Lista de start pentru Cupa Prichindel Editia 2013

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 25 metri liber - 6 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
2 Fraseniuc Iaroslav 1938 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Ristache Damian 1945 2007 CSS Dinamo 99:99:99
4 Popa Anthony Razvan 1940 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 3
1 Serghie Enache David 1915 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
3 Coreisa Eduard Gabriel 1992 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Petrescu Ioan 1974 2007 NAVI 99:99:99
6 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 4
2 Stefanescu Andrei 1962 2007 Bucharest Sport Club 00:46:00
3 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00
4 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 00:45:00
5 Bratu Emil Alexandru 1993 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Lazar Andrei 1965 2007 CS Free Style 99:99:99

Seria: 5
1 Manea Stefan 1927 2007 Aqua Sport Galati 00:40:00
2 Petre Tudor 1928 2007 Aqua Sport Galati 00:36:00
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:30:00
4 Mindru Stefan 1926 2007 Aqua Sport Galati 00:35:00
5 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:36:00
6 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00

Descalificari
1 Movila George
Observatii:
1919 2007 Atack Team 99:99:99
2 Ionas Stefan Matei
Observatii: lipsa
1994 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Gomoi Andrei Horia
Observatii:
1975 2007 NAVI 99:99:99

Proba 2 25 metri liber - 7 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Dinu Nicusor Roberto 1798 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Uluceanu David Alexandru 1805 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Sandu Rares Mihai 1971 2006 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Birghilescu Alexandru 1948 2006 CSS Dinamo 99:99:99
2 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 99:99:99
4 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Ologeanu Radu 1935 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Lazar Stefan Andrei 1804 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Costea Mihai Alexandru 1984 2006 NAVI 99:99:99
2 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 99:99:99
3 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Costache Eduard Valentin 1916 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
5 Georgescu Luca 1985 2006 NAVI 99:99:99
6 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 99:99:99
2 Litan Alexandru 1500 2006 CSS Dinamo 00:40:33
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:39:72
4 Gavril Filip 2001 2006 Aqua Sport Galati 00:40:00
5 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:53:81

Seria: 5
2 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 00:35:00
3 Gherghe Luca Andrei 1699 2006 Bucharest Sport Club 00:35:00
4 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:35:00
5 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:35:54
6 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:38:21

Seria: 6
1 Grosu Denis 1925 2006 Aqua Sport Galati 00:32:00
2 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:30:75
3 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:29:00
4 Iacob Mario 1922 2006 Aqua Sport Galati 00:30:00
5 Leoca Codrin 1923 2006 Aqua Sport Galati 00:31:00
6 Solomon Luca 1924 2006 Aqua Sport Galati 00:33:00

Seria: 7
2 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 00:28:00
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:25:09
4 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:26:00
5 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:29:00
6 Angheluta Andrei Alessandro 1953 2006 Bucharest Sport Club 00:29:00

Seria: 8
1 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:24:88
2 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:21:00
3 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:21:00
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:21:00
5 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:24:00
6 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:25:00

Descalificari
1 Ghioldis Andrei Gabriel
Observatii: lipsa
1771 2006 CS Free Style 99:99:99
2 Mocanu Mihai
Observatii: lipsa
1761 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Neagu Andrei Tudor
Observatii: lipsa
1700 2006 Bucharest Sport Club 00:36:00
4 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 00:29:00

Proba 3 25 metri liber - 6 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Mihalache Amalia Maria 1937 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Scutaru Alexandra Maria 1969 2007 CS Free Style 99:99:99
4 Constantinescu Anna 1941 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
5 Rotaru Kristin Irina 1947 2007 CSS Dinamo 99:99:99
6 Mircea Cosmina Ioana 2007 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 99:99:99
2 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 99:99:99
3 Georgescu Daria Maria 1959 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00
5 Dumitrescu Irina 1982 2007 NAVI 99:99:99
6 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 3
2 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 00:35:00
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:28:00
4 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:33:00
5 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:35:00
6 Petrea Andreea Maria 2000 2007 Aqua Sport Galati 00:42:00

