Lista de start pentru Campionat National Poliatlon - Etapa Municipala 2013, b11, 12, 13 / f 11, 12

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri liber - 11 ani - Baieti (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 99:99:99
5 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 99:99:99
6 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 99:99:99
3 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:79
4 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 01:38:47
5 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:91
6 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 01:41:42
7 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 01:53:55
8 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:55
2 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 01:35:00
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:19
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:77
6 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 01:31:36
7 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:34
8 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 01:36:92

Seria: 4
2 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 01:24:83
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:23:86
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:00
5 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 01:23:35
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:51
7 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 01:25:33
8 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:53

Seria: 5
1 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:16
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 01:21:46
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:18:93
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:68
5 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:72
6 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 01:20:21
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:55

Seria: 6
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:96
2 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:12:57
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:10:78
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 01:07:75
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:09:50
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:11:28
7 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:16:58
8 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 01:18:00

Descalificari
1 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Gogu Stelian Cristian
Observatii: lipsa
A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii: lipsa
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:51:72
4 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:12
5 Basalau Fabian Valentin
Observatii: lipsa
A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:73
6 Mitelut Stefan
Observatii: lipsa
A0753 2002 NAVI 01:21:86

Proba 2 100 metri liber - 12 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:04
5 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 01:40:09

Seria: 2
1 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:38
2 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:82
3 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:25:50
4 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:23:19
5 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:49
6 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:25:74
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 01:33:16

Seria: 3
2 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 01:18:14
4 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:13:74
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:14:75
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:93
7 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:44
8 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:07

Seria: 4
1 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 01:12:53
2 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:15
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 01:10:59
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 01:06:09
5 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:09:36
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 01:10:81
7 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 01:12:30

Descalificari
1 Sanda Marius
Observatii: lipsa
A0770 2001 Bucharest Sport Club 01:35:59
2 Stefanescu Bogdan
Observatii:
1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:19:05
3 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua
Observatii: lipsa
A0542 2001 Steaua CSA 01:15:31
4 Cardasol Florin
Observatii: lipsa
11028 2001 NAVI 01:12:58

Proba 3 100 metri liber - 13 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:21:70
4 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:98
5 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:11

Seria: 2
2 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 01:31:14
3 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 01:27:40
4 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:64
5 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:26:78
6 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:34
7 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:89

Seria: 3
2 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 01:18:64
3 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 01:17:36
5 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:16:04
6 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:53
7 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:18:84

Seria: 4
1 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:12:81
2 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:12:03
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:11:26
4 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:11:09
5 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 01:11:25
6 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:79
7 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:12:05
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:13:81

Seria: 5
2 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:09:04
3 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:05:63
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:04:26
5 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:05:50
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:07:86
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:09:10
8 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:09:25

Descalificari
1 Ghita George Eduard
Observatii: lipsa
1225 2000 Median Bucuresti 01:21:95
2 Sandru Paul Eduard
Observatii: lipsa
11792 2000 Performer 01:15:58
3 Grigore Eduard
Observatii: lipsa
11664 2000 Median Bucuresti 01:22:99
4 Vilcinschi Andrei
Observatii: lipsa
11791 2000 NAVI 01:09:19

Proba 4 100 metri liber - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 99:99:99
4 Lazar Roxana 1666 2002 Atack Team 99:99:99
5 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:53
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:43
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 01:29:52
5 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:86
6 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:35:00
7 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 01:46:11

Seria: 3
1 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:16
3 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 01:24:83
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:03
5 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:23:73
6 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 01:25:95
8 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:38

Seria: 4
1 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 01:20:80
2 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 01:15:30
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:78
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 01:12:06
5 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 01:13:74
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 01:15:00
7 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 01:20:57
8 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:85

Descalificari
1 Diaconu Ana Maria
Observatii:
A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:47
2 Constantin Beatrice
Observatii:
A0529 2002 Club Daimon 01:28:37

