Lista de start pentru Cupa de Iarna Editia 2013 - copii 8,9,10 ani

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 8 ani - Baieti (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Anghel David Andrei 1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 CSS Dinamo 99:99:99
5 Balaban Radu Mihai 1888 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Petroschke Nicholas Cruz 1480 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
2 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:65
3 Lazar Andrei 1844 2005 Tenis Club 2000 01:07:56
4 Patru Stefan 1846 2005 CSS 1 Bucuresti 01:04:62
5 Dumitrica Vlad 1717 2005 Energic L L Pitesti 01:07:19
6 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:08:39
7 Coman Andrei 1658 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:68
8 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:17:60

Seria: 4
1 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:03:79
2 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 01:03:05
3 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 00:59:56
4 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:59:53
5 Filip Robert 1756 2005 Bucharest Sport Club 00:59:55
6 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 01:02:27
7 Taut Alexandru 1762 2005 Performer 01:03:55
8 Serban Andrei 1777 2005 Tenis Club 2000 01:04:02

Seria: 5
1 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:57:48
2 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 00:56:53
3 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 00:55:94
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:53:54
5 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:55:90
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:27
7 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:12
8 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 00:58:49

Seria: 6
1 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 00:52:83
2 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:51:82
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:50:73
4 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:50:19
5 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:50:44
6 Sirbu Robert 1866 2005 Aqua Sport Galati 00:51:00
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:51:90
8 Mastrini Nicholas 1693 2005 Renovatio S.C. 00:53:12

Seria: 7
1 Rusu Fabian 1874 2005 Aqua Sport Galati 00:50:00
2 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 00:49:91
3 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 00:48:00
4 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:47:77
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:47:81
8 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:50:15

Seria: 8
1 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 00:45:38
2 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:45:02
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 00:44:19
5 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:43:56
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:44:20
7 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 00:45:07
8 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:58

Seria: 9
1 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:41:62
2 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:41:15
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:39:46
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:37:62
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:38:14
6 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:03
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:41:18
8 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:10

Descalificari
1 Cord Stefan
Observatii: lipsa
1816 2005 GRC Campina 99:99:99
2 Onea Aris Cristian Antonio
Observatii: lipsa
1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dragomirescu Robert
Observatii: lipsa
1310 2005 Bucharest Sport Club 01:11:65
4 Lepus Vlad Gabriel
Observatii:
A1105 2005 NAVI 00:48:88
5 Cilenti Ibrahim
Observatii: lipsa
1864 2005 Aqua Sport Galati 00:50:00
6 Stoica Emilian
Observatii: lipsa
1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:35

Proba 2 50 metri liber - 9 ani - Baieti (101 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Scarlat Adrian 1882 2004 CSS Dinamo 99:99:99
3 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Copu Andrei Gabriel 1397 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:44
5 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dinu Daniel Lucian 1903 2004 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:20
2 Stanciu Alexandru 1907 2004 Performer 01:06:70
3 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:05:03
4 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:98
5 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:40
6 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:55
7 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Tenis Club 2000 01:09:23
8 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:15:18

Seria: 3
1 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 01:01:20
2 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:83
3 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 00:59:44
5 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 00:57:91
7 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:05
8 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:01:50

Seria: 4
1 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:35
2 Dumitrescu Luca Ionut 1478 2004 Tenis Club 2000 00:53:26
4 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 00:52:77
5 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 00:52:81
6 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 00:53:25
7 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:20
8 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:88

Seria: 5
1 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49
2 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 00:52:18
3 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:51:10
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:45
5 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:04
6 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 00:51:37
8 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:56

Seria: 6
1 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:50:06
2 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 00:49:92
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:31
4 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 00:48:99
5 Neagu Razvan 1736 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:14
6 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:79
8 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 00:50:12

Seria: 7
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:60
3 Pavel Sergiu 1818 2004 GRC Campina 00:47:35
4 Elefteriu Octavian 1863 2004 Aqua Sport Galati 00:47:00
5 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:47:23
6 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:47:49
7 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:48:71
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:88

Seria: 8
1 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 00:46:33
2 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 00:46:00
4 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 00:45:13
5 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:45:21
6 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:45:77
7 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:27
8 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:46:94

Seria: 9
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:46
2 Costache Ionut 1679 2004 GRC Campina 00:43:18
3 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:43:06
4 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:42:54
5 Cazacu Alin 13347 2004 Performer 00:42:80
6 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:08
7 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:26
8 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:44:73

Seria: 10
1 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:41:70
2 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:41:45
3 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:41:22
4 Fortu Eduard 1861 2004 Aqua Sport Galati 00:41:00
5 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:41:00
6 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:41:31
7 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:61
8 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:85

Seria: 11
1 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:40:77
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:40:40
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:39:40
4 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:39:00
5 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:04
6 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:39:75
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:53
8 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:40:95

Seria: 12
1 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:47
2 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:38:29
3 Ene Alexandru Dan 1879 2004 Aqua Swim 00:38:00
4 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:37:52
5 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:37:99
6 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:38:23
7 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:38:38
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50

Seria: 13
1 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:37:17
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:77
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:36:42
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:36:00
5 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:40
6 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:36:65
7 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:37:00
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:37:37

Descalificari
1 Vintila Daniel Alexandru
Observatii: lipsa
1415 2004 Bucharest Sport Club 00:57:49
2 Dima Razvan
Observatii: lipsa
1764 2004 Performer 00:59:80
3 Rotaru Matei
Observatii: lipsa
1763 2004 Performer 00:53:20
4 Cojocaru Andrei
Observatii:
1406 2004 Bucharest Sport Club 00:52:27
5 Simion Stefan Niculae
Observatii: lipsa
1394 2004 Steaua CSA 00:49:93
6 Stan Stefan
Observatii: lipsa
A0660 2004 Club Daimon 00:48:86
7 Amza David
Observatii: lipsa
1447 2004 Performer 00:45:50

Proba 3 50 metri liber - 10 ani - Baieti (89 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Rusu Cristian 1847 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Ionescu Luca 1902 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 2
2 Calin Teodor 1876 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Iordache Damian 1908 2003 Performer 01:10:50
5 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:34
6 Lupu Valentin 1913 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Mat Cristian Silvano 1904 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Anghel Robert Stefan 1319 2003 Tenis Club 2000 00:52:88
2 Ion Andrei Nicolas 1824 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:27
3 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 00:50:88
4 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:63
5 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:87
6 Butufei Matei 1768 2003 Performer 00:50:90
7 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:65

Seria: 4
1 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:55
2 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:12
3 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:48:00
4 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:47:29
5 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:42
6 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 00:48:03
7 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50
8 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:96

Seria: 5
1 Sohanu Alexandru 1796 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:90
3 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:45:46
4 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:94
5 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:45:21
7 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:25
8 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:29

Seria: 6
2 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 00:43:40
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:43:27
4 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:42:83
5 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:86
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:43:32
7 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72
8 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:42

Seria: 7
1 Dumitru Alex Luca A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:42:16
2 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:83
3 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:41:72
4 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:08
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:68
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:41:78
7 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:42:08
8 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:42:52

