Lista de start pentru Cupa Volksbank Editia 2012 - Sarbatoarea Craciunului

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:03:38
3 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 01:01:21
4 Cojocaru Stefan 1673 2006 GRC Campina 00:57:21
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 00:58:42
6 Kayabasi Ersagun 1754 2006 Median Bucuresti 01:01:72

Seria: 2
1 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:55:29
2 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 00:50:16
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 00:48:15
4 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:44:69
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:44:76
6 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:48:36
7 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:52:90
8 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Delfinul Bucuresti 00:56:72

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Patru Stefan 1846 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Lazar Andrei 1844 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Mastrini Nicholas 1693 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
2 Dumitrica Vlad 1717 2005 Energic L L Pitesti 01:24:30
3 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:13:24
4 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 01:08:41
5 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:09:51
6 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 01:14:70
7 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:31:09

Seria: 4
1 Serban Andrei 1777 2005 Tenis Club 2000 01:07:18
2 Filip Robert 1756 2005 Bucharest Sport Club 01:06:53
3 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 01:04:10
4 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:02:65
5 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:04:00
6 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 01:05:92
7 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 01:06:86
8 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 01:08:20

Seria: 5
1 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:00:88
2 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:56:78
3 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:56:01
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 00:55:36
5 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 00:55:92
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:27
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:00:66
8 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 01:01:62

Seria: 6
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:53:01
2 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:51:82
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:49:71
4 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:49:09
5 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:49:23
6 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:50:19
7 Ciripoiu David Andrei 1483 2005 Tenis Club 2000 00:52:83
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:53:65

Seria: 7
1 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 00:48:00
2 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:76
3 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 00:45:38
4 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:45:04
6 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 00:45:46
7 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:46:14
8 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 00:48:71

Seria: 8
1 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:43:03
2 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:41:15
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:40:04
4 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:39:65
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:39:88
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:42:25

Descalificari
1 Talagai Matei Ionut
Observatii: lipsa
1845 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Ilinoiu Stefan
Observatii: lipsa
1848 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Cord Stefan
Observatii: lipsa
1816 2005 GRC Campina 99:99:99
4 Popa Robert Andrei
Observatii:
A0828 2005 CSS Dinamo 00:45:07
5 Terteleac Tiberiu
Observatii:
1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:03
6 Jianu Adrian Petru
Observatii: lipsa
1519 2005 NAVI 00:45:02

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Baieti (94 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Segarceanu Tudor 1820 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Pavel Sergiu 1818 2004 GRC Campina 99:99:99
7 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Avramoniu Calin 1551 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Gheorghe Cezar 1831 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99
8 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Mosteanu Rares Nicolae 1649 2004 C.S. - I.B.M. 01:25:61
2 Dumitrescu Andrei Vladut 1477 2004 Tenis Club 2000 01:13:82
3 Cismasu Tiberiu 1737 2004 CSS 1 Bucuresti 01:09:53
4 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 01:07:81
5 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:16
6 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:12:92
7 Dumitrescu Octavian Nicolae 1476 2004 Tenis Club 2000 01:22:57
8 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:50

Seria: 4
1 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 01:04:76
2 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 01:02:31
4 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:03
5 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:54
6 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:10
7 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:32
8 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:06:75

Seria: 5
1 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 00:58:92
2 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:87
3 Neagu Razvan 1736 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:75
5 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 00:55:38
6 Dumitrescu Luca Ionut 1478 2004 Tenis Club 2000 00:56:52
7 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 00:57:49
8 Popescu Matei Sebastian 1822 2004 Club Daimon 01:00:00

Seria: 6
1 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 00:54:39
2 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 00:53:70
3 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:52:94
4 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 00:52:73
5 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:80
6 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 00:53:50
8 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:54:78

Seria: 7
1 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:52:32
2 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:64
3 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 00:49:94
4 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:79
5 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:93
6 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 00:50:19
7 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 00:51:68
8 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 00:52:40

Seria: 8
1 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 00:49:13
2 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:48:09
3 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:65
4 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 00:47:03
5 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:32
6 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:47:99
8 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:49:37

Seria: 9
1 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 00:46:72
2 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:46:13
3 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:45:36
4 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:45:08
5 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 00:45:13
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:03
7 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:46:60
8 Costache Ionut 1679 2004 GRC Campina 00:46:80

Seria: 10
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:43:17
2 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:42:61
3 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:12
4 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:55
5 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:83
6 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:42:33
7 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:42:72
8 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:68

Seria: 11
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:40:48
2 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:40:08
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:39:87
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:38:72
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:38:81
6 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:39:92
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:40:40
8 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:40:74

Seria: 12
1 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:38:62
2 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:37:98
3 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:71
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:36:00
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:99
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:37:96
7 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:38:23
8 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:68

Descalificari
1 Lazar Bogdan Cristian
Observatii: lipsa
1707 2004 Bucharest Sport Club 01:01:55
2 Vasile Rares Stefan
Observatii:
1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:35
3 Ples Suero Vladyn
Observatii: lipsa
A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:14
4 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
A0531 2004 CS Free Style 00:48:71

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Baieti (90 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Voinea Mihnea 1842 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:48
3 Sohanu Alexandru 1796 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:51
4 Filip Ionut Laurentiu A0393 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:38
5 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:75
7 Bobelniceanu Darius 1622 2003 CSS 4 Bucuresti 01:05:44

Seria: 3
1 Ion Andrei Nicolas 1824 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
4 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:29
5 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:54
6 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:65
7 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:96
8 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:72

Seria: 4
1 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 00:49:63
2 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:32
3 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:12
4 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:55
5 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:96
6 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:49:22
7 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:55
8 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:65

Seria: 5
1 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:49
2 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 00:48:30
3 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:47:96
4 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 00:47:02
5 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:15
6 Dumitru Tudor A0596 2003 Tenis Club 2000 00:48:07
7 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:48:46
8 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50

Seria: 6
1 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:25
2 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:18
3 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 00:45:14
4 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 00:44:92
5 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:45:01
6 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:49
7 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:25
8 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:46:40

Seria: 7
1 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 00:44:45
2 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:43:75
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 00:43:32
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:43:28
5 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:30
6 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:43:67
7 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:07
8 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:68

Seria: 8
1 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:42:94
2 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:42:60
3 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:41:96
5 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:83
6 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:42:08
7 Paunoiu Dimitrie Ianis A1017 2003 Energic L L Pitesti 00:42:94
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:14

Seria: 9
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:55
2 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:69
3 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:49
4 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:38:63
5 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:73
8 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:60

Seria: 10
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:38:42
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:38:23
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:37:91
4 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:37:11
5 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29
6 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:03
8 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:43

Seria: 11
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:36:77
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:59
3 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:36:17
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:35:95
5 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:15
6 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:36:34
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:36:68
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:36:96

Seria: 12
1 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:34
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:27
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:80
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:73
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:33:93
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:35:07
7 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:35:31
8 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:35:86

Descalificari
1 Rusu Cristian
Observatii: lipsa
1847 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Dracopol Razvan
Observatii: lipsa
1258 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:02
3 Cioaca Petru
Observatii: lipsa
1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:34
4 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:35
5 Anghel Robert Stefan
Observatii: lipsa
1319 2003 Tenis Club 2000 00:52:88
6 Preda Luca Ioan
Observatii:
13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:41:78
7 Lungu Alexandru
Observatii: lipsa
1687 2003 GRC Campina 00:40:57
8 Salajan Marck Stefan
Observatii: lipsa
A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:40:87
9 Olteanu Andrei Nicolae
Observatii: lipsa
A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:30

