median Bucuresti 99:99:99
5 Haluca Radu Matei 2079 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 99:99:99
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 CSS Dinamo 99:99:99
3 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:19:41
4 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 01:07:97
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:09:15
6 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 CSS Dinamo 01:20:27

Seria: 3
1 Zaharia Teodor 2090 2005 Club Daimon 01:01:00
2 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 01:00:00
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:63
6 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 01:00:00
7 Dumitrescu Patrick 2076 2005 Club Daimon 01:00:00
8 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:05:39

Seria: 4
1 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:56:57
2 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:56:48
3 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 00:55:34
4 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:53:77
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:54:48
7 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:56:53
8 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 00:57:47

Seria: 5
1 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:52:80
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:26
4 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:49:07
5 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:50:19
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:50:44
7 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 00:52:39
8 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:53:27

Seria: 6
1 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:48:69
2 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 00:47:93
3 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:47:70
4 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:46:14
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:47:11
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:47:77
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:48:36
8 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:48:88

Seria: 7
1 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:45:09
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:44:20
4 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:03
5 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 00:42:42
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 00:44:18
7 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:57
8 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:38

Seria: 8
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:40:66
2 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:39:99
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:37:86
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:36:45
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:36:53
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:39:05
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:40:00
8 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:40:81

Descalificari
1 Nistor Alexandru
Observatii: lipsa
2099 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
2 Tanase Aurel Gabriel
Observatii:
1473 2005 Tenis Club 2000 00:58:83
3 Filip Robert
Observatii: lipsa
1756 2005 Bucharest Sport Club 00:58:21
4 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 00:55:42
5 Mastrini Nicholas
Observatii: lipsa
1693 2005 Renovatio S.C. 00:52:12
6 Popa Robert Andrei
Observatii:
A0828 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:88

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (85 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cheich Ibrahim Anas 2091 2004 CSS Dinamo 99:99:99
3 Militaru Eduard 1637 2004 C S Intersport 2004 01:09:54
4 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:40
5 Belega Vlad Daniel 1802 2004 CSS Dinamo 01:09:23
6 Nastase Radu 2094 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:65
2 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:59:96
4 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 00:57:49
5 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:09
6 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 00:59:44
7 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:01:15
8 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:03:95

Seria: 3
1 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:80
2 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 00:55:12
3 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:14
4 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:36
5 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:53:74
6 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:20
7 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 00:55:40
8 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:01

Seria: 4
1 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 00:52:27
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:64
3 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:50:06
4 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 00:48:99
5 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:49:93
6 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 00:50:19
8 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:31

Seria: 5
1 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:48:86
2 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:48:32
3 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:46:94
4 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:44
5 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:46:63
6 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:48:12
7 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 00:48:35

Seria: 6
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:11
2 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:73
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:45:40
4 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 00:44:48
5 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:45:18
6 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 00:45:48
7 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:45:87
8 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:23

Seria: 7
1 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 00:44:33
2 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:43:42
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:43:19
4 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 00:42:58
5 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:71
6 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:39
7 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:44:27
8 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:46

Seria: 8
1 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:42:40
2 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:15
3 Ene Alexandru Dan 1879 2004 Aqua Swim 00:40:99
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:40:66
5 Costache Ionut 1679 2004 GRC Campina 00:40:93
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:61
8 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 00:42:55

Seria: 9
1 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:39:60
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:39:58
3 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:39:14
4 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:38:88
5 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:39:08
6 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:39:43
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:70

Seria: 10
1 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:33
2 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:37:37
3 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:37:01
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:77
5 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:37:00
6 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:37:03
7 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:37:99
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50

Seria: 11
1 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:36:65
2 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:36:50
3 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:36:21
4 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:35:86
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:35:90
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:36:42
7 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:50
8 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:36:68

Descalificari
1 Dinu Daniel Lucian
Observatii: lipsa
1903 2004 CS Free Style 00:59:15
2 Foea Andreas
Observatii: lipsa
1383 2004 NAVI 00:51:98
3 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 00:48:98
4 Arsenie Mircea Erik
Observatii: lipsa
1373 2004 NAVI 00:42:19
5 Macoveanu Rares
Observatii:
A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:39:60

Proba 4 50 metri liber - 10 ani - Baieti (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minciuna Eduard 2101 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
2 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Mat Cristian Silvano 1904 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:87
4 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:20
5 Calin Teodor 1876 2003 Renovatio S.C. 00:57:10
7 Crull Thomas 2095 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:53:33
2 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 00:50:97
3 Bobelniceanu Darius 1622 2003 CSS 4 Bucuresti 00:50:61
4 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:33
5 Voicila Robert Mihai 2084 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
6 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 00:50:88
7 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:02
8 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:02

Seria: 3
1 Badic David Andrei 1878 2003 Aqua Swim 00:48:38
2 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:47:48
3 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81
4 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:03
5 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:46:18
6 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:26
7 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 00:47:68
8 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50

Seria: 4
1 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:75
2 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:45:25
3 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:44:58
6 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:98
7 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:61

Seria: 5
1 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:63
2 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:41:65
3 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:41:05
4 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:90
5 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:41:04
6 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 00:41:48
7 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:42:24
8 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:86

Seria: 6
2 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:40:78
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:40:70
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:40:61
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:62
6 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:40:70
7 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:79
8 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:40:87

Seria: 7
1 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:39:85
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:32
3 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:39:05
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:38:76
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:85
6 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:39:21
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:39:50
8 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:96

Seria: 8
1 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:30
2 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:37:85
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:36:69
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:50
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:36:55
6 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:85
7 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:38:13
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 00:38:36

Seria: 9
1 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:36:17
2 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:35:89
3 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:59
4 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:10
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:42
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:35:78
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:35:95
8 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:35

Seria: 10
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:50
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:52
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:32:93
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:33:52
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:44
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:34:87

Descalificari
1 Ionescu Stoian Rares
Observatii: lipsa
2104 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Pascu Nicu Laurentiu
Observatii: lipsa
1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:87
3 Dragoiu Radu Andrei
Observatii: lipsa
A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:35
4 Constantinescu Sabin
Observatii: lipsa
A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:80
5 Dumitru Alex Luca
Observatii: lipsa
A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:40:81
6 Stoltz Markus
Observatii: lipsa
A0566 2003 Renovatio S.C. 00:34:41
7 Tudor Radu
Observatii: lipsa
A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:26