Seria: 8
1 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:40:95
2 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:79
3 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:40:56
4 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:40:15
5 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:24
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:40:87
8 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:40:99

Seria: 9
1 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:48
2 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:06
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 00:38:36
4 Homler Alexandru 1857 2003 Aqua Sport Galati 00:38:22
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:38:23
6 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:43
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:32
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:40:08

Seria: 10
1 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:86
2 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:37:08
3 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:36:80
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:59
5 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:36:69
6 Badic David Andrei 1878 2003 Aqua Swim 00:37:00
7 Balan Rares 1858 2003 Aqua Sport Galati 00:37:22
8 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:95

Seria: 11
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:36:38
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:29
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:35:95
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:35:54
5 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:91
6 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:36:17
7 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:36:34
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:36:55

Seria: 12
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:27
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:33:93
4 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:33:52
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:65
6 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:34:41
7 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:10
8 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:41

Descalificari
1 Talangescu Dan Cristian
Observatii: lipsa
A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:02
2 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:35
3 Badica Mihnea
Observatii: lipsa
A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:46:18
4 Constantinescu Sabin
Observatii: lipsa
A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:80
5 Dragoiu Radu Andrei
Observatii: lipsa
A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:35
6 Lungu Alexandru
Observatii: lipsa
1687 2003 GRC Campina 00:40:57
7 Rusen Costin Alin
Observatii: lipsa
A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:50

Proba 4 50 metri liber - 8 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 99:99:99
6 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dinu Delia 1910 2005 Performer 01:35:00
3 Ghazal Magida 1642 2005 Performer 01:07:60
4 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 01:00:48
5 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 01:04:09
6 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:44
7 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 99:99:99
8 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Lazaroaia Ana 1677 2005 GRC Campina 00:56:38
2 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:54:14
3 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:08
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:50:02
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:51:31
6 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:53:29
7 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:55:19
8 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 CS Free Style 00:58:99

Seria: 4
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:48:48
2 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 00:47:96
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:47:44
4 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:45:79
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:47:00
6 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:47:84
7 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:48:06
8 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:50:00

Seria: 5
2 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:43:32
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:41:39
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:40:96
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:40:99
6 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 00:42:15
7 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:45:32
8 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:45:77

Descalificari
1 Iancu Ana Maria
Observatii: lipsa
1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Petrescu Ilinca
Observatii: lipsa
A0811 2005 NAVI 00:45:50

Proba 5 50 metri liber - 9 ani - Fete (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 99:99:99
4 Dobromir Maria 1877 2004 GRC Campina 99:99:99
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 01:21:02
3 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:73
4 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:01:29
5 Stanica Astrid Gabriela 1829 2004 Bucharest Sport Club 01:02:50
6 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 01:05:65
7 Dinu Ana Maria 1766 2004 Performer 01:10:50
8 Corciu Ana Maria 1912 2004 Performer 01:25:60

Seria: 3
1 Mateian Carina Miruna 1706 2004 Bucharest Sport Club 00:58:80
2 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:76
3 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:28
4 Ursuleanu Mihaela 1680 2004 GRC Campina 00:52:93
5 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:53:03
6 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 00:55:14
7 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:75
8 Scripcariu Tecla 1765 2004 Performer 01:00:62

Seria: 4
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:51:94
2 Curiac Mara 1452 2004 Performer 00:50:59
4 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:51
5 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:49:00
6 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:41
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:84
8 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:29

Seria: 5
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:48:42
2 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:48:00
4 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:17
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:47:26
6 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 00:47:38
7 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:25
8 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:47

Seria: 6
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:45:60
2 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:43:76
3 Harabagiu Ioana 1868 2004 Aqua Sport Galati 00:43:00
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:41:58
5 Mindru Elena 1869 2004 Aqua Sport Galati 00:43:00
6 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 00:43:38
7 Cazan Alexia 1871 2004 Aqua Sport Galati 00:44:00
8 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:82

Seria: 7
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:38:45
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:37:51
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:36:94
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:36:48
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:63
6 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:37:21
7 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:37:95
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:38:71

Descalificari
1 Oprea Alexia
Observatii: lipsa
1911 2004 Performer 01:07:60
2 Militaru Patricia Elena
Observatii:
A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:49:64
3 Viju Tania
Observatii: lipsa
1821 2004 Renovatio S.C. 00:47:26

Proba 6 50 metri liber - 10 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Patru Maria 14326 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Olteanu Stefania 1548 2003 Energic L L Pitesti 00:59:91
6 Stancu Diana 1881 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Savin Catalina 1631 2003 Median Bucuresti 00:56:46
2 Goran Antonia 1817 2003 GRC Campina 00:55:15
3 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 00:53:04
4 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 00:51:52
5 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:26
7 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:20
8 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 00:56:80

Seria: 3
2 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:66
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:45:83
4 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:05
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:61
6 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:48
7 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:47:91

Seria: 4
1 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:44:78
2 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 00:43:00
3 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:83
4 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:40:98
5 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:41:61
6 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:42:92
7 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:51
8 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:98

Seria: 5
1 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:40:06
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:38:90
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:37:97
4 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:58
5 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:37:66
6 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:38:07
8 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:40:14

Seria: 6
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:36:93
2 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:59
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:35:47
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:33:94
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:34:60
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:54
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:83
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:37:10

Descalificari
1 Sandu Andra Ana Maria
Observatii: lipsa
A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:49
2 Simionescu Andreea
Observatii: lipsa
A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:74
3 Petrariu Alexandra Bianca
Observatii: lipsa
A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:35
4 Taranu Melisa Clara Gabriela
Observatii: lipsa
A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:89
5 Iordache Miruna Lucia Maria
Observatii: lipsa
A0251 2003 NAVI 00:39:87

Proba 7 50 metri bras - 8 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coman Andrei 1658 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 99:99:99
3 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 01:44:89
6 Dumitrica Vlad 1717 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:39:69
2 Lazar Andrei 1844 2005 Tenis Club 2000 01:29:00
4 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:23:02
5 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 01:25:99
6 Serban Andrei 1777 2005 Tenis Club 2000 01:26:64
7 Filip Robert 1756 2005 Bucharest Sport Club 01:37:34
8 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:42:10

Seria: 3
1 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:19:62
2 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 01:18:31
3 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Tenis Club 2000 01:12:69
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:97
5 Mastrini Nicholas 1693 2005 Renovatio S.C. 01:12:06
6 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:14:80
7 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 01:18:59
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 01:23:00

Seria: 4
1 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:11:36
2 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:10:41
3 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 01:07:10
4 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 01:06:43
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:06:88
6 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 01:08:39
7 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:10:67
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 01:11:94

Seria: 5
1 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:05:29
2 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 01:04:67
3 Sirbu Robert 1866 2005 Aqua Sport Galati 01:04:00
5 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:03:50
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:04:30
7 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:04:89
8 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:05:70

Seria: 6
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:00:24
2 Taut Alexandru 1762 2005 Performer 00:59:48
3 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:57:96
4 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 00:56:74
5 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:37
6 Cilenti Ibrahim 1864 2005 Aqua Sport Galati 00:59:00
7 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:59:70
8 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:00:36

Seria: 7
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:55:73
2 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:54:43
3 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:54:04
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:50:57
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:52:81
6 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:54:37
7 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:55:05