Proba 5 50 metri liber - 6 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 01:09:39
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 01:08:00
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:53:46
4 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:47:00
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:50:62
6 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 01:07:90
7 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:08:11

Proba 6 50 metri liber - 7 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Radu Sonia 1854 2005 CSS Dinamo 99:99:99
4 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 NAVI 99:99:99
2 Aviana Ioana Maria A0338 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:28:85
4 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:10:24
5 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 01:18:16
6 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 CS Free Style 01:04:67
2 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 01:01:11
3 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:59:27
4 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:56:10
5 Neagoe Ioana Teodora 1755 2005 C.S. - I.B.M. 00:58:86
6 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 00:59:69
7 Sava Bianca 1620 2005 CSS 4 Bucuresti 01:02:31
8 Sava Andreea 1621 2005 CSS 4 Bucuresti 01:06:03

Seria: 4
1 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:51:34
2 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 00:49:91
3 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:48:80
4 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:48:04
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:48:55
6 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:49:11
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:51:31
8 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:53:29

Seria: 5
1 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:47:29
2 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:45:79
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:43:02
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:42:20
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:42:63
6 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:43:49
7 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:46:10
8 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:47:84

Descalificari
1 Secureanu Bianca Ioana
Observatii:
1273 2005 CS Free Style 99:99:99

Proba 7 50 metri liber - 8 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Smaranda A0341 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Neaga Ioana 1851 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:09:22
3 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:37
4 Mateian Carina Miruna 1706 2004 Bucharest Sport Club 01:05:10
5 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:05:63
6 Chirciu Victoria Simona 1393 2004 CSS Dinamo 01:06:61
7 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 01:25:32
8 Stanica Astrid Gabriela 1829 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:29
2 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:48
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:50
5 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:04
6 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:04
7 Postoroanca Anisia Elena 1644 2004 NAVI 01:01:57
8 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 01:04:80

Seria: 4
1 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:54:01
3 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:29
4 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:51:67
5 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:19
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:52:29
7 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:99
8 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:56:30

Seria: 5
1 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:28
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:47:26
3 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 00:44:67
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:42:38
5 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 00:43:76
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:46:49
7 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:55
8 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:86

Seria: 6
1 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:39:87
2 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:38:25
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:15
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:36:48
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:37:11
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:38:10
7 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:39:13
8 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:40:50

Descalificari
1 Manea Raluca Andreea
Observatii: lipsa
A0810 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Coman Corina Ioana
Observatii: lipsa
1778 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Vlad Diana
Observatii:
1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Joita Ana Maria Iuliana
Observatii: lipsa
A0667 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:41
5 Ursuleanu Mihaela
Observatii: lipsa
1680 2004 GRC Campina 00:52:93

Proba 8 50 metri liber - 9 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Petrariu Alexandra Bianca A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Gheorghe Ioana 1825 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
4 Savin Catalina 1631 2003 Median Bucuresti 01:01:29
5 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00
6 Goran Antonia 1817 2003 GRC Campina 99:99:99
7 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:60
2 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:74
3 Neagoe Maria Luciana 1623 2003 C.S. - I.B.M. 00:53:08
4 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:51:53
6 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 00:53:59
7 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 00:55:20
8 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:58

Seria: 3
1 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:50:83
2 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:14
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:49
4 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:46:53
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:73
6 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:48:03
7 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:31
8 Damian Ana 1682 2003 GRC Campina 00:50:89

Seria: 4
1 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:44:78
2 Duta Letitia Maria 1780 2003 Tenis Club 2000 00:42:87
3 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:50
5 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:40:35
6 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:31
7 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:23
8 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:45:14

Seria: 5
1 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:38:44
2 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:38:05
3 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:37:97
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:37:50
5 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:54
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:98
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:38:44
8 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:38:90

Seria: 6
1 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:37:17
2 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:36:31
3 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:35:95
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:33:94
5 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:34:38
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:96
7 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:97
8 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:21

Descalificari
1 Mitea Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:26
2 Cozma Sanziana Maria
Observatii: lipsa
1342 2003 Energic L L Pitesti 00:40:14

Proba 9 200 metri liber - 10 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 99:99:99
4 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 99:99:99
5 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 99:99:99
7 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Doroghi Enzo 1794 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:45:00
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:32:00
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 02:30:00
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:31:00
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:32:00
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 02:47:00
8 Tudoran Petru Cezar A0321 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Rath Razvan
Observatii:
A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 10 200 metri liber - 11 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 02:52:91

Seria: 2
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:52
2 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:03
3 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 02:44:21
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:37:96
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 02:41:33
6 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 02:44:46
7 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:48:51
8 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 02:52:89

Seria: 3
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:61
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:25:20
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 02:22:15
5 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:22:67
6 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:33:31
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 02:35:09
8 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 02:37:54

Descalificari
1 Botici Mihai
Observatii: lipsa
A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 03:00:13
2 Serdin Cosmin
Observatii: lipsa
A0197 2001 NAVI 02:33:41

Proba 11 200 metri liber - 10 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 99:99:99
3 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Zaharieva Natalia 1826 2002 Swimming Club "ETAR" 03:30:00
3 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 03:15:00
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:39:00
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:43:00
6 Radneva Plamena 1440 2002 Swimming Club "ETAR" 03:19:00
7 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
8 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Piedemonte Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
A0355 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 12 50 metri bras - 6 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:27:54
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 01:10:49
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:19:21

Seria: 2
1 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 01:09:99
2 Cojocaru Stefan 1673 2006 GRC Campina 01:07:71
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 01:04:97
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Club Daimon 01:04:12
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 01:04:51
6 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 01:06:14
7 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 01:08:56
8 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 01:10:18

Proba 13 50 metri bras - 7 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Serban Andrei 1777 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Lazar Andrei 1844 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Mastrini Nicholas 1693 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Ilinoiu Stefan 1848 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
8 Voinea Eric 1832 2005 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 NAVI 99:99:99
3 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:30:56
4 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:28:00
5 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:28:12
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 01:19:36
2 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 01:18:45
3 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:17:05
4 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 01:16:13
5 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:17:03
6 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:17:75
7 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 01:19:06
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 01:27:40

Seria: 5
1 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:11:02
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:09:37
3 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 01:05:70
4 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:02:81
5 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 01:04:67
6 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 01:08:39
7 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:10:41

Seria: 6
1 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 01:02:01
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:01:11
3 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:59:88
4 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:57:96
5 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 00:59:33
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 01:00:39
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:01:60
8 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 01:02:14

Seria: 7
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:56:98
2 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:55:59
3 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:54:43
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:53:55
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:53:60
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:54:78
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:56:44
8 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:37

Descalificari
1 Dumitrica Vlad
Observatii: lipsa
1717 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
2 Filip Robert
Observatii: lipsa
1756 2005 Bucharest Sport Club 01:37:34
3 Cord Stefan
Observatii: lipsa
1816 2005 GRC Campina 99:99:99
4 Jianu Adrian Petru
Observatii: lipsa
1519 2005 NAVI 01:11:94