Proba 5 50 metri liber - 7 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 99:99:99
2 Panait Mara 1800 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:41:60
4 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:26:50
5 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:32:19
6 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 99:99:99
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 99:99:99
8 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 99:99:99

Seria: 3
1 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:07:10
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 01:05:50
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:50:23
4 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:46:79
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:47:87
6 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 01:00:55
7 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 01:06:73
8 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:25:89

Descalificari
1 Menciu Ioana Maria
Observatii: lipsa
1952 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 6 50 metri liber - 8 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrescu Daria Maria 2085 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:05:02
3 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:01:79
4 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 01:00:65
5 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 01:01:42
6 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 01:02:70
7 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 00:55:49
2 Stoian Doria 2082 2005 Contratimp Campina 00:53:00
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:48:62
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:49:12
6 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:52:10
7 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 CS Free Style 00:55:12
8 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:64

Seria: 3
1 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:47:84
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:47:01
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:46:84
4 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:45:77
5 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 00:45:83
6 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:46:99
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:47:52
8 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:47:86

Seria: 4
1 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:44:96
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:44:23
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:40:99
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:40:35
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:40:76
6 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 00:41:58
7 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:44:55
8 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:32

Descalificari
1 Lazaroaia Ana
Observatii: lipsa
1677 2005 GRC Campina 00:51:76

Proba 7 50 metri liber - 9 ani - Fete (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Ana Maria 2107 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 99:99:99
3 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 01:01:15
4 Chirciu Victoria Simona 1393 2004 CSS Dinamo 00:58:79
5 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 00:59:68
6 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 01:06:75
7 Zeca Alexia 2102 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 CSS 4 Bucuresti 00:55:09
2 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:21
3 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 00:53:21
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSS Dinamo 00:53:03
6 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:13
7 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:28
8 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:75

Seria: 3
1 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:57
2 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:51
3 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:47:71
4 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 00:47:26
6 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:47
7 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:39
8 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 00:52:66

Seria: 4
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:45:01
2 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:44:39
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:41:06
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:39:02
5 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:32
6 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:63
7 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00
8 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 00:45:11

Seria: 5
1 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:37:63
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:37:18
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:48
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:04
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:36:27
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:36:69
7 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:37:21
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:38:71

Descalificari
1 Mateian Carina Miruna
Observatii: lipsa
1706 2004 Bucharest Sport Club 00:52:96
2 Tarabega Anca Maria
Observatii: lipsa
1379 2004 NAVI 00:47:62

Proba 8 50 metri liber - 10 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Patru Maria 14326 2003 Bucharest Sport Club 01:01:26
4 Gheorghe Ioana 1825 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:95
5 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:49
6 Draghici Diana Andreea A0248 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:20
2 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:52:70
3 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:89
4 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:00
5 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 00:49:54
6 Neagoe Maria Luciana 1623 2003 C.S. - I.B.M. 00:52:40
7 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:74
8 Savin Catalina 1631 2003 Median Bucuresti 00:56:46

Seria: 3
1 Dimitrova Miglena 2081 2003 Swimming Club "ETAR" 00:46:39
2 Ivanova Yoana 2080 2003 Swimming Club "ETAR" 00:44:30
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:21
5 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:44:07
6 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:30
7 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:45:83
8 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:39

Seria: 4
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:83
2 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:41:24
3 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:95
4 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:40:26
5 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:50
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:40:98
7 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:41:58
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:83

Seria: 5
1 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:37:92
2 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:37:33
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:36:52
5 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:59
6 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:96
7 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:37:66
8 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:39:88

Seria: 6
1 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:36:42
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:36:33
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:35:47
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:34:53
5 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:44
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:35:82
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:38
8 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:51

Descalificari
1 Ghile Andra
Observatii: lipsa
1856 2003 Bucharest Sport Club 00:43:83
2 Barbu Alexandra Anissia
Observatii: lipsa
A0245 2003 NAVI 00:36:92

Proba 9 50 metri bras - 7 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 99:99:99
3 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 99:99:99
4 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Litan Alexandru 1500 2006 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 99:99:99
3 Tincoca Giuliano 1713 2006 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Badea Robert 2097 2006 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 99:99:99
8 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 99:99:99
2 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 01:55:31
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:17:64
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 01:10:49
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:13:96
6 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 01:36:16
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 99:99:99
8 Lazar Stefan Andrei 1804 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
1 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 01:06:07
2 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 01:05:00
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 01:01:64
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 01:00:35
5 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 01:00:91
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 01:04:12
7 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 01:05:25
8 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 01:06:14

Descalificari
1 Birghilescu Alexandru
Observatii:
1948 2006 CSS Dinamo 99:99:99
2 Barbu Eugeniu Stefanita
Observatii: lipsa
1955 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Constantin Eduard Andrei
Observatii: lipsa
1914 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Proba 10 50 metri bras - 8 ani - Baieti (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 99:99:99
3 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 01:29:90
4 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:24:94
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:25:71
6 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 01:31:24
7 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 CSS Dinamo 99:99:99
8 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:72
2 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:16:97
3 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:13:37
5 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 01:12:32
6 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 01:16:38
7 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:20:81
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:21:79

Seria: 3
1 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:11:30
2 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 01:08:39
4 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:04:30
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:05:05
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 01:07:95
7 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:10:47
8 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:11:89

Seria: 4
1 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 01:03:66
2 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 01:03:23
4 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS 1 Bucuresti 01:02:14
5 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 01:02:75
6 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:02:89
7 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:03:50
8 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:03:99

Seria: 5
1 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 01:01:00
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:58
3 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:56:90
4 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:54:63
5 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:56:03
6 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:37
7 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:59:70
8 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 01:02:04

Seria: 6
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:54:26
2 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:53:13
3 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:51:39
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:50:57
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:50:61
6 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:51:56
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:53:76
8 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:54:43

Descalificari
1 Filip Robert
Observatii: lipsa
1756 2005 Bucharest Sport Club 01:34:09
2 Mastrini Nicholas
Observatii: lipsa
1693 2005 Renovatio S.C. 01:12:06
3 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 01:05:35
4 Mitran Daniel Cristian
Observatii:
A0623 2005 Tenis Club 2000 01:02:81