Descalificari
1 Cord Stefan
Observatii: lipsa
1816 2005 GRC Campina 99:99:99
2 Dragomirescu Robert
Observatii: lipsa
1310 2005 Bucharest Sport Club 01:26:58
3 Popa Robert Andrei
Observatii:
A0828 2005 CSS Dinamo 01:02:14
4 Stoica Emilian
Observatii: lipsa
1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:81

Proba 8 50 metri bras - 9 ani - Baieti (86 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Scarlat Adrian 1882 2004 CSS Dinamo 99:99:99
7 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:19
3 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 01:11:42
4 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 01:10:26
5 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 01:11:02
6 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:40
7 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 01:17:48
8 Dumitrescu Luca Ionut 1478 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 01:09:85
4 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:07
5 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:07:08
6 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:09:10
8 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:87

Seria: 4
1 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:06:69
2 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:06:17
3 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 01:05:81
4 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:05:10
5 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:19
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:95
7 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 01:06:40
8 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:92

Seria: 5
1 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 01:04:52
2 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 01:03:32
3 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:14
4 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:02:30
5 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:02:38
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:21
7 Neagu Razvan 1736 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:60
8 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:04:69

Seria: 6
1 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:01
2 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:47
3 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 01:01:33
5 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:22
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:41
7 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 01:01:76
8 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:02:21

Seria: 7
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:97
2 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:51
3 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:59:29
4 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:59:00
5 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:59:19
7 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:59:64
8 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 01:00:99

Seria: 8
1 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 00:58:98
2 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:57:86
4 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:57:48
5 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:54
6 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:57:86
7 Pavel Sergiu 1818 2004 GRC Campina 00:58:83
8 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:00

Seria: 9
1 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 00:57:00
2 Cazacu Alin 13347 2004 Performer 00:56:65
3 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:55:80
4 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:55:07
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:55:40
6 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:56:59
7 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:56:85
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:57:07

Seria: 10
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:54:92
2 Costache Ionut 1679 2004 GRC Campina 00:53:75
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:52:92
4 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Steaua CSA 00:52:02
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:44
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:53:45
7 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:53:92
8 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:55:03

Seria: 11
1 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:87
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
3 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:49:57
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:45:07
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:45:74
6 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:50:00
7 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:80
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:51:26

Descalificari
1 Craciun Dan Adrian
Observatii:
1559 2004 CSS Dinamo 01:09:19
2 Dima Razvan
Observatii: lipsa
1764 2004 Performer 01:07:50
3 Rotaru Matei
Observatii: lipsa
1763 2004 Performer 01:09:30
4 Stan Stefan
Observatii: lipsa
A0660 2004 Club Daimon 01:01:14
5 Vintila Daniel Alexandru
Observatii: lipsa
1415 2004 Bucharest Sport Club 00:59:50
6 Amza David
Observatii: lipsa
1447 2004 Performer 00:57:70

Proba 9 50 metri bras - 10 ani - Baieti (84 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Calin Teodor 1876 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Ionescu Luca 1902 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Mat Cristian Silvano 1904 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 01:20:68
3 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:74
4 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:94
5 Sohanu Alexandru 1796 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:61
6 Iordache Damian 1908 2003 Performer 01:17:20
7 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:26
8 Anghel Robert Stefan 1319 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 01:08:18
2 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 01:05:97
3 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 01:04:09
4 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:90
5 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:89
6 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:55
7 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:17
8 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:67

Seria: 4
1 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:02:10
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:01:79
3 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 01:01:57
4 Dumitru Alex Luca A1019 2003 Energic L L Pitesti 01:01:47
6 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:01:66
8 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:60

Seria: 5
2 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:34
3 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
4 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:11
5 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:30
7 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 01:00:84
8 Butufei Matei 1768 2003 Performer 01:01:00

Seria: 6
1 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:57:89
2 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:57:69
3 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:04
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:56:44
5 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:57:00
6 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:57:63
7 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:86
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:27

Seria: 7
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:55:68
2 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:55:13
3 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:53:68
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:45
5 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:53:51
6 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:90
7 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:55:24
8 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:15

Seria: 8
1 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:52:87
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:94
3 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:51:85
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:51:04
6 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:88
8 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:90

Seria: 9
1 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:50:73
2 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:50:68
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:07
4 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:89
5 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:97
6 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:28
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:70
8 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:94

Seria: 10
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:49:18
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:48:57
3 Homler Alexandru 1857 2003 Aqua Sport Galati 00:48:00
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:47:84
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:47:99
6 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:48:47
7 Balan Rares 1858 2003 Aqua Sport Galati 00:49:00
8 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:61

Seria: 11
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:46:58
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:23
3 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:50
5 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:43:81
6 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:09
7 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:46:37
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:47:52

Descalificari
1 Lupu Valentin
Observatii: lipsa
1913 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Constantinescu Sabin
Observatii: lipsa
A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:52
3 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:94
4 Lungu Alexandru
Observatii: lipsa
1687 2003 GRC Campina 01:00:84
5 Dragoiu Radu Andrei
Observatii: lipsa
A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:26
6 Morariu Luca Ioan
Observatii:
12567 2003 NAVI 00:51:40
7 Badica Mihnea
Observatii: lipsa
A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:52:31
8 Rusen Costin Alin
Observatii: lipsa
A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72

Proba 10 50 metri bras - 8 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Lazaroaia Ana 1677 2005 GRC Campina 01:17:64
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:20:59

Seria: 2
1 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:10:55
2 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 01:08:07
3 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 01:04:78
4 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:03:73
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:04:04
6 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 01:07:00
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:09:10

Seria: 3
1 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:03:11
2 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 01:02:21
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 01:01:46
4 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 01:00:56
5 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:01:02
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:01:96
7 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:02:33
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:03:33

Seria: 4
1 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:59:09
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:57:89
3 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:56:74
4 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:55:51
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:56:33
6 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:57:09
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:58:01
8 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:59:84

Proba 11 50 metri bras - 9 ani - Fete (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 99:99:99
5 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 01:26:17
4 Ursuleanu Mihaela 1680 2004 GRC Campina 01:19:18
5 Dinu Ana Maria 1766 2004 Performer 01:22:16
6 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 01:25:78
7 Corciu Ana Maria 1912 2004 Performer 01:29:20
8 Dobromir Maria 1877 2004 GRC Campina 99:99:99

Seria: 3
1 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:69
2 Scripcariu Tecla 1765 2004 Performer 01:12:35
3 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
4 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:09:85
5 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:09:95
6 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:77
8 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:18

Seria: 4
1 Mateian Carina Miruna 1706 2004 Bucharest Sport Club 01:07:86
2 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 01:06:48
3 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:02:95
4 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:00:21
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:01:64
6 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:40
7 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:79
8 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 01:08:96

Seria: 5
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:26
3 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:59:00
4 Cazan Alexia 1871 2004 Aqua Sport Galati 00:59:00
5 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:59:00
6 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:59:05
7 Harabagiu Ioana 1868 2004 Aqua Sport Galati 01:00:00
8 Stanica Astrid Gabriela 1829 2004 Bucharest Sport Club 01:00:14