Proba 14 50 metri bras - 8 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Gheorghe Cezar 1831 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 01:23:95
5 Cismasu Tiberiu 1737 2004 CSS 1 Bucuresti 01:25:72
6 Pavel Sergiu 1818 2004 GRC Campina 99:99:99
7 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 01:17:51
2 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:25
4 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 01:11:74
5 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 01:13:18
7 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:16:92

Seria: 4
1 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:11:32
2 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:86
3 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 01:09:89
4 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 01:09:61
5 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:09:63
6 Strugariu Vlad Alexandru 1652 2004 Bucharest Sport Club 01:10:21
7 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 01:11:32

Seria: 5
1 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:75
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 01:07:64
3 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 01:06:13
4 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:88
5 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:67
6 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:06:17
7 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 01:08:08
8 Neagu Razvan 1736 2004 CSS 1 Bucuresti 01:09:43

Seria: 6
1 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:04:58
2 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 01:03:81
3 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 01:03:34
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:54
5 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:02:67
6 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 01:03:57
7 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:83
8 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 01:04:69

Seria: 7
1 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:02:30
2 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 01:01:64
3 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:47
4 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:00:78
5 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 01:00:99
6 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 01:01:55
7 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 01:01:95
8 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:02:38

Seria: 8
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:97
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:59:19
3 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:58:35
4 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:57:86
5 Costache Ionut 1679 2004 GRC Campina 00:57:97
6 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:38
7 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 00:59:50
8 Sterian Narri Aryan Andrei A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:51

Seria: 9
1 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:57:07
2 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:55:40
3 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:93
4 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:53:92
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:20
6 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:55:03
7 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:55:40
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:57:26

Seria: 10
1 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:53:61
2 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:10
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
4 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:45:07
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:45:74
6 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:38
7 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:53:37
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:53:68

Descalificari
1 Segarceanu Tudor
Observatii:
1820 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Ples Suero Vladyn
Observatii: lipsa
A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:94
3 Birdau Ioan Alexandru
Observatii:
1293 2004 CSS Dinamo 01:15:23
4 Lazar Bogdan Cristian
Observatii: lipsa
1707 2004 Bucharest Sport Club 01:20:77
5 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
A0531 2004 CS Free Style 01:11:42

Proba 15 50 metri bras - 9 ani - Baieti (84 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voinea Mihnea 1842 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Sohanu Alexandru 1796 2003 CSS 1 Bucuresti 01:30:14
3 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:66
4 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:67
5 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:94
7 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 99:99:99
8 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:84
2 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:51
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 01:07:35
4 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:04:58
5 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:07
6 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:90
7 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:92
8 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 01:11:28

Seria: 4
2 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 01:03:59
3 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:67
4 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 01:02:49
5 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:60
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:03:04
7 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:03:82
8 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 01:04:09

Seria: 5
1 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:02:10
2 Dumitru Tudor A0596 2003 Tenis Club 2000 01:01:62
3 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:52
5 Paunoiu Dimitrie Ianis A1017 2003 Energic L L Pitesti 01:01:06
6 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:59
8 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:43

Seria: 6
1 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:59:89
2 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:40
3 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:27
4 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:57:75
5 Dracopol Razvan 1258 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:24
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:11
7 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:59:79
8 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:34

Seria: 7
1 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:57:41
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:57:00
4 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:62
6 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:87
7 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:39
8 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:57:63

Seria: 8
1 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:54:67
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:53:54
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:45
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:77
5 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:52:97
6 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:53:52
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:92
8 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:54:86

Seria: 9
1 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:94
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:51:72
3 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:49
4 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:50:68
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:51:52
7 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:83
8 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:74

Seria: 10
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:50:44
2 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:97
3 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:49:65
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:48:80
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:49:20
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:49:82
7 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:07
8 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:45

Seria: 11
1 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:46:81
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:46:23
3 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:50
4 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72
5 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:43:81
6 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:09
7 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:46:37
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:47:52

Descalificari
1 Szin Ionut Florian
Observatii: lipsa
A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Rusu Cristian
Observatii: lipsa
1847 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Anghel Robert Stefan
Observatii: lipsa
1319 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Iacob Matei Ionut
Observatii:
A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:89
5 Cioaca Petru
Observatii: lipsa
1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:89
6 Lungu Alexandru
Observatii: lipsa
1687 2003 GRC Campina 01:00:84
7 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:94
8 Olteanu Andrei Nicolae
Observatii: lipsa
A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:74
9 Salajan Marck Stefan
Observatii: lipsa
A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:55:68
10 Baciu Andrei Catalin
Observatii:
A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:50:73

Proba 16 50 metri bras - 6 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 01:29:00
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:11:15
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:05:29
5 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 01:10:53
6 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 01:12:11
7 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 01:30:83

Proba 17 50 metri bras - 7 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Aviana Ioana Maria A0338 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:32:73
5 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:20:02
2 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:17:09
3 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:13:21
4 Neagoe Ioana Teodora 1755 2005 C.S. - I.B.M. 01:12:50
5 Dragan Sonia 1675 2005 GRC Campina 01:12:94
6 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 01:14:94
7 Cobianu Denisa 1678 2005 GRC Campina 01:17:85
8 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:20:31

Seria: 3
1 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:09:10
2 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:05:69
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:03:33
4 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:02:33
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:02:42
6 Marina Hanna 1676 2005 GRC Campina 01:05:13
7 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:07:43
8 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 01:09:96

Seria: 4
1 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:01:17
2 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:59:41
3 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:57:22
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:56:45
6 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 00:57:59
7 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 01:00:26

Descalificari
1 Petrescu Ilinca
Observatii:
A0811 2005 NAVI 00:57:09
2 Gomoi Ioana Teodora
Observatii:
A0236 2005 NAVI 01:01:46

Proba 18 50 metri bras - 8 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Neaga Ioana 1851 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stanica Astrid Gabriela 1829 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Postoroanca Anisia Elena 1644 2004 NAVI 99:99:99
5 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 01:31:50
2 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:19:63
3 Mateian Carina Miruna 1706 2004 Bucharest Sport Club 01:18:96
4 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:30
5 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:16:96
7 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:61
8 Dumitru Smaranda A0341 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:14:63
3 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 01:09:06
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:64
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:06:02
6 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 01:09:51
7 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 01:13:15
8 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:15

Seria: 5
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:05:03
2 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:01:80
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 00:58:33
4 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:54:34
5 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:17
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:01:70
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:53
8 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:05:23

Seria: 6
1 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:54:02
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:89
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:48:54
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:48:23
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:48:53
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:48:98
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:53:17
8 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:54:06

Descalificari
1 Coman Corina Ioana
Observatii: lipsa
1778 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Chirciu Victoria Simona
Observatii:
1393 2004 CSS Dinamo 99:99:99
3 Joita Ana Maria Iuliana
Observatii: lipsa
A0667 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ursuleanu Mihaela
Observatii: lipsa
1680 2004 GRC Campina 01:19:18
5 Socaciu Monica Daniela
Observatii:
1648 2004 Tenis Club 2000 01:12:22

Proba 19 50 metri bras - 9 ani - Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 99:99:99
5 Petrariu Alexandra Bianca A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:11
3 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:64
4 Neagoe Maria Luciana 1623 2003 C.S. - I.B.M. 01:08:86
6 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:77
7 Goran Antonia 1817 2003 GRC Campina 99:99:99