Proba 11 50 metri bras - 9 ani - Baieti (78 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Militaru Eduard 1637 2004 C S Intersport 2004 99:99:99
7 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 01:15:23
2 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 01:14:18
3 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00
4 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:08:05
5 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 01:08:18
6 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:97
7 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:94
8 Belega Vlad Daniel 1802 2004 CSS Dinamo 01:46:46

Seria: 3
1 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:07
2 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:06:69
3 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:19
5 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 01:04:97
6 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:05:38
7 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 01:07:04
8 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 01:07:18

Seria: 4
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:21
2 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:59
3 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:02:39
4 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 01:01:76
5 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:02:09
6 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:42
7 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:02:75
8 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:04:44

Seria: 5
1 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 01:01:52
2 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 01:01:14
3 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:76
4 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:33
5 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:00:53
6 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 01:00:94
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:22
8 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:01:68

Seria: 6
1 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 00:59:69
2 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 00:59:50
3 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:59:29
4 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:58:99
5 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:59:19
6 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:59:33
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:63

Seria: 7
1 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:58:54
2 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:86
3 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:56:85
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:56:32
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:56:81
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:32
7 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:57:86
8 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:81

Seria: 8
1 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:56:24
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:55:07
4 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:53:92
5 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:01
6 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 00:54:98
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:55:40
8 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:24

Seria: 9
1 Costache Ionut 1679 2004 GRC Campina 00:53:66
2 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 00:53:04
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:52:32
4 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:52:07
5 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 00:52:26
6 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:52:97
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:53:45
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:53:88

Seria: 10
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:39
2 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:49:96
3 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:49:57
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:43:83
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:45:74
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:49:82
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
8 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:87

Descalificari
1 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 01:04:70
2 Foea Andreas
Observatii: lipsa
1383 2004 NAVI 01:00:25
3 Arsenie Mircea Erik
Observatii: lipsa
1373 2004 NAVI 00:54:35

Proba 12 50 metri bras - 10 ani - Baieti (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 01:19:72
5 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Calin Teodor 1876 2003 Renovatio S.C. 01:09:62
3 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:06
4 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:88
5 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:09
6 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:91

Seria: 3
1 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:02:10
2 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:58
4 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:01:32
5 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 01:01:36
6 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 01:01:57
7 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:59
8 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 01:02:75

Seria: 4
3 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:08
4 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 00:59:41
5 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
6 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 01:00:14
7 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:39
8 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:01:05

Seria: 5
1 Voicila Robert Mihai 2084 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
2 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:86
3 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:04
4 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:56:99
5 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:57:00
6 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:48
7 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:56
8 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:30

Seria: 6
1 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:74
2 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:55:84
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:55:68
4 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:55:24
5 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:55:54
7 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:56:04
8 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:74

Seria: 7
1 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:54:65
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:45
3 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:52:31
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:51:40
5 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:51:54
6 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:53:07
7 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:53:51
8 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:55:13

Seria: 8
1 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:51:04
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:82
3 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:63
4 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:11
5 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:38
6 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:50:73
7 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:50:87
8 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:51:10

Seria: 9
1 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:53
2 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:66
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:47:99
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:47:77
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:47:98
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:48:57
7 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:17
8 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:97

Seria: 10
1 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:46:37
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:23
3 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:50
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:42:94
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:47:52

Descalificari
1 Mat Cristian Silvano
Observatii:
1904 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:77
2 Constantinescu Sabin
Observatii: lipsa
A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:52
3 Pascu Nicu Laurentiu
Observatii: lipsa
1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:74
4 Dragoiu Radu Andrei
Observatii: lipsa
A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:26
5 Dumitru Alex Luca
Observatii: lipsa
A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:55:80
6 Tudor Radu
Observatii: lipsa
A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:90
7 Stoltz Markus
Observatii: lipsa
A0566 2003 Renovatio S.C. 00:46:33

Proba 13 50 metri bras - 7 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Panait Mara 1800 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 99:99:99
3 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 99:99:99
5 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 99:99:99
7 Dragusi Anastasia Teodora 2088 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 01:39:21
2 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 01:27:42
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 01:04:42
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:01:44
5 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 01:04:04
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:05:53
7 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:38:59
8 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 02:10:26

Descalificari
1 Menciu Ioana Maria
Observatii: lipsa
1952 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 14 50 metri bras - 8 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 99:99:99
4 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:44
5 Petrescu Daria Maria 2085 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:14:84
3 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:07:02
4 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:03:73
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:04:04
6 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 01:07:16
7 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:10:55
8 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:20:02

Seria: 3
1 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 01:02:21
2 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:01:02
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:00:35
4 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:59:84
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:00:19
6 Stoian Doria 2082 2005 Contratimp Campina 01:01:00
7 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:01:40
8 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:02:33

Seria: 4
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:58:01
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:57:35
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:55:22
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:52:75
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:54:45
6 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 00:56:26
7 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:57:89
8 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 00:59:78

Descalificari
1 Lazaroaia Ana
Observatii: lipsa
1677 2005 GRC Campina 01:09:44

Proba 15 50 metri bras - 9 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chirciu Victoria Simona 1393 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 01:15:85
2 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 01:13:37
3 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:09:85
4 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:79
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSS Dinamo 01:08:97
6 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:38
7 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 01:14:93
8 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 01:17:63

Seria: 3
1 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:06:47
3 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:06
4 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 00:59:46
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:01:64
6 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 01:03:29
7 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:59
8 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:06:86

Seria: 4
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:57:99
3 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:10
4 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:52:67
5 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:52:68
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:57:72
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:15
8 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:26

Seria: 5
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:52:34
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:51:00
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:46:93
4 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:46:74
5 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:46:87
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:47:15
7 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:41
8 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:52:46

Descalificari
1 Popescu Ana Maria
Observatii: lipsa
2107 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Mateian Carina Miruna
Observatii: lipsa
1706 2004 Bucharest Sport Club 01:03:43
3 Tarabega Anca Maria
Observatii: lipsa
1379 2004 NAVI 00:59:20

Proba 16 50 metri bras - 10 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Draghici Diana Andreea A0248 2003 NAVI 99:99:99
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:07:62
5 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 01:13:32
6 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:31
2 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:03
3 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:74
4 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:07
6 Gheorghe Ioana 1825 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
7 Neagoe Maria Luciana 1623 2003 C.S. - I.B.M. 01:05:35
8 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:05