Seria: 6
1 Mindru Elena 1869 2004 Aqua Sport Galati 00:58:00
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:86
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:55:41
4 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:53:69
5 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:17
6 Curiac Mara 1452 2004 Performer 00:56:64
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:57:72
8 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:15

Seria: 7
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:52:96
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:89
3 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:48:53
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:47:52
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:48:07
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:48:53
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:52:75
8 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:53:38

Descalificari
1 Oprea Alexia
Observatii: lipsa
1911 2004 Performer 01:25:40
2 Viju Tania
Observatii: lipsa
1821 2004 Renovatio S.C. 01:15:85
3 Filipescu Teodora
Observatii: lipsa
1734 2004 Performer 01:00:00

Proba 12 50 metri bras - 10 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Patru Maria 14326 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Olteanu Stefania 1548 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:09:47
5 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:45
6 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:83
7 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:27
2 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 01:03:84
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:01:03
4 Petrariu Alexandra Bianca A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:93
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:28
6 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:48
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:93
8 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:60

Seria: 4
1 Savin Catalina 1631 2003 Median Bucuresti 00:56:90
2 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:56:06
3 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:55:24
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:09
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:55:80
7 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:56:11
8 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:10

Seria: 5
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:53:16
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:36
3 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:51:84
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:50:31
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:50:71
6 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:07
7 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:53:11
8 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:84

Seria: 6
1 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:84
2 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:17
3 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:32
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:45:88
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:46:64
6 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:47:39
7 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:48:62
8 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:49:71

Descalificari
1 Taranu Melisa Clara Gabriela
Observatii: lipsa
A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:31
2 Iordache Miruna Lucia Maria
Observatii: lipsa
A0251 2003 NAVI 00:54:91

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Daris Matei Tudor, Alexandru Taut, Luca Ioan Preotu, Filip Andrei Balanescu, 2003 Performer 99:99:99
4 Stafeta 9 David Stefan Craciun , Theodor Ioan Nitu, David Andrei Toma, Matei Petrascu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 10 Vlad Stefan Nichifor, Bogdan Vasile Bentea, Vlad Stefan Dumitrescu, Cristian Victor Mihu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 8 Andrei Coman, Narcis Petre, Aris Cristian Antonio Onea, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 6 Eduard Andrei Rusu, Antonio Cristian Anghel, Radu Mihai Balaban, Sebastian Tutuianu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 4 Vlad Gabriel Lepus , Luca Mihai Andrei, Laurentiu Stefan Bogza, Calin Andrei Georgeoni, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 3 Cristian Ionut Malus, Ionut Adrian Andronic, Antonio Vlasceanu, Gabriel Razvan Stoian, 2003 Atack Team 99:99:99
6 Stafeta 5 Adrian Petru Jianu, Nicolae Stoican, Luca Mihai Nataprazu, Alexandru Edward Pandele, 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (13 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Andrei Cojocaru, Andrei Taranu, Ioan Dennis Dragomir, Angelo Christian Nita, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 9 Mihai Harsulescu, Rares Stefan Vasile, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Mihnea Cristian Gate, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Vlad Anton Halalau, Alexandru Teodorescu, Narri Aryan Andrei Sterian, Eduard Andrei Manea, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 12 Dinu Ionescu, Mihai Comendant, Rares Macoveanu, Vlad Nicolae Gherghe, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Andrei Lungu, Darius Petrache, Mircea Erik Arsenie, Darius Costin Anghel, 2002 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Mihai Lupului Stanescu, Cris Adrian Scarlat, Andreas Foea, Vlad Andrei Iosipescu Chioseaua, 2002 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Claudiu Andrei Sandu, Luca Ichim, Emanuel George Borangel, Tudor Ionut Tarara, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Razvan Hodina, Eduard Fortu, Darius Gabriel Neagu, Alexandru Mazilu, 2002 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Popescu, Ianis David Lupas-Ticu, Cristi Ghinea , David Doroghi, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stafeta 4 Codrut Fernando Romas, Sasa Popovici, Adrian Scarlat , Dragos Ghile, 2002 CSS Dinamo 99:99:99
7 Stafeta 6 Cristian Lapadat, Matei Alexandru Stan, Catalin Ionut Dumitrescu, Madalin Ionut Nicola, 2002 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Gabriel Ciprian Dumitru, Alexandru Robert Ionut Gate, Vlad Cristian Gherghel, David Popovici, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 13 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Claudiu Vasilescu, Sebastian Gabriel Barnea, Nicu Laurentiu Pascu, Mihnea Stefan Carstea, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Stefan Cristian Preda, Alex Luca Dumitru, Luca Ionescu, Robert Secarin, 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Stafeta 10 Cristian Florin Banescu, Marius Adrian Nitu, Rares Ionita, Daniel Gabriel Dobre, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 12 Andrei David, Leonard Gabriel Ciobica, Eduard Delcea, Cosmin Cristian Lupu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Mihai Valentin Cristache, Radu Gabriel Zinca, Rares Andrei Ilie, Marck Stefan Salajan, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 David Csaki, Pavel Nicodim Jugravu, Cristian Rusu, Petru Cioaca, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Arthur Cristian Peter, Robert Ionut Hurmuzache, Alexandru Gabriel Costache, Andrei Alexandru Vasile, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandru Dimitrie Iancu, Andrei Dragos Paduraru, Matei Stefan Avram, Luca Ioan Morariu, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Luca Andrei Macovei, Radu Antal, Raducu Alex Dinca, Ionut Vlasie, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Radu Tudor, Vlad Alexandru Badulescu, Mihai Cosmin Doltu, Vasileios Kokkinakis, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 8 Radu Cosug, Andrei Grigore, Andrei Catalin Baciu, Tobias George Dumitrache, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Ioana Iris Jugureanu, Maria Vasile, Cristina Ramona Baciuca, Jassmine Andreea Duta, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Hanna Marina, Sonia Dragan, Denisa Cobianu, Ana Lazaroaia, 2003 GRC Campina 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandra Maria Fudulica, Ioana Marin, Ioana Andra Strungareanu, Ioana Teodora Gomoi, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Mara Ionescu, Bianca Maria Balanescu, Alexia Lorena Belghiru, Mara Bancila, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Sara Maria Constantinescu, Iris Trandafir, Maria Stanica, Alina Maria Dragusi, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Ana Maria Bianca Dumitru, Ana Maria Claudia Ivanov, Alexia Maria Matei Guiman, Gabriela Crina Oprea, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Daria Maria Ioana, Ana Mitelut, Daria Nistor, Anca Maria Tarabega, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Harabagiu, Alexia Cazan, Elena Salavastru, Elena Mindru, 2002 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristina Dumitrescu, Sara Natalie Ivan, Sara Staciuc, Alexandra Teodor, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Bianca Maria Ilie, Ioana Teodora Fogoros, Elia Danciu, Alexandra Patricia Naidin, 2002 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Cristina Mihaela Muresanu, Alexandra Raluca Petre, Maria Diana Chitu, Rebeca Geamanu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Andra Ana Maria Sandu, Ada Maria Rosmenteniuc, Simona Visalon, Alexandra Simionescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Anca Vasilescu Guiu, Andreea Teodor, Ioana Alexandra Mitea, Claudia Ioana Tolea, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Catalina Colcer, Andreea Cristina Nicola, Maria Petrescu, Anna Maria Nahed, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Carmen Teodora Hazu, Mihaela Grigoroiu, Maria Elisabeta Burlacu, Alexandra Claudia Ivan, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Claudia Ciuca, Ioana Leonte, Alexandra Ioana Cinteza, Ana Maria Lupu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 NAVI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 8 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Solomon Ioana 1884 2005 NAVI 99:99:99
7 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Delia 1910 2005 Performer 01:25:20
2 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 CS Free Style 01:12:82
3 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 01:09:69
5 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:09:19
7 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 01:18:13
8 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:86
2 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 01:02:41
3 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 01:00:05
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:58:40
5 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:59:58
6 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:01:27
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 01:03:43
8 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 01:06:18