Descalificari
1 Preotu Maria Antonia
Observatii: lipsa
15695 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Marin Teodora
Observatii: lipsa
1958 2007 Bucharest Sport Club 00:35:00

Proba 4 25 metri liber - 7 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Panait Mara 1800 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 99:99:99
4 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 99:99:99
5 Rotaru Rianna Maria 1936 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 3
1 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 99:99:99
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 99:99:99
3 Pastramagiu Andreea Cristina 1997 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
4 Sebe Iulia 1988 2006 NAVI 99:99:99
5 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 99:99:99
6 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
1 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Boboc Raluca 1930 2006 Aqua Sport Galati 00:50:00
3 Pastramagiu Ana 1999 2006 Aqua Sport Galati 00:40:00
4 Gavanescu Lavinia 1929 2006 Aqua Sport Galati 00:45:00
5 Neacsu Teodora 1943 2006 Performer 99:99:99
6 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 5
1 Spiridon Alesandra 1932 2006 Aqua Sport Galati 00:30:00
2 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:28:00
3 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 00:28:00
4 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:28:00
5 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:29:00
6 Tinjala Mariuca 1933 2006 Aqua Sport Galati 00:31:00

Seria: 6
1 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:27:00
2 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:24:47
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:19:00
4 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:21:00
5 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:27:00
6 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 00:28:00

Proba 5 25 metri picioare crawl - 6 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Badea Robert Andrei 1966 2007 CS Free Style 99:99:99
4 Droc Claudiu Alexandru 1968 2007 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
2 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 CSS Dinamo 99:99:99
3 Ene Darius 1944 2007 Atack Team 99:99:99
4 Ristache Damian 1945 2007 CSS Dinamo 99:99:99
5 Serghie Enache David 1915 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Fraseniuc Iaroslav 1938 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
2 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 99:99:99
3 Movila George 1919 2007 Atack Team 99:99:99
4 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 99:99:99
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
6 Popa Anthony Razvan 1940 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 4
1 Turcanu Matei Andrei 1967 2007 CS Free Style 99:99:99
2 Lupas-Ticu Matteo 2002 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Rogozeanu Sorin 1995 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
6 Lazar Andrei 1965 2007 CS Free Style 99:99:99

Seria: 5
2 Bratu Emil Alexandru 1993 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Necsulescu Robert 1976 2007 NAVI 99:99:99
4 Petrescu Ioan 1974 2007 NAVI 99:99:99
5 Coreisa Eduard Gabriel 1992 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Ionas Stefan Matei 1994 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 NAVI 99:99:99
2 Stefanescu Andrei 1962 2007 Bucharest Sport Club 00:46:00
3 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00
4 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00
5 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 00:55:00
6 Dima Cristian 1978 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 7
1 Petre Tudor 1928 2007 Aqua Sport Galati 00:41:00
2 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:40:00
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:34:00
4 Popescu Calin Petru 2003 2007 Renovatio S.C. 00:35:00
5 Mindru Stefan 1926 2007 Aqua Sport Galati 00:40:00
6 Manea Stefan 1927 2007 Aqua Sport Galati 00:44:00

Descalificari
1 Bacauanu Alexandru
Observatii: lipsa
1977 2007 NAVI 99:99:99
2 Dinu Andrei
Observatii: lipsa
1996 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 6 25 metri bras - 7 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Ologeanu Radu 1935 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 99:99:99
2 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 99:99:99
3 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 99:99:99
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 99:99:99
5 Lazar Stefan Andrei 1804 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 99:99:99
2 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 99:99:99
3 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 99:99:99
4 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 99:99:99
6 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Solomon Luca 1924 2006 Aqua Sport Galati 00:45:00
2 Gherghe Luca Andrei 1699 2006 Bucharest Sport Club 00:44:00
3 Leoca Codrin 1923 2006 Aqua Sport Galati 00:41:00
4 Iacob Mario 1922 2006 Aqua Sport Galati 00:42:00
6 Gavril Filip 2001 2006 Aqua Sport Galati 00:45:00