Proba 5 100 metri liber - 12 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 01:41:21
4 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 01:32:79
5 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:36:05

Seria: 2
1 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:41
2 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 01:27:28
3 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:71
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:18
5 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:23:18
6 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:24:57
7 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 01:27:51

Seria: 3
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:22:52
2 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:21:30
3 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:18:37
4 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 01:16:19
5 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 01:16:50
6 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:19:40
7 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:22:17
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:56

Seria: 4
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 01:15:57
2 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:14:72
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:08:47
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:07:42
5 Puchiu Ingrid 11306 2001 Bucharest Sport Club 01:08:38
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:12:06
7 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:15:09
8 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 01:16:02

Proba 6 50 metri bras - 11 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 99:99:99
3 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 01:03:55
4 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:03
5 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:45
6 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:26
2 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:90
3 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 00:55:57
4 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:53:23
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:56
6 Sarafu Cosmin 1806 2002 Median Bucuresti 00:56:28
8 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:57:84

Seria: 3
1 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:52:93
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:51:88
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:51:34
5 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:51:42
6 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:83
8 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 00:52:94

Seria: 4
1 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:51:06
2 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:50:50
3 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:36
4 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:48:91
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:34
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:34
7 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:69
8 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:20

Seria: 5
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:10
2 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:25
3 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81
4 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:19
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:46:88
7 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:47:44
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:73

Seria: 6
2 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:44:67
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:42:94
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:39:25
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:80
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:43:17
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:91
8 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:46:08

Descalificari
1 Gogu Stelian Cristian
Observatii: lipsa
A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii: lipsa
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:16
3 Basalau Fabian Valentin
Observatii: lipsa
A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74
4 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:01
5 Mitelut Stefan
Observatii: lipsa
A0753 2002 NAVI 00:46:41
6 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:60

Proba 7 50 metri bras - 12 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 01:07:52
4 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 01:00:48
5 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:13
6 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:55:83
2 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:55
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:52:20
4 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:69
6 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00
8 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:57:78

Seria: 3
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:49:00
2 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:45:98
3 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:45:37
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:91
5 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:44:78
6 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:45:55
7 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50
8 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:27

Seria: 4
1 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:41:81
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:41:53
3 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:40:05
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:37:20
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:38:65
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:41:36
7 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:41:78
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:20

Descalificari
1 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua
Observatii: lipsa
A0542 2001 Steaua CSA 00:50:24
2 Sanda Marius
Observatii: lipsa
A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:54:69

Proba 8 100 metri bras - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 99:99:99
5 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 02:09:16
2 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:55:63
4 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:30
5 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 01:52:77
6 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:53:34
7 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:01:70
8 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:39:93
2 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:32:60
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:30:51
4 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:27:93
5 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:28:07
6 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 01:32:55
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:37:77
8 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:38

Descalificari
1 Grigore Eduard
Observatii: lipsa
11664 2000 Median Bucuresti 99:99:99
2 Ghita George Eduard
Observatii: lipsa
1225 2000 Median Bucuresti 01:52:92

Proba 9 50 metri bras - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 01:05:09
4 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:58:15
5 Lazar Roxana 1666 2002 Atack Team 01:04:53

Seria: 2
1 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:58:11
2 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:93
3 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:78
4 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:50:24
5 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:50:90
6 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:51:93
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:35

Seria: 3
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:68
2 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:76
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:45
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:47:75
5 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:19
6 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:48:76
7 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:49:45
8 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:90

Seria: 4
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:08
2 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:45:17
3 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:43:51
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:98
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:42:12
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:70
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:46:25
8 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:57

Proba 10 100 metri bras - 12 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:52:22
2 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:43:25
3 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 01:41:35
4 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:37:87
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:41:04
6 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:43:16
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:50
8 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 01:54:26

Seria: 3
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:37:33
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:17
3 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:30:81
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:25:04
5 Puchiu Ingrid 11306 2001 Bucharest Sport Club 01:30:20
6 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 01:32:79
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:34:49