Seria: 3
1 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:05:91
2 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:74
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:43
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:33
5 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:33
6 Savin Catalina 1631 2003 Median Bucuresti 01:02:98
7 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 01:05:89
8 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:61

Seria: 4
1 Damian Ana 1682 2003 GRC Campina 00:58:98
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:48
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:55:87
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:55:80
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:82
6 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:56:57
7 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:57:56
8 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 01:00:29

Seria: 5
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:55:56
2 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:52
3 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:52:09
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:50:95
5 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:52:07
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:36
7 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:54:23
8 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:64

Seria: 6
2 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:48:89
3 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:49
4 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:46:26
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:46:64
6 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:48:62
7 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:18
8 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:50:13

Descalificari
1 Mitea Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:83
2 Cozma Sanziana Maria
Observatii: lipsa
1342 2003 Energic L L Pitesti 00:49:71

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Daniel Cristian Mitran, Adrian Ioan Baranescu, Razvan Petru Sabau, Andrei Serban, 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stafeta 7 Lucas Ionut Gogoasa, David Stefan Craciun , Theodor Ioan Nitu, Robert Filip, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 8 Vlad Stefan Dumitrescu, Matei Petrascu, Bogdan Vasile Bentea, Cristian Victor Mihu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Emilian Stoica, Nicolae Stoican, Luca Mihai Nataprazu, Alexandru Edward Pandele, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Ionut Malus, Ionut Adrian Andronic, Antonio Vlasceanu, Gabriel Razvan Stoian, 2004 Atack Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Eric Zudor, Vlad Dumitrica, Tudor Dinuta, Tudor Ioan Chiriac, 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Stafeta 4 Radu Andrei Bordescu, Robert Munteanu, Alexandru Florin Preda, Tiberiu Terteleac, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Vlad Gabriel Lepus , Luca Mihai Andrei, Laurentiu Stefan Bogza, Calin Andrei Georgeoni, 2004 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (16 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 15 Teodor Solomon, Luca Ionut Dumitrescu, Andrei Turta, Cristian Vlad Vladutu, 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Stafeta 13 Dinu Ionescu, Mihai Comendant, Rares Macoveanu, Vlad Nicolae Gherghe, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 11 Catalin Ionut Dumitrescu, Darius Costin Anghel, Cristian Lapadat, Madalin Ionut Nicola, 2003 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 9 Eduard Andrei Manea, Vlad Anton Halalau, Alexandru Teodorescu, Andrei Snagoveanu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 10 Matei Alexandru Stan, Darius Petrache, Mircea Erik Arsenie, Andrei Lungu, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 14 Andrei Cojocaru, Angelo Christian Nita, Andrei Taranu, Ioan Dennis Dragomir, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 16 Andrei Ispir, Octavian Nicolae Dumitrescu, Andrei Vladut Dumitrescu, Vlad Daniel Belega, 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Dan Adrian Craciun, Codrut Fernando Romas, Sasa Popovici, Dragos Ghile, 2003 CSS Dinamo 99:99:99
2 Stafeta 5 Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, Alexandru Robert Ionut Gate, David Popovici, Vlad Cristian Gherghel, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 David Doroghi, Cristi Ghinea , Ianis David Lupas-Ticu, Vlad Popescu, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stafeta 4 Stefan Niculae Simion, Octavian Ionescu, George Constantin Manea, David Andrei Bratu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Tudor Ionut Tarara, Luca Ichim, Emanuel George Borangel, Claudiu Andrei Sandu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 12 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 NAVI 99:99:99
2 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Andrei Grigore, Markus Stoltz, Radu Cosug, Tobias George Dumitrache, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 9 Matei Stefan Avram, Luca Ioan Morariu, Andrei Dragos Paduraru, Alexandru Dimitrie Iancu, 2002 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 12 Mihai Valentin Cristache, Andrei Catalin Baciu, Mihnea Badica, Rares Andrei Ilie, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Vasileios Kokkinakis, Radu Tudor, Vlad Alexandru Badulescu, Luca Andrei Macovei, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Mihai Cosmin Doltu, Raducu Alex Dinca, Radu Antal, Ionut Vlasie, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Sebastian Gabriel Barnea, Marius Adrian Nitu, Cristian Florin Banescu, Rares Ionita, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 David Cristian Mansouri Dara, Leonard Gabriel Ciobica, Sabin Constantinescu, Andrei David, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Costin Gabriel Voicu, Claudiu Vasilescu, Radu Andrei Dragoiu, Mihnea Stefan Carstea, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandru Preda, David Csaki, Valentin Micu, Cosmin Cristian Lupu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 8 Andrei Alexandru Vasile, Arthur Cristian Peter, Stefan Lupului Stanescu, Robert Ionut Hurmuzache, 2002 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Andrei Paltin, Mihai Valentin Graef, Razvan Cristian Bruma, Calin Dumitru, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Sarah Corina Pasa, Oana Ilinca Voica, Sonia Radu, Andreea Ofelia Voica, 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stafeta 1 Ilinca Petrescu, Alexandra Maria Fudulica, Ioana Marin, Ioana Teodora Gomoi, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Mara Ionescu, Bianca Maria Balanescu, Alexia Lorena Belghiru, Mara Bancila, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Alexandra Patricia Naidin, Bianca Maria Ilie, Ioana Teodora Fogoros, Elia Danciu, 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Ana Maria Claudia Ivanov, Ana Maria Bianca Dumitru, Alexia Maria Matei Guiman, Elena Iuliana Dumitrescu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristina Dumitrescu, Maria Elisabeta Largeanu, Alessia Roberta Vintila, Alexandra Teodor, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristina Mihaela Muresanu, Alexandra Raluca Petre, Rebeca Geamanu, Maria Diana Chitu, 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 4 Victoria Simona Chirciu, Sara Maria Constantinescu, Alisia Popovici, Ioana Alexandra Serman, 2003 CSS Dinamo 99:99:99
7 Stafeta 6 Daria Maria Ioana, Ana Mitelut, Anisia Elena Postoroanca, Anca Maria Tarabega, 2003 NAVI 99:99:99
8 Stafeta 8 Maria Stanica, Iris Trandafir, Carina Miruna Mateian, Alina Maria Dragusi, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 25 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Maria Petrescu, Ecaterina Scortea , Andreea Cristina Nicola, Anna Maria Nahed, 2002 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Alexa, Maria Elisabeta Burlacu, Mihaela Grigoroiu, Alexandra Claudia Ivan, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Anca Vasilescu Guiu, Ioana Ilie, Vanesa Tataru, Claudia Ioana Tolea, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Carmen Teodora Hazu, Ada Maria Rosmenteniuc, Simona Visalon, Alexandra Simionescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Claudia Ciuca, Letitia Maria Duta, Ioana Leonte, Ana Maria Lupu, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 NAVI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 26 50 metri spate - 6 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Petrov Denisa Mihaela 1653 2006 Bucharest Sport Club 01:20:46
4 Oprea Maria Florentina 1723 2006 NAVI 01:19:94
5 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 01:20:00

Seria: 2
1 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:16:00
2 Lazar Simona Marina 1485 2006 Tenis Club 2000 01:08:83
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:00:17
4 Aslam Andra A0235 2006 NAVI 00:53:78
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:55:88
6 Ichim Ana Alessia 1640 2006 CSS 1 Bucuresti 01:01:60
7 Grosu Maria 1775 2006 Tenis Club 2000 01:11:04
8 Tudor Eva Andreea 1694 2006 Bucharest Sport Club 01:17:74