Seria: 5
1 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 00:40:00
3 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:35:00
4 Angheluta Andrei Alessandro 1953 2006 Bucharest Sport Club 00:35:00
5 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 00:38:00
6 Grosu Denis 1925 2006 Aqua Sport Galati 00:40:00

Seria: 6
1 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:32:00
2 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:30:00
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:27:00
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:28:00
5 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:30:00
6 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:35:00

Descalificari
1 Dinu Nicusor Roberto
Observatii: lipsa
1798 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Mocanu Mihai
Observatii: lipsa
1761 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Neagu Andrei Tudor
Observatii: lipsa
1700 2006 Bucharest Sport Club 00:45:00
4 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 00:37:00

Proba 7 25 metri picioare crawl - 6 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mircea Cosmina Ioana 2007 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Mihalache Amalia Maria 1937 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
4 Constantinescu Anna 1941 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 2
1 Rotaru Kristin Irina 1947 2007 CSS Dinamo 99:99:99
2 Baciu Ana 1970 2007 CS Free Style 99:99:99
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 99:99:99
4 Scutaru Alexandra Maria 1969 2007 CS Free Style 99:99:99
5 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitrescu Irina 1982 2007 NAVI 99:99:99
2 Marian Mara Andreea 1990 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Georgescu Daria Maria 1959 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00
4 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 99:99:99
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 00:40:00
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:31:00
4 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:34:00
5 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:40:00
6 Petrea Andreea Maria 2000 2007 Aqua Sport Galati 00:44:00

Descalificari
1 Marin Teodora
Observatii: lipsa
1958 2007 Bucharest Sport Club 00:35:00

Proba 8 25 metri bras - 7 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 99:99:99
4 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Panait Mara 1800 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 99:99:99
2 Neacsu Teodora 1943 2006 Performer 99:99:99
4 Pastramagiu Ana 1999 2006 Aqua Sport Galati 00:58:00
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 99:99:99
6 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Tinjala Mariuca 1933 2006 Aqua Sport Galati 00:39:00
2 Spiridon Alesandra 1932 2006 Aqua Sport Galati 00:38:00
3 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 00:37:00
4 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 00:37:00
5 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:38:50
6 Gavanescu Lavinia 1929 2006 Aqua Sport Galati 00:50:00

Seria: 4
1 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:37:00
2 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:36:00
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:27:00
4 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:28:00
5 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:37:00
6 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:37:00

Descalificari
1 Boboc Raluca
Observatii: lipsa
1930 2006 Aqua Sport Galati 00:55:00

Proba 9 Stafeta 4x25 metri liber - 7 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 7 Alexandru Constantinescu, Luca Mihnea Istrate, Teofil Scortea, Marius Rosu, 2004 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 5 Vladimir Andrei Zsehranszky, Luigi Nicolas Tudor, David Andrei Ionescu, Luca Ciurea, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 3 Matei Valeriu Pisoschi, Radu Stefan Zorzoliu, Radu Ologeanu, Cristian Popa, 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Stafeta 1 Tudor Cristian Andrei Neagu, Alexandru Mihai Gurau, Eduard Andrei Constantin, Alexandru Sebastian Silaghi, 2004 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 2 Denis Grosu, Rares Slavu, Mario Iacob, Codrin Leoca, 2004 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Stafeta 4 Kaan Stefan Muraru, Andrei Alessandro Angheluta, Eugeniu Stefanita Barbu, Eduard Andrei Cristea, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 NAVI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 10 25 metri spate - 6 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mircea Cosmina Ioana 2007 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Mihalache Amalia Maria 1937 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
4 Constantinescu Anna 1941 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 2
1 Rotaru Kristin Irina 1947 2007 CSS Dinamo 99:99:99
2 Baciu Ana 1970 2007 CS Free Style 99:99:99
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 99:99:99
4 Scutaru Alexandra Maria 1969 2007 CS Free Style 99:99:99
5 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitrescu Irina 1982 2007 NAVI 99:99:99
2 Marian Mara Andreea 1990 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Georgescu Daria Maria 1959 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00
4 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 99:99:99
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 00:38:00
2 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:35:00
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:31:00
4 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:32:00
6 Petrea Andreea Maria 2000 2007 Aqua Sport Galati 00:40:00