Seria: 3
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:77
2 Ivanova Yoana 2080 2003 Swimming Club "ETAR" 01:00:54
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:41
4 Savin Catalina 1631 2003 Median Bucuresti 00:56:90
5 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:07
6 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 01:00:14
7 Dimitrova Miglena 2081 2003 Swimming Club "ETAR" 01:00:77
8 Patru Maria 14326 2003 Bucharest Sport Club 01:02:53

Seria: 4
1 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:56:72
3 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:27
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:77
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:84
6 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:55:30
7 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:44
8 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:82

Seria: 5
1 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:53:11
2 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:52:01
3 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:50:21
4 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:84
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:88
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:50:71
7 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:41
8 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:53:16

Seria: 6
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:48:79
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:47:85
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:13
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:45:88
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:46:64
6 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:32
7 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:48:37
8 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:48:82

Descalificari
1 Ghile Andra
Observatii: lipsa
1856 2003 Bucharest Sport Club 01:03:53
2 Barbu Alexandra Anissia
Observatii: lipsa
A0245 2003 NAVI 00:55:80

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Tudor Dinuta, Eric Zudor, Alexandru Daniel Popa, Tudor Ioan Chiriac, 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Stafeta 8 Vlad Gabriel Lepus , Laurentiu Stefan Bogza, Luca Mihai Andrei, Calin Andrei Georgeoni, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 9 Adrian Petru Jianu, Luca Mihai Nataprazu, Nicolae Stoican, Alexandru Edward Pandele, 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Tiberiu Terteleac, Robert Munteanu, Alexandru Florin Preda, Robert Andrei Popa, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Lucas Ionut Gogoasa, David Andrei Toma, Andrei Oncescu, Vlad Stefan Dumitrescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Ionut Adrian Andronic, Cristian Ionut Malus, Antonio Vlasceanu, Gabriel Razvan Stoian, 2003 Atack Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Enache, Stefan Cornaciu, Patrick Dumitrescu, Razvan Baciu, 2003 Club Daimon 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristian Victor Mihu, Matei Petrascu, David Stefan Craciun , Vlad Stefan Nichifor, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Performer 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Rares Stefan Vasile, Mihai Harsulescu, Eduard Constantin Bujor, Gabriel Ciprian Dumitru, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 David Leanca, Ionut Sutach, Adrian Botezatu, Ionut Catalin Pan, 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Stafeta 10 Alexandru Robert Ionut Gate, Vlad Cristian Gherghel, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, David Popovici, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Andrei Lungu, Darius Petrache, Vlad Andrei Iosipescu Chioseaua, Catalin Ionut Dumitrescu, 2002 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 David Doroghi, Ianis David Lupas-Ticu, Cristi Ghinea , Vlad Popescu, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Stafeta 3 Codrut Fernando Romas, Dragos Ghile, Ioan Alexandru Birdau, Vlad Daniel Belega, 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioan Dennis Dragomir, Alexandru Nichita Nanulescu, Andrei Cojocaru, Angelo Christian Nita, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Dinu Ionescu, Mihai Comendant, Rares Macoveanu, Vlad Nicolae Gherghe, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Tudor Ionut Tarara, Claudiu Andrei Sandu, Vlad Anton Halalau, Luca Ichim, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 8 Cristian Lapadat, Darius Costin Anghel, Matei Alexandru Stan, Madalin Ionut Nicola, 2002 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 9 Arthur Cristian Peter, Andrei Alexandru Vasile, Robert Ionut Hurmuzache, Alexandru Gabriel Costache, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 10 Matei Stefan Avram, Andrei Dragos Paduraru, Alexandru Dimitrie Iancu, Luca Ioan Morariu, 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Cristian Florin Banescu, Daniel Gabriel Dobre, Rares Ionita, Costin Alin Rusen, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Mihai Cosmin Doltu, Luca Andrei Macovei, Raducu Alex Dinca, Vasileios Kokkinakis, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Vlad Alexandru Badulescu, Radu Antal, Andrei Nicolae Olteanu, Andrei David, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Andrei Grigore, Mihai Valentin Cristache, Andrei Catalin Baciu, Tobias George Dumitrache, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Rares Andrei Ilie, Radu Gabriel Zinca, Mihnea Badica, Marck Stefan Salajan, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 8 Marius Adrian Nitu, Alexandru Daniel Grecu, Mihnea Stefan Carstea, Sebastian Gabriel Barnea, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Ioana Marin, Alexandra Maria Fudulica, Ioana Andra Strungareanu, Ioana Teodora Gomoi, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Hanna Marina, Sonia Dragan, Ana Lazaroaia, Denisa Cobianu, 2003 GRC Campina 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexia Lorena Belghiru, Bianca Maria Balanescu, Mara Ionescu, Mara Bancila, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Maria Diana Chitu, Ana Maria Bianca Dumitru, Cristina Mihaela Muresanu, Rebeca Geamanu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Daria Maria Ioana, Raisa Ioana Grigoras, Daria Nistor, Ana Mitelut, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Sara Maria Constantinescu, Maria Stanica, Iris Trandafir, Alina Maria Dragusi, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristina Dumitrescu, Alessia Roberta Vintila, Sara Natalie Ivan, Ioana Alexandra Serman, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Bianca Maria Ilie, Ioana Teodora Fogoros, Alexandra Patricia Naidin, Elia Danciu, 2002 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Ioana Alexa, Mihaela Grigoroiu, Maria Elisabeta Burlacu, Alexandra Claudia Ivan, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Anca Vasilescu Guiu, Vanesa Tataru, Ioana Alexandra Mitea, Ioana Ilie, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Ada Maria Rosmenteniuc, Melisa Clara Gabriela Taranu, Alexandra Simionescu, Carmen Teodora Hazu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Catalina Colcer, Ecaterina Scortea , Andreea Cristina Nicola, Maria Petrescu, 2001 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 NAVI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 23 50 metri spate - 7 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Dragusi Anastasia Teodora 2088 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 99:99:99
2 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 99:99:99
4 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:15:96
5 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:19:31
6 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 99:99:99
7 Panait Mara 1800 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 99:99:99