Descalificari
1 Tomuta Irina Alexandra
Observatii: lipsa
A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Davidescu Adriana
Observatii: lipsa
A0058 2001 Tenis Club 2000 01:37:75

Proba 11 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 01:04:68
4 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:55:89
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:59:35
6 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 99:99:99
7 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:59
2 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:62
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:58
5 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:15
6 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:51:79
7 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:78
8 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:83

Seria: 3
1 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:92
2 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:06
3 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:48:64
4 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:47:97
5 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:06
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:77
8 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:49:94

Seria: 4
1 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:47:47
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:63
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:98
5 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:43:26
6 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:79
7 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:47:01
8 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:47:94

Seria: 5
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:23
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:41:60
3 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:23
4 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:40:44
5 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:41:06
6 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:41:26
8 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:84

Seria: 6
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:48
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:36:63
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:34:69
4 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:33:28
5 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:34:32
6 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:35:03

Descalificari
1 Gogu Stelian Cristian
Observatii: lipsa
A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:09
3 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii: lipsa
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:79
4 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:95
5 Basalau Fabian Valentin
Observatii: lipsa
A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:75
6 Balaceanu Andrei Cristian
Observatii:
A0306 2002 NAVI 00:37:06
7 Mitelut Stefan
Observatii: lipsa
A0753 2002 NAVI 00:40:12

Proba 12 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:51
4 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:45:50
5 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:23
6 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:36

Seria: 2
1 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:66
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:41:10
3 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:00
4 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:38:97
6 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:40:53
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 00:41:32
8 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:53

Seria: 3
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:36:15
2 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:35:48
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:71
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:31:64
5 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:33:57
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:35:31
8 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:37:69

Descalificari
1 Sanda Marius
Observatii: lipsa
A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:50:01
2 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua
Observatii: lipsa
A0542 2001 Steaua CSA 00:39:81
3 Cardasol Florin
Observatii: lipsa
11028 2001 NAVI 00:35:48

Proba 13 50 metri fluture - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 00:56:75

Seria: 2
1 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:17
2 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:39:66
3 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:38:18
4 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:37:70
5 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:38:07
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:43:98

Seria: 3
1 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:37:07
2 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 00:36:92
3 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:34:37
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:31:90
5 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:33:99
6 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:36:54
7 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:36:96
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:37:07

Descalificari
1 Ghita George Eduard
Observatii: lipsa
1225 2000 Median Bucuresti 00:54:78
2 Sandru Paul Eduard
Observatii: lipsa
11792 2000 Performer 00:39:13
3 Vilcinschi Andrei
Observatii: lipsa
11791 2000 NAVI 00:39:67

Proba 14 50 metri fluture - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 01:01:01
4 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:56:10
5 Lazar Roxana 1666 2002 Atack Team 00:59:63

Seria: 2
1 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:52:47
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:66
3 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:11
4 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:62
5 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:99
6 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:13
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:94

Seria: 3
1 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:45:49
2 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:66
3 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:65
4 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:41:76
5 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:60
6 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:44:26
7 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:44:91
8 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:26

Seria: 4
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:40:40
2 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:37
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:37:00
4 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:34:58
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:34:99
6 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:78
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:39:73
8 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:30

Proba 15 50 metri fluture - 12 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:15:12
2 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 01:01:32
3 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:53:03
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:03
5 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:82
6 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:50
7 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 01:06:62
8 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:45:63
2 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:43:92
3 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 00:42:40
4 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:40:07
5 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 00:41:43
6 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:43:61
7 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:95
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:82

Seria: 3
1 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:38:64
2 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 00:38:07
3 Puchiu Ingrid 11306 2001 Bucharest Sport Club 00:36:42
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:35:47
5 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:13
6 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:37:94
7 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 00:38:50
8 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:39:73