Descalificari
1 Marin Teodora
Observatii: lipsa
1958 2007 Bucharest Sport Club 00:36:00

Proba 11 25 metri spate - 7 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 CS Free Style 99:99:99
2 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 99:99:99
3 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 99:99:99
4 Panait Mara 1800 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Rotaru Rianna Maria 1936 2006 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 3
1 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 99:99:99
2 Sebe Iulia 1988 2006 NAVI 99:99:99
3 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Mocanu Alexandra Stefania 1917 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
5 Rauta Carla Maria 1989 2006 NAVI 99:99:99
6 Negru Alexandra 1987 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Neacsu Teodora 1943 2006 Performer 99:99:99
2 Gavanescu Lavinia 1929 2006 Aqua Sport Galati 00:47:00
3 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 00:35:00
4 Pastramagiu Ana 1999 2006 Aqua Sport Galati 00:42:00
5 Boboc Raluca 1930 2006 Aqua Sport Galati 00:48:00
6 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 5
1 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 00:33:00
2 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:32:00
3 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:32:00
4 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:32:00
5 Tinjala Mariuca 1933 2006 Aqua Sport Galati 00:32:00
6 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:34:00

Seria: 6
1 Spiridon Alesandra 1932 2006 Aqua Sport Galati 00:30:00
2 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:26:80
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:23:00
4 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:25:00
5 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 00:29:00
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:31:00

Descalificari
1 Dragne Ana Maria
Observatii: lipsa
1973 2006 CS Free Style 99:99:99

Proba 12 25 metri spate - 6 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Badea Robert Andrei 1966 2007 CS Free Style 99:99:99
4 Lazar Andrei 1965 2007 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Serghie Enache David 1915 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Ristache Damian 1945 2007 CSS Dinamo 99:99:99
3 Fraseniuc Iaroslav 1938 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
4 Popa Anthony Razvan 1940 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 99:99:99
5 Movila George 1919 2007 Atack Team 99:99:99
6 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 4
1 Rogozeanu Sorin 1995 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Bratu Emil Alexandru 1993 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Coreisa Eduard Gabriel 1992 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Ionas Stefan Matei 1994 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 NAVI 99:99:99
2 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 00:47:00
3 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00
4 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00
5 Necsulescu Robert 1976 2007 NAVI 99:99:99
6 Petrescu Ioan 1974 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 6
1 Manea Stefan 1927 2007 Aqua Sport Galati 00:42:00
2 Mindru Stefan 1926 2007 Aqua Sport Galati 00:36:00
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:33:00
4 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:36:00
5 Petre Tudor 1928 2007 Aqua Sport Galati 00:37:00
6 Stefanescu Andrei 1962 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00

Descalificari
1 Bacauanu Alexandru
Observatii: lipsa
1977 2007 NAVI 99:99:99
2 Lupas-Ticu Matteo
Observatii: lipsa
2002 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Dima Cristian
Observatii: lipsa
1978 2007 NAVI 99:99:99
4 Dinu Andrei
Observatii: lipsa
1996 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 13 25 metri spate - 7 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ciurea Luca 2009 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Breazu Luca Ioan 1725 2006 NAVI 99:99:99
4 Lazar Stefan Andrei 1804 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Sandu Rares Mihai 1971 2006 CS Free Style 99:99:99
3 Uluceanu David Alexandru 1805 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Sisca-Visovschi Luca 1827 2006 CS Free Style 99:99:99

Seria: 3
1 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 CSS Dinamo 99:99:99
3 Georgescu Luca 1985 2006 NAVI 99:99:99
4 Costea Mihai Alexandru 1984 2006 NAVI 99:99:99
5 Zorzoliu Radu Stefan 1490 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Ologeanu Radu 1935 2006 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
1 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Tataru Bogdan 1983 2006 NAVI 99:99:99
3 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 99:99:99
4 Dinu Nicusor Roberto 1798 2006 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Litan Alexandru 1500 2006 CSS Dinamo 00:42:03
2 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 00:38:34
3 Gherghe Luca Andrei 1699 2006 Bucharest Sport Club 00:37:00
5 Gavril Filip 2001 2006 Aqua Sport Galati 00:41:00
6 Vasile Marius Stefan 1516 2006 NAVI 00:52:33

