Lista de start pentru Concurs Municipal, Seniori, Juniori I, Juniori II Editia 2013

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri fluture - 14 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nedelcu Cosmin A0146 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:53
3 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:38:75
4 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:38:25
5 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50

Seria: 3
3 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:57
4 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:03
6 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:34:44
7 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:12
8 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:16

Seria: 4
1 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:32:14
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:32:92

Seria: 5
1 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:50

Proba 2 50 metri fluture - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
6 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 00:42:91

Seria: 3
1 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 00:36:97
2 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 00:34:90

Seria: 4
2 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 00:31:31
6 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:28

Proba 3 50 metri fluture - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
3 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:89

Seria: 5
2 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 00:29:00
3 Basarabie Mihai 8868 1997 Dinamo Bucuresti 00:28:05
7 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:41

Proba 4 50 metri fluture - 17 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Zatreanu Adrian 8472 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 00:33:55

Seria: 4
5 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:41
7 Ilina Dominic Cristian 8689 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:83

Seria: 5
6 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 00:28:31

Proba 5 50 metri fluture - 18 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
4 Vatasescu Andrei 1815 1995 Bucharest Sport Club 00:25:00
5 Lomnoseanu Mihai 8096 1995 Dinamo Bucuresti 00:26:90

Descalificari
1 Nica Dan
Observatii: lipsa
8343 1995 Bucharest Sport Club 00:30:15

Proba 6 50 metri fluture - 19 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nae Lucian 2046 1994 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
8 Toma Alexandru 2045 1994 Bucharest Sport Club 00:30:15

Proba 7 50 metri fluture - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:81
4 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 00:35:10
5 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:61
6 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:36:96

Seria: 3
6 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:10

Proba 8 50 metri fluture - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:72
8 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:57

Seria: 3
7 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 00:33:59
8 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:76

Descalificari
1 Burlacu Aurora
Observatii: lipsa
A0865 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 9 50 metri fluture - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 00:36:04
7 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 00:40:10

Seria: 3
2 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:38
3 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 00:32:64

Proba 10 50 metri fluture - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:34:36
5 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 00:31:09

Proba 12 100 metri liber - 14 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nedelcu Cosmin A0146 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:01
3 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 01:13:08
4 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:50
5 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:92
6 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:14:56
7 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:47
8 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:19:61

Seria: 3
5 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:05:72
6 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:30
7 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:52
8 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:10:81

Seria: 5
7 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:56:92
8 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:08

Proba 13 100 metri liber - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 01:32:76

Seria: 2
1 Gheorghisor Cristian A0854 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:91

Seria: 3
1 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:08:73

Seria: 4
1 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:40
4 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:40
5 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Dinamo Bucuresti 01:01:24

Proba 14 100 metri liber - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:46
3 Culea Stefan Florentin A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 01:05:85

Seria: 4
2 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 01:03:36
8 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:50

Seria: 5
1 Basarabie Mihai 8868 1997 Dinamo Bucuresti 00:58:20

Proba 15 100 metri liber - 17 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Zatreanu Adrian 8472 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
4 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:89

Seria: 4
6 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:49
7 Ilina Dominic Cristian 8689 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:08

Seria: 5
2 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 00:55:93

Proba 16 100 metri liber - 18 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:08

Seria: 5
3 Albu Raul A0909 1995 Olimpia Bucuresti 00:55:42
4 Vatasescu Andrei 1815 1995 Bucharest Sport Club 00:54:00

Proba 17 100 metri liber - 19 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nae Lucian 2046 1994 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
5 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Dinamo Bucuresti 00:54:69
6 Ungureanu Alexandru 6260 1994 Dinamo Bucuresti 00:55:70

Proba 18 100 metri liber - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 01:20:19
5 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:20:89

Seria: 2
1 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:08
2 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:85
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:09:65

Seria: 3
1 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00
6 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:06:12
8 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:70

Proba 19 100 metri liber - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:19
3 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:34
6 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:04