Proba 16 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 04:13:60
3 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 03:38:06
4 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:15
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:42:78
7 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 03:16:55
3 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 03:00:06
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:09
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 02:59:50
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 03:02:35
7 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 03:15:78
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:58

Seria: 4
1 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:55:89
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 02:53:28
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:46:28
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 02:34:13
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:43:21
6 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:53:16
8 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:95

Descalificari
1 Miu Robert Constantin
Observatii:
A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:37:41
2 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua
Observatii: lipsa
A0542 2001 Steaua CSA 03:11:17
3 Cardasol Florin
Observatii: lipsa
11028 2001 NAVI 02:55:26

Proba 17 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99
3 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:46:10
4 Licu Albert 11583 2000 NAVI 03:18:28
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 03:29:63
6 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 03:04:26
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 02:57:46
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 02:55:76
5 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 02:57:03
6 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:08
7 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 03:02:49

Seria: 3
1 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 02:52:52
2 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:52:01
3 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 02:44:95
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:41:70
5 Stan Filip 11031 2000 Performer 02:44:26
6 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 02:50:01
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 02:52:30
8 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 02:54:93

Descalificari
1 Vilcinschi Andrei
Observatii: lipsa
11791 2000 NAVI 02:59:73
2 Sandru Paul Eduard
Observatii: lipsa
11792 2000 Performer 03:06:85

Proba 18 200 metri mixt - 12 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Voicu Daria A0775 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 03:56:60
3 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:34:46
5 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 03:33:38
6 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 03:38:78
7 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:57:39

Seria: 3
1 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 03:21:72
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 03:17:96
3 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:39
4 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 03:12:97
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 03:13:60
7 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 03:20:29

Seria: 4
1 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 03:00:73
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:57:78
3 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 02:55:12
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:41:29
5 Puchiu Ingrid 11306 2001 Bucharest Sport Club 02:50:42
6 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 02:55:14
7 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 02:58:80
8 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 03:00:96

Descalificari
1 Stanciu Daria
Observatii: lipsa
A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99
2 Muca Andreea Maria
Observatii: lipsa
A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:22:46
3 Nistor Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0152 2001 C S Intersport 2004 03:14:71
4 Davidescu Adriana
Observatii: lipsa
A0058 2001 Tenis Club 2000 03:22:36

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri liber - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:45:17
5 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 00:49:39

Seria: 2
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:69
2 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:00
3 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:39:06
4 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:76
5 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:38:65
6 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:77
7 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:43:63

Seria: 3
1 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:48
2 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:38
3 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:25
4 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:32
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:73
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:37
7 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:40
8 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:37:48

Seria: 4
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:35:70
2 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:33:76
3 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:33:56
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:32:56
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:61
6 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:33:56
7 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:33:99
8 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:86

Descalificari
1 Lazar Roxana
Observatii: lipsa
1666 2002 Atack Team 00:52:22

Proba 20 50 metri liber - 12 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 00:47:51
4 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:43:28
5 Mirea Andreea Cristina A0751 2001 Atack Team 00:46:89
6 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:19
2 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:38:54
3 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 00:37:31
4 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 00:36:65
6 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:37:65
8 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:42:47

Seria: 3
2 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:35:46
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:35:40
4 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:08
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:35:35
6 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 00:35:41
7 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 00:35:69
8 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:28

Seria: 4
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 00:34:90
2 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 00:32:91
3 Puchiu Ingrid 11306 2001 Bucharest Sport Club 00:31:78
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:30:92
5 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 00:31:45
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:32:53
7 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 00:33:00
8 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:35:03

Descalificari
1 Davidescu Adriana
Observatii: lipsa
A0058 2001 Tenis Club 2000 00:37:10
2 Muca Andreea Maria
Observatii: lipsa
A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:56
3 Nistor Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0152 2001 C S Intersport 2004 00:36:11

Proba 21 50 metri liber - 11 ani - Baieti (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 99:99:99
2 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:46:16
3 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:44:16
4 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:92
5 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:23
7 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 00:50:74