Seria: 6
1 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 00:35:00
2 Dan Tudor 2004 2006 Renovatio S.C. 00:35:00
3 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:34:00
4 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:34:09
5 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:35:00
6 Grosu Denis 1925 2006 Aqua Sport Galati 00:35:00

Seria: 7
2 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:33:00
3 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 00:32:33
4 Iacob Mario 1922 2006 Aqua Sport Galati 00:33:00
5 Solomon Luca 1924 2006 Aqua Sport Galati 00:34:00
6 Leoca Codrin 1923 2006 Aqua Sport Galati 00:34:00

Seria: 8
1 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:31:90
2 Angheluta Andrei Alessandro 1953 2006 Bucharest Sport Club 00:30:00
3 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:29:52
4 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 00:30:00
5 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:30:51
6 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:32:00

Seria: 9
1 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:28:00
2 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:25:00
3 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:25:00
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:25:00
5 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:26:00
6 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:29:03

Descalificari
1 Ghioldis Andrei Gabriel
Observatii: lipsa
1771 2006 CS Free Style 99:99:99
2 Mocanu Mihai
Observatii: lipsa
1761 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Neagu Andrei Tudor
Observatii: lipsa
1700 2006 Bucharest Sport Club 00:38:00
4 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 00:34:00

Proba 14 25 metri picioare spate - 6 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mircea Cosmina Ioana 2007 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Mihalache Amalia Maria 1937 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
4 Constantinescu Anna 1941 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99

Seria: 2
1 Rotaru Kristin Irina 1947 2007 CSS Dinamo 99:99:99
2 Baciu Ana 1970 2007 CS Free Style 99:99:99
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 NAVI 99:99:99
4 Scutaru Alexandra Maria 1969 2007 CS Free Style 99:99:99
5 Calin Daria Mihaela 1949 2007 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitrescu Irina 1982 2007 NAVI 99:99:99
2 Marian Mara Andreea 1990 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Petrea Andreea Maria 2000 2007 Aqua Sport Galati 00:47:00
4 Fulea Maria 1981 2007 NAVI 99:99:99
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Andrei Iarina 1979 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 00:40:00
3 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:33:00
4 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:34:00
5 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:38:00
6 Georgescu Daria Maria 1959 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00

Descalificari
1 Marin Teodora
Observatii: lipsa
1958 2007 Bucharest Sport Club 00:38:00

Proba 15 25 metri fluture - 7 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 99:99:99
3 Pastramagiu Ana 1999 2006 Aqua Sport Galati 00:55:00
4 Boboc Raluca 1930 2006 Aqua Sport Galati 00:55:00
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 NAVI 99:99:99
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Tinjala Mariuca 1933 2006 Aqua Sport Galati 00:37:00
2 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:36:00
3 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:35:00
4 Bolohan Bianca Ioana 1951 2006 Bucharest Sport Club 00:36:00
5 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 00:36:00
6 Gavanescu Lavinia 1929 2006 Aqua Sport Galati 00:46:00

Seria: 3
1 Spiridon Alesandra 1932 2006 Aqua Sport Galati 00:34:00
2 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 00:30:00
3 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:23:00
4 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:24:00
5 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 00:33:00
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:35:00

Proba 16 25 metri picioare spate - 6 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Badea Robert Andrei 1966 2007 CS Free Style 99:99:99
4 Droc Claudiu Alexandru 1968 2007 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 CSS Dinamo 99:99:99
2 Popa Anthony Razvan 1940 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
4 Fraseniuc Iaroslav 1938 2007 C.S.Dinamic Sport 99:99:99
5 Ristache Damian 1945 2007 CSS Dinamo 99:99:99
6 Serghie Enache David 1915 2007 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Turcanu Matei Andrei 1967 2007 CS Free Style 99:99:99
5 Lazar Andrei 1965 2007 CS Free Style 99:99:99
6 Spataru Eduard 1920 2007 Atack Team 99:99:99