Seria: 4
1 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:56:35
2 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:54:47
3 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:54:45
4 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:41
5 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:54:12
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:54:46
7 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:56:19
8 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:57:00

Seria: 5
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:52:35
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:49:74
3 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:49:20
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:06
5 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:47:43
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:49:28
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:51:62
8 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:53:16

Descalificari
1 Duta Jassmine Andreea
Observatii: lipsa
1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Iancu Ana Maria
Observatii: lipsa
1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Lazaroaia Ana
Observatii: lipsa
1677 2005 GRC Campina 01:07:51
4 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Performer 01:10:20

Proba 20 50 metri spate - 9 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Corciu Ana Maria 1912 2004 Performer 01:30:00
5 Nistor Daria 1883 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
3 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 01:07:92
4 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:56
5 Stanica Astrid Gabriela 1829 2004 Bucharest Sport Club 01:05:04
7 Dinu Ana Maria 1766 2004 Performer 01:13:48

Seria: 3
1 Ilie Daria Nicola 1647 2004 Tenis Club 2000 01:02:33
2 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:06
3 Scripcariu Tecla 1765 2004 Performer 00:59:08
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:89
5 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:16
6 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 00:59:37
7 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:01:67
8 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:29

Seria: 4
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:57:11
2 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:29
3 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:07
4 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:71
5 Mateian Carina Miruna 1706 2004 Bucharest Sport Club 00:55:94
6 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:16
7 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:56:49
8 Coman Corina Ioana 1778 2004 Tenis Club 2000 00:57:35

Seria: 5
1 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:55:08
2 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:21
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:52:40
4 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:51:34
5 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:02
6 Mindru Elena 1869 2004 Aqua Sport Galati 00:53:00
7 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:55:00
8 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:55:19

Seria: 6
1 Curiac Mara 1452 2004 Performer 00:50:05
2 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 00:49:50
3 Cazan Alexia 1871 2004 Aqua Sport Galati 00:49:00
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:47:80
6 Harabagiu Ioana 1868 2004 Aqua Sport Galati 00:49:00
7 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:50:00
8 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:27

Seria: 7
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:44:64
2 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:44:28
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:08
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:97
5 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:42:08
6 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:43:30
7 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:44:59
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:47:13

Descalificari
1 Ursuleanu Mihaela
Observatii: lipsa
1680 2004 GRC Campina 99:99:99
2 Oprea Alexia
Observatii: lipsa
1911 2004 Performer 01:13:80
3 Filipescu Teodora
Observatii: lipsa
1734 2004 Performer 01:11:87
4 Viju Tania
Observatii: lipsa
1821 2004 Renovatio S.C. 01:11:79
5 Constantinescu Sara Maria
Observatii: lipsa
A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:48:81

Proba 21 50 metri spate - 10 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stancu Diana 1881 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:03:19
5 Patru Maria 14326 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 00:59:70
2 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:29
3 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:54
4 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:55:52
5 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:70
6 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:13
7 Olteanu Stefania 1548 2003 Energic L L Pitesti 00:57:58

Seria: 3
1 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:01
2 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:56
3 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:92
4 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:06
5 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:52:52
6 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:53:28
7 Petrariu Alexandra Bianca A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:68
8 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 00:55:12

Seria: 4
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:76
2 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:49:95
3 Stefan Andreea 1200 2003 Median Bucuresti 00:48:37
4 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:47:63
5 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:10
6 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:51
7 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 00:50:00

Seria: 5
1 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:46:81
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:45:83
4 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:44:22
5 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:64
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:44:87
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:46:41
8 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:95

Seria: 6
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:11
2 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:41:41
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:65
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:38:11
5 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:40:60
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:41:40
7 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:82
8 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:44:17

Descalificari
1 Taranu Melisa Clara Gabriela
Observatii: lipsa
A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:99
2 Iordache Miruna Lucia Maria
Observatii: lipsa
A0251 2003 NAVI 00:44:68

Proba 22 50 metri spate - 8 ani - Baieti (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Anghel Antonio Cristian 1886 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Balaban Radu Mihai 1888 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Boabes Razvan Mihai 1880 2005 CSS Dinamo 99:99:99
5 Patru Stefan 1846 2005 CSS 1 Bucuresti 01:18:00
6 Lungu Radu 1875 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitrica Vlad 1717 2005 Energic L L Pitesti 01:11:15
2 Taut Alexandru 1762 2005 Performer 01:10:78
5 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:05:79
6 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:70
7 Coman Andrei 1658 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:00
8 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 01:13:19

Seria: 4
1 Filip Robert 1756 2005 Bucharest Sport Club 01:04:20
2 Cilenti Ibrahim 1864 2005 Aqua Sport Galati 01:03:00
3 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Tenis Club 2000 01:02:52
4 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:01:41
5 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:02:30
6 Mastrini Nicholas 1693 2005 Renovatio S.C. 01:02:75
7 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 01:03:29
8 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:04:65

Seria: 5
1 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:00:90
2 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:58:79
3 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:58:39
4 Serban Andrei 1777 2005 Tenis Club 2000 00:58:28
5 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 00:58:29
6 Lazar Andrei 1844 2005 Tenis Club 2000 00:58:49
7 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 00:59:93
8 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 01:01:08

Seria: 6
1 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 00:57:43
2 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:36
3 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:56:32
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:99
5 Rusu Fabian 1874 2005 Aqua Sport Galati 00:56:00
6 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:22
7 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 00:57:43
8 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 00:58:06

Seria: 7
1 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 00:55:31
2 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:54:48
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:54:27
4 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:54:04
5 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:54:11
6 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:54:27
7 Sirbu Robert 1866 2005 Aqua Sport Galati 00:55:00
8 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:55:88

Seria: 8
1 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:52:37
2 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:52:26
3 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 00:51:44
4 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 00:50:74
5 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:14
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:52:31
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 00:52:97

Seria: 9
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:49:41
2 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:48:01
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:45:56
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:44:23
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:47:84
7 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 00:48:40
8 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:50:25

Descalificari
1 Anghel David Andrei
Observatii: lipsa
1887 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dumitru Mihai Virgiliu
Observatii: lipsa
1728 2005 NAVI 01:15:86
3 Petroschke Nicholas Cruz
Observatii: lipsa
1480 2005 Tenis Club 2000 01:08:21
4 Dragomirescu Robert
Observatii: lipsa
1310 2005 Bucharest Sport Club 01:05:24
5 Stoica Emilian
Observatii: lipsa
1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:07
6 Stoian Gabriel Razvan
Observatii:
12383 2005 Atack Team 00:43:75