Proba 27 50 metri spate - 7 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ursu Alexandra 1776 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Rusanovschi Bianca 1849 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Pasa Sarah Corina 1392 2005 CSS Dinamo 01:19:16
5 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Aviana Ioana Maria A0338 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Radu Sonia 1854 2005 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:14:83
2 Titiriga Daria Nicoleta 1274 2005 CS Free Style 01:12:82
3 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:08:19
4 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:01:27
6 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 01:12:41
7 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 CS Free Style 01:13:17
8 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 NAVI 01:18:23

Seria: 3
1 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 00:56:68
2 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:56:35
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:54:78
4 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 00:54:17
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 00:54:43
6 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 00:56:11
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:56:63
8 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:58:40

Seria: 4
1 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:53:60
2 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:52:29
3 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:49:20
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:06
5 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:48:23
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:49:63
7 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:52:35
8 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 00:54:12

Descalificari
1 Neagoe Ioana Teodora
Observatii:
1755 2005 C.S. - I.B.M. 01:01:81

Proba 28 50 metri spate - 8 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Dumitru Smaranda A0341 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Viju Tania 1821 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Neaga Ioana 1851 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stanica Astrid Gabriela 1829 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:84
2 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 01:07:92
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 Tenis Club 2000 01:06:72
4 Postoroanca Anisia Elena 1644 2004 NAVI 01:05:17
5 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:57
7 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:76
8 Filipescu Teodora 1734 2004 Performer 01:35:73

Seria: 3
1 Mateian Carina Miruna 1706 2004 Bucharest Sport Club 01:04:52
2 Ivanov Ana Maria Claudia 1403 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:65
3 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:12
4 Stoica Anca 1371 2004 Median Bucuresti 01:01:67
5 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:05
6 Chirciu Victoria Simona 1393 2004 CSS Dinamo 01:02:77
7 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:94
8 Teodor Alexandra 1538 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:56

Seria: 4
1 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:59:92
2 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 Tenis Club 2000 00:58:31
3 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:16
4 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:40
5 Chitu Maria Diana 1409 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:81
6 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:57:97
7 Vasilescu Ana 1722 2004 Median Bucuresti 00:59:37
8 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:83

Seria: 5
1 Vintila Alessia Roberta 1395 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:05
2 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 00:53:68
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 00:52:91
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:49:52
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:51:34
6 Geamanu Rebeca 1398 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:49
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:54:66
8 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:55:19

Seria: 6
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:45:34
2 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:44:41
3 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:44:11
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:86
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:08
6 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:44:28
7 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:44:83
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:47:95

Descalificari
1 Manea Raluca Andreea
Observatii: lipsa
A0810 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Joita Ana Maria Iuliana
Observatii: lipsa
A0667 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:06

Proba 29 50 metri spate - 9 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghile Andra 1856 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Petrariu Alexandra Bianca A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:70
5 Boitan Ana Emilia 1853 2003 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Manzu Diana Nicoleta 1432 2003 CSS Dinamo 01:00:01
2 Marinescu Dara Ioana A0576 2003 Delfinul Bucuresti 00:59:70
3 Cimpeanu Teodora Giuliana A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:92
4 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:30
6 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:13
7 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:59:99
8 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:67

Seria: 3
2 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:54:99
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:67
4 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:84
5 Teodor Andreea 1537 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:06
6 Cinteza Alexandra Ioana 1322 2003 Tenis Club 2000 00:54:36
7 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 00:55:11
8 Neagoe Maria Luciana 1623 2003 C.S. - I.B.M. 00:56:17

Seria: 4
1 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:48:65
2 Stefan Andreea 1200 2003 CSS 2 Bucuresti 00:48:53
3 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:10
4 Duta Letitia Maria 1780 2003 Tenis Club 2000 00:47:07
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:48:00
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:17
7 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:48:65

Seria: 5
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:46:79
2 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:24
3 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:03
4 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:43:65
5 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:64
6 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:45:19
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:46:41
8 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:46:98

Seria: 6
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:43:22
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:41:70
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:45
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:38:11
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:41:41
6 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:41:58
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:11
8 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:60

Descalificari
1 Simionescu Andreea
Observatii: lipsa
A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:29
2 Mitea Ioana Alexandra
Observatii: lipsa
1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:70
3 Simionescu Alexandra
Observatii: lipsa
A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:51

Proba 30 50 metri spate - 6 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:07:35
4 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Tenis Club 2000 01:01:52
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:03:49
6 Iaschiu Andrei 1724 2006 NAVI 01:08:18

Seria: 2
1 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 NAVI 01:00:13
2 Popa Cristian 1489 2006 Tenis Club 2000 00:56:70
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:53:79
4 Culea Petre Cristian 1614 2006 Median Bucuresti 00:49:53
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 NAVI 00:50:21
6 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Delfinul Bucuresti 00:55:79
7 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:57:23
8 Scortea Teofil 1332 2006 NAVI 01:00:22

Proba 31 50 metri spate - 7 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lazar Andrei 1844 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Ilinoiu Stefan 1848 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 CSS Dinamo 99:99:99
7 Patru Stefan 1846 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Oncescu Andrei 1757 2005 Bucharest Sport Club 01:17:40
2 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 01:09:57
4 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:06:45
5 Filip Robert 1756 2005 Bucharest Sport Club 01:08:09
6 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:09:23
7 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 01:15:10
8 Dumitrica Vlad 1717 2005 Energic L L Pitesti 01:37:39

Seria: 3
1 Sabau Razvan Petru 1481 2005 Tenis Club 2000 01:04:37
2 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 01:03:48
3 Bogza Laurentiu Stefan 1520 2005 NAVI 01:03:18
4 Tanase Aurel Gabriel 1473 2005 Tenis Club 2000 01:02:12
5 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:02:66
6 Serban Andrei 1777 2005 Tenis Club 2000 01:03:26
7 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 01:04:11
8 Mastrini Nicholas 1693 2005 Renovatio S.C. 01:04:47

Seria: 4
1 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:00:77
2 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 00:59:33
4 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:66
5 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 00:58:11
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:58:96
7 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 00:59:41
8 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 01:02:12

Seria: 5
1 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:22
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 00:56:68
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Atack Team 00:56:30
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:99
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:56:08
6 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:56:67
7 Andrei Luca Mihai 1377 2005 NAVI 00:56:86
8 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 00:57:61

Seria: 6
1 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 00:55:43
2 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 00:55:05
4 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:12
5 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 00:52:39
6 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 00:53:74
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 00:55:41
8 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 00:55:53

Seria: 7
1 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:51:18
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:48:88
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:47:29
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:45:97
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:46:50
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 00:48:40
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:49:64
8 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:51:22

Descalificari
1 Iosip Matei Andrei
Observatii: lipsa
13939 2005 Performer 01:09:00
2 Ciripoiu David Andrei
Observatii: lipsa
1483 2005 Tenis Club 2000 00:58:29
3 Jianu Adrian Petru
Observatii: lipsa
1519 2005 NAVI 00:52:97

Proba 32 50 metri spate - 8 ani - Baieti (90 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Belega Vlad Daniel 1802 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Neagu Razvan 1736 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Mosteanu Rares Nicolae 1649 2004 C.S. - I.B.M. 99:99:99