Seria: 4
1 Ionas Stefan Matei 1994 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Coreisa Eduard Gabriel 1992 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Petrescu Ioan 1974 2007 NAVI 99:99:99
4 Bratu Emil Alexandru 1993 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Rogozeanu Sorin 1995 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
2 Gheorghe Toma Constantin 1942 2007 Club Daimon 00:53:00
3 Stefanescu Andrei 1962 2007 Bucharest Sport Club 00:49:00
4 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:50:00
5 Gomoi Andrei Horia 1975 2007 NAVI 99:99:99
6 Necsulescu Robert 1976 2007 NAVI 99:99:99

Seria: 6
1 Manea Stefan 1927 2007 Aqua Sport Galati 00:44:00
2 Mindru Stefan 1926 2007 Aqua Sport Galati 00:40:00
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:35:00
4 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:40:00
5 Petre Tudor 1928 2007 Aqua Sport Galati 00:42:00
6 Rugina Dan Stefan 1960 2007 Bucharest Sport Club 00:45:00

Descalificari
1 Movila George
Observatii: abandon
1919 2007 Atack Team 99:99:99
2 Lupas-Ticu Matteo
Observatii: lipsa
2002 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Bacauanu Alexandru
Observatii: lipsa
1977 2007 NAVI 99:99:99
4 Dinu Andrei
Observatii: lipsa
1996 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Dima Cristian
Observatii: lipsa
1978 2007 NAVI 99:99:99

Proba 17 25 metri fluture - 7 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 99:99:99
4 Birghilescu Alexandru 1948 2006 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
3 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 99:99:99
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 99:99:99
5 Litan Alexandru 1500 2006 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Rosu Marius 1515 2006 NAVI 99:99:99
4 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 99:99:99
6 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:45:00
2 Gavril Filip 2001 2006 Aqua Sport Galati 00:43:00
3 Barbu Eugeniu Stefanita 1955 2006 Bucharest Sport Club 00:40:00
4 Solomon Luca 1924 2006 Aqua Sport Galati 00:40:00
6 Gherghe Luca Andrei 1699 2006 Bucharest Sport Club 00:45:00

Seria: 5
2 Angheluta Andrei Alessandro 1953 2006 Bucharest Sport Club 00:36:00
3 Iacob Mario 1922 2006 Aqua Sport Galati 00:33:00
4 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:36:00
5 Leoca Codrin 1923 2006 Aqua Sport Galati 00:36:00
6 Grosu Denis 1925 2006 Aqua Sport Galati 00:40:00

Seria: 6
1 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 00:30:00
2 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:29:00
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:24:00
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:25:00
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:30:00
6 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:31:00

Descalificari
1 Ciurea Luca
Observatii: lipsa
2009 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Mocanu Mihai
Observatii: lipsa
1761 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Vasile Marius Stefan
Observatii: lipsa
1516 2006 NAVI 99:99:99
4 Neagu Andrei Tudor
Observatii: lipsa
1700 2006 Bucharest Sport Club 00:45:00
5 Mirea Andrei
Observatii: lipsa
1758 2006 Bucharest Sport Club 00:37:00

Proba 18 Stafeta 4x25 metri liber - 7 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 3 Andra Aslam, Iulia Sebe, Maria Florentina Oprea, Clara Maria Chirita, 2004 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 1 Erika Luana Iancu, Ana Pastramagiu, Mariuca Tinjala, Lavinia Gavanescu, 2004 Aqua Sport Galati 99:99:99
4 Stafeta 2 Cristina Taranu, Bianca Ioana Bolohan, Eva Andreea Tudor, Alexandra Maria Blejan, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 4 Denisa Mihaela Petrov, Ioana Rebecca Neagu, Ioana Maria Menciu, Ana Maria Stroe, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99