Proba 23 50 metri spate - 9 ani - Baieti (98 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dinu Daniel Lucian 1903 2004 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Scarlat Adrian 1882 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:15
5 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Tenis Club 2000 01:11:49
7 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Copu Andrei Gabriel 1397 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:63
3 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:78
4 Marin Calin Cristian 1646 2004 Tenis Club 2000 01:05:48
6 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:07:62
7 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:49
8 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:82

Seria: 4
1 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:04:61
2 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:37
3 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 01:01:56
4 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 01:00:16
5 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:43
6 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:21
7 Neagu Razvan 1736 2004 CSS 1 Bucuresti 01:02:58
8 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:33

Seria: 5
2 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 00:59:53
3 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:59:10
4 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 00:58:83
7 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 00:59:64
8 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:93

Seria: 6
1 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:57:56
2 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:13
3 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:02
4 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 00:56:93
5 Elefteriu Octavian 1863 2004 Aqua Sport Galati 00:57:00
8 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 00:57:60

Seria: 7
1 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:63
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:56:49
3 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:04
4 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:79
5 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 00:55:98
7 Grigoras Vlad Andrei A0531 2004 CS Free Style 00:56:62
8 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 00:56:80

Seria: 8
1 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:22
2 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:54:96
3 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:59
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:98
5 Fortu Eduard 1861 2004 Aqua Sport Galati 00:54:00
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:86
7 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 00:55:00
8 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:55:34

Seria: 9
1 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 00:53:48
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:62
3 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:51:36
4 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:50:56
5 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:50:63
6 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:52:34
7 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:52:76
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:49

Seria: 10
1 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:50:22
2 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:49:78
3 Cazacu Alin 13347 2004 Performer 00:48:92
4 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:19
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:48:88
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:67
7 Hodina Razvan 1862 2004 Aqua Sport Galati 00:50:00
8 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:50:37

Seria: 11
1 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:48:00
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:47:74
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:47:20
4 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:46:81
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:46:94
6 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:47:23
7 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:47:80
8 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:07

Seria: 12
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:46:49
3 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:76
4 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:45:00
5 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:45:09
6 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:46:44
7 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:46:52
8 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:46:76

Seria: 13
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:44:69
3 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:97
4 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:19
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:92
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:42:73
7 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:44:57
8 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:44:75

Descalificari
1 Pavel Sergiu
Observatii: lipsa
1818 2004 GRC Campina 99:99:99
2 Nicolescu Eugen
Observatii:
1839 2004 Delfinul Bucuresti 01:12:02
3 Dima Razvan
Observatii: lipsa
1764 2004 Performer 01:11:30
4 Rotaru Matei
Observatii: lipsa
1763 2004 Performer 01:14:92
5 Stanciu Alexandru
Observatii:
1907 2004 Performer 01:09:70
6 Dumitrescu Luca Ionut
Observatii: lipsa
1478 2004 Tenis Club 2000 01:05:73
7 Vintila Daniel Alexandru
Observatii: lipsa
1415 2004 Bucharest Sport Club 00:59:65
8 Nita Angelo Christian
Observatii: lipsa
1709 2004 Bucharest Sport Club 00:59:01
9 Amza David
Observatii: lipsa
1447 2004 Performer 00:59:36
10 Sterian Narri Aryan Andrei
Observatii: lipsa
A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:05
11 Stan Stefan
Observatii: lipsa
A0660 2004 Club Daimon 00:57:15
12 Simion Stefan Niculae
Observatii:
1394 2004 Steaua CSA 00:56:44
13 Gherghel Vlad Cristian
Observatii:
A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:70
14 Rosu Patrick
Observatii:
A1125 2004 Steaua CSA 00:42:99

Proba 24 50 metri spate - 10 ani - Baieti (88 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calin Teodor 1876 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Mat Cristian Silvano 1904 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ionescu Luca 1902 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Anghel Robert Stefan 1319 2003 Tenis Club 2000 01:05:11
7 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Lupu Valentin 1913 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Iordache Damian 1908 2003 Performer 01:02:90
2 Sohanu Alexandru 1796 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:01
3 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:75
4 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:58
5 Butufei Matei 1768 2003 Performer 00:59:60
6 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 01:00:82
7 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:63
8 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:86

Seria: 3
1 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:50
2 Ion Andrei Nicolas 1824 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:28
3 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:18
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:59:22
7 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 00:59:48

Seria: 4
1 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:60
2 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 00:54:95
3 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 00:54:38
4 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:88
6 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:54:59
8 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 00:55:76

Seria: 5
1 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:44
2 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 00:52:17
3 Dumitru Alex Luca A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:51:85
4 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:54
5 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:86
6 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:51:96
7 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:28
8 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:52:60

Seria: 6
2 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:49:95
3 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:57
5 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:49:51
6 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:69
7 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:12
8 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:21

Seria: 7
1 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:49:14
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:57
3 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:37
4 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:41
5 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:48:29
6 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 00:48:50
7 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:78
8 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:49:16

Seria: 8
1 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:82
2 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:46:61
4 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:44:86
5 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:45:80
6 Homler Alexandru 1857 2003 Aqua Sport Galati 00:46:00
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:46:67
8 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:28

Seria: 9
1 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:44:65
2 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:44:03
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:43:90
4 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:43:61
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:43:68
6 Balan Rares 1858 2003 Aqua Sport Galati 00:44:00
7 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:44:33
8 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:65

Seria: 10
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:43:40
2 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:78
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:97
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:68
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:41:88
6 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:42:76
7 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:33
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:43:45

Seria: 11
1 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:41:26
2 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:40:91
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:34
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:85
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:39:44
7 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:13
8 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:41:38

Descalificari
1 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:26
2 Rusu Cristian
Observatii: lipsa
1847 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Constantinescu Sabin
Observatii: lipsa
A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:10
4 Andrei Stefan
Observatii: lipsa
A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:32
5 Pascu Nicu Laurentiu
Observatii:
1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:52
6 Badica Mihnea
Observatii: lipsa
A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:54:00
7 Talangescu Dan Cristian
Observatii: lipsa
A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:30
8 Marinescu Alexandru Paul
Observatii:
A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19
9 Dragoiu Radu Andrei
Observatii: lipsa
A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:39
10 Lungu Alexandru
Observatii: lipsa
1687 2003 GRC Campina 00:45:91
11 Rusen Costin Alin
Observatii: lipsa
A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:39

Proba 25 50 metri fluture - 8 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 99:99:99
3 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:10:98
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:06:46
5 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:10:48
6 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 01:12:64
7 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 01:20:14

Seria: 2
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:04:47
2 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:02:90
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:01:29
4 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:00:30
5 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 01:00:38
6 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:01:76
7 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:03:72
8 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:05:80

Seria: 3
1 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:56:29
2 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:53:00
3 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:51:90
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:05
5 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:50:90
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:52:69
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:55:46
8 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:59:50