Seria: 2
1 Uncu Eric 1838 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Gheorghe Cezar 1831 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Barbu Serban 1840 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Avramoniu Calin 1551 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Amarandei Adrian Mihai Sorin 1464 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:70
3 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:48
4 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 01:10:78
5 Dumitrescu Andrei Vladut 1477 2004 Tenis Club 2000 01:11:95
6 Dumitrescu Octavian Nicolae 1476 2004 Tenis Club 2000 01:14:14
7 Ghinea Cristi 1819 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Nicolescu Eugen 1839 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:94
3 Ionescu Octavian 1625 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:36
5 Ispir Andrei 1444 2004 Tenis Club 2000 01:06:74
6 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 01:07:76
7 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 01:08:47
8 Popescu Matei Sebastian 1822 2004 Club Daimon 01:10:00

Seria: 5
2 Harsulescu Mihai 1413 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:48
3 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:02:15
4 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 01:01:12
5 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:01:30
6 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:01
7 Taranu Andrei 1708 2004 Bucharest Sport Club 01:03:97

Seria: 6
1 Vladutu Cristian Vlad 1482 2004 Tenis Club 2000 01:00:76
2 Tanase Ianis Mihai A0550 2004 CS Free Style 01:00:23
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 00:59:60
4 Simion Stefan Niculae 1394 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:38
5 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 00:59:51
6 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 00:59:62
7 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 01:00:52
8 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:06

Seria: 7
1 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 00:58:10
2 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:57:26
3 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 00:57:08
4 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 00:56:93
6 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:09
7 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:83
8 Vasile Rares Stefan 1435 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:30

Seria: 8
1 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:63
2 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 00:56:41
3 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 00:55:04
5 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:54:90
6 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 00:55:60
8 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:83

Seria: 9
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:62
3 Turta Andrei 1419 2004 Tenis Club 2000 00:52:34
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:51:00
5 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 00:51:08
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:34
7 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 00:53:48
8 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:59

Seria: 10
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:49:55
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:48:97
4 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:47:80
5 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:48:10
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:50
7 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:49:72
8 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:50:82

Seria: 11
1 Popovici David 1396 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:63
2 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:47:20
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:46:94
4 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 00:46:58
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:46:85
6 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:96
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:47:60
8 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 00:47:79

Seria: 12
1 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:45:37
2 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:43:38
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:42:73
4 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:54
5 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:53
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:43:18
7 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:45:09
8 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:46:52

Descalificari
1 Lazar Bogdan Cristian
Observatii: lipsa
1707 2004 Bucharest Sport Club 01:08:20
2 Dumitrescu Luca Ionut
Observatii: lipsa
1478 2004 Tenis Club 2000 01:05:73
3 Strugariu Vlad Alexandru
Observatii: lipsa
1652 2004 Bucharest Sport Club 01:04:61
4 Vilcu Alexandru Nicolae
Observatii: lipsa
1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:33
5 Sterian Narri Aryan Andrei
Observatii: lipsa
A0377 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:05
6 Gate Alexandru Robert Ionut
Observatii:
A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:86
7 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
A0531 2004 CS Free Style 00:56:62
8 Ples Suero Vladyn
Observatii: lipsa
A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:31
9 Gheorghe Davian
Observatii:
1448 2004 Median Bucuresti 00:50:63

Proba 33 50 metri spate - 9 ani - Baieti (88 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dracopol Razvan 1258 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:91
6 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:49
7 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Voinea Mihnea 1842 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 01:02:52
2 Dumitru Tudor A0596 2003 Tenis Club 2000 01:01:60
3 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:01:45
4 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:00:91
5 Sohanu Alexandru 1796 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:18
7 Dinu Mihai Valentin A0391 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:63

Seria: 3
1 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:18
2 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:13
3 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 00:57:97
4 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 00:57:94
6 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:76
7 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:18
8 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:59

Seria: 4
1 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:31
2 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:56:44
3 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:10
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 00:55:53
5 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:60
6 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:56:15
7 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:54
8 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 00:57:46

Seria: 5
1 Talangescu Dan Cristian A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 00:55:30
2 Dumitru Calin A0595 2003 Tenis Club 2000 00:54:33
3 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:88
4 Lupu Cosmin Cristian A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:68
5 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 00:53:82
6 Ion Andrei Nicolas 1824 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:00
7 Paunoiu Dimitrie Ianis A1017 2003 Energic L L Pitesti 00:54:49
8 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:55:43

Seria: 6
1 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:48
2 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:28
3 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:99
4 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:02
5 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:88
6 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:00
7 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:51
8 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:59

Seria: 7
1 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 00:50:54
2 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:16
3 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:69
4 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 00:49:47
6 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:93
7 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:50:30
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:93

Seria: 8
1 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:78
2 Ciobica Leonard Gabriel A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:28
3 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:46:17
4 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:55
5 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:45:80
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:82
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:48:30
8 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:49:20

Seria: 9
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:45:30
2 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:44:77
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:44:38
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:43:87
6 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:65
7 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:44:86
8 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:45:55

Seria: 10
1 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:43:61
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:23
4 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:41:87
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:41:88
6 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:78
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:43:45
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:43:79

Seria: 11
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:68
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:41:38
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:39
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:39:59
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:39:66
6 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:13
7 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:41:43
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:41:79

Descalificari
1 Rusu Cristian
Observatii: lipsa
1847 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:26
3 Anghel Robert Stefan
Observatii: lipsa
1319 2003 Tenis Club 2000 01:05:11
4 Filip Ionut Laurentiu
Observatii: lipsa
A0393 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:53
5 Cioaca Petru
Observatii: lipsa
1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:86
6 Bunu Nichita Adrian
Observatii:
A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:97
7 Salajan Marck Stefan
Observatii: lipsa
A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:49:51
8 Cosug Radu
Observatii:
A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:44:03
9 Olteanu Andrei Nicolae
Observatii: lipsa
A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:16

Proba 34 200 metri mixt - 10 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 03:27:76
3 Ganea Liliana Elena A0318 2002 Delfinul Bucuresti 03:26:14
4 Constantin Beatrice A0529 2002 Club Daimon 03:19:94
5 Marin Carmen 1442 2002 Delfinul Bucuresti 03:23:88
6 Domnescu Alexandra Ilinca A0591 2002 CSS 1 Bucuresti 03:27:37
7 Radneva Plamena 1440 2002 Swimming Club "ETAR" 03:30:00
8 Dragulet Claudia Maria A0315 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Danciu Sara A0057 2002 NAVI 03:12:71
2 Mustatea Ana A0144 2002 Bucharest Sport Club 03:08:46
3 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:82
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 NAVI 02:54:91
5 Gadea Ioana A0076 2002 NAVI 02:58:61
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 03:06:34
7 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 NAVI 03:08:64
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:18:53

Descalificari
1 Georgescu Alexia Maria
Observatii:
A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 35 200 metri mixt - 10 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 NAVI 99:99:99
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 03:25:00
4 Roceanu Andrei A0309 2002 NAVI 03:19:40
5 Mitelut Stefan A0753 2002 NAVI 03:22:87

Seria: 2
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 03:13:75
2 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:67
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:52:30
4 Stan Leon 11929 2002 NAVI 02:45:07
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:47:98
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:56:79
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 03:12:74
8 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:18:94