Seria: 3
1 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:42:26
2 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:42:01
3 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:96
4 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:09
5 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:73
6 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:00
7 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:42:22
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:86

Seria: 4
1 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:40:46
2 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:39:56
3 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:39:16
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:03
6 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:39:25
7 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:78
8 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 00:41:08

Seria: 5
1 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:96
2 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:33
3 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:36:73
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:48
5 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:36:68
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:94
8 Tudor Bogdan A0776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:38:10

Seria: 6
1 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:35:62
4 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:34:36
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:34:62
7 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:35:49
8 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:35

Seria: 7
1 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:34:28
2 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:32:70
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:32:07
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:29:51
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:31:47
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:32:15
7 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:31
8 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:34

Descalificari
1 Gogu Stelian Cristian
Observatii: lipsa
A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii: lipsa
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:46
3 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:36
4 Basalau Fabian Valentin
Observatii: lipsa
A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:23
5 Mitelut Stefan
Observatii: lipsa
A0753 2002 NAVI 00:35:43
6 Vlad Claudiu Ionut
Observatii: lipsa
A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:72
7 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:16

Proba 22 50 metri liber - 12 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:38
4 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 00:39:22
6 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:43:35

Seria: 2
1 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:47
2 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:36:41
3 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:35:89
5 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:35:69
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:38
7 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:71
8 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:83

Seria: 3
1 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:34:22
2 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:33:75
3 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:33:46
4 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:32:25
5 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:11
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:33:47
7 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:33:98
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:34:86

Seria: 4
2 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:31:78
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:30:88
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:29:92
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:30:10
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:50
7 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:31:78
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:32:12

Descalificari
1 Sanda Marius
Observatii: lipsa
A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:41:24
2 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua
Observatii: lipsa
A0542 2001 Steaua CSA 00:34:99
3 Cardasol Florin
Observatii: lipsa
11028 2001 NAVI 00:32:08

Proba 23 50 metri liber - 13 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 00:50:03
2 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:11
3 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:48
4 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:89
5 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:93
6 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
7 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:80

Seria: 2
2 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 00:37:28
4 Licu Albert 11583 2000 NAVI 00:34:23
5 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:34:68
6 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:35:20
7 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:37:30

Seria: 3
1 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 00:34:18
2 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:67
3 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:32:81
4 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:32:01
5 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 00:32:60
6 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:32:82
7 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 00:33:82
8 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:34:22

Seria: 4
1 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 00:31:84
2 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:31:20
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:31:10
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 00:29:52
5 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:30:34
6 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:31:12
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:00

Descalificari
1 Grigore Eduard
Observatii: lipsa
11664 2000 Median Bucuresti 00:37:74
2 Sandru Paul Eduard
Observatii: lipsa
11792 2000 Performer 00:34:71
3 Ghita George Eduard
Observatii: lipsa
1225 2000 Median Bucuresti 00:38:51
4 Vilcinschi Andrei
Observatii: lipsa
11791 2000 NAVI 00:31:77

Proba 24 50 metri spate - 11 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vladescu Maria 1307 2002 NAVI 00:58:97
4 Lazar Roxana 1666 2002 Atack Team 00:54:34
5 Draghici Iustina A0324 2002 CSS Dinamo 00:56:16

Seria: 2
1 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 00:49:11
2 Atanasiu Ana A0573 2002 Atack Team 00:47:57
3 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:46
4 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 00:45:19
5 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00
6 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 00:46:75
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22

Seria: 3
1 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 00:44:59
2 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:89
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 00:42:47
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:07
5 Pavel Cristina Daniela A0441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:23
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:62
7 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:14
8 Denieul Catinca A0445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:97

Seria: 4
1 Piedemonte Ioana Alexandra A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:66
2 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 00:41:41
3 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 00:38:36
4 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:94
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 00:38:00
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:72
7 Codarleanu Patricia Mihaela A0556 2002 Steaua CSA 00:41:52
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 00:41:99