Descalificari
1 Lazaroaia Ana
Observatii: lipsa
1677 2005 GRC Campina 01:14:71

Proba 26 50 metri fluture - 9 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stanica Astrid Gabriela 1829 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 01:20:14
3 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:10
4 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:49
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:13:41
6 Oprea Gabriela Crina A0663 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:61
7 Mateian Carina Miruna 1706 2004 Bucharest Sport Club 01:29:65

Seria: 3
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:06:56
3 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:02:30
4 Salavastru Elena 1872 2004 Aqua Sport Galati 00:56:00
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:58:54
6 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:03:95
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:81
8 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:10

Seria: 4
1 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:53:79
2 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 00:51:88
3 Mindru Elena 1869 2004 Aqua Sport Galati 00:49:00
4 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:48:15
5 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:49:00
6 Cazan Alexia 1871 2004 Aqua Sport Galati 00:51:00
7 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:69
8 Curiac Mara 1452 2004 Performer 00:55:30

Seria: 5
1 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:44:28
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:43:10
3 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:42:42
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:41:34
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:41:59
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:74
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:44:25
8 Harabagiu Ioana 1868 2004 Aqua Sport Galati 00:47:00

Descalificari
1 Nistor Daria
Observatii: lipsa
1883 2004 NAVI 99:99:99
2 Viju Tania
Observatii: lipsa
1821 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Filipescu Teodora
Observatii: lipsa
1734 2004 Performer 99:99:99
4 Constantinescu Sara Maria
Observatii: lipsa
A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:05:44

Proba 27 50 metri fluture - 10 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Patru Maria 14326 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 NAVI 01:10:70
5 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:27

Seria: 2
1 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:29
2 Condurache Bianca Ana Maria A0581 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:24
4 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:38
5 Petrariu Alexandra Bianca A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:21
6 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:04:11
7 Olteanu Stefania 1548 2003 Energic L L Pitesti 01:06:47
8 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:16

Seria: 3
1 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:37
2 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:52
3 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:36
4 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:49:89
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:51:14
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:53:59
7 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:00
8 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 01:00:25

Seria: 4
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:45:91
3 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:33
4 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:10
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:44:02
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:02
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:46:18
8 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 00:48:00

Seria: 5
1 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:42:62
2 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:85
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:39:36
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:37:29
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:37:52
6 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:40:90
7 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:42:32
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:81

Descalificari
1 Ghile Andra
Observatii: lipsa
1856 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Taranu Melisa Clara Gabriela
Observatii: lipsa
A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:57
3 Iordache Miruna Lucia Maria
Observatii: lipsa
A0251 2003 NAVI 00:47:30

Proba 28 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Jugravu Darius 1638 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Jianu Adrian Petru 1519 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Filip Robert 1756 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dumitrica Vlad 1717 2005 Energic L L Pitesti 01:29:39
3 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:20:21
4 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 01:16:39
5 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:19:88
6 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 01:21:41
7 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 01:37:94
8 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 01:14:46
2 Mastrini Nicholas 1693 2005 Renovatio S.C. 01:10:50
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 01:08:34
4 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:05:33
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:06:03
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:09:26
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 01:11:27
8 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 01:15:85

Seria: 4
1 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:04:75
2 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:03:41
3 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 01:02:82
4 Rusu Fabian 1874 2005 Aqua Sport Galati 01:00:00
5 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:00:17
6 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:03:28
7 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:04:52
8 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 01:05:27

Seria: 5
1 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:59:35
2 Cilenti Ibrahim 1864 2005 Aqua Sport Galati 00:58:00
3 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:62
4 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:56:14
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:56:98
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 00:57:82
7 Sirbu Robert 1866 2005 Aqua Sport Galati 00:59:00

Seria: 6
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:54:60
2 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:53:11
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:45:53
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:43:77
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:44:08
6 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:92
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:53:23
8 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:55:90

Descalificari
1 Stoica Emilian
Observatii: lipsa
1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:64

Proba 29 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Neagu Razvan 1736 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:39:27
3 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:23:42
4 Constantin David Leonard A0724 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:35
5 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 01:17:51
6 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 01:24:21
7 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Ene Alexandru Dan 1879 2004 Aqua Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:15:81
2 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:12:37
3 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 01:09:23
4 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 01:08:30
5 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:08:88
6 Filat Mihai A0597 2004 Bucharest Sport Club 01:10:18
8 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:16:37

Seria: 4
1 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 01:07:38
2 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 01:03:71
3 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 01:02:88
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 01:02:55
8 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 01:07:87

Seria: 5
1 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:59:00
2 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:34
3 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:57:61
4 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:57:40
5 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:57:55
6 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:88
7 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:51
8 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 01:02:43

Seria: 6
2 Elefteriu Octavian 1863 2004 Aqua Sport Galati 00:55:00
3 Cazacu Alin 13347 2004 Performer 00:53:50
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:51:88
5 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:52:66
7 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Performer 00:55:30
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:80

Seria: 7
1 Fortu Eduard 1861 2004 Aqua Sport Galati 00:51:00
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:49:71
4 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:48:42
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:48:60
6 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:03
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:45
8 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:51:76

Seria: 8
1 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:48:27
2 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:47:98
4 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:43:92
5 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Aqua Sport Galati 00:44:00
6 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:47:62
7 Mazilu Alexandru 1859 2004 Aqua Sport Galati 00:48:00
8 Milodin Eduard 1289 2004 Atack Team 00:48:34

Seria: 9
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:45
2 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:42:34
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:41:52
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:40:98
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:41:23
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:42:19
7 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:45
8 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:36

Descalificari
1 Scarlat Adrian
Observatii:
1882 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Nita Angelo Christian
Observatii: lipsa
1709 2004 Bucharest Sport Club 01:12:98
3 Costache Ionut
Observatii: lipsa
1679 2004 GRC Campina 01:02:57
4 Stan Stefan
Observatii: lipsa
A0660 2004 Club Daimon 01:03:43
5 Vintila Daniel Alexandru
Observatii: lipsa
1415 2004 Bucharest Sport Club 01:06:68
6 Amza David
Observatii: lipsa
1447 2004 Performer 00:56:80
7 Hodina Razvan
Observatii: lipsa
1862 2004 Aqua Sport Galati 00:55:00
8 Borangel Emanuel George
Observatii:
13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:42
9 Lapadat Cristian
Observatii:
A0274 2004 NAVI 00:46:02

Proba 30 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (78 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Calin Teodor 1876 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:08
5 Mat Cristian Silvano 1904 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Sohanu Alexandru 1796 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Ionescu Luca 1902 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:09
2 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:43
3 Serban Teodor 1290 2003 CSS Dinamo 01:08:43
4 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:77
5 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 01:07:97
6 Jugravu Pavel Nicodim A0394 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:19
7 Serban Alexandru 1291 2003 CSS Dinamo 01:09:50
8 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:97

Seria: 3
1 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:57
2 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:25
3 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:28
6 Cioaca Petru 1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:43
7 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 01:04:31

Seria: 4
1 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:85
2 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 01:00:51
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 00:58:06
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:57:29
6 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:58:14
7 Nae Horatiu 12771 2003 Median Bucuresti 01:00:87