Descalificari
1 Tudoran Petru Cezar
Observatii: lipsa
A0321 2002 Delfinul Bucuresti 03:25:25

Proba 36 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 03:15:03
5 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 03:20:29

Seria: 2
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 03:12:08
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Performer 03:10:93
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Atack Team 03:06:94
4 Cardasol Florin 11028 2001 NAVI 03:00:44
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 03:05:77
6 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 03:09:78
7 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 03:11:12

Seria: 3
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:58:33
2 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:95
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 NAVI 02:43:21
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 02:37:17
5 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 02:40:68
7 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:09
8 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 02:58:60

Descalificari
1 Serdin Cosmin
Observatii: lipsa
A0197 2001 NAVI 02:53:28

Proba 37 50 metri fluture - 7 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 02:04:06
6 Marin Ioana 1524 2005 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:15:57
2 Marin Elena Alexia A0796 2005 Tenis Club 2000 01:06:38
3 Voica Oana Ilinca 1263 2005 CSS Dinamo 01:03:72
4 Ionescu Mara A1168 2005 Bucharest Sport Club 01:01:76
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:03:06
6 Buse Sara Maria 11781 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:05:80
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 NAVI 01:06:66
8 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 01:17:08

Seria: 3
1 Strungareanu Ioana Andra A0238 2005 NAVI 00:59:50
2 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:57:59
3 Petrescu Ilinca A0811 2005 NAVI 00:55:82
4 Chiru Simona Andreea A0794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:46:09
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:52:69
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Tenis Club 2000 00:56:29
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 NAVI 00:58:16
8 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 CSS Dinamo 01:00:38

Descalificari
1 Aviana Ioana Maria
Observatii: lipsa
A0338 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Rusanovschi Bianca
Observatii: lipsa
1849 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Neagoe Ioana Teodora
Observatii: lipsa
1755 2005 C.S. - I.B.M. 99:99:99

Proba 38 50 metri fluture - 8 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitru Smaranda A0341 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Neaga Ioana 1851 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 99:99:99
2 Dinculescu Ema Ioana 1272 2004 CSS 1 Bucuresti 01:22:82
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:92
5 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:66
6 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:19:90
7 Mateian Carina Miruna 1706 2004 Bucharest Sport Club 01:41:44
8 Mitelut Ana 1729 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 CSS Dinamo 01:10:64
2 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:03:30
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:58:54
4 Popovici Alisia A0827 2004 CSS Dinamo 00:51:88
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:55:63
6 Staciuc Sara A1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:96
7 Petre Alexandra Raluca A0668 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:10
8 Militaru Patricia Elena A1131 2004 Delfinul Bucuresti 01:10:67

Seria: 4
1 Danciu Elia A0243 2004 NAVI 00:48:15
2 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:43:22
3 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:43:10
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:41:34
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:42:74
6 Fogoros Ioana Teodora A0241 2004 NAVI 00:43:13
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 CSS Dinamo 00:47:21
8 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:48:26

Descalificari
1 Stanica Astrid Gabriela
Observatii: lipsa
1829 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Joita Ana Maria Iuliana
Observatii: lipsa
A0667 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:56

Proba 39 50 metri fluture - 9 ani - Fete (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Bratu Stefania 1557 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Petrariu Alexandra Bianca A0678 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Visalon Simona 1772 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:22
3 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:07:39
4 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:39
5 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:38
6 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:29
7 Taranu Melisa Clara Gabriela A0677 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:13
8 Neagoe Maria Luciana 1623 2003 C.S. - I.B.M. 99:99:99

Seria: 3
1 Iordache Andreea Diana 12554 2003 NAVI 00:56:46
2 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:52
3 Alexa Ioana A0436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:89
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 00:46:18
5 Ilie Ioana A0344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:52
6 Leonte Ioana A0568 2003 Tenis Club 2000 00:50:97
7 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:55:78
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:80

Seria: 4
1 Tataru Vanesa A0784 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:98
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:02
3 Borisova Karina Martinova 1182 2003 Swimming Club "ETAR" 00:44:91
4 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Median Bucuresti 00:44:02
5 Lupu Ana Maria A0618 2003 Tenis Club 2000 00:44:33
6 Ivan Alexandra Claudia A0676 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:96
7 Spanu Clara A1041 2003 CSS Ploiesti 00:45:12
8 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 00:46:15

Seria: 5
1 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:03
2 Colcer Catalina A0253 2003 NAVI 00:42:32
3 Ciuca Claudia A0739 2003 Tenis Club 2000 00:40:90
4 Nahed Anna Maria A0249 2003 NAVI 00:37:29
5 Petrescu Maria A0252 2003 NAVI 00:39:22
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:41:65
7 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:42:62
8 Grigoroiu Mihaela A0348 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:00

Descalificari
1 Ghile Andra
Observatii: lipsa
1856 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Cimpeanu Teodora Giuliana
Observatii:
A0669 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:27

Proba 40 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Zudor Eric 1715 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Dinuta Tudor 1716 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 2
2 Toma David Andrei 1704 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Atack Team 99:99:99
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 NAVI 99:99:99
5 Ilinoiu Stefan 1848 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 99:99:99
7 Nitu Theodor Ioan 1830 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 NAVI 99:99:99
2 Dumitrica Vlad 1717 2005 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Tudor Daris Matei 13938 2005 Delfinul Bucuresti 01:31:22
4 Harabagiu George A0813 2005 NAVI 01:21:90
5 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 01:22:35
6 Dragomirescu Robert 1310 2005 Bucharest Sport Club 01:48:63
7 Lepus Vlad Gabriel A1105 2005 NAVI 99:99:99
8 Mastrini Nicholas 1693 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Dumitrescu Vlad Stefan 1311 2005 Bucharest Sport Club 01:19:36
2 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 01:12:60
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:11:94
4 Terteleac Tiberiu 1735 2005 CSS 1 Bucuresti 01:08:43
5 Munteanu Robert 1497 2005 CSS 1 Bucuresti 01:10:34
6 Panev Lubomir 1540 2005 Swimming Club "ETAR" 01:11:96
7 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Delfinul Bucuresti 01:17:13
8 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 01:19:88

Seria: 5
1 Stoica Emilian 12387 2005 NAVI 01:06:61
2 Popa Robert Andrei A0828 2005 CSS Dinamo 01:05:16
3 Baranescu Adrian Ioan A0788 2005 Tenis Club 2000 01:04:52
4 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 01:00:00
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:02:17
6 Stoican Nicolae A0651 2005 NAVI 01:04:53
7 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:06:03
8 Bentea Bogdan Vasile A0797 2005 Bucharest Sport Club 01:07:06

Seria: 6
1 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 CSS Dinamo 00:57:82
2 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:54:11
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 NAVI 00:50:80
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Atack Team 00:48:35
5 Enache Andrei 13937 2005 Club Daimon 00:48:71
6 Bordescu Radu Andrei A0803 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:92
7 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:57:62
8 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:58:11

Descalificari
1 Jianu Adrian Petru
Observatii: lipsa
1519 2005 NAVI 99:99:99

Proba 41 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sutach Ionut 1719 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99
2 Gheorghe Cezar 1831 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Botezatu Adrian 1718 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Lupas-Ticu Ianis David 1691 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Leanca David 1545 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:19:22
2 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 NAVI 01:16:92
3 Cojocaru Andrei 1406 2004 Bucharest Sport Club 01:13:95
6 Foea Andreas 1383 2004 NAVI 01:15:81