Proba 25 100 metri spate - 12 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Bentea Silvia Maria A0020 2001 Bucharest Sport Club 01:40:06
5 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 01:49:01
6 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:70
3 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 01:28:66
4 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:28:42
5 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:54
6 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:29:61
7 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 01:33:00

Seria: 3
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:27:89
2 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 01:24:86
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:20:82
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 01:16:25
5 Puchiu Ingrid 11306 2001 Bucharest Sport Club 01:18:54
6 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 01:22:22
7 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:26:44
8 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 01:28:04

Descalificari
1 Davidescu Adriana
Observatii: lipsa
A0058 2001 Tenis Club 2000 01:30:22
2 Muca Andreea Maria
Observatii: lipsa
A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:54

Proba 26 50 metri spate - 11 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vanghelescu David 2012 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 99:99:99
5 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Dumea Denis Andrei A0482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:54
4 Rusu Alexandru Eduard Nicolae A0486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:64
5 Stoica David 1387 2002 Bucharest Sport Club 00:51:19
6 Cristea Dragos Ioan A0735 2002 CSS Dinamo 00:51:91
7 Neagu Constantin Alexandru 1288 2002 CSS Dinamo 00:59:59

Seria: 3
2 Minciu Edward A0307 2002 NAVI 00:49:19
3 Ionescu Stefan Constantin A0503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:45
4 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 00:47:94
5 Stoian Alberto 1270 2002 CSS 2 Bucuresti 00:48:16
6 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:56
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:49:20
8 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 00:50:56

Seria: 4
1 Bartic Dumitru Gabriel A0490 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:54
2 Peiu Daniel A0479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:02
3 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:34
4 Radulescu Constantin Ciprian Emin A0480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:72
5 Coman Radu Andrei A0580 2002 Atack Team 00:46:26
7 Pusca Toma Sorin A0809 2002 C.S. - I.B.M. 00:47:48
8 Uliciu Cristian A0774 2002 CSS 2 Bucuresti 00:47:72

Seria: 5
1 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 00:44:76
2 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:55
3 Petrescu Cristian A0489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:20
4 Marfon Sergiu A0123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:60
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:34
7 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:43
8 Marin Stefan A0126 2002 Steaua CSA 00:45:36

Seria: 6
1 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 00:42:05
2 Vlad Claudiu Ionut A0488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:81
3 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:37
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:58
5 Zamfir David Marius Teodor A0501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:99
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:39
8 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 00:42:34

Seria: 7
1 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 00:39:45
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:38:03
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 00:37:00
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 00:34:90
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:36:72
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:37:18
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:02

Descalificari
1 Gogu Stelian Cristian
Observatii: lipsa
A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:85
2 Constantinescu Cristian Daniel Onea
Observatii: lipsa
A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:13
3 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
A0419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:58
4 Mitelut Stefan
Observatii: lipsa
A0753 2002 NAVI 00:42:72
5 Basalau Fabian Valentin
Observatii: lipsa
A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:94
6 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:07

Proba 27 50 metri spate - 12 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:63
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 00:49:84
6 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:18
2 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:69
3 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:43:87
4 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:42:87
5 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:28
6 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:44:38
7 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:63

Seria: 3
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:99
3 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:39:51
4 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 00:39:45
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:47
6 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 00:39:76
7 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:40:04
8 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:08

Seria: 4
1 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 00:37:87
2 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 00:37:22
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:36:25
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:33:34
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 00:35:74
6 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:34
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 00:39:02

Descalificari
1 Sanda Marius
Observatii: lipsa
A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:53:46
2 Hentia Alexandru
Observatii: lipsa
1329 2001 CSS 2 Bucuresti 00:47:38
3 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua
Observatii: lipsa
A0542 2001 Steaua CSA 00:40:16
4 Cardasol Florin
Observatii: lipsa
11028 2001 NAVI 00:37:38