Seria: 2
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:15

Seria: 3
2 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:06:58
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Dinamo Bucuresti 01:06:70

Proba 20 100 metri liber - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:10:80
5 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:11
7 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 01:12:52
8 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 01:17:88

Seria: 3
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:03:34

Proba 22 100 metri liber - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Dinamo Bucuresti 01:04:29

Proba 23 200 metri bras - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:81
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:58:28
7 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 99:99:99

Proba 24 200 metri bras - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:86

Proba 25 200 metri bras - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 02:53:45
5 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:49

Proba 29 200 metri bras - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:33
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:54:85
7 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 03:11:09

Proba 30 200 metri bras - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 99:99:99
4 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:23:03

Seria: 2
2 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 03:04:21
8 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:13

Descalificari
1 Burlacu Aurora
Observatii: lipsa
A0865 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 31 200 metri bras - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
3 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:42
4 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 02:51:52

Proba 32 200 metri bras - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 03:01:60

Proba 34 100 metri spate - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:25:00
2 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:18:86
4 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:11:36
5 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:98
7 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:36

Seria: 3
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:10:39
3 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:87
8 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:02

Descalificari
1 Comnea Cristian
Observatii: lipsa
10262 1999 Bucharest Sport Club 01:17:46

Proba 35 100 metri spate - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:65

Proba 36 100 metri spate - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:10:02
7 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:46

Proba 37 100 metri spate - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
6 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:73

Proba 38 100 metri spate - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Vatasescu Andrei 1815 1995 Bucharest Sport Club 01:02:00
5 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:97

Proba 40 100 metri spate - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:76
2 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:07
3 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:62
7 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:23:14

Seria: 3
8 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:15:70

Proba 41 100 metri spate - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 01:30:26
4 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:08
5 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:33

Seria: 2
4 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:12
6 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 01:19:52

Seria: 3
1 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:15:61

Proba 42 100 metri spate - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:56

Seria: 3
3 Lavic Diana A0900 1998 Steaua CSA 01:10:44

Proba 43 100 metri spate - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 01:13:89
7 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 01:15:00

Proba 44 100 metri spate - 17 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Nicolae Cristina A0901 1996 Steaua CSA 01:06:08
5 Dragusin Bianca 2047 1996 Steaua CSA 01:08:50
6 Dragan Andreea Silvia A0915 1996 Steaua CSA 01:13:00

Proba 45 200 metri fluture - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 02:30:00
6 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:30:00
8 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 46 200 metri fluture - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:32:12

Proba 47 200 metri fluture - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Dinamo Bucuresti 02:26:37
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 02:26:90
7 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:88

Proba 48 200 metri fluture - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 51 200 metri fluture - 13 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 02:50:00

Proba 52 200 metri fluture - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:96
4 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:40:45
6 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 56 400 metri liber - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 04:40:79
5 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 04:28:34
6 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 04:38:45
8 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:02:08

Proba 57 400 metri liber - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:01:44

Proba 58 400 metri liber - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Dinamo Bucuresti 04:35:75

Proba 61 400 metri liber - 19 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Dinamo Bucuresti 04:03:00
7 Diaconu Alexandru 2043 1994 Atena Sport Club Constanta 04:50:00

Proba 62 400 metri liber - 13 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 04:58:81

Proba 63 400 metri liber - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 05:02:78
7 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 05:16:67

Proba 64 400 metri liber - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 05:17:09
5 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 04:44:51
8 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 05:26:28

Proba 65 400 metri liber - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 04:40:53
6 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 04:59:96

Proba 67 50 metri bras - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nedelcu Cosmin A0146 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:54:89
2 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 00:40:05

Seria: 3
7 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:04

Proba 68 50 metri bras - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 00:36:85
7 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 00:47:10

Proba 69 50 metri bras - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:64
5 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 00:37:16

Seria: 3
3 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 00:33:68
6 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:70