Seria: 3
1 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 01:12:25
2 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:05:56
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:55:33
4 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:52:43
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:54:20
6 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 00:59:54
7 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 01:08:20
8 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:15:63

Descalificari
1 Menciu Ioana Maria
Observatii: lipsa
1952 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Taranu Cristina
Observatii: lipsa
1695 2006 Bucharest Sport Club 01:28:52

Proba 24 50 metri spate - 8 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilie Claudia 2092 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Radu Rebeca 2105 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 99:99:99
2 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:11:62
4 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 CS Free Style 01:03:37
5 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 01:05:01
6 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:09:05
7 Petrescu Daria Maria 2085 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
2 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:59:58
3 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 00:57:25
4 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:56:32
5 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:57:02
6 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 00:57:36
7 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:59:74
8 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:02:69

Seria: 4
1 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 00:54:94
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:53:57
3 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:35
4 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:52:35
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:53:16
6 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:53:46
7 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:53:91
8 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 00:55:87

Seria: 5
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:52:24
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:49:86
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:49:28
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:06
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:48:12
6 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 00:49:65
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:50:63
8 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:52:33

Descalificari
1 Mocanu Alexandra Stefania
Observatii: lipsa
1917 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Lazaroaia Ana
Observatii: lipsa
1677 2005 GRC Campina 01:07:51

Proba 25 50 metri spate - 9 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 01:11:87
3 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 01:01:70
4 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:01:43
5 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:56
6 Chirciu Victoria Simona 1393 2004 CSS Dinamo 01:02:77
7 Zeca Alexia 2102 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 Triumf Bucuresti 00:59:50
2 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:65
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSS Dinamo 00:57:35
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:29
5 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 00:57:12
6 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:16
8 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 01:00:52

Seria: 3
1 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:07
2 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:13
3 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 CSS 4 Bucuresti 00:53:25
4 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:52:83
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:21
8 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:24

Seria: 4
1 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:68
2 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:51:33
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:48:81
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:47:65
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:48:64
6 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:31
7 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:47
8 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:52:21

Seria: 5
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:44:59
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:43:58
3 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:42:29
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:39:43
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:08
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:08
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:44:43
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:46:86

Descalificari
1 Popescu Ana Maria
Observatii: lipsa
2107 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Vasilescu Ana
Observatii:
1722 2004 Median Bucuresti 00:58:72
3 Mateian Carina Miruna
Observatii: lipsa
1706 2004 Bucharest Sport Club 00:52:92
4 Tarabega Anca Maria
Observatii: lipsa
1379 2004 NAVI 00:55:19

Proba 26 50 metri spate - 10 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 01:04:62
5 Felea Ioana A0330 2003 C S Intersport 2004 01:08:36

Seria: 2
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:59:32
2 Neagoe Maria Luciana 1623 2003 C.S. - I.B.M. 00:55:44
3 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:45
4 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:06
5 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:53:28
6 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:56
7 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:54
8 Patru Maria 14326 2003 Bucharest Sport Club 00:59:74

Seria: 3
1 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:51:34
2 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:03
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:84
5 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:50:41
6 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:99
7 Ivanova Yoana 2080 2003 Swimming Club "ETAR" 00:51:34
8 Dimitrova Miglena 2081 2003 Swimming Club "ETAR" 00:51:60

Seria: 4
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:62
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:86
3 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:31
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:96
6 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:84
7 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:48:30
8 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:49:28

Seria: 5
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:44:87
2 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:44:41
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:44:17
4 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:43:65
5 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:86
6 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:44:20
7 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:64
8 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:98

Seria: 6
1 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:82
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:41:40
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:40:23
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:60
5 Artene Maria Raluca A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:40:21
6 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:40:62
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:43
8 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:43:23

Descalificari
1 Draghici Diana Andreea
Observatii: lipsa
A0248 2003 NAVI 99:99:99
2 Ghile Andra
Observatii: lipsa
1856 2003 Bucharest Sport Club 00:50:89
3 Barbu Alexandra Anissia
Observatii: lipsa
A0245 2003 NAVI 00:45:83

Proba 27 50 metri spate - 7 ani - Baieti (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 CSS Dinamo 99:99:99
4 Sandu Rares Mihai 1971 2006 CS Free Style 99:99:99
5 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Mironescu Eric 2093 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
4 Badea Robert 2097 2006 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 99:99:99
6 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Litan Alexandru 1500 2006 CSS Dinamo 99:99:99
2 Lazar Stefan Andrei 1804 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 01:31:31
4 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 01:19:98
5 Mirea Andrei 1758 2006 Bucharest Sport Club 01:27:26
6 Raduta David Gabriel 2103 2006 CSS Dinamo 99:99:99
7 Ignat Alexandru 2078 2006 Median Bucuresti 99:99:99
8 Stanescu Sebastian 2098 2006 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 4
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:18:36
2 Tincoca Giuliano 1713 2006 Energic L L Pitesti 01:14:75
3 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 01:12:52
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 01:10:39
5 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 01:11:56
6 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 01:14:54
7 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 01:18:33
8 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 01:19:22

Seria: 5
1 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 01:02:00
2 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:01:49
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:59:30
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 00:59:64
6 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 01:00:00
7 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:01:53
8 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 01:08:18

Seria: 6
1 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:56:66
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:54:86
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:52:13
4 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:47:32
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:47:68
6 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 00:54:00
8 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:57:23

Descalificari
1 Constantin Eduard Andrei
Observatii: lipsa
1914 2006 CSS 4 Bucuresti 01:00:00
2 Csendes Laszlo Igor
Observatii:
1502 2006 CSS Dinamo 00:55:79

Proba 28 50 metri spate - 8 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 99:99:99
3 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:15:86
5 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 01:30:49
6 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 CSS Dinamo 99:99:99
7 Constantin Andrei 2077 2005 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:35
2 Baciu Razvan 1495 2005 Club Daimon 01:05:00
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 01:04:73
4 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:04:21
5 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 01:04:61
6 Dumitrescu Patrick 2076 2005 Club Daimon 01:05:00
7 Cornaciu Stefan 2075 2005 Club Daimon 01:05:00
8 Zaharia Teodor 2090 2005 Club Daimon 01:15:00