Seria: 3
1 Vintila Daniel Alexandru 1415 2004 Bucharest Sport Club 01:11:14
2 Popovici Sasa A0826 2004 CSS Dinamo 01:09:75
4 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:62
5 Craciun Dan Adrian 1559 2004 CSS Dinamo 01:07:87
6 Teodorescu Alexandru 1639 2004 CSS 1 Bucuresti 01:09:23
7 Stan Stefan A0660 2004 CS Free Style 01:10:76
8 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 NAVI 01:11:23

Seria: 4
1 Halalau Vlad Anton 1543 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:11
2 Ghile Dragos 1634 2004 CSS Dinamo 01:03:62
3 Doroghi David 1690 2004 Renovatio S.C. 01:02:59
4 Popescu Vlad 1692 2004 Renovatio S.C. 01:00:87
5 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 01:02:43
6 Ion Mario Cristian A0812 2004 NAVI 01:02:88
7 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 NAVI 01:04:14
8 Toma Vlad A1133 2004 NAVI 01:05:24

Seria: 5
1 Scarlat Cris Adrian 13141 2004 NAVI 00:59:52
2 Snagoveanu Andrei A0378 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:51
3 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:58:27
4 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:47
5 Borangel Emanuel George 13140 2004 CSS 1 Bucuresti 00:57:35
6 Manea Eduard Andrei A0380 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:34
7 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:59:01
8 Macoveanu Rares A0840 2004 Bucharest Sport Club 01:00:69

Seria: 6
1 Solomon Teodor A0647 2004 Tenis Club 2000 00:52:66
2 Ichim Luca A1016 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:78
3 Ionescu Dinu A1009 2004 Bucharest Sport Club 00:49:71
4 Lungu Andrei A0280 2004 NAVI 00:44:92
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:46:02
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:50:61
7 Pan Ionut Catalin A0998 2004 Energic L L Pitesti 00:51:16
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 CSS Dinamo 00:52:66

Seria: 7
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:79
2 Tarara Tudor Ionut A0382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:16
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 NAVI 00:42:63
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 00:41:23
5 Gherghe Vlad Nicolae A0800 2004 Bucharest Sport Club 00:42:45
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:44:14
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 NAVI 00:44:16
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:44:83

Descalificari
1 Strugariu Vlad Alexandru
Observatii: lipsa
1652 2004 Bucharest Sport Club 01:39:27
2 Neagu Razvan
Observatii:
1736 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Nita Angelo Christian
Observatii: lipsa
1709 2004 Bucharest Sport Club 01:12:98
4 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
A0531 2004 CS Free Style 01:13:88
5 Taranu Andrei
Observatii: lipsa
1708 2004 Bucharest Sport Club 01:17:51
6 Lazar Bogdan Cristian
Observatii: lipsa
1707 2004 Bucharest Sport Club 01:26:22
7 Ples Suero Vladyn
Observatii: lipsa
A0727 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:08

Proba 42 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nicolae Robert Ionut 1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 99:99:99
5 Vasilescu Ciprian 1617 2003 Atack Team 99:99:99
6 Dinu Marian Stefan A0690 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Szin Ionut Florian A0707 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:15
2 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:44
3 Carstea Mihnea Stefan A1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:35
4 Bunu Nichita Adrian A0709 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:51
5 Lupului Stanescu Stefan 1381 2003 NAVI 01:13:29
6 Iacob Matei Ionut A0696 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:01
7 Preda Stefan Cristian A0208 2003 Energic L L Pitesti 01:17:41
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:67
2 Timpau Cristinoiu Vlad A0706 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:43
3 Grecu Alexandru Daniel A0704 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:20
4 Andrei Stefan A0703 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:68
5 Csaki David 1257 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:77
6 Micu Valentin A1034 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:93
7 Lisman Victor Alexandru A0705 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:47
8 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:92

Seria: 4
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 NAVI 01:04:86
2 Luta Claudiu Florian A0708 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:25
3 Constantinescu Sabin A1140 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:23
4 Barnea Sebastian Gabriel A0701 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:00
7 Zinca Radu Gabriel 1710 2003 Bucharest Sport Club 01:04:34
8 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 NAVI 01:05:41

Seria: 5
1 Paunoiu Dimitrie Ianis A1017 2003 Energic L L Pitesti 01:01:23
2 Nae Horatiu 12771 2003 CSS Dinamo 01:00:87
3 Mansouri Dara David Cristian 1259 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:89
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:46
5 Badica Mihnea A0575 2003 Bucharest Sport Club 00:59:13
6 Voicu Costin Gabriel A0702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:85
7 Preda Luca Ioan 13107 2003 C.S. - I.B.M. 01:00:97
8 Cristache Mihai Valentin 1335 2003 Bucharest Sport Club 01:02:80

Seria: 6
1 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:58:02
2 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:18
3 Ilie Rares Andrei 1711 2003 Bucharest Sport Club 00:55:00
4 Antal Radu A1038 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:34
5 Vasile Andrei Alexandru A0293 2003 NAVI 00:54:99
6 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:55:16
7 Delcea Eduard A0397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:26
8 Baciu Andrei Catalin A0567 2003 Bucharest Sport Club 00:58:14

Seria: 7
1 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:45
3 Tudor Radu A0395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:22
5 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:77
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:51:56
8 Moldovan Alexandru A0392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:96

Seria: 8
2 Vlasie Ionut A0656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:64
3 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:45:41
4 Macovei Luca Andrei A0396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:44:76
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:44:82
6 David Andrei A0387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:45:59
7 Anton Sergiu Eduard A0533 2003 Club Daimon 00:46:37
8 Ionita Rares A0694 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:21

Seria: 9
1 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Club Daimon 00:44:33
2 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:44:00
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:46
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 CSS Dinamo 00:41:30
5 Paltin Andrei A0733 2003 Tenis Club 2000 00:43:39
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:43:86
7 Avram Matei Stefan A0574 2003 NAVI 00:44:03
8 Iancu Alexandru Dimitrie A0295 2003 NAVI 00:44:46

Seria: 10
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 NAVI 00:40:47
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:95
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:72
4 Stoltz Markus A0566 2003 Bucharest Sport Club 00:37:23
5 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:37:41
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:38:33
7 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS Dinamo 00:39:94
8 Cosug Radu A0294 2003 Bucharest Sport Club 00:40:97

Descalificari
1 Sohanu Alexandru
Observatii:
1796 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Zamfir Marc Antonio
Observatii: lipsa
A0692 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:21
3 Cioaca Petru
Observatii: lipsa
1254 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:43
4 Ciobica Leonard Gabriel
Observatii:
A1037 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:24
5 Olteanu Andrei Nicolae
Observatii: lipsa
A0782 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:30
6 Lupu Cosmin Cristian
Observatii:
A0383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:34
7 Salajan Marck Stefan
Observatii: lipsa
A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:46:60

Proba 43 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Oana Ilinca Voica, Sarah Corina Pasa, Andreea Ofelia Voica, Sonia Radu, 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Teodora Gomoi, Ioana Andra Strungareanu, Ilinca Petrescu, Alexandra Maria Fudulica, 2004