Proba 70 50 metri bras - 17 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Zatreanu Adrian 8472 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
6 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:04

Seria: 3
1 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 00:36:03
2 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 00:34:21
8 Ilina Dominic Cristian 8689 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:72

Proba 72 50 metri bras - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Nae Lucian 2046 1994 Bucharest Sport Club 00:31:43

Proba 73 50 metri bras - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:56:50
7 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
7 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:49
8 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 00:45:00

Proba 74 50 metri bras - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:45:82
5 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:22

Seria: 2
1 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:86
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:38:32

Descalificari
1 Burlacu Aurora
Observatii: lipsa
A0865 1999 CSS Dinamo 00:48:73

Proba 75 50 metri bras - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 00:37:33
6 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:52

Proba 76 50 metri bras - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:39:24

Proba 77 50 metri bras - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Dragusin Bianca 2047 1996 Steaua CSA 00:35:50

Proba 78 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 03:18:15
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 03:06:15

Seria: 2
1 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 02:50:06
2 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 02:43:80
3 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:92
5 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 02:35:35
7 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:45:85

Seria: 3
5 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 02:24:50
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:30:78

Proba 79 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:54:97

Seria: 2
6 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:38:00

Seria: 3
1 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:89
8 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:31:55

Proba 80 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Dinamo Bucuresti 02:27:76
6 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 02:26:86

Proba 81 200 metri mixt - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 02:32:67

Proba 82 200 metri mixt - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:38

Descalificari
1 Vatasescu Andrei
Observatii: lipsa
1815 1995 Bucharest Sport Club 02:18:00

Proba 84 200 metri mixt - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 03:33:32
5 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 03:29:07

Seria: 2
7 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:12
8 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 03:08:11

Seria: 3
1 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:47:00
3 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:38:94
7 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:46:94

Proba 85 200 metri mixt - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:06

Seria: 2
1 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:68
3 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:22
5 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:90
6 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 02:52:65

Seria: 3
5 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 02:38:04
8 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:47:02

Proba 86 200 metri mixt - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 02:55:34

Proba 87 200 metri mixt - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 02:50:27

Seria: 3
4 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 02:31:73
6 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 02:39:78

Proba 88 200 metri mixt - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Dragan Andreea Silvia A0915 1996 Steaua CSA 02:43:95

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 95 50 metri liber - 13 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:36:41
8 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:64
4 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:04
5 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 00:32:62
6 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:72
7 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:06

Seria: 3
2 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:30:93
5 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:30:36
8 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:48

Proba 96 50 metri liber - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:83
3 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:04
5 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:10
7 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:40:85

Seria: 2
1 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:30
2 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:73
8 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:34

Seria: 3
3 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 00:30:40

Descalificari
1 Burlacu Aurora
Observatii: lipsa
A0865 1999 CSS Dinamo 00:41:09

Proba 97 50 metri liber - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 00:35:07

Seria: 3
1 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 00:31:37
4 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:30

Proba 98 50 metri liber - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:30:86
7 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 00:31:22

Proba 106 50 metri liber - 14 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nedelcu Cosmin A0146 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:34:85
3 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:33:26
4 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:32:09
5 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:72
6 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:24

Seria: 3
2 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:45
4 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:30:21
5 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:39
7 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:31:94

Seria: 4
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:29:76
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 00:29:82

Seria: 5
2 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:18
3 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:92
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 00:25:61
6 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:27:15

Descalificari
1 Comnea Cristian
Observatii: lipsa
10262 1999 Bucharest Sport Club 00:32:08

Proba 107 50 metri liber - 15 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 00:30:48
3 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 00:38:10
7 Gheorghisor Cristian A0854 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:59

Seria: 3
1 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 00:32:03
6 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:31:04

Seria: 4
2 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:69

Proba 108 50 metri liber - 16 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Culea Stefan Florentin A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 00:30:73

Seria: 4
5 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:52
6 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:56
7 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:79