Seria: 3
1 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:02:73
2 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 01:01:08
3 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:59:93
4 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 00:59:38
5 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:59:41
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:00:10
7 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:02:30

Seria: 4
4 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:55:53
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:55:69
6 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:56:32
7 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:58:79
8 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 00:59:24

Seria: 5
1 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 00:54:93
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:54:27
3 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:73
4 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:52:15
5 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:52:97
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:54:11
7 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 00:54:60
8 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:55:48

Seria: 6
1 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:44
2 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:50:64
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:49:97
4 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 00:49:69
5 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:49:91
6 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:50:25
7 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:51:30
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:51:73

Seria: 7
1 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:82
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:46:20
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:43:75
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:42:82
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:43:38
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:45:44
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:46:55
8 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:40

Descalificari
1 Nistor Alexandru
Observatii: lipsa
2099 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
2 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 01:03:59
3 Filip Robert
Observatii: lipsa
1756 2005 Bucharest Sport Club 00:59:20
4 Bogza Laurentiu Stefan
Observatii: lipsa
1520 2005 NAVI 00:58:06
5 Ciripoiu David Andrei
Observatii: lipsa
1483 2005 Tenis Club 2000 00:55:83

Proba 29 50 metri spate - 9 ani - Baieti (82 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costache Ionut 1679 2004 GRC Campina 99:99:99
5 Nastase Radu 2094 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:12:02
2 Militaru Eduard 1637 2004 C S Intersport 2004 01:06:77
3 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:78
4 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:67
6 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:06:30
7 Belega Vlad Daniel 1802 2004 CSS Dinamo 01:11:49

Seria: 3
1 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:52
2 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:12
3 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 00:59:85
4 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 00:59:64
7 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 01:00:22
8 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:19

Seria: 4
1 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 00:59:52
2 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 00:59:51
5 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:58:51
6 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 00:59:01
7 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 00:59:51
8 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:56

Seria: 5
1 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 00:58:00
2 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 00:57:15
3 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 00:55:58
4 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:44
5 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 00:55:54
6 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:56:44
7 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:57:56
8 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:31

Seria: 6
1 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:31
2 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:70
4 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 00:52:96
6 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:53:64
7 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:30
8 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:54:86

Seria: 7
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:25
2 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:51:84
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:51:41
4 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:86
5 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:87
6 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:51:81
7 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:52:18
8 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:52

Seria: 8
1 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 00:50:47
2 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:49:78
3 Becze Zeteny Benedek 1793 2004 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:48:93
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:47:10
5 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:47:81
6 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:49:34
7 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:49:90
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:68

Seria: 9
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:46:54
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:46:49
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:45:75
5 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:45:96
6 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:46:53
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:70
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:47:05

Seria: 10
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:46
2 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:45:19
3 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:44:75
4 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:44:57
5 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:44:70
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:44:85
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:45:46
8 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:45:69

Seria: 11
1 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:42:73
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:92
4 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:93
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:18
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:42:64
7 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:42:99
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:13

Descalificari
1 Cheich Ibrahim Anas
Observatii: lipsa
2091 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Gelea Andrei
Observatii: lipsa
13396 2004 Triumf Bucuresti 01:03:00
3 Vintila Daniel Alexandru
Observatii:
1415 2004 Bucharest Sport Club 00:59:65
4 Dinu Daniel Lucian
Observatii: lipsa
1903 2004 CS Free Style 00:59:86
5 Foea Andreas
Observatii: lipsa
1383 2004 NAVI 00:58:89
6 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 00:58:33
7 Tanase Ianis Mihai
Observatii:
A0550 2004 CS Free Style 00:53:34
8 Cojocaru Andrei
Observatii:
1406 2004 Bucharest Sport Club 00:52:97
9 Arsenie Mircea Erik
Observatii: lipsa
1373 2004 NAVI 00:46:81

Proba 30 50 metri spate - 10 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Crull Thomas 2095 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Calin Teodor 1876 2003 Renovatio S.C. 01:05:22
5 Minciuna Eduard 2101 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Mat Cristian Silvano 1904 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:54
3 Voicila Robert Mihai 2084 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
4 Stoica Cristian Mihai 1402 2003 CSS Dinamo 00:55:99
5 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:57:23
6 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:18
7 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:53

Seria: 3
1 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:55:39
2 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 00:54:95
3 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:88
5 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 00:54:10
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:54:95
7 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:30
8 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:44

Seria: 4
1 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:11
2 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:57
3 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:52:00
4 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:86
5 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:51:96
7 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:52:60
8 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:88

Seria: 5
1 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19
2 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:49:47
3 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:45
4 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 00:48:94
6 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:45
7 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:69
8 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:50:47

Seria: 6
1 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:48
3 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:88
4 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 00:47:84
5 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:87
6 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:48:21
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:48:45
8 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:78

Seria: 7
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:41
2 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:46:48
3 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:06
4 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:53
5 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:45:80
6 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:46:31
7 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:85
8 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:47:56

Seria: 8
1 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:44:77
2 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:44:33
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:43:59
4 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:16
5 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:43:22
6 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:43:61
7 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:44:65
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:44:97

Seria: 9
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:43:07
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:23
4 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:13
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:41:14
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:30
7 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:42:76
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:43:08

Seria: 10
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:39
3 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:39:44
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:38:67
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:81
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:39:81
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:34
8 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:42

Descalificari
1 Ionescu Stoian Rares
Observatii: lipsa
2104 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Pascu Nicu Laurentiu
Observatii: lipsa
1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:52
3 Cioaca Petru
Observatii: lipsa
1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:86
4 Badica Mihnea
Observatii: lipsa
A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:54:00
5 Serban Alexandru
Observatii:
1291 2003 CSS Dinamo 00:52:17
6 Dragoiu Radu Andrei
Observatii: lipsa
A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:39
7 Dumitru Alex Luca
Observatii: lipsa
A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:48:30
8 Tudor Radu
Observatii: lipsa
A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:67
9 Stoltz Markus
Observatii: lipsa
A0566 2003 Renovatio S.C. 00:40:18

Proba 31 50 metri fluture - 8 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Petrescu Daria Maria 2085 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:09:20
4 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:05:80
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:08:09
7 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 01:03:06
2 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:00:30
3 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:59:10
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:57:97
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:58:88
6 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:59:50
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:02:47
8 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:03:34