Seria: 5
1 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:54
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:55:38
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:55:18
4 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:54:99
5 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:55:00
6 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:55:35
8 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:56:79

Seria: 6
1 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 00:53:52
2 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:11
3 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:34
4 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:50:95
5 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:24
6 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:45
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:53:29
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:69

Seria: 7
1 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:56
2 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:00
3 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:46:37
4 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:11
5 Dumitru Alex Luca A1019 2003 Energic L L Pitesti 00:46:23
6 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:46:60
7 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:77
8 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:03

Seria: 8
1 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:59
2 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:45:05
3 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:03
4 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:43:09
5 Badic David Andrei 1878 2003 Aqua Swim 00:44:00
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:44:33
7 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:58
8 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:64

Seria: 9
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:42:79
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:42:45
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:91
4 Balan Rares 1858 2003 Aqua Sport Galati 00:40:00
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:30
6 Homler Alexandru 1857 2003 Aqua Sport Galati 00:42:00
7 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:48
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:42:80

Seria: 10
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:39:94
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:37:60
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:36:90
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:41
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:72
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:39:72
8 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:39:95

Descalificari
1 Constantinescu Sabin
Observatii: lipsa
A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:23
2 Dragoiu Radu Andrei
Observatii: lipsa
A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:25
3 Andrei Stefan
Observatii: lipsa
A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:68
4 Badica Mihnea
Observatii: lipsa
A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:57:49
5 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:21
6 Delcea Eduard
Observatii:
A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:26
7 Rusen Costin Alin
Observatii: lipsa
A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:95

Proba 31 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 GRC Campina 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99

Proba 32 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ana Maria Claudia Ivanov, Alexia Maria Matei Guiman, Ana Maria Bianca Dumitru, Alexandra Raluca Petre, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Daria Nistor, Anca Maria Tarabega, Daria Maria Ioana, Ana Mitelut, 2002 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Harabagiu, Elena Mindru, Vicentia Stroe, Alexia Cazan, 2002 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria Elisabeta Largeanu, Sara Natalie Ivan, Cristina Dumitrescu, Alexandra Teodor, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Teodora Fogoros, Elia Danciu, Alexandra Patricia Naidin, Bianca Maria Ilie, 2002 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Gabriela Crina Oprea, Rebeca Geamanu, Cristina Mihaela Muresanu, Maria Diana Chitu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Carina Miruna Mateian, Iris Trandafir, Alina Maria Dragusi, Maria Stanica, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 33 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Simona Visalon, Andreea Simionescu, Alexandra Simionescu, Ada Maria Rosmenteniuc, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Madalina Elena Popa, Ecaterina Scortea , Alexandra Anissia Barbu, Andreea Diana Iordache, 2001 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Alexandra Mitea, Anca Vasilescu Guiu, Claudia Ioana Tolea, Andreea Teodor, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Anna Maria Nahed, Maria Petrescu, Andreea Cristina Nicola, Catalina Colcer, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Maria Elisabeta Burlacu, Mihaela Grigoroiu, Alexandra Claudia Ivan, Carmen Teodora Hazu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Ioana Leonte, Ana Maria Lupu, Claudia Ciuca, Alexandra Ioana Cinteza, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 34 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Daris Matei Tudor, Alexandru Taut, Filip Andrei Balanescu, Luca Ioan Preotu, 2003 Performer 99:99:99
5 Stafeta 10 David Stefan Craciun , Cristian Victor Mihu, Vlad Stefan Nichifor, Vlad Stefan Dumitrescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 6 Eduard Andrei Rusu, Andrei Coman, Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Aris Cristian Antonio Onea, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 4 George Harabagiu, Luca Mihai Andrei, Vlad Gabriel Lepus , Nicolae Stoican, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 3 Ionut Adrian Andronic, Antonio Vlasceanu, Gabriel Razvan Stoian, Cristian Ionut Malus, 2003 Atack Team 99:99:99
6 Stafeta 5 Calin Andrei Georgeoni, Alexandru Edward Pandele, Adrian Petru Jianu, Luca Mihai Nataprazu, 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 9 Robert Filip, Bogdan Vasile Bentea, Matei Petrascu, David Andrei Toma, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 2 Alexandru Florin Preda, Tiberiu Terteleac, Radu Andrei Bordescu, Robert Munteanu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 35 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (13 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 13 Ionut Sutach, Adrian Botezatu, Ionut Catalin Pan, David Leanca, 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Stafeta 11 Mihai Filat, Vlad Alexandru Strugariu, Andrei Cojocaru, Andrei Taranu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 9 Mihnea Cristian Gate, Rares Stefan Vasile, David Andrei Bratu, Mihai Harsulescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Andrei Snagoveanu, Eduard Andrei Manea, Vlad Anton Halalau, Razvan Neagu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 12 Dinu Ionescu, Vlad Nicolae Gherghe, Mihai Comendant, Rares Macoveanu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Mihai Lupului Stanescu, Andreas Foea, Cris Adrian Scarlat, Vlad Andrei Iosipescu Chioseaua, 2002 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 5 Mircea Erik Arsenie, Darius Petrache, Andrei Lungu, Catalin Ionut Dumitrescu, 2002 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Luca Ichim, Claudiu Andrei Sandu, Emanuel George Borangel, Tudor Ionut Tarara, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Darius Gabriel Neagu, Octavian Elefteriu, Alexandru Mazilu, Razvan Hodina, 2002 Aqua Sport Galati 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristi Ghinea , Ianis David Lupas-Ticu, David Doroghi, Vlad Popescu, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stafeta 4 Sasa Popovici, Dan Adrian Craciun, Codrut Fernando Romas, Dragos Ghile, 2002 CSS Dinamo 99:99:99
7 Stafeta 6 Matei Alexandru Stan, Madalin Ionut Nicola, Darius Costin Anghel, Cristian Lapadat, 2002 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Vlad Cristian Gherghel, David Popovici, Alexandru Robert Ionut Gate, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 36 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Rares Ionita, Marius Adrian Nitu, Daniel Gabriel Dobre, Cristian Florin Banescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Luca Ionescu, Robert Secarin, Alex Luca Dumitru, Stefan Cristian Preda, 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Stafeta 10 Mihnea Stefan Carstea, Claudiu Florian Luta, Alexandru Paul Marinescu, Nicu Laurentiu Pascu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Radu Gabriel Zinca, Rares Andrei Ilie, Marck Stefan Salajan, Mihai Valentin Cristache, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Alexandru Vasile, Robert Ionut Hurmuzache, Alexandru Gabriel Costache, Arthur Cristian Peter, 2001 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Dragos Paduraru, Matei Stefan Avram, Luca Ioan Morariu, Alexandru Dimitrie Iancu, 2001 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Vlad Alexandru Badulescu, Radu Tudor, Vasileios Kokkinakis, Luca Andrei Macovei, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Eduard Delcea, Leonard Gabriel Ciobica, Andrei David, David Csaki, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 8 Andrei Grigore, Andrei Catalin Baciu, Radu Cosug, Tobias George Dumitrache, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 12 Ionut Vlasie, Raducu Alex Dinca, Mihai Cosmin Doltu, Radu Antal, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99