Seria: 5
1 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 00:28:27
8 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:35

Proba 109 50 metri liber - 17 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Zatreanu Adrian 8472 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
3 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:52

Seria: 5
5 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:91
7 Ilina Dominic Cristian 8689 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:27

Proba 110 50 metri liber - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:47

Proba 111 50 metri liber - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nae Lucian 2046 1994 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 112 100 metri fluture - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 01:16:00
2 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:10

Proba 113 100 metri fluture - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 01:12:03
6 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 01:12:99
7 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:93
8 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:54

Proba 114 100 metri fluture - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 99:99:99
4 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 01:22:58
5 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 115 100 metri fluture - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 01:09:17

Proba 116 100 metri fluture - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Nicolae Cristina A0901 1996 Steaua CSA 01:06:49

Proba 123 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:91

Seria: 2
1 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:20:28
4 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 01:08:63
8 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:59

Seria: 3
1 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:64
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:91
8 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 01:06:73

Proba 124 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:45
5 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:88
6 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:69
7 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 01:16:33

Seria: 3
7 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:06:23

Proba 125 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:00

Seria: 3
2 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:78
6 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 01:05:40

Proba 126 100 metri fluture - 17 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zatreanu Adrian 8472 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ilina Dominic Cristian 8689 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
4 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 01:00:61
5 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 01:02:88

Proba 129 50 metri spate - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:86
6 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:26

Seria: 2
1 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:78
8 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:82

Proba 130 50 metri spate - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Raluca A0096 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:07
5 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 00:39:30

Seria: 2
7 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:66

Descalificari
1 Ghic Ozana
Observatii: lipsa
10445 1999 Median Bucuresti 00:42:36

Proba 131 50 metri spate - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 00:45:84

Seria: 2
2 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:44

Proba 132 50 metri spate - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 00:34:54
6 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 00:34:79

Proba 133 50 metri spate - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Dragusin Bianca 2047 1996 Steaua CSA 00:31:40
5 Dragan Andreea Silvia A0915 1996 Steaua CSA 00:33:00

Proba 134 50 metri spate - 14 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Nedelcu Cosmin A0146 1999 CSS Dinamo 99:99:99
3 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:46:56

Seria: 3
1 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:35:70
6 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:78
7 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:73
8 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:42:33

Seria: 4
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 00:32:00
7 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:52
8 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:33:53

Descalificari
1 Popa Andrei
Observatii: lipsa
A0842 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 135 50 metri spate - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
4 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 00:45:71

Proba 136 50 metri spate - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
7 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:75

Seria: 4
1 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:03
2 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 00:32:24

Proba 137 50 metri spate - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tufaru Liviu A0993 1996 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
5 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:70

Seria: 4
5 Cristescu Camil A0992 1996 Bucharest Sport Club 00:31:14

Proba 138 50 metri spate - 18 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Nica Dan 8343 1995 Bucharest Sport Club 00:34:29

Seria: 4
4 Vatasescu Andrei 1815 1995 Bucharest Sport Club 00:28:00
6 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:03

Proba 139 50 metri spate - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Nae Lucian 2046 1994 Bucharest Sport Club 00:33:57

Proba 140 100 metri bras - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popescu Teodora Ioana 11025 2000 Delfinul Bucuresti 01:45:94
4 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 01:27:50

Seria: 2
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:97
8 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:75

Proba 141 100 metri bras - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:47:84
3 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:46
6 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:02

Seria: 2
1 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 01:24:74

Descalificari
1 Burlacu Aurora
Observatii: lipsa
A0865 1999 CSS Dinamo 01:46:69

Proba 142 100 metri bras - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:28:83

Seria: 2
3 Gogu Denisa A0907 1998 Bucharest Sport Club 01:20:50
6 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 01:21:03
7 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:68

Proba 143 100 metri bras - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:23:93

Proba 144 100 metri bras - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Dragusin Bianca 2047 1996 Steaua CSA 01:16:00