Seria: 4
1 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 00:57:78
2 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:56:29
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:52:69
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:47
5 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 00:51:15
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:53:47
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:57:76
8 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:57:89

Descalificari
1 Pasa Sarah Corina
Observatii: lipsa
1392 2005 CSS Dinamo 99:99:99
2 Lazaroaia Ana
Observatii: lipsa
1677 2005 GRC Campina 01:14:71

Proba 32 50 metri fluture - 9 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Grigoras Raisa Ioana 2096 2004 NAVI 99:99:99
3 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 99:99:99
5 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 01:11:16
2 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:08:62
4 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:80
5 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:76
6 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:30
7 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:29

Seria: 3
1 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:81
2 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:57:95
3 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:69
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:51:87
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:53:42
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:56:98
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:58
8 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:05:44

Seria: 4
1 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:25
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:74
3 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:41:76
4 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:40:74
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:41:34
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:41:86
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:42:89
8 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:47:35

Descalificari
1 Chirciu Victoria Simona
Observatii: lipsa
1393 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Mateian Carina Miruna
Observatii: lipsa
1706 2004 Bucharest Sport Club 01:08:05
3 Tarabega Anca Maria
Observatii: lipsa
1379 2004 NAVI 01:11:47

Proba 33 50 metri fluture - 10 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:10:70
5 Patru Maria 14326 2003 Bucharest Sport Club 01:11:70
6 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 99:99:99
8 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:57
3 Dimitrova Miglena 2081 2003 Swimming Club "ETAR" 01:03:18
4 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:00:94
5 Ivanova Yoana 2080 2003 Swimming Club "ETAR" 01:00:94
6 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:18
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:01
8 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:51

Seria: 3
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:60
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:36
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:49:21
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:98
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:78
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:50:08
7 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00

Seria: 4
1 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:87
2 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:44:91
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:21
4 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:10
6 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:26
7 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:46
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:45:91

Seria: 5
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:42:68
2 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:40:90
3 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:39:41
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:37:52
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:38:96
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:68
7 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:42:32
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:81

Descalificari
1 Ghile Andra
Observatii: lipsa
1856 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Draghici Diana Andreea
Observatii: lipsa
A0248 2003 NAVI 99:99:99
3 Neagoe Maria Luciana
Observatii: lipsa
1623 2003 C.S. - I.B.M. 01:06:42
4 Artene Maria Raluca
Observatii: lipsa
A0756 2003 CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:00:79
5 Barbu Alexandra Anissia
Observatii: lipsa
A0245 2003 NAVI 00:43:79

Proba 34 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 99:99:99
2 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:44:33
3 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 01:29:55
4 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 01:17:80
6 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 01:31:38
7 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 99:99:99
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 01:12:75
2 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:12:51
3 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 01:06:05
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:04:21
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:04:84
6 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:09:32
8 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:16:69

Seria: 3
1 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:02:71
2 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:00:80
3 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS 1 Bucuresti 00:59:89
4 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Delfinul Bucuresti 00:59:45
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:59:53
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:00:17
7 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:02:60
8 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 01:03:87

Seria: 4
1 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:82
2 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:56:82
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 00:55:45
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:52:11
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:53:61
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:56:05
7 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:62
8 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:58:04

Seria: 5
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:51:67
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:50:60
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:43:77
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:41:70
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:42:31
6 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:49:93
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:51:17
8 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:51:93

Descalificari
1 Filip Robert
Observatii: lipsa
1756 2005 Bucharest Sport Club 01:20:09
2 Nitu Theodor Ioan
Observatii: lipsa
1830 2005 Bucharest Sport Club 01:12:61

Proba 35 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Belega Vlad Daniel 1802 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:18:35
5 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 99:99:99
6 Bujor Eduard Constantin A0718 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 01:12:98
3 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:82
4 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:25
6 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:12:81
7 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:13:81
8 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 01:16:13

Seria: 3
1 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 01:08:14
2 Valachev Aleksandar 1683 2004 Swimming Club "ETAR" 01:07:60
4 Stoev Anton 1685 2004 Swimming Club "ETAR" 01:04:65
5 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:05:24
6 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:06:68
8 Ples Suero Vladyn A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:08

Seria: 4
1 Stan Stefan A0660 2004 Club Daimon 01:03:43
2 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 01:02:43
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 01:01:49
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:01
5 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 01:01:49
6 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:02:34
7 Costache Ionut 1679 2004 GRC Campina 01:02:57
8 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 01:04:21

Seria: 5
1 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:58:20
2 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:57:40
3 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 00:56:62
4 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:51:76
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:80
7 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:88
8 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 00:59:55

Seria: 6
1 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:24
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:42
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:49:71
4 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:47:47
5 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:47:76
6 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:03
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:45
8 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:51:50

Seria: 7
1 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:46:77
2 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:46:02
3 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:45:39
4 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:42:95
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:44:12
6 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:45:44
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:46:44
8 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:47:32

Seria: 8
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:45
2 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:42:34
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:41:52
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:40:38
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:40:45
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:41:61
7 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:45
8 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:90

Descalificari
1 Cheich Ibrahim Anas
Observatii: lipsa
2091 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Foea Andreas
Observatii: lipsa
1383 2004 NAVI 01:13:95
3 Ene Alexandru Dan
Observatii: lipsa
1879 2004 Aqua Swim 01:11:03
4 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 01:05:35
5 Dragomir Ioan Dennis
Observatii:
1333 2004 Bucharest Sport Club 01:07:91
6 Arsenie Mircea Erik
Observatii: lipsa
1373 2004 NAVI 00:55:06

Proba 36 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Calin Teodor 1876 2003 Renovatio S.C. 01:21:22
3 Matei Alexandru Lucas A0730 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:46
4 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:20
5 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 01:08:43
6 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:82
7 Mat Cristian Silvano 1904 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:89

Seria: 3
1 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 01:07:69
2 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:61
4 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:79
5 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:02:46
6 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:25
7 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:66
8 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 01:07:97

Seria: 4
1 Badic David Andrei 1878 2003 Aqua Swim 01:00:64
2 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:59:17
3 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:58:14
4 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:57:62
5 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:57:62
6 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:78
7 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:44
8 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:97

Seria: 5
1 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:06
2 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:55:11
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:54:73
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:69
5 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:54:22
6 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:55:00
7 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:17

Seria: 6
2 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:71
3 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:16
4 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:51:66
5 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:52:03
6 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:24
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 00:52:89
8 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 00:53:52

Seria: 7
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:50:56
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:48:12
3 Olteanu Andrei Nicolae A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:30
4 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:46:37
5 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:46:60
6 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:77
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:03
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:50:70

Seria: 8
1 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:11
2 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:27
3 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:32
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:03
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:03
7 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:45:68

Seria: 9
1 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:48
2 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:42:25
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:91
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:40:10
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:40
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:42:23
7 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:42:28
8 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:42:58

Seria: 10
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:95
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:38:85
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:39
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:37:25
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:72
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:38:88
8 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:39:06

Descalificari
1 Stoica Cristian Mihai
Observatii: lipsa
1402 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Constantinescu Sabin
Observatii: lipsa
A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:23
3 Badica Mihnea
Observatii: lipsa
A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:57:49
4 Pascu Nicu Laurentiu
Observatii: lipsa
1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:26
5 Tudor Radu
Observatii: lipsa
A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:71
6 Dumitru Alex Luca
Observatii: lipsa
A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:46:23
7 Stoltz Markus
Observatii: lipsa
A0566 2003 Renovatio S.C. 00:36:90

Proba 37 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Alexandra Maria Fudulica, Ioana Andra Strungareanu, Ioana Teodora Gomoi, Ioana Marin, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Sonia Dragan, Ana Lazaroaia, Hanna Marina, Denisa Cobianu, 2003 GRC Campina 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexia Lorena Belghiru, Bianca Maria Balanescu, Mara Bancila, Mara Ionescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 38 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Raisa Ioana Grigoras, Ana Mitelut, Daria Maria Ioana, Daria Nistor, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Sara Maria Constantinescu, Iris Trandafir, Alina Maria Dragusi, Maria Stanica, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristina Dumitrescu, Alessia Roberta Vintila, Ioana Alexandra Serman, Sara Natalie Ivan, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Elia Danciu, Bianca Maria Ilie, Ioana Teodora Fogoros, Alexandra Patricia Naidin, 2002 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Ana Maria Bianca Dumitru, Maria Diana Chitu, Cristina Mihaela Muresanu, Rebeca Geamanu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 39 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Melisa Clara Gabriela Taranu, Andreea Simionescu, Alexandra Simionescu, Carmen Teodora Hazu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Anca Vasilescu Guiu, Ioana Alexandra Mitea, Vanesa Tataru, Ioana Ilie, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Alexa, Maria Elisabeta Burlacu, Mihaela Grigoroiu, Alexandra Claudia Ivan, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Catalina Colcer, Andreea Cristina Nicola, Maria Petrescu, Ecaterina Scortea , 2001 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 NAVI 99:99:99

Proba 40 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Alexandru Daniel Popa, Tudor Dinuta, Tudor Ioan Chiriac, Eric Zudor, 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Stafeta 8 Nicolae Stoican, Luca Mihai Andrei, Vlad Gabriel Lepus , George Harabagiu, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 9 Calin Andrei Georgeoni, Luca Mihai Nataprazu, Alexandru Edward Pandele, Adrian Petru Jianu, 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Tiberiu Terteleac, Alexandru Florin Preda, Robert Munteanu, Robert Andrei Popa, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Lucas Ionut Gogoasa, Andrei Oncescu, Vlad Stefan Dumitrescu, David Andrei Toma, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Ionut Malus, Antonio Vlasceanu, Gabriel Razvan Stoian, Ionut Adrian Andronic, 2003 Atack Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Patrick Dumitrescu, Razvan Baciu, Andrei Enache, Stefan Cornaciu, 2003 Club Daimon 99:99:99
6 Stafeta 4 David Stefan Craciun , Cristian Victor Mihu, Vlad Stefan Nichifor, Matei Petrascu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Filip Andrei Balanescu, Daris Matei Tudor, Luca Ioan Preotu, Vladimir Stefan Budiaci, 2003 Performer 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 41 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Ioan Alexandru Birdau, Vlad Daniel Belega, Codrut Fernando Romas, Dragos Ghile, 2002 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stafeta 9 Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Vlad Cristian Gherghel, David Popovici, Alexandru Robert Ionut Gate, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Vladyn Ples Suero, Mihai Harsulescu, Eduard Constantin Bujor, Gabriel Ciprian Dumitru, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Catalin Ionut Dumitrescu, Darius Petrache, Andrei Lungu, Mihai Lupului Stanescu, 2002 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Luca Ichim, Emanuel George Borangel, Claudiu Andrei Sandu, Tudor Ionut Tarara, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Nichita Nanulescu, Angelo Christian Nita, Andrei Cojocaru, Ioan Dennis Dragomir, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Dinu Ionescu, Vlad Nicolae Gherghe, Mihai Comendant, Rares Macoveanu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristi Ghinea , Ianis David Lupas-Ticu, David Doroghi, Vlad Popescu, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stafeta 6 Matei Alexandru Stan, Madalin Ionut Nicola, Darius Costin Anghel, Cristian Lapadat, 2002 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 David Leanca, Adrian Botezatu, Ionut Catalin Pan, Ionut Sutach, 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 42 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Stafeta 9 Andrei Alexandru Vasile, Robert Ionut Hurmuzache, Alexandru Gabriel Costache, Arthur Cristian Peter, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 10 Andrei Dragos Paduraru, Matei Stefan Avram, Luca Ioan Morariu, Alexandru Dimitrie Iancu, 2001 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Costin Gabriel Voicu, Marius Adrian Nitu, Alexandru Paul Marinescu, Sebastian Gabriel Barnea, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Andrei Catalin Baciu, Mihnea Badica, Radu Gabriel Zinca, Rares Andrei Ilie, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Mihai Valentin Cristache, Andrei Grigore, Marck Stefan Salajan, Tobias George Dumitrache, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Vlad Alexandru Badulescu, Leonard Gabriel Ciobica, Andrei David, Radu Antal, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 8 Rares Ionita, Costin Alin Rusen, Daniel Gabriel Dobre, Cristian Florin Banescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 4 Vasileios Kokkinakis, Raducu Alex Dinca, Mihai Cosmin Doltu, Luca Andrei Macovei, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99