Proba 28 100 metri spate - 13 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Visan Alexandru A1036 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:34
4 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:31
5 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:12
6 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:51
7 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Licu Albert 11583 2000 NAVI 01:30:72
2 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:28:94
3 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:63
4 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 01:23:13
5 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:23:57
6 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 01:25:78
7 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:29:75
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:32:43

Seria: 4
1 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:19:22
2 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:18:43
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:15:60
4 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 01:12:78
5 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:13:73
6 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:16:92
7 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:97

Descalificari
1 Vilcinschi Andrei
Observatii: lipsa
11791 2000 NAVI 01:21:26

Proba 29 200 metri liber - 12 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Corina 10877 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99
5 Puchiu Ingrid 11306 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 99:99:99
3 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:46:85
6 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Baleanu Andreea 1812 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:12
2 Costache Elisa Andreea A0467 2001 NAVI 03:06:00
3 Nita Andreea 11633 2001 NAVI 03:04:68
4 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 03:02:55
5 Raducanu Iuliana Andreea A0780 2001 CSS Dinamo 03:03:58
6 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 03:05:37
8 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:95

Seria: 4
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Delfinul Bucuresti 02:50:61
2 Belu Andreea 10878 2001 Delfinul Bucuresti 02:45:85
3 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 02:39:06
4 Gadea Claudia 11021 2001 NAVI 02:28:26
5 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:37:62
6 Dragan Theodora 11634 2001 NAVI 02:44:74
7 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 02:49:18
8 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 02:58:49

Descalificari
1 Muca Andreea Maria
Observatii: lipsa
A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:98
2 Nistor Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0152 2001 C S Intersport 2004 03:06:94

Proba 30 200 metri liber - 12 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 03:27:58
5 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 03:40:00
6 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:46
2 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:42
3 Filoti Theodor 1352 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:70
4 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:85
5 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 03:00:13
6 Hentia Alexandru 1329 2001 CSS 2 Bucuresti 03:15:03
7 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:18:34
8 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Atack Team 03:25:10

Seria: 3
2 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:42:73
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 02:41:33
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:37:96
5 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:14
6 Motas Cristian A0139 2001 CSS Dinamo 02:41:48
7 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:20
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 02:57:63

Seria: 4
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:61
2 Serdin Cosmin A0197 2001 NAVI 02:33:41
3 Marinica Rares 11027 2001 NAVI 02:28:09
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 02:21:38
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:24:27
6 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:33:31
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 02:35:09

Descalificari
1 Sanda Marius
Observatii: lipsa
A0770 2001 Bucharest Sport Club 03:54:57
2 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua
Observatii: lipsa
A0542 2001 Steaua CSA 02:50:08
3 Cardasol Florin
Observatii: lipsa
11028 2001 NAVI 02:37:54

Proba 31 200 metri liber - 13 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 03:04:74
4 Licu Albert 11583 2000 NAVI 03:04:49
5 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 03:04:67
7 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 02:52:01
2 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 02:48:27
3 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:60
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 02:42:18
5 Romas Catalin 10748 2000 CSS Dinamo 02:42:88
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 02:50:92

Seria: 3
1 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 02:39:71
2 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 02:35:94
3 Serban Bogdan 11030 2000 NAVI 02:32:77
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:29:68
5 Stan Filip 11031 2000 Performer 02:32:45
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:33:65
7 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 02:38:36
8 Vasile Vlad 11029 2000 NAVI 02:41:79

Descalificari
1 Ghita George Eduard
Observatii: lipsa
1225 2000 Median Bucuresti 03:26:61
2 Grigore Eduard
Observatii: lipsa
11664 2000 Median Bucuresti 03:19:71
3 Sandru Paul Eduard
Observatii: lipsa
11792 2000 Performer 02:46:31
4 Vilcinschi Andrei
Observatii: lipsa
11791 2000 NAVI 02:52:87