Proba 151 100 metri bras - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:79
5 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:06

Seria: 2
6 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 01:21:34
8 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:27:09

Proba 152 100 metri bras - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 01:45:84

Seria: 2
2 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 01:21:41
4 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:16

Proba 153 100 metri bras - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Vasilescu Cristian 8859 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:53
3 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:69
5 Bria Alexandru A0994 1997 Bucharest Sport Club 01:15:22
7 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 01:23:24

Proba 154 100 metri bras - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Zatreanu Adrian 8472 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 157 200 metri liber - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:63
5 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 03:14:57

Seria: 3
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Delfinul Bucuresti 02:57:19
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:40:17
6 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:62

Seria: 4
1 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:00
6 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:27:47
8 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:34:85

Proba 158 200 metri liber - 14 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 99:99:99
6 Stoica Elena 9984 1999 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 02:47:07
8 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:81

Seria: 4
2 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 02:29:48
3 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 02:24:53
7 Vrabie Alexandra 9960 1999 Dinamo Bucuresti 02:30:36

Descalificari
1 Burlacu Aurora
Observatii: lipsa
A0865 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 159 200 metri liber - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
7 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 02:41:23
7 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 02:50:87

Seria: 4
5 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 02:17:19

Proba 160 200 metri liber - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 02:37:85

Seria: 4
4 Balan Andreea A0980 1997 Bucharest Sport Club 02:16:15

Proba 168 200 metri liber - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 03:03:56
2 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:58:89
5 Tudose Vlad A0885 1999 NAVI 02:28:19
6 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:22
7 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 02:59:58

Seria: 3
5 Radu Ionut 9862 1999 NAVI 02:05:00

Descalificari
1 Bonea Sabin
Observatii:
9982 1999 NAVI 02:09:00

Proba 169 200 metri liber - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:35:67
4 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:27:83

Seria: 3
6 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Dinamo Bucuresti 02:16:32
8 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:23:18

Proba 170 200 metri liber - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Nitescu Cristian 8873 1997 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Pantazi Madalin 8853 1997 Bucharest Sport Club 02:20:49

Proba 171 200 metri liber - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 02:03:00

Proba 172 200 metri liber - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:93

Proba 174 200 metri spate - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:43:49
7 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 02:58:63

Proba 175 200 metri spate - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 99:99:99
4 Marinescu Monica 9874 1999 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:43
2 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:67

Proba 177 200 metri spate - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 NAVI 02:37:51
6 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 02:45:86

Proba 178 200 metri spate - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Nicolae Cristina A0901 1996 Steaua CSA 02:23:40

Proba 185 200 metri spate - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:81

Seria: 2
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:35:11
5 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:85
6 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 02:34:58
7 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 02:39:51
8 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:74

Descalificari
1 Comnea Cristian
Observatii: lipsa
10262 1999 Bucharest Sport Club 02:52:10

Proba 186 200 metri spate - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:40:64

Proba 187 200 metri spate - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:09
4 Simion Vlad Cristian 8942 1997 NAVI 02:30:76

Descalificari
1 Ivana Marian
Observatii: lipsa
11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:90

Proba 191 400 metri mixt - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 Steaua CSA 05:50:00

Proba 192 400 metri mixt - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Stoican Ana 9988 1999 NAVI 05:47:30
6 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 193 400 metri mixt - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 NAVI 05:37:54

Proba 202 400 metri mixt - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Serban Mihai Denis 9981 1999 NAVI 99:99:99
6 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Bonea Sabin 9982 1999 NAVI 05:10:00
7 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Teodor Stefan
Observatii: lipsa
A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 204 400 metri mixt - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Pantazi Madalin 8853 1997 Bucharest Sport Club 05:49:30
5 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Dinamo Bucuresti 05:08:39
6 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 05:16:56

Proba 205 400 metri mixt - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Grigore Andrei A0991 1996 Bucharest Sport Club 